DOTACJE NA INNOWACJE. Inwestujemy w waszą przyszłość. Zapytanie ofertowe

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "DOTACJE NA INNOWACJE. Inwestujemy w waszą przyszłość. Zapytanie ofertowe"

Transkrypt

1 ZPHU ALSECCO Sp. z o.o. ul. Karpacka Nysa NIP Nysa, dnia 09 czerwiec 2014 r. Zapytanie ofertowe W związku z planowaną realizacją projektu pn. Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji energooszczędnych okien o podwyższonych parametrach szczelności i izolacyjności akustycznej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 4.4. firma ZPHU ALSECCO Sp. z o.o., ogłasza postępowanie w trybie zapytania ofertowe na zakup następujących elementów projektu: 1. Stanowisko cięcia i obróbki profili PVC wraz z wkręcaniem wzmocnień stalowych i elementów okuciowych (2 szt.), w skład którego wchodzą: centrum tnąco-obróbcze wraz z oprzyrządowaniem, urządzenie do skręcania wzmocnień stalowych, urządzenie do wkręcania zaczepów oraz wózki transportowe 2. Stanowisko do zgrzewania i oczyszczania profili (5 szt.), w skład którego wchodzą: linia zgrzewająco-czyszcząca wraz z oprzyrządowaniem, frezarki i frezarko kopiarki, wiertarki pod otwory montażowe. 3. Stanowisko okuwania ram i skrzydeł okiennych oraz montażu słupków (4 szt.) w skład którego wchodzą: stacje i stoły od okuwania piły oraz frezarki, regały i wózki transportowe. 4. Stanowisko szklenia (4 szt.), w skład którego wchodzą: pionowe i pionowo poziome podajniki rolkowe, piły do listew przyszybowych, prasa do kontroli szklenia. 5. Kompresor i zbiornik na sprężone powietrze - 2 szt. 6. Osuszacz wraz z filtrami i separatorem kondensu - 2 szt. 7.Wkrętarki pneumatyczne - 20 szt. 8. Wiertarki - 20 szt. 9. Piła do ciecia wzmocnień stalowych 1 szt. 10. Wózek do transportu pociętych profili stalowych - 12 szt. 11. Komputery wraz ze skanerami bezprzewodowymi - 22 szt.

2 12. Magazyn wyrobów gotowych z urządzeniem do sortowania - 1 szt. Specyfikacja techniczna przedmiotu zapytania: 1. W skład stanowiska do cięcia i obróbki profili wchodzą ; A) Centrum tnąco-obróbcze składające się z: -Podstawy maszyny o konstrukcji w zamkniętej obudowie, w tym osłona zabezpieczająca przed hałasem -Automatyczny magazynek załadowczy do manualnego ładowania, do 12 profili, automatyczna stacja przekazująca do taśmy transportowej za pomocą kleszczy chwytających -Urządzenie do umieszczania profili PCV z kleszczami pozycjonowanymi numerycznie, z napędem za pomocą wysoce dynamicznego silnika liniowego -Automatycznie nastawne prowadnice profili dla różnych krawędzi w profilach -Stacja obróbcza jako moduł typu G z 6 serwoosiami, w tym elementy dociskowe powiązanie ze sterowaniem. Stacja wyposażona w 5 elektrosilników o wysokiej częstotliwości, w tym narzędzia, do obróbek profili PCV m.in.: odwodnienia, odpowietrzenia i wiercenia w ościeżnicach, skrzydłach i słupkach -Urządzenie do pomiaru wysokości do rozpoznawania tolerancji profili, w tym software do przekazywania korekt długości ciecia -Urządzenie do automatycznego pomiaru profili i program optymalizacyjny -Stacja pośrednia z 2 kleszczami transportowymi, do przekazywania profili pomiędzy modułami -sterowane za pomocą rozwiązania sterującego typu EtherCAT ver. 4.0 B) narzędzia systemowe; frezy, drukarka do etykiet: -Drukarka etykiet z urządzeniem dozującym do manualnego przyklejania etykiet na profilach -3- osiowa stacja obróbcza frezowanie słupków i frezowanie tylne pod rowek uszczelkowy do frezowania czołowego krawędzi słupków stałych i ruchomych oraz szprosów, tylnego rowka uszczelkowego C) Automatyczne urządzenie do skręcania wzmocnień stalowych z profilem. Proces ma być w pełni kontrolowany w zależności od wybranej opcji wkręcania. Uruchomienie pracy urządzenia następuje poprzez sterowanie typu SPS, dzięki czemu do zadań osoby obsługującej maszynę, należy włożenie do profilu PVC wzmocnienia stalowego, wprowadzenie do prowadnicy maszyny i odebranie gotowego elementu z magazynu. 2. W skład stanowiska do zgrzewania i oczyszczania profili wchodzą ; 2 ze stanowisk będą służyć do zgrzewania i czyszczenia ram, a 3 do zgrzewania i czyszczenia skrzydeł w skład którego wchodzą: linia zgrzewająco-czyszcząca wraz z oprzyrządowaniem, frezarki i frezarko kopiarki, wiertarki pod otwory montażowe. Stanowiska z systemem typu RE POWER SYSTEM A) LINIA SZEŚCIOGŁOWICOWA Linia zgrzewająco-czyszcząca: A1) Sześciogłowicowa zgrzewarka do profili PCV ze zgrzewaniem słupka na wprost -wypływka ok. 0,2 mm -do naroży o katach 90 -system szybko wymienny folii teflonowej -system zgrzewania -skaner kodów kreskowych -stacja transportowa miedzy zgrzewarka i oczyszczarka

