System kontroli i zarządzania sprzedażą. K2online

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "System kontroli i zarządzania sprzedażą. K2online"

Transkrypt

1 System kontroli i zarządzania sprzedażą K2online

2 Firma K2online.pl K2online.pl jest firmą, która dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem branżowym w obsłudze sieci handlowych, w zakresie dostarczania i wdrażania oprogramowania do kontroli i zarządzania sprzedażą. W tej dziedzinie oferujemy rozwiązania, których celem jest uproszczenie procedur funkcjonujących w salonach detalicznych z zachowaniem możliwie najwyższego poziomu bezpieczeństwa pracowników, towarów oraz środków finansowych. Proponowane systemy zapewniają łatwą i niezawodną obsługę oraz dostarczają wieloprzekrojowych informacji wspierających procesy zarządcze. Nasze oprogramowanie działa w trybie on-line i posiada mechanizmy zapewnienia ciągłości pracy w sytuacjach utraty dostępu do sieci internetowej. W zakresie współdziałania z systemami ERP posiadamy wiele interfejsów wymiany danych, które pozwalają na automatyczną lub manualną wymianę danych. Interfejs możemy rozwijać, modyfikować lub uzupełniać, tak aby zapewnić maksymalny poziom integracji. K2online.pl to firma oraz serwis internetowy, który poza funkcjami informacyjnymi przetwarza importowane dane. Gromadzone informacje służą do przygotowywania raportów analitycznych dla kadry zarządzającej naszych Klientów. Dokładamy jak najwięcej starań, aby przekazywane informacje miały ważny wymiar biznesowy. Dzięki temu mają one bezpośredni wpływ na zwiększenie rentowności oraz pomagają podejmować ważne decyzje. Jesteśmy producentem oferowanego oprogramowania, serwisu internetowego oraz niektórych urządzeń. Urządzenia są zawsze instalowane przez naszych serwisantów oraz objęte są gwarancją w czasie trwania umowy. Wdrażając nasze rozwiązania, na bieżąco monitorujemy przez internet sprawność ich działania. Nasz dział wsparcia oferuje pomoc serwisową przez całą dobę w trybie 24h przez 7 dni w tygodniu. Najwięcej problemów użytkownicy zgłaszają tuż przed oraz bezpośrednio po zamknięciu dnia w salonie. W tym czasie serwis musi być dostępny.

3 Systemy informatyczne Program IntegratorPOS odpowiada za komunikację między centralnym systemem ERP a instalacjami programu WebPOS w sieci sklepów. Instalacje w sklepach nie wymagają żadnej konfiguracji. Wszystkie parametry systemu są definiowane centralnie w panalu administracyjnym programy IntegratorPOS. Jednocześnie stanowi on rozszerzenie oferowanych funkcji całego rozwiązania informatycznego. Uzupełnieniem są programy, które odpowiadają za obsługę procesów: B2B, B2C, B2E, raportowania, sprzedaży e-shop, liczników klientów, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu. Program IntegratorPOS może obecnie wymieniać się danymi z systemem ERP stosując między innymi format danych EDI. Niezależnie od tego uzupełniony jest o gotowe interface dla wielu popularnych na rynku systemów. Skuteczna integracja rozwiązań informatycznych, to jeden wspólny dla całej firmy słownik towarów, lista kontrahentów, obieg dokumentów oraz kompletne raportowanie.

