facebook optymalizacja analiza interakcja marka raport reklama zaangażowanie Fanpage Trends

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "facebook optymalizacja analiza interakcja marka raport reklama zaangażowanie Fanpage Trends"

Transkrypt

1 facebook optymalizacja analiza interakcja marka raport reklama zaangażowanie Fanpage Trends.0

2 Fanpage Trends spis treści / Infografika Wstęp Porównanie branż Rankingi ogólne: Strony polskojęzyczne Marki Media Ludzie Kategorie szczegółowe: Agencje interaktywne i epr Alkohole Banki Blogi Centra handlowe Dom i ogród Ecommerce Gry i konsole Hotele / SPA HR i rekrutacja IT / Elektronika Kawiarnie Kluby Kluby piłkarskie Kosmetyki Macierzyństwo Szybkie i przyjazne raportowanie działań w social media przetestuj!

3 Fanpage Trends spis treści / Miasta Motoryzacja Muzyka abiał apoje GO i akcje społeczne Odzież Piwo Podróże Politycy i partie Prasa Programy TV Regiony Restauracje RTV / AGD Samochody Słodycze Sport Stacje radiowe Stacje TV Supermarkety Telekomunikacja Trenerzy personalni Ubezpieczenia Uczelnie arzędzie analityczne dla Facebooka, YouTube i Twittera wypróbuj!

4 Fanpage Trends spis treści / Vlogi Zdrowie Zwierzęta Żywność inne ota metodologiczna 0 Precyzyjne rekomendacje w oparciu o dane sprawdź!

5 FAPAGE TREDS.0 UŻYTKOWICY FACEBOOKA, mln AJLEPSZE POSTY, mln, mln Fundacja DKMS Polska (Baza... Czwartek,..0, godz: 0: UDOSTĘPIJ! ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU! LEKA CHCE ŻYĆ! ie pozwól jej odejść..., letnia Lenka, potrzebuje dawcy szpiku kostnego! Dziewczynka od kilku miesięcy walczy ze śmiertelną chorobą. Diagnoza zabrzmiała jak wyrok OSTRA BIAŁACZKA SZPIKOWA! Dla Lenki przeszczepienie jest jedyną szansą na całkowit arodowy Instytut Fryderyka... Wtorek,..0, godz: 0:00 Good morning! We wish you have a nice day! Interactivity Index: % % Interactivity Index: 0 % % Straż dla Zwierząt w Polsce Poniedziałek,..0, godz: :0 STOP! wybuchom sylwestrowym miej serce udostępnij i nie strzelaj. LOL mania Środa,..0, godz: 0: Kochani, Do Siego Roku! :) Interactivity Index: % % 0 0 Interactivity Index: 00% 0% 0 Związek Przedsiębiorców i... Sobota, 0..0, godz: : [ multimedia / brak tekstu ] Interactivity Index: 0 % % 000

6 AJWIĘKSI * Serce i Rozum Play 0 Demotywatory Radio ESKA Orange 0 AJSZYBCIEJ ROSĄCY* XL Energy Drink +% tys. nowych fanów Rezigiusz 0% tys. nowych fanów Mr. Gugu & Miss Go 0% tys. nowych fanów AJBARDZIEJ AGAŻUJĄCY * Wiedza bezużyteczna KWEJK.pl 0 Tymbark Wiedza bezużyteczna 0 Demotywatory Rezigiusz 0% zaangażowanych % zaangażowanych % zaangażowanych AJBARDZIEJ UWAŻI* PlayU.% reakcji na posty użytkowników Plush.% reakcji na posty użytkowników Plus.% reakcji na posty użytkowników TOPHASHTAGI #konkurs użyte razy #święta użyte razy #muzyka użyte razy AJSZYBCIEJ KOMETUJĄCY * heyah minuty sekund TMobile PL minuty sekundy Plus minuty sekund CIEKAWOSTKI W tym miesiącu zarejestrowaliśmy około, mln nowych polubień profili. ajbardziej lubianą stroną była Wiedza bezużyteczna, której posty polubiono ponad, mln razy! a fanpage u OLX Polska rekordowo wzrosła liczba udostępnień było ich ponad 00 razy więcej niż w listopadzie. * Z największą liczbą fanów, * Z największym przyrostem nowych fanów, * Zaangażowały najwięcej osób, * Reagujący na % postów użytkowników, * Mediana minut do reakcji (tylko komentarz) na post użytkownika.

7 Wstęp / Fanpage Trends Grudzień 0 w raporcie debiutują vlogi Grudzień to sprzyjający czas dla administratorów profili, którzy wpisując się w nurt tematyki świątecznej, skutecznie angażują użytkowników. W grudniu wzmianki o świętach znalazły się w % wszystkich opublikowanych wpisów. Jednocześnie posty opublikowane w święta angażowały o % więcej użytkowników niż przeciętnie, czyli o % więcej niż przed rokiem. Przełożyło się to na poprawę wyników większości profili z zestawienia najbardziej angażujących stron polskojęzycznych. W ramach nieco spóźnionego prezentu świątecznego, zdecydowaliśmy się wprowadzić do Fanpage Trends odrębną kategorię dedykowaną vlogerom. Który z nich radzi sobie na Facebooku najlepiej? Zapraszamy do lektury grudniowego wydania raportu Fanpage Trends! Vlogerzy w Fanpage Trends Vlogi to bardzo silna i szybko rozwijająca się kategoria, o czym świadczy fakt, że debiutuje ona w raporcie na wysokiej 0. pozycji w zestawieniu najpopularniejszych oraz na. miejscu wśród najbardziej angażujących branż. Jednocześnie spadek o pozycji zaliczyła kategoria Blogi, do której wcześniej zaliczaliśmy także vlogerów. Jak można się było domyślać, królem vlogerów na Facebooku jest SA Wardęga, który drugą w zestawieniu stronę Abstrachuje.tv wyprzedza o ponad 00 tys. fanów. a najniższym miejscu podium w zestawieniu względem popularności znalazła się Barbara Kwarc. Prym wśród najbardziej angażujących wiodą Rezigiusz, SA Wardęga oraz Blowek, natomiast największy odsetek użytkowników angażujących się w obrębie profilu przypadł w udziale itrozyniakowi, który angażuje % swoich fanów. Z kolei pod względem obsługi klienta najbardziej wyróżniają się vlogi Red Lipstick Monster, Zapytaj Trendera i profil Martina Stankiewicza. Zwyciężczyni, czyli Red Lipstick Monster, zdeklasowała konkurencję w zestawieniu największego procenta odpowiedzi na wpisy użytkowników, odpowiadając na ponad 0% z nich. Strony poświęcone vlogom Zapytaj Trendera oraz Martina Stankiewicza odpowiedziały kolejno na 0% i.% zapytań użytkowników. Obsługa klienta na Facebooku rośnie w siłę Przed trzema miesiącami wprowadziliśmy do raportów Fanpage Trends zestawienia biorące pod uwagę coraz ważniejszy aspekt obecności stron w mediach społecznościowych, mianowicie obsługę klienta. Od tego czasu sporo się zmieniło. Przede wszystkim kolejne marki decydują się na umożliwienie użytkownikom dodawania postów na ich stronach. ie jest to dla administratorów stron łatwa decyzja, ponieważ wymaga ona uprzedniego przygotowania odpowiednich procesów. ie da się jednak nie zauważyć, że liczba stron obsługujących klientów za pośrednictwem Facebooka rośnie. Jednocześnie spada czas, którego potrzebują administratorzy stron, aby udzielić odpowiedzi. W ciągu ostatnich trzech miesięcy najbardziej spektakularną poprawę czasu odpowiedzi zaliczyła Precyzyjne rekomendacje w oparciu o dane sprawdź!

8 Wstęp / strona hotelu W drzewach, która poprawiła swój czas odpowiedzi o... 0 godzin. a drugim miejscu pod względem poprawy czasu odpowiedzi uplasowała się Rebel.tv, która poprawiła się o godzin, a na trzecim Galeria Twierdza Zamość, która odpowiada o godzin szybciej. Z kolei pod względem procenta udzielonych odpowiedzi największy wzrost odnotowały profile Czekolada LIDT (wzrost o punkty procentowe), Galeria ASKA (wzrost o punktów procentowych) i Marwit (wzrost o punktów procentowych). Oby tak dalej! Grudniowa gratka dla graczy i fanów seriali W ostatnim miesiącu ub. r. wzięliśmy udział w pierwszym w Polsce bardzo szeroko zakrojonym badaniu graczy, które odbyło się w ramach akcji "Jestem graczem". Dla zasięgu akcji i zdobycia wielu wypełnionych ankiet kluczowe było propagowanie jej w mediach społecznościowych. Większość uczestników właśnie stamtąd dowiedziała się o tym przedsięwzięciu, w naszej analizie skupiliśmy się więc na wirusowym rozpowszechnianiu informacji o akcji. Więcej informacji znaleźć można na blogu Sotrendera, w artykule pt. "Jestem graczem w social media". To jednak nie wszystko. W grudniu razem z Merlin.pl sprawdziliśmy, które seriale najlepiej radzą sobie na Facebooku i Twitterze, które mają najwięcej fanów, a które najlepiej angażują użytkowników. Wyniki badania zostały przedstawione na infografice, którą można znaleźć na naszym blogu w artykule pt. "ajpopularniejsze seriale w social media? O tym się mówi! (IFOGRAFIKA)". Czego dowiedzieliśmy się o social media i blogosferze w 0? Rok 0 upłynął pod znakiem wielkich wydarzeń. Zaczęło się od Igrzysk Olimpijskich w Soczi, potem mundiale w piłce nożnej i siatkówce, po drodze wybory samorządowe i europejskie. Były afery, Luis Suarez gryzł, zasięg na Facebooku spadał, blogosfera się zmieniała, a iemcy i tak zostali mistrzami świata (Polacy też). Wszystkie te wydarzenia odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych oraz, w konsekwencji, również na naszym blogu. Żegnając mijający rok, przygotowaliśmy zestawienie 0 wpisów z bloga Sotrendera, dotyczących Twittera, Facebooka, YouTube oraz blogosfery, które cieszyły się w ostatnich miesiącach największą popularnością. Jeśli przegapiliście któryś z nich, macie szansę nadrobić zaległości, do czego serdecznie zachęcamy! Zapraszamy do lektury grudniowego wydania raportu Fanpage Trends! arzędzie analityczne dla Facebooka, YouTube i Twittera wypróbuj!

