okna i drzwi FIRMA OFERTA PORTFOLIO KONTAKT

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "okna i drzwi FIRMA OFERTA PORTFOLIO KONTAKT www.goran.pl"

Transkrypt

1 Od okna i drzwi FIRMA OFERTA PORTFOLIO KONTAKT Kliknięcie na ikonę pozwala na powrót do strony głównej

2 kilka słów o firmie Jesteśmy jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w kraju i Europie. Łącząc najlepsze tradycje i doświadczenia z 50-letniej historii funkcjonowania firmy z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami konstrukcyjnymi dostarczamy na rynek wysokiej jakości okna i drzwi wykonane z drewna, drewna i aluminium, PVC i aluminium. Nasza oferta to także fasady drewniane i aluminiowe, parapety, rolety, bramy garażowe, okiennice. Firma jest renomowanym wykonawcą nowoczesnych, wentylowanych elewacji na bazie deski drewnianej, płyt włókno-betonowych oraz kasetonów aluminiowych i stalowych.

3 Wyjątkowa trwałość, piękna forma, bogata kolorystyka oferowanych produktów oraz indywidualne podejście do oczekiwań i potrzeb zgłaszanych przez budujących i remontujących to cechy, dzięki którym zyskaliśmy miano rzetelnego i sprawdzonego partnera a nasze produkty znalazły zastosowanie w milionach domów, apartamentów i w obiektach użyteczności publicznej. Zakład produkcyjny GORAN o łącznej powierzchni 7 ha, wyposażony w wyspecjalizowane hale produkcyjne, tartak, suszarnię i sezonownię drewna.

4 misja i filozofia wartości firmy Filozofia firmy Dbamy o najwyższą jakość produktów, która jest rezultatem pasji, umiejętności, lat doświadczeń a także wiedzy o najnowszych technologiach i wymaganiach Klientów. Nasza filozofia opiera się na maksymalnym zaangażowaniu wszystkich pracowników, począwszy od sprzedaży, poprzez proces produkcji, na obsłudze serwisowej kończąc.

5 Misja Uzyskanie na rynku polskim i europejskim pozycji niekwestionowanego lidera w produkcji wysokiej klasy okien i drzwi oraz zapewnienie klientom najwyższego poziomu zadowolenia ze współpracy z firmą. Wartości GORAN Koncentrując się na kompetencjach zawodowych nie zapominamy o wartościach etycznych i kulturze organizacyjnej. Dbamy, by wartości naszej firmy: szacunek, jedność, zaangażowanie, współpraca w zespole i biznesie nie były elementami zebranymi na papierze, ale żyły wśród nas. Dbamy, aby dobry klimat pracy i etyczne postępowanie były podstawą funkcjonowania GORAN.

6 potencjał firmy Na strategiczny potencjał firmy składa się wiele czynników, m.in.: filozofia firmy nastawiona na kreowanie rozwiązań przyjaznych klientowi, dostarczaniu produktów i usług spełniających jego oczekiwania i dających mu satysfakcję; zaangażowany zespół ludzi, którzy identyfikuję się z firmą i jej misją; odwaga w realizacji nawet najtrudniejszych zadań; przyjazne relacje z partnerami biznesowymi; rozbudowany i nowoczesny park maszynowy oraz fakt posiadania własnego tartaku oraz linii do produkcji kantówki, co pozwala na pełną kontrolę jakości naszych produktów na każdym etapie produkcji.

7 proces produkcji Proces produkcyjny w GORAN obejmuje cały ciąg produkcyjny - od kłód drewnianych do produktu gotowego: Tartak Komory suszarnicze / sezonowanie Tarcica Wydział I produkcja klejonki Klejonka Kompletacja stolarki Wydział III kosmetyka i lakiernia Wydział II stolarnia

8 proces produkcji od kłód drewnianych do produktu gotowego

9 proces produkcji od kłód drewnianych do produktu gotowego

10 proces produkcji od kłód drewnianych do produktu gotowego Pełny proces produkcji: pozwala na zapewnienie kontroli jakości w całym procesie; daje możliwość realizacji niestandardowych zamówień pod względem rozmiarów i kształtów okien i drzwi (wymagających np. nietypowej klejonki); pozwala na produkcję klejonki do każdego zlecenia; daje dużą elastyczność procesu produkcji.

11 zdolności produkcyjne Posiadany park maszynowy GORAN pozwala nam na produkcję: Do 150 tys. m2 okien i drzwi drewnianych rocznie tj. ok. 40 tys. szt. okien i drzwi drewnianych 100 tys. m2 okien i drzwi PCV/rok 50 tys. m2 ślusarki aluminiowej/rok

12 W 2011 roku firma odnotowała kolejny wzrost wielkości produkcji i sprzedaży w stosunku do roku poprzedniego. Wyprodukowaliśmy: Blisko 80 tys. m2 okien i drzwi drewnianych tj. ok. 25 tys. sztuk okien i drzwi drewnianych.

13 sprzedaż Prowadzimy sprzedaż w kraju i na rynki zagraniczne za pośrednictwem ok. 30 punktów sprzedaży w Polsce oraz do 15 krajów europejskich, na rynek izraelski, japoński i malezyjski) Nasze produkty sprzedajemy również na rynek angielski. Posiadamy 100% udziałów w spółce handlowej ECO REDWOOD WINDOWS Ltd

14 Współpracujemy z renomowanymi generalnymi wykonawcami i inwestorami dzięki czemu z sukcesem obsługujemy największe i najbardziej prestiżowe inwestycje w kraju i za granicą, w tym uczestniczymy w renowacji obiektów zabytkowych

15 Oferta asortymentowa GORAN oferuje szeroką gamę produktów wyróżniającą się na tle rynku wysoką estetyką, funkcjonalnością oraz zaawansowaniem technologicznym. To produkty, które spełniają wysokie wymagania jakościowe w aspekcie izolacyjności termicznej, akustycznej, bezpieczeństwa oraz technik wentylacyjnych.

16 Oferta asortymentowa OKNA DREWNIANE DRZWI ZEW. I WEW. OKNA DREWNIANO- -ALUMINIOWE OKNA I DRZWI PVC ŚLUSARKA ALUMINIOWE OFERTA DODATKOWA

17 okna drewniane Drewniane okna Goran to najlepsza wizytówka domu. Podkreślają estetykę wnętrza, nadają charakter elewacji budynku. Dzięki bogatemu wyposażeniu w najwyższej jakości komponenty okna Goran pozwalają zaoszczędzić energię i ograniczają docierający hałas.

