Sięgnęli po złoto! Produkty nagrodzone Złotym Medal na targach SECUREX 2012 :

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Sięgnęli po złoto! Produkty nagrodzone Złotym Medal na targach SECUREX 2012 :"

Transkrypt

1 Sięgnęli po złoto! Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie. Sąd Konkursowy stanowią wybitni specjaliści reprezentujący różne środowiska sektora ogrodniczego. Przewodniczącym Sądu na targach SECUREX był prof. dr hab. inż. Bogdan Branowski z Politechniki Poznańskiej. Produkty nagrodzone Złotym Medal na targach SECUREX 2012 : Bezprzewodowy system alarmowy PowerG VISONIC, Izrael Zgłaszający: Visonic Sp. z o.o., Warszawa PowerG dwukierunkowy system radiowy, jakiego jeszcze nie było. Bazuje na najnowszych technologiach: FHSS - 64 razy w ciągu sekundy zmienia częstotliwość tworząc niezawodny system, unikając zakłóceń i zwiększając zasięg nawet 4-5 krotnie, TDMA technologia eliminująca kolizje pomiędzy własnymi sygnałami, tym samym zwiększająca pojemność systemu kilkudziesięciokrotnie, AES128 kodowanie 128 bitowe uniemożliwiające odczytanie przesyłanych informacji, tworząc jeden z najbezpieczniejszych systemów na świecie. Zintegrowany system interkomowy IP PULSE ALPHACOM ZENTEL NORWAY A.S., Norwegia Zgłaszający: Novatel sp. z o.o., Bieruń System zaprojektowany w technologii IP. Zaawansowane funkcje monitoringu i nadzoru urządzeń. Zaimplementowane innowacyjne algorytmy aktywnej redukcji hałasu i analityki dźwięku. Elastyczne rozwiązanie z punktu widzenia inwestycji ( wersja PULSE - bezserwerowa, wersja serwerowa ALPHACOM pozwalająca na integrację z systemami BMS, CCTV, PA, KD). Nagrodzone i docenione przez użytkowników rozwiązanie dla bezpieczeństwa publicznego z aplikacjami dla osób niepełnosprawnych.

2 Mobilny panel zarządzania Virtual MAP SCHRACK SECONET AG, Austria Zgłaszający: SCHRACK SECONET POLSKA Sp. z o.o., Warszawa Mobilny Panel Zarządzania Virtual MAP to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla użytkowników końcowych oraz instalatorów systemu Integral IP. Virtual MAP jest zestawem aplikacji do monitoringu i obsługi systemu sygnalizacji pożarowej do zastosowania na urządzeniach mobilnych takich jak tablety czy smartfony. Zestaw narzędzi charakteryzuje przyjazny interfejs użytkownika pozwalający na szybką analizę stanu pracy systemu sygnalizacji pożarowej przez użytkownika lub instalatora i dokonanie odpowiednich czynności zaradczych Liniowa czujka ciepła HeatSCREEN MHD 535 SECURITON AG, Szwajcaria Zgłaszający : SCHRACK SECONET Polska sp. z o.o., Warszawa Innowacyjna, liniowa czujka ciepła MHD 535 działa na zasadzie wielopunktowego pomiaru temperatury z wykorzystaniem kabla sensorycznego, na którym rozmieszczone są czujniki ciepła analizujące indywidualnie temperaturę otoczenia i we współpracy z jednostką oceniającą podejmują decyzję o wygenerowaniu alarmu pożarowego. Magistrala systemowa kabla sensorycznego MHD 535 oparta jest na systemie LiSA. System wyróżnia się bardzo szybkim odczytem danych z kabla. Temperatura otoczenia dla kabla sensorycznego wynosi od -55 do +125 C. ZSP 135-DR- zasilacz urządzeń sygnalizacji pożarowej systemów kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła oraz urządzeń przeciwpożarowych. MERAWEX Sp. z o.o., Gliwice ZSP135-DR rodzina zasilaczy urządzeń ochrony przeciwpożarowej wymagających gwarantowanego napięcia 24V. Zasilacze są zgodne z PN-EN 54-4 i PN- EN , posiadają dopuszczenia CNBOP i VdS. Przeznaczone do pracy w trudnych warunkach ( C, IP44). Oprócz sygnalizacji wysokiej rezystancji obwodu bateryjnego oferują unikalną możliwość odczytu aktualnej wartości rezystancji. Mały prąd na potrzeby własne. Komunikacja RS232/485. Oferowane z trzyletnią gwarancją (awaryjność trzyletnia 0,5%).

