ZAPRZYSIĘŻENI JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "ZAPRZYSIĘŻENI JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA"

Transkrypt

1 ZAPRZYSIĘŻENI JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

2 Dziękujemy, że zechcieli Państwo poświęcić chwilę, aby zapoznać się z naszą firmą i ofertą. Jak pokazuje doświadczenie, decyzja o inwestycji w technologie informatyczne jest na ogół jedną z najlepszych, jakie może podjąć zarząd firmy. Przy stosunkowo niskich nakładach można osiągnąć takie cele jak: Zwiększenie wydajności pracy Skrócenie czasu obsługi klienta lub produkcji Poprawienie jakości Zwiększenie ilości klientów Zlikwidowanie przestojów Dostarczenie aktualnych informacji o stanie przedsiębiorstwa Zwiększenie obrotów przy utrzymaniu kosztów na niskim poziomie Ważne jednak, aby oprogramowanie pomagało przy rzeczywistych problemach biznesowych, a nie istniało samo dla siebie.

3 Order of Code oferuje rozwiązania, które gwarantują osiągnięcie założonych celów lub rozwiązanie konkretnych problemów biznesowych za pomocą oprogramowania dostosowanego do potrzeb firmy. Zatrudniamy szereg specjalistów, którzy z programowaniem mają do czynienia prawie 20 lat, a doświadczenie zdobywali w pracy w firmach takich, jak Microsoft, Skyscanner (największa wyszukiwarka lotów w Europie) czy brytyjska firma teleinformatyczna Calnex Solutions. Już wiele firm odniosło sukces dzięki Order of Code. Spektakularnym sukcesem jest firma Skyscanner, która m. in. dzięki wieloletniej współpracy mogła rozwinąć się z 5-osobowej firmy w 2005 roku, do dużej firmy, która obecnie zatrudnia prawie 200 osób, i której witrynę odwiedza ponad 20 milionów osób miesięcznie. SWORN TO SOFTWARE QUALITY

4 OFERTA WITRYNY INTERNETOWE i APLIKACJE DESKTOPOWE I nternet to medium, którego współczesna firma nie może zignorować. Obecność firmy w Internecie w postaci witryny-wizytówki to dziś już niewystarczająca konieczność. Coraz szybciej zmieniający się świat wymaga od firm dostosowania się do trendów. Przykładowo, w ostatnich latach następuje olbrzymi wzrost sieci społecznościowych i aplikacji mobilnych. Warto przyjrzeć się dokładniej, jak firma powinna skorzystać z nowych technologii i trendów. Warto ocenić, jak przepływa informacja w firmie, czego oczekują klienci i pracownicy. Wszystko po to, aby zwiększyć obroty i zysk firmy. Order of Code oferuje Państwu analizę potrzeb firmy i zaoferuje takie rozwiązania, które zapewnią najwyższy zwrot z inwestycji. Oferujemy: Witryny firmowe i sklepy internetowe (programy lojalnościowe, sprzedaż przez SMS), w tym oparte na systemach zarządzania treścią Aplikacje desktopowe i internetowe (widgety, serwisy internetowe z API, platformy B2B) Blogi Prezentacje multimedialne i 3D Integracja z Facebook'iem i Twitter'em Obieg dokumentów w firmie Inne oprogramowanie według potrzeb klienta Każde rozwiązanie będzie dostosowane do konkretnych potrzeb

5 PRZYKŁADY Skyscanner.net - wyszukiwarka lotów z ponad 20 mln odwiedzin miesięcznie. Wykonano szereg stron SEO do portalu, co spowodowało zwiększenie liczby klientów serwisu. Lokalizacja na 25 języków spowodowała dalsze trzykrotne zwiększenie ilości użytkowników. Implementacja API umożliwiła współpracę z partnerami biznesowymi i dalszą promocję witryny. Pozyskiwanie informacji z Internetu umożliwiło utrzymanie niskich kosztów zdobywania danych. Calnex Wander Analysis Tool. Dla brytyjskiej firmy Calnex wykonano szereg aplikacji sterujących sprzętem pomiarowym oraz obliczającym statystyki. Obok - ekran jednej z aplikacji. Służy ona do wyliczania statystyk z pomiarów. Po usprawnieniach, szybkość wyliczania statystyk zwiększyła się stukrotnie. Oprócz tego możliwe było dodanie dodatkowych, skomplikowanych metryk, co sprawiło, że narzędzie jest obecnie najbardziej zaawansowanym oprogramowaniem w tej dziedzinie na świecie.

