Cennik usług krajowych FedEx Express 2014

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Cennik usług krajowych FedEx Express 2014"

Transkrypt

1 Cennik usług krajowych FedEx Express 2014

2 Cennik usług krajowych FedEx Express 2014 Obowiązuje od 1 października 2014 r. Jak korzystać z taryf i obliczyć swoją cenę Należy zweryfikować w której strefie znajduje się miejsce odbioru/doręczenia Należy wybrać usługę, z której chcą Państwo skorzystać Należy określić wymiary i całkowitą wagę przesyłki i znaleźć stawkę w odpowiedniej kolumnie Należy określić dopłaty oraz ewentualne usługi dodatkowe Jeśli nie zostały podane ceny dla konkretnej usługi, należy skontaktować się z Przedstawicielem Handlowym lub Biurem Obsługi Klienta FedEx. Ubezpieczenie Każda przesyłka jest ubezpieczona na kwotę 50,00 PLN. Istnieje możliwośc wykupienia dodatkowego ubezpieczenia. Wystarczy, że podczas wypełniania listu przewozowego zostanie wpisana rzeczywista wartość przesyłki w polu wartość ubezpieczenia. Koszt ubezpieczenia wyniesie 0,4% wartości deklarowanej kwoty i zostanie doliczony do ceny podstawowej. Maksymalna wysokość kwoty ubezpieczenia wynosi 2500,00 zł. Zwrot nieodebranej przesyłki W przypadku przesyłki nieodebranej przez odbiorcę po dwukrotnej awizacji (w przeciągu 4 dni roboczych od pierwszej próby doręczenia) opłata za jej zwrot obliczana jest wg stawek obowiazujących w cenniku. Ceny i zasady płatności Wszystkie podane ceny obowiązują od 1 października 2014 r. i nie zawierają podatku VAT. Podatek VAT należy doliczyć według obowiązującej stawki, powiększonej o opłatę paliwową i drogową. W przypadku braku zawartej umowy o świadczenie usług kurierskich FedEx, płatności za wszystkie usługi mogą być dokonywane jedynie w formie gotówkowej w momencie nadania przesyłki. Klienci z ważnymi umowami mają możliwość płatności przelewem bankowym. Przyjmowanie zleceń Biuro Obsługi Klienta FedEx Telefon ogólny: (1) Telefon dla połączeń z telefonów kom.: Zlecenia drogą elektroniczną przyjmowane są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu (2) Godziny pracy oddziałów FedEx Express Polska Poniedziałek - Piątek: 8:00-17:00 Sobota: 8:00-12:00 Pełna lista oddziałów dostępna na fedex.com/pl w zakładce Znajdź placówkę FedEx. (1) koszt połączenia jak za połączenia lokalne wg stawek operatora. (2) Zlecenia złożone w sobotę po godzinie 12:00 oraz w niedzielę i święta realizowane będą kolejnego dnia roboczego.

3 Przygotowanie przesyłki krajowej: paczka Nadawanie paczek i dokumentów W ramach usług krajowych FedEx Express mają Państwo możliwość nadania dokumentów i paczek o określonych wymiarach i kształtach. Aby przesyłka mogła zostać wysłana i wyceniona jako paczka musi spełnić następujące warunki: Na liście przewozowym jest oznaczona jako paczka poprzez wpisanie ilości elementów w odpowiednich przedziałach wagowych dla paczek Waga rzeczywista i gabarytowa każdej z paczek na liście przewozowym jest niższa niż 70 kg Najdłuższy bok poszczególnych paczek nie jest dłuższy niż 200 cm Suma długości, szerokości i wysokości pojedynczej paczki nie jest większa niż 300 cm Jeżeli paczka została umieszczone na palecie, to wymiary podstawy (palety lub paczki) są mniejsze niż 80 x 120 cm (odpowiednio długość krótszego i dłuższego boku). Paczki o wadze do 30 kg doręczane są w serwisie od drzwi do drzwi tzn. że paczka jest odbierana od drzwi nadawcy i doręczana do drzwi odbiorcy. Paczki o wadze większej niż 30 kg doręczane są w systemie burta burta, czyli przesyłka jest doręczana poprzez wyładowywanie jej z pojazdu i ustawienie na podłożu w dostępnym miejscu uzgodnionym z odbiorcą. Przesyłka jest odbierana poprzez załadunek z dostępnego miejsca uzgodnionego z nadawcą. Paczka standardowa Paczka standardowa jest to pojedynczy element o kształcie prostopadłościanu, którego najdłuższa krawędź nie jest dłuższa niż 150 cm, a żadna z pozostałych krawędzi nie jest dłuższa niż 70 cm, przy czym suma dwóch najdłuższych krawędzi jest mniejsza niż 180 cm. Podstawę paczki standardowej stanowi zawsze bok o największej powierzchni. Żaden fragment paczki nie może wystawać poza przestrzeń ograniczoną krawędziami opisanymi powyżej. Paczkami standardowymi są również koperty tekturowe oraz tuby o przekroju trójkątnym, o wymiarach określonych powyżej. Maksymalna waga paczki standardowej wynosi 35 kg. Opakowanie paczki nie może utrudniać lub uniemożliwiać przesuwania jej po gładkich, płaskich powierzchniach. Paczka powinna być przygotowana do przewozu zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym. Paczka niestandardowa Paczka niestandardowa to element będący paczką, który ze względu na swoje rozmiary lub właściwości nie może zostać zakwalifikowana jako paczka standardowa.

4 Przygotowanie przesyłki krajowej: paleta Nadawanie przesyłek ciężkich i gabarytowych Elementy ciężkie mogą być wysyłane i wyceniane w ramach usług krajowych FedEx Express jako paleta jeżeli spełniony jest co najmniej jeden z następujących warunków: Na liście przewozowym są oznaczone jako paleta poprzez wpisanie ilości elementów w przesyłce w odpowiednich przedziałach wagowych dla palet Waga rzeczywista lub gabarytowa jest większa niż 70 kg Zostały umieszczone na palecie, której wymiary podstawy nie są mniejsze niż 80 cm dla boku krótszego lub 120 cm dla boku dłuższego, niezależnie od jej wagi. Przesyłki paletowe doręczane są w systemie rampa-rampa co oznacza, że czynności załadunkowe oraz rozładunkowe należą odpowiednio do obowiązków nadawcy lub odbiorcy. Paleta standardowa Paleta standardowa to element ustawiony na palecie, której krótszy bok podstawy nie jest większy niż 80 cm, dłuższy bok podstawy nie jest większy niż 120 cm, a wysokość nie jest większa niż 180 cm (wraz z podstawą), przy czym żaden fragment przesyłki ustawiony na palecie nie może wystawać poza przestrzeń ograniczoną wymiarami opisanymi powyżej. Przesyłka na palecie musi być umieszczona i zabezpieczona w sposób uniemożliwiający jej przemieszczenie się w trakcie transportu. Paleta niestandardowa Paleta niestandardowa to element przesyłki sklasyfikowany jako paleta, który ze względu na swoje rozmiary lub właściwości nie może zostać zakwalifikowany jako paleta standardowa. Przesyłka dłużycowa Przesyłka dłużycowa jest to element o długości powyżej 200 cm, przy czym suma pozostałych dwóch wymiarów nie przekracza 80 cm oraz o wadze rzeczywistej lub gabarytowej do 70 kg. Maksymalna dopuszczalna długość dłużycy to 300 cm. Pozostałe przesyłki Przesyłki, których nie można zakwalifikować do żadnej z powyższych kategorii, niezależnie od swojej wagi, będą wyceniane w zależności od ilości zajętych miejsc paletowych według odpowiedniego przedziału wagowego cennika paletowego. Ilość zajętych miejsc paletowych wylicza się według pola powierzchni zajętej przez największy bok elementu. Paczki i palety powinny zostać rozpisane na liście przewozowym wg odpowiednich przedziałów wagowych, w przeciwnym przypadku waga zostanie uśredniona. Waga gabarytowa Waga gabarytowa jest wagą objętościową przesyłki. Dla przesyłek o niskiej wadze rzeczywistej i dużej objętości może mieć zastosowanie wycena na podstawie wagi gabarytowej. Przesyłka jest wyceniana wg wagi gabarytowej, gdy wynik z poniższego wzoru przekracza jej wagę rzeczywistą: szerokość x długość x wysokość (cm) 6000