18 idealnie dopasowane

19 jakość i precyzja wykonania

20 podkreślenie estetyki wnętrza

21 Materiał/szyby Materiał: Klejonka trzy- lub czterowarstwowa: sosnowa, dębowa, meranti. Szyby: Pakiety zespolone oddzielone ramką dystansową, współczynnik termoizolacyjności U=1,0 W/m 2 K pakiet dwuszybowy, 0,4-0,8 W/m 2 K pakiet trzyszybowy.

22 Okucia/klamki Okucia: Siegenia Titan, w standardzie zaczep antywyważeniowy, mikrowentylacja w skrzydłach rozwierno-uchylnych, blokada błędnego położenia klamki. Klamki: Hoppe Secustic dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, w wersji z guzikiem lub kluczykiem.

23 Energooszczędny profil Brandline 88 OPIS: 1 pakiet trzyszybowy, szkło niskoemisyjne U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 okapnik aluminiowy chroniący skrzydło 4 - okapnik rynnowy z wylewką 5 - klejonka czterowarstwowa, szerokość profilu 88 mm 6-3 uszczelki przylgowe, wykonane z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 7 - listwa przylgowa drewniana

24 Profil Euroline OPIS: 1 pakiet dwuszybowy, szkło niskoemisyjne U=1,0 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 okapnik aluminiowy chroniący skrzydło 4 - okapnik rynnowy z wylewką 5 - klejonka dwuwarstwowa, szerokość profilu 68 mm 6-3 uszczelki przylgowe, wykonane z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 7 - listwa przylgowa drewniana

25 Profil Rustykalny OPIS: 1 pakiet dwuszybowy, szkło niskoemisyjne U=1,0 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 okapnik aluminiowy chroniący skrzydło 4 - okapnik rynnowy z wylewką 5 - klejonka dwuwarstwowa, szerokość profilu 68 mm 6-3 uszczelki przylgowe, wykonane z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 7 - listwa przylgowa drewniana

26 Profil Softline OPIS: 1 pakiet dwuszybowy, szkło niskoemisyjne U=1,0 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 okapnik aluminiowy chroniący skrzydło 4 - okapnik rynnowy z wylewką 5 - klejonka dwuwarstwowa, szerokość profilu 68 mm 6-3 uszczelki przylgowe, wykonane z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 7 - listwa przylgowa drewniana

27 Kolorystyka Paleta lazurów i kolorów kryjących. Wszystkie wyroby lakierowane są metoda natryskową ekologicznymi farbami akrylowymi.

28 drzwi drewniane Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Drzwi GORAN to przemyślana pod względem budowy, jak i wyposażenia konstrukcja gwarantująca trwałość i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich korzyści drzwi drewnianych. Poszukiwanie nowych i indywidualnych rozwiązań to cel, którym kierujemy się przy doborze drzwi do konkretnej realizacji.

29 drzwi trwałość i bezpieczeństwo

30 drzwi pełne stylu

31 Drzwi zewnętrzne Konstrukcja: Ościeżnica o wymiarach 68x80 1 uszczelka, 88x90 3 uszczelki. Skrzydło o grubości 68mm lub 88mm z pakietem termoizolacyjnym i uszczelkami typu Q-lon firmy Schlegel odpornymi na działanie czynników atmosferycznych. Nieścieralny próg aluminiowy z przekładką termoizolacyjną. Wyposażenie antywłamaniowe: zamek wielopunktowy, dwie wkładki, trzy zawiasy z osłonkami. Szyby i klamki dowolnie wybrane. Materiał: Bezsęczna klejonka: sosna, dąb, meranti.

32 Drzwi zewnętrzne przykładowe modele Turkus Agat

33 Cyrkonia Rubin Opal

34 Topaz Koral Szafir

35 Drzwi wewnętrzne Konstrukcja: Ościeżnica regulowana. Skrzydło o grubości 42 mm, wykonane ze specjalnej klejonki gwarantującej stabilność wykonanych elementów. Wypełnienie: sosna, dąb, meranti. Pakiety szybowe i klamki dowolnie wybrane. Materiał: Bezsęczna klejonka: sosna, dąb, meranti.

36 Drzwi wewnętrzne przykładowe modele Rezydencja Gabinet

37 Atelier Salon Willa

38 Studio Galeria Apartament

39 okna drewniano-aluminiowe Okna i drzwi drewniano-aluminiowe Goran Gemini to system przedstawiający zupełnie nowe oblicze stolarki otworowej. Dzięki połączeniu drewna i aluminium, dwóch materiałów o różnej estetyce, właściwościach i parametrach technicznych uzyskano produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Goran Gemini to linia okien i drzwi, o których można powiedzieć doskonałe.

40 drewno i aluminium niezwykłe połączenie

41 okna o których można powiedzieć doskonałe

42 Materiał/szyby Materiał: Klejonka trójwarstwowa; sosnowa, dębowa, meranti. Szerokość profilu: 87 mm z nakładką aluminiową. Szyby: Pakiety zespolone oddzielone ramką dystansową, współczynnik termoizolacyjności U=1,0 W/m 2 K pakiet dwuszybowy, 0,4-0,8 W/m 2 K pakiet trzyszybowy.

43 Okucia/klamki Okucia: Siegenia Titan, w standardzie zaczep antywyważeniowy, mikrowentylacja w skrzydłach rozwierno-uchylnych, blokada błędnego położenia klamki. Klamki: Hoppe Secustic dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, w wersji z guzikiem lub kluczykiem.

44 Profil Linear OPIS: 1 pakiet dwuszybowy U=1,0 lub trzyszybowy U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 nakładki aluminiowe 4 - klejonka trójwarstwowa, szerokość profilu 87 mm z nakładką aluminiową 5 uszczelka przylgowa, wykonana z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych

45 Profil Softline OPIS: 1 pakiet dwuszybowy U=1,0 lub trzyszybowy U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 nakładki aluminiowe 4 - klejonka trójwarstwowa, szerokość profilu 87 mm z nakładką aluminiową 5 uszczelka przylgowa, wykonana z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych

46 Profil Classic OPIS: 1 pakiet dwuszybowy U=1,0 lub trzyszybowy U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 nakładki aluminiowe 4 - klejonka trójwarstwowa, szerokość profilu 87 mm z nakładką aluminiową 5 uszczelka przylgowa, wykonana z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych

47 Kolorystyka: Paleta lazurów i kolorów kryjących. Wszystkie wyroby lakierowane są metoda natryskową ekologicznymi farbami akrylowymi.

