P R E Z E N T A C J A A G E N C J I

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "P R E Z E N T A C J A A G E N C J I"

Transkrypt

1 P R E Z E N T A C J A A G E N C J I F U L L S E R V I C E S P O RT M A R K E T I N G A G E N C Y w w w. b o n i v e s t. p l B O N I V E S T P O L S K A S p. z o. o. ul. D ą b r o w s k i e g o 6 3 / W a r s z a w a t e l. :

2 Nasze obszary działania Consulting Public Relations Marketing Service Social Media Rozwiązania internetowe Eventy Reklama video / Prawa TV Prawa wizerunkowe Portfolio

3 O Nas Od 2007 oferujemy kompleksowe usługi w zakresie sportu specjalizując się w marketingu sportowym, sportowych biurach prasowych, komunikacji PR, doradztwie strategicznym, rozwiązaniach internetowych i social media oraz w przygotowywaniu międzynarodowych eventów sportowych. Łączymy wiedzę i doświadczenie agencji ze znajomością i specyfiką rynku.

4 Consulting sportowy Sukces w sporcie może oznaczać również sukces finansowy. Pomagamy budować wartość biznesowych projektów sportowych: - budujemy wartość dyscyplin sportowych, wykorzystując ich cechy do wzrostu wartości programów sponsoringowych naszych klientów, - budujemy strategie sponsoringowe, - budujemy strategie marki, - określamy cechy wyróżniające dyscyplinę sportu, - wyznaczamy pola eksploatacji rynkowej, potencjalnych klientów bądź sponsorów, - konstruujemy oferty handlowe i pakiety sponsorskie związane z dyscypliną, - budujemy instrukcję ekspozycji znaków graficznych, na potrzeby transmisji TV, - prowadzimy kampanię wzmacniające zaplanowany przekaz. Wykonujemy raporty analityczne zmierzające do określenia wybranych cech komunikacji lub działań wizerunkowych i marketingowych. Raporty analityczne przekazywane i prezentowane są klientowi, wraz z określeniem i rekomendacją ewentualnych działań, przekazu komunikacyjnego.

5 Public Relations PR produktowy : W swoich działaniach stawiamy na innowacyjność i unikalność prowadzonych projektów. Tworzymy unikalny PR i Marketing w ujęciu produktowym czy kreacji marki. PR eventowy : Dobrze zorganizowane eventy pozostają na długo w pamięci. Te duże i ciekawe pozostają w pamięci na zawsze. Mamy duże doświadczenie w planowaniu, organizacji, komunikacji konferencji, biur prasowych oraz imprez sportowych i rozrywkowych również tych międzynarodowych. PR Korporacyjny : Zadbamy o dobry wizerunek organizacji, spójną komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Budujemy pozytywny wizerunek pracodawcy. Zaplanujemy długofalowe działania które wpłyną na dobre relacje z otoczeniem.

6 Public Relations E-PR: Umiejętnie kreujemy wizeunek w internecie. Docieramy do dziennikarzy, blogerów, vlogerów oraz społeczności. Sponsoring: Doradzamy jak skutecznie inwestować w sponsoring. Wybieramy odpowiednie obszary działania. Zarządzanie kryzysowe : Wspomagamy w sytuacjach kryzysowych. Tworzymy plan działania. Szybko reagujemy na bieg wydarzeń.

7 Marketing sportowy Mamy własne powierzchnie ekspozycyjne na stadionach, w halach sportowych, na trasach rajdów i zawodach konnych. Planujemy i realizujemy działania marketingowe w różnych dyscyplinach sportu, koncentrujemy uwagę mediów, pomagamy wykorzystać potencjał finansowy i wizerunkowy naszych partnerów oraz pomagamy na nim zarobić.

8 Marketing sportowy S p o r t s F u n d S u p p o r t Usługi Sports Fund Support mają na celu pozyskiwanie finansowania przedsięwzięć sportowych i programow sponsoringowych. Określamy możliwości pozyskania środków przez organizatora imprezy sportowej Dopasowujemy cechy produktu sportowego do biznesowych celów inwestora Wspomagamy w konstruowaniu oferty biznesowej Doradzamy w trakcie realizacji projektu

9 Marketing sportowy On- S i t e C o n s t r u c t i o n Realizujemy wszystkie etapy przygotowania imprezy sportowej: Projekt Promocja i komunikacja Zamówienia materiałów Druk materiałów Transport Instalacja i przygotowanie Obsługa Archiwacja Dopasowujemy i wdrażamy narzędzia komunikacji dopasowane do celów i wymagań klienta.

