Moc ultradźwięków to przyszłość mycia technologicznego ))

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Moc ultradźwięków to przyszłość mycia technologicznego ))"

Transkrypt

1 Weber Ultrasonics Moc ultradźwięków to przyszłość mycia technologicznego )) Technika w służbie czystości.

2

3 Silni partnerzy po Twojej stronie Rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta to źródło naszego sukcesu )) Weber Ultrasonics to innowacja, wysoka jakość i zrozumienie potrzeb klienta. Firma została założona w 1998 roku przez Dietera Webera. Dzisiaj należy ona do czołówki producentów urządzeń do mycia i spawania ultradźwiękowego oraz zastosowań specjalnych. Nasze spółki i przedstawicielstwa handlowe można znaleźć na całym świecie. Weber Ultrasonics Group Zaspokojenie indywidualnych potrzeb i uzyskanie najwyższych standardów jakości, które zmaksymalizują korzyści klienta - aby osiągnąć ten cel, opraco- -wujemy obok urządzeń standardowych, również rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych oczekiwań klienta. Nasze innowacyjne, wysokiej jakości produkty do mycia ultradźwiękowego i zastosowań specjalnych w ciągu kilku lat uczyniły z nas lidera technologicznego - również w wymiarze międzynarodowym. Zdajemy sobie sprawę, że nasz sukces jest zwierciadłem sukcesu naszych klientów. Dlatego dążymy do długofalowej współpracy z klientami i zakładamy wysokie standardy jakości naszych produktów i naszych działań. Naszym klientom oferujemy rozwiązania nowe pod względem technologicznym i przemyślane pod względem ekonomicznym. Nasze produkty i usługi, nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Ci uzyskać przewagę nad konkurencją i zapewnią sukces rynkowy. Wraz z naszymi spółkami Weber Ultrasonics America, Weber Ultrasonics Asia, Weber Ultrasonics Weld & Cut i Weber Entec, dysponujemy rozległymi kompetencjami w dziedzinie technologii ultradźwiękowych i stosujemy je z powodzeniem na forum międzynarodowym. Ponadto nasi klienci mają do dyspozycji międzynarodową sieć handlową i serwisową z licznymi ośrodkami w Europie, Azji i USA. Wszystkie przedsiębiorstwa należące do grupy posiadają certyfikat DIN EN ISO 9001:2008.

4 Twój partner technologiczny z wiedzą specjalistyczną Produkty ultradźwiękowe, na które czeka rynek ))» Przemysł samochodowy» Przemysł lotniczy» Elektrownie atomowe» Obróbka metalu» Przemysł elektrotechniczny» Mechanika precyzyjna» Galwanotechnika» Przemysł optyczny» Przemysł elektroniczny» Rozlewnie napoi» Rozdrabnianie osadów ściekowych» Produkcja biżuterii» Przemysł włókienniczy... Mycie podzespołów to coraz ambitniejsze zadanie Do grona naszych klientów zaliczają się małe, średnie i duże przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej i lotniczej, elektrotechniki i elektroniki, techniki medycznej i zegarmistrzostwa, mechaniki precyzyjnej i optyki, galwanotechniki i technologii oczyszczania powierzchni oraz obróbki metalu i produkcji elektronicznych płytek drukowanych. We wszystkich tych segmentach przemysłu obowiązuje zasada: czystość podzespołu to kryterium jakości. Niezależnie od tego, czy podzespoły te wytwarzane są w procesie obróbki plastycznej, obróbki skrawaniem czy odlewniczej, dalsze ich przetwarzanie lub montaż wymaga zazwyczaj absolutnie czystych powierzchni. Mycie ultradźwiękowe realizuje ten wymóg w sposób efektywny, niezawodny i nieinwazyjny dla materiału. Usuwane są zarówno zabrudzenia w postaci ciał obcych, takich jak wióry i kurz, jak również zabrudzenia w postaci powłok, na przykład warstwy oleju, emulsji lub środka antyadhezyjnego. Rozwiązania optymalizujące produkcję Weber Ultrasonics oferuje szeroką paletę produktów, na którą składają się optymalnie dostosowane do zróżnicowanych wymagań, innowacyjne urządzenia ultradźwiękowe. Za ich pomocą, nawet w przypadku skomplikowanych geometrycznie elementów oraz złożonych podzespołów, można osiągnąć wysoki stopień czystości w krótkim czasie. Odbywa się to w sposób wyjątkowo łagodny dla materiału oraz z minimalnym udziałem chemikaliów i niewielkim nakładem energii. Stosując rozwiązania marki Weber Ultrasonics nasi klienci tworzą nierzadko branżowe standardy.

5

6 Łagodne, ale skuteczne mycie Innowacyjne urządzenia ultradźwiękowe to gwarancja czystości podzespołów )) Generatory ultradźwiękowe marki Weber Ultrasonics łączą w sobie innowacyjność z nienaganną jakością, wysoką skutecznością oraz doskonałym serwisem. Jest to idealna kombinacja, pozwalająca realizować zadania związane z myciem technologicznym w sposób optymalny pod względem kosztów i jakości.

7 Od 25 KHz do 1 MHz Zasada mycia ultradźwiękowego Efekt mycia ultradźwiękowego oparty jest na fizycznym zjawisku kawitacji: generator ultradźwiękowy wytwarza elektryczne sygnały o określonej częstotliwości, które przenoszone są za pośrednictwem przetwornika powierzchniowego bądź prętowego do cieczy. Ciśnienie akustyczne charakteryzuje się występującym na zmianę polem pod- i nadciśnienia. Pod wpływem wysokiej intensywności drgań tworzą się w fazie podciśnienia mikroskopijnie małe kawerny. Można je porównać do małych pęcherzyków, które w fazie nadciśnienia zapadają się w sobie (implodują) i tworzą miejscowe fale uderzeniowe o znacznej gęstości energetycznej. W cieczy powstają również mikrostrumienie, które spłukują zabrudzenia w postaci powłok lub cząsteczek na przeznaczonych do mycia podzespołach. Wiedza, który przynosi korzyści Generatory ultradźwiękowe marki Weber Ultrasonics ustanawiają standardy w swojej dziedzinie: wyróżnia je cyfrowe wytwarzanie i regulacja częstotliwości drgań ultradźwiękowych, nie uzyskiwana dotychczas stałość częstotliwości, amplitudy i mocy oraz funkcja interwałów. Wszystkie nasze generatory wyposażone są ponadto w różne innowacyjne funkcje zabezpieczające, gwarantujące najwyższe bezpieczeństwo eksploatacji. Reagujący na potrzeby rynku rozwój produktów oraz najnowocześniejsze metody produkcji są podstawą zadowolenia klientów z tego jesteśmy dumni.

8 Od 25 KHz do 1 MHz Optymalny generator ultradźwiękowy, który wszystko umyje )) 2 1 Obszerna paleta generatorów marki Weber Ultrasonics pozwala na stworzenie linii myjącej dostosowanej do potrzeb, bezpiecznej i ekonomicznej, która wypełni praktycznie każde zadanie związane z myciem. Generatory ultradźwiękowe SONIC DIGITAL o częstotliwościach w zakresie 25 do 250 khz charakteryzują się cyfrowym wytwarzaniem i regulacją częstotliwości, ekstremalnie wysoką jednorodnością częstotliwości, amplitudy i mocy. W przypadku mycia wymagającego stosowania fal akustycznych o różnych częstotliwościach, modułowe generatory ultradźwiękowe SONIC DIGITAL MULTI są po prostu niezastąpione. Modułowe generatory ultradźwiękowe ULTRASONIC MICRO CLEANING (UMC) myją nawet bardzo wrażliwe powierzchnie w sposób efektywny i nie niszcząc materiału. 1 ULTRASONIC MICRO CLEANING Seria generatorów 1 MHz Do czyszczenia najwrażliwszych podzespołów oraz powierzchni o najdelikatniejszej strukturze występujących na przykład przy produkcji ogniw fotowoltaicznych, drukowanych płytek elektronicznych, optyce precyzyjnej i mikrooptyce, technice medycznej oraz mikro- i nanotechnice, firma Weber Ultrasonics stworzyła innowacyjną serię generatorów ultradźwiękowych ULTRASONIC MICRO CLEANING (UMC) o częstotliwości 1 MHz i 500-kHz oraz SONIC DIGITAL o częstotliwości 250 khz. Dzięki mocy rzędu 250 lub 500 wat oraz odpowiednim układom przetworników generatory modułowe UMC potrafią elastycznie dopasować się do systemów mycia ultradźwiękowego wysokiej częstotliwości. Bezstopniowa regulacja mocy pomiędzy 10% a 100% zapewnia powtarzalne, nieinwazyjne i nie pozostawiające osadów usuwanie zanieczyszczeń natury cząsteczkowej i powłokowej, nawet w zakresie nanometrów.