48 okna PVC Stolarka PVC oparta jest na bazie profili Gealan w systemie S8000 IQ. Systemy te gwarantują najwyższą jakość, stabilność i estetykę wykonania. Profile w połączeniu ze stalowymi wzmocnieniami sprawiają, że okna i drzwi wykonane w tym systemie to połączenie elegancji i trwałości.

49 jakość i elegancja

50 okna praktyczne i na lata

51 Materiał/szyby Materiał: Profil Gealan S8000 IQ, 6-komorowy, głębokość profili: 74, 83 mm. Okna całkowicie wolne od ołowiu. Szyby: Pakiety zespolone oddzielone ramką dystansową, współczynnik termoizolacyjności U=1,0 W/m 2 K pakiet dwuszybowy, 0,4-0,8 W/m 2 K pakiet trzyszybowy. Automatyczny system wietrzenia trzeciej generacji.

52 Okucia/klamki Okucia: Siegenia Titan, w standardzie zaczep antywyważeniowy, mikrowentylacja w skrzydłach rozwierno-uchylnych, blokada błędnego położenia klamki. Klamki: Hoppe Secustic dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, w wersji z guzikiem lub kluczykiem.

53 Profil Efekt OPIS: 1 pakiet dwuszybowy U=1,0 lub trzyszybowy U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 użebrowanie 4 uszczelka przylgowa, wykonana z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 5 wzmocnienia stalowe 6 głębokość profilu 74 mm

54 Profil Efekt Plus OPIS: 1 pakiet dwuszybowy U=1,0 lub trzyszybowy U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 użebrowanie 4 uszczelka przylgowa, wykonana z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 5 wzmocnienia stalowe 6 głębokość profilu 74 mm

55 Profil Prestige OPIS: 1 pakiet dwuszybowy U=1,0 lub trzyszybowy U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 użebrowanie 4 uszczelka przylgowa, wykonana z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 5 wzmocnienia stalowe 6 głębokość profilu 74 mm

56 Kolorystyka Profile w kolorze białym utrwalane bielą tytanową; okleiny drewnopodobne, kolorystyka ponadstandardowa.

57 ślusarka aluminiowa Aluminium to wyjątkowy materiał lekki, wytrzymały, długowieczny. Okna, drzwi, witryny, fasady i ogrody zimowe wykonane z profili aluminiowych są bardzo stabilne, odporne na zmienne czynniki atmosferyczne, a przy tym estetyczne i łatwe w pielęgnacji. Najwyższa jakość materiału, nowoczesna technologia oraz profesjonalny zespół doradców technicznych i projektantów pozwalają na swobodę w zakresie kształtowania formy oraz kolorystyki.

58 niezwykła stabilność

59 swoboda kształtowania formy i kolorystyki

60 łatwość pielęgnacji

61 Oferta dodatkowa Bramy garażowe Żaluzje drewniane Elewacje drewniane Szprosy Dodatki okienne

62 bramy garażowe

63 żaluzje drewniane

64 elewacje drewniane

65 szprosy

66 parapety, moskitiery, okiennice

67 rolety, roletki, parapety wew.

68 wybrane z portfolio realizujemy największe i najbardziej prestiżowe inwestycje w kraju i zagranicą INWESTYCJE KRAJOWE OBIEKTY ZABYTKOWE INWESTYCJE ZAGRANICZNE

69 wybrane z portfolio - inwestycje krajowe: Centrum Nauki Kopernik, Warszawa Uniwersytet Jagielloński Instytut Zoologii, Kraków Apartamenty Wilanowska, Warszawa Apartamenty TRIO, Warszawa Apartamenty Wiatraczna, Warszawa Osiedle Marina Mokotów, Warszawa Art Residence, Kraków Biały Kamień, Warszawa Apartamenty Carina, Kraków Ogrody Chałupnika, Kraków Cynamonowe Osiedle, Józefosław Osiedle M2, Warszawa Apartamenty Grzybowska, Warszawa

70 Centrum Nauki Kopernik, Warszawa

71 wciąż iść, aby sięgnąć do gwiazd! Centrum Nauki Kopernik jest jedną z pierwszych w Warszawie instytucji kultury służącą edukacji nieformalnej. Misją Centrum jest rozbudzanie ciekawości, wspomaganie samodzielnego poznawania świata i uczenia się oraz inspirowanie dialogu społecznego na temat nauki. To prestiżowy projekt, realizowany dzięki współdziałaniu władz samorządowych i państwowych. To jedna z najbardziej prestiżowych i innowacyjnych inwestycji na skalę europejską.

72 Nasz udział w inwestycji to: elewacja wentylowana z płyt włóknowo-cementowych (Fibre-C) - łącznie ponad m2. To największa tego typu elewacja w Polsce; donice ze stali nierdzewnej; donice aluminiowe do nasadzeń - łącznie 3870 mb donic; okładziny z drewna egzotycznego dla sceny na wodzie; okładziny z drewna egzotycznego dla schodów terenowych; okładziny z drewna egzotycznego dla tarasu; siedziska drewniane na dachach; kasetony elewacyjne w fosie doświetlającej. Praca przy realizacji tej inwestycji była dla nas wyzwaniem i realizacją osobistych pasji. Inwestor: MS Warszawa Generalny wykonawca inwestycji: Warbud SA (GRUPA VINCI Construction)

73 Centrum Nauki Kopernik

74 Centrum Nauki Kopernik

75 Centrum Nauki Kopernik

76 Centrum Nauki Kopernik

77 Uniwersytet Jagielloński Instytut Zoologii, Kraków

78 Uniwersytet Jagielloński, Instytut Zoologii siedziba na miarę XXI w.! Instytut Zoolologii UJ to budowa supernowoczesnego obiektu powstałego na Kampusie 600- lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Pychowicach. Projekt Instytutu Zoologii powstał w Pracowni Architektonicznej Czora i Czora. Budynek spełnia ostre normy w zakresie izolacji cieplnej, między innymi dzięki zainstalowaniu okien trójszybowych GORAN Brandline 88. Nasz udział w realizacji inwestycji to: energooszczędna stolarka drewniana - sosna (mikro), profil Brandline m 2 ; stolarka okienna drewniana wewnętrzna - 88m 2. Inwestor: Uniwersytet Jagielloński Wykonawca: Re-Bau oraz Porr Polska

