Wirtualny Doradca. Numer 1 w Polsce Numer 3 na świecie

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Wirtualny Doradca. Numer 1 w Polsce Numer 3 na świecie"

Transkrypt

1 Wirtualny Doradca nieludzko skuteczny w: - zwiększaniu sprzedaży - zmniejszaniu kosztów obsługi klientów - polepszaniu efektywności działań marketingowych Numer 1 w Polsce Numer 3 na świecie Stanusch is getting a real runner - up in the world wide list of chatbots developers! Erwin van Lun, futurist & founder of chatbots.org Agencja Reklamy i Marketingu Artur Kurkiewicz oraz Stanusch Technologies mają przyjemność zaproponować Państwu Wirtualnego Doradcę - jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi wspomagających działania z zakresu strategii oraz komunikacji marketingowej. Wirtualny doradca, lub jak niektórzy wolą chatterbot, to program komputerowy obdarzony sztuczną inteligencją potrafiący porozumiewać się w języku naturalnym, udzielać informacji na różne tematy, rozwiązywać problemy oraz dotrzymywać towarzystwa. Chatterbot potrafi rozmawiać prawie na każdy temat, a wyposażenie go w bazę wiedzy specyficznej dla danej firmy lub instytucji zamienia go w autentycznego Wirtualnego Doradcę pełniącego rolę handlowca, promotora, serwisanta lub pracownika działu obsługi klienta.

2 wirtualny doradca - podstawowe informacje 1. Wirtualny Doradca Wirtualni Doradcy zwani też awatarami, chatterbotmi lub lingubotami to programy komputerowe, wykorzystujące metody i techniki sztucznej inteligencji, umożliwiające rozmowę z użytkownikiem w języku naturalnym. Systemy te umieszcza się na internetowych serwisach WWW. Ich zadaniem jest udzielanie informacji klientom nt. oferowanych produktów i usług, specyfiki działalności przedsiębiorstwa, czy też np. warunków handlowych. Często pełnią też funkcje rozrywkowe (np. w grach) lub doradcze (np. wirtualny doradca kredytowy lub lekarz). Pierwowzorem wszystkich chatterbotów była ELIZA, stworzona przez Josepha Weizenbauma jeszcze w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. ELIZA udawała psychoterapeutę, umożliwiała prowadzenie prostego dialogu z użytkownikiem. Mechanizm działania ELIZY był niezwykle prosty i miał niewiele wspólnego ze sztuczną inteligencją. W latach tych ubiegłego wieku nastąpił gwałtowny rozwój technologii chatterbotów. Współczesne chatterboty posiadają gigantyczne bazy wiedzy, potrafią kojarzyć pewne informacje oraz uczyć się w oparciu o wypowiedzi użytkownika. Chatterbot rozmawia niemalże na każdy temat a wyposażenie go w bazę wiedzy specyficznej dla danej firmy lub instytucji zamienia go w autentycznego Wirtualnego Doradcę pełniącego rolę handlowca, promotora, serwisanta lub pracownika działu obsługi klienta. Rozmowa z Wirtualnym Doradcą ma charakter czatu prowadzonego poprzez stronę WWW. Zrealizowany przez zespół firmy Stanusch Technologies Wirtualny Doradca EWA jest jednym z najbardziej zaawansowanych tego typu produktów na świecie. Posiada gigantyczną bazę wiedzy obejmującą ponad 1,5 miliona faktów. Współpracuje z pierwszą polską semantyczną wyszukiwarką internetową. Można go zintegrować z zewnętrznymi bazami danych.

3 wirtualny doradca - podstawowe informacje 2. Problemy i ich rozwiązania Celem wdrożenia Wirtualnego Doradcy jest osiągnięcie przez przedsiębiorstwo konkretnych korzyści. Choć nasza technologia jest bardzo uniwersalna a zakres zastosowań wynika tak naprawdę z kreatywności osób wdrażających, to podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa jest osiągania zysków. Wirtualny Doradca może przyczynić się do zwiększenia zysków zarówno poprzez wzros sprzedaży jak i obniżenia kosztów obsługi klienta. 2.1 Sprzedaż Wirtualny Doradca może pełnić rolę wykwalifikowanego sprzedawcy. Poprzez zadawanie odpowiednich pytań i zgromadzenie wiedzy potrafi prowadzić rozmowę handlową, argumentować oraz doprowadzić do złożenia zamówienia. Poniżej przedstawiamy przykładowy fragment dialogu Wirtualnego Doradcy z klientem banku: WD: Witaj w naszym banku! Nazywam się Patrycja i mogę stać się Twoim doradcą kredytowym. Chciałabym się do Ciebie zwracać po imieniu. Jak masz na imię? Użytkownik: Anna WD: Bardzo mi miło Anno. Na co poszukujesz środków? Użytkownik: Chcę kupić mieszkanie WD: A więc mogę Ci zaproponować kredyt hipoteczny. Jeżeli jesteś już klientką naszego banku możemy Ci zaproponować uproszczoną procedurę. Czy chciałabyś skorzystać z takiej procedury? Użytkownik: Nie, nie jestem klientem banku WD: Jakiej kwoty potrzebujesz aby zrealizować swoje marzenie? Użytkownik: WD: jaka jest całkowita kwota inwestycji? Użytkownik: WD: Ile osób liczy Twoja rodzina? Użytkownik: 1 WD: Jaka jest średnia kwota Twoich miesięcznych zarobków netto? Użytkownik: 4500 WD: Ile wynoszą Twoje stałe wydatki w tym raty innych kredytów? Użytkownik: 1500 WD: Jaka jest łączna kwota przyznanych Ci limitów na kartach kredytowych? Użytkownik: WD: Przez jak długi okres chciałabyś spłacać kredyt? Użytkownik: 20 lat WD: Niestety Twoja zdolność kredytowa jest zbyt mała aby otrzymać taki kredyt mogę ci jednak zaproponować ten sam kredyt ale rozłożony na większą ilość rat. Proponuję Ci jego spłatę przez 23 lata. Użytkownik: OK. WD: Czy mogę Cię prosić o...

4 wirtualny doradca - podstawowe informacje 2.2 Obsługa Klientów Równie dobrze jak ze sprzedażą Wirtualny Doradca radzi sobie z obsługą klientów. Oto przykładowy fragment dialogu Wirtualnego Doradcy z klientem sieci telewizji kablowej: WD: Witaj w centrum obsługi technicznej naszej telewizji. Nazywam się Jerzy i postaram się rozwiązać Twoje problemy. Będziemy nam łatwiej jeżeli będziemy się do siebie zwracać po imieniu. Powiedz mi jak masz na imię? Użytkownik: Ewa WD: Witaj Ewo. Jaki masz problem. Użytkownik: Nie ma obrazu. WD: Czy telewizor jest włączony i czy świeci się kontrolka jego włączenia? Użytkownik: Tak WD: Czy dekoder telewizji jest włączony? Użytkownik: Tak WD: Czy telewizor jest ustawiony na kanał na którym odbierasz programy satelitarne? Użytkownik: Tak WD: Podejdź do telewizora i sprawdź czy kable łączące telewizor i odbiornik telewizji satelitarnej nie poluzowały się. Użytkownik: Zadziałało! Jest obraz. Dziękuję bardzo. WD: Bardzo proszę. Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?

5 wirtualny doradca - podstawowe informacje 3. Zastosowanie i z alety Wirtualnego Doradcy 3.1 Umiejętności Wirtualnego Doradcy Wirtualny Doradca posiada wiele umiejętności, które często zaskakują jej rozmówców. Przede wszystkim posiada cechy osobowości jak każda istota ludzka. Ma ulubiony kolor, muzykę i własne hobby, lubi własną pracę i jeśli chcesz opowie ci dowcip. Co Potrafi Wirtualny Doradca: Udziela natychmiastowej odpowiedzi na zadawane pytania (komunikacja odbywa sie za pośrednictwem języka potocznego, Wirtualny Doradca odpowiada używając języka potocznego, podobnie jak rzeczywisty konsultant czy Sprzedawca) Jest dostępny natychmiast po wejściu na stronę WWW (bez oczekiwania w kolejce call center) Potrafi prowadzić logiczny ciąg rozmowy (skrypt), który ma doprowadzić do określonego celu (np. złożenia zamówienia lub pozostawienia informacji kontaktowych przez użytkownika) Potrafi rozmawiać z wieloma osobami jednocześnie W trakcie rozmowy potrafi otwierać wskazane strony WWW oraz wszelkie pliki elektroniczne (np. filmy, animacje Flash, dokumenty PDF itp.) Pomaga znaleźć poszukiwaną informację (nawiguje po stronie WWW) Udziela informacji o firmie, dla której pracuje Wspaniale prezentuje produkty oraz prowadzi Klienta przez możliwy wybór opcji i modeli Wspiera działania marketingowe (reklamę, promocję, PR, współtworzy wizerunek marki) Potrafi argumentować Potrafi wskazywać punkty dystrybucyjne (np. lokalizacje bankomatów, dystrybutorów) Pozwala na integrację z zewnętrznymi bazami danych Potrafi rozwiązywać problemy techniczne użytkowników Może świadczyć wsparcie posprzedażne Potrafi syntetyzować głos (mówić) Może przyjąć dowolny wizerunek i cechy osobowości Cały czas można rozwijać jego wiedzę i umiejętności Nie żąda podwyżki i dodatkowych bonusów w pracy Zapamiętuje rozmówców i ich pewne cechy (np. imię, płeć, wiek itp.) Może dostosować odpowiedź do cech osoby z którą rozmawia, a nawet takich czynników jak pora dnia Zbiera informacje statystyczne w oparciu o przeprowadzone rozmowy, wszystkie rozmowy są archiwizowane w bazie danych, a Zamawiający posiada pełny dostęp do logów rozmów.

