okna i drzwi FIRMA OFERTA PORTFOLIO KONTAKT

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "okna i drzwi FIRMA OFERTA PORTFOLIO KONTAKT www.goran.pl"

Transkrypt

1 Od okna i drzwi FIRMA OFERTA PORTFOLIO KONTAKT Kliknięcie na ikonę pozwala na powrót do strony głównej

2 kilka słów o firmie Jesteśmy jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w kraju i Europie. Łącząc najlepsze tradycje i doświadczenia z 50-letniej historii funkcjonowania firmy z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami konstrukcyjnymi dostarczamy na rynek wysokiej jakości okna i drzwi wykonane z drewna, drewna i aluminium, PVC i aluminium. Nasza oferta to także fasady drewniane i aluminiowe, parapety, rolety, bramy garażowe, okiennice. Firma jest renomowanym wykonawcą nowoczesnych, wentylowanych elewacji na bazie deski drewnianej, płyt włókno-betonowych oraz kasetonów aluminiowych i stalowych.

3 Wyjątkowa trwałość, piękna forma, bogata kolorystyka oferowanych produktów oraz indywidualne podejście do oczekiwań i potrzeb zgłaszanych przez budujących i remontujących to cechy, dzięki którym zyskaliśmy miano rzetelnego i sprawdzonego partnera a nasze produkty znalazły zastosowanie w milionach domów, apartamentów i w obiektach użyteczności publicznej. Zakład produkcyjny GORAN o łącznej powierzchni 7 ha, wyposażony w wyspecjalizowane hale produkcyjne, tartak, suszarnię i sezonownię drewna.

4 misja i filozofia wartości firmy Filozofia firmy Dbamy o najwyższą jakość produktów, która jest rezultatem pasji, umiejętności, lat doświadczeń a także wiedzy o najnowszych technologiach i wymaganiach Klientów. Nasza filozofia opiera się na maksymalnym zaangażowaniu wszystkich pracowników, począwszy od sprzedaży, poprzez proces produkcji, na obsłudze serwisowej kończąc.

5 Misja Uzyskanie na rynku polskim i europejskim pozycji niekwestionowanego lidera w produkcji wysokiej klasy okien i drzwi oraz zapewnienie klientom najwyższego poziomu zadowolenia ze współpracy z firmą. Wartości GORAN Koncentrując się na kompetencjach zawodowych nie zapominamy o wartościach etycznych i kulturze organizacyjnej. Dbamy, by wartości naszej firmy: szacunek, jedność, zaangażowanie, współpraca w zespole i biznesie nie były elementami zebranymi na papierze, ale żyły wśród nas. Dbamy, aby dobry klimat pracy i etyczne postępowanie były podstawą funkcjonowania GORAN.

6 potencjał firmy Na strategiczny potencjał firmy składa się wiele czynników, m.in.: filozofia firmy nastawiona na kreowanie rozwiązań przyjaznych klientowi, dostarczaniu produktów i usług spełniających jego oczekiwania i dających mu satysfakcję; zaangażowany zespół ludzi, którzy identyfikuję się z firmą i jej misją; odwaga w realizacji nawet najtrudniejszych zadań; przyjazne relacje z partnerami biznesowymi; rozbudowany i nowoczesny park maszynowy oraz fakt posiadania własnego tartaku oraz linii do produkcji kantówki, co pozwala na pełną kontrolę jakości naszych produktów na każdym etapie produkcji.

7 proces produkcji Proces produkcyjny w GORAN obejmuje cały ciąg produkcyjny - od kłód drewnianych do produktu gotowego: Tartak Komory suszarnicze / sezonowanie Tarcica Wydział I produkcja klejonki Klejonka Kompletacja stolarki Wydział III kosmetyka i lakiernia Wydział II stolarnia

8 proces produkcji od kłód drewnianych do produktu gotowego

9 proces produkcji od kłód drewnianych do produktu gotowego

10 proces produkcji od kłód drewnianych do produktu gotowego Pełny proces produkcji: pozwala na zapewnienie kontroli jakości w całym procesie; daje możliwość realizacji niestandardowych zamówień pod względem rozmiarów i kształtów okien i drzwi (wymagających np. nietypowej klejonki); pozwala na produkcję klejonki do każdego zlecenia; daje dużą elastyczność procesu produkcji.

11 zdolności produkcyjne Posiadany park maszynowy GORAN pozwala nam na produkcję: Do 150 tys. m2 okien i drzwi drewnianych rocznie tj. ok. 40 tys. szt. okien i drzwi drewnianych 100 tys. m2 okien i drzwi PCV/rok 50 tys. m2 ślusarki aluminiowej/rok

12 W 2011 roku firma odnotowała kolejny wzrost wielkości produkcji i sprzedaży w stosunku do roku poprzedniego. Wyprodukowaliśmy: Blisko 80 tys. m2 okien i drzwi drewnianych tj. ok. 25 tys. sztuk okien i drzwi drewnianych.

13 sprzedaż Prowadzimy sprzedaż w kraju i na rynki zagraniczne za pośrednictwem ok. 30 punktów sprzedaży w Polsce oraz do 15 krajów europejskich, na rynek izraelski, japoński i malezyjski) Nasze produkty sprzedajemy również na rynek angielski. Posiadamy 100% udziałów w spółce handlowej ECO REDWOOD WINDOWS Ltd

14 Współpracujemy z renomowanymi generalnymi wykonawcami i inwestorami dzięki czemu z sukcesem obsługujemy największe i najbardziej prestiżowe inwestycje w kraju i za granicą, w tym uczestniczymy w renowacji obiektów zabytkowych

15 Oferta asortymentowa GORAN oferuje szeroką gamę produktów wyróżniającą się na tle rynku wysoką estetyką, funkcjonalnością oraz zaawansowaniem technologicznym. To produkty, które spełniają wysokie wymagania jakościowe w aspekcie izolacyjności termicznej, akustycznej, bezpieczeństwa oraz technik wentylacyjnych.

16 Oferta asortymentowa OKNA DREWNIANE DRZWI ZEW. I WEW. OKNA DREWNIANO- -ALUMINIOWE OKNA I DRZWI PVC ŚLUSARKA ALUMINIOWE OFERTA DODATKOWA

17 okna drewniane Drewniane okna Goran to najlepsza wizytówka domu. Podkreślają estetykę wnętrza, nadają charakter elewacji budynku. Dzięki bogatemu wyposażeniu w najwyższej jakości komponenty okna Goran pozwalają zaoszczędzić energię i ograniczają docierający hałas.

18 idealnie dopasowane

19 jakość i precyzja wykonania

20 podkreślenie estetyki wnętrza

21 Materiał/szyby Materiał: Klejonka trzy- lub czterowarstwowa: sosnowa, dębowa, meranti. Szyby: Pakiety zespolone oddzielone ramką dystansową, współczynnik termoizolacyjności U=1,0 W/m 2 K pakiet dwuszybowy, 0,4-0,8 W/m 2 K pakiet trzyszybowy.

22 Okucia/klamki Okucia: Siegenia Titan, w standardzie zaczep antywyważeniowy, mikrowentylacja w skrzydłach rozwierno-uchylnych, blokada błędnego położenia klamki. Klamki: Hoppe Secustic dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, w wersji z guzikiem lub kluczykiem.

23 Energooszczędny profil Brandline 88 OPIS: 1 pakiet trzyszybowy, szkło niskoemisyjne U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 okapnik aluminiowy chroniący skrzydło 4 - okapnik rynnowy z wylewką 5 - klejonka czterowarstwowa, szerokość profilu 88 mm 6-3 uszczelki przylgowe, wykonane z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 7 - listwa przylgowa drewniana

24 Profil Euroline OPIS: 1 pakiet dwuszybowy, szkło niskoemisyjne U=1,0 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 okapnik aluminiowy chroniący skrzydło 4 - okapnik rynnowy z wylewką 5 - klejonka dwuwarstwowa, szerokość profilu 68 mm 6-3 uszczelki przylgowe, wykonane z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 7 - listwa przylgowa drewniana

25 Profil Rustykalny OPIS: 1 pakiet dwuszybowy, szkło niskoemisyjne U=1,0 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 okapnik aluminiowy chroniący skrzydło 4 - okapnik rynnowy z wylewką 5 - klejonka dwuwarstwowa, szerokość profilu 68 mm 6-3 uszczelki przylgowe, wykonane z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 7 - listwa przylgowa drewniana

26 Profil Softline OPIS: 1 pakiet dwuszybowy, szkło niskoemisyjne U=1,0 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 okapnik aluminiowy chroniący skrzydło 4 - okapnik rynnowy z wylewką 5 - klejonka dwuwarstwowa, szerokość profilu 68 mm 6-3 uszczelki przylgowe, wykonane z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 7 - listwa przylgowa drewniana

27 Kolorystyka Paleta lazurów i kolorów kryjących. Wszystkie wyroby lakierowane są metoda natryskową ekologicznymi farbami akrylowymi.

28 drzwi drewniane Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Drzwi GORAN to przemyślana pod względem budowy, jak i wyposażenia konstrukcja gwarantująca trwałość i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich korzyści drzwi drewnianych. Poszukiwanie nowych i indywidualnych rozwiązań to cel, którym kierujemy się przy doborze drzwi do konkretnej realizacji.

29 drzwi trwałość i bezpieczeństwo

30 drzwi pełne stylu

31 Drzwi zewnętrzne Konstrukcja: Ościeżnica o wymiarach 68x80 1 uszczelka, 88x90 3 uszczelki. Skrzydło o grubości 68mm lub 88mm z pakietem termoizolacyjnym i uszczelkami typu Q-lon firmy Schlegel odpornymi na działanie czynników atmosferycznych. Nieścieralny próg aluminiowy z przekładką termoizolacyjną. Wyposażenie antywłamaniowe: zamek wielopunktowy, dwie wkładki, trzy zawiasy z osłonkami. Szyby i klamki dowolnie wybrane. Materiał: Bezsęczna klejonka: sosna, dąb, meranti.

32 Drzwi zewnętrzne przykładowe modele Turkus Agat

33 Cyrkonia Rubin Opal

34 Topaz Koral Szafir

35 Drzwi wewnętrzne Konstrukcja: Ościeżnica regulowana. Skrzydło o grubości 42 mm, wykonane ze specjalnej klejonki gwarantującej stabilność wykonanych elementów. Wypełnienie: sosna, dąb, meranti. Pakiety szybowe i klamki dowolnie wybrane. Materiał: Bezsęczna klejonka: sosna, dąb, meranti.

