Projekt Stajemy się lepsi jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Projekt Stajemy się lepsi jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego"

Transkrypt

1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący poniższych części: Część I Podstawy obsługi komputera Załącznik nr 1 do SIWZ 1. Zorganizowanie szkolenia Podstawy obsługi komputera dla 8 osób. 2. Kod CPV: Przeprowadzenie grupowego szkolenia dla beneficjentów projektu systemowego Stajemy się lepsi" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie Szkolenie powinno obejmować 60 godzin dydaktycznych zajęć (tj. każdy uczestnik powinien odbyć 60 godzin dydaktycznych zajęć) i składać się z części teoretycznej i praktycznej). 5. Program szkolenia powinien zawierać następujące zagadnienia: podstawy technik informatycznych wraz z obsługą multimedialnych urządzeń peryferyjnych, użytkowanie komputerów w systemie operacyjnym MS Windows, przetwarzanie tekstów w edytorze MS Word, arkusz kalkulacyjny MS Excel, grafika menadżerska MS Power Point, usługi w sieci Internet. 6. Każda osoba powinna otrzymać: materiały z zajęć dotyczące przedmiotu zamówienia, długopis, czystą płytę CD-RW lub DVD-RW umożliwiającą wielokrotny zapis dokumentów stworzonych przez uczestnika szkolenia. 7. Materiały powinny być oznaczone zgodnie z wymogami, o których mowa w rozporządzeniu Ludzki z dnia 4 lutego 2009 r., dostępnymi na stronie 8. Miejsce odbywania szkolenia: Hrubieszów 9. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach Dzienny wymiar zajęć nie powinien przekraczać 5 godzin. 10. Wykonawca zapewni osobne stanowiska pracy (indywidualny dostęp do stanowiska komputerowego) dla każdego uczestnika szkolenia. 11. Wykonawca zapewni ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć na podstawie wykazu 12. Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu. 13. Pomieszczenia i miejsca, w których będą się odbywać zajęcia powinny spełniać wymagania 14. Wykonawca zapewni w każdym dniu zajęć dla każdego uczestnika co najmniej:

2 15. Celem podnoszenia jakości prowadzonego szkolenia Wykonawca zobowiązany jest przeprowadzić dwukrotnie w trakcie szkolenia anonimową ankietę wśród uczestników. Ankieta powinna być przeprowadzona po zrealizowaniu 50% i 75% zajęć i dotyczyć oceny szkolenia 16. Podana w ofercie cena powinna obejmować ogólny koszt szkolenia za jednego uczestnika. 17. Termin realizacji zamówienia (wymagany/pożądany): zakończenie do: 29 listopada 2013 roku.

3 Część II Prawo jazdy kat. B dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim 1. Zorganizowanie szkolenia Prawo jazdy kat. B 1 osoby 2. Kod CPV: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia wraz z niezbędnymi badaniami lekarskimi oraz egzaminem końcowym dla beneficjenta projektu systemowego Stajemy się lepsi współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki poddziałanie Program szkolenia powinien być realizowany zgodnie z ustawą z dnia r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 1997 r. Nr 98 poz. 602 z późn. zm.) i rozporządzeniami wykonawczymi do w/w ustawy. 5. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu. 7. Miejsce odbywania szkolenia: Hrubieszów, Chełm, Zamość. 8. Każda osoba powinna otrzymać materiały z zajęć dotyczące przedmiotu zamówienia. 9. Wykonawca zapewni ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć na podstawie wykazu 10. Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu. 11. Pomieszczenia i miejsca, w których będą się odbywać zajęcia powinny spełniać wymagania 12. Celem podnoszenia jakości prowadzonego szkolenia Wykonawca zobowiązany jest 13. Podana w ofercie cena powinna obejmować ogólny koszt szkolenia za jednego uczestnika. 14. Termin realizacji zamówienia (wymagany/pożądany): zakończenie do: 29 listopada 2013 roku.

4 Cześć III Bukieciarstwo 1. Zorganizowanie szkolenia Bukieciarstwo dla 14 osób 2. Kod CPV: Przeprowadzenie grupowego szkolenia dla beneficjentów projektu systemowego Stajemy się lepsi" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie Szkolenie powinno obejmować 54 godzin dydaktycznych zajęć (tj. każdy uczestnik powinien odbyć 54 godzin dydaktycznych zajęć i składać się z części teoretycznej i praktycznej). 5. Program szkolenia powinien zawierać następujące zagadnienia: bukieciarstwo wiadomości wstępne, techniki wykonywania bukietów i wiązanek okolicznościowych, techniki wykonywania dekoracji florystycznych, dekoracje okolicznościowe z przystrajaniem stołów. 6. Wykonawca zapewni świeże kwiaty cięte, sztuczne i doniczkowe, materiały dekoracyjne i inne niezbędne do przeprowadzenia przedmiotowego kursu, w ilości odpowiadającej liczbie uczestników. 7. Miejsce odbywania szkolenia: Hrubieszów 8. Każda osoba powinna otrzymać: materiały z zajęć dotyczące przedmiotu zamówienia, długopis. 9. Materiały powinny być oznaczone zgodnie z wymogami, o których mowa w rozporządzeniu Ludzki z dnia 4 lutego 2009 r., dostępnymi na stronie Miejsce odbywania szkolenia: Hrubieszów 11. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach Dzienny wymiar zajęć nie powinien przekraczać 5 godzin. 12. Wykonawca zapewni ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć na podstawie wykazu 13. Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu. 14. Pomieszczenia i miejsca, w których będą się odbywać zajęcia powinny spełniać wymagania 15. Zajęcia dla grup, w których są osoby poruszające się na wózku inwalidzkim powinny być prowadzone w pomieszczeniach i miejscach umożliwiających uczestnictwo tych osób. 16. Wykonawca zapewni w każdym dniu zajęć dla każdego uczestnika co najmniej:

5 17. Celem podnoszenia jakości prowadzonego szkolenia Wykonawca zobowiązany jest przeprowadzić dwukrotnie w trakcie szkolenia anonimową ankietę wśród uczestników. Ankieta powinna być przeprowadzona po zrealizowaniu 50% i 75% zajęć i dotyczyć oceny szkolenia 18. Podana w ofercie cena powinna obejmować ogólny koszt szkolenia za jednego uczestnika. 19. Termin realizacji zamówienia (wymagany/pożądany): zakończenie do: 29 listopada 2013 roku.

