Emgoldex Prezentacja Firmy

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Emgoldex Prezentacja Firmy"

Transkrypt

1 Emgoldex Prezentacja Firmy Witaj. Nazywam się Wiesław Moroz. Od dłuższego czasu szukałem firmy która zapewni mi dochód na przyzwoitym poziomie oraz da gwarancję trwałości oraz wypłacalności na stały okres. W rozmowie ze znajomym dostałem informacje o bardzo ciekawym projekcie którym jest EMGOLDEX. Polecam go dla wszystkich szukających pewnego biznesu z gwarancją wypłacalności. Firma jest z niemieckim rodowodem i istnieje od 13 lat a online od ponad 3. Zajmuje się kupnem i sprzedażą sztabek inwestycyjnych złota z ceryfikatami jakości na złoto 24 karatowe o czystości 999,9. Jestem w grupie liderów którzy mają na uwadze pomoc dla osób które chcą wziąść udział w tym projekcie. Nikt tu sam nie zostanie sobie, jest ciagły kontakt pomiędzy osobami nowymi a aplejnerami. Jak kiedyś powiedziała pewna znana osoba (bardzo mi się to określenie spodobało) Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych efektów Kto nie planuje przyszłości, nie chce nic w swoim życiu zmienić to po prostu do niczego nie dojdzie. Dlatego też oprócz projektów w których działam (Forex, Giełda czy też programy podwyższonego ryzyka) buduje także swój biznes z EMGOLDEX. Przełożenie jest ogromne. Możemy zarabiać dobre pieniądze na bierzące życie a część wypłat możemy odbierać w złocie i je gromadzić. Wartość złota ciągle idzie w górę, od 2000 roku to ponad 680%. 100% pasywny dochód z inwestycji. Jeśli chcesz skorzystać z takiej propozycji po prostu dołącz do naszej grupy.

2 Dostaniesz od Nas podobną stronę jako Startup. Będziesz mógł ją polecać do zapraszania osób do swojej struktury w Emgoldex. EMGOLDEX powstał przy Gold&Silver Phisical Metals KG ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestorów w złoto na rynkach międzynarodowych. Nie jest Hyipem ani programem podwyższonego ryzyka. Nic nie tracisz a możesz zyskać wiele. Zapraszam do obejrzenia prezentacji Emgoldex mojej koleżanki Katarzyny Szmyd oraz mojej prezentacji na potrzeby mojego bloga. Firma EMGOLDEX zarejestrowana jest w Dubaiu. EMGOLDEX TRADE DMCC Administrative Office Unit 2H , Floor 5, Building 2, Jewellery & Gemplex, DMCC, Dubai, UAE Phone: Marketing Department Department of deliveries and arranging storage Dlaczego Dubai?

3 Ponieważ Dubai to największe centrum handlu złota na Bliskim Wschodzie oraz w regionie Indii. Miasto importuje średnio 300 ton złota rocznie i jest najszybciej rozwijającym się ośrodkiem handlu złota na świecie. Firma kupuje złoto w bardzo dużych ilościach bezpośrednio od rafinerii przy bardzo dużych upustach w stosunku do ceny rynkowej (podobno nawet rzędu 30-40%). Co robimy i jak zarabiamy w EMGOLDEX Firma obecnie łączy tradycyjne metody sprzedaży złota przez internet ze sprzedażą w programie Emgoldex w postaci tzw. stołów. W programie płacimy za konkretny produkt jakim jest złoto. Tworzony jest stół-matryca (bord) 15 osobowy. Mamy możliwość wyboru stołu małego lub dużego. Mały stół wkład 150 euro Wejście do małego stołu to 150 euro (650zł). Po jego przejściu uzyskujemy 1040 euro z czego 540 euro możemy przeznaczyć na wejście do dużego stołu, a resztę możemy sobie skonsumować. Duży stół wkład 540 euro W tym przypadku (wejście 540 euro) możemy startować od razu do dużego stołu pomijając mały co daje Nam bonus 3500 euro po jego pierwszym przejściu i następne 3500 euro po powtórnym, bez żadnej dopłaty a można to powtarzać do woli. Nikt nie może w tym biznesie stracić bo jak wpłacamy pieniądze to płacimy za certyfikowane sztabki złota. Jeśli ktoś wejdzie np. na duży stół i nie może znaleźć osoby, a ma kiepskich aplajnów..to może je po prostu odzyskać. Można wziąć złoto i trzymać je jako inwestycję w domu lub w banku Pro-Aurum : i sprzedać w chwili kiedy jego wartość jest w górnym stadium lub jeśli nie chce złota tylko gotówkę, to może odsprzedać je firmie Emgoldex po określonej prowizji. Program jest bardzo bezpieczny i możemy w niego wejść i wprowadzić swoich znajomych bez obawy że narazimy ich na stratę wpłaconych do programu pieniędzy. Złoto obecnie warto kupić bo jego cena po dłuższych spadkach,,odbije" się i powinna sporo wzrosnąć: W programie płacimy za konkretny produkt jakim jest - złoto. Wielu inwestorów kupuje złoto bo jego wartość rośnie z roku na rok. Jeżeli jesteś zainteresowany/na to zapraszam do kontaktu. Odpowiem na pytania i wyjaśnię wątpliwości. Zapewniam, że nikt nie zostanie bez mojej pomocy i pomocy moich aplajnów liderów, a więc masz łącznie ze mną kilku bardzo doświadczonych liderów do pomocy przy pozyskiwaniu osób, prezentacjach itp. - naprawdę wyjątkowo korzystny układ. Prezentacje możemy robić choćby codziennie i praktycznie o dowolnej porze bo moi aplajni nie pracują na etatach, nie prowadzą firm tradycyjnych, które by zabierały im dużo czasu i energii, a wiec są oni dyspozycyjni