36 Drzwi wewnętrzne przykładowe modele Rezydencja Gabinet

37 Atelier Salon Willa

38 Studio Galeria Apartament

39 okna drewniano-aluminiowe Okna i drzwi drewniano-aluminiowe Goran Gemini to system przedstawiający zupełnie nowe oblicze stolarki otworowej. Dzięki połączeniu drewna i aluminium, dwóch materiałów o różnej estetyce, właściwościach i parametrach technicznych uzyskano produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Goran Gemini to linia okien i drzwi, o których można powiedzieć doskonałe.

40 drewno i aluminium niezwykłe połączenie

41 okna o których można powiedzieć doskonałe

42 Materiał/szyby Materiał: Klejonka trójwarstwowa; sosnowa, dębowa, meranti. Szerokość profilu: 87 mm z nakładką aluminiową. Szyby: Pakiety zespolone oddzielone ramką dystansową, współczynnik termoizolacyjności U=1,0 W/m 2 K pakiet dwuszybowy, 0,4-0,8 W/m 2 K pakiet trzyszybowy.

43 Okucia/klamki Okucia: Siegenia Titan, w standardzie zaczep antywyważeniowy, mikrowentylacja w skrzydłach rozwierno-uchylnych, blokada błędnego położenia klamki. Klamki: Hoppe Secustic dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, w wersji z guzikiem lub kluczykiem.

44 Profil Linear OPIS: 1 pakiet dwuszybowy U=1,0 lub trzyszybowy U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 nakładki aluminiowe 4 - klejonka trójwarstwowa, szerokość profilu 87 mm z nakładką aluminiową 5 uszczelka przylgowa, wykonana z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych

45 Profil Softline OPIS: 1 pakiet dwuszybowy U=1,0 lub trzyszybowy U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 nakładki aluminiowe 4 - klejonka trójwarstwowa, szerokość profilu 87 mm z nakładką aluminiową 5 uszczelka przylgowa, wykonana z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych

46 Profil Classic OPIS: 1 pakiet dwuszybowy U=1,0 lub trzyszybowy U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 nakładki aluminiowe 4 - klejonka trójwarstwowa, szerokość profilu 87 mm z nakładką aluminiową 5 uszczelka przylgowa, wykonana z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych

47 Kolorystyka: Paleta lazurów i kolorów kryjących. Wszystkie wyroby lakierowane są metoda natryskową ekologicznymi farbami akrylowymi.

48 okna PVC Stolarka PVC oparta jest na bazie profili Gealan w systemie S8000 IQ. Systemy te gwarantują najwyższą jakość, stabilność i estetykę wykonania. Profile w połączeniu ze stalowymi wzmocnieniami sprawiają, że okna i drzwi wykonane w tym systemie to połączenie elegancji i trwałości.

49 jakość i elegancja

50 okna praktyczne i na lata

51 Materiał/szyby Materiał: Profil Gealan S8000 IQ, 6-komorowy, głębokość profili: 74, 83 mm. Okna całkowicie wolne od ołowiu. Szyby: Pakiety zespolone oddzielone ramką dystansową, współczynnik termoizolacyjności U=1,0 W/m 2 K pakiet dwuszybowy, 0,4-0,8 W/m 2 K pakiet trzyszybowy. Automatyczny system wietrzenia trzeciej generacji.

52 Okucia/klamki Okucia: Siegenia Titan, w standardzie zaczep antywyważeniowy, mikrowentylacja w skrzydłach rozwierno-uchylnych, blokada błędnego położenia klamki. Klamki: Hoppe Secustic dostępne w bogatej gamie kolorystycznej, w wersji z guzikiem lub kluczykiem.

53 Profil Efekt OPIS: 1 pakiet dwuszybowy U=1,0 lub trzyszybowy U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 użebrowanie 4 uszczelka przylgowa, wykonana z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 5 wzmocnienia stalowe 6 głębokość profilu 74 mm

54 Profil Efekt Plus OPIS: 1 pakiet dwuszybowy U=1,0 lub trzyszybowy U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 użebrowanie 4 uszczelka przylgowa, wykonana z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 5 wzmocnienia stalowe 6 głębokość profilu 74 mm

55 Profil Prestige OPIS: 1 pakiet dwuszybowy U=1,0 lub trzyszybowy U=0,4 do 0,6 W/m 2 K 2 - ciepła ramka ograniczająca straty ciepła oraz zjawisko roszenia szyb 3 użebrowanie 4 uszczelka przylgowa, wykonana z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych 5 wzmocnienia stalowe 6 głębokość profilu 74 mm

56 Kolorystyka Profile w kolorze białym utrwalane bielą tytanową; okleiny drewnopodobne, kolorystyka ponadstandardowa.

57 ślusarka aluminiowa Aluminium to wyjątkowy materiał lekki, wytrzymały, długowieczny. Okna, drzwi, witryny, fasady i ogrody zimowe wykonane z profili aluminiowych są bardzo stabilne, odporne na zmienne czynniki atmosferyczne, a przy tym estetyczne i łatwe w pielęgnacji. Najwyższa jakość materiału, nowoczesna technologia oraz profesjonalny zespół doradców technicznych i projektantów pozwalają na swobodę w zakresie kształtowania formy oraz kolorystyki.

58 niezwykła stabilność

59 swoboda kształtowania formy i kolorystyki

60 łatwość pielęgnacji

61 Oferta dodatkowa Bramy garażowe Żaluzje drewniane Elewacje drewniane Szprosy Dodatki okienne

62 bramy garażowe

63 żaluzje drewniane

64 elewacje drewniane

65 szprosy

66 parapety, moskitiery, okiennice

67 rolety, roletki, parapety wew.

68 wybrane z portfolio realizujemy największe i najbardziej prestiżowe inwestycje w kraju i zagranicą INWESTYCJE KRAJOWE OBIEKTY ZABYTKOWE INWESTYCJE ZAGRANICZNE

69 wybrane z portfolio - inwestycje krajowe: Centrum Nauki Kopernik, Warszawa Uniwersytet Jagielloński Instytut Zoologii, Kraków Apartamenty Wilanowska, Warszawa Apartamenty TRIO, Warszawa Apartamenty Wiatraczna, Warszawa Osiedle Marina Mokotów, Warszawa Art Residence, Kraków Biały Kamień, Warszawa Apartamenty Carina, Kraków Ogrody Chałupnika, Kraków Cynamonowe Osiedle, Józefosław Osiedle M2, Warszawa Apartamenty Grzybowska, Warszawa

70 Centrum Nauki Kopernik, Warszawa

71 wciąż iść, aby sięgnąć do gwiazd! Centrum Nauki Kopernik jest jedną z pierwszych w Warszawie instytucji kultury służącą edukacji nieformalnej. Misją Centrum jest rozbudzanie ciekawości, wspomaganie samodzielnego poznawania świata i uczenia się oraz inspirowanie dialogu społecznego na temat nauki. To prestiżowy projekt, realizowany dzięki współdziałaniu władz samorządowych i państwowych. To jedna z najbardziej prestiżowych i innowacyjnych inwestycji na skalę europejską.

72 Nasz udział w inwestycji to: elewacja wentylowana z płyt włóknowo-cementowych (Fibre-C) - łącznie ponad m2. To największa tego typu elewacja w Polsce; donice ze stali nierdzewnej; donice aluminiowe do nasadzeń - łącznie 3870 mb donic; okładziny z drewna egzotycznego dla sceny na wodzie; okładziny z drewna egzotycznego dla schodów terenowych; okładziny z drewna egzotycznego dla tarasu; siedziska drewniane na dachach; kasetony elewacyjne w fosie doświetlającej. Praca przy realizacji tej inwestycji była dla nas wyzwaniem i realizacją osobistych pasji. Inwestor: MS Warszawa Generalny wykonawca inwestycji: Warbud SA (GRUPA VINCI Construction)

73 Centrum Nauki Kopernik

74 Centrum Nauki Kopernik

75 Centrum Nauki Kopernik

76 Centrum Nauki Kopernik

77 Uniwersytet Jagielloński Instytut Zoologii, Kraków

78 Uniwersytet Jagielloński, Instytut Zoologii siedziba na miarę XXI w.! Instytut Zoolologii UJ to budowa supernowoczesnego obiektu powstałego na Kampusie 600- lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Pychowicach. Projekt Instytutu Zoologii powstał w Pracowni Architektonicznej Czora i Czora. Budynek spełnia ostre normy w zakresie izolacji cieplnej, między innymi dzięki zainstalowaniu okien trójszybowych GORAN Brandline 88. Nasz udział w realizacji inwestycji to: energooszczędna stolarka drewniana - sosna (mikro), profil Brandline m 2 ; stolarka okienna drewniana wewnętrzna - 88m 2. Inwestor: Uniwersytet Jagielloński Wykonawca: Re-Bau oraz Porr Polska

79 Uniwersytet Jagielloński, Instytut Zoologii

80 Uniwersytet Jagielloński, Instytut Zoologii

81 Apartamenty Wilanowska, Warszawa

82 Apartamenty Wilanowska osiedle ażurowych okiennic! Apartamenty Wilanowska to szczególny projekt realizowany przez Rogowski Development. Drewniane, ażurowe okiennice przysłaniają w całości przeszklone fasady apartamentów. Kameralne osiedle połączone jest szerokim deptakiem z ogrodem kamiennym oraz nasadzeniami. Idea architektury Apartamentów Aleja Wilanowska powstała w pracowni JEMS Architekci, która stworzyła już wiele szczególnych miejsc. Nasz udział w inwestycji to: stolarka drewniano-aluminiowa; elewacja wentylowana z płyt fiber C na podkonstrukcji stalowej wraz z izolacją 3200m 2 ; elewacja wentylowana z płyt euronit na podkonstrukcji stalowej wraz z izolacją 1700m 2 ; elewacja wentylowana z paneli stalowych na podkonstrukcji stalowej wraz z izolacją m 2 ; balustrady ze stali nierdzewnej wraz z wypełnieniem szkłem bezpiecznym - 720mb; balustrady balkonowe ze stali lakierowanej proszkowo mb;

