Protokół. z obrad jury konkursu plastycznego RPO ZMIENIA PRZYSZŁOŚĆ NAMALUJ SWÓJ ŚWIAT

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Protokół. z obrad jury konkursu plastycznego RPO ZMIENIA PRZYSZŁOŚĆ NAMALUJ SWÓJ ŚWIAT"

Transkrypt

1 Protokół z obrad jury konkursu plastycznego RPO ZMIENIA PRZYSZŁOŚĆ NAMALUJ SWÓJ ŚWIAT W dniach w Lublinie zebrało się jury konkursu RPO zmienia przyszłość namaluj swój świat. W wyniku obrad, jury wyłoniło w każdej z 173 gmin jednego laureata biorąc pod uwagę następujące kryteria : plastyczne - kreatywność, oryginalność, kompozycja, umiejętność użycia technik plastycznych, czytelność przekazu artystycznego, estetyczne wykonanie prac, oraz kryterium zgodności treści z wartościami plastycznymi: zgodność z tematyką Konkursu, popularyzowanie wiedzy na temat regionu i zmian dokonujących się w najbliższej okolicy, znaczenie RPO dla rozwoju regionu. Na konkurs plastyczny wpłynęło 556 prac z których Jury w składzie: - Anna Nawrot artysta plastyk - Benek Homziuk artysta plastyk, - Jarosław Koziara artysta plastyk, wybrało i przyznało nagrody w każdej z wymienionych gmin województwa lubelskiego: 1. Gmina Abramów Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Wielkolas, Abramów, Wielkie. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Abramowie Autorką nagrodzonej pracy jest Aleksandra Kuna. 2. Gmina Adamów Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości: Suchowoli i Szewni Górnej. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Szewni Górnej. Autorami nagrodzonej pracy jest Weronika Michałuszko. 3. Gmina Baranów Zgłosiły się 2 szkoły: Szkoła Podstawowa w Baranowie i Gimnazjum w Baranowie. I nagroda została przyznana Gimnazjum w Baranowie. Autorem nagrodzonej pracy była Aleksandra Lenartowicz. 4. Gmina Batorz Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Aleksandrówka, Batorz, Błażek. I nagroda została przyznana Publicznej Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Batorzu.

2 Autorem nagrodzonej pracy była Aleksandra Surtel. 5. Gmina Bełżec Zgłosiły się 2 szkoły: Szkoła Podstawowa w Bełżcu i Gimnazjum w Bełżcu. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Bełżcu. Autorem nagrodzonej pracy był Kacper Malec. 6. Gmina Bełżyce Zgłosiło się 7 szkół podstawowych : Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełżycach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Bełżycach, Szkoła Podstawowa Specjalna w Matczynie, Szkoła Podstawowa w Babinie, Szkoła Podstawowa w Krzu, Szkoła Podstawowa w Matczynie, Szkoła Podstawowa we Wronowie. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Krzu. Autorką nagrodzonej pracy jest Agata Rodzik 7. Gmina Biała Podlaska Zgłosiło się 8 szkół podstawowych z miejscowości: Strzyniec, Cicibór Duży, Hrud, Ortel Książęcy, Sławacinek Stary, Woskrzenice Duże, Swory, Dokudów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Ortelu Książęcym. Autorką nagrodzonej pracy była Paulina Dowhun. 8. Biała Podlaska miasto Zgłosiło się 5 szkół z miasta Biała Podlaska: SP nr 1, SP nr 3, SP nr 9, SP nr 5, SP nr 6. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 1 w Białej Podlaskiej. Autorką nagrodzonej pracy była Andżelika Petruczenko:. 9. Gmina Białopole Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Białopole i Strzelce. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Białopolu. Autorem nagrodzonej pracy była Weronika Szpunar. 10. Gmina Biłgoraj Zgłosiło się 6 szkół podstawowych z miejscowości: Dąbrowica, Dereźnia Solska, Gromada, Korczów, Korytków Duży, Smólsk. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Korytkowie Dużym. Autorką nagrodzonej pracy była Emilia Pawlos. 11. Biłgoraj miasto Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miasta Biłgoraj: SP nr 1, Sp nr 3, SP nr 4, SP nr 5. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 5 w Biłgoraju.

3 Autorem nagrodzonej pracy była Aleksandra Łaszkiewicz. 12. Gmina Biszcza Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Biszcza, Bukowina, Goźdź Lipiński. I nagroda została przyznana Samorządowej Szkole Podstawowej w Goździe Lipińskim. Autorem nagrodzonej pracy była Diana Tutka. 13. Gmina Bychawa Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Bychawa, Wola Gałęzowska, Zaraszów, Stara Wieś. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Woli Gałęzowskiej. Autorem nagrodzonej pracy była Natalia Mróz. 14. Gmina Chełm Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Srebrzyszcze, Okszów, Stołpie, Strupin Duży, Staw. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Strupinie Dużym. Autorami nagrodzonej pracy byli Karolina Klasura. 15. Chełm miasto Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miasta Chełm: SP nr 2, SP nr 11, SP nr 8, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa., ZW i PPP nr 1 I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w ZW i PPP nr 1 w Chełmie. Autorem nagrodzonej pracy był Paweł Guzowski. 16. Gmina Cyców Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Cyców, Głębokie, Malinówka, Stawek. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Cycowie. Autorem nagrodzonej pracy była Karolina Guz. 17. Gmina Dęblin Zgłosiło się 6 szkół podstawowych z miasta Dęblin: SP nr 1, ZS nr 3,SP nr 2, SP nr 4, SP nr 5 oraz Szkoła Podstawowa w Stawach i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 5 w Dęblinie. Autorami nagrodzonej pracy byli Nikodem Paśnicki oraz Aleksandra Całus. 18. Dębowa Kłoda Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Dębowa Kłoda, Kodeniec, Uhnin. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Kodeńcu. Autorem nagrodzonej pracy była Elżbieta Jurczuk.

4 19. Gmina Dołhobyczów Zgłosiło się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Dołhobyczów, Hulcz, Przewód. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Gminnym Zespole Szkół w Dołhobyczowie. Autorem nagrodzonej pracy był Daniel Opaliński. 20. Gmina Dorohusk Zgłosiło się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Dorohusk, Świerze, Brzeźno. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami integracyjnymi w Brzeźnie. Autorami nagrodzonej pracy byli Oliwia Dynysiuk oraz Kamil Trusiuk. 21. Gmina Dubienka Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Dubienka Szkoła podstawowa i gimnazjum. I nagroda została przyznana Publicznemu Gimnazjum w Gminnym Zespole Szkół w Dubience. Autorką nagrodzonej pracy była Magdalena Tatys. 22. Gmina Dzierzkowice Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Terpentyna, Ludmiłówka, Wyżnica. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Placówek Oświatowych Terpentynie. Autorem nagrodzonej pracy była Karolina Sałata. 23. Gmina Fajsławice Zgłosiło się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Fajsławice, Siedliska Drugie, Boniewo-Ignasin. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Fajsławicach. Autorką nagrodzonej pracy była Julia Błaziak. 24. Gmina Firlej Zgłosiło się 4 szkoły podstawowych z miejscowości: Firlej, Wola Skromowska, Przypisówka, Nowy Antonin. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Firleju. Autorką nagrodzonej pracy była Laura Włoch. Jury przyznało specjalne wyróżnienie w postaci zestawu upominków dla dzieci Dominiki Bystrzyckiej i Adriana Ogrodowskiego z Publicznej Szkoły Podstawowej w Przypisówce. 25. Gmina Garbów Zgłosiły się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Garbów, Bogucin, Leśce, Wola Przybysławska, Przybysławice.