3 A2) Czyszczarka do naroży -możliwość montażu minimum 28 narzędzi do obróbki naroży -PC ze sterowaniem za pomocą systemu typu CNC -automat. diagnozowanie oraz usuwanie usterek -2 x nóż ścinający/żłobiący -1 x frez tarczowy -2 x nóż wręgujący -2 x urządzenie frezująco/wiercące B) LINIA CZTEROGŁOWICOWA Linia zgrzewająco-czyszcząca: B1) Czterogłowicowa zgrzewarka do profili PCV -wypływka regulowana 0,2-2mm -do naroży o katach 90 -system szybko wymienny folii teflonowej -komputer przemysłowy IPC -skaner kodów kreskowych B2) Czyszczarka do naroży -możliwość montażu minimum 28 narzędzi do obróbki naroży -PC ze sterowaniem -2 x nóż ścinający -1 x frez tarczowy -2 x nóż wręgujący -jednostka narzędziowa z 3 nożami C)WIERTARKA DO DYBLI -silnik 1400W, -obroty 850/min -wiercenie ze wzmocnieniami stalowymi - przyłącze 3/8" D)KOPIARKO-FREZARKA -z frezem i wiertłami -obsługa ręczna frezowania pod puszkę zasuwnicy -z szablonami do frezowanych otworów -3 otwory oliwkowe pod klamkę -1 głowica do frezowania otworów E)KOPIARKO-FREZARKA -pneumatyczny docisk -frez roboczy fi 8 mm -obsługa ręczna -szablon do frezowania otworów F) FREZARKA DO ODWODNIEŃ -dolna głowica może automatycznie porusza się w prawo i lewo -ustawienia głowic za pomocą zderzaka rewolwerowego -automatyczny cykl pracy z posuwem liniowym -dociski pneumatyczne materiału -możliwość ustawiania drogi frezowania G)narzędzia systemowe; podpory, frezy, lustra zgrzewanego słupka 3. W skład stanowiska do okuwania ram i skrzydeł okiennych oraz montażu słupków wchodzą: Po 2 stanowiska do okuwania dla ram i po 2 dla skrzydeł, aby zapewnić odpowiednią wydajność pracy i opłacalność produkcji.