10 Marketing sportowy B i u ra p r a s o w e i a k r e d y t a c y j n e Zakres naszych działań obejmuje: - aranżacja, organizacja i wyposażenie biura prasowego, - stworzenie recepcji, obsługę i zapewnienie zaplecza technicznego, - przeprowadzenie całego procesu akredytacji VIP i dziennikarskich, - akredytowanie i przyjęcie dziennikarzy na imprezie, - przygotowanie, druk i kolportaż materiałów dziennikarskich, - produkcja materiałów reklamowych i informacyjnych imprezy, - tłumaczenia i dystrybucja informacji o imprezie, - organizację konferencji, wywiadów i spotkań sportowców z dziennikarzami, - rekrutacja i szkolenie wolontariuszy, - pracujemy zgodnie ze standardami światowych federacji sportu zawodowego.

11 Marketing R e k l a m a Świadczymy usługi ekspozycji reklamowej mające na celu niezawodną i atrakcyjną ekspozycję znaków graficznych, animacji i reklam w czasie imprez sportowych. Przygotowujemy animacje na elektroniczne nośniki reklamy na arenach sportowych. Zapewniamy wysoką jakość obrazu i dowolność w kreowaniu treści i formy przekazu. Projektujemy i produkujemy reklamy na dynamiczne nośniki reklamy na arenach sportowych. Zapewniamy wysoką jakość ekspozycji. Przygotowujemy pakiety ekspozycji reklamowej dla dowolnej imprezy wyceniając oraz określając jej wartość finansową i ekspozycyjną. Posiadamy dynamiczne systemy ekspozycji reklamowej lub przygotowujemy całościowo ekspozycję reklamowe.

12 Social Media Znamy mapę świata social mediów i wiemy, gdzie na niej, można znaleźć klientów marek. Tworzymy skuteczne strategie działań, prowadzimy kampanie marketingowe i budujemy aplikacje na platformy social media. Najważniejszą cechą odróżniającą social media od reklamy i public relations, jest jego zdolność do angażowania konsumentów w dialog z marką oraz pomiędzy sobą na temat tej marki. Nasza agencja potrafi wskazać markom obszary, gdzie powinny wejść w dialog z klientami. I wiemy jak go prowadzić.

13 Social Media Prowadzimy dla firm/marek kampanie, wykorzystujące najlepsze dla nich kanały kanały komunikacji social media: blogi, mikroblogi, fora, serwisy społecznościowe. Nasze wieloletnie doświadczenia w marketingu pozwala na tworzenie i wdrażanie, efektywnych strategii marketingowych, opartych o social media. Z kolei doświadczenie w social marketingu, umożliwia nam jego sprawną implementację do istniejących strategii marketingowych i sprzedażowych w firmach. Zajmujemy się się tworzeniem strategii social media i planów operacyjnych. Budujemy aplikacje do platform social media. Prowadzimy analitykę efektywności działań w nich prowadzonych. Tworzymy społeczności dla brandów zarówno masowych jak i niszowych oraz utrzymujemy relacje z ich członkami.

14 Rozwiązania internetowe S e r w i s y P o r t a l e S t r o n y w w w A p l i k a c j e Tworzymy dedykowane rozwiązania internetowe: Serwisy Firmowe - dedykowane przedsiębiorstwom z różnych branż Portale tematyczne - wyspecjalizowane, publikujące informacje z danej dziedziny Portale samorządowe Portale społecznościowe Sklepy internetowe, platformy e-commerce Aplikacje CMS - szybkie i sprawne zarządzanie witryną, elastyczne i modułowe aplikacje Aplikacje CRM - zestaw narzędzi istotnych w zarządzaniu klientami, sprzedażą, kontaktami Aplikacje dedykowane - usprawniające procesy w firmie i zautomatyzowanie pracy Aplikacje wspomagające DMS - zarządzanie dokumentami ( Document Managment System), pracą danego działu firmy. Aplikacje ekspozycji przestrzennej - wirtualne spacery, miasta, wnętrza mieszkań i obiektów Aplikacje mobilne android Aplikacje interaktywne Aplikacje Facebookowe