4 i gotowi do pomocy, a do programu jesteśmy wszyscy bardzo przekonani i bardzo dobrze się w nim czujemy i mamy już 1-sze rewelacyjne wyniki... 1-sze stoły zamykamy nawet w 1-2 tygodnie!!! Zapewiamy webinary informacyjne dla nowych osób, a dla wprowadzonych różne szkolenia webinarowe typu jak zapraszać, jak wyłaniać pozytywne osoby do współpracy, a na,,negatywów" nie tracić czasu oraz jak zostać liderem pod kierunkiem liderów. A więc zarejestruj się bez zobowiązań na stronie firmy przez link polecający, pooglądaj sobie różne zakładki, poczytaj zapoznaj się trochę z tematem i skontaktuj się z koniecznie moja osobą. Wyjaśnię Ci dalsze kroki. Poniżej link do Rejestracji w Firmie Emgoldex Daj sobie szanse zobaczenia pełnego oblicza tego biznesu, bo za rok możesz żałować, że nie chciało Ci sie z tym dokładniej zapoznać i to sobie...zlekceważyłeś. W Hiszpanii po roku Emgoldex jest tak popularny, że bardzo często jak kogoś zapraszają do Emgoldex to słysza... Już w tym jestem... Ci co zaczęli od początku i potraktowali to poważnie maję już pasywne dochody w wysokości nawet euro dziennie!!! Tak!! To nie pomyłka. Tyle zarabiają. W filmie poniżej Piotr Nastałek pokazuje, jak za pieniądze z odsprzedania firmie złota kupił kupony dla swoich partnerów biznesowych. Powyżej 14 dni jeśli ktoś nie wprowadzi do grupowego zakupu złota 2 osób to po skończeniu małego stołu (wejście za 150 euro) dostaje od firmy złoto za wpłacone pieniądze i jak nie chce złota to w ciągu kikunastu sekund sprzedaje firmie złoto przez wykonanie paru,,ruchów' w biurze i natychmiast ma je w swoim biurze które może sobie wypłacić na swój rachunek bankowy.. Jak ktos wejdzie za 540 euro na tzw. duży stół to powyżej 14 dni ma czas na znalezienie 2 partnerów w czasie wypełniania się 2 stołów i jeśli w tym czasie nie przyprowadzi 2 nowych klientów do firmy do grupowego zakupu złota to nie dostaje premii bo..nie wykonał pracy..ale dostaje za wpłaconą kase złoto, i jak nie chce złota to w ciągu kilkunastu sekund sprzedaje firmie złoto na podobnych zasadach jak przy stole małym Zalecam również obejrzenie nagranych webinarów o Emgoldex. Link do webinaru informacyjnego Emgoldex z wtorku Link do podstawowego szkolenia technicznego Emgoldex z czwartku Wystarczy w Enter Guest Name - wpisać swoje imię i się zalogować.