5 I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Garbowie. Autorem nagrodzonej pracy była Aleksandra Skowronek. 26. Gmina Głusk Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Prawiedniki, Kalinówka, Wilczopole Kolonia. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Kalinówce. Autorkami nagrodzonej pracy była Katarzyna Bobruś. 27. Gmina Gorzków Zgłosiło się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Gorzków, Orchowiec. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Gorzkowie. Autorami nagrodzonej pracy były Monika Cegłowska oraz Magdalena Bortacka. 28. Gmina Grabowiec Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Grabowiec, Tuczępy. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Grabowcu. Autorką nagrodzonej pracy była Joanna Margol. 29. Gmina Hanna Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Holeszów, Dańce, Dołhobrody. I nagroda została przyznana Katolickiej Szkole Podstawowej w Holeszowie. Autorem nagrodzonej pracy był Matusiak Dawid. 30. Gmina Hańsk Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Hańsk, Kulczyn. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Kulczynie. Autorem nagrodzonej pracy była Klaudia Pawlik. 31. Gmina Horodło Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Horodło, Matcze, Strzyżów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Strzyżowie. Autorem nagrodzonej pracy była Magdalena Dobosz. 32. Gmina Hrubieszów Zgłosiły się 10 szkół podstawowych z miejscowości: Czerniczyn, Husynne, Moniatycze, Stefankowice, Ślipcze, Dąbrowa Wronowska, Dziekanów, Kosmów, Obrowiec, Kułakowice Trzecie. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Publicznych w Moniatyczach. Autorem nagrodzonej pracy był Patryk Jurek.

6 33. Hrubieszów miasto Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miasta Hrubieszów: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie. Autorem nagrodzonej pracy była Alicja Romaniszyn. 34. Gmina Jabłonna Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Jabłonna, Czerniejów, Piotrków, Skrzynice, Tuszów. I nagroda została przyznana została Szkole Podstawowej w Skrzynicach. Autorką nagrodzonej pracy była Olga Rudzka: 35. Gmina Jabłoń Zgłosiło się 2 szkoły podstawowych z miejscowości: Dawidy i Paszenki. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Dawidach. Autorką nagrodzonej pracy była Justyna Dzyr. 36. Gmina Janowiec Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Janowiec: Szkoła podstawowa oraz Gimnazjum. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół nr 1 w Janowcu. Autorką nagrodzonej pracy była Daria Pawłuszek. 37. Gmina Janów Lubelski Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Momoty Górne oraz Janów Lubelski. I nagroda została przyznana Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim. Autorką nagrodzonej pracy była Julia Karwatowska. 38. Gmina Janów Podlaski Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Janów Podlaski: Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum. I nagroda została przyznana Publicznemu Gimnazjum w Janowie Podlaskim. Autorką nagrodzonej pracy była Adrianna Chmielewska. 39. Gmina Jarczów Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Jarczów, Gródek, Chodywańce. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Gródku. Autorem nagrodzonej pracy był Adam Burak. 40. Gmina Jastków Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Jastków, Ożarów, Płouszowice, Snopków, Tomaszowice. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Płouszowicach.

7 Autorką nagrodzonej pracy była Aleksandra Nycz. 41. Gmina Jeziorzany Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Jeziorzany i Przytoczno. I nagroda została przyznana Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorzanach. Autorką nagrodzonej pracy była Aleksandra Wojtaś. 42. Gmina Józefów Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Józefów, Góreck Stary, Majdan Nepryski, Stanisławów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Józefowie. Autorką nagrodzonej pracy była Marcelina Łagoźna. 43. Gmina Kamień Zgłosiły się 4 szkoły Podstawowe z miejscowości: Kamień, Strachosław, Czerniejów, Pławanice. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Strachosławiu. Autorką nagrodzonej pracy była Patrycja Harcej. 44. Gmina Kamionka Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Kamionka, Samoklęski. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Kamionce. Autorką nagrodzonej pracy była Martyna Chmielewska. 45. Gmina Karczmiska Zgłosiło się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Karczmiska, Głusko, Słotwiny, SP Specjalna Karczmiska. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Głusku. Autorką nagrodzonej pracy była Agata Bartoś. 46. Gmina Kazimierz Dolny Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Kazimierz Dolny, Bochotnica, Rzeczyca. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 2 w Kazimierzu Dolnym. Autorką nagrodzonej pracy była Konstancja Ostrach. 47. Gmina Kąkolewnica Wschodnia Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Kąkolewnica, Brzozowica Duża, Żakowola. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Żakowoli. Autorką nagrodzonej pracy była Adrianna Gawryszuk. 48. Gmina Kock Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Kock, Poizdów, Białobrzegi. I nagroda została przyznana Niepublicznej Szkole Podstawowej w Białobrzegach.

8 Autorką nagrodzonej pracy była Kamila Kruczek. 49. Gmina Kodeń Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Kodeń: szkoła podstawowa i gimnazjum. I nagroda została przyznana Gimnazjum w Zespole Placówek Oświatowych w Kodniu. Autorami nagrodzonej pracy były Emilia Jankowska oraz Monika Walecka. 50. Gmina Komarówka Podlaska Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Komarówka Podlaska, Kolembrody, Brzozowy Kąt. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej. Autorką nagrodzonej pracy była Julia Olszewska. 51. Komarów Osada Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Antoniówka, Dubie, Śniatycze, Zubowice. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Antoniówce. Autorką nagrodzonej pracy była Katarzyna Łaba. 52. Gmina Konopnica Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Konopnica, Motycz, Radawiec Duży, Stasin, Zemborzyce Tereszyńskie. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Motyczu. Autorami nagrodzonej pracy byli: Gabriela Kwietniewska oraz Sebastian Tomasik. 53. Gmina Konstantynów Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Konstantynów, Komarno Kolonia. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Komarno Kolonii. Autorami nagrodzonej pracy były Kamila Jówczuk oraz Dominika Szamuk. 54. Gmina Końskowola Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Końskowola, Stary Pożóg, Skowieszyn, Chrząchów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Chrząchowie Autorką nagrodzonej pracy była Małgorzata Sułek. 55. Gmina Krasnobród Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Krasnobród, Kaczórki, Majdan Wielki. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Kaczórkach. Autorką nagrodzonej pracy była Łucja Przytuła. 56. Gmina Krasnystaw Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Siennica Nadolna, Jaślików, Małochwiej Duży, Krasnystaw. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole nr 3 Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krasnymstawie.