6 wirtualny doradca - podstawowe informacje 3.2 Zalety Wirtualnego Doradcy Pracuje 24h na dobę 7 dni w tygodniu i może rozmawiać z nieograniczoną liczbą użytkowników, dzięki czemu nie ma nieobsłużonych klientów Odpowiada na najczęściej zadawane przez klientów pytania, tym samym zmniejsza liczbę zapytań drogą mailową lub telefoniczną Doskonale prezentuje ofertę firmy, dzięki czemu klienci są bardziej otwarci na przyjmowanie informacji niż podczas przeglądania statycznych stron Jest przewodnikiem po serwisie WWW, który wskazuje poszukiwane informacje, co pozwala skrócić czas obsług klienta i podnieść trafność udzielanej odpowiedzi Przyciąga internautów na stronę, co skutecznie zmniejsza koszty dotarcia do klienta i zwiększa ruch na stronie Buduje związek emocjonalny z klientem, dzięki czemu klient spędza dłuższy czas na stronie i częściej do niej powraca Pomaga dokonać wyboru produktu, na podstawie przeprowadzonej w rozmowie analizy potrzeb i oczekiwań klienta, dzięki czemu przeprowadza wstępne negocjacje z klientem Wspomaga proces zakupów przeprowadzając proces handlowy od pierwszego kontaktu do zamówienia, dzięki czemu zwiększa sprzedaż produktów i skraca procedury zakupu produktu Prowadząc swobodny dialog ankietuje użytkowników, a tym samym zbiera informacje o potrzebach obecnych i potencjalnych klientów Wyróżnia firmową witrynę spośród konkurencyjnych stron, sprawia, że jest ona innowacyjna i unikalna W konsekwencji prowadzi to do: Zmniejszenia kosztów obsługi klienta Zwiększenie przychodów Buduje wizerunek innowacyjnego przedsiębiorstwa 3.3 Wizualizacja Wirtualny Doradca może przyjąć dowolny wizerunek graficzny: może to być specjalnie nakręcony wizerunek osoby, seria zdjęć lub film animowany.

7 wirtualny doradca - podstawowe informacje 3.4 Inne cechy Wirtualnego Doradcy Jedną z istotnych funkcji Wirtualnego Doradcy jest wsparcie kampanii reklamowych oraz prowadzenie rozmowy w uzgodniony sposób aby doprowadzić ją do określonego celu (np. pozostawiania danych kontaktowych lub złożenia zamówienia). Funkcje ta mogą być zrealizowane poprzez: Mechanizm Powitań. Jest to zdefiniowanie określonego zachowania Wirtualnego Doradcy w momencie rozpoczęcia konwersacji (np. po rozpoznaniu imienia rozmówcy WD wyświetla informacje Witaj Jacku. Czy słyszałeś już o naszej rewelacyjnej ofercie kredytu gotówkowego? Czy chcesz wiedzieć na ten temat więcej (Tak/Nie)? Drugim niezwykle pomocnym elementem jest zastosowanie skryptów rozmów. W określonych warunkach (np. przy powitaniu lub pojawieniu się określonej kombinacji słów kluczowych np. potrzebuję gotówki, szukam kredytu itp., program przejmuje kontrolę nad prowadzeniem rozmowy i staje się aktywnym jej uczestnikiem. Ostatecznym celem skryptu jest doprowadzenie do określonej reakcji jak przedstawienie użytkownikowi szczegółów oferty, zebranie od użytkownika namiarów kontaktowych lub danych do zamówienia. Trzeci mechanizm pytań doprecyzowujących. Mechanizm ten uruchamia się w sytuacji kiedy pytanie użytkownika jest niejednoznaczne (np. wiele odpowiedzi pasuje do pytania użytkownika np. Szukam Kredytu jest zbyt ogólne i program powinien dopytać o cel kredytu (doprecyzowanie)), Czwarty mechanizm dotyczy możliwości prezentacji przez system dodatkowych informacji posiadanych w danym obszarze wiedzy. Przykładowo na pytanie Jestem zainteresowany kredytem gotówkowym system odpowie Posiadam informacje o oprocentowaniu, warunkach przyznania kredytu, niezbędnych dokumentach. Użytkownik może wybrać z listy interesujące go zagadnienie i zobaczyć odpowiedź lub poprowadzić dalszą konwersację wg własnego uznania. Piąty mechanizm dotyczy użycia tematów. System po rozpoznaniu tematyki prowadzonej rozmowy nie wymaga doprecyzowania kolejnych pytań w danym obszarze wiedzy. Przykładowo rozmawiając o kredycie detalicznym (np. po odpowiedzi na pytanie o wymagane dokumenty do uzyskania kredytu detalicznego) użytkownik pyta a jakie jest oprocentowanie system udzieli informacji o oprocentowaniu kredytu detalicznego. Kolejny mechanizm dotyczy użycia priorytetów. Fakty bazy wiedzy posiadają priorytety. Przykładem użycia priorytetów może być wyższy priorytet bazy wiedzy specjalistycznej (np. na temat Banku i jego oferty) w stosunku do wiedzy ogólnej (osobowość bota i opis rzeczywistości). Z drugiej strony system może reagować z wyższym priorytetem jeżeli w wypowiedzi użytkownika znajdzie się wulgaryzm i zareagować przede wszystkim na wulgaryzm niż na odpowiedź na pytanie użytkownika.

8 wirtualny doradca - wybrane realizacje 4. Wybrane zrealizowane projekty Stanusch Technologies Sp. z o.o., pomimo stosunkowo krótkiej historii działania osiągnęła w Polsce pozycję lidera jeśli chodzi o ilość realizowanych projektów z wykorzystaniem metod i technik sztucznej inteligencji. Firma realizuje wdrożenia m.in. na rzecz następujących podmiotów: Getin Bank S.A. Wirtualny Doradca Adam Jest najbardziej zaawansowanym projektem Wirtualnego Doradcy zrealizowanym przez Oferenta. Adam został wyposażony w wiedzę zarówno na temat oferty dla klientów indywidualnych (kredyty, pożyczki, depozyty jak i instytucjonalnych (np. factoring). Oprócz tego Adam potrafi udzielać informacji na temat partnerów, pośredników czy franczyzobiorców oraz systemu GB24 i polityki bezpieczeństwa banku. Adam nawiguje po stronie internetowej Banku, potrafi doprecyzować niejasne pytania Użytkownika, wyświetlić wzory niezbędnych dokumentów oraz prowadzić rozmowę w celu sprzedaży określonego produktu. Wirtualny Doradca dla Getin Banku potrafi również w przeliczać bieżące kursy walut w oparciu o kursy z Banku. Polskie Radio S.A. Radek Wirtualny Doradca, który przybrał postać sympatycznego, animowanego mikrofonu, stał się maskotką, tworzonego przez Polskie Radio Euro portalu internetowego. Jest on nie tylko informatorem o aktualnościach, czy ofercie Polskiego Radia SA, ale stal się również komentatorem mistrzostw Euro 2008, obecnie przekazuje informacje na temat stanu przygotowań Polski do Euro Wydawnictwo IPM Głównym zadaniem Ewy działającej na witrynach Wydawnictwa IPM (wydawcy sześciu magazynów branżowych oraz czterech serwisów internetowych dla sektora B2B m.in.: Flota, Auto Firmowe, AutoVIP czy Outsourcing Magazine) jest przekazywanie podstawowych informacji na temat firmy i jej produktów oraz informacji z zakresu prowadzenia samochodu, leasingu, polityki samochodowej, a także marek samochodowych. Ponadto Ewa współpracuje z pierwszą polską semantyczną wyszukiwarką internetową, która przeszukuje zasoby vortali wydawnictwa, dzięki czemu Wirtualny Doradca jest swoistym nawigatorem po stronach internetowych IPM.