5 Strefy nadań i doręczeń Wskazane w tabeli miasta i przyporządkowane im kody pocztowe należą do I strefy nadań i doręczeń (1). Wszystkie pozostałe miejscowości, dla których kody pocztowe nie zostały wyszczególnione poniżej, znajdują się w II strefie nadań i doręczeń. MIEJSCOWOŚĆ - pocztowy od pocztowy do Oddział FedEx MIEJSCOWOŚĆ - pocztowy od pocztowy do Oddział FedEx Będzin Katowice BIAŁYSTOK Białystok Białystok Białystok Białystok BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała Bielsko-Biała Bielsko-Biała Bielsko-Biała BYDGOSZCZ Bydgoszcz Chodów Siedlce Chorzów Katowice Katowice CIECHANÓW Ciechanów Ciechanów CZĘSTOCHOWA Częstochowa ELBLĄG Elbląg GDAŃSK Gdańsk Gdańsk Gdańsk Gdańsk Gdańsk Gdynia Gdańsk Gliwice Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle GORZÓW WIELKOPOLSKI Gorzów Wielkopolski Gostynin Płock Izabelin Warszawa Warszawa Jabłonna Warszawa Janki Warszawa JELENIA GÓRA Jelenia Góra Józefów Warszawa KALISZ Kalisz KATOWICE Katowice KIELCE Kielce Kielce KONIN Konin Konstancin Jeziorna Warszawa Warszawa KOSZALIN Koszalin KRAKÓW Kraków Kraków Kraków LEGNICA Legnica LESZNO Leszno LUBLIN Lublin Lublin ŁOMŻA Łomża ŁÓDŹ Łódź Marki Warszawa Marysin Warszawa Michałowice Warszawa Nadarzyn Warszawa NOWY SĄCZ Nowy Sącz OLSZTYN Olsztyn Olsztyn OPOLE Opole Otwock Warszawa Ożarów Mazowiecki Warszawa Piaseczno Warszawa Piastów Warszawa PIŁA Piła Piła PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Piotrków Trybunalski PŁOCK Płock POZNAŃ Poznań Poznań Pruszcz Gdański Gdańsk Gdańsk RADOM Radom Ruda Śląska Katowice Katowice Katowice Katowice Rybnik Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle (1) y pocztowe I i II strefy mogą ulec zmianie w przeciągu roku, w zależności od działań ze strony FedEx Express. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. W miastach oznaczonych pogrubioną czcionką i wielkimi literami znajduje się lokalny oddział FedEx Express. (1)

6 Strefy nadań i doręczeń (c.d.) MIEJSCOWOŚĆ - pocztowy od pocztowy do Oddział FedEx RZESZÓW Rzeszów Rzeszów Rzeszów Rzeszów Rzeszów Sandomierz Tarnobrzeg SIEDLCE Siedlce Siemianowice Śląskie Katowice Skarżysko Kamienna Kielce Kielce SŁUPSK Słupsk Sopot Gdańsk Sosnowiec Katowice Suchy Las Poznań SUWAŁKI Suwałki SZCZECIN Szczecin Szczecin Szczecin Świdnik Lublin TARNOBRZEG Tarnobrzeg Tarnobrzeg MIEJSCOWOŚĆ - pocztowy od pocztowy do Oddział FedEx TARNÓW Tarnów Tychy Katowice Katowice WAŁBRZYCH Wałbrzych WARSZAWA Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa WROCŁAW Wrocław ZAMOŚĆ Zamość ZIELONA GÓRA Zielona Góra Zielona Góra Zielonka Warszawa Żory Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle

7 Cennik - Krajowe - Paczka FedEx Priority Overnight Nadanie strefa I - paczka standardowa WAGA (KG) 1 PACZKA W PRZESYŁCE (1) 2 PACZKI W PRZESYŁCE (1) 3 PACZKI W PRZESYŁCE (1) 4 PACZKI W PRZESYŁCE (1) POWYŻEJ 4 PACZEK W PRZESYŁCE (1) PLN netto PLN netto PLN netto PLN netto PLN netto Taryfy dla FedEx Priority Overnight w systemie od drzwi do drzwi do 1 kg 22,00 21,00 20,00 19,00 18,00 do 5 kg 23,00 22,00 21,00 20,00 19,00 do 10 kg 25,00 24,00 23,00 22,00 21,00 do 20 kg 28,00 27,00 26,00 25,00 24,00 do 30 kg 32,00 31,00 30,00 29,00 28,00 Taryfy dla FedEx Priority Overnight w systemie burta - burta do 40 kg 40,00 39,00 38,00 37,00 36,00 do 50 kg 48,00 47,00 46,00 45,00 44,00 do 60 kg 56,00 55,00 54,00 53,00 52,00 do 70 kg (2) 64,00 63,00 62,00 61,00 60,00 Nadanie strefa I - paczka niestandardowa W przypadku nadania przesyłki zawierającej paczki niestandardowej koszt usługi wynosi dwukrotność ceny usługi wg odpowiednich przedziałów wagowych cennika krajowego dla paczek standardowych. Nadanie strefa II - paczka standardowa i niestandardowa Opłata za nadanie przesyłki z miejscowości w strefie II: z tabeli + 18 PLN Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę fedex.com/pl lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta FedEx. (1) Przesyłka to całkowita ilość paczek wysyłanych w tym samym dniu, na jednym liście przewozowym i do jednego odbiorcy. (2) Jeżeli waga rzeczywista lub gabarytowa paczki przekracza 70 kg to podlega ona wycenie wg cennika dla palet.

8 Cennik - Krajowe - Paleta FedEx Pallet Overnight Nadanie strefa I - paleta standardowa WAGA (KG) Taryfy dla FedEx Pallet Overnight PLN netto do 100 kg 120,00 do 300 kg 140,00 do 500 kg 180,00 do 800 kg 230,00 do 1000 kg 250,00 powyżej 1000 kg (1) 400,00 Nadanie strefa I - paleta niestandardowa W przypadku nadania przesyłki zawierającej palety niestandardowej koszt usługi wynosi dwukrotność ceny usługi wg odpowiednich przedziałów wagowych cennika krajowego dla palet standardowych. Jeżeli wymiary podstawy palety przekraczają ponad dwukrotnie wymiary palety EURO (80 x 120 cm) cena wynosi odpowiednią wielokrotność zajętych miejsc paletowych. Nadanie strefa II - paleta standardowa i niestandardowa Opłata za nadanie przesyłki z miejscowości w strefie II: z tabeli + 18 PLN Przesyłka dłużycowa WAGA (KG) Taryfy dla przesyłek dłużycowych do 30 kg do 50 kg do 70 kg PLN netto + 80,00 PLN + 120,00 PLN + 200,00 PLN Nadanie strefa II - przesyłka dłużycowa Opłata za nadanie przesyłki dłużycowej z miejscowości w strefie II: cena doręczenia w strefie I z tabeli + 18 PLN. (1) Wykonanie usługi dopuszcza się wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu warunków z lokalnym przedstawicielem FedEx Express.

9 Cennik - Krajowe - Lokalne Serwis lokalny Usługa dostępna w obrębie granic administracyjnych i okręgów podmiejskich miast - siedzib oddziałów FedEx Express (wyszczególnione miasta w tabeli Strefy nadań i doręczeń). Serwis lokalny - serwis miejski Miejsca w granicach administracyjnych miasta - siedziby oddziałów FedEx Express, którym przyporządkowano kody pocztowe wyszczególnione dla strefy I (dotyczy wyszczególnionych miast w tabeli Strefy nadań i doręczeń). Przewidywany czas dostarczenia przesyłki - do 2 godzin od momentu przyjęcia przesyłki. Cena dostarczenia przesyłki o wadze do 5 kg: ODLEGŁOŚĆ PRZEWOZU DO 5 KM DO 10 KM DO 15 KM DO 20 KM POWYŻEJ 20 KM PLN netto PLN netto PLN netto PLN netto PLN netto Taryfy dla serwisu miejskiego do 5 kg 26,00 28,00 32,00 36,00 40,00 Przysyłki powyżej 5 kg podlegają dodatkowej opłacie w wysokości 8 zł za każde następne rozpoczęte 10 kg. Serwis lokalny - serwis podmiejski Miejscowości poza granicami administracyjnymi miasta - siedziby oddziału FedEx Express, których wartości kodów pocztowych nie zostały przyporządkowane do strefy I. Opłata uzależniona jest od odległości przewozu do oddziału FedEx. Koszt dostarczenia przesyłki do 5 kg: ODLEGŁOŚĆ PRZEWOZU DO 10 KM DO 30 KM DO 60 KM POWYŻEJ 60 KM PLN netto PLN netto PLN netto PLN netto Taryfy dla serwisu podmiejskiego do 5 kg 50,00 60,00 80,00 BED (1) Przysyłki powyżej 5 kg podlegają dodatkowej opłacie w wysokości 8 zł za każde następne rozpoczęte 10 kg. Bezpośredni Express Drogowy (BED) (1) Ekspresowy przewóz przesyłki od nadawcy do odbiorcy pomiędzy miastami - siedzibami oddziałów FedEx Express. Cena uzależniona od odległości przewozu na trasie: oddział FedEx przyjmujący przesyłkę - nadawca - odbiorca - oddział doręczający w godz. 8:00-17:00 + 1,50 PLN/km (1) Usługa możliwa po uzgodnieniu z lokalnym oddziałem FedEx Express Polska Sp. z o.o.