3 Videofied XV-IP RSI Video Technologies, Francja System alarmowy XV-iP / XV REF. XV-IP210 Dzięki technologii weryfikacji wizualnej firma RSI Video Technologies oferuje wyjątkowe rozwiązanie w dziedzinie eliminacji fałszywych alarmów i zbędnych interwencji. XV-IP to panel alarmowy z funkcją weryfikacji wizualnej i czujnikiem ruchu (PIR), utrzymujący łączność ze stacją monitoringu poprzez Ethernet i GPRS. Panel zapewnia pełną zgodność z normą EN 50131, oferując łączność w technologii IP i GPRS (rezerwa). Bariera mikrofalowa cyfrowa ERMO482 XPRO CIAS Elektronica s.r.l., Włochy ERMO 482X PRO to znany i doceniany na polskim rynku zabezpieczeń produkt firmy CIAS. ERMO 482X PRO to inteligentna bariera mikrofalowa z cyfrową obróbką sygnału o wielu zasięgach działania: 50, 80, 120, 200, 250 i 500m. Wbudowany mikroprocesor wykorzystuje do analizy sygnału algorytm FUZZY LOGIC (logiki rozmytej) dzięki czemu bariera charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością wykrycia intruza i niską liczbą fałszywych alarmów. Alarm Control Electronics Line 3000 Ltd., Izrael Zgłaszający: OCHRONA JUWENTUS sp. z o.o. oraz TASC Technology sp. z o.o., Warszawa Alarm Control pozwala użytkownikom zdalnie sterować systemem alarmowym poprzez Internet lub aplikacje mobilne na telefon poprzez wbudowany modem GPRS. Główną rolą systemu jest sygnalizacja zagrożeń, ale system umożliwia również: wykonywanie połączeń telefonicznych przez wbudowany interkom, wysyłanie powiadomień i SMS, przegląd obrazów z kamer wbudowanych w czujniki PIR oraz wiele innych funkcji.

4 OSID wieloliniowa czujka dymu Xtralis Pty ltd, Australia Zgłaszający : Xtralis UK Ltd, Wielka Brytania Wieloliniowa czujka OSID to nowa technologia przestrzennego wykrywania dymu. OSID używa dwóch promieni - IR i UV - dla odróżnienia dymu od pyłów i kamery CMOS do rejestrowania sygnałów emitowanych przez nadajniki. Duże pole widzenia odbiornika uniezależnia detekcję od ruchów budynku. Jeden odbiornik OSID może pracować nawet z 7. nadajnikami umieszczonymi w przestrzeni widzianej przez odbiornik. Multisejf kaskadowy INDYVIDUAL Metalkas sp. z o.o., Bydgoszcz Multisejf kaskadowy INDIVIDUAL kl.s2 Stworzony wyrób oferuje sprawdzoną technologię oraz bezpieczną i intuicyjną obsługę. Najważniejszym atutem - nie oferowanym dotychczas w Polsce - jest dostosowanie wyglądu Multisejfu Individual do wyglądu i standardów wzorniczych placówki bankowej. Adaptacja dotyczy także wyjątkowych opcji elektroniki. Rozszerzana na przestrzeni lat oferta z wyrobami serii Individual jest doceniana przez klientów pragnących zintegrować nowoczesne dysponencko-kasjerskie wyposażenie z otoczeniem firmowego designu. Wrzutnia depozytowa ON-LINE kl.iii Metalkas sp. z o.o., Bydgoszcz Wrzutnia depozytowa On-line kl.iii to urządzenie składające się z dwóch części: wrzutni dla klientów do bezpiecznego deponowania pakietów wartościowych oraz sejfu przechwytującego i przechowującego pakiety dla personelu. Nowoczesna komunikacja po TCP-IP przeznaczona jest w szczególności do identyfikacji i przejmowania kopert bezpiecznych lub innych pakietów na podstawie kodu kreskowego. Wrzutnie (zestawy wrzutowe) są wykorzystywane tam, gdzie klienci banku potrzebują często deponować większe wartości gotówkowe. Urządzenie pozwala na szybkie deponowanie pakietów całodobowo (np. w strefach banków 24H) bez potrzeby poświęcenia czasu na tradycyjne wpłaty u kasjerów. Wrzutnia umożliwia integrację z systemem księgowym