4 B2B K2online System B2B K2online jest przystosowany do ścisłej współpracy z systemem ERP, który obsługuje wszelkie zadania realizowane wewnątrz firmy. Dostępność platformy online 24/7/365 Podstawowe funkcje systemu B2B K2online realizują następujące zadania: Obsługa sprzedaży towarów partnerom. Ustalanie oferty cenowej dla partnerów. Ustalanie poziomu dostępnych zapasów. Ustalanie salda w rozliczeniach z partnerem. Automatyczne przyjmowanie zamówień. Informowanie pracowników magazynu o terminie dostawy towarów. System B2B (business-to-business) K2online wspomaga współpracę przedsiębiorstwa z jego partnerami handlowymi. Dzięki funkcjom wspierającym handel w firmie jest lepiej zorganizowany, absorbuje mniejszą liczbę pracowników, umożliwia kontrahentom sprawniejsze kupowanie towarów i usług. System B2B K2online tworzą serwisy internetowe przeznaczone dla: Partnera składanie i monitorowanie zamówień bezpośrednio przez partnerów, kontrola rozrachunków Handlowca przedsiębiorstwa składanie zamówień przez handlowca w imieniu partnera lub kontrahenta Celów administracyjnych konfiguracja ustawień, definiowanie promocji, aktywnych sprzedaży itp. Integracja systemu B2B z rozwiązaniami informatycznymi partnerów handlowych przez wymianę danych w formacie EDI pozwala na pełną automatyzację, choć wymaga dodatkowych działań wdrożeniowych. Automatyczne wystawianie dokumentów. Informowanie o możliwości sprzedaży towarów Proponowanie towarów z mniejszą rotacją. Szacowanie możliwości sprzedaży towarów. Rejestrację kontaktów z partnerami (spotkania, negocjacje, zawierane umowy). Prezentację kontaktów z partnerami w formie raportów. Rejestrowanie działań handlowców. System ERP obsługujący centralę firmy powinien zasilać danymi wszystkie, towarzyszące rozwiązania informatyczne oraz importować i raportować tworzone w nich dane.

5 Program WebPOS Program zarządzania sprzedażą WebPOS odpowiada za sprzedaż i obsługę klientów w sklepach detalicznych oraz punktach handlowych. Program umożliwia współpracę z kasami rejestrującymi, w tym ze zintegrowanymi urządzeniami typu kasa fiskalna po połączeniu z rejestratorem K2online a także z urządzeniami rozdzielnymi typu komputer PC razem z drukarką fiskalną. Działanie w trybie on-line z zabezpieczeniem trybu sprzedaży w sytuacjach utraty połączenia z internetem. Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi: drukarki fiskalne, kasy fiskalne, czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze, wagi elektroniczne. Wystawianie paragonów fiskalnych. Obsługa faktur, zwrotów i reklamacji Kontrola i weryfikacja dostaw Obsługa spisów z natury w wielu trybach: częściowym, sprawdzającym, ciągłym oraz zdawczo-odbiorczym Rozbudowany program lojalnościowy. Zaawansowane akcje promocyjne Wygodne mechanizmy rabatowania Wsparcie w formie aktywnej sprzedaży Paragony zawieszone Sprzedaż mobilna Program uruchamiany na urządzeniach: PC, minipc, tablet, smartphone Program przygotowany dla systemów operacyjnych: MS Windows, Linux, OS X, Android Kontrola dostępu dla pracowników Automatyczne raportowanie Centralna konfiguracja i zarządzanie siecią Program korzysta z ekranów dotykowych Intuicyjny sposób obsługi Wybór towarów wg EAN, PLU, nazwy, indeksu, z listy, z przycisków z obrazkami Filtrowanie towarów wg różnych kryteriów Pełna obsługa rozmiarówek Obsługa kart stałego klienta Bogate konfigurowanie rabatów Uprawnienia pracowników do rabatów Automatyczne akcje promocyjne Wsparcie sprzedawcy aktywną sprzedażą Rejestrowane operacje kasowe Centralna obsługa wystawiania faktur, zwrotów i reklamacji Centralne zarządzanie i konfiguracja systemu (brak konfiguracji w WebPOS)