79 Uniwersytet Jagielloński, Instytut Zoologii

80 Uniwersytet Jagielloński, Instytut Zoologii

81 Apartamenty Wilanowska, Warszawa

82 Apartamenty Wilanowska osiedle ażurowych okiennic! Apartamenty Wilanowska to szczególny projekt realizowany przez Rogowski Development. Drewniane, ażurowe okiennice przysłaniają w całości przeszklone fasady apartamentów. Kameralne osiedle połączone jest szerokim deptakiem z ogrodem kamiennym oraz nasadzeniami. Idea architektury Apartamentów Aleja Wilanowska powstała w pracowni JEMS Architekci, która stworzyła już wiele szczególnych miejsc. Nasz udział w inwestycji to: stolarka drewniano-aluminiowa; elewacja wentylowana z płyt fiber C na podkonstrukcji stalowej wraz z izolacją 3200m 2 ; elewacja wentylowana z płyt euronit na podkonstrukcji stalowej wraz z izolacją 1700m 2 ; elewacja wentylowana z paneli stalowych na podkonstrukcji stalowej wraz z izolacją m 2 ; balustrady ze stali nierdzewnej wraz z wypełnieniem szkłem bezpiecznym - 720mb; balustrady balkonowe ze stali lakierowanej proszkowo mb;

83 żaluzje łamano-przesuwne na konstrukcji jezdnej m 2 ; żaluzje stalowe na podkonstrukcji stalowej m 2 ; elewacja lekko-mokra m 2 ; parapety wewnętrzne drewniane mb; podokienniki zewnętrzne stalowe mb. Ilość zamontowanej stolarki: Etap szt. / 6132m 2 Etap szt. / 3336m 2 Inwestor: Rogowski Development Generalny wykonawca: Rogowski Budownictwo

84 Apartamenty Wilanowska

85 Apartamenty Wilanowska

86 Apartamenty TRIO, Warszawa

87 Apartamenty TRIO komfort i elegancja! Wybudowane przy ulicy Stawki Apartamenty TRIO to jeden z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych budynków apartamentowych w Warszawie. Dzięki swojej nietypowej, trójkątnej bryle jest on równocześnie jednym z najbardziej charakterystycznych i oryginalnych stołecznych obiektów mieszkaniowych. Szlachetna, powściągliwa architektura i fantastyczne przestrzenie to połączenie funkcjonalnej perfekcji z inwestorskim rozmachem. TRIO Apartamenty są zdobywcą statuetki TOP Builder Nasz udział w realizacji inwestycji to: stolarka drewniano-aluminiowa z nakładkami ALURON GEMINI CLASSIC; glify i parapety aluminiowe. Ilość zamontowanej stolarki: 1427 szt./4760m 2 Inwestor: ECO Classic Generalny wykonawca inwestycji: Karmar SA (GRUPA BOUYGUES BATIMENT INTERNATIONAL)

88 Apartamenty TRIO

89 Apartamenty TRIO

90 Apartamenty TRIO

91 Apartamenty Wiatraczna, Warszawa

92 Galeria Wiatraczna modna Praga! GALERIA WIATRACZNA to warszawska inwestycja Rogowski Development. Inwestycja położona jest przy Rondzie Wiatraczna. To kompromis pomiędzy dostępem do atrakcji Pragi i szybką oraz sprawną komunikacją poprzez Aleję Stanów Zjednoczonych z innymi dzielnicami. Nieopodal inwestycji znajduje się Park Skaryszewski, zwany pieszczotliwie Skaryszakiem. Warszawiacy kochają go za zapach czekolady z pobliskiej fabryki Wedla czy za turnieje gry w bule. Położenie inwestycji daje możliwość obcowania z zielenią w centrum miejskiej Pragi. Sama inwestycja to nowoczesna architektoniczna dominanta Ronda Wiatraczna. Nasz udział w realizacji inwestycji to: stolarka drewniana 1016 szt./2496m 2 ; elewacja wentylowana z płyt euronit na podkonstrukcji stalowej wraz z izolacją 3500m 2 ; balustrady ze stali nierdzewnej wraz z wypełnieniem szkłem bezpiecznym - 100mb; elewacja wentylowana z paneli stalowych na podkonstrukcji stalowej wraz z izolacją - 500m 2 ; żaluzje stalowe na podkonstrukcji stalowej - 400m 2 ;

93 ślusarka aluminiowa -1800m 2 ; osłony loggii ze szkła mocowanego punktowo - 480m 2 ; podokienniki zewnętrzne stalowe - 900mb; pochwyty loggii ze stali nierdzewnej - 600mb; elewacja wentylowana, ceramiczna faveton na podkonstrukcji aluminiowej m 2 ; elewacja wentylowana z blachy falistej na podkonstrukcji stalowej - 570m 2 ; zadaszenie tarasu na konstrukcji stalowej - 300m 2 ; konstrukcja stalowa pod reklamy - 400m 2 ; łamacze światła - 480m 2 ; elewacja lekko-mokra m 2 ; obudowy słupów po łuku panelami ze stali nierdzewnej - 60m 2 ; obróbki blacharskie ze stali powlekanej mb. Inwestor: Rogowski Development Generalny wykonawca inwestycji: Rogowski Budownictwo

94 Apartamenty Wiatraczna

95 Apartamenty Wiatraczna

96 Osiedle Marina Mokotów, Warszawa

97 Marina Mokotów rozmach i klasa! Jeden z największych projektów budownictwa mieszkaniowego w kraju. Projekt Mariny Mokotów rywalizuje rozmachem i klasą z takimi ważnymi architektonicznie częściami Warszawy jak historyczna Saska Kępa czy Żoliborz Oficerski. Działkę osiedla w ponad połowie zajmują parki i jezioro, zaprojektowane specjalnie dla mieszkańców Mariny. Do budowy osiedla Marina Mokotów użyto najlepszych materiałów, zatrudniono przy niej sprawdzonych i doświadczonych inżynierów i podwykonawców. Pozwoliło to osiągać najwyższe standardy jakościowe, odpowiadające rozwiązaniom europejskim. Nasz udział w inwestycji to: stolarka drewniana szt; okna PCV w systemie GEALAN 7000 pięciokomorowe szt; ślusarka aluminiowa fasady, witryny i drzwi - łącznie ok. 3000m 2. Inwestor: DOM DEVELOPMENT SA Generalny wykonawca inwestycji: Warbud SA (GRUPA VINCI Construction)

