Szanowni Państwo! 3alink Tłumaczenia świadczy najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe Klientom biznesowym już od ponad 5 lat.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Szanowni Państwo! 3alink Tłumaczenia świadczy najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe Klientom biznesowym już od ponad 5 lat."

Transkrypt

1

2 nasi klienci

3 Szanowni Państwo! 3alink Tłumaczenia świadczy najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe Klientom biznesowym już od ponad 5 lat. Zapewniamy wysoką jakość, gwarantowaną Certyfikatem Jakości ISO 9001:2000 i potwierdzoną nagrodą Laur Klienta 2005 i Zwracamy szczególną uwagę na zachowanie branżowego słownictwa i spójność tłumaczonych tekstów. Oferujemy bardzo dobre ceny, a także atrakcyjne pakiety stałej współpracy. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze największych firm i instytucji (Comarch, Budimex, TVN, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Deloitte & Touche). Nasza firma przywiązuje niezwykłą wagę do zabezpieczenia poufnych informacji. Stosujemy procedury poufności zaakceptowane przez, współpracujący z nami, Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Jesteśmy terminowi. Prosta procedura składania zamówień oraz informatyczny system zarządzania zleceniami pozwalają szybko i sprawnie zrealizować każde tłumaczenie. Choć korzystamy również z tradycyjnych sposobów komunikacji, to jednak kontaktujemy się głównie przez Internet. Naszą bardzo mocną stroną są tłumaczenia wykonywane w trybie ekspresowym na dziś, na jutro, a nawet na wczoraj! Wykonujemy każdego rodzaju tłumaczenia specjalistyczne. Nie stosujemy dodatkowych opłat za tłumaczenie tekstów specjalistycznych. Rozliczamy tłumaczenia w oparciu o tekst wyjściowy (tekst przeznaczony do tłumaczenia) i dzięki temu, już w momencie zlecania tłumaczenia, wiedzą Państwo, ile zapłacą za jego wykonanie. Wycenę przygotowujemy w oparciu o wszystkie stosowane na rynku jednostki obliczeniowe: stronę 1500 i 1800 znaków oraz słowa. Dzięki temu możecie Państwo łatwo sprawdzić, czy jesteśmy konkurencyjni. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem ponad 3000 tłumaczy, dlatego zawsze jesteśmy w stanie dobrać odpowiednich specjalistów do każdego rodzaju zlecenia. Korekta native speakera jest wliczona w cenę tłumaczenia! Obsługujemy tłumaczenia w ponad 50 językach. Zapraszam do współpracy W imieniu Zespołu 3alink Tłumaczenia Tadeusz Piotr Królczyk Dyrektor Generalny

4

5 tłu ma cze nia spe cja lis tycz ne [Tłumaczeniami specjalistycznymi są tłumaczenia zaawansowanych tekstów z dziedziny informatyki, finansów, prawa i ekonomii, budownictwa oraz wszelkie teksty techniczne.] 1. W odróżnieniu od naszej konkurencji nie stosujemy dodatkowych opłat za tłumaczenie tekstów specjalistycznych! 2. Najwyższą jakość naszych tłumaczeń specjalistycznych gwarantują: Odpowiednio dobrany zespół tłumaczy specjalistycznych, składający się z osób sprawdzonych, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniu tekstów z zakresu w/w branż. Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 Najwyższą jakość wykonywanych przez nas tłumaczeń docenili również nasi klienci przyznając nam nagrodę Laur Klienta 2005 oraz Laur Klienta Tłumaczenia specjalistyczne są zdecydowanie najtrudniejszymi i najbardziej skomplikowanymi tłumaczeniami. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla Państwa, aby właśnie w tego rodzaju tłumaczeniach zachowane było branżowe słownictwo i spójność tekstu. Tłumacząc w 3alink możecie być Państwo o to spokojni. Współpraca z 3alink Tłumaczenia to gwarancja zachowania branżowego słownictwa i spójności tekstu.