6 TESTOWANIE Błędy w oprogramowaniu mogą mieć bardzo poważne konsekwencje. Chodzi tu nie tylko o chwilowe straty czasu, ale o utratę zaufania użytkownika czy też utratę klienta. Naprawianie defektów, kiedy są już w opublikowanym oprogramowaniu, wiąże się z dużymi kosztami. Dlatego też bardzo ważne jest, aby błędów było jak najmniej, a jeśli są, to, aby były wykryte jak najszybciej. Nasze wieloletnie doświadczenie w testowaniu zapewnia, że oprogramowanie, które sprawdzamy, będzie bardzo dobrze zweryfikowane. W połączeniu z korekcją defektów możemy również zapewnić ogólną wysoką jakość aplikacji komputerowych. Dla często powtarzanych testów oferujemy ich automatyzację. Oferujemy: Tworzenie planów testów Współpraca bezpośrednio z programistami (agile) Automatyzacja testów Wykonywanie testów: użyteczności funkcjonalne interfejsu użytkownika (UI) integracyjne i systemowe regresyjne wydajnościowe obciążeniowe skalowalności lokalizacji i internacjonalizacji optymalizacyjne Wadliwy element? Naszej kontroli jakości nic nie umknie!

7 PRZYKŁAD Testowanie witryny internetowej Skyscanner.net. Wykonywano: wszelkiego rodzaju testy, zarówno na wersjach prototypowych, jak i na końcowych, automatyzację testów, co umożliwiło przyspieszenie procesu testowania. Korzyści: bieżąca informacja o jakości witryny wczesne wykrywanie defektów w oprogramowaniu częste (co 2 tygodnie) aktualizowanie witryny dzięki wysokiej jakości oprogramowania wysokiej jakości produkt finalny zadowolenie użytkowników duża ilość ponownych odwiedzin

8 LOKALIZACJA OPROGRAMOWANIA Jeśli Państwa firma posiada produkt lub usługę, które mogą być sprzedawane lub udostępniane użytkownikom na całym świecie, to należy korzystać z możliwości prezentacji w językach danych krajów. Witrynę internetową prezentującą usługę/produkt należy zlokalizować, co oznacza przetłumaczenie i dostosowanie do lokalnych uwarunkowań. Lokalizacja jest na ogół mało uciążliwa i przynosi bardzo duże i długoterminowe efekty przy stosunkowo niskim nakładzie kosztów. Ważne jest jednak, aby lokalizacja była odpowiednia i, przykładowo, nie blokowała rozwoju witryny/oprogramowania w żadnym z języków. Pracownicy Order of Code od ponad piętnastu lat pracują w dziedzinie lokalizacji dla firm takich jak Microsoft i Skyscanner. Daje to Państwu pewność, że dostarczymy usługi na wysokim, eksperckim poziomie. Miliony klientów na całym świecie przemów do nich!

9 PRZYKŁAD Lokalizacja witryny Skyscanner Początkowo witryna Skyscanner była dostępna tylko w kilku językach. Stopniowo rozszerzyliśmy zakres języków do 25, co znacznie zwiększyło ilość odwiedzin na witrynie. Ponadto jesteśmy autorami nowatorskiego na skalę światową rozwiązania lokalizacyjnego, które umożliwia dokonywanie tłumaczeń z zachowaniem poprawnych form gramatycznych. Rozwiązanie to zostało zaimplementowane dla języka polskiego oraz częściowo włoskiego i francuskiego. Korzyści: zwiększenie liczby nieanglojęzycznych użytkowników wyszukiwarki Skyscanner

10 POZYCJONOWANIE STRON (SEO) i MARKETING INTERNETOWY (SEM) Samo posiadanie witryny internetowej nie gwarantuje, że użytkownicy Internetu będą ją odwiedzać. Aby to osiągnąć trzeba odpowiednio zaprojektować witrynę oraz podjąć szereg działań marketingowych. Pozycjonowanie stron, czyli zapewnienie wysokiej pozycji w rezultatach wyszukiwarek, służy zwiększeniu liczby użytkowników na witrynie internetowej, a w konsekwencji zwiększeniu obrotów. Uzupełnieniem pozycjonowania są kampanie reklamowe w wyszukiwarkach internetowych i innych witrynach. W ramach działań e-marketingowych oferujemy: Analizę SEO - przegląd witryny, biznesu, konkurencji, słów kluczowych Opracowanie strategii działań pozycjonujących Raportowanie i pomiar wyników (Google Analytics) Implementację optymalizacji kodu i treści witryny Analizę SEM Opracowanie strategii SEM Implementację i optymalizację stron docelowych (Google Website Optimizer) Utworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych w Google Szkolenie SEM Daj się znaleźć w internecie My wiemy jak!