10 Cennik - Krajowe - Uzupełniające Usługi uzupełniające Wszystkie usługi realizowane tylko z i do miast zlokalizowanych w pierwszej strefie doręczeń. Zastrzeżenie godziny doręczenia (1) TERMIN DORĘCZENIA OPIS USŁUGI CENA 10:00 usługa z terminem doręczenia do godz. 10:00 (+/- 20 minut od zastrzeżonej godziny) PLN netto + 85,00 PLN 12:00 usługa z terminem doręczenia do godz. 12:00 (+/- 20 minut od zastrzeżonej godziny) + 35,00 PLN 17:00-19:00 usługa z terminem doręczenia w godzinach 17:00-19:00 19:00-22:00 usługa z terminem doręczenia w godzinach 19:00-22: ,00 PLN + 30,00 PLN Sobota (2) usługa z terminem doręczenia w sobotę + 50% Zastrzeżenie godziny odbioru (1) TERMIN ODBIORU OPIS USŁUGI CENA 17:00-19:00 odbiór przesyłki przez kuriera w godzinach 17:00-19:00 PLN netto + 50% Sobota (2) odbiór przesyłki przez kuriera w sobotę + 50% (1) Usługa możliwa po uzgodnieniu z lokalnym oddziałem FedEx Express. (2) Przesyłki nadane w sobotę doręczane są drugiego dnia roboczego po nadaniu.

11 Cennik - Krajowe - Uzupełniające Zakres kodowy usług uzupełniających (c.d.) MIEJSCOWOŚĆ - pocztowy od pocztowy do Oddział FedEx Zastrzeżenie godziny doręczenia Zastrzeżenie godziny odbioru Odbiór / doręczenie w sobotę 10:00 12:00 17:00-19:00 19:00-22:00 17:00-19:00 8:00-12:00 Będzin Katowice BIAŁYSTOK Białystok Białystok Białystok Białystok BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała Bielsko-Biała Bielsko-Biała Bielsko-Biała BYDGOSZCZ Bydgoszcz Chodów Siedlce Chorzów Katowice Katowice CIECHANÓW Ciechanów Ciechanów CZĘSTOCHOWA Częstochowa ELBLĄG Elbląg GDAŃSK Gdańsk Gdańsk Gdańsk Gdańsk Gdańsk Gdynia Gdańsk Gliwice Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle GORZÓW WIELKOPOLSKI Gorzów Wielkopolski Gostynin Płock Izabelin Warszawa Warszawa Jabłonna Warszawa Janki Warszawa JELENIA GÓRA Jelenia Góra KALISZ Kalisz KATOWICE Katowice KIELCE Kielce Kielce KONIN Konin Konstancin Jeziorna Warszawa Warszawa KOSZALIN Koszalin KRAKÓW Kraków Kraków Kraków LEGNICA Legnica LESZNO Leszno

12 Cennik - Krajowe - Uzupełniające Zakres kodowy usług uzupełniających (c.d.) MIEJSCOWOŚĆ - pocztowy od pocztowy do Oddział FedEx Zastrzeżenie godziny doręczenia Zastrzeżenie godziny odbioru Odbiór / doręczenie w sobotę 10:00 12:00 17:00-19:00 19:00-22:00 17:00-19:00 8:00-12:00 LUBLIN Lublin Lublin ŁOMŻA Łomża ŁÓDŹ Łódź Marki Warszawa Marysin Warszawa Michałowice Warszawa Nadarzyn Warszawa NOWY SĄCZ Nowy Sącz OLSZTYN Olsztyn Olsztyn OPOLE Opole Otwock Warszawa Ożarów Mazowiecki Warszawa Piaseczno Warszawa Piastów Warszawa PIŁA Piła Piła PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Piotrków Trybunalski PŁOCK Płock POZNAŃ Poznań Poznań Pruszcz Gdański Gdańsk Gdańsk RADOM Radom Ruda Śląska Katowice Katowice Katowice Katowice Rybnik Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle RZESZÓW Rzeszów Rzeszów Rzeszów Rzeszów Rzeszów Sandomierz Tarnobrzeg SIEDLCE Siedlce Siemianowice Śląskie Katowice Skarżysko Kamienna Kielce Kielce SŁUPSK Słupsk Sopot Gdańsk Sosnowiec Katowice Suchy Las Poznań SUWAŁKI Suwałki Suwałki SZCZECIN Szczecin

13 Cennik - Krajowe - Uzupełniające Zakres kodowy usług uzupełniających (c.d.) MIEJSCOWOŚĆ - pocztowy od pocztowy do Oddział FedEx Zastrzeżenie godziny doręczenia Zastrzeżenie godziny odbioru Odbiór / doręczenie w sobotę 10:00 12:00 17:00-19:00 19:00-22:00 17:00-19:00 8:00-12: Szczecin Szczecin Świdnik Lublin TARNOBRZEG Tarnobrzeg Tarnobrzeg TARNÓW Tarnów Tychy Katowice Tychy Katowice WAŁBRZYCH Wałbrzych WARSZAWA Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa Warszawa WROCŁAW Wrocław ZAMOŚĆ Zamość ZIELONA GÓRA Zielona Góra Zielona Góra Zielonka Warszawa Żory Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Usługi dodatkowe OPIS USŁUGI Usługa za pobraniem (1) Zwrot potwierdzonych dokumentów do nadawcy (ZPD) Potwierdzenie doręczenia (kopia listu przewozowego) Ubezpieczenie przesyłki Oczekiwanie kuriera Zwrot palety EURO do nadawcy Doręczenie do osoby fizycznej na adres domowy Doręczenie do sieci handlowych Doręczenie do rąk własnych CENA PLN netto 5,00 PLN + 1% kwoty pobrania 11,00 PLN 7,00 PLN 0,4% deklarowanej wartości ubezpieczenia 10,00 PLN za każde rozpoczęte 15 min. 10,00 PLN + 10,00 PLN + 15,00 PLN + 10,00 PLN Zwrot niedostarczonej przesyłki + 100% Przechowywanie przesyłki - paczka Przechowywanie przesyłki - paleta Powiadomienie SMS dla odbiorcy (preawizacja SMS) Opłata za korektę zaniżonej wagi przesyłki 5,00 PLN/dziennie 30,00 PLN/dziennie 2,00 PLN 9,00 PLN (1) Usługa za pobraniem polega na pobraniu należności za doręczony towar w maksymalnej kwocie 2500,00 PLN i przekazaniu jej wyłącznie w formie przelewu bankowego na konto wskazane przez nadawcę w ciągu 14 dni roboczych od dnia doręczenia przesyłki. Przesyłka w usłudze za pobraniem musi być ubezpieczona co najmniej na kwotę pobrania.

14 Cennik - Krajowe - Uzupełniające Opłata paliwowa Opłata paliwowa jest określana każdorazowo na podstawie rynkowych hurtowych cen oleju napędowego ogłaszanych przez PKN Orlen. Jest ona naliczana od wartości netto wykonanych i wyszczególnionych na fakturze usług za dany okres rozliczeniowy jako pozycja opłata paliwowa i drogowa. Aktualnie obowiązującą stawkę opłaty paliwowej można znaleźć na stronie internetowej fedex.com/pl/fuelsurcharge. FedEx Express zastrzega sobie prawo do zmian sposobu naliczania opłaty paliwowej. Opłata drogowa Opłata drogowa w wysokości 3,5% wartości wykonanych i wyszczególnionych na fakturze usług za dany okres rozliczeniowy, zostanie ujęta w jednej pozycji z opłatą paliwową jako opłata paliwowa i drogowa. FedEx Express zastrzega sobie prawo do zmian sposobu naliczania opłaty drogowej.

15 Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę fedex.com/pl lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta FedEx. PLPL Federal Express Corporation - Photos: FedEx. - PLPL National Price List - all rights reserved 2015.

Cennik miejski Usługi podstawowe

Cennik miejski Usługi podstawowe Cennik miejski Usługi podstawowe Standardowe nadanie telefonicznych zleceń w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 16.00 Usługi miejskie Przesyłki miejskie są doręczane w dniu nadania

Bardziej szczegółowo

Cennik usług kurierskich

Cennik usług kurierskich Cennik usług kurierskich Cennik obowiązuje od 01.10.2016 r. Serwis miejski i podmiejski Poniższy cennik dotyczy przesyłek nadanych i doręczanych w dni robocze w strefie I, II, III oraz IV. Przesyłka o

Bardziej szczegółowo

CENNIK STANDARDOWY DLA FIRM. Dotyczy usług kurierskich realizowanych we współpracy z firmą Siódemka Definicje podstawowe... str. 2

CENNIK STANDARDOWY DLA FIRM. Dotyczy usług kurierskich realizowanych we współpracy z firmą Siódemka Definicje podstawowe... str. 2 CENNIK STANDARDOWY DLA FIRM Dotyczy usług kurierskich realizowanych we współpracy z firmą Siódemka Definicje podstawowe... str. 2 Cennik paczek do 31,5 kg.. str. 3 Paczki niestandardowe...... str. 4 Cennik

