KONFERENCJA IT. Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KONFERENCJA IT. Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum"

Transkrypt

1 KONFERENCJA IT Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum

2 PARTNERZY

3 PARTNERZY MERYTORYCZNI PARTNERZY

4 PARTNERZY

5 NASI PRELEGENCI MACIEJ KUREK Specjalista ds. PR marki 2BE.PL, Grupa Adweb. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2009 r. związany z Grupą Adweb. Zajmuje się rozwijaniem marki 2BE.PL, rejestrującej domeny internetowe i świadczącej usługi hostingowe dla biznesu. Jako specjalista ds. PR prowadzi działania wizerunkowe i edukacyjne, przybliża tematykę domen internetowych i ich roli w budowaniu obecności w sieci. Twierdzi, że to ciekawszy temat niż pozornie może się wydawać. Prywatnie rowerzysta i działacz stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów. ; TEMAT Hostingowe i domenowe pułapki - tips&triks zdradza firma hostingowa Każdy kto ma związek z informatyką, a zwłaszcza współczesnym szybkim rozwojem internetu, wie doskonale czym jest hosting, a czym domena internetowa. Prezentacja dedykowana jest specjalistom, zatem pominiemy wszystkie banały skupiając się na kruczkach, ciekawostkach, sprytnych pomysłach, jak i wiedzy jaką powinniście posiadać a to wszystko z ust osoby, która od kilku lat pracuje w sporej wielkości firmie hostingowo/domenowej i chce przekazać to wszystko czego nie dowiecie się z internetu. W trakcie prezentacji pojawią się elementy warsztatowe, zatem tym bardziej zapraszam.

6 NASI PRELEGENCI MARIUSZ GIL Obecnie pracuje jako CTO w spółce LeadBullet SA zajmującej się m.in. analizą behawioralną użytkowników w czasie rzeczywistym czy content-marketingiem. Wcześniej pracował jako architekt, technical lead, developer, project manager w takich firmach Gadu-Gadu, Nasza-Klasa, Adv.pl. Interesuje się tematyką projektowaniem architektur aplikacji, skalowalności i wydajności aplikacji webowych czy przetwarzaniem i analizą BigData. Prelegent wielu konferencji i spotkań dla developerów, m.in.: Confitura, PHPCon, SFI, 4Developers, WebClusters, MeetPHP, Future of IT, IT Supreme. TEMAT BigData ecosystems Big Data to zbiory informacji o dużej objętości, dużej zmienności i/lub dużej różnorodności, które wymagają nowych form przetwarzania w celu wspomagania podejmowania decyzji, odkrywania nowych zjawisk oraz optymalizacji procesów. Tyle mówi raport Gartnera z 2012 roku W praktyce rozwiązania do przechowywania i przetwarzania Big Data na przestrzeni kilku ostatnich lat bardzo się rozwinęły i trudno bez nich sobie wyobrazić funkcjonowanie takich firm jak Google, Facebook czy Twitter. Podczas prezentacji przedstawiony zostanie obecny stan ekosystemu Big Data, najważniejsze narzędzia wchodzące w jego skład oraz potencjalne możliwości ich zastosowania w praktyce, zarówno dla systemów przetwarzających dane batchowo jak i w czasie rzeczywistym.na rynku pracy, tworząc firmę, czy realizując nowy pomysł na start up celem jest podniesienie swojej wartości i po prostu osiągnięcie sukcesu. Okazuje się, że podchodząc strategicznie do swoich planów, jak również mądrze planując narzędzia i działania, które dostępne są często bezkosztowo można znacznie lepiej zbudować swój wizerunek i zapewnić sobie, firmie, projektowi najlepsze warunki do rozwoju. Zamierzam pokazać jakie są kolejne kroki podnoszenia wartości rynkowej. Jak zadbać o marketing, nawet z niewielkim budżetem. Jak budować swój wizerunek czytelnie i zrozumiale. Na co najczęściej zupełnie niesłusznie nie zwracają uwagi przedsiębiorcy i freelancerzy, a co decyduje o ich sukcesie. Wszystko to w postaci bomby wiedzowej, która, mam nadzieję, pozwoli wyciągnąć ciekawe wnioski i przełożyć je własną pracę. Zapraszam serdecznie.

7 NASI PRELEGENCI MARIUSZ KAPUSTA Doświadczony manager i ekspert zarządzania projektami. Ponad 15 lat doświadczenia w pracy projektowej. Doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów IT. Wykładowca standardu PMBOK na Politechnice Warszawskiej. Prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą Leadership Center. Wyjątkowe, innowacyjne i praktyczne metody rozwojowe od 2008 projektant interaktywnych gier symulujących rzeczywiste sytuacje biznesowe. Twórca metodyki KISS PM zwinnego podejścia do projektów spoza IT. Certyfikaty International Coach ICC oraz MBTI Practitioner (oceny typu osobowości). Autor i wykładowca. Liczne publikacje na temat efektywności i zarządzania projektami m.in. w Personel Plus, Computerworld, Business Coaching Magazine. Prezentacje na licznych konferencjach branżowych m.in. GigaCon, Project Management Institute, Computerworld, Internet Beta. Twórca i główny autor bloga proaktywnie.pl nt. efektywności w życiu i biznesie TEMAT Dlaczego wszyscy ludzie kłamią i jak to zmienić? Zarządzanie to w 90% komunikacja. To nie byłoby takie straszne, gdyby nie to, ze spora jej cześć nie jest prawdziwa! Oficjalnie nie mamy problemów, nie mamy słabości, a błędy są "innowacyjnym podejściem do wymagań klienta.dlaczego tak się dzieje? Co zrobić, żeby wiedzieć jak jest naprawdę? Jak zbudować zespól, który skupia się na pracy, a nie polityce?poznaj podejście KISS PM i praktyczne sposoby na odkrycie prawdy. Pytanie, czy prawda Ci się spodoba.

8 NASI PRELEGENCI MAJA SMOLARCZYK Psycholog o specjalizacji Zarządzanie Zmianą, właściciel firmy APPLI Doradztwo Personalne. Praktyk Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Ma 11-letnie doświadczenie w projektowaniu i przeprowadzaniu procesów oraz kampanii rekrutacyjnych, w tym międzynarodowych zarówno tradycyjnych, jak i metodą poszukiwań bezpośrednich. Posiada bogate doświadczenie w obsadzaniu stanowisk szeregowych, specjalistycznych oraz managerskich średniego i wyższego szczebla. Zajmuje się także diagnozą organizacji pod kątem oceny potencjału i rozwoju personelu. Prowadzi szkolenia z przygotowania kandydatów do rozmów o pracę oraz analizę kariery zawodowej. TEMAT Jak skutecznie przebrnąć przez rozmowę rekrutacyjną? Rozmowa rekrutacyjna jak dotąd jest podstawą w procesie pozyskiwania pracowników. Powstają coraz nowsze metody na pozyskiwanie pracowników, ale prędzej czy później do rozmowy musi dojść. W trakcie prelekcji dowiecie się co i jak mówić, by zostać właściwie zrozumianym, jak nie wpaść w pułapkę zastawianą przez konsultanta i po co właściwie są zadawane te wszystkie dziwne pytania. Odpowiedzi udzieli wam weteran rekrutacji o 11 lat prowadzący rozmowy w sprawie pracy.

9 NASI PRELEGENCI ŁUKASZ ŻYMŁA Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach Inżynier QA z wieloletnim doświadczeniem CCB Leader Doświadczenie w projektach międzynarodowych Certyfikowany tester ISTQB (International Software Testing Qualifications Board) TEMAT Rola QA w SDLC Wszyscy wiemy czym zajmuje się QA - testowaniem oprogramowania. Ale czy na pewno? A może rola inżyniera ds. zapewnienia jakości to nie tylko samo "testowanie? Spróbuję odpowiedzieć na to pytanie przedstawiając proces wytwórczy oprogramowania (SDLC software development life-cycle) i postawione w nim zadania inżynierowi QA.

10 NASI PRELEGENCI MATEUSZ KURLETO Jest specjalistą z zakresu inżynierii wymagań, szacowania pracochłonności projektów informatycznych i zarządzania wytwarzaniem oprogramowania. Swoją praktykę buduje prowadząc firmę NEOTERIC, która zajmuje się budowaniem dedykowanych systemów IT w oparciu o najlepsze praktyki inżynierii oprogramowania. Doświadczony trener, służy wiedzą ekspercką jako doradca techniczny dla funduszy inwestujących w innowacyjne startupy. TEMAT System, który się opłaca: rozwiązanie gotowe czy dedykowane? W trakcie prelekcji ekspert poruszy tematykę związaną z wdrażaniem systemów informatycznych dla biznesu skupiając się na porównaniu wdrożeń systemów gotowych, wdrażanych przez partnerów producenta poprzez różnego rodzaju dostosowania z projektami dedykowanych systemów IT tworzonych specjalnie dla konkretnego biznesu. Poruszona zostanie kwestia ryzyk związanych z transferem know-how, bezpieczeństwa kontraktów oraz kosztów projektu. Wskazane zostaną najlepsze praktyki podejmowania decyzji w oparciu o analizę i modelowanie wymagań.