11 PRZYKŁAD Pozycjonowanie strony internetowej Skyscanner.net Opracowaliśmy szereg stron SEO, struktury linkowania itp., dzięki czemu popularna fraza cheap flights ( tanie loty ) oraz jej wariacje, wraz z odpowiednikami w innych językach, znalazły się w pierwszej trójce rezultatów Google dla większości języków. Pozycjonowanie strony internetowej Skyscanner.net Dzięki właściwemu pozycjonowaniu, pomimo kryzysu gospodarczego na jesieni 2008 firma Skyscanner zanotowała w roku 2009 i w kolejnych latach rekordowe wzrosty liczby odwiedzin na witrynie połączone z dużym wzrostem obrotów i zysku.

12 WYBRANE INNE PROJEKTY Prototyp serwisu internetowego z wykorzystaniem Twitter API i SOLR Dla klienta z Wielkiej Brytanii (tweetsport.co.uk) wykonaliśmy prototyp strony integrującej różne rozwiązania typu API (dostęp do danych), wyszukiwanie tekstu czy ocena poziomu emocji wpisów z Twitter'a. Wpisy mogą być agregowane w zależności od tematyki, popularności danego użytkownika, czy czasu dokonania wpisu. Grupowane są też obrazki i pliki wideo w zależności od tematyki. Rozwiązanie pozwala na wydobycie z Twitter'a ustrukturyzowanych danych, które mogą być podstawą do dalszego ich przetwarzania. Dzięki prototypowi firma pozyskała inwestora strategicznego do realizacji projektu. Aplikacje Javascript/AJAX "Isoprices" Aplikacja wyświetla mapę z oznaczonymi kolorami rejonów, do których w danym momencie są najtańsze bilety lotnicze.

13 . Mini wyszukiwarka lotów Wyświetla najlepsze oferty na ustawionej trasie oraz umożliwia wyszukiwanie połączeń lotniczych bezpośrednio ze strony partnerskiej. Jest to również aplikacja służąca do pozycjonowania.. Mapa tras Aplikacja Flash dynamicznie przedstawia na mapie świata wszystkie lotniska oraz możliwe trasy lotnicze wraz z minimalnymi cenami.

14 ZASADY WSPÓŁPRACY Każdemu klientowi oferujemy pełny zakres opieki nad dostarczonym przez nas oprogramowaniem. Prowadzimy szkolenia, dokonujemy modyfikacji na żądanie. Dodatkowo do każdego projektu oferujemy 30 dni bezpłatnego naprawiania błędów. Każdy projekt dzielimy na etapy nie dłuższe niż 1 miesiąc pracy. Oczekujemy płatności na początku projektu (zaliczka) oraz po osiągnięciu każdego z etapów. W przypadku współpracy długoterminowej jesteśmy gotowi zaoferować dużo niższe stawki niż typowe. Kontakt: Wit Więch Dyrektor skype: wwiech tel: tel: kom Przemyśl, Polska

15

16 Biuro: Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego 4/ Przemyśl NIP: tel: tel: kom Adres rejestracji: Słoneczna 8, Dybawka Krasiczyn

Wybrane metody oceny użyteczności stron i aplikacji internetowych

Wybrane metody oceny użyteczności stron i aplikacji internetowych KRAINA BIZNESU Otoczenie przyjazne rozwojowi biznesu UX & Business Consulting Paweł Kopyść Wybrane metody oceny użyteczności stron i aplikacji internetowych Biała Księga Kraków 2014 Kraina Biznesu - UX

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH

SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH www.semspecialist.pl Numer 2 styczeń 2011 ISSN 2082-3894 SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH PATRONAT WYDAWCA Duarte Leszek Wolany ul. Studzienna

Bardziej szczegółowo

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu ABC Biznesu Jak założyć sklep internetowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. W jakiej branży założyć sklep internetowy / 4 1.1. Kim są klienci sklepu internetowego? / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4

Bardziej szczegółowo

Raport. Wpływ internetu na gospodarkę w POLSCE

Raport. Wpływ internetu na gospodarkę w POLSCE Raport Wpływ internetu na gospodarkę w POLSCE Przedmowa Internet. To słowo zadomowiło się w języku na dobre. Sieć stała się częścią naszego życia, naszej codzienności. Coraz częściej jako użytkownicy