9 2 SONOSUB MULTI, SONIC DIGITAL MULTI Ultradźwiękowe, wieloczęstotliwościowe generatory modułowe i przetworniki Dzięki najnowocześniejszej technice regulacji generatory UMC osiągają maksymalną stałość wszystkich istotnych parametrów procesowych. Generator i jednostka przetwornika są stale optymalnie ze sobą zsynchronizowane. W rezultacie przenoszenie energii odbywa się z wyjątkowo niskim współczynnikiem strat oraz wysokim współczynnikiem sprawności. Generator może współpracować z każdym, kompatybilnym z nim przetwornikiem o tej samej klasie mocy, bez konieczności skomplikowanego dostrajania. Kolejną zaletą generatorów UMC jest ich niezwykle zwarta konstrukcja wynikająca z zastosowania zaawansowanych technicznie elementów konstrukcyjnych: w obudowie 19 można zintegrować do sześciu modułów 1 MHz. Podobnie jak wszystkie generatory ultradźwiękowe marki Weber Ultrasonics, również urządzenia 1 MHz dysponują licznymi funkcjami zwiększającymi bezpieczeństwo procesowe i robocze, na przykład zabezpieczeniami przed zwarciem, pracą jałową i przegrzaniem. Wielorakie zadania w zakresie mycia technologicznego, jak np. mycie zgrubne, dokładne i precyzyjne, oraz różnorodność materiałowa produktów wymagają zazwyczaj kilku systemów mycia ultradźwiękowego o zróżnicowanych częstotliwościach. Powoduje to zwiększone zapotrzebowanie inwestycyjne i przestrzenne. Wieloczęstotliwościowe generatory ultradźwiękowe marki Weber Ultrasonics eliminują ten problem. Generatory modułowe SONIC DIGITAL MULTI z możliwością wytwarzania do trzech częstotliwości drgań w jednym urządzeniu stanowią wygodny i nie zajmujący dużo miejsca sposób na realizację linii mycia ultradźwiękowego. Ich zastosowanie daje maksymalną elastyczność i efektywność. Generatory SONIC DIGITAL MULTI są dostępne jako przetworniki 3-częstotliwościowe 40, 80 i 120 khz lub 2-częstotliwościowe 25 i 50 khz. Można je stosować z dobranymi pod względem częstotliwości przetwornikami zanurzeniowymi SONOSUB MULTI. Dzięki cyfrowemu wytwarzaniu i regulacji częstotliwości, moc wyjściowa regulowana w zakresie 10% do 100%, jest stale do dyspozycji. Wieloczęstotliwościowe generatory modułowe SONIC DIGITAL MULTI posiadają ponadto możliwość włączenia funkcji interwałów. Zapewnia ona odpowiednie potraktowanie każdego mytego elementu i obróbkę przy każdym procesie mycia. Weber Ultrasonics zaopatrzył urządzenie SONOSUB MULTI w specjalny zestaw jednostek przetwornika. Każdy z tych elementów może optymalnie przetworzyć wygenerowane drgania mechaniczne w żądanej częstotliwości na falę akustyczną. Uzyskiwany jest dzięki temu porównywalny, wyższy współczynnik sprawności.

10 25 KHz do 1 MHz Optymalna moc i bezpieczeństwo procesowe )) SONIC DIGITAL ULC Generator ultradźwiękowy SONIC DIGITAL LC Generator ultradźwiękowy 5 SONIC DIGITAL HS Ultradźwiękowy generator szynowy Generatory SONIC DIGITAL ULC idealnie nadają się do mycia technologicznego, przy którym wystarczająca jest moc do 400 wat. Te zwarte, wytrzymałe i niedrogie urządzenia o niewielkich rozmiarach przekonują dzięki cyfrowemu wytwarzaniu i regulacji częstotliwości, stałej mocy wyjściowej oraz funkcji interwałów. Zapewnia to precyzyjne nadźwiękowianie produktu. Wersja wyposażenia premium, na które składa się selsyn, wyświetlacz mocy i stanu roboczego oraz wielofunkcyjny wyświetlacz LCD ze szcze- -gółowymi komunikatami tekstowymi, zapewnia łatwą i bezpieczną obsługę. W wersji Basic dostępne są: jednostka obsługowa Service Unit bądź zdejmowalny front obsługowy z wyświetlaczem wielofunkcyjnym. Do obsługi z komputera PC dostępny jest w ramach opcji interfejs RS 485. Generatory SONIC DIGITAL wyposażone są również w różnorakie innowacyjne funkcje zabezpieczające, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo eksploatacji. Wolno stojące generatory SONIC DIGITAL LC typu stand-alone nadają się w szczególności do wymagających niewielkiej przestrzeni technik mycia i obróbki powierzchni. Łączą one zalety najnowocześniejszej techniki cyfrowej z wytrzymałą, zwartą konstrukcją i prostą obsługą urządzenia. Dzięki cyfrowemu wytwarzaniu i regulacji częstotliwości, stałej mocy wyjściowej oraz funkcji interwałów urządzenia te ustanawiają standardy w zakresie mocy do 2000 wat. Wersja wyposażenia premium, na które składa się selsyn, wyświetlacz mocy i stanu roboczego oraz wielofunkcyjny wyświetlacz LCD ze szczegółowymi komunikatami tekstowymi, zapewnia łatwą i bezpieczną obsługę. Generatory SONIC DIGITAL wyposażone są standardowo w różne funkcje zabezpieczające, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo eksploatacji. Do funkcji tych należy między innymi inteligentny system chłodzenia oraz układ zabezpieczający przed zwarciem, pracą jałową i przeciążeniem. Generatory szynowe SONIC DIGITAL dostosowane są do potrzeb konstruktorów technologicznych linii ultradźwiękowych. Niezależnie od tego, czy mają być zastosowane w zupełnie nowej linii czy też stanowić doposażenie już istniejącej jednym kliknięciem dadzą się one zintegrować w szybki i łatwy sposób z systemami szaf rozdzielczych. Zakres mocy do 2000 wat, cyfrowe wytwarzanie i regulacja częstotliwości drgań ultradźwiękowych, stała moc wyjściowa oraz funkcja interwałów sprawiają, że SONIC DIGITAL HS świetnie sprawdza się w zastosowaniach, w których kluczem sukcesu jest wyjątkowo precyzyjne nadźwiękowianie produktu. Możliwość przestrzennego rozdzielenia jednostki mocy i modułu obsługowego jest jego kolejną zaletą. Również te generatory oferują najwyższe bezpieczeństwo robocze oraz standardowe zabezpieczenie przed zwarciem, pracą jałową i przegrzaniem.

11 SONIC DIGITAL ULC OF Generator ultradźwiękowy openframe SONIC DIGITAL Modułowy generator ultradźwiękowy SONIC DIGITAL ULC OF OF to seria generatorów idealnie spełniająca wymogi klientów w zakresie wariantów obudowy: posiadają nadzwyczaj zwartą konstrukcję, a jednocześnie są wytrzymałe i proste w obsłudze. Dysponują zakresem mocy 400 wat. Cyfrowe wytwarzanie i regulacja częstotliwości drgań ultradźwiękowych, stała moc wyjściowa oraz funkcja interwałów gwarantują wysoką precyzję nadźwiękowiania produktu. W ramach opcji dostępne są: jednostka obsługowa Service Unit bądź zdejmowalny front obsługowy z wyświetlaczem wielofunkcyjnym. Obsługa generatorów z komputera PC: poprzez interfejs RS 485. Generatory typu openframe dostarczane są bez obudowy fabrycznej i montowane bezpośrednio w indywidualnej obudowie u klienta. Posiadają one standardowe zabezpieczenie przed zwarciem, pracą jałową i przeciążeniem. Generatory modułowe SONIC DIGITAL wyróżniają się mocą i niezawodnością. Optymalnie realizują liczne zadania w zakresie techniki mycia i obróbki powierzchni. Cyfrowe wytwarzanie i regulacja częstotliwości drgań ultradźwiękowych, stała moc wyjściowa oraz funkcja interwałów gwarantują przy tym wysoką precyzję nadźwiękowiania produktu. Dzięki możliwości rozdzielenia przestrzennego generatora i modułu obsługowego jednostka mocy może zostać zamontowana w szafie rozdzielczej, co pozwala na ergonomiczną obsługę urządzenia z pulpitu sterowania lub stanowiska operatora. Wersja wyposażenia premium, na które składa się selsyn, wyświetlacz mocy i stanu roboczego oraz wielofunkcyjny wyświetlacz LCD ze szczegółowymi komunikatami tekstowymi, zapewnia łatwą i bezpieczną obsługę. Do obsługi generatorów modułowych z komputera PC dostępny jest w ramach opcji interfejs RS 485.

12 Optymalna fala Przetworniki do efektywnego mycia ultradźwiękamil ))

13 Najnowocześniejsza technologia w służbie bezpieczeństwa Decydujący wpływ na efektywność i bezpieczeństwo procesowe instalacji mycia ultradźwiękowej ma układ przetworników, który przenosi fale akustyczne do cieczy myjącej. Jako producent przetworników prętowych SONOPUSH MONO, SONO- PUSH MONO HD, SONOPUSH HD Double TWIN, przetworników zanurzeniowych SONOSUB oraz przetworników płytowych SONOPLATE firma Weber Ultrasonics umacnia swoją pozycję jako pionier w zakresie stosowania najnowocześniejszych metod produkcji komponentów ultradźwiękowych. Większa moc dzięki innowacyjnej konstrukcji W przetwornikach prętowych SONO- PUSH MONO HD oraz SONOPUSH HD Double TWIN zastosowana została nowatorska zasada konstrukcyjna. To właśnie ona czyni je nie tylko bardziej stabilnymi temperaturowo, w zależności od czasu włączenia do 120 C, ale także zwiększa ich moc. Przetworniki te uzyskują w ten sposób przy tej samej długości promieniowania moc o 20% większą. Technologia ta chroniona jest międzynarodowym patentem. Wyższa efektywność Nowe standardy wyznaczają również przetworniki zanurzeniowe i płytowe SONOSUB HT und SONOPLATE HT marki Weber Ultrasonics. Jednostki przetwornika są nie tylko sklejone ze sobą, ale także skręcone śrubami. W ten sposób ich producentowi, firmie Weber Ultrasonics, udało się zwiększyć odporność termiczną urządzeń SONOPLATE HT (High Temperature) i SONOSUB HT. Sprawia to, że sprawdzają się one w procesach mycia z udziałem wysokich temperatur, na przykład w wysokowrzących kąpielach węglowowodorowych.

