DZIAŁKI BUDOWLANE Z INFRASTRUKTURĄ W TAJLANDII

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "DZIAŁKI BUDOWLANE Z INFRASTRUKTURĄ W TAJLANDII"

Transkrypt

1 DZIAŁKI BUDOWLANE Z INFRASTRUKTURĄ W TAJLANDII Mountain View II Bangsaen, Chonburi Celadon Villa Residence Mae Phim Beach, rayong

2 Zainwestuj w działki gotowe do budowy. Część raju na własność Prezentujemy naszą najnowszą ofertę inwestycyjną w Tajlandii: gotowe działki do zabudowy, znajdujące się na strzeżonych osiedlach, w wybranych, atrakcyjnych częściach Tajlandii. Wybraliśmy najlepiej położone tereny pod osiedla domków jednorodzinnych, podzieliliśmy je na działki budowlane i mamy przyjemność wystawić je teraz na sprzedaż. Na wybranej przez siebie działce możesz od razu przystąpić do budowy wymarzonego domu bądź zwyczajnie pozostawić ją jako inwestycję na przyszłość. Program inwestycji w działki budowlane w Tajlandii daje szeroki wybór możliwości przy zachowaniu relatywnie niskich kosztów i dużego potencjału w przyszłości. W koszt działki wliczone są wszelkie przygotowania do budowy oraz konieczna infrastruktura. Naszą koncepcją jest inwestycja z prostymi procedurami, dająca inwestorowi duże możliwości kierowania całym procesem. Możesz kupić działkę jako inwestycję w ziemię lub wybudować na niej dom samemu, przez lokalną firmę budowlaną pod Twoim nadzorem - według własnego projektu lub postawić jeden z naszych 13 typów domu. W przypadku zainteresowania kilu osób możecie kupić jedną lub kilka działek, połączyć je, tworząc część osiedla według własnej koncepcji. Możliwości są prawie nieograniczone. W Bangsaen proponujemy działki na osiedlu Mountain View II, a w Mae Phim na osiedlu Celadon Villa Residence.

3 Działki gotowe do zabudowy Nasze osiedla położone są w nadmorskim mieście Bangsaen, w rejonie Chonburi, przy pięknej plaży w miejscowości Mae Phim, w rejonie Rayong. Bangsaen, położone blisko Bangkoku i Pattaya szybko się rozwija, natomiast do Mae Phim przybywa coraz więcej zwykłych turystów oraz turystów long stay, aby cieszyć się prawdziwym tajskim klimatem i piękną plażą. Infrastruktura, która wliczona jest w cenę działki: wzmocnienie oraz wyrównanie działki drogi dojazdowe oraz osiedlowe mur otaczający osiedle wjazdy z bramami i portierniami system drenażowy całego osiedla podłączenie drenażu poszczególnej działki do systemu osiedlowego osiedlowa siec wodociągowa podłączona do wodociągu gminnego przyłącze wodne osiedlowa sieć energetyczna z własnym transformatorem przyłącze elektryczne dostęp do club-house, basenu, restauracji oraz innych obiektów na terenie wspólnym obszary zieleni, park Istnieje możliwość zakupu działki wraz z jednym z naszych 13 typów domów, które przedstawiamy tu:

4

5 Nasza koncepcja Zazwyczaj inwestycje w ziemię za granicą wiążą się z dosyć uciążliwymi procedurami. Kupno działki lub domu bez znajomości lokalnego rynku może być niepewną inwestycją. Z tego powodu niezbędne jest korzystanie z usług doradców, którzy znają się na lokalnym rynku i jego specyficznych warunkach. Między innymi trzeba znaleźć dobrą lokalizację i rozwiązać problemy z infrastrukturą oraz wymaganymi pozwoleniami. Zgodnie z naszą koncepcją, rozwiązaliśmy wszelkie problemy w unikalny sposób, dzięki czemu możemy zaoferować możliwość