5 NBN-832 dualna kamera sieciowa DINION HD Robert Bosch sp. z o.o., Warszawa Kamera IP Dinion HD 1080p dzień/noc oferuje bezkompromisową jakość obrazu podczas monitorowania scen o zróżnicowanej kolorystyce i dużej dynamice. Specjalnie dobrany przetwornik gwarantuje idealną reprodukcję szczegółów nawet w gorszych warunkach oświetleniowych, a w uzyskaniu ostrego obrazu pomaga najlepszy w swojej klasie elektryczny napęd autofokusa. Zintegrowany układ inteligentnej analizy obrazu (IVA) wychwytuje istotne szczegóły sceny, alarmuje o zaistniałych zdarzeniach i pozwala na późniejszą analizę przy pomocy funkcji Bosch Forensic Search dostępnej np. w lokalnym zapisie na karcie µsdxc. Wideodomofon IP T 24 Mobotix MOBOTIX AG, Niemcy Zgłaszający : Linc Polska Sp. z o.o., Poznań Wideodomofon IP T24 MOBOTIX dzięki zastosowanej kamerze hemisferycznej oraz wbudowanej pamięci rejestruje cały obszar wejściowy. Brak ślepych miejsc domofon widzi wszystko od ściany do ściany i od sufitu do podłogi. Automatycznie nagrywa wszystkie zdarzenia przed drzwiami (obraz i dźwięk), bez względu na to co obserwujemy. Inne unikalne cechy to np. możliwość otwierania drzwi za pomocą PIN lub karty RFID (klawiatura numeryczna), dwukierunkowe połączenie audio-wideo (VoIP/SIP) z każdego miejsca na świecie poprzez komputer lub telefon komórkowy. Antywłamaniowy system samoblokujący KONSMETAL Sp. z o.o., Warszawa Antywłamaniowy System Samoblokujący jest INNOWACYJNYM na skalę międzynarodową rozwiązaniem, zapewniającym najnowocześniejszą i skuteczniejszą- niż dotychczasowe systemy- ochronę przed włamaniem do sejfu. Antywłamaniowy System Samoblokujący, wykorzystujący unikalny mechanizm blokowania rygli oraz ramę antywłamaniową, w praktyce eliminuje możliwość sforsowania sejfu przy użyciu tradycyjnych narzędzi takich, jak łom lub młot.

6 System kontroli dostępu Kaba exos 9300 z funkcją CardLink Kaba Ag, Szwajcaria Zgłaszający: Kaba Polska sp. z o.o., Warszawa CardLink jest z jednym z modułów systemu kontroli dostępu Kaba exos. To innowacyjne rozwiązanie nie wymaga okablowania. Polega na wgrywaniu i przenoszeniu danych autoryzacyjnych bezpośrednio na nośnik - kartę zbliżeniową lub klucz inteligentny. Dzięki temu można połączyć punkty dostępowe online z autonomicznymi, zasilanymi bateryjnie. Dzięki CardLink uzyskujemy zatem kolejną funkcjonalność - systemy autonomiczne są zarządzanie jednocześnie i tak samo jak online'owe. Wszystko w jednym systemie. Kamera sieciowa BC620WDR z modułem Ethernet over Coax Sigura B.V., Holandia Zgłaszający: C & C Partners Telecom sp. z o.o., Leszno BC620WDR jest jedyną kamerą na rynku posiadającą interfejs do bezpośredniego podłączenia i strumieniowego przesyłania sygnałów Ethernet przez światłowód, kabel koncentryczny lub okablowanie miedziane ( UTP ). Pozwala to na dopasowanie do każdej aplikacji oraz wykorzystanie istniejącej infrastruktury sieciowej. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych kamer pracujących z rozdzielczością HD, BC620WDR wykorzystuje sensor obrazu firmy Pixim, który jest specjalnie zaprojektowany do przesyłania szczegółowych obrazów w zmiennych warunkach oświetleniowych charakterystycznych dla pracy zewnętrznych punktów kamerowych. Głowica uchylno obrotowa VCIR- 720 SPS Electronics sp. z o.o., Warszawa Obrotnica VCIR-720 to unikalny na skalę światową system pozycjonujący oferujący obrót 360 bez punktu krańcowego w obu osiach. W przeciwieństwie do kamer szybkoobrotowych czy klasycznych obrotnic, pozwala na pełną swobodę w kierowaniu kamery i obserwacje dowolnego miejsca, także nad miejscem instalacji. Dwusystemowy promiennik podczerwieni zapewnia jednolite podświetlenie obrazu w pełnym zakresie pracy obiektywu. Solidne wykonanie i wysoka klasa szczelności gwarantują stabilną pracę w najtrudniejszych warunkach, tj. instalacje portowe, wojskowe czy montaż na pojazdach służb ratowniczych