14 Odpowiedni nakład energii Układy przetworników gwarantujące optymalną jakość i oszczędność kosztów w procesie mycia podzespołów )) 1 Czas trwania i efekt procesu mycia ultradźwiękowego zależy w decydującym stopniu od ilości energii wprowadzanej przez układ przetworników do cieczy myjącej. Przetworniki prętowe, zanurzeniowe i płytowe marki Weber Ultrasonics gwarantują optymalne przetwarzanie sygnałów elektrycznych pochodzących z generatora. Przyczyniają się one w ten sposób do optymalizacji nierzadko krytycznego pod względem jakości etapu produkcji, jakim jest proces mycia podzespołów. 1 SONOPUSH MONO SONOPUSH MONO HD Ultradźwiękowy przetwornik prętowy Przetworniki prętowe SONOPUSH MONO oferują, w porównaniu z przetwornikami podwójnogłowicowymi, więcej mocy przy identycznej długości montażowej. Oprócz tego zwiększona została powierzchnia emitująca fale akustyczne. W połączeniu z bardzo dobrym współczynnikiem sprawności wynoszącym ponad 95% daje to w efekcie wysoką wydajność akustyczną. Stała emisją wielokierunkowa wytwarza jednorodne pole akustyczne, które zapewnia równomierne i skuteczne mycie. Idealnym zastosowaniem przetworników prętowych SONOPUSH MONO są zamknięte oraz wielokomorowe linie myjące; równie dobrze sprawdzają się one jako doposażenie zbiorników i wanien kąpielowych.

15 2 2 SONOSUB SONOSUB MULTI Ultradźwiękowy przetwornik zanurzeniowy Przetworniki prętowe SONOPUSH MONO HD stanowią kolejny krok na drodze konsekwentnego rozwoju serii SO- NOPUSH i przystosowania jej do najbardziej wymagających warunków pracy oraz najcięższych zastosowań - również przy stałej eksploatacji w temperaturach do 95 C. Wydajność większa o 20% przy tej samej długości promieniowania oraz odporności na pod- i nadciśnienie do 10 bar dają w wersji ciężkiej typu heavy duty znaczne korzyści: znacznie krótszy proces technologiczny, a co za tym idzie wyższa przepustowość przy jednocześnie niższych kosztach. Imponująca moc przetworników prętowych SONOPUSH MONO HD o częstotliwości 25 khz sprawdziła się również w instalacjach do rozdrabniania osadów ściekowych. A przekonuje przy tym także ich maksymalne bezpieczeństwo robocze, będące między innymi wynikiem zastosowania tylko jednej wytwornicy ultradźwięków. Przetworniki zanurzeniowe SONOSUB i SONOSUB MULTI są połączeniem solidnej konstrukcji z wysokim współczynnikiem sprawności oraz wszechstronnymi możliwościami przyłączeniowymi. Kapsuła przetworników wykonana jest w metodą spawania laserowego. Zapewnia to ekstremalnie małą podatność na deformacje przy jednocześnie dużej precyzji wykonania kapsuły oraz znacznie wyższą jakość i wytrzymałość spawów. Wybitnie gładkie i filigranowe wykonanie wyklucza niebezpieczeństwo gromadzenia się zanieczyszczeń w miejscu spawu, który mógłby prowadzić do wtórnej kontaminacji podzespołu lub zabrudzenia środowiska kąpieli myjącej/ spryskującej. Przetworniki zanurzeniowe SONOSUB mogą być zamocowane na dnie i/lub ścianie bocznej zbiornika systemu mycia. Ultradźwiękowe przetworniki 3-częstotliwościowe SONOSUB MULTI charakteryzują się tym, że każda jednostka przetwornika może wytwarzać trzy częstotliwości. W przypadku przetworników wieloczęstotliwościowych wystarcza zatem jeden zestaw jednostek przetwornika. Przynosi to wiele korzyści wynikających z fizycznej natury zachodzących procesów. Z uwagi na charakterystykę konstrukcyjną przetworniki SONOSUB MULTI posiadają przy takiej samej mocy znacznie mniejsze wymiary niż standardowe, wieloczęstotliwościowe przetworniki zanurzeniowe; zużywają również mniej energii. Zastosowanie wieloczęstotliwościowego zestawu jednostek przetwornika zapobiega gęstemu obłożeniu powierzchni wibracyjnej, a co za tym idzie jej niekorzystnego usztywnienia, które może prowadzić do niepotrzebnego pogorszenia jakości emisji ultradźwięków. W procesie wytwarzania fali akustycznej bierze udział jedynie jedna trzecia liczby jednostek przetwornika.

16 Niezależnie od częstotliwości układy przetworników marki Weber Ultrasonics zapewniają optymalne przenoszenie fal akustycznych do cieczy myjącej. Zanieczyszczenia w postaci oleistych powłok lub cząsteczek przylegających do podzespołu usuwane są niezawodnie w bardzo krótkim czasie, a co najważniejsze nieinwazyjnie dla materiału.

17

18 Odpowiedni nakład energii Rozwiązania spełniające najwyższe oczekiwania )) SONOPLATE Płytowy generator ultradźwiękowy SONOPUSH HD DOUBLE TWIN Wysokotemperaturowy, ultradźwiękowy przetwornik prętowy 5 Systemy przetworników stworzone na potrzeby klienta Zastosowania specjalne Przetworniki płytowe SONOPLATE stanowią idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy na kąpiel technologiczną jest niewiele miejsca do dyspozycji. Przetworniki mocowane są za pomocą ramy spawanej lub wciskanej po zewnętrznej stronie zbiornika. Wytwarzana fala akustyczna oddawana jest przez membranę bezpośrednio do cieczy. Wysokiej jakości, piezoelektryczne jednostki przetwornika marki Weber Ultrasonics gwarantują maksymalną wydajność akustyczną, a co za tym idzie minimalny czas obróbki. Przetworniki płytowe dostępne są w różnych częstotliwościach standardowych oraz wersjach na zamówienie. Do zastosowań szczególnie wrażliwych na zabrudzenia, jak to ma miejsce na przykład w technice medycznej, dostępne są opcjonalne membrany. SONOPUSH HD DOUBLE TWIN to odpowiedź Weber Ultrasonics na rosnące wymagania w zakresie przemysłowych systemów mycia. Nowe, opatentowane wysokotemperaturowe przetworniki prętowe odporne są na temperatury do 120 C, w zależności od czasu włączenia. Umożliwiają one wydajniejsze mycie procesowe z udziałem wysokich temperatur, na przykład w wysokowrzących kąpielach węglowowodorowych. Firma Weber Ultrasonics jest innowacyjnym i niezawodnym partnerem również wtedy, gdy chodzi o rozwiązania skierowane na potrzeby specjalnych aplikacji, na przykład w zakresie technologii nuklearnych. Widoczny na zdjęciu przetwornik został opracowany w celu zwiększenia wydajności i żywotności pręta paliwowego. Produkty marki Weber Ultrasonics stosowane są również do dekontaminacji. We współpracy z naszymi klientami opracowujemy i wykonujemy na miarę układy przetworników, które dokładnie odpowiadają indywidualnym oczekiwaniom. W ten sposób jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, które pozwalają uzyskać maksimum produktywności, dostępności i wydajności.

19 5

20 Weber Ultrasonics Na świecie )) Weber Ultrasonics jest technologicznym liderem na światowym rynku w zakresie ultradźwiękowych systemów czyszczenia powierzchni. Nasze spółki i przedstawicielstwa handlowe w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych gwarantują wysoką jakość produktu i serwisu. Przedstawicielstwa handlowe Spółki Przedstawicielstwa handlowe Austria Glogar Umwelttechnik Indie Insight Engineering Systems Pvt. Ltd. Polska Castor Wielka Brytania LTS Envirosafe Ltd. Włochy WEAL srl Spółki Przyszłościowe idee, wytrwałość i konsekwentne wprowadzanie naszych produktów na międzynarodowe rynki są wyznacznikiem rozwoju przedsiębiorstwa oraz pozycji lidera na rynku. Powstanie spółki Weber Ultrasonics America stanowi pomyślną kontynuację strategii rozwoju Weber Ultrasonics. Weber Ultrasonics USA We współpracy ze spółką Weld & Cut firma Weber Ultrasonics oferuje dopasowane do potrzeb klienta systemy w zakresie spawania i cięcia ultradźwiękowego. Weber Ultrasonics Weld & Cut GmbH Weber Ultrasonics GmbH Im Hinteracker Karlsbad-Ittersbach Deutschland Fon Fax

Moc ultradźwięków to przyszłość mycia technologicznego ))