98 Osiedle Marina Mokotów

99 Osiedle Marina Mokotów

100 Osiedle Marina Mokotów

101 Osiedle Marina Mokotów

102 Art Residence, Kraków

103 Art Residence unikatowe połączenie drewna i klinkieru! Inwestycja Art Residence to projekt adresowany do wymagających klientów. Inwestycja położona jest przy ul. Hoffmanowej w Starych Łagiewnikach k. Krakowa. Jej wyróżnikiem są wysokiej jakości elewacje drewniane, dostarczane przez naszą firmę, a także liczne przeszklenia oraz unikatowe połączenie drewna z klinkierem. Nasz udział w inwestycji to: stolarka okienna Euroline 68, drewno meranti 366,00m 2 ; parapety wewnętrzne drewno meranti; elewacja drewniana wykonana z sosny łączonej na mikrowczepy 171,00m 2. Inwestor: PROXIMA SERVICE Generalny wykonawca inwestycji: Podhalańskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. J.

104 Art Residence

105 Art Residence

106 Biały Kamień, Warszawa

107 Biały Kamień kameralne rezydencje parkowe! Biały Kamień luksusowa inwestycja nieruchomości w Warszawie - osiedla zaprojektowanego z myślą o rodzinie, ze staranną dbałością o funkcjonalność i wykorzystanie przestrzeni. Projekt zakłada wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, dbałość o detale. Nasz udział w inwestycji to: stolarka drewniana - sosnowa, profil Euroline; ilość zamontowanej stolarki szt/3842m 2 ; wykusze drewniane - 787m 2 ; obudowa drewnem donic żelbetonowych. Inwestor: Eko Park SA Generalny wykonawca inwestycji: Mostostal Warszawa S.A

108 Biały Kamień

109 Biały Kamień

110 Biały Kamień

111 Apartamenty Carina, Kraków

112 Apartamenty Carina Kraków na wyciągnięcie dłoni! To inwestycja firmy PROXIMA SERVICE usytuowana w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic naszego Krakowa, zarówno pod względem infrastruktury mieszkaniowej, jak i komunikacyjnej. Nasz udział w inwestycji to: okna drewniane sosna mikro 363szt; parapety wewnętrzne; fasada drewniana klatki schodowej 81m 2 ; ślusarka aluminiowa 79m 2 ; elewacja na ścianie żelbetowej - 147m 2 ; elewacja na kasecie stalowej wykusz - 110m 2. Inwestor: PROXIMA SERVICE Generalny wykonawca inwestycji: Podhalańskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. J.

113 Apartamenty Carina

114 Apartamenty Carina

115 Ogrody Chałupnika, Kraków

116 Ogrody Chałupnika unikalna architektura! Kompleks Ogrody Chałupnika" to dwa bliźniacze budynki o unikalnej w skali Krakowa architekturze. Projekt stylistycznie nawiązuje do modernistycznych realizacji lat 20 i 30-tych ubiegłego wieku naszego miasta. Nasz udział w inwestycji to: okna drewniane, sosna mikro 624 szt / 1512,00m 2 ; parapety wewnętrzne; drzwi zewnętrzne. Inwestor: Semaco Invest Group Sp. z o.o. Generalny wykonawca inwestycji: LEŚ

117 Ogrody Chałupnika

118 Ogrody Chałupnika

119 Cynamonowe Osiedle, Józefosław

120 Cynamonowe Osiedle miejsce doskonałego wypoczynku! Cynamonowe Osiedle to przytulne, ekskluzywne osiedle 26 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej wraz z infrastrukturą zewnętrzną. Zielony skwer z fontannami, indywidualne ogródki oraz bliskie sąsiedztwo Lasu Kabackiego sprawiają, iż Cynamonowe Osiedle to miejsce doskonałego wypoczynku. Nasz udział w inwestycji to: stolarka drewniana drewno sosna lita, profil Euroline; ilość zamontowanej stolarki - 539szt/1417m 2 Inwestor: Sedno sp. z o.o. Generalny wykonawca inwestycji: Kalter

121 Cynamonowe Osiedle

122 Cynamonowe Osiedle

123 Osiedle M2, Warszawa

124 Osiedle M2 lekkość i świetlistość! Położone w centrum Warszawy Osiedle M2 to budowla na miarę XXI w. Przy jej realizacji zastosowano wyjątkowe rozwiązania architektoniczne i technologiczne. Nowoczesna, zewnętrzna elewacja wykonana z aluminium i szkła czyni M2 lekkim i świetlistym. Piękny zielony dziedziniec, dekoracyjne oświetlenie budynku i zieleni stwarzają niecodzienny nastrój. Nasz udział w inwestycji to: okna drewniano-aluminiowe meranti szt; ślusarka aluminiowa fasadowa w systemie REYNAERS wraz ze specjalnie zaprojektowanymi przez GORAN sp. z o.o. nakładkami drewnianymi, fasady, witryny i drzwi łącznie ok m 2. Inwestor: Citybud Sp. z o.o. Generalny wykonawca inwestycji: Warbud SA (GRUPA VINCI Construction)

125

126 M2

127 Apartamenty Grzybowska, Warszawa

128 Apartamenty Grzybowska perełka nowoczesnej architektury! Okolica Placu Grzybowskiego to niezwykłe połączenie świata biznesu z historią i intensywnym życiem stolicy tworząca nowy, wielkomiejski styl życia. Apartamenty na Grzybowskiej łączą w sobie elegancję z wyjątkową wygodą, dając mieszkańcom nie tylko poczucie ekskluzywności, ale także możliwość bezpośredniego uczestniczenia w życiu biznesowym i kulturalnym stolicy. Nasz udział w inwestycji to: stolarka drewniana meranti, profil Euroline; dwukolorowa; ilość zamontowanej stolarki: 780 szt./4555,60m 2. Inwestor: Dom Development Generalny wykonawca inwestycji: Warbud SA (GRUPA VINCI Construction)