11 PIOTR MIERNIK NASI PRELEGENCI Coach (akredytacja ICF na poziomie ACC), trener biznesu, z wykształcenia socjolog, obecnie doktorant w Instytucje Psychologii UJ (Zakład Psychologii Społecznej). Właściciel firmy Coaching Compass, której misją jest wspieranie rozwoju osób, zespołów i organizacji poprzez dostarczanie najwyższej jakości usług coachingowych, szkoleniowych i badawczych. Członek ICF Global oraz Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Rozwoju Osobistego (ICF Polska) poprzez aktywną działalność w śląskim oddziale ICF rozwija świadomość oraz najlepsze praktyki coachingowe w regionie. Absolwent podyplomowych studiów Coaching jako efektywne wsparcie nowoczesnego zarządzania (ŚWSZ w Katowicach), akredytowanego przez ICF kursu Coach ICF oraz Szkoły Trenerów Meritum (Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM). Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako Konsultant ds. rozwiązań analitycznych i trener w SPSS Polska Sp. z o.o. (Predictive Solutions) oraz Kierownik projektów badawczych w Agencji Marketingowej PROMEA. Obecnie prowadzi procesy coachingowe wspierające rozwój kompetencji, kariery i biznesu (small business coaching) swoich klientów, szkolenia z zakresu metody coachingowej oraz badania kompetencji i potrzeb rozwojowych dla klientów indywidualnych i organizacyjnych. TEMAT Coaching kompetencji, czyli po co nam umiejętności interpersonalne Pracownicy organizacji, aby efektywnie wypełniać powierzone im zadania zawodowe, muszą posiadać szereg różnorodnych kompetencji zawodowych. Do najważniejszych należą: kompetencje twarde (techniczne) czyli specjalistyczna wiedza i umiejętności z danej dziedziny, kompetencje poznawcze sprawność w zakresie przetwarzania informacji (pamięć, uwaga, percepcja, rozumowanie), sprawność fizyczna i zdrowie (kompetencje fizyczne) oraz kompetencje miękkie (psycho.-społeczne). Te ostatnie warunkują wydajne zarządzanie sobą oraz relacjami interpersonalnymi. Do najważniejszych kompetencji społecznych zaliczyć można m.in. umiejętności komunikacyjne, perswazję (wywieranie wpływu na innych ludzi), przywództwo, umiejętność współpracy w zespole, zdolność budowania pożądanego wizerunku osobistego (autoprezentacja). Posiadanie umiejętności interpersonalnych jest warunkiem koniecznym do sprawnego funkcjonowania poszczególnych osób (rozwój kariery), zespołów oraz całych organizacji w warunkach hiperkonkurencji. Nieprzypadkowo wśród doradców zawodowych i rekruterów krąży powiedzenie: Pracę otrzymuje się w 70% dzięki wiedzy fachowej i w 30% dzięki kompetencjom społecznym, zaś traci się w 70% z braku kompetencji społecznych i w 30% z braku kwalifikacji merytorycznych. Dobra wiadomość jest taka, że kompetencje miękkie można (i należy!) rozwijać. Jedną z metod ich rozwoju jest właśnie coaching. Podczas prelekcji postaram się pokazać czym są kompetencje interpersonalne, dlaczego warto je rozwijać oraz jak to robić wykorzystując różnorodne narzędzia i procesy coachingowe.

12 NASI PRELEGENCI ŁUKASZ PALUS Jest inżynierem wsparcia technicznego w IBM. Obecnie zajmuje się wspieraniem klientów korzystających z IBM Infosphere Master Data Management. Posiada on kilkuletnie doświadczenie w pracy z tym produktem, jak również z innymi produktami IBM (m.in. TADDM, DB2, ITM, IIS). TEMAT Master Data Management Dane główne (ang. master data) to dane dotyczące klientów, obywateli, dostawców, miejsc, produktów, kont i innych podmiotów, które są kluczowe dla sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstw. Dane te są najcenniejszym zasobem w posiadaniu każdej organizacji. Jednocześnie zarządzanie danymi głównymi jest niezmiernie trudne, ponieważ pochodzą one z wielu źródeł, z których każde może przechowywać kluczowe dane w specyficzny dla siebie sposób. Może to prowadzić do utraty informacji, powstawania duplikatów, braku spójności, słowem do pogorszenia jakości kluczowych danych. Wraz ze spadkiem jakości danych głównych, spada trafność i wiarygodność podejmowanych na ich podstawie decyzji. W odpowiedzi na ten problem IBM oferuje InfoSphere Master Data Management Server. Produkt ten tworzy wiarygodne ujęcia danych głównych, przyczyniając się do usprawnienia działania aplikacji i procesów biznesowych.

13 Dominika Zielińska NASI PRELEGENCI Akredytowany coach (ACC)/ trener kompetencji miękkich. Członek International Coach Federation w śląskim oddziale ICF odpowiedzialna za kwestie organizacyjne. Magister Komunikacji w Biznesie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Właścicielka firmy Akademia Zmian Szkolenia& Coaching. W kręgu jej zainteresowań zawsze byli i są ludzie oraz zmiany co wpłynęło bezpośrednio na kształcenie się w trenerstwie i coachingu. W pracy najbliższe są jej aspekty związane z podnoszeniem jakości relacji (komunikacja, budowanie zespołów, motywowanie, asertywność), jak i szeroko rozumianego rozwoju osobistego oraz rozwoju organizacji (zarządzanie zmianą, zarządzanie przez coaching, budowanie tożsamości i wizerunku firmy, obsługa klienta, asertywność i radzenie sobie ze stresem). Zarówno szkolenia jak i coaching prowadzi w języku polskim lub angielskim. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje głównie w indywidualnej pracy coachingowej z osobami prywatnymi jak i managerami każdego szczebla zarządzania. Każdy osiągnięty przez klientów z którymi pracuje cel jest potwierdzeniem tego, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Praca jest jej pasją oraz przenika każdy aspekt jej życia. Jej mottem jest: Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni. Osobiście uważa, że jest uzależniona od zmian. Poza pracą uwielbia podróżować, jeździć na nartach i słuchać muzyki filmowej. TEMAT Oswoić stres- Dlaczego coaching. Dlaczego z akredytowanym coachem. Stres otacza nas ze wszystkich stron. Nie jest ani tajemnicą, ani żadną nowością, otacza nas coraz bardziej i bardziej.na szkoleniach często słyszę Ok, ale podaj nam konkretne narzędzia jak mamy sobie radzić. Niestety nie ma takich narzędzi- uniwersalnych, działających zawsze, na każdego. Jakkolwiek, są takie sposoby, działające zawsze na Ciebie- TWOJE UNIKALNE SPOSOBY. Coaching służy między innymi do tego aby takie sposoby w sobie odkryć, a następnie z powodzeniem stosować w praktyce. Coaching wymaga zaangażowania, ale przynosi bardzo wymierne rezultaty jeśli prowadzony jest przez profesjonalistę coacha przez duże C. Takich coachów zrzesza ICF International Coach Federation. Aby otrzymać akredytację ICF coach musi wykazać się szeregiem kompetencji i postawą zgodną z misją tej największej organizacji coachingowej w świecie. Dlaczego warto oswoić swój stres i dlaczego wybrać akredytowanego coacha postaram się przedstawić podczas mojej prelekcji.

14 NASI PRELEGENCI JACEK WALAS Menedżer Projektów IT z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w biznesie i administracji publicznej. Kompetencje w zarządzaniu projektami potwierdzone certyfikatami PRINCE2 Practitioner i PRINCE2 Foundation. Absolwent studiów podyplomowych Administrator Bezpieczeństwa Informacji, posiadacz certyfikatu TUV NORD - Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO 27001, uczestnik licznych szkoleń z zarządzania bezpieczeństwem informacji i bezpieczeństwa danych w sieciach komputerowych. Uczestnik licznych warsztatów dla menadżerów i audytorów IT organizowanych przez ISACA Katowice Chapter (Information Systems Audit and Control Association). Ukończył specjalistyczne szkolenie z obszaru bezpieczeństwa informacji wg zakresu wiedzy (ISC)2 CISSP Certified Information Systems Security Professional (ISC)² Common Body of Knowledge (CBK). Posiadacz certyfikatu ITIL Foundation Certificate in IT Service Management (kodeks postępowania dla działów informatyki). TEMAT Wyzwania dla zarządzania bezpieczeństwem IT w systemach informatycznych na przykładzie systemów ESOD Zarządzanie bezpieczeństwem IT staje się kluczowym zagadnieniem w prowadzeniu nowoczesnego biznesu. Jednym z ciekawych przykładów realizacji strategii bezpieczeństwa jest ochrona informacji w Elektronicznych Systemach Obiegu Dokumentów (ESOD), które także zdobywają coraz większą popularność w nowocześnie zarządzanych organizacjach. Do utrzymywania właściwego poziomu bezpieczeństwa danych w firmie czy w urzędzie można bowiem z powodzeniem wykorzystywać tego typu rozwiązania. Minimalizują one wpływ najsłabszego ogniwa przepływu informacji, jakim jest człowiek uczestnik procesów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Obecnie tylko ok. 20% informacji przechowywana jest w formie elektronicznej, ale na szczęście wartość ta stale rośnie. Korzystając z systemów informatycznych z dziedziny obiegu dokumentów możemy lepiej monitorować poziom dostępu do danego źródła informacji, a przez to zwiększać bezpieczeństwo danych. Prawdziwym wyzwaniem dla IT w jest więc zastąpienie informacji w formie papierowej formą elektroniczną, dużo łatwiejszą do zabezpieczenia. Pozwoli to lepiej wykorzystać środki techniczne, organizacyjne przy przestrzeganiu zasad poufności, integralności i dostępności w zapewnieniu przedsiębiorstwu bądź administracji publicznej ciągłości działania w dostępie do informacji. W jaki sposób można to zrobić pokażę na przykładach z własnego doświadczenia jako menedżera projektów serwisowych i wdrożeniowych ESOD. Serdecznie zapraszam na prelekcję.