6 Część IV Operator wózka jezdniowego z napędem mechanicznym 1. Zorganizowanie szkolenia: Operator wózka jezdniowego z napędem mechanicznym dla 2 osób. 2. Kod CPV: Przeprowadzenie grupowego szkolenia wraz z niezbędnymi badaniami lekarskimi oraz egzaminem końcowym dla beneficjentów projektu systemowego Stajemy się lepsi współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki poddziałanie Szkolenie powinno obejmować 67 godzin zajęć (tj. każdy uczestnik powinien odbyć 67 godzin zajęć) i składać się z części teoretycznej i praktycznej). 5. Program szkolenia powinien zawierać: operator wózka jezdniowego zajęcia teoretyczne, operator wózka jezdniowego praktyczna nauka jazdy i obsługi wózka jezdniowego wraz z wymianą butli gazowej. 6. Każda osoba powinna otrzymać: materiały z zajęć dotyczące przedmiotu zamówienia, długopis. 7. Materiały powinny być oznaczone zgodnie z wymogami, o których mowa w rozporządzeniu Ludzki z dnia 4 lutego 2009 r., dostępnymi na stronie 8. Miejsce odbywania szkolenia: Hrubieszów. 9. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach Wykonawca zapewni ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć na podstawie wykazu 11. Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu. 12. Pomieszczenia i miejsca, w których będą się odbywać zajęcia powinny spełniać wymagania 13. Wykonawca zapewni w każdym dniu zajęć dla każdego uczestnika co najmniej: 14. Celem podnoszenia jakości prowadzonego szkolenia Wykonawca zobowiązany jest 15. Podana w ofercie cena powinna obejmować ogólny koszt szkolenia za jednego uczestnika. 16. Termin realizacji zamówienia (wymagany/pożądany): zakończenie do: 29 listopada 2013 roku.

7 Część V Obsługa kasy fiskalnej z obsługą klienta 1. Zorganizowanie szkolenia: Obsługa kasy fiskalnej z obsługą klienta dla 1 osoby. 2. Kod CPV: Przeprowadzenie grupowego szkolenia dla beneficjentów projektu systemowego Stajemy się lepsi współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki poddziałanie Szkolenie powinno obejmować 32 godzin dydaktyczne zajęć i składać się z części teoretycznej i praktycznej. 5. Program szkolenia powinien zawierać: zasady profesjonalnej sprzedaży profesjonalna obsługa klienta, negocjacje handlowe, kreowanie wizerunku, obsługa kas fiskalnych. 6. Każda osoba powinna otrzymać: materiały z zajęć dotyczące przedmiotu zamówienia, długopis. 7. Materiały powinny być oznaczone zgodnie z wymogami, o których mowa w rozporządzeniu Ludzki z dnia 4 lutego 2009 r., dostępnymi na stronie 8. Miejsce odbywania szkolenia: Hrubieszów. 9. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach Wykonawca zapewni ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć na podstawie wykazu 11. Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu. 12. Pomieszczenia i miejsca, w których będą się odbywać zajęcia powinny spełniać wymagania 13. Wykonawca zapewni w każdym dniu zajęć dla każdego uczestnika co najmniej: 14. Celem podnoszenia jakości prowadzonego szkolenia Wykonawca zobowiązany jest 15. Podana w ofercie cena powinna obejmować ogólny koszt szkolenia za jednego uczestnika. 16. Termin realizacji zamówienia (wymagany/pożądany): zakończenie do: 29 listopada 2013 roku.

8 Część VI Pracownik administracyjno-biurowy 1. Zorganizowanie szkolenia Pracownik administracyjno-biurowy dla 1 osoby. 2. Kod CPV: Przeprowadzenie szkolenia dla beneficjenta projektu systemowego Stajemy się lepsi współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki poddziałanie Szkolenie powinno obejmować 48 godzin dydaktyczne zajęć i składać się z części teoretycznej i praktycznej. 5. Program szkolenia powinien zawierać: rola pracownika biurowego w firmie, profesjonalna obsługa klienta, korespondencja i dokumentacja kancelaryjno-biurowa, obsługa urządzeń biurowych. 6. Każda osoba powinna otrzymać: materiały z zajęć dotyczące przedmiotu zamówienia, długopis. 7. Materiały powinny być oznaczone zgodnie z wymogami, o których mowa w rozporządzeniu Ludzki z dnia 4 lutego 2009 r., dostępnymi na stronie 8. Miejsce odbywania szkolenia: Hrubieszów. 9. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach Wykonawca zapewni ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć na podstawie wykazu 11. Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu. 12. Pomieszczenia i miejsca, w których będą się odbywać zajęcia powinny spełniać wymagania 13. Wykonawca zapewni w każdym dniu zajęć dla każdego uczestnika co najmniej: 14. Celem podnoszenia jakości prowadzonego szkolenia Wykonawca zobowiązany jest 15. Podana w ofercie cena powinna obejmować ogólny koszt szkolenia za jednego uczestnika. 16. Termin realizacji zamówienia (wymagany/pożądany): zakończenie do: 30 sierpnia 2013 roku.

9 Część VII Asystent kucharza 1. Zorganizowanie szkolenia Asystent kucharza dla 11 osób. 2. Kod CPV: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie grupowego szkolenia dla beneficjentów projektu systemowego Stajemy się lepsi" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie Szkolenie powinno obejmować 40 godzin dydaktycznych zajęć (tj. każdy uczestnik powinien odbyć 40 godzin dydaktycznych zajęć i składać się z części teoretycznej i praktycznej). 5. Program szkolenia powinien zawierać następujące zagadnienia: Przepisy BHP i ppoż., przeprowadzenie potraw mięsnych, przekąsek, sałatek i zup, przeprowadzenie zabiegów wykończenia potraw, przygotowanie potraw, utrzymywanie ładu i porządku na stanowisku, przygotowanie stołu deserowego. 6. Wykonawca zapewni sprzęt kuchenny, produkty spożywcze a także urządzenia niezbędne do przeprowadzenia zajęć praktycznych, których ilość będzie dostosowana do liczby uczestników, odzież ochronną na zajęcia praktyczne zgodnie z wymogami sanitarnymi. 7. Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu. 8. Każda osoba powinna otrzymać: długopis, ubrania robocze. 9. Materiały powinny być oznaczone zgodnie z wymogami, o których mowa w rozporządzeniu Ludzki z dnia 4 lutego 2009 r., dostępnymi na stronie Miejsce odbywania szkolenia: Hrubieszów. 11. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach Wykonawca zapewni ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć na podstawie wykazu 13. Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu. 14. Pomieszczenia i miejsca, w których będą się odbywać zajęcia powinny spełniać wymagania 15. Wykonawca zapewni w każdym dniu zajęć dla każdego uczestnika co najmniej:

10 16. Celem podnoszenia jakości prowadzonego szkolenia Wykonawca zobowiązany jest 17. Podana w ofercie cena powinna obejmować ogólny koszt szkolenia za jednego uczestnika. 18. Termin realizacji zamówienia (wymagany/pożądany): zakończenie do: 29 listopada 2013 roku.