15 Rozwiązania internetowe S e r w i s y P o r t a l e S t r o n y w w w A p l i k a c j e Kompleksowy proces: Uzgodnienie szczegółów odnośnie funkcjonalności oraz szaty graficznej Prezentacja projektu Akceptacja projektu, sugestie, uwagi Wdrożenie projektu Testowanie, uwagi, sugestie Pakiet obsługi serwisu - Obsługa i administracja serwisu/portalu - Wypełnienie i aktualizacja w treści stworzonego serwisu/portalu - Rozwój serwisu poprzez dodawanie nowych funkcjonalności Akceptacja Publikacja w sieci, pełna obsługa

16 Eventy Nasza specjalność to organizacja eventów sportowych. Jesteśmy w stanie stworzyć od zera dowolne wydarzenie sportowe. Czerpiąc z wieloletnich doświadczeń gwarantujemy sukces na każdej płaszczyźnie sportowych doznań. Ogranicza Nas tylko wyobraźnia.

17 Eventy Propozycja eventu ze strony klienta: Realizujemy projekt według zaleceń i schematu klienta. Dopilnujemy każdego szczegółu oraz zapewnimy niezbędne narzędzia. Agencja przedstawia pomysły na zrealizowanie eventu: Stworzymy kreatywne propozycje imprezy dopasowaną do potrzeb klienta. Zaproponujemy autorską imprezę, z którą klient będzie kojarzony. Planowanie i realizacja Przygotowanie kosztorysu oraz dokładnego harmonogramu oraz ralizacja według wytyczonego schematu.

18 Reklama video / Prawa TV Tworzymy profesjonalne klipy video z wykorzystaniem najnowszych technologii. Oferujemy całościowe stworzenie materiału wraz z nagraniem zdjęć. Produkujemy klipy dla : - organizacji, drużyn sportowych i sportowców - firm : filmy korporacyjne, reklama TV/ Internet - urzędów, samorządów, fundacji Nasze przykładowe realizacje video: https://www.youtube.com/watch?v=0bgcfxsahis https://www.youtube.com/watch?v=gpyda-p-2ey

19 Reklama video / Prawa TV Dystrybuowaliśmy takie produkty jak: Koszykówka Pakiet FIBA, Euroliga, Puchar ULEB, Superliga (2000, 2001), Liga Hiszpańska ACB Lekkoatletyka Golden League i IAAF Grand Prix Siatkówka Kwalifikacje do IO Ateny 2004 męska reprezentacja Polski Pływanie Cykle FINA World Cup i Mare Nostrum Piłka Ręczna Mecze męskiej reprezentacji Polski, Pampeluna 07 i Paryż 07 Boks Oscar De la Hoya, Shane Mosley, Evander Holyfield, Roy Jones Jr., Antonio Tarver i inni Badminton Drużynowe Mistrzostwa Europy Warszawa 2010 Piłka nożna Polskie drużyny w grze o Ligę Mistrzów i w pucharach europejskich, mecze zagranicznych drużyn w pucharze UEFA, Klubowy Puchar Świata FIFA, SNTV World Cup 06 codzienny serwis informacyjny MŚ 2006, Road to Germany 06 magazyn prezentujący 32 finalistów MŚ 2006, Road to Asia 02 magazyn prezentujący 32 finalistów MŚ 02, PortuGOL! cotygodniowy magazyn TV o Lidze Portugalskiej, B-win Liga Liga Portugalska, Superleague Liga Grecka, Coppa del Rey Puchar Króla Hiszpanii, Coppa Italia Puchar Włoch, Liga Cypryjska, Mecz towarzyski Irlandia Polska w Dublinie 2009.

20 Prawa wizerunkowe Jacek Gmoch Reprezentujmy interesy Jacka Gmocha. Portfolio trenera Jacka w następnym slajdzie. Mamy doświadczenie przy współpracy ze sportowcami i negocjacjach ich kontraktów. Oferujemy usługi menadżerskie dla sportowców. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i kontakty. Negocjujemy kontrakty, nadajemy ton i kierunek karierze sportowców.