4 A) STACJA OKUWANIA SKRZYDEŁ OKIENNYCH - składa się z 3 stołów roboczych (stół do nakładania okuć i wiercenia pod zawias, pośredni stół do montażu poprzeczek w skrzydłach, stół do przykręcania okuć). Wyposażony jest w listwy z twardego PCV, zintegrowany z automatycznym podajnikiem wkrętów, podwójna wiertarka do otworów pod zawias dolny. Dodatkowo zintegrowana z automatycznym podajnikiem wkrętów z ręcznym pistoletem wkręcającym. B) REGAŁ PRZELOTOWY NA SKRZYDŁA - wykonany jako stojak przelotowy z 20 przegrodami do odkładania skrzydeł w celu dalszej obróbki. Idealnie nadaje się do magazynowania elementów pomiędzy stanowiskami pracy. Podstawa wyposażona w rolki podporowe, ułatwiające przesuwanie elementów. C) FREZARKA DO SŁUPKÓW do frezowania kątów w zakresie z podstawą - z systemem szybkiej wymiany frezów - z dociskiem pneumatycznym - bez frezów dla profili - cykl roboczy automatyczny z powrotem do pozycji zasadniczej - silnik o mocy 1,1 kw 400 V D) STÓŁ MONTAŻOWY - stół montażowy z listwami szczotkowymi. Wymiary ok x 3000 mm E) PIŁA JEDNOGŁOWICOWA DO CIĘĆ SPECJALNYCH - dwa podajniki rolkowe / jeden z miarką/ - kąt cięcia stopni - tarcza z pionowym ruchem cięcia F) PIŁA JEDNOGŁOWICOWA G) WÓZKI NA OKUCIA - zwrotne na 4-rech kołach 4.W skład stanowiska szklenia wchodzą: Stanowisko szkolenia dla zapewnienia odpowiedniej wydajności pracy i ciągłości produkcji, jak i opłacalności produkcji. A) PIŁA DO LISTEW PRZYSZYBOWYCH + ELEKTRONICZNY PRZYMIAR -do ciecia dwóch listew jednocześnie -pneumatyczny posuw tarcz tnących -prowadnice do listew przyszybowych z symulacja nacisku szyby na listwę podczas ciecia -2 tarcze tnące 200 mm -2 tarcze podcinające 95 mm - wyciąg wiórów 1,1 kw, 400V z separatorem - elektroniczny przyrząd pomiarowy z lewej strony piły + rynna prowadząca z prawej strony - odchylny zderzak - stół płaski z rynna szerokość 30 cm - długość pomiarowa mm - zderzak ustawiany serwomotorem 1.2 m/sek. - dokładność pozycjonowania +/- 0,2 mm - komputer PC - dokładność pomiaru +/- 0,1 mm. Długość pomiarowa mm wraz z przedłużeniem do mm. B) PALECIAK - ręczny do transportu poziomego udźwig 1 tona C) PODAJNIK ROLKOWY POZIOMO-PIONOWY DO MONTAŻU OKIEN - doprowadza element okienny do wybranego położenia roboczego z poziomu na pion i z dołu do góry. Bezstopniowy obszar pochyłu od 100 do 180 stopni, bezstopniowe ustawienie wysokości o 500 mm, 2 zestawy siłowników dociskowych, łatwo odchylający się podajnik rolkowy, okładzina stołu listwy szczotkowe lub PCV.

5 Ustawienie wysokości stołu w zakresie 850 mm do 950 mm. Wymiary ok: długość x wysokość x głębokość 3500x2220x1670 D) PIONOWY PODAJNIK ROLKOWY - podajnik rolkowy pionowy do odstawiania gotowych skrzydeł/ram do dalszego ich transportu w kierunku prasy do szklenia 3000x1800x781 mm, rozstaw rolek 200 mm. E) PRASA DO KONTROLI I SZKLENIA - szerokość robocza min mm - wysokość robocza min mm - obydwie belki uchylne (przelotowa) - prawa belka przesuwana ręcznie, blokowana pneumatycznie - nośność min. 300 kg - waga min.440 kg - wymiary zewnętrzne: min x x 800 mm 5.W skład kompresora i zbiornika na sprężone powietrze wchodzą: Kompresor i zbiornik na sprężone powietrze o takich kryteriach wydajnościowych i ilościowych aby zapewnił prawidłowe funkcjonowanie oferowanych maszyn i urządzeń. 6.W skład osuszacza wraz z filtrami i separatorem kondensu wchodzą: Osuszacza wraz z filtrami i separatorem kondensu jest niezbędny ze względu na uzupełnienie linii produkcyjnej, o niezbędne elementy umożliwiające produkcję innowacyjnych okien. Powinny one zapewnić właściwe przygotowanie sprężonego powietrza dla kompresorów i zbiornika jak w odpowiedniej wydajności i jakości wymagań oferowanych maszyn i urządzeń. 7.W skład wkrętarek pneumatycznych wchodzą ; Wkrętarki pneumatyczne są niezbędne ze względu na uzupełnienie linii produkcyjnej, o niezbędne elementy umożliwiające produkcję innowacyjnych okien. Mają zapewnić i cechować się wysoką niezawodnością i komfortem pracy. 8.W skład wiertarek wchodzą ; Wiertarki z zakresem wiercenia od fi 3 do fi 12 mm. Mają zapewnić i cechować się niezawodnością i komfortem pracy. wysoką 9.W skład piły do ciecia wzmocnień stalowych wchodzi ; Piła do ciecia wzmocnień stalowych: - w komplecie podstawa maszyny i taśma tnąca, oraz spryskiwacz; - wersja z krótkim zderzakiem, - zawiera podajniki o długości 3 m z prawej (przymiar, zderzak, skala) i z lewej zwykły. 10.W skład wózka do transportu pociętych profili stalowych wchodzą ; Ma on służyć do transportu pociętych profili stalowych w pozycji pionowej, ma być bardzo zwrotny z 4 kółkami jezdnymi (dwa z hamulcem). Położenie półek w pionie można łatwo zmieniać i przystosowywać do aktualnych długości wzmocnień. Wys. x gł. x dł.: 1400 x 1000 x 2000 mm - 40 przegród.

