windykacja należności

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "windykacja należności"

Transkrypt

1

2 FirmoweWindykacje.pl > Wprowadzenie Strona 1 samodzielna, tania, skuteczna windykacja należności nowoczesny sposób zarządzania postępowaniami PROFESJONALNY PORTAL WINDYKACYJNY Rozbudowane narzędzie do zarządzania postępowaniami windykacyjnymi. Proste i szybkie generowanie pism windykacyjnych potrzebnych na każdym etapie windykacji. Rozbudowane Ostateczne wezwanie do zapłaty, dostosowane do postępowania pozwy sądowe, szczegółowe wnioski o wszczęcie egzekucji, protokoły dokumentujące nieściągalność wierzytelności, dokumenty do przeprowadzenia korekty deklaracji VAT i wiele innych. Portal wyposażony w Bazę wiedzy zawierającą praktyczne porady i informacje o windykacji i sposobach poszukiwania majątku dłużnika, mobilizacji komornika do działań i optymalizacji kosztów. Ponadto, do dyspozycji Użytkowników pozostają Giełda wierzytelności i Baza firm windykacyjnych. PRZYŚPIESZENIE WINDYKACJI Automatyczne wykonywanie przez portal wielu powtarzalnych czynności skraca czas potrzebny do przygotowania dokumentów windykacyjnych. Zwiększa się wydajność oraz skuteczność windykacji, która pozytywnie wpływa na sytuację finansową każdego przedsiębiorstwa. MOBILNOŚĆ I WYGODA Windykację należności może prowadzić każdy, bez względu na wykształcenie i posiadane doświadczenie. Windykacja nie jest skomplikowana. To proste! OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY Wszystkie pisma udostępniane są w stałych cenach bez względu na wartość przedmiotu sporu. Portal nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat za skuteczne odzyskanie pieniędzy. Gwarantuje to przewidywalność kosztów oraz zapewnia tanią i skuteczną windykację należności.

3 FirmoweWindykacje.pl > Korzyści Strona 2 poznaj korzyści i możliwości samodzielnej windykacji pozbądź się ograniczeń i zadbaj o swoją sytuację finansową SZYBKOŚĆ WINDYKACJI Wygenerowanie potrzebnego pisma odbywa się w sposób intuicyjny. Użytkownik posiada dostęp do Panelu użytkownika, w którym wpisuje odpowiednie dane do Bazy danych, a następnie przy wykorzystaniu wcześniej wprowadzonych danych uzupełnia prosty formularz zakupu pisma. Czas potrzebny do wygenerowania wezwania, pozwu sądowego lub wniosku egzekucyjnego to średnio 5 minut. Raz wpisane dane o dłużniku, jego zaległościach, adresy sądów i komorników są wykorzystywane przez portal bez konieczności ponownego ich uzupełniania i umieszczania w kolejnych pismach. Usprawnia to znacząco tworzenie pism potrzebnych na kolejnych etapach windykacji danego dłużnika. PEŁNA SAMODZIELNOŚĆ Wierzyciel może prowadzić działania windykacyjne w dowolnym momencie, nawet wieczorem w domu z dostępem do Internetu. Osoba prowadząca postępowanie ma dostęp do swoich postępowań windykacyjnych przez 24 godziny na dobę z każdego miejsca na Ziemi z dostępem do Internetu. BRAK OGRANICZEŃ Zakup pism odbywa się przy wykorzystaniu płatności elektronicznych, dzięki czemu Użytkownik od razu otrzymuje gotowe pismo do wydrukowania, bez konieczności czekania. Wszystkie wygenerowane pisma wystarczy podpisać i wysłać do dłużnika lub sądu wraz z ewentualnymi załącznikami. SKUTECZNOŚĆ PISM Według przeprowadzonych badań, skuteczność oferowanych przez portal pism wynosi blisko 80% skuteczności w odzyskiwaniu należności. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form windykacji w Polsce.

