EDS-616. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Zarządzalny, modułowy switch na szynę DIN. Zarządzalny, modułowy switch na szynę DIN

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "EDS-616. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Zarządzalny, modułowy switch na szynę DIN. Zarządzalny, modułowy switch na szynę DIN"

Transkrypt

1 EDS-616 Zarządzalny, modułowy switch na szynę DIN Zarządzalny, modułowy switch na szynę DIN Zarządzalny switch o budowie modułowej Możliwość wykorzystania do 16 portów Fast Ethernet Szeroki wybór modułów interfejsowych Możliwość podłączenia modułu bez konieczności odłączania zasilania Protokół redundantny Turbo Chain, Turbo Ring oraz STP/RSTP Pełny opis produktu Jest to nowy, modułowy przełącznik w ofercie firmy Moxa o nieco większych możliwościach niż model EDS-608. Pozwala na zainstalowanie maksymalnie 16 portów Fast Ethernet (skrętka lub światłowód). W urządzenie wbudowano obsługę protokołu Turbo Ring i Turbo Chain (umożliwia tworzenie sieci redundantnej o czasie rekonfiguracji w przypadku awarii poniżej 20 ms) oraz RSTP/STP (IEEE 802.1w/D) dla zwiększenia bezpieczeństwa tworzonych rozwiązań. Urządzenie wspiera wiele niezawodnych i użytecznych funkcji, jak IEEE 1588 PTP, Modbus/TCP, protokoły HTTPS, SSH, SNMPv3 i inne. EDS-608 zaprojektowany został do pracy w warunkach przemysłowych, posiada solidną, metalową obudowę, uchwyt do montażu na szynie DIN oraz możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur. Cechy charakterystyczne: Protokoły redundantne Turbo Chain oraz Turbo Ring o czasie rekonfiguracji poniżej 20ms Zgodność ze standardem IPv6 SNMP Inform Protokół LLDP DHCP Option 82 Synchronizacja czasu z wykorzystaniem protokołu IEEE 1588 PTP Wsparcie dla protokołu ModbusTCP SNMP Snooping oraz GMRP Obsługa wirtualnych sieci VLAN Wsparcie dla QoS SNMPv3, IEEE 802.1X, HTTPS, SSH Funkcja Port Mirroring Specyfikacja techniczna Technologia

2 Standards Protocols MIB Flow Control IEEE for 10BaseT IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100Base FX IEEE 802.3ab for 1000BaseT(X) IEEE 802.3z for 1000BaseSX/LX/LHX/ZX/EZX IEEE 802.3x for Flow Control IEEE 802.1D for Spanning Tree Protocol IEEE 802.1w for Rapid STP IEEE 802.1Q for VLAN Tagging IEEE 802.1p for Class of Service IEEE 802.1X for Authentication IEEE 802.3ad for Port Trunk with LACP IGMPv1/v2 device, GMRP, GVRP, SNMPv1/v2c/v3, DHCP Server/Client, DHCP Option 66/67/82, BootP, TFTP, SNTP, SMTP, RARP, RMON, HTTP, HTTPS, Telnet, SSH, Syslog, LLDP, Modbus/ TCP, IEEE 1588 PTP, IPv6 MIB-II, Ethernet-Like MIB, P-BRIDGE MIB, Q-BRIDGE MIB, Bridge MIB, RSTP MIB, RMON MIB Group 1, 2, 3, 9 IEEE 802.3x flow control, back pressure flow control Właściwości urządzenia Priority Queues 4 Max. Number of Available VLANs 64 VLAN ID Range VID 1 to 4094 IGMP Groups 256 Interfejsy Fast Ethernet System LED Indicators Mode LED Indicators Alarm Contact Digital Inputs 4 slots for any combination of 4-port interface modules, 10/100BaseT(X) or 100BaseFX PWR1, PWR2, FAULT, MSTR/HEAD, CPLR/TAIL, 10/100M for TP port, 100M for Fiber port 1 relay output with current carrying capacity of 1 24 VDC 1 input with the same ground, but electrically isolated from the electronics. +13 to +30V for state '1' -30 to +3V for state '0' Max. input current: 8 ma Zasilanie Input Voltage Input Current Connection 12/24/48 VDC, redundant dual inputs 24 V 1 removable 5-contact and 1 removable 6-contact terminal block

3 Overload Current Protection Reverse Polarity Protection Present Present Obudowa Housing Weight Dimensions Installation Metal, IP30 protection 2780 g 185 x 151 x mm (7.28 x 5.95 x 6.19 in) DIN-Rail mounting, wall mounting (with optional kit) Warunki środowiskowe Operating Temperature Storage Temperature Ambient Relative Humidity Standard Models: 0 to 60 C (32 to 140 F) Wide Temp. Models: -40 to 75 C (-40 to 167 F) -40 to 85 C (-40 to 185 F) 5 to 95% (non-condensing) Certyfikaty EMI EMS Safety Hazardous Location FCC Part 15, EN EN EN (ESD), level 2 for multi-mode models with ST connectors level 3 for all other models EN (RS), level 3 EN (EFT), level 3 EN (Surge), level 3 EN (CS), level 3 EN EN EN UL508 (Pending), EN (Pending) UL/cUL Class I, Division 2, Groups A, B, C, and D (Pending); ATEX Zone 2, Ex nc IIC (Pending) Shock IEC Freefall Vibration Maritime Rail Traffic IEC IEC DNV (Pending), GL (Pending), ABS (Pending), LR (Pending), NK (Pending) EN