6 11.W skład komputerów wraz ze skanerami bezprzewodowymi wchodzą ; Linia produkcyjna będzie w pełni zautomatyzowana, stąd niezbędna jest instalacja komputerów, które będą obsługiwały cały proces produkcji. Komputery mają być wyposażone w skanery bezprzewodowe, które pozwolą na przyspieszenie prac produkcyjnych, jak i wyeliminują możliwość pomyłki. Mają zapewnić i cechować się wysoką niezawodnością i komfortem pracy. 12.W skład magazynu wyrobów gotowych z urządzeniem do sortowania wchodzą ; Magazyn wyrobów gotowych z urządzeniem do sortowania musi zapewnić magazynowanie i sortowanie gotowych produktów-okien w miejscu zakańczania procesu produkcyjnego okien. Magazyn powinien mieć pojemność na min. 180 sztuk okien. Magazyn i sortownik powinien zapewnić aby pracownicy produkcji mogli przetransportować gotowe produkty do magazynu głównego przedsiębiorstwa. Odpowiednie sortowanie powinno zapewnić w pełni ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni i dodatkowo zagwarantować, iż gotowe produkty nie ulęgną zniszczeniu zaraz po procesie produkcyjnym. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych - rozpatrywane będą tylko oferty kompletne. Planowany termin realizacji: termin ostateczny dostawy do Termin realizacji poszczególnych elementów zapytania ofertowego będzie określany indywidualnie. Informacji udziela Pan Ewaryst Gąsiorowski adres firmy: ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY ALSECCO Sp. z o.o. ul. Karpacka Nysa KRYTERIA WYBORU Kryteria punktowe: Kryteria wyboru Znaczenie Cena netto 70% Gwarancja 10% Reakcja serwisu 20% Sposób oceny oferty w poszczególnych kryteriach: a)punkty w ramach kryterium ceny będą przyznawane wg następującej formuły:

7 C min A n = x 100 x 70% C r C min cena minimalna w zbiorze C r cena oferty rozpatrywanej A n ilość punktów przyznana ofercie b)punkty w ramach kryterium nr 2. Gwarancja będą przyznawane wg następujących przedziałów: Gwarancja: 12 miesięcy i mniej 5 pkt. Gwarancja: powyżej 12 miesięcy do 24 miesięcy włącznie 8 pkt. Gwarancja: powyżej 24 miesięcy 10 pkt. Brak 0 pkt. c)punkty w ramach kryterium nr 3. Reakcja serwisu będą przyznawane wg następujących przedziałów: Reakcja serwisu: w ciągu 12 godzin 20 pkt. Reakcja serwisu: powyżej 12 godzin do 24 godzin włącznie 10 pkt. Reakcja serwisu: powyżej 24 godzin 5 pkt. Brak 0 pkt Kryteria obligatoryjne: oferent przystępując do postępowania zobligowany jest do złożenia oświadczeń następującej treści: Oświadczam, iż: 1. Posiadam uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień. 2. Posiadam niezbędną wiedzę dotyczącą przedmiotu zamówienia. 3. Znajduję się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia. 4. Potwierdzam gotowość wykonania poszczególnych działań we wskazanym terminie realizacji przedmiotu zapytania. 5. Złożona oferta gwarantuje możliwość produkcji okien o polepszonych parametrach akustycznych, podwyższonej odporności na obciążenie wiatrem i udoskonalonej wodoszczelności zgodnie z wytycznymi zawartymi w zgłoszeniu patentowym firmy ZPHU ALSECCO Sp. z o.o., ul. Karpacka NYSA nr P Sposób wytwarzania ram