9 wirtualny doradca - wybrane realizacje Wydawnictwa Infornext wydawca Gazety Prawnej (wirtualny doradca) - Anna jest twarzą Biura Reklamy INFORNEXT.PL, informuje klientów o bogatej ofercie kampanii reklamowych w internetowych mediach grupy kapitałowej INFOR PL S.A. (portale GazetaPrawna.pl, Infor.pl, WieszJak.pl oraz Prawnik.pl). Posiada wiedzę na temat działalności INFORNEXT, form reklamowych oferowanych klientom, jak również słowniczek pojęć używanych w języku reklamy. Główną funkcją Anny jest przekazywanie podstawowych informacji o produktach i rozwiewanie wątpliwości klientów zainteresowanych reklamą. Wydawnictwo Migut Media Ewa - Wirtualny Doradcy zrealizowany dla Migut Media poza wiedzą podstawową na temat wydawnictwa i jego oferty, potrafi udzielać odpowiedzi na pytania dotyczące firm informatycznych i telekomunikacyjnych działających na polskim rynku. Baza wiedzy Ewy obejmuje kilkadziesiąt tysięcy faktów pochodzących z wydanych w 2008 roku Raportu Teleinfo 1000 oraz Informatora dla Resellera. System działa w oparciu o unikatowy w Polsce mechanizm wyszukiwania semantycznego. Dzięki temu użytkownicy witryny Migut Media mogą w języku naturalnym zapytać o szczegółowe informacje dotyczące największych firm z branży IT. Clix Software producent oprogramowania CRM (wirtualny doradca). Wirtualny Doradca EWA informuje o właściwościach, funkcjonalnościach oraz możliwościach sprzedawanych przez Clix Software produktów programach OKAY CRM oraz WIPER. Oprócz tego Wirtualnych Doradca zrealizowanych dla Clix Software może zmienić się w Wirtualnego handlowca, który może bezpośrednio przyjmować zamówienia od zainteresowanych klientów. Naszym kolejnym klientem jest ING Bank Śląski, dla którego zrealizowaliśmy Wirtualnego Doradcę ds. kart zbliżeniowych Mastercard. Został on umieszczony na dedykowanej stronie i informuje klientów o korzyściach i cechach kart zbliżeniowych oraz procesie ich zakupu. INGa odpowiada średnio na 1000 pytań dziennie i świetnie radzi sobie w obsłudze klientów Banku.

10 wirtualny doradca - wybrane realizacje Amica Wronki S.A. Wirtualny Doradca Mika Wirtualny Doradca jest idealnym pracownikiem Działu Obsługi Klienta Amica Wronki S.A. Posiada obszerną bazę wiedzy na temat firmy i produkowanego przez Amicę sprzętu AGD. Pracuje 24h na dobę 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Dzięki integracji z wyszukiwarką towarów Mika pomaga klientowi znaleźć produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb i wymagań. Dzięki niej klient nie musi już wertować licznych katalogów, by dokonać trafnego wyboru sprzętu, wystarczy że wysłucha jej porad i sprecyzuje swoje wymagania. Telekomunikacja Polska S.A. Wspólnie z Zakładem Sterowania Robotów w Instytucie Automatyki Politechniki Łódzkiej Stanusch Technologies zrealizował na rzecz Telekomunikacji Polskiej S.A. projekt TEPSON, którego celem była weryfikacja możliwości wykorzystania przetwarzania języka naturalnego do komunikacji z robotem. Istotnym elementem projektu było zbadanie odbioru społecznego i reakcji osób na interfejs głosowy oraz system dialogowy robota testowanego w warunkach naturalnych tj. w Ogrodach Innowacji. W komputerze sterującym robota zainstalowano Wirtualnego Doradcę wyposażonego w bazę wiedzy ogólnej oraz bazę wiedzy specyficznej wskazanej przez TP S.A., który przybrał postać animowanej twarzy. Dodatkowo system wzbogacono w syntezę dźwięku oraz mechanizm do automatycznego rozpoznawania i tworzenia baz danych twarzy. InPost Sp. z o.o. Wdrożenie: wrzesień 2009, Anna Wirtualny Doradca firmy InPost, informuje o nowej usłudze oferowanej przez tę firmę, a mianowicie o paczkomatach. Dzięki Wirtualnemu Doradcy użytkownicy mogą dowiedzieć się czym są paczkomaty, jak z nich korzystać, w jaki sposób nadawać i odbierać paczki, gdzie znajdują się paczkomaty oraz jakie są warunki świadczonych usług.

11 wirtualny doradca - wybrane realizacje Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych SA -Dominika Wirtualny Doradca Biura Projektowania Systemów Cyfrowych dysponuje podstawowymi informacji na temat firmy, jej oferty, oraz szeroką wiedzą na temat oferowanego przez BPSC systemu ERP - Impuls 5. Progra - Ewa Wirtualny Doradca potrafi rozmawiać i informować na temat oferty firmy Progra, realizowanych przez nią projektów oraz posiada szereg informacji związanych z dziedziną doradztwa zawodowego. Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw Ewa Wirtualny Doradca posiada obszerną bazę wiedzy dotyczącą portalu b2b i jest swoistym przewodnikiem po portalu oraz wsparciem w jego obsłudze. Jej zadaniem jest pomoc odwiedzającym w uzyskaniu interesujących ich informacji. Od Ewy między innymi dowiemy się jak działa portal, do czego służy, jakie daje możliwości przedsiębiorcom oraz czym różni się od innych tego typu portali. Dodatkowo rozmawiając z Ewą można od niej uzyskać informacje o oferowanych na portalu formach reklamowych. Jednak jej głównym zadaniem jest pomoc i wsparcie w zakresie korzystania i obsługi portalu.

12 wirtualny doradca - dane techniczne 5. Specyfikacja techniczna 5.1 Technologia EWA oparta jest o język JAVA oraz bazę danych mysql. Część informacji (dane oparte o tzw. ontologie oraz silnik indexera) przechowywane są na serwerach Microsoft SQL Server 2005 a przetwarzane są w oparciu o programy napisane za pomocą języka Java. EWA działa w oparciu o skomplikowane algorytmy wykorzystujące metody i techniki sztucznej inteligencji. W skrócie jej działanie opiera się o następujące kroki: Analiza fleksyjna wypowiedzi (rozpoznanie form wyrazowych oraz wykrycie części mowy) Analiza poprawności ortograficznej Analiza synaktyczna (rozpoznanie części zdania wykrycie podmiotu, orzeczenia oraz innych części zdania) Analiza słów kluczowych naprowadzających na temat i kontekst rozmowy Jeżeli zadane pytanie jest nieprecyzyjne doprecyzowanie pytania Poszukiwanie odpowiedzi z uwzględnieniem kontekstu, tematu rozmowy i innych parametrów oraz synonimów w bazie wiedzy Wirtualnego Doradcy oraz w systemach zewnętrznych (w Internecie za pomocą wyszukiwarki semantycznej lub wskazanych bazach danych) Zapisanie parametrów rozmowy i wyświetlenie odpowiedzi wraz z syntezą głosu i animacją postaci Wirtualnego Doradcy. Opcjonalnie otwarcie dokumentu elektronicznego lub wskazanej strony WWW. Z perspektywy Zamawiającego, jednym efektów działania programu są statystyki oraz zapis logów rozmów użytkowników. Poniżej prezentujemy fragmenty Panelu Administracyjnego udostępnianego Zamawiającemu. Panel ten umożliwia: Śledzenie rozmów pomiędzy Wirtualnym Doradcą a użytkownikiem (logi rozmów) Powitania (ważne przy prowadzeniu kampanii marketingowych system może się przywitać z użytkownikiem informując go o prowadzonej promocji i zachęcić do dalszej rozmowy na ten temat) Statystyki ocen (użytkownik może oceniać poszczególne wypowiedzi jak i samego Wirtualnego Doradcę) jeśli sysem ocen odpowiedzi jest realizowany Statystki zrealizowanych rozmów

13 wirtualny doradca - dane techniczne Poniżej prezentujemy przykładowe fragmenty Panelu Administracyjnego. Zapis logów rozmów: Statystyki oceniające pracę Wirtualnego Doradcy:

14 wirtualny doradca - dane techniczne 5.2 Wirtualny Doradca w liczbach Program Wirtualnego Doradcy korzysta z wielu zasobów bazo danych. Do najważniejszych należą: 5 mln odmian fleksji języka polskiego 1,8 mln synonimów 30 tys. słówek i 80 tys. znaczeń w języku angielskim prawie pól miliona wprowadzonych definicji encyklopedycznych informacje na temat 1900 miast Polski 50 tysięcy lokalizacji w Polsce nazwy ponad 150 tysięcy polskich firm ponad 2000 faktów historycznych Biblia - ponad 35 tys. faktów ponad 30 tysięcy symboli sennych, znaczeń imion 5.3 Wymaganiasprzętowe i systemowe Jedną z wielu zalet, jakie posiada EWA jest całkowity hosting oprogramowania przez firmę Stanusch Technologies. Klient nie musi inwestować jakichkolwiek środków w infrastrukturę informatyczną. Całe oprogramowanie, bazy danych oraz niezbędna infrastruktura jest zarządzana, administrowana i utrzymywana przez naszą firmę. Jedyną czynnością, jaką podejmuje Klient jest umieszczenie na swojej stronie internetowej linku do swojego chatterbota.