6 Kasy rejestrujące Program WebPOS może działać w dwóch wersjach współpracując z: drukarkami fiskalnymi kasami fiskalnymi. W obu konfiguracjach zestawy tworzą kasy rejestrujące. Z punktu widzenia użytkowników systemu ERP oraz IntegratorPOS nie ma różnicy między dwoma propozycjami. Szczególnie interesujące jest połączenie kasy fiskalnej z programem WebPOS. W tej wersji kasa fiskalna jest autonomicznym elementem systemu, który importuje listy towarowe i cenniki z systemu centralnego. Rejestrator K2online jest programem komputerowym instalowanym na komputerze, tablecie z systemem operacyjnym MS Windows lub Linux. Zadaniem programu jest zagwarantowanie pewnej wymiany danych między centralnym IntegratorPOS a kasami fiskalnymi, na których będzie prowadzona sprzedaż. W tym rozwiązaniu nie jest wymagane utrzymywanie stałej łączności z internetem. Program WebPOS zainstalowany równolegle, obok rejestratora K2online umożliwia rozbudowanie funkcjonalności kasy fiskalnej o funkcje dostępne dotychczas jedynie w programach POS. W połączeniu z kasą fiskalną program WebPOS spełnia funkcje informacyjne. Mimo to większe są możliwości kasy rejestrującej, gdyż dzięki temu połączeniu kasjer może: bezpośrednio na ekranie obserwować realizowaną transakcję, otrzymywać informacje o stosowanych akcjach promocyjnych, wystawiać faktury, zwroty i reklamacje tworzyć raporty. Czy kasa fiskalna może być alternatywą dla POS? Stosując rejestrator K2online TAK!

7 Liczniki klientów Rejestrator K2online jest urządzeniem, które współpracuje z serwisem internetowym K2online.pl. Jego zadaniem jest gromadzenie danych o ruchu klientów i wysyłanie ich do serwisu internetowego. Rejestrator K2online realizuje następujące zadania: liczenie klientów wchodzących do sklepu, liczenie klientów przechodzących obok sklepu. Program K2PC Zadaniem programu K2PC jest import wybranych danych z lokalnego systemu POS i wysyłanie ich do serwisu internetowego K2online.pl. Program K2PC realizuje następujące zadania: import danych z liczników innych producentów, import danych o sprzedaży, import danych o sprzedawcach, import danych o stanach magazynowych, eksport danych do serwisu K2online.pl Informacje o ruchu klientów w salonie, w zestawieniu z danymi o sprzedaży dostarcza nieocenionych informacji dla skutecznego zarządzania i podnoszenia efektywności.

8 Serwis internetowy K2online.pl Raporty są prezentowane na ekranie lub wysyłane przy pomocy albo sms ewentualnie zapisywane we wskazanej lokalizacji ftp. Serwis internetowy K2online.pl jest głównym elementem systemu zbierania i przetwarzania danych ze sklepów i umożliwia konfigurowanie parametrów serwisu, tworzenie wybranych raportów, wykorzystywanie ich do aktualnych potrzeb w ustalonym zakresie oraz otrzymywanie raportów lub alertów w trybie automatycznym. Automaty Konfiguracja Zarządzanie strukturą sieci handlowej, rejestratorów K2online oraz miejsc instalacji. Zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami. Definiowanie zasad automatycznego raportowania oraz metod wysyłania do odbiorców. Definiowanie alertów przez wyznaczanie punktów krytycznych i ustalanie rodzaju akcji. Raporty Celem działania systemu jest przygotowywanie raportów oraz wysyłanie alertów na podstawie zbieranych danych. Serwis internetowy K2online.pl oferuje szeroką paletę raportów. Są one przygotowywane w formie wykresów, tabel i wiadomości tekstowych. Każdy z oferowanych raportów, do których dostęp ma administrator, może być przez niego przeznaczony do automatycznej dystrybucji. Polega to na szczegółowym zdefiniowaniu kryteriów wykonania raportów oraz zasad przekazania wskazanym odbiorom. Najczęściej wykorzystywaną metodą jest . Z uwagi na ograniczone pojemnością możliwości SMS, ten kanał jest zazwyczaj wykorzystywany do przekazywania syntetycznych raportów lub alertów tekstowych. Alerty Jest to stale rozwijana funkcja, której zadaniem jest dostarczenie lub sms zdefiniowanemu odbiorcy informacji w trybie on line o przekroczeniu założonych progów wartościowych na podstawie gromadzonych danych. Dobra konfiguracja = informacje zawsze na czas