8 okiennych,szczególnie wielokwaterowych. Zgłoszenie patentowe dostępne jest w siedzibie firmy, do wglądu na prośbę oferenta. złożona oferta musi zawierać: nazwę i adres oferenta, data wystawienia oferty, kosztorys ofertowy w PLN ceny netto dla poszczególnych przedmiotów zapytania oraz cenę netto łączną dane pozwalające ocenić ofertę i przyznać punkty (cena, gwarancja, reakcja serwisu), termin ważności oferty (minimum 60 dni), ostateczny termin realizacji Miejsce składania ofert: Osobiście w siedzibie firmy: 1. ZPHU ALSECCO Sp. z o.o. ul. Karpacka Nysa 2.Pocztą, listem poleconym na adres firmy: ZPHU ALSECCO Sp. z o.o. ul. Karpacka Nysa 3.Lub na adres mailowy: Termin dostarczania ofert upływa w dniu: 23 czerwca 2014 roku o godz (decyduje data wpływu oferty) Potwierdzenie przyjęcia zapytania ofertowego - w zależności od sposobu wysyłki zapytania ofertowego

9 Zastrzeżenia Niniejsze zapytanie ofertowe nie zobowiązuje firmy ZPHU ALSECCO Sp. z o.o. ul. Karpacka 6 w Nysie do żadnego określonego działania. Wydanie niniejszego zapytania ofertowego nie zobowiązuje firmy ZPHU ALSECCO Sp. z o.o. ul. Karpacka 6 w Nysie do akceptacji oferty, w całości lub części i nie zobowiązuje firmy ZPHU ALSECCO ul. Karpacka 6 w Nysie do składania wyjaśnień czy powodów akceptacji lub odrzucenia oferty. ZPHU ALSECCO ul. Karpacka 6 w Nysie nie może być pociągana do odpowiedzialności za jakiekolwiek koszty czy wydatki poniesione przez oferentów w związku z przygotowaniem i dostarczeniem oferty. ZPHU ALSECCO ul. Karpacka 6 w Nysie zastrzega sobie prawo w każdej chwili do zmian całości lub części zapytania ofertowego. ZPHU ALSECCO ul. Karpacka 6 w Nysie zastrzega sobie prawo w każdej chwili do anulowania postępowania ofertowego bez podania przyczyny.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego realna odpowiedź na realne potrzeby. Zapytanie ofertowe

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego realna odpowiedź na realne potrzeby. Zapytanie ofertowe Śląska Fabryka Okien KNS S.C. Norbert Cyran, Krzysztof Mędrala ul. Młodzieżowa 67B 44-300 Wodzisław Śląski NIP 6472458703 Wodzisław Śląski dnia 17-12-2013 Zapytanie ofertowe W związku z planowaną realizacją

Bardziej szczegółowo

1. Automatyczne centrum obróbki profili okiennych linia skrzydeł, 1 szt.

1. Automatyczne centrum obróbki profili okiennych linia skrzydeł, 1 szt. Beata Szymkowiak Ul. Podmiejska 21a 66-400 Gorzów Wlkp NIP 5991463642 Gorzów Wlkp, dnia 19.11.2013. Zapytanie ofertowe W związku z realizacją projektu pn. Wdrożenie nowej technologii produkcji z wielokomorowych

Bardziej szczegółowo

1. Zakup piły do listew przybyszowych Zakup nowoczesnej maszyny do cięcia dwóch listew jednocześnie. Sprzęt powinien posiadać następujące

1. Zakup piły do listew przybyszowych Zakup nowoczesnej maszyny do cięcia dwóch listew jednocześnie. Sprzęt powinien posiadać następujące Łuków, dnia 22.10.2014r ŁUKPLAST DYLAK, RYCHLIK, Spółka Jawna, ul. Dworcowa 14, 21-400 Łuków NIP 8251866830 Zapytanie ofertowe W związku z realizacją projektu pn. Poprawa konkurencyjności spółki ŁUKPLAST