83 żaluzje łamano-przesuwne na konstrukcji jezdnej m 2 ; żaluzje stalowe na podkonstrukcji stalowej m 2 ; elewacja lekko-mokra m 2 ; parapety wewnętrzne drewniane mb; podokienniki zewnętrzne stalowe mb. Ilość zamontowanej stolarki: Etap szt. / 6132m 2 Etap szt. / 3336m 2 Inwestor: Rogowski Development Generalny wykonawca: Rogowski Budownictwo

84 Apartamenty Wilanowska

85 Apartamenty Wilanowska

86 Apartamenty TRIO, Warszawa

87 Apartamenty TRIO komfort i elegancja! Wybudowane przy ulicy Stawki Apartamenty TRIO to jeden z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych budynków apartamentowych w Warszawie. Dzięki swojej nietypowej, trójkątnej bryle jest on równocześnie jednym z najbardziej charakterystycznych i oryginalnych stołecznych obiektów mieszkaniowych. Szlachetna, powściągliwa architektura i fantastyczne przestrzenie to połączenie funkcjonalnej perfekcji z inwestorskim rozmachem. TRIO Apartamenty są zdobywcą statuetki TOP Builder Nasz udział w realizacji inwestycji to: stolarka drewniano-aluminiowa z nakładkami ALURON GEMINI CLASSIC; glify i parapety aluminiowe. Ilość zamontowanej stolarki: 1427 szt./4760m 2 Inwestor: ECO Classic Generalny wykonawca inwestycji: Karmar SA (GRUPA BOUYGUES BATIMENT INTERNATIONAL)

88 Apartamenty TRIO

89 Apartamenty TRIO

90 Apartamenty TRIO

91 Apartamenty Wiatraczna, Warszawa

92 Galeria Wiatraczna modna Praga! GALERIA WIATRACZNA to warszawska inwestycja Rogowski Development. Inwestycja położona jest przy Rondzie Wiatraczna. To kompromis pomiędzy dostępem do atrakcji Pragi i szybką oraz sprawną komunikacją poprzez Aleję Stanów Zjednoczonych z innymi dzielnicami. Nieopodal inwestycji znajduje się Park Skaryszewski, zwany pieszczotliwie Skaryszakiem. Warszawiacy kochają go za zapach czekolady z pobliskiej fabryki Wedla czy za turnieje gry w bule. Położenie inwestycji daje możliwość obcowania z zielenią w centrum miejskiej Pragi. Sama inwestycja to nowoczesna architektoniczna dominanta Ronda Wiatraczna. Nasz udział w realizacji inwestycji to: stolarka drewniana 1016 szt./2496m 2 ; elewacja wentylowana z płyt euronit na podkonstrukcji stalowej wraz z izolacją 3500m 2 ; balustrady ze stali nierdzewnej wraz z wypełnieniem szkłem bezpiecznym - 100mb; elewacja wentylowana z paneli stalowych na podkonstrukcji stalowej wraz z izolacją - 500m 2 ; żaluzje stalowe na podkonstrukcji stalowej - 400m 2 ;

93 ślusarka aluminiowa -1800m 2 ; osłony loggii ze szkła mocowanego punktowo - 480m 2 ; podokienniki zewnętrzne stalowe - 900mb; pochwyty loggii ze stali nierdzewnej - 600mb; elewacja wentylowana, ceramiczna faveton na podkonstrukcji aluminiowej m 2 ; elewacja wentylowana z blachy falistej na podkonstrukcji stalowej - 570m 2 ; zadaszenie tarasu na konstrukcji stalowej - 300m 2 ; konstrukcja stalowa pod reklamy - 400m 2 ; łamacze światła - 480m 2 ; elewacja lekko-mokra m 2 ; obudowy słupów po łuku panelami ze stali nierdzewnej - 60m 2 ; obróbki blacharskie ze stali powlekanej mb. Inwestor: Rogowski Development Generalny wykonawca inwestycji: Rogowski Budownictwo

94 Apartamenty Wiatraczna

95 Apartamenty Wiatraczna

96 Osiedle Marina Mokotów, Warszawa

97 Marina Mokotów rozmach i klasa! Jeden z największych projektów budownictwa mieszkaniowego w kraju. Projekt Mariny Mokotów rywalizuje rozmachem i klasą z takimi ważnymi architektonicznie częściami Warszawy jak historyczna Saska Kępa czy Żoliborz Oficerski. Działkę osiedla w ponad połowie zajmują parki i jezioro, zaprojektowane specjalnie dla mieszkańców Mariny. Do budowy osiedla Marina Mokotów użyto najlepszych materiałów, zatrudniono przy niej sprawdzonych i doświadczonych inżynierów i podwykonawców. Pozwoliło to osiągać najwyższe standardy jakościowe, odpowiadające rozwiązaniom europejskim. Nasz udział w inwestycji to: stolarka drewniana szt; okna PCV w systemie GEALAN 7000 pięciokomorowe szt; ślusarka aluminiowa fasady, witryny i drzwi - łącznie ok. 3000m 2. Inwestor: DOM DEVELOPMENT SA Generalny wykonawca inwestycji: Warbud SA (GRUPA VINCI Construction)

98 Osiedle Marina Mokotów

99 Osiedle Marina Mokotów

100 Osiedle Marina Mokotów

101 Osiedle Marina Mokotów

102 Art Residence, Kraków

103 Art Residence unikatowe połączenie drewna i klinkieru! Inwestycja Art Residence to projekt adresowany do wymagających klientów. Inwestycja położona jest przy ul. Hoffmanowej w Starych Łagiewnikach k. Krakowa. Jej wyróżnikiem są wysokiej jakości elewacje drewniane, dostarczane przez naszą firmę, a także liczne przeszklenia oraz unikatowe połączenie drewna z klinkierem. Nasz udział w inwestycji to: stolarka okienna Euroline 68, drewno meranti 366,00m 2 ; parapety wewnętrzne drewno meranti; elewacja drewniana wykonana z sosny łączonej na mikrowczepy 171,00m 2. Inwestor: PROXIMA SERVICE Generalny wykonawca inwestycji: Podhalańskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. J.

104 Art Residence

105 Art Residence

106 Biały Kamień, Warszawa

107 Biały Kamień kameralne rezydencje parkowe! Biały Kamień luksusowa inwestycja nieruchomości w Warszawie - osiedla zaprojektowanego z myślą o rodzinie, ze staranną dbałością o funkcjonalność i wykorzystanie przestrzeni. Projekt zakłada wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, dbałość o detale. Nasz udział w inwestycji to: stolarka drewniana - sosnowa, profil Euroline; ilość zamontowanej stolarki szt/3842m 2 ; wykusze drewniane - 787m 2 ; obudowa drewnem donic żelbetonowych. Inwestor: Eko Park SA Generalny wykonawca inwestycji: Mostostal Warszawa S.A

108 Biały Kamień

109 Biały Kamień

110 Biały Kamień

111 Apartamenty Carina, Kraków

112 Apartamenty Carina Kraków na wyciągnięcie dłoni! To inwestycja firmy PROXIMA SERVICE usytuowana w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic naszego Krakowa, zarówno pod względem infrastruktury mieszkaniowej, jak i komunikacyjnej. Nasz udział w inwestycji to: okna drewniane sosna mikro 363szt; parapety wewnętrzne; fasada drewniana klatki schodowej 81m 2 ; ślusarka aluminiowa 79m 2 ; elewacja na ścianie żelbetowej - 147m 2 ; elewacja na kasecie stalowej wykusz - 110m 2. Inwestor: PROXIMA SERVICE Generalny wykonawca inwestycji: Podhalańskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. J.

113 Apartamenty Carina

114 Apartamenty Carina

115 Ogrody Chałupnika, Kraków

116 Ogrody Chałupnika unikalna architektura! Kompleks Ogrody Chałupnika" to dwa bliźniacze budynki o unikalnej w skali Krakowa architekturze. Projekt stylistycznie nawiązuje do modernistycznych realizacji lat 20 i 30-tych ubiegłego wieku naszego miasta. Nasz udział w inwestycji to: okna drewniane, sosna mikro 624 szt / 1512,00m 2 ; parapety wewnętrzne; drzwi zewnętrzne. Inwestor: Semaco Invest Group Sp. z o.o. Generalny wykonawca inwestycji: LEŚ

117 Ogrody Chałupnika

118 Ogrody Chałupnika

119 Cynamonowe Osiedle, Józefosław

120 Cynamonowe Osiedle miejsce doskonałego wypoczynku! Cynamonowe Osiedle to przytulne, ekskluzywne osiedle 26 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej wraz z infrastrukturą zewnętrzną. Zielony skwer z fontannami, indywidualne ogródki oraz bliskie sąsiedztwo Lasu Kabackiego sprawiają, iż Cynamonowe Osiedle to miejsce doskonałego wypoczynku. Nasz udział w inwestycji to: stolarka drewniana drewno sosna lita, profil Euroline; ilość zamontowanej stolarki - 539szt/1417m 2 Inwestor: Sedno sp. z o.o. Generalny wykonawca inwestycji: Kalter

121 Cynamonowe Osiedle

122 Cynamonowe Osiedle

123 Osiedle M2, Warszawa

124 Osiedle M2 lekkość i świetlistość! Położone w centrum Warszawy Osiedle M2 to budowla na miarę XXI w. Przy jej realizacji zastosowano wyjątkowe rozwiązania architektoniczne i technologiczne. Nowoczesna, zewnętrzna elewacja wykonana z aluminium i szkła czyni M2 lekkim i świetlistym. Piękny zielony dziedziniec, dekoracyjne oświetlenie budynku i zieleni stwarzają niecodzienny nastrój. Nasz udział w inwestycji to: okna drewniano-aluminiowe meranti szt; ślusarka aluminiowa fasadowa w systemie REYNAERS wraz ze specjalnie zaprojektowanymi przez GORAN sp. z o.o. nakładkami drewnianymi, fasady, witryny i drzwi łącznie ok m 2. Inwestor: Citybud Sp. z o.o. Generalny wykonawca inwestycji: Warbud SA (GRUPA VINCI Construction)