6 i inne ważne sprawy Nasze osiedla budowane są zgodnie z obowiązującymi, lokalnymi przepisami dotyczącymi osiedli domów jednorodzinnych oraz są kontrolowane przez odpowiednie urzędy. Zgodnie z tym, poszczególne działki mają prawo podłączenia się do gminnej sieci wodociągowej oraz sieci energetycznej, należącej do zakładu energetycznego. Właściciel (dzierżawca) działki ma pełne prawo decydowania o inwestycjach na swojej działce. Przepisy regulują między innymi takie rzeczy jak szerokość dróg dojazdowych i osiedlowych, wykonanie systemu drenującego teren osiedla, sieć energetyczną i wodociągową na osiedlu. Przystosowanie się do tych przepisów gwarantuje między innymi przyszłe dostawy prądu oraz wody do poszczególnych działek na osiedlu. Niektóre z naszych osiedli są już w trakcie realizacji. Koszty wykonania infrastruktury na osiedlach budowanych, na zasadzie MooBaan Permit, zabezpieczone są gwarancją bankową dewelopera oraz zgodnie z prawem tajskim, przez Gminę. Infrastruktura na osiedlu Mountain View II jest, poza jednym odcinkiem drogi, już gotowa. Prace nad infrastrukturą na osiedlu Celadon Villa Residence już się rozpoczęły, a ich zakończenie przewidywane jest przed końcem 2010 roku.

7 Osiedle Mountain View Residence II, w Bangsaen, Chonburi Wybrana lokalizacja na inwestycję w powszechnie znanym oraz popularnym, nadmorskim mieście. Oferujemy działki budowlane zarówno dla Tajów, jak i obcokrajowców, w jednym z najpopularniejszych rejonów Tajlandii, w pobliżu najlepszych w kraju pól golfowych. Osiedle Mountain View położone jest w przyjaznym mieście Bangsaen, tylko 55 minut jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska w Bangkoku.

8 Mountain View - to raj dla wszystkich, zwłaszcza fanów golfa... Mountain View jest osiedlem domów jednorodzinnych oraz segmentów. Zagospodarowanie pierwszej części osiedla jest już niemal zakończone, druga część jest jeszcze w trakcie realizacji. Odwiedzając osiedle można zobaczyć gotowe domy, infrastrukturę oraz klub z restauracją i basenami. Znajdziemy tu wszystko, co jest potrzebne do nowoczesnego i wygodnego stylu życia, przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnego, tajskiego klimatu. Razem z drugą częścią osiedla stworzymy piękną dzielnicę ze stylowymi domami i ogrodami, projektowanymi z myślą o wygodnym życiu. W centralnej części osiedla znajdziemy to, co ułatwi nam życie: - park, - baseny, - kawiarnię, bar i restaurację, - tropikalne pawilony, - klimatyzowaną siłownię, - saunę, - mini-market, - grill, - małe pole golfowe z bunkrem, putting green i tee, - tor do gry w kręgle o międzynarodowym standardzie, - service center z usługami typu sprzątanie, prace konserwacyjne, wynajem motorów i samochodów, - bezpłatny bus, który zawiezie nas do miasta, czy na plażę. Dla fanów golfa jest jeszcze jedna istotna informacja. Oprócz zaplecza golfowego, położonego bezpośrednio na osiedlu, w zasięgu godzinnej jazdy samochodem, znajdziemy ponad 50 pól golfowych. Większość z nich jest bardzo wysokiej, by nie powiedzieć, światowej klasy, a najbliższe z nich jest już 8 minut jazdy od Twojego domu. Tylko Mountain View oferuje takie możliwości miłośnikom golfa i Tajlandii.

9 Mountain View II

10 Mountain View II Na osiedlu Mountain View II, w Bangsaen, dysponujemy działkami o powierzchni od 351 do 925 m². Istnieje możliwość połączenia kilku działek celem większej zabudowy. Fakty Mountain View: Liczba działek 53 na osiedlu MV Powierzchnia całkowita 103,994.5 m² Powierzchnia działek 69,353.6 m² Powierzchnia terenów wspólnych 34,640.9 m² Cena 6000 Baht / m² Działki o numerach: 65, 117, 118, 119 są już sprzedane!