Bardziej szczegółowo

Cennik usług krajowych

Cennik usług krajowych Cennik usług krajowych 180 cm OGÓLNE ZASADY ŚWIADCZENIA USŁUG Przyjmowanie zleceń W godzinach pracy oddziałów FedEx Express Polska Sp. z o.o. Adres: ul. Kolejowa 323, 05-092 Łomianki Biuro Obsługi Klienta:

Bardziej szczegółowo

Usługi podstawowe - DPD Classic

Usługi podstawowe - DPD Classic CENNIK Global System 2011 Obowiązuje od 01.06.2011 Dla klientów na terenie Polski Wszystkie podane stawki są cenami netto w PLN Niniejszy cennik jest uzupełnieniem stawek nie będących przedmiotem umowy

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1 Cennik indywidualny

Załącznik Nr 1 Cennik indywidualny Załącznik Nr 1 Cennik indywidualny do Umowy o świadczenie usług przewozu i doręczania przesyłek zawartej w dniu... r. pomiędzy: Siódemka S.A. z siedziba: 03-876 Warszawa ul. Matuszewska 14 a ECORSON JAROSŁAW

Bardziej szczegółowo

Cennik standardowy AM Logistic

Cennik standardowy AM Logistic Cennik standardowy AM Logistic dla klientów korzystających z usług krajowych K-EX Sp. z o.o. obowiązuje od 01 września 2014 roku Zasady świadczenia usług: Każdy produkt wymaga wypełnienia oddzielnego listu

Bardziej szczegółowo

Załącznik do prezentacji Partnerów w Pakiecie

Załącznik do prezentacji Partnerów w Pakiecie Załącznik do prezentacji Partnerów w Pakiecie Warszawa 2013 Spis Treści Kaczmarski Inkasso... str. 3 PayU... str. 4 DPD... str. 5 2 Opłaty pobierane przez Kaczmarski Inkasso: Saldo zadłużenia Wiek wierzytelności

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE Załącznik do prezentacji Partnerów w Pakiecie Warszawa 2013 Spis Treści Kaczmarski Inkasso... str. 3 PayU... str. 4 DPD... str. 5 2 Opłaty pobierane przez Kaczmarski Inkasso: Saldo zadłużenia Wiek wierzytelności

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG DLA KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH

CENNIK USŁUG DLA KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH CENNIK USŁUG DLA KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH Koszt wysyłania przesyłki zależy od rodzaju usługi, miejsca prze-znaczenia (strefy A, B), ilości i wagi paczek oraz ewentualnych opłat dodatkowych. za paczki

Bardziej szczegółowo

Usługi podstawowe - DPD Classic

Usługi podstawowe - DPD Classic CENNIK PODSTAWOWY Global System Aktualizowany 02.01.2012 Dla klientów na terenie Polski I. Zestawienie cen usług świadczonych przez DPD-świadczone na terenie polski 1. Usługi podstawowe 2. Usługi dodatkowe

Bardziej szczegółowo

oznaczonym punkcie K-EX. Dane tele-adresowe znajdują się na ostatniej stronie cennika lub na

oznaczonym punkcie K-EX. Dane tele-adresowe znajdują się na ostatniej stronie cennika lub na Obowiązuje od dnia 30. 09. 2016 Nasze usługi Express Standard Usługa przewozu przesyłek o masie jednego opakowania do 50 kg dostarczana na zasadach drzwi-drzwi w systemie przewidywanego terminu doręczenia

Bardziej szczegółowo

CENNIK OPŁAT ZA ŚWIADCZENIE USŁUGI KRAJOWEGO PRZEWOZU DROGOWEGO PRZESYŁEK PALETOWYCH. Rozdział I. Usługi podstawowe

CENNIK OPŁAT ZA ŚWIADCZENIE USŁUGI KRAJOWEGO PRZEWOZU DROGOWEGO PRZESYŁEK PALETOWYCH. Rozdział I. Usługi podstawowe CENNIK OPŁAT ZA ŚWIADCZENIE USŁUGI KRAJOWEGO PRZEWOZU DROGOWEGO PRZESYŁEK PALETOWYCH Rozdział I Usługi podstawowe * do opłat netto należy doliczyć podatek VAT według obowiązujących stawek Opłaty dodatkowe

Bardziej szczegółowo

Oferta Handlowa dla TIMBERART

Oferta Handlowa dla TIMBERART Oferta Handlowa dla TIMBERART ZASADY ŚWIADCZENIA USŁUG: Maksymalna waga paczki w przesyłce 31,5 kg * Maksymalna długość 175 cm Parametry paczki Wysokość + szerokość + długość 250 cm Maksymalna objętość

Bardziej szczegółowo

Cennik. Standardowy AM Logistic [doręczenia kurierem K-EX Sp. z o.o.] Strona 1. Obowiązuje od 01 stycznia 2012 roku

Cennik. Standardowy AM Logistic [doręczenia kurierem K-EX Sp. z o.o.] Strona 1. Obowiązuje od 01 stycznia 2012 roku Cennik Standardowy AM Logistic [doręczenia kurierem K-EX Sp. z o.o.] Obowiązuje od 01 stycznia 2012 roku Strona 1 USŁUGI Express Standard Usługa przewozu przesyłek o masie jednego opakowania do 30 kg dostarczana

Bardziej szczegółowo

Cennik usług 2015. Aktualny Cennik świadczenia usług kurierskich Riders Express Sp. z o.o. obowiązuje od 7 kwietnia 2015 roku.

Cennik usług 2015. Aktualny Cennik świadczenia usług kurierskich Riders Express Sp. z o.o. obowiązuje od 7 kwietnia 2015 roku. Cennik usług 2015 Aktualny Cennik świadczenia usług kurierskich Riders Express Sp. z o.o. obowiązuje od 7 kwietnia 2015 roku. 1 1. Informacje ogólne Paczka standardowa to jeden element, którego najdłuższy

Bardziej szczegółowo

Obowiązuje od dnia 01. 08. 2015. Express Standard. Express Lokalny. Express Plus. Obowiązuje od dnia 01. 08. 2015

Obowiązuje od dnia 01. 08. 2015. Express Standard. Express Lokalny. Express Plus. Obowiązuje od dnia 01. 08. 2015 C E N N I K Express Standard Express Lokalny Express Plus Nasze usługi Express Standard Usługa przewozu przesyłek o masie jednego opakowania do 50 kg dostarczana na zasadach drzwi-drzwi w systemie przewidywanego

Bardziej szczegółowo

Obowiązuje od dnia 01. 08. 2014. Express Standard LTL. Express Lokalny. LTL Lokalny. Express Plus. Obowiązuje od dnia 01. 08. 2014

Obowiązuje od dnia 01. 08. 2014. Express Standard LTL. Express Lokalny. LTL Lokalny. Express Plus. Obowiązuje od dnia 01. 08. 2014 C E N N I K Express Standard LTL Express Lokalny LTL Lokalny Express Plus Nasze usługi Express Standard Usługa przewozu przesyłek o masie jednego opakowania do 30 kg dostarczana na zasadach drzwi-drzwi

Bardziej szczegółowo

Wysyłka standardowa: dostawy następnego dnia do 9:30

Wysyłka standardowa: dostawy następnego dnia do 9:30 Wysyłka na koszt odbiorcy** Wysyłka standardowa: dostawy następnego dnia między godz. 10:00-13:00 15 PLN netto za każdą paczkę do 30 kg Wysyłka standardowa: dostawy następnego dnia do 9:30 Wysyłka standardowa:

Bardziej szczegółowo

Obowiazuje od: 1 października 2007 roku.

Obowiazuje od: 1 października 2007 roku. Cennik usług Obowiazuje od: 1 października 2007 roku. 2 Serwis krajowy Koperta: rzecz lub rzeczy umieszczone w kartonowej kopercie firmowej Siódemki wa żą ce łą cznie z opakowaniem do 1kg : rzecz lub rzeczy

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE ZBIORCZYCH WYNIKÓW GŁOSOWANIA NA KANDYDATÓW NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W DNIU 20 CZERWCA 2010 R.

ZESTAWIENIE ZBIORCZYCH WYNIKÓW GŁOSOWANIA NA KANDYDATÓW NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W DNIU 20 CZERWCA 2010 R. Załącznik nr 2 do obwieszczenia Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 21 czerwca 2010 r. ZESTAWIENIE ZBIORCZYCH WYNIKÓW GŁOSOWANIA NA KANDYDATÓW NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W DNIU 20 CZERWCA

Bardziej szczegółowo

Cennik Standardowy PKWID

Cennik Standardowy PKWID Cennik Standardowy PKWID [doręczenia kurierem DHL Express (Poland) Sp. z o.o.] Obowiązuje od 01 marca 2014 roku Strona 1 Stawki wynagrodzenia i opłaty dodatkowe za Usługi krajowe realizowane za pośrednictwem

Bardziej szczegółowo

Global System 24 PLN 26 PLN 28 PLN 70 PLN 150 PLN 198 PLN 220 PLN

Global System 24 PLN 26 PLN 28 PLN 70 PLN 150 PLN 198 PLN 220 PLN Global System 1. Usługi podstawowe - DPD Classic 2. Usługi dodatkowe i niestandardowe 1. Parametry przesyłek niestandardowych /nietypowych 2. Zasady Świadczenia Usług 1. Usługi podstawowe 2. Usługi dodatkowe

Bardziej szczegółowo

WYSYŁAJ ŁATWO. Przewodnik po usługach krajowych FedEx. FedEx. Solutions powered by people.