6 tłu ma cze nia eks pre so we [Tłumaczenia ekspresowe są traktowane przez większość firm tłumaczeniowych jak kukułcze jajko albo okazja do pobrania haraczu. My uczyniliśmy z nich nasz atut!] 1. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów 3alink Tłumaczenia wyspecjalizowało się w wykonywaniu tłumaczeń w terminach ekspresowych. 2. Zawsze stajemy na wysokości zadania! 3. Nie musicie Państwo przepłacać za tryby przyśpieszone! 4. Tłumaczenia ekspresowe naprawdę mogą niewiele kosztować! Superekspres Na dziś Tłumaczenie w trybie superekspresowym Na dziś jest to: każde tłumaczenie realizowane w terminie poniżej 24 h od momentu przekazania tłumaczenia do realizacji, jeśli tekst nie przekracza 10 stron przeliczeniowych. tłumaczenie realizowane w tempie powyżej 10 str. obliczeniowych/24h (ostateczny termin wykonania tłumaczenia jest każdorazowo ustalany z klientem). Ekspres Na jutro Tłumaczenie w trybie ekspresowym Na jutro jest to: każde tłumaczenie zawierające do 10 stron obliczeniowych włącznie, realizowane na następny dzień, jednak w terminie nie krótszym niż 24 h od momentu przekazania tłumaczenia do realizacji. tłumaczenie realizowane w tempie 8-10 str. obliczeniowych/24h (dotyczy tekstów zawierających powyżej 8 stron).

7

8

9 tłu ma cze nia przy się głe [Tłumaczenie przysięgłe, zwane także tłumaczeniem uwierzytelnionym, to tłumaczenie wykonane przez tłumacza przysięgłego, a więc osobę uczciwą i wiarygodną, kompetentną pod względem językowym i merytorycznym, powołaną na swoją funkcję przez stosowny organ państwowy (obecnie Ministra Sprawiedliwości) oraz zaprzysiężoną. Tłumaczeniu przysięgłemu podlegają głównie wszelkiego rodzaju dokumenty w formie pisemnej: umowy, certyfikaty, pełnomocnictwa, zezwolenia, zaświadczenia, wypisy z rejestru działalności gospodarczej, postanowienia sądowe, dokumenty samochodowe, dyplomy, etc.] 1. Tłumaczenia przysięgłe już na drugi dzień! 2. Nasi Klienci potrzebują coraz szybciej realizowanych tłumaczeń przysięgłych. W 3alink Tłumaczenia możesz dzisiaj zlecić tłumaczenie, a już jutro otrzymasz przetłumaczone dokumenty! 3. Pokrywamy również koszty przesyłki tłumaczeń przysięgłych. 4. Jeżeli zależy Państwu na tym, aby dokument po przetłumaczeniu, był w 100% zgodny z oryginałem, przekażcie go do tłumaczenia profesjonalistom! To się opłaci!

10

11 tłu ma cze nia przez na czo ne do pub li ka cji [Tłumaczenie przeznaczone do publikacji to każde tłumaczenie, które zostanie utrwalone na jakimkolwiek nośniku, powielone i udostępnione dla szerszego grona odbiorców, np. teksty drukowane w czasopiśmie, książce lub na stronach WWW oraz wszelkiego rodzaju materiały reklamowe.] 1. Tekst przeznaczony do publikacji tłumaczony jest najpierw przez specjalistę z danej dziedziny, a następnie przechodzi korektę językową, wykonywaną niezależnie przez dwóch native speakerów, czyli osoby, dla których język docelowy tłumaczenia jest językiem ojczystym (np. angielski dla Anglika, francuski dla Francuza etc.). 2. Tak wykonane tłumaczenie gwarantuje najwyższą jakość oraz dostosowanie tekstu do potrzeb odbiorcy w taki sposób, aby naturalnie funkcjonował w przestrzeni kulturowej i językowej danego kraju. 3. W cenie tłumaczenia zapewniamy korektę językową, stylistyczną i interpunkcyjną!

12

13 tłu ma cze nia stron WWW [Serwisy WWW tłumaczone są po to, aby ułatwić zagranicznemu Klientowi dotarcie do informacji. Aby serwis taki był w pełni funkcjonalny nie wystarczy poprzestać na jego przetłumaczeniu. Jeżeli Klient zagraniczny ma się w nim odnaleźć, niezbędna jest lokalizacja serwisu, a więc odpowiednie dopasowanie zawartych w nim treści do przestrzeni językowej i kulturowej danego kraju. Te okoliczności wynikają zarówno z odmienności kulturowych i obyczajowych pomiędzy krajami, jak i ze zróżnicowanych systemów prawnych poszczególnych państw.] 1. Wykonujemy tłumaczenia serwisów internetowych w 50 językach. 2. Tłumacząc strony WWW korzystamy z narzędzi CAT (zaawansowanych narzędzi informatycznych wspierających proces tłumaczenia) co znacznie przyśpiesza proces tłumaczenia i obniża jego koszty. Całkowicie zachowujemy kod programowania (HTML, JavaScripit, ActiveX, VBScript, Flash, itd.). 3. Przetłumaczenie serwisu WWW wymiernie przełoży się na wzrost sprzedaży Państwa produktów i usług!