9 Autorką nagrodzonej pracy była Zofia Ćwir. 57. Krasnystaw miasto Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miasta Krasnystaw: SP nr 5, SP nr 2. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej Specjalnej nr 2 w Krasnymstawie. Autorami nagrodzonej pracy byli: Krystian Kura oraz Ewa Podkańska. 58. Gmina Kraśniczyn Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Kraśniczyn, Surhów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół nr 1 w Kraśniczynie. Autorką nagrodzonej pracy była Dominika Bulicz. 59. Gmina Kraśnik Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Stróża, Słodków Trzeci. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Stróży Kolonii. Autorką nagrodzonej pracy była Julia Jóźwicka. 60. Kraśnik miasto Zgłosiło się 6 szkół podstawowych z miasta Kraśnik: PSP nr 2, SP nr 3, SP nr 4, SP nr 6, Społeczna Szkoła Podstawowa, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 8. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 8 w Zespole Szkół Specjalnych w Kraśniku. Autorką nagrodzonej pracy była Dagmara Piekarz. 61. Gmina Krynice Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Krynice, Huta Dzierążyńska, Zwiartów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole szkól w Krynicach. Autorką nagrodzonej pracy była Aleksandra Sierzyńska. 62. Gmina Krzczonów Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Krzczonów, Kosarzewo. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Krzczonowie. Autorką nagrodzonej pracy była Klaudia Kulig. 63. Gmina Księżpol Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Majdan Stary, Rakówka. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Majdanie Starym. Autorką nagrodzonej pracy była Roksana Ostasz. 64. Gmina Kurów Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Kurów, Klementowice. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Kurowie.

10 Autorką nagrodzonej pracy była Klaudia Szymanek. 65. Gmina Leśna Podlaska Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Leśna Podlaska: Szkoła podstawowa oraz gimnazjum. I nagroda została przyznana Publicznemu Gimnazjum w Zespole Placówek Oświatowych w Leśnej Podlaskiej. Autorami nagrodzonej pracy były Katarzyna Chibowska i Natalia Miechowicz. 66. Gmina Leśniowice Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Leśniowice, Rakołupy, Teresin. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Leśniowicach. Autorką nagrodzonej pracy była Angelika Michalewska. 67. Gmina Lubartów Zgłosiły się 6 szkół podstawowych z miejscowości: Annobór, Brzeziny, Łucka, Mieczysławka, Skrobów, Wólka Rokicka. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Nowodworze. Autorem nagrodzonej pracy był Jakub Kostyła. 68. Lubartów miasto Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miasta Lubartów: SP nr 1, SP nr 3, SP nr 4. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 1 w Lubartowie. Autorką nagrodzonej pracy była Wiktoria Falkowicz. 69. Lublin - miasto Zgłosiły się szkoły: Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski, Szkoła Podstawowa nr 45 przy ZSO nr 1, Szkoła Podstawowa nr 30, Szkoła Podstawowa nr 20, Zespół Szkół Przy Dziecięcym Szpitalu Klinicznym, Szkoła Podstawowa nr 10, Szkoła Podstawowa nr 11, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 21, Szkoła Podstawowa nr 3, SSOWDDiMNiSS, Szkoła Podstawowa nr 22, Szkoła Podstawowa nr 42, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa, Szkoła Podstawowa nr 38, Szkoła Podstawowa nr 14, Szkoła Podstawowa nr 29, Katolicka Szkoła Podstawowa, Szkoła podstawowa nr 40, Szkoła Podstawowa nr 48, Szkoła Podstawowa nr 34, Szkoła Podstawowa w Świdniku Małym, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek, SP nr 41, SP nr 52,SP nr 23,SP nr 31, SP nr 28 SP nr 51, SP przy Pogotowiu Opiekuńczym SP nr 45 I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 29 w Lublinie. Autorką nagrodzonej pracy była Aniela Maciąg. Jury przyznało specjalne wyróżnienie w postaci zestawu upominków dla dzieci: Katarzyna Banasiak ze Szkoły Podstawowej nr 40, Natalii Ubczyńskiej ze Szkoły Podstawowej nr 20 oraz Magdalena Jaczak ze Szkoły Podstawowej nr Gmina Lubycza Królewska Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Lubycza Królewska, Machniów Nowy. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Lubyczy Królewskiej. Autorką nagrodzonej pracy była Wiktoria Kostur. 71. Gmina Ludwin

11 Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Ludwin, Piaseczno, Dratów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Piasecznie. Autorką nagrodzonej pracy była Milena Łabędzka. 72. Gmina Łabunie Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Łabunie oraz Łabuńki Pierwsze. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Łabuniach. Autorką nagrodzonej pracy była Katarzyna Dudek. 73. Gmina Łaszczów Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Łaszczów, Nabroż Kolonia, Pukarzów, Steniatyn, Zimno. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Podstawowo Gimnazjalnych w Nabrożu Kolonii. Autorami nagrodzonej pracy były Maja Wąsacz i Julia Kutek. 74. Gmina Łaziska Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Braciejowice, Kamień, Kępa Piotrawińska. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Kępie Piotrawińskiej. Autorem nagrodzonej pracy był Dawid Duda. 75. Gmina Łęczna Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Zofiówka, Ciechanki Łęczyńskie oraz Sp nr 2 w Łęcznej i SP nr 4 w Łęcznej. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 4 w Zespole Szkół nr 2 w Łęcznej. Autorką nagrodzonej pracy była Zuzanna Baka. 76. Gmina Łomazy Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Łomazy, Huszcza. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Łomazach. Autorką nagrodzonej pracy była Paulina Biesiada. 77. Gmina Łopiennik Górny Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Łopiennik Górny, Łopiennik Dolny, Żulin. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Żulinie. Autorką nagrodzonej pracy była Weronika Banaszuk. 78. Gmina Łukowa Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Łukowa, Chmielek. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Chmielku. Autorką nagrodzonej pracy była Anna Terlecka. 79. Gmina Łuków

