10/100Base-TX 100Base-FX Konwerter mediów obsługą PoE

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "10/100Base-TX 100Base-FX Konwerter mediów obsługą PoE"

Transkrypt

1 Instrukcja Obsługi FTP-802 FTP-802S15 10/100Base-TX 100Base-FX Konwerter mediów obsługą PoE - 1 -

2 2-2 -

3 ! ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA! Przed włączeniem urządzenia do prądu proszę przeczytać informacje dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. Źródło zasilania. Urządzenie może być włączone wyłącznie do sieci zasilającej prądu zmiennego AC 230V 50Hz. Ogólne warunki bezpiecznego użytkowania. Urządzenie należy usytuować w miejscu bezpiecznym i stabilnym, a kabel sieciowy powinien być ułożony tak, aby nie był narażony na deptanie, zaczepianie lub wyrywanie z gniazdka sieciowego przez osoby lub zwierzęta poruszające się po pomieszczeniu. Jeżeli urządzenie wyposażone jest w zewnętrzny zasilacz sieciowy, należy ten zasilacz umieszczać w gniazdku sieciowym łatwo dostępnym (nie ukrytym n.p. za meblami). Zasilacze tego typu nie posiadają własnego wyłącznika sieciowego, więc ich odłączenie jest możliwe jedynie przez całkowite wyjęcie z gniazda sieciowego. Nie wolno używać zasilaczy zewnętrznych poza budynkiem lub w miejscach o dużej wilgotności. Przy urządzeniu z zewnętrznym zasilaczem należy zwrócić uwagę na ułożenie przewodu tak, aby nie był on narażony na deptanie, zaczepianie lub wyrywanie zasilacza z gniazdka sieciowego przez osoby lub zwierzęta poruszające się po pomieszczeniu. Nie stawiać urządzenia ani zasilacza na mokrej powierzchni. Nie używać w wilgotnym środowisku. Nie stwarzać możliwości zamoknięcia : np. dostęp deszczu prze otwarte okno. Nigdy nie stawiać na urządzeniu lub zasilaczu pojemników z płynami: wazony, szklanki, puszki, kieliszki itp. Nigdy nie stawiać na urządzeniu lub zasilaczu źródeł otwartego ognia: świece, lampki oliwne itp. Jeżeli zostanie zauważone jakiekolwiek uszkodzenie przewodu zasilającego lub wtyczki, należy dla własnego bezpieczeństwa bezzwłocznie udać się do serwisu w celu usunięcia tej usterki. Czyszczenie. Przed czyszczeniem należy zawsze wyłączyć urządzenie z sieci przez wyjęcie przewodu zasilającego lub zasilacza z kontaktu. Nie używać środków czyszczących w płynie lub w aerozolu. Do czyszczenia używać wyłącznie suchą miękką tkaninę nie pozostawiającą drobnych włosków nitek. Wentylacja. Wszystkie otwory i szczeliny w obudowie służą głównie do wentylacji urządzenia lub zasilacza. Nie wolno ich zasłaniać ani przykrywać, gdyż grozi to przegrzaniem podzespołów wewnętrznych. Chronić urządzenie i zasilacz przed dostępem małych dzieci zdolnych wrzucać przez otwory wentylacyjne do wnętrza różne małe rzeczy. Serwis. W razie potrzeby oddać urządzenie do specjalizowanego serwisu. Wewnątrz nie ma żadnych elementów regulacyjnych przeznaczonych do obsługi przez użytkownika, ani użytecznych elementów. Przed uruchomieniem. Przed rozpoczęciem sprawdź zgodność napięcia posiadanej sieci zasilającej z informacją umieszczoną na urządzeniu lub zasilaczu. Włączanie i wyłączanie z gniazdka sieciowego wykonuj trzymając zawsze za wtyczkę sieciową lub obudowę zasilacza, a nie za przewód zasilający. Jeżeli tylko wtyczka kabla zasilającego lub zasilacz znajduje się w gniazdku sieciowym, urządzenie jest cały czas zasilane nawet po wyłączeniu przełącznikiem Power. Jeżeli cokolwiek wpadnie lub wleje się do środka urządzenia lub zasilacza, natychmiast wyjmij wtyczkę z gniazdka sieciowego. Urządzenie ani zasilacz nie może być używane do czasu oględzin wykonanych przez eksperta. Nie rozkręcaj urządzenia lub zasilacza. Wewnątrz może występować wysokie napięcie zagrażające zdrowiu a nawet życiu. Jakiekolwiek naprawy i regulacje wewnątrz powinien wykonywać wyłącznie kwalifikowany personel serwisowy

4 Lokalizacja. Umieść urządzenie i ewentualnie zasilacz w miejscu z dobrą wentylacją - swobodnym przepływem powietrza. Zapobiegnie to przegrzewaniu się elementów wewnętrznych. Nigdy nie ustawiaj urządzenia ani zasilacza w okolicy urządzeń grzewczych, ani w miejscach nasłonecznionych. Nigdy nie kładź na nim ciężkich przedmiotów. Kondensacja pary. W pewnych okolicznościach (np. nagła zmiana lokalizacji z pomieszczenia zimnego do ciepłego) urządzenie i/lub zasilacz może pokryć się parą wodną uniemożliwiając czasowo użytkowanie urządzenia. W takiej sytuacji należy odczekać około 1 godzinę na ustabilizowanie się temperatury urządzenia i odparowanie wilgoci. Modele: PLANET 10/100Base-TX 100Base-FX MULTI-MODE: FTP-802 SINGLE-MODE: FTP-802S15 1.Zawartość Opakowania Dziękujemy za zakup PLANET 10/100Base-TX 100Base-FX Smart Media Konwerter, 10/100Base-TX 100Base-FX Opakowanie powinno zawierać: Konwerter 10/100Base-TX 100Base-FX x1 instrukcja Obsługi x1 Zasilacz DC 48V 0,4A x1 Jeśli brakuje lub jest uszkodzony któryś z powyższych elementów proszę jak najszybciej skontaktować się z dealerem. 2.Wprowadzenie Nie tylko konwerter mediów, ale też mieszacz PoE! Planet FTP-802 to najlepsze rozwiązanie pozwalające przesyłać dane oraz zasilanie do urządzeń znajdujących się w odległych punktach sieci. Urządzenie łączy dwie technologie: konwersji mediów pomiędzy sieciami 100Base-FX oraz 10/100Base-TX oraz zasilania poprzez sieć Ethernet w standardzie PoE IEEE 802.3af. Dzięki interfejsom PoE oraz światłowodowemu FTP-802 doskonale nadaje się do sieci w kampusach uczelnianych, w strefach użyteczności publicznej i wszędzie tam gdzie potrzeba przesłać dane i zasilanie łatwo i przy niewielkich nakładach - do bezprzewodowych punktów dostępowych z obsługą PoE, kamer obserwacyjnych bazujących na technologii IP czy telefonów IP. 3.Podstawowe cechy Zgodny ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3af PoE Obsługuje auto negocjację oraz auto-mdi / MDI-X dla 10/100Base-TX Half Dupl oraz Full Duplex Dostarcza zasilanie DC 48V poprzez kabel RJ-45 Ethernet do urządzeń sieciowych Automatyczne wykrywanie urządzeń PoE IEEE 802.3af zapobiega nieprawidłowej instalacji Interfejs 100Base-FX gwarantuje zasięg do 2km (Światłowód Multi-mode 50µm/125µm, 62.5µm/125µm) 4-4 -