14 lo ka li za cja o pro gra mo wa nia [Lokalizacja oprogramowania to, najkrócej mówiąc, dopasowanie oprogramowania do konkretnego rynku, czyli takie opracowanie zawartych w nim treści, aby naturalnie wpasowywały się w przestrzeń kulturową i językową danego kraju. Nawet najlepszy produkt nie może być wprowadzony do innego kraju bez uprzedniego tłumaczenia. Wynika to głównie z obowiązku tłumaczenia instrukcji obsługi produktów wprowadzanych na dany rynek. Nawet jednak gdyby nie obowiązywały tego rodzaju przepisy to oczywistym jest, że każda profesjonalna i dbająca o bezpieczeństwo swoich Klientów firma dokona takiego tłumaczenia bezpieczeństwo i zadowolenie klientów są przecież najważniejsze.] W związku z powyższym oferujemy Państwu pełen zakres usług lokalizacyjnych: 1. Kompleksowe przystosowanie oprogramowania do wprowadzenia na rynek polski lub dowolny rynek świata. 2. Doradztwo w zakresie tłumaczenia, lokalizacji i bieżącej administracji oprogramowania pod kątem językowym.

15 W trosce o jak najlepszą obsługę Klientów stworzyliśmy, w ramach programu 3alink Partner, pakiety stałej współpracy. Dzięki programowi 3alink Partner nasi stali Klienci uzyskują dodatkowe, niestandardowe korzyści: Pakiet 3alink Platinum Partner: 15-25% stałego rabatu na wszystkie tłumaczenia, 45-cio dniowy stały termin płatności, kontakt 24h ze stałym opiekunem dla każdego Klienta z klasy Platinum uproszczona procedura składania zamówień, wszystkie tłumaczenia wykonywane w trybie ASAP ( as soon as possibile ), możliwość rozliczania w cyklu miesięcznym (faktura na koniec miesiąca), niezmienne warunki współpracy przez co najmniej 12 miesięcy. Pakiet 3alink Gold Partner: 10-15% stałego rabatu na wszystkie tłumaczenia, 30-to dniowy stały termin płatności, uproszczona procedura składania zamówień, możliwość rozliczania w cyklu miesięcznym (faktura na koniec miesiąca), stały opiekun, niezmienne warunki współpracy przez co najmniej 12 miesięcy. Umowa stałej współpracy gwarantuje Państwu niskie ceny przy każdym zamówieniu. Podpisując umowę stałej współpracy z 3alink Tłumaczenia, nie jesteście Państwo do niczego zobowiązani, a odnosicie wymierne korzyści! Pakiet 3alink Silver Partner: 5-10% stałego rabatu na wszystkie tłumaczenia, 21-dno dniowy stały termin płatności, uproszczona procedura składania zamówień, możliwość rozliczania w cyklu miesięcznym (faktura na koniec miesiąca), niezmienne warunki współpracy przez co najmniej 12 miesięcy.

16 tel.: fax: Kraków, ul. Lea 213 Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 Laur Klienta 2005 i 2006

12:2&=(61( 7(&+12/2*,( 0$5.(7,1* */2%$/1< /2.$/,=$&-$ '73 /2.$/,=$&<-1$, 08/7,0(',$ %8'2:$ Ă:,$'202Ă&,

12:2&=(61( 7(&+12/2*,( 0$5.(7,1* */2%$/1< /2.$/,=$&-$ '73 /2.$/,=$&<-1$, 08/7,0(',$ %8'2:$ Ă:,$'202Ă&, Poland Lionbridge nowoczesna firma Lionbridge to jedna z największych na świecie firm lokalizacyjnych. Świadczymy najwyższej klasy usługi z zakresu marketingu globalnego, tłumaczenia, inżynierii i testowania

Bardziej szczegółowo

Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS

Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS Spis treści 04 Ocena zasadności outsourcingu 10 Workflow. Elektroniczny obieg dokumentów narzędzie wspierające pracę 14 Żeby napić się mleka, nie trzeba hodować krowy