11 Osiedle Celadon Villa Residence, Mae Phim Celadon Villa Residence Nowe osiedle, położone blisko morza, w bezpośrednim sąsiedztwie Seabreeze Residence, do zamieszkania na stałe lub na pobyt wypoczynkowy. Na naszym nowym osiedlu oferujemy działki budowlane położone metrów od morza. Szeroka oferta domów umożliwia komfortowy wybór stylu życia w rajskich klimatach. Wymarzone położenie, w Mae Phim, mniej niż 2 godziny jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska w Bangkoku.

12 Celadon Villa Residence Celadon Villa Residence to osiedle, które daje możliwość zamieszkania w gotowym domu lub wybudowania nowego domu według własnego, wymarzonego projektu. Działki posiadają pełną infrastrukturą oraz zaplecze: - ogrodzone osiedle, - ochrona, - portiernia, - park i dużo zieleni, - 25 metrowy basen sportowy, - dostęp do basenów tropikalnych z restauracją, - kącik imprezowy z grillem, - tor do gry w kręgle o międzynarodowym standardzie, - dostęp do service center z usługami typu sprzątanie, prace konserwacyjne, wynajem motorów i samochodów. Jest wiele pięknych plaż na świecie, ale by stwierdzić, która jest najpiękniejsza, trzeba pojechać do Mae Phim. Na plaży w Mae Phim marzenie o pięknej, złotej plaży stają się rzeczywistością. To tu znajdziesz spokój i ciszę. Wzdłuż plaży kuszą wspaniałym jedzeniem lokalne restauracje, leżaki stoją gotowe pod parasolami, a łodzie tylko czekają by zabrać was na wycieczkę. Początek Twojego nowego życia może być tu w prosty, bezpieczny i wygodny sposób.

13 Celadon Villa Residence

14 Celadon Villa Residence Na osiedlu Celadon Villa Residence dysponujemy działkami o powierzchni od 326 do 997 m². Istnieje możliwość połączenia kilku działek celem większej zabudowy. Fakty Celadon Villa Liczba działek 45 Powierzchnia całkowita 29,631.7 m² Powierzchnia działek 22,716.2 m² Powierzchnia terenów wspólnych 6,920.1 m² Cena 6250 Baht / m²

15 Jeszcze trochę więcej o Prawo własności oferowanych przez nas działek w przypadku Tajów lub podmiotów gospodarczych, z większością udziałów tajskich, jest proste po prostu są zarejestrowanymi właścicielami swoich działek. W przypadku obcokrajowców jest jednak inaczej. Prawo tajskie nie zezwala cudzoziemcom posiadania ziemi w Tajlandii na własność. Obcokrajowiec kupując działkę w Tajlandii kupuje właściwie umowę długoterminowego najmu tej działki, tzw. Landlease Agreement. Właściciel takiej umowy ma pełne prawo tę umowę przekazać, odstąpić czy sprzedać komukolwiek bez żadnych ograniczeń cenowych lub czasowych. Landlease jest dla obcokrajowca najprostszą i najpewniejszą formą własności ziemi w Tajlandii. Umowa spisana jest na 30 lat, z możliwością przedłużenia najmu o dwa kolejne 30-letnie okresy, razem 90 lat. Umowa zawiera klauzule regulujące wysokość najmu przez pierwsze 30 lat ( Baht - płatne z góry przy zawarciu umowy), sposoby obliczania wysokości kosztów najmu na następne 30-letnie okresy oraz prawo pierwokupu działki (wraz z zasadą obliczania ceny wykupu), w przypadku zmiany prawa tajskiego. Umowa rejestrowana jest w lokalnym urzędzie, Land Office Department, co zapewnia nam pełną ochronę praw najemcy, gwarantowaną przez prawo Tajskie. Przy ewentualnej zmianie właściciela umowy, można ją przerejestrować na nowego właściciela lub podpisać nową umowę najmu. W przypadku podpisania nowej umowy najmu okres lat liczy się od nowa.