125

126 M2

127 Apartamenty Grzybowska, Warszawa

128 Apartamenty Grzybowska perełka nowoczesnej architektury! Okolica Placu Grzybowskiego to niezwykłe połączenie świata biznesu z historią i intensywnym życiem stolicy tworząca nowy, wielkomiejski styl życia. Apartamenty na Grzybowskiej łączą w sobie elegancję z wyjątkową wygodą, dając mieszkańcom nie tylko poczucie ekskluzywności, ale także możliwość bezpośredniego uczestniczenia w życiu biznesowym i kulturalnym stolicy. Nasz udział w inwestycji to: stolarka drewniana meranti, profil Euroline; dwukolorowa; ilość zamontowanej stolarki: 780 szt./4555,60m 2. Inwestor: Dom Development Generalny wykonawca inwestycji: Warbud SA (GRUPA VINCI Construction)

129 Apartamenty Grzybowska

130 Apartamenty Grzybowska

131 wybrane z portfolio - obiekty zabytkowe: Zamek Królewski Pałac pod Blachą Pałac Tarnowskich w Dzikowie Dwór Kombornia Sąd Okręgowy w Lublinie Dworzec Kolejowy w Lublinie Liceum im Batorego w Warszawie Szpital Wojkowy w Lublinie Kamienice w Łodzi, ul. Piotrkowska

132 Zamek Królewski w Warszawie Pałac Pod Blachą

133 Pałac pod Blachą

134 Pałac Tarnowskich Dzików k. Tarnobrzega

135 Pałac Tarnowskich w Dzikowie

136 Pałac Tarnowskich w Dzikowie

137 Pałac Tarnowskich w Dzikowie

138 Pałac Tarnowskich w Dzikowie

139 Dwór Kombornia Korczyna k. Krosna

140 Dwór Kombornia

141 Dwór Kombornia

142 Dwór Kombornia

143 Sąd Okręgowy Lublin

144 Sąd Okręgowy w Lublinie

145 Sąd Okręgowy w Lublinie

146 Sąd Okręgowy w Lublinie

147 Sąd Okręgowy w Lublinie

148 Sąd Okręgowy w Lublinie

149 Dworzec Kolejowy Lublin

150 Dworzec Kolejowy w Lublinie

151 Dworzec Kolejowy w Lublinie

152 Dworzec Kolejowy w Lublinie

153 Liceum im. S. Batorego Warszawa

154 Liceum im. Batorego w Warszawie

155 Liceum im. Batorego w Warszawie

156 Szpital wojskowy z przychodnią, Lublin

157 Szpital Wojskowy w Lublinie

158 Sąd Rejonowy Oświęcim

159 Sąd Rejonowy w Oświęcimiu

160 Kamienice Łódź ul. Piotrkowska

161 Kamienica, Łódź ul. Piotrkowska 17

162 Kamienica, Łódź ul. Piotrkowska 273

163 wybrane z portfolio - inwestycje zagraniczne Węgry, Budapeszt - Gozsdu Udvar, Niemcy, Bernau bei Berlin - Brandenburg Klinik Niemcy, Altenburg - Dom Seniora Japonia, osiedle domków jednorodzinnych Izrael, prywatne rezydencje USA, NJ - Galeria Annie Sez

164 Węgry, Budapeszt Gozsdu Udvar

165 Gozsdu Udvar

166 Gozsdu Udvar

167 Niemcy, Bernau bei Berlin Brandenburg Klinik

168 Brandenburg Klinik

169 Niemcy, Altenburg Dom Seniora

170 Altenburg Dom Seniora

171 Japonia, osiedle domów jednorodzinnych

172 Izrael, prywatne rezydencje

173 USA, NJ Galeria Annie Sez

174 Galeria Annie Sez

175 kontakt Goran Sp. z o.o. Biała Niżna 441, Grybów NIP: , REGON: , KRS Kapitał zakładowy: ,00 PLN tel. (+48 18) , fax ( )

OKNA DREWNIANE. Okna drewniane. Okucia. Materiał. Szyby. Klamki

OKNA DREWNIANE. Okna drewniane. Okucia. Materiał. Szyby. Klamki OKNA DREWNIANE Okna drewniane GORAN Grupa Stolbud Pruszyński oferuje szeroką gamę produktów wyróżniającą się na tle rynku wysoką estetyką, funkcjonalnością oraz zaawansowaniem technologicznym. To produkty,

Bardziej szczegółowo

DPQ-82 Ciepły wymiar innowacji

DPQ-82 Ciepły wymiar innowacji od 1994 OKNA PVC 1 DPQ-82 Ciepły wymiar innowacji Maksymalna izolacja termiczna i akustyczna Bogaty wybór opcji dodatkowych Pełne dopasowanie stolarki w całym domu Najbardziej zaawansowane rozwiązanie

Bardziej szczegółowo

Najwyższa jakość Profesjonalizm. Kompleksowa oferta. Doświadczenie Czas realizacji od 3 dni. Logistyka

Najwyższa jakość Profesjonalizm. Kompleksowa oferta. Doświadczenie Czas realizacji od 3 dni. Logistyka Katalog produktów 2014 Najwyższa jakość Profesjonalizm Kompleksowa oferta Doświadczenie Czas realizacji od 3 dni Logistyka Nasza firma zajmuje się produkcją okien z PVC i aluminium od 2000 roku. Dzięki

Bardziej szczegółowo

Okna i drzwi. drewniane

Okna i drzwi. drewniane Okna i drzwi drewniane OKNA I DRZWI DREWNIANE gwarancja bezpieczeństwa Wszystkie produkty DAKO wytwarzane są zgodnie z Normami Europejskimi, które stawiają przed producentem bardzo wysokie wymagania jakościowe

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY. redan HS. redan geneo PHZ. redan geneo. redan termo clima. redan clima top redan komfort line. redan prestige.

SYSTEMY. redan HS. redan geneo PHZ. redan geneo. redan termo clima. redan clima top redan komfort line. redan prestige. SYSTMY redan geneo PHZ redan geneo redan termo clima N N D N N R N redan clima top redan komfort line redan termo plus redan termo redan eco clima redan eco plus redan prestige N A N NO SZ N OO N A N S

Bardziej szczegółowo

NA 6 PLUS. 6 komorowy system profili; głębokość zabudowy 70 mm; skrzydło półzlicowane lub niezlicowane; uszczelki z EPDM w kolorze czarnym lub szarym;

NA 6 PLUS. 6 komorowy system profili; głębokość zabudowy 70 mm; skrzydło półzlicowane lub niezlicowane; uszczelki z EPDM w kolorze czarnym lub szarym; MAXTHERM 8 komorowy system profili; głębokość zabudowy 94 mm; grubość profili klasa A; uszczelki wciągane z EPDM w kolorze czarnym lub szarym; środkowa uszczelka; szyba zespolona pakiet dwukomorowy 48

Bardziej szczegółowo

PHU DEKOR. Sprzedaż - Montaż - Serwis

PHU DEKOR. Sprzedaż - Montaż - Serwis PHU DEKOR Sprzedaż - Montaż - Serwis Okien Drzwi Bram garażowych Elewacji drewnianych Żaluzji, Rolet zewnętrznych Żaluzji, Rolet wewnętrznych Moskitier, Markiz, Balustrad Okna PCV Okna drewniane Okna soft

Bardziej szczegółowo

Prezentacja handlowa firmy Koziol Sp. z o.o. S.K.A

Prezentacja handlowa firmy Koziol Sp. z o.o. S.K.A Prezentacja handlowa firmy Koziol Sp. z o.o. S.K.A okna i drzwi z drewna, PCV i aluminium system Schüco parapety rolety ogrody zimowe renowacja mebli zabudowy meblowe Zakres działalności firmy: Produkcja

Bardziej szczegółowo

Zrealizowane inwestycje

Zrealizowane inwestycje Zrealizowane inwestycje W latach 2008-2010 zrealizowaliśmy z powodzeniem inwestycję budowy i sprzedaży 37 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Kameralne Osiedle Rodzinne 2 powstało w latach 2011-2012.

Bardziej szczegółowo

F.H.U.P. "Gaja" Janusz Tomiczek Okna PVC 6 komorowe. bluevolution: 82

F.H.U.P. Gaja Janusz Tomiczek  Okna PVC 6 komorowe. bluevolution: 82 Okna PVC 6 komorowe bluevolution: 82 Najnowsza generacja ciepłych okien bluevolution: 82. to optymalne połączenie innowacyjnej technologii oraz najlepszych parametrów ochrony cieplnej właściwych dla budownictwa

Bardziej szczegółowo

Drzwi Tarasowe T-Slide

Drzwi Tarasowe T-Slide Drzwi Tarasowe T-Slide Asortyment: Systemy przesuwne z PCV Technologia: Systemy przesuwne z PCV Data pobrania karty produktu: 2017.09.23 GALERIA PRODUKTU CHARAKTERYSTYKA Nowoczesny system drzwi unoszono-

Bardziej szczegółowo

ALUMINIOWE SYSTEMY OKIENNO DRZWIOWE I PRZESUWNE

ALUMINIOWE SYSTEMY OKIENNO DRZWIOWE I PRZESUWNE POWIERZCHNIE PRZESZKLONE BEZ OBAW ALUMINIOWE SYSTEMY OKIENNO DRZWIOWE I PRZESUWNE Duże przeszklone powierzchnie przez lata stosowane były głównie w budynkach instytucjonalnych i użyteczności publicznej.

Bardziej szczegółowo

UNIKALNA OFERTA NA POLSKIM RYNKU PALETA MOŻLIWOŚCI

UNIKALNA OFERTA NA POLSKIM RYNKU PALETA MOŻLIWOŚCI UNIKALNA OFERTA NA POLSKIM RYNKU PALETA MOŻLIWOŚCI WYRAŹ SIEBIE PONAD 200 KOLORÓW RAL PONAD 40 OKLEIN Tylko w KRISPOL oferujemy całkowitą swobodę wyboru koloru wszystkich elementów stolarki otworowej.

Bardziej szczegółowo

Dodatki okienne - Okna i drzwi pcv, okna z Oknoplast Kraków WIN-STEP

Dodatki okienne - Okna i drzwi pcv, okna z Oknoplast Kraków WIN-STEP WIN-STEP Nowy próg balkonowy rozwiązuje wszystkie dotychczasowe problemy z użytkowaniem drzwi balkonowych, bedąc znaczącym postępem technologicznym w produkcji okien PVC. Został on zaprojektowany w ramach

Bardziej szczegółowo

Oferta stolarki. Okna Drzwi wejściowe Systemy przesuwne Fasady

Oferta stolarki. Okna Drzwi wejściowe Systemy przesuwne Fasady Oferta stolarki Okna Drzwi wejściowe Systemy przesuwne Fasady strona 2 Okna i drzwi Systemy aluminiowe umożliwiają budowę różnych rodzajów okien i drzwi w zależności od zapotrzebowania danego klienta.

