Warsztaty z biomechaniki z dr T. Mulliganem - wyjazd do USA

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Warsztaty z biomechaniki z dr T. Mulliganem - wyjazd do USA"

Transkrypt

1 Warsztaty z biomechaniki z dr T. Mulliganem - wyjazd do USA Termin: 21 maja 3 czerwca 2014r. Szczegółowy plan wyjazdu: 1 dzień (21.05) Warszawa - San Francisco Spotkanie grupy na lotnisku w Warszawie. Przelot przez Frankfurt do San Francisco. Przejazd do hotelu. Z oddali będzie można zobaczyć słynny na całym świecie most Golden Gate, dostojnie prezentujący się nad panoramą miasta. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg. 2 dzień (22.05) San Francisco Śniadanie w hotelu. Całodniowe zwiedzanie miasta, podczas którego zobaczymy najważniejsze punkty charakterystyczne dla tego regionu: Union Square, Lombard Street, Chinatown, Ghirardelli Square, Alamo Square, Fisherman s Wharf, Golden Gate Park oraz mosty Golden Gate i Bay Bridge. Podczas zwiedzania czeka nas również przejazd kultowym tramwajem Cable Car. Czas wolny na lunch. Popołudniowy przejazd do Doliny Napa, gdzie odwiedzimy lokalne winnice i dowiemy się ciekawostek na temat produkcji kalifornijskich win. Podczas wizyty w winnicach będzie możliwość degustacji win. Nocleg w San Francisco.

2 3 dzień (23.05) San Francisco - Las Vegas Śniadanie w hotelu. Poranna wizyta w słynnym więzieniu Alcatraz, w którym odsiadywał swój wyrok Al Capone. Na wyspie znajduje się również latarnia morska oraz fort wojskowy. Jeśli nie będzie mglistej pogody, to z tego miejsca będziemy mogli zobaczyć najpiękniejszy widok na zatokę San Francisco. Następnie czeka nas transfer na lotnisko oraz przelot do Las Vegas. Las Vegas. Transfer do hotelu przez rozświetlone miasto, które jest najjaśniejszym punktem pustynnej Nevady. Na początku XX wieku Las Vegas jeszcze nawet nie istniało, a teraz jest miejscem, które zamieszkuje dwa miliony ludzi i jest odwiedzane przez 37 milionów ludzi rocznie. Podczas przejazdu zatrzymamy się przy charakterystycznym znaku Welcome to Las Vegas, gdzie będzie okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć. Popołudniowe zwiedzanie kasyn w mieście. Można będzie zobaczyć kasyna stylizowane na kanały Wenecji, bogate architektonicznie uliczki Rzymu, napić się aromatycznej kawy w paryskiej kamienicy, jak również zawitać do nowojorskiego pubu. Nocleg w hotelu. 4 dzień (24.05) Las Vegas Śniadanie w hotelu. Przejazd nad słynną Tamę Hoovera, która jest najczęściej filmowaną tamą świata. Grała w dziesiątkach hollywoodzkich produkcji. Jest bez wątpienia jednym z cudów dwudziestowiecznej inżynierii, jak również jednym z najbardziej spektakularnych projektów hydrotechnicznych na świecie. Dzięki niej oddalone o zaledwie 25 km Las Vegas z sennego miasteczka stało się tętniąca dzisiaj życiem metropolią. Czas wolny na zakupy w pobliskim centrum outletów, gdzie znajdziemy sklepy patronackie najsłynniejszych projektantów mody takich, jak Calvin Klein, Coach, Guess, Kenneth Cole, Michael Kors i wielu innych. Dla chętnych, w godzinach wieczornych, proponujemy zobaczenie jednego z najsłynniejszych show w Las Vegas - show Davida Copperfielda. Ten znany na całym świecie iluzjonista dostarcza niezwykłej rozrywki i pozostawia publiczność w oniemieniu. Nocleg w hotelu.