Moc ultradźwięków to przyszłość mycia technologicznego )) Weber Ultrasonics Moc ultradźwięków to przyszłość mycia technologicznego )) Technika w służbie czystości. Silni partnerzy po Twojej stronie Rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta to źródło naszego

Bardziej szczegółowo

Napędza nas automatyzacja

Napędza nas automatyzacja Springer Presswerk- und Rohbau-Automation Springer GmbH Stuhrbaum 14 28816 Stuhr Germany Zarząd: Uwe Springer Stefan Matiszick Guido Schmal Office +49 421 24 702-0 Fax +49 421 24 702-199 info@springer.group

Bardziej szczegółowo

Seria Jubileuszowa. Rozwiązania informatyczne. Sprężarki śrubowe Airpol PRM z przetwornicą częstotliwości. oszczędność energii. ochrona środowiska

Seria Jubileuszowa. Rozwiązania informatyczne. Sprężarki śrubowe Airpol PRM z przetwornicą częstotliwości. oszczędność energii. ochrona środowiska Sprężarki śrubowe Airpol PRM z przetwornicą częstotliwości Seria Jubileuszowa Każda sprężarka śrubowa z przetwornicą częstotliwości posiada regulację obrotów w zakresie od 50 do 100%. Jeżeli zużycie powietrza

Bardziej szczegółowo

Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control

Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control Kompetencje SINGLE Pierwszy wybór w zakresie techniki termostatowania 2 Lider technologii z tradycjami 1958 1968 1970 1980 1990

Bardziej szczegółowo

OBECNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE

OBECNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE OBECNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE Jesteśmy znaną na całym świecie rodzinną firmą działającą globalnie jako lider rynku pomiarów ciśnienia i temperatury oraz technologii kalibracji. Dzięki włączeniu KSR-Kübler

Bardziej szczegółowo

Technologia Godna Zaufania

Technologia Godna Zaufania SPRĘŻARKI ŚRUBOWE ZE ZMIENNĄ PRĘDKOŚCIĄ OBROTOWĄ IVR OD 7,5 DO 75kW Technologia Godna Zaufania IVR przyjazne dla środowiska Nasze rozległe doświadczenie w dziedzinie sprężonego powietrza nauczyło nas że

Bardziej szczegółowo

The reliable brand! niezawodne systemy rozdrabniania dla bezpiecznego niszczenia dokumentów i danych

The reliable brand! niezawodne systemy rozdrabniania dla bezpiecznego niszczenia dokumentów i danych The reliable brand! niezawodne systemy rozdrabniania dla bezpiecznego niszczenia dokumentów i danych 1 Niezawodność od wielu lat Urządzenia do niszczenia danych firmy UNTHA można porównać do czerwonych

Bardziej szczegółowo

Równie dobry tylko korzystniejszy.

Równie dobry tylko korzystniejszy. Równie dobry tylko korzystniejszy. Silniki i części DEUTZ Xchange gwarantują optymalną funkcjonalność i pewność. Dla jakości obowiązują te same standardy, co przy produkcji seryjnej nowych części. Jakość

Bardziej szczegółowo

Pompy ciepła. Gruntowe pompy ciepła. Niezawodne ogrzewanie, duże oszczędności. Ciepło, które polubisz

Pompy ciepła. Gruntowe pompy ciepła. Niezawodne ogrzewanie, duże oszczędności. Ciepło, które polubisz Gruntowe pompy ciepła Pompy ciepła Niezawodne ogrzewanie, duże oszczędności Ciepło, które polubisz Supraeco STE-: pompa ciepła solanka/woda spełniająca wysokie wymagania Pompy geotermiczne serii STE- w

Bardziej szczegółowo

KEMPPI K5 SPRZĘT SPAWALNICZY. MasterTig MLS 3000 PO PROSTU WIĘKSZA WYGODA I LEPSZA WYDAJNOŚĆ

KEMPPI K5 SPRZĘT SPAWALNICZY. MasterTig MLS 3000 PO PROSTU WIĘKSZA WYGODA I LEPSZA WYDAJNOŚĆ KEMPPI K5 SPRZĘT SPAWALNICZY MasterTig MLS 3000 PO PROSTU WIĘKSZA WYGODA I LEPSZA WYDAJNOŚĆ 5.10.2017 MasterTig MLS 3000 URZĄDZENIA DO SPAWANIA TIG PRĄDEM STAŁYM DO ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH Urządzenie

Bardziej szczegółowo

Karta charakterystyki online. FLOWSIC150 Carflow URZĄDZENIA DO POMIARU STRUMIENIA OBJĘTOŚCI

Karta charakterystyki online. FLOWSIC150 Carflow URZĄDZENIA DO POMIARU STRUMIENIA OBJĘTOŚCI Karta charakterystyki online FLOWSIC150 Carflow A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Informacje do zamówienia Typ FLOWSIC150 Carflow Nr artykułu Na zapytanie Dokładne specyfikacje urządzenia i parametry

Bardziej szczegółowo

Kemppi K5 Sprzęt spawalniczy

Kemppi K5 Sprzęt spawalniczy Master MLS 3500 DOSKONAŁA JAKOŚĆ SPAWANIA ELEKTRODAMI OTULONYMI (MMA) Kemppi K5 Sprzęt spawalniczy 1(7) URZĄDZENIA SPAWALNICZE MMA O DOSKONAŁYCH PARAMETRACH ŁUKU I WYTRZYMAŁEJ KONSTRUKCJI, UMOŻLIWIAJĄCE

Bardziej szczegółowo

Centrala sygnalizacji pożaru serii 1200 firmy Bosch Ochrona tego, co najcenniejsze

Centrala sygnalizacji pożaru serii 1200 firmy Bosch Ochrona tego, co najcenniejsze Centrala sygnalizacji pożaru serii 1200 firmy Bosch Ochrona tego, co najcenniejsze 2 Centrala sygnalizacji pożaru serii 1200 Instalacja dająca poczucie bezpieczeństwa Pełna ochrona na miarę potrzeb Centrala

Bardziej szczegółowo

wyłączny przedstawiciel w Polsce::

wyłączny przedstawiciel w Polsce:: Oferta Mastervac Serie PRO MS COMPACT TS INDUSTRIAL TS HD MEKA O2 EX ATEX W swej szerokiej ofercie Mastervac oferuje odkurzacze przemysłowe najwyższej klasy, które dzięki swojej wydajności, niezawodności

Bardziej szczegółowo

Kompletny asortyment urządzeń do Oczyszczalni Ścieków

Kompletny asortyment urządzeń do Oczyszczalni Ścieków PEE00332EN 1606 Kompletny asortyment urządzeń do Oczyszczalni Ścieków Jacek Pyskło PROCESY I URZĄDZENIA Alfa Laval Przegląd procesu Urządzenia Alfa Laval Aeracja Filtracja SBR Zagęszczanie Odwadnianie

Bardziej szczegółowo

Silnik Podwozie Serwis. Elementy napędów paskowych

Silnik Podwozie Serwis. Elementy napędów paskowych Silnik Podwozie Serwis Elementy napędów paskowych ŻEBY Się dobrze kręciło. ROZWIĄzania dopasowane do WSzyStkich PotrzeB JakoŚĆ, której można W PEŁni ZAUFAĆ. Już od 90 lat firma RUVILLE jest znanym światowym

Bardziej szczegółowo

Kompresor śrubowy GD-VSI7 7,5/13, 400V, GUDEPOL

Kompresor śrubowy GD-VSI7 7,5/13, 400V, GUDEPOL ELKUR SP J A.Kuryło i K.Kuryło, ul.3-go Maja 98B, 37-500 Jarosław, nr tel 16 621 68 82 wew. 21 lub 26 www.elkur.pl, sklep@elkur.pl, 883 324 856, biuro@elkur.pl przedstawiciele handlowi: Arkadiusz Tomaszewski

Bardziej szczegółowo

micropiezo compact piezo Skalery piezoelektryczne

micropiezo compact piezo Skalery piezoelektryczne micropiezo compact piezo Skalery piezoelektryczne micropiezo.indd 1 2005-08-24 16:45:12 micropiezo spójna skuteczność micropiezo.indd 2 2005-08-24 16:45:14 Najwyższej klasy ergonomia, wysoka jakość i precyzyjne

Bardziej szczegółowo

Kemppi K5 Sprzęt spawalniczy

Kemppi K5 Sprzęt spawalniczy Minarc Evo 180 BARDZO MAŁE ROZMIARY Kemppi K5 Sprzęt spawalniczy 1(6) MAŁY GIGANT SPAWANIA ELEKTRODAMI OTULONYMI (MMA) ZAWSZE I WSZĘDZIE Minarc Evo 180 to najnowsze urządzenie MMA z popularnej serii Minarc

Bardziej szczegółowo

Newsletter 2/2016. Komponenty do podciśnienia. technika próżniowa.