9 Reklama Wykorzystaj Facebook Local Awareness owy format reklamy jest przygotowany z myślą o wszystkich sieciach handlowych, które posiadają stacjonarne sklepy / restauracje / punkty usługowe. Local Awareness stworzono z myślą o dotarciu do odbiorcy w konkretnym miejscu np. wszyscy obecnie przebywajacy w Abu Dabi, Londyńskim City lub Dubaju z zawężeniem do konkretnych biurowców, dzielnic lub ulic. Local Awareness pozwala na: - zawężenie promienia zasięgu reklamy do -0 km, - selekcja grupy docelowej np.: określonej płci, wieku, - wyświetlenie użytkownikom lokalizacji punktu na mapie, - nawigacja on-line - jak dojechac do sklepu za pomocą GPS. Zapraszamy do testowania aplikacji, komercyjny start stycznia 0. * Reklama została wylicytowana na aukcji, będącej kontynuacją akcji charytatywnej #dladzieciaków, która odbyła się w ramach Czwartkowych Spotkań Social Media.

10 Porównanie branż 0

11 Porównanie branż ajwiększe strony Muzyka 0 % (+ ) Sport 0 0 +% (+ 0) Ecommerce 0 +% (+ ) Odzież +% (+ ) + Stacje TV 0 0 +% (+ ) Programy TV % (0 ) Słodycze % (+ 0) Telekomunikacja 00 0 % ( ) Kosmetyki 0 +% ( ) 0 Vlogi 0 +% (+0 ) Blogi % (+0 0) apoje % (+ 00) GO i akcje społeczne 0 +% (+ ) Prasa +% ( ) Podróże +% ( ) Wykres prezentuje liczbę fanów na koniec miesiąca, a także jej przyrost. Szybkie i przyjazne raportowanie działań w social media przetestuj!

12 Porównanie branż ajbardziej angażujące strony procent zaangażowanych liczba zaangażowanych Sport % 0 Muzyka % Ecommerce % 0 Stacje TV % Prasa % 0 Vlogi % + Odzież % Blogi % GO i akcje społeczne % 0 Stacje radiowe % Programy TV % Motoryzacja % 00 Miasta % Podróże % Trenerzy personalni % 0 Zaangażowany to użytkownik, który w analizowanym okresie wchodził w interakcje z treściami na stronie, poprzez klikanie "lubię to", komentowanie lub postowanie. Wartość procentowa może być większa niż 00%, gdyż Facebook umożliwia wykonanie aktywności użytkownikom, którzy nie są fanami. Raporty i badania social media spytaj o więcej!

13 Porównanie branż ajbardziej interaktywne strony relative interactivity interactivity index GO i akcje społeczne 0 Sport Prasa Muzyka Ecommerce 0 Stacje TV 0 Vlogi Stacje radiowe Blogi Odzież 00 Motoryzacja Miasta 0 0 Macierzyństwo Programy TV 0 + Trenerzy personalni 0 00 Interactivity Index to zbiorczy wskaźnik wszystkich aktywności w obrębie fanpage a w ciągu miesiąca. Relative Interactivity uwzględnia wielkość fanpage a, a zatem umożliwia porównanie fanpage o zróżnicowanej liczbie fanów. dni za darmo zarejestruj się!

14 Porównanie branż Obsługa klienta czas reakcji procent reakcji Telekomunikacja m s.% (0 z ) Banki g m.% ( z ) Supermarkety m s.% ( z ) + apoje 0m s.% ( z ) + Podróże g m.% ( z ) + Ecommerce g m.% (0 z ) IT / Elektronika g m.% ( z 0) RTV / AGD m s 0.% ( z ) Gry i konsole m s.% ( z ) + 0 Stacje TV g m.% ( z ) + Kosmetyki g 0m.% ( z ) + Żywność inne g m.% (0 z ) + Odzież g m.0% (0 z ) GO i akcje społeczne g m 0.% ( z 0) Blogi g 0m 0.% ( z 0) Ranking uwzględnia do profili, które zareagowały na największą liczbę postów użytkowników (przynajmniej post). Czas reakcji, to mediana czasu jaki upłynął od opublikowania postu przez użytkownika do opublikowania komentarza pod postem przez administratora profilu. Procent reakcji, to procentowy udział postów, które zostały skomentowane przez markę. dni za darmo zarejestruj się!

15 Strony polskojęzyczne

16 Strony polskojęzyczne Podsumowania i postanowienia Katarzyna Dołowy Social Media Copywriter Cheil Mimo, że już od ponad tygodnia mamy nowy rok, czas na podsumowanie Polskiego Facebooka. Jak polskie marki poradziły sobie z końcem roku? Czy w grudniu mówiły tylko o choince i prezentach? A może jak rakieta chciały wejść w 0 rok z przytupem? Przekonajmy się. Top to status quo: Serce i Rozum, Play oraz Demotywatory tu chyba długo jeszcze się nic nie zmieni, za to, jeśli chodzi o zaangażowanie nowość na miejscu. Wiedza bezużyteczna, dalej Demotywatory i Ewa Chodakowska. Bez zaskoczenia. Z raportu, który mam przed oczami, a który Wy zaraz zobaczycie tuż po przeczytaniu tego tekstu (oby), rzucają mi się jeszcze SA Wardęga, Radio ESKA, MAFFASHIO, TeMyśli.pl, LOL mania i kilka innych. Co nam to mówi? ic, zupełnie nic! Z tego wynika tylko tyle, że jeśli marka ma pieniądze i małą konkurencję, to łatwo może sobie kupić fanów, że drodzy fejsbukowicze uwielbiają memy i lol content i ten sam obrazek bawi ich zawsze tak samo. A także, że uwielbiają selfmade (wo)manów, byle byli atrakcyjni. Czy naprawdę tacy jesteśmy? Wszyscy, którzy oglądamy te raporty zastanawiamy się, jaki jest przeciętny użytkownik Facebooka. ie chcę wierzyć, że szuka on tylko śmiesznych obrazków i swoich idoli. Podsumowując: Rok 0 był rokiem uroczych kotków i memów. Postanowienia: Kibicuję markom, aby były w stanie tworzyć swoje strony na Facebooku w sposób, który udowodni, że rzeczywiście mają powód, aby tam być, a nie są tam tylko dlatego, bo wszyscy tam są. Raporty i badania social media spytaj o więcej!

17 Strony polskojęzyczne ajwiększe strony Serce i Rozum +0% ( ) Play 0 % ( ) Demotywatory +0% (+ ) Radio ESKA +% (+0 00) Orange 0 % (+ ) Wiedza bezużyteczna +% (+ ) KWEJK.pl 0 % ( ) Tymbark % ( ) Plus 0 00 % (+ ) 0 McDonald s 0 % ( ) Allegro % (+0 ) Kamil Bednarek % ( ) Cropp +% (+ ) SA Wardęga 0 +% (+ ) Samsung Polska % (+ ) Wykres prezentuje liczbę fanów na koniec miesiąca, a także jej przyrost. Precyzyjne rekomendacje w oparciu o dane sprawdź!

18 Strony polskojęzyczne ajbardziej angażujące strony procent zaangażowanych liczba zaangażowanych Wiedza bezużyteczna 0% 0 Demotywatory % + Ewa Chodakowska % + Rezigiusz % TeMyśli.pl % 0 + SA Wardęga % 0 KWEJK.pl % Radio ESKA 0% + Martyna Wojciechowska 0% 0 Ścigacz.pl % + MAFFASHIO % + CLEO % + ESKA TV % + Tomasz Chada % 0 + TV.pl 0% 0 Zaangażowany to użytkownik, który w analizowanym okresie wchodził w interakcje z treściami na stronie, poprzez klikanie "lubię to", komentowanie lub postowanie. Wartość procentowa może być większa niż 00%, gdyż Facebook umożliwia wykonanie aktywności użytkownikom, którzy nie są fanami. Szybkie i przyjazne raportowanie działań w social media przetestuj!

19 Strony polskojęzyczne ajbardziej interaktywne strony relative interactivity interactivity index TeMyśli.pl 0 0 LOL mania Wiedza bezużyteczna 0 Demotywatory 00 Ścigacz.pl 0 + Rezigiusz 0 0 Fundacja DKMS Polska (Baza Dawców Komórek... 0 Fakt.pl 0 + Ewa Chodakowska 0 0 iesamowite i zwariowane filmiki 0 TV.pl 0 0 W Sieci 0 Onet Wiadomości + Zapytaj.onet.pl + KWEJK.pl 00 Interactivity Index to zbiorczy wskaźnik wszystkich aktywności w obrębie fanpage a w ciągu miesiąca. Relative Interactivity uwzględnia wielkość fanpage a, a zatem umożliwia porównanie fanpage o zróżnicowanej liczbie fanów. dni za darmo zarejestruj się!

20 Strony polskojęzyczne Obsługa klienta czas reakcji procent reakcji + PlayU m s.% ( z ) Plus m s.0% (0 z ) Orange m s.% ( z ) heyah m s.% ( z ) Dawca.pl Bądź świadomym dawcą... m s.% (0 z ) TMobile PL m s.% (0 z ) Cyfrowy Polsat m s.% ( z ) Lidl Polska m s.% ( z ) Paczkomaty InPost 0m s.% ( z 0) 0 PADORA Polska g m.% ( z ) + Allegro g m.% ( z ) Xbox Polska m s.% ( z ) + PKP Intercity. Pociąg do podróży m s.% (0 z ) PlayStation Polska m s.% (0 z ) Play m s.% ( z 0) Ranking uwzględnia do profili, które zareagowały na największą liczbę postów użytkowników (przynajmniej post). Czas reakcji, to mediana czasu jaki upłynął od opublikowania postu przez użytkownika do opublikowania komentarza pod postem przez administratora profilu. Procent reakcji, to procentowy udział postów, które zostały skomentowane przez markę. arzędzie analityczne dla Facebooka, YouTube i Twittera wypróbuj! 0

21 Strony polskojęzyczne ajbardziej interaktywne posty Fundacja DKMS Polska (Baza... Czwartek,..0, godz: 0: UDOSTĘPIJ! ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU! LEKA CHCE ŻYĆ! ie pozwól jej odejść..., letnia Lenka, potrzebuje dawcy szpiku kostnego! Dziewczynka od kilku miesięcy walczy ze śmiertelną chorobą. Diagnoza zabrzmiała jak wyrok OSTRA BIAŁACZKA SZPIKOWA! Dla Lenki przeszczepienie jest jedyną szansą na całkowit Interactivity Index: 0 arodowy Instytut Fryderyka... Wtorek,..0, godz: 0:00 Good morning! We wish you have a nice day! Interactivity Index: % % % % Straż dla Zwierząt w Polsce Poniedziałek,..0, godz: :0 LOL mania Środa,..0, godz: 0: Kochani, Do Siego Roku! :) Interactivity Index: STOP! wybuchom sylwestrowym miej serce udostępnij i nie strzelaj. Interactivity Index: % % % 0% 0 Związek Przedsiębiorców i... Sobota, 0..0, godz: : [ multimedia / brak tekstu ] Interactivity Index: 0 % % 000 Precyzyjne rekomendacje w oparciu o dane sprawdź!