9 Analiza obiektów w trybie video K2online.pl oferuje rozwiązania, które pozwalają na wykrywania ruchu. Jest to doskonałe rozwiązanie do zastosowań na obszarach strzeżonych, o ograniczonym dostępie oraz w miejscach, gdzie dozwolony jest tylko ruch jednokierunkowy. Proponowane oprogramowanie umożliwia zliczanie osób przekraczających zdefiniowane linie. Przy czym uwzględniany jest kierunek ruchu. Rozwiązanie to jest alternatywą dla klasycznego licznika klientów. Dyskretnie umieszczona na suficie kamera może jednocześnie pełnić funkcję monitoringu video oraz licznika klientów. Jedną z opcji jest określanie liczby osób znajdujących się w określonym obszarze. Zastosowaniem tej funkcji jest najczęściej obliczanie długości kolejki do kasy. Analiza obiektów w trybie video pozwala również kontrolować pracę kasjera. Dzięki synchronizacji danych z rejestratora K2online z programem WebPOS z kamerą umieszczoną przy kasie, uzyskujemy filmy wideo dla każdego paragonu, dla każdej operacji wykonywanej na kasie. W rezultacie, obserwując obraz wideo w czasie rzeczywistym lub przeglądając archiwum wideo, operator zobaczy rozliczenie z klientem wraz z listą produktów przez niego kupionych. Daje to operatorowi pełny obraz tego, co dzieje się w danym terminalu kasowym i pomaga wykryć typowe przypadki nadużyć finansowych, w tym: oszustwa związane z kartami kredytowymi oraz wyłudzanie zniżek kradzież gotówki w trakcie wydawania reszty zmiany w rachunku na korzyść kasjera sprzedaż droższego produktu z kodem kreskowym pochodzącym z produktu tańszego nieuprawnione przyznanie zniżki zmowa kasjera z klientem, prowadząca do kradzieży produktów anulowanie zapłaty po rozliczeniu z klientem, a w konsekwencji kradzież gotówki oszustwo w przypadku zwrotu towaru i jego nie zarejestrowania w terminalu kasowym użycie fałszywych kart kredytowych zwrot podrobionych towarów naruszenia zarejestrowane przez główny system monitoringu wizyjnego Zaufanie - tak. Kontrola - 2 x tak

10 Video monitoring Kamera do video monitoringu to dobre rozwiązanie zarówno dla klientów prowadzących własny biznes, jak i klientów indywidualnych. Video monitoring, to najprostszy sposób obserwowania dowolnego obiektu: domu, mieszkania, biura czy magazynu. Atutem urządzenia jest łatwy i stały podgląd z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu smartfonie, tablecie, laptopie czy komputerze. Warto podkreślić, że video monitoring daje gwarancję bezpieczeństwa - transmisja obrazu jest szyfrowana, co zapewnia pełne bezpieczeństwo danych. Zaletą jest łatwy i szybki proces instalacji kamer oraz urządzeń towarzyszących. Wystarczy podłączyć zestaw do zasilania i internetu, by móc obserwować na ekranie komputera, smartfona czy tabletu wybrane przez siebie miejsce lub obiekt. Szeroki wybór modeli kamer oraz bogate możliwości konfiguracyjne pozwalają dopasowanie oferty do oczekiwań klienta. Typowe kamery oferują możliwość zastosowań zarówno zewnętrznych (montaż w obudowie zewnętrznej) jak i wewnętrznych. Stosowane przetworniki video dają wysokiej rozdzielczości obraz o rozdzielczości co najmniej 700 linii w kolorze. Urządzenia można stosować w słabych warunkach oświetleniowych. Funkcja poszerzonej dynamiki wydobywa z kontrastowego planu obserwacyjnego większą ilość szczegółów. Wyjście alarmowe NO/NC aktywowane jest poprzez detekcję ruchu. Dopasowując rozwiązanie do indywidualnych potrzeb i możliwości użytkownik wybiera urządzania analogowe lub cyfrowe. Możliwe jest także stosowanie wariantów hybrydowych Kamery automatycznie wykrywają ruch, a następnie mogą wysyłać powiadomienie do użytkownika mailem. Zapis nagrania z kamery jest utrwalany w rejestratorze video, dzięki czemu można go odtworzyć w dowolnej chwili. Dodatkowo, dzięki wbudowanym diodom na podczerwień kamera doskonale sprawdzi się w nocy oraz ciemnym pomieszczeniu. Dzięki wykorzystaniu kompresji H.264 (stosowanej przez YouTube oraz VoD) urządzenie nie obciąża zbytnio łącza i nie konsumuje dużej ilości danych. Kamera pozwala na transmisję obrazu 24h na dobę, co umożliwia obserwację danego miejsca w dowolnej chwili, na dowolnym urządzeniu. Z kamerą do monitoringu i naszą ofertą łatwiej nadzorować biznes. W każdej chwili kiedy odpoczywamy, jesteśmy w podróży, na nudnym spotkaniu, możemy zajrzeć w miejsca objęte monitoringiem.

