Moc ultradźwięków to przyszłość mycia technologicznego ))

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Moc ultradźwięków to przyszłość mycia technologicznego ))"

Transkrypt

1 Weber Ultrasonics Moc ultradźwięków to przyszłość mycia technologicznego )) Technika w służbie czystości.

2

3 Silni partnerzy po Twojej stronie Rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta to źródło naszego sukcesu )) Weber Ultrasonics to innowacja, wysoka jakość i zrozumienie potrzeb klienta. Firma została założona w 1998 roku przez Dietera Webera. Dzisiaj należy ona do czołówki producentów urządzeń do mycia i spawania ultradźwiękowego oraz zastosowań specjalnych. Nasze spółki i przedstawicielstwa handlowe można znaleźć na całym świecie. Weber Ultrasonics Group Zaspokojenie indywidualnych potrzeb i uzyskanie najwyższych standardów jakości, które zmaksymalizują korzyści klienta - aby osiągnąć ten cel, opraco- -wujemy obok urządzeń standardowych, również rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych oczekiwań klienta. Nasze innowacyjne, wysokiej jakości produkty do mycia ultradźwiękowego i zastosowań specjalnych w ciągu kilku lat uczyniły z nas lidera technologicznego - również w wymiarze międzynarodowym. Zdajemy sobie sprawę, że nasz sukces jest zwierciadłem sukcesu naszych klientów. Dlatego dążymy do długofalowej współpracy z klientami i zakładamy wysokie standardy jakości naszych produktów i naszych działań. Naszym klientom oferujemy rozwiązania nowe pod względem technologicznym i przemyślane pod względem ekonomicznym. Nasze produkty i usługi, nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Ci uzyskać przewagę nad konkurencją i zapewnią sukces rynkowy. Wraz z naszymi spółkami Weber Ultrasonics America, Weber Ultrasonics Asia, Weber Ultrasonics Weld & Cut i Weber Entec, dysponujemy rozległymi kompetencjami w dziedzinie technologii ultradźwiękowych i stosujemy je z powodzeniem na forum międzynarodowym. Ponadto nasi klienci mają do dyspozycji międzynarodową sieć handlową i serwisową z licznymi ośrodkami w Europie, Azji i USA. Wszystkie przedsiębiorstwa należące do grupy posiadają certyfikat DIN EN ISO 9001:2008.

4 Twój partner technologiczny z wiedzą specjalistyczną Produkty ultradźwiękowe, na które czeka rynek ))» Przemysł samochodowy» Przemysł lotniczy» Elektrownie atomowe» Obróbka metalu» Przemysł elektrotechniczny» Mechanika precyzyjna» Galwanotechnika» Przemysł optyczny» Przemysł elektroniczny» Rozlewnie napoi» Rozdrabnianie osadów ściekowych» Produkcja biżuterii» Przemysł włókienniczy... Mycie podzespołów to coraz ambitniejsze zadanie Do grona naszych klientów zaliczają się małe, średnie i duże przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej i lotniczej, elektrotechniki i elektroniki, techniki medycznej i zegarmistrzostwa, mechaniki precyzyjnej i optyki, galwanotechniki i technologii oczyszczania powierzchni oraz obróbki metalu i produkcji elektronicznych płytek drukowanych. We wszystkich tych segmentach przemysłu obowiązuje zasada: czystość podzespołu to kryterium jakości. Niezależnie od tego, czy podzespoły te wytwarzane są w procesie obróbki plastycznej, obróbki skrawaniem czy odlewniczej, dalsze ich przetwarzanie lub montaż wymaga zazwyczaj absolutnie czystych powierzchni. Mycie ultradźwiękowe realizuje ten wymóg w sposób efektywny, niezawodny i nieinwazyjny dla materiału. Usuwane są zarówno zabrudzenia w postaci ciał obcych, takich jak wióry i kurz, jak również zabrudzenia w postaci powłok, na przykład warstwy oleju, emulsji lub środka antyadhezyjnego. Rozwiązania optymalizujące produkcję Weber Ultrasonics oferuje szeroką paletę produktów, na którą składają się optymalnie dostosowane do zróżnicowanych wymagań, innowacyjne urządzenia ultradźwiękowe. Za ich pomocą, nawet w przypadku skomplikowanych geometrycznie elementów oraz złożonych podzespołów, można osiągnąć wysoki stopień czystości w krótkim czasie. Odbywa się to w sposób wyjątkowo łagodny dla materiału oraz z minimalnym udziałem chemikaliów i niewielkim nakładem energii. Stosując rozwiązania marki Weber Ultrasonics nasi klienci tworzą nierzadko branżowe standardy.

5

6 Łagodne, ale skuteczne mycie Innowacyjne urządzenia ultradźwiękowe to gwarancja czystości podzespołów )) Generatory ultradźwiękowe marki Weber Ultrasonics łączą w sobie innowacyjność z nienaganną jakością, wysoką skutecznością oraz doskonałym serwisem. Jest to idealna kombinacja, pozwalająca realizować zadania związane z myciem technologicznym w sposób optymalny pod względem kosztów i jakości.

7 Od 25 KHz do 1 MHz Zasada mycia ultradźwiękowego Efekt mycia ultradźwiękowego oparty jest na fizycznym zjawisku kawitacji: generator ultradźwiękowy wytwarza elektryczne sygnały o określonej częstotliwości, które przenoszone są za pośrednictwem przetwornika powierzchniowego bądź prętowego do cieczy. Ciśnienie akustyczne charakteryzuje się występującym na zmianę polem pod- i nadciśnienia. Pod wpływem wysokiej intensywności drgań tworzą się w fazie podciśnienia mikroskopijnie małe kawerny. Można je porównać do małych pęcherzyków, które w fazie nadciśnienia zapadają się w sobie (implodują) i tworzą miejscowe fale uderzeniowe o znacznej gęstości energetycznej. W cieczy powstają również mikrostrumienie, które spłukują zabrudzenia w postaci powłok lub cząsteczek na przeznaczonych do mycia podzespołach. Wiedza, który przynosi korzyści Generatory ultradźwiękowe marki Weber Ultrasonics ustanawiają standardy w swojej dziedzinie: wyróżnia je cyfrowe wytwarzanie i regulacja częstotliwości drgań ultradźwiękowych, nie uzyskiwana dotychczas stałość częstotliwości, amplitudy i mocy oraz funkcja interwałów. Wszystkie nasze generatory wyposażone są ponadto w różne innowacyjne funkcje zabezpieczające, gwarantujące najwyższe bezpieczeństwo eksploatacji. Reagujący na potrzeby rynku rozwój produktów oraz najnowocześniejsze metody produkcji są podstawą zadowolenia klientów z tego jesteśmy dumni.

8 Od 25 KHz do 1 MHz Optymalny generator ultradźwiękowy, który wszystko umyje )) 2 1 Obszerna paleta generatorów marki Weber Ultrasonics pozwala na stworzenie linii myjącej dostosowanej do potrzeb, bezpiecznej i ekonomicznej, która wypełni praktycznie każde zadanie związane z myciem. Generatory ultradźwiękowe SONIC DIGITAL o częstotliwościach w zakresie 25 do 250 khz charakteryzują się cyfrowym wytwarzaniem i regulacją częstotliwości, ekstremalnie wysoką jednorodnością częstotliwości, amplitudy i mocy. W przypadku mycia wymagającego stosowania fal akustycznych o różnych częstotliwościach, modułowe generatory ultradźwiękowe SONIC DIGITAL MULTI są po prostu niezastąpione. Modułowe generatory ultradźwiękowe ULTRASONIC MICRO CLEANING (UMC) myją nawet bardzo wrażliwe powierzchnie w sposób efektywny i nie niszcząc materiału. 1 ULTRASONIC MICRO CLEANING Seria generatorów 1 MHz Do czyszczenia najwrażliwszych podzespołów oraz powierzchni o najdelikatniejszej strukturze występujących na przykład przy produkcji ogniw fotowoltaicznych, drukowanych płytek elektronicznych, optyce precyzyjnej i mikrooptyce, technice medycznej oraz mikro- i nanotechnice, firma Weber Ultrasonics stworzyła innowacyjną serię generatorów ultradźwiękowych ULTRASONIC MICRO CLEANING (UMC) o częstotliwości 1 MHz i 500-kHz oraz SONIC DIGITAL o częstotliwości 250 khz. Dzięki mocy rzędu 250 lub 500 wat oraz odpowiednim układom przetworników generatory modułowe UMC potrafią elastycznie dopasować się do systemów mycia ultradźwiękowego wysokiej częstotliwości. Bezstopniowa regulacja mocy pomiędzy 10% a 100% zapewnia powtarzalne, nieinwazyjne i nie pozostawiające osadów usuwanie zanieczyszczeń natury cząsteczkowej i powłokowej, nawet w zakresie nanometrów.