4 FirmoweWindykacje.pl > Zasady windykacji Strona 3 założenia skutecznej windykacji szybkość i konsekwencja nie pozwól innym decydować o Twoich finansach SZYBKOŚĆ DZIAŁAŃ Wraz z terminem opóźnienia w płatnościach spada skuteczność późniejszej windykacji. Tylko szybko rozpoczęte działania pozwalają zabezpieczyć interes Wierzyciela i szybko odzyskać pieniądze od dłużnika. Windykację można rozpocząć od monitoringu płatności i przypominania klientom o zbliżającym się terminie płatności zanim staną się dłużnikami. KONSEKWENCJA W sytuacji, gdy jeden sposób prowadzenia windykacji okaże się nieskuteczny, należy przejść do następnego etapu odzyskiwania długów. Nie ma nic gorszego niż wysyłanie wielu ponagleń do dłużnika o identycznej treści. Wystarczy jedno, skutecznie dostarczone wezwanie do zapłaty, by następnie skierować pozew do sądu i zabezpieczyć swoje należności nakazem zapłaty. UNIKANIE PRZEDAWNIENIA Wcześniej rozpoczęte działania windykacyjne chronią wierzyciela przed przedawnieniem roszczenia. By uniknąć przedawnienia warto skierować pozew do sądu lub podpisać z dłużnikiem ugodę pozasądową. INFORMACJE O DŁUŻNIKU Na każdym etapie windykacji należy zbierać informacje o majątku dłużnika. Numery rachunków bankowych, informacje o samochodach, maszynach i wyposażeniu biura są bardzo przydatne przy wszczynaniu egzekucji komorniczej po uzyskaniu nakazu zapłaty. NAWYKI I PROCEDURY Wierzyciel na każdym etapie współpracy z klientem musi mieć na uwadze ochronę swoich pieniędzy. Należy zbierać dokumenty rejestrowe klientów oraz dbać o pisemne uzgodnienia między stronami. Każdy, nawet pozornie nieważny element może okazać się kluczowy podczas prowadzonej windykacji.

5 Oferta dla Biur rachunkowych Biura rachunkowe posiadają wszystkie informacje o sytuacji finansowej swoich klientów i ich należnościach. Informacje te mogą być podstawą do rozszerzenia swoich usług księgowych o usługi windykacji należności. Wbrew pozorom, windykacja nie jest skomplikowana, a biuro rachunkowe może pozyskać w ten sposób nowych klientów, których będzie mogło kompleksowo obsługiwać i dbać o ich finanse.

6 FirmoweWindykacje.pl > Oferta dla biur rachunkowych Strona 5 poszerzenie oferty wykorzystanie informacji pozyskanie nowych klientów do kompleksowej obsługi POSZERZENIE OFERTY Biura rachunkowe posiadają szczegółowe informacje dotyczące należności swoich klientów. Niestety nie wszystkie biura rachunkowe wykorzystują swój potencjał i nie oferują swoim klientom usług windykacyjnych. Poszerzenie oferty biura o usługi windykacyjne pozwala zwiększyć jakość świadczonych usług i pozyskać nowych klientów. NISKIE KOSZTY Koszt wykorzystania portalu w działalności biura rachunkowego jest znikomy, dzięki wykorzystaniu automatyzacji portalu. Ceny pism nie zależą od wartości przedmiotu sporu, a portal nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji. Biuro może łatwo określić koszty wykorzystania portalu, które są znacznie niższe, niż przychód z obsługi klienta. Taka sytuacja poprawia również płynność finansową biura rachunkowego. BRAK WYMOGU DOŚWIADCZENIA Windykacja należności nie jest skomplikowana i nie jest wymagane w niej jakiekolwiek doświadczenie. Każdy może rozpocząć swoją przygodę z windykacją. To proste! DUŻA BAZA DANYCH Każdy Użytkownik portalu posiada własną bazę swoich klientów oraz dłużników. Podczas generowania pism portal wykorzystuje wpisane wcześniej dane, dzięki czemu windykator nie musi wielokrotnie uzupełniać tych samych danych w formularzach. FORMULARZE DLA BIUR RACHUNKOWYCH Portal windykacyjny pozwala generować dokumenty potrzebne podczas procedury korekty deklaracji podatku VAT w związku z tzw. złymi długami. Pisma te uwzględniają wszystkie etapy tej procedury począwszy od zawiadomienia dłużnika o zamiarze dokonania korekty. Windykacją w biurze rachunkowym może zajmować się każdy pracownik. Rozwiązań do ewentualnych problemów i komplikacji można poszukiwać w Bazie wiedzy na stronach portalu.