11 System lojalnościowy K2online System lojalnościowy K2online jest nowatorskim rozwiązaniem, które oferując klasyczne możliwości identyfikacji stałego klienta, wprowadza najnowocześniejsze metody. Typową metodą identyfikacji klienta jest karta, wyglądem zbliżona do karty płatniczej. Kodem konsumenta jest najczęściej nadrukowany kod kreskowy. Niekiedy używany jest pasek magnetyczny lub wbudowany w kartę chip. System lojalnościowy K2online akceptuje stosowane tradycyjne identyfikatory. Proponujemy jednak uzupełnienie ich o nowe powszechnie dostępne oraz używane narzędzia. Mowa tutaj o telefonach komórkowych oraz aplikacjach w nich zainstalowanych. Dowolny współczesny smartphone a także większość powszechnie używanych telefonów komórkowych korzysta z możliwości dostępu do internetu. Do tego celu używana jest wymiana danych w sieci komórkowej oraz łączność przez sieć wi-fi lub w ramach łączności bluetooth. System lojalnościowy K2online pozwala na wykorzystanie ww. funkcji do identyfikacji właściciela telefonu komórkowego. Każde rozwiązanie wdrażanego systemu lojalnościowego wymaga ścisłego przestrzegania przepisów ochrony danych osobowych. Dlatego firma korzystającą z naszego rozwiązania musi przygotować regulamin systemu lojalnościowego oraz dokonać wymaganych zgłoszeń i rejestracji w GIODO. Wdrożenie systemu lojalnościowego K2online umożliwia korzystanie z wielu funkcji: autoryzację zakupów i uprawnień klienta, rozpoznawanie obecności klientów w sklepie, rozpoznawanie obecności klientów przebywających obok sklepu, rejestrowanie czasu przebywania w salonie lub jego sąsiedztwie, wysyłanie informacji typu newsletter, wysyłanie informacji typu SMS, wysyłanie informacji do aplikacji w telefonie, definiowanie form, sposobów i częstotliwości komunikowania się z klientem lub dla grup klientów dostęp klienta do indywidualnego konta w serwisie internetowym. Dostosuj ofertę dla KLIENTA!

12 System kontroli sprzedaży K2online jest dedykowany do: sieci handlowych, średnich i małych punktów handlowych, centrów handlowych. K2online.pl ul. Modlińska Warszawa telefon fax

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4 Informacje o systemie Comarch ERP Altum Wersja: 5.4 Spis treści 1. Informacje ogólne... 6 2. Funkcjonalność Comarch ERP Altum w pigułce... 6 3. Elastyczność i otwartość systemu... 9 3.1. Ergonomia, interfejs

Bardziej szczegółowo

Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem

Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem Bastion ERP Financials 3 Bastion ERP str. 5 Bastion ERP BPM str. 20 Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnymi przedsiębiorstwami

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania Comarch dla sieci sprzedaży detalicznej

Rozwiązania Comarch dla sieci sprzedaży detalicznej Rozwiązania Comarch dla sieci sprzedaży detalicznej Comarch kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Szanowni Państwo, Posiadanie w pełni zintegrowanego środowiska IT pozwala firmom z branży

Bardziej szczegółowo

Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać

Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać 30 OPROGRAMOWANIE DLA MSP Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać Oferta rynkowa systemów dostępnych w modelu SaaS jest w Polsce coraz bogatsza, porównywalna do innych krajów Europy Zachodniej, choć