4 Modele Symbol Opis EDS-616 Baza switcha zarządzalnego EDS-616 EDS-616-T Baza switcha zarządzalnego EDS-616, temperatura pracy od -40 do 75 stopni Celsjusza Akcesoria i dodatki Symbol Opis CM-600-4TX Moduł interfejsowy do przełączników serii EDS-600: 4 porty 10/100BaseTx CM-600-4TX-BP Moduł interfejsowy do przełączników serii EDS-600 z obsługą funkcji bypass: 4 porty 10/100BaseTx CM-600-4MSC Moduł interfejsowy do przełączników serii EDS-600: 4 porty 100BaseFX (światłowód wielomodowy, złącze SC) CM-600-4MST Moduł interfejsowy do przełączników serii EDS-600: 4 porty 100BaseFX (światłowód wielomodowy, złącze ST) CM-600-4SSC Moduł interfejsowy do przełączników serii EDS-600: 4 porty 100BaseFX (światłowód jednomodowy, złącze SC) CM-600-2MSC/2TX Moduł interfejsowy do przełączników serii EDS-600: 2 porty 100BaseFX (światłowód wielomodowy, złącze SC), 2 porty 10/100BaseTx CM-600-2MST/2TX Moduł interfejsowy do przełączników serii EDS-600: 2 porty 100BaseFX (światłowód wielomodowy, złącze ST), 2 porty 10/100BaseTx CM-600-2SSC/2TX Moduł interfejsowy do przełączników serii EDS-600: 2 porty 100BaseFX (światłowód jednomodowy, złącze SC), 2 porty 10/100BaseTx CM-600-3MSC/1TX Moduł interfejsowy do przełączników serii EDS-600: 3 porty 100BaseFX (światłowód wielomodowy, złącze SC), 1 port 10/100BaseTx CM-600-3MST/1TX Moduł interfejsowy do przełączników serii EDS-600: 3 porty 100BaseFX (światłowód wielomodowy, złącze ST), 1 port 10/100BaseTx CM-600-3SSC/1TX Moduł interfejsowy do przełączników serii EDS-600: 3 porty 100BaseFX (światłowód jednomodowy, złącze SC), 1 port 10/100BaseTx CM-600-4TX-PTP Moduł interfejsowy do przełączników EDS-600: 4 porty 10/100BaseTx, wsparcie dla protokołu IEEE 1588 PTP V2 Zawartość zestawu Switch EDS-616

5 Hardware Installation Guide CD-ROM zawierający manual oraz Windows Utility kabel RJ45 to DB9 do podłączenia do konsoli

Duża odporność na surowe warunki pracy czynią przełączniki tej serii idealnym rozwiązaniem do zastosowań w przemysłowych sieciach Ethernet.

Duża odporność na surowe warunki pracy czynią przełączniki tej serii idealnym rozwiązaniem do zastosowań w przemysłowych sieciach Ethernet. EDS-305/308 Niezarządzalne switche na szynę DIN z redunantnym zasilaniem i przekaźnikiem alarmowym Niezarządzalne switche na szynę DIN z redunantnym zasilaniem i przekaźnikiem alarmowym wysokiej klasy

Bardziej szczegółowo

EDS-518A. Pełny opis produktu. Gigabitowy switch zarządzalny na szynę DIN. Gigabitowy switch zarządzalny na szynę DIN

EDS-518A. Pełny opis produktu. Gigabitowy switch zarządzalny na szynę DIN. Gigabitowy switch zarządzalny na szynę DIN EDS-518A Gigabitowy switch zarządzalny na szynę DIN Gigabitowy switch zarządzalny na szynę DIN 16 portów Fast i 2 porty Gigabit Ethernet na bazie skrętki lub światłowodu MOXA Turbo Ring V2 - redundantna,

Bardziej szczegółowo

EDS-205A/208A. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Małe i tanie niezarządzalne switche do zastosowań przemysłowych.

EDS-205A/208A. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Małe i tanie niezarządzalne switche do zastosowań przemysłowych. EDS-205A/208A Małe i tanie niezarządzalne switche do zastosowań przemysłowych Małe i tanie niezarządzalne switche do zastosowań przemysłowych switch przemysłowy w obudowie aluminiowej przeznaczony do montażu

Bardziej szczegółowo

EDS-505A/EDS-508A. Pełny opis produktu. Zaawansowane switche przemysłowe na szynę DIN

EDS-505A/EDS-508A. Pełny opis produktu. Zaawansowane switche przemysłowe na szynę DIN EDS-505A/EDS-508A Zaawansowane switche przemysłowe na szynę DIN Zaawansowane switche przemysłowe na szynę DIN Moxa Turbo Ring V2 - redundantna niezawodna sieć Ethernet o czasie rekonfiguracji

Bardziej szczegółowo

EDS-P308. Pełny opis produktu. Niezarządzalny switch przemysłowy wyposażony w 4 porty PoE

EDS-P308. Pełny opis produktu. Niezarządzalny switch przemysłowy wyposażony w 4 porty PoE EDS-P308 Niezarządzalny switch przemysłowy wyposażony w 4 porty PoE Niezarządzalny switch przemysłowy wyposażony w 4 porty PoE 4 porty Power over Ethernet, zgodne z IEEE802.3af redundantne wejście zasilania

Bardziej szczegółowo

PT-508. Pełny opis produktu. Zaawansowane switche przemysłowe na szynę DIN zgodne z IEC

PT-508. Pełny opis produktu. Zaawansowane switche przemysłowe na szynę DIN zgodne z IEC PT-508 Zaawansowane switche przemysłowe na szynę DIN zgodne z IEC61850-3 Zaawansowane switche przemysłowe na szynę DIN zgodne z IEC61850-3 oraz IEEE 1613 Wsparcie protokołów redundantnych STP/RSTP/Turbo

Bardziej szczegółowo

ICF-1150. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód. Złącze

ICF-1150. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód. Złącze ICF-1150 Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód trójstronna komunikacja: RS-232, RS-422/485, światłowód jedno lub wielomodowy

Bardziej szczegółowo

Moxa Power Seminar 2010

Moxa Power Seminar 2010 Moxa Power Seminar 2010 Kompleksowe rozwiązania dla przemysłu energetycznego Piotr Sabak Elmark Automatyka Sp. z o.o. Agenda Przedstawienie oferty przemysłowych przełączników Ethernet Moxa Turbo Chain

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Zakup, Dostawa i Montaż Siłowni DC z osprzętem dla Ośrodków Radiowych Kraków-Balice

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Zakup, Dostawa i Montaż Siłowni DC z osprzętem dla Ośrodków Radiowych Kraków-Balice Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zakup, Dostawa i Montaż Siłowni DC z osprzętem dla Ośrodków Radiowych Kraków-Balice 1 Spis treści STRONA PUSTA... Błąd! Nie zdefiniowano zakładki. 1. Przedmiot

Bardziej szczegółowo

Spis treści OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Zakup, Dostawa i Montaż Siłowni DC z osprzętem dla Ośrodków Radiowych Kraków-Balice

Spis treści OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Zakup, Dostawa i Montaż Siłowni DC z osprzętem dla Ośrodków Radiowych Kraków-Balice OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ Spis treści STRONA PUSTA... Błąd! Nie zdefiniowano zakładki. 1. Przedmiot zamówienia zestawu dla lokalizacji BL... 4 1.1. Siłownia prostownikowa 24V...