7 Podsumowanie Oferowane przez portal Wzory pism Portal umożliwia szybkie i tanie generowanie wezwań do zapłaty, pozwów sądowych, wniosków do komornika oraz innych pism windykacyjnych. Średni czas potrzebny do wygenerowania pisma to około 5 minut. Serwis automatycznie wykonuje czasochłonne i powtarzalne czynności, dzięki czemu generowanie pism jest wyjątkowo sprawne i łatwe.

8 FirmoweWindykacje.pl > Wzory pism Strona 7 wysoka i sprawdzona skuteczność generowanych pism BLISKO 80% SKUTECZNOŚĆ WINDYKACJI W trakcie prowadzonych przez nas badań, oferowane przez portal autorskie Ostateczne wezwanie do zapłaty odznaczało się blisko 80% skutecznością w odzyskiwaniu należności. Przy wyjątkowo niskim koszcie zakupu tego wezwania, jest to jedna z najtańszych i skutecznych ofert windykacyjnych na rynku w Polsce. AUTOMATYZACJA TWORZENIA PISM Wszystkie powtarzalne i czasochłonne czynności, jak chociażby aktualizacja wartości odsetek na dzień generowania pisma, wykonywane są przez oprogramowanie portalu, dzięki czemu użytkownik oszczędza czas potrzebny na stworzenie odpowiednich dokumentów. PISMA SPRAWDZONE W PRAKTYCE Wszystkie oferowane przez portal windykacyjny pisma zostały sprawdzone w praktyce, dzięki czemu zapewniają wysoką jakość oraz skuteczność w prowadzeniu windykacji należności. GOTOWOŚĆ DO UŻYCIA Wygenerowane w portalu pisma są gotowe do użycia. Po ich wydrukowaniu wystarczy je podpisać i z odpowiednimi załącznikami jeśli to konieczne, wysłać do dłużnika, sądu, komornika lub urzędu skarbowego. PRZYKŁADOWE OPISY OFEROWANYCH PISM Ostateczne wezwanie do zapłaty Blisko 80% skuteczność w windykacji należności. Wyjątkowo rozbudowane i mobilizujące dłużników do płatności. Pozew sądowy Zgodny z wszystkimi wymogami prawa, może być używany przez wierzycieli jak i ich pełnomocników. Wniosek o wszczęcie egzekucji komorniczej Precyzyjnie określa wartość należności oraz przedmiot egzekucji z majątku dłużnika.

9 Narzędzia windykacyjne w 1 miejscu Pozostałe usługi Giełda wierzytelności jest jednym z często wykorzystywanych sposobów windykacji należności. Szybka sprzedaż długu pozwala szybko odzyskać pieniądze i zaoszczędzić czas. Baza wiedzy jest zbiorem praktycznych porad i informacji o windykacji należności, z której korzystać może każdy wierzyciel i windykator bezpłatnie. W razie problemów z własną windykacją, w Bazie firm windykacyjnych można znaleźć oferty firm gotowych do przejęcia windykacji i dalszego prowadzenia spraw.