11 Część VIII Kurs grafiki komputerowej z tworzeniem stron www. 1. Zorganizowanie szkolenia Grafika komputerowa z elementami tworzenia stron www" dla 10 osób. 2. Kod CPV: Przeprowadzenie grupowego szkolenia dla beneficjenta projektu systemowego Stajemy się lepsi" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie Szkolenie powinno obejmować 60 godzin dydaktycznych zajęć (tj. każdy uczestnik powinien odbyć 60 godzin dydaktycznych zajęć i składać się z części teoretycznej i praktycznej). 5. Program szkolenia powinien zawierać następujące zagadnienia: obsługa programu Corel Draw, , obsługa programu Ilustrator, obsługa programu Photoshop, podstawowe zasady tworzenia stron WWW. 6. Wykonawca zapewni sprawny sprzęt komputerowy wraz z niezbędnym oprogramowaniem i wyposażeniem do przeprowadzenia zajęć. 7. Wykonawca zapewni osobne stanowiska pracy (indywidualny dostęp do stanowiska komputerowego) dla każdego uczestnika szkolenia. 8. Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu. 9. Miejsce odbywania szkolenia: Hrubieszów 10. Każda osoba powinna otrzymać: materiały z zajęć dotyczące przedmiotu zamówienia, długopis, czystą płytę CD-RW lub DVD-RW umożliwiającą wielokrotny zapis dokumentów stworzonych przez uczestników szkolenia. 11. Materiały powinny być oznaczone zgodnie z wymogami, o których mowa w rozporządzeniu Ludzki z dnia 4 lutego 2009 r., dostępnymi na stronie Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach Wykonawca zapewni ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć na podstawie wykazu 14. Pomieszczenia i miejsca, w których będą się odbywać zajęcia powinny spełniać wymagania 15. Wykonawca zapewni w każdym dniu zajęć dla każdego uczestnika co najmniej:

12 16. Celem podnoszenia jakości prowadzonego szkolenia Wykonawca zobowiązany jest 17. Podana w ofercie cena powinna obejmować ogólny koszt szkolenia za jednego uczestnika. 18. Termin realizacji zamówienia (wymagany/pożądany): zakończenie do: 30 sierpnia 2013 roku.

13 Część IX Asystent biurowy 1. Zorganizowanie szkolenia: Asystent biurowy dla 1 osoby. 2. Kod CPV: Przeprowadzenie szkolenia dla beneficjenta projektu systemowego Stajemy się lepsi współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki poddziałanie Szkolenie powinno obejmować 50 godzin dydaktycznych zajęć i składać się z części teoretycznej i praktycznej. 5. Program szkolenia powinien zawierać: rola sekretariatu i sekretarki w firmie, profesjonalna obsługa klienta, korespondencja i dokumentacja kancelaryjno-biurowa. 6. Każda osoba powinna otrzymać: materiały z zajęć dotyczące przedmiotu zamówienia, długopis. 7. Materiały powinny być oznaczone zgodnie z wymogami, o których mowa w rozporządzeniu Ludzki z dnia 4 lutego 2009 r., dostępnymi na stronie 8. Miejsce odbywania szkolenia: Hrubieszów. 9. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach Wykonawca zapewni ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć na podstawie wykazu 11. Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu. 12. Pomieszczenia i miejsca, w których będą się odbywać zajęcia powinny spełniać wymagania 13. Wykonawca zapewni w każdym dniu zajęć dla każdego uczestnika co najmniej: 14. Celem podnoszenia jakości prowadzonego szkolenia Wykonawca zobowiązany jest 15. Podana w ofercie cena powinna obejmować ogólny koszt szkolenia za jednego uczestnika. 16. Termin realizacji zamówienia (wymagany/pożądany): zakończenie do: 29 listopada 2013 roku.

14 Część X Kurs wizaż i kreowanie wizerunku 1. Zorganizowanie szkolenia Wizaż i kreowanie wizerunku" dla 2 osób. 2. Kod CPV: Przeprowadzenie grupowego szkolenia dla beneficjenta projektu systemowego Stajemy się lepsi" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie Szkolenie powinno obejmować 40 godzin dydaktycznych zajęć (tj. każdy uczestnik powinien odbyć 40 godzin dydaktycznych zajęć i składać się z części teoretycznej i praktycznej). 5. Program szkolenia powinien zawierać następujące zagadnienia: ABC zdrowej cery, zabiegi przygotowujące twarz do makijażu, analiza kolorystyczna, modelowanie twarzy, wizaż, stylizacji typ figury, dobór strojów, paleta barw w ubiorze i biżuterii, elementy garderoby, dress code 6. Wykonawca zapewni każdemu uczestnikowi zestaw kosmetyków niezbędnych do prowadzenia zajęć praktycznych zgodnie z programem szkolenia. 7. Zajęcia nie mogą być prowadzone metodą e-learningu. 8. Miejsce odbywania szkolenia: Hrubieszów 9. Każda osoba powinna otrzymać: długopis. 10. Materiały powinny być oznaczone zgodnie z wymogami, o których mowa w rozporządzeniu Ludzki z dnia 4 lutego 2009 r., dostępnymi na stronie Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach Wykonawca zapewni ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć na podstawie wykazu 13. Pomieszczenia i miejsca, w których będą się odbywać zajęcia powinny spełniać wymagania 14. Wykonawca zapewni w każdym dniu zajęć dla każdego uczestnika co najmniej:

15 15. Celem podnoszenia jakości prowadzonego szkolenia Wykonawca zobowiązany jest 16. Podana w ofercie cena powinna obejmować ogólny koszt szkolenia za jednego uczestnika. 17. Termin realizacji zamówienia (wymagany/pożądany): zakończenie do: 29 listopada 2013 roku.

Załącznik Nr 1 do SIWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Załącznik Nr 1 do SIWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik Nr 1 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 1. Szkolenie Grafika komputerowa z elementami tworzenia stron www 2 grupy: I grupa - 6 osób, II grupa 5 osób głuchoniemych zamawiający zapewnia

Bardziej szczegółowo

Projekt Stajemy się lepsi jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt Stajemy się lepsi jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 1. Przetarg nieograniczony na zorganizowanie szkolenia: Podstawy obsługi komputera dla 3 grup: I grupa 1o osób; II grupa 10 osób; III grupa 11 osób.

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu zamówienia oraz warunków minimalnych dla zadań I, II, III, IV i V

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu zamówienia oraz warunków minimalnych dla zadań I, II, III, IV i V POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE 08-110 Siedlce, ul. Piłsudskiego 40 tel./fax 25 644-81-72 www.pcprsiedlce.pl e-mail:pcpr@pcprsiedlce.pl Załącznik Nr 1 do SIWZ I. Zamawiający SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU

Bardziej szczegółowo

2. Szkolenie Grafika komputerowa z elementami tworzenia stron www I grupa - 6 osób 2.1. Kod CPV: 80533100-0 Usługi szkolenia komputerowego.

2. Szkolenie Grafika komputerowa z elementami tworzenia stron www I grupa - 6 osób 2.1. Kod CPV: 80533100-0 Usługi szkolenia komputerowego. Załącznik Nr 1 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 1. Szkolenie: Podstawy obsługi komputera I grupa - 3 osoby 1.1. Kod CPV: 80533100-0 Usługi szkolenia komputerowego. 1.2. Przedmiotem zamówienia

Bardziej szczegółowo

Część I. Załącznik nr 1 do siwz po zmianach dokonanych w dniu r.

Część I. Załącznik nr 1 do siwz po zmianach dokonanych w dniu r. Część I Projekt Nowe perspektywy jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Załącznik nr 1 do siwz po zmianach dokonanych w dniu 04.04.2014r. Magazynier z obsługą

Bardziej szczegółowo

Celem kursu jest nabycie przez uczestników umiejętności obsługi komputera w stopniu podstawowym.