129 Apartamenty Grzybowska

130 Apartamenty Grzybowska

131 wybrane z portfolio - obiekty zabytkowe: Zamek Królewski Pałac pod Blachą Pałac Tarnowskich w Dzikowie Dwór Kombornia Sąd Okręgowy w Lublinie Dworzec Kolejowy w Lublinie Liceum im Batorego w Warszawie Szpital Wojkowy w Lublinie Kamienice w Łodzi, ul. Piotrkowska

132 Zamek Królewski w Warszawie Pałac Pod Blachą

133 Pałac pod Blachą

134 Pałac Tarnowskich Dzików k. Tarnobrzega

135 Pałac Tarnowskich w Dzikowie

136 Pałac Tarnowskich w Dzikowie

137 Pałac Tarnowskich w Dzikowie

138 Pałac Tarnowskich w Dzikowie

139 Dwór Kombornia Korczyna k. Krosna

140 Dwór Kombornia

141 Dwór Kombornia

142 Dwór Kombornia

143 Sąd Okręgowy Lublin

144 Sąd Okręgowy w Lublinie

145 Sąd Okręgowy w Lublinie

146 Sąd Okręgowy w Lublinie

147 Sąd Okręgowy w Lublinie

148 Sąd Okręgowy w Lublinie

149 Dworzec Kolejowy Lublin

150 Dworzec Kolejowy w Lublinie

151 Dworzec Kolejowy w Lublinie

152 Dworzec Kolejowy w Lublinie

153 Liceum im. S. Batorego Warszawa

154 Liceum im. Batorego w Warszawie

155 Liceum im. Batorego w Warszawie

156 Szpital wojskowy z przychodnią, Lublin

157 Szpital Wojskowy w Lublinie

158 Sąd Rejonowy Oświęcim

159 Sąd Rejonowy w Oświęcimiu

160 Kamienice Łódź ul. Piotrkowska

161 Kamienica, Łódź ul. Piotrkowska 17

162 Kamienica, Łódź ul. Piotrkowska 273

163 wybrane z portfolio - inwestycje zagraniczne Węgry, Budapeszt - Gozsdu Udvar, Niemcy, Bernau bei Berlin - Brandenburg Klinik Niemcy, Altenburg - Dom Seniora Japonia, osiedle domków jednorodzinnych Izrael, prywatne rezydencje USA, NJ - Galeria Annie Sez

164 Węgry, Budapeszt Gozsdu Udvar

165 Gozsdu Udvar

166 Gozsdu Udvar

167 Niemcy, Bernau bei Berlin Brandenburg Klinik

168 Brandenburg Klinik

169 Niemcy, Altenburg Dom Seniora

170 Altenburg Dom Seniora

171 Japonia, osiedle domów jednorodzinnych

172 Izrael, prywatne rezydencje

173 USA, NJ Galeria Annie Sez

174 Galeria Annie Sez

175 kontakt Goran Sp. z o.o. Biała Niżna 441, Grybów NIP: , REGON: , KRS Kapitał zakładowy: ,00 PLN tel. (+48 18) , fax ( )

OKNA I DRZWI NAJPIĘKNIEJSZYCH DOMÓW EUROPY

OKNA I DRZWI NAJPIĘKNIEJSZYCH DOMÓW EUROPY OKNA I DRZWI NAJPIĘKNIEJSZYCH DOMÓW EUROPY O FIRMIE DZIAŁALNOŚĆ Firma DOMEX OKNA I DRZWI prowadzi działalność od 1986r. Jesteśmy jednym z największych producentów stolarki drewnianej w regionie. Cieszymy

Bardziej szczegółowo

Oferta produktów 2009

Oferta produktów 2009 Oferta p r o d uktów 2009 GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA Wszystkie produkty DAKO są wytwarzane zgodnie z Normami Europejskimi, które stawiają przed producentem bardzo wysokie wymagania jakościowe oraz zapewnieniają

Bardziej szczegółowo

OKIEN I DRZWI W EUROPIE

OKIEN I DRZWI W EUROPIE DRUTEX S.A. ul. Lęborska 31 77-100 Bytów tel.: +48 59 822 91 01; 59 822 91 04 fax: +48 59 822 91 03 e-mail: drutex@drutex.com.pl NAJWIĘKSZY PRODUCENT OKIEN I DRZWI W EUROPIE DRUTEX NAJLEPSZE OKNA WWW.DRUTEX.EU

Bardziej szczegółowo

ENERGOOSZCZĘDNE BEZPIECZNE NIEZAWODNE

ENERGOOSZCZĘDNE BEZPIECZNE NIEZAWODNE ENERGOOSZCZĘDNE BEZPIECZNE NIEZAWODNE www.vetrex.eu ku 2010 p. z o.o.o. produkt ex Alphaline 90 Plus 2010 Nasze Okna Premium wyznaczają nowe standardy jakości w branży stolarki otworowej, czego potwierdzeniem

Bardziej szczegółowo

ENERGOOSZCZĘDNE BEZPIECZNE NIEZAWODNE

ENERGOOSZCZĘDNE BEZPIECZNE NIEZAWODNE ENERGOOSZCZĘDNE BEZPIECZNE NIEZAWODNE Stale do przodu 1997 Rok założenia firmy Vetrex. 2000 Realizujemy pierwsze zamówienie z zagranicy. Dzisiaj, poza Polską sprzedajemy nasze wyroby w 19 krajach Europy.