Newsletter 2/2016. Komponenty do podciśnienia. technika próżniowa. Newsletter 2/2016 Komponenty do podciśnienia technika próżniowa PEŁNA OFERTA ELEMENTÓW PODCIŚNIENIOWYCH Firma PNEUMAX oferuje pełną gamę produktów w zakresie techniki próżniowej. Elementy próżniowe, wykonane

Bardziej szczegółowo

Systemair: Technologia EC

Systemair: Technologia EC Systemair: Technologia EC Kwestia ochrony środowiska naturalnego to dziedzina wymagająca zdecydowanych i szybkich działań. Dotyczy to zwłaszcza sektora przemysłowego współodpowiedzialnego, wraz z konsumentami

Bardziej szczegółowo

Narzędzie przyszłości dostępne już dziś

Narzędzie przyszłości dostępne już dziś lindab we simplify construction Narzędzie przyszłości dostępne już dziś LindabUltraLink Przełomowa technologia pomiaru przepływu i temperatury powietrza w systemie wentylacyjnym, bez straty ciśnienia 2

Bardziej szczegółowo

HEMPACORE. Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych

HEMPACORE. Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych HEMPACORE Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych Trwałość Duża wytrzymałość farb minimalizuje uszkodzenia, które mogą powstać podczas transportu, przeładunku lub pod wpływem czynników pogodowych.

Bardziej szczegółowo

Informacje dotyczące agregatów SLXi

Informacje dotyczące agregatów SLXi Informacje dotyczące agregatów SLXi Informacje dotyczące agregatów naczepowych SLXi Zaprezentowana po raz pierwszy na wystawie pojazdów użytkowych IAA Commercial Vehicles 2016 w Niemczech platforma agregatów

Bardziej szczegółowo

SUSZARKI NOWA GENERACJA SUSZAREK DRYWELL

SUSZARKI NOWA GENERACJA SUSZAREK DRYWELL SUSZARKI NOWA GENERACJA SUSZAREK DRYWELL Suszenie tworzywa 02 Dane techniczne oraz więcej informacji na www.dopak.pl NOWA GENERACJA SUSZAREK DRYWELL SUSZARKI STANOWISKOWE NOWA GENERACJA SUSZAREK DRYWELL

Bardziej szczegółowo

\PQTOCNK\QYCPC RQORC EJGOKE\PC Y UYQLGL MNCUKG

\PQTOCNK\QYCPC RQORC EJGOKE\PC Y UYQLGL MNCUKG 2 3 Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy KSB w technice pompowej i hydraulice stworzyliśmy gamę produktów, która wyznacza nowe standardy w zakresie energooszczędności. Globalna produkcja i lokalna

Bardziej szczegółowo

esafe The new Generation

esafe The new Generation esafe The new Generation esafe The New Generation www.cejn.com/esafe esafe Nowa generacja Wydajność i bezpieczeństwo w jednym złączu! Znakomicie! ENER.CON EUROPE Awards 2015 przyznało nagrody dla najbardziej

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGIA MYCIA PRZEMYSŁOWEGO

TECHNOLOGIA MYCIA PRZEMYSŁOWEGO TECHNOLOGIA MYCIA PRZEMYSŁOWEGO CZYSTY INTERES www.durr.com WYDAJNE I NIEZAWODNE MYCIE PRZEMYSŁOWE CZĘŚCI DOSTOSOWANE DO PAŃSTWA DO PAŃSTWA POTRZEB POTRZEB W przemysłowym myciu części istotne jest osiągnięcie

Bardziej szczegółowo

miedziane rury przemysłowe tectube _cips, tectube _med

miedziane rury przemysłowe tectube _cips, tectube _med miedziane rury przemysłowe tectube _cips, tectube _med rury wykonane z wysokiej jakości gatunku cu-dhp znajdują szczególne zastosowanie w transporcie gazów technicznych, czynników chłodniczych oraz w produkcji

Bardziej szczegółowo

Zielono-żółta siła. Filtry do maszyn budowlanych

Zielono-żółta siła. Filtry do maszyn budowlanych Zielono-żółta siła Filtry do maszyn budowlanych Gwarantowana jakość oryginalnego wyposażenia. Program produktów MANN-FILTER do maszyn budowlanych: Filtry powietrza Filtry oleju Filtry wstępne paliwa Filtry

Bardziej szczegółowo

Seria MicroDrive szlabany dla współczesnych autostrad. Magnetic.Toll

Seria MicroDrive szlabany dla współczesnych autostrad. Magnetic.Toll Seria MicroDrive szlabany dla współczesnych autostrad Magnetic.Toll Magnetic - Odkryj różnicę Każdy człowiek jest indywidualną jednostką. Im bardziej jesteśmy świadomi naszej odmienności/indywidualności,

Bardziej szczegółowo

Advanced Forming Hartowanie w procesie tłoczenia

Advanced Forming Hartowanie w procesie tłoczenia Advanced Forming Hartowanie w procesie tłoczenia ZAAWANSOWANE FORMOWANIE DLA PRZEMYSŁU SAMOCHODOWEGO Gdy klienci kładą silny nacisk na masę i wytrzymałość Wymagania odnośnie coraz lżejszych elementów z

Bardziej szczegółowo

KAPELLA SIGMA. 45 W 55 W 74 W 26 843, 00 zł. 34 000 h. 19 miesięcy NOWOCZESNA I ENERGOOSZCZĘDNA LAMPA LED. co najmniej tyle możesz oszczędzić

KAPELLA SIGMA. 45 W 55 W 74 W 26 843, 00 zł. 34 000 h. 19 miesięcy NOWOCZESNA I ENERGOOSZCZĘDNA LAMPA LED. co najmniej tyle możesz oszczędzić NOWOCZESNA I ENERGOOSZCZĘDNA LED SIGMA 45 W 55 W 74 W 26 843, 00 zł co najmniej tyle możesz oszczędzić 34 000 h tyle dłużej będzie Ci służyć 19 miesięcy tyle wystarczy, aby zwrócił się koszt jej zakupu

Bardziej szczegółowo

COMPACT MSL seria 2,2-15 kw. Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom.

COMPACT MSL seria 2,2-15 kw. Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom. COMPACT MSL seria 2,2-15 kw Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom. COMPACT Seria MSL Sprężarki MSL, w sposób idealny łączą w sobie prostotę budowy oraz przystępność cenową sprężarek

Bardziej szczegółowo

JW- SE. Uniwersalne w zastosowaniu, elastyczne i niezawodne. Nowa koncepcja wtryskarek uniwersalnych

JW- SE.   Uniwersalne w zastosowaniu, elastyczne i niezawodne. Nowa koncepcja wtryskarek uniwersalnych Nowa koncepcja wtryskarek uniwersalnych JW- SE Uniwersalne w zastosowaniu, elastyczne i niezawodne. Brandpol AT dystrybutor wtryskarek 04-847 Warszawa Agrestowa 16 Tel. 22 872 01 72, Tel. kom. 604 287

Bardziej szczegółowo

Black&White4 compact: funkcjonalność w wersji kompaktowej.

Black&White4 compact: funkcjonalność w wersji kompaktowej. Black&White4 compact: funkcjonalność w wersji kompaktowej. Zalety: tylko 228 mm szerokości budowa modułowa opatentowany system spieniania mleka zintegrowany system telemetrii łatwa obsługa system oszczędzania

Bardziej szczegółowo

Jak mogę zaoferować moim klientom kompletną myjnię samoobsługową na najmniejszej powierzchni?

Jak mogę zaoferować moim klientom kompletną myjnię samoobsługową na najmniejszej powierzchni? Myjnia jednostanowiskowa JetWash Jak mogę zaoferować moim klientom kompletną myjnię samoobsługową na najmniejszej powierzchni? WashMaster skrojone na miarę rozwiązanie dla lukratywnego wykorzystania wolnego

Bardziej szczegółowo

ESP-150. ZmEchaniZowany, wielogazowy SyStEm PlaZmowy.

ESP-150. ZmEchaniZowany, wielogazowy SyStEm PlaZmowy. ESP-150. Zmechanizowany, wielogazowy system plazmowy. Ekonomiczny i wysokowydajny. ESP-150. Różnorodne kombinacje gazów dla ekonomicznego, wysokowydajnego cięcia. System ESP-150 jest łatwy w obsłudze i

Bardziej szczegółowo

Wszystkie prawa zastrzeżone Polaqua Group

Wszystkie prawa zastrzeżone Polaqua Group Wszystkie prawa zastrzeżone Polaqua Group Budowa systemu Alison Wbudowany membranowy zbiornik na wodę Wytrzymała obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa Solidna konstrukcja wzmacniania śrubami Wbudowana

Bardziej szczegółowo

witamy w świecie KUKA Robotics Robotyzacja według KUKA Roboter KUKA Roboter CEE GmbH Sp. z.o.o. Janusz Jakieła Strona 1

witamy w świecie KUKA Robotics Robotyzacja według KUKA Roboter KUKA Roboter CEE GmbH Sp. z.o.o. Janusz Jakieła Strona 1 witamy w świecie KUKA Robotics KUKA Roboter CEE GmbH Sp. z.o.o. Janusz Jakieła 22.05.2013 Strona 1 German Engineering. Od roku 1898. KUKA. Od samego początku technologicznie z duchem czasu. Nowa generacja

Bardziej szczegółowo

Niezawodne zasilanie maszyn introligatorskich

Niezawodne zasilanie maszyn introligatorskich Niezawodne zasilanie maszyn introligatorskich PHOENIX CONTACT Sp. z o.o ul. Bierutowska 57-59 Budynek nr 3/A 51-317 Wrocław 071/ 39 80 410 11.10.2016 phoenixcontact.pl Niezawodne zasilanie maszyn introligatorskich