9 2 SONOSUB MULTI, SONIC DIGITAL MULTI Ultradźwiękowe, wieloczęstotliwościowe generatory modułowe i przetworniki Dzięki najnowocześniejszej technice regulacji generatory UMC osiągają maksymalną stałość wszystkich istotnych parametrów procesowych. Generator i jednostka przetwornika są stale optymalnie ze sobą zsynchronizowane. W rezultacie przenoszenie energii odbywa się z wyjątkowo niskim współczynnikiem strat oraz wysokim współczynnikiem sprawności. Generator może współpracować z każdym, kompatybilnym z nim przetwornikiem o tej samej klasie mocy, bez konieczności skomplikowanego dostrajania. Kolejną zaletą generatorów UMC jest ich niezwykle zwarta konstrukcja wynikająca z zastosowania zaawansowanych technicznie elementów konstrukcyjnych: w obudowie 19 można zintegrować do sześciu modułów 1 MHz. Podobnie jak wszystkie generatory ultradźwiękowe marki Weber Ultrasonics, również urządzenia 1 MHz dysponują licznymi funkcjami zwiększającymi bezpieczeństwo procesowe i robocze, na przykład zabezpieczeniami przed zwarciem, pracą jałową i przegrzaniem. Wielorakie zadania w zakresie mycia technologicznego, jak np. mycie zgrubne, dokładne i precyzyjne, oraz różnorodność materiałowa produktów wymagają zazwyczaj kilku systemów mycia ultradźwiękowego o zróżnicowanych częstotliwościach. Powoduje to zwiększone zapotrzebowanie inwestycyjne i przestrzenne. Wieloczęstotliwościowe generatory ultradźwiękowe marki Weber Ultrasonics eliminują ten problem. Generatory modułowe SONIC DIGITAL MULTI z możliwością wytwarzania do trzech częstotliwości drgań w jednym urządzeniu stanowią wygodny i nie zajmujący dużo miejsca sposób na realizację linii mycia ultradźwiękowego. Ich zastosowanie daje maksymalną elastyczność i efektywność. Generatory SONIC DIGITAL MULTI są dostępne jako przetworniki 3-częstotliwościowe 40, 80 i 120 khz lub 2-częstotliwościowe 25 i 50 khz. Można je stosować z dobranymi pod względem częstotliwości przetwornikami zanurzeniowymi SONOSUB MULTI. Dzięki cyfrowemu wytwarzaniu i regulacji częstotliwości, moc wyjściowa regulowana w zakresie 10% do 100%, jest stale do dyspozycji. Wieloczęstotliwościowe generatory modułowe SONIC DIGITAL MULTI posiadają ponadto możliwość włączenia funkcji interwałów. Zapewnia ona odpowiednie potraktowanie każdego mytego elementu i obróbkę przy każdym procesie mycia. Weber Ultrasonics zaopatrzył urządzenie SONOSUB MULTI w specjalny zestaw jednostek przetwornika. Każdy z tych elementów może optymalnie przetworzyć wygenerowane drgania mechaniczne w żądanej częstotliwości na falę akustyczną. Uzyskiwany jest dzięki temu porównywalny, wyższy współczynnik sprawności.

10 25 KHz do 1 MHz Optymalna moc i bezpieczeństwo procesowe )) SONIC DIGITAL ULC Generator ultradźwiękowy SONIC DIGITAL LC Generator ultradźwiękowy 5 SONIC DIGITAL HS Ultradźwiękowy generator szynowy Generatory SONIC DIGITAL ULC idealnie nadają się do mycia technologicznego, przy którym wystarczająca jest moc do 400 wat. Te zwarte, wytrzymałe i niedrogie urządzenia o niewielkich rozmiarach przekonują dzięki cyfrowemu wytwarzaniu i regulacji częstotliwości, stałej mocy wyjściowej oraz funkcji interwałów. Zapewnia to precyzyjne nadźwiękowianie produktu. Wersja wyposażenia premium, na które składa się selsyn, wyświetlacz mocy i stanu roboczego oraz wielofunkcyjny wyświetlacz LCD ze szcze- -gółowymi komunikatami tekstowymi, zapewnia łatwą i bezpieczną obsługę. W wersji Basic dostępne są: jednostka obsługowa Service Unit bądź zdejmowalny front obsługowy z wyświetlaczem wielofunkcyjnym. Do obsługi z komputera PC dostępny jest w ramach opcji interfejs RS 485. Generatory SONIC DIGITAL wyposażone są również w różnorakie innowacyjne funkcje zabezpieczające, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo eksploatacji. Wolno stojące generatory SONIC DIGITAL LC typu stand-alone nadają się w szczególności do wymagających niewielkiej przestrzeni technik mycia i obróbki powierzchni. Łączą one zalety najnowocześniejszej techniki cyfrowej z wytrzymałą, zwartą konstrukcją i prostą obsługą urządzenia. Dzięki cyfrowemu wytwarzaniu i regulacji częstotliwości, stałej mocy wyjściowej oraz funkcji interwałów urządzenia te ustanawiają standardy w zakresie mocy do 2000 wat. Wersja wyposażenia premium, na które składa się selsyn, wyświetlacz mocy i stanu roboczego oraz wielofunkcyjny wyświetlacz LCD ze szczegółowymi komunikatami tekstowymi, zapewnia łatwą i bezpieczną obsługę. Generatory SONIC DIGITAL wyposażone są standardowo w różne funkcje zabezpieczające, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo eksploatacji. Do funkcji tych należy między innymi inteligentny system chłodzenia oraz układ zabezpieczający przed zwarciem, pracą jałową i przeciążeniem. Generatory szynowe SONIC DIGITAL dostosowane są do potrzeb konstruktorów technologicznych linii ultradźwiękowych. Niezależnie od tego, czy mają być zastosowane w zupełnie nowej linii czy też stanowić doposażenie już istniejącej jednym kliknięciem dadzą się one zintegrować w szybki i łatwy sposób z systemami szaf rozdzielczych. Zakres mocy do 2000 wat, cyfrowe wytwarzanie i regulacja częstotliwości drgań ultradźwiękowych, stała moc wyjściowa oraz funkcja interwałów sprawiają, że SONIC DIGITAL HS świetnie sprawdza się w zastosowaniach, w których kluczem sukcesu jest wyjątkowo precyzyjne nadźwiękowianie produktu. Możliwość przestrzennego rozdzielenia jednostki mocy i modułu obsługowego jest jego kolejną zaletą. Również te generatory oferują najwyższe bezpieczeństwo robocze oraz standardowe zabezpieczenie przed zwarciem, pracą jałową i przegrzaniem.

11 SONIC DIGITAL ULC OF Generator ultradźwiękowy openframe SONIC DIGITAL Modułowy generator ultradźwiękowy SONIC DIGITAL ULC OF OF to seria generatorów idealnie spełniająca wymogi klientów w zakresie wariantów obudowy: posiadają nadzwyczaj zwartą konstrukcję, a jednocześnie są wytrzymałe i proste w obsłudze. Dysponują zakresem mocy 400 wat. Cyfrowe wytwarzanie i regulacja częstotliwości drgań ultradźwiękowych, stała moc wyjściowa oraz funkcja interwałów gwarantują wysoką precyzję nadźwiękowiania produktu. W ramach opcji dostępne są: jednostka obsługowa Service Unit bądź zdejmowalny front obsługowy z wyświetlaczem wielofunkcyjnym. Obsługa generatorów z komputera PC: poprzez interfejs RS 485. Generatory typu openframe dostarczane są bez obudowy fabrycznej i montowane bezpośrednio w indywidualnej obudowie u klienta. Posiadają one standardowe zabezpieczenie przed zwarciem, pracą jałową i przeciążeniem. Generatory modułowe SONIC DIGITAL wyróżniają się mocą i niezawodnością. Optymalnie realizują liczne zadania w zakresie techniki mycia i obróbki powierzchni. Cyfrowe wytwarzanie i regulacja częstotliwości drgań ultradźwiękowych, stała moc wyjściowa oraz funkcja interwałów gwarantują przy tym wysoką precyzję nadźwiękowiania produktu. Dzięki możliwości rozdzielenia przestrzennego generatora i modułu obsługowego jednostka mocy może zostać zamontowana w szafie rozdzielczej, co pozwala na ergonomiczną obsługę urządzenia z pulpitu sterowania lub stanowiska operatora. Wersja wyposażenia premium, na które składa się selsyn, wyświetlacz mocy i stanu roboczego oraz wielofunkcyjny wyświetlacz LCD ze szczegółowymi komunikatami tekstowymi, zapewnia łatwą i bezpieczną obsługę. Do obsługi generatorów modułowych z komputera PC dostępny jest w ramach opcji interfejs RS 485.