Bardziej szczegółowo

Porty przełącznika: 8 lub więcej portów typu 10/100/1000Base-T 2 lub więcej porty SFP Gigabit Ethernet (obsługujące również moduły SFP Fast Ethernet)

Porty przełącznika: 8 lub więcej portów typu 10/100/1000Base-T 2 lub więcej porty SFP Gigabit Ethernet (obsługujące również moduły SFP Fast Ethernet) Specyfikacja techniczna zamówienia 1. Zestawienie przełączników Lp. Typ przełącznika Ilość 1 Przełącznik dostępowy z portami SFP GigabitEthernet 30 szt. 2 Przełącznik dostępowy PoE Gigabit Ethernet 3 szt.

Bardziej szczegółowo

HYPERION-302-3 HYPERION-302-3

HYPERION-302-3 HYPERION-302-3 HYPERION-302-3 10-portowy przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 8x 100/1000Mbit/s SFP + 2x 10/100/1000Mbit/s RJ45 + RS232/485 + współpraca z modemem GPRS + interfejs 1-wire + cyfrowe wejście + wyjścia

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ Wersja dokumentu 1.0 Data 06.03.2014 Spis treści 1.Wymagania odnośnie sprzętu...3 2.Szczegółowa specyfikacja przełączników...4 2.1.Przełącznik

Bardziej szczegółowo

Rodzina 10/11-portowych przemysłowych przełączników Gigabit Ethernet

Rodzina 10/11-portowych przemysłowych przełączników Gigabit Ethernet HYPERION-300 Rodzina 10/11-portowych przemysłowych przełączników Gigabit Ethernet HYPERION-300 Przemysłowy przełącznik posiadający 2x 10/100/1000 Mbit/s RJ45,8x 100/1000Mbit/s SFP lub 8x 10/100/1000 Mbit/s

Bardziej szczegółowo

Moxa Solution Day 2010 Kompleksowe rozwiązania dla komunikacji przemysłowej

Moxa Solution Day 2010 Kompleksowe rozwiązania dla komunikacji przemysłowej Moxa Solution Day 2010 Kompleksowe rozwiązania dla komunikacji przemysłowej Ethernet przemysłowy Piotr Sabak Elmark Automatyka Sp. z o.o. Agenda Nowości w ofercie switchy przemysłowych firmy MOXA Nowe

Bardziej szczegółowo

Serwery portów szeregowych. Maciej Kifer / Inżynier Sprzedaży MOXA

Serwery portów szeregowych. Maciej Kifer / Inżynier Sprzedaży MOXA Serwery portów szeregowych NPort Maciej Kifer / Inżynier Sprzedaży MOXA Agenda Serwery portów szeregowych Nport zastosowanie Serwery portów szeregowych Nport omówienie NPort5000 NPort6000 NPortW2000 Plus

Bardziej szczegółowo

Jest to urządzenie godne polecenia do ciężkich warunków przemysłowych, gdzie podstawowe znaczenie ma wytrzymałość i niezawodność.

Jest to urządzenie godne polecenia do ciężkich warunków przemysłowych, gdzie podstawowe znaczenie ma wytrzymałość i niezawodność. VPort 364A 4-kanałowy, przemysłowy serwer video z funkcją kompresji H.264 4-kanałowy, przemysłowy serwer video z funkcją kompresji H.264 4 kanały video jednoczesna kompresja do standardu H.264 oraz MJPEG

Bardziej szczegółowo

ORION. ORION Serwer portów szeregowych 2x RS-232/422/485 na Ethernet. Parametry. VLAN/QoS

ORION. ORION Serwer portów szeregowych 2x RS-232/422/485 na Ethernet. Parametry. VLAN/QoS ORION Serwer portów szeregowych 2x RS-232/422/485 na Ethernet Transmisja dwóch interfejsów RS-232/485/422 przez sieć Ethernet z wykorzystaniem łączy elektrycznych lub światłowodowych Szybkość transmisji:

Bardziej szczegółowo

IGSW-24040T Zarządzalny przełącznik przemysłowy 24 porty 10/100/1000Mbps z 4 slotami SFP

IGSW-24040T Zarządzalny przełącznik przemysłowy 24 porty 10/100/1000Mbps z 4 slotami SFP IGSW-24040T Zarządzalny przełącznik przemysłowy 24 porty 10/100/1000Mbps z 4 slotami SFP Wzmocniona konstrukcja dla sieci przemysłowych PLANET IGSW-24040T to zarządzalny przełącznik przemysłowy o wzmocnionej

Bardziej szczegółowo

Switche przemysłowe Funkcjonalność i konfiguracja

Switche przemysłowe Funkcjonalność i konfiguracja Switche przemysłowe Funkcjonalność i konfiguracja Jarosław Molenda Jaroslaw.molenda@elmark.com.pl Elmark Automatyka Sp. z o.o. Agenda Ogólna charakterystyka Switche niezarządzalne Media konwertery Switche

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ Wersja dokumentu 1.0 Spis treści 1.Przedmiot dokumentacji... 2.Wymagania odnośnie sprzętu... 3.Podłączenie fizyczne urządzeń końcowych....

Bardziej szczegółowo

VPort 254. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Przemysłowy,4-kanałowy serwer video na szynę DIN

VPort 254. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Przemysłowy,4-kanałowy serwer video na szynę DIN VPort 254 Przemysłowy,4-kanałowy serwer video na szynę DIN Przemysłowy,4-kanałowy serwer video na szynę DIN do 120 klatek/sek. przy rozdzielczości 352x240 (CIF) dwukierunkowa transmisja audio (1 in/1 out)

Bardziej szczegółowo

Przemysłowy Switch Ethernetowy z funkcjonalnością routera RFI-10

Przemysłowy Switch Ethernetowy z funkcjonalnością routera RFI-10 Przemysłowy Switch Ethernetowy z funkcjonalnością routera RFI-10 10 portów 10/100BaseTX Przełącznik warstwy 3, z funkcjonalnością routera Statyczny routing IP, firewall, NAT, port forwarding, VPN Praca

Bardziej szczegółowo

HYPERION-300. Szybkość transmisji. Interfejsy kontrolno-pomiarowe. Redundancja połączeń