5 Przełącznik DIP pozwalający na wybór trybu LFP (Link Fault Pass-through) Kompaktowa obudowa, łatwa instalacja, diody LED ułatwiające diagnostykę sieci 4.Specyfikacja Model FTP-80x Interfejs Przewodowy 1 port Fast Ethernet TP, Auto-negocjacja, Auto-MDI / MDI-X z mieszaczem PoE Światłowodowy FTP-802: Multi-mode: 50/125µm lub 62.5/125µm FTP-802S15: Single-mode 8.3/125, 8.7/125, 9/125µm Łącze światłowodu SC Zasięg FTP-802: 2km FTP-802S15: 15km Długość fali optycznej 1310nm Moc wyjściowa (dbm) FTP-802 : Max.-14 Min FTP-802S15: Max.-7 Min Czułość odbioru FTP-802 : FTP-802S15: -28 Maksymalne napięcie wejścia FTP-802 : -14 FTP-802S15: -8 Power over Ethernet Standard PoE Zasilanie wyjściowe IEEE 802.3af Power over Ethernet PoE 48V DC, Max. 15.4W, 350mA Specyfikacja sprzętowa Architektura przełącznika Kontrola przepływu Store-and-Forward Back pressure dla Half DuplexIEEE 802.3x Pause Frame dla Full Duplex Diody LED System: Zasilanie, StatusFX / LNK: Data Active, Fiber LinkTX / LNK: 10/100 Link / ActivePoE w użyciu: Detekcja urządzenia Wymiary (Wys. x Sz. x Gł.) Waga Zasilanie Temperatura Wilgotność (praca) Tryby LFP 26 x 70 x 97 mm 0.2 kg 48V DC, 0.4A, zewnętrzny zasilacz 0~50 stopni C 5~90% (bez kondensacji) Włączony: jeśli port TP lub FX nie działa, wyłącza się drugiwyłączony: Dioda LED świeci pomimo awarii na drugim końcu sieci 5-5 -

6 Standardy Certyfikaty Protokoły i standardy Okablowanie FCC Part 15 Class A, CE IEEE Ethernet IEEE 802.3u Fast Ethernet IEEE 802.3x Flow Control IEEE 802.3af Power over Ethernet TP: Kat. 5/5e UTPŚwiatłowód: Multi-mode: 50/125µm lub 62.5/125µm 5. Wygląd Zewnętrzny 6-6 -

7 Wskaźniki LED LED Kolor Stan Opis PWR(Power) Zielony Świeci Po podłączeniu zasilania +5VDC Nie Świeci Brak zasilania PoE In Use Zielony Świeci Port podaje zasilanie 48V DC do urządzenia zdalnego Nie Świeci Port nie podaje zasilanie 48V DC do urządzenia zdalnego LINK/ACT Zielony Świeci Gdy połączenie jest sprawne Nie Świeci Gdy połączenie jest nie sprawne Mruga Transmitowanie lub odbieranie danych przez port 6.Instalacja Kolejność czynności przy podłączaniu konwertera: Upewnij się, że w sieci Ethernet nie ma ruchu. Wyłączyć zasilanie w urządzeniu, do którego zostanie podłączony konwerter. Podłączyć światłowód: złącze TX konwertera do złącza RX odbiornika i odwrotnie. Podłączyć kabel UTP do gniazda RJ-45. Podłączyć zasilacz 48V do konwertera i do gniazda sieci zasilającej AC 230V - dioda POWER powinna zaświecić. Włączyć urządzenie, do którego podłączony został konwerter (TP/Link i FX/Link powinny zaświecić)

8 7. Zastosowanie Instalacja urządzeń IEEE 802.3af Tam gdzie trudno znaleźć gniazdka elektryczne FTP-802S15 pozwala na zasilanie urządzeń Ethernet takich jak rozdzielacz PLANET IEEE 802.3af (POE-151S / 152S), a poprzez rozdzielacz kamer internetowych czy bezprzewodowych punktów dostępowych nie kompatybilnych ze standardem PoE. Dzięki temu kamery obserwacyjne standardu IP mogą być łatwo instalowane w miejscach publicznych takich jak dworce czy ulice, a punkty dostępowe sieci bezprzewodowych w kampusach czy na lotniskach

9 8. Zarządzanie przy pomocy przełączników DIP FTP-80x posiada przełącznik DIP LFP (Link Fault Pass Through) pozwalający na włączenie (ON) lub wyłączenie (OFF) detekcji LLCF i LLR 48 Uwaga: Po zmianie konfiguracji proszę wyłączyć i następnie ponownie włączyć zasilanie konwertera, aby uzyskać oczekiwany efekt. W PRZYPADKU DODATKOWYCH PYTAŃ LUB PROBLEMÓW PROSIMY O KONTAKT Z DZIAŁEM WSPARCIA TECHNICZNEGO W trosce o nasze wspólne dobro jakim jest środowisko naturalne i zgodnie z Dyrektywą Unii Europejskiej dotyczącą odpadów produktów elektrycznych i elektronicznych produkty oraz wyposażenie elektryczne i elektroniczne nie mogą być traktowane jako śmieci komunalne i umieszczane w pojemnikach przeznaczonych na tego typu śmieci. Producenci i dystrybutorzy takich urządzeń są zobowiązani do ich odbierania w momencie, gdy te produkty zostaną wycofane z użycia. Dowiedz się gdzie znajduje się odpowiedni punkt zbiorczy, gdy twoje urządzenie będzie już wycofywane z użycia

Konwertery mediów serii FT 70x. Skrócona instrukcja obsługi

Konwertery mediów serii FT 70x. Skrócona instrukcja obsługi Konwertery mediów serii FT 70x Skrócona instrukcja obsługi. 2004.09 ! Środki bezpieczeństwa! Przed włączeniem urządzenia do prądu proszę przeczytać informacje dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. Źródło

Bardziej szczegółowo

SERWER WYDRUKU FPS-3120

SERWER WYDRUKU FPS-3120 SERWER WYDRUKU FPS-3120 FPS-3120 10.2005 Serwer wydruku FPS-3120 1 Szanowni Państwo! Gratulujemy Państwa wyboru i zakupu Serwera Wydruku firmy PLANET. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania. FPS-3120

Bardziej szczegółowo

Bezprzewodowy punkt dostępowy WAP / WAP Skrócona instrukcja obsługi.

Bezprzewodowy punkt dostępowy WAP / WAP Skrócona instrukcja obsługi. Bezprzewodowy punkt dostępowy WAP- 4033 / WAP- 4035 Skrócona instrukcja obsługi. WAP-4033 / WAP-4035 02.2006 1 2 Gratulujemy Państwa wyboru i zakupu bezprzewodowego punktu dostępowego firmy Planet WAP-4033/4035.