12 Optymalna fala Przetworniki do efektywnego mycia ultradźwiękamil ))

13 Najnowocześniejsza technologia w służbie bezpieczeństwa Decydujący wpływ na efektywność i bezpieczeństwo procesowe instalacji mycia ultradźwiękowej ma układ przetworników, który przenosi fale akustyczne do cieczy myjącej. Jako producent przetworników prętowych SONOPUSH MONO, SONO- PUSH MONO HD, SONOPUSH HD Double TWIN, przetworników zanurzeniowych SONOSUB oraz przetworników płytowych SONOPLATE firma Weber Ultrasonics umacnia swoją pozycję jako pionier w zakresie stosowania najnowocześniejszych metod produkcji komponentów ultradźwiękowych. Większa moc dzięki innowacyjnej konstrukcji W przetwornikach prętowych SONO- PUSH MONO HD oraz SONOPUSH HD Double TWIN zastosowana została nowatorska zasada konstrukcyjna. To właśnie ona czyni je nie tylko bardziej stabilnymi temperaturowo, w zależności od czasu włączenia do 120 C, ale także zwiększa ich moc. Przetworniki te uzyskują w ten sposób przy tej samej długości promieniowania moc o 20% większą. Technologia ta chroniona jest międzynarodowym patentem. Wyższa efektywność Nowe standardy wyznaczają również przetworniki zanurzeniowe i płytowe SONOSUB HT und SONOPLATE HT marki Weber Ultrasonics. Jednostki przetwornika są nie tylko sklejone ze sobą, ale także skręcone śrubami. W ten sposób ich producentowi, firmie Weber Ultrasonics, udało się zwiększyć odporność termiczną urządzeń SONOPLATE HT (High Temperature) i SONOSUB HT. Sprawia to, że sprawdzają się one w procesach mycia z udziałem wysokich temperatur, na przykład w wysokowrzących kąpielach węglowowodorowych.

14 Odpowiedni nakład energii Układy przetworników gwarantujące optymalną jakość i oszczędność kosztów w procesie mycia podzespołów )) 1 Czas trwania i efekt procesu mycia ultradźwiękowego zależy w decydującym stopniu od ilości energii wprowadzanej przez układ przetworników do cieczy myjącej. Przetworniki prętowe, zanurzeniowe i płytowe marki Weber Ultrasonics gwarantują optymalne przetwarzanie sygnałów elektrycznych pochodzących z generatora. Przyczyniają się one w ten sposób do optymalizacji nierzadko krytycznego pod względem jakości etapu produkcji, jakim jest proces mycia podzespołów. 1 SONOPUSH MONO SONOPUSH MONO HD Ultradźwiękowy przetwornik prętowy Przetworniki prętowe SONOPUSH MONO oferują, w porównaniu z przetwornikami podwójnogłowicowymi, więcej mocy przy identycznej długości montażowej. Oprócz tego zwiększona została powierzchnia emitująca fale akustyczne. W połączeniu z bardzo dobrym współczynnikiem sprawności wynoszącym ponad 95% daje to w efekcie wysoką wydajność akustyczną. Stała emisją wielokierunkowa wytwarza jednorodne pole akustyczne, które zapewnia równomierne i skuteczne mycie. Idealnym zastosowaniem przetworników prętowych SONOPUSH MONO są zamknięte oraz wielokomorowe linie myjące; równie dobrze sprawdzają się one jako doposażenie zbiorników i wanien kąpielowych.

15 2 2 SONOSUB SONOSUB MULTI Ultradźwiękowy przetwornik zanurzeniowy Przetworniki prętowe SONOPUSH MONO HD stanowią kolejny krok na drodze konsekwentnego rozwoju serii SO- NOPUSH i przystosowania jej do najbardziej wymagających warunków pracy oraz najcięższych zastosowań - również przy stałej eksploatacji w temperaturach do 95 C. Wydajność większa o 20% przy tej samej długości promieniowania oraz odporności na pod- i nadciśnienie do 10 bar dają w wersji ciężkiej typu heavy duty znaczne korzyści: znacznie krótszy proces technologiczny, a co za tym idzie wyższa przepustowość przy jednocześnie niższych kosztach. Imponująca moc przetworników prętowych SONOPUSH MONO HD o częstotliwości 25 khz sprawdziła się również w instalacjach do rozdrabniania osadów ściekowych. A przekonuje przy tym także ich maksymalne bezpieczeństwo robocze, będące między innymi wynikiem zastosowania tylko jednej wytwornicy ultradźwięków. Przetworniki zanurzeniowe SONOSUB i SONOSUB MULTI są połączeniem solidnej konstrukcji z wysokim współczynnikiem sprawności oraz wszechstronnymi możliwościami przyłączeniowymi. Kapsuła przetworników wykonana jest w metodą spawania laserowego. Zapewnia to ekstremalnie małą podatność na deformacje przy jednocześnie dużej precyzji wykonania kapsuły oraz znacznie wyższą jakość i wytrzymałość spawów. Wybitnie gładkie i filigranowe wykonanie wyklucza niebezpieczeństwo gromadzenia się zanieczyszczeń w miejscu spawu, który mógłby prowadzić do wtórnej kontaminacji podzespołu lub zabrudzenia środowiska kąpieli myjącej/ spryskującej. Przetworniki zanurzeniowe SONOSUB mogą być zamocowane na dnie i/lub ścianie bocznej zbiornika systemu mycia. Ultradźwiękowe przetworniki 3-częstotliwościowe SONOSUB MULTI charakteryzują się tym, że każda jednostka przetwornika może wytwarzać trzy częstotliwości. W przypadku przetworników wieloczęstotliwościowych wystarcza zatem jeden zestaw jednostek przetwornika. Przynosi to wiele korzyści wynikających z fizycznej natury zachodzących procesów. Z uwagi na charakterystykę konstrukcyjną przetworniki SONOSUB MULTI posiadają przy takiej samej mocy znacznie mniejsze wymiary niż standardowe, wieloczęstotliwościowe przetworniki zanurzeniowe; zużywają również mniej energii. Zastosowanie wieloczęstotliwościowego zestawu jednostek przetwornika zapobiega gęstemu obłożeniu powierzchni wibracyjnej, a co za tym idzie jej niekorzystnego usztywnienia, które może prowadzić do niepotrzebnego pogorszenia jakości emisji ultradźwięków. W procesie wytwarzania fali akustycznej bierze udział jedynie jedna trzecia liczby jednostek przetwornika.

16 Niezależnie od częstotliwości układy przetworników marki Weber Ultrasonics zapewniają optymalne przenoszenie fal akustycznych do cieczy myjącej. Zanieczyszczenia w postaci oleistych powłok lub cząsteczek przylegających do podzespołu usuwane są niezawodnie w bardzo krótkim czasie, a co najważniejsze nieinwazyjnie dla materiału.

17

18 Odpowiedni nakład energii Rozwiązania spełniające najwyższe oczekiwania )) SONOPLATE Płytowy generator ultradźwiękowy SONOPUSH HD DOUBLE TWIN Wysokotemperaturowy, ultradźwiękowy przetwornik prętowy 5 Systemy przetworników stworzone na potrzeby klienta Zastosowania specjalne Przetworniki płytowe SONOPLATE stanowią idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy na kąpiel technologiczną jest niewiele miejsca do dyspozycji. Przetworniki mocowane są za pomocą ramy spawanej lub wciskanej po zewnętrznej stronie zbiornika. Wytwarzana fala akustyczna oddawana jest przez membranę bezpośrednio do cieczy. Wysokiej jakości, piezoelektryczne jednostki przetwornika marki Weber Ultrasonics gwarantują maksymalną wydajność akustyczną, a co za tym idzie minimalny czas obróbki. Przetworniki płytowe dostępne są w różnych częstotliwościach standardowych oraz wersjach na zamówienie. Do zastosowań szczególnie wrażliwych na zabrudzenia, jak to ma miejsce na przykład w technice medycznej, dostępne są opcjonalne membrany. SONOPUSH HD DOUBLE TWIN to odpowiedź Weber Ultrasonics na rosnące wymagania w zakresie przemysłowych systemów mycia. Nowe, opatentowane wysokotemperaturowe przetworniki prętowe odporne są na temperatury do 120 C, w zależności od czasu włączenia. Umożliwiają one wydajniejsze mycie procesowe z udziałem wysokich temperatur, na przykład w wysokowrzących kąpielach węglowowodorowych. Firma Weber Ultrasonics jest innowacyjnym i niezawodnym partnerem również wtedy, gdy chodzi o rozwiązania skierowane na potrzeby specjalnych aplikacji, na przykład w zakresie technologii nuklearnych. Widoczny na zdjęciu przetwornik został opracowany w celu zwiększenia wydajności i żywotności pręta paliwowego. Produkty marki Weber Ultrasonics stosowane są również do dekontaminacji. We współpracy z naszymi klientami opracowujemy i wykonujemy na miarę układy przetworników, które dokładnie odpowiadają indywidualnym oczekiwaniom. W ten sposób jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, które pozwalają uzyskać maksimum produktywności, dostępności i wydajności.