12 Zgłosiło się 6 szkół podstawowych z miejscowości: Czerśl, Dąbie, Gołąbki, Krynka, Świdry, Zalesie. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Dąbiu. Autorami nagrodzonej pracy była Karolina Kisiel. 80. Łuków miasto Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miasta Łuków: SP nr 1, SP nr 4, SP nr 5. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie. Autorką nagrodzonej pracy była Gabriela Dołęga. 81. Gmina Markuszów Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Markuszów : Szkoła podstawowa i gimnazjum. I nagroda została przyznana Gimnazjum w Zespole Szkół w Markuszowie. Autorem nagrodzonej pracy była Aleksandra Gorecka. 82. Gmina Mełgiew Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Mełgiew, Krzesimów, Dominów, Jacków, Krępiec. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Krzesimowie. Autorkami nagrodzonej pracy były Maja Dulniak i Aleksandra Serenda. 83. Gmina Michów Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Michów, Katarzyna. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Katarzynie. Autorem nagrodzonej pracy byli Magdalena Kowalczyk oraz Wiktoria Grzesiak. 84. Gmina Międzyrzecz Podlaski Zgłosiło się 6 szkół podstawowych z miejscowości: Halasy, Misie, Rudniki, Rzeczyca, Tłuściec, Rogoźnica. I nagroda została przyznana Publicznej Szkole Podstawowej w Misiach. Autorem nagrodzonej pracy był Paweł Nowak. 85. Międzyrzec miasto Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miasta Międzyrzec: SP nr 1, SP nr 3, SP nr 4. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 4 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Międzyrzecu Podlaskim. Autorami nagrodzonej pracy były Patrycja Fijałek oraz Katarzyna Stańczuk. 86. Gmina Milejów Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Milejów, Łysołaje, Łańcuchów, Białka, Jaszczów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół nr 2 w Jaszczowie. Autorem nagrodzonej pracy był Adrian Pietrzyk. 87. Gmina Mircze

13 Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Kryłowo, Wiszniów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Wiszniowie. Autorem nagrodzonej pracy był Szymon Jędra. 88. Gmina Nałęczów Zgłosiły się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Nałęczów, Czesławice, Piotrowice, Sadurki, Drzewce. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Drzewcach. Autorem nagrodzonej pracy była Agnieszka Siwiec. 89. Gmina Niedrzwica Duża Zgłosiło się 7 szkół podstawowych z miejscowości: Załucz, Marianki, Niedźwica Kościelna, Sobieszczany, Warszawiaki, Radawczyk. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Niedźwicy Kościelnej. Autorem nagrodzonej pracy była Beata Podgórska. 90. Gmina Niemce Zgłosiło się 7 szkół podstawowych z miejscowości: Niemce, Krasienin, Jakubowice Konińskie, Nasutów, Dys, Ciecierzyn, Rudka Kozłowiecka. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Oświatowych w Ciecierzynie. Autorem nagrodzonej pracy była Aleksandra Studzińska. Jury przyznało specjalne wyróżnienie w postaci zestawu upominków dla Dominiki Wilk ze Szkoły Podstawowej w Jakubowicach Konińskich. 91. Gmina Opole Lubelskie Zgłosiło się 6 szkół podstawowych z miejscowości: Opole Lubelskie, Kluczkowice, Komaszyce, Puszno Godowskie, Skoków, Wandalin. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Pusznie Godowskim. Autorami nagrodzonej pracy były Laura Możdżeń oraz Dominika Żyła. 92. Gmina Ostrów Lubelski Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Ostrów Lubelski, Kaznów, Kolechowice, Rozkopaczew. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Ostrowie Lubelskim. Autorami nagrodzonej pracy byli Justyna Łęcka oraz Radosław Lisek. 93. Gmina Ostrówek Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Ostrówek, Leszkowice, Dębica. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Dębicy. Autorami nagrodzonej pracy byli Diana Kiełczykowska oraz Jakub Błaszczak.

14 94. Gmina Parczew Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Tyśmienica, Przewłoka, SP nr 1 w Parczewie, SP nr 2 w Parczewie. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 2 w Parczewie. Autorkami nagrodzonej pracy były Aleksandra Czarnacka oraz Laura Pietrzykowska. 95. Gmina Piaski Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Piaski, Kozice Dolne, Bystrzejowice Pierwsze, Wola Piasecka. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Piaskach. Autorką nagrodzonej pracy była Katarzyna Krysa. 96. Gmina Piszczac Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Piszczac, Zalatyń, Dobrynka, Chotyłów, Połoski. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Placówek Oświatowych w Chotyłowie. Autorem nagrodzonej pracy była Klaudia Zalewska. 97. Gmina Podedwórze Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Podedwórze: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. I nagroda została przyznana Gimnazjum w Zespole Placówek Oświatowych w Podedwórzu. Autorem nagrodzonej pracy był Jakub Jednous. 98. Gmina Poniatowa Zgłosiło się 6 szkół podstawowych z miejscowości: Poniatowa Kolonia, Kowal, Kraszewice, Poniatowa, Niezabitów, Dąbrowa Wronowska. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Kowali. Autorem nagrodzonej pracy był Kacper Hałas. 99. Gmina Potok Wielki Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Potok Wielki, Potok Stany, Potoczek. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Potoczku. Autorkami nagrodzonej pracy były Kinga Mazur oraz Klaudia Łaska Gmina Puchaczów Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Puchaczów, Nadrybie, Ostrówek. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Puchaczowie. Autorem nagrodzonej pracy była Kamila Pągowska Gmina Puławy Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Borowa, Gołąb, Zarzecze, Leokadiów.

15 I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Gołębiu. Autorem nagrodzonej pracy była Natalia Mazur Puławy miasto Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miasta Puławy: SP nr 1, SP nr 3, SP nr 4, SP nr 10, SP nr 11, SP nr 13 oraz Zespół Szkół Specjalnych przy Szpitalu Specjalistycznym w Puławach. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 11 w Puławach. Autorką nagrodzonej pracy była Julia Netczuk Gmina Rachanie Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Grodysławice, Michałów, Wożuczyn. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Wożuczynie. Autorem nagrodzonej pracy była Roksana Pijajko Gmina Radzyń Podlaski Zgłosiło się 6 szkół podstawowych z miejscowości: Białka, Biała, Branica Radzyńska, Paszki Duże, Zabiel, Żabików. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Żabikowie. Autorem nagrodzonej pracy była Daria Bober Radzyń Podlaski miasto Zgłosiło się 3 szkoły podstawowe z miasta Radzyń Podlaski: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim. Autorem nagrodzonej pracy był Jakub Płecha Gmina Rejowiec Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Rejowiec, Zawodówka, Leonów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zawadówce. Autorem nagrodzonej pracy była Justyna Dębińska Gmina Rejowiec Fabryczny Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Krasne, Kanie, Liszno, Wólka Kańska. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Lisznie. Autorkami nagrodzonej pracy były Paulina Słaby oraz Natalia Kosmowska 108. Rejowiec Fabryczny miasto Zgłosiły się 2 szkoły z miasta Rejowiec Fabryczny: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Samorządowych w Rejowcu Fabrycznym. Autorem nagrodzonej pracy była Letycja Modras Gmina Rokitno

16 Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Rokitno: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. I nagroda została przyznana Gimnazjum w Zespole Szkół w Rokitnie. Autorkami nagrodzonej pracy były: Katarzyna Fedoruk oraz Jowita Pyl Gmina Rossosz Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Rossosz: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Rossoszu. Autorkami nagrodzonej pracy były Diana Bańkowska oraz Klaudia Neścioruk Gmina Rudnik Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Rudnik oraz Płonka. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Płonce. Autorem nagrodzonej pracy była Klaudia Kopiel Gmina Rybczewice Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Rybczewice, Stryjno. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rybczewicach. Autorem nagrodzonej pracy była Weronika Sobiesiak 113. Gmina Ryki Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Stary Bazanów, Rososz, Bobrowniki, Stara Dąbia, SP nr 2 w Rykach. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Placówek Oświatowych w Bobrownikach. Autorem nagrodzonej pracy była Marta Borkowska Gmina Sawin Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Sawin, Czułczyce, Wólka Petryłowska, Bukowa Wielka. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Czułczycach. Autorem nagrodzonej pracy była Justyna Sosińska Gmina Siedliszcze Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Siedliszcze, Bezek, Nowe Chojno, Wola Korybutowa. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Woli Korybutowej. Autorem nagrodzonej pracy była Aleksandra Okoń Gmina Siennica Różana Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Siennica Różana: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Siennicy Różanej. Autorkami nagrodzonej pracy były: Angelika Biłan oraz Anita Niemiec.