Celem kursu jest nabycie przez uczestników umiejętności obsługi komputera w stopniu podstawowym. Część I. Podstawowa obsługa komputera dla 5 osób Grupę stanowią osoby o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności umysłowej lub psychicznej. Kod CPV - 80533200-1 Kursy komputerowe Wymagana liczba

Bardziej szczegółowo

CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ POWIATOWY URZĄD PRACY W WEJHEROWIE CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 20 r. - (modyfikacja z dnia 27.05.20 r.) LP NAZWA I ZAKRES SZKOLENIA LICZBA UCZESTNIKÓW PRZEWIDYWANY TERMIN REALIZACJI,

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1 do SIWZ

Załącznik Nr 1 do SIWZ Załącznik Nr 1 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część nr 1 1. Kurs Trener pracy usługi wspierające aktywność zawodową. Termin realizacji zamówienia: 12 lipca 2011 r. - 29 lipca 2011 r. Kod

Bardziej szczegółowo

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 2010 ROK

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 2010 ROK Załącznik nr 1 do Uchwały Nr V/34/2009 Powiatowej Rady Zatrudnienia w Starogardzie Gdańskim z dnia 4.12.2009 PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 2010 ROK L.P. ŹRÓDŁO FINANSO- WANIA NAZWA LICZBA OSÓB OKRES REALIZACJI,

Bardziej szczegółowo

Wymagany zakres godzinowy i tematyczny kursów.

Wymagany zakres godzinowy i tematyczny kursów. Załącznik nr 1 do SIWZ Wymagany zakres godzinowy i tematyczny kursów. I. KURS ZAWODOWY magazynier z obsługą komputera kod zawodu 413103 1) zajęcie teoretyczne nauki zawodu w ilości min. 80 godzin, 2) zajęcia

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu szkoleń/kursów dla uczestników projektu systemowego realizowanego przez

Bardziej szczegółowo

Lp. Rodzaj zaświadczenia lub innego dokumentu potwierdzającego ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji lub uprawnień

Lp. Rodzaj zaświadczenia lub innego dokumentu potwierdzającego ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji lub uprawnień SZCZEGÓŁOWY PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W POWIATOWYM URZĄDZIE PRACY W OPOLU LUBELSKIM ZAPLANOWANYCH DO REALIZOWANIA ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU PRACY W ROKU 2014 Lp. Nazwa i zakres

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia szkoleń, które będą realizowane w ramach POKL Poddziałanie 6.1.3 Inicjatywa Człowiek najlepsza inicjatywa

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia szkoleń, które będą realizowane w ramach POKL Poddziałanie 6.1.3 Inicjatywa Człowiek najlepsza inicjatywa Załącznik nr 2 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia szkoleń, które będą realizowane w ramach POKL Poddziałanie 6.1.3 Inicjatywa Człowiek najlepsza inicjatywa 1. Podstawy obsługi komputera z kasa fiskalną

Bardziej szczegółowo

Radomsko: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i szkoleń w ramach projektu

Radomsko: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i szkoleń w ramach projektu Radomsko: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i szkoleń w ramach projektu systemowego Możemy więcej którego realizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku współfinansowanego przez Unię

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTOWY. Nazwa usługodawcy:... Adres:... NIP:... REGON:... Tel./fax:... E-mail:...

FORMULARZ OFERTOWY. Nazwa usługodawcy:... Adres:... NIP:... REGON:... Tel./fax:... E-mail:... Załącznik 1 do Zapytania ofertowego z dnia 1 lipca 2014 r... Pieczęć firmy., dn. FORMULARZ OFERTOWY I: Informacje dotyczące Usługodawcy Nazwa usługodawcy:... Adres:... NIP:... REGON:... Tel./fax:... E-mail:...

Bardziej szczegółowo

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH DLA OSÓB BEZROBOTNYCH Z FUNDUSZU PRACY 2008 ROK. Liczba miejsc uczestników szkoleń. 55 42 w tym 15 Kęty IX - XI

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH DLA OSÓB BEZROBOTNYCH Z FUNDUSZU PRACY 2008 ROK. Liczba miejsc uczestników szkoleń. 55 42 w tym 15 Kęty IX - XI Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu ul. Wyspiańskiego 10, 32-602 Oświęcim www.pup.oswiecim.pl PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH DLA OSÓB BEZROBOTNYCH Z FUNDUSZU PRACY 2008 ROK Lp. 1 Nazwa i zakres szkolenia Szkolenie

Bardziej szczegółowo

Zadanie 2: Prawo jazdy kat. C - 3 osoby, 1. Liczba godzin zajęć dydaktycznych : minimum 50 godzin zajęć w tym 20 godzin zajęć teoretycznych, 30

Zadanie 2: Prawo jazdy kat. C - 3 osoby, 1. Liczba godzin zajęć dydaktycznych : minimum 50 godzin zajęć w tym 20 godzin zajęć teoretycznych, 30 Zadanie 2: Prawo jazdy kat. C - 3 osoby, 1. Liczba godzin zajęć dydaktycznych : minimum 50 godzin zajęć w tym 20 godzin zajęć teoretycznych, 30 godzin zajęć praktycznych, zgodnie z przewidzianymi stosownymi

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis usług szkoleniowych będących przedmiotem rozeznania rynku. Pracownik magazynowy z uprawnieniami do obsługi wózków jezdniowych

Szczegółowy opis usług szkoleniowych będących przedmiotem rozeznania rynku. Pracownik magazynowy z uprawnieniami do obsługi wózków jezdniowych Załącznik nr. 1 dotyczące procedury rozeznania rynku usług szkoleniowych Szczegółowy opis usług szkoleniowych będących przedmiotem rozeznania rynku 1. Przedmiotem niniejszej procedury jest rozeznanie rynku

Bardziej szczegółowo

ILOŚĆ GODZIN / TERMIN SZKOLENIA 04-24.05.2010 07-24.06.2010 06 24.09.2010 04 22.10.2010 60 10 21.05.2010 16 27.08.2010 15 26.11.2010 08 26.11.

ILOŚĆ GODZIN / TERMIN SZKOLENIA 04-24.05.2010 07-24.06.2010 06 24.09.2010 04 22.10.2010 60 10 21.05.2010 16 27.08.2010 15 26.11.2010 08 26.11. PLAN SZKOLEŃ: LP. SZKOLENIE / CHARAKTERYSTYKA OSÓB DLA KTÓRYCH SZKOLENIE JEST PRZEZNACZONE ILOŚĆ OSÓB ILOŚĆ GODZIN / TERMIN SZKOLENIA ZAKRES TEMATYCZNY 1 PODSTAWOWY KURS KOMPUTEROWY status osoby bezrobotnej.