16 No i na koniec Ceny działek zależne są od osiedla. W przypadku Bangsaen, na osiedlu Mountain View II działki kosztują 6000 Baht/m², a na osiedlu Celadon Villa Residence w MaePhim 6250 Baht/m². Płatność następuje w trzech transzach: Pierwsza płatność, w wysokości Baht jest opłatą rezerwacyjną, która płatna jest przy rezerwacji konkretnej działki. Druga płatność, w wysokości 90% wartości działki ( Baht) płatna przy podpisywaniu umowy. Trzecia płatność, pozostałe 10% wartości działki, dzierżawa za pierwszy 30-letni okres najmu ( Baht) oraz koszt rejestracji umowy ( Baht), płatne przy rejestracji umowy w Land Office. Po zabudowaniu działki dochodzi koszt serwisu terenów wspólnych, tzn. recepcja, basen, trawniki, ochrona itp. w wysokości 1000 Baht miesięcznie. W wyżej wymienionych kosztach wliczone są wszelkie koszty administracyjne, państwowe oraz tajski podatek VAT.

RAPORT. Jakich nieruchomości szukają Polacy? III kwartał 2014r. Ceny nieruchomości. Jak zarobić na wynajmie? Budowa domu - nowe przepisy

RAPORT. Jakich nieruchomości szukają Polacy? III kwartał 2014r. Ceny nieruchomości. Jak zarobić na wynajmie? Budowa domu - nowe przepisy RAPORT III kwartał 2014r. Jakich nieruchomości szukają Polacy? Ceny nieruchomości na podstawie danych i analiz serwisu dom.gratka.pl Jak zarobić na wynajmie? Budowa domu - nowe przepisy Spis treści Rynek:

Bardziej szczegółowo

90% milionerów zostało nimi

90% milionerów zostało nimi - 2-90% milionerów zostało nimi dzięki inwestycjom w nieruchomości Andrew Carnagie Szanowni Państwo Popularna maksyma rynkowych spekulantów mówi, że nie istnieją lepsze sposoby na zarabianie pieniędzy,

Bardziej szczegółowo

DEWELOPERSKA. Gazeta Deweloperska nr 2 (12) Wrzesień 2014 r. indek s 286370 cena 9.00 zł (w tym 8% vat) Może góry,

DEWELOPERSKA. Gazeta Deweloperska nr 2 (12) Wrzesień 2014 r. indek s 286370 cena 9.00 zł (w tym 8% vat) Może góry, nieruchomości urbanistyka prawo technologie inwestycje DEWELOPERSKA Gazeta Deweloperska nr 2 (12) Wrzesień 2014 r. indek s 286370 cena 9.00 zł (w tym 8% vat) Może góry, może morze? Taki teraz mamy klimat...

Bardziej szczegółowo

PORADNIK DLA KUPUJĄCYCH MIESZKANIE. czyli jak bezpiecznie kupić pierwsze M od dewelopera

PORADNIK DLA KUPUJĄCYCH MIESZKANIE. czyli jak bezpiecznie kupić pierwsze M od dewelopera PORADNIK DLA KUPUJĄCYCH MIESZKANIE czyli jak bezpiecznie kupić pierwsze M od dewelopera 1 2 Spis treści Wstęp EKSPERCI REKOMENDUJĄ...7 Rozdział 1 SZUKAMY MIESZKANIA OD CZEGO ZACZĄĆ?...9 Rozdział 2 PIERWSZA

Bardziej szczegółowo

Inwestycja. w nieruchomości. ReNews.pl. druga edycja - 2015 NIERUCHOMOSCI

Inwestycja. w nieruchomości. ReNews.pl. druga edycja - 2015 NIERUCHOMOSCI Inwestycja w nieruchomości druga edycja - 2015 ReNews.pl NIERUCHOMOSCI inwestowanie w nieruchomości jest nie tylko najlepszym, nie tylko najszybszym i nie tylko najskuteczniejszym, ale jest jedynym sposobem,

Bardziej szczegółowo

OFERTA LHPM010-II Hurghada, Egipt - OASIS MARINA - Oferta ważna od 03.03.2009 do 31.03.2009