Bardziej szczegółowo

DOTACJE NA INNOWACJE DOTACJE NA INNOWACJE INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

DOTACJE NA INNOWACJE DOTACJE NA INNOWACJE INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ DOTACJE NA INNOWACJE Luzino, 15.07.2015 r. Pragniemy poinformować, że rozpoczęliśmy poszukiwanie wykonawcy do zrealizowania w ramach projektu ZAKUPU LINII TECHNOLOGICZNEJ w ramach zaplanowanych zadań nr:

Bardziej szczegółowo

Mrągowo, 07.08.2014 roku

Mrągowo, 07.08.2014 roku Mrągowo, 07.08.2014 roku I. NAZWA I ADRES SKŁADAJĄCEGO ZAPYTANIE OFERTOWE 11-700 Mrągowo tel. +48 89 741 32 48, fax +48 89 741 32 47, NIP 742-000-31-44, II. TRYB PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA Składający zapytanie

Bardziej szczegółowo

3. Zakup oraz instalacja automatycznego dwupoziomowego systemu transportowo - montażowego wyposażonego w 3 stanowiska montażowe.

3. Zakup oraz instalacja automatycznego dwupoziomowego systemu transportowo - montażowego wyposażonego w 3 stanowiska montażowe. Mrągowo, 18.07.2014 roku I. NAZWA I ADRES SKŁADAJĄCEGO ZAPYTANIE OFERTOWE 11-700 Mrągowo tel. +48 89 741 32 48, fax +48 89 741 32 47, NIP 742-000-31-44, II. TRYB PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA Składający zapytanie

Bardziej szczegółowo

DOTACJE NA INNOWACJE- Inwestujemy w Waszą przyszłość

DOTACJE NA INNOWACJE- Inwestujemy w Waszą przyszłość FLODO Łukasz Nowakowski Bytkowo, Agrestowa 16 62-090 Rokietnica NIP: 7661394560 Rokietnica, dnia 01.04.2015. Zapytanie ofertowe nr 2 W związku z realizacją projektu pn. FLODO - innowacyjna e-usługa pozwalająca

Bardziej szczegółowo

DOTACJE NA INNOWACJE- Inwestujemy w Waszą przyszłość

DOTACJE NA INNOWACJE- Inwestujemy w Waszą przyszłość FLODO Łukasz Nowakowski Bytkowo, Agrestowa 16 62-090 Rokietnica NIP: 7661394560 Rokietnica, dnia 01.04.2015. Zapytanie ofertowe W związku z realizacją projektu pn. FLODO - innowacyjna e-usługa pozwalająca

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. Suwałki, 12 listopada 2013

Zapytanie ofertowe. Suwałki, 12 listopada 2013 Suwałki, 12 listopada 2013 Zapytanie ofertowe. I. ZAMAWIAJACY "TWIN GLASS" Romanowski Zbigniew ul. 3 Maja 53 16-300 Augustów www.twinglass.eu NIP: 846-106-76-15, REGON: 200016130 II. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 1/POIG 8.2/2013

Zapytanie ofertowe nr 1/POIG 8.2/2013 TECH-SERWIS Rafał Zajączkowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MTC Ul. Czarnieckiego 9a 61-538 Poznań Poznań, dnia 15-05-2013r TEL. 61 8 659952 FAX. 61 8 666424 E-MAIL: tech@techserwis.pl NIP: 778-132-30-19

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie fabryk okien z PCV i aluminium

Wyposażenie fabryk okien z PCV i aluminium rok założenia: 1989 ZAKŁAD PRODUKCJI METALOWEJ ul. Martyniaka 14 10-763 Olsztyn tel./faks: (0-89) 524-43-88, 513-68-18 biuro@zpm.net.pl www.zpm.net.pl Wyposażenie fabryk okien z PCV i aluminium Oferta

Bardziej szczegółowo

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Dotyczy realizacji projektu w ramach PO IG 4.3 Tytuł projektu: Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania form wtryskowych do opakowań z efektem 3D w przedsiębiorstwie DOMIK sp. z o. o. w Bydgoszczy