19 5

20 Weber Ultrasonics Na świecie )) Weber Ultrasonics jest technologicznym liderem na światowym rynku w zakresie ultradźwiękowych systemów czyszczenia powierzchni. Nasze spółki i przedstawicielstwa handlowe w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych gwarantują wysoką jakość produktu i serwisu. Przedstawicielstwa handlowe Spółki Przedstawicielstwa handlowe Austria Glogar Umwelttechnik Indie Insight Engineering Systems Pvt. Ltd. Polska Castor Wielka Brytania LTS Envirosafe Ltd. Włochy WEAL srl Spółki Przyszłościowe idee, wytrwałość i konsekwentne wprowadzanie naszych produktów na międzynarodowe rynki są wyznacznikiem rozwoju przedsiębiorstwa oraz pozycji lidera na rynku. Powstanie spółki Weber Ultrasonics America stanowi pomyślną kontynuację strategii rozwoju Weber Ultrasonics. Weber Ultrasonics USA We współpracy ze spółką Weld & Cut firma Weber Ultrasonics oferuje dopasowane do potrzeb klienta systemy w zakresie spawania i cięcia ultradźwiękowego. Weber Ultrasonics Weld & Cut GmbH Weber Ultrasonics GmbH Im Hinteracker Karlsbad-Ittersbach Deutschland Fon Fax

Seria Jubileuszowa. Rozwiązania informatyczne. Sprężarki śrubowe Airpol PRM z przetwornicą częstotliwości. oszczędność energii. ochrona środowiska

Seria Jubileuszowa. Rozwiązania informatyczne. Sprężarki śrubowe Airpol PRM z przetwornicą częstotliwości. oszczędność energii. ochrona środowiska Sprężarki śrubowe Airpol PRM z przetwornicą częstotliwości Seria Jubileuszowa Każda sprężarka śrubowa z przetwornicą częstotliwości posiada regulację obrotów w zakresie od 50 do 100%. Jeżeli zużycie powietrza

Bardziej szczegółowo

Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control

Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control Kompetencje SINGLE Pierwszy wybór w zakresie techniki termostatowania 2 Lider technologii z tradycjami 1958 1968 1970 1980 1990

Bardziej szczegółowo

OBECNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE

OBECNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE OBECNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE Jesteśmy znaną na całym świecie rodzinną firmą działającą globalnie jako lider rynku pomiarów ciśnienia i temperatury oraz technologii kalibracji. Dzięki włączeniu KSR-Kübler

Bardziej szczegółowo

Technologia Godna Zaufania

Technologia Godna Zaufania SPRĘŻARKI ŚRUBOWE ZE ZMIENNĄ PRĘDKOŚCIĄ OBROTOWĄ IVR OD 7,5 DO 75kW Technologia Godna Zaufania IVR przyjazne dla środowiska Nasze rozległe doświadczenie w dziedzinie sprężonego powietrza nauczyło nas że

Bardziej szczegółowo

wyłączny przedstawiciel w Polsce::

wyłączny przedstawiciel w Polsce:: Oferta Mastervac Serie PRO MS COMPACT TS INDUSTRIAL TS HD MEKA O2 EX ATEX W swej szerokiej ofercie Mastervac oferuje odkurzacze przemysłowe najwyższej klasy, które dzięki swojej wydajności, niezawodności

Bardziej szczegółowo

Systemair: Technologia EC

Systemair: Technologia EC Systemair: Technologia EC Kwestia ochrony środowiska naturalnego to dziedzina wymagająca zdecydowanych i szybkich działań. Dotyczy to zwłaszcza sektora przemysłowego współodpowiedzialnego, wraz z konsumentami

Bardziej szczegółowo

The reliable brand! niezawodne systemy rozdrabniania dla bezpiecznego niszczenia dokumentów i danych

The reliable brand! niezawodne systemy rozdrabniania dla bezpiecznego niszczenia dokumentów i danych The reliable brand! niezawodne systemy rozdrabniania dla bezpiecznego niszczenia dokumentów i danych 1 Niezawodność od wielu lat Urządzenia do niszczenia danych firmy UNTHA można porównać do czerwonych

Bardziej szczegółowo

Zielono-żółta siła. Filtry do maszyn budowlanych

Zielono-żółta siła. Filtry do maszyn budowlanych Zielono-żółta siła Filtry do maszyn budowlanych Gwarantowana jakość oryginalnego wyposażenia. Program produktów MANN-FILTER do maszyn budowlanych: Filtry powietrza Filtry oleju Filtry wstępne paliwa Filtry

Bardziej szczegółowo

HEMPACORE. Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych

HEMPACORE. Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych HEMPACORE Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych Trwałość Duża wytrzymałość farb minimalizuje uszkodzenia, które mogą powstać podczas transportu, przeładunku lub pod wpływem czynników pogodowych.

Bardziej szczegółowo

COMPACT MSL seria 2,2-15 kw. Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom.

COMPACT MSL seria 2,2-15 kw. Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom. COMPACT MSL seria 2,2-15 kw Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom. COMPACT Seria MSL Sprężarki MSL, w sposób idealny łączą w sobie prostotę budowy oraz przystępność cenową sprężarek

Bardziej szczegółowo

Black&White4 compact: funkcjonalność w wersji kompaktowej.

Black&White4 compact: funkcjonalność w wersji kompaktowej. Black&White4 compact: funkcjonalność w wersji kompaktowej. Zalety: tylko 228 mm szerokości budowa modułowa opatentowany system spieniania mleka zintegrowany system telemetrii łatwa obsługa system oszczędzania

Bardziej szczegółowo

polski Inwertorowe źródła prądu do spawania łukowego i cięcia plazmowego

polski Inwertorowe źródła prądu do spawania łukowego i cięcia plazmowego polski Inwertorowe źródła prądu do spawania łukowego i cięcia plazmowego www.selcoweld.com www.selcoweld.com Selco producent inwertorowych źródeł prądu od ponad 30 lat Selco to firma, która już od ponad

Bardziej szczegółowo

ESP-150. ZmEchaniZowany, wielogazowy SyStEm PlaZmowy.

ESP-150. ZmEchaniZowany, wielogazowy SyStEm PlaZmowy. ESP-150. Zmechanizowany, wielogazowy system plazmowy. Ekonomiczny i wysokowydajny. ESP-150. Różnorodne kombinacje gazów dla ekonomicznego, wysokowydajnego cięcia. System ESP-150 jest łatwy w obsłudze i

Bardziej szczegółowo

Advanced Forming Hartowanie w procesie tłoczenia

Advanced Forming Hartowanie w procesie tłoczenia Advanced Forming Hartowanie w procesie tłoczenia ZAAWANSOWANE FORMOWANIE DLA PRZEMYSŁU SAMOCHODOWEGO Gdy klienci kładą silny nacisk na masę i wytrzymałość Wymagania odnośnie coraz lżejszych elementów z

Bardziej szczegółowo

miedziane rury przemysłowe tectube _cips, tectube _med

miedziane rury przemysłowe tectube _cips, tectube _med miedziane rury przemysłowe tectube _cips, tectube _med rury wykonane z wysokiej jakości gatunku cu-dhp znajdują szczególne zastosowanie w transporcie gazów technicznych, czynników chłodniczych oraz w produkcji

Bardziej szczegółowo

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu Doskonałość w każdym calu Przegląd Naturalnie pierwszy wybór Wycieraczki DENSO, charakteryzujące się unikatowym projektem, wykonane z materiałów doskonałej jakości zgodnie z najbardziej wymagającymi normami

Bardziej szczegółowo

KAPELLA SIGMA. 45 W 55 W 74 W 26 843, 00 zł. 34 000 h. 19 miesięcy NOWOCZESNA I ENERGOOSZCZĘDNA LAMPA LED. co najmniej tyle możesz oszczędzić

KAPELLA SIGMA. 45 W 55 W 74 W 26 843, 00 zł. 34 000 h. 19 miesięcy NOWOCZESNA I ENERGOOSZCZĘDNA LAMPA LED. co najmniej tyle możesz oszczędzić NOWOCZESNA I ENERGOOSZCZĘDNA LED SIGMA 45 W 55 W 74 W 26 843, 00 zł co najmniej tyle możesz oszczędzić 34 000 h tyle dłużej będzie Ci służyć 19 miesięcy tyle wystarczy, aby zwrócił się koszt jej zakupu

Bardziej szczegółowo

Seria MicroDrive szlabany dla współczesnych autostrad. Magnetic.Toll

Seria MicroDrive szlabany dla współczesnych autostrad. Magnetic.Toll Seria MicroDrive szlabany dla współczesnych autostrad Magnetic.Toll Magnetic - Odkryj różnicę Każdy człowiek jest indywidualną jednostką. Im bardziej jesteśmy świadomi naszej odmienności/indywidualności,

Bardziej szczegółowo

Powietrzna pompa ciepła ekologia i nowoczesne ogrzewanie domu

Powietrzna pompa ciepła ekologia i nowoczesne ogrzewanie domu Powietrzna pompa ciepła ekologia i nowoczesne ogrzewanie domu Coraz częściej decydujemy się na budowę domu w standardzie energooszczędnym wyróżniający się odpowiednią izolacją ścian, przegród zewnętrznych,

Bardziej szczegółowo

PRECYZJA 100% 90% 80% 70% 60% 50% SZYBKOŚĆ 40% 30% 20% 10% JAKOŚĆ POWIERZCHNI RÓBKI. Druty certyfikowane

PRECYZJA 100% 90% 80% 70% 60% 50% SZYBKOŚĆ 40% 30% 20% 10% JAKOŚĆ POWIERZCHNI RÓBKI. Druty certyfikowane RÓBKI Druty certyfikowane Czy wiecie? Stosowanie nie certyfikowanych materiałów eksploatacyjnych lub nieoryginalnych części zamiennych może obniżyć wydajność maszyny nawet o! Konkurencyjność Państwa maszyny