15 wirtualny doradca - cennik Pozycja Opłata za uruchomienie systemu Standardowy wizerunek (baza naszych modeli) Wprowadzenie 100 faktów* Opłata utrzymaniowa (miesięczna) dla 50 równoległych użytkowników (obejmuje monitoring, rozwój bazy wiedzy ogólnej oraz hosting rozwiązania) Opłata utrzymaniowa (miesięczna) dla 25 równoległych użytkowników (obejmuje monitoring, rozwój bazy wiedzy ogólnej oraz hosting rozwiązania) Opłata utrzymaniowa (miesięczna) dla 3-5 równoległych użytkowników (obejmuje monitoring, rozwój bazy wiedzy ogólnej oraz hosting rozwiązania) Opcjonalne koszty Utworzenie jednego dedykowanego wizerunku z wybranym aktorem lub aktorką** lub stworzenie wizerunku animowanego Uruchomienie wyszukiwarki semantycznej indeksującej zasoby strony www (lub dokumentów elektronicznych) Hosting wyszukiwarki semantycznej (opłata abonamentowa miesięczna) za każde 2 GB zindeksowanych materiałów) Integracja WD z bazą produktów klienta (Q-query) Hosting modułu do integracji z bazą produktów klienta (Q-query) Uruchomienie zintegrowanego modułu chat Opłata PLN 0 PLN PLN PLN PLN 399 PLN Opłata PLN PLN 600 PLN *** PLN 600 PLN *** PLN *opłata za każde kolejne 100 faktów to koszt PLN **opłata nie obejmuje kosztów praw autorskich do wizerunku aktora/aktorki, cena może ulec zmianie w zależności od indywidualnych wymagań klienta. ***w zależności od skomplikowania projektu opłata może ulec zmianie Powyższe ceny są cenami netto (nie zawierają 23% VAT)

WIRTUALNY DORADCA. #1 na świecie. pod względem ilości zrealizowanych projektów typu Wirtualny Doradca* * wg portalu www.chatbots.

WIRTUALNY DORADCA. #1 na świecie. pod względem ilości zrealizowanych projektów typu Wirtualny Doradca* * wg portalu www.chatbots. WIRTUALNY DORADCA #1 na świecie pod względem ilości zrealizowanych projektów typu Wirtualny Doradca* * wg portalu www.chatbots.org idea Wirtualni Doradcy zwani też awatarami, chatterbotami lub chatbotami

Bardziej szczegółowo

Stanusch Technologies S.A. lider w rozwiązaniach opartych o sztuczną inteligencję

Stanusch Technologies S.A. lider w rozwiązaniach opartych o sztuczną inteligencję Stanusch Technologies S.A. lider w rozwiązaniach opartych o sztuczną inteligencję Maciej Stanusch Prezes Zarządu Stanusch is getting a real runner-up in the world wide list of chatbot developers! Erwin

Bardziej szczegółowo

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie 1. Dlaczego reklama w Internecie cieszy się powodzeniem? W Polsce jest ponad 17 milionów Internautów; Przeciętny Internauta spędza w sieci ponad 50 godzin

Bardziej szczegółowo

samouczący się system wsparcia obsługi klientów i pracowników

samouczący się system wsparcia obsługi klientów i pracowników CC samouczący się system wsparcia obsługi klientów i pracowników idea W każdej firmie do różnych działów trafiają zapytania od pracowników i klientów - no i oczywiście zabierają cenny czas osobom, które

Bardziej szczegółowo

I. Opis systemu. Załącznik nr 3. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

I. Opis systemu. Załącznik nr 3. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 3. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Do zapytania ofertowego zgodne z zasadą konkurencyjności w związku z realizacją projektu nr WND- POIG.08.01.00-14-198/12 pt.: Planujemy budowę - Stworzenie kompleksowego

Bardziej szczegółowo

Oferta na system Marketing Automation SALESmanago z bezpłatnym pakietem aktywacyjnym

Oferta na system Marketing Automation SALESmanago z bezpłatnym pakietem aktywacyjnym Oferta na system Marketing Automation SALESmanago z bezpłatnym pakietem aktywacyjnym SALESmanago to pierwszy polski i jeden z pierwszych w Europie systemów marketing automation z którego korzysta kilkaset

Bardziej szczegółowo

Strona wizytówka od 400 zł

Strona wizytówka od 400 zł Strona wizytówka od 400 zł Oferta z dnia 21.01.2010 Prosta strona zawierająca podstawowe informacje o firmie oraz jej ofercie. Pozwala ona klientom na odnalezienie firmy w sieci, zapoznanie się z jej ofertą,

Bardziej szczegółowo

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl!

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Dołącz do Programu Partnerskiego iparts.pl! Polecaj sklep internetowy iparts.pl swoim klientom i zarabiaj na ich transakcjach! iparts Program Partnerski

Bardziej szczegółowo

> funkcjonalność aplikacji

> funkcjonalność aplikacji Oferowane przez Bankier.pl narzędzie umożliwia pracownikom Banku porównanie jakości i istotnych cech swoich produktów z podobnymi oferowanymi przez inne Banki. Bazy danych o produktach finansowych aktualizowane

Bardziej szczegółowo

stronakultury.pl Numer 1 lider usług dla ośrodków kultury!

stronakultury.pl Numer 1 lider usług dla ośrodków kultury! stronakultury.pl Numer 1 lider usług dla ośrodków kultury! Szanowni Państwo! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług. Jesteśmy

Bardziej szczegółowo

OKAY CRM 2.0 nowy program!

OKAY CRM 2.0 nowy program! OKAY CRM 2.0 nowy program! OKAY CRM 2.0 Nowoczesny Interfejs Kalendarz Graficzny Zarządzanie wiedzą o kontrahentach Osoby kontaktowe Historia kontaktów Delegowanie zadań Projekty Zarządzanie dokumentami

Bardziej szczegółowo

Nowe trendy w komunikacji z urzędem

Nowe trendy w komunikacji z urzędem Nowe trendy w komunikacji z urzędem Petent 2.0 Warszawa 03.04.2014 Arkadiusz Rybacki Inżynier Systemowy SEVENET S.A 1 Agenda Część 1 O firmie Część 2 Chat (Video Chat) Część 3 Wirtualny Asystent Część

Bardziej szczegółowo

SEO / SEM PREZENTACJA OFERTY

SEO / SEM PREZENTACJA OFERTY SEO / SEM PREZENTACJA OFERTY 1CONTENT 2 Zajmujemy się marketingiem internetowym. Zdobywaliśmy doświadczenie w znanych firmach pcozycjonerskich oraz agencjach interaktywnych. Wypracowaliśmy własne metody

Bardziej szczegółowo

NOWE TRENDY REKLAMY ONLINE. - Allbiz Międzynarodowe Centrum E-commerce

NOWE TRENDY REKLAMY ONLINE. - Allbiz Międzynarodowe Centrum E-commerce NOWE TRENDY REKLAMY ONLINE - Allbiz Międzynarodowe Centrum E-commerce PODZIAŁ PREZENTACJI: 1 Potencjał sieci Internet dla rozwoju biznesu. 2 Aktualne sposoby przyciągania klientów przy użyciu globalnej

Bardziej szczegółowo

Nowoczesne narzędzia w relacjach z klientami

Nowoczesne narzędzia w relacjach z klientami Nowoczesne narzędzia w relacjach z klientami Jak robić to dobrze? Plan prezentacji o o o o o Wprowadzenie Co lubią internauci Kilka ważnych zasad projektowania Różne narzędzia ale taki sam proces Postępujące

Bardziej szczegółowo

D&B Data Manager. Proces zarządzania Twoimi danymi na jednej platformie internetowej

D&B Data Manager. Proces zarządzania Twoimi danymi na jednej platformie internetowej D&B Data Manager Proces zarządzania Twoimi danymi na jednej platformie internetowej Czym jest D&B Data Manager : D&B Data Manager jest zabezpieczoną platformą online, która zapewnia naszym klientom możliwość

Bardziej szczegółowo

Projekty realizowane w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. przy współudziale i na rzecz Zrzeszenia BPS

Projekty realizowane w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. przy współudziale i na rzecz Zrzeszenia BPS Projekty realizowane w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. przy współudziale i na rzecz Zrzeszenia BPS Departament Zarządzania Informatyką i Projektami BPS S.A. IX Spotkanie Liderów Informatyki Zrzeszenia

Bardziej szczegółowo

OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE

OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE Warszawa, sierpień 2010 r. KLIKNIJ, ABY EDYTOWAĆ STYL OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE O nas Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne od 1991 r. Pracowaliśmy dla niemal 400 Klientów. W tym czasie:

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. dla Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Szkolenie. Jak zarabiać w internecie? Przenieś swój biznes do sieci!

Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. dla Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Szkolenie. Jak zarabiać w internecie? Przenieś swój biznes do sieci! Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. dla Dolnośląskiej Izby Gospodarczej Szkolenie Jak zarabiać w internecie? Przenieś swój biznes do sieci! O nas Współautorzy jednego z największych sukcesów na polskim

Bardziej szczegółowo

DESIGNER APPLICATION. powered by

DESIGNER APPLICATION. powered by DESIGNER APPLICATION powered by O FIRMIE HiddenData specjalizuje się w technologii dystrybucji treści video w Internecie oraz w budowie złożonych, funkcjonalnych aplikacji internetowych i mobilnych. Budujemy

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2017

Oferta reklamowa 2017 Oferta reklamowa 2017 Nr 1 w Polsce Biuranet.pl jest największym portalem o tematyce nieruchomości komercyjnych w Polsce. Działąjący już od 2006, systematycznie rozwijany, od lat pomaga w wynajęciu wolnej

Bardziej szczegółowo

Poznaj osiem kroków naszej współpracy:

Poznaj osiem kroków naszej współpracy: Oferta Poznaj osiem kroków naszej współpracy: 1 2 3 4 5 6 7 8 Spotykamy się z Tobą lub kontaktujemy telefonicznie/mailowo w celu zapoznania się z Twoimi potrzebami i przedstawienia Ci oferty. W zależności

Bardziej szczegółowo

MEDIAFLEX PREZENTACJA FIRMY. Mediaflex Sp. z o. o.. ul. Wodna 17, 30-556 Kraków www.mediaflex.pl

MEDIAFLEX PREZENTACJA FIRMY. Mediaflex Sp. z o. o.. ul. Wodna 17, 30-556 Kraków www.mediaflex.pl MEDIAFLEX PREZENTACJA FIRMY Mediaflex Sp. z o. o.. ul. Wodna 17, 30-556 Kraków www.mediaflex.pl Mediaflex oferta Oferujemy kompleksowe działania wspomagające działalność naszych Klientów w Internecie.

Bardziej szczegółowo

statpartner Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa www.stat24.pl

statpartner Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa www.stat24.pl statpartner Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa www.stat24.pl statpartner program partnerski stat24 Kim jesteśmy? Stat24 to firma badawcza istniejąca od ponad

Bardziej szczegółowo

statpremia Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa www.stat24.pl

statpremia Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa www.stat24.pl statpremia Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa www.stat24.pl statpremia program partnerski stat24 Kim jesteśmy? stat24 to firma badawcza istniejąca od ponad dwóch

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2012

Oferta reklamowa 2012 Oferta reklamowa 2012 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2013

Oferta reklamowa 2013 Oferta reklamowa 2013 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

System CRM jako wsparcie procesów sprzedaży i serwisu w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej

System CRM jako wsparcie procesów sprzedaży i serwisu w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej System CRM jako wsparcie procesów sprzedaży i serwisu w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej bez inwestycji» Nasi klienci odnoszą więcej sukcesów. Michał Rok CEE Business Unit Director, Update CRM

Bardziej szczegółowo

e-awizo SYSTEM POTWIERDZANIA DORĘCZEŃ POCZTY ELEKTRONICZNEJ

e-awizo SYSTEM POTWIERDZANIA DORĘCZEŃ POCZTY ELEKTRONICZNEJ e-awizo SYSTEM POTWIERDZANIA DORĘCZEŃ POCZTY ELEKTRONICZNEJ www.e-awizo.pl BrainSoft sp. z o. o. ul. Bolesława Chrobrego 14/2 65-052 Zielona Góra tel.68 455 77 44 fax 68 455 77 40 e-mail: biuro@brainsoft.pl

Bardziej szczegółowo

Model referencyjny doboru narzędzi Open Source dla zarządzania wymaganiami

Model referencyjny doboru narzędzi Open Source dla zarządzania wymaganiami Politechnika Gdańska Wydział Zarządzania i Ekonomii Katedra Zastosowań Informatyki w Zarządzaniu Zakład Zarządzania Technologiami Informatycznymi Model referencyjny Open Source dla dr hab. inż. Cezary

Bardziej szczegółowo

Oprogramowanie, usługi i infrastruktura ICT w małych i średnich firmach w Polsce 2015. Na podstawie badania 800 firm z sektora MŚP

Oprogramowanie, usługi i infrastruktura ICT w małych i średnich firmach w Polsce 2015. Na podstawie badania 800 firm z sektora MŚP Oprogramowanie, usługi i infrastruktura ICT w małych i średnich firmach w Polsce 2015 2 Język: polski, angielski Data publikacji: IV kwartał 2015 Format: pdf Cena od: 2400 Możesz mieć wpływ na zawartość

Bardziej szczegółowo

Jesteśmy jedyni na rynku!

Jesteśmy jedyni na rynku! Produkt systemowy + Produkt internetowy Jesteśmy jedyni na rynku! PAKIET MULTIAKTYWNY PRODUKT SYSTEMOWY Gablota Informacyjna, Plan Miasta, Mapa Powiatu zasięg regionalny. BRANŻOWY PORTAL FIRM Reklama/informacja

Bardziej szczegółowo

ŁAMIEMY GRANICE KOMUNIKACJI ZOBACZ JAK PAN LIM ROZWIĄZAŁ PROBLEMY W SWOJEJ FIRMIE»

ŁAMIEMY GRANICE KOMUNIKACJI ZOBACZ JAK PAN LIM ROZWIĄZAŁ PROBLEMY W SWOJEJ FIRMIE» ZOBACZ JAK PAN LIM ROZWIĄZAŁ PROBLEMY W SWOJEJ FIRMIE» Co to jest Limtel.pl? Limtel.pl jest internetową platformą, dzięki której możesz przygotować infolinię lub centralę telefoniczną przy pomocy przeglądarki

Bardziej szczegółowo

produkować, promować i sprzedawać produkty, zarządzać i rozliczać przedsięwzięcia, oraz komunikować się wewnątrz organizacji.

produkować, promować i sprzedawać produkty, zarządzać i rozliczać przedsięwzięcia, oraz komunikować się wewnątrz organizacji. Wspieramy w doborze, wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów informatycznych. Od wielu lat dostarczamy technologie Microsoft wspierające funkcjonowanie działów IT, jak i całych przedsiębiorstw. Nasze oprogramowanie

Bardziej szczegółowo

OPIEKUN DORADCY: KONTO FIRMY ZARZĄDZANIE KLIENTAMI

OPIEKUN DORADCY: KONTO FIRMY ZARZĄDZANIE KLIENTAMI Portalami Opiekun Doradcy / Opiekun Zysku zarządza firma Opiekun Inwestora z siedzibą w Poznaniu, NIP: 972 117 04 29 KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY W RAMACH PROJEKTU OPIEKUN DORADCY pomoc@opiekundoradcy.pl,

Bardziej szczegółowo

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne od 1991 r. Pracowaliśmy dla niemal 400 Klientów.

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne od 1991 r. Pracowaliśmy dla niemal 400 Klientów. OPCJA USŁUGI KLIKNIJ, IT ABY EDYTOWAĆ STYL DLA TWOJEGO BIZNESU O nas Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne od 1991 r. Pracowaliśmy dla niemal 400 Klientów. W tym czasie: zrealizowaliśmy ponad 100

Bardziej szczegółowo

bzwbk.pl FORMUŁA NA KLIK w bzwbk24 internet

bzwbk.pl FORMUŁA NA KLIK w bzwbk24 internet bzwbk.pl FORMUŁA NA KLIK w bzwbk24 internet spis treści 4 5 5 5 6 7 8 8 9 10 10 10 Produkty na klik Warunki Na klik krok po kroku - Zamów produkty - Dane - Kredyt - Warunki i umowa - Warunki i umowa smskod/token

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego nr ROYGARD/POIG/02/2015 z dnia 09.03.2015 r. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA STWORZENIE I OBSŁUGA KAMPANII INTERNETOWEJ DLA PLATFORMY HANDLOWEJ CABAS.pl w

Bardziej szczegółowo

INNOWACJE NA CELOWNIKU

INNOWACJE NA CELOWNIKU INNOWACJE NA CELOWNIKU 1 Kim jesteśmy? - Istniejemy na rynku od 2005 roku - Pracujemy w gronie 15 specjalistów wysokiej klasy - w 2009 pomyślnie przeszliśmy audyt technologiczny, otrzymując opinię firma

Bardziej szczegółowo

Komunikacja. Bez zakłóceń i szumów, czyli bez problemów.