22 Marki

23 Marki Podsumowanie ajwiększe strony w grupie to Serce i Rozum, Play oraz Orange ajwiększy procentowy przyrost liczby fanów zaobserwowaliśmy na fanpage ach House, Cropp oraz Play ajwięcej fanów przybyło stronom House, Cropp oraz Allegro ajwięcej użytkowników Facebooka zaangażowały strony Mr. Gugu & Miss Go, Mamed Khalidov oraz Domodi.pl ajwiększy procent swoich fanów zaangażowały strony maj Fason Club, StyloweButy.pl oraz Domodi.pl ajwiększy Interactivity Index wypracowały fanpage Czego pragną kobiety oraz Domodi.pl Wysokie Relative Interactivity każe zwrócić uwagę na strony maj Fason Club, Czego pragną kobiety i Miasto Gdańsk dni za darmo zarejestruj się!

24 Marki ajwiększe strony Serce i Rozum +0% ( ) Play 0 % ( ) Orange 0 % (+ ) Tymbark % ( ) Plus 0 00 % (+ ) McDonald s 0 % ( ) Allegro % (+0 ) Cropp +% (+ ) Samsung Polska % (+ ) 0 Reserved 0 % ( ) House 0 +% (+ ) TYLKO HITY! 0 0% ( ) Tic Tac 000 0% ( 0) Mały Głód +0% ( ) Góralki 00 +0% ( ) (+ 0) Wykres prezentuje liczbę fanów na koniec miesiąca, a także jej przyrost. dni za darmo zarejestruj się!

25 Marki ajbardziej angażujące strony procent zaangażowanych liczba zaangażowanych + Mr. Gugu & Miss Go % 0 Mamed Khalidov % 0 Domodi.pl % 0 % StyloweButy.pl % 00 Legia Warszawa % Homebook.pl % maj Fason Club % Peja Slums Attack % 0 Demonologia (Słoń/Mikser) % + HEMP GRU % + Paranienormalni Profil Oficjalny % + The Sims Polska 0% Dzień Dobry TV % + WOŚP % % 0 Zaangażowany to użytkownik, który w analizowanym okresie wchodził w interakcje z treściami na stronie, poprzez klikanie "lubię to", komentowanie lub postowanie. Wartość procentowa może być większa niż 00%, gdyż Facebook umożliwia wykonanie aktywności użytkownikom, którzy nie są fanami. dni za darmo zarejestruj się!

26 Marki ajbardziej interaktywne strony relative interactivity interactivity index 0 + Czego pragną kobiety Domodi.pl 0 + Homebook.pl 0 Miasto Gdańsk 0 maj Fason Club 0 StyloweButy.pl 0 Legia Warszawa 0 0 tvp.info Mr. Gugu & Miss Go 0 0 Goodlookin.pl + love it 0 Wroclaw [Wroclove] OLX Polska 0 MniamMniam.pl 0 Interactivity Index to zbiorczy wskaźnik wszystkich aktywności w obrębie fanpage a w ciągu miesiąca. Relative Interactivity uwzględnia wielkość fanpage a, a zatem umożliwia porównanie fanpage o zróżnicowanej liczbie fanów. Szybkie i przyjazne raportowanie działań w social media przetestuj!

27 Marki Obsługa klienta czas reakcji procent reakcji + PlayU m s.% ( z ) Plus m s.0% (0 z ) Orange m s.% ( z ) heyah m s.% ( z ) TMobile PL m s.% (0 z ) Cyfrowy Polsat m s.% ( z ) PolskiBus.com Szybko Tanio Komfortowo m s.% ( z ) Lidl Polska m s.% ( z ) Paczkomaty InPost 0m s.% ( z 0) 0 PADORA Polska g m.% ( z ) Allegro g m.% ( z ) Xbox Polska m s.% ( z ) PKP Intercity. Pociąg do podróży m s.% (0 z ) PlayStation Polska m s.% (0 z ) Play m s.% ( z 0) g m.% Ranking uwzględnia do profili, które zareagowały na największą liczbę postów użytkowników (przynajmniej post). Czas reakcji, to mediana czasu jaki upłynął od opublikowania postu przez użytkownika do opublikowania komentarza pod postem przez administratora profilu. Procent reakcji, to procentowy udział postów, które zostały skomentowane przez markę. Szybkie i przyjazne raportowanie działań w social media przetestuj!

28 Marki ajbardziej interaktywne posty OLX Polska Czwartek, 0..0, godz: 0: o to startujemy! "akarm psa" po raz niech ta siódemka będzie szczęśliwa dla wszystkich psiaków! Udostępniajcie naszą akcje gdzie tylko się da. Pokażmy, że mamy wielkie serca :) > Interactivity Index: % % 0 00 Mystic Production Środa, 0..0, godz: :0 Podobno złote płyty to w dzisiejszych czasach rzadkość, a skoro tak, wczorajsze złoto Happysad postanowiliśmy uczcić tym oto konkursem.. agrodą w nim jest zestawów płyt Happysad "Jakby ie Było Jutra", "Ciepło Zimno", "Mów Mi Dobrze", "Zadyszka", "a Żywo w Studio" oraz koszulka "Jakby ie B Interactivity Index: Drogerie atura Piątek, 0..0, godz: :0 #KOKURS Wymień jak najwięcej miast, w których znajdują się Drogerie atura. komentarz = jedno miasto osób, które wymieni najwięcej miast, otrzyma zestaw świąteczny kosmetyków KOBO Professional. Liczy się kolejność odpowiedzi. ie zapomnij również polubić profil KOBO Professional a odpowi Interactivity Index: % % 0 % % 0 Czego pragną kobiety Wtorek, 0..0, godz: 0:00 iby żart, ale wszystkie wiemy, jak jest ;) Interactivity Index: % % 0 0 Goodlookin.pl Wtorek, 0..0, godz: 0: SZYBKIE ROZDAIE! Tylko 0h! :) Wygraj dowolną damską lub męską kurtkę z :) Zasady:. Polub publicznie Fanpage Goodlookin.pl. Udostępnij publicznie grafikę konkursową. Wpisz w komentarzu: "www.goodlookin.pl 000 pomysłów na prezent! :)" Rozdanie trwa tylko do czwartku. Interactivity Index: % % 0 Precyzyjne rekomendacje w oparciu o dane sprawdź!

29 Media

30 Media Podsumowanie ajwiększe strony w grupie to Radio ESKA, SA Wardęga oraz ESKA TV ajwiększy procentowy przyrost liczby fanów zaobserwowaliśmy na fanpage ach Rezigiusz, SA Wardęga i Spryciarze.pl ajwięcej fanów przybyło stronom Rezigiusz, SA Wardęga oraz Spryciarze.pl Pod względem liczby zaangażowanych fanów najlepiej wypadają fanpage Rezigiusz, SA Wardęga i Radio ESKA ajwiększy procent swoich fanów zaangażowały strony Mądrzy Rodzice, Ścigacz.pl oraz MAFFASHIO ajwiększy Interactivity Index wypracowały fanpage Ścigacz.pl, Rezigiusz oraz Fakt.pl ajwyższe wartości Relative Interactivity osiągnęły fanpage wpolityce.pl, W Sieci oraz iezależna.pl Szybkie i przyjazne raportowanie działań w social media przetestuj! 0

31 Media ajwiększe strony Radio ESKA +% (+0 00) SA Wardęga 0 +% (+ ) ESKA TV 0 +% (+0 ) MTV Polska 00 0 % (+ ) Spryciarze.pl 0 +% (+ ) Abstrachuje.TV 0 0 +% (+ ) Disney Channel Polska 0 % ( 0) VIVA Polska % (+ ) Filmweb +0% (+ ) 0 iekryty Krytyk 0 % (+ ) fun.tv % (+ ) TV % (+ ) TV.pl 0 +% ( ) Rezigiusz 0 0% (+ ) Tylko muzyka 0 0% ( ) 0 (+ ) Wykres prezentuje liczbę fanów na koniec miesiąca, a także jej przyrost. Szybkie i przyjazne raportowanie działań w social media przetestuj!

32 Media ajbardziej angażujące strony procent zaangażowanych liczba zaangażowanych + Rezigiusz % + SA Wardęga % 0 + Radio ESKA 0% Ścigacz.pl % + MAFFASHIO % + ESKA TV % + TV.pl 0% 0 + Fakt.pl % 0 TV % 0 Zapytaj.onet.pl % Blowek % + fun.tv % Fakty TV % + Comedy Central Polska % + Mądrzy Rodzice % % Zaangażowany to użytkownik, który w analizowanym okresie wchodził w interakcje z treściami na stronie, poprzez klikanie "lubię to", komentowanie lub postowanie. Wartość procentowa może być większa niż 00%, gdyż Facebook umożliwia wykonanie aktywności użytkownikom, którzy nie są fanami. Precyzyjne rekomendacje w oparciu o dane sprawdź!

33 Media ajbardziej interaktywne strony relative interactivity interactivity index Ścigacz.pl 0 + Rezigiusz 0 0 Fakt.pl 0 TV.pl 0 0 W Sieci 0 Onet Wiadomości + Zapytaj.onet.pl + Radio ESKA 0 Antyradio 0 0 Mądrzy Rodzice 0 + wpolityce.pl SuperMamy iezależna.pl 0 + SA Wardęga ESKA TV 0 0 Interactivity Index to zbiorczy wskaźnik wszystkich aktywności w obrębie fanpage a w ciągu miesiąca. Relative Interactivity uwzględnia wielkość fanpage a, a zatem umożliwia porównanie fanpage o zróżnicowanej liczbie fanów. Raporty i badania social media spytaj o więcej!