17 117. Gmina Sitno Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Sitno, Jarosławiec, Kornelówka, Cześniki. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Cześnikach. Autorem nagrodzonej pracy była Katarzyna Markowska Gmina Skierbieszów Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Skierbieszów, Dębowiec, Sulmice. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Sulmicach. Autorem nagrodzonej pracy była Aleksandra Odonowicz Gmina Sławatycze Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Sławatycze: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Sławatyczach. Autorem nagrodzonej pracy była Weronika Michalczuk Gmina Sosnowica Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Sosnowica: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Publicznych w Sosnowicy. Autorem nagrodzonej pracy była Weronika Kowaluk Gmina Sosnówka Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Motwica, Sosnówka. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Motwicy. Autorką nagrodzonej pracy była Dominika Semeniuk Gmina Spiczyn Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Charlężu, Januszówka, Jawidz, Spiczyn, Zawieprzyce. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Spiczynie. Autorką nagrodzonej pracy była Magda Pastusiak Gmina Stanin Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Sarnów, Tuchowicz, Zagoźdź, Zastaw. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Zagoździu. Autorem nagrodzonej pracy był Adrian Kopeć Gmina Stary Zamość Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Krasne, Wierzba. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Wierzbie.

18 Autorem nagrodzonej pracy był Damian Ożga 125. Gmina Stężyca Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Paprotnia, Pawłowice, Stężyca. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Stężycy. Autorką nagrodzonej pracy była Weronika Kubak Stoczek Łukowski miasto Zgłosiły się 2 szkoły z miasta Stoczek Łukowski: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Oświatowym w Stoczku Łukowskim. Autorem nagrodzonej pracy była Paulina Stosio Gmina Strzyżewice Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Kiełczewice Górne, Strzyżewice Rechcie, Żabia Wola, Osmolice, Bystrzyca Stara. I nagroda została przyznana Publicznej Szkole Podstawowej w Kiełczewicach Górnych. Autorką nagrodzonej pracy była Ilona Skoczylas Gmina Sułów Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Sułów, Michalów, Kolonia Tworyczów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Michalowie. Autorką nagrodzonej pracy była Natalia Kowalik Gmina Szczebrzeszyn Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Bodaczów, Niedzieliska, Wielołącz, Wielącz Kolonia, SP nr 1 oraz SP nr 3 w Szczebrzeszynie. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Wielączy. Autorką nagrodzonej pracy była Aleksandra Duda. Specjalne wyróżnienie przyznano Paulinie Wróbel ze Szkoły Podstawowej w Wielączy Kolonii Świdnik miasto Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miasta Świdnik: Sp nr 3, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 7, Szkoła Podstawowa Specjalna. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 5 w Zespole Szkół nr 2 w Świdniku. Autorem nagrodzonej pracy był Filip Ciechomski Gmina Tarnawatka Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Tarnawatka, Huta Tarnawatka, Wieprzów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół i Przedszkola w Tarnawatce. Autorem nagrodzonej pracy był Łukasz Cisło.

19 132. Gmina Tarnogród Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości:. Tarnogród i Wola Różaniecka. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Tarnogrodzie. Autorami nagrodzonej pracy była Weronika Kuziak Gmina Telatyn Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Telatyn, Żulice, Poturzyn. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Poturzynie. Autorką nagrodzonej pracy była Julia Rybak Gmina Terespol Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Kobylany, Małaszewicze. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Kobylanach. Autorką nagrodzonej pracy była Maja Komorniczak Terespol miasto Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miasta Terespol: SP nr 1 oraz SP nr 2. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Terespolu. Autorką nagrodzonej pracy była Aleksandra Byszko Gmina Tereszpol Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Tereszpol Kukiełki, Tereszpol Zaorendzie, Lipowiec. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Tereszpolu Kukiełkach. Autorką nagrodzonej pracy była Izabella Stępień Gmina Tomaszów Lubelski Zgłosiło się 10 szkół podstawowych z miejscowości: Justynówka, Łaszczówka, Majdan Górny, Pasieki, Podhorce, Przeorsk, Sabaudi, Szarowola, Typin, Ulów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Publicznych w Łaszczówce. Autorem nagrodzonej pracy był Michał Bobko Gmina Tomaszów Lubelski - miasto Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miasta Tomaszów Lubelski: SP nr 3 oraz Szkoła Podstawowa Specjalna. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim. Autorką nagrodzonej pracy była Zuzanna Byra Gmina Trawniki Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Biskupice, Dorohucza, Oleśniki, Siostrzytów, Trawniki.

20 I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Placówek Oświatowych w Trawnikach. Autorką nagrodzonej pracy była Paulina Lekan Gmina Trzebieszów Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Trzebieszów, Szaniawy Matysy, Jakusze, Leszczanka, Mikłusy. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Leszczance. Autorką nagrodzonej pracy była Izabela Rzążewska Gmina Trzeszczany Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Trzeszczany, Mołodiatycze, Nieledwia. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Nieledwi. Autorką nagrodzonej pracy była Aleksandra Perehubka Gmina Trzydnik Duży Zgłosiło się 6 szkół podstawowych z miejscowości: Łychów Gościeradowski, Rzeczyca Książęca, Rzeczyca Ziemiańska, Olbięcin, Wola Trzydnicka, Olblęcin. I nagroda została przyznana Publicznej Szkole Podstawowej w Łychowie Gościeradowskim. Autorką nagrodzonej pracy była Klaudia Gąciarz Gmina Turobin Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Turobin, Gródki, Czernęcin. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Gródkach. Autorem nagrodzonej pracy była Agata Magdziarz Gmina Tyszowce Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Tyszowce, Czartowczyk, Perespo, Przewał. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Przewalu. Autorem nagrodzonej pracy był Gracjan Materna Gmina Uchanie Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Uchanie, Telratyn. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Uchaniach. Autorem nagrodzonej pracy była Natalia Chwała Gmina Ulhówek Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Ulhówek, Tarnoszyn, Hubinek I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Tarnoszynie. Autorkami nagrodzonej pracy były Kamila Rybińska oraz Wiktoria Dobosz.