7 Centrala sygnalizacji pożarowej FlexES Control Esser by Honeywell NOVAR GmbH a Honeywell Company, Niemcy Zgłaszający: Honeywell Life Safety Austria GmbH, Austria Centrala Sygnalizacji Pożarowej FlexES Control Fire Alarm Control Panel FlexES Control FlexES Control to najnowsza centrala sygnalizacji pożarowej popularnej w Polsce marki Esser by Honeywell. Jest to modułowa i elastyczna w konfiguracji centrala z możliwością obsługi od 1 do 18 pętli dozorowych. Centrala zbudowana jest z 100% modułów całkowicie nowej generacji. Dostępna w obudowie naściennej i rack umożliwia pełną integrację ze starszymi systemami marki Esser. Adresowalne iskrobezpieczne czujki dymu i ciepła IQ8 Ex NOVAR GmbH a Honeywell Company, Niemcy Zgłaszający: Honeywell Life Safety Austria GmbH, Austria Rodzina czujek IQ8 Esser by Honeywell została rozszerzona o czujki z cechą Ex (certyfikat ATEX) przeznaczone do stref zagrożonych wybuchem. Czujki IQ8 Ex O, TD i O2T pracują i komunikują się w sposób cyfrowy, adresowalny z pełną zdalną diagnostyką, serwisem i konfiguracją z poziomu centrali, co dotychczas nie było możliwe w strefach zagrożonych wybuchem. W trakcie trwania targów SECUREX, goście targowi będą szansę wybrać najlepszy produkt z tych nagrodzonych Złotym Medalem. Swoje głosy będzie można oddawać na stronie internetowej Złotego Medalu oraz za pośrednictwem supernowoczesnych ekranów dotykowych na specjalnej ekspozycji Strefa Mistrzów. Głosowanie trwa do 26 maja br. Ten produkt, który otrzyma największą liczbę głosów, zostanie wyróżniony nagrodą ZŁOTY MEDAL MTP WYBÓR KONSUMENTA, specjalnie zaprojektowaną na tę okazję statuetkę oraz kartę VIP dla jednej osoby w firmie. Karta honorowa upoważnia do darmowego wejścia na wszystkie imprezy organizowane przez lidera branży Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Mobilny Panel Zarządzania VirtualMAP

Mobilny Panel Zarządzania VirtualMAP Wydanie Nr 13 Pismo dla Inwestorów, Użytkowników, Projektantów oraz Partnerów Schrack Seconet Polska 2 Szkolenia, edukacja 3 Rok 2012 Integral over IP 4/5 Nowość w ofercie Schrack Seconet 6/7 Integral

Bardziej szczegółowo

Kod CPV: 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne

Kod CPV: 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne PRACOWNIA PROJEKTOWA REGON: 634453564 64-600 OBORNIKI ul. Kowanowska 55 tel.: 6039630 ; 6039632 www. anmarprojekt.pl ; e-mail: anmarprojekt@wp.pl SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU

Bardziej szczegółowo

MAGAZYN TELEMETRYCZNY. Zapomnij o kosztach transmisji GPRS! więcej na str. 16

MAGAZYN TELEMETRYCZNY. Zapomnij o kosztach transmisji GPRS! więcej na str. 16 wydanie 1/08, kwiecień 2008 Zapomnij o kosztach transmisji GPRS! więcej na str. 16 MT-202 bezprzewodowy moduł komunikacyjny GPRS-Modbus z lokalną inteligencją Master i transmisją zdarzeniową więcej na