10 FirmoweWindykacje.pl > Pozostałe usługi Strona 9 szeroka oferta portalu publiczny dostęp wszystko w 1 miejscu BAZA WIEDZY WINDYKACYJNEJ Bezpłatny dostęp do wielu praktycznych porad i informacji o windykacji należności. Wszystkie artykuły podzielone są na etapy windykacji, by usprawnić Użytkownikom poszukiwanie interesujących ich informacji. BAZA FIRM WINDYKACYJNYCH Każdy wierzyciel może znaleźć w niej profesjonalnego pełnomocnika, który przejmie prowadzenie jego sprawy i pomoże mu w odzyskaniu niezapłaconych przez dłużnika pieniędzy. Baza firm została podzielona na kilka rodzajów firm, by usprawnić wierzycielom poszukiwanie odpowiedniego pełnomocnika. GIEŁDA WIERZYTELNOŚCI Szybki sposób na sprzedaż wierzytelności i odzyskanie pieniędzy bez zbędnych formalności. Portal codziennie aktualizuje wartość odsetek, by potencjalni kupcy posiadali aktualne informacje o sprzedawanych wierzytelnościach. Kontakt sprzedawcy i kupujących odbywa się bez jakichkolwiek pośredników, dzięki czemu sprzedaż nie jest obarczona opłatami lub prowizjami. UMOWA CESJI WIERZYTELNOŚCI To umowa cywilnoprawna zawierana pomiędzy wierzycielem a osobą trzecią (nabywcą wierzytelności), która wchodzi we wszystkie prawa i obowiązki dotychczasowego wierzyciela. W praktyce, umowa ta najczęściej jest umową odpłatną. Nabywca kupuje od dotychczasowego wierzyciela zobowiązanie dłużnika, by następnie samemu prowadzić windykację przeciwko dłużnikowi. W większości przypadków, do podpisania takiej umowy nie jest potrzebna zgoda dłużnika. Warto jednak pamiętać o prawidłowym powiadomieniu dłużnika o podpisaniu takiej umowy.

11 Intuicyjna i sprawna Obsługa dla każdego Portal windykacyjny zbudowany jest z różnych narzędzi windykacyjnych, które obsługiwane są przez intuicyjny Panel użytkownika. Każdy element portalu jest wyraźnie zaznaczony, co znacząco usprawnia obsługę windykacji. Serwis posiada również Instrukcję obsługi portalu wraz z obrazkami sytuacyjnymi. Do dyspozycji Użytkowników pozostaje również Biuro Obsługi Klienta.

12 FirmoweWindykacje.pl > Panel użytkownika Strona 11 czytelny panel użytkownika intuicyjna obsługa biuro obsługi klienta CZYTELNY PANEL UŻYTKOWNIKA Portal windykacyjny podzielony jest na kilka narzędzi windykacyjnych (Formularze, Artykuły, Giełda wierzytelności, Baza firm windykacyjnych itp.). Każde narzędzie jest opisane i umieszczone w widocznym miejscu na stronie, by usprawnić poruszanie się Użytkownika na stronie. Portal windykacyjny jest pozbawiony jakichkolwiek reklam zewnętrznych, dzięki czemu zachowuje swój profesjonalny charakter i nie utrudnia pracy Użytkownikom portalu. WIERZYCIEL I PEŁNOMOCNIK Pisma mogą być generowane na potrzeby własne lub na potrzeby osób trzecich. Użytkownik może generować pisma jako pełnomocnik swoich klientów, dzięki czemu poszerza lub usprawnia zakres swoich usług. Generowanie pism dla osób trzecich odbywa się w ramach jednego Konta użytkownika i nie wymaga dodatkowych opłat, związanych z reprezentacją swoich klientów. LISTA ZAKUPIONYCH PISM Użytkownik może wielokrotnie drukować zakupione przez siebie pisma, dzięki czemu może na bieżąco śledzić historię swoich windykacji. Lista zakupionych pism zawiera informację o wierzycielu oraz dłużniku danego pisma, co usprawnia poruszanie się pomiędzy zakupionymi pismami. EDYCJA WPISÓW I OGŁOSZEŃ Każdy wpis do Bazy firm windykacyjnych i każde ogłoszenie na Giełdzie wierzytelności może być edytowane i poprawiane przez jego właściciela. Ponadto, przed upływem ważności ogłoszenia lub wpisu, portal powiadomi właściciela wpisu o możliwości przedłużenia jego ważności. BIURO OBSŁUGI KLIENTA Portal wyposażony jest w Instrukcję obsługi oraz odpowiedzi na Najczęściej zadawane pytania (FAQ). W przypadku pojawienia się jednak innych problemów lub wątpliwości, każdy Użytkownik może się zwrócić do Biura Obsługi Klienta za pośrednictwem wiadomości , gdzie uzyska szybką i precyzyjną pomoc przy obsłudze portalu.