Bardziej szczegółowo

GRT-101 / 401 / 402 / 501

GRT-101 / 401 / 402 / 501 Skrócona instrukcja obsługi G.SHDSL BRIDGE RUTER GRT-101 / 401 / 402 / 501 SPIS TREŚCI: ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA... 2 Ogólne warunki bezpiecznego użytkowania.... 2 1. PRZED STARTEM... 6 2. KONFIGURACJA...

Bardziej szczegółowo

KONWENTER VC-102M / VC-102S INSTRUKCJA OBSŁUGI 2005.10

KONWENTER VC-102M / VC-102S INSTRUKCJA OBSŁUGI 2005.10 KONWENTER VC-102M / VC-102S INSTRUKCJA OBSŁUGI 2005.10 Szanowni Państwo! Gratulujemy Państwa wyboru i zakupu konwertera VDSL firmy PLANET VC-102. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania. SPIS TREŚCI:

Bardziej szczegółowo

Instrukcja Obsługi ICS-10x. Instrukcja Obsługi ICS-100 / ICS-102 / ICS-102S15 RS-232/RS-422/RS-485. 100Base-FX / 10/100Base-TX. Media Konwerter -1-

Instrukcja Obsługi ICS-10x. Instrukcja Obsługi ICS-100 / ICS-102 / ICS-102S15 RS-232/RS-422/RS-485. 100Base-FX / 10/100Base-TX. Media Konwerter -1- Instrukcja Obsługi ICS-100 / ICS-102 / ICS-102S15 RS-232/RS-422/RS-485 100Base-FX / 10/100Base-TX Media Konwerter -1- -2- Instrukcja Obsługi ICS-10x ! ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA! Przed włączeniem urządzenia

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Przełączniki SoHo Fast Ethernet

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Przełączniki SoHo Fast Ethernet INSTRUKCJA OBSŁUGI Przełączniki SoHo Fast Ethernet Serii FSD-xx i SW-xx Switch SoHo 10.2005 FSD-503/803/1603/FSD-800/1600/FSD-801xx/1601xx/SW-501/801 Gratulujemy Państwu wyboru i zakupu produktu f-my PLANET.

Bardziej szczegółowo

IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11

IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11 IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11 PLANET IVC-2004PT to przemysłowy Ethernet Extender z obsługą PoE posiadający trzy zasadnicze cechy: Zwiększa zasięg

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Konwerter mediów 10/100Base-TX do 100Base-FX Seria KC-300D, KC-300DM Konwertery mediów zostały stworzone do konwersji sygnałów 10Base-T lub 100Base-T do/z sygnałów światłowodowych 100Base-FX. Używane są

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika

Instrukcja użytkownika 1. Instrukcja użytkownika MC200CM MC210CS MC220L Media konwerter Gb, Ethernet PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Niniejsze specyfikacje mogą podlegać zmianom bez uprzedniego powiadomienia. jest zarejestrowanym

Bardziej szczegółowo

Konwerter Ethernet over VDSL2 VC-201 / VC-202. Instrukcja Obsługi

Konwerter Ethernet over VDSL2 VC-201 / VC-202. Instrukcja Obsługi Konwerter Ethernet over VDSL2 VC-201 / VC-202 Instrukcja Obsługi ! Środki bezpieczeństwa! Przed włączeniem urządzenia do prądu proszę przeczytać informacje dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. Źródło

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. 16-PORTOWY GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ETHERNET PoE 16 x 10/100/1000 RJ-45 REPOTEC

INSTRUKCJA OBSŁUGI. 16-PORTOWY GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ETHERNET PoE 16 x 10/100/1000 RJ-45 REPOTEC INSTRUKCJA OBSŁUGI 16-PORTOWY GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ETHERNET PoE 16 x 10/100/1000 RJ-45 REPOTEC RP-PG1600 Wstęp Wysokiej jakości 16 portowy gigabitowy przełącznik Ethernet 16 portów 10/100/1000Mbps TX.

Bardziej szczegółowo

Konwerter Światłowodowy. Instrukcja uruchomieniowa (1)

Konwerter Światłowodowy. Instrukcja uruchomieniowa (1) Konwerter Światłowodowy Instrukcja uruchomieniowa (1) Fiber Converters /11.15.212 БЪЛГАРИН 1. Przed rozpoczęciem instalacji Zawartość Opakowania Konwerter światłowodowy Instrukcje Wielojęzyczne Zasilacz

Bardziej szczegółowo

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Seria KGC-320-HP Cechy kluczowe: ź Konwersja sygnału miedzianego o potrujnej prędkości 10/100/1000Mbps

Bardziej szczegółowo

Skrócona instrukcja obsługi.

Skrócona instrukcja obsługi. Bezprzewodowa karta sieciowa WL-8315 802.11g. Skrócona instrukcja obsługi. Gratulujemy Państwu wyboru i zakupu bezprzewodowej karty sieciowej PLANET WL-8315. Mamy nadzieję, że spełni ona Państwa oczekiwania.

Bardziej szczegółowo

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE Wysokowydajny przełącznik Power over Ethernet Gigabit Ethernet Oszczędność, elastyczność i wysoka przepustowość

Bardziej szczegółowo

VDSL2 Router VC-200M / VC-200S. Instrukcja Obsługi

VDSL2 Router VC-200M / VC-200S. Instrukcja Obsługi VDSL2 Router VC-200M / VC-200S Instrukcja Obsługi Zawartość Opakowania VC-200M / VC-200S Kabel 1 RJ-45 (LAN) Kabel 1 RJ-11 (VDSL2) Zasilacz Instrukcja obsługi CD-ROM z instrukcją obsługi. W przypadku stwierdzenia

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI REPOTEC

INSTRUKCJA OBSŁUGI REPOTEC INSTRUKCJA OBSŁUGI 5 PORTOWY PRZEŁĄCZNIK ETHERNET 4 PORTOWY PoE REPOTEC RP-PE054J Wersja 1.0 Wstęp 5 portowy przełącznik ethernet, gdzie 4 porty są typu PoE 10/100Mbps (Power over Ethernet) i zapewniają

Bardziej szczegółowo

POE INJECTOR TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-POE150S #06859. wersja 1.0

POE INJECTOR TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-POE150S #06859. wersja 1.0 POE INJECTOR TP-LINK TL-POE150S #06859 INSTRUKCJA OBSŁUGI wersja 1.0 SPIS TREŚCI Wstęp... 3 Bezpieczeństwo uŝytkowania... 3 1. Zawartość opakowania... 3 2. Zasady bezpieczeństwa... 3 3. Budowa urządzenia...

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika TL-PoE150S Adapter zasilający PoE

Podręcznik użytkownika TL-PoE150S Adapter zasilający PoE Podręcznik użytkownika TL-PoE150S Adapter zasilający PoE Rev: 1.0.0 7106500686 PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Charakterystyka produktu może ulec zmianie bez powiadomienia. jest zarejestrowanym znakiem

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika TL-PoE 10R Adapter Odbiorczy PoE

Podręcznik użytkownika TL-PoE 10R Adapter Odbiorczy PoE Podręcznik użytkownika TL-PoE 10R Adapter Odbiorczy PoE Rev: 1.0.0 7106500684 PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Charakterystyka produktu może ulec zmianie bez powiadomienia. jest zarejestrowanym znakiem

Bardziej szczegółowo

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Podręcznik użytkownika 1. Ogólne IEEE802.3u Ethernet obsługuje dwa rodzaje mediów połączeń sieciowych takie jak 10/100Base-TX i 100Base-FX. Konwerter pomostowy

Bardziej szczegółowo

Cechy: Przykład zastosowania.