Bardziej szczegółowo

SŁAWOMIR WIAK (redakcja)

SŁAWOMIR WIAK (redakcja) SŁAWOMIR WIAK (redakcja) Akademicka Oficyna Wydawnicza EXIT Recenzenci: Prof. Janusz Turowski Politechnika Łódzka Prof. Ewa Napieralska Juszczak University Lille Nord de France, LSEE, UA, Francja Autorzy

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE

BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE październik 2014 WWW.SYSTEMYALARMOWE.COM.PL BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE wydanie specjalne bezpieczeństwo pożarowe 3 Spis treści 4 6 12 14 17 18 20 22 24 26 28 29 30 32 Na czym bazować, projektując Instalację

Bardziej szczegółowo

Competence in Video Security. Katalog 2 011

Competence in Video Security. Katalog 2 011 Competence in Video Security compe ence Katalog 2 011 GEUTEBRÜCK Katalog 2011 PRZYSZŁOŚĆ BUDOWANA JEST NA PRZESZŁOŚCI* Praktycznie codziennie rynek zalewany jest nowymi produktami. Nasz nowy katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Access Professional Edition Elastyczny system kontroli dostępu, który rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy

Access Professional Edition Elastyczny system kontroli dostępu, który rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy Access Professional Edition Elastyczny system kontroli dostępu, który rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy 2 Access Professional Edition: doskonałe rozwiązanie przeznaczone do kontroli dostępu dla małych

Bardziej szczegółowo

O BIURZE HANDLOWYM Energoelektronika Napędy Produkty niskiego napięcia Produkty średniego napięcia Produkty wysokiego napięcia

O BIURZE HANDLOWYM Energoelektronika Napędy Produkty niskiego napięcia Produkty średniego napięcia Produkty wysokiego napięcia SPIS TREŚCI O BIURZE HANDLOWYM ABB ALLEN-BRADLEY APAR APLISENS BECKHOFF DANFOSS DKC EATON EMERSON HACH LANGE HONEYWELL IFM ELECTRONIC LIMATHERM SENSOR LUMEL MEAN WELL METRONIC NORGREN OMRON PHOENIX CONTACT

Bardziej szczegółowo

Koncepcja funkcjonalno techniczna Medycznego Centrum Baz Danych (Medical Data Center) wraz z infrastrukturą dla potrzeb przyszłego Klastra e- Zdrowie

Koncepcja funkcjonalno techniczna Medycznego Centrum Baz Danych (Medical Data Center) wraz z infrastrukturą dla potrzeb przyszłego Klastra e- Zdrowie Koncepcja funkcjonalno techniczna Medycznego Centrum Baz Danych (Medical Data Center) wraz z infrastrukturą dla potrzeb przyszłego Klastra e- Zdrowie 1 Spis treści 1. Obszary zastosowań rynek CMPD. 1.1.

Bardziej szczegółowo

zaawansowane technologie informatyczne

zaawansowane technologie informatyczne zaawansowane technologie informatyczne 1 Profil działalności Poznańska spółka informatyczna TALEX powstała w 1989 roku. TALEX świadczy zaawansowane usługi informatyczne dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

Systemy nadzoru IP firmy Axis. Nieograniczone możliwości nadzoru wizyjnego.

Systemy nadzoru IP firmy Axis. Nieograniczone możliwości nadzoru wizyjnego. Systemy nadzoru IP firmy Axis. Nieograniczone możliwości nadzoru wizyjnego. Rynek systemów nadzoru wizyjnego stale rośnie za sprawą coraz większych potrzeb w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i prywatnego,

Bardziej szczegółowo

Open. ControlMaestro. Supervision. your. Przegląd pakietu

Open. ControlMaestro. Supervision. your. Przegląd pakietu ControlMaestro Przegląd pakietu Nowa platforma do nadzoru i sterowania procesami technologicznymi jest zgodna z 64-bitowymi systemami operacyjnymi, oferuje bezpieczeństwo, wydajność, mobilność użytkowników