OFERTA LHPM010-II Hurghada, Egipt - OASIS MARINA - Oferta ważna od 03.03.2009 do 31.03.2009 OFERTA LHPM010-II Hurghada, Egipt - OASIS MARINA - Oferta ważna od 03.03.2009 do 31.03.2009 Apartamenty w pierwszej linii brzegowej z widokiem na Morze Czerwone Prywatna plaża Ceny 20% Poniżej Wartości

Bardziej szczegółowo

NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE 2013 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA

NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE 2013 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA Gazeta Finansowa NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE 2013 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA Grażyna Stefańska Przed Państwem kolejna odsłona wspólnego projektu realizowanego przez tygodnik

Bardziej szczegółowo

NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE 2013 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA

NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE 2013 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE 2013 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA Grażyna Stefańska Przed Państwem kolejna odsłona wspólnego projektu realizowanego przez tygodnik Gazeta Finansowa"

Bardziej szczegółowo

http://dochodpasywny.edu.pl

http://dochodpasywny.edu.pl Strona 1 Tylko teraz masz niepowtarzalną okazję sięgnąć po wiedzę, której nie posiada 99% ludzi w Polsce. OTO KLUCZ DO TAJEMNIC MILIONERÓW >>> Jak zbudować majątek zaczynając od zera

Bardziej szczegółowo

opracowanie: Anna Jackowska Sybilla Graczyk redakcja: Grażyna Rokicka, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich

opracowanie: Anna Jackowska Sybilla Graczyk redakcja: Grażyna Rokicka, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich ISBN 978-83-60632-21-5 URZĄD OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW 00-950 Warszawa, Plac Powstańców Warszawy 1 tel. 022 55 60 800 www.uokik.gov.pl opracowanie: Anna Jackowska Sybilla Graczyk redakcja: Grażyna

Bardziej szczegółowo

Raport z Rynku Nieruchomości 2008 Polska. Warszawa, Kraków, Katowice, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Łódź

Raport z Rynku Nieruchomości 2008 Polska. Warszawa, Kraków, Katowice, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Łódź Polska Warszawa, Kraków, Katowice, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Łódź do końca 2008 roku planowane jest oddanie ponad 500 000 m2 powierzchni biurowych. Rynek powierzchni biurowej w Warszawie jest obecnie

Bardziej szczegółowo

Ewakuacja była konieczna

Ewakuacja była konieczna dom budownictwo otoczenie patrz str. 10-11» 2 kwietnia 2015 Nr 7(74) ISSN 2083-6341 gazeta bezpłatna Nakład 14.000 egz. GŁOS TARNOWSKI dwutygodnik arnowski gazeta bezpłatna Tarnów Wola Rzędzińska Jodłówka

Bardziej szczegółowo

Ranking inwestycji deweloperskich

Ranking inwestycji deweloperskich 2 Spis treści Wstęp Top trendy mieszkaniowe 2013 Mieszkaniowy obraz Polaka Jakie mieszkania budują deweloperzy? Jakich mieszkań pragną Polacy? Wojna Domowa 2013. Wyniki plebiscytu internautów Wojna Domowa

Bardziej szczegółowo

ROZDZIAŁ III DOKUMENT REJESTRACYJNY

ROZDZIAŁ III DOKUMENT REJESTRACYJNY ROZDZIAŁ III DOKUMENT REJESTRACYJNY 1. Osoby odpowiedzialne 1.1. Emitent 1.1.1. Nazwa, siedziba i adres Emitenta Nazwa (firma): Vantage Development Spółka Akcyjna Nazwa skrócona: Siedziba: Vantage S.A.