Cechy: Przykład zastosowania. SF116 v1.0 Switch 16-portowy SF116 dla 16 kamer IP Wydanie: 2 z dnia 09.01.2017 Zastępuje wydanie: 1 z dnia 01.10.2016 PL Cechy: Switch 16 portów 16 portów PoE 10/100Mb/s),(port 1 16) (dane i zasilanie)

Bardziej szczegółowo

Cechy: Przykład zastosowania.

Cechy: Przykład zastosowania. S98 v1.0 Switch 9-portowy S98 dla 8 kamer IP Wydanie: 3 z dnia 09.01.2017 Zastępuje wydanie: 2 z dnia 22.02.2016 PL 9 portów 10/100 Mb/s 8 portów PoE (transfer danych i zasilanie) 15,4W dla każdego portu

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241 Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241 Cechy kluczowe : ź bsługa konwersji w pełnej szybkości kablowej dla prędkości 10/100 oraz typów mediów ź bsługa automatycznej

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Konwertery Interfejsu SDI na OFT oraz OFT na SDI SDI/OFT & OFT/SDI

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Konwertery Interfejsu SDI na OFT oraz OFT na SDI SDI/OFT & OFT/SDI INSTRUKCJA OBSŁUGI Konwertery Interfejsu SDI na OFT oraz OFT na SDI SDI/OFT & OFT/SDI BEZPIECZEŃSTWO Proszę przeczytać instrukcję przed przystąpieniem do rozpakowywania, instalacji lub korzystania z tego

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi światłowodowego konwertera SE-34 wersja 850 nm i 1300 nm

Instrukcja obsługi światłowodowego konwertera SE-34 wersja 850 nm i 1300 nm LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8 0-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 5 70 Instrukcja obsługi światłowodowego konwertera wersja 850 nm i 100 nm e-mail: info@lanex.pl Dział Serwisu www.lanex.pl

Bardziej szczegółowo

BEZPRZEWODOWA KARTA SIECIOWA WL-8313 / WL-8314

BEZPRZEWODOWA KARTA SIECIOWA WL-8313 / WL-8314 BEZPRZEWODOWA KARTA SIECIOWA WL-8313 / WL-8314 WL-8313-8314 10.2005 >>>Dane techniczne. Produkt Bezprzewodowa karta sieciowa PCI 54 Mbps. Model WL-8313 / WL-8314 Interfejs zgodny z PCI 2.2 Tryby pracy

Bardziej szczegółowo

SPLITTER POE TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-POE10R # wersja 1.0

SPLITTER POE TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-POE10R # wersja 1.0 SPLITTER POE TP-LINK TL-POE10R #06860 INSTRUKCJA OBSŁUGI wersja 1.0 SPIS TREŚCI Wstęp... 3 Bezpieczeństwo uŝytkowania... 3 1. Zawartość opakowania... 3 2. Zasady bezpieczeństwa... 3 3. Budowa urządzenia...

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK TR-932D / TR-962D #01194 #05837 wersja 1.4 Wstęp Konwertery TR-932D / TR-962D-20 firmy TP-LINK umoŝliwiają zamianę medium przewodzącego strumień

Bardziej szczegółowo

VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial

VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial Konwerter VC-202A jest wysokowydajnym urządzeniem Ethernet-over-Coaxial konwertującym sygnały pomiędzy skrętką (UTP) oraz współosiowym kablem coaxial. Ta technologia

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi TL-SF1008P 8-portowe, stacjonarne urządzenie przesyłowe typu switch 10/100M

Instrukcja obsługi TL-SF1008P 8-portowe, stacjonarne urządzenie przesyłowe typu switch 10/100M Instrukcja obsługi TL-SF1008P 8-portowe, stacjonarne urządzenie przesyłowe typu switch 10/100M Rev: 1.0.0 7106500682 PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Charakterystyka produktu może ulec zmianie bez powiadomienia.

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. TL-SG1008/TL-SGt016/ TL-SG1024/TL-SG1048. Przełącznik Gigabit Ethernet do montowania w szafach. Rev:1.0.

Instrukcja obsługi. TL-SG1008/TL-SGt016/ TL-SG1024/TL-SG1048. Przełącznik Gigabit Ethernet do montowania w szafach. Rev:1.0. Instrukcja obsługi TL-SG1008/TL-SGt016/ TL-SG1024/TL-SG1048 Przełącznik Gigabit Ethernet do montowania w szafach Rev:1.0.0 71065076 PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji

Bardziej szczegółowo

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch 16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch Podręcznik użytkownika DN-80100 DN-80110 Zawartość pakietu W pakiecie powinny się znajdować następujące pozycje: Przełącznik szybkiego Gigabit

Bardziej szczegółowo

PQI Power 12000E Podręcznik Użytkownika

PQI Power 12000E Podręcznik Użytkownika PQI Power 12000E Podręcznik Użytkownika Poznań 2015 Obsługa Jak ładować power bank Jako źródła energii używaj urządzeń DC 5V o natężeniu 0.5A do 2.5A Mogą to być urządzenia takie jak: port USB w komputerze,

Bardziej szczegółowo

ORVALDI ATS. Automatic Transfer Switch (ATS)

ORVALDI ATS. Automatic Transfer Switch (ATS) ORVALDI ATS Automatic Transfer Switch (ATS) 1. Wprowadzenie ORVALDI ATS pozwala na zasilanie krytycznych odbiorów z dwóch niezależnych źródeł. W przypadku zaniku zasilania lub wystąpienia zakłóceń podstawowego

Bardziej szczegółowo

BEZPRZEWODOWA KARTA SIECIOWA WL-8310

BEZPRZEWODOWA KARTA SIECIOWA WL-8310 BEZPRZEWODOWA KARTA SIECIOWA WL-8310 Zdobywca nagród Chip Listopad 2004 WL-8310 10.2005 WL-8310 1 Szanowni Państwo! Gratulujemy Państwa wyboru i zakupu bezprzewodowej karty sieciowej PLANET WL-8310. Mamy

Bardziej szczegółowo

Skrócona instrukcja obsługi adaptera VoIP VIP-156/VIP-156PE

Skrócona instrukcja obsługi adaptera VoIP VIP-156/VIP-156PE Skrócona instrukcja obsługi adaptera VoIP VIP-156/VIP-156PE VIP-156 / 156PE 08.2005 Gratulujemy Państwu wyboru i zakupu produktu f-my PLANET. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania. W celu poprawnej

Bardziej szczegółowo

Bezprzewodowy punkt dostępowy IEEE 802.11g+ 54/108 Mbps z systemem zasilania PoE WAP- 4060 PE. Skrócona instrukcja obsługi.