Bardziej szczegółowo

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE FIRMA 2 Firma OKNOPLAST powstała w 1994 roku, jako spółka rodzinna, na bazie doświadczeń w produkcji nowoczesnych okien z PVC oraz w oparciu o gruntowną znajomość branży i realiów rynku. Od początku istnienia

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ: S 8000 IQ plus o szerokości 83 mm. wyjątkowe stylowe komfortowe bezpieczne eleganckie. doskonałość. na miarę potrzeb

NOWOŚĆ: S 8000 IQ plus o szerokości 83 mm. wyjątkowe stylowe komfortowe bezpieczne eleganckie. doskonałość. na miarę potrzeb NOWOŚĆ: S 8000 IQ plus o szerokości 83 mm wyjątkowe stylowe komfortowe bezpieczne eleganckie doskonałość na miarę potrzeb Przekonujące argumenty widok od wewnątrz widok z zewnątrz Styl Dobierając okna

Bardziej szczegółowo

okna Technologia Dlaczego Eurocolor? produkcji

okna Technologia Dlaczego Eurocolor? produkcji Dlaczego okna Eurocolor? Technologia produkcji W 1996 roku otworzyliśmy w Pyskowicach nasz pierwszy zakład, w którym rozpoczęliśmy produkcję wysokiej klasy okien, drzwi oraz rolet. Dziś nasze zaplecze

Bardziej szczegółowo

Efektywność energetyczna, bogate wzornictwo systemy okienne i fasadowe REHAU różnorodne rozwiązania dla architektów i projektantów

Efektywność energetyczna, bogate wzornictwo systemy okienne i fasadowe REHAU różnorodne rozwiązania dla architektów i projektantów Efektywność energetyczna, bogate wzornictwo systemy okienne i fasadowe REHAU różnorodne rozwiązania dla architektów i projektantów www.rehau.pl Budownictwo Motoryzacja Przemysł Z sukcesem od ponad 60 lat...strona

Bardziej szczegółowo

Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram

Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram Kompendium wiedzy o systemach rolet i bram www.rolety.aluprof.eu www.aluprof.eu Aluprof EUROPEJSKI DOSTAWCA SYSTEMÓW ROLET I BRAM SPIS TREŚCI 2 6 7 9 10 10 ALUPROF Z PASJĄ DLA ROLET EKO ZNACZY EKONOMICZNY

Bardziej szczegółowo

01. O Firmie YAWAL S.A.

01. O Firmie YAWAL S.A. 01. O Firmie YAWAL S.A. jest jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Firma oferuje szeroką gamę nowoczesnych systemów, zarówno izolowanych termicznie

Bardziej szczegółowo

DEWELOPER ROKU ROKU. deweloper roku 2014

DEWELOPER ROKU ROKU. deweloper roku 2014 DEWELOPER deweloper roku 2014 ROKU ROKU Jakub Rusak Mamy zaszczyt złożyć na Państwa ręce kolejną edycję raportu Deweloper Roku, tworzonego przez tygodnik Gazeta Finansowa i miesięczniki Gentleman i Home&Market.

Bardziej szczegółowo

produkujemy idealne okna dla Waszego idealnego królestwa

produkujemy idealne okna dla Waszego idealnego królestwa okna drewniane 33 lata tradycji Dlaczego okna z POZBUD-u? Nasza fi rma łączy najlepsze wielkopolskie tradycje rzemieślnicze z najnowszymi technologiami. Od ponad trzydziestu lat z pasją doskonalimy nasze

Bardziej szczegółowo

Okna Akcenty architektoniczne 2014/15

Okna Akcenty architektoniczne 2014/15 Okna Akcenty architektoniczne 2014/15 NR 1 WŚRÓD EUROPEJSKICH MAREK OKIENNYCH Nasze zakłady produkcyjne w Traun, Sarleinsbach i Lannach opuściło już ponad 20 milionów okien i drzwi w 100% Made in Austria.

Bardziej szczegółowo

2 (9) / 2011 ISSN: 2081-6413. NIECODZIENNE ZESTAWIENIA Hala sportowa we Wrocławiu. CENTRUM NAUKI KOPERNIK Kultura i nauka BETON W PROJEKTOWANIU

2 (9) / 2011 ISSN: 2081-6413. NIECODZIENNE ZESTAWIENIA Hala sportowa we Wrocławiu. CENTRUM NAUKI KOPERNIK Kultura i nauka BETON W PROJEKTOWANIU 2 (9) / 2011 ISSN: 2081-6413 NIECODZIENNE ZESTAWIENIA Hala sportowa we Wrocławiu CENTRUM NAUKI KOPERNIK Kultura i nauka BETON W PROJEKTOWANIU SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA KSZTAŁTUJĄCE PRESTIŻOWĄ PRZESTRZEŃ Beton

Bardziej szczegółowo

international trade and development group ALUNA DESIGN I POZYTYWNE EMOCJE

international trade and development group ALUNA DESIGN I POZYTYWNE EMOCJE ALUNA DESIGN I POZYTYWNE EMOCJE KATALOG 2015 ALUNA ALUNA ALUNA ALUNA ALUWALL II VERANDA ALUWALL I ORGANIC LINE ALUNA ALUNA ALUNA ALUNA DELTA ADMIRAL PACYFIK ORION ALUNA ALUNA ALUNA ALUNA OPERA DUO CLASSIC

Bardziej szczegółowo

OKNA Akcenty architektoniczne 2014/15

OKNA Akcenty architektoniczne 2014/15 OKNA Akcenty architektoniczne 2014/15 SPIS TREŚCI Linie stylistyczne 6 OKNA Przegląd okien 10 studio home pure home soft ambiente 12 28 42 56 NR 1 WŚRÓD EUROPEJSKICH MA- Nasze zakłady produkcyjne w Traun,

Bardziej szczegółowo

N 2012. Gazeta Finansowa R S : H M, G, G F

N 2012. Gazeta Finansowa R S : H M, G, G F N 2012 R S : H M, G, G F Grażyna Stefańska Przed Państwem kolejna odsłona wspólnego projektu realizowanego przez tygodnik Gazeta Finansowa i miesięczniki Home&Market oraz Gentleman. Tym razem oddajemy

Bardziej szczegółowo

OKNA Akcenty architektoniczne 2015/16

OKNA Akcenty architektoniczne 2015/16 OKNA Akcenty architektoniczne 2015/16 SPIS TREŚCI Linie stylistyczne 6 OKNA Przegląd okien 10 studio home pure home soft ambiente 12 28 42 58 TECHNOLOGIE Wentylacja I-tec 74 Ryglowanie I-tec 76 Zacienienie

Bardziej szczegółowo

Strada di Architettura. W panteonie gwiazd architektury. Certyfikowane oznacza bardziej oszczędne. Nowości na targach to trzeba zobaczyć! 24-27.01.