5 Reasumując: w Emgoldex nie można starcić swojej inwestycji ponieważ w wypadku rezygnacji lub nie przyprowadzenia do firmy 2 klientów do grupowego zakupu złota...odzyskujemy swoją wpłaconą gotówke...( w tym drugim przypadku gdy odsprzedajemy złoto firmie to oczywiście suma wpłaconej przy wejściu do programu kasy będzie potrącona o prowizję kupna-sprzedaży złota na dany dzień wg ceny giełdowej złota...bo firma nie jest instytucją charytatywną, bez problemu odkupuje złoto, ale za tą usługę pobiera prowizje...nie ma nic za darmo...czy w przyrodzie czy w gospodarce... Zrozumienie modelu biznesowego, sposobu zarabiania w firmie EMGOLDEX jest kluczem do sukcesu. Złoto jest towarem jakim obraca firma i na tym obrocie zarabia bardzo duże pieniądze. Jeśli ktoś nie lubi złota jako kruszywa i właśnie dlatego nie che współpracować z EMGOLDEX, powinien zwrócić uwagę na plan wynagrodzeń. Jeśli ktoś chce, może zarobione złoto zamówić sobie do domu lub trzymać w depozycie czekając aż kurs skoczy do góry. Możliwości jest całe mnóstwo, trzeba tylko chcieć! Prostota tego systemu powala na kolana! Tutaj każdy ma szansę zarobić, a jeśli coś mu się nie powiedzie to ma gwarancję zwrotu. Nie znam drugiej firmy, która przy jednorazowej wpłacie 150 lub 540 euro - bez jakichkolwiek comiesięcznych kwalifikacji - oferuje dostęp do takich zarobków. A przypomnę, EMGOLDEX jest w pełni legalną, poważną i fizycznie istniejącą firmą, którą można odwiedzić osobiście. Moje zdanie na temat EMGOLDEX jest takie, że obecnie to najlepsze rozwiązanie inwestycyjne. Wystarczy zrozumieć plan zarobkowy. W 5 tygodni nasza organizacja rozrosła się do 350 partnerów z czego 39 z nich otrzymało wynagrodzenie w wysokości ok euro. Bardziej zaangażowane osoby otrzymały w/w kwotę dwukrotnie (zamykając 2 stoły głównego zamówienia). Dzięki swojej aktywności otrzymają również złote zegarki z 10g sztabką złota wewnątrz w ramach premii uznaniowej za rozwój firmy. Pamiętajmy o tym, że CZAS to nasze najcenniejsze aktywo i nie można go trwonić. Zastanówmy się przez chwilę co tak naprawdę chcemy osiągnąć podejmując współpracę z firmą EMGOLDEX? Ja chcę zabezpieczyć swoją przyszłość i poprawić jakość obecnego życia! A TY? EMGOLDEX to biznes w którym ludzie pracują, a jak pracują to zarabiają i to coraz więcej a mówimy o ogromnych kwotach, gdzie te często pokazywane 3500 euro jest zaledwie kieszonkowym. W tej firmie nie ma przegranych, tutaj nie wpłacasz pieniędzy, tylko kupujesz złoto i nawet jeśli nic więcej nie zrobisz to na koniec cyklu dostaniesz zakupione przez siebie złoto, lub równowartości w gotówce. Dodatkowo podchodząc do EMGOLDEX jak do budowania własnej firmy, tworzenia zgranej grupy, to sukces może okazać się przewyższający wszelkie oczekiwania. Wszystko zależy od podejścia, jeśli ono będzie poważne, to i efekty będą poważne - do czego zachęcam. Proponuję przeczytać ciekawy artykuł dotyczący metali szlachetnych i przyszłych emerytur! Zwlekanie z decyzją o oszczędzaniu jest błędem nie do naprawienia a jego skutki mogą być zgubne dla jakości naszego życia w przyszłości. Pytania proszę kierować na poniższy kontakt:

6 Wiesław Moroz tel: Skype : poverejay Pozdrawiam Wiesław

Szkolenie Top Investor. Wywiad z Michałem, skalperem, który odniósł sukces. www.forexinstitute.pl. kkkk