Bardziej szczegółowo

PLAN SZKOLEŃ NA 2009 ROK

PLAN SZKOLEŃ NA 2009 ROK PLAN SZKOLEŃ NA 2009 ROK PODSTAWA PRAWNA: 1. Art. 40 i 49 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity z dnia 9 kwietnia 2008 roku Dz. U. Nr 69,

Bardziej szczegółowo

PLAN SZKOLEŃ ORGANIZOWANYCH w 2015r. PRZEZ POWIATOWY URZĄD PRACY W BIAŁYMSTOKU W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

PLAN SZKOLEŃ ORGANIZOWANYCH w 2015r. PRZEZ POWIATOWY URZĄD PRACY W BIAŁYMSTOKU W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO PLAN SZKOLEŃ ORGANIZOWANYCH w 2015r. PRZEZ POWIATOWY URZĄD PRACY W BIAŁYMSTOKU W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO L.p. Nazwa i zakres szkolenia Liczba miejsc dla uczestników

Bardziej szczegółowo

Dokument opracowały: Aldona Ratajczak Monika Zawadzka. Wągrowiec 2014

Dokument opracowały: Aldona Ratajczak Monika Zawadzka. Wągrowiec 2014 PLAN SZKOLEŃ Projekt pn., współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VI Działanie 6.1 Poddziałanie 6.1.3 Dokument opracowały: Aldona Ratajczak

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu zamówienia oraz warunków minimalnych dla zadań I, II, III, IV i V

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu zamówienia oraz warunków minimalnych dla zadań I, II, III, IV i V POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE 08-110 Siedlce, ul. Piłsudskiego 40 tel./fax 25 644-81-72 www.pcprsiedlce.pl e-mail:pcpr@pcprsiedlce.pl Załącznik Nr 1 do SIWZ I. Zamawiający SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wyszków 04.02.2015 r. ROZEZNANIE CENOWE Ośrodek Pomocy społecznej w Wyszkowie przeprowadza rozeznanie cenowe rynku w związku z realizacją projektu systemowego Szansa współfinansowanego ze środków Unii

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 2 do SIWZ Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń komputerowych ICT dla JOPS dla uczestników projektu systemowego pt. :Szkolenia i doradztwo podnoszące kwalifikacje

Bardziej szczegółowo

Uwaga: Wszystkie szkolenia muszą odbywać się w Radomiu

Uwaga: Wszystkie szkolenia muszą odbywać się w Radomiu Załącznik 2 Uwaga: Wszystkie szkolenia muszą odbywać się w Radomiu CZĘŚĆ I A i I B ZAMÓWIENIA SZKOLENIE SPAWANIE METODAMI MAG 135 I TIG 141 Wykonawcy mogą składać oferty tylko na jedną części I A, lub

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 Nr postępowania: BWK-KG-271-5/III/13 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Zamówienie obejmuje usługę zorganizowania i przeprowadzenia kursu Magazynier z obsługą wózków jezdniowych dla

Bardziej szczegółowo

Wymagany zakres godzinowy i tematyczny bloku motywacyjnego.

Wymagany zakres godzinowy i tematyczny bloku motywacyjnego. BOPS.271.1.4.2012 Załącznik nr 1 do SIWZ Wymagany zakres godzinowy i tematyczny bloku motywacyjnego. 1. Trwa minimum 41godzin zajęć grupowych i średnio 3 godziny zajęć indywidualnych na osobę. 1) Grupowe

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik A I. Informacje ogólne OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zamówienie obejmuje przeprowadzenie szkoleń zawodowych w zakresie: 1. Kurs samodzielnego księgowego - 1 osoba 2. Kurs profesjonalnego sprzedawcy

Bardziej szczegółowo

Projekt Stajemy się lepsi jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt Stajemy się lepsi jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego PCPR.3431/ZP/12/11 Hrubieszów, dnia 25.07.2011r. OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY I. 1) NAZWA I ADRES: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie ul. Ceglana 58/1, 22-500 Hrubieszów,

Bardziej szczegółowo

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA. Rodzaj zamówienia Usługi. Tryb zamówienia "Przetarg nieograniczony" Termin składania ofert

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA. Rodzaj zamówienia Usługi. Tryb zamówienia Przetarg nieograniczony Termin składania ofert Świadczenie usług pn. Przeprowadzenie szkoleń i kursów dla beneficjentów projektu systemowego Aktywna integracja szansą dla Ciebie i Twojej Rodziny. Numer ogłoszenia: 232100-2011; data zamieszczenia: 05.08.2011

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Załącznik nr 9 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Podstawy obsługi komputera - pakiet biurowy,

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: Informacje o zmienianym ogłoszeniu: data r.

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: Informacje o zmienianym ogłoszeniu: data r. Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 394576-2013 z dnia 2013-09-30 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Gdynia 1. Zakres usługi: Wykonawca będzie zobowiązany do zorganizowania szkoleń przy uwzględnieniu następujących

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Szkolenia finansowane ze środków Funduszu Pracy,

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Szkolenia finansowane ze środków Funduszu Pracy, Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Szkolenia finansowane ze środków Funduszu Pracy, 1. Operator koparko ładowarki klasy III 2. Spawanie metodami MAG 135, 3. Magazynier z obsługą wózka jezdniowego z

Bardziej szczegółowo

POWIATOWY URZĄD PRACY

POWIATOWY URZĄD PRACY POWIATOWY URZĄD PRACY ul. Rzeźnicza 12, 41-200 Sosnowiec, tel. 32/ 297-87-00 PLAN SZKOLEŃ NA 2016 ROK LP. Nazwa i zakres Liczba miejsc dla uczestników szkoleń Przewidywany termin realizacji Orientacyjny

Bardziej szczegółowo

Zamówień objętych dynamicznym systemem zakupów

Zamówień objętych dynamicznym systemem zakupów Urząd Zamówień Publicznych Zamieszczanie ogłoszeń on-line w BZP: http://www.portal.uzp.gov.pl OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA Zamieszczanie obowiązkowe Zamieszczanie nieobowiązkowe OGŁOSZENIE DOTYCZY

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu zamówienia oraz warunków minimalnych dla zadań II, III i IV

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu zamówienia oraz warunków minimalnych dla zadań II, III i IV POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE 08-110 Siedlce, ul. Piłsudskiego 40 tel./fax 25 644-81-72 www.pcprsiedlce.pl e-mail:pcpr@pcprsiedlce.pl Załącznik Nr 1 do SIWZ I. Zamawiający SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU

Bardziej szczegółowo

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM Biłgoraj: Usługa obejmująca organizację i realizację kursów dla Beneficjentów Ostatecznych projektu systemowego Czas na zmianę. Podniesienie atrakcyjności zawodowej i społecznej niepracujących mieszkańców

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 145052-2013; data zamieszczenia: 12.04.2013 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 145052-2013; data zamieszczenia: 12.04.2013 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Numer ogłoszenia: 145052-2013; data zamieszczenia: 12.04.2013 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu. Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 135880-2013 data 08.04.2013

Bardziej szczegółowo

PLAN SZKOLEŃ ORGANIZOWANYCH w 2015r. PRZEZ POWIATOWY URZĄD PRACY W BIAŁYMSTOKU W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ

PLAN SZKOLEŃ ORGANIZOWANYCH w 2015r. PRZEZ POWIATOWY URZĄD PRACY W BIAŁYMSTOKU W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ PLAN SZKOLEŃ ORGANIZOWANYCH w 2015r. PRZEZ POWIATOWY URZĄD PRACY W BIAŁYMSTOKU W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ L.p. Nazwa i zakres szkolenia Liczba miejsc dla uczestników szkolenia

Bardziej szczegółowo

Projekt "My też możemy" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Projekt My też możemy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA Postępowanie Nr: MGOPS.POKL.PN.02.2012 Przedbórz, dn. 12.11.2012r. Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE

Bardziej szczegółowo

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 2009 R. I KWARTAŁ

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 2009 R. I KWARTAŁ PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 2009 R. L.p. Nazwa i podstawowy zakres szkolenia Liczba miejsc Przewidywany termin realizacji Czas trwania szkolenia (w godzinach) Charakterystyka osób, dla których szkolenie

Bardziej szczegółowo

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM Wągrowiec: Wykonanie usługi w zakresie przeprowadzenia 3 szkoleń dla 45 osób bezrobotnych Numer ogłoszenia: 204662-2014; data zamieszczenia: 17.06.2014 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi Zamieszczanie ogłoszenia:

Bardziej szczegółowo

Projekt MOŻEMY WIĘCEJ współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego ZAWIADOMIENIE

Projekt MOŻEMY WIĘCEJ współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego ZAWIADOMIENIE Radomsko, dnia 5 lipca 2010 r. Nr sprawy NK.3411/2-1/10 ZAWIADOMIENIE Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i szkoleń, w ramach projektu

Bardziej szczegółowo

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 2015 ROK WSPÓŁFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO W RAMACH

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 2015 ROK WSPÓŁFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO W RAMACH Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr 6/2015 Powiatowej Rady Rynku Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 06.02.2015r. PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 2015 ROK WSPÓŁFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU Pierwszy krok Młodzież 2006 Wsparcie na rzecz rozwoju sfery zatrudnienia poprzez promowanie zachowań przyczyniających się do zwiększenia szans zatrudnienia, warunków przedsiębiorczości, wyrównywania szans

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Załącznik Nr 7 do SIWZ Zamawiający : Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Staszowie. Przedmiot zamówienia: Organizacja i przeprowadzenie usługi szkoleniowej związanej z realizacją

Bardziej szczegółowo

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH FINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU PRACY PRZEWIDZIANYCH DO REALIZACJI PRZEZ POWIATOWY URZĄD PRACY W ŻYWCU W 2015 ROKU

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH FINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU PRACY PRZEWIDZIANYCH DO REALIZACJI PRZEZ POWIATOWY URZĄD PRACY W ŻYWCU W 2015 ROKU PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH FINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU PRACY PRZEWIDZIANYCH DO REALIZACJI PRZEZ POWIATOWY URZĄD PRACY W ŻYWCU W 2015 ROKU Lp. Nazwa i zakres szkolenia Liczba miejsc dla uczestników Przewidywany

Bardziej szczegółowo

Lisewo, dnia r.

Lisewo, dnia r. Lisewo, dnia 04.02.2014r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lisewie, ul.toruńska 15, 86-230 Lisewo zaprasza do składania ofert w celu rozeznania rynku i oszacowania wartości zamówienia. Oferty proszę

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KURSACH REALIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU NOWE KWALIFIKACJE LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA MMŚP

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KURSACH REALIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU NOWE KWALIFIKACJE LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA MMŚP Załącznik nr 2a SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KURSACH REALIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU NOWE KWALIFIKACJE LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA MMŚP realizowanego w ramach Priorytetu VIII Regionalne kadry gospodarki Działanie

Bardziej szczegółowo

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH PRZEWIDZIANYCH DO REALIZACJI. w III/IV kwartale 2009 r oku

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH PRZEWIDZIANYCH DO REALIZACJI. w III/IV kwartale 2009 r oku Projekt Twoja przyszłość realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie 6.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności

Bardziej szczegółowo

LISTA SZKOLEŃ DO REALIZACJI W RAMACH ZAPROSZENIA DO SKŁADANIA OFERT Z DNIA 28.05.2012r.

LISTA SZKOLEŃ DO REALIZACJI W RAMACH ZAPROSZENIA DO SKŁADANIA OFERT Z DNIA 28.05.2012r. LISTA SZKOLEŃ DO REALIZACJI W RAMACH ZAPROSZENIA DO SKŁADANIA OFERT Z DNIA 28.05.2012r. Lp. 1. Nowoczesny sekretariat obsługa komputera (Word, Excel, Internet), Kodeks Pracy, zagadnienia kadrowe, obsługa

Bardziej szczegółowo

Magazynier z obsługą komputera i uprawnieniami na obsługę wózków widłowych w kategorii II WJO

Magazynier z obsługą komputera i uprawnieniami na obsługę wózków widłowych w kategorii II WJO Załącznik nr 1 1. Liczba uczestników: 15 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Złotowie w wieku do 29 r. ż. z wykształceniem minimum podstawowym/gimnazjalnym 2. Miejsce realizacji

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 2 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy w następujących kierunkach: Część I Kurs obsługi wózka jezdniowego

Bardziej szczegółowo

zakresu: Obsługa kas fiskalnych Minimalny zakres szkolenia / kursu: Celem szkolenia jest zapoznanie

zakresu: Obsługa kas fiskalnych Minimalny zakres szkolenia / kursu: Celem szkolenia jest zapoznanie Page 1 of 7 Kamienna Góra: Zorganizowanie i zrealizowanie kursów zawodowych skierowanych do dorosłych beneficjentów Miejskiego Ośrodka pomocy Społecznej w Kamiennej Górze Numer ogłoszenia: 199989-2010;

Bardziej szczegółowo

I. 1) NAZWA I ADRES: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Warszawska 9a, Stargard Szczeciński, woj.

I. 1) NAZWA I ADRES: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Warszawska 9a, Stargard Szczeciński, woj. Stargard Szczeciński: Organizacja i przeprowadzenie w 2011 roku szkoleń realizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stargardzie Szczecińskim w ramach partnerskiego Projektu systemowego Integracja

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia program Mazowsze 2008

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia program Mazowsze 2008 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia program Mazowsze 2008 Załącznik nr 2 1. Prawo jazdy kat C dla 30 osób 2. Prawo jazdy kat C+E dla 20 osób 3. ADR (przewóz towarów niebezpiecznych) dla 5 osób 4. Specjalista

Bardziej szczegółowo

Projekt "Głowa do góry" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt Głowa do góry współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego W związku z realizacją projektu systemowego Głowa do góry Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kodrębie poszukuje usługodawcy w zakresie realizacji niżej opisanej usługi: W niniejszym zapytaniu pod pojęciem:

Bardziej szczegółowo

Część I: Magazynier z obsługą wózków jezdniowych

Część I: Magazynier z obsługą wózków jezdniowych OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (CZĘŚĆ I III ) Załącznik nr 1 do SIWZ z dnia 03.10.2012r. Część I: Magazynier z obsługą wózków jezdniowych CPV 80530000-8 Usługi szkolenia zawodowego Liczba godzin: minimum 72

Bardziej szczegółowo

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie PLAN SZKOLEŃ NA 2014 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie PLAN SZKOLEŃ NA 2014 r. Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie PLAN SZKOLEŃ NA 2014 r. SZKOLENIA GRUPOWE WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW EFS Lp. Nazwa szkolenia 1. Kurs spawacza metodą TIG oraz MAG. 2. Specjalista ds. księgowokadrowych.