21 147. Gmina Ułęż Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Sobieszyn, Białki Dolne. I nagroda została przyznana Publicznej Szkole Podstawowej w Białkach Dolnych. Autorem nagrodzonej pracy był Mateusz Drózd Gmina Urszulin Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Urszulin, Wola Wereszczyńska, Wytyczno. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Woli Wereszczyńskiej. Autorem nagrodzonej pracy była Angelika Kaczmarzewska Gmina Uścimów Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Krasne, Nowa Jedlanka, Uścimów Stary. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Uścimowie. Autorem nagrodzonej pracy była Joanna Petryszak Gmina Wąwolnica Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Wąwolnica, Karmanowice, Rąblów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Wąwolnicy. Autorami nagrodzonej pracy były Milena Kolibska oraz Katarzyna Milczarska Gmina Werbkowice Zgłosiło się 6 szkół podstawowe z miejscowości: Malice, Sahryń, Werbkowice, Terebnia, Gozdów, Podhorce. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Werbkowicach. Autorem nagrodzonej pracy była Klaudia Koryszko Gmina Wierzbica Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Wierzbica i Święcica. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wierzbicy. Autorem nagrodzonej pracy była Natalia Błachnia Gmina Wilkołaz Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Marianówka, Ostrów, Rudnik Szlachecki. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Rudniku Szlacheckim. Autorem nagrodzonej pracy była Weronika Jamróz Gmina Wilków Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Rogów, Zagłoba. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Publicznych w Zagłobie.

22 Autorem nagrodzonej pracy była Wioletta Kramek Gmina Wisznice Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Wisznice, Horodyszcz, Dubica. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Horodyszczu. Autorem nagrodzonej pracy była Paula Frończuk Gmina Włodawa Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Żuków, Orchówek, Różanka. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Orchówku. Autorem nagrodzonej pracy był Łukasz Ignatiuk Włodawa miasto Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miasta Włodawa: SP nr 2, SP nr 3, SP nr 4. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 2 we Włodawie. Autorem nagrodzonej pracy była Justyna Bondarczuk Gmina Wohyń Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Lisiowólka, Bezwola, Ossowa, Ostrówek, Suchowola. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Bezwoli. Autorem nagrodzonej pracy była Maria Nowicka Gmina Wojciechów Zgłosiło się 6 szkół podstawowych z miejscowości: Chmielnik, Łubki, Miłocin, Palikije, Wojciechów, Maszki. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Palikijach. Autorem nagrodzonej pracy była Wiktoria Węgorowska Gmina Wola Mysłowska Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Liskierz, Jarczew, Mysłów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Oświatowym w Mysłowie. Autorem nagrodzonej pracy była Magdalena Kamola i Natalia Gomoła Gmina Wola Uhruska Zgłosiły się 2 szkoły : Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Woli Uhruskiej. I nagroda została przyznana Gimnazjum w Zespole Szkół w Woli Uhruskiej. Autorem nagrodzonej pracy była Ewa Mikulska Gmina Wólka Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Pliszczyn, Łuszczów, Sobianowice, Turka.

23 I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Turce. Autorem nagrodzonej pracy był Jakub Błaziak Gmina Wyryki Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Wyryki, Kaplonosy. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Wyrykach. Autorem nagrodzonej pracy była Gabriela Tokarska Gmina Wysokie Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Giełczew, Maciejów Stary, Wysokie. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Giełczwi. Autorkami nagrodzonej pracy były Patrycja Poniewozik oraz Anna Romanek Gmina Zakrzew Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Zakrzew, Dębina. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Dębinie. Autorami nagrodzonej pracy byli Patrycja Kowalczyk oraz Krzysztof Kowalczyk Gmina Zakrzówek Zgłosiły się 4 szkoły podstawowe z miejscowości: Rudnik Duży, Studzianki, Zakrzówek, Sulów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Studziankach. Autorem nagrodzonej pracy była Wiktoria Samol Gmina Zalesie Zgłosiło się 5 szkół podstawowych z miejscowości: Berezówka, Dobryń Duży, Kijowiec, Wólka Dobryńska, Zalesie. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Wólce Dobryńskiej. Autorem nagrodzonej pracy była Magdalena Mincewicz Gmina Zamość Zgłosiło się 6 szkół podstawowych z miejscowości: Białowola, Borowina, Kalinowice, Lipsk, Pniówek, Żdanów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Pniówku. Autorem nagrodzonej pracy była Wiktoria Pokryszka Zamość miasto Zgłosiło się 9 szkół podstawowych z miasta Zamościa: Społeczna Szkoła Podstawowa, Katolicka Szkoła Podstawowa, SP nr 2, SP nr 4, SP nr 7, SP nr 8, SP nr 9, SP nr 10, SP nr 11. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej nr 2 w Zamościu. Autorem nagrodzonej pracy był Marcin Gontarz.

24 170. Gmina Zwierzyniec Zgłosiły się 2 szkoły z miejscowości Zwierzyniec: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Zwierzyńcu. Autorką nagrodzonej pracy była Julia Zacharczuk Gmina Żmudź Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Żmudź, Wywłoczka. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Wołkowianach. Autorem nagrodzonej pracy była Katarzyna Kawalec Gmina Żółkiewka Zgłosiły się 2 szkoły podstawowe z miejscowości: Żółkiewka, Chłaniów. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Żółkiewce. Autorem nagrodzonej pracy był Dominik Ścibak Gmina Żyrzyn Zgłosiły się 3 szkoły podstawowe z miejscowości: Osiny, Skrudki, Żyrzyn. I nagroda została przyznana Szkole Podstawowej w Skrudkach. Autorem nagrodzonej pracy był Patryk Góra.

i Rynku Pracy Dorota Szałtys zastępca dyrektora departamentu

i Rynku Pracy Dorota Szałtys zastępca dyrektora departamentu Opracowanie publikacji Preparation of the publication GUS, Departament Badań Demograficznych i Rynku Pracy CSO, Demographic and Labour Market Surveys Department Kierujący Supervisor Dorota Szałtys zastępca

Bardziej szczegółowo

Lista osób zdających egzamin maturalny z języka angielskiego poziom podstawowy

Lista osób zdających egzamin maturalny z języka angielskiego poziom podstawowy Lista osób zdających egzamin maturalny z języka angielskiego poziom podstawowy 2015 05 06 sala 109 1. Kozłowska Anna E 2. Kroczak Justyna E 3. Majsak Tomasz, Michał E 4. Mendrykowski Tomasz, Jan E 5. Murdza

Bardziej szczegółowo

Protokół z posiedzenia Jury konkursu PTA i WiŻ pt. Odkryj swój Wszechświat

Protokół z posiedzenia Jury konkursu PTA i WiŻ pt. Odkryj swój Wszechświat Warszawa, dnia 26.06.2009 Protokół z posiedzenia Jury konkursu PTA i WiŻ pt. Odkryj swój Wszechświat Dnia 08.06.2009 w Centrum Astronomicznym PAN im. Mikołaja Kopernika w Warszawie odbyło się posiedzenie

Bardziej szczegółowo

2. Styl dowolny dystans: 100m 1. 1:07.15 Aleksandra Kamińska 92 BUKS Warszawa

2. Styl dowolny dystans: 100m 1. 1:07.15 Aleksandra Kamińska 92 BUKS Warszawa Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w Pływaniu Dzieci 10-11 lat Dziewczęta 11 lat Do 50 miejsca 1. Styl dowolny dystans: 50m 1. 0:30.64 Marianna Miłosz 92 AZS AWF Gdańsk 2. 0:30.68 Aleksandra Kamińska

Bardziej szczegółowo

KONKURS. uczniów, których prace uzyskały co najmniej 60% punktów możliwych do uzyskania. Gratulujemy uczniom i opiekunom naukowym uzyskanego wyniku!