Bardziej szczegółowo

RAPORT RAPORT 2014. Zmiany cen nieruchomości w wybranych kategoriach. Jakich nieruchomości szukali Polacy. Rynek kredytów hipotecznych w 2014 roku

RAPORT RAPORT 2014. Zmiany cen nieruchomości w wybranych kategoriach. Jakich nieruchomości szukali Polacy. Rynek kredytów hipotecznych w 2014 roku Rynek nieruchomości 2014 RAPORT Zmiany cen nieruchomości w wybranych kategoriach Jakich nieruchomości szukali Polacy Rynek kredytów hipotecznych w 2014 roku Prognozy na rynku nieruchomości w 2015 roku

Bardziej szczegółowo

OCENA OFERT INWESTYCYJNYCH NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI WAKACYJNYCH W POLSCE

OCENA OFERT INWESTYCYJNYCH NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI WAKACYJNYCH W POLSCE STUDIA I PRACE WYDZIAŁU NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA NR 36, T. 1 Jarosław Szreder * Wyższa Hanzeatycka Szkoła Zarządzania w Słupsku OCENA OFERT INWESTYCYJNYCH NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI WAKACYJNYCH W POLSCE

Bardziej szczegółowo

DEWELOPER ROKU ROKU. deweloper roku 2014

DEWELOPER ROKU ROKU. deweloper roku 2014 DEWELOPER deweloper roku 2014 ROKU ROKU Jakub Rusak Mamy zaszczyt złożyć na Państwa ręce kolejną edycję raportu Deweloper Roku, tworzonego przez tygodnik Gazeta Finansowa i miesięczniki Gentleman i Home&Market.

Bardziej szczegółowo

profesjonalizm, dobra lokalizacja swoich inwestycji. Miniony rok był trudny dla deweloperów mieszkaniowych.

profesjonalizm, dobra lokalizacja swoich inwestycji. Miniony rok był trudny dla deweloperów mieszkaniowych. Gazeta Finansowa DEWELOPER ROKU 2012 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA Grażyna Stefańska Mamy zaszczyt oddać w Państwa ręce raport Deweloper Roku 2012. Jest to kontynuacja wspólnego

Bardziej szczegółowo

Protokół Nr LVIII / 14 z LVIII sesji Rady Miejskiej w Ropczycach w dniu 26 września 2014 r.

Protokół Nr LVIII / 14 z LVIII sesji Rady Miejskiej w Ropczycach w dniu 26 września 2014 r. Protokół Nr LVIII / 14 z LVIII sesji Rady Miejskiej w Ropczycach w dniu 26 września 2014 r. Prowadzący obrady (otwieranie i zamykanie dyskusji nad poszczególnymi punktami porządku obrad, udzielanie głosu,

Bardziej szczegółowo

Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce kpmg.pl

Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce kpmg.pl KPMG W POLSCE Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce kpmg.pl 2 Section or Brochure name Spis treści 1 Wstęp 3 2 Najważniejsze wnioski 5 3 Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce 9 3.1 Funkcja luksusowych

Bardziej szczegółowo

212 Inwestycje i Nieruchomości

212 Inwestycje i Nieruchomości 212 Inwestycje i Nieruchomości >> Półwysep Iberyjski jest niezmiernie piękną częścią Europy położoną na jej zachodnim krańcu. Hiszpania i Portugalia oferują także turystom i inwestorom cudowne wyspy Baleary,

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI JHM DEVELOPMENT S.A.

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI JHM DEVELOPMENT S.A. SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI JHM DEVELOPMENT S.A. OBEJMUJĄCE OKRES OD 01 STYCZNIA 2014 DO 31 GRUDNIA 2014 Strona 2 z 46 Spis treści 1. ZASADY SPORZĄDZANIA SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO... 7 2. DZIAŁALNOŚĆ

Bardziej szczegółowo

Wakacje Nieruchomości

Wakacje Nieruchomości Wakacje Nieruchomości Czasopismo portalu inwestycji POZNANSKIE-NIERUCHOMOSCI.pl ponieruchomości nr 1 (04) lipiec 2011 www.deweloperzy.info Polskie Morze i Góry 2000 mieszkań GREMEDIA konrad Lewartowski

Bardziej szczegółowo

Conference Resort&SPA Władysławowo. Oferta Sprzedaży Apartametów Hotelowych

Conference Resort&SPA Władysławowo. Oferta Sprzedaży Apartametów Hotelowych Conference Resort&SPA Władysławowo Oferta Sprzedaży Apartametów Hotelowych 1 Szanowni Państwo, W imieniu Spółki Hotel Klif JK Inwest-Hel Sp. z o.o. Sp.k. mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę inwestycyjną