HYPERION-300. Szybkość transmisji. Interfejsy kontrolno-pomiarowe. Redundancja połączeń 10 - portowy zarządzalny przemysłowy przełącznik GigaEthernet 2/8x 100M/1000M/2.5G SFP 8/2x 10M/100M/1G RJ45 PoE PoE++ Interfejsy pomiarowe Przemysłowy przełącznik posiadający 2/8x RJ45 10/100/1000, 8/2x

Bardziej szczegółowo

VPort 351. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Przemysłowy serwer video na szynę DIN. Przemysłowy serwer video na szynę DIN

VPort 351. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Przemysłowy serwer video na szynę DIN. Przemysłowy serwer video na szynę DIN VPort 351 Przemysłowy serwer video na szynę DIN Przemysłowy serwer video na szynę DIN do 30 ramek/sek. przy 720x480 (full D1) dwukierunkowa transmisja audio (1 in/1 out) porty sieciowe: skrętka lub światłowód

Bardziej szczegółowo

HYPERION /8/7 - portowy zarządzalny przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet n x 100M/1000M/2.5Gbps SFP n x 10/100Mbps RJ45 PoE PoE++

HYPERION /8/7 - portowy zarządzalny przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet n x 100M/1000M/2.5Gbps SFP n x 10/100Mbps RJ45 PoE PoE++ 10/8/7 - portowy zarządzalny przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet n x 100M/1000M/2.5Gbps SFP n x 10/100Mbps RJ45 PoE PoE++ Szybkość transmisji jest przemysłowym, 10-portowym, zarządzalnym przełącznikiem

Bardziej szczegółowo

FGSD-1022 Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100Mbps + 2G TP / SFP Combo

FGSD-1022 Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100Mbps + 2G TP / SFP Combo FGSD-1022 Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100Mbps + 2G TP / SFP Combo Zarządzalny przełącznik warstwy 2 / 4 dla przedsiębiorstw i sieci uczelnianych PLANET FGSD-1022 jest w pełni zarządzalnym przełącznikiem

Bardziej szczegółowo

SGSW-2840P4 Zarządzalny przełącznik PoE 380 Watt - 24 porty 10/100Mbps + 4 współdzielone porty TP/SFP

SGSW-2840P4 Zarządzalny przełącznik PoE 380 Watt - 24 porty 10/100Mbps + 4 współdzielone porty TP/SFP SGSW-2840P4 Zarządzalny przełącznik PoE 380 Watt - 24 porty 10/100Mbps + 4 współdzielone porty TP/SFP Zarządzalny przełącznik ze scentralizowanym zasilaniem PoE dla przedsiębiorstw i sieci uczelnianych

Bardziej szczegółowo

Przemysłowy Switch Ethernetowy z funkcjonalnością routera RFI-14-F4G

Przemysłowy Switch Ethernetowy z funkcjonalnością routera RFI-14-F4G Przemysłowy Switch Ethernetowy z funkcjonalnością routera RFI-14-F4G Specyfikacja: 10 portów 10/100BaseTX, 4 porty SFP z obsługą Gbit Przełącznik warstwy 3, z funkcjonalnością routera Statyczny routing

Bardziej szczegółowo

SWITCH INTELIGENTNY 5 x 10/100 RJ-45 ORING IES-2050A #06583 INSTRUKCJA OBSŁUGI. wersja 1.1

SWITCH INTELIGENTNY 5 x 10/100 RJ-45 ORING IES-2050A #06583 INSTRUKCJA OBSŁUGI. wersja 1.1 SWITCH INTELIGENTNY 5 x 10/100 RJ-45 ORING IES-2050A #06583 INSTRUKCJA OBSŁUGI wersja 1.1 2 IES-2050 Spis treści Wstęp... 4 Właściwości... 4 Bezpieczeństwo użytkowania... 4 1. Zawartość opakowania... 5

Bardziej szczegółowo

WGSW-50040 Zarządzalny przełącznik 50 portów Gigabit + 4 współdzielone sloty SFP

WGSW-50040 Zarządzalny przełącznik 50 portów Gigabit + 4 współdzielone sloty SFP WGSW-50040 Zarządzalny przełącznik 50 portów Gigabit + 4 współdzielone sloty SFP Rozwiązanie klasy telecom dla sieci szkieletowych w przedsiębiorstwach oraz centrów danych PLANET WGSW-50040 jest montowalnym

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Seria KGS-1060, KGS-1060-HP Cechy kluczowe: ź Obsługa 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s oraz dwóch slotów

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. 1. Przełącznik dostępowy 24 x 1Gbps PoE+ - 3 szt

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. 1. Przełącznik dostępowy 24 x 1Gbps PoE+ - 3 szt SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przełącznik dostępowy 24 x 1Gbps PoE+ - 3 szt Parametry minimalne: 1) Konstrukcja zamknięta. Montaż w stelażu RACK 19, wysokość 1U 2) 24 porty Gigabit Ethernet

Bardziej szczegółowo

Linia 2004/04. Info HIRSCHMANN

Linia 2004/04. Info HIRSCHMANN Witam, oto InfoLinia, dotycząca produktów Hirschmanna. InfoLinia ma za zadanie dostarczać najbardziej aktualnych informacji o produktach Hirschmann Electronics GmbH, Oddziału Automatyka i Systemy Sieciowe.

Bardziej szczegółowo

Przełącznik typu A(producenta, model):..

Przełącznik typu A(producenta, model):.. Załącznik nr 7 Przełącznik typu A(producenta, model):.. Element składowy Spełnia 1.1. Specyfikacja fizyczna 1.1.1. Min. 44 x RJ-45 10/100/1000Base-T 1.1.2. 1 RJ-45 port zarządzający 1.2. Wydajność 1.2.1.