21 Prawa wizerunkowe 2010 Trener Panathinaikos F.C. Kariera : Jacek Gmoch Skauter drużyny Panathinaikos F.C. Grecja 2008 Komentator Euro 2008 w Greckiej Telewizji 2006 Komentator Mundial 2006 w TVP 2004 Komentator UEFA Champions League 2004 Prezes CWKS LEGIA Warszawa 2004 Komentator Euro 2004 w TVP 2002 Komentator World Cup2002 Korea/Japonia w TV Polsat Attache Polski Olimpiada Ateny Manager/trener drużyny:ionikos Ateny Greece Manager/trener drużyny:kalamatas F.C. Greece Manager/trener drużyny:panionios F.C. Greece Manager/trener drużyny:kalamatas F.C. Greece Manager/trener drużyny: Ionikos F.C. Greece Manager/trener drużyny: Ethnikos F.C. Greece Manager/trener drużyny: Athinaikos F.C. Greece Manager/trener drużyny: Larissa F.C. Greece 1993 do dziś Prezes Grecko - Polskiego Związku Przyjaźnii w Atenach Trainer / Manager of APOEL Nicosia F.C.of Cyprus, Cup Winner and Championship, Super Cup Manager/trener drużyny:aristhessaloniki F.C Manager/trener drużyny:olympiakospiraeus F.C Manager/trener drużyny:larissa F.C. Greek Champions Manager/trener drużyny:aek Athens F.C. Grecja Manager/trener drużyny:panathinaikos F.C. Grecja Manager/trener drużyny:larissa F.C. Grecja Manager/trener drużyny:apollon F.C. Grecja Manager/trener drużyny:yannena F.C Manager/trener drużyny:skeid Oslo Norwegia Trener Reprezentacji Polski Special Guest Coach of U.S.S.F Asystent trenera Reprezentacji Polski Manager/trener drużyny: Zagłębie Sosnowiec - Polska Asystent trenera: Legia Warszawa Polska

22 Zaufali Nam

23 Portfolio Transmisja z wydarzenia w TVP Sport Grubba Polish Champions 2014 to impreza, w której uczestniczyło czterech zaproszonych przez organizatora zawodników. Jörgen Person, Jean Philippe Gatien, Jean Michael Saive, Leszek Kucharski. Impreza odbyła się w filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Agencja odpowiedzialna była za całkowitą organizację oraz promocję gali.

24 Portfolio Gala Diamentowa Rakietka 2014 i 2015 Hotel Hyatt w Warszawie Wydarzenie było podsumowaniem całorocznych dokonań w tenisie stołowym. Gala stała się początkiem nowego projektu, który ma na celu promocję dyscypliny, a jednocześnie daje możliwość uhonorowania instytucji oraz osób zaangażowanych w jej rozwój. Agencja odpowiedzialna była za całkowitą organizację oraz promocję gali.

25 Portfolio The Recruiter Agencja przeprowadziła promocję największego europejskiego konkursu w internecie biorąc pod uwagę pulę nagród. F i l m i k z w i z y t y R e k r u t e r a w k l u b i e C a p i t o l w W a r s z a w i e Działania ambientowe były prowadzone przez 6 miesięcy. Główną nagrodą było Porsche Carrera 911.

26 Portfolio Harlem Globetrotters Torwar, Warszawa Do Polski na serię meczów pokazowych przyjechał legendarny zespół koszykarski Harlem Globetrotters. Agencja odpowiedzialna była za komunikacje PR oraz proces akredytacji imprezy, przygotowanie biur prasowych, przeprowadzenie konferencji, wykonanie ekspozycji reklamowych i promocyjnych, F i l m i k z w y d a r z e n i a

27 Portfolio Eurobasket Po euro piłkarskim druga co do wielkości impreza sportowa w Europie. Mistrzostwa Europy w koszykówce mężczyzn rozgrywane co dwa lata pod patronatem FIBA Europe. Agencja odpowiedzialna była za sponsoring oraz ekspozycje reklamową sponsorów.