Bardziej szczegółowo

Na rozdrożu Big Data: zwrot w kierunku inteligentniejszych doświadczeń z podróżowania. Thomas H. Davenport

Na rozdrożu Big Data: zwrot w kierunku inteligentniejszych doświadczeń z podróżowania. Thomas H. Davenport Na rozdrożu Big Data: zwrot w kierunku inteligentniejszych doświadczeń z podróżowania Thomas H. Davenport Profesor wizytujący w Harvard Business School Amadeus IT Group kładzie duży nacisk na minimalizację

Bardziej szczegółowo

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga 1 e-book stanowi przedmiot praw autorskich icomarch24 S.A. z siedzibą w Krakowie zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000328672. e-book podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak siê to robi. Wydanie II poprawione i uzupe³nione

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak siê to robi. Wydanie II poprawione i uzupe³nione Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak siê to robi. Wydanie II poprawione i uzupe³nione Autor: Bartosz Danowski, Micha³ Makaruk ISBN: 978-83-246-1936-8 Format: 158x235, stron: 432 Przewodnik po

Bardziej szczegółowo

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I Copyright by Wydawnictwo Złote Myśli & Justyna Muszyńska rok 2009 Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Niniejsza publikacja może być kopiowana, oraz dowolnie rozprowadzana tylko i wyłącznie

Bardziej szczegółowo

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą 2013 Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą poradnik dla nowo powstałych firm SPIS TREŚCI WPROWADZENIE 4 1. NA STARCIE 5 1.1. Ile jest wart pomysł na biznes 5 1.2. Czy firma ma szanse powodzenia na rynku

Bardziej szczegółowo

Infrastruktura Sieci Domowej (ISD) w ramach Inteligentnych Sieci / HAN within Smart Grids. Raport Ekonomiczny

Infrastruktura Sieci Domowej (ISD) w ramach Inteligentnych Sieci / HAN within Smart Grids. Raport Ekonomiczny Infrastruktura Sieci Domowej (ISD) w ramach Inteligentnych Sieci / HAN within Smart Grids Raport Ekonomiczny Spis treści 1. Model biznesowy... 9 1.1. Analiza i identyfikacja modeli biznesowych... 9 1.2.

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo

O autorach...11 Uwagi od autorów...13 Współpraca...15

O autorach...11 Uwagi od autorów...13 Współpraca...15 Reklama w wyszukiwarkach internetowych. Jak planowaæ i prowadziæ kampaniê. Wydanie II Autorzy: Kevin Lee, Catherine Seda T³umaczenie: Tomasz Walczak ISBN: 978-83-246-2605-2 Tytu³ orygina³u: Search Engine

Bardziej szczegółowo

Wydawca: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Al. Jana Pawła II nr 13, 00-828 Warszawa Warszawa, 2011. Publikacja jest bezpłatna.

Wydawca: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Al. Jana Pawła II nr 13, 00-828 Warszawa Warszawa, 2011. Publikacja jest bezpłatna. Opracowanie: Dominik Paszkiewicz Konsultacje: Piotr Woźniak, Adam Pietrasiewicz, Mateusz Ciborowski Redakcja i korekta: Czesław Mirosław Szczepanik Opracowanie graficzne: Bartosz Bart Logo na okładce:

Bardziej szczegółowo

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie 2012 Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie SPIS TREŚCI 1. Założenie e-sklepu... 3 1.1. Co jest potrzebne do rozpoczęcia e-działalności gospodarczej w Internecie?... 3 1.2. Rejestracja działalności gospodarczej...

Bardziej szczegółowo

RAPORT. Perspektywy rozwojowe MOBILE ONLINE W POLSCE

RAPORT. Perspektywy rozwojowe MOBILE ONLINE W POLSCE RAPORT Perspektywy rozwojowe MOBILE ONLINE W POLSCE Przedmowa Rewolucja. W tym jednym słowie zawarte jest wszystko to, czego jesteśmy świadkami w obszarze internetu. To przede wszystkim zasługa wszechobecnego

Bardziej szczegółowo

Wynik Jakości od A do Z

Wynik Jakości od A do Z Wynik Jakości od A do Z Krótki przewodnik dla reklamodawców Google AdWords By Przemysław Modrzewski AdWords Certified Trainer www.marketinglab.pl Drogi czytelniku, Ciszę się, że skorzystałeś z możliwości

Bardziej szczegółowo

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Koncepcja Publikacji: Leszek Czech Autorzy: Tomasz Dębicki Olgierd Dziamski Tomasz Kawecki Wojciech Kliber Marcin Kraska Piotr Nowak Michał Przybylski