34 Media Obsługa klienta czas reakcji procent reakcji ipla m s 0.% ( z ) + HBO Polska 0g m.% ( z ) Fox Life Polska g m.% ( z ) Disney Channel Polska m s.% ( z ) MniamMniam.pl g m.% ( z ) MiniMini+ g m.% ( z ) teletoo+ g m.% ( z ) a Ekranie g m.% ( z ) TV Puls g m.% ( z ) + 0 MTV Polska g m.% ( z ) Red Lipstick Monster g m 0.% ( z ) W Sieci g m.% ( z ) Czwórka g m.% ( z ) VOX FM m s.% ( z ) Radio ZET g m.% ( z ) g m.% Ranking uwzględnia do profili, które zareagowały na największą liczbę postów użytkowników (przynajmniej post). Czas reakcji, to mediana czasu jaki upłynął od opublikowania postu przez użytkownika do opublikowania komentarza pod postem przez administratora profilu. Procent reakcji, to procentowy udział postów, które zostały skomentowane przez markę. Precyzyjne rekomendacje w oparciu o dane sprawdź!

35 Media ajbardziej interaktywne posty Radio ESKA Piątek,..0, godz: 0: Dziś życiowo :) Rafał Adamczak dzień dobry :) Interactivity Index: % % ESKA TV iedziela,..0, godz: 0: Taka sytuacja po świętach! A u Was? :) Interactivity Index: 0 Gazeta Wrocławska Piątek, 0..0, godz: : Udostępniajcie, kto może. Pomóżmy policji znaleźć tego człowieka. Może coś wiedzieć o brutalnym zabójstwie letniej Dominiki spod Środy Śląskiej! icjatenmezczyznamozecoswiedziecozabojstwie latkispodsrodyslaskiej,id,t.html Interactivity Index: % % % % Antyradio Wtorek, 0..0, godz: 0: TOMASZ KASPRZYK witam w programie Kasprologia! Interactivity Index: 0 % % VOX FM Piątek, 0..0, godz: 0: Potrzebne pomysły na nietypowy prezent......na Mikołajki! orbert Bieńkowski, Ania Chmiel i Konrad Piwowarski Dzień Dobry! #voxfm #wrytmiehitów Interactivity Index: 0 % % 0 Szybkie i przyjazne raportowanie działań w social media przetestuj!

36 Ludzie

37 Ludzie Sebastian Sitowski Social Media Specialist Agencja SMAC W grudniu po prostu lubimy pomagać! Bo święta W kategorii Ludzie bez większych zmian Ewa Chodakowska depcze po piętach Kamilowi Bednarkowi, za nimi śpiewająco podąża CLEO. Uwagę jednak zwraca profil Kamila Stocha, który odnotował największy, bo aż % przyrost fanów. Kamil po prostu lubi pomagać, w końcu idą święta. Szlachetna paczka, karty od serca z Fundacją Pro Artis czy licytacja nart z podpisami całej reprezentacji na rzecz Fundacji Akogo? przyciągnęły uwagę zapewnie nie tylko miłośników sportu i altruistów. ajwięcej użytkowników Facebooka zaangażowały oczywiście strony Ewy Chodakowskiej, Martyny Wojciechowskiej oraz CLEO, jednak procentowo najbardziej aktywnych i oddanych fanów mają sportowcy Jarosław pasha Jarząbkowski i Arek Milik oraz raper z Grochowa Tomasz Chada. ajbardziej interaktywnym postem w zimie bez śniegu okazało się zaproszenie na spacer w Japonii, które umieściła na swoim profilu Martyna Wojciechowska. Redaktor naczelna ational Geographic Polska ma moim zdaniem bardzo przyjemny i ciekawy profil, od początku do końca konsekwentnie prowadzony. A przy tym nie marzy o tym, by zostać królową selfie, bardziej skupiając się na pięknie przyrody niż na samej sobie. Wszyscy użytkownicy pragną też wiedzieć, co czeka ich w 0 roku i chętnie dzielą się tym z Honoratą Skarbek, z której profilu bije największy ekshibicjonizm. Być może to za sprawą piosenki aga, którą usłyszeliśmy w listopadzie. arzędzie analityczne dla Facebooka, YouTube i Twittera wypróbuj!

38 Ludzie ajwiększe strony Kamil Bednarek % ( ) Ewa Chodakowska 0 +% (+ ) CLEO +% (+ 0) Piotr Żyła Official % ( ) Pezet +0% (+ 0) Barbara Kwarc +0% (+ ) Justyna Kowalczyk oficjalna strona +% ( ) Donatan 0 % (0 ) Martyna Wojciechowska +% (+ ) 0 Mateusz Pawłowski +% (+ 0) Grubson % (+ 0) donguralesko 0 % (+ ) Agnieszka Radwanska +% ( ) Ewa Farna % (+ ) Kamil Stoch Oficjalna strona 0 +% (+ ) 00 (+ ) Wykres prezentuje liczbę fanów na koniec miesiąca, a także jej przyrost. Raporty i badania social media spytaj o więcej!

39 Ludzie ajbardziej angażujące strony procent zaangażowanych liczba zaangażowanych Ewa Chodakowska % Martyna Wojciechowska 0% + CLEO % Tomasz Chada % 0 + Jarosław pasha Jarząbkowski 0% 0 +0 Kamil Stoch Oficjalna strona % Artur Szpilka % + Magda Gessler % 0 + Donatan % 0 0 Arek Milik 0% 0 0 Justyna Kowalczyk oficjalna strona 0% Małgorzata Kożuchowska % Agnieszka Radwanska % + Adam Zdrójkowski % Sobota % % 0 Zaangażowany to użytkownik, który w analizowanym okresie wchodził w interakcje z treściami na stronie, poprzez klikanie "lubię to", komentowanie lub postowanie. Wartość procentowa może być większa niż 00%, gdyż Facebook umożliwia wykonanie aktywności użytkownikom, którzy nie są fanami. Szybkie i przyjazne raportowanie działań w social media przetestuj!

40 Ludzie ajbardziej interaktywne strony relative interactivity interactivity index Ewa Chodakowska 0 + Tomasz Chada 0 + CLEO 00 + Jarosław pasha Jarząbkowski 0 Martyna Wojciechowska Justyna Kowalczyk oficjalna strona + Magda Gessler 0 Donatan + Arek Milik 0 0 Artur Szpilka 0 Dawid Kwiatkowski Z.B.U.K.U + Beata Pawlikowska Kamil Stoch Oficjalna strona + Honorata Honey Skarbek 0 0 Interactivity Index to zbiorczy wskaźnik wszystkich aktywności w obrębie fanpage a w ciągu miesiąca. Relative Interactivity uwzględnia wielkość fanpage a, a zatem umożliwia porównanie fanpage o zróżnicowanej liczbie fanów. dni za darmo zarejestruj się! 0

41 Ludzie Obsługa klienta czas reakcji procent reakcji Maciej Kowalski g 0m 0% ( z ) Katarzyna Dziurska Trener Personalny m s.% ( z ) Martyna Wojciechowska g 0m.% ( z 0) Katarzyna Piasecka d g.% ( z ) Sylwia Szostak g 0m.% ( z ) Marika g m.% ( z ) Akop Szostak g m.% ( z ) Pablopavo g m.% ( z ) Rozbojnik Alibaba g m 0.% ( z ) 0 Dorota Zawadzka g m.% ( z ) Andrzej Duda g 0m.% (0 z 0) Hanna GronkiewiczWaltz g m.% ( z ) + Magda Gessler g m.% (0 z ) Kamil Bednarek g m.% ( z ) Justyna Kowalczyk oficjalna strona g m.% ( z ) g m.0% Ranking uwzględnia do profili, które zareagowały na największą liczbę postów użytkowników (przynajmniej post). Czas reakcji, to mediana czasu jaki upłynął od opublikowania postu przez użytkownika do opublikowania komentarza pod postem przez administratora profilu. Procent reakcji, to procentowy udział postów, które zostały skomentowane przez markę. Szybkie i przyjazne raportowanie działań w social media przetestuj!

FANPAGE TRENDS POLSKA STYCZEŃ 2013 TELEKOMUNIKACJA

FANPAGE TRENDS POLSKA STYCZEŃ 2013 TELEKOMUNIKACJA FANPAGE TRENDS POLSKA STYCZEŃ 0 TELEKOMUNIKACJA Komentarz Marta Soja Brand Community Manager Lemon Sky Kategoria Telekomunikacja skupia największe fanpage brandowe polskiego Facebooka. W tej chwili już

Bardziej szczegółowo

facebook optymalizacja analiza interakcja marka raport reklama zaangażowanie Fanpage Trends

facebook optymalizacja analiza interakcja marka raport reklama zaangażowanie Fanpage Trends facebook optymalizacja analiza interakcja marka raport reklama zaangażowanie Fanpage Trends 0.0 Fanpage Trends spis treści / Infografika Wstęp Porównanie branż Rankingi ogólne: Strony polskojęzyczne Marki

Bardziej szczegółowo

Fanpage Trends marzec 2012

Fanpage Trends marzec 2012 Fanpage Trends marzec 2012 Prasa: podsumowanie Największe strony: Gazeta Wyborcza, Polityka i Wysokie Obcasy Względny przyrost liczby fanów wyróżniał fanpage ELLE Polska, Glamour.pl oraz efakt W największym

Bardziej szczegółowo

Fanpage Trends lipiec 2012

Fanpage Trends lipiec 2012 Fanpage Trends lipiec 2012 Prasa: podsumowanie Największe strony w grupie to Gazeta Wyborcza, Fakt.pl i Polityka Względny przyrost liczby fanów wyróżniał fanpage Przegląd Sportowy, Poznaj Świat oraz Fakt.pl

Bardziej szczegółowo

Analiza. Przedstawiamy raport popularności wybranych marek bankowych w Internecie. W badaniu uwzględniono ponad 52 tysiące publicznych wzmianek

Analiza. Przedstawiamy raport popularności wybranych marek bankowych w Internecie. W badaniu uwzględniono ponad 52 tysiące publicznych wzmianek Analiza. Przedstawiamy raport popularności wybranych marek bankowych w Internecie. W badaniu uwzględniono ponad 52 tysiące publicznych wzmianek pochodzących z listopada i grudnia 2011. Liczba wzmianek.