Bardziej szczegółowo

tylko Markowa jakość

tylko Markowa jakość tylko Markowa jakość Firma MARK Sp. z o.o. to od 1996 roku dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo należące do czołówki firm produkujących stolarkę aluminiową a także oferujących szeroki wybór wykończeń

Bardziej szczegółowo

DRZWI WEJŚCIOWE DRZWI PRZYGARAŻOWE I BRAMY DWUSKRZYDŁOWE

DRZWI WEJŚCIOWE DRZWI PRZYGARAŻOWE I BRAMY DWUSKRZYDŁOWE DRZWI WEJŚCIOWE DRZWI PRZYGARAŻOWE I BRAMY DWUSKRZYDŁOWE ECO Line TERMO Line od 1995 r. NOWOCZESNE WZORNICTWO. PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE. NOWOŚĆ! DRZWI WEJŚCIOWE I PRZYGARAŻOWE TERMO 60 i TERMO 70 Naturalne

Bardziej szczegółowo

DREWLUX. PRODUCENT DREWNIANYCH DRZWI, OKIEN, PARAPETÓW ORAZ SCHODÓW

DREWLUX.  PRODUCENT DREWNIANYCH DRZWI, OKIEN, PARAPETÓW ORAZ SCHODÓW DREWLUX PRODUCENT DREWNIANYCH DRZWI, OKIEN, PARAPETÓW ORAZ SCHODÓW DREWLUX s.c. UPH 16-411 Szypliszki ul. 4-go Sierpnia 4b Kontakt tel/fax: +48 87 568 10 11 info@drewluxsj.pl www.drewluxsj.pl www.drewluxsj.pl

Bardziej szczegółowo

CENNIK DRZWI DREWNIANYCH

CENNIK DRZWI DREWNIANYCH CENNIK DRZWI DREWNIANYCH OPIS Drzwi zewnętrzne DAKO to zaawansowane rozwiązania technologiczne połączone w bezpieczną, ciepłą i niezawodną całość, dostępne w szerokiej gamie atrakcyjnych i różnorodnych

Bardziej szczegółowo

ATUTY NASZEJ OFERTY. Energooszczednosć. Bezpieczenstwo. Estetyka. W budownictwie odpowiednio dobrane okna to znaczna oszczędność energii.

ATUTY NASZEJ OFERTY. Energooszczednosć. Bezpieczenstwo. Estetyka. W budownictwie odpowiednio dobrane okna to znaczna oszczędność energii. OKNA DRZWI PVC 2/3 ATUTY NASZEJ OFERTY Energooszczednosć W budownictwie odpowiednio dobrane okna to znaczna oszczędność energii. Nasz flagowy produkt Infinity Passie umożliwia uzyskanie współczynnika izolacyjności

Bardziej szczegółowo

Kluczową cechą drzwi zewnętrznych P jest zastosowanie innowacyjnej technologii produkcji TECHNOLOGIA PŁYTOWA.

Kluczową cechą drzwi zewnętrznych P jest zastosowanie innowacyjnej technologii produkcji TECHNOLOGIA PŁYTOWA. DREWNIANE P Kluczową cechą drzwi zewnętrznych P jest zastosowanie innowacyjnej technologii produkcji TECHNOLOGIA PŁYTOWA. Technologia ta pozwala na zachowanie piękna drzwi drewnianych z jednoczesną eliminacją

Bardziej szczegółowo

KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE

KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE www.aldrew-bielice.pl FIRMA ALDREW POWSTAŁA W 2003 ROKU jesteśmy producentem okien i drzwi drewnianych. Zbudowaliśmy przez 5 lat swoją dobrą pozycje na rynku stolarki otworowej.

Bardziej szczegółowo

KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE

KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE EDYCJA I 2015 www.aldrew-bielice.pl FIRMA ALDREW POWSTAŁA W 2003 ROKU jesteśmy producentem okien i drzwi drewnianych. Zbudowaliśmy przez 5 lat swoją dobrą pozycje na rynku stolarki

Bardziej szczegółowo

Wola Prestige WolaPrestige.indd 1 03/09/2010 13:27:10

Wola Prestige WolaPrestige.indd 1 03/09/2010 13:27:10 Wola Prestige WolaPrestige.indd 1 03/09/2010 13:27:10 LOKALIZACJA Jednym z największych atutów inwestycji jest lokalizacja. Z osiedla do ścisłego centrum miasta można dojechać samochodem zaledwie w ciągu

Bardziej szczegółowo

innowacja technologia jakość design innowacja technologia jakość design innowacja Folder produktowy

innowacja technologia jakość design innowacja technologia jakość design innowacja Folder produktowy innowacja technologia jakość design innowacja technologia jakość design innowacja Folder produktowy Paleta kolorów Prezentowane kolory mogą różnić się od rzeczywistych. 2 Salamander Streamline 76 DOSKONAŁOŚĆ

Bardziej szczegółowo

EKSKLUZYWNA STOLARKA OKIENNA W STANDARDZIE ENERGOOSZCZĘDNYM

EKSKLUZYWNA STOLARKA OKIENNA W STANDARDZIE ENERGOOSZCZĘDNYM OKNA ENERGOOSZCZĘDNE I OGRODY ZIMOWE EKSKLUZYWNA STOLARKA OKIENNA W STANDARDZIE ENERGOOSZCZĘDNYM Sposób montażu stolarki otworowej oraz jakość jej wykonania to jeden z kluczowych aspektów wpływających

Bardziej szczegółowo

Narożnik - N-70/S Zaślepka ZS 66.9

Narożnik - N-70/S Zaślepka ZS 66.9 Aluminiowo drewniany system okienny EFFECTOR OPTIMA EFFECT Aluminiowo drewniany system okienny EFFECTOR OPTIMA EFFECT Aluminiowo drewniany system okienny EFFECTOR OPTIMA EFFECT Aluminiowo drewniany system

Bardziej szczegółowo

Ekologia Tradycja Nowoczesność Oryginalność Bezpieczeństwo. www.cdm-drewno.pl

Ekologia Tradycja Nowoczesność Oryginalność Bezpieczeństwo. www.cdm-drewno.pl Ekologia Tradycja Nowoczesność Oryginalność Bezpieczeństwo www.cdm-drewno.pl 1 Szanowni Państwo, jesteśmy specjalistami w produkcji okien i drzwi drewnianych. I w życiu i w pracy cenimy jakość i trwałość.

Bardziej szczegółowo

wybierz swoje ALUMINIUM DREWNO PVC DAKONOMICZNE DRZWI 18 lat firmy

wybierz swoje ALUMINIUM DREWNO PVC DAKONOMICZNE DRZWI 18 lat firmy wybierz swoje DAKONOMICZNE DRZWI 18 lat firmy ALUMINIUM DREWNO PVC DAKONOMICZNE DRZWI PVC SOLAR OBERON VITO ZICO DAKOTA OKLAHOMA DREWNO ALUMINIUM MEXICO MONTANA SAHARA DAKOTA FLORYDA LIMUNI ALUMINIUM MILESSI

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE STOLARKI OKIENNEJ DO WYKONANIA

ZESTAWIENIE STOLARKI OKIENNEJ DO WYKONANIA ZESTAWIENIE STOLARKI OKIENNEJ DO WYKONANIA Symbol O O O O4 O5 Szerokość okna (mm) 40 40 080 80 50 Wysokość okna (mm) 950 950 950 900 080 Ilość/szt. 5 5 Szyba: pakiet 4/6/4 K=, Okucia: wysokiej jakości,

Bardziej szczegółowo

DRZWI DO DOMU DRZWI ENERGOOSZCZĘDNE DO DOMU Z KOLEKCJI ALU-SAFELINE

DRZWI DO DOMU DRZWI ENERGOOSZCZĘDNE DO DOMU Z KOLEKCJI ALU-SAFELINE DRZWI DO DOMU DRZWI ENERGOOSZCZĘDNE DO DOMU Z KOLEKCJI ALU-SAFELINE 01 01/2 Biały 01/3 Szary Grubość 68 mm Współczynnik UD - 0,8 W/mk 2 Szyba dwukomorowa - energooszczędna Grubość 92 mm Współczynnik UD

Bardziej szczegółowo

AVANTIS 70 Systemy okienne i drzwiowe

AVANTIS 70 Systemy okienne i drzwiowe AVANTIS Systemy okienne i drzwiowe AVANTIS Systemy okienne i drzwiowe Avantis to wysokiej jakości trójkomorowy system z przekładką termiczną o głębokości konstrukcyjnej mm. System Avantis spełnia, a nawet

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY OKIENNE PCV I ALUMINIUM.

SYSTEMY OKIENNE PCV I ALUMINIUM. SYSTEMY OKIENNE PCV I ALUMINIUM IDEAL 4000 Drzwi zewnętrzne IDEAL 4000 System IDEAL 4000 - głębokość zabudowy 70mm oraz 5 komorowa budowa profili zapewniają standardowe właściwości izolacyjności termicznej.

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zapraszamy do OTWIERANIA okien FAKRO w swoich domach. Pozdrawiam, życząc satysfakcji. Ryszard Florek. Prezes Zarządu FAKRO

Szanowni Państwo, Zapraszamy do OTWIERANIA okien FAKRO w swoich domach. Pozdrawiam, życząc satysfakcji. Ryszard Florek. Prezes Zarządu FAKRO OKNA PIONOWE Szanowni Państwo, z przyjemnością i satysfakcją chcemy Państwa poinformować o wprowadzeniu do istniejącej oferty FAKRO nowych produktów ze stolarki otworowej: okien pionowych oraz drzwi przesuwnych.