Bardziej szczegółowo

SCK. Sprężarki powietrza SCK 41-100

SCK. Sprężarki powietrza SCK 41-100 SCK Sprężarki powietrza SCK 41-100 ALUP Zaawansowana technologia. Wieloletnie doświadczenie. Firma Alup Kompressoren, to ponad 85 lat doświadczenia w przemyśle. Od wielu lat dostarczamy rozwiązania odpowiadające

Bardziej szczegółowo

SPECJALIZACJA W STALI NIERDZEWNEJ

SPECJALIZACJA W STALI NIERDZEWNEJ SPECJALIZACJA W STALI NIERDZEWNEJ 02 TSN PASJA DO STALI NIERDZEWNEJ Od ponad 10 lat specjalizujemy się w obróbce stali nierdzewnej. Jednym z dwóch filarów naszej działalności jest produkcja maszyn i urządzeń

Bardziej szczegółowo

Przemyślane rozwiązanie Z myślą o komforcie i środowisku naturalnym

Przemyślane rozwiązanie Z myślą o komforcie i środowisku naturalnym MAKING MODERN LIVING POSSIBLE Przemyślane rozwiązanie Z myślą o komforcie i środowisku naturalnym Węzły cieplne typu DSP przeznaczone dla systemów ciepłowniczych. Prefabrykowany Elastyczny w projektowaniu

Bardziej szczegółowo

SCROUNGER. Zgarniacz oleju. Skuteczny w usuwaniu oleju z chłodziw i roztworów myjących

SCROUNGER. Zgarniacz oleju. Skuteczny w usuwaniu oleju z chłodziw i roztworów myjących Maitland Road, Lion Barn Business Park, Needham Market, Suffolk, IP6 8NZ Tel.: + 44 (0) 1449 726800 Fax: + 44 (0) 1449 721719 info@masterchemical.co.uk www.masterchemical.co.uk SCROUNGER Zgarniacz oleju

Bardziej szczegółowo

DENSO. Charakterystyka. pracy. Szybkie grzanie, Szybki rozruch. Innowator branży motoryzacyjnej

DENSO. Charakterystyka. pracy. Szybkie grzanie, Szybki rozruch. Innowator branży motoryzacyjnej Świece Żarowe DENSO Innowator branży motoryzacyjnej Charakterystyka pracy Szybkie grzanie, Szybki rozruch Od wielu lat DENSO cieszy się wśród producentów samochodów wysoką renomą. Obecnie, jako największy

Bardziej szczegółowo

Elastyczny system. Apteki Automatyzacja komisjonowanie ECOMAT MEDIMAT ROBOMAT Fill IN BOX SPEED BOX Blistrowanie. Trójwymiarowe rozpoznawanie obrazów

Elastyczny system. Apteki Automatyzacja komisjonowanie ECOMAT MEDIMAT ROBOMAT Fill IN BOX SPEED BOX Blistrowanie. Trójwymiarowe rozpoznawanie obrazów Elastyczny system Każde rozwiązanie systemowe jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb danej apteki. Takie podejście umożliwia optymalną lokalizację, która zapewni najlepszą efektywność. Przy tym nie

Bardziej szczegółowo

Sprężarki olejowe. VB5-37 kw

Sprężarki olejowe. VB5-37 kw Sprężarki olejowe V5-37 kw Zróżnicowane rozwiązania. trakcyjne cenowo opcje. Zamknięte sprężarki śrubowe firmy erius TM z serii V5-37 kw to wydajność w konkurencyjnej cenie. Od samodzielnych sprężarek

Bardziej szczegółowo

1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego.

1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego. Obsługa Klientów 1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego. 01 18.500.000 produktów FANUC zainstalowanych na całym świecie 55 lat doświadczenia średni

Bardziej szczegółowo

Konwencjonalna centrala sygnalizacji pożaru serii 500 Proste jak ABC

Konwencjonalna centrala sygnalizacji pożaru serii 500 Proste jak ABC Konwencjonalna centrala sygnalizacji pożaru serii 500 Proste jak ABC 2 Centrala sygnalizacji pożaru charakteryzująca się łatwością montażu, konfiguracji, konserwacji i użytkowania. Wyświetlacz LCD wskazujący

Bardziej szczegółowo

Kasa Novitus Nano E Med

Kasa Novitus Nano E Med Kasa Novitus Nano E Med 1. Najnowocześniejsza, najbardziej zaawansowana technologicznie tego typu kasa na rynku, spełnia najnowsze wymagania Ministerstwa Finansów dotyczące urządzeń fiskalnych (kopia elektroniczna,

Bardziej szczegółowo

WYSOKOWYDAJNE ŚRODKI SMARNE DO SPECJALNYCH ZASTOSOWAŃ

WYSOKOWYDAJNE ŚRODKI SMARNE DO SPECJALNYCH ZASTOSOWAŃ WYSOKOWYDAJNE ŚRODKI SMARNE DO SPECJALNYCH ZASTOSOWAŃ OCHRONA ANTYKOROZYJNA ŚRODKI SMARNE DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ CIECZE SMARUJĄCO-CHŁODZĄCE KOMPETENTNY PARTNER Założona ponad 75 lat temu firma Wilhelm

Bardziej szczegółowo

Zielono-żółta siła. Filtry do maszyn rolniczych

Zielono-żółta siła. Filtry do maszyn rolniczych Zielono-żółta siła Filtry do maszyn rolniczych Program produktów MANN-FILTER do maszyn rolniczych: Filtry powietrza Filtry oleju Filtry wstępne paliwa Filtry kabinowe Systemy odpowietrzania skrzyni korbowej

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGIA MYCIA PRZEMYSŁOWEGO

TECHNOLOGIA MYCIA PRZEMYSŁOWEGO TECHNOLOGIA MYCIA PRZEMYSŁOWEGO CZYSTY INTERES www.durr.com NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MYCIA DAJĄCA PAŃSTWU WIELE DAJĄCA PAŃSTWU WIELE KORZYŚCI KORZYŚCI Standardowe kompaktowe urządzenia Indywidualnie dostosowane

Bardziej szczegółowo

Ciepło...zdrowe, przyjemne i piękne

Ciepło...zdrowe, przyjemne i piękne Ciepło...zdrowe, przyjemne i piękne Bez ciepła nie istniałoby życie. Od przytulnego ciepła w łonie matki do przyjemnego ciepła domowego: ciepło zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa. Ciepło to pasja

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO HSW EASY Safe. Bezpieczny ze szkłem hartowanym i laminowanym dzięki sprawdzonej technologii Clamp & Glue. ŚCIANA PRZESUWNA ŚCIANA

Bardziej szczegółowo

T30 11/14 Bar. Sprężarki tłokowe powietrza

T30 11/14 Bar. Sprężarki tłokowe powietrza T30 11/14 Bar Sprężarki tłokowe powietrza Ingersoll Rand T30 stał się liderem wśród produktów w swojej klasie już od momentu rozpoczęcia jego sprzedaży w 1929 roku. Nie ma sobie równych pod względem niezawodności,

Bardziej szczegółowo

Uzdatnianie wody bez chemikaliówrazem

Uzdatnianie wody bez chemikaliówrazem Uzdatnianie wody bez chemikaliówrazem z ProMinent-em Niezawodne w eksploatacji systemy UV - dla różnych zastosowań Printed in Germany, PT PM 010 04/05 PL MT05 01 04/05 PL Systemy UV Systemy UV Dulcodes

Bardziej szczegółowo

Ultradźwiękowy miernik poziomu

Ultradźwiękowy miernik poziomu j Rodzaje IMP Opis Pulsar IMP jest ultradźwiękowym, bezkontaktowym miernikiem poziomu. Kompaktowa konstrukcja, specjalnie zaprojektowana dla IMP technologia cyfrowej obróbki echa. Programowanie ze zintegrowanej

Bardziej szczegółowo

Trusted. Wasz zaufany partner ds. osprzętu i wyposażenia. Ramiona wyburzeniowe. Designed for Functionality, Engineered for Reliability 1

Trusted. Wasz zaufany partner ds. osprzętu i wyposażenia. Ramiona wyburzeniowe. Designed for Functionality, Engineered for Reliability 1 Trusted Wasz zaufany partner ds. osprzętu i wyposażenia Ramiona wyburzeniowe 1 Designed for Functionality, Engineered for Reliability 1 Certyfikaty ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 Ramiona wyburzeniowe posiadają

Bardziej szczegółowo

TruShear: Skuteczne cięcie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

TruShear: Skuteczne cięcie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna TruShear: Skuteczne cięcie Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Rozwiązania na miarę Spis treści Rozwiązania na miarę 2 Technika cięcia, która przekonuje 3 Nożyce

Bardziej szczegółowo

NOTATKA PRASOWA Agregaty wody lodowej Domino Thermocold

NOTATKA PRASOWA Agregaty wody lodowej Domino Thermocold Warszawa, dnia 2013.08.12 NOTATKA PRASOWA Agregaty wody lodowej Domino Thermocold System Domino Thermocold to innowacyjny modułowy system agregatów wody lodowej z wykorzystaniem ekologicznego czynnika

Bardziej szczegółowo

Speed Up. Smart Conveying Technology.