Komunikacja. Bez zakłóceń i szumów, czyli bez problemów. Komunikacja Komunikacja to przekaz informacji od nadawcy do odbiorcy. Maksimum zgodności pomiędzy komunikatem nadawcy a interpretacją przekazu przez odbiorcę stanowi o sukcesie komunikacji. Bez zakłóceń

Bardziej szczegółowo

Oferta kompleksowej realizacji strony internetowej

Oferta kompleksowej realizacji strony internetowej Oferta kompleksowej realizacji strony internetowej Szanowni Państwo Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowym projektowaniu stron internetowych.

Bardziej szczegółowo

oferta na pozyskanie uczestników wyjazdów firmowych

oferta na pozyskanie uczestników wyjazdów firmowych incentive.nf.pl Szukaj oferta na pozyskanie uczestników wyjazdów firmowych platforma generowania leadów biznesowych Serwis incentive.nf.pl umożliwia organizatorom wyjazdów skuteczne pozyskiwanie leadów

Bardziej szczegółowo

Dobrze służy ludziom. Nowa odsłona Banku BGŻ. Warszawa, 13 marca, 2012 r.

Dobrze służy ludziom. Nowa odsłona Banku BGŻ. Warszawa, 13 marca, 2012 r. Dobrze służy ludziom Nowa odsłona Banku BGŻ Warszawa, 13 marca, 2012 r. Kim jesteśmy dziś Prawie 400 oddziałów w 90 proc. powiatów w Polsce Bank lokalnych społeczności, wspierający rozwój polskich przedsiębiorstw

Bardziej szczegółowo

Instalacja SQL Server Express. Logowanie na stronie Microsoftu

Instalacja SQL Server Express. Logowanie na stronie Microsoftu Instalacja SQL Server Express Logowanie na stronie Microsoftu Wybór wersji do pobrania Pobieranie startuje, przechodzimy do strony z poradami. Wypakowujemy pobrany plik. Otwiera się okno instalacji. Wybieramy

Bardziej szczegółowo

Spis treści. 1. Wstęp 2. Rejestracja 3. Logowanie 4. Moje konto 5. Program poleconych 6. Narzędzia Wydawcy 7. Zakończenie

Spis treści. 1. Wstęp 2. Rejestracja 3. Logowanie 4. Moje konto 5. Program poleconych 6. Narzędzia Wydawcy 7. Zakończenie 1. Wstęp 2. Rejestracja 3. Logowanie 4. Moje konto 5. Program poleconych 6. Narzędzia Wydawcy 7. Zakończenie Spis treści 1. Wstęp Adlove to nowoczesna i bezpłatna usługa skracania adresów URL. Możesz zarabiać

Bardziej szczegółowo

Dodatkowo, w przypadku modułu dotyczącego integracji z systemami partnerów, Wykonawca będzie przeprowadzał testy integracyjne.

Dodatkowo, w przypadku modułu dotyczącego integracji z systemami partnerów, Wykonawca będzie przeprowadzał testy integracyjne. Załącznik nr 1a do Zapytania ofertowego nr POIG.08.02-01/2014 dotyczącego budowy oprogramowania B2B oraz dostawcy sprzętu informatycznego do projektu pn. Budowa systemu B2B integrującego zarządzanie procesami

Bardziej szczegółowo

Zwiększ z nami sprzedaż swojego salonu

Zwiększ z nami sprzedaż swojego salonu Oferta współpracy dla autoryzowanych dealerów samochodów Zwiększ z nami sprzedaż swojego salonu Wypromuj salon w swoim regionie. mojeauto.pl - internetowa platforma motoryzacyjna. Od 2000 roku udostępnia

Bardziej szczegółowo

Morizon SA. Prezentacja do raportu rocznego 2015

Morizon SA. Prezentacja do raportu rocznego 2015 Morizon SA Prezentacja do raportu rocznego 2015 Grupa Morizon Największy w Polsce niezależny wydawca specjalistycznych serwisów nieruchomościowych 3 mln wizyt miesięcznie Do Grupy należą m.in. Morizon.pl,

Bardziej szczegółowo

Dotarcie do atrakcyjnej grupy adresatów, posiadających realną siłę nabywczą. Oferta dedykowana i formaty dopasowane do potrzeb

Dotarcie do atrakcyjnej grupy adresatów, posiadających realną siłę nabywczą. Oferta dedykowana i formaty dopasowane do potrzeb Dotarcie do atrakcyjnej grupy adresatów, posiadających realną siłę nabywczą Oferta dedykowana i formaty dopasowane do potrzeb Efekt synergii nasze pozycjonowanie, m.in. obecność w Google News i serwisie

Bardziej szczegółowo

Artykuły Sponsorowane

Artykuły Sponsorowane Artykuły Sponsorowane w największym polskim portalu Horeca i w efektach wyszukiwania z Gwarancją Skuteczności kim jesteśmy? Pierwszy polski portal gastronomiczny jest najstarszym i największym portalem

Bardziej szczegółowo

Awatary - uniwersalne technologie komunikacji na styku człowiek maszyna

Awatary - uniwersalne technologie komunikacji na styku człowiek maszyna Awatary - uniwersalne technologie komunikacji na styku człowiek maszyna InteliWISE S.A. - Międzynarodowe Forum Gospodarcze 2009 www.inteliwise.com : PUTTING CONVERSATIONAL AGENTS TO WORK FOR YOU Page 1

Bardziej szczegółowo

Pakiety podstawowe. Cena: 8750 zł netto

Pakiety podstawowe. Cena: 8750 zł netto Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Powstaliśmy z połączenia wielu doświadczeń zdobytych w różnych dziedzinach marketingu, informatyki oraz finansów, co sprawia, że potrafimy dopasować

Bardziej szczegółowo

www.travelrent.pl kontakt@travelrent.pl tel. +48 508 552 765

www.travelrent.pl kontakt@travelrent.pl tel. +48 508 552 765 Idea firmy Naszą misją jest stworzenie przestrzeni dla osób poszukujących miejsc noclegowych oraz dysponentów obiektów, którzy podróżnym mogą zaoferować swoje pokoje. Realizujemy ją poprzez współpracę

Bardziej szczegółowo

www.dottovideo.com www.dottostudio.com Dlaczego warto się spotkać właśnie z Nami? PRZEKONAJ SIĘ CO WYRÓŻNIA NAS SPOŚRÓD INNYCH AGENCJI Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu e-commarce, marketingu

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa. w serwisie HRNews.pl. O serwisie Reklama na www.hrnews.pl Inne formy reklamy Oferty pracy Kontakt

Oferta reklamowa. w serwisie HRNews.pl. O serwisie Reklama na www.hrnews.pl Inne formy reklamy Oferty pracy Kontakt Oferta reklamowa w serwisie O serwisie Reklama na www.hrnews.pl Inne formy reklamy Oferty pracy Kontakt O serwisie Oficjalna premiera HRNews miała miejsce na początku 2007 roku. Od tego czasu serwis zgromadził

Bardziej szczegółowo

Poradnik SEO. Ilu z nich szuka Twojego produktu? Jak skutecznie to wykorzystać?

Poradnik SEO. Ilu z nich szuka Twojego produktu? Jak skutecznie to wykorzystać? Poradnik SEO Poradnik SEO Internet to najszybciej rozwijające się medium. W Polsce jest już 15 mln użytkowników, ponad 90% z nich używa wyszukiwarki Google. Dziennie użytkownicy zadają ponad 130 milionów

Bardziej szczegółowo

Pamiętaj, że cele które ma spełniać Twoja strona WWW, muszą być zgodne z polityką i ogólną strategią Twojej firmy!