Bardziej szczegółowo

Oszczędzanie energii poprzez optymalizację parametrów

Oszczędzanie energii poprzez optymalizację parametrów Oszczędzanie energii poprzez optymalizację parametrów Optymalizacja wydajności obiektu (BPO) dzięki Advantage Services TM Building Technologies Państwa potrzeby naszym priorytetem Advantage Services TM

Bardziej szczegółowo

Metodyka prowadzenia szkoleń. z wykorzystaniem urządzeń. mobilnych dla e-biznesu

Metodyka prowadzenia szkoleń. z wykorzystaniem urządzeń. mobilnych dla e-biznesu Metodyka prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem urządzeń mobilnych dla e-biznesu Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie Publikacja

Bardziej szczegółowo

Czas na infrastrukturę konwergentną?

Czas na infrastrukturę konwergentną? Czas na infrastrukturę konwergentną? Kierownicy działów IT omawiają możliwości operacyjne i strategiczne Podsumowanie Od dłuższego czasu największą trudnością w zarządzaniu korporacyjną infrastrukturą

Bardziej szczegółowo

Marketing i reklama w Internecie

Marketing i reklama w Internecie Marketing i reklama w Internecie Bartosz Małecki UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO Autor: Bartosz Małecki UBIK Business Consulting Sp. z o.o. www.ubikbc.pl Wydawca: Polska Agencja

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Forte

System Zarządzania Forte System Zarządzania Forte prostota zaufan ie Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie dla

Bardziej szczegółowo

TRANSFER TECHNOLOGII

TRANSFER TECHNOLOGII VADEMECUM INNOWACYJNEGO PRZEDSIĘBIORCY TRANSFER TECHNOLOGII W MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTWACH Autorzy: Paweł GŁODEK Mariusz GOŁĘBIOWSKI Tom I Warszawa 2006 transfer technologii w małych i średnich

Bardziej szczegółowo

Rynek elektronicznych systemów B2B

Rynek elektronicznych systemów B2B Rynek elektronicznych systemów B2B Paweł Mamcarz UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO Autor: Paweł Mamcarz UBIK Business Consulting Sp. z o.o. www.ubikbc.pl Wydawca: Polska Agencja Rozwoju

Bardziej szczegółowo

Jak zwiększyć wydajność poprzez zastosowanie rozwiązań ERP?

Jak zwiększyć wydajność poprzez zastosowanie rozwiązań ERP? Jak zwiększyć wydajność poprzez zastosowanie rozwiązań ERP? Spis treści 1. Streszczenie 3 2. Najlepsze firmy i instytucje poszukują 4 sposobów zwiększania wydajności 3. W jaki sposób ERP poprawia wydajność?

Bardziej szczegółowo

KOMPLEKSOWE OPROGRAMOWANIE WSPOMAGAJĄCE SYSTEM JAKOŚCI

KOMPLEKSOWE OPROGRAMOWANIE WSPOMAGAJĄCE SYSTEM JAKOŚCI KOMPLEKSOWE OPROGRAMOWANIE WSPOMAGAJĄCE SYSTEM JAKOŚCI Galactica HYDRA to kompleksowe zintegrowane oprogramowanie do jakości (oprogramowanie do ISO), niezwykle przyjazne użytkownikom, intuicyjne oraz łatwe

Bardziej szczegółowo

Realizacja hurtowni danych dla administracji publicznej na przyk³adzie budowy systemu IACS

Realizacja hurtowni danych dla administracji publicznej na przyk³adzie budowy systemu IACS IX Konferencja PLOUG Koœcielisko PaŸdziernik 2003 Realizacja hurtowni danych dla administracji publicznej na przyk³adzie budowy systemu IACS Mariusz Muszyñski Pentacomp Systemy Informatyczne Prace nad

Bardziej szczegółowo

Jak usprawnić proces testowania oprogramowania: procedury, metodologia i narzędzia.

Jak usprawnić proces testowania oprogramowania: procedury, metodologia i narzędzia. Jak usprawnić proces testowania oprogramowania: procedury, metodologia i narzędzia. Streszczenie W artykule są przedstawione sposoby usprawnienia i automatyzacji procedur testowania oprogramowania. Omówione

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie projektem informatycznym

Zarządzanie projektem informatycznym Kazimierz Frączkowski Zarządzanie projektem informatycznym Projekty w środowisku wirtualnym Czynniki sukcesu i niepowodzeń projektów Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej Wrocław 2003 Wydział Informatyki

Bardziej szczegółowo