15

16

17

18 People Manager (Katowice) Technical Solution Manager in Katowice Project Manager in Katowice Business Transition Project Manager in Katowice Tivoli Endpoint Manager Engineer with Windows Server in Katowice Tivoli Endpoint Manager Engineer with Linux/Unix in Katowice IT Specialist Engineer in Katowice ISM Maximo in Katowice Storage IT Specialist in Katowice Backup and Recovery IT Specialist in Katowice MS SQL Database Administrator in Katowice WebSphere IT Specialist with German in Katowice Middleware Tuxedo&TxSeries IT Professional with Italian in Katowice SYSTEM PROGRAMMER HP Service Manager in Katowice Our Delivery Centre in Katowice is a part of IBM Global Serices Delivery Centre Polska. The Centre provides high-value information technology services. covering the full range of hardware and software solutions used by clients headquartered in Europe. The Center has started to be operational since August 2013 so we have exceptional opportunities for both technology graduates as well as experienced IT professionals who have the know-how and desire to help global leaders solve some of their most-challenging problems. Join the IBM Global Services Delivery Centre in Katowice! Find out how at ibm.com/start/pl/deliverycentre

19 People Manager (Katowice) Technical Solution Manager in Katowice Project Manager in Katowice Business Transition Project Manager in Katowice Tivoli Endpoint Manager Engineer with Windows Server in Katowice Tivoli Endpoint Manager Engineer with Linux/Unix in Katowice IT Specialist Engineer in Katowice ISM Maximo in Katowice Storage IT Specialist in Katowice Backup and Recovery IT Specialist in Katowice MS SQL Database Administrator in Katowice WebSphere IT Specialist with German in Katowice Middleware Tuxedo&TxSeries IT Professional with Italian in Katowice SYSTEM PROGRAMMER HP Service Manager in Katowice Our Delivery Centre in Katowice is a part of IBM Global Serices Delivery Centre Polska. The Centre provides high-value information technology services. covering the full range of hardware and software solutions used by clients headquartered in Europe. The Center has started to be operational since August 2013 so we have exceptional opportunities for both technology graduates as well as experienced IT professionals who have the know-how and desire to help global leaders solve some of their most-challenging problems. Join the IBM Global Services Delivery Centre in Katowice! Find out how at ibm.com/start/pl/deliverycentre

20 Zmień pracę na pasję! Nokia Solutions and Networks to największy na świecie specjalista w dziedzinie transmisji szerokopasmowej w sieciach komórkowych. Działamy w czołówce każdej generacji technologii mobilnych, od pierwszego połączenia nawiązanego w sieci GSM po pierwsze połączenie w sieci LTE. Nasi eksperci na całym świecie budują nowe, potrzebne naszym klientom rozwiązania. Tworzymy najbardziej wydajne sieci komórkowe na świecie, dostarczamy wiedzę umożliwiającą maksymalne zwiększenie ich wartości oraz usługi, dzięki którym wszystkie te elementy perfekcyjnie ze sobą współpracują. W Polsce Nokia Solutions and Networks jest dostawcą infrastruktury i usług dla wszystkich głównych operatorów. Firma zatrudnia ponad 2400 osób: w Warszawie, gdzie mieści się centrala, działy sprzedaży oraz serwisu, we Europejskim Centrum Oprogramowania i Inżynierii we Wrocławiu oraz w Centrum R&D w Krakowie. Nasi pracownicy zyskują ciekawe doświadczenia zawodowe podczas realizacji projektów w różnorodnych obszarach technologicznych: począwszy od wdrażania, integracji i weryfikacji oprogramowania, poprzez jego tworzenie czy zarządzanie zespołem. Jednak mocną stroną Nokia Solutions and Networks jest nie tylko praca przy rozwoju najnowocześniejszych technologii, ale przede wszystkim rozwój zawodowy i możliwość awansu.

21 Europejskie Centrum Oprogramowania i Inżynierii we Wrocławiu Nokia Solutions and Networks jest obecnie jednym z największych pracodawców na Dolnym Śląsku i jedną z największych firm telekomunikacyjnych w okręgu. Europejskie Centrum Oprogramowania i Inżynierii we Wrocławiu zatrudnia obecnie ponad 1700 pracowników i jest częścią globalnej organizacji badawczo-rozwojowej Nokia Solutions and Networks, co oznacza codzienny kontakt z pracownikami NSN na całym świecie i uczestnictwo w międzynarodowych projektach z zakresu nowoczesnych technologii. Europejskie Centrum Oprogramowania i Inżynierii Nokia Solutions and Networks jest jednym z filarów wspierających nową strategię firmy skoncentrowaną na dostarczaniu najlepszych technologii mobilnych na świecie. Powstało w 2000 roku i jest obecnie największą instytucją badawczo-rozwojową w sektorze ICT (informacji i telekomunikacji) w Polsce. Wrocławskie Centrum nadal rośnie! Nasi pracownicy kształtują obecne i przyszłe usługi telekomunikacyjne, tworząc oprogramowanie dla siec i radiowych oraz innowacyjne rozwiązania w obszarze np. architektury sieciowej, które pozwolą sprostać coraz bardziej wymagającym zapotrzebowaniom użytkowników. Nasze obiekty we Wrocławiu znajdują się w trzech lokacjach, które są w stanie pomieścić jedne z największych telekomunikacyjnych laboratoriów badawczych w tej części Europy. Wrocławskie Europejskie Centrum Oprogramowania i Inżynierii koncentruje się na rozwoju oprogramowania dla sieci radiowych w wielu technologiach, jak również oprogramowaniu OSS.

22 Aktualnie poszukiwane profile Kandydatów Embedded SW Engineer C i C++ STL, wzorce projektowe znajomość systemów opartych nie tylko na architekturze x86 (ARM, RISC) znajomość systemu operacyjnego Linux systemy radiowe DSP & MCU C++ Developer C++ / OOP; systemy kontroli wersji, kompilatory, narzędzia TI DSP/ARM/AVR; QT / Python; znajomość systemu operacyjnego Linux; Programista Java aplikacje standalone aplikacje Webowe J2EE, Java SE, Java Server Pages, Java Script, Enterprise, JavaBeans, SW Integration & Verification Engineer znajomość zagadnień z zakresu integracji oprogramowania, testowania systemów, automatyzacji testów testy funkcjonalne i systemowe znajomość zagadnień Telco SW Tester dobra znajomość praktyk testowania oprogramowania; znajomość baz danych (SQL, Oracle); znajomość systemu operacyjnego UNIX/Linux; znajomość HTML, CSS, XML Perl/ Python/ Shell/ Bash/ C#/ VB Agile / SCRUM Programista C++ C++ OOD / OOP znajomość UNIX lub/i Linux systemy wbudowane (różne warstwy) znajomość technik testowania SW urządzenia embedded Senior C++ Developer szerokie doświadczenie w programowaniu w C++ dogłębne rozumienie zasad tworzenia oprogramowania w języku obiektowym doświadczenie z zakresu UML i wzorców projektowych Agile/SCRUM Base Station Software Integration Engineer znajomość zagadnień z zakresu integracji oprogramowania, testowania systemów znajomość języków skryptowych (Python, Perl, Unix shell) znajomość zagadnień z zakresu technologii bezprzewodowych Software Architect analiza wymagań, projektowanie architektury SW znajomość C/C++ lub JavaSE/J2EE Unix/Linux znajomość zagadnień z zakresu technologii bezprzewodowych

23 Dołącz do nas! Nokia Solutions and Networks poszukuje wyjątkowych i zaangażowanych pracowników i to właśnie im chce zapewnić to, co najlepsze! Być może to właśnie dlatego Nokia Solutions and Networks znalazła się w czołówce rankingu Idealny Pracodawca, zarówno według studentów (2012, 2013), jak i profesjonalistów (2011)! Firma Nokia Solutions and Networks prowadzi politykę kadrową na najwyższym poziomie, dlatego też została wyróżniona prestiżowym Godłem Programu Inwestor w Kapitał Ludzki. Odwiedź nasze stoisko targowe i porozmawiaj z pracownikami, którzy przybliżą Tobie dokładnie specyfikę pracy oraz działy, w których możesz pracować. Potem już tylko złóż swoją aplikację! Aplikuj poprzez nasz portal rekrutacyjny: Masz pytania? Napisz do nas: Zadzwoń:

24

25

26 ZAPROGRAMUJ SWOJĄ KARIERĘ PODEJMIJ NOWE WYZWANIA Z HAYS Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy Hays plc, która jest największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od ponad 40 lat, Hays posiada 237 biur w 32 krajach. Łącznie pracuje w nich blisko 7800 ekspertów w 20 specjalizacjach. Na rynku polskim działamy od 2002 roku mając 8 biur w największych miastach kraju. Z naszych usług korzystają zarówno globalne korporacje, jak i polskie przedsiębiorstwa. Realizujemy projekty do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt na terenie całej Polski. Z pasją wspieramy rozwój zawodowy profesjonalistów, kierując się naszym motto Powering the world of work. W ramach specjalizacji IT, w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych Kandydatów i Klientów, funkcjonują jednostki: IT Contracting IT & Telecom IT Delivery Jeżeli jesteś otwarty na podjęcie kolejnych wyzwań i chcesz rozwijać swoją karierę pracując dla najlepszych firm z branży IT, wejdź na hays.pl i aplikuj on-line. Dołącz do najlepszych! hays.pl

27 NASTĘPNY PROJEKT Z HAYS IT CONTRACTING Helpdesk IT Contracting specjalizuje się w dostarczaniu usług IT poprzez zewnętrznych specjalistów i konsultantów. Współpracujemy z najlepszymi i realizujemy złożone i zaawansowane projekty. Z usług IT Contracting korzystają zwłaszcza firmy, które potrzebują w szybki sposób pozyskać wiedzę i doświadczenie w zakresie projektów IT. IT Contracting z Hays to wyższe wynagrodzenie, ciekawe, rozwojowe projekty, większa decyzyjność, elastyczność zatrudnienia, budowa własnej marki. Znajdź swój nowy projekt z Hays IT Contracting. hays.pl/itcontracting