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga 1 e-book stanowi przedmiot praw autorskich icomarch24 S.A. z siedzibą w Krakowie zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000328672. e-book podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie

Bardziej szczegółowo

Jednolity Obszar Płatności w Euro- SEPA

Jednolity Obszar Płatności w Euro- SEPA Jednolity Obszar Płatności w Euro- SEPA Wpływ zmian na rynku płatności na podmioty prowadzące działalność gospodarczą Dr hab. Remigiusz W. Kaszubski- Koordynator Krajowy Programu SEPA w Polsce Dominika

Bardziej szczegółowo

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV Przewodnik po systemie Spis treści MICROSOFT DYNAMICS NAV 6 W JAKI SPOSÓB KUPIĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV? 10 FUNKCJONALNOŚĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV 13 ZARZĄDZANIE FINANSAMI I KSIĘGOWOŚĆ

Bardziej szczegółowo

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu ABC Biznesu Jak założyć sklep internetowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. W jakiej branży założyć sklep internetowy / 4 1.1. Kim są klienci sklepu internetowego? / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4

Bardziej szczegółowo

Jednolity Obszar Płatności w Euro- SEPA

Jednolity Obszar Płatności w Euro- SEPA Jednolity Obszar Płatności w Euro- SEPA Wpływ zmian na rynku płatności na użytkowników usług płatniczych Dr hab. Remigiusz W. Kaszubski- Koordynator Krajowy Programu SEPA w Polsce Dominika Duziak- Z-ca

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ NETSHOCK.PL

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ NETSHOCK.PL REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ NETSHOCK.PL 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Serwis dostępny pod adresem internetowym www.netshock.pl prowadzony jest przez NetShock.pl sp.j. z siedzibą we Wrocławiu, pl. Solny

Bardziej szczegółowo

Poradnik dla konsumentów usługi telekomunikacyjne

Poradnik dla konsumentów usługi telekomunikacyjne Poradnik dla konsumentów usługi telekomunikacyjne Warszawa, czerwiec 2014 r. Opracowanie: Departament Detalicznego Rynku Telekomunikacyjnego Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE) 1. Zawieranie umów o

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

Wyzwania firm. biznes w chmurach. listopad 2010

Wyzwania firm. biznes w chmurach. listopad 2010 aktualne trendy Praktyczne narzędzia studia przypadków Wyzwania firm WWW.wyzwaniafirm.pl listopad 2010 nowe spojrzenie na it Nowe wyzwania biznesowe wymagają zastosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych

Bardziej szczegółowo

ABC Biznesu. Jak założyć warsztat. samochodowy

ABC Biznesu. Jak założyć warsztat. samochodowy ABC Biznesu Jak założyć warsztat samochodowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. Klienci warsztatu samochodowego / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4 3. Produkt/usługa / 5 3.1. Analiza potencjału firmy i

Bardziej szczegółowo

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie 2012 Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie SPIS TREŚCI 1. Założenie e-sklepu... 3 1.1. Co jest potrzebne do rozpoczęcia e-działalności gospodarczej w Internecie?... 3 1.2. Rejestracja działalności gospodarczej...

Bardziej szczegółowo

PRZEDSIĘBIORCO! SKORZYSTAJ!

PRZEDSIĘBIORCO! SKORZYSTAJ! PRZEDSIĘBIORCO! SKORZYSTAJ! Warszawa 2010 Praca zbiorowa redakcja: Anna Forin Aleksandra Herba Małgorzata Seruga Adam Badach Maciej Kopytek Krzysztof Dudek Marek Hryniewicki Jakub Rawski Andrzej Szwoch

Bardziej szczegółowo

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper Nowa generacja rozwiązań ERP Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper nowa generacja rozwiązań ERP Styczeń 2010 Wstęp Rozwój rozwiązań

Bardziej szczegółowo

ABC Biznesu. Jak założyć sklep. spożywczy

ABC Biznesu. Jak założyć sklep. spożywczy ABC Biznesu Jak założyć sklep spożywczy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. Klienci sklepu spożywczego / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4 2.1. Wykształcenie i doświadczenie / 4 2.2. Wiedza o własnym produkcie/usłudze

Bardziej szczegółowo

RAPORT ROCZNY za rok obrotowy obejmujący okres od 01.07.2009 r. do 30.06.2010 r.