Bardziej szczegółowo

NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC STOLARKĘ OKIENNĄ I DRZWIOWĄ

NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC STOLARKĘ OKIENNĄ I DRZWIOWĄ WYSOKIEJ JAKOŚCI OKNA I DRZWI PCV NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC STOLARKĘ OKIENNĄ I DRZWIOWĄ Jakie czynniki determinują wybory konsumentów? Najczęściej na pierwszym miejscu jest cena, którą jednak cieszymy

Bardziej szczegółowo

Katalog Produktów. Wytwórnia okien i drzwi drewnianych. Okna drewniane i drewniano-aluminiowe

Katalog Produktów. Wytwórnia okien i drzwi drewnianych. Okna drewniane i drewniano-aluminiowe Wytwórnia okien i drzwi drewnianych Katalog Produktów Okna drewniane i drewniano-aluminiowe 2014 www.waclawik-okna.pl waclawikokna@gmail.com Tel1:510-263-443 Tel2:666-935-294 O Firmie Nasza firma zajmuje

Bardziej szczegółowo

Thermoplast Okna & Drzwi Kolekcja 2010/11

Thermoplast Okna & Drzwi Kolekcja 2010/11 Thermoplast Okna & Drzwi Kolekcja 2010/11 Profile o nieocenionych zaletach Prestiżowa jakość na każdą kieszeń Witamy w Thermoplast Nasza nadzwyczajna oferta Okien & Drzwi z PVC lub aluminium daje niesamowite

Bardziej szczegółowo

Roto Azuro panoramiczne okno dachowe. Azuro. Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Nieograniczone możliwości aranżacji poddasza

Roto Azuro panoramiczne okno dachowe. Azuro. Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Nieograniczone możliwości aranżacji poddasza Roto Azuro panoramiczne okno dachowe Nieograniczone możliwości aranżacji poddasza Azuro Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Kąpiel, śniadanie, a może odpoczynek na kanapie pod gołym niebem? można

Bardziej szczegółowo

A P A R T A M E N T Y S I E L E C K A

A P A R T A M E N T Y S I E L E C K A A P A R T A M E N T Y S I E L E C K A Mokotów od zawsze kojarzony z dobrym adresem jest jedną z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji. Apartamenty Sielecka to wyjątkowe połączenie unikalnej,

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania systemowe dla fasad i okien drewniano-aluminiowych. Ściany osłonowe z systemem: energooszczędne, ekonomiczne, wielowariantowe

Rozwiązania systemowe dla fasad i okien drewniano-aluminiowych. Ściany osłonowe z systemem: energooszczędne, ekonomiczne, wielowariantowe Rozwiązania systemowe dla fasad i okien drewniano-aluminiowych Ściany osłonowe z systemem: energooszczędne, ekonomiczne, wielowariantowe batimet okna drewniano-aluminiowe i fasady słupowo-ryglowe Perfekcjonizm

Bardziej szczegółowo

CENNIK DRZWI ZEWNĘTRZNE SYSTEMU TYMAWA 68. Edycja 6/2013 obowiązuje od r.

CENNIK DRZWI ZEWNĘTRZNE SYSTEMU TYMAWA 68. Edycja 6/2013 obowiązuje od r. CENNIK DRZWI ZEWNĘTRZNE SYSTEMU TYMAWA 68 Edycja 6/2013 obowiązuje od 01.02.2013r. Fabryka Okien i Drzwi DZIADEK Sp. z o.o. Bielice, 13-330 Krotoszyny Telefony: informacja (056) 47 47 670; dział handlowy

Bardziej szczegółowo

od 1994 roku OKNA I DRZWI DREWNIANE DAKOnomiczne OKNA I DRZWI

od 1994 roku OKNA I DRZWI DREWNIANE DAKOnomiczne OKNA I DRZWI od 1994 roku OKNA I DRZWI DREWNIANE 1 DDF-92 Ciepło piękne z natury Prestiż i elegancja Naturalne piękno drewna Maksymalna izolacja termiczna i akustyczna Najbardziej prestiżowa seria okien drewnianych

Bardziej szczegółowo

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH REALIZACJE BARWA SYSTEM R R MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE Projektant: JEMS ARCHITEKCI Inwestor: MIASTO KATOWICE Wykonawca: WARBUD S.A. Adres: ALEJA KORFANTEGO,

Bardziej szczegółowo

System Thermo 74 przeznaczony jest do wykonywania okien stałych i otwieranych, drzwi zewnętrznych oraz witryn o zróżnicowanym kształtach.

System Thermo 74 przeznaczony jest do wykonywania okien stałych i otwieranych, drzwi zewnętrznych oraz witryn o zróżnicowanym kształtach. Okna, drzwi i witryny termoizolowane Thermo 74 Zastosowanie System Thermo 74 przeznaczony jest do wykonywania okien stałych i otwieranych, drzwi zewnętrznych oraz witryn o zróżnicowanym kształtach. Odmiany

Bardziej szczegółowo

Generalny wykonawca hal. Jakość w każdym detalu.

Generalny wykonawca hal. Jakość w każdym detalu. Generalny wykonawca hal. Jakość w każdym detalu. hale magazynowe hale handlowe hale produkcyjne hale specjalistyczne O firmie ekonomiści projektanci inżynierowie montażyści Firma Amwin jest polską spółką,

Bardziej szczegółowo

PRODUCENT OKIEN I DRZWI Z DREWNA

PRODUCENT OKIEN I DRZWI Z DREWNA WIWATOWSKI Fabryka Stolarki Drewnianej PRODUCENT OKIEN I DRZWI Z DREWNA OKNA DREWNIANE DRZWI WEJŚCIOWE ROLETY ZEWNĘTRZNE BRAMY GARAŻOWE ...o firmie Okna na WIWAT! Szanowni Państwo, Fabryka Stolarki Drewnianej

Bardziej szczegółowo

SYSTEM. Nad Nami Tylk o Niebo. Fasady Konstrukcje aluminiowe Drzwi aluminiowe Daszki elewacyjne

SYSTEM. Nad Nami Tylk o Niebo. Fasady Konstrukcje aluminiowe Drzwi aluminiowe Daszki elewacyjne SYSTEM Nad Nami Tylk o Niebo Fasady Konstrukcje aluminiowe Drzwi aluminiowe Daszki elewacyjne Gdy perfekcja łaczy sie z pasja Wiga System to doświadczony producent konstrukcji aluminiowych, fasad, ogrodów

Bardziej szczegółowo

FIRMA. Świat ciekawych architektonicznie konstrukcji ZAKŁADOWA KONTROLA PRODUKCJI WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE PODZESPOŁY WYSOKIEJ JAKOŚCI

FIRMA. Świat ciekawych architektonicznie konstrukcji ZAKŁADOWA KONTROLA PRODUKCJI WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE PODZESPOŁY WYSOKIEJ JAKOŚCI FIRMA Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnej stolarki aluminiowej. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem - dlatego też stale dbamy o jakość naszych produktów, sprawną obsługę oraz spełnienie

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe Bramy Segmentowe

Przemysłowe Bramy Segmentowe Przemysłowe Bramy Segmentowe KRISPOL BRAMY DLA WYMAGAJĄCYCH Firma KRISPOL jest czołowym europejskim producentem bram i stolarki otworowej oraz liderem innowacji w zakresie technologii i designu produktów.

Bardziej szczegółowo

OKNO SKRZYNKOWE DREWNIANE

OKNO SKRZYNKOWE DREWNIANE OKNO SKRZYNKOWE DREWNIANE pakiet szybowy 4 Float / 16 Argon / 4 Thermofloat 1,0 Ug=1,0 W/m 2 K wg EN 673 g=50% wg EN 410 szyba pojedyncza o grubości 4 mm aluminiowa ramka dystansowa silikon listwa przyszybowa

Bardziej szczegółowo

OKNA I DRZWI DREWNIANE

OKNA I DRZWI DREWNIANE OKNA I DRZWI DREWNIANE Marka Urzędowski, obecna na rynku od ponad 25 lat, stała się synonimem wysokiej klasy drewnianej stolarki otworowej. Zarówno okna jak i drzwi produkowane ze starannie wyselekcjonowanych

Bardziej szczegółowo

CENNIK DRZWI PVC OPIS WYPOSAŻENIE DRZWI

CENNIK DRZWI PVC OPIS WYPOSAŻENIE DRZWI CENNIK DRZWI PVC OPIS Drzwi zewnętrzne DAKO to zaawansowane rozwiązania technologiczne połączone w bezpieczną, ciepłą i niezawodną całość, dostępne w szerokiej gamie atrakcyjnych i różnorodnych modeli.

Bardziej szczegółowo

nowoczesne systemy stolarki budowlanej

nowoczesne systemy stolarki budowlanej nowoczesne systemy stolarki budowlanej ŻALUZJE aluminiowe / drewniane / bambusowe / pionowe / panel track aluminiowe - nowoczesne i funkcjonalne - do okien z PCV, aluminium, drewna - szeroka gama kolorów

Bardziej szczegółowo

Z nami bliżej natury!

Z nami bliżej natury! Z nami bliżej natury! Katalog drzwi 2011 O firmie Z nami bliżej natury! Firma RYDPOL jest producentem drzwi z drewna oraz skrzydeł z płyty HDF i płyty wytłaczanej. Istnieje na rynku od 1959 roku, a pod

Bardziej szczegółowo

KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE

KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE EDYCJA I 2016 www.aldrew-bielice.pl FIRMA ALDREW POWSTAŁA W 2003 ROKU jesteśmy producentem okien i drzwi drewnianych. Zbudowaliśmy przez 5 lat swoją dobrą pozycje na rynku stolarki

Bardziej szczegółowo

Aluminiowo drewniany system okienny

Aluminiowo drewniany system okienny Aluminiowo drewniany system okienny EFFECTOR OPTIMA EFFECT System effector OPTIMA effect WSTĘP Effector to firma posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży budowlanej. Spółka wytwarza szeroki

Bardziej szczegółowo

SOFTLINE 82 VEKA. Energooszczędny system profili okiennych nowej generacji

SOFTLINE 82 VEKA. Energooszczędny system profili okiennych nowej generacji SOFTLINE 82 VEKA Energooszczędny system profili okiennych nowej generacji SOFTLINE 82 System profili okiennych VEKA o wielokomorowej geometrii (7 komór w profilu ramy i 6 komór w profilu skrzydła) oraz

Bardziej szczegółowo

drzwi ZEWNĘTRZNE Pozwól sobie na jakość! GDAŃSK SZCZECIN TORUŃ ROMA nowa kolekcja! WROCŁAW GDYNIA Naświetla do drzwi GDYNIA

drzwi ZEWNĘTRZNE Pozwól sobie na jakość! GDAŃSK SZCZECIN TORUŃ ROMA nowa kolekcja! WROCŁAW GDYNIA Naświetla do drzwi GDYNIA drzwi ZEWNĘTRZNE U zupełnieniem oferty drzwi wewnątrzlokalowych i wewnętrznych wejściowych są drzwi zewnętrzne. Drzwi zewnętrzne mogą być użytkowane na zewnątrz budynku i są odporne na działanie warunków