Speed Up. Smart Conveying Technology. Speed Up. Smart Conveying Technology. Szybko, szybciej, seepex. W 2008 roku stworzyliśmy rozwiązanie Smart Stator Technology, które znacznie skraca czas konserwacji oraz czas montażu i demontażu, a przy

Bardziej szczegółowo

Przyszłość technologii prostowania? Teraz zaczyna się od nowa!

Przyszłość technologii prostowania? Teraz zaczyna się od nowa! Przyszłość technologii prostowania? Teraz zaczyna się od nowa! Peak Performer GC Peak Performance Levelling Machines Tylko ci, którzy szukają innowacji, znajdą je. 2 Spis treści Rewolucje oznaczają początek

Bardziej szczegółowo

DuploFLEX CB. Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku

DuploFLEX CB. Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku DuploFLEX CB Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku Doskonałe rezultaty dzięki wysokiej jakości piance polimerowej Asortyment ukierunkowany

Bardziej szczegółowo

Piny pozycjonujące i piny do zgrzewania dla przemysłu samochodowego FRIALIT -DEGUSSIT ceramika tlenkowa

Piny pozycjonujące i piny do zgrzewania dla przemysłu samochodowego FRIALIT -DEGUSSIT ceramika tlenkowa Piny pozycjonujące i piny do zgrzewania dla przemysłu samochodowego FRIALIT -DEGUSSIT ceramika tlenkowa Większa perfekcja i precyzja podczas produkcji samochodu FRIALIT -DEGUSSIT ceramika tlenkowa 2 Komponenty

Bardziej szczegółowo

System wkrętaka MT Focus 400 Wysoka jakość montażu w Twoich rękach

System wkrętaka MT Focus 400 Wysoka jakość montażu w Twoich rękach System wkrętaka MT Focus 400 Wysoka jakość montażu w Twoich rękach Czyni z dokręcania Nowy system wkrętarki MT Focus 400 firmy Atlas Copco. Dzięki zachowaniu zasad ergonomii obsługa wkrętarki jest intuicyjna

Bardziej szczegółowo

Green Cleaning. Ekologiczne i ekonomiczne sprzątanie budynków

Green Cleaning. Ekologiczne i ekonomiczne sprzątanie budynków Green Cleaning Ekologiczne i ekonomiczne sprzątanie budynków Dlaczego green? Green znaczy więcej niż ekologiczny green to zrównoważony rozwój. HECTAS jest jedną z wiodących firm - ruchomości w całej Europie.

Bardziej szczegółowo

Znaczenie chemii technicznej Henkel w utrzymaniu ruchu. Zbigniew Pliszka Warszawa, 21 maj 2013

Znaczenie chemii technicznej Henkel w utrzymaniu ruchu. Zbigniew Pliszka Warszawa, 21 maj 2013 Znaczenie chemii technicznej Henkel w utrzymaniu ruchu Zbigniew Pliszka Warszawa, 21 maj 2013 Henkel Ogólnoświatowy lider marek i technologii 2 Trzy obszary działalności Henkel Środki piorące i czystości

Bardziej szczegółowo

Systemy solarne Stiebel Eltron. Korzystaj z energii każdego dnia!

Systemy solarne Stiebel Eltron. Korzystaj z energii każdego dnia! KOLEKTORY SŁONECZNE Systemy solarne Stiebel Eltron. Korzystaj z energii każdego dnia! SOL 27 premium SOL 27 basic SOL 23 premium Najwyższa jakość Wysoka sprawność Więcej możliwości montażu 07 2012 Systemy

Bardziej szczegółowo

Dynamiczne aplikacje ruchome w wycinarkach laserowych

Dynamiczne aplikacje ruchome w wycinarkach laserowych Dynamiczne aplikacje ruchome w wycinarkach laserowych Cięcie laserowe należy do nowoczesnych metod obróbki materiałów. Jest bardzo istotną i ekonomiczną techniką w procesie produkcyjnym w przemyśle. Przewagą

Bardziej szczegółowo

ODBIÓR I REGENERACJA POJEMNIKÓW IBC NA CAŁYM ŚWIECIE

ODBIÓR I REGENERACJA POJEMNIKÓW IBC NA CAŁYM ŚWIECIE ODBIÓR I REGENERACJA POJEMNIKÓW IBC NA CAŁYM ŚWIECIE SCHÜTZ TICKET SERVICE Ekologiczne rozwiązanie odbioru pustych pojemników IBC. Zapewnienie nieskazitelnego środowiska i oszczędna eksploatacja surowców

Bardziej szczegółowo

Niezawodne systemy zasilania gwarantowanego

Niezawodne systemy zasilania gwarantowanego Niezawodne systemy zasilania gwarantowanego Special Power Niezawodne systemy zasilania do zastosowań w kolei, metrze autobusach elektrycznych automatycznych systemach transportu TWÓJ PARTNER W DZIEDZINIE

Bardziej szczegółowo

Centrale wentylacyjne

Centrale wentylacyjne Sterowniki Centrale wentylacyjne od 150 do 1000 m 3 /h Centrale wentylacyjne od 1000 do 24 000 m 3 /h Centrale nawiewne Centrale wywiewne Rekuperatory w obudowie Opcje dodatkowe Centrale wentylacyjne 1

Bardziej szczegółowo

Think connected. Przewodzenie prądu. Transmisja danych. Kontrola energii.

Think connected. Przewodzenie prądu. Transmisja danych. Kontrola energii. Poznaj OBO Think connected. Przewodzenie prądu. Transmisja danych. Kontrola energii. Witamy w OBO Zapraszamy do poznania OBO. Gdzie innowacyjne systemy powstają przy wykorzystaniu wysokiej jakości produktów

Bardziej szczegółowo

Branża gospodarki wodnej. Kompleksowe rozwiązania. water. An ASSA ABLOY Group brand

Branża gospodarki wodnej. Kompleksowe rozwiązania. water. An ASSA ABLOY Group brand Branża gospodarki wodnej Kompleksowe rozwiązania water An ASSA ABLOY Group brand Woda surowa Branża gospodarki wodnej Systemy zamknięć Stacje uzdatniania wody Zbiorniki wody uzdatnionej Stacje pomp Stacje

Bardziej szczegółowo

MŁOTY HYDRAULICZNE SERII EC. Wytrzymałe i niezawodne do codziennych prac wyburzeniowych.

MŁOTY HYDRAULICZNE SERII EC. Wytrzymałe i niezawodne do codziennych prac wyburzeniowych. MŁOTY HYDRAULICZNE SERII EC Wytrzymałe i niezawodne do codziennych prac wyburzeniowych. Potrzebujesz niezawodnego młota hydraulicznego do koparki? Prezentujemy młoty hydrauliczne serii EC Nasze nowe młoty

Bardziej szczegółowo

Szkolenie. Kontakt. Dla wzrostu wydajności. Achieve more...

Szkolenie. Kontakt. Dla wzrostu wydajności. Achieve more... Kontakt Agie Charmilles Sp. z o.o. Al. Krakowska 81, Sękocin Nowy 05-090 Raszyn tel. +48 22 326 50 50 fax +48 22 326 50 99 www.gfac.com/pl Szkolenie Dla wzrostu wydajności Achieve more... Czy wiecie? 50%

Bardziej szczegółowo

Lumvee. katalog produktów

Lumvee. katalog produktów Lumvee katalog produktów Rozświetlamy przyszłość Nadmierne zużycie energii elektrycznej to problem, który dotyczy ludzi na całym świecie. Pozyskiwanie elektryczności w ciągle jeszcze niesie za sobą liczne

Bardziej szczegółowo

TETEX CLASSIC Czyściwo przemysłowe wielozadaniowe

TETEX CLASSIC Czyściwo przemysłowe wielozadaniowe TETEX CLASSIC Czyściwo przemysłowe wielozadaniowe Czyściwo przemysłowe wielozadaniowe TETEX CLASSIC jest odpowiednio dobrane i skomponowane z włókien syntetycznych, dzięki czemu nadaje się do zastosowania

Bardziej szczegółowo

MIEDZIANE RURY PRZEMYSŁOWE. TECTUBE _cips, TECTUBE _med [PL] KME Germany AG & Co. KG. Member of the KME Group

MIEDZIANE RURY PRZEMYSŁOWE. TECTUBE _cips, TECTUBE _med [PL] KME Germany AG & Co. KG. Member of the KME Group MIEDZIANE RURY PRZEMYSŁOWE TECTUBE _cips KME Germany AG & Co. KG TECTUBE _cips, [PL] Member of the KME Group TECTUBE _cips Rury miedziane o najwyższej jakości, znajdujące zastosowanie w transporcie gazów

Bardziej szczegółowo

CONSUL BUSINESS TRANSFER MARKETING

CONSUL BUSINESS TRANSFER MARKETING Firma Consul Business Transfer Marketing jest autoryzowanym Przedstawicielem Niemieckiej Firmy HAUBER ELEKTRONIK w Polsce na zasadach wyłączności. Naszym Klientom pragniemy zapewnić wysoką jakość usług,

Bardziej szczegółowo

Ewolucja systemów klimatyzacji

Ewolucja systemów klimatyzacji LIVING ENVIRONMENT SYSTEMS Ewolucja systemów klimatyzacji Hybrid City Multi (HVRF) - pierwszy na świecie dwururowy system do równoczesnego chłodzenia i grzania z odzyskiem ciepła DLA INSTALATORÓW, PROJEKTANTÓW

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów. Pakiet rozwiązań na cały rok

Katalog produktów. Pakiet rozwiązań na cały rok Katalog produktów Pakiet rozwiązań na cały rok DIN EN ISO 9001:2008 DIN EN ISO 14001:2009 Najwyższa jakość Hako zapewnia rozwiązania techniczne najwyższej jakości w branży czystościowej i komunalnej H

Bardziej szczegółowo

Innowacyjne rozwiązania!