WYSYŁAJ ŁATWO. Przewodnik po usługach krajowych FedEx. FedEx. Solutions powered by people. WYSYŁAJ ŁATWO Przewodnik po usługach krajowych FedEx FedEx. Solutions powered by people. Witamy w FedEx Usługi FedEx to gwarancja niezawodnej dostawy przesyłek ekspresowych i optymalne rozwiązania wspierające

Bardziej szczegółowo

CENNIK OPŁAT ZA ŚWIADCZENIE USŁUGI KRAJOWA PRZESYŁKA PALETOWA

CENNIK OPŁAT ZA ŚWIADCZENIE USŁUGI KRAJOWA PRZESYŁKA PALETOWA CENNIK OPŁAT ZA ŚWIADCZENIE USŁUGI KRAJOWA PRZESYŁKA PALETOWA I. Opłaty podstawowe (netto; w złotych)* waga ilości palet EPAL < 200kg < 300kg 301kg - 500kg 501kg 1000kg 1/2 palety 1-2 3-5 6-8 9-14 15-20

Bardziej szczegółowo

Obowiązuje od dnia 01. 05. 2014. Express Standard LTL. Express Lokalny. LTL Lokalny. Express Plus

Obowiązuje od dnia 01. 05. 2014. Express Standard LTL. Express Lokalny. LTL Lokalny. Express Plus C E N N I K Obowiązuje od dnia 01. 05. 2014 Express Standard LTL Express Lokalny LTL Lokalny Express Plus Nasze usługi Express Standard Usługa przewozu przesyłek o masie jednego opakowania do 30 kg dostarczana

Bardziej szczegółowo

Obowiązuje od dnia 01. 08. 2013. Express Standard LTL. Express Lokalny. LTL Lokalny. Express Plus

Obowiązuje od dnia 01. 08. 2013. Express Standard LTL. Express Lokalny. LTL Lokalny. Express Plus C E N N I K Obowiązuje od dnia 01. 08. 2013 Express Standard LTL Express Lokalny LTL Lokalny Express Plus Nasze usługi Express Standard Usługa przewozu przesyłek o masie jednego opakowania do 30 kg dostarczana

Bardziej szczegółowo

5. Miejscowości włączone do Warszawy: (Dostarczane do 4 godzin) Falenica, Miedzeszyn, Radość, Wesoła, Stara Miłosna, Anin - 35,00 zł

5. Miejscowości włączone do Warszawy: (Dostarczane do 4 godzin) Falenica, Miedzeszyn, Radość, Wesoła, Stara Miłosna, Anin - 35,00 zł CENNIK USŁUG 1. PRZESYŁKI EKONOMICZNE NA TERENIE WARSZAWY - 13,00 zł (Dostarczane do 24h od momentu odebrania. Usługa wyłącznie dla klientów z umową) ( z pominięciem miejscowości wymienionych w punkcie

Bardziej szczegółowo

WYSYŁAJ ŁATWO. Przewodnik po usługach krajowych FedEx. FedEx. Solutions powered by people.

WYSYŁAJ ŁATWO. Przewodnik po usługach krajowych FedEx. FedEx. Solutions powered by people. WYSYŁAJ ŁATWO Przewodnik po usługach krajowych FedEx FedEx. Solutions powered by people. Witamy w FedEx Usługi FedEx to gwarancja niezawodnej dostawy przesyłek ekspresowych i optymalne rozwiązania wspierające

Bardziej szczegółowo

Cennik opłat za świadczenie usługi Pocztex w obrocie krajowym dla klienta indywidualnego

Cennik opłat za świadczenie usługi Pocztex w obrocie krajowym dla klienta indywidualnego Obowiązuje od dnia 1 czerwca 2015 r. Poczta Polska S.A. Cennik opłat za świadczenie usługi Pocztex w obrocie krajowym dla klienta indywidualnego (opłaty brutto zawierające podatek VAT 23%) ROZDZIAŁ I I.

Bardziej szczegółowo

Obowiązuje od 1 kwietnia 2016 r. CENNIK OPŁAT ZA ŚWIADCZENIE USŁUGI KRAJOWA PRZESYŁKA PALETOWA

Obowiązuje od 1 kwietnia 2016 r. CENNIK OPŁAT ZA ŚWIADCZENIE USŁUGI KRAJOWA PRZESYŁKA PALETOWA Obowiązuje od 1 kwietnia 2016 r. CENNIK OPŁAT ZA ŚWIADCZENIE USŁUGI KRAJOWA PRZESYŁKA PALETOWA I. Opłaty podstawowe (netto; w złotych)* waga ilości palet EPAL < 200kg < 300kg 301kg - 500kg 501kg 1000kg

Bardziej szczegółowo

OFERTA WSPÓŁPRACY InPost dla EXDEV SP. Z O.O.

OFERTA WSPÓŁPRACY InPost dla EXDEV SP. Z O.O. OFERTA WSPÓŁPRACY InPost dla EXDEV SP. Z O.O. Warszawa, 18 kwietnia 16 roku Oferta współpracy wraz z załącznikami ważna 30 dni KLAUZULA POUFNOŚCI Zgodnie z art. 11 ust. 4. Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej

Bardziej szczegółowo

Sekcja I: Instytucja zamawiająca/podmiot zamawiający

Sekcja I: Instytucja zamawiająca/podmiot zamawiający Unia Europejska Publikacja Suplementu do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej 2, rue Mercier, 2985 Luxembourg, Luksemburg Faks: +352 29 29 42 670 E-mail: ojs@publications.europa.eu Informacje i formularze

Bardziej szczegółowo

O G Ł O S Z E N I E. ( postępowanie nie podlega ustawie Prawo zamówień publicznych)

O G Ł O S Z E N I E. ( postępowanie nie podlega ustawie Prawo zamówień publicznych) O G Ł O S Z E N I E ( postępowanie nie podlega ustawie Prawo zamówień publicznych) Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku zwraca się z zapytaniem ofertowym na usługę, pod nazwą : Usługi pocztowe w

Bardziej szczegółowo

Dobre miejsce do życia

Dobre miejsce do życia Dobre miejsce do życia (w %) Gdynia 96,5 Zielona Góra 95,9 Toruń 95,9 Wrocław 95,5 Poznań 95,2 Rzeszów 94,8 Kraków 92,8 Białystok 9,9 Gliwice 9,2 Gdańsk 89,7 Olsztyn 89,1 Koszalin 88,3 Gorzów Wielkopolski

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. 3) Miejsce dostarczania przesyłek pocztowych: Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie, Al. Ujazdowskie 28 oraz ul.

ZAPYTANIE OFERTOWE. 3) Miejsce dostarczania przesyłek pocztowych: Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie, Al. Ujazdowskie 28 oraz ul. Warszawa, 8 grudnia 206 r. ZAPYTANIE OFERTOWE Ośrodek Rozwoju Edukacji z siedzibą w Warszawie, Al. Ujazdowskie 28, ogłasza zapytanie ofertowe o wartości poniżej 30 000 euro (zgodnie z art. 4 pkt. 8 ustawy

Bardziej szczegółowo

PACZKA - standard. Usługi standardowe. CENNIK Global System. Do 5 kg 12,99 PLN. Powyżej 5 do 30 kg 13,99 PLN. Powyżej 30 do 40 kg 24,49 PLN

PACZKA - standard. Usługi standardowe. CENNIK Global System. Do 5 kg 12,99 PLN. Powyżej 5 do 30 kg 13,99 PLN. Powyżej 30 do 40 kg 24,49 PLN CENNIK Global System Obowiązuje od 17.01.2012 Dla klientów na terenie Polski Niniejszy cennik jest uzupełnieniem stawek niebędących przedmiotem umowy. Dla Klientów mających podpisaną umowę z Global System,

Bardziej szczegółowo

Urząd obsługujący Ministra Obrony Narodowej: Ministerstwo Obrony Narodowej ,5685%

Urząd obsługujący Ministra Obrony Narodowej: Ministerstwo Obrony Narodowej ,5685% Podział środków na dodatki specjalne pomiędzy poszczególne urzędy podległe i nadzorowane przez Ministra Obrony Narodowej Załącznik nr 7 L.p. Dział Rozdział Nazwa / typ urzędu Urząd obsługujący Ministra

Bardziej szczegółowo

SERWIS PACZKOWY Usługa Express Standard i Express Lokalny

SERWIS PACZKOWY Usługa Express Standard i Express Lokalny CENNIK Global System Obowiązuje od 02.11.2012 Dla klientów na terenie Polski Niniejszy cennik jest uzupełnieniem stawek niebędących przedmiotem umowy. Dla Klientów mających podpisaną umowę z Global System,