28

29 Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż. Skompletowaliśmy imponujący zespół ekspertów HR i konsultantów, którzy zatroszczą się o Twój rozwój zawodowy. Obecnie w ramach naszych projektów na Śląsku poszukujemy: Webdeveloper/Webmaster programistyczne center of excellence Programista Java/J2EE - centrum programistyczne Android Developer - sports media Blackberry Developer - sports media ios Developer/ Senior ios Developer Webdeveloper/Webmaster programistyczne center of excellence Unix Administrator - centrum programistyczne Tester Quality Analyst Citrix Specialist Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. ul. Sokolska 65, Katowice Tel: Fax: Administrator unix/linux z językiem niemieckim I angielskim Administrator baz danych Oracle Administrator Lotus Domino Inżynier ds. bezpieczeństwa IT (ochrona antywirusowa) Architekt ds. Rozwiązań IT Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby:

30

31

32

33

34

35

36

37

38 Misją wydawnictwa jest rozwijanie inteligencji finansowej czytelników poprzez zaprezentowanie im różnych dróg i sposobów osiągnięcia sukcesu. Nasze motto brzmi: Wspieramy zmiany na dobre.. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników proponujemy fachową literaturę dotyczącą: - rozwoju osobistego, - planowania i motywowania, - stosowania mechanizmów i narzędzi finansowych, - osiągania niezależności finansowej, - oraz inwestowania. Serią "IQ - Rozwijaj inteligencję finansową" chcemy pokazać jak wiele jest dróg i sposobów osiągnięcia sukcesu. Niektórym pomóc go zdefiniować. Innym ułatwić ten proces lub go przyspieszyć poprzez odpowiednią inspirację czy też podanie sprawdzonych sposobów. A w rezultacie doprowadzić wielu z nich do osiągnięcia wolności finansowej w jak najkrótszym czasie. Wolności finansowej, czyli tak naprawdę wolności wyboru. Wyboru tego co chcielibyśmy w życiu robić i sposobu w jaki chcielibyśmy to realizować.

39

40 KALENDARZ InfoMEET 5 października 2013 r. Katowice 26 października 2013 r. Wrocław 16 listopada 2013 r. Kraków 30 listopada 2013 r. Łódź 14 grudnia 2013 r. Poznań KONTAKT DO ORGANIZATORÓW Jan Rytel tel Magdalena Waś tel

WYSER. A step forward in IT&Telco recruitment. www.wyser.pl

WYSER. A step forward in IT&Telco recruitment. www.wyser.pl WYSER A step forward in IT&Telco recruitment 2 Wyser jest częścią Gi Group, jednej z największych firm dostarczających usługi dedykowane rozwojowi rynku pracy. Wyser to międzynarodowa firma, która zajmuje

Bardziej szczegółowo

Nokia Siemens Networks Win a pass to your career!

Nokia Siemens Networks Win a pass to your career! Nokia Siemens Networks Win a pass to your career! Join us in the geek heaven! Nokia Siemens Networks zaprasza do udziału w konkursie dla programistów C++ i Java. Sprawdź swoje umiejętności i wygraj letnie

Bardziej szczegółowo

Oferta szkoleń firmy Code Sprinters

Oferta szkoleń firmy Code Sprinters Oferta szkoleń firmy Code Sprinters Code Sprinters sp z o.o. Królewska 2/2 Kraków Telefon +48 12 379 34 14 Fax +48 12 379 34 11 info@codesprinters.com www.codesprinters.com Jako liderzy na rynku szkoleń

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami Zarządzanie projektami WSB Bydgoszcz - Studia podyplomowe Opis kierunku Zarządzanie projektami - Studia w WSB w Bydgoszczy Zarządzanie projektami przestaje być domeną dużych korporacji. Również coraz wię

Bardziej szczegółowo

Informatyczne fundamenty

Informatyczne fundamenty Informatyczne fundamenty Informatyka to szeroka dziedzina wiedzy i praktycznych umiejętności. Na naszych studiach zapewniamy solidną podstawę kształcenia dla profesjonalnego inżyniera IT. Bez względu na

Bardziej szczegółowo

Przyszłość to technologia

Przyszłość to technologia Przyszłość to technologia - twórz ją z nami Innowacyjne projekty dla prestiżowych klientów Wdrażamy jedne z największych w kraju projekty z dziedziny informatyki i nowoczesnych technologii. Realizujemy

Bardziej szczegółowo

CTPARTNERS W LICZBACH ~100% 4,9 >500. kompleksowe obszary zarządzania IT w ofercie. osób przeszkolonych z zakresu IT

CTPARTNERS W LICZBACH ~100% 4,9 >500. kompleksowe obszary zarządzania IT w ofercie. osób przeszkolonych z zakresu IT CTPARTNERS W LICZBACH 15 osób przeszkolonych z zakresu IT lat na rynku 40 000 4 kompleksowe obszary zarządzania IT w ofercie ~100% Zdawalności egzaminów po naszych szkoleniach szkoleń otwartych i zamkniętych

Bardziej szczegółowo

Lista analizowanych stanowisk

Lista analizowanych stanowisk Lista stanowisk Lista analizowanych stanowisk NACZELNE KIEROWNICTWO 1. Dyrektor zarządzający (Chief Executive Officer) PION PROJEKTOWO-PROGRAMISTYCZNY 2. Dyrektor ds. produkcji oprogramowania (DI) (Software

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami Zarządzanie projektami WSB Toruń - Studia podyplomowe Opis kierunku Studia podyplomowe Zarządzanie projektami w WS w Toruniu Zarządzanie projektami przestaje być domeną dużych korporacji. Również coraz

Bardziej szczegółowo

SET DLA PROFESJONALISTÓW

SET DLA PROFESJONALISTÓW Jesteśmy członkiem: Pomagamy: SET DLA PROFESJONALISTÓW SZKOLENIA BEZPŁATNE Temat: BUDOWANIE I ROZWÓJ EFEKTYWNYCH STRUKTUR TRENERSKICH Informator dla Uczestnika " Stwarzamy możliwości do rozwoju kreując

Bardziej szczegółowo

udokumentowanych poprzez publikacje naukowe lub raporty, z zakresu baz danych

udokumentowanych poprzez publikacje naukowe lub raporty, z zakresu baz danych Rola architektury systemów IT Wymagania udokumentowanych poprzez publikacje naukowe lub raporty, z zakresu metod modelowania architektury systemów IT - UML, systemów zorientowanych na usługi, systemów

Bardziej szczegółowo

Lista stanowisk Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla branży IT - 2016

Lista stanowisk Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla branży IT - 2016 Lista stanowisk Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla branży IT - 2016 LISTA STANOWISK UWZGLĘDNIONYCH W RAPORCIE NACZELNE KIEROWNICTWO 1. Dyrektor zarządzający (Chief Executive Officer) PION PROJEKTOWO-PROGRAMISTYCZNY

Bardziej szczegółowo

BCC Data Centers. Oferta: Outsourcing IT, cloud computing Optymalizacja i bezpieczeństwo IT. Tytuł prezentacji 1

BCC Data Centers. Oferta: Outsourcing IT, cloud computing Optymalizacja i bezpieczeństwo IT. Tytuł prezentacji 1 BCC Data Centers Oferta: Outsourcing IT, cloud computing Optymalizacja i bezpieczeństwo IT SAP Competence Center Tytuł prezentacji 1 BCC Software Factory Wyspecjalizowany ośrodek kompetencyjny BCC, świadczący

Bardziej szczegółowo

Software Engineer/Software Configuration Management

Software Engineer/Software Configuration Management Software Engineer/Software Configuration Management Profil idealnego Kandydata: wiedza ekspercka z zakresu Linux; dogłębne zrozumienie systemów kontroli wersji (Subversion); wiedza z zakresu Continuous

Bardziej szczegółowo

MISTRZ I UCZEŃ - model kształcenia praktycznego

MISTRZ I UCZEŃ - model kształcenia praktycznego Spotkanie branżowe dla studentów i pracodawców Kierunek: INFORMATYKA NOWOCZESNE PLATFORMY INFORMATYCZNE COLLEGIUM MAZOVIA Innowacyjna Szkoła Wyższa realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Bardziej szczegółowo

ZAKRĘCENI NA PUNKCIE IT DOŁĄCZ!

ZAKRĘCENI NA PUNKCIE IT DOŁĄCZ! ZAKRĘCENI NA PUNKCIE IT DOŁĄCZ! Start! Czyli dowiedz się, kim jesteśmy Zbierz kilka faktów o nas 80% pracowników o profilu technicznym Doświadczony zespół IT: 1/3 Ekspertów (10+ lat), 1/3 Seniorów (5+

Bardziej szczegółowo

Pomagamy firmom podejmować trafne decyzje biznesowe. Dostarczamy korzystne i nowoczesne rozwiązania IT. HURO Sp. z o.o.

Pomagamy firmom podejmować trafne decyzje biznesowe. Dostarczamy korzystne i nowoczesne rozwiązania IT. HURO Sp. z o.o. Pomagamy firmom podejmować trafne decyzje biznesowe. Dostarczamy korzystne i nowoczesne rozwiązania IT. HURO Sp. z o.o. O HURO EKSPERCI TECHNOLOGII MICROSOFT.NET 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu

Bardziej szczegółowo

T W Ó J P A R T N E R W P R O F E S J O N A L N Y M R O Z W O J U

T W Ó J P A R T N E R W P R O F E S J O N A L N Y M R O Z W O J U T W Ó J P A R T N E R W P R O F E S J O N A L N Y M R O Z W O J U O KURSIE Kurs CERTYFIKOWANY COACH I MENTOR BIZNESU rozwija umiejętności i nadaje uprawnienia do prowadzenia coachingu i mentoringu w biznesie.