KONKURS. uczniów, których prace uzyskały co najmniej 60% punktów możliwych do uzyskania. Gratulujemy uczniom i opiekunom naukowym uzyskanego wyniku! SEPZ-I.5563.12.10.3.2014.AP Kraków, 23 marca 2015 r. KONKURS Repatriacja czy ekspatriacja? Wyjechać czy zostać? Masowe wypędzenia obywateli polskich z ziem wschodnich II Rzeczypospolitej w latach 1944

Bardziej szczegółowo

Stan na dzień 7 lipca 2014r.

Stan na dzień 7 lipca 2014r. Lista uczestników I Biegu Grodziskiego 12 lipca 2014 r. Bieg główny na dystansie 4,5 km Stan na dzień 7 lipca 2014r. Lp Nazwisko Imię Miejscowość 1. Bartnik Dominik Opaleniska 2. Żądło Jacek Mielec 3.

Bardziej szczegółowo

Lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia stacjonarne pierwszego stopnia w SGH, rozpoczynające się w roku akademickim 2014/2015

Lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia stacjonarne pierwszego stopnia w SGH, rozpoczynające się w roku akademickim 2014/2015 0 Lp. ABRAMOWSKI KONRAD KAMIL 78 262 77 2 ADAMCZYK AGNIESZKA 592 266 685 3 ADAMCZYK KAMIL RAFAŁ 373 289 4 ADAMCZYK KAMIL PIOTR 262 77 5 ADAMOVICH VERONIKA VERONIKA 267 290 6 AJCHEL ZUZANNA 60 7 ALEKSANDROVICH

Bardziej szczegółowo

Wyniki sprawdzianów siły (praca)

Wyniki sprawdzianów siły (praca) Wyniki sprawdzianów siły (praca) punktacja wg założeń: rekordowe wyniki: wyciskania (max): kg suma pracy: 4000 ilość punktów za wynik rekordowy: 150 dociągania (max): kg minimalny uwzględniany wynik: 400

Bardziej szczegółowo

NAGRODY ױ I WYRÓŻNIENIA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM WSZYSTKIE KOLORY MAROKA

NAGRODY ױ I WYRÓŻNIENIA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM WSZYSTKIE KOLORY MAROKA 眊 PLASTYCZNYM WSZYSTKIE KOLORY MAROKA PRACE NADESŁANE Z MAŁOPOLSKI I miejsce : Alicja Chajdecka kl. Va SP nr 91 Kraków II miejsce : Natalia Sułkowska kl. III Koło plastyczne, Łukowice 339 II miejsce: Irena

Bardziej szczegółowo

Wyniki sprawdzianów siły (moc)

Wyniki sprawdzianów siły (moc) punktacja wg załoŝeń: Miejsce Wyniki sprawdzianów siły (moc) rekordowe wyniki: Nazwisko i Imię Rocznik wyciskania (max): suma mocy: dociągania (max): Klub Szkoła MocWyc grupa zawodników: kajakarzy M K

Bardziej szczegółowo

Lp. Miasto w którym realizowana będzie pomoc pokrzywdzonym (główna placówka) Zakres świadczonej pomocy. Podmiot

Lp. Miasto w którym realizowana będzie pomoc pokrzywdzonym (główna placówka) Zakres świadczonej pomocy. Podmiot 1 Lp. Podmiot Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej Miasto w którym realizowana będzie pomoc pokrzywdzonym (główna placówka) Elbląg Warmińsko mazurskie Kontakt Koordynator projektu: Elżbieta

Bardziej szczegółowo

10. PZU Półmaraton Warszawski 2015-03-29

10. PZU Półmaraton Warszawski 2015-03-29 1 3 KIPROP LIMO KE 1993 M20 1 00:14:34 00:28:45 00:42:58 00:58:08 01:00:52 01:00:52 1-1 2 5 LOTIANG JOHN KE 1991 M20 2 00:14:34 00:28:45 00:42:58 00:58:24 01:01:17 01:01:17 2-2 3 6 KONGIN BONIFACE KE 1990

Bardziej szczegółowo

Gimnazjum nr 11 Toruń Rok szkolny 2014/2015

Gimnazjum nr 11 Toruń Rok szkolny 2014/2015 Gimnazjum nr 11 Toruń Rok szkolny 2014/2015 Średnie ocen w Gimnazjum nr 11 w Toruniu - klasy I 4,91 4,82 4,92 4,90 4,38 I a I b I c I d I e KLASA I A Kacper Andruszkiewicz 5,31 / db Jakub Cudziło 5,53

Bardziej szczegółowo

Z ŻYCIA POLESIA Kwartalnik Stowarzyszenia LGD Polesie

Z ŻYCIA POLESIA Kwartalnik Stowarzyszenia LGD Polesie Z ŻYCIA POLESIA Kwartalnik Stowarzyszenia LGD Polesie Numer 12 styczeń-marzec 2013 ISSN 2081-9137 Nakład: 5000 egz. Egzemplarz bezpłatny WITAMY Zapraszamy do lektury XII już numeru naszego kwartalnika.

Bardziej szczegółowo

GMINY WIEJSKIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO SUKCES GOSPODARCZY, RÓŻNE DROGI

GMINY WIEJSKIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO SUKCES GOSPODARCZY, RÓŻNE DROGI GMINY WIEJSKIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO SUKCES GOSPODARCZY, RÓŻNE DROGI I. INFORMACJE PODSTAWOWE Tytuł projektu: Gminy Wiejskie Województwa Lubelskiego sukces gospodarczy, różne drogi Nazwa Programu Operacyjnego:

Bardziej szczegółowo

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH ZABRZE, 10-12.01.2015 r. KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach www.amp.katowice.