Bardziej szczegółowo

Leasing i pożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość

Leasing i pożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość Leasing i pożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość [Sprzedam] Usługi Oferta finansowa: Pożyczki pod nieruchomość bez BIK, KRD, oddłużeniowe hipoteczne pod zastaw nieruchomości na spłatę długów, komornika,

Bardziej szczegółowo

CENNIK US UG Detaliczny

CENNIK US UG Detaliczny CENNIK US UG Detaliczny Warszawa & (48 22) 334 64 64 607 07 47 47 Kraków Katowice & (48 12) 410 20 40 605 192 102 Poznaƒ & (48 61) 8 265 000 605 192 100 ódê & 605 192 107 Wroc aw & 605 192 101 Gdaƒsk Sopot

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU NIE PODLEGAJĄCYM USTAWIE

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU NIE PODLEGAJĄCYM USTAWIE Znak sprawy zadanie 1: TM1-240-43/15 Kraków, dnia 16.06.2015 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU NIE PODLEGAJĄCYM USTAWIE Przedmiot zamówienia i określenie warunków : Zadanie 1: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne

Bardziej szczegółowo

Cennik Usług Krajowych dla przesyłek paczkowych Cennik DHL Usługi dodatkowe... 5 Usługi dodatkowe opis Cennik DPD...

Cennik Usług Krajowych dla przesyłek paczkowych Cennik DHL Usługi dodatkowe... 5 Usługi dodatkowe opis Cennik DPD... Cennik Usług Dodatkowych Spis treści Cennik Usług Krajowych dla przesyłek paczkowych... 4 Cennik DHL... 5 Usługi dodatkowe... 5 Usługi dodatkowe opis... 5 Cennik DPD... 7 Usługi dodatkowe... 7 Usługi dodatkowe

Bardziej szczegółowo

Treść zapytań oraz wyjaśnienie dotyczące zapisów. Ogłoszenia o zamówieniu

Treść zapytań oraz wyjaśnienie dotyczące zapisów. Ogłoszenia o zamówieniu Nr sprawy: WUP/OZP/3320/3321/4/BM/2017 Gdańsk, dnia 20.11.2017r. Dotyczy: ogłoszenia o zamówieniu na usługi społeczne o wartości poniżej 750 000 EURO, do których zastosowanie mają przepisy art. 138o ustawy

Bardziej szczegółowo

Cennik opłat za świadczenie usługi Pocztex w obrocie krajowym obowiązujący przy zawieraniu pisemnej umowy z klientem

Cennik opłat za świadczenie usługi Pocztex w obrocie krajowym obowiązujący przy zawieraniu pisemnej umowy z klientem Cennik opłat za świadczenie usługi Pocztex w obrocie krajowym obowiązujący przy zawieraniu pisemnej umowy z klientem Uwaga! Do wszystkich opłat należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. ROZDZIAŁ I I.

Bardziej szczegółowo

Kondycja mieszkalnictwa społecznego (komunalnego i socjalnego) w Polsce Wybrane wyniki badań

Kondycja mieszkalnictwa społecznego (komunalnego i socjalnego) w Polsce Wybrane wyniki badań Kondycja mieszkalnictwa społecznego (komunalnego i socjalnego) w Polsce Wybrane wyniki badań Opracowanie: dr Maciej Dębski Mieszkalnictwo a bezdomność 1. Bezdomność rozwiązywana na poziomie polityki społecznej

Bardziej szczegółowo

Obowiązuje od dnia Express Standard LTL. Express Lokalny. LTL Lokalny. Express Plus

Obowiązuje od dnia Express Standard LTL. Express Lokalny. LTL Lokalny. Express Plus C E N N I K Obowiązuje od dnia 01. 08. 2014 Express Standard LTL Express Lokalny LTL Lokalny Express Plus Nasze usługi Express Standard Usługa przewozu przesyłek o masie jednego opakowania do 30 kg dostarczana

Bardziej szczegółowo

Wskaźniki jakości usług powszechnych Telekomunikacji Polskiej S.A. w 2008 r. na podstawie informacji dostarczonych przez Spółkę

Wskaźniki jakości usług powszechnych Telekomunikacji Polskiej S.A. w 2008 r. na podstawie informacji dostarczonych przez Spółkę dn. 13.03.2009 r. Wskaźniki jakości usług powszechnych Telekomunikacji Polskiej S.A. w 2008 r. na podstawie informacji dostarczonych przez Spółkę Przedmiotem notatki jest analiza informacji zawartych w

Bardziej szczegółowo

pow. 10 do 15 km do 10 km

pow. 10 do 15 km do 10 km Masa Cennik opłat za świadczenie usługi Pocztex w obrocie krajowym dla klienta indywidualnego (opłaty brutto zawierające podatek VAT 23%) ROZDZIAŁ I I. Ekspres 24 Ekspres 24 opłaty za usługę doręczenie

Bardziej szczegółowo

Delimitacja otoczenia miasta w badaniach statystyki publicznej

Delimitacja otoczenia miasta w badaniach statystyki publicznej Delimitacja otoczenia miasta w badaniach statystyki publicznej Robert Buciak Marek Pieniążek Główny Urząd Statystyczny Polityka miejska wyzwania, doświadczenia, inspiracje Warszawa, 25 czerwca 2013 r.

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAMÓWIENIA. Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Lubań, ul. Tadeusza Maderskiego 3, Nowy Barkoczyn

SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAMÓWIENIA. Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Lubań, ul. Tadeusza Maderskiego 3, Nowy Barkoczyn Załącznik nr 1. Do projektu umowy SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAMÓWIENIA Nazwa oraz adres Zamawiającego: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Lubań, ul. Tadeusza Maderskiego 3, 83-4 Nowy Barkoczyn Przedmiot

Bardziej szczegółowo

Wymagany standard usługi

Wymagany standard usługi Paczki i przesyłki kopertowe doręczane automatu paczkowego I. Dane przesyłek Szacunkowy rozkład wagowy oraz rozkład nadawców zostaną udostępnione po podpisaniu umowy o poufności. Przesyłki za pobraniem:

Bardziej szczegółowo

DANE KONTAKTOWE OKRĘGÓW PZW

DANE KONTAKTOWE OKRĘGÓW PZW DANE KONTAKTOWE OKRĘGÓW PZW Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego Warszawa 00-831 ul. Twarda 42, tel. 022/6208966, mail: zgpzw@zgpzw.pl / http://www.zgpzw.pl / http://www.pzw.org.pl Okręg PZW Wrocław

Bardziej szczegółowo

Cennik usług krajowych

Cennik usług krajowych Cennik usług krajowych 09:00 express 09:00 express / 10:00 express 10:00 express 57.00 60 60 66.00 69.00 70 1 76.00 80 20.0 80.00 80 90 96.00 za dodatkowy 1 kg powyżej kg 0 0 170 176.00 za dodatkowy 1

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 2 do Umowy nr z dnia OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest : świadczenie usługi, polegającej na odbiorze i przewozie przesyłek wraz z dokumentami nadawczymi, z Lubelskiej

Bardziej szczegółowo

CENNIK US UG KRAJOWYCH

CENNIK US UG KRAJOWYCH DHL Express Cennik Standardowy CENNIK US UG KRAJOWYCH Wszystkie ceny podane są w PLN i są cenami netto, które zostaną powiększone o podatek od towarów i us ug w obowiązującej stawce. Cennik obowiązuje

Bardziej szczegółowo

OLDENBURG HBF/ZOB Oldenburg, Gem. Oldenburg (Oldenburg)

OLDENBURG HBF/ZOB Oldenburg, Gem. Oldenburg (Oldenburg) Amsterdam 08:05 08:05 08:05 08:05 1-6 G 1-6 G 1-5 G 135 G Berlin 08:05 08:15 7 G przez: Bremen, Hamburg 1-5 G 16:30 Bremen 16:30 Bydgoszcz Bytom Chorzów Częstochowa Elbląg przez: Bremen, Szczecin 16:30,

Bardziej szczegółowo

(II) Położnictwo. Położnictwo. Położnictwo. Położnictwo

(II) Położnictwo. Położnictwo. Położnictwo. Położnictwo L.p. Miasto Uczelnia Kierunek kształcenia Data uzyskania akredytacji 1 Lublin Akademia Medyczna 6.08.2007(II) 6.08.2007(II) Czas, na jaki wydano akredytację Koniec terminu akredytacji 6.08.2012 6.08.2012

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN AKCJI Urządzenie wielofunkcyjne HP DJ 2130 w zestawienie z notebookiem (zwany dalej Regulaminem ) z dnia 09 czerwca 2016 r.