Bardziej szczegółowo

Jeden system do wszystkich zastosowań

Jeden system do wszystkich zastosowań Jeden system do wszystkich zastosowań SPIS TREŚCI Automatyzujemy przemysł i budynki 2-3 Sterowniki, interfejsy, moduły I/O 4-5 Rozwiązanie skrojone na miarę WAGO-I/O-SYSTEM 750/752 6-7 System przemyślany

Bardziej szczegółowo

ELEMENTY I SYSTEMY UMOŻLIWIAJĄCE POZYSKIWANIE, ANALIZĘ I PREZENTACJĘ DANYCH PRODUKCYJNYCH

ELEMENTY I SYSTEMY UMOŻLIWIAJĄCE POZYSKIWANIE, ANALIZĘ I PREZENTACJĘ DANYCH PRODUKCYJNYCH ELEMENTY I SYSTEMY UMOŻLIWIAJĄCE POZYSKIWANIE, ANALIZĘ I PREZENTACJĘ DANYCH PRODUKCYJNYCH Grzegorz ĆWIKŁA Streszczenie: Artykuł przedstawia zagadnienia związane z integracją systemu produkcyjnego przedsiębiorstwa

Bardziej szczegółowo

H A R T I N G s Te c h n o l o g y Ne w s l e t t e r

H A R T I N G s Te c h n o l o g y Ne w s l e t t e r 17 H A R T I N G s Te c h n o l o g y Ne w s l e t t e r Automation IT Artykuł gościnny autorstwa Prof. Dr. Steusloff Automatyka Technologie informacyjne w służbie ludzkości Rozwiązaniem jest switch tec.news

Bardziej szczegółowo

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2 Solutions Material Handling Przestrzeń i czas 2 Już dziś poznaj nowoczesne, dynamiczne systemy magazynowe przyszłości: rozwiązania Kardex Remstar do optymalizacji procesów intralogistycznych. Systemy Kardex

Bardziej szczegółowo

INFRASTRUKTURA OŚRODKÓW OBLICZENIOWYCH

INFRASTRUKTURA OŚRODKÓW OBLICZENIOWYCH Krzysztof B. Politowski INFRASTRUKTURA OŚRODKÓW OBLICZENIOWYCH Warszawa 2010 r. Wydanie I Str. 2 Spis treści 1 Wprowadzenie... 5 2 Lokalizacja... 6 3 Infrastruktura architektoniczna i budowlana... 9 4

Bardziej szczegółowo

YF003N. Najszybszy robot Kawasaki 69 (3/2011) ISSN 1507-3890

YF003N. Najszybszy robot Kawasaki 69 (3/2011) ISSN 1507-3890 69 (3/2011) ISSN 1507-3890 YF003N Najszybszy robot Kawasaki Nowa seria przemienników Astraada Drive Moduły komunikacyjne Profinet Nowoczesne projektowanie stanowisk zrobotyzowanych www.biuletyn.astor.com.pl

Bardziej szczegółowo

System kontroli i zarządzania sprzedażą. K2online

System kontroli i zarządzania sprzedażą. K2online System kontroli i zarządzania sprzedażą K2online Firma K2online.pl K2online.pl jest firmą, która dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem branżowym w obsłudze sieci handlowych, w zakresie dostarczania

Bardziej szczegółowo

ektr ) 9 (2 4 1 0 /2 2 r N Nowości rynkowe s. 7-11 Oświetlenie drogowe s. 38-41

ektr ) 9 (2 4 1 0 /2 2 r N Nowości rynkowe s. 7-11 Oświetlenie drogowe s. 38-41 Nr 2/2014(29) ISSN 1895-5452 BEZPŁATNA GAZETA INFORMACYJNA UNII HURTOWNI ELEKTRYCZNYCH ektro Nowości rynkowe s. 7-11 Oświetlenie drogowe s. 38-41 Szanowni Państwo, Z przyjemnością prezentujemy kolejne

Bardziej szczegółowo

Systemy dla przedsiębiorstw

Systemy dla przedsiębiorstw Systemy dla przedsiębiorstw Oferta Alstor 2014 konsultacje sprzedaż wdrożenia serwis Zaufanie Partnerów Alstor działa na polskim rynku od ponad 26 lat. Swoje wieloletnie sukcesy na rynku teleinformatycznym