28 Portfolio Mecz Gwiazd Euroligi Największe koszykarskie gwiazdy Euroligi Kobiet gościły w Gdyni. Agencja odpowiedzialna była za komunikacje PR oraz proces akredytacji imprezy, stworzenie biura prasowego

29 Portfolio Mecz Gwiazd Tauron Basket Ligi Agencja odpowiedzialna była za komunikacje PR oraz proces akredytacji imprezy, stworzenie biura prasowego, promocje w mediach społecznościowych

30 Portfolio Turnieje Pucharu Narodów Davis Cup i Fed Cup To jedna z nielicznych szans do obejrzenia na żywo żeńskiej i męskiej reprezentacji Polski w tenisie. Agencja odpowiedzialna była za obsługę klientów VIP podczas serii turniejów dla sponsora imprezy, oraz relację live w social media.

31 Portfolio Drużynowe Mistrzostwa Europy w Badmintonie Jedna z największych na świecie imprez sportowych w tej dyscyplinie sportu. Do Polski przyjechało blisko tysiąc sportowców Agencja odpowiedzialna była kompleksowe przeprowadzenie imprezy

32 Portfolio Mistrzostwa Europy w Squashu Największe gwiazdy squasha walczyły w Warszawie o tytuł mistrza i mistrzyni Europy. Po raz pierwszy w historii zawody odbyły się w przeszklonych kortach w CH Blue City. Agencja odpowiedzialna była za komunikacje PR, proces akredytacji imprezy, stworzenie biura prasowego, wykonanie ekspozycji reklamowej, przygotowanie materiałów drukowanych imprezy, oraz strony internetowej.

33 Portfolio Equisport World Cup 2009 Puchar Świata w Skokach przez przeszkody Najbardziej prestiżowa impreza jeździecka świata. Zawody na Torwarze, wyłaniają najlepszych 3 zawodników z Ligi Centralnej, którzy biorą udział w Finale Pucharu Świata. Agencja odpowiedzialna była za komunikacje PR oraz proces akredytacji imprezy, stworzenie biura prasowego, wykonanie ekspozycji reklamowej oraz strony internetowej.

34 Z a p r a s z a m y d o w s p ó ł p r a c y Bonivest Sp. z o.o. Marketing : Artur Kijanowski F U L L S E R V I C E S P O RT M A R K E T I N G A G E N C Y B O N I V E S T P O L S K A S p. z o. o. ul. D ą b r o w s k i e g o 6 3 / W a r s z a w a t e l. :

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska Sprzedaż i Marketing Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl 3 SPIS TREŚCI Wstęp...5 O Michael Page...6 Metodyka...7 1. DOBRA KONSUMENCKIE

Bardziej szczegółowo

Agenda. 1. abcpr Agencja Promocji Wizerunku. 2. Oferta abcpr. 2. 1. Pakiety. 2. 2. Oferta kompleksowa. 3. Dlaczego warto z nami współpracować?

Agenda. 1. abcpr Agencja Promocji Wizerunku. 2. Oferta abcpr. 2. 1. Pakiety. 2. 2. Oferta kompleksowa. 3. Dlaczego warto z nami współpracować? Agenda 1. abcpr Agencja Promocji Wizerunku 2. Oferta abcpr 2. 1. Pakiety 2. 2. Oferta kompleksowa 3. Dlaczego warto z nami współpracować? 4. Kontakt Zapoznanie Witam Państwa serdecznie, nazywam się Ewa

Bardziej szczegółowo

Sponsoring podstawowy instrument marketingu sportowego

Sponsoring podstawowy instrument marketingu sportowego Sponsoring podstawowy instrument marketingu sportowego Analiza rynku sponsoringu sportowego w Polsce z uwzględnieniem działalności spółek z udziałem Skarbu Państwa Grudzień 2012 r. Spis treści 1. Wprowadzenie...