Bardziej szczegółowo

Kemppi K3 Sprzęt spawalniczy

Kemppi K3 Sprzęt spawalniczy Master S 400 Kemppi K3 Sprzęt spawalniczy 1(6) Master S 400, PRZENOŚNA I PROSTA SPAWARKA MMA O DUŻEJ MOCY DO ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH Master S 400 jest przeznaczony do wydajnego spawania elektrodami otulonymi

Bardziej szczegółowo

Kompresor śrubowy GD-VSA9 18,5/13, 400V, GUDEPOL

Kompresor śrubowy GD-VSA9 18,5/13, 400V, GUDEPOL ELKUR SP J A.Kuryło i K.Kuryło, ul.3-go Maja 98B, 37-500 Jarosław, nr tel 16 621 68 82 wew. 21 lub 26 www.elkur.pl, sklep@elkur.pl, 883 324 856, biuro@elkur.pl przedstawiciele handlowi: Arkadiusz Tomaszewski

Bardziej szczegółowo

Przemyślane rozwiązanie Z myślą o komforcie i środowisku naturalnym

Przemyślane rozwiązanie Z myślą o komforcie i środowisku naturalnym MAKING MODERN LIVING POSSIBLE Przemyślane rozwiązanie Z myślą o komforcie i środowisku naturalnym Węzły cieplne typu DSP przeznaczone dla systemów ciepłowniczych. Prefabrykowany Elastyczny w projektowaniu

Bardziej szczegółowo

SPRĘŻARKI ŚRUBOWE Wydajność: 3,58 71,15 m 3 /min

SPRĘŻARKI ŚRUBOWE Wydajność: 3,58 71,15 m 3 /min www.almig.pl SPRĘŻARKI ŚRUBOWE Wydajność: 3,58 71,15 m 3 /min 2 INNOWACYJNE SPRĘŻARKI MADE IN GERMANY ALMiG Kompressoren GmbH To marka będąca gwarancją najwyższego poziomu technologicznego w branży sprężonego

Bardziej szczegółowo

SPRĘŻARKI ŚRUBOWE Wydajność: 0,21 3,34 m 3 /min

SPRĘŻARKI ŚRUBOWE Wydajność: 0,21 3,34 m 3 /min www.almig.pl www.almig.de SPRĘŻARKI ŚRUBOWE Wydajność: 0,21 3,34 m 3 /min 2 INNOWACYJNE SPRĘŻARKI MADE IN GERMANY ALMiG Kompressoren GmbH To marka będąca gwarancją najwyższego poziomu technologicznego

Bardziej szczegółowo

polski Inwertorowe źródła prądu do spawania łukowego i cięcia plazmowego

polski Inwertorowe źródła prądu do spawania łukowego i cięcia plazmowego polski Inwertorowe źródła prądu do spawania łukowego i cięcia plazmowego www.selcoweld.com www.selcoweld.com Selco producent inwertorowych źródeł prądu od ponad 30 lat Selco to firma, która już od ponad

Bardziej szczegółowo

Najlepsze rozwiązanie dla obróbki strumieniowościernej. w przemyśle stoczniowym

Najlepsze rozwiązanie dla obróbki strumieniowościernej. w przemyśle stoczniowym Najlepsze rozwiązanie dla obróbki strumieniowościernej w przemyśle stoczniowym Przez ostatnie kilka lat, Profilum zostało wdrożone w przemyśle stoczniowym u głównych graczy na rynku i dowiodło, że jest

Bardziej szczegółowo

POWERSTOCC. Inwertery fotowoltaiczne

POWERSTOCC. Inwertery fotowoltaiczne POWERSTOCC Inwertery fotowoltaiczne POWERSTOCC Inwertery fotowoltaiczne Najważniejszymi kryteriami wyboru w instalacjach fotowoltaicznych są niezawodność, trwałość oraz stosunek kosztów do wykorzystania.falownik

Bardziej szczegółowo

ENERGOOSZCZĘDNE PRALNICOWIRÓWKI D-LINE

ENERGOOSZCZĘDNE PRALNICOWIRÓWKI D-LINE ENERGOOSZCZĘDNE PRALNICOWIRÓWKI D-LINE ENERGOOSZCZĘDNE PRALNICOWIRÓWKI D-LINE Z IPSO wierzymy w wyższy poziom efektywności. Oznacza to tworzenie pomysłowych rozwiązań, które ograniczają odpady, oszczędzają

Bardziej szczegółowo

INVEOR nowy standard w technice napędów pomp i wentylatorów.

INVEOR nowy standard w technice napędów pomp i wentylatorów. INVEOR nowy standard w technice napędów pomp i wentylatorów. Uniwersalny falownik do typowych silników asynchronicznych o mocy od 0,25 kw do 22kW. Inteligentne połączenia Inteligentna technika napędowa

Bardziej szczegółowo

Pierwsza wszechstronna, modułowa kształtka o regulowanym kącie

Pierwsza wszechstronna, modułowa kształtka o regulowanym kącie , Pierwsza wszechstronna, modułowa kształtka o regulowanym kącie PAM Innowacyjność w służbie klientom Posiadając ponad 150 lat doświadczenia, PAM jest wierna korporacyjnej tradycji ciągłego tworzenia nowych

Bardziej szczegółowo

Komory wędzarniczo parzelnicze

Komory wędzarniczo parzelnicze Komory wędzarniczo parzelnicze... dla przemysłu ANLAGENBAU GmbH Hermetic-komory wędzarnicze oszczędzające energię i spełniające wymogi ochrony środowiska Mocne podzespoły... czy to klamka, czy samo pozycjonujące

Bardziej szczegółowo

Separator membranowy z przyłączem sterylnym do homogenizatorów Model

Separator membranowy z przyłączem sterylnym do homogenizatorów Model Separatory membranowe Separator membranowy z przyłączem sterylnym do homogenizatorów Model 990.30 Karta katalogowa WIKA DS 99.33 Inne zatwierdzenia patrz strona 6 Zastosowanie Maszyny homogenizujące do

Bardziej szczegółowo

SCK. Sprężarki powietrza SCK 41-100

SCK. Sprężarki powietrza SCK 41-100 SCK Sprężarki powietrza SCK 41-100 ALUP Zaawansowana technologia. Wieloletnie doświadczenie. Firma Alup Kompressoren, to ponad 85 lat doświadczenia w przemyśle. Od wielu lat dostarczamy rozwiązania odpowiadające

Bardziej szczegółowo

Bębnowe oczyszczarki strumieniowościerne

Bębnowe oczyszczarki strumieniowościerne Bębnowe oczyszczarki strumieniowo-ścierne Technika obróbki strumieniowo-ściernej Maszyny używane Systemy transportowe Serwis i części zamienne Bębnowe oczyszczarki strumieniowościerne są dostępne w różnych

Bardziej szczegółowo

SCROUNGER. Zgarniacz oleju. Skuteczny w usuwaniu oleju z chłodziw i roztworów myjących

SCROUNGER. Zgarniacz oleju. Skuteczny w usuwaniu oleju z chłodziw i roztworów myjących Maitland Road, Lion Barn Business Park, Needham Market, Suffolk, IP6 8NZ Tel.: + 44 (0) 1449 726800 Fax: + 44 (0) 1449 721719 info@masterchemical.co.uk www.masterchemical.co.uk SCROUNGER Zgarniacz oleju

Bardziej szczegółowo

KEMPPI K3 SPRZĘT SPAWALNICZY. Master S 400

KEMPPI K3 SPRZĘT SPAWALNICZY. Master S 400 KEMPPI K3 SPRZĘT SPAWALNICZY Master S 400 8.01.2018 Master S 400 PRZENOŚNA I PROSTA SPAWARKA MMA O DUŻEJ MOCY DO ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH Master S 400 jest przeznaczony do wydajnego spawania elektrodami

Bardziej szczegółowo

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu Doskonałość w każdym calu Przegląd Naturalnie pierwszy wybór Wycieraczki DENSO, charakteryzujące się unikatowym projektem, wykonane z materiałów doskonałej jakości zgodnie z najbardziej wymagającymi normami

Bardziej szczegółowo

PRECYZJA 100% 90% 80% 70% 60% 50% SZYBKOŚĆ 40% 30% 20% 10% JAKOŚĆ POWIERZCHNI RÓBKI. Druty certyfikowane

PRECYZJA 100% 90% 80% 70% 60% 50% SZYBKOŚĆ 40% 30% 20% 10% JAKOŚĆ POWIERZCHNI RÓBKI. Druty certyfikowane RÓBKI Druty certyfikowane Czy wiecie? Stosowanie nie certyfikowanych materiałów eksploatacyjnych lub nieoryginalnych części zamiennych może obniżyć wydajność maszyny nawet o! Konkurencyjność Państwa maszyny

Bardziej szczegółowo

ROPA NAFTOWA I GAZ ROZWIĄZANIA DO WSTĘPNEGO OCZYSZCZANIA DLA STACJI UZDATNIANIA WODY I OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW API CPI DAF I WSZYSTKO DZIAŁA JAK NALEŻY.