Szkolenie Top Investor. Wywiad z Michałem, skalperem, który odniósł sukces. www.forexinstitute.pl. kkkk kkkk Szkolenie Top Investor Wywiad z Michałem, skalperem, który odniósł sukces Typowe prawnicze gadanie, czyli wyłączenie odpowiedzialności: Prezentowany materiał ma wartość wyłącznie edukacyjną i autorzy,

Bardziej szczegółowo

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE 2012 - Krzysztof Morawski 1 Do swobodnego kopiowania i rozpowszechniania! Zezwala się na: łączenie tej publikacji z innymi

Bardziej szczegółowo

Jak zostać człowiekiem wolnym finansowo i uchronić się przed stratą pieniędzy?

Jak zostać człowiekiem wolnym finansowo i uchronić się przed stratą pieniędzy? Jak zostać człowiekiem wolnym finansowo i uchronić się przed stratą pieniędzy? Mr. X Ententa LTD http://ententa.pl/wolnosc finansowa/ 1 Coraz więcej osób w Polsce i na świecie, słyszało o wolności finansowej

Bardziej szczegółowo

Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy nie muszą martwić się o swój biznes i spokojnie jeżdżą na wakacje?

Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy nie muszą martwić się o swój biznes i spokojnie jeżdżą na wakacje? Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy nie muszą martwić się o swój biznes i spokojnie jeżdżą na wakacje? Twój biznes to ciągła walka? Bywają takie dni, kiedy czujesz się potwornie zmęczony, przygaszony, bezradny?

Bardziej szczegółowo

Pomysł na biznes Kreatywny

Pomysł na biznes Kreatywny Pomysł na biznes Kreatywny przedsiębiorca Pomysł na biznes redakcja naukowa recenzenci dr Sławomir Jarka dr Andrzej Filipowicz dr Anna Marianowska prof. dr hab. Janina Sawicka Kreatywny przedsiębiorca

Bardziej szczegółowo

WEALTH MANAGEMENT JAK SKUTECZNIE POMNAŻAĆ SWÓJ MAJĄTEK

WEALTH MANAGEMENT JAK SKUTECZNIE POMNAŻAĆ SWÓJ MAJĄTEK 8 MAJA 2008 WEALTH MANAGEMENT JAK SKUTECZNIE POMNAŻAĆ SWÓJ MAJĄTEK JESTEŚMY KONSERWATYWNYM BANKIEM ROZMOWA Z JACKIEM TARAŚKIEWICZEM, ING BANK ŚLĄSKI str. 7 RYNEK WALUTOWY FOREX str. 10 DORADZTWO DLA NAJBOGATSZYCH

Bardziej szczegółowo

Wszedłeś w jej posiadanie dzięki uprzejmości Księgarni Internetowej MAKLERSKA (www.maklerska.pl)

Wszedłeś w jej posiadanie dzięki uprzejmości Księgarni Internetowej MAKLERSKA (www.maklerska.pl) Niniejszy publikacja jest własnością prywatną. Wszedłeś w jej posiadanie dzięki uprzejmości Księgarni Internetowej MAKLERSKA (www.maklerska.pl) Niniejsza publikacja ani żadna jej część, nie może być kopiowana,

Bardziej szczegółowo

FBO 005: Kredyt hipoteczny i syndrom sztokholmski

FBO 005: Kredyt hipoteczny i syndrom sztokholmski Podcast Finanse bardzo osobiste, odcinek 5 Data publikacji: link do opisu na blogu: http://marciniwuc.com/kredyt-hipoteczny-fbo-005/ FBO 005: Kredyt hipoteczny i syndrom sztokholmski Witam Was bardzo serdecznie

Bardziej szczegółowo

e-profit Starter prezentuje: 100palcow.com Czy na inwestycji w mobile można zarobić?

e-profit Starter prezentuje: 100palcow.com Czy na inwestycji w mobile można zarobić? Paweł Zaremba scenarzysta Counter Strike, opowiada o swej najnowszej misji Strona 27 wszystko o e-biznesie 5 sekund czyli jak zrobić dobre, pierwsze wrażenie Niewerbalna mowa ciała nad tym warto popracować!