Bardziej szczegółowo

Przenośne przyrządy do pomiaru gazów. Przenośne mierniki gazów Rurki wskaźnikowe

Przenośne przyrządy do pomiaru gazów. Przenośne mierniki gazów Rurki wskaźnikowe Przenośne przyrządy do pomiaru gazów Przenośne mierniki gazów Rurki wskaźnikowe 2 INDUSTRIAL SCIENTIFIC Spis treści Elektroniczne przyrządy do pomiaru gazów Tabela doboru przyrządu str. 3 Twój przyrząd

Bardziej szczegółowo

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł Przemysł Design with CONFIDENCE EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS Przemysł Twój partner w aplikacjach i systemach przemysłowych Wiodące marki, doświadczenie, wsparcie Pentair Equipment Protection Pentair

Bardziej szczegółowo

Szkolenia, sprzęt i usługi dla sieci PROFIBUS i PROFINET od ekspertów. serwis. urządzenia szkolenie

Szkolenia, sprzęt i usługi dla sieci PROFIBUS i PROFINET od ekspertów. serwis. urządzenia szkolenie Szkolenia, sprzęt i usługi dla sieci PROFIBUS i PROFINET od ekspertów serwis urządzenia szkolenie 02.2013 SPIS TREŚCI Szkolenia, sprzęt i usługi dla sieci PROFIBUS i PROFINET INTEX - eksperci z zakresu

Bardziej szczegółowo

Aktualności. Biuletyn Automatyki 65 (3/2010)

Aktualności. Biuletyn Automatyki 65 (3/2010) Nowa wersja Proficy Process Systems strona 12 InTouch jest LEAN potęga w prostocie strona 22 Robot Kawasaki w interaktywnej grze ASTOR Connect strona 24 Aktualności Szanowni Państwo, mimo, że za oknem

Bardziej szczegółowo

Otwarta Technologia CC-Link Sieci dla automatyki

Otwarta Technologia CC-Link Sieci dla automatyki PARTNER ASSOCIATION Otwarta Technologia CC-Link Sieci dla automatyki Maksymalizacja wydajności dzięki gigabitowej sieci Ethernet Akceptowana i wspierana w skali światowej Wiodące rozwiązanie na terenie

Bardziej szczegółowo

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH FIRMA KRÓTKA INFORMACJA OFERTA DLA SEKTORA BANKOWEGO Algotech Polska Sp. z o.o. Algotech jest regionalnym integratorem rozwiązań Conatct Center w Europie Centralnej i Wschodniej. Algotech dostarcza kompleksowe

Bardziej szczegółowo

Rodzina adresowalnych central sygnalizacji pożaru firmy Bosch: jedna platforma spełniająca wszystkie wymagania

Rodzina adresowalnych central sygnalizacji pożaru firmy Bosch: jedna platforma spełniająca wszystkie wymagania Rodzina adresowalnych central sygnalizacji pożaru firmy Bosch: jedna platforma spełniająca wszystkie wymagania Niezrównana elastyczność W skład tej kompleksowej rodziny wchodzą dwie serie central sygnalizacji

Bardziej szczegółowo

1. CEL PROJEKTU MIEJSKIEJ SIECI INFORMATYCZNEJ NA POTRZEBY GMINY GRODZISK MAZOWIECKI

1. CEL PROJEKTU MIEJSKIEJ SIECI INFORMATYCZNEJ NA POTRZEBY GMINY GRODZISK MAZOWIECKI ZAŁĄCZNIK nr 1 DO SIWZ 1. CEL PROJEKTU MIEJSKIEJ SIECI INFORMATYCZNEJ NA POTRZEBY GMINY GRODZISK MAZOWIECKI Celem podjętego działania jest integracja realizowanych przez miasto usług elektronicznych i

Bardziej szczegółowo

Sprint. Data Center. wizyjny. w Gdyni. Monitoring. Fundusze. unijne. Innowacje w systemach. Czy to się opłaca? Energooszczędność w data center

Sprint. Data Center. wizyjny. w Gdyni. Monitoring. Fundusze. unijne. Innowacje w systemach. Czy to się opłaca? Energooszczędność w data center Magazyn informacyjny firmy Sprint Innowacje w systemach lokalizacji Robert d'aystetten Czy to się opłaca? Energooszczędność w data center Roman Sadowski (Alcatel-Lucent) Sprint Data Center Monitoring wizyjny

Bardziej szczegółowo