3 5 dzień (25.05) Las Vegas - St. George Śniadanie w hotelu. Całodniowa wizyta w Parkach Narodowych Zion i Bryce. Podczas zwiedzania Parku Zion będziemy upajać się przepięknymi formacjami skalnymi, stworzonymi przez naturę. Tutaj będziemy chodzić dróżkami starożytnych ludzi i pierwszych osadników oraz obserwować masywne formacje piaskowców w kolorach kremu, różu i czerwieni, które zatapiają się w głębokim błękicie nieba. Spróbujemy swojej odwagi przeciskając się przez wąskie przesmyki kanionów, obserwując unikalną roślinność i różnorodne gatunki zwierząt. Kontynuując naszą wyprawę odwiedzimy Bryce Canyon, który zasłynął na całym świecie swoją unikalną geologią oraz licznymi amfiteatrami, wyrzeźbionymi w skałach. Nocleg w St. George. 6 dzień (26.05) St. George - Flagstaff Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Antelope Canyon, który jest najczęściej odwiedzanym i najczęściej fotografowanym kanionem w południowo-zachodniej części Ameryki. Następnie zapraszamy na rejs po Lake Powell, podczas którego zobaczymy najpiękniejsze widoki tego jeziora. W drodze przejazdu do Flagstaff zatrzymamy się przy Horseshoe Bend, które jest najpopularniejszym miejscem na rzece Kolorado. Nocleg we Flagstaff.

4 7 dzień (27.05) Flagstaff Śniadanie w hotelu. Tego dnia czeka nas zwiedzanie Południowej Krawędzi Wielkiego Kanionu, który jest jednym z najwspanialszych cudów natury ziemi. Staniemy na jego krawędzi, podziwiając jego ogrom i oszałamiające piękno. Jest to niezapomniane przeżycie. Kanion został wyrzeźbiony przez rzekę Kolorado miliony lat temu, rozciąga się na długości ponad 400 kilometrów i stanowi najgłębszy przełom rzeki na świecie. Dla chętnych piesza wycieczka szlakiem Bright Angel Trail, prowadzącym w głąb kanionu do Plateau Point, skąd rozciąga się widok na rzekę Kolorado. Nocleg we Flagstaff. 8 dzień (28.05) Flagstaff - Phoenix Śniadanie w hotelu. Przejazd przez pustynię Sedona, gdzie będziemy oglądać czerwone formacje piaskowców, których kolor zmienia się w zależności od intensywności wschodzącego lub zachodzącego słońca. Miejsce to bardzo inspiruje duchowo oraz oferuje niezliczone trasy dla piechurów oraz rowerzystów. Nocleg w Phoenix, w hotelu Embassy Suites, gdzie po intensywnym zwiedzaniu parków narodowych będziemy mogli się ochłodzić w hotelowym basenie i odpocząć przed kursem. Kolacja w lokalnej restauracji z dr Thomasem Mulliganem.

5 9 dzień (29.05) Phoenix Śniadanie. Warsztaty ortodontyczne. Kolacja w lokalnej restauracji. 10 dzień (30.05) Phoenix-Nowy Jork Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko oraz przelot do Nowego Jorku jednego z najczęściej odwiedzanych miast, zarówno przez turystów, jak i ludzi biznesu. To tu na ulicach można spotkać tłumy ludzi, żółte taksówki i sięgające chmur wieżowce. Miasto pełne dynamiki, migających świateł, bombastycznych billboardów oraz nieskrywanej miejskiej energii. Nowy Jork to miasto, w którym spełniają się marzenia. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg. 11 dzień (31.05) Nowy Jork Śniadanie w hotelu. Całodniowe zwiedzanie Nowego Jorku rozpoczniemy od zwiedzania Dolnego Manhattanu, dzielnicy finansowej, charakteryzującej się ulicą Wall Street i słynnym budynkiem Giełdy Nowojorskiej (NYSE). Następnie czeka nas wizyta w Memorial 9/11, które zostało poświęcone pamięci ofiar zamachów terrorystycznych na World Trade Center. Potem wizyta w Battery Park, skąd ukaże nam się widok na symbol Nowego Jorku - Statuę Wolności. Spacer po Chinatown pozwoli nam odczuć osobliwą atmosferę i kulturę tego miejsca. Następnie przeniesiemy się w górę miasta, gdzie zobaczymy Flatiron Building. Okolice Uptown jak potocznie jest nazywany Górny Manhattan oferują widoki na najsłynniejsze drapacze chmur. Wizyta na Times Square i w teatralnej dzielnicy Broadway ukaże nam codzienność tego miejsca, które jest gwarne, kolorowe, bogate kulturowo i etnicznie. Zapraszamy również na zwiedzanie katedry Św. Patryka, Rockefeller Center oraz Central Parku, który jest uznawany za oazę spokoju i relaksu Nowego Jorku. Wieczorem, dla chętnych, wizyta na przedstawieniu teatralnym na Broadwayu. Z najbardziej polecanych proponujemy musicale Mamma Mia lub Chicago. Nocleg w hotelu.