Bardziej szczegółowo

raport SPORT biznes EFEKTYWNOŚĆ Rynek sponsoringu sportowego: stan obecny i perspektywy

raport SPORT biznes EFEKTYWNOŚĆ Rynek sponsoringu sportowego: stan obecny i perspektywy raport SPORT biznes EFEKTYWNOŚĆ Najlepsze praktyki sponsoringu sportowego Korzyści wizerunkowe i komunikacyjne dla firm Rynek sponsoringu sportowego: stan obecny i perspektywy Jakie zmiany czekają polski

Bardziej szczegółowo

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach RAPORT Z PILOTAŻOWEGO WDROŻENIA PRAKTYK ZAWODOWYCH JAKO FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODÓW HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy

Bardziej szczegółowo

PROJEKT WDROŻENIA ZMIAN ORGANIZACYJNYCH I PROMUJĄCYCH ROZGRYWKI MISTRZOSTW POLSKI MĘŻCZYZN W HOKEJU NA TRAWIE - I LIGA

PROJEKT WDROŻENIA ZMIAN ORGANIZACYJNYCH I PROMUJĄCYCH ROZGRYWKI MISTRZOSTW POLSKI MĘŻCZYZN W HOKEJU NA TRAWIE - I LIGA PROJEKT WDROŻENIA ZMIAN ORGANIZACYJNYCH I PROMUJĄCYCH ROZGRYWKI MISTRZOSTW POLSKI MĘŻCZYZN W HOKEJU NA TRAWIE - I LIGA WSTĘP Projekt będzie wdrażany przez trzy sezony tj.2009/10, 2010/11, 2011/12. Mimo

Bardziej szczegółowo

Nowe trendy w marketingu sportowym

Nowe trendy w marketingu sportowym ZESZYTY NAUKOWE POLITYKI EUROPEJSKIE, FINANSE I MARKETING Nr 3 (52) 2010 Bolesław Iwan Nowe trendy w marketingu sportowym New trends in sport marketing Sponsoring jest jednym z najszybciej rozwijających

Bardziej szczegółowo

KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM. Klaster ICT Pomorze Zachodnie

KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM. Klaster ICT Pomorze Zachodnie KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM Klaster ICT Pomorze Zachodnie Redakcja: Jaek Drożdżal Paweł Mieczan Patrycja Mikuła Joanna Niemcewicz Opracowanie i korekta: Jaek Drożdżal

Bardziej szczegółowo

Przegląd Płac. Sprzedaż i Marketing. Polska 2013

Przegląd Płac. Sprzedaż i Marketing. Polska 2013 Przegląd Płac Sprzedaż i Marketing Polska 2013 Łatwiej niż sądzisz, Szybciej niż myślisz, Skuteczniej niż się spodziewasz, Więcej niż planujesz, Pewniej niż zakładasz. Więcej pod numerem infolinii: 0 800

Bardziej szczegółowo

60 marketing w praktyce

60 marketing w praktyce 60 Adres: ul. Altowa 5 02-386 Warszawa telefon: (022) 824 06 40 fax: (022) 824 06 45 info@hypermedia.pl www.hypermedia.pl www.rewolucja.com.pl HYPERmedia Sp. z o.o. (członek ISOBAR, globalnej sieci interaktywnej

Bardziej szczegółowo

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości Pomyśl o studiach podyplomowych Studia podyplomowe 2012/2013 Studia podyplomowe w WSE Dlaczego my? Na pierwszym miejscu stawiamy jakość dydaktyki oraz

Bardziej szczegółowo

Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl

Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl 1 O NAS Misją Media Solutions Group są kompleksowe, skuteczne i przejrzyste rozwiązania reklamowe. Nie jesteśmy agencją sieciową dlatego pozwala nam to głęboko zaangażować

Bardziej szczegółowo

Marketing sportowy jako narzędzie budowania i komunikacji marki. Szymon Dobrzyński

Marketing sportowy jako narzędzie budowania i komunikacji marki. Szymon Dobrzyński Marketing sportowy jako narzędzie budowania i komunikacji marki Szymon Dobrzyński Dyrektor Departamentu Marketingu i Komunikacji Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. TEZY: SPONSORING JEST ŁATWY.