Pamiętaj, że cele które ma spełniać Twoja strona WWW, muszą być zgodne z polityką i ogólną strategią Twojej firmy! Skuteczna strona w Internecie wymaga odpowiedniego zaplanowania. Prezentujemy krótki przewodnik, który pomoże Ci uporządkować wszystkie informacje, które potrzebujesz, żeby rozpocząć pracę nad dobrą stroną

Bardziej szczegółowo

I. Opis systemu. Załącznik nr 3. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. 1. E-giełda. 2. E-web. 3. E-finanse

I. Opis systemu. Załącznik nr 3. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. 1. E-giełda. 2. E-web. 3. E-finanse Załącznik nr 3. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Do zapytania ofertowego zgodne z zasadą konkurencyjności w związku z realizacją projektu nr WND- POIG.08.01.00-14-134/12 pt.: e-match B2S - Zintegrowana platforma

Bardziej szczegółowo

Oferta, obok której nie przejdziesz obojętnie...

Oferta, obok której nie przejdziesz obojętnie... Oferta, obok której nie przejdziesz obojętnie... Oferta, którą prezentujemy na tej stronie obejmuję budowę stron internetowych w oparciu o proste, czytelne, wysokiej jakości gotowe autorskie szablony(

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa Portal drogowy -

Oferta reklamowa Portal drogowy - Oferta reklamowa Portal drogowy - www.edroga.pl Cztery wymiary informacji Oferta ważna od 22.04-22.06.2013 KIM JESTEŚMY? Portal drogowy edroga.pl to profesjonalny portal branżowy kompleksowo prezentujący

Bardziej szczegółowo

Stanowiska uwzględnione w raporcie

Stanowiska uwzględnione w raporcie Lista stanowisk Stanowiska uwzględnione w raporcie 1. Account executive 2. Account manager 3. Adiunkt 4. Administrator baz danych 5. Administrator nieruchomości 6. Administrator serwerów 7. Administrator

Bardziej szczegółowo

Dotacje na innowacje Inwestujemy w Waszą przyszłość ZAPYTANIE OFERTOWE. (usługi marketingowe)

Dotacje na innowacje Inwestujemy w Waszą przyszłość ZAPYTANIE OFERTOWE. (usługi marketingowe) 02.10.2014r. Nr zapytania ofertowego: 2/POIG 8.1/2014 ZAPYTANIE OFERTOWE (usługi marketingowe) Zwracamy się z prośbą o zaprezentowanie oferty handlowej na planowany zakup usług marketingowych w ramach

Bardziej szczegółowo

PAKIETY INTERNETOWE INDEXFIRM.PL

PAKIETY INTERNETOWE INDEXFIRM.PL Wyszukiwarka, z której korzystają miliony użytkowników PAKIETY INTERNETOWE INDEXFIRM.PL Aktywny przekaz informacji, promocja i reklama firmy oraz udział w życiu gospodarczym i społecznym to możliwość ciągłego

Bardziej szczegółowo

SUPERSZKOLNA.PL Usługi dla oświaty w jednym miejscu!

SUPERSZKOLNA.PL Usługi dla oświaty w jednym miejscu! SUPERSZKOLNA.PL Usługi dla oświaty w jednym miejscu! Szanowni Państwo! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług. Jesteśmy przekonani,

Bardziej szczegółowo

At Adres Marketing Oferta

At Adres Marketing Oferta Oferta...to co dla innych jest szczytem możliwości......dla nas to rutyna... O Firmie At Adres Marketing to firma oferująca swoim klientom, kompleksowe usługi związane z promocją, reklamą oraz budową wizerunku

Bardziej szczegółowo

Slican RecordMAN2 profesjonalne zarządzanie nagrywaniem.

Slican RecordMAN2 profesjonalne zarządzanie nagrywaniem. Slican RecordMAN2 profesjonalne zarządzanie nagrywaniem. Rozmowa telefoniczna, to najczęściej pierwsza forma kontaktu klienta z firmą. Wiele przedsiębiorców i instytucji nagrywa rozmowy telefoniczne w

Bardziej szczegółowo

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych realizacji dotyczących stron i sklepów internetowych.

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych realizacji dotyczących stron i sklepów internetowych. NASZE PORTFOLIO Dziękujemy za zainteresowanie ofertą Nice IT. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych realizacji dotyczących stron i sklepów internetowych. OD A DO Z. Naszym celem jest dostarczyć Państwu

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po konfiguracji Comarch ERP e-sklep z wszystko.pl

Przewodnik po konfiguracji Comarch ERP e-sklep z wszystko.pl Przewodnik po konfiguracji Comarch ERP e-sklep z wszystko.pl Spis treści 1 INFORMACJE WSTĘPNE... 3 2 INTEGRACJA COMARCH ERP E-SKLEP Z WSZYSTKO.PL... 4 2.1 KONFIGURACJA... 4 2.2 MAPOWANIE DOSTAW I PŁATNOŚCI...

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Targetmarketing.pl to serwis, w którym w prosty i szybki sposób można kupić marketingową bazę danych, stworzyć własną kampanię e-mailingową oraz pozyskać

Bardziej szczegółowo

Oprogramowanie systemu B2B zakup licencji na oprogramowanie umożliwiające zarządzanie informacjami o produktach:

Oprogramowanie systemu B2B zakup licencji na oprogramowanie umożliwiające zarządzanie informacjami o produktach: ZAŁĄCZNIK NR 1 Dodatkowe informacje dotyczące systemu informatycznego B2B - zakres prac. Opracowanie systemu informatycznego (wykonanie, instalacja i konfiguracja / wdrożenie oraz usługi szkoleniowe) System

Bardziej szczegółowo

Dotacje na innowacje Inwestujemy w waszą przyszłość. Zapytanie ofertowe

Dotacje na innowacje Inwestujemy w waszą przyszłość. Zapytanie ofertowe Data zapytania: 6 sierpnia 2012r. I. ZAMAWIAJĄCY: INTELICO Krzysztof Żak Ul. Grojecka 10 A 32 600 Zaborze Zapytanie ofertowe II. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia są następujące usługi

Bardziej szczegółowo

GoBiz System platforma współpracy marektingowej

GoBiz System platforma współpracy marektingowej GoBiz System platforma współpracy marektingowej Spis treści 1. Opis przedmiotu zamówienia... 1 1.1. Definicje... 1 2. Główny cel platformy... 2 3. Główni odbiorcy systemu... 2 4. Przedmiot zamówienia...

Bardziej szczegółowo

DLACZEGO NETPR.PL. Systemy Biur Prasowych Wspomagające Komunikację z Mediami. Marek Woźniak m.wozniak@netpr.pl

DLACZEGO NETPR.PL. Systemy Biur Prasowych Wspomagające Komunikację z Mediami. Marek Woźniak m.wozniak@netpr.pl DLACZEGO NETPR.PL Systemy Biur Prasowych Wspomagające Komunikację z Mediami Marek Woźniak m.wozniak@netpr.pl O netpr.pl od 2001 roku na rynku ponad 400 komunikujących się z mediami firm specjalistyczna

Bardziej szczegółowo

Strony WWW Pozycjonowanie CRM. Administracja stron. Care Protection. Tworzymy Twój świat

Strony WWW Pozycjonowanie CRM. Administracja stron. Care Protection. Tworzymy Twój świat Strony WWW Pozycjonowanie CRM Care Protection Administracja stron Tworzymy Twój świat Kim jesteśmy? Tworzymy i pozycjonujemy strony internetowe. Wieloletnie doświadczenie oraz zespół profesjonalnych grafików

Bardziej szczegółowo

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe?

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe? Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Pozycjonowanie to wszelkie działania mające na celu podniesienie pozycji strony internetowej, na określone słowa kluczowe, w wyszukiwarce Google. Dlaczego

Bardziej szczegółowo

System B2B jako element przewagi konkurencyjnej

System B2B jako element przewagi konkurencyjnej 2012 System B2B jako element przewagi konkurencyjnej dr inż. Janusz Dorożyński ZETO Bydgoszcz S.A. Analiza biznesowa integracji B2B Bydgoszcz, 26 września 2012 Kilka słów o sobie główny specjalista ds.

Bardziej szczegółowo

statpremia Oferta partnerska stat24 www.stat24.com stat24 Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 61 A 04-028 Warszawa Copyright stat24 Sp. z o.o.

statpremia Oferta partnerska stat24 www.stat24.com stat24 Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 61 A 04-028 Warszawa Copyright stat24 Sp. z o.o. statpremia Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 61 A 04-028 Warszawa www.stat24.com statpremia program partnerski stat24 Kim jesteśmy? stat24 to firma badawcza istniejąca

Bardziej szczegółowo

Dajemy WIĘCEJ CALL CENTER? WIĘCEJ? ODWAŻNIE, chcą ROZWIJAĆ SIĘ każdego dnia i pomagają w tym innym,

Dajemy WIĘCEJ CALL CENTER? WIĘCEJ? ODWAŻNIE, chcą ROZWIJAĆ SIĘ każdego dnia i pomagają w tym innym, NIE DAJEMY GOTOWYCH ODPOWIEDZI 3 Co decyduje o skuteczności i jakości działań nowoczesnego CALL CENTER? Jak wybrać partnera biznesowego, który dostarczy profesjonalną usługę? 2 4 Ludzie? Procesy? Technologie?