Bardziej szczegółowo

Social Media Część 1 Trendy w korzystaniu. Luty 2017

Social Media Część 1 Trendy w korzystaniu. Luty 2017 Social Media 2016 Część 1 Trendy w korzystaniu Luty 2017 Wprowadzenie O badaniu Social Media 2016 to czwarta edycja podsumowania mediów społecznościowych w Polsce realizowana przez agencję badawczo-analityczną

Bardziej szczegółowo

Fanpage Trends czerwiec 2012

Fanpage Trends czerwiec 2012 Fanpage Trends czerwiec 2012 Prasa: podsumowanie Największymi fanpage ami w branży były Gazeta Wyborcza, Polityka oraz wysokieobcasy Pod względem największego procentowego przyrostu liczby fanów wyróżniały

Bardziej szczegółowo

To był rok! Czyli podsumowanie aktywności Serca i Rozumu na Facebooku

To był rok! Czyli podsumowanie aktywności Serca i Rozumu na Facebooku To był rok! Czyli podsumowanie aktywności Serca i Rozumu na Facebooku W 2011 roku Serce i Rozum zdobyło zaufanie konsumentów 2 2011 to był rok, kiedy weszliśmy do pierwszej ligi na Facebooku 2011 3 Zostaliśmy

Bardziej szczegółowo

Fanpage Trends styczeń 2012

Fanpage Trends styczeń 2012 Fanpage Trends styczeń 2012 Prasa: podsumowanie Największymi fanpage ami w branży były Gazeta Wyborcza, Polityka oraz Wysokie Obcasy Względny przyrost liczby fanów wyróżniał fanpage Viva! Moda, Men s Health

Bardziej szczegółowo

Fanpage Trends maj 2012

Fanpage Trends maj 2012 Fanpage Trends maj 2012 Spis treści Wprowadzenie... 3 Porównanie branż... 4 Polskojęzyczne strony na Facebooku... 8 Komercyjne polskojęzyczne strony na Facebooku... 15 Agencje interaktywne i e PR... 22

Bardziej szczegółowo

Wydatki reklamowe w grudniu 2017

Wydatki reklamowe w grudniu 2017 Wydatki reklamowe w grudniu 2017 BRANŻE: FARMACJA FINANSE HANDEL MOTORYZACJA TELEKOMUNIKACJA Raport IMM: Wydatki reklamowe w wybranych branżach Instytut Monitorowania Mediów zbadał wydatki reklamowe w

Bardziej szczegółowo

Czy warto przygotować kampanię wyborczą w mediach społecznościowych i jak to zrobić?

Czy warto przygotować kampanię wyborczą w mediach społecznościowych i jak to zrobić? Czy warto przygotować kampanię wyborczą w mediach społecznościowych i jak to zrobić? Warsztat, Kongres Kobiet 9.05.2014 Czy social media są potrzebne w kampanii? Z internetu korzysta 61,4% Polaków (18,51

Bardziej szczegółowo

JAK SKUTECZNIE WYPROMOWAĆ IMPREZĘ BIEGOWĄ NA

JAK SKUTECZNIE WYPROMOWAĆ IMPREZĘ BIEGOWĄ NA JAK SKUTECZNIE WYPROMOWAĆ IMPREZĘ BIEGOWĄ NA Agenda Slajdy 3-11: Do kogo mówimy? Profil polskiego biegacza Jak dotrzeć do biegaczy na Facebooku? Slajdy 23-63: Strona Slajdy 64-70: Wydarzenie Slajdy 71-83:

Bardziej szczegółowo

Twój Salon Kosmetyczny na. Twój doradca w internecie

Twój Salon Kosmetyczny na. Twój doradca w internecie Twój Salon Kosmetyczny na Twój doradca w internecie Czy prowadzisz już fanpage na Facebook Swojego salonu? TAK NIE Sprawdź na kolejnych slajdach czy wszystkie elementy są przez ciebie dobrze przygotowanie

Bardziej szczegółowo

WIZERUNEK BRANŻY CENTRÓW HANDLOWYCH W INTERNECIE. Robert Stalmach

WIZERUNEK BRANŻY CENTRÓW HANDLOWYCH W INTERNECIE. Robert Stalmach WIZERUNEK BRANŻY CENTRÓW HANDLOWYCH W INTERNECIE Robert Stalmach monitoring mediów: internet, social media, prasa, RTV usługi analityczne content marketing szkolenia Wspieramy działalność naszych klientów

Bardziej szczegółowo

Fanpage Trends luty 2012

Fanpage Trends luty 2012 Fanpage Trends luty 2012 Prasa: podsumowanie Największe strony w grupie to Gazeta Wyborcza, Polityka i Wysokie Obcasy Pod względem największego procentowego przyrostu liczby fanów wyróżniały się strony:

Bardziej szczegółowo

Fanpage Trends kwiecień 2012

Fanpage Trends kwiecień 2012 Fanpage Trends kwiecień 2012 Prasa: podsumowanie Największe strony: Gazeta Wyborcza, Polityka i wysokieobcasy Względny przyrost liczby fanów wyróżniał fanpage BRAVO Polska, ELLE Polska oraz Glamour.pl

Bardziej szczegółowo

Promocyjna oferta prowadzenia strony firmowej na na Facebooku

Promocyjna oferta prowadzenia strony firmowej na na Facebooku Promocyjna oferta prowadzenia strony firmowej na na Facebooku Oferta ważna od 01.04.2015 do 31.05.2015 Działania na Facebooku to komunikacja dynamiczna, regularna, zazwyczaj o charakterze lekkim, rozrywkowym,

Bardziej szczegółowo

Timeline. fan page. Raport: Nowy wygląd stron na Facebooku, czyli wszystko co musisz wiedzieć o... lubię to wizerunek. social media społeczność

Timeline. fan page. Raport: Nowy wygląd stron na Facebooku, czyli wszystko co musisz wiedzieć o... lubię to wizerunek. social media społeczność lubię to sieć film znajomi konkurs promocja fan page lubię to wizerunek reklama zdjęcie kontakt sieć social media społeczność marketing reklama wizerunek konkurs promocja promocja społeczność kontaktmarketing

Bardziej szczegółowo

KLIENT MOBILNY OD NARODZIN DO DOJRZAŁOŚCI. Katarzyna Prus-Malinowska

KLIENT MOBILNY OD NARODZIN DO DOJRZAŁOŚCI. Katarzyna Prus-Malinowska KLIENT MOBILNY OD NARODZIN DO DOJRZAŁOŚCI Katarzyna Prus-Malinowska KIM JEST TWÓJ KLIENT? DANE DEMOGRAFICZNE DANE ANALITYCZNE Z SYSTEMÓW DANE BIZNESOWE RAPORTY I BADANIA RYNKOWE ANALIZA DOBRYCH PRAKTYK

Bardziej szczegółowo

Fanpage Trends maj 2012

Fanpage Trends maj 2012 Fanpage Trends maj 2012 Prasa: podsumowanie Największymi fanpage ami w branży były Gazeta Wyborcza, Polityka i wysokieobcasy Pod względem największego procentowego przyrostu liczby fanów wyróżniały się

Bardziej szczegółowo

Fanpage Trends sierpień 2012

Fanpage Trends sierpień 2012 Fanpage Trends sierpień 2012 Prasa: podsumowanie Największe strony: Gazeta Wyborcza, K MAG i Fakt.pl Największy procentowy przyrost liczby fanów zaobserwowaliśmy na fanpage ach Przegląd Sportowy, Fakt.pl

Bardziej szczegółowo

OFERTA REKLAMOWA 2011

OFERTA REKLAMOWA 2011 OFERTA REKLAMOWA 2011 INNOVAWEB KOBIETA MIESIĘCZNIE ODWIEDZA NAS 2.4 MLN INTERNAUTEK * GENERUJĄC W SUMIE 21 MLN ODSŁON* SPĘDZAJĄC ŚREDNIO 9 MIN PODCZAS WIZYTY** Źródło: * Google Analytics (lipiec 2011

Bardziej szczegółowo

MARKETING 13.2 Cacao DecoMorreno

MARKETING 13.2 Cacao DecoMorreno MARKETING 13.2 Cacao DecoMorreno Na początku był niewinny post Codziennie na portalach społecznościowych pojawiają się miliony postów, wśród nich 6 czerwca 2016 r. pojawił się jeden z pozoru niewinny wpis.

Bardziej szczegółowo

OFERTA REKLAMOWA! 2013!

OFERTA REKLAMOWA! 2013! OFERTA REKLAMOWA! 2013! CO ZYSKUJESZ? Zaufanie. Gwarantujemy Ci transfera zaufania z naszej marki, którą pokochali nasi użytkownicy na Twoją markę. Miłość. Reklama w wartościowych serwisach tematycznych

Bardziej szczegółowo

Oferta niestandardowa! 2013!

Oferta niestandardowa! 2013! Oferta niestandardowa! 2013! INNOVAWEB - KOBIETA! MIESIĘCZNIE ODWIEDZA NAS 2.5 MLN INTERNAUTÓW * GENERUJĄC W SUMIE 12 MLN ODSŁON* BAZA MAILINGOWA 300 000 adresów Źródło: * Google Analytics (styczeń 2013

Bardziej szczegółowo

www.radiostargard.fm

www.radiostargard.fm Radio Stargard jest pierwszą niezależną, prywatną rozgłośnią radiową w naszym regionie. Nadajemy na częstotliwości 90,3FM. Zasięgiem technicznym docieramy do mieszkańców powiatu stargardzkiego i części

Bardziej szczegółowo

social relations agency

social relations agency social relations agency POBIJ REKORD ŚWIATA W SWOJEJ KUCHNI CASE STUDY Facebook Facebook to obecnie najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie. Posiada bardzo dobre możliwości targetowania komunikatów.