Bardziej szczegółowo

1. Przewidywany termin realizacji/ 2. Terminy naborów na szkolenie. 10 1. II kwartał 2010. 2. Nabór : OD

1. Przewidywany termin realizacji/ 2. Terminy naborów na szkolenie. 10 1. II kwartał 2010. 2. Nabór : OD Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Przewidywany plan szkoleń z Europejskiego Funduszu Społecznego na rok 2010 dla osób bezrobotnych zarejestrowanych

Bardziej szczegółowo

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak,

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 161178-2012 z dnia 2012-05-18 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Suwałki PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ ZAWODOWYCH W RAMACH PROJEKTU OD BIERNOŚCI DO AKTYWNOŚCI. Termin składania

Bardziej szczegółowo

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH DLA OSÓB BEZROBOTNYCH NA 2011 ROK

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH DLA OSÓB BEZROBOTNYCH NA 2011 ROK Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu ul. Wyspiańskiego 10, 32602 Oświęcim www.pup.oswiecim.pl PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH DLA OSÓB BEZROBOTNYCH NA 2011 ROK INFROMUJEMY, ŻE W 2011 ROKU URZĄD NIE BĘDZIE FINANSOWAŁ

Bardziej szczegółowo

Plan szkole grupowych na 2010r. Lp. Nazwa i zakres szkolenia liczb term len cza len Charakterystyka osób, dla których czestn

Plan szkole grupowych na 2010r.  Lp. Nazwa i zakres szkolenia liczb term len cza len Charakterystyka osób, dla których czestn AZ-032-1/10 Plan szkoleń grupowych na 2010r. Lp. Nazwa i zakres szkolenia Przewidywana liczba miejsc dla uczestników Przewidywany termin realizacji szkolenia Orientacyjny czas trwania szkolenia w ach Charakterystyka

Bardziej szczegółowo

PLAN SZKOLEŃ na 2009

PLAN SZKOLEŃ na 2009 PLAN SZKOLEŃ na Lp Nazwa szkolenia 1 Operator koparek jednonaczyniowych kl. III Zakres szkolenia Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników szkolenia do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora

Bardziej szczegółowo

Przewidywany termin realizacji czas trwania. kwartał min. 120 godzin. 2 x 10 II i III kwartał min. 120 godzin

Przewidywany termin realizacji czas trwania. kwartał min. 120 godzin. 2 x 10 II i III kwartał min. 120 godzin PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH PRZEWIDZIANYCH DO REALIZACJI W ROKU 2015 Lp. Nazwa szkolenia Liczba miejsc 1. Nowoczesny sprzedawcafakturzysta z obsługą kas fiskalnych i terminali płatniczych 2x15 Przewidywany

Bardziej szczegółowo

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia:

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: Page 1 of 7 Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.bip.kamiennagora.pl Kamienna Góra: Zorganizowanie i zrealizowanie kursów zawodowych

Bardziej szczegółowo

Umowa nr PCPR.EFS

Umowa nr PCPR.EFS Umowa nr PCPR.EFS.2203..2015 Projekt umowy zawarta w dniu pomiędzy: Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie, ul. Ceglana 58/1, 22-500 Hrubieszów, reprezentowanym przez: Pana Andrzeja Bogatko

Bardziej szczegółowo

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.mops.darlowo.pl

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.mops.darlowo.pl 1 z 11 2012-07-17 14:48 Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.mops.darlowo.pl Darłowo: Organizacja szkoleń oraz zabiegów rehabilitacyjnych

Bardziej szczegółowo

Zamówień objętych dynamicznym systemem zakupów. Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych?

Zamówień objętych dynamicznym systemem zakupów. Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych? Urząd Zamówień Publicznych Zamieszczanie ogłoszeń on-line w BZP: http://www.portal.uzp.gov.pl OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA Zamieszczanie obowiązkowe Zamieszczanie nieobowiązkowe OGŁOSZENIE DOTYCZY

Bardziej szczegółowo

Plan szkoleń przewidzianych do realizacji przez Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie w 2015 roku

Plan szkoleń przewidzianych do realizacji przez Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie w 2015 roku Plan szkoleń ch do przez Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie w 2015 roku Cieszyn, dnia 26.02015r. Szkolenia realizowane w ramach Funduszu Pracy Szkolenie z zakresu umiejętności aktywnego poszukiwania pracy

Bardziej szczegółowo

PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU PN. STAWIAM NA SIEBIE! WSPÓŁFINANSOWANEGO Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU PN. STAWIAM NA SIEBIE! WSPÓŁFINANSOWANEGO Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO Siedlce: PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU PN. STAWIAM NA SIEBIE! WSPÓŁFINANSOWANEGO Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO Numer ogłoszenia: 293450-2010; data zamieszczenia: 15.09.2010 OGŁOSZENIE

Bardziej szczegółowo

OFERTA NA WYKONANIE ZAMÓWIENIA

OFERTA NA WYKONANIE ZAMÓWIENIA Załącznik Nr 1 do SIWZ OFERTA NA WYKONANIE ZAMÓWIENIA Nawiązując do ogłoszenia o przetargu nieograniczonym na zadanie: Szkolenia podopiecznych MOPS w ramach projektu systemowego,,aktywność miarą sukcesu

Bardziej szczegółowo

PODSTAWY OBSŁUGI KOMPUTERA Z OBSŁUGĄ KAS FISKALNYCH I FAKTUROWANIEM

PODSTAWY OBSŁUGI KOMPUTERA Z OBSŁUGĄ KAS FISKALNYCH I FAKTUROWANIEM Szkolenie: Opis Przedmiotu Zamówienia PODSTAWY OBSŁUGI KOMPUTERA Z OBSŁUGĄ KAS FISKALNYCH I FAKTUROWANIEM Załącznik nr 4 Kategoria według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 80530000-8 Usługi szkolenia

Bardziej szczegółowo

Projekt MOŻEMY WIĘCEJ współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt MOŻEMY WIĘCEJ współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Radomsko: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i szkoleń zawodowych, w ramach projektu systemowego Możemy więcej którego realizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku współfinansowanego

Bardziej szczegółowo

Harmonogram szkoleń otwartych II półrocze 2012 NOWOŚCI

Harmonogram szkoleń otwartych II półrocze 2012 NOWOŚCI Harmonogram szkoleń otwartych II półrocze 2012 Tematyka lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień Cena/osoba NOWOŚCI Ochrona i bezpieczeństwo informacji w firmie 19 12 550,00 Przeciwdziałanie

Bardziej szczegółowo

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.mops.miastomyszkow.pl

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.mops.miastomyszkow.pl Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.mops.miastomyszkow.pl Myszków: Organizacja i przeprowadzenie usług szkolenia zawodowego dla osób

Bardziej szczegółowo

ANKIETA BADAJĄCA POTRZEBY SZKOLENIOWE KLIENTÓW PUP OSÓB BEZROBOTNYCH I POSZUKUJĄCYCH PRACY

ANKIETA BADAJĄCA POTRZEBY SZKOLENIOWE KLIENTÓW PUP OSÓB BEZROBOTNYCH I POSZUKUJĄCYCH PRACY POWIATOWY URZĄD PRACY W ZŁOTORYI CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ 59-500 Złotoryja, Al. Miła 18 tel./fax 76 87 79 200, 76 87 79 202 e-mail: wrzl@praca.gov.pl, www.pup.zlotoryja.pl ANKIETA BADAJĄCA POTRZEBY

Bardziej szczegółowo

Załącznik 1. Opis szkoleń:

Załącznik 1. Opis szkoleń: Załącznik 1 Opis szkoleń: Sprzedawca - magazynier z obsługą wózka jezdniowego Cel szkolenia: Celem szkolenia jest przygotowanie bezrobotnych do zatrudnienia na stanowisku: sprzedawcy, magazyniera, kierowcy/operatora

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie projektu systemowego Aktywne Wąsewo r.