Bezprzewodowy punkt dostępowy IEEE 802.11g+ 54/108 Mbps z systemem zasilania PoE WAP- 4060 PE. Skrócona instrukcja obsługi. Bezprzewodowy punkt dostępowy IEEE 802.11g+ 54/108 Mbps z systemem zasilania PoE WAP- 4060 PE Skrócona instrukcja obsługi. WAP-4060PE 02.2006 Gratulujemy Państwa wyboru i zakupu bezprzewodowego punktu

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK MC110CS #06307 wersja 1.2 Wstęp Konwerter MC110CS firmy TP-LINK umoŝliwia zamianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki

Bardziej szczegółowo

KONWERTER GIGABITOWY. RJ-45/ mini-gbic REPOTEC

KONWERTER GIGABITOWY. RJ-45/ mini-gbic REPOTEC INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER GIGABITOWY RJ-45/ mini-gbic REPOTEC RP-1002MG wersja 1.3 Wstęp Konwertery firmy Repotec RP-1002MG umożliwiają zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi TL-SF1005D/TL-SF1008D/TL-SF1016D. Przełącznik Fast Ethernet Desktop 10/100M. Rev:

Instrukcja obsługi TL-SF1005D/TL-SF1008D/TL-SF1016D. Przełącznik Fast Ethernet Desktop 10/100M. Rev: Instrukcja obsługi TL-SF1005D/TL-SF1008D/TL-SF1016D Przełącznik Fast Ethernet Desktop 10/100M Rev: 1.0.0 71065043 PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji produktu

Bardziej szczegółowo

ORVALDI Synergy Vdc

ORVALDI Synergy Vdc INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA ORVALDI Synergy 24-240 Vdc ORVALDI Power Protection Sp. z o.o. Centrum Logistyki i Serwisu ul. Wrocławska 33d; 55-090 Długołęka k/wrocławia www.orvaldi.com.pl 1. Ważne Ostrzeżenie

Bardziej szczegółowo

2G-1S.1.0. www.metel.eu. www.metel.eu. Przykład połączenia w topologii punkt-punkt. Przemysłowe Media Konwertery GE/FE PoE+ 1/5

2G-1S.1.0. www.metel.eu. www.metel.eu. Przykład połączenia w topologii punkt-punkt. Przemysłowe Media Konwertery GE/FE PoE+ 1/5 Montaż pionowy na DIN35* Montaż poziomy na DIN35** Montaż na płaskiej powierzchni Slot SFP z obsługą standardów 100/1000BASE-X Port Gigabit Ethernet z PoE+ (25.5W)*** Obsługa JUMBO pakietów FAR END FAULT

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi SKY PHOTO 230 SKY PHOTO 330. instruction manual GDAŃSK ul. Krynicka 1 tel.: (058) fax: (058)

Instrukcja obsługi SKY PHOTO 230 SKY PHOTO 330. instruction manual GDAŃSK ul. Krynicka 1 tel.: (058) fax: (058) Instrukcja obsługi instruction manual 80-393 GDAŃSK ul. Krynicka 1 tel.: (058) 55 43 555 fax: (058) 55 43 500 ODDZIAŁ: 02-784 WARSZAWA ul. Janowskiego 9 tel.: (022) 648 03 48..49 fax: (022) 648 03 50 LAminator

Bardziej szczegółowo

Cechy: Przykład zastosowania zasilacza Switch.

Cechy: Przykład zastosowania zasilacza Switch. S54 v1.0 Switch 5-portowy S54 dla 4 kamer IP Wydanie: 1 z dnia 01.09.2015 Zastępuje wydanie: -------------- PL PL Cechy: 5 portów 10/100 Mb/s 4 porty PoE (transfer danych i zasilanie) 15,4W dla każdego

Bardziej szczegółowo

Modem router ADSL 2/2+

Modem router ADSL 2/2+ Modem router ADSL 2/2+ ADE-3400, ADE-4400 Skrócona instrukcja obsługi. ADE-3400/4400 10.2005 Planet ADE-3400 / 4400 ADSL 2/2+ jest urządzeniem typu "combo", łączącym modem ADSL 2/2+ i router NAT. Umożliwia

Bardziej szczegółowo

GIGABITOWY KONWERTER MEDIÓW 1000BASE-T /100BASE-SX/LX REPOTEC

GIGABITOWY KONWERTER MEDIÓW 1000BASE-T /100BASE-SX/LX REPOTEC INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY KONWERTER MEDIÓW 1000BASE-T /100BASE-SX/LX REPOTEC RP-1000SC wersja 1.2 Wstęp Konwertery firmy Repotec RP-1000SC umożliwiają zmianę medium przewodzącego strumieo danych ze

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-SF1024

INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-SF1024 INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK NIEZARZĄDZALNY 16/24/48x10/100Mbps TP-LINK TL-SF1016 TL-SF1024 TL-SF1048 #05879 #05881 #05882 wersja 1.0 Wstęp Przełącznik niezarządzalny TL-SF1016 / TL-SF1024 / TL-SF1048

Bardziej szczegółowo

Media Konwertery Przemysłowe 200M-1S.0.1-BOX. Montaż na szynie DIN35. Akcesoria 200M-1S.0.1-BOX BX W5

Media Konwertery Przemysłowe 200M-1S.0.1-BOX. Montaż na szynie DIN35. Akcesoria 200M-1S.0.1-BOX BX W5 Montaż na płaskiej powierzchni Montaż na szynie DIN3 Montaż w rozdzielnicy zewnętrznej OH31 Gniazdo SFP Z obsługą 100BASE-X Fast Ethernet z PoE+ (30W) Obsługa JUMBO pakietów Zdalny restart PoE Detekcja

Bardziej szczegółowo

Przełącznik Gigabit Ethernet, 5/8 portów

Przełącznik Gigabit Ethernet, 5/8 portów Przełącznik Gigabit Ethernet, 5/8 portów Podręcznik użytkownika Certyfikacja Deklaracja FCC Urządzenie zostało przetestowane i została stwierdzona jego zgodność z ograniczeniami urządzeń cyfrowych klasy

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER GIGABITOWY 1000 Mbps RJ-45/SC TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER GIGABITOWY 1000 Mbps RJ-45/SC TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER GIGABITOWY 1000 Mbps RJ-45/SC TP-LINK MC200CM MC210CS www.atel.com.pl/produkt.php?hash=06423 www.atel.com.pl/produkt.php?hash=06424 #06423 #06424 wersja 1.3 Wstęp Gigabitowe

Bardziej szczegółowo

SIEMENS. 1 2 3 4 Instalacja na szynie standardowej SIMATIC NET SCALANCE X204-2. Instrukcja obsługi. Charakterystyka produktu. Porty TP.