Bardziej szczegółowo

Eksperci Tesco na Facebooku

Eksperci Tesco na Facebooku ., a jeśli nagle jawi Ci się ponad 100 000 fanów na Facebooku to wiedz, że tam się coś bardzo mocno dzieje. Autorzy: Dr Jan Zając Marta Gołyś Eksperci Tesco na Facebooku 1 Henio, brand hero marki Tesco

Bardziej szczegółowo

Fanpage Trends listopad 2012

Fanpage Trends listopad 2012 Fanpage Trends listopad 2012 Fanpage Trends Polska Listopad 2012 Żywność sotrender.com Marta Kowalczys Account Manager Płodni.com FMCG, produkty szybko zbywalne mają bardzo dużą i prężną reprezentację

Bardziej szczegółowo

Komunikacja z wykorzystaniem Social Media. Biznesowa strona Facebooka

Komunikacja z wykorzystaniem Social Media. Biznesowa strona Facebooka Komunikacja z wykorzystaniem Social Media. Biznesowa strona Facebooka Dzień dobry Siła Facebooka 3 15 MLN 11 MLN 12 MLN 9.6 MLN 64% polskich internautów Odwiedza serwis codziennie Odwiedza serwis z urządzeń

Bardziej szczegółowo

Zakupy spożywcze ze smartfonem to wciąż nisza

Zakupy spożywcze ze smartfonem to wciąż nisza Zakupy spożywcze ze smartfonem to wciąż nisza data aktualizacji: 2016.11.16 Blisko co piąty użytkownik smartfona odwiedza za jego pomocą strony popularnych sieci spożywczych wynika z danych firmy Spicy

Bardziej szczegółowo

E - c o m m e r c e T r a c k 11.2013-04.2014

E - c o m m e r c e T r a c k 11.2013-04.2014 W y n i k i t r a k i n g u E - c o m m e r c e T r a c k 11.2013-04.2014 O s t a t n i e p ó ł r o k u w e - c o m m e r c e Jak wyglądało ostatnie pół roku w e-commerce? Co internauci najczęściej kupowali

Bardziej szczegółowo

Opiniotwórcze znaczenie mediów społecznościowych w promocji turystyki wiejskiej

Opiniotwórcze znaczenie mediów społecznościowych w promocji turystyki wiejskiej Opiniotwórcze znaczenie mediów społecznościowych w promocji turystyki wiejskiej dr Katarzyna Mysiak Akademia Morska w Gdyni Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Katedra Ekonomiki Usług Tel. 691405042

Bardziej szczegółowo

nieograniczona możliwość dodawania filmów z 1,5 miliona unikalnych użytkowników dlastudenta miesięcznie integracja profilu z

nieograniczona możliwość dodawania filmów z 1,5 miliona unikalnych użytkowników dlastudenta miesięcznie integracja profilu z nieograniczona możliwość dodawania filmów z 1,5 miliona unikalnych użytkowników dlastudenta miesięcznie integracja profilu z Informator Miejski to swoista interaktywna mapa drogowa. Pomaga odwiedzającym

Bardziej szczegółowo

Fanpage Trends wrzesień2012

Fanpage Trends wrzesień2012 Fanpage Trends wrzesień2012 Prasa: podsumowanie Największe strony: Gazeta Wyborcza, Fakt.pl i Polityka Względny przyrost liczby fanów wyróżniał fanpage Fakt.pl, Przegląd Sportowy i Newsweek Polska Największy

Bardziej szczegółowo

Załącznik 3C do SIWZ Opis Przedmiotu Zamówienia utworzenie, prowadzenie i administrowanie kontem na Facebooku

Załącznik 3C do SIWZ Opis Przedmiotu Zamówienia utworzenie, prowadzenie i administrowanie kontem na Facebooku Załącznik 3C do SIWZ Opis Przedmiotu Zamówienia utworzenie, prowadzenie i administrowanie kontem na Facebooku Przedmiot zamówienia: utworzenie, prowadzenie i administrowanie kontem na Facebooku w 2016

Bardziej szczegółowo

Najbardziej opiniotwórcze social media w Polsce

Najbardziej opiniotwórcze social media w Polsce Najbardziej Opis badania Najbardziej Analizę Najbardziej przeprowadzono na podstawie 544 przekazów z mediów (wycinków prasowych, programów radiowych i telewizyjnych) z okresu 1 30 czerwca 2012 r, w których

Bardziej szczegółowo

Prezentacja usług. Informacja Komunikacja Dystrybucja - Sprzedaż

Prezentacja usług. Informacja Komunikacja Dystrybucja - Sprzedaż Prezentacja usług Informacja Komunikacja Dystrybucja - Sprzedaż Twórcy firmy 7 lat doświadczenia w zakresie e-commerce Zarządzanie i tworzenie sukcesów największej polskiej apteki internetowej Domzdrowia.pl

Bardziej szczegółowo

Dlaczego filmy online mają tak duże znaczenie dla marketingu mobilnego

Dlaczego filmy online mają tak duże znaczenie dla marketingu mobilnego Dlaczego filmy online mają tak duże znaczenie dla marketingu mobilnego Żyjemy w czasach, w których konsument odruchowo sięga po telefon, kiedy czegoś chce albo potrzebuje. opublikowany kwiecień 2015 Chce

Bardziej szczegółowo

Sprawdzam! O nadziejach marketerów i prozie życia na

Sprawdzam! O nadziejach marketerów i prozie życia na Sprawdzam! O nadziejach marketerów i prozie życia na 1 Rewolucja Facebooka w marketingu Miliony fanów zasiadającodziennie przed komputerami, aby sprawować kontrolęnad światem poprzez Facebooka właśnie.

Bardziej szczegółowo

CZYM JEST MARKETING W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH?

CZYM JEST MARKETING W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH? Media społecznościowe szybko doganiają pocztę emailową, która nadal jest podstawowym sposobem przekazywania wiadomości i informacji online. Facebook ma ponad 1 miliard użytkowników, ponad 55 milionów wiadomości

Bardziej szczegółowo

Narzędzia do analizy działań marketingowych w internecie: Google Analytics & Webmaster Tools, analityka social media

Narzędzia do analizy działań marketingowych w internecie: Google Analytics & Webmaster Tools, analityka social media 2012 Narzędzia do analizy działań marketingowych w internecie: Google Analytics & Webmaster Tools, analityka social media Maciej Jankowski Fundacja Rozwoju Branży Internetowej Netcamp Mierzenie skuteczności

Bardziej szczegółowo

Jak sprzedać polityka na FB? Budowanie wizerunku marki w social media.

Jak sprzedać polityka na FB? Budowanie wizerunku marki w social media. dr Krystian Dudek Wyższa Szkoła Humanitas Jak sprzedać polityka na FB? Budowanie wizerunku marki w social media. Czym jest Personal Branding Personal branding to budowanie marki osobistej poprzez zarządzanie

Bardziej szczegółowo

MĄDRZY RODZICE PROMUJ SIĘ U NAS

MĄDRZY RODZICE PROMUJ SIĘ U NAS www.madrzy- rodzice.pl LN Media spółka z o.o. ul. Sienna 45/5, 00-121 Warszawa KRS: 0000492426 telefon: 22 255 35 68 fax: 22 412 70 03 mobile: 504 666 276 MĄDRZY RODZICE PROMUJ SIĘ U NAS trochę o nas i

Bardziej szczegółowo

MĄDRZY RODZICE PROMUJ SIĘ U NAS

MĄDRZY RODZICE PROMUJ SIĘ U NAS MĄDRZY RODZICE PROMUJ SIĘ U NAS trochę o nas i statystyki GARŚĆ INFORMACJI Kim jesteśmy» Mądrzy Rodzice to strona poświęcona wychowaniu dzieci oraz szeroko rozumianemu rodzicielstwu.» Działamy jako strona

Bardziej szczegółowo

E - c o m m e r c e T r a c k. Grudzień 2013

E - c o m m e r c e T r a c k. Grudzień 2013 W y n i k i t r a k i n g u E - c o m m e r c e T r a c k Grudzień 2013 E - c o m m e r c e Najważniejsze zmiany w grudniu 2013 W grudniu 2013 wzrosła sprzedaż artykułów dziecięcych poprzez Internet 12%

Bardziej szczegółowo

Samodzielnie tworzysz i zarządzasz aplikacjami na Facebooku

Samodzielnie tworzysz i zarządzasz aplikacjami na Facebooku Samodzielnie tworzysz i zarządzasz aplikacjami na Facebooku Jak działa click apps? Jeden zakup = dostęp do wszystkich! Geolokalizacja Aplikacje w wybranym przez Ciebie języku Style CSS Niepowtarzalny wygląd

Bardziej szczegółowo

E-handel rośnie w siłę

E-handel rośnie w siłę Gdynia, 2 sierpnia 2012 roku E-handel rośnie w siłę Mieszkańcy Mazowsza są najbardziej aktywni. Dom i ogród oraz AGD to najpopularniejsze kategorie produktowe, a najczęściej szukany przedmiot to smartfon

Bardziej szczegółowo

Polacy a pozytywne treści w Internecie

Polacy a pozytywne treści w Internecie Polacy a pozytywne treści w Internecie Raport powstał na zlecenie KRD, inicjatora programu FairPay, we współpracy z firmą Brand24 Ocena Rzetelności Płatniczej wstęp Polak, narzekający na wszystko, dla

Bardziej szczegółowo

feb Case Study dla marki Miss Trendy (Konkurs Nagrody za stylizacje)

feb Case Study dla marki Miss Trendy (Konkurs Nagrody za stylizacje) Case Study dla marki Miss Trendy (Konkurs Nagrody za stylizacje) Rzeszów 2011 Ogólnopolska sieć sklepów z odzieżą damską Miss Trendy (rys. 1). Klient organizuje konkurs dla fanów swojego profilu na platformie

Bardziej szczegółowo

RAPORT: KUPUJĘ W INTERNECIE 2014. e-izba - IZBA GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ 1

RAPORT: KUPUJĘ W INTERNECIE 2014. e-izba - IZBA GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ 1 RAPORT: KUPUJĘ W INTERNECIE 2014 e-izba - IZBA GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ 1 Internauci w Polsce 21,6 mln internautów (64% populacji) 17 mln (78% internautów) odwiedza serwisy ecommerce 12,7 mln (59% internautów)

Bardziej szczegółowo

SPOŁECZNOŚCI INTERNETOWE

SPOŁECZNOŚCI INTERNETOWE SPOŁECZNOŚCI INTERNETOWE Wykorzystanie nowoczesnych technologii w badaniach konsumenckich Inquiry sp. z o.o. O INQUIRY Od ponad 10 lat prowadzimy badania konsumenckie dla klientów z branży FMCG, sieci

Bardziej szczegółowo

/ Zdecydowanie. kreatywna agencja

/ Zdecydowanie. kreatywna agencja / Zdecydowanie kreatywna agencja Jesteśmy agencją nowoczesnego marketingu i brandingu. Budujemy marki w sposób zintegrowany. Tworzymy rozwiązania, które angażują odbiorców i dostarczają im pozytywnych

Bardziej szczegółowo

Mój biznes Etap II. Analiza strategiczna

Mój biznes Etap II. Analiza strategiczna Mój biznes Etap II. Analiza strategiczna Źródło: www.uniwersytet-dzieciecy.pl W pierwszym etapie Konkursu przygotowaliście bardzo ciekawe propozycje nowych biznesów, oferujących zarówno towary, jak i usługi.