Bardziej szczegółowo

http://www.stolarz.slask.com.pl 2016-06-24 16:59:24

http://www.stolarz.slask.com.pl 2016-06-24 16:59:24 Strona 1/7 Strona 2/7 Drewno Wykorzystywane przez nas surowce to najwyższej klasy, warstwowo klejone drewno (mahoń-meranti, lub sosna oraz dąb) jak również szereg gatunków egzotycznych (np. red meranti,

Bardziej szczegółowo

PROMSTOL Materiał: sosna, meranti Konstrukcja: grubość skrzydła 68 mm drzwi w systemie przylgowym dwie uszczelki w skrzydle drzwiowym

PROMSTOL Materiał: sosna, meranti Konstrukcja: grubość skrzydła 68 mm drzwi w systemie przylgowym dwie uszczelki w skrzydle drzwiowym PROMSTOL grubość skrzydła 68 mm drzwi w systemie przylgowym dwie uszczelki w skrzydle drzwiowym rama skrzydła wykonana z drewna klejonego warstwowo, obłogowane, sosna wypełnienie ramy w zależności od modelu

Bardziej szczegółowo

Komplet już od: 1537 zł netto. Drzwi stalowe wejściowe zewnętrzne laminowane przeszklone. Zastosowanie. Zalety. Parametry techniczne

Komplet już od: 1537 zł netto. Drzwi stalowe wejściowe zewnętrzne laminowane przeszklone. Zastosowanie. Zalety. Parametry techniczne Zastosowanie Drzwi KMT PLUS z przeszkleniem stosuje się głównie jako drzwi wejściowe w budownictwie jednorodzinnym. Przeszklenie z szyby antywłamaniowej P4 lub szkła hartowanego oraz system wielopunktowych

Bardziej szczegółowo

Wizje stają się rzeczywistością

Wizje stają się rzeczywistością w i z j e s t a j ą s i ę r z e c z y w i s t o ś c i ą Wizje stają się rzeczywistością Kim jesteśmy i czym się zajmujemy? Firma MIB-POL umiejętnie łączy to co tradycyjne z nowoczesną aranżacją zewnętrznych

Bardziej szczegółowo

stolarka aluminiowa aluminiowa elewacje

stolarka aluminiowa aluminiowa elewacje stolarka aluminiowa aluminiowa elewacje Buma Factory to jedna ze spółek Grupy Buma, która zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem aluminiowych konstrukcji architektonicznych. Spółka działa

Bardziej szczegółowo

drzwi drewniane drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne na wymiar www.roskosz.eu

drzwi drewniane drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne na wymiar www.roskosz.eu drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne na wymiar Drzwi zewnętrzne są wizytówką każdego domu i stanowią ważny element elewacji, który nadaje mu pożądanego charakteru. Zgodnie ze swoim przeznaczeniem drzwi

Bardziej szczegółowo

R O K Z A Ł O Ż E N I A 1 9 4 8

R O K Z A Ł O Ż E N I A 1 9 4 8 65 R O K Z A Ł O Ż E N I A 1 9 4 8 DRZWI ZEWNĘTRZNE NOWOCZESNE OCIEPLANE 69 mm 3 R O K Z A Ł O Ż E N I A 1 9 4 8 O FIRMIE Tradycja produkcji drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej Firmy KORZEKWA trwa

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe Bramy Segmentowe

Przemysłowe Bramy Segmentowe Przemysłowe Bramy Segmentowe KRISPOL BRAMY DLA WYMAGAJĄCYCH KRISPOL PEWNY PARTNER W BIZNESIE Firma KRISPOL jest czołowym europejskim producentem bram i stolarki otworowej oraz liderem innowacji w zakresie

Bardziej szczegółowo

Produkty przeciwpożarowe SAPA. Thermo 74 EI - EI15, EI30, EI60. Thermo 92 EI - EI120. Fasada 4150 - EI15, EI30, EI60

Produkty przeciwpożarowe SAPA. Thermo 74 EI - EI15, EI30, EI60. Thermo 92 EI - EI120. Fasada 4150 - EI15, EI30, EI60 Produkty przeciwpożarowe SAPA Aluminiowe Przegrody Ognioodporne Sapa Building System znane są w środowisku specjalistów ochrony przeciwpożarowej i nadzoru budowlanego jako produkt o najwyższej jakości,

Bardziej szczegółowo

PVC Clasic line. PVC Modern line. Cena: Kolor biały 2000 zł Kolor jednostronny 2250 zł Kolor dwustronny 2500 zł. Cena:

PVC Clasic line. PVC Modern line. Cena: Kolor biały 2000 zł Kolor jednostronny 2250 zł Kolor dwustronny 2500 zł. Cena: OFERTA DRZWI 2016 PVC Clasic line C-1 C-2 C-5 C-6 C-3 C-4 C-7* Cena: Kolor biały 2000 zł Kolor jednostronny 2250 zł Kolor dwustronny 2500 zł model bez aplikacji INOX PVC Modern line M-1 M-2 M-3 M-4 Cena:

Bardziej szczegółowo

PASSIV LINE ULTRA PASSIV LINE PLUS

PASSIV LINE ULTRA PASSIV LINE PLUS PASSIV LINE ULTRA Okna pasywne Passiv Line Ultra to rewolucyjna propozycja skierowana do właścicieli domów energooszczędnych, gwarantująca wymierne korzyści w postaci zmniejszenia kosztów za ogrzewanie.

Bardziej szczegółowo

ROMA drzwi stalowe, wzmocnione

ROMA drzwi stalowe, wzmocnione ROMA drzwi stalowe, wzmocnione Zamki antywłamaniowe klasa 4 ENV, Bolce antywyważeniowe od 996,- 1225,08 cena skrzydła drzwi netto brutto (PLN) Zatrzymać ciepło Jako jedyni w Polsce stosujemy ościeżnicę

Bardziej szczegółowo

producent drzwi drewnianych

producent drzwi drewnianych producent drzwi drewnianych Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji drzwi drewnianych na potrzeby klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych. Wykonujemy drzwi z różnych gatunków drewna klejonego

Bardziej szczegółowo

Okna i drzwi drewniane. Naturo

Okna i drzwi drewniane. Naturo Okna i drzwi drewniane Naturo Stolarka Naturo produkowana jest z wielu gatunków drewna: sosna, mahoń, maranti, modrzew oraz dąb, które jest odpowiednio selekcjonowane, klejone z 3 lub 4 warstw z zachowaniem

Bardziej szczegółowo

CENNIK DRZWI ZEWNĘTRZNE SYSTEMU TYMAWA 68 Z APLIKACJĄ STALOWĄ. Edycja 3/2013 obowiązuje od 01.02.2013r.

CENNIK DRZWI ZEWNĘTRZNE SYSTEMU TYMAWA 68 Z APLIKACJĄ STALOWĄ. Edycja 3/2013 obowiązuje od 01.02.2013r. CENNIK DRZWI ZEWNĘTRZNE SYSTEMU TYMAWA 68 Z APLIKACJĄ STALOWĄ Edycja 3/2013 obowiązuje od 01.02.2013r. Fabryka Okien i Drzwi DZIADEK Sp. z o.o. Bielice, 13-330 Krotoszyny Telefony: informacja (056) 47

Bardziej szczegółowo

ONTARIO S. n DRZWI (wersje) n SPOSÓB OTWIERANIA. n KONSTRUKCJA. n WYMIARY. n SZKLENIE. n KOLORYSTYKA

ONTARIO S. n DRZWI (wersje) n SPOSÓB OTWIERANIA. n KONSTRUKCJA. n WYMIARY. n SZKLENIE. n KOLORYSTYKA ONTARIO S W00 W01 W02 W03 2400 / 2952,00 3800 / 4674,00 3800 / 4674,00 3800 / 4674,00 2400 / 2952,00 3800 / 4674,00 3800 / 4674,00 3800 / 4674,00 W04 W07 3800 / 4674,00 4400 / 5412,00 3800 / 4674,00 4400

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania indywidualnie dopasowane

Rozwiązania indywidualnie dopasowane STOLARKA PVC Dlaczego okna Krispol? wymiary dostosowane do potrzeb - dzięki produkcji na wymiar okna PVC KRISPOL znajdują zastosowanie zarówno w zabudowie standardowych, jak i niestandardowych otworów;

Bardziej szczegółowo

IOŚ.271.1.2.2014 Nowy Żmigród 06.03.2014 r. Do wszystkich uczestników postępowania przetargowego nr IOŚ.271.1.2.2014

IOŚ.271.1.2.2014 Nowy Żmigród 06.03.2014 r. Do wszystkich uczestników postępowania przetargowego nr IOŚ.271.1.2.2014 IOŚ.271.1.2.2014 Nowy Żmigród 06.03.2014 r. Do wszystkich uczestników postępowania przetargowego nr IOŚ.271.1.2.2014 Dotyczy: przetargu nieograniczonego na ; Poprawa dostępności do kultury w Gminie Nowy

Bardziej szczegółowo

okna i drzwi z drewna, PCV i aluminium system Schüco parapety rolety ogrody zimowe renowacja mebli zabudowy meblowe www.koziol-stolarka.

okna i drzwi z drewna, PCV i aluminium system Schüco parapety rolety ogrody zimowe renowacja mebli zabudowy meblowe www.koziol-stolarka. okna i drzwi z drewna, PCV i aluminium system Schüco parapety rolety ogrody zimowe renowacja mebli zabudowy meblowe ......w nowatorskim rozwiązaniu z dodatkami wpuszczanymi (licującymi z powierzchnią drzwi)

Bardziej szczegółowo

DRZWI STALOWE SERIA EKO NOVA

DRZWI STALOWE SERIA EKO NOVA R STAL rok założenia 1967 DRZWI STALOWE SERIA EKO NOVA 2015 Marzec ą s a l k z e i c Wejś Lider rynku stolarki 2014 wg. Szanowni Państwo, Gepard Biznesu 2010 Proponujemy Państwu drzwi, które będą znakomitą