SIEMENS. 1 2 3 4 Instalacja na szynie standardowej SIMATIC NET SCALANCE X204-2. Instrukcja obsługi. Charakterystyka produktu. Porty TP. SIEMENS SIMATIC NET SCALANCE X204-2 Instrukcja obsługi Charakterystyka produktu Porty TP Porty FO Instalacja na szynie DIN 1 2 3 4 Instalacja na szynie standardowej 5 SPIS TREŚCI 1.Charakterystyka produktu

Bardziej szczegółowo

200M-1.0.1.M. www.metel.eu. www.metel.eu. Media konwerter systemu LAN-BUS. LAN-BUS 200Mbps punkt-punkt. LAN-BUS 200Mbps - topologia magistrali

200M-1.0.1.M. www.metel.eu. www.metel.eu. Media konwerter systemu LAN-BUS. LAN-BUS 200Mbps punkt-punkt. LAN-BUS 200Mbps - topologia magistrali BOX - montaż na równej powierzchni BOX - montaż na DIN35* Topologia magistrali/gwiazdy 1x uniwersalny port optyczny MM/SM z WDM 1x port Fast Ethernet port z obsługą PoE (15,4W)** Ochrona przeciwprzepięciowa

Bardziej szczegółowo

FRITZ!WLAN Repeater 450E

FRITZ!WLAN Repeater 450E FRITZ! Repeater 450E Wymogi systemowe Stacja bazowa wg IEEE 802.11b/g/n, 2,4 GHz, automatyczne przyznawanie adresu IP (DHCP) Dla funkcji : stacja bazowa obsługująca Pierwsza konfiguracja bez : klient obsługujący

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI ROZDZIELACZ PCT SYGNAŁU VIDEO 4 DO 1

INSTRUKCJA OBSŁUGI ROZDZIELACZ PCT SYGNAŁU VIDEO 4 DO 1 INSTRUKCJA OBSŁUGI ROZDZIELACZ PCT SYGNAŁU VIDEO 4 DO 1 VSB41E #05724 wersja 1.0 Wstęp 4-portowy rozdzielacz sygnału VSB41E pozwala czterem użytkownikom podłączyć się do jednego współdzielonego projektora

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100Mbps RJ-45/SC, SC 1310nm, 2km TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100Mbps RJ-45/SC, SC 1310nm, 2km TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER 10/100Mbps RJ-45/SC, SC 1310nm, 2km TP-LINK MC100CM #06063 wersja 1.1 Wstęp Konwerter CM100MC firmy TP-LINK umoŝliwia zamianę medium przewodzącego strumień danych 10/100Base-TX

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER WDM TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER WDM TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER WDM TP-LINK MC111CS MC112CS #06305 #06306 wersja 1.0 Wstęp Konwertery WDM MC111CS / MC112CS firmy TP-LINK umoŝliwiają zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK 8 portów RJ45 (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie - auto-mdi/mdix) Technologia Green Ethernet, oszczędność

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK NIEZARZĄDZALNY GIGABIT ETHERNET DO MONTOWANIA W SZAFACH TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK NIEZARZĄDZALNY GIGABIT ETHERNET DO MONTOWANIA W SZAFACH TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK NIEZARZĄDZALNY GIGABIT ETHERNET DO MONTOWANIA W SZAFACH TP-LINK TL-SG1008 #06416 TL-SG1016 #06267 TL-SG1024 #06266 TL-SG1048 #06856 #06416 #06267 #06266 #06856 wersja 1.0

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-SL1226

INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-SL1226 INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK NIEZARZĄDZALNY 24x10/100Mbps 2x10/1000Mbps TP-LINK TL-SL1226 #05877 wersja 1.0 Wstęp Przełącznik niezarządzalny TL-SL1226 to prosty i tani sposób na budowę infrastruktury

Bardziej szczegółowo

COZYTOUCH INSTRUKCJA OBSŁUGI I MONTAŻU PRZEWODNIK PO PRODUKCIE

COZYTOUCH INSTRUKCJA OBSŁUGI I MONTAŻU PRZEWODNIK PO PRODUKCIE INSTRUKCJA OBSŁUGI I MONTAŻU installation and operating manual / manual de utilización e instalación / manual do usario e de instalação COZYTOUCH SYSTEM BEZPRZEWODOWEGO STEROWANIA URZĄDZENIAMI PL PRZEWODNIK

Bardziej szczegółowo

Używanie globalnego zasilacza z jednym portem (Power over Ethernet - PoE) Avaya

Używanie globalnego zasilacza z jednym portem (Power over Ethernet - PoE) Avaya Używanie globalnego zasilacza z jednym portem (Power over Ethernet - PoE) Avaya Wydanie 1 Numer 1 Sierpień 2016 2016, Avaya, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niezależnie od podjętych starań w celu zapewnienia

Bardziej szczegółowo

K100-GSM/GPS Miniaturowa kamera z modemem GSM/GPRS i odbiornikiem GPS instrukcja użytkowania 2006 ELSAT s.c.

K100-GSM/GPS Miniaturowa kamera z modemem GSM/GPRS i odbiornikiem GPS instrukcja użytkowania 2006 ELSAT s.c. K100-GSM/GPS Miniaturowa kamera z modemem GSM/GPRS i odbiornikiem GPS instrukcja użytkowania 2006 ELSAT s.c. 1. Wstęp Proponujemy Państwu miniaturową kamerą z wbudowanym modemem GSM/GPRS i modułem GPS.

Bardziej szczegółowo

ADSL 2/2+ Modem Router

ADSL 2/2+ Modem Router ADSL 2/2+ Modem Router ADE-3410 / ADE-3400v2 / ADE-4400v2 Skrócona instrukcja obsługi. ADE-3410 / 3400.v2 / 4400.v2 07.2006 Planet ADE-3400 / 4400 ADSL 2/2+ jest urządzeniem typu "combo", łączącym modem

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi GRZEJNIK ELEKTRYCZNY EWH-2000W V_1_00

Instrukcja obsługi GRZEJNIK ELEKTRYCZNY EWH-2000W V_1_00 Instrukcja obsługi GRZEJNIK ELEKTRYCZNY EWH-2000W V_1_00 02 Instrukcja obsługi - grzejnik elektryczny EWH-2000W 1 OPIS SYMBOLI Produkt jest zgodny z zasadniczymi wymaganiami zawartymi w dyrektywach Unii

Bardziej szczegółowo

Smart PowerBank. Rev.: 1.1. Instrukcja Użytkownika

Smart PowerBank. Rev.: 1.1. Instrukcja Użytkownika Smart PowerBank Rev.: 1.1 Instrukcja Użytkownika SPIS TREŚCI 1. Wstęp 2. Bezpieczeństwo użytkowania 3. Zasady bezpieczeństwa 4. Zawartość opakowania 5. Opis ogólny, zasada działania 6. Podłączanie 7. Specyfikacja

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 1000Mbps RJ-45/SFP COMBO NA SLOT SFP 1000Mbps RUBY TECH

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 1000Mbps RJ-45/SFP COMBO NA SLOT SFP 1000Mbps RUBY TECH INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER 1000Mbps RJ-45/SFP COMBO NA SLOT SFP 1000Mbps RUBY TECH GE-C102 #06014 wersja 1.0 Wstęp Konwerter firmy Ruby Tech GE-C201 umoŝliwia zmianę medium przewodzącego strumień danych

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Subwoofer aktywny Audac SX408A

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Subwoofer aktywny Audac SX408A INSTRUKCJA OBSŁUGI Subwoofer aktywny Audac SX408A Dystrybutor: Linearic Ul. Chrzanowskiego 62, 51-141 Wrocław Tel/Fax 0-71 78 73 900, e-mail: biuro@akustyk.pl SPIS TREŚCI: WSTĘP...3 WARUNKI BEZPIECZEŃSTWA...4

Bardziej szczegółowo

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery 1. Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i jest publikowany jedynie