Bardziej szczegółowo

Specjalizacja: Zarządzanie projektami (I)

Specjalizacja: Zarządzanie projektami (I) Specjalizacja: Zarządzanie projektami (I) Osoba koordynująca: dr inż. Tomasz Pieciukiewicz Tomasz.Pieciukiewicz1@pjwstk.edu.pl Czego uczymy. Umiejętności po ukończeniu specjalizacji. Celem specjalizacji

Bardziej szczegółowo

Akademia menedżerów IT

Akademia menedżerów IT Akademia menedżerów IT Informacje o usłudze Numer usługi 2016/11/24/8729/24634 Cena netto 4 300,00 zł Cena brutto 4 300,00 zł Cena netto za godzinę 21,50 zł Cena brutto za godzinę 21,50 Usługa z możliwością

Bardziej szczegółowo

SunBajt Sp. z o.o. ul. Przejazdowa 25 05-800 Pruszków www.sunbajt.pl KRS 0000418911 NIP 5342486155 REGON 146102078

SunBajt Sp. z o.o. ul. Przejazdowa 25 05-800 Pruszków www.sunbajt.pl KRS 0000418911 NIP 5342486155 REGON 146102078 Profil działalności Jesteśmy kompleksowym integratorem zaawansowanych technologii informatycznych, Nasze usługi świadczymy dla dużych i średnich firm, urzędów i instytucji państwowych oraz przedsiębiorstw

Bardziej szczegółowo

SET DLA PROFESJONALISTÓW

SET DLA PROFESJONALISTÓW Jesteśmy członkiem: Pomagamy: SET DLA PROFESJONALISTÓW SZKOLENIA BEZPŁATNE Temat: PROJEKTOWANIE EFEKTYWNYCH SZKOLEŃ I PROCESÓW ROZWOJOWYCH Informator dla Uczestnika " Stwarzamy możliwości do rozwoju kreując

Bardziej szczegółowo

CTPARTNERS W LICZBACH ~100% 4,9 >500. kompleksowe obszary zarządzania IT w ofercie. osób przeszkolonych z zakresu IT

CTPARTNERS W LICZBACH ~100% 4,9 >500. kompleksowe obszary zarządzania IT w ofercie. osób przeszkolonych z zakresu IT CTPARTNERS W LICZBACH 15 osób przeszkolonych z zakresu IT lat na rynku 40 000 4 kompleksowe obszary zarządzania IT w ofercie ~100% Zdawalności egzaminów po naszych szkoleniach szkoleń otwartych i zamkniętych

Bardziej szczegółowo

Międzynarodowa Rada Inżynierii Wymagań. The International Requirements Engineering Board (IREB e.v.) Szkolenia IREB w CTS.

Międzynarodowa Rada Inżynierii Wymagań. The International Requirements Engineering Board (IREB e.v.) Szkolenia IREB w CTS. Międzynarodowa Rada Inżynierii Wymagań The International Requirements Engineering Board (IREB e.v.) Szkolenia IREB w CTS www.cts.com.pl MISJA IREB Misją IREB jest udoskonalenie praktyki inżynierii wymagań

Bardziej szczegółowo

Katalog szkoleń certyfikowanych Testowanie Oprogramowania

Katalog szkoleń certyfikowanych Testowanie Oprogramowania Katalog szkoleń certyfikowanych Testowanie Oprogramowania Szanowni Państwo, Certyfikowane szkolenia testerzy.pl to dwie uznane ścieżki szkoleniowe dla testerów ISTQB oraz ISEB. Dostarczamy pełny zakres

Bardziej szczegółowo

Kontraktor - Analityk Biznesowy

Kontraktor - Analityk Biznesowy Kontraktor - Analityk Biznesowy Imię i nazwisko: Antal International_JC Lokalizacja: Warszawa Dostępność: 1 miesiąc Godzinowy koszt współpracy: 110 PLN + VAT Znajomość języków obcych: Angielski - Bardzo

Bardziej szczegółowo

XXVI Spotkanie Zawodowe SAiP WEiTI PW Warszawa, 2015-11-05. Jeśli nie programista to kto? Ścieżki kariery po studiach informatycznych.

XXVI Spotkanie Zawodowe SAiP WEiTI PW Warszawa, 2015-11-05. Jeśli nie programista to kto? Ścieżki kariery po studiach informatycznych. XXVI Spotkanie Zawodowe SAiP WEiTI PW Warszawa, 2015-11-05 Jeśli nie programista to kto? Ścieżki kariery po studiach informatycznych. Marek Hewelke 2001-2007: studia na EiTI PW (Elektronika i Informatyka

Bardziej szczegółowo

Wykaz osób w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nr 32-CPI-WZP-2244/13. Podstawa do dysponowania osobą

Wykaz osób w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nr 32-CPI-WZP-2244/13. Podstawa do dysponowania osobą Załącznik nr 8 do SIWZ Wykaz osób w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nr 3-CPI-WZP-44/13 Lp. Zakres wykonywanych czynności Liczba osób Imiona i nazwiska osób, którymi dysponuje wykonawca

Bardziej szczegółowo

ZAKRĘCENI NA PUNKCIE IT DOŁĄCZ!

ZAKRĘCENI NA PUNKCIE IT DOŁĄCZ! ZAKRĘCENI NA PUNKCIE IT DOŁĄCZ! Start! Czyli dowiedz się, kim jesteśmy Zbierz kilka faktów o nas 80% pracowników o profilu technicznym Około 40% zespołu z 10-letnim doświadczeniem 7 biur: Warszawa, Kraków,

Bardziej szczegółowo

KATALOG SZKOLEŃ CERTYFIKOWANYCH 2014

KATALOG SZKOLEŃ CERTYFIKOWANYCH 2014 KATALOG SZKOLEŃ CERTYFIKOWANYCH 2014 Szanowni Państwo! Misją testerzy.pl jest propagowanie testowania oprogramowania i zapewnienia jakości. Dostarczamy najwyższej jakości usługi i szkolenia dedykowane

Bardziej szczegółowo

TESTER OPROGRAMOWANIA STUDIA PODYPLOMOWE

TESTER OPROGRAMOWANIA STUDIA PODYPLOMOWE TESTER OPROGRAMOWANIA STUDIA PODYPLOMOWE UCZELNIA: AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI PARTNER: ASSECO POLAND SA NAZWA KIERUNKU: TESTER OPROGRAMOWANIA CZAS TRWANIA STUDIÓW: II SEMESTRY, ROK 2017/2018 OPIEKUN

Bardziej szczegółowo

Mariusz Dzieciątko. E-mail: splmdz@spl.sas.com. Krótko o sobie / Personal Overview/

Mariusz Dzieciątko. E-mail: splmdz@spl.sas.com. Krótko o sobie / Personal Overview/ Mariusz Dzieciątko Krótko o sobie / Personal Overview/ Mariusz pracuje jako Business Solution Manager, Technology & Big Data Competency Center w SAS Institute Polska. Pracę w tej firmie rozpoczął w maju

Bardziej szczegółowo

SET DLA PROFESJONALISTÓW

SET DLA PROFESJONALISTÓW Jesteśmy członkiem: Pomagamy: SET DLA PROFESJONALISTÓW SZKOLENIA BEZPŁATNE Temat: COACHING W ORGANIZACJI Wdrażanie i zwiększanie efektywności coachingu w biznesie. Informator dla Uczestnika " Stwarzamy

Bardziej szczegółowo

DALIGA MARTIN JEDNA MINUTA MOJEJ PRACY TO REDUKCJA TYSIĄCA MINUT TWOICH STRAT! DALIGA MARTIN

DALIGA MARTIN JEDNA MINUTA MOJEJ PRACY TO REDUKCJA TYSIĄCA MINUT TWOICH STRAT! DALIGA MARTIN Curriculum Vitae MARTIN DALIGA JEDNA MINUTA MOJEJ PRACY TO REDUKCJA TYSIĄCA MINUT TWOICH STRAT! Curriculum Vitae MARTIN DALIGA INFORMACJE OSOBISTE: imię: Martin nazwisko: Daliga data urodzenia: 08.06.1978

Bardziej szczegółowo

SPECJALNOŚĆ Zarządzanie Procesami Przedsiębiorstwa

SPECJALNOŚĆ Zarządzanie Procesami Przedsiębiorstwa SPECJALNOŚĆ Zarządzanie Procesami Przedsiębiorstwa Opiekun specjalności: Prof. dr hab. inż. Marian Hopej Absolwent Specjalności Zarządzanie Procesami Przedsiębiorstwa jest przygotowany do pełnienia funkcji

Bardziej szczegółowo

Programista do działu testów PDT/1401/T/TBG

Programista do działu testów PDT/1401/T/TBG Programista do działu testów PDT/1401/T/TBG podstawowa znajomość języka Bash lub JAVA podstawowa znajomość środowiska Linux (rzeczywista) umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia Następujące cechy

Bardziej szczegółowo

LEADERSHIP COACHING TRANSFORMACJA OPARTA NA RELACJACH.