ROPA NAFTOWA I GAZ ROZWIĄZANIA DO WSTĘPNEGO OCZYSZCZANIA DLA STACJI UZDATNIANIA WODY I OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW API CPI DAF I WSZYSTKO DZIAŁA JAK NALEŻY. NUMER www.probig.com WYKONANYCH Z TWORZYWA WŚRÓD SYSTEMÓW ZGARNIAJĄCYCH API CPI DAF ROPA NAFTOWA I GAZ ROZWIĄZANIA DO WSTĘPNEGO OCZYSZCZANIA DLA STACJI UZDATNIANIA WODY I OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW I WSZYSTKO

Bardziej szczegółowo

SPECJALIZACJA W STALI NIERDZEWNEJ

SPECJALIZACJA W STALI NIERDZEWNEJ SPECJALIZACJA W STALI NIERDZEWNEJ 02 TSN PASJA DO STALI NIERDZEWNEJ Od ponad 10 lat specjalizujemy się w obróbce stali nierdzewnej. Jednym z dwóch filarów naszej działalności jest produkcja maszyn i urządzeń

Bardziej szczegółowo

Ściernice do przecinania i szlifowania

Ściernice do przecinania i szlifowania Bogaty asortyment Flexovit oferuje najszerszy asortyment ściernic, które spełniają wszystkie wymagania klientów. Oferta handlowa Flexovit obejmuje trzy osobne linie produktowe, które oferują trzy różne

Bardziej szczegółowo

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I PIENIĘDZY DZIĘKI PŁYTOM

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I PIENIĘDZY DZIĘKI PŁYTOM OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I PIENIĘDZY DZIĘKI PŁYTOM NOWE ENERGOOSZCZĘDNE I SZCZELNE ROZWIĄZANIE EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA I OSZCZĘDNOŚCI Najwyższy poziom wydajności energetycznej i efektywności kosztowej to główne

Bardziej szczegółowo

SPRĘŻARKI ŚRUBOWE Wydajność 0,43 43,7 m³/min

SPRĘŻARKI ŚRUBOWE Wydajność 0,43 43,7 m³/min www.almig.pl SPRĘŻARKI ŚRUBOWE Wydajność 0,43 43,7 m³/min 2 INNOWACYJNE SPRĘŻARKI MADE IN GERMANY ALMiG Kompressoren GmbH To marka będąca gwarancją najwyższego poziomu technologicznego w branży sprężonego

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGIA MYCIA PRZEMYSŁOWEGO

TECHNOLOGIA MYCIA PRZEMYSŁOWEGO TECHNOLOGIA MYCIA PRZEMYSŁOWEGO CZYSTY INTERES www.durr.com NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MYCIA DAJĄCA PAŃSTWU WIELE DAJĄCA PAŃSTWU WIELE KORZYŚCI KORZYŚCI Standardowe kompaktowe urządzenia Indywidualnie dostosowane

Bardziej szczegółowo

safetyiq BEZPIECZEŃSTWO W NOWYCH WYMIARACH INTELIGENTNA OCHRONA ZWIĘKSZAJĄCEGO WYDAJNOŚĆ

safetyiq BEZPIECZEŃSTWO W NOWYCH WYMIARACH INTELIGENTNA OCHRONA ZWIĘKSZAJĄCEGO WYDAJNOŚĆ safetyiq BEZPIECZEŃSTWO W NOWYCH WYMIARACH INTELIGENTNA OCHRONA ZWIĘKSZAJĄCEGO WYDAJNOŚĆ Zabezpieczenia, systemy i usługi stworzone z myślą o przyszłości safetyiq INTELIGENTNA OCHRONA ZWIĘKSZAJĄCA WYDAJNOŚĆ

Bardziej szczegółowo

RDX MODUŁOWY SYSTEM SUSZĄCY W TECHNOLOGII SPRĘŻONEGO POWIETRZA DO GRANULATÓW TWORZYW

RDX MODUŁOWY SYSTEM SUSZĄCY W TECHNOLOGII SPRĘŻONEGO POWIETRZA DO GRANULATÓW TWORZYW RDX MODUŁOWY SYSTEM SUSZĄCY W TECHNOLOGII SPRĘŻONEGO POWIETRZA DO GRANULATÓW TWORZYW Fizyczna zasada działania suszenia sprężonym powietrzem Rozprężenie suchego sprężonego powietrza do ciśnienia atmosferycznego

Bardziej szczegółowo

Food Processing Equipment PRZEMYSŁOWY SMAŻALNIK ŁOPATKOWY DO PRACY CIĄGŁEJ

Food Processing Equipment PRZEMYSŁOWY SMAŻALNIK ŁOPATKOWY DO PRACY CIĄGŁEJ Food Processing Equipment PRZEMYSŁOWY SMAŻALNIK ŁOPATKOWY NEAEN SnackPro DO PRACY CIĄGŁEJ Przemysłowe smażalniki NEAEN SnackPro do pracy ciągłej zostały specjalnie zaprojektowane do smażenia produktów

Bardziej szczegółowo

Czym jest aerogel? Izolacja aerogelem zapewnia maksimum ochrony termicznej przy minimalnej wadze i grubości.

Czym jest aerogel? Izolacja aerogelem zapewnia maksimum ochrony termicznej przy minimalnej wadze i grubości. Czym jest aerogel? Otrzymany w 1931 roku aerożel składa się w ponad 90% z powietrza, co czyni go bardzo skutecznym izolatorem o najniższym przewodnictwie termicznym. Aspen Aerogels uczynił z aerożelu bardzo

Bardziej szczegółowo

Elastyczny system. Apteki Automatyzacja komisjonowanie ECOMAT MEDIMAT ROBOMAT Fill IN BOX SPEED BOX Blistrowanie. Trójwymiarowe rozpoznawanie obrazów

Elastyczny system. Apteki Automatyzacja komisjonowanie ECOMAT MEDIMAT ROBOMAT Fill IN BOX SPEED BOX Blistrowanie. Trójwymiarowe rozpoznawanie obrazów Elastyczny system Każde rozwiązanie systemowe jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb danej apteki. Takie podejście umożliwia optymalną lokalizację, która zapewni najlepszą efektywność. Przy tym nie

Bardziej szczegółowo

Ogólne dane techniczne Ploter L3

Ogólne dane techniczne Ploter L3 Ogólne dane techniczne Ploter L3 Your first choice in digital cutting. L3 Ploter do rozkroju skóry Cechy które ekscytują Powierzchnia robocza. Powierzchnia cięcia wykonana jest z bardzo stabilnej, doskonale

Bardziej szczegółowo

Modułowy głośnik sufitowy firmy Bosch Przemyślane rozwiązanie - pasuje do każdego sufitu

Modułowy głośnik sufitowy firmy Bosch Przemyślane rozwiązanie - pasuje do każdego sufitu Modułowy głośnik sufitowy firmy Bosch Przemyślane rozwiązanie - pasuje do każdego sufitu 2 Modułowy głośnik sufitowy Zaprojektowany z myślą o instalatorach Pasuje do każdego sufitu Nowatorska, modułowa

Bardziej szczegółowo

Przegląd zastosowań Materiały kompozytowe

Przegląd zastosowań Materiały kompozytowe Przegląd zastosowań Materiały kompozytowe Twój najlepszy wybór w dziedzinie cięcia cyfrowego. Dynamiczny rozwój rynków wymaga elastycznych rozwiązań Rygorystyczne wymogi jakościowe przy zastosowaniu wymagających

Bardziej szczegółowo

Powietrzna pompa ciepła ekologia i nowoczesne ogrzewanie domu

Powietrzna pompa ciepła ekologia i nowoczesne ogrzewanie domu Powietrzna pompa ciepła ekologia i nowoczesne ogrzewanie domu Coraz częściej decydujemy się na budowę domu w standardzie energooszczędnym wyróżniający się odpowiednią izolacją ścian, przegród zewnętrznych,

Bardziej szczegółowo

Kasa Novitus Nano E Med

Kasa Novitus Nano E Med Kasa Novitus Nano E Med 1. Najnowocześniejsza, najbardziej zaawansowana technologicznie tego typu kasa na rynku, spełnia najnowsze wymagania Ministerstwa Finansów dotyczące urządzeń fiskalnych (kopia elektroniczna,

Bardziej szczegółowo

1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego.

1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego. Obsługa Klientów 1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego. 01 18.500.000 produktów FANUC zainstalowanych na całym świecie 55 lat doświadczenia średni

Bardziej szczegółowo

Ultradźwiękowy miernik poziomu

Ultradźwiękowy miernik poziomu j Rodzaje IMP Opis Pulsar IMP jest ultradźwiękowym, bezkontaktowym miernikiem poziomu. Kompaktowa konstrukcja, specjalnie zaprojektowana dla IMP technologia cyfrowej obróbki echa. Programowanie ze zintegrowanej

Bardziej szczegółowo

RODZINA PROFI SLIM POLSKIE OŚWIETLENIE LEDOWE

RODZINA PROFI SLIM POLSKIE OŚWIETLENIE LEDOWE RODZINA PROFI SLIM POLSKIE OŚWIETLENIE LEDOWE RODZINA PROFI SLIM POLSKI PRODUCENT RODZINA DIODOWYCH LAMP PRZENOŚNYCH PROFI SLIM. Profesjonalne i ergonomiczne oświetlenie dla Twojego warsztatu. W innowacyjnej

Bardziej szczegółowo

Zielono-żółta siła. Filtry do maszyn rolniczych

Zielono-żółta siła. Filtry do maszyn rolniczych Zielono-żółta siła Filtry do maszyn rolniczych Program produktów MANN-FILTER do maszyn rolniczych: Filtry powietrza Filtry oleju Filtry wstępne paliwa Filtry kabinowe Systemy odpowietrzania skrzyni korbowej

Bardziej szczegółowo

DENSO. Charakterystyka. pracy. Szybkie grzanie, Szybki rozruch. Innowator branży motoryzacyjnej

DENSO. Charakterystyka. pracy. Szybkie grzanie, Szybki rozruch. Innowator branży motoryzacyjnej Świece Żarowe DENSO Innowator branży motoryzacyjnej Charakterystyka pracy Szybkie grzanie, Szybki rozruch Od wielu lat DENSO cieszy się wśród producentów samochodów wysoką renomą. Obecnie, jako największy

Bardziej szczegółowo

ANDRITZ Pompy odśrodkowe Seria S

ANDRITZ Pompy odśrodkowe Seria S ANDRITZ Pompy odśrodkowe Seria S www.andritz.com/pumps Pompy dla mediów czystych oraz zawierających części stałe Od ponad 100 lat, firma ANDRITZ jest znana głównie dzięki swoim kompetencjom i innowacji

Bardziej szczegółowo

Przyszłość technologii prostowania? Teraz zaczyna się od nowa!