REGULAMIN AKCJI Urządzenie wielofunkcyjne HP DJ 2130 w zestawienie z notebookiem (zwany dalej Regulaminem ) z dnia 09 czerwca 2016 r. REGULAMIN AKCJI Urządzenie wielofunkcyjne HP DJ 2130 w zestawienie z notebookiem (zwany dalej Regulaminem ) z dnia 09 czerwca 2016 r. 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem akcji pod hasłem Urządzenie

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG DHL PARCEL

CENNIK USŁUG DHL PARCEL Cennik www.dhlparcel.com.pl DHL www.dhl.com.pl Dział Obsługi Klienta DHL Parcel tel. 6 5 5 DHL Parcel DHL Express (Poland) Sp. z o.o. ul. Osmańska 0-8 Warszawa Cennik obowiązuje od stycznia 05 r. CENNIK

Bardziej szczegółowo

OPŁATA ZA WYSŁANIE KRAJOWEJ PRZESYŁKI KURIERSKIEJ USŁUGĄ EKONOMICZNĄ USŁUGI DODATKOWE

OPŁATA ZA WYSŁANIE KRAJOWEJ PRZESYŁKI KURIERSKIEJ USŁUGĄ EKONOMICZNĄ USŁUGI DODATKOWE OPŁATA ZA WYSŁANIE KRAJOWEJ PRZESYŁKI KURIERSKIEJ USŁUGĄ EKONOMICZNĄ Paczka do 2 kg 12,00 zł 14,76 zł Paczka do 5 kg 12,50 zł 15,38 zł Paczka do 10 kg 13,00 zł 15,99 zł Paczka do 20 kg 13,50 zł 16,61 zł

Bardziej szczegółowo

3. Przez przesyłki pocztowe, będące przedmiotem zamówienia rozumie się:

3. Przez przesyłki pocztowe, będące przedmiotem zamówienia rozumie się: OAK.KCB.2621/131/16 Załącznik nr 1 do Zaproszenia do składania ofert - Opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest : OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA świadczenie usługi, polegającej na odbiorze

Bardziej szczegółowo

Udział w rynku i wielkość audytorium programów radiowych w podziale na województwa

Udział w rynku i wielkość audytorium programów radiowych w podziale na województwa Udział w rynku i wielkość audytorium programów radiowych w podziale na województwa lipiec-wrzesień 2012 Analiza i opracowanie Monika Trochimczuk DEPARTAMENT MONITORINGU WARSZAWA 2012 Nota metodologiczna

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG DHL PARCEL

CENNIK USŁUG DHL PARCEL CENNIK USŁUG DHL PARCEL Obowiązuje od stycznia 06 r. www.dhlparcel.pl www.dhlparcel.pl DHL4 www.dhl4.com.pl Dział Obsługi Klienta DHL Parcel tel. 4 6 345 345 DHL Parcel DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz jednostek skarbowych woj. dolnośląskiego w zakresie: a) przyjmowania,

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Zasady świadczenia usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych

Bardziej szczegółowo

Podanie wszystkich powyższych danych jest niezbędne dla prawidłowego wystawienia faktury. Istotne postanowienia umowy: I. Przedmiot umowy: 1.

Podanie wszystkich powyższych danych jest niezbędne dla prawidłowego wystawienia faktury. Istotne postanowienia umowy: I. Przedmiot umowy: 1. DO-0133/4/2014 Komunikat nr 4 Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego z 14 stycznia 2014 roku w sprawie: świadczenia usług kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu

Bardziej szczegółowo

Placówki MultiBanku:

Placówki MultiBanku: Placówki MultiBanku: LP Miasto Adres 1 BEŁCHATÓW 97-400 Bełchatów, ul. 1 maja 2 2 BIAŁYSTOK 15-281 Białystok, ul. Legionowa 28 3 15-422 Białystok, ul. Lipowa 19/21 4 BIELSKO - BIAŁA 43-300 Bielsko-Biała,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN AKCJI Postanowienia ogólne Termin i miejsce Akcji promocyjnej Uczestnicy Akcji promocyjnej "Uczestnikami"

REGULAMIN AKCJI Postanowienia ogólne Termin i miejsce Akcji promocyjnej Uczestnicy Akcji promocyjnej Uczestnikami REGULAMIN AKCJI Oprogramowanie antywirusowe McAfee AntiVirus Plus 2016 Unlimited OEM w zestawie z notebookiem lub komputerem (zwany dalej Regulaminem ) z dnia 17 czerwca 2016 r. 1 Postanowienia ogólne

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Świadczenia Usług DPD Polska sp. z o.o. (dawniej Siódemka S.A.)

Szczegółowe Warunki Świadczenia Usług DPD Polska sp. z o.o. (dawniej Siódemka S.A.) ROZDZIAŁ I POSTANOWIENIA OGÓLNE ARTYKUŁ 1 Postanowienia wstępne Niniejsze Szczegółowe Warunki Świadczenia Usług określają zasady świadczenia przez (dawniej Siódemka S.A.) krajowych usług przewozu, międzynarodowych

Bardziej szczegółowo

3. Przez przesyłki pocztowe, będące przedmiotem zamówienia rozumie się: - minimum wymiary strony adresowej nie mogą być mniejsze niż 90x140 mm,

3. Przez przesyłki pocztowe, będące przedmiotem zamówienia rozumie się: - minimum wymiary strony adresowej nie mogą być mniejsze niż 90x140 mm, OAK.KCB.2621/58/15 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do Zaproszenia do składania ofert-opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest : świadczenie usługi, polegającej na odbiorze i

Bardziej szczegółowo

Regulamin promocji pod nazwą GRATISOWY KOD DLC DYWIZJE "

Regulamin promocji pod nazwą GRATISOWY KOD DLC DYWIZJE Regulamin promocji pod nazwą GRATISOWY KOD DLC DYWIZJE " 1. Określenie Organizatora 1. Niniejszy regulamin ( Regulamin ) określa zasady promocji sprzedaży premiowej prowadzonej pod nazwą GRATISOWY KOD

Bardziej szczegółowo

ZADANIE NR 2 REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYAMANIA NIERUCHOMOŚCI SŁUPSK

ZADANIE NR 2 REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYAMANIA NIERUCHOMOŚCI SŁUPSK Załącznik nr 7 do SIWZ: WYMAGANY CZAS PRZYSTĄPIENIA DO USUWANIA AWARII Załącznik nr 1 do umowy Terminy realizacji pogotowia technicznego OGN GDAŃSK dworce kolejowe i inne obiekty objęte danym tryb tryb

Bardziej szczegółowo

niekomercyjne komercyjne Strategie na poziomie UE Strategie na poziomie kraju Strategie na poziomie regionów publiczne prywatne 1600,0 1500,0 1400,0 1300,0 1200,0 1100,0 1000,0 900,0 800,0 700,0 600,0

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROMOCJI 1000 zł premii za zdany egzamin państwowy. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN PROMOCJI 1000 zł premii za zdany egzamin państwowy. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN PROMOCJI 1000 zł premii za zdany egzamin państwowy 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Promocji jest TEB Edukacja sp. z o.o. z. siedzibą przy Al. Niepodległości 2, 61-874 Poznań, NIP: 778-14-56-499,

Bardziej szczegółowo

SKORZYSTAJ!! Z NAJTAŃSZYCH USŁUG KURIERSKICH W MIEŚCIE JUŻ OD 10,50 zł ZA PRZESYŁKĘ DOSTARCZONĄ NA TERENIE WARSZAWY

SKORZYSTAJ!! Z NAJTAŃSZYCH USŁUG KURIERSKICH W MIEŚCIE JUŻ OD 10,50 zł ZA PRZESYŁKĘ DOSTARCZONĄ NA TERENIE WARSZAWY SKORZYSTAJ!! Z NAJTAŃSZYCH USŁUG KURIERSKICH W MIEŚCIE JUŻ OD 10,50 zł ZA PRZESYŁKĘ DOSTARCZONĄ NA TERENIE WARSZAWY OFERTA CENOWA DLA FIRM I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH STAŁEJ WSPÓŁPRACY (PODPISANA UMOWA WSPÓŁPRACY)

Bardziej szczegółowo

UMOWA O ŚWIADCZENIE USŁUG W OBROCIE KRAJOWYM W RAMACH OFERTY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW. zawarta w dniu... r. w. pomiędzy:

UMOWA O ŚWIADCZENIE USŁUG W OBROCIE KRAJOWYM W RAMACH OFERTY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW. zawarta w dniu... r. w. pomiędzy: UMOWA O ŚWIADCZENIE USŁUG W OBROCIE KRAJOWYM W RAMACH OFERTY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW zawarta w dniu... r. w. pomiędzy: Siódemka S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Matuszewska 14, 03-876 Warszawa, wpisaną do

Bardziej szczegółowo

Miasto Ulica Kod pocztowy Telefon

Miasto Ulica Kod pocztowy Telefon Miasto Ulica Kod pocztowy Telefon Łódź ul. Piotrkowska 108 90-004 782893080 Łódź ul. Piotrkowska 43 90-410 782893201 Łódź ul. Sienkiewicza 82/84 90-318 782893202 Łódź ul. Traktorowa 63 91-111 782893206