Bardziej szczegółowo

2 portowy przełącznik KVM USB z wbudowanymi przewodami KVM U202 Skrócona instrukcja obsługi

2 portowy przełącznik KVM USB z wbudowanymi przewodami KVM U202 Skrócona instrukcja obsługi 2 portowy przełącznik KVM USB z wbudowanymi przewodami KVM U202 Skrócona instrukcja obsługi 2005.10 SKRÓCONA INSTRUKCJA OBSŁUGI...0 1. WPROWADZENIE...2 1.1 WŁAŚCIWOŚCI...2 1.2 SPECYFIKACJA TECHNICZNA...3

Bardziej szczegółowo

Konwerter telewizyjny PAL do NTSC

Konwerter telewizyjny PAL do NTSC INSTRUKCJA OBSŁUGI Konwerter telewizyjny PAL do NTSC Nr produktu 989268 Strona 1 z 5 Użytkowanie zgodne z przeznaczeniem Produkt służy do dwukierunkowej konwersji sygnału PAL (50 Hz) do NTSC (60 Hz). System

Bardziej szczegółowo

Ruter z menadżerem pasma BM - 500. Skrócona instrukcja obsługi.

Ruter z menadżerem pasma BM - 500. Skrócona instrukcja obsługi. Ruter z menadżerem pasma BM - 500 Skrócona instrukcja obsługi. BM-500 01.2005 1 SPIS TREŚCI 0 ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA 4 1. SPECYFIKACJA 5 1.1 WŁAŚCIWOŚCI... 5 1.2 SPECYFIKACJA TECHNICZNA... 6 2.TRYBY PRACY.

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M Cechy kluczowe: Konwersja sygnału z kabla miedzianego o potrójnej prędkości 10/100/1000 Mb/s do kabla światłowodowego

Bardziej szczegółowo

Extendery LAN 100Base-Tx po UTP Cat5e LAN-EXT-PD/NPD. Montaż na DIN35* * Uchwyt w zestawie.

Extendery LAN 100Base-Tx po UTP Cat5e LAN-EXT-PD/NPD. Montaż na DIN35* * Uchwyt w zestawie. Extendery LAN 100Base-Tx po UTP Cat5e Montaż na płaskiej powierzchni* Montaż na DIN35* IP65 Przedłużenie Ethernetu Przedłużenie zasilania /+ Ochrona przepięciowa portu LAN 30A 8/20µs Ochrona przeciw ESD

Bardziej szczegółowo

Niszczarka dokumentów i płyt CD

Niszczarka dokumentów i płyt CD INSTRUKCJA OBSŁUGI Niszczarka dokumentów i płyt CD Nr produktu 883485 Strona 1 z 7 1. Przeznaczenie Ten produkt jest przeznaczony do rozdrabniania papieru, płyt CD i kart kredytowych. Osobny pojemnik zbiorczy

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Przełącznik/Rozgałęźnik sygnału 3G-SDI SDI-SW-4/2

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Przełącznik/Rozgałęźnik sygnału 3G-SDI SDI-SW-4/2 INSTRUKCJA OBSŁUGI Przełącznik/Rozgałęźnik sygnału 3G-SDI SDI-SW-4/2 BEZPIECZEŃSTWO Proszę przeczytać instrukcję przed przystąpieniem do rozpakowywania, instalacji lub korzystania z tego urządzenia i przed

Bardziej szczegółowo

LAN KONWERTER MODUŁ LAN DO POŁĄCZENIA SIECI C14 Z SYSTEMEM SOLATO. Instrukcja obsługi i instalacji wydanie 1, lipiec 2015

LAN KONWERTER MODUŁ LAN DO POŁĄCZENIA SIECI C14 Z SYSTEMEM SOLATO. Instrukcja obsługi i instalacji wydanie 1, lipiec 2015 LAN KONWERTER MODUŁ LAN DO POŁĄCZENIA SIECI C14 Z SYSTEMEM SOLATO Instrukcja obsługi i instalacji wydanie 1, lipiec 2015 Pb Zasady bezpieczeństwa Przed zainstalowaniem urządzenia należy starannie przeczytać

Bardziej szczegółowo

Prześcieradło INSTRUKCJA OBSŁUGI. Podgrzewane prześcieradło, nietkane. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

Prześcieradło INSTRUKCJA OBSŁUGI. Podgrzewane prześcieradło, nietkane. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi. 11226321 Prześcieradło INSTRUKCJA OBSŁUGI Podgrzewane prześcieradło, nietkane. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi. 1 Wprowadzenie Dziękujemy, że zdecydowałeś się na zakup podgrzewanego

Bardziej szczegółowo

Kruszarka do lodu TRHB-12

Kruszarka do lodu TRHB-12 Kruszarka do lodu TRHB-12 Instrukcja obsługi i instalacji Niniejsza instrukcja przygotowana została w celu zapewnienia poprawnej i bezpiecznej eksploatacji urządzenia. WARUNKI BEZPIECZNEJ PRACY Używając

Bardziej szczegółowo

Zanim zaczniesz zalecenia dotyczące bezpieczeństwa

Zanim zaczniesz zalecenia dotyczące bezpieczeństwa Zanim zaczniesz zalecenia dotyczące bezpieczeństwa W razie zauważenia dymu lub dziwnego zapachu wydobywającego się z kamery sieciowej, natychmiast odłącz zasilanie. Chroń kamerę sieciową przed kontaktem

Bardziej szczegółowo

Przenośna lodówka-podgrzewacz

Przenośna lodówka-podgrzewacz INSTRUKCJA OBSŁUGI Przenośna lodówka-podgrzewacz Nr produktu 671433 Strona 1 z 5 1. Przeznaczenie "Lodówka-podgrzewacz służy do przechowywania żywności i napojów w chłodzie lub odpowiednio podgrzanych

Bardziej szczegółowo

Lodówka turystyczna termoelektryczna MobiCool G26 Instrukcja obsługi Nr produktu:

Lodówka turystyczna termoelektryczna MobiCool G26 Instrukcja obsługi Nr produktu: Lodówka turystyczna termoelektryczna MobiCool G26 Instrukcja obsługi Nr produktu: 841289 Strona 1 z 5 1. Przeznaczenie Chłodziarka jest przeznaczona do chłodzenia i podgrzewania jedzenia. Posiada przełącznik

Bardziej szczegółowo

Y-3651 Instrukcja szybkiej instalacji

Y-3651 Instrukcja szybkiej instalacji Y-3651 Instrukcja szybkiej instalacji Poznań 2013 Ustawienia Domyślny adres IP 169.254.0.1 Domyślny użytkownik admin Domyślne hasło admin Widok 1. Złącze zasilania (wejście: DC 12V/2A) 2. Przycisk reset

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. 1. Ogólne Specyfikacja Przegląd Główne napięcia i zabezpieczenia Certyfikaty bezpieczeństwa 5

SPIS TREŚCI. 1. Ogólne Specyfikacja Przegląd Główne napięcia i zabezpieczenia Certyfikaty bezpieczeństwa 5 Instrukcja SPIS TREŚCI 1. Ogólne 3 2. Specyfikacja 3 2.1 Przegląd 3 2.2 Główne napięcia i zabezpieczenia 4 2.3 Certyfikaty bezpieczeństwa 5 3. Zawartość opakowania 5 4. Konfiguracja kabli 5 4.1 Opcje podłączenia