Bardziej szczegółowo

Wyniki trakingu. E-commerce Track. Wrzesień 2014

Wyniki trakingu. E-commerce Track. Wrzesień 2014 Wyniki trakingu E-commerce Track Wrzesień 2014 E-commerce Najważniejsze zmiany we wrześniu 2014 względem poprzedniego miesiąca Wzrósł odsetek osób korzystających z usług mniejszych kurierów przy zakupach

Bardziej szczegółowo

Alkohole w mediach RAPORT STYCZEŃ WRZESIEŃ 2012

Alkohole w mediach RAPORT STYCZEŃ WRZESIEŃ 2012 Alkohole RAPORT STYCZEŃ WRZESIEŃ 2012 O analizie: Zakres czasowy: 1 stycznia 2012 30 września 2012 Próba badawcza: ponad 27 tysięcy przeanalizowanych materiałów z prasy i internetu wraz z social media,

Bardziej szczegółowo

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ REKLAMĘ NA PORTALU

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ REKLAMĘ NA PORTALU Oferta reklamowa dla Klientów Portalu 2017 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ REKLAMĘ NA PORTALU Lubisz mieć kontrolę nad własnym biznesem. Pragniesz by Twój biznes rozrastał się i przodował w rankingach. Lubisz czytać

Bardziej szczegółowo

Spożywcze sieci handlowe. Oferta na raport PBS Loyalty Benchmark

Spożywcze sieci handlowe. Oferta na raport PBS Loyalty Benchmark Spożywcze sieci handlowe Oferta na raport Sopot, 2015 Loyalty Benchamark czego dotyczy badanie? 2? co to jest Loyalty Benchmark? jakie branże obejmuje projekt Loyalty Benchmark jest badaniem satysfakcji

Bardziej szczegółowo

SMYK buduje zasięg marki i zwiększa sprzedaż dzięki kampanii Display

SMYK buduje zasięg marki i zwiększa sprzedaż dzięki kampanii Display buduje zasięg marki i zwiększa sprzedaż dzięki kampanii Display O to międzynarodowa sieć sklepów specjalistycznych z artykułami dla dzieci. Zarówno sklepy stacjonarne, jak i sklep internetowy dostarczają

Bardziej szczegółowo

e-commerce pod szczęśliwą gwiazdką 2011 badanie Shoper

e-commerce pod szczęśliwą gwiazdką 2011 badanie Shoper Raport z badania przeprowadzonego przez Shoper e-commerce pod szczęśliwą gwiazdką Edycja II Shoper - lider wśród dostawców oprogramowania sklepów internetowych, zrealizował badanie mające na celu poznanie

Bardziej szczegółowo

PROMOCJA USŁUG PILOTA I PRZEWODNIKA W MEDIACH ELEKTRONICZNYCH - - ZASADY - - PRZEGLĄD WYBRANYCH PORTALI

PROMOCJA USŁUG PILOTA I PRZEWODNIKA W MEDIACH ELEKTRONICZNYCH - - ZASADY - - PRZEGLĄD WYBRANYCH PORTALI PROMOCJA USŁUG PILOTA I PRZEWODNIKA W MEDIACH ELEKTRONICZNYCH - - ZASADY - - PRZEGLĄD WYBRANYCH PORTALI Ta prezentacja nie będzie o deregulacji Aby zawód przewodnika był doceniony to - jak wczoraj powiedziała

Bardziej szczegółowo

IAB AdEx 2011 Full-Year

IAB AdEx 2011 Full-Year IAB AdEx 2011 Full-Year Warszawa, 23 marca 2012 1 AdEx 2011 Full-Year podsumowanie Tendencja wzrostowa na rynku reklamy on-line wciąż się utrzymuje według badania IAB AdEx przeprowadzonego przez PwC, wydatki

Bardziej szczegółowo

PROGRAM SZKOLENIA. Szczecinek 2016

PROGRAM SZKOLENIA. Szczecinek 2016 PROGRAM SZKOLENIA Szczecinek 2016 Szczecinek, 16.11.2016 Szanowni Państwo, Samorządowa Agencja Promocji i Kultury oraz Centrum Konferencyjne ZAMEK organizują w roku edukacyjnym 2016/2017 cykl szkoleń z

Bardziej szczegółowo

Bileciki do kontroli CASE STUDY. Kampania nagrodzona w konkursie Mixx Awards 2010

Bileciki do kontroli CASE STUDY. Kampania nagrodzona w konkursie Mixx Awards 2010 Bileciki do kontroli CASE STUDY Kampania nagrodzona w konkursie Mixx Awards 2010 Akcja promocyjna dla klientów marki Cropp - połączenie kanałów on i offline STRATEGIA kampanii: Cele kampanii: Głównym celem

Bardziej szczegółowo

RAPORT MEDIALNY PRO PLUS

RAPORT MEDIALNY PRO PLUS 1. Rozkład publikacji w czasie 0:43:12 180 0:36:00 150 0:28:48 120 Czas trwania materiałów 0:21:36 0:14:24 0:07:12 0:00:00 90 60 30 0 1 III 3 III 5 III Liczba publikacji 7 III 9 III 11 III 13 III 15 III

Bardziej szczegółowo

Raport. Polska branza kosmetyczna na Facebooku. w III kwartale 2017 r. opracowany przez SPC House of Media dla Polishcosmetics.pl

Raport. Polska branza kosmetyczna na Facebooku. w III kwartale 2017 r. opracowany przez SPC House of Media dla Polishcosmetics.pl Polska branza kosmetyczna na Facebooku opracowany przez 1. Wstęp Za zgodą właścicieli serwisu Polishcosmetics.pl przedstawiamy Państwu wybrane fragmenty raportu Polska branża kosmetyczna na Facebooku w

Bardziej szczegółowo

Jak działają social media?

Jak działają social media? 3.1.1 Jak działają social media? Wg definicji publikowanej na Wikipedii Media społecznościowe (ang. Social Media) to określenie odnoszące się do ogólnie pojętego korzystania z internetowych i mobilnych

Bardziej szczegółowo

Nokaut.pl mobilna rewolucja na rynku zakupów internetowych. Dziś ostatni dzień zapisów na akcje Grupy Nokaut

Nokaut.pl mobilna rewolucja na rynku zakupów internetowych. Dziś ostatni dzień zapisów na akcje Grupy Nokaut Warszawa, 8 grudnia 2011 Nokaut.pl mobilna rewolucja na rynku zakupów internetowych Dziś ostatni dzień zapisów na akcje Grupy Nokaut czołowy gracz e-commerce w Polsce, właściciel internetowych porównywarek

Bardziej szczegółowo

Komercjalizacja usług elektronicznej identyfikacji i zaufania

Komercjalizacja usług elektronicznej identyfikacji i zaufania Komercjalizacja usług elektronicznej identyfikacji i zaufania COMMON SIGN 2017 2 5. 1 0. 2 0 1 7 K l u c z o w e k o m p e t e n c j e Obszary merytoryczne D i g i t a l e x p e r i e n c e O m n i c h

Bardziej szczegółowo

Marka na wyciągnięcie ręki obsługa w social media

Marka na wyciągnięcie ręki obsługa w social media Marka na wyciągnięcie ręki obsługa w social media Prezentująca: Izabela Kwiatkowska Jungle Web, 25 kwietnia 2014r. Media społecznościowe 3. źródłem elektronicznym wskazywanym przy uzyskiwaniu informacji

Bardziej szczegółowo

Raport medialny. Gwiazdy sportów zimowych. Raport medialny. Gwiazdy sportów zimowych

Raport medialny. Gwiazdy sportów zimowych. Raport medialny. Gwiazdy sportów zimowych 1 Spis treści Wstęp... 3 Statystyka medialna... 4 Ekwiwalent reklamowy... 24 Mapa benchmarkingowa... 26 2 Wstęp Na podstawie materiałów medialnych, zebranych w okresie od 22 grudnia 2012 roku do 20 marca

Bardziej szczegółowo

Czym są Smaki z Polski? Zespół Smaki z Polski

Czym są Smaki z Polski? Zespół Smaki z Polski Czym są Smaki z Polski? Portal Smaki z Polski powstał 28 września 2013. Mamy apetyt stworzyć miejsce, w którym wszyscy ci, którzy lubią dobrze zjeść będą się czuli jak w najlepszej restauracji na świecie.

Bardziej szczegółowo

Smartfony Telecom Practice Group Nielsen Poland

Smartfony Telecom Practice Group Nielsen Poland Smartfony Telecom Practice Group Nielsen Poland W ostatnich latach obserwujemy dynamiczny rozwój technologii mobilnych w kierunku grupy urządzeń zwanych smartfonami, a dodatkowo wiele prognoz na 2012 koncentruje

Bardziej szczegółowo

JEDZJEDZ.PL. Kim jesteśmy? Co proponujemy? Oferta banerowa:

JEDZJEDZ.PL. Kim jesteśmy? Co proponujemy? Oferta banerowa: JEDZJEDZ.PL Kim jesteśmy? Jedź i Jedz to portal poświęcony turystyce żywności i wina tworzony z myślą o propagowaniu tej formy rekreacji wśród wszystkich miłośników jedzenia i podróży. Śledzimy bieżące

Bardziej szczegółowo

Test GOCLEVER TAB T76GPSTV w CD Action

Test GOCLEVER TAB T76GPSTV w CD Action Test GOCLEVER TAB T76GPSTV w CD Action "350zł to bardzo rozsądna cena za takie urządzenie. Na pewno sprawdzi się ono w podróży jako odbiornik TV i GPS. Skromne możliwości sprzętowe paradoksalnie wystarczają,

Bardziej szczegółowo

BO NASZYM PRIORYTETEM SĄ RODZINA I SZCZĘŚLIWE DZIECKO!