Bardziej szczegółowo

KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE

KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE EDYCJA I 2014 www.aldrew-bielice.pl FIRMA ALDREW POWSTAŁA W 2003 ROKU jesteśmy producentem okien i drzwi drewnianych. Zbudowaliśmy przez 5 lat swoją dobrą pozycje na rynku stolarki

Bardziej szczegółowo

VEKA Perfectline. VEKA Perfectline Opublikowany w SplenDoor (http://wyprzedazdrzwi.com)

VEKA Perfectline. VEKA Perfectline Opublikowany w SplenDoor (http://wyprzedazdrzwi.com) VEKA Perfectline Okna i drzwi marki VEKA otwierają nowe perspektywy we wszystkich dziedzinach życia i oferują każdemu odbiorcy rozwiązanie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom. Strona 1 z 7 Profile

Bardziej szczegółowo

Uśmiech na lata. Podsufitka Galeco DECOR. www.galeco.pl

Uśmiech na lata. Podsufitka Galeco DECOR. www.galeco.pl Uśmiech na lata Galeco DECOR www.galeco.pl Galeco DECOR Budując dom myślisz nie tylko o solidnej konstrukcji, ale także o walorach estetycznych budynku. Dlatego właśnie opracowaliśmy rozwiązanie dekoracyjnego

Bardziej szczegółowo

DW01 DW02 DW DW 0243 materiał: dąb kolor: dąb/dąb szklenie: Delta belgijska piaskowana

DW01 DW02 DW DW 0243 materiał: dąb kolor: dąb/dąb szklenie: Delta belgijska piaskowana www.batpol.com DW01 kolor: czereśnia/sh b/b szklenie: Bambo b/b DW 0120 DW 0121 DW 0122 DW 0121 DW 0240 DW 0241 DW 0243 DW 0244 DW02 DW 0243 materiał: dąb kolor: dąb/dąb szklenie: Delta belgijska piaskowana

Bardziej szczegółowo

ALUMINIOWE DRZWI BOCZNE I GARAŻOWE

ALUMINIOWE DRZWI BOCZNE I GARAŻOWE ALUMINIOWE DRZWI BOCZNE I GARAŻOWE BEZPIECZNE I ELEGANCKIE DRZWI DO GARAŻU Aluminiowe drzwi boczne najczęściej znajdują zastosowanie jako wygodne, dodatkowe wejście do garażu wyposażonego w bramę segmentową

Bardziej szczegółowo

Drzwi OKNOPLAST to ozdoba elewacji budynku. Wyróżnia je klasyczna i ponadczasowa forma oraz nowoczesne rozwiązania stylistyczne.

Drzwi OKNOPLAST to ozdoba elewacji budynku. Wyróżnia je klasyczna i ponadczasowa forma oraz nowoczesne rozwiązania stylistyczne. DRZWI DRZWI Drzwi OKNOPLAST to ozdoba elewacji budynku. Wyróżnia je klasyczna i ponadczasowa forma oraz nowoczesne rozwiązania stylistyczne. Doskonale komponują się w domach wybudowanych w każdym stylu

Bardziej szczegółowo

DRZWI PŁYTOWE EXCLUSIVE WP19 INOX

DRZWI PŁYTOWE EXCLUSIVE WP19 INOX DRZWI PŁYTOWE EXCLUSIVE WP19 INOX DRZWI RAMIAKOWO-PŁYCINOWE 72mm DRZWI RAMIAKOWO-PŁYCINOWE 78mm OPIS TECHNICZNY Materiał: sosna, dąb Konstrukcja: grubość skrzydła 72mm drzwi w systemie przylgowym uszczelnianie

Bardziej szczegółowo

Bramy harmonijkowe Opis techniczny

Bramy harmonijkowe Opis techniczny Informacje ogólne Brama harmonijkowa (składana) przeznaczona jest do użytku w budynkach prywatnych, pomieszczeniach gospodarczych, halach magazynowych i produkcyjnych, warsztatach samochodowych, myjniach

Bardziej szczegółowo

38 db. Drzwi do Twojego mieszkania. Rw= udokumentowany współczynnik izolacji akustycznej

38 db. Drzwi do Twojego mieszkania. Rw= udokumentowany współczynnik izolacji akustycznej udokumentowany współczynnik izolacji akustycznej Rw= 38 db Drzwi do Twojego mieszkania 20 lat doświadczenia oraz ciągła dbałość o uatrakcyjnianie oferty sprawiają, że dziś jesteśmy przedsiębiorstwem o

Bardziej szczegółowo

CENNIK DRZWI ZEWNĘTRZNE SYSTEMU TYMAWA

CENNIK DRZWI ZEWNĘTRZNE SYSTEMU TYMAWA CENNIK DRZWI ZEWNĘTRZNE SYSTEMU TYMAWA 68 Edycja 4/2010 obowiązuje od 19.07.2010r. Bielice 13-330 Krotoszyny Telefony: informacja (056) 47 47 670; dział handlowy (056) 47 47 666, 47 47 671, 47 47 675,

Bardziej szczegółowo

Witamy w świecie drzwi WIŚNIOWSKI

Witamy w świecie drzwi WIŚNIOWSKI Drzwi WIŚNIOWSKI Witamy w świecie drzwi WIŚNIOWSKI Produkujemy z pasją od 25 lat. Marka WIŚNIOWSKI pochodzi od nazwiska jej Założyciela i Właściciela Andrzeja Wiśniowskiego. Jego marzenie o funkcjonalnych,

Bardziej szczegółowo

Poczuj energię miasta

Poczuj energię miasta Poczuj energię miasta ACZEJ niż ZWYKLE InCity to budynek mieszkalny o podwyższonym standardzie blisko centrum Warszawy, na rogu ulic Siedmiogrodzkiej i Karolkowej - w pobliżu Muzeum Powstania Warszawskiego,

Bardziej szczegółowo

OKNA I DRZWI TARASOWE JAKOŚĆ GODNA ZAUFANIA

OKNA I DRZWI TARASOWE JAKOŚĆ GODNA ZAUFANIA OKNA I DRZWI TARASOWE JAKOŚĆ GODNA ZAUFANIA ODKRYJ OKNA I DRZWI WND Okna i drzwi, które powstały z myślą o klientach poszukujących wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań. Wybierając nasze produkty,

Bardziej szczegółowo

RZECZY, NA KTÓRE WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ KUPUJĄC OKNA

RZECZY, NA KTÓRE WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ KUPUJĄC OKNA OKNA I DRZWI Okna do domu RZECZY, NA KTÓRE WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ KUPUJĄC OKNA 7 8 9 0 Wymiarowanie przed złożeniem zamówienia na okna upewnij się, że nie zamierzasz zmienić ich wymiarów i kształtu, wstępnie

Bardziej szczegółowo

Schüco Alu Inside Okna nowej generacji. Energooszczędne systemy okien z PVC

Schüco Alu Inside Okna nowej generacji. Energooszczędne systemy okien z PVC Schüco Alu Inside Okna nowej generacji Energooszczędne systemy okien z PVC 2 Schüco Alu Inside Energooszczędność i design Doskonałe parametry okien Schüco Alu Inside zostały potwierdzone przez niezależne

Bardziej szczegółowo

Bramy harmonijkowe Opis techniczny

Bramy harmonijkowe Opis techniczny Bramy harmonijkowe Opis techniczny www.migas-door.pl Informacje ogólne Brama harmonijkowa (składana) przeznaczona jest do użytku w budynkach prywatnych, pomieszczeniach gospodarczych, halach magazynowych

Bardziej szczegółowo

AReTe HORIZON. Arete Horizon

AReTe HORIZON. Arete Horizon AReTe HORIZON Arete Horizon Horizon to ogrodzenie w nowoczesnym stylu. Zaprojektowane zostało zgodnie z najnowszymi trendami. Idealnie współgra z obiektami współczesnej architektury. Konstrukcja tego typu

Bardziej szczegółowo

U d CENNIK DRZWI ALUMINIOWYCH OPIS WYPOSAŻENIE DRZWI

U d CENNIK DRZWI ALUMINIOWYCH OPIS WYPOSAŻENIE DRZWI OPIS Drzwi zewnętrzne DAKO to zaawansowane rozwiązania technologiczne połączone w bezpieczną, ciepłą i niezawodną całość, dostępne w szerokiej gamie atrakcyjnych i różnorodnych modeli. Parametry użytkowe

Bardziej szczegółowo

Kolekcja DREWMAL NATURA są skrzydła wykonane w klasycznej konstrukcji skrzydła płytowego wykończonego okleinami z naturalnego drewna ( Fornirem

Kolekcja DREWMAL NATURA są skrzydła wykonane w klasycznej konstrukcji skrzydła płytowego wykończonego okleinami z naturalnego drewna ( Fornirem Kolekcja DREWMAL NATURA są skrzydła wykonane w klasycznej konstrukcji skrzydła płytowego wykończonego okleinami z naturalnego drewna ( Fornirem Naturalnym ). Pragniemy zwrócić państwa uwagę że występujące

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY OKIEN OKNA I DRZWI OKNA PCV W SYSTEMIE :

SYSTEMY OKIEN OKNA I DRZWI OKNA PCV W SYSTEMIE : OKNA I DRZWI OKNA PCV W SYSTEMIE : EuroFutur Classic 5 komorowy klasa A szara uszczelka szer. 70mm EuroFutur Elegance zaokrąglone krawędzie 5 komorowy klasa A szara uszczelka szer. 70mm 88 plus profil

Bardziej szczegółowo

Pressato o t a s Drzwi zewnętrzne termoizolacyjne Pressato, swoje wzornictwo zawdzięczają technologii tłoczenia blach na zimno. Dzięki najnowszym maszynom do obróbki blach wzór jest wykonany niezwykle

Bardziej szczegółowo

TO DOTYK NATURY W TWOIM DOMU, WIELOLETNIA HISTORIA ZAKLĘTA W DREWNIANYCH SŁOJACH.

TO DOTYK NATURY W TWOIM DOMU, WIELOLETNIA HISTORIA ZAKLĘTA W DREWNIANYCH SŁOJACH. www.budvar.pl 1 DREWNO TO SZLACHETNY MATERIAŁ O DOSKONAŁYCH WŁAŚCIWOŚCIACH TO DOTYK NATURY W TWOIM DOMU, WIELOLETNIA HISTORIA ZAKLĘTA W DREWNIANYCH SŁOJACH. 2 Budvar Centrum OKNA DREWNIANE OKNA DREWNIANE

Bardziej szczegółowo