Bardziej szczegółowo

http://kurs.opiekuninwestora.pl

http://kurs.opiekuninwestora.pl http://kurs.opiekuninwestora.pl LEKCJA 2: LOKATY, OBLIGACJE, AKCJE, FOREX. ILE MOŻNA ZAROBIĆ? Zanim przejdziemy do informacji o funduszach inwestycyjnych warto choćby pobieżnie poznać inne sposoby inwestowania.

Bardziej szczegółowo

E-MARKETING PRAWNICZY

E-MARKETING PRAWNICZY E-MARKETING PRAWNICZY Promocja kancelarii prawnej drugiej dekadzie XXI wieku Niewątpliwie żyjemy w świecie gigantycznych i bezprecedensowych zmian. Nie dotyczą one jedynie technologii, ale w ogóle globalnego

Bardziej szczegółowo

INWESTYCJE GIEŁDOWE RYNEK AKCJI W POLSCE

INWESTYCJE GIEŁDOWE RYNEK AKCJI W POLSCE INWESTYCJE GIEŁDOWE RYNEK AKCJI W POLSCE Napisał Marcin Otorowski Mierzyn 2003 2 SPIS TREŚCI I. Wstęp 5 II. Informacje wstępne 9 2.1. Odczytywanie informacji z tradycyjnego wykresu giełdowego 10 2.2 Odczytywanie

Bardziej szczegółowo

GIEŁDA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH (GPW) WYBÓR I OCENA SPÓŁKI GIEŁDOWEJ

GIEŁDA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH (GPW) WYBÓR I OCENA SPÓŁKI GIEŁDOWEJ GIEŁDA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH (GPW) WYBÓR I OCENA SPÓŁKI GIEŁDOWEJ - strategie inwestycyjne - analiza fundamentalna - analiza techniczna INSTRUMENTY RYNKU KAPITAŁOWEGO Kraków, 2009 r. www.bdm.pl 1 GIEŁDA

Bardziej szczegółowo

RYNEK PRACY / PORADNICTWO ZAWODOWE / POŚREDNICTWO PRACY / FUNDUSZE EUROPEJSKIE. kurs na pracę

RYNEK PRACY / PORADNICTWO ZAWODOWE / POŚREDNICTWO PRACY / FUNDUSZE EUROPEJSKIE. kurs na pracę RYNEK PRACY / PORADNICTWO ZAWODOWE / POŚREDNICTWO PRACY / FUNDUSZE EUROPEJSKIE Nr 4/2013 kurs na pracę Własny biznes szansą na sukces Pomorski Ośrodek Kompetencji IDG ma już 4 lata Issn 2082-0275 fot.

Bardziej szczegółowo

studencki punkt widzenia SKN Inwestor Uniwersytet Łódzki

studencki punkt widzenia SKN Inwestor Uniwersytet Łódzki EkSoc UŁ studencki punkt widzenia www.deal.skninwestor.com nr 1 (3) marzec 2007 SKN Inwestor Uniwersytet Łódzki ISSN: 1897 1075 KASA LUDOWEGO BANKU CHIN PĘKA W SZWACH. REZERWY WALUTOWE PRZEKROCZYŁY WARTOŚĆ

Bardziej szczegółowo

Wojciech Usarzewicz 1

Wojciech Usarzewicz 1 Wojciech Usarzewicz 1 2 Sieć Pełna Kasy Wojciech Usarzewicz 3 Wojciech Usarzewicz Sieć Pełna Kasy Tworzenie internetowych mikrobiznesów 4 Sieć Pełna Kasy Korekta: Aneta Hajłasz Copyright 2011, 2013 Wojciech

Bardziej szczegółowo

DZIESIĘĆ PUŁAPEK, KTÓRYCH POWINNAŚ UNIKAĆ JAKO KOBIETA

DZIESIĘĆ PUŁAPEK, KTÓRYCH POWINNAŚ UNIKAĆ JAKO KOBIETA Polska Polski PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD SWOJĄ EMERYTURĄ DZIESIĘĆ PUŁAPEK, KTÓRYCH POWINNAŚ UNIKAĆ JAKO KOBIETA Annika Creutzer Wstęp Annika Creutzer 2013 Ineko AB, Sztokholm 2013 życie jest pełne pułapek.