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. Etap 1 i 2 Planowany termin realizacji: etap 1 do 31.12.2013, etap 2 do 30.06.2014

Zapytanie ofertowe. Etap 1 i 2 Planowany termin realizacji: etap 1 do 31.12.2013, etap 2 do 30.06.2014 LA SAD Sp. z o.o. Borzęcin 10 05 620 Błędów NIP 797 202 16 19 Borzęcin, dnia 28 czerwca 2013 Zapytanie ofertowe W związku z realizacją projektu pn. La sad Sp. z o.o. wdrożenie systemu automatyzującego

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 1/POIG 8.2/2012

Zapytanie ofertowe nr 1/POIG 8.2/2012 GRUPA REKLAMOWA MULTIRADIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Ul. Słowiańska 55C 61-664 Poznań Poznań, dnia 25.06.2012 TEL. 801 01 01 20 FAX. 061 826 84 97 E-MAIL: reklama@multiradio.com.pl NIP: 9721100601

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE W SPRAWIE ZAMÓWIENIA NA FREZARKĘ. Łódź, 28.03.2013

ZAPYTANIE OFERTOWE W SPRAWIE ZAMÓWIENIA NA FREZARKĘ. Łódź, 28.03.2013 ZAPYTANIE OFERTOWE W SPRAWIE ZAMÓWIENIA NA FREZARKĘ Łódź, 28.03.2013 1. Nazwa i adres Zamawiającego. NIP: 7261014163 REGON: 470972354 adres: ul. Stalowa 17, 91-859 Łódź tel. (042)659 95 50 fax (042) 659

Bardziej szczegółowo

SINTUR Sp. z o.o. Szadów Pański 34 62-700 Turek

SINTUR Sp. z o.o. Szadów Pański 34 62-700 Turek Zamawiający: Dotacje na Innowacje Turek, dnia 23-07-2013 SINTUR Sp. z o.o. Szadów Pański 34 62-700 Turek KRS: 0000047078 NIP: 6681693006 REGON: 311067325 Zapytanie ofertowe nr 1/POIG 8.2/2013 W związku

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU nr 1/2013

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU nr 1/2013 Łódź, dnia 20.05.2013 r. Dane Zamawiającego: Nazwa: P.H.U. MAGO Małgorzata Gostyńska Adres: 93-613 Łódź, ul. Kolumny 220 A Numer NIP: 729 011 26 49 REGON: 470774594 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU nr 1/2013 W

Bardziej szczegółowo

IV. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERTY

IV. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERTY Warszawa, dnia 15 września 2014 r. ZAPYTANIE OFERTOWE NR 3/4.4 POIG/2014 w ramach projektu pt. Uruchomienie produkcji innowacyjnych puszek PET (pustych/z napojem) przeznaczonych do gorącego nalewu realizowanego

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 1/POIG 8.2/2013

Zapytanie ofertowe nr 1/POIG 8.2/2013 Eureka Technology Park Sp. z o.o. Ul. Innowatorów 8, Dąbrowa 62-070 Dopiewo Dąbrowa, dnia 18.12.2013r. Zapytanie ofertowe nr 1/POIG 8.2/2013 W związku z realizacją projektu pn. Automatyzacja procesów biznesowych

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. na dostawę dziewiętnastu nowych niskopodłogowych autobusów miejskich

Zapytanie ofertowe. na dostawę dziewiętnastu nowych niskopodłogowych autobusów miejskich Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 Przedsiębiorstwo

Bardziej szczegółowo

UWAGA: DOKŁADNY OPIS WYMAGANYCH CECH i ILOŚCI ww. URZĄDZEŃ PRZEDSTAWIA TABELA SPECYFIKACJI (jako integralny załącznik do zapytania ofertowego)

UWAGA: DOKŁADNY OPIS WYMAGANYCH CECH i ILOŚCI ww. URZĄDZEŃ PRZEDSTAWIA TABELA SPECYFIKACJI (jako integralny załącznik do zapytania ofertowego) ZAPYTANIE OFERTOWE NR 3 dotyczące zakupu: kompletnej linii technologicznej do produkcji środków chemii budowlanej składającej się z: ciągu produkcyjnego środków chemii budowlanej nowej generacji (1 komplet

Bardziej szczegółowo

TREŚĆ ZAPYTAŃ ORAZ WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE ZAPISÓW SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