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH ZABRZE, 10-12.01.2015 r. KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach www.amp.katowice. KOMUNIKAT KOŃCOWY Akademickie Mistrzostwa Polski w Szachach 2015 klasyfikacja indywidualna kobiet M-ce Nazwisko i Imię R. FIDE Rank. Nazwa Uczelni Pkt. MBch. Bch. Typ Uczelni 1 KULON, Klaudia R 2205 2400

Bardziej szczegółowo

8. Poznań Półmaraton 2015-04-12

8. Poznań Półmaraton 2015-04-12 Nr Nazwisko Imię Miejscowość Team Kraj Rok 1 16 OCHAL PAWEŁ BYDGOSZCZ POL 1981 M30 1 00:16:06 00:32:05 00:48:18 01:04:36 01:08:06 01:08:06 1 2 8175 MATNER PAWEŁ NYSA Wroclaw Marathon Team/trenujznami.pl

Bardziej szczegółowo

Do zaczytania jeden krok...

Do zaczytania jeden krok... 22 maja 2015 Nr 11 (860) Do zaczytania jeden krok... Główną ideą festiwalu jest zachęcenie dzieci do czytania, ale także zachęcenie rodziców do głośnego czytania dzieciom mówi Izabela Kula, dyrektorka

Bardziej szczegółowo

Ze względu na dużą liczbę osób przystępujących do egzaminu, został on podzielony na dwie tury. Tura I egzaminu, godzina 10 00

Ze względu na dużą liczbę osób przystępujących do egzaminu, został on podzielony na dwie tury. Tura I egzaminu, godzina 10 00 Lista osób, które zostały zakwalifikowane na egzamin w zakresie specjalizacji: Ekologiczna uprawa roślin i utrzymanie zwierząt, Zbiór ze stanu naturalnego, Pszczelarstwo, Produkty akwakultury i wodorosty

Bardziej szczegółowo

Wykorzystaj swój talent

Wykorzystaj swój talent Upowszechnianie edukacji artystycznej na terenie Gminy Polkowice Wykorzystaj swój talent Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Szanowni Państwo Z p

Bardziej szczegółowo

1 miejsce Rynkiewicz Zuzanna, Szlendak Amelia z UKTS Elbląg Milena Kucharczyk

1 miejsce Rynkiewicz Zuzanna, Szlendak Amelia z UKTS Elbląg Milena Kucharczyk Poniżej wszystkie wyniki z turnieju. Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: Duety-Pary, Styl: Disco Dance 1 miejsce Rynkiewicz Zuzanna, Szlendak Amelia z UKTS Elbląg Milena Kucharczyk 2 miejsce Bronowicka Julia,

Bardziej szczegółowo

LISTA OSÓB UPRAWNIONYCH DO NIEODPŁATNEGO UDOSTĘPNIENIA AKCJI FŁT-Kraśnik S.A.

LISTA OSÓB UPRAWNIONYCH DO NIEODPŁATNEGO UDOSTĘPNIENIA AKCJI FŁT-Kraśnik S.A. 1. ABRAM JAN 25 4 30 KONSTANTY JADWIGA 2. ABRAM KONSTANTY 23 4 8 JAN ROZALIA 3. ABRAMEK ANNA 36 3 15 JAN KRYSTYNA 4. ABRAMEK MARIA 26 5 4 JÓZEF JADWIGA 5. ADACH ALINA 35 11 14 STANISŁAW BRONISŁAWA 6. ADACH

Bardziej szczegółowo

V Sztafetowy Maraton Szakala Łódź, 5. lipca 2015r. miejsce 1. AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ

V Sztafetowy Maraton Szakala Łódź, 5. lipca 2015r. miejsce 1. AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ miejsce 1. AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 01 A Grela Wojciech 3:03 3:05 3:10 3:11 3:11 3:07 3:08 8 B Matusiak Karolina 3:44 4:00 3:56 3:57 4:07 3:54 3:56 129 11 C Wychowałek Jan 3:07 3:00 3:01

Bardziej szczegółowo

Gazetka uczniowska Szkoły Podstawowej w Zaraszowie Maj 2013. W związku z ekologicznym projektem realizowanym w naszej szkole

Gazetka uczniowska Szkoły Podstawowej w Zaraszowie Maj 2013. W związku z ekologicznym projektem realizowanym w naszej szkole Gazetka uczniowska Szkoły Podstawowej w Zaraszowie Maj 2013 W związku z ekologicznym projektem realizowanym w naszej szkole Chroniąc środowisko - chronimy siebie dotowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony

Bardziej szczegółowo

Wszystkie smaki Wielkiej Nocy

Wszystkie smaki Wielkiej Nocy Wszystkie smaki Wielkiej Nocy Rozmaitości Moje marzenie Radziejów miasto edukacyjne Wywiad z dyrektorem Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie, Włodzimierzem Kucem W lutym br.

Bardziej szczegółowo

Strategia rozwoju powiatu janowskiego na lata 2014-2020. Rozwój i współpraca

Strategia rozwoju powiatu janowskiego na lata 2014-2020. Rozwój i współpraca Strategia rozwoju powiatu janowskiego na lata 2014-2020 Rozwój i współpraca Janów Lubelski 2014 1. Spis treści 1 Wstęp... 3 1.1 Główne przesłanki aktualizacji strategii... 3 1.2 Przyjęta metodologia oraz

Bardziej szczegółowo

Biegiem na Bagry! BNB - K18-29. Kraków, 26.04.2015

Biegiem na Bagry! BNB - K18-29. Kraków, 26.04.2015 Biegiem na Bagry! Kraków, 26.04.2015 BNB - K18-29 1 168 K18-29 Wisniewska-Ulfik Dominika RMD Montrail/4Flex Team 0:37:57.36 2 203 K18-29 Mendecka Michalina MOSIR Łaziska Górne 0:40:10.05 3 21 K18-29 Rolka

Bardziej szczegółowo

pieniądze z Unii Europejskiej. M.P.

pieniądze z Unii Europejskiej. M.P. Warto mieć świąteczny Informator, bowiem wiele ważnych informacji mamy Państwu do przekazania. W tym numerze m.in. dyżury świąteczne służb (str. 4), które odpowiadają m.in. za ośnieżanie dróg, a także

Bardziej szczegółowo

II JANIKOWSKA DYSZKA. Wyniki opracował: Jakub Grzybowski kuba.grzybowski@sts-timing.pl Strona 1 wyniki na:sts-timing.pl. tempo km/h. Kat wiek.

II JANIKOWSKA DYSZKA. Wyniki opracował: Jakub Grzybowski kuba.grzybowski@sts-timing.pl Strona 1 wyniki na:sts-timing.pl. tempo km/h. Kat wiek. 1 454 LAGAT FRANCIS ELDORET SKKS DORCUS SPORT KENIA 1990 M2 1 3:28 17,3 00:34:42 00:34:42 1 2 463 SAVCHUK RUSLAN Ukraina 1986 M2 2 3:31 17,0 00:35:12 00:35:12 2 3 464 PTASHUK KATSIARYNA BIAŁORUŚ 1991 K2

Bardziej szczegółowo