Bardziej szczegółowo

XGS3-42000R 4-slotowy modularny przełącznik L3 IPv6/IPv4

XGS3-42000R 4-slotowy modularny przełącznik L3 IPv6/IPv4 XGS3-42000R 4-slotowy modularny przełącznik L3 IPv6/IPv4 PLANET XGS3-42000R to przełącznik zaprojektowany dla dużych sieci w przedsiębiorstwach, kampusach, centrach danych, i nadaje się wszędzie tam gdzie

Bardziej szczegółowo

SGSW-24240R Zarządzalny przełącznik 24 sloty 100/1000Mbps SFP + 8 współdzielonych portów Gigabit TP

SGSW-24240R Zarządzalny przełącznik 24 sloty 100/1000Mbps SFP + 8 współdzielonych portów Gigabit TP SGSW-24240R Zarządzalny przełącznik 24 sloty 100/1000Mbps SFP + 8 współdzielonych portów Gigabit TP Światłowodowe połączenia na duże odległości Zastosowania sieciowe FTTx są obecnie coraz bardziej powszechne

Bardziej szczegółowo

HYPERION-10x. 6/5/4 - portowy przemysłowy przełącznik Ethernet 10/100/1000 Mbps z portami RJ45 i SFP + PoE. Hyperion

HYPERION-10x. 6/5/4 - portowy przemysłowy przełącznik Ethernet 10/100/1000 Mbps z portami RJ45 i SFP + PoE. Hyperion Hyperion-101-1 Hyperion-103-1 Hyperion-104-1 Hyperion-102-2 Hyperion-101-2 6/5/4 - portowy przemysłowy przełącznik Ethernet 10/100/1000 Mbps z portami RJ45 i SFP + PoE Przemysłowy przełącznik posiadający

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241 Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241 Cechy kluczowe : ź bsługa konwersji w pełnej szybkości kablowej dla prędkości 10/100 oraz typów mediów ź bsługa automatycznej

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ

PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ Nazwa robót budowlanych Obiekt: Nazwa i adres zamawiającego Wykonanie rozbudowy sieci logicznej 45-068 Opole Ul. 1 Maja 6 Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział

Bardziej szczegółowo

GOZ-353-2210-7-13/12 Warszawa, dnia 13 lipca 2012 r.

GOZ-353-2210-7-13/12 Warszawa, dnia 13 lipca 2012 r. GOZ-353-2210-7-13/12 Warszawa, dnia 13 lipca 2012 r. Wykonawcy wg rozdzielnika Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę switchy dla PIP Zamawiający zgodnie z art. 38 ust. 1

Bardziej szczegółowo

PLANET SGSW-24040P4 Switch 24 ports Gigabit +4p SFP

PLANET SGSW-24040P4 Switch 24 ports Gigabit +4p SFP PLANET SGSW-24040P4 Switch 24 ports Gigabit +4p SFP Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: SGSW-24040P4 Liczba portów 1000 Mbps: 24 szt. Porty mini-gbic: 4 Porty SFP współdzielone z portami Ethernet

Bardziej szczegółowo

MAGNETAR-200. Bezprzewodowy router 2G/3G/4G Ethernet/RS232/485/USB Interfejsy pomiarowe. Funkcjonalność. Redundancja połączeń

MAGNETAR-200. Bezprzewodowy router 2G/3G/4G Ethernet/RS232/485/USB Interfejsy pomiarowe. Funkcjonalność. Redundancja połączeń Bezprzewodowy router 2G/3G/4G Ethernet/RS232/485/USB Interfejsy pomiarowe Funkcjonalność jest routerem umożliwiającym dostęp oraz współużytkowanie szerokopasmowej sieci komórkowej 2G, 3G oraz 4G LTE. Router

Bardziej szczegółowo

1. 19 światłowodowa karta RS232 i moduł RS411 - koniec produkcji

1. 19 światłowodowa karta RS232 i moduł RS411 - koniec produkcji Witam, oto InfoLinia, dotycząca produktów Hirschmanna. InfoLinia ma za zadanie dostarczać najbardziej aktualnych informacji o produktach Hirschmann Electronics GmbH, Oddziału Automation and Network Solutions.

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1051 Przełącznik L2/L4 Metro Access Przełącznik EE 1051 firmy Edge-Core wyposażony jest w obudowę 1U składającą się z 24 portów 100Base- BX (wbudowane porty światłowodowe WDM, jednowłoknowe), 2 porty

Bardziej szczegółowo

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE Wysokowydajny przełącznik Power over Ethernet Gigabit Ethernet Oszczędność, elastyczność i wysoka przepustowość

Bardziej szczegółowo

Wykonanie Systemu Monitoringu Stadionu Sportowego ARENA w Żaganiu przy ulicy Kochanowskiego na działce ewid. Nr 1844/68

Wykonanie Systemu Monitoringu Stadionu Sportowego ARENA w Żaganiu przy ulicy Kochanowskiego na działce ewid. Nr 1844/68 PYTANIA I ODPOWIEDZI do Zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 PZP, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, na

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI SWITCH

INSTRUKCJA OBSŁUGI SWITCH INSTRUKCJA OBSŁUGI SWITCH Instrukcja dotyczy następujących modeli: Model Nazwa #03066 (RP-3801TX) Gigabitowy zarządzalny switch 8-portowy, 19" #03067 (RP-3801TX/D) Gigabitowy zarządzalny switch 8-portowy,

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. Rzeszów,

Zapytanie ofertowe. Rzeszów, Zapytanie ofertowe W związku z realizacją przedsięwzięcia Modernizacja infrastruktury informatycznej do komunikacji ze studentami w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współfinansowanego

Bardziej szczegółowo

WGSD-10020HP Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 złącza 100/1000X SFP z obsługą PoE 802.3at

WGSD-10020HP Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 złącza 100/1000X SFP z obsługą PoE 802.3at WGSD-10020HP Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 złącza 100/1000X SFP z obsługą PoE 802.3at Scentralizowane zarządzanie zasilaniem Power over Gigabit Ethernet PLANET WGSD-10020HP to zarządzalny

Bardziej szczegółowo

Przełącznik Web Smart 48x GE + 2x GE SFP

Przełącznik Web Smart 48x GE + 2x GE SFP GSW-4876 Wersja: 3 Przełącznik Web Smart 48x GE + 2x GE SFP LevelOne GSW-4876 to inteligentny 50 portowy Gigabit Web Smart Switch, zapewniający 48 portów 1000Base-T, 2 porty Gigabit SFP (Small Form Factor

Bardziej szczegółowo

24 GE with 4 Shared SFP Web Smart Switch

24 GE with 4 Shared SFP Web Smart Switch GES-2451 Wersja: 1 24 GE with 4 Shared SFP Web Smart Switch LevelOne GES-2451 is a powerful, high-performance Gigabit Ethernet switch with 24 10/100/1000Mbps ports shared 4 SFP(mini GBIC) ports, providing

Bardziej szczegółowo

Celem zamówienia jest modernizacja sieci komputerowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach eliminująca pojedyncze punkty awarii.