13 FirmoweWindykacje.pl > Zamówienia Strona 12 prosty sposób dokonywania zakupów bezpieczne płatności automatyczne wystawianie e-faktur KOSZYK ZAMÓWIEŃ Wszystkie pisma, jak również ogłoszenia i wpisy do Bazy firm windykacyjnych można umieszczać w Koszyku zamówień, dzięki czemu Użytkownik może na bieżąco kontrolować swoje koszty i dokonywać jednorazowych płatności za umieszczone w Koszyku usługi. KUPONY RABATOWE Użytkownik może otrzymać Kupony rabatowe, które może wykorzystywać przy dokonywaniu kolejnych zakupów. Kupony mogą być przyznawane indywidualnie lub grupowo, a informacje o nich można znaleźć w różnych materiałach promocyjnych portalu lub w indywidualnych wiadomościach przesłanych do Użytkownika. ZAMÓWIENIE I PŁATNOŚĆ Zamówienie odbywa się po zatwierdzeniu usług umieszczonych w Koszyku. Użytkownik przenoszony jest do panelu płatności elektronicznych, dzięki którym szybko i bezpiecznie dokonuje zapłaty za dokonane zakupy. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa system i pracownicy Przelewy24.pl. E-FAKTURY Z chwilą dokonania zakupów i zatwierdzenia płatności elektronicznej przez system, portal generuje e-fakturę dla Użytkownika, uwzględniającą wszystkie zakupione usługi. OTRZYMANIE ZAKUPIONYCH PISM Użytkownik z chwilą dokonania płatności i zatwierdzenia jej przez system portalu otrzymuje dostęp do zakupionych przez siebie pism, wpisów i ogłoszeń. Obsługa Użytkownika odbywa się bez ingerencji Administratora portalu, dzięki czemu Użytkownik obsługiwany jest bez jakichkolwiek opóźnień. Zakupione pisma po wydrukowaniu wystarczy podpisać i wysłać do dłużnika, sądu, komornika lub urzędu skarbowego. Pisma można również przesyłać w wersji elektronicznej do klientów lub osób trzecich, co znacząco usprawnia i przyśpiesza prowadzenie windykacji.

14

Regulamin sklepu CYFROWE.PL

Regulamin sklepu CYFROWE.PL Regulamin sklepu CYFROWE.PL z Zasadami Sprzedaży i Polityką Prywatności W związku z nałożonym przez Ustawodawcę obowiązkiem informowania Konsumenta o obowiązujących w momencie zakupu zasadach sprzedaży

Bardziej szczegółowo

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu ABC Biznesu Jak założyć sklep internetowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. W jakiej branży założyć sklep internetowy / 4 1.1. Kim są klienci sklepu internetowego? / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4

Bardziej szczegółowo

Navireo - Informacje podstawowe

Navireo - Informacje podstawowe Navireo - Informacje podstawowe Navireo to zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie. Przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, które poszukują nowoczesnego i niezawodnego narzędzia usprawniającego

Bardziej szczegółowo

Nowy Przewodnik po Panelu Klienta AZ.pl

Nowy Przewodnik po Panelu Klienta AZ.pl Nowy Przewodnik po Panelu Klienta AZ.pl 1 SPIS TREŚCI SPIS TREŚCI... 2 WPROWADZENIE... 4 KORZYSTANIE Z PRZEWODNIKA PO PANELU KLIENTA... 6 LOGOWANIE... 7 BUDOWA PANELU KLIENTA... 9 MOJE DOMENY... 13 ZMIANA

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA na sprzedaż i wdrożenie programu komputerowego FOX

OFERTA HANDLOWA na sprzedaż i wdrożenie programu komputerowego FOX Wrocław 2006 OFERTA HANDLOWA na sprzedaż i wdrożenie programu komputerowego FOX Zespół NetCRM tel. 071 341 96 35 e-mail: office@netcrm.pl www: www.netcrm.pl SPIS TREŚCI System FOX bo liczy się efekt!...4

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie. Może być z powodzeniem stosowany również