Bardziej szczegółowo

Integralny element długookresowej strategii

Integralny element długookresowej strategii 22 Integralny element długookresowej strategii Rok 2014 był bardzo dobry dla przedsiębiorstw działających w branży outsourcingu. Wyraźnie wzrosło zarówno zainteresowanie usługami, jak i zaufanie do firm,

Bardziej szczegółowo

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl Katalog firm i usług www.ecommercepolska.pl Wstęp Izba Gospodarki Elektronicznej jest podmiotem reprezentującym branżę e-commerce. Naszym celem jest rozwój polskiego rynku usług świadczonych drogą elektroniczną,

Bardziej szczegółowo

Witaj! kliknij. Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. To zupełnie nic nie kosztuje

Witaj! kliknij. Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. To zupełnie nic nie kosztuje Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best Witaj! Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy To zupełnie nic nie kosztuje kliknij O firmie Nasza Agencja Interaktywna jest już na rynku ponad

Bardziej szczegółowo

WSPÓŁPRACA BIZNESOWA BUSINESS CO-OPERATION

WSPÓŁPRACA BIZNESOWA BUSINESS CO-OPERATION WSPÓŁPRACA BIZNESOWA BUSINESS CO-OPERATION Siatkarskie święto w Rzeszowie Legenda polskiej siatkówki Duże zainteresowanie mediów Niepowtarzalna atmosfera ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY Serdecznie zapraszamy

Bardziej szczegółowo

agencja interaktywna media www.singraph.pl

agencja interaktywna media www.singraph.pl agencja interaktywna kreacje www SEO social marketing media www.singraph.pl Agencja reklamowa singraph, od ponad dekady dynamicznie rozwija się na rynku marketingu i reklamy. Od początku swojego istnienia,

Bardziej szczegółowo

polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu Iwona Kuraszko Szymon Augustyniak

polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu Iwona Kuraszko Szymon Augustyniak 15 polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu Iwona Kuraszko Szymon Augustyniak 15 polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu Iwona Kuraszko Szymon Augustyniak Spis treści 1

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

GŁOS BIZNESU GB. JUBILEUSZ DEKOROWANIA Roland Auer, Schattdecor

GŁOS BIZNESU GB. JUBILEUSZ DEKOROWANIA Roland Auer, Schattdecor GŁOS BIZNESU GB MAGAZYN GOSPODARCZY #4 (24) 2013 GŁOS BIZNESU DYSTRYBUOWANY BEZPOŚREDNIO DO WIELKOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW JUBILEUSZ DEKOROWANIA Roland Auer, Schattdecor Kluczowym hasłem, które wyznacza

Bardziej szczegółowo

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE obsługa stron WWW, e-sklepów oraz aukcji sprzedażowych Wybierz swój pakiet lub usługę... E-COMMERCE

Bardziej szczegółowo

Jak wybrać dobrą agencję PR?

Jak wybrać dobrą agencję PR? Jak wybrać dobrą agencję PR? opracowanie przygotowane przez Związek Firm Public Relations Warszawa 2013 Spis treści Słowo wstępu 3 Typologia przetargów 4 Przed przetargiem 7 Zarządzanie przetargiem 13

Bardziej szczegółowo

Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w

Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w efekcie rynek funduszy w Polsce rozwijał się w sposób nie

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Koncepcja Publikacji: Leszek Czech Autorzy: Tomasz Dębicki Olgierd Dziamski Tomasz Kawecki Wojciech Kliber Marcin Kraska Piotr Nowak Michał Przybylski

Bardziej szczegółowo

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010 NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z DZIENNIKIEM GAZETą prawną nr 1/Marzec 2010 e-biznes 5KroKÓW do UdANeGo e-biznesu E-sklep Dla przedsiębiorcy to duża maszyneria logistyczna E-usługi Gospodarki

Bardziej szczegółowo

DORADZTWO. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

DORADZTWO. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. DORADZTWO 1 2 GAPR sp. z o.o. 3 GAPR sp. z o.o. Górnośląska Agencja

Bardziej szczegółowo

Międzynarodowe. Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego

Międzynarodowe. Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego BIZNES EXPO - szansa na zysk Wydawnictwo bezpłatne. ISSN: 1424-610X Wrzesień 2011 Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego Konferencja

Bardziej szczegółowo

Partnerzy. Sponsor. Wydawca

Partnerzy. Sponsor. Wydawca Partnerzy Sponsor Wydawca Zwykło się już mawiać: jeśli czegoś nie ma w Google, to nie istnieje. Sporo racji jest w tym sloganie. Niestety, nadal nie wszyscy mają tego świadomość. Problemu nie dostrzegają

Bardziej szczegółowo