Celem zamówienia jest modernizacja sieci komputerowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach eliminująca pojedyncze punkty awarii. Załącznik nr 5 SIWZ oznaczenie sprawy: IN.2710.5.2012 Opis przedmiotu zamówienia Celem zamówienia jest modernizacja sieci komputerowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach eliminująca pojedyncze punkty awarii.

Bardziej szczegółowo

Przełącznik zarządzany L2 24x GE + 2x GE SFP

Przełącznik zarządzany L2 24x GE + 2x GE SFP GEL-2670 Wersja: 1 Przełącznik zarządzany L2 24x GE + 2x GE SFP The LevelOne GEL-2670 is an intelligent L2 Managed Switch with 24 x 1000Base-T ports and 2 x 100/1000BASE-X SFP (Small Form Factor Pluggable)

Bardziej szczegółowo

Stakowalny zarządzany przełącznik L3 20 GE + 4 GE Combo SFP + 2 gniazda 10G

Stakowalny zarządzany przełącznik L3 20 GE + 4 GE Combo SFP + 2 gniazda 10G GTL-2691 Wersja: 1 Modules are to be ordered separately. Stakowalny zarządzany przełącznik L3 20 GE + 4 GE Combo SFP + 2 gniazda 10G The LevelOne GEL-2691 is a Layer 3 Managed switch with 24 x 1000Base-T

Bardziej szczegółowo

Obsługa protokołów RIP v1/v2 (RIPng dla IPv6), OSPF v2 oraz v3 (dla IPv6), BGP4 oraz BGP 4+ (dla IPv6)

Obsługa protokołów RIP v1/v2 (RIPng dla IPv6), OSPF v2 oraz v3 (dla IPv6), BGP4 oraz BGP 4+ (dla IPv6) Załącznik V do siwz CZĘŚĆ V ZAMÓWIENIA Urządzenie 1. Dostawa switch a 24 portowego przełącznika Ethernet warstwy (trzeciej) L3 stack owalnego do szafy rack 19 z obsługą IPv6 i zarządzaniem po protokole

Bardziej szczegółowo

PRZEMYSŁOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY

PRZEMYSŁOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY Nie moŝna wyświetlić obrazu. Na komputerze moŝe brakować pamięci do otwarcia obrazu lub obraz moŝe być uszkodzony. Uruchom ponownie komputer, a następnie otwórz plik ponownie. Jeśli czerwony znak x nadal

Bardziej szczegółowo

GS2200-8HP. Korporacyjny przełącznik LAN. Opis produktu

GS2200-8HP. Korporacyjny przełącznik LAN. Opis produktu Opis produktu Opis produktu 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 porty combo 10/100/1000Mbps (RJ45/SFP), 8 portów PoE (802.3af) wydajność 180W, VLAN, QoS, IGMP snooping, GVRP, zarządzanie pasmem, agregacja poł.,

Bardziej szczegółowo

Przełącznik zarządzany L2 24x GE + 2x GE SFP

Przełącznik zarządzany L2 24x GE + 2x GE SFP GEL-2670 Wersja: 1 Przełącznik zarządzany L2 24x GE + 2x GE SFP The LevelOne GEL-2670 is an intelligent L2 Managed Switch with 24 x 1000Base-T ports and 2 x 100/1000BASE-X SFP (Small Form Factor Pluggable)

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA nr postępowania: BU/2013/KW/8 Załącznik nr 4a do SIWZ. Pieczęć Wykonawcy strona z ogólnej liczby stron OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu sieciowego oraz systemu zabezpieczeń

Bardziej szczegółowo

MAGNETAR-10x. Bezprzewodowy router 2/3/4G LTE Ethernet/RS232/485/USB Interfejsy pomiarowe. Funkcjonalność. Interfejsy kontrolno-pomiarowe

MAGNETAR-10x. Bezprzewodowy router 2/3/4G LTE Ethernet/RS232/485/USB Interfejsy pomiarowe. Funkcjonalność. Interfejsy kontrolno-pomiarowe Bezprzewodowy router 2/3/4G LTE Ethernet/RS232/485/USB Interfejsy pomiarowe 1x WAN modem 2/3/4G LTE 1x LAN Ethernet 10/100/1000Mbps 1x RS232/485 virtual-com 2x wejścia cyfrowe 1x wyście przekażnikowe niskonapięciowe

Bardziej szczegółowo

Przełączniki LAN. Przemysłowy Ethernet Power over Ethernet Konwersja mediów. szerokopasmowa. Komunikacja. Bezprzewodowy

Przełączniki LAN. Przemysłowy Ethernet Power over Ethernet Konwersja mediów. szerokopasmowa. Komunikacja. Bezprzewodowy Przełączniki LAN Technologia ITU-T G.8032 ERPS Seria przemysłowych przełączników Planet obsługuje technologię pierścienia oraz funkcję szybkiego odzyskiwania sprawności, co pozwala zapobiec przerwom w

Bardziej szczegółowo

Thinkcore W325A. Pełny opis produktu. Wbudowany komputer przemysłowy z GSM/GPRS, 1x LAN, 2x RS-232/422/485, SD, RISC CPU. [Nowy moduł GSM/GPRS]

Thinkcore W325A. Pełny opis produktu. Wbudowany komputer przemysłowy z GSM/GPRS, 1x LAN, 2x RS-232/422/485, SD, RISC CPU. [Nowy moduł GSM/GPRS] Thinkcore W325A Wbudowany komputer przemysłowy z GSM/GPRS, 1x LAN, 2x RS-232/422/485, SD, RISC CPU Wbudowany komputer przemysłowy z GSM/GPRS, 1x LAN, 2x RS-232/422/485, SD, RISC CPU [Nowy moduł GSM/GPRS]

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ Załącznik nr 1 do umowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przełącznik sieciowy - typ 1. (1 sztuka) Lp. 1 2 3 Minimalne wymagane parametry techniczne Zamawiającego Przełącznik w metalowej

Bardziej szczegółowo

VPort 36-1MP. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Przemysłowa kamera IP do systemów monitoringu. Sensor. Lens.