LEADERSHIP COACHING TRANSFORMACJA OPARTA NA RELACJACH. LEADERSHIP COACHING TRANSFORMACJA OPARTA NA RELACJACH www.dtexperts.pl LEADERSHIP COACHING najskuteczniejsza droga do budowania kultury coachingowej w Twojej Firmie! Pierwszy program, który poszerza i

Bardziej szczegółowo

WARTOŚCIOWANIE I OPISY STANOWISK PRACY

WARTOŚCIOWANIE I OPISY STANOWISK PRACY nia Warszawa I miejsce w rankingu 23-24 października Warszawa firm szkoleniowych wg Gazety Finansowej WARTOŚCIOWANIE I OPISY Klasyfikacja metod wartościowania pracy wskazanie na wady i zalety Konstrukcja

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie Projektami

Zarządzanie Projektami Szkolenie przygotowujące do certyfikacji PMP (PMP Prep)* Zarządzanie Projektami zgodnie ze standardami PMI Zawartość oferty: I. WSTĘP II. EFEKTY SZKOLENIA III. METODY KSZTAŁCENIA IV. TRENERZY V. PROGRAM

Bardziej szczegółowo

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2016 OFERTA DLA KLAS I

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2016 OFERTA DLA KLAS I OFERTA DLA KLAS I WYKŁAD DLA UCZNIÓW Planowanie kariery zawodowej- co już możesz robić dla siebie, aby w przyszłości twoja decyzja edukacyjno-zawodowa była prosta Podczas wykładu poznasz istotne zasady

Bardziej szczegółowo

Oferta szkoleniowa. ISTQB Poziom Podstawowy (Foundation Level) Opis szkolenia:

Oferta szkoleniowa. ISTQB Poziom Podstawowy (Foundation Level) Opis szkolenia: Oferta szkoleniowa ISTQB Poziom Podstawowy (Foundation Level) Opis szkolenia: Certyfikat ISTQB to najbardziej rozpoznawalny międzynarodowy certyfikat z zakresu testowania oprogramowania. Jest on niezależnym

Bardziej szczegółowo

MISTRZOWSKA REKRUTACJA - NARZĘDZIA 2014

MISTRZOWSKA REKRUTACJA - NARZĘDZIA 2014 MISTRZOWSKA REKRUTACJA NARZĘDZIA 2014 Holbern sp. z o.o. www.holbern.pl MISTRZOWSKA REKRUTACJA - NARZĘDZIA 2014 DLA KOGO JEST TRENING? Specjaliści działu personalnego/hr Menedżerowie działu personalnego/hr

Bardziej szczegółowo

MISJA, DZIAŁALNOŚĆ, KIERUNKI ROZWOJU OFERTA DLA DOKTORANTÓW I MŁODYCH PRACOWNIKÓW NAUKI.

MISJA, DZIAŁALNOŚĆ, KIERUNKI ROZWOJU OFERTA DLA DOKTORANTÓW I MŁODYCH PRACOWNIKÓW NAUKI. MISJA, DZIAŁALNOŚĆ, KIERUNKI ROZWOJU OFERTA DLA DOKTORANTÓW I MŁODYCH PRACOWNIKÓW NAUKI Jednostka powołana Uchwałą Senatu Politechniki Śląskiej, prowadząca działalność na rzecz aktywizacji zawodowej kandydatów

Bardziej szczegółowo

Nowa specjalność Zarządzanie badaniami i projektami Research and Projects Management

Nowa specjalność Zarządzanie badaniami i projektami Research and Projects Management Nowa specjalność Zarządzanie badaniami i projektami Research and Projects Management Kierunek: Informatyka i Ekonometria, WIiK Studia stacjonarne/niestacjonarne II stopnia Potrzeby kształcenia specjalistów

Bardziej szczegółowo

P O W E R M E D I A S. A.

P O W E R M E D I A S. A. P O W E R M E D I A S. A. profil firmy listopad 2008 Spis treści Informacje ogólne Obszary działalności Modele współpracy Klienci i referencje Power Media SA informacje ogólne działamy w sektorze usług

Bardziej szczegółowo

1. Administrator baz danych (próba: 110 osób) 2. Administrator serwerów (próba: 88 osób) 3. Administrator sieci informatycznej (próba: 244 osoby) 4.

1. Administrator baz danych (próba: 110 osób) 2. Administrator serwerów (próba: 88 osób) 3. Administrator sieci informatycznej (próba: 244 osoby) 4. Lista stanowisk Stanowiska uwzględnione w raporcie 1. Administrator baz danych (próba: 110 osób) 2. Administrator serwerów (próba: 88 osób) 3. Administrator sieci informatycznej (próba: 244 osoby) 4. Administrator

Bardziej szczegółowo

Akademia Coachingu Petrichor

Akademia Coachingu Petrichor Akademia Coachingu Petrichor Informacje o usłudze Numer usługi 2016/02/29/7117/4938 Cena netto 6 200,00 zł Cena brutto 6 200,00 zł Cena netto za godzinę 0,00 zł Cena brutto za godzinę 0,00 Możliwe współfinansowanie

Bardziej szczegółowo

Katalog szkoleń certyfikowanych Testowanie oprogramowania

Katalog szkoleń certyfikowanych Testowanie oprogramowania Katalog szkoleń certyfikowanych Testowanie oprogramowania Szanowni Państwo, Certyfikowane szkolenia testerzy.pl to dwie uznane ścieżki szkoleniowe dla testerów ISTQB oraz ISEB. Dostarczamy pełny zakres

Bardziej szczegółowo

więcej niż system HR

więcej niż system HR więcej niż system HR Wspieramy ludzi i biznes Od 2010 roku wspieramy lokalne i globalne organizacje, wdrażając w działach HR rozwiązania IT pozwalające na sprawne zarządzanie kapitałem ludzkim. Efektem

Bardziej szczegółowo

Szkolenie Jak sobie radzić z trudnym Klientem

Szkolenie Jak sobie radzić z trudnym Klientem PROGRAM DLA BASENÓW I OBIEKTÓW SPORTOWYCH Szkolenie Jak sobie radzić z trudnym Klientem dla kasjerów, działów obsługi Klienta, służby ratowniczej itp. Obiekty sportowe kierujące swoją ofertę do ogółu społeczności

Bardziej szczegółowo

z kapitałem polskim Zatrudnienie 1 10 osób osób 2,27% osób 11,36% osób osób powyżej osób 20,45% 50,00% 13,64%

z kapitałem polskim Zatrudnienie 1 10 osób osób 2,27% osób 11,36% osób osób powyżej osób 20,45% 50,00% 13,64% Profil uczestników badania Firma 6,8% 9,1% sektor publiczny służby mundurowe z kapitałem zagranicznym 5 z kapitałem polskim 5 13,6% banki 9,1% instytucje finansowe 4, telekomunikacja Zatrudnienie 2,2 2,2

Bardziej szczegółowo

Agencje zatrudnienia wiele usług w jednym miejscu

Agencje zatrudnienia wiele usług w jednym miejscu Agencje zatrudnienia wiele usług w jednym miejscu Obecnie w Polsce funkcjonuje ponad 3800 agencji zatrudnienia, które działają w różnym obszarze usług i w różnym zasięgu geograficznym. Najwięcej dostawców

Bardziej szczegółowo

PROGRAM STAŻOWY OFERTA WSPÓŁPRACY

PROGRAM STAŻOWY OFERTA WSPÓŁPRACY PROGRAM STAŻOWY OFERTA WSPÓŁPRACY Koło Zarządzanie IT działa przy Katedrze Inżynierii Oprogramowania na wydziale ETI Politechniki Gdańskiej od 2011 roku. Obecnie zrzesza 30 członków. Podejmujemy inicjatywy

Bardziej szczegółowo

Profesjonalny HR Biznes Partner

Profesjonalny HR Biznes Partner Warszawa 26 27 czerwca SZKOLENIE PRZEZNACZONE DLA: Profesjonalny managerów HR ów konsultantów HR sp. ds. rekrutacji KLUCZOWE zagadnienia Rola a w zarządzaniu zmianą Cechy przywódcze niezbędne do pełnienia

Bardziej szczegółowo

Część I - Załącznik nr 7 do SIWZ. Warszawa. 2011r. (dane Wykonawcy) WYKAZ OSÓB, KTÓRYMI BĘDZIE DYSPONOWAŁ WYKONAWCA DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Część I - Załącznik nr 7 do SIWZ. Warszawa. 2011r. (dane Wykonawcy) WYKAZ OSÓB, KTÓRYMI BĘDZIE DYSPONOWAŁ WYKONAWCA DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA CSIOZ-WZP.65.48.20 Część I - Załącznik nr 7 do SIWZ Warszawa. 20r. (dane Wykonawcy) WYKAZ OSÓB, KTÓRYMI BĘDZIE DYSPONOWAŁ WYKONAWCA DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA Wykonawca oświadcza, że do realizacji zamówienia

Bardziej szczegółowo

Szkolenie - Zarządzanie zmianą i budowanie zaangażowania pracowników.

Szkolenie - Zarządzanie zmianą i budowanie zaangażowania pracowników. Szkolenie - Zarządzanie zmianą i budowanie zaangażowania pracowników. Informacje o usłudze Numer usługi 2016/05/29/5911/9896 Cena netto 990,00 zł Cena brutto 1 217,00 zł Cena netto za godzinę 61,88 zł

Bardziej szczegółowo

Oprogramowanie, usługi i infrastruktura ICT w małych i średnich firmach w Polsce 2015. Na podstawie badania 800 firm z sektora MŚP

Oprogramowanie, usługi i infrastruktura ICT w małych i średnich firmach w Polsce 2015. Na podstawie badania 800 firm z sektora MŚP Oprogramowanie, usługi i infrastruktura ICT w małych i średnich firmach w Polsce 2015 2 Język: polski, angielski Data publikacji: IV kwartał 2015 Format: pdf Cena od: 2400 Możesz mieć wpływ na zawartość

Bardziej szczegółowo

Absolwent Finansów i Rachunkowości Łódź

Absolwent Finansów i Rachunkowości Łódź Cyclad Sp. z o.o. Absolwent Finansów i Rachunkowości Łódź Diagnoza, ocena oraz doskonalenie procesów występujących u Klienta pod kątem świadczonych usług Kompleksowa obsługa wybranego procesu z obszaru

Bardziej szczegółowo

Rynek szkoleniowy się zmienia:. Coraz więcej firm decyduje się na tworzenie własnych struktur trenerskich,

Rynek szkoleniowy się zmienia:. Coraz więcej firm decyduje się na tworzenie własnych struktur trenerskich, Trenerzy wewnętrzni w organizacji mogą być nieocenionym wsparciem dla managerów i pracowników w realizacji ich zadań oraz kluczowym partnerem w osiąganiu celów strategicznych firmy. Jednak, aby tak mogło

Bardziej szczegółowo

Serdecznie zapraszamy! BMS Group Sp. z o.o. ul. Nowogrodzka 50/ Warszawa, tel:

Serdecznie zapraszamy! BMS Group Sp. z o.o. ul. Nowogrodzka 50/ Warszawa, tel: Assessment Center /Development Center Centrum oceny i rozwoju - certyfikowany kurs na asesora 7-8, 28-29 listopada, Warszawa, Centrum Konferencyjne Sale Hrubieszowska. Szkolenie skierowane jest do specjalistów

Bardziej szczegółowo

Rozwijaj się w gronie profesjonalistów Capgemini

Rozwijaj się w gronie profesjonalistów Capgemini Rozwijaj się w gronie profesjonalistów Capgemini Grupa Capgemini - kim jesteśmy? Globalnie obsługujemy 14 z 15 największych na świecie producentów samochodów Dokonaliśmy 40 przejęć w ciągu 40 lat 120 000

Bardziej szczegółowo

Doradztwo zawodowe z elementami coachingu

Doradztwo zawodowe z elementami coachingu Doradztwo zawodowe z elementami coachingu WSB Gdynia - Studia podyplomowe Opis kierunku Doradztwo zawodowe z elementami coachingu - studia w WSB w Gdyni Profesja doradcy zawodowego to możliwość wykonywania

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIE BADANIE SATYSFAKCJI KLIENTA I ZARZĄDZANIE SATYSFAKCJĄ KLIENTA W PRZEDSIĘBIORSTWIE

SZKOLENIE BADANIE SATYSFAKCJI KLIENTA I ZARZĄDZANIE SATYSFAKCJĄ KLIENTA W PRZEDSIĘBIORSTWIE SZKOLENIE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE ROZWOJU KAPITAŁU LUDZKIEGO PRZEDSIĘBIORSTW BADANIE SATYSFAKCJI KLIENTA I ZARZĄDZANIE SATYSFAKCJĄ KLIENTA W WPROWADZENIE W dobie silnej konkurencji oraz wzrastającej świadomości

Bardziej szczegółowo

Analityk i współczesna analiza

Analityk i współczesna analiza Analityk i współczesna analiza 1. Motywacje 2. Analitycy w IBM RUP 3. Kompetencje analityka według IIBA BABOK Materiały pomocnicze do wykładu z Modelowania i Analizy Systemów na Wydziale ETI PG. Ich lektura

Bardziej szczegółowo

Pomagamy firmom podejmować trafne decyzje biznesowe. Dostarczamy korzystne i nowoczesne rozwiązania IT. HURO Sp. z o.o.

Pomagamy firmom podejmować trafne decyzje biznesowe. Dostarczamy korzystne i nowoczesne rozwiązania IT. HURO Sp. z o.o. Pomagamy firmom podejmować trafne decyzje biznesowe. Dostarczamy korzystne i nowoczesne rozwiązania IT. HURO Sp. z o.o. O HURO EKSPERCI TECHNOLOGII MICROSOFT.NET 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu

Bardziej szczegółowo

Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie DROGA DO WSPÓLNEGO SUKCESU

Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie DROGA DO WSPÓLNEGO SUKCESU Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie DROGA DO WSPÓLNEGO SUKCESU IDEA Klaster ICT Pomorze Zachodnie to stowarzyszenie najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych województwa zachodniopomorskiego.

Bardziej szczegółowo

Narzędzia Informatyki w biznesie

Narzędzia Informatyki w biznesie Narzędzia Informatyki w biznesie Przedstawiony program specjalności obejmuje obszary wiedzy informatycznej (wraz z stosowanymi w nich technikami i narzędziami), które wydają się być najistotniejsze w kontekście

Bardziej szczegółowo

SKUTECZNA S Z K O L E N I E Z W Y K O R Z Y S T A N I E M G R Y S Y M U L A C Y J N E J

SKUTECZNA S Z K O L E N I E Z W Y K O R Z Y S T A N I E M G R Y S Y M U L A C Y J N E J SKUTECZNA KOMUNIKACJA S Z K O L E N I E Z W Y K O R Z Y S T A N I E M G R Y S Y M U L A C Y J N E J Do kogo skierowane jest szkolenie? Osoby zarządzające w różnych obszarach m.in. Prezesi Zarządu, Dyrektorzy

Bardziej szczegółowo

Nowe, super ciekawe specjalizacje dla studentów PJWSTK

Nowe, super ciekawe specjalizacje dla studentów PJWSTK Nowe, super ciekawe specjalizacje dla studentów PJWSTK 1 Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności studentów i absolwentów PJWSTK na krajowym rynku pracy, w szczególności z zakresu ICT, poprzez:

Bardziej szczegółowo

SZKOŁA COACHINGU I i II stopnia. Akredytowany program w międzynarodowym stowarzyszeniu International Association of Coaching-Institutes

SZKOŁA COACHINGU I i II stopnia. Akredytowany program w międzynarodowym stowarzyszeniu International Association of Coaching-Institutes SZKOŁA COACHINGU I i II stopnia Akredytowany program w międzynarodowym stowarzyszeniu International Association of Coaching-Institutes Oferta cenowa Szkoły Coachingu I i II stopnia Dla kogo: Dla Ciebie,

Bardziej szczegółowo

Prezentacja magazynu 1

Prezentacja magazynu 1 Prezentacja magazynu 1 SPIS TREŚCI 3. Redaktor naczelny 4. Misja czasopisma oraz grupa docelowa 5. Tematyka 6. Główne działy 7. Dystrybucja 8. Wersja cyfrowa magazynu 9. Zalety czytania prasy 10. Korzyści

Bardziej szczegółowo

WARTOŚCIOWANIE I OPISY STANOWISK PRACY

WARTOŚCIOWANIE I OPISY STANOWISK PRACY I miejsce w rankingu firm szkoleniowych wg Gazety Finansowej 26-27 lutego, Warszawa Warszawa WARTOŚCIOWANIE I OPISY Klasyfikacja metod wartościowania pracy wskazanie na wady i zalety Konstrukcja opisu

Bardziej szczegółowo

Organizacja procesu projektowania, rozwoju i serwisowania systemu wspomagającego zarzadzanie uczelnią

Organizacja procesu projektowania, rozwoju i serwisowania systemu wspomagającego zarzadzanie uczelnią Organizacja procesu projektowania, rozwoju i serwisowania systemu wspomagającego zarzadzanie uczelnią Marek Bieniasz Sławomir Umpirowicz Piotr Miszewski Kraków, 10 13 września 2012 Plan prezentacji Informacje

Bardziej szczegółowo

NOWE STUDIA PODYPLOMOWE REALIZOWANE WSPÓLNIE PRZEZ WARSZAWSKĄ SZKOŁĘ ZARZĄDZANIA SZKOŁĘ WYŻSZĄ WSPOŁNIE Z FIRMĄ GOWORK.PL

NOWE STUDIA PODYPLOMOWE REALIZOWANE WSPÓLNIE PRZEZ WARSZAWSKĄ SZKOŁĘ ZARZĄDZANIA SZKOŁĘ WYŻSZĄ WSPOŁNIE Z FIRMĄ GOWORK.PL NOWE STUDIA PODYPLOMOWE REALIZOWANE WSPÓLNIE PRZEZ WARSZAWSKĄ SZKOŁĘ ZARZĄDZANIA SZKOŁĘ WYŻSZĄ WSPOŁNIE Z FIRMĄ GOWORK.PL Podyplomowe Studia ZARZĄDZANIE SYSTEMAMI BAZ DANYCH Celem studiów jest przekazanie

Bardziej szczegółowo

Absolwenci kierunków informatycznych

Absolwenci kierunków informatycznych Absolwenci kierunków informatycznych Absolwenci kierunków informatycznych w szkołach wyższych w Polsce w latach 2004-2010 Od 2006 roku obserwujemy trend spadkowy liczby absolwentów Informatyki. W 2010

Bardziej szczegółowo

HRK Retail, bo lubię ludzi

HRK Retail, bo lubię ludzi HRK Retail, bo lubię ludzi Zespół HRK Retail specjalizuje się w obsłudze firm działających w obszarze sprzedaży detalicznej i hurtowej. Poszukujemy pracowników na różne stanowiska w sieciach handlowych

Bardziej szczegółowo

ODPOWIEDZIĄ NA TO WYZWANIE SĄ PROGRAMY ROZWOJOWE BPP PROFESSIONAL EDUCATION.

ODPOWIEDZIĄ NA TO WYZWANIE SĄ PROGRAMY ROZWOJOWE BPP PROFESSIONAL EDUCATION. W DZISIEJSZYCH REALIACH RYNKOWYCH POJEDYNCZE SZKOLENIE TO ZA MAŁO, ABY FIRMA DZIĘKI NIEMU OSIĄGNĘŁA POŻĄDANY EFEKT. ODPOWIEDZIĄ NA TO WYZWANIE SĄ PROGRAMY ROZWOJOWE BPP PROFESSIONAL EDUCATION. Prospekt

Bardziej szczegółowo

Analityk ds. Zarządzania Cenami

Analityk ds. Zarządzania Cenami Analityk ds. Zarządzania Cenami Zapraszamy do udziału w 7-miesięcznym programie stażowym w Departamencie Marketingu Bankowości Detalicznej. W ramach programu zdobędziesz doświadczenie w zakresie analizy

Bardziej szczegółowo

Prezentacja specjalności

Prezentacja specjalności Prezentacja specjalności Program studiów Umiejętności Sylwetka absolwenta Możliwość dalszego rozwoju zainteresowań 2 Synergia wiedzy i praktycznych umiejętności informatycznych duża liczba zajęć laboratoryjnych

Bardziej szczegółowo

Nowoczesne narzędzia HR. Waldemar Lipiński DMZ-CHEMAK sp. z o.o.