Innowacyjne rozwiązania! R O Z W I Ą Z A N I A B R A N Ż O W E P r z e m y s ł s p o ż y w c z y i o p a k o w a ń Innowacyjne rozwiązania! Firma SCHUNK GmbH & Co. KG to lider w dziedzinie automatyki przemysłowej i systemów mocowań.

Bardziej szczegółowo

POLSKI. hartl-crusher.com NIC NIE ZASTĄPI DOŚWIADCZENIA HARTL KNOW-HOW

POLSKI. hartl-crusher.com NIC NIE ZASTĄPI DOŚWIADCZENIA HARTL KNOW-HOW POLSKI hartl-crusher.com NIC NIE ZASTĄPI DOŚWIADCZENIA HARTL KNOW-HOW HBC 650-1250 WYJĄTKOWA TECHNOLOGIA QUATTRO MOVEMENT Wyjątkowa, skierowana do góry dźwignia kolankowa zapewnia unikalny ruch określany

Bardziej szczegółowo

BURAN ZIĘBNICZY OSUSZACZ SPRĘŻONEGO POWIETRZA

BURAN ZIĘBNICZY OSUSZACZ SPRĘŻONEGO POWIETRZA BURAN ZIĘBNICZY OSUSZACZ SPRĘŻONEGO POWIETRZA Kompaktowa zabudowa Sprężone powietrze to coś więcej niż tylko sprężanie Sprężone powietrze jest niezbędnym nośnikiem energii we wszystkich gałęziach przemysłu.

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania systemowe. Budynki logistyczne

Rozwiązania systemowe. Budynki logistyczne Rozwiązania systemowe Budynki logistyczne Bezkonkurencyjne zalety Przegląd urządzeń Przegląd produktów Korzyści dla klienta! Więcej niż tylko z A do B Logistyka to coś więcej niż tylko transport ciężarowy.

Bardziej szczegółowo

TSC. Tool STOCK Center. Inteligentne systemy przechowywania narzędzi

TSC. Tool STOCK Center. Inteligentne systemy przechowywania narzędzi TSC Tool STOCK Center Inteligentne systemy przechowywania narzędzi TSC System magazynowania narzędzi Inteligentny system zarządzania narzędziami 24 h na dobę Abyście mogli Państwo spokojnie skoncentrować

Bardziej szczegółowo

Polski producent profesjonalnego źródła światła z wykorzystaniem najnowszej technologii z zastosowaniem wysokowydajnych diod LED.

Polski producent profesjonalnego źródła światła z wykorzystaniem najnowszej technologii z zastosowaniem wysokowydajnych diod LED. Polski producent profesjonalnego źródła światła z wykorzystaniem najnowszej technologii z zastosowaniem wysokowydajnych diod LED. Dzięki naszej innowacyjności i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować

Bardziej szczegółowo

BUTELCZARKI WYTŁACZARKO-ROZDMUCHIWARKI

BUTELCZARKI WYTŁACZARKO-ROZDMUCHIWARKI BUTELCZARKI WYTŁACZARKO-ROZDMUCHIWARKI Wysokowydajne rozdmuchiwarki 02 Dane techniczne oraz więcej informacji na www.dopak.pl WYTŁACZANIE Z ROZDMUCHEM ROZDMUCHIWARKI Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM OBNIŻENIE KOSZTÓW

Bardziej szczegółowo

Atlas Copco. Rotacyjne śrubowe sprężarki powietrza z wtryskiem oleju GX 2-11 EP/GX 7-11 EL (2-11 kw)

Atlas Copco. Rotacyjne śrubowe sprężarki powietrza z wtryskiem oleju GX 2-11 EP/GX 7-11 EL (2-11 kw) Atlas Copco Rotacyjne śrubowe sprężarki powietrza z wtryskiem oleju 2-11 EP/ 7-11 EL (2-11 kw) Nowa seria : kompaktowe sprężarki śrubowe o wyjątkowej trwałości Sprężarki śrubowe Atlas Copco od zawsze wyznaczały

Bardziej szczegółowo

Focushape K R Ó T K I E W P R O WA D Z E N I E

Focushape K R Ó T K I E W P R O WA D Z E N I E K R Ó T K I E W P R O WA D Z E N I E łączy w sobie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie ogniskowania fali ultradźwiękowej oraz w dziedzinie destrukcji błony komórkowej, za pomocą fali mechanicznej. Rezultatem

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIA SOLARNE NASZE SYSTEMY SOLARNE DO BUDYNKÓW MIESZKALNYCH

ROZWIĄZANIA SOLARNE NASZE SYSTEMY SOLARNE DO BUDYNKÓW MIESZKALNYCH ROZWIĄZANIA SOLARNE Hanwha Q CELLS 2015 NASZE SYSTEMY SOLARNE DO BUDYNKÓW MIESZKALNYCH Warto zaufać naszemu doświadczeniu Jakość się opłaca Hanwha Q CELLS jest godnym zaufania partnerem w sektorze systemów

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania SCM i Portal dla operatorów logistycznych i przewoźników

Rozwiązania SCM i Portal dla operatorów logistycznych i przewoźników ZADOWOLENI KLIENCI Jedna platforma IT wiele możliwości Rozwiązania SCM i Portal dla operatorów logistycznych i przewoźników Jedna platforma IT wiele możliwości Rozwiązania SCM i Portal Rozwiązanie IT dla

Bardziej szczegółowo

ANDRITZ Pompy odśrodkowe Seria ACP/ARE

ANDRITZ Pompy odśrodkowe Seria ACP/ARE ANDRITZ Pompy odśrodkowe Seria ACP/ARE www.andritz.com/pumps Wysoka sprawność i wytrzymała konstrukcja Od ponad 100 lat, firma ANDRITZ jest znana głównie dzięki swoim kompetencjom i innowacji w projektowaniu

Bardziej szczegółowo

Termostatyczny zawór rozprężny TUBE

Termostatyczny zawór rozprężny TUBE Wyjątkowo wytrzymałe i odporne na korozję Kapilara i czujnik ze stali nierdzewnej Element termostatyczny ze stali nierdzewnej, spawany laserowo Tabliczka grawerowana laserowo Śruba imbusowa umożliwiająca

Bardziej szczegółowo

PR242012 23 kwietnia 2012 Mechanika Strona 1 z 5. XTS (extended Transport System) Rozszerzony System Transportowy: nowatorska technologia napędów

PR242012 23 kwietnia 2012 Mechanika Strona 1 z 5. XTS (extended Transport System) Rozszerzony System Transportowy: nowatorska technologia napędów Mechanika Strona 1 z 5 XTS (extended Transport System) Rozszerzony System Transportowy: nowatorska technologia napędów Odwrócona zasada: liniowy silnik ruch obrotowy System napędowy XTS firmy Beckhoff

Bardziej szczegółowo

Uponor Uni Pipe PLUS TECHNOLOGIA BEZSZWOWA

Uponor Uni Pipe PLUS TECHNOLOGIA BEZSZWOWA Uponor Uni Pipe PLUS TECHNOLOGIA BEZSZWOWA Uponor Uni Pipe PLUS pierwsza taka technologia Firma Uponor opracowała rewolucyjną rurę produkowaną w technologii SACP (rura z bezszwową wartwą aluminiową): Uni

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Bezpieczeństwem. iprotect. Linia czytników Sirius

System Zarządzania Bezpieczeństwem. iprotect. Linia czytników Sirius Linia czytników Sirius Główne cechy ź Wsparcie szerokiego zakresu technologii zbliżeniowych ź Wysoka czułość i energooszczędność ź Pełne bezpieczeństwo czytnika i przesyłanych danych ź Odporny na działania

Bardziej szczegółowo

Przewaga płynąca z doświadczenia.