TREŚĆ ZAPYTAŃ ORAZ WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE ZAPISÓW SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Znak sprawy: AI 261-08/MF/14 Zamość, dn. 17.11.2014r. TREŚĆ ZAPYTAŃ ORAZ WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE ZAPISÓW SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA dot. postepowania na dostawę urządzeń dla potrzeb wyposażenia

Bardziej szczegółowo

ŚCNTPL-ZP-03/2014 Załącznik Nr 1 do SIWZ

ŚCNTPL-ZP-03/2014 Załącznik Nr 1 do SIWZ 1 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Dostawa urządzeń, montaż i wdrożenie linii technologicznej do obróbki cienkowarstwowych włókien węglowych w Śląskim Centrum Naukowo-Technologicznym Przemysłu Lotniczego w Czechowicach

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 1 /2013

Zapytanie ofertowe nr 1 /2013 STOMILEX SP. Z O.O. ul. Budowlanych 54 45-124 Opole NIP 754 27 47 354 Opole, dnia 21.10.2013r. Zapytanie ofertowe nr 1 /2013 STOMILEX Sp. z o.o. jest dynamiczną firmą, która zajmuje silną pozycję na rynku

Bardziej szczegółowo

DOTACJE NA INNOWACJE. Inwestujemy w waszą przyszłość. ZAPYTANIE OFERTOWE

DOTACJE NA INNOWACJE. Inwestujemy w waszą przyszłość. ZAPYTANIE OFERTOWE Poznań, dnia 24.11.2014 Zamawiający: ECDF Sp. z o.o. ul. Promienista 83 60 141 Poznań ZAPYTANIE OFERTOWE W związku z realizacją projektu pn. Podniesienie konkurencyjności i innowacyjności powiązania kooperacyjnego

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe nr 16/2014/5.1 Zrównoważona Infrastruktura

Zapytanie ofertowe nr 16/2014/5.1 Zrównoważona Infrastruktura Nazwa i adres Zamawiającego: Instytut Doradztwa Sp. z o.o. ul. Cegielniana 6b/2 30-404 Kraków Kraków, 29.08.2014r. Zapytanie ofertowe nr 16/2014/5.1 Zrównoważona Infrastruktura DOTYCZY ZADANIA: zakup urządzenia

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Informacje o Zamawiającym: Centrum Wspierania Innowacji Novotec Sp.z o.o. Pawłówek 35 62-800 Kalisz Kalisz, dnia 2.07.2014r. Z związku z realizacją projektu pt.: Podniesienie konkurencyjności i innowacyjności

Bardziej szczegółowo

DOTACJE NA INNOWACJE. Inwestujemy w waszą przyszłość. Zapytanie ofertowe

DOTACJE NA INNOWACJE. Inwestujemy w waszą przyszłość. Zapytanie ofertowe Consalnet sp. z o.o. Ul. Sosnowa 4 Wiechlice 67-300 Szprotawa NIP 924-79-5-2 Wiechlice, dnia 03.06.203 Zapytanie ofertowe W związku z realizacją projektu pn. Wdrożenie innowacyjnego systemu B2B, integrującego

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE WDROŻENIA SYSTEMU B2B W PRZEDSIĘBIORSTWIE ALUDESIGN SP. Z O.O.

ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE WDROŻENIA SYSTEMU B2B W PRZEDSIĘBIORSTWIE ALUDESIGN SP. Z O.O. ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE WDROŻENIA SYSTEMU B2B W PRZEDSIĘBIORSTWIE ALUDESIGN SP. Z O.O. Łowęcin, dnia 18-06-2013 Informacje o Zamawiającym: ALUDESIGN sp. z o.o. ul. Sarbinowska 11, Łowęcin 62-020 Swarzędz

Bardziej szczegółowo

DOTACJE NA INNOWACJE. Inwestujemy w waszą przyszłość.

DOTACJE NA INNOWACJE. Inwestujemy w waszą przyszłość. SMULDERS POLSKA Sp. z o. o. ul. Piłsudskiego 23 68-100 Żagań Zapytanie ofertowe Żagań, 07.11.2013 r. W związku z realizacją projektu pn. Smulders Polska Wdrożenie systemu automatyzującego współpracę biznesową

Bardziej szczegółowo