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Forte

System Zarządzania Forte System Zarządzania Forte prostota zaufan ie Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie dla

Bardziej szczegółowo

Zasady korzystania z aplikacji InsERT na Platformie OXY24 dla klientów Allegro

Zasady korzystania z aplikacji InsERT na Platformie OXY24 dla klientów Allegro Zasady korzystania z aplikacji InsERT na Platformie OXY24 dla klientów Allegro OXYCOM S.A. Wrocław Zawartość 1. O PLATFORMIE OXY24... 4 2. ZARZĄDZANIE PLATFORMĄ... 4 2.1. LOGOWANIE DO PLATFORMY... 4 2.2.

Bardziej szczegółowo

Jeden system - wiele korzyści!

Jeden system - wiele korzyści! Jeden system - wiele korzyści! Zapraszam do uporządkowanego świata PROGMATE DOCs. Pytany przy różnych okazjach o to, czym tak naprawdę jest PROGMATE DOCs, odpowiadam: To solidny fundament, na którym można

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WDROŻENIA I DOSTAWY CZĘŚĆ I

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WDROŻENIA I DOSTAWY CZĘŚĆ I Załącznik nr 2A POVIIG230/11/2013 SPECYFIKACJA TECHNICZNA WDROŻENIA I DOSTAWY CZĘŚĆ I Zamówienie obejmuje dostawę wraz z wdrożeniem systemu elektronicznego obiegu dokumentów oraz wyposażenie multimedialne

Bardziej szczegółowo

Sage Symfonia Start Handel

Sage Symfonia Start Handel Sage Symfonia Start Handel Podręcznik użytkownika Wersja 2015.c Producent: Sage sp. z o.o. tel. 22 455 56 00 www.sage.com.pl Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation. Microsoft SQL Server

Bardziej szczegółowo

Opis funkcjonalności systemu Comarch CDN XL

Opis funkcjonalności systemu Comarch CDN XL Opis funkcjonalności systemu Comarch CDN XL Podstawowe moduły Comarch CDN XL BUSINESS INTELLIGENCE - dane, informacje, decyzje Nowoczesne narzędzie do raportowania zdarzeń gospodarczych, stanowiące fundament

Bardziej szczegółowo

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO Jaworzno dnia 08.09.2014 r. TALMEX Sp z o.o. realizuje projekt pt.: WDROŻENIE SYSTEMU B2B W CELU AUTOMATYZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH Z PARTNERAMI PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO

Bardziej szczegółowo

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Koncepcja Publikacji: Leszek Czech Autorzy: Tomasz Dębicki Olgierd Dziamski Tomasz Kawecki Wojciech Kliber Marcin Kraska Piotr Nowak Michał Przybylski

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych

Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych InteliHotel. Inteligentny Hotel POSitive Hospitality POSitive Restaurant POSitive SPA & Sport

Bardziej szczegółowo

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV Przewodnik po systemie Spis treści MICROSOFT DYNAMICS NAV 6 W JAKI SPOSÓB KUPIĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV? 10 FUNKCJONALNOŚĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV 13 ZARZĄDZANIE FINANSAMI I KSIĘGOWOŚĆ

Bardziej szczegółowo

Sage Symfonia Handel (Sprzedaż)

Sage Symfonia Handel (Sprzedaż) Sage Symfonia Handel (Sprzedaż) Podręcznik użytkownika Wersja 2015.b Producent: Sage sp. z o.o. tel. 22 455 56 00 www.sage.com.pl Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation. Microsoft SQL

Bardziej szczegółowo

Case study 3 Nescafé Dolce Gusto. Kompleksowe wdrożenie e-commerce 13 dla TIM SA. Kompleksowa optymalizacja e-commerce 27 dla INTERSPORT Polska S.A.