RAPORT ROCZNY za rok obrotowy obejmujący okres od 01.07.2009 r. do 30.06.2010 r. RAPORT ROCZNY za rok obrotowy obejmujący okres od 01.07.2009 r. do 30.06.2010 r. INFOSYSTEMS S.A. INFOSYSTEMS S.A. Spis treści 1. List Prezesa Zarządu INFOSYSTEMS S.A. do Akcjonariuszy... 3 2. Osiągnięte

Bardziej szczegółowo

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4 Informacje o systemie Comarch ERP Altum Wersja: 5.4 Spis treści 1. Informacje ogólne... 6 2. Funkcjonalność Comarch ERP Altum w pigułce... 6 3. Elastyczność i otwartość systemu... 9 3.1. Ergonomia, interfejs

Bardziej szczegółowo

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Koncepcja Publikacji: Leszek Czech Autorzy: Tomasz Dębicki Olgierd Dziamski Tomasz Kawecki Wojciech Kliber Marcin Kraska Piotr Nowak Michał Przybylski

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Warszawa, dnia 29 lipca 2013 r. ZATWIERDZAM z up. DYREKTORA GENERALNEGO DYREKTOR BIURA DYREKTORA GENERALNEGO /-/ Bożenna Owsińska-Ciach SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Nr sprawy BG-II/211/31/2013

Bardziej szczegółowo

USŁUGI FINANSOWE PORADNIK DLA OSÓB STARSZYCH

USŁUGI FINANSOWE PORADNIK DLA OSÓB STARSZYCH USŁUGI FINANSOWE PORADNIK DLA OSÓB STARSZYCH BIULETYN RPO-Materiały nr 73 Usługi finansowe. Poradnik dla osób starszych Redaktor Naczelny: Stanisław Trociuk Opracowanie: Publikacja przygotowana w ramach

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań

Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań Spis treści Wstęp 3 SAP Business One: kluczowe cechy 4 Korzyści biznesowe 5 Przegląd funkcjonalności 6 Finanse

Bardziej szczegółowo

KATALOG PRODUKTÓW IT

KATALOG PRODUKTÓW IT 2008 KATALOG PRODUKTÓW IT DLA BUDOWNICTWA I NIERUCHOMOŚCI Wydawca: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, Polska tel. 061 869 20 00, fax 061 869 29 99 info@mtp.pl,

Bardziej szczegółowo

Cloud computing. historia, technologia, perspektywy

Cloud computing. historia, technologia, perspektywy Cloud computing historia, technologia, perspektywy Koncepcja Publikacji: Paweł Skowera PARP, web.gov.pl Autor: Przemysław Szmit Ideacto.pl Skład i korekta: Izabela Strońska Ideacto.pl Wydawca: Polska Agencja

Bardziej szczegółowo

Wstęp. Raport 2013. Raport zawiera: Szanowni Państwo! Oddajemy w Wasze ręce raport na temat rozwiązań serwerowych stosowanych

Wstęp. Raport 2013. Raport zawiera: Szanowni Państwo! Oddajemy w Wasze ręce raport na temat rozwiązań serwerowych stosowanych 1 1 Wstęp Szanowni Państwo! Raport zawiera: Sławomir Koszołko Dyrektor ds. Strategii i Marketingu GTS Poland Oddajemy w Wasze ręce raport na temat rozwiązań serwerowych stosowanych w małych i średnich

Bardziej szczegółowo

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE obsługa stron WWW, e-sklepów oraz aukcji sprzedażowych Wybierz swój pakiet lub usługę... E-COMMERCE

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 27.02.2013 r. dotyczące

ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 27.02.2013 r. dotyczące ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 27.02.2013 r. dotyczące stworzenia platformy internetowej oraz budowy informatycznej gry internetowej skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w ramach projektu: Innowacyjne

Bardziej szczegółowo

WARUNKI I POSTANOWIENIA OGÓLNE

WARUNKI I POSTANOWIENIA OGÓLNE WARUNKI I POSTANOWIENIA OGÓLNE Trademarker (Cypr) Ltd ("Spółka") jest spółką usługowo finansową założoną i zarejestrowaną zgodnie z prawem Republiki Cypru pod numerem rejestracyjnym 282594 (Strona zarządzana

Bardziej szczegółowo

Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać

Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać 30 OPROGRAMOWANIE DLA MSP Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać Oferta rynkowa systemów dostępnych w modelu SaaS jest w Polsce coraz bogatsza, porównywalna do innych krajów Europy Zachodniej, choć

Bardziej szczegółowo