BO NASZYM PRIORYTETEM SĄ RODZINA I SZCZĘŚLIWE DZIECKO! BO NASZYM PRIORYTETEM SĄ RODZINA I SZCZĘŚLIWE DZIECKO! KIM JESTEŚMY co nas wyróżnia? Obecni 10 lat na rynku Duża rozpoznawalność i stabilna pozycja na rynku Jakościowe treści tworzone przez rodziców we

Bardziej szczegółowo

14 dni z Życia Trójmiejskich marek. www.insourcepr.com

14 dni z Życia Trójmiejskich marek. www.insourcepr.com 14 dni z Życia Trójmiejskich marek na FACEBooku Wstęp Postępująca cyfryzacja i rozwój nowych mediów stwarzają nowe możliwości dla promocji marek oraz dotarcia do klientów. Szczególnie istotne są tutaj

Bardziej szczegółowo

Raport medialny SCENA POLITYCZNA

Raport medialny SCENA POLITYCZNA Raport medialny SCENA POLITYCZNA marzec 2014 Spis treści Wstęp... 3 Komentarz... 4 Rozdział I - Podsumowanie... 6 Rozdział II - Partie polityczne... 10 Rozdział III - Liderzy partii politycznych... 13

Bardziej szczegółowo

niezależny subiektywne wybory

niezależny subiektywne wybory Citigram to portal miejsca, rzeczy i czasu. To pierwszy, niezależny przewodnik po europejskich miastach. Został stworzony z pasji do fotografii, podróży, odkrywania nowych, ciekawych miejsc i ludzi, którzy

Bardziej szczegółowo

Inbound Marketing w promocji miast czyli marketing trafiający wprost do odbiorcy.

Inbound Marketing w promocji miast czyli marketing trafiający wprost do odbiorcy. Wojciech Szymański Inbound Marketing w promocji miast czyli marketing trafiający wprost do odbiorcy. Idea Inbound Marketingu Możliwości efektywnej promocji miast Miasto Gdańsk jako lider promocji w sieci

Bardziej szczegółowo

Pierwsze koty za płoty

Pierwsze koty za płoty Wprowadzenie Pierwsze koty za płoty i kilka słów o sobie 8 lat doświadczeń w SEM 4 lata doświadczenia w mobile SEM 25 milionów pozyskiwanych użytkowników z SEM certyfikowany specjalista AdWords i Analytics

Bardziej szczegółowo

LoveKraków.pl. Kraków, 03.06.2014

LoveKraków.pl. Kraków, 03.06.2014 LoveKraków.pl Kraków, 03.06.2014 KIM JESTEŚMY? KRAKOWIANIE DOŚWIADCZENIE Kochamy Kraków! LoveKraków.pl to najszybciej rozwijający się portal informacyjny w Małopolsce. Codziennie bieżące informacje z życia

Bardziej szczegółowo

e-finanse rosną w siłę Autor: Maciej Miskiewicz, Arkadiusz Droździel, Money.pl

e-finanse rosną w siłę Autor: Maciej Miskiewicz, Arkadiusz Droździel, Money.pl e-finanse rosną w siłę Autor: Maciej Miskiewicz, Arkadiusz Droździel, Money.pl Wrocław, maj 2008 Internauci Money.pl w sieci najczęściej zakładają konta osobiste, kupują jednostki funduszy inwestycyjnych

Bardziej szczegółowo

Efekt ROPO Jak obecność online wpływa na wzrost sprzedaży offline Wyniki badania marketingowego. Patronat branżowy

Efekt ROPO Jak obecność online wpływa na wzrost sprzedaży offline Wyniki badania marketingowego. Patronat branżowy Efekt ROPO Jak obecność online wpływa na wzrost sprzedaży offline Wyniki badania marketingowego Patronat branżowy Efekt ROPO Efekt ROPO (ang. Research Online Purchase Offline) polega na realizowaniu przez

Bardziej szczegółowo

MEDIAFLEX PREZENTACJA FIRMY. Mediaflex Sp. z o. o.. ul. Wodna 17, 30-556 Kraków www.mediaflex.pl

MEDIAFLEX PREZENTACJA FIRMY. Mediaflex Sp. z o. o.. ul. Wodna 17, 30-556 Kraków www.mediaflex.pl MEDIAFLEX PREZENTACJA FIRMY Mediaflex Sp. z o. o.. ul. Wodna 17, 30-556 Kraków www.mediaflex.pl Mediaflex oferta Oferujemy kompleksowe działania wspomagające działalność naszych Klientów w Internecie.

Bardziej szczegółowo

Program MDM - co to jest i które banki udzielają takiego kredytu mieszkaniowego

Program MDM - co to jest i które banki udzielają takiego kredytu mieszkaniowego W programie MDM trzeba mieć mniej niż 35 lat, jak również i kupić mieszkanie od dewelopera, którego cena nie jest wyższa, niż limit wyliczony przez wojewodę. Co więcej, osoby starające się o dostanie do

Bardziej szczegółowo

Raport z badań ankietowych dotyczący reklamy kawy.

Raport z badań ankietowych dotyczący reklamy kawy. Raport z badań ankietowych dotyczący reklamy kawy. Andrzej Wawrzonek Piotr Kutyła Mikołaj Madaliński vel. Madyński Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Lublin 2012 1 Spis treści 1. Metodologia... 3 1.1.Cel

Bardziej szczegółowo

CENTRUM KULINARNEJ BLOGOSFERY

CENTRUM KULINARNEJ BLOGOSFERY CENTRUM KULINARNEJ BLOGOSFERY O NAS Ponad 12 885 031 ODSŁON* 2 650 125 UNIKALNYCH Użytkowników*; 1 156 953 REALNYCH Użytkowników** 750 813 przepisów*** 5 716 zagregowanych blogów*** Źródło: *Google Analitics,

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. dla Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Szkolenie. Jak zarabiać w internecie? Przenieś swój biznes do sieci!

Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. dla Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Szkolenie. Jak zarabiać w internecie? Przenieś swój biznes do sieci! Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. dla Dolnośląskiej Izby Gospodarczej Szkolenie Jak zarabiać w internecie? Przenieś swój biznes do sieci! O nas Współautorzy jednego z największych sukcesów na polskim

Bardziej szczegółowo

Facebook Custom Audience, Audience Insights. Dzięki współpracy z:

Facebook Custom Audience, Audience Insights. Dzięki współpracy z: Facebook Custom Audience, Audience Insights Dzięki współpracy z: Custom Audience - wstęp Dzięki grupom niestandardowych odbiorców możesz dotrzeć do klientów, których już poznałeś(aś) poprzez reklamy na

Bardziej szczegółowo

Video Content Marketing

Video Content Marketing Video Content Marketing Sposobem na skuteczną komunikację w biznesie. Case Study. Justyna Hernas Kierownik Działu Reklamy Internetowej Agenda 2 Video Marketing dlaczego warto Video Content Marketing wybrane

Bardziej szczegółowo

( ) V O D. D A W I D B A G I N S K I. C O M W W W. D A W I D B A G I N S K I. C O M

( ) V O D. D A W I D B A G I N S K I. C O M W W W. D A W I D B A G I N S K I. C O M AGENDA SZKOLENIA FACEBOOK ELITE DOCHODOWE KAMPANIE REKLAMOWE ZA GROSZE W W W. D A W I D B A G I N S K I. C O M @ D A W I D B A G I N S K I G O B I G @ G M A I L. C O M Social Media, a w szczególności Facebook,

Bardziej szczegółowo

Badanie zrealizowane przez

Badanie zrealizowane przez Badanie zrealizowane przez Partnerem badania jest Analiza. Przedstawiamy raport popularności wybranych marek supermarketów w Internecie. W badaniu uwzględniono ponad 23 tysiące publicznych wzmianek pochodzących

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa portalu internetowego Konstancina-Jeziorny

Oferta reklamowa portalu internetowego Konstancina-Jeziorny Oferta reklamowa portalu internetowego Konstancina-Jeziorny Prezentujemy Państwu ofertę reklamową portalu internetowego mieszkańców Konstancina- Jeziorny. Oferta na 2015 rok uwzględnia atrakcyjne i skuteczne

Bardziej szczegółowo

WYNAGRODZENIE, PREZENTY I KARP NA CO STAĆ PRZECIĘTNEGO POLAKA W 2017 ROKU?

WYNAGRODZENIE, PREZENTY I KARP NA CO STAĆ PRZECIĘTNEGO POLAKA W 2017 ROKU? 21.12.2017 Informacja prasowa portalu Pytania i dodatkowe informacje: tel. 509 509 536 media@sedlak.pl WYNAGRODZENIE, PREZENTY I KARP NA CO STAĆ PRZECIĘTNEGO POLAKA W 2017 ROKU? Święta Bożego Narodzenia

Bardziej szczegółowo

" wigilia dla 100 dzieciaków " 16.12.2013r miejsce Endorfina Foksal Warszawa

 wigilia dla 100 dzieciaków  16.12.2013r miejsce Endorfina Foksal Warszawa " wigilia dla 100 dzieciaków " " 16.12.2013r miejsce Endorfina Foksal Warszawa Święta Bożego Narodzenia są dość szczególnym okresem w roku dla nas wszystkich a Dzień Św.Mikołaja jest dla dzieci dniem pełnym

Bardziej szczegółowo

D a n e o s t a n i e e - c o m m e r c e. Aliexpress w Polsce Obecna sytuacja i perspektywy. Październik 2016

D a n e o s t a n i e e - c o m m e r c e. Aliexpress w Polsce Obecna sytuacja i perspektywy. Październik 2016 D a n e o s t a n i e e - c o m m e r c e Aliexpress w Polsce Obecna sytuacja i perspektywy Październik 2016 Aliexpress w Polsce Obecna sytuacja i perspektywy Insight IRCenter Co wiadomo o Aliexpress w

Bardziej szczegółowo

Promocyjna oferta prowadzenia strony firmowej na na Facebooku

Promocyjna oferta prowadzenia strony firmowej na na Facebooku Promocyjna oferta prowadzenia strony firmowej na na Facebooku Oferta ważna od 01.01.2016 do 29.02.2016 Działania na Facebooku to komunikacja dynamiczna, regularna, zazwyczaj o charakterze lekkim, rozrywkowym,

Bardziej szczegółowo