Case study 3 Nescafé Dolce Gusto. Kompleksowe wdrożenie e-commerce 13 dla TIM SA. Kompleksowa optymalizacja e-commerce 27 dla INTERSPORT Polska S.A. 1 Spis treści Case study 3 Nescafé Dolce Gusto Kompleksowe wdrożenie e-commerce 13 dla TIM SA Kompleksowa optymalizacja e-commerce 27 dla INTERSPORT Polska S.A. Rozwijanie sprzedaży e-commerce 35 w modelu

Bardziej szczegółowo

Symfonia Handel. Podręcznik użytkownika. Wersja 2011.a

Symfonia Handel. Podręcznik użytkownika. Wersja 2011.a Symfonia Handel Podręcznik użytkownika Wersja 2011.a Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation. Adobe, Acrobat, Acrobat Reader, Acrobat Distiller są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Comarch kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Posiadanie w pełni zintegrowanego środowiska IT pozwala firmom z branży retail kompleksowo

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań

Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań Spis treści Wstęp 3 SAP Business One: kluczowe cechy 4 Korzyści biznesowe 5 Przegląd funkcjonalności 6 Finanse

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia do postępowania o zamówienie publiczne na: kompleksową dostawę, wdrożenie i utrzymanie Zintegrowanego Informatycznego Systemu Wspomagania Zarządzania Uczelnią klasy ERP wraz

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie finansami

Zarządzanie finansami Microsoft Dynamics NAV 2009 Zarządzanie finansami Dokument oficjalny Wykorzystywanie informacji związanych z zarządzaniem finansami w celu poprawy wyników firmy www.microsoft.com/poland/dynamics/nav Spis

Bardziej szczegółowo

System Symfonia e-dokumenty

System Symfonia e-dokumenty System Symfonia e-dokumenty Podręcznik użytkownika Wersja 2012 Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation. Adobe, Acrobat, Acrobat Reader, Acrobat Distiller są zastrzeżonymi znakami towarowymi

Bardziej szczegółowo

Symfonia Start Faktura i Kasa

Symfonia Start Faktura i Kasa Symfonia Start Faktura i Kasa Podręcznik użytkownika Wersja 2013 Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation. Adobe, Acrobat, Acrobat Reader, Acrobat Distiller są zastrzeżonymi znakami towarowymi

Bardziej szczegółowo

SYSTEM ERP MICROSOFT DYNAMICS NAV 2015

SYSTEM ERP MICROSOFT DYNAMICS NAV 2015 SYSTEM ERP MICROSOFT DYNAMICS NAV 2015 FUNKCJONALNOŚĆ V. 2.60 Prawa do niniejszych materiałów zastrzeżone są na rzecz innych podmiotów (Microsoft/IT.Integro) i ich naruszenie grozi sankcją. Korzystanie

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

Rynek elektronicznych systemów B2B

Rynek elektronicznych systemów B2B Rynek elektronicznych systemów B2B Paweł Mamcarz UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO Autor: Paweł Mamcarz UBIK Business Consulting Sp. z o.o. www.ubikbc.pl Wydawca: Polska Agencja Rozwoju

Bardziej szczegółowo

Adresy składowania. Advanced Planning and Scheduling. Analiza ABC wykonywana automatycznie wg zadanych kryteriów

Adresy składowania. Advanced Planning and Scheduling. Analiza ABC wykonywana automatycznie wg zadanych kryteriów Adresy składowania Advanced Planning and Scheduling Analiza ABC wykonywana automatycznie wg zadanych kryteriów Analiza danych dostawców (solidność, ceny, jakość itp.) Analiza przepływów finansowych związanych

Bardziej szczegółowo

Gastro POS. Instrukcja użytkownika. Wersja 2012.x.FR0X

Gastro POS. Instrukcja użytkownika. Wersja 2012.x.FR0X Gastro POS Instrukcja użytkownika Wersja 2012.x.FR0X SOFTECH Sp. z o.o. 01-940 Warszawa, ul. Palisadowa 20 / 22 www.gastro.pl e-mail: info@gastro.pl Tel.: do Działu Handlowego: (22) 610 77 42 Tel.: do

Bardziej szczegółowo

ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA ERP/ERP II

ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA ERP/ERP II Przemysław Lech ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA ERP/ERP II charakterystyka wykorzystanie w biznesie wdrażanie 1 Copyright by Przemysław Lech Wszelkie prawa zastrzeżone Niniejsza publikacja jest elektroniczną

Bardziej szczegółowo