Podsumowanie projektu systemowego Aktywne Wąsewo r. Podsumowanie projektu systemowego Aktywne Wąsewo 28.12.2012 r. Realizowanego w ramach Programu Kapitał Ludzki Priorytet VII Promocja integracji społecznej Działanie 7.1Rozwój i upowszechnienie aktywnej

Bardziej szczegółowo

POKL.0404.8.2014 Kierownik Zamawiającego ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE KURSÓW ZAWODOWYCH DLA 14 OSÓB W TYM: NIELICENCJONOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA DLA 6 OSÓB; KURS PRAWA JAZDY DLA

Bardziej szczegółowo

ZMIANA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

ZMIANA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Nr ref. postępowania: X-271-7/14 Nowy Sącz, dnia 24.06.2014r. ZMIANA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Zamawiający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Sączu 33-300 Nowy Sacz, ul

Bardziej szczegółowo

Projekt "Maksymilian" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ZMIANA TREŚCI SIWZ

Projekt Maksymilian współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ZMIANA TREŚCI SIWZ Zduńska Wola, dn.15.07.2014r. ZMIANA TREŚCI SIWZ dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na przeprowadzenie szkoleń w ramach Projektu Maksymilian współfinansowanego

Bardziej szczegółowo

odbycia w/w kursów. Ponadto wszystkie osoby skierowane do odbycia kursu prawa jazdy kat. C posiadają ważne prawo jazdy kat. B.

odbycia w/w kursów. Ponadto wszystkie osoby skierowane do odbycia kursu prawa jazdy kat. C posiadają ważne prawo jazdy kat. B. 1 odbycia w/w kursów. Ponadto wszystkie osoby skierowane do odbycia kursu prawa jazdy kat. C posiadają ważne prawo jazdy kat. B. 1.1.6 Wykonawca zobowiązany jest ustalić i opłacić pierwszy termin egzaminu

Bardziej szczegółowo

PLA SZKOLEŃ GRUPOWYCH OSÓB UPRAW IO YCH DO SZKOLE IA A 2010 R.

PLA SZKOLEŃ GRUPOWYCH OSÓB UPRAW IO YCH DO SZKOLE IA A 2010 R. POWIATOWY URZĄD PRACY W BUSKU-ZDROJU 28-100 Busko-Zdrój ul. Różana 2 tel. 378-30-54 fax. 370-91-20 PLA SZKOLEŃ GRUPOWYCH OSÓB UPRAW IO YCH DO SZKOLE IA A 2010 R. Lp. azwa i zakres szkolenia Liczba miejsc

Bardziej szczegółowo

Celem kursu jest przygotowanie do wykonywania zawodu przedstawiciela handlowego.

Celem kursu jest przygotowanie do wykonywania zawodu przedstawiciela handlowego. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościanie ul. Młyńska 15 64-000 Kościan tel (65) 512 35 43 Kościan, dn. 05.07.2013r..... Rozeznanie rynku na zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń i kursów zawodowych

Bardziej szczegółowo

... pieczęć Składającego zapytanie ofertowe. Radomyśl Wielki, 25 maja 2011 r. ZAPYTANIE OFERTOWE

... pieczęć Składającego zapytanie ofertowe. Radomyśl Wielki, 25 maja 2011 r. ZAPYTANIE OFERTOWE ... pieczęć Składającego zapytanie ofertowe ZAPYTANIE OFERTOWE Radomyśl Wielki, 25 maja 2011 r. W związku z realizacją projektu systemowego pn. Czas na aktywność w gminie Radomyśl Wielki, na podstawie

Bardziej szczegółowo

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 2012 ROK

PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 2012 ROK URZĄD PRACY PLAN SZKOLEŃ GRUPOWYCH NA 2012 ROK PRZEWIDZIANYCH DO REALIZACJI DLA OSÓB ZAREJESTROWANYCH W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY W KOZIENICACH W RAMACH PROJEKTÓW - PROGRAM OPERACYJNY KAPITAŁ LUDZKI Projekty

Bardziej szczegółowo

Człowiek najlepsza inwestycja Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek najlepsza inwestycja Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ZAŁĄCZNIK NR 2 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część I: 1) Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia,,kurs prawa jazdy kat.b współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu

Bardziej szczegółowo

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA. Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe. Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA. Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe. Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego. 1 z 6 2014-05-23 12:57 Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 82611-2014 z dnia 2014-04-15 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Ostróda 1. Zakres zamówienia obejmuje zorganizowanie i przeprowadzenie: Część 1. Szkolenia

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1 do SIWZ

Załącznik Nr 1 do SIWZ Załącznik Nr 1 do SIWZ OPSIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Część I kształtowanie umiejętności psychologicznych i kompetencji kluczowych niezbędnych do aktywnego wejścia na rynek pracy. CPV - 80500000-9 Usługi

Bardziej szczegółowo

Projekt "Własnymi siłami" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt Własnymi siłami współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego SZCZEGÓŁOWY OPIS SZKOLEŃ 1. NAZWA SZKOLENIA: POMOC KUCHARZA Z MINIMUM SANITARNYM Liczba osób: dla ok. 11 Czas trwania: minimum 120 godz. (45 teoretyczne) przy założeniu 1 godz. = 45 min. Tematyka szkoleń

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PCFE.272.58.2013 Załącznik nr 6 do specyfikacji SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczestników projektu pn.: Niepełnosprawni sprawni w pracy A. Wymagania

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 24 czerwca 2013r. nr 5/2013/POKL

ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 24 czerwca 2013r. nr 5/2013/POKL ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 24 czerwca 2013r. nr 5/2013/POKL Zamawiający: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bojszowach, ul. Sierpowa 38, 43-220 Świerczyniec e-mail: gopsboj@op.pl Tel. 32 / 328 93 05, Fax.

Bardziej szczegółowo

III kwartał. 100godz.

III kwartał. 100godz. Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie Plan szkoleń na 2014 rok w ramach projektu Szansa dla Ciebie EFS 6.1.3 PO KL L.P. Nazwa i zakres 1. Kasjer - sprzedawca Zakres : BHP, ppoż., obsługa kas fiskalnych, HACCP,

Bardziej szczegółowo

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 272544-2012r.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 272544-2012r. Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 272544-2012 z dnia 2012-07-26 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Zamość Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń w ramach realizowanego przez Miejskie

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ Znak sprawy: BPŚ.271.8.2015 OPS.POKL.ZP.2.2015 Przedmiotem zamówienia jest Organizacja i przeprowadzenie szkoleń - kursów z zakresu przygotowania zawodowego

Bardziej szczegółowo

Umowa nr PCPR.EFS

Umowa nr PCPR.EFS Projekt umowy Umowa nr PCPR.EFS.2203.2014 zawarta w dniu.. 2014 roku pomiędzy: Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie, ul. Ceglana 58/1, 22-500 Hrubieszów, reprezentowanym przez: Pana Andrzeja

Bardziej szczegółowo

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia:

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.brzeznio.finn.pl Brzeźnio: Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji poprzez szkolenia i kursy

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie projektu systemowego Aktywne Wąsewo 29.11.2013 r.

Podsumowanie projektu systemowego Aktywne Wąsewo 29.11.2013 r. Podsumowanie projektu systemowego Aktywne Wąsewo 29.11.2013 r. Realizowanego w ramach Programu Kapitał Ludzki Priorytet VII Promocja integracji społecznej Działanie 7.1Rozwój i upowszechnienie aktywnej

Bardziej szczegółowo