Bardziej szczegółowo

Budowa dwutorowej linii elektroenergetycznej 400 kv

Budowa dwutorowej linii elektroenergetycznej 400 kv Budowa dwutorowej linii elektroenergetycznej 400 kv Grudziądz Pelplin Gdańsk Przyjaźń Inwestycja liniowa Kto jest kim w inwestycji? Inwestor Wykonawcy Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. (PSE) są operatorem

Bardziej szczegółowo

MAGAZYN klientów PKO Banku polskiego NUMER 2 (89) 2015 ISSN 1506 0977. Bezstresowe wakacje. Pieniądze zawsze pod ręką

MAGAZYN klientów PKO Banku polskiego NUMER 2 (89) 2015 ISSN 1506 0977. Bezstresowe wakacje. Pieniądze zawsze pod ręką MAGAZYN klientów PKO Banku polskiego NUMER 2 (89) 2015 ISSN 1506 0977 Bezstresowe wakacje Pieniądze zawsze pod ręką Bankomania w wersji na tablet i iphone 2 bankomania spis treści Planujmy swoje wakacje

Bardziej szczegółowo

Copyright by Dom Kredytowy Notus S.A zdjęcia: Fotolia, istcok International Inc., Shutterstock, Inc. Warszawa, 2013 r.

Copyright by Dom Kredytowy Notus S.A zdjęcia: Fotolia, istcok International Inc., Shutterstock, Inc. Warszawa, 2013 r. Drogi Czytelniku, Copyright by Dom Kredytowy Notus S.A zdjęcia: Fotolia, istcok International Inc., Shutterstock, Inc. Warszawa, 2013 r. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przedrukowywanie i rozpowszechnianie

Bardziej szczegółowo

GRUPA KAPITAŁOWA ATLAS ESTATES LTD SKONSOLIDOWANY RAPORT KWARTALNY ZA CZWARTY KWARTAŁ 2007 R.

GRUPA KAPITAŁOWA ATLAS ESTATES LTD SKONSOLIDOWANY RAPORT KWARTALNY ZA CZWARTY KWARTAŁ 2007 R. GRUPA KAPITAŁOWA ATLAS ESTATES LTD SKONSOLIDOWANY RAPORT KWARTALNY ZA CZWARTY KWARTAŁ 2007 R. 29 lutego 2008 r. ATLAS ESTATES LIMITED Niezbadane kwartalne wyniki finansowe za kwartał i rok zakończony 2007

Bardziej szczegółowo

Przyjazny Deweloper 2013. Gazeta Finansowa. Projektem tym pragniemy docenić i pokazać. Prawdziwy przyjaciel powinien być

Przyjazny Deweloper 2013. Gazeta Finansowa. Projektem tym pragniemy docenić i pokazać. Prawdziwy przyjaciel powinien być Gazeta Finansowa 0 Raport Specjalny: Gazeta Finansowa, Home&Market, Gentelman 2013 Przyjazny Deweloper 2013 Grażyna Stefańska Prawdziwy przyjaciel powinien być uczciwy, życzliwy, a także godny zaufania

Bardziej szczegółowo

ZMIENI PAWEŁ AUGUSTYN MIAST KATOWIC BRAMY TRANSPORT WIZERUNEK WYWIAD. Deweloperska duma Katalonii NOWY DWORZEC PREZES ZARZĄDU RESTAURA POLSKA

ZMIENI PAWEŁ AUGUSTYN MIAST KATOWIC BRAMY TRANSPORT WIZERUNEK WYWIAD. Deweloperska duma Katalonii NOWY DWORZEC PREZES ZARZĄDU RESTAURA POLSKA NIERUCHOMOŚCI ARCHITEKTURA BUDOWNICTWO INFRASTRUKTURA FINANSE GAZETA INWESTYCYJNA nr indeksu 242187 nr 10 (57) Październik 2011 ISSN 1897-4694 nr 10 (57) Październik 2011 cena 10,00 zł (w tym VAT 8%) WYWIAD

Bardziej szczegółowo