Bardziej szczegółowo

Grupa portali biznesowych IPO: IPO.pl NoweBiuro.pl Excluzive.pl

Grupa portali biznesowych IPO: IPO.pl NoweBiuro.pl Excluzive.pl Grupa portali biznesowych IPO: IPO.pl NoweBiuro.pl Excluzive.pl Oferta ważna do 30 czerwca 2009 tel.: (71) 780 27 31 fax: (71) 780 28 16 NIP 8992609747 Informacje o IPO Spółka IPO jest wydawcą portali

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing ZARZĄDZANIE MARKĄ Doradztwo i outsourcing Pomagamy zwiększać wartość marek i maksymalizować zysk. Prowadzimy projekty w zakresie szeroko rozumianego doskonalenia organizacji i wzmacniania wartości marki:

Bardziej szczegółowo

produkować, promować i sprzedawać produkty, zarządzać i rozliczać przedsięwzięcia, oraz komunikować się wewnątrz organizacji.

produkować, promować i sprzedawać produkty, zarządzać i rozliczać przedsięwzięcia, oraz komunikować się wewnątrz organizacji. Wspieramy w doborze, wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów informatycznych. Od wielu lat dostarczamy technologie Microsoft wspierające funkcjonowanie działów IT, jak i całych przedsiębiorstw. Nasze oprogramowanie

Bardziej szczegółowo

STRONY INTERNETOWE DLA DEALERÓW MARKI OPEL

STRONY INTERNETOWE DLA DEALERÓW MARKI OPEL STRONY INTERNETOWE DLA DEALERÓW MARKI OPEL 15 lat doświadczenia Od 1998 roku współpracujemy z dealerami samochodowymi spod znaku GM. Obecnie obsługujemy strony www dla ponad 40 Dealerów marek Opel i Chevrolet.

Bardziej szczegółowo

copyspace WEB2PRINT PROJEKTOWANIE I EDYCJA PRZEZ INTERNET www.yemo.nl

copyspace WEB2PRINT PROJEKTOWANIE I EDYCJA PRZEZ INTERNET www.yemo.nl WEB2PRINT PROJEKTOWANIE I EDYCJA PRZEZ INTERNET SAMODZIELNE POZYSKUJ I UTRZYMUJ PROJEKTOSWOICH WANIE KLIENTÓW CECHY SYSTEMU Udostępnij swoim klientom narzędzie do samodzielnego projektowania produktu,

Bardziej szczegółowo

Co umieścić na stronie www, by klienci zostawiali nam swoje adresy email i numery telefonów

Co umieścić na stronie www, by klienci zostawiali nam swoje adresy email i numery telefonów Co umieścić na stronie www, by klienci zostawiali nam swoje adresy email i numery telefonów 5 krytycznych punktów strony www, w których klient decyduje: zostawiam im swój email i numer telefonu, lub zamykam

Bardziej szczegółowo

ZAMÓWIENIA GIS BY CTI

ZAMÓWIENIA GIS BY CTI ZAMÓWIENIA GIS BY CTI 1. Opis produktu. GIS to System Informacji Geograficznej służący do wprowadzania, gromadzenia, przetwarzania oraz wizualizacji danych geograficznych. Program został stworzony z myślą

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2013

Oferta reklamowa 2013 Oferta reklamowa 2013 Nr 1 w Polsce Biuranet.pl jest największym portalem o tematyce nieruchomości komercyjnych w Polsce. Działąjący już od 2006, systematycznie rozwijany, od lat pomaga w wynajęciu wolnej

Bardziej szczegółowo

Program Finansowania Rozwoju Energii Zrównoważonej w Polsce. Założenia i efekty

Program Finansowania Rozwoju Energii Zrównoważonej w Polsce. Założenia i efekty Program Finansowania Rozwoju Energii Zrównoważonej w Polsce Założenia i efekty 1. Czym jest PolSEFF? PolSEFF (Polish Sustainable Energy Financing Facility) jest programem finansowania inwestycji w małych

Bardziej szczegółowo

Chcę być dobrze widoczny na Biuranet.pl

Chcę być dobrze widoczny na Biuranet.pl Chcę być dobrze widoczny na Biuranet.pl Baner 468x60 : Wyświetlany na stronie głównej i podstronach. Baner 468x60 450 zł /msc (lub 90 zł /CPM*) Baner wyświetla się w konkretnym rejonie poszukiwań (np.

Bardziej szczegółowo

Opis Przedmiotu zamówienia

Opis Przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ Nr postępowania: BWK-KG-271-18/13 1. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA: Opis Przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kampanii promocyjnej Zielona Linia, Centrum Informacyjno-Konsultacyjnego

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1. Specyfikacja techniczna portalu internetowego Łódź, 15.10.2012 r.

Załącznik nr 1. Specyfikacja techniczna portalu internetowego Łódź, 15.10.2012 r. Załącznik nr 1. Specyfikacja techniczna portalu internetowego Łódź, 15.10.2012 r. Stworzenie platformy internetowej na potrzeby projektu. 1 Wykonanie portalu internetowego na potrzeby e-usługi, obejmującego

Bardziej szczegółowo

Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl

Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl Szanowni Państwo, Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym

Bardziej szczegółowo

Polityka Cookies. 1. Co to jest plik cookie? 2. Dlaczego korzystamy z Plików Cookies? 3. Z jakich rodzajów Plików Cookies korzystamy?

Polityka Cookies. 1. Co to jest plik cookie? 2. Dlaczego korzystamy z Plików Cookies? 3. Z jakich rodzajów Plików Cookies korzystamy? Polityka s Niniejsza polityka cookies ( Polityka s ) określa, w jaki sposób, z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 59, 00-120 Warszawa, wpisana do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych

Bardziej szczegółowo

System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie zarządzania dokumentacją, procesami i budżetem w jst Kuba Lewicki

System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie zarządzania dokumentacją, procesami i budżetem w jst Kuba Lewicki System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie zarządzania dokumentacją, procesami i budżetem w jst Kuba Lewicki System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie

Bardziej szczegółowo

Cechy systemu. Kryteria wyboru punktowe:

Cechy systemu. Kryteria wyboru punktowe: Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka lata 2007 2013, Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2015

Oferta reklamowa 2015 Oferta reklamowa 2015 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

Comarch ERP e-sklep. Skuteczna sprzedaż w Internecie

Comarch ERP e-sklep. Skuteczna sprzedaż w Internecie Comarch ERP e-sklep Skuteczna sprzedaż w Internecie www.icomarch24.pl www.comarch.pl Zarabiaj wraz z rynkiem e-commerce Handel elektroniczny jest prężnie rozwijającym się kanałem sprzedaży i dystrybucji,

Bardziej szczegółowo

Oferta przygotowana przez BerMar multimedia. POZYCJONOWANIE oferta. e-mail: info@bermar.pl tel.: 00 48 (71) 725 61 22

Oferta przygotowana przez BerMar multimedia. POZYCJONOWANIE oferta. e-mail: info@bermar.pl tel.: 00 48 (71) 725 61 22 POZYCJONOWANIE oferta Elementy oferty W ramach usług związanych z poprawieniem rozpoznawalności marki oraz dostępności do informacji o firmie w sieci WWW oferujemy: Audyt serwisu WWW; Analizę pozycji strony

Bardziej szczegółowo

Proces obsługi klienta popytowego

Proces obsługi klienta popytowego Proces obsługi klienta popytowego Celem Doradcy jest: Przedstawienie tematu rozmowy, przejście do głównego celu Wyczucie, w jakiej kolejności działać czy najpierw zebrać preferencje, czy od razu powiedzieć

Bardziej szczegółowo

Rynek IT w Polsce 2015. Prognozy rozwoju na lata 2015-2020

Rynek IT w Polsce 2015. Prognozy rozwoju na lata 2015-2020 2 Język: polski, angielski Data publikacji: sierpień 2015 Format: pdf Cena od: 2000 Sprawdź w raporcie Jaka jest wartość rynku IT w Polsce? Jakie są prognozy dla rynku IT w Polsce do roku 2020? Jaka jest

Bardziej szczegółowo

ZAMÓWIENIA GIS BY CTI. Opis programu

ZAMÓWIENIA GIS BY CTI. Opis programu ZAMÓWIENIA GIS BY CTI Opis programu 1. Opis programu GIS to System Informacji Geograficznej służący do wprowadzania, gromadzenia, przetwarzania oraz wizualizacji danych geograficznych. Program został stworzony

Bardziej szczegółowo