VPort 36-1MP. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Przemysłowa kamera IP do systemów monitoringu. Sensor. Lens. VPort 36-1MP Przemysłowa kamera IP do systemów monitoringu Przemysłowa kamera IP do systemów monitoringu Kamera w wykonaniu przemysłowym, szeroki zakres temp. pracy od -40 do 75 C (bez żadnych wentylatorów)

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Konwerter mediów 10/100Base-TX do 100Base-FX Seria KC-300D, KC-300DM Konwertery mediów zostały stworzone do konwersji sygnałów 10Base-T lub 100Base-T do/z sygnałów światłowodowych 100Base-FX. Używane są

Bardziej szczegółowo

Przełączniki sieciowe HP2930 lub spełniające poniższe wymagania 4 sztuki

Przełączniki sieciowe HP2930 lub spełniające poniższe wymagania 4 sztuki Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego na dostawę i wdrożenie urządzeń sieciowych wraz z licencją na oprogramowanie. Wymagania ogólne: Zamawiający wymaga aby: 1. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą

Bardziej szczegółowo

Integracja istniejącej infrastruktury do nowego systemu konwersja protokołów

Integracja istniejącej infrastruktury do nowego systemu konwersja protokołów MOXA SOLUTION DAY 2016 Integracja istniejącej infrastruktury do nowego systemu konwersja protokołów Michał Łęcki 17/05/2016 Rozwiązania Przemysłowe Core Industrial Core Switch 10G Industrial Network Management

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK 24 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.3at/af, maksymalna moc całkowita podłączonych urządzeń do 180W Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Część I dostawa urządzeń UTM, Routera i Przełączników sieciowych

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Część I dostawa urządzeń UTM, Routera i Przełączników sieciowych ... /pieczęć Wykonawcy/ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część I dostawa urządzeń UTM, Routera i Przełączników sieciowych L.p. Wymagane parametry Informacja o spełnieniu lub nie spełnieniu wymaganego parametru.

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-4252 / EE-4252-P Przełączniki L2 Gigabit Ethernet EE-4252 i EE-4252-P to wysokowydajne przełączniki Gigabit Ethernet Layer 2 z 48 portami 10/100/1000Base-T i 4 portami SFP (Small Form Factor Pluggable).

Bardziej szczegółowo

Multiplekser Gigabit TDM MICROSENS Wprowadzenie Gigabit TDM firmy MICROSENS jest optycznym multiplekserem z podziałem czasowym umożliwiającym jednoczesną transmisję głosu i danych. Transmisja może odbywać

Bardziej szczegółowo

RUGGEDCOM RX1400. Switch zarządzalny warstwy 3 zintegrowany z modemem GSM i serwerem portów szeregowych. siemens.com/rx1400 siemens.

RUGGEDCOM RX1400. Switch zarządzalny warstwy 3 zintegrowany z modemem GSM i serwerem portów szeregowych. siemens.com/rx1400 siemens. RUGGEDCOM RX1400 Switch zarządzalny warstwy 3 zintegrowany z modemem GSM i serwerem portów szeregowych siemens.com/rx1400 siemens.pl/ruggedcom Opis ogólny Odporny, kompaktowy switch Ethernet, serwer portów

Bardziej szczegółowo

Pytania od pierwszego z Wykonawców

Pytania od pierwszego z Wykonawców Wykonawcy Wrocław, 8.03.2012 r. WZP.271.1.8.2012 ZP/PN/11/WBZ/20,21/867,910/2012 Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn.:

Bardziej szczegółowo

PRZEMYSŁOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY

PRZEMYSŁOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY Nie moŝna wyświetlić obrazu. Na komputerze moŝe brakować pamięci do otwarcia obrazu lub obraz moŝe być uszkodzony. Uruchom ponownie komputer, a następnie otwórz plik ponownie. Jeśli czerwony znak x nadal

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowy konwerter mediów 10/100Base-TX do 100Base-FX Seria KCD-300 Seria konwerterów mediów KCD-300 zapewnia przemysłową wydajność konwersji sygnału z kabla miedzianego Ethernet do światłowodu, pozwalając

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA w odniesieniu do zadania "tele - dostawa urządzeń teletransmisyjnych dla węzłów dystrybucyjnych

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA w odniesieniu do zadania tele - dostawa urządzeń teletransmisyjnych dla węzłów dystrybucyjnych ZADANIE I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA w odniesieniu do zadania "tele - dostawa urządzeń teletransmisyjnych dla węzłów dystrybucyjnych A. ROZMIARY I CHARAKTER ZADANIA 1. W ramach dostawy Szpital musi zostać

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik A do SIWZ CRZP/UJ/545/2014 Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci komputerowej w budynku Wydziału Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ przy ul. St. Łojasiewicza

Bardziej szczegółowo

GS1910-24HP. 24-portowy zarządzalny przełącznik. Opis produktu. Charakterystyka produktu

GS1910-24HP. 24-portowy zarządzalny przełącznik. Opis produktu. Charakterystyka produktu Opis produktu Przełącznik GS1910-24 to inteligentny przełącznik zarządzalny który umożliwia maksymalną przepustowość i spełnia rosnące wymagania sieciowe małych i średnich przedsiębiorstw (SMB). Urządzenia

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Modernizacja infrastruktury sieciowej Projekt dotyczy dostawy jednego przełącznika ethernetowego rdzeniowego oraz trzech przełączników dostępowych. Poniżej została

Bardziej szczegółowo

Kurs Ethernet przemysłowy konfiguracja i diagnostyka. Spis treści. Dzień 1

Kurs Ethernet przemysłowy konfiguracja i diagnostyka. Spis treści. Dzień 1 I Wprowadzenie (wersja 1307) Kurs Ethernet przemysłowy konfiguracja i diagnostyka Spis treści Dzień 1 I-3 Dlaczego Ethernet w systemach sterowania? I-4 Wymagania I-5 Standardy komunikacyjne I-6 Nowe zadania

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Charakterystyka przedmiotu zamówienia: Dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie przełączników sieciowych: - przełącznik wyposażony w minimum 48 portów miedzianych Gigabit Ethernet

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowe przełączniki konwerterów, 3-portowe Fast Ethernet Seria KSD-103-A, KSD-103-B Seria przemysłowych przełączników KSD-103 Fast Ethernet obsługuje trzy komunikacje segmentowe, oparte na przełączaniu.