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po labiryncie na własny rachunek

Przewodnik po labiryncie na własny rachunek Przewodnik po labiryncie na własny rachunek Książka ta jest przeznaczona jedynie jako przykład i nie jest interpretacją wykładni prawnej każdego tematu zawartego w środku. Finansowane przez Departament

Bardziej szczegółowo

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu ABC Biznesu Jak założyć sklep internetowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. W jakiej branży założyć sklep internetowy / 4 1.1. Kim są klienci sklepu internetowego? / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4

Bardziej szczegółowo

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą 2013 Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą Poradnik dla nowo powstałych firm Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą Poradnik dla nowo powstałych firm Wydanie IV Stan na grudzień 2013 Publikacja bezpłatna

Bardziej szczegółowo

W dzisiejszym wydaniu:

W dzisiejszym wydaniu: Wydanie 13/2014 W dzisiejszym wydaniu: 1. Super oferta gwarantowany 8% zwrot z najmu. Str. 2-5 W internecie można natknąć się na reklamy, w których firma zarządzająca nieruchomościami na wynajem oferuje

Bardziej szczegółowo

Jak zarabiać w Internecie 100 euro dziennie?

Jak zarabiać w Internecie 100 euro dziennie? Jak zarabiać w Internecie 100 euro dziennie? www.100eurodziennie.pl Jest to robocza wersja poradnika na temat zarabiania w Internecie. H. Bernaciak J. Gortatowska Sz. Miałkas M. Rogoziński P. Wójcik 1

Bardziej szczegółowo

Błędy i przyzwyczajenia które kradną czas - Hubert Oleszczuk. CzasRozwoju.pl

Błędy i przyzwyczajenia które kradną czas - Hubert Oleszczuk. CzasRozwoju.pl 1 Spis treści: 1. Wstęp 2. Rzeczy które powinniśmy umieć 3. Odkładanie rzeczy na później 4. Brak planu dnia 5. Brak pomocników 6. Multitasking 7. Robienie rzeczy w nieodpowiedniej kolejności 8. Zdrowie

Bardziej szczegółowo

Autor: Urszula Małek. Opracowanie graficzne i skład: Anna Fijałkowska-Oleksiak Ilustracje: Anna Fijałkowska-Oleksiak Zdjęcia: Grzegorz Oleksiak

Autor: Urszula Małek. Opracowanie graficzne i skład: Anna Fijałkowska-Oleksiak Ilustracje: Anna Fijałkowska-Oleksiak Zdjęcia: Grzegorz Oleksiak Autor: Urszula Małek Redakcja i korekta: Daria Dziewięcka, Małgorzata Kazubska, Marcin Polak Konsultacja merytoryczna: Marcin Polak Koordynator projektu: Małgorzata Kazubska Opracowanie graficzne i skład:

Bardziej szczegółowo

Ryzyko walutowe w działalności małych i średnich polskich przedsiębiorstw eksportowych

Ryzyko walutowe w działalności małych i średnich polskich przedsiębiorstw eksportowych 2012 Ryzyko walutowe w działalności małych i średnich polskich przedsiębiorstw eksportowych Ryzyko walutowe w działalności małych i średnich polskich przedsiębiorstw eksportowych WARSZAWA 2012 Ryzyko walutowe

Bardziej szczegółowo

Ümobilny bank dla firm

Ümobilny bank dla firm raport Ümobilny bank dla firm 1. Mobilność: dostęp do banku przez smartfon, netbook, laptop, wszędzie, gdzie chcesz. raport Ümobilny bank dla firm mobilny Michał opala Menadżment odpowiedzialny za finanse

Bardziej szczegółowo

Praca bez barier Jak POMÓC znaleźć pracę?

Praca bez barier Jak POMÓC znaleźć pracę? Tomasz przybysz-przybyszewski Praca bez barier Jak POMÓC znaleźć pracę? Publikacja wydana w ramach projektu Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy jest współfinansowana ze środków Unii

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŒCI WSTĘP... 7

SPIS TREŒCI WSTĘP... 7 SPIS TREŒCI WSTĘP........................................................ 7 CZĘŚĆ I. DLACZEGO TRACIMY..................................... 11 ROZDZIAŁ 1. Ponieważ jesteśmy niewolnikami zgubnych emocji..............

Bardziej szczegółowo

Modele biznesowe e-usług

Modele biznesowe e-usług Michał Śliwiński UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO Autor: Michał Śliwiński UBIK Business Consulting Sp. z o.o. www.ubikbc.pl Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

Bardziej szczegółowo