Nowoczesne narzędzia HR. Waldemar Lipiński DMZ-CHEMAK sp. z o.o. Nowoczesne narzędzia HR Waldemar Lipiński DMZ-CHEMAK sp. z o.o. W CHMURY CZY Z CHMUR Z ZIEMI NA ZIEMIĘ OPROGRAMOWANIE ROZWIĄZANIA ON-LINE OUTSOURCING PLUS CONSULTING 4 wymiary HR to inicjatywa firm: DMZ-Chemak

Bardziej szczegółowo

Certyfikowany kurs asesora metody Assessment Center /Development Center

Certyfikowany kurs asesora metody Assessment Center /Development Center 6-7, 27-28 lutego, Golden Floor, Warszawa Certyfikowany kurs asesora metody Assessment Center /Development Center Szkolenie skierowane jest do specjalistów ds. zarządzania zasobami ludzkimi lub rekrutacji,

Bardziej szczegółowo

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Do kogo skierowane jest szkolenie? A K A D E M I A H R Do kogo skierowane jest szkolenie? Osoby zarządzające w obszarze HR Osoby pracujące na stanowiskach specjalistycznych oraz HR Biznes Partnerzy Osoby przygotowywane do objęcia stanowiska

Bardziej szczegółowo

RAPORT KOGO POSZUKUJĄ PRACODAWCY?

RAPORT KOGO POSZUKUJĄ PRACODAWCY? RAPORT KOGO POSZUKUJĄ PRACODAWCY? II PÓŁROCZE 2012 2 ANALIZA OFERT PRACY OPUBLIKOWAWANYCH W SERWISIE MONSTERPOLSKA.PL W II PÓŁROCZU 2012 MONSTERPOLSKA.PL Firma Monster Worldwide Polska Sp. z o.o. (dawniej

Bardziej szczegółowo

Stanowiska uwzględnione w raporcie

Stanowiska uwzględnione w raporcie Lista stanowisk Stanowiska uwzględnione w raporcie 1. Account executive 2. Account manager 3. Adiunkt 4. Administrator baz danych 5. Administrator nieruchomości 6. Administrator serwerów 7. Administrator

Bardziej szczegółowo

spis streści prezentacja firmy atuty zakres naszych usług oferta szkolenia agencja pracy tymczasowej serwis ochrona outsourcing nasze osiągniecia

spis streści prezentacja firmy atuty zakres naszych usług oferta szkolenia agencja pracy tymczasowej serwis ochrona outsourcing nasze osiągniecia spis streści prezentacja firmy atuty zakres naszych usług 3 4 5 oferta szkolenia agencja pracy tymczasowej serwis ochrona outsourcing nasze osiągniecia z kim współpracujemy kontakt 6 8 9 10 11 12 13 15

Bardziej szczegółowo

Krótka prezentacja firmy Carpenter Consulting IMSA Poland. usługa: direct search

Krótka prezentacja firmy Carpenter Consulting IMSA Poland. usługa: direct search Krótka prezentacja firmy Carpenter Consulting IMSA Poland usługa: direct search fakty na temat Carpenter Consulting 8 lat w branży doradztwa personalnego obecni w 22 krajach jako członek IMSA: Austria,

Bardziej szczegółowo

PROJEKT CYKL SZKOLEŃ WEWNĘTRZNYCH

PROJEKT CYKL SZKOLEŃ WEWNĘTRZNYCH PROJEKT CYKL SZKOLEŃ WEWNĘTRZNYCH Gdańsk, 2015 1 Opis Usługi Projekt Cykl Szkoleń Wewnętrznych skierowany jest do firm, które planują realizację kilku szkoleń o różnej tematyce bądź z jednego zagadnienia

Bardziej szczegółowo

Dr Marta Czerwiec. Tunbridge Wells, 2015

Dr Marta Czerwiec. Tunbridge Wells, 2015 Dr Marta Czerwiec Tunbridge Wells, 2015 PRISM Brain Mapping Nowoczesne narzędzie oparte o najnowsze osiągnięcia neurologii Zweryfikowane przy pomocy badań empirycznych oraz testów Nie jest oparte na żadnym

Bardziej szczegółowo

Prezentacja firmy Royal Solutions Sp. z o.o.

Prezentacja firmy Royal Solutions Sp. z o.o. Prezentacja firmy Royal Solutions Sp. z o.o. Zawartość prezentacji Misja Doświadczenie Konsultanci Technologie Podejście do Klienta Proces realizacji projektów Badania dojrzałości projektowej Projekty

Bardziej szczegółowo

Kim jesteśmy. CompFort Meridian Polska dzisiaj Około 120 pracowników Obrót za 2012 r. ponad 91 mln zł Stały wzrost przychodów i zakresu działalności

Kim jesteśmy. CompFort Meridian Polska dzisiaj Około 120 pracowników Obrót za 2012 r. ponad 91 mln zł Stały wzrost przychodów i zakresu działalności Profil firmy Profil firmy CompFort Meridian Polska jest dostawcą rozwiązań do zarządzania IT, gwarantujących wysoki poziom bezpieczeństwa, dostępności oraz wysoką jakość usług dostarczanych przez organizację

Bardziej szczegółowo

MISJA, DZIAŁALNOŚĆ, KIERUNKI ROZWOJU O B S ZARY WSPÓŁPRACY Z PRZEDSIĘBIORSTWAMI

MISJA, DZIAŁALNOŚĆ, KIERUNKI ROZWOJU O B S ZARY WSPÓŁPRACY Z PRZEDSIĘBIORSTWAMI MISJA, DZIAŁALNOŚĆ, KIERUNKI ROZWOJU O B S ZARY WSPÓŁPRACY Z PRZEDSIĘBIORSTWAMI Jednostka powołana Uchwałą Senatu Politechniki Śląskiej, prowadząca działalność na rzecz aktywizacji zawodowej studentów

Bardziej szczegółowo

O nas. Specjalizujemy się w outsourcingu wyspecjalizowanych

O nas. Specjalizujemy się w outsourcingu wyspecjalizowanych PREZENTACJA FIRMY O nas Od 2003 roku świadczymy usługi w zakresie outsourcingu kompleksowych procesów biznesowych. Misją naszej firmy jest realizacja polityki obniżenia kosztów operacyjnych poprzez świadczenie

Bardziej szczegółowo

my wiemy jak rozkręcić twój biznes

my wiemy jak rozkręcić twój biznes my wiemy jak rozkręcić twój biznes Effective rozwiązania dla twojego biznesu Oferujemy kompleksowe usługi projektowania, produkcji, testów oraz dystrybucji aplikacji mobilnych. W naszej pracy stawiamy

Bardziej szczegółowo

PROFESJONALNY OUTSOURCING PARTNERSKI DLA INSTYTUCJI FINANSOWYCH. 2015 Businessface Sp. z o.o. 01-199 Warszawa ul. Leszno 21 DALEJ

PROFESJONALNY OUTSOURCING PARTNERSKI DLA INSTYTUCJI FINANSOWYCH. 2015 Businessface Sp. z o.o. 01-199 Warszawa ul. Leszno 21 DALEJ PROFESJONALNY OUTSOURCING PARTNERSKI DLA INSTYTUCJI FINANSOWYCH 1 KIM JESTEŚMY? KIM JESTEŚMY 2 O NAS Profesjonalny Outsourcing Partnerski dla Instytucji Finansowych. NASZĄ MISJĄ jest uwalnianie biznesu

Bardziej szczegółowo

The Right Direction. www.tspace.pl

The Right Direction. www.tspace.pl The Right Direction www.tspace.pl Jesteśmy specjalistami w budowie zaawansowanych platform utrzymujących krytyczne systemy IT oraz systemów składowania i zabezpieczania danych Dlaczego TSpace? Zespół Kapitał

Bardziej szczegółowo

PROJEKTANT APLIKACJI / DOKUMENTÓW PERSONALIZOWANYCH Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski r ref. PA/2017

PROJEKTANT APLIKACJI / DOKUMENTÓW PERSONALIZOWANYCH Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski r ref. PA/2017 PROJEKTANT APLIKACJI / DOKUMENTÓW PERSONALIZOWANYCH r ref. PA/2017 Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie i optymalizację baz danych produkcyjnych oraz nadzorowanie

Bardziej szczegółowo

Interaktywny Instytut Badań Rynkowych

Interaktywny Instytut Badań Rynkowych Interaktywny Instytut Badań Rynkowych Kim jesteśmy? 2 Istniejemy na polskim rynku badań od 2004 roku Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Gemius SA lidera badań internetowych zarówno w Polsce, jak i

Bardziej szczegółowo

WARSZAWA vs WROCŁAW. Zestawienie wynagrodzeń oferowanych w dwóch najdynamiczniej rozwijających się ośrodkach IT w Polsce.

WARSZAWA vs WROCŁAW. Zestawienie wynagrodzeń oferowanych w dwóch najdynamiczniej rozwijających się ośrodkach IT w Polsce. 1 WARSZAWA vs WROCŁAW Porównanie wynagrodzeń / 1H 2013 Zestawienie wynagrodzeń oferowanych w dwóch najdynamiczniej rozwijających się ośrodkach IT w Polsce. 2 placing people first WARSZAWA vs WROCŁAW 1H

Bardziej szczegółowo

Opowiadam o marketingu i społecznościach. Social Media w służbie rekrutacji Propozycja szkolenia

Opowiadam o marketingu i społecznościach. Social Media w służbie rekrutacji Propozycja szkolenia Social Media w służbie rekrutacji Propozycja szkolenia Ponad 80% kandydatów posiada swój profil w mediach społecznościowych i jednocześnie osoby te są świadome możliwości wykorzystywania social media do

Bardziej szczegółowo

Ekspert MS SQL Server Oferta nr 00/08

Ekspert MS SQL Server Oferta nr 00/08 Ekspert MS SQL Server NAZWA STANOWISKA Ekspert Lokalizacja/ Jednostka organ.: Pion Informatyki, Biuro Hurtowni Danych i Aplikacji Wspierających, Zespół Jakości Oprogramowania i Utrzymania Aplikacji Szczecin,

Bardziej szczegółowo