Bardziej szczegółowo

Poradnik minimalizacji ryzyka

Poradnik minimalizacji ryzyka Czy kiedy podpisujesz bardzo ważna umowę z kontrahentem jesteś pewien, że można mu zaufać? Z nierzetelnym lub niewypłacalnym klientem zetknęła się chyba każda działająca na polskim rynku firma. Pamiętaj,

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług oraz korzystania ze sklepu internetowego HZW Agropref

Regulamin świadczenia usług oraz korzystania ze sklepu internetowego HZW Agropref Regulamin świadczenia usług oraz korzystania ze sklepu internetowego HZW Agropref 1. Warunki ogólne 1.1. Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem ) określa zasady świadczenia i korzystania ze sklepu

Bardziej szczegółowo

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI OFERTA WSPÓŁPRACY

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI OFERTA WSPÓŁPRACY Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Stachowiak WINDYKACJA NALEŻNOŚCI OFERTA WSPÓŁPRACY Kancelaria: Biuro Windykacji: Rynek 46/47 lok. 5 ul. Sztabowa 76B 60-116 Wrocław 53-310 Wrocław tel. (071) 369 90 70

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ASAJ

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ASAJ 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ASAJ Sklep internetowy dostępny na stronie internetowej pod adresem http://www.sklep.asaj.pl/ prowadzony jest przez ASAJ Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

Bardziej szczegółowo

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika Spis treści Wstęp... 3 Przygotowanie do korzystania z Systemu Internetowego Banku BPH... 4 Zasady bezpieczeństwa przy korzystaniu z Systemu Internetowego

Bardziej szczegółowo

Poradnik kredytowy Publikacja: 29.06.2015

Poradnik kredytowy Publikacja: 29.06.2015 Poradnik kredytowy Publikacja: 29.06.2015 Parę słów o nas: Lexperto tworzy zespół wykwalifikowanych prawników oraz współpracujący z nim sztab doradców. Dzięki ich pomocy udało nam się pomóc już 20 000

Bardziej szczegółowo

banking, insurance & capital markets System obsługi faktoringu Comarch Factoring 2.0

banking, insurance & capital markets System obsługi faktoringu Comarch Factoring 2.0 banking, insurance & capital markets System obsługi faktoringu Comarch Factoring 2.0 Banking, Insurance and Capital Markets 2 Najwyższa jakość obsługi faktoringu Na najwyższą na rynku najwyższą jakość

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie.

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA systemowa MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION

PLATFORMA systemowa MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION PLATFORMA systemowa PLATFORMA SYSTEMOWA Platforma systemu Microsoft Business Solutions Navision bazuje na sprawnym współdziałaniu wielu technologii informatycznych.

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

SPRAWNIEJSZA FIRMA, SZYBSZY ROZWÓJ

SPRAWNIEJSZA FIRMA, SZYBSZY ROZWÓJ Krótki opis rozwiązania SAP SAP Business One SPRAWNIEJSZA FIRMA, SZYBSZY ROZWÓJ KORZYSTNA CENOWO APLIKACJA DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM Aplikacja SAP Business One to jedno rozwiązanie o przystępnej cenie

Bardziej szczegółowo

OFERTA. I. Produkty i usługi II. Rozwiązania III. System IV. Cenniki

OFERTA. I. Produkty i usługi II. Rozwiązania III. System IV. Cenniki Biuro Obsługi Klienta Dotpay ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków tel.: +48 12 688-26-00 faks: +48 12 688-26-99 email: biuro@dotpay.pl OFERTA I. Produkty i usługi II. Rozwiązania III. System IV. Cenniki SPIS

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego

Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego shopgold instrukcja obsługi panelu zarządzania Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego Najbardziej aktualną wersję instrukcji możecie Państwo wygenerować

Bardziej szczegółowo

NOTA INFORMACYJNA SPÓŁKI KANCELARIA MEDIUS SPÓŁKA AKCYJNA

NOTA INFORMACYJNA SPÓŁKI KANCELARIA MEDIUS SPÓŁKA AKCYJNA NOTA INFORMACYJNA SPÓŁKI KANCELARIA MEDIUS SPÓŁKA AKCYJNA sporządzona na potrzeby wprowadzenia obligacji serii A do obrotu na Catalyst prowadzonym jako alternatywny system obrotu przez Giełdę Papierów