Bardziej szczegółowo

CENNIK DZIERŻAWY POWIERZCHNI REKLAMOWYCH

CENNIK DZIERŻAWY POWIERZCHNI REKLAMOWYCH CENNIK DZIERŻAWY POWIERZCHNI REKLAMOWYCH w przedsiębiorstwach komunikacji miejskiej w wybranych miastach (ważny na dzień 07.06.2010 r.) Białystok niskopodłogowy autobus przegubowy autobus przegubowy niskopodłogowy

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Zasady świadczenia usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG DHL PARCEL

CENNIK USŁUG DHL PARCEL Cennik www.dhlparcel.com.pl DHL4 www.dhl4.com.pl Dział Obsługi Klienta DHL Parcel tel. 4 6 345 345 DHL Parcel DHL Express (Poland) Sp. z o.o. ul. Osmańska 0-83 Warszawa Obowiązuje od listopada 05 r. CENNIK

Bardziej szczegółowo

WYKAZ PUNKTÓW INFORMACYJNYCH KRAJOWEGO REJESTRU KARNEGO

WYKAZ PUNKTÓW INFORMACYJNYCH KRAJOWEGO REJESTRU KARNEGO WYKAZ PUNKTÓW INFORMACYJNYCH KRAJOWEGO REJESTRU KARNEGO Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej Tel. (83) 34 37 496 ul. Brzeska 20-22 21-500 BIAŁA PODLASKA

Bardziej szczegółowo

Regulamin akcji promocyjnej e-recepcja 15% organizowanej w dniach od 28.04.2014 do odwołania przez Vision Express SP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Regulamin akcji promocyjnej e-recepcja 15% organizowanej w dniach od 28.04.2014 do odwołania przez Vision Express SP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Regulamin akcji promocyjnej e-recepcja 15% organizowanej w dniach od 28.04.2014 do odwołania przez Vision Express SP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i prowadzenia

Bardziej szczegółowo

Oferta usług kurierskich Wyślij paczkę kurierem SZYBKO i PEWNIE! Bez umów, bez limitów, bez logowania. Zawiera wysyłki paletowe

Oferta usług kurierskich Wyślij paczkę kurierem SZYBKO i PEWNIE! Bez umów, bez limitów, bez logowania. Zawiera wysyłki paletowe Przesyłki kurierskie. Zawiera wysyłki paletowe Oferta usług kurierskich Wyślij paczkę kurierem SZYBKO i PEWNIE! Bez umów, bez limitów, bez logowania. Ceny w złonych polskich (PLN/ZŁ). Oferta ważna od 02.04.2013.

Bardziej szczegółowo

INFRASTRUKTURA KULTURY POTENCJAŁ KULTURY MATERIALNY >>zachowanie dziedzictwa kulturowego i aktywna ochrona zabytków; >>zmniejszenie luki cywilizacyjnej poprzez modernizację i rozbudowę infrastruktury kultury;

Bardziej szczegółowo

Wynagrodzenie Raben Logistics Polska sp. z o.o. z tytułu usług krajowego przewozu drogowego przesyłek towarowych oraz usług dodatkowych

Wynagrodzenie Raben Logistics Polska sp. z o.o. z tytułu usług krajowego przewozu drogowego przesyłek towarowych oraz usług dodatkowych Załącznik nr 5 do Regulaminu Świadczenia Krajowych Usług Przewozu Drogowego Przesyłek Towarowych przez Raben Logistics Polska sp. z o.o. w brzmieniu obowiązującym od 1.10.2016 r. Wynagrodzenie Raben Logistics

Bardziej szczegółowo

Ćwiczenie 1: Wyznaczanie lokalizacji magazynów metoda środka ciężkości.

Ćwiczenie 1: Wyznaczanie lokalizacji magazynów metoda środka ciężkości. Projektowanie systemów transportowych Ćwiczenie 1: Wyznaczanie lokalizacji magazynów metoda środka ciężkości. mgr inż. Marcin Hajdul Wyższa Szkoła Logistyki Marcin.Hajdul@wsl.com.pl Metoda środka ciężkości

Bardziej szczegółowo

2. Regulamin określa warunki oraz zasady świadczenia usług przez Operatora serwisu internetowego LeciPaka.pl.

2. Regulamin określa warunki oraz zasady świadczenia usług przez Operatora serwisu internetowego LeciPaka.pl. REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEWOZOWYCH I POCZTOWYCH DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Rozdział 1. Postanowienia ogólne 1. Właścicielem serwisu LeciPaka.pl jest firma Justyna Nowodworska-Uriadko, NIP: 1180546993, Regon:

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik Nr 1 do SIWZ Szacunkowa ilość Lp. Nazwa przesyłki Gabaryt A Gabaryt B 1 do 50 gram 10000 1 2 ponad 50 do 100 gram 1 1 3 ponad 100 do 350 gram 8700 30 4 ponad 350 do

Bardziej szczegółowo

Wytyczne dotyczące postępowania w zależności od przesyłki w Punktach Nadawania Paczek Speedpak

Wytyczne dotyczące postępowania w zależności od przesyłki w Punktach Nadawania Paczek Speedpak Wytyczne dotyczące postępowania w zależności od przesyłki w Punktach Nadawania Paczek Speedpak Gdy w Punkcie pojawia się klient, należy dokonać klasyfikacji przesyłki: 1. Rodzaj przesyłki - przesyłka krajowa

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Świadczenia Usług DPD Polska sp. z o.o. (dawniej Siódemka S.A.)

Szczegółowe Warunki Świadczenia Usług DPD Polska sp. z o.o. (dawniej Siódemka S.A.) ROZDZIAŁ I POSTANOWIENIA OGÓLNE ARTYKUŁ 1 Postanowienia wstępne Niniejsze Szczegółowe Warunki Świadczenia Usług określają zasady świadczenia przez DPD Polska sp z o.o. (dawniej Siódemka S.A.) krajowych

Bardziej szczegółowo

Usługi podstawowe - UPS Standard

Usługi podstawowe - UPS Standard CENNIK Global System 2011 Obowiązuje od 30.05.2011 Dla klientów na terenie Polski Wszystkie podane stawki są cenami netto w Niniejszy cennik jest uzupełnieniem stawek nie będących przedmiotem umowy z Global

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROMOCJI 1000 zł premii za zdany egzamin państwowy. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN PROMOCJI 1000 zł premii za zdany egzamin państwowy. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN PROMOCJI 1000 zł premii za zdany egzamin państwowy 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Promocji jest TEB Edukacja sp. z o.o. z. siedzibą przy Al. Niepodległości 2, 61-874 Poznań, NIP: 778-14-56-499,

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG LOKALNYCH I KRAJOWYCH

CENNIK USŁUG LOKALNYCH I KRAJOWYCH CENNIK USŁUG LOKALNYCH I KRAJOWYCH SPIS TREŚCI INFORMACJE PODSTAWOWE...3 USŁUGI LOKALNE...4 Lokalne Usługi Przesyłkowe...4 Tabela cen podstawowych - Lokalne Usługi Przesyłkowe...4 Lokalne Usługi Paletowe...5

Bardziej szczegółowo

Udział w czasie słuchania i wielkość audytorium programów radiowych w podziale na województwa. kwiecień czerwiec 2014

Udział w czasie słuchania i wielkość audytorium programów radiowych w podziale na województwa. kwiecień czerwiec 2014 Udział w czasie słuchania i wielkość audytorium programów radiowych w podziale na województwa kwiecień czerwiec 2014 Analiza i opracowanie Monika Trochimczuk Departament Monitoringu Warszawa 2014 Nota

Bardziej szczegółowo

BDG/06/2016/US załącznik nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

BDG/06/2016/US załącznik nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia BDG/06/2016/US załącznik nr 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych

Bardziej szczegółowo

Cennik opłat za świadczenie niepowszechnych usług pocztowych Paczka EKSTRA24, PACZKA24, PACZKA48 w obrocie krajowym dla klienta indywidualnego

Cennik opłat za świadczenie niepowszechnych usług pocztowych Paczka EKSTRA24, PACZKA24, PACZKA48 w obrocie krajowym dla klienta indywidualnego Załącznik nr 1 do Decyzji Nr../2013/PRUP Dyrektora Zarządzającego Pionem Rozwoju Usług Pocztowych z dnia 2013 r. Cennik opłat za świadczenie niepowszechnych usług pocztowych Paczka EKSTRA24, PACZKA24,

Bardziej szczegółowo

Wynagrodzenie Raben Polska sp. z o.o. z tytułu usług krajowego przewozu drogowego przesyłek towarowych oraz usług dodatkowych

Wynagrodzenie Raben Polska sp. z o.o. z tytułu usług krajowego przewozu drogowego przesyłek towarowych oraz usług dodatkowych Załącznik nr 5 do Regulaminu Świadczenia Krajowych Usług Przewozu Drogowego Przesyłek Towarowych przez Raben Polska sp. z o.o. w brzmieniu obowiązującym od 1.07.2015 r. Wynagrodzenie Raben Polska sp. z

Bardziej szczegółowo