Przyszłość technologii prostowania? Teraz zaczyna się od nowa! Przyszłość technologii prostowania? Teraz zaczyna się od nowa! Peak Performer GC Peak Performance Levelling Machines Tylko ci, którzy szukają innowacji, znajdą je. 2 Spis treści Rewolucje oznaczają początek

Bardziej szczegółowo

Seria MB. Year and Brochure Title. Ingeniously Practical. Zaawansowane funkcje. Precyzyjne wyniki.

Seria MB. Year and Brochure Title. Ingeniously Practical. Zaawansowane funkcje. Precyzyjne wyniki. Seria MB Year and Brochure Title High Performance Balances and Scales Prosta i skuteczna analiza wilgotności. Zaawansowane funkcje. Precyzyjne wyniki. Najlepszy wybór do analizy wilgotności od laboratorium

Bardziej szczegółowo

Uzdatnianie wody bez chemikaliówrazem

Uzdatnianie wody bez chemikaliówrazem Uzdatnianie wody bez chemikaliówrazem z ProMinent-em Niezawodne w eksploatacji systemy UV - dla różnych zastosowań Printed in Germany, PT PM 010 04/05 PL MT05 01 04/05 PL Systemy UV Systemy UV Dulcodes

Bardziej szczegółowo

Karta charakterystyki online MVM-04M-2MC-MKLB TTK70 ENKODERY LINIOWE

Karta charakterystyki online MVM-04M-2MC-MKLB TTK70 ENKODERY LINIOWE Karta charakterystyki online MVM-04M-2MC-MKLB TTK70 A B C D E F Rysunek może się różnić Informacje do zamówienia Typ Więcej wersji urządzeń i akcesoriów Nr artykułu MVM-04M-2MC-MKLB 6037423 www.sick.com/ttk70

Bardziej szczegółowo

DOZOWNIKI GRANULATU TWORZYWA SZTUCZNEGO

DOZOWNIKI GRANULATU TWORZYWA SZTUCZNEGO DOZOWNIKI GRANULATU TWORZYWA SZTUCZNEGO Systemy dozowania granulatu 02 Dane techniczne oraz więcej informacji na www.dopak.pl Dozownik DC-18 z podajnikiem Venturi WOLUMETRYCZNE DOZOWNIKI DC NAWET 50% OSZCZĘDNOŚCI

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO HSW EASY Safe. Bezpieczny ze szkłem hartowanym i laminowanym dzięki sprawdzonej technologii Clamp & Glue. ŚCIANA PRZESUWNA ŚCIANA

Bardziej szczegółowo

Czasami potrzeba czegoś więcej niż woda. - potrzeba inteligentnego systemu Ecoflex

Czasami potrzeba czegoś więcej niż woda. - potrzeba inteligentnego systemu Ecoflex Czasami potrzeba czegoś więcej niż woda - potrzeba inteligentnego systemu Ecoflex EKO oznacza czysto Każde wyzwanie dotyczące sprzątania jest inne. Na szczęście znaleźliśmy elastyczny sposób. System Nilfisk

Bardziej szczegółowo

Aluminiowe profile modułowe

Aluminiowe profile modułowe Aluminiowe profile modułowe 2 www.jordan-matcon.pl 3 KANYA to aluminiowy system modułowy o nieograniczonych możliwościach. Nasze profile znajdują bardzo wiele zastosowań, w wielu branżach. Charakteryzują

Bardziej szczegółowo

heat transfer solutions CSM Kompaktowa wytwornica pary czystej Lepsze rozwiązania dla systemów parowych KOMPETENCJE ROZWIĄZANIA TRWAŁY POSTĘP

heat transfer solutions CSM Kompaktowa wytwornica pary czystej Lepsze rozwiązania dla systemów parowych KOMPETENCJE ROZWIĄZANIA TRWAŁY POSTĘP heat transfer solutions CSM Kompaktowa wytwornica pary czystej CSM-C & CSM-E Kompaktowa wytwornica pary czystej Spirax Sarco jest wiodącą na świecie firmą specjalizującą się w systemach pary wodnej i kondensatu.

Bardziej szczegółowo

Konwencjonalna centrala sygnalizacji pożaru serii 500 Proste jak ABC

Konwencjonalna centrala sygnalizacji pożaru serii 500 Proste jak ABC Konwencjonalna centrala sygnalizacji pożaru serii 500 Proste jak ABC 2 Centrala sygnalizacji pożaru charakteryzująca się łatwością montażu, konfiguracji, konserwacji i użytkowania. Wyświetlacz LCD wskazujący

Bardziej szczegółowo

Znaczenie energoelektroniki dla instalacji przyłączonych do sieci

Znaczenie energoelektroniki dla instalacji przyłączonych do sieci Marcin Sawczyn SMA SOLAR TECHNOLOGY AG Znaczenie energoelektroniki dla instalacji przyłączonych do sieci ENERGYREGION - Efektywny rozwój rozproszonej energetyki odnawialnej w połączeniu z konwencjonalną

Bardziej szczegółowo

Płytowy wymiennik ciepła z certyfikatem jakości thermowave obchodzi dwudzieste urodziny Niedziela, 26 Maj :10

Płytowy wymiennik ciepła z certyfikatem jakości thermowave obchodzi dwudzieste urodziny Niedziela, 26 Maj :10 Firma thermowave GmbH, specjalista w dziedzinie płytowych wymienników ciepła, wraz z końcem roku 2012 może spojrzeć wstecz na 20 lat pomyślnego rozwoju, a także, biorąc pod uwagę współpracę z grupą Güntner,

Bardziej szczegółowo

Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej.

Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej. Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej www.caps-group.com 2 CO ROBIMY? Grupa CAPS oferuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania dla kompleksowego wyposażenia powierzchni handlowych, edukacyjnych, biurowych,

Bardziej szczegółowo

Wytrzymałe i niezawodne do codziennych prac budowlanych i renowacyjnych, a także do realizacji zadań z zakresu aranżacji ogrodów i architektury

Wytrzymałe i niezawodne do codziennych prac budowlanych i renowacyjnych, a także do realizacji zadań z zakresu aranżacji ogrodów i architektury MAŁE MŁOTY HYDRAULICZNE SERII EC Wytrzymałe i niezawodne do codziennych prac budowlanych i renowacyjnych, a także do realizacji zadań z zakresu aranżacji ogrodów i architektury krajobrazu. Potrzebujesz

Bardziej szczegółowo

Piec nadmuchowy na gorące powietrze

Piec nadmuchowy na gorące powietrze Piec typ U Piec nadmuchowy na gorące powietrze DOSTĘPNY JEST W KOLORACH Ral 5005 Ral 4006 Ral 1023 Ral 6018 srebrny Ral 4 Piec Robust typ U piec nadmuchowy na gorące powietrze s. 1/4 CHARAKTERYSTYKA Piec

Bardziej szczegółowo

Sprężarki olejowe. VB5-37 kw

Sprężarki olejowe. VB5-37 kw Sprężarki olejowe V5-37 kw Zróżnicowane rozwiązania. trakcyjne cenowo opcje. Zamknięte sprężarki śrubowe firmy erius TM z serii V5-37 kw to wydajność w konkurencyjnej cenie. Od samodzielnych sprężarek

Bardziej szczegółowo

Wiodący na świecie producent lakierów Założona w 1883 Centrala w Pittsburgu, Pennsylvania, USA

Wiodący na świecie producent lakierów Założona w 1883 Centrala w Pittsburgu, Pennsylvania, USA Wiodący na świecie producent lakierów Założona w 1883 Centrala w Pittsburgu, Pennsylvania, USA Współpraca między Daimler AG i PPG Współpraca, która opłaca się ze względu na Przekazanie fachowej wiedzy

Bardziej szczegółowo

MIEDZIANE RURY PRZEMYSŁOWE. TECTUBE _cips, TECTUBE _med [PL] KME Germany AG & Co. KG. Member of the KME Group

MIEDZIANE RURY PRZEMYSŁOWE. TECTUBE _cips, TECTUBE _med [PL] KME Germany AG & Co. KG. Member of the KME Group MIEDZIANE RURY PRZEMYSŁOWE TECTUBE _cips KME Germany AG & Co. KG TECTUBE _cips, [PL] Member of the KME Group TECTUBE _cips Rury miedziane o najwyższej jakości, znajdujące zastosowanie w transporcie gazów

Bardziej szczegółowo