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po systemie bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego ipkonet

Przewodnik po systemie bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego ipkonet Przewodnik po systemie bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego ipkonet SPIS TREŚCI DZIEŃ DOBRY...3 I. WYMAGANIA TECHNICZNE...4 Podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z ipkonet... 5 II. POCZĄTEK...5

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO. MasterTools. obowiązujący od 25.12.2014r. I. POSTANOWIENIA OGÓLNE.

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO. MasterTools. obowiązujący od 25.12.2014r. I. POSTANOWIENIA OGÓLNE. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO MasterTools obowiązujący od 25.12.2014r. I. POSTANOWIENIA OGÓLNE. 1. Pojęcia zaznaczone poniżej pogrubioną czcionką i użyte w Regulaminie mają następujące znaczenie: Formularz

Bardziej szczegółowo

Możliwości podstawowe systemu ISOF

Możliwości podstawowe systemu ISOF Możliwości podstawowe systemu ISOF Copyright 2006-2015 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji

Bardziej szczegółowo

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4 Informacje o systemie Comarch ERP Altum Wersja: 5.4 Spis treści 1. Informacje ogólne... 6 2. Funkcjonalność Comarch ERP Altum w pigułce... 6 3. Elastyczność i otwartość systemu... 9 3.1. Ergonomia, interfejs

Bardziej szczegółowo

Spotkanie nr 3 Kredyty jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową?

Spotkanie nr 3 Kredyty jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową? Scenariusz pilotażowy dla prowadzącego spotkanie O finansach w bibliotece Spotkanie nr 3 Kredyty jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową? Styczeń 2014 Cele zajęć : przypomnienie wiadomości o podstawowych

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA systemowa MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION

PLATFORMA systemowa MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION PLATFORMA systemowa PLATFORMA SYSTEMOWA Platforma systemu Microsoft Business Solutions Navision bazuje na sprawnym współdziałaniu wielu technologii informatycznych.

Bardziej szczegółowo

Sprzedaż online za granicą aspekty prawne i ekonomiczne. Whitepaper

Sprzedaż online za granicą aspekty prawne i ekonomiczne. Whitepaper Sprzedaż online za granicą aspekty prawne i ekonomiczne Spis treści Wprowadzenie... 3 I. Aspekty prawne sprzedaży online za granicą: prawo właściwe dla sprzedaży na odległość... 3 1. Często popełniane

Bardziej szczegółowo

JAK W PRAKTYCE ZAŁOŻYĆ I PROWADZIĆ BIURO RACHUNKOWE

JAK W PRAKTYCE ZAŁOŻYĆ I PROWADZIĆ BIURO RACHUNKOWE JAK W PRAKTYCE ZAŁOŻYĆ I PROWADZIĆ BIURO RACHUNKOWE AUTOR OPRACOWANIA ANNA WELSYNG RADCA PRAWNY, DORADCA PODATKOWY I. Prawne wymogi związane z założeniem biura rachunkowego Wybór formy prawnej prowadzenia

Bardziej szczegółowo

Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać

Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać 30 OPROGRAMOWANIE DLA MSP Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać Oferta rynkowa systemów dostępnych w modelu SaaS jest w Polsce coraz bogatsza, porównywalna do innych krajów Europy Zachodniej, choć

Bardziej szczegółowo

Rynek zarządzania wierzytelnościami w Polsce oraz perspektywy jego rozwoju do 2014 roku

Rynek zarządzania wierzytelnościami w Polsce oraz perspektywy jego rozwoju do 2014 roku Rynek zarządzania wierzytelnościami w Polsce oraz perspektywy jego rozwoju do 2014 roku Warszawa Październik 2010 Spis treści: Wprowadzenie... 3 1. Podstawowe aspekty zjawiska nieregulowania zobowiązań...

Bardziej szczegółowo