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA LP NAZWA ASORTYMENTU (minimalne wymagania) ILOŚĆ PARAMETRY SPRZETU PROPONOWANEGO PRZEZ OFERENTA PRODUCENT, MODEL CENA JEDNOSTKOWA NETTO WARTOŚĆ NETTO ( 3 x 6) 1 2 3 4 5 6 7 1

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: wiązanie adresów IP-MAC-Port-VID, listy ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control,

Bardziej szczegółowo

Ser e w r er e y r p o p r o t r ó t w ó s zer e e r g e o g w o ych Cezary Kalista

Ser e w r er e y r p o p r o t r ó t w ó s zer e e r g e o g w o ych Cezary Kalista Serwery portów szeregowych Cezary Kalista Agenda Przegląd serwerów portów szeregowych Funkcje serwerów Nport COM grouping Funkcje serwerów terminali Funkcje serwerów secure terminal Funkcje MiiNe Funkcje

Bardziej szczegółowo

Załącznik VI do siwz CZĘŚĆ VI ZAMÓWIENIA

Załącznik VI do siwz CZĘŚĆ VI ZAMÓWIENIA Załącznik VI do siwz CZĘŚĆ VI ZAMÓWIENIA DOSTAWA SPRZĘTU INFRASTRUKTURY DOSTĘPOWEJ GDAŃSK 2015 1. Zasilacz buforowy. Liczba sztuk 25. Zasilacz buforowy przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń

Bardziej szczegółowo

545,37 PLN brutto 443,39 PLN netto

545,37 PLN brutto 443,39 PLN netto ZYXEL GS1900-10HP 10-PORT DESKTOP GIGABIT WEB SMART SWITCH: 8X GIGABIT METAL + 2X SFP - LIFETIME WARRANTY 545,37 PLN brutto 443,39 PLN netto Producent: ZYXEL Intuicyjne, szybkie i inteligentnie zarządzalne

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE NR 3 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE NR 3 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE NR 3 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH I. Informacje ogólne 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz konfiguracja przełączników sieciowych na potrzeby Powiatowego Urzędu

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Numer sprawy: DGA/34/10 Załącznik A do SIWZ Przedmiot zamówienia: dostawa urządzeń sieciowych, szaf serwerowych oraz okablowania dla Instytutu Łączności Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie w ramach

Bardziej szczegółowo

Przełącznik zarządzany L2 48x GE PoE- Plus + 2x GE SFP, 375W

Przełącznik zarządzany L2 48x GE PoE- Plus + 2x GE SFP, 375W GEP-5070 Wersja: 1 Przełącznik zarządzany L2 48x GE PoE- Plus + 2x GE SFP, 375W The LevelOne GEP-5070 is an intelligent L2 Managed Switch with 48 x 1000Base-T PoE-Plus ports and 2 x 100/1000BASE-X SFP

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1052 / EE 1054 Przełączniki Ethernet z serii Metro Access Rodzina przełączników Edge-corE EE 1052 / EE 1054 Metro Access jest zoptymalizowana w celu dostarczania providerom usług takiego sprzętu, który

Bardziej szczegółowo

SETEBOS. Centralka kontrolno-pomiarowa. Funkcjonalność

SETEBOS. Centralka kontrolno-pomiarowa. Funkcjonalność Centralka kontrolno-pomiarowa Monitorowanie temperatury i wilgotności z kalkulacją punktu rosy lub wielopunktowe zewnętrzne monitorowanie temperatury Sterowanie 4 (8) wyjściami typu relay contact, opcjonalnie:

Bardziej szczegółowo

EE-1212 Szybki przełącznik L2 Gigabit Ethernet Carrier Grade. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE-1212 Szybki przełącznik L2 Gigabit Ethernet Carrier Grade. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-1212 Szybki przełącznik L2 Gigabit Ethernet Carrier Grade Edge-Core EE 1212 jest przełącznikiem operatorskim Ethernet, służącym do podziału, rozszerzenia oraz agregacji usługi Ethernet. Urządzenie pozwala

Bardziej szczegółowo

EE-2050-P Brzegowy Gigabitowy przełącznik L2 Web Smart z PoE Plus. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE-2050-P Brzegowy Gigabitowy przełącznik L2 Web Smart z PoE Plus. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-2050-P Brzegowy Gigabitowy przełącznik L2 Web Smart z PoE Plus EE-2050-P jest nowym 50-portowym Gigabitowym przełącznikiem dostarczającym 48 portów RJ-45 10/100/1000 PoE/PoE+ oraz 2 sloty SFP wspierające

Bardziej szczegółowo

Zestawienie wymaganych parametrów technicznych

Zestawienie wymaganych parametrów technicznych Zestawienie wymaganych parametrów technicznych Załącznik nr 1 do SIWZ Poz. 1 - System pamięci masowej - szt. 1 W ramach przedmiotu zamówienia należy dostarczyć elementy sprzętowo-programowe zgodne z poniższymi

Bardziej szczegółowo

Switch zarządzalny TP-LINK TL-SG3210 8xGE 2xSFP RACK

Switch zarządzalny TP-LINK TL-SG3210 8xGE 2xSFP RACK Switch zarządzalny TP-LINK TL-SG3210 8xGE 2xSFP RACK Gwarancja - 24 miesiące Widok z przodu Widok z tyłu Akcesoria będące w komplecie Urządzenie TP-LINK TL-SG3210 JetStream to zarządzalny przełącznik L2

Bardziej szczegółowo

Fast Ethernet Switch DCS-3950-10C Dual Stack

Fast Ethernet Switch DCS-3950-10C Dual Stack Firma DCN została w 2000 roku wydzielona z grupy holdingu Lenovo Group i pozostaje z nią powiązana kapitałowo. Celem podziału było utworzenie firmy wyspecjalizowanej w opracowaniu i produkcji sprzętu sieciowego

Bardziej szczegółowo

W przypadku zapytań o pozostałe modele z karty katalogowej (nieujęte w cenniku poniżej) prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny

W przypadku zapytań o pozostałe modele z karty katalogowej (nieujęte w cenniku poniżej) prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny VPort P06-1MP-M12 Przemysłowa kamera IP do systemów monitoringu w pojazdach Przemysłowa kamera IP do systemów monitoringu w pojazdach Zgodność z normami EN50121-3-2 oraz EN50155 (standardowe modele w zakresie

Bardziej szczegółowo

1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 3. PRZEŁĄCZNIKI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 3. PRZEŁĄCZNIKI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 3. PRZEŁĄCZNIKI Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia CPV 32420000-3 Urządzenia sieciowe Opis: Zamówienie obejmuje dostawę

Bardziej szczegółowo