Przewaga płynąca z doświadczenia. FWT Service Przewaga płynąca z doświadczenia. FWT Service to połączenie 25-letniego know-how doświadczonego producenta elektrowni wiatrowych oraz zaangażowania i wszechstronnych kompetencji dynamicznego

Bardziej szczegółowo

Uniwersalna, sprawdzona waga kontrolna dynamiczna do lekkich produktów dla przemysłu spożywczego i opakowaniowego

Uniwersalna, sprawdzona waga kontrolna dynamiczna do lekkich produktów dla przemysłu spożywczego i opakowaniowego Waga kontrolna dynamiczna do lekkich produktów CW 3 1500L www.loma.com Uniwersalna, sprawdzona waga kontrolna dynamiczna do lekkich produktów dla przemysłu spożywczego i opakowaniowego Wszechstronna Sprawdza

Bardziej szczegółowo

Zestawienieproduktów DST-DEGREEZ DERUST DST-PAS DST-DEBURR. www.dstchemicals.com

Zestawienieproduktów DST-DEGREEZ DERUST DST-PAS DST-DEBURR. www.dstchemicals.com Zestawienieproduktów DST-DEGREEZ DERUST DST-PAS DST-DEBURR Pure Performance Spójna koncepcja bazująca na rzetelnym przygotowaniu, począwszy od określenia problemu, a kończąc na rozwiązaniu posprzedażowym.

Bardziej szczegółowo

Urządzenie do wentylacji pomieszczeń Airblock FG

Urządzenie do wentylacji pomieszczeń Airblock FG Urządzenie do wentylacji pomieszczeń Airblock FG Dwukrotna wydajność dzięki technologii bliźniaczej Technologia bliźniacza optymalizuje przepływ powietrza i zwiększa wydajność, a jednocześnie umożliwia

Bardziej szczegółowo

GŁÓWNE ZALETY WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ SPAWANIA I LEPSZA JAKOŚĆ FASTER NIŻSZE KOSZTY GAZU OSŁONOWEGO MNIEJSZA ILOŚĆ WPROWADZANEGO CIEPŁA

GŁÓWNE ZALETY WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ SPAWANIA I LEPSZA JAKOŚĆ FASTER NIŻSZE KOSZTY GAZU OSŁONOWEGO MNIEJSZA ILOŚĆ WPROWADZANEGO CIEPŁA WiseThin+ WYDAJNE SPAWANIE BLACH I W POZYCJACH WYMUSZONYCH 18.06.2016 1(8) WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ SPAWANIA I LEPSZA JAKOŚĆ Proces WiseThin+ został opracowany do szybszego i wydajniejszego ręcznego spawania blach

Bardziej szczegółowo

PRODUCT INFORMATION INTERROLL ROLLERDRIVE EC310 SYNONIM INTELIGENTNEJ LOGISTYKI

PRODUCT INFORMATION INTERROLL ROLLERDRIVE EC310 SYNONIM INTELIGENTNEJ LOGISTYKI PRODUCT INFORMATION z INTERROLL ROLLERDRIVE EC310 SYNONIM INTELIGENTNEJ LOGISTYKI SYSTEMY TRANSPORTU NA CAŁYM NOWA TECHNOLOGIA INTERROLL ROLLERDRIVE EC310 Zalety elektrorolki RollerDrive EC310 są w porównaniu

Bardziej szczegółowo

Słowo mechatronika powstało z połączenia części słów angielskich MECHAnism i electronics. Za datę powstania słowa mechatronika można przyjąć rok

Słowo mechatronika powstało z połączenia części słów angielskich MECHAnism i electronics. Za datę powstania słowa mechatronika można przyjąć rok Słowo mechatronika powstało z połączenia części słów angielskich MECHAnism i electronics. Za datę powstania słowa mechatronika można przyjąć rok 1969, gdy w firmie Yasakawa Electronic z Japonii wszczęto

Bardziej szczegółowo

tesa Automotive Design Masking - Precyzja najwyższego stopnia Zastosowanie taśm w branży motoryzacyjnej FOLDER ZASTOSOWAŃ

tesa Automotive Design Masking - Precyzja najwyższego stopnia Zastosowanie taśm w branży motoryzacyjnej FOLDER ZASTOSOWAŃ tesa Automotive Design Masking - Precyzja najwyższego stopnia Zastosowanie taśm w branży motoryzacyjnej FOLDER ZASTOSOWAŃ INFORMACJE OGÓLNE Maskowanie precyzyjne 1 2 3 4 Zderzaki Dwukolorowe obszary dachowe

Bardziej szczegółowo

Konstrukcje nosne dla. przemysłu solarnego.

Konstrukcje nosne dla. przemysłu solarnego. Konstrukcje nosne dla przemysłu solarnego. Indywidualnie dopasowane, gotowe do montażu konstrukcje nośne urządzeń fotowoltaicznych i solarnych: Wymagania te spełnia SCHRAG Polska niezawodny partner budownictwa

Bardziej szczegółowo

Grupa o zasięgu międzynarodowym

Grupa o zasięgu międzynarodowym Grupa o zasięgu międzynarodowym 10 000 pracowników grupy Leroy-Somer w 470 przedstawicielstwach handlowych i centrach serwisowych na całym świecie, zapewnia wsparcie techniczne i handlowe 24 godziny na

Bardziej szczegółowo

System nagłośnieniowo-ostrzegawczy i dźwiękowy system ostrzegawczy Plena Prosty sposób na bezpieczeństwo

System nagłośnieniowo-ostrzegawczy i dźwiękowy system ostrzegawczy Plena Prosty sposób na bezpieczeństwo System nagłośnieniowo-ostrzegawczy i dźwiękowy system ostrzegawczy Plena Prosty sposób na bezpieczeństwo 2 System nagłośnieniowo-ostrzegawczy i dźwiękowy system ostrzegawczy Plena Prosty sposób na zapewnienie

Bardziej szczegółowo

Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań.

Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań. Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań. Nie poprzestawaj na standardzie. Lohmann odpowiedź na rosnące wymagania wobec druku fleksograficznego. Zapotrzebowanie wciąż rosnącego

Bardziej szczegółowo

Regulator ładowania Steca Tarom MPPT MPPT 6000

Regulator ładowania Steca Tarom MPPT MPPT 6000 Regulator ładowania Steca Tarom MPPT MPPT 6000 Regulator ładowania Steca Tarom MPPT 6000 wyznacza nowe standardy w obszarze regulatorów MPPT. Nadzwyczajna sprawność z unikalnymi cechami bezpieczeństwa

Bardziej szczegółowo

System rozdzielnic TriLine PowerModules

System rozdzielnic TriLine PowerModules System rozdzielnic TriLine PowerModules TriLine PowerModules Nowy inteligentny system modułowy Firma ABB STRIEBEL & JOHN oparła swój nowy system montażu aparatury niskiego napięcia TriLine PowerModules

Bardziej szczegółowo

Optymalizacja kosztów mediów zużywanych w procesie rozlewu

Optymalizacja kosztów mediów zużywanych w procesie rozlewu 1 Optymalizacja kosztów mediów zużywanych w procesie rozlewu Robert Najman Area Marketing Manager East-North Europe Forum Technologii Browarniczych Cieszyn, 5/7.10.2011 Plan prezentacji 2 Jakie są trendy

Bardziej szczegółowo

Osiągaj więcej. Doświadczaj więcej. Oczekuj więcej.

Osiągaj więcej. Doświadczaj więcej. Oczekuj więcej. Osiągaj więcej. Doświadczaj więcej. Oczekuj więcej. System ultrasonograficzny ACUSON X700. www.siemens.com/ultrasound Answers for life. System ultrasonograficzny ACUSON X700 Doskonała jakość obrazu. Nowatorska

Bardziej szczegółowo

Hoval Cosmo Ekonomiczny kocioł grzewczy o mocach 100 do 1450 kw

Hoval Cosmo Ekonomiczny kocioł grzewczy o mocach 100 do 1450 kw Hoval Cosmo Ekonomiczny kocioł grzewczy o mocach 100 do 1450 kw Czujesz się dobrze, gdy zimową mroźną porą wchodzisz do ciepłych, dobrze nagrzanych pomieszczeń: hal, basenów, szpitali, biur czy centrów

Bardziej szczegółowo

Lachenmeier Foliarka kapturowa stretch T1. Niewielka, ale o dużych możliwościach

Lachenmeier Foliarka kapturowa stretch T1. Niewielka, ale o dużych możliwościach Lachenmeier Foliarka kapturowa stretch T1 Niewielka, ale o dużych możliwościach Foliarki kapturowe stretch firmy Lachenmeier Technologia nakładania kaptura stretchowego zapewnia wiele znaczących korzyści

Bardziej szczegółowo

Quick News Sprzedaż. Nowa pompa stacjonarna SP 3800

Quick News Sprzedaż. Nowa pompa stacjonarna SP 3800 Quick News Sprzedaż SCHWING GmbH Heerstrasse 9 27 44653 Herne, Germany Phone +49 23 25 / 987-0 Fax +49 23 25 / 72922 info@schwing.de www.schwing.de Nowa pompa stacjonarna SP 3800 Drodzy Państwo, Na targach

Bardziej szczegółowo

Cyfrowy wzmacniacz AED dla przetworników tensometrycznych.

Cyfrowy wzmacniacz AED dla przetworników tensometrycznych. Cyfrowy wzmacniacz AED dla przetworników tensometrycznych. Zamień swoje analogowe przetworniki wagi na cyfrowe. AED sprawia, że wdrażanie systemów sterowania procesami jest łatwe i wygodne. AED przetwarza

Bardziej szczegółowo