Bardziej szczegółowo

Przełącznik KVM USB. Przełącznik KVM USB z obsługą sygnału audio i 2 portami. Przełącznik KVM USB z obsługą sygnału audio i 4 portami

Przełącznik KVM USB. Przełącznik KVM USB z obsługą sygnału audio i 2 portami. Przełącznik KVM USB z obsługą sygnału audio i 4 portami Przełącznik KVM USB Przełącznik KVM USB z obsługą sygnału audio i 2 portami Przełącznik KVM USB z obsługą sygnału audio i 4 portami Instrukcja obsługi DS-11403 (2 porty) DS-12402 (4 porty) 1 UWAGA Urządzenie

Bardziej szczegółowo

8 portowy przełącznik sieciowy Asmax 100/10 Mb/s 8-Port 100/10Mbps N-Way Switch Podręcznik użytkownika SPIS TREŚCI 1 ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA...3 2 OPIS PRODUKTU...3 2.1 Model...3 2.2 Właściwości urządzenia...3

Bardziej szczegółowo

FRITZ!Powerline 540E WLAN Set

FRITZ!Powerline 540E WLAN Set Serwis Serwis pl.avm.de/serwis Instrukcja obsługi pl.avm.de/serwis/podreczniki/fritzpowerline Pomoc techniczna pl.avm.de/serwis/support-request-poland/ wybor-produktu Materiały do pobrania pl.avm.de/serwis/strefa-pobierania

Bardziej szczegółowo

Odstraszacz szkodników Plus. Instrukcja obsługi. Nr produktu: Wersja 06/08. Przeznaczenie

Odstraszacz szkodników Plus. Instrukcja obsługi.  Nr produktu: Wersja 06/08. Przeznaczenie Odstraszacz szkodników Plus Instrukcja obsługi Nr produktu: 620376 Wersja 06/08 Przeznaczenie Odstraszacz szkodników jest skuteczny na myszach, szczurach i innych szkodnikach, działa na częstotliwości

Bardziej szczegółowo

STX. Advanced Audio Technology. Instrukcja obsługi: Korektora Graficznego: STX EQ-215 STX EQ-231 STX STX

STX. Advanced Audio Technology. Instrukcja obsługi: Korektora Graficznego: STX EQ-215 STX EQ-231 STX STX STX Advanced Audio Technology Instrukcja obsługi: Korektora Graficznego: STX STX EQ-215 STX STX EQ-231 Dziękujemy za zakup produktów naszej firmy. Informacja zawarte w poniższej instrukcji obsługi mogą

Bardziej szczegółowo

Bezprzewodowy, elektryczny spieniacz do mleka 3w1

Bezprzewodowy, elektryczny spieniacz do mleka 3w1 Bezprzewodowy, elektryczny spieniacz do mleka 3w1 Szanowny Kliencie, Dziękujemy za zakup spieniacza do mleka. Dzięki temu urządzeniu łatwo spienisz mleko i będziesz cieszyć się kawą z pianką z mleka lub

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Konwerter Interfejsu HDMI na dwa wyjścia 3G SDI z funkcją aktualizacji EDID HDMI/SDI-BP

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Konwerter Interfejsu HDMI na dwa wyjścia 3G SDI z funkcją aktualizacji EDID HDMI/SDI-BP INSTRUKCJA OBSŁUGI Konwerter Interfejsu MI na dwa wyjścia SDI z funkcją aktualizacji EDID MI/SDI-BP BEZPIECZEŃSTWO Proszę przeczytać instrukcję przed przystąpieniem do rozpakowywania, instalacji lub korzystania

Bardziej szczegółowo

Powerline adapter 200 Mbps TP-LINK

Powerline adapter 200 Mbps TP-LINK Powerline adapter 200 Mbps TP-LINK TL-PA201 #06854 INSTRUKCJA OBSŁUGI wersja 1.1 SPIS TREŚCI Wstęp... 3 Bezpieczeństwo uŝytkowania... 3 1. Zawartość opakowania... 3 2. Zasady bezpieczeństwa... 3 3. Instalacja

Bardziej szczegółowo

WNAP-7205 Zewnętrzny punkt dostępowy 5GHz 802.11a/n

WNAP-7205 Zewnętrzny punkt dostępowy 5GHz 802.11a/n WNAP-7205 Zewnętrzny punkt dostępowy 5GHz 802.11a/n Zwiększenie zasięgu sieci bezprzewodowej PLANET WNAP-7205 to zewnętrzny bezprzewodowy punkt dostępowy umożliwiający łatwe zwiększenie zasięgu i polepszenie

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi i instalacji repeatera światłowodowego BMK-32

Instrukcja obsługi i instalacji repeatera światłowodowego BMK-32 Instrukcja obsługi i instalacji repeatera światłowodowego e-mail: info@lanex.pl www.lanex.pl 1 1.Wstęp Modułowy repeater umożliwia połączenie siedmiu segmentów sieci Ethernet. Posiada możliwość zastosowania

Bardziej szczegółowo

Adapter do ładowarki samochodowej Quick Charge 3.0, port podwójny

Adapter do ładowarki samochodowej Quick Charge 3.0, port podwójny Adapter do ładowarki samochodowej Quick Charge 3.0, port podwójny 1.0 WPROWADZENIE Instrukcja obsługi 84103 Niniejsze urządzenie to wysoce wydajna ładowarka samochodowa wyposażona w dwa wyjściowe porty

Bardziej szczegółowo

MICROSENS GmbH & Co. KG - Küferstraße 16-59067 Hamm - Tel. 0 23 81/94 52-0 - FAX -100 - www.microsens.com

MICROSENS GmbH & Co. KG - Küferstraße 16-59067 Hamm - Tel. 0 23 81/94 52-0 - FAX -100 - www.microsens.com Przemysłowy konwerter - MICROSENS Informacje ogólne Dla połączeń urządzeń, rozdzielni i systemów sterujących wyposażonych w interfejsy szeregowe MICROSENS oferuje specjalne konwertery mediów w wersji przemysłowej.

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi i instalacji repeatera światłowodowego BMK-29.

Instrukcja obsługi i instalacji repeatera światłowodowego BMK-29. Instrukcja obsługi i instalacji repeatera światłowodowego. 1.Wstęp Modułowy repeater światłowodowy umożliwia połączenie pięciu segmentów sieci Ethernet. Posiada cztery wymienne porty, które mogą zawierać

Bardziej szczegółowo

Seria FN-312. Karta sieciowa PCI. Skrócona instrukcja obsługi

Seria FN-312. Karta sieciowa PCI. Skrócona instrukcja obsługi Seria FN-312 Karta sieciowa PCI Skrócona instrukcja obsługi Wersja 3.0 5/2005 Instalacja sprzętu Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować kartę sieciową. 1. Zapisz swoją pracę i zamknij wszystkie programy.

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera 100BASE-TX/100BASE-FX SE-35

Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera 100BASE-TX/100BASE-FX SE-35 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera 100BASE-TX/100BASE-FX e-mail: info@lanex.pl Dział Serwisu www.lanex.pl

Bardziej szczegółowo