Strada di Architettura. W panteonie gwiazd architektury. Certyfikowane oznacza bardziej oszczędne. Nowości na targach to trzeba zobaczyć! 24-27.01. FORUM B2B BRANŻY BUDOWLANEJ (01) STYCZEŃ 2012 24-27.01. Poznań2012 POZNAŃSKI MAGAZYN TARGOWY WYDANIE SPECJALNE ISSN 1230-8994 W panteonie gwiazd architektury Certyfikowane oznacza bardziej oszczędne Nowości

Bardziej szczegółowo

SZKŁO W ARCHITEKTURZE 1

SZKŁO W ARCHITEKTURZE 1 7 (25) / 2012 ISSN: 2081-6413 SZKLANE DOMY W CENTRUM LEGNICY Letia Business Center GDZIE HISTORIA SPLATA SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ Dworzec Główny PKP we Wrocławiu SZKŁO W ARCHITEKTURZE 1 Nowość w branży budowlanej!

Bardziej szczegółowo

Polskie systemy na europejskiej ARENIE. nr 1, wrzesień 2011. biuletyn firmowy www.aluprof.eu. Nowy system rolet nadstawnych OPOTERM.

Polskie systemy na europejskiej ARENIE. nr 1, wrzesień 2011. biuletyn firmowy www.aluprof.eu. Nowy system rolet nadstawnych OPOTERM. biuletyn firmowy 06 09 17 Nowa hala w Opolu Nowe realizacje na Ukrainie 3 czerwca 2011 r. odbyło się uroczyste otwarcie najnowszej inwestycji Aluprof S.A. Polskie systemy na europejskiej Kolejny hotel

Bardziej szczegółowo

PONIEWAŻ ŚWIAT JUŻ DZISIAJ POTRZEBUJE ROZWIĄZAŃ JUTRA.

PONIEWAŻ ŚWIAT JUŻ DZISIAJ POTRZEBUJE ROZWIĄZAŃ JUTRA. HOCHTIEF POLSKA PONIEWAŻ ŚWIAT JUŻ DZISIAJ POTRZEBUJE ROZWIĄZAŃ JUTRA. POLSKA HOCHTIEF POLSKA NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA BAZUJĄ NA KOMPETENCJACH I DOŚWIADCZENIU. Elektrownia węglowa Walsum, blok 10 (750 MW),

Bardziej szczegółowo

spis treści GRUPA rexbud inwestycje zadowolonych klientów zadowolonych klientów Sasanki Plaza 78 Realizacje przemysłowe 6

spis treści GRUPA rexbud inwestycje zadowolonych klientów zadowolonych klientów Sasanki Plaza 78 Realizacje przemysłowe 6 GRUPA rexbud QR CODE Wygenerowano na www.qr-online.pl spis treści inwestycje zadowolonych klientów Realizacje przemysłowe 6 magazynowe 22 handlowe 32 logistyczne 48 biurowe 58 przetwórstwo 72 properties

Bardziej szczegółowo

EKSPONOWANA LOGIKA KONSTRUKCJI Termy Maltańskie w Poznaniu. LUDOWE MOTYWY PERFORACJI Centrum Nowoczesnego Kształcenia w Białymstoku

EKSPONOWANA LOGIKA KONSTRUKCJI Termy Maltańskie w Poznaniu. LUDOWE MOTYWY PERFORACJI Centrum Nowoczesnego Kształcenia w Białymstoku 3 (21) / 2012 ISSN: 2081-6413 EKSPONOWANA LOGIKA KONSTRUKCJI Termy Maltańskie w Poznaniu LUDOWE MOTYWY PERFORACJI Centrum Nowoczesnego Kształcenia w Białymstoku BEZPIECZEŃSTWO W BUDYNKACH NIERUCHOMOŚĆ

Bardziej szczegółowo

BRAMY SEGMENTOWE BRAMY ROLETOWE BRAMY PODWIESZANE PRZESUWNE AUTOMATYKA BRAMY PRZEMYSŁOWE

BRAMY SEGMENTOWE BRAMY ROLETOWE BRAMY PODWIESZANE PRZESUWNE AUTOMATYKA BRAMY PRZEMYSŁOWE BRAMY SEGMENTOWE BRAMY ROLETOWE BRAMY PODWIESZANE PRZESUWNE AUTOMATYKA BRAMY PRZEMYSŁOWE WIŚNIOWSKI Początek produkcji paneli - kształtowanie blachy Składowanie gotowych paneli do bram segmentowych 2 SPIS

Bardziej szczegółowo

DRZWI akcenty architektoniczne

DRZWI akcenty architektoniczne www.internorm.at www.internorm-fenster.de www.internorm.ch www.internorm.fr www.internorm.it www.internorm-okna.si www.internorm.cz www.internorm-okna.sk www.internorm.hu www.internorm.hr www.internorm.co.uk

Bardziej szczegółowo

PRESTIŻ I PEWNOŚĆ INWESTYCJI BUDUJĄ ZAUFANIE

PRESTIŻ I PEWNOŚĆ INWESTYCJI BUDUJĄ ZAUFANIE PRESTIŻ I PEWNOŚĆ INWESTYCJI BUDUJĄ ZAUFANIE DEWELOPER BUDOWLANA INWESTYCJA PRODUKT Dyrektor Programowy CBCK Marcin Andrzejewski Statuetka Polish Exclusive Rozmowa z Marcinem Andrzejewskim, dyrektorem

Bardziej szczegółowo

Nowoczesny monumentalizm Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie. Historia i science fi ction EC1 w Łodzi

Nowoczesny monumentalizm Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie. Historia i science fi ction EC1 w Łodzi 05 (45) / 2014 ISSN: 2081-6413 Nowoczesny monumentalizm Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie Historia i science fi ction EC1 w Łodzi Pozornie najprostszy Cosmopolitan w Warszawie Fot. Lech

Bardziej szczegółowo

Mokotów 1 ul. Rajska 9 982 PLN/mkw. 1 55,6 mkw. 555 tys. Wykończone, w pełni umeblowane. o dobrym standardzie, zlokalizowane. kontakt 510 085 322

Mokotów 1 ul. Rajska 9 982 PLN/mkw. 1 55,6 mkw. 555 tys. Wykończone, w pełni umeblowane. o dobrym standardzie, zlokalizowane. kontakt 510 085 322 sprzedaż i wynajem nieruchomości wykończenia wnętrz setki ofert nieruchomości Mokotów 1 ul. Obrzeżna 8 947 PLN/mkw. 1 57,0 mkw. Mokotów 1 ul. Rajska 9 982 PLN/mkw. 1 55,6 mkw. Wola 1 ul. Górczewska 6 900

Bardziej szczegółowo