6 12 dzień (01.06) Nowy Jork Śniadanie w hotelu. Dzień rozpoczniemy od wjazdu na Empire State Building, skąd będziemy mogli oglądać widok na miasto i pobliskie okolice. Zwiedzanie miasta. Popołudniowa wizyta w Intrepid Museum, które znajduje się na pokładzie lotniskowca. Tam będziemy mogli zobaczyć okręt podwodny USS Growler oraz eksponaty samolotów i śmigłowców. Częścią kolekcji są, między innymi, polski MiG-21 PFM czy samolot pasażerski Concorde. Nocleg. 13 dzień (02.06) Nowy Jork Śniadanie. Czas wolny na zakupy. Transfer na lotnisko. Przelot do Warszawy przez Frankfurt. 14 dzień (03.06) Warszawa Przylot do Warszawy.

7 Cena za wyjazd dla grupy min. 15 osób zł Cena zawiera: - przelot Warszawa-San Francisco, Nowy Jork-Warszawa (przez Frankfurt) możliwa dopłata do klasy biznes - wewnętrzne przeloty zgodnie z programem - transport na całej trasie wyjazdu - zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach 2-osobowych możliwa dopłata do pokoju 1-osob w kwocie ok zł - opłatę za 1-dniową konferencję z dr T. Mulliganem na temat biomechaniki, tłumaczoną na język polski - śniadania - opiekę pilota polskojęzycznego na całej trasie - ubezpieczenie - bilety wstępu na następujące atrakcje: * przejazd Cable Car * wycieczka do winnicy Napa Valley * wycieczka do Alcatraz * wycieczka na zaporę Hoovera * wycieczka do parku Bryce Canyon * wycieczka do Zion National Park * wjazd do Grand Canyon * wycieczka do Antelope Canyon * rejs po jeziorze Powell Lake * wjazd na pustynię Sedona * wejście do Memorial 9/11 * wjazd na Empire State Building * wstęp do Intrepid Museum Cena nie zawiera: - opłaty wizowej - lunchów i kolacji (ok USD/dzień) - opcjonalnych wyjść na show w Las Vegas i na Broadway u - napojów i napiwków - wydatków osobistych Wiza O wizę każdy z uczestników wyjazdu ubiega się osobiście. Konieczne jest do tego indywidualne zarejestrowanie się na stronie ambasady amerykańskiej i umówienie na spotkanie. Możecie Państwo skorzystać z pomocy różnych firm w zakresie wizy amerykańskiej. Pomagają one w uporządkowaniu i przygotowaniu wszelkich dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy. Niektóre z nich jak z Warszawy, udzielą też porad jak odpowiadać na pytania konsula, co zwiększa nasze szanse na uzyskanie wizy. Firma pośrednicząca załatwi za nas wszelkie formalności i umówi nas na rozmowę z konsulem. Ale niestety nikt nas nie może zastąpić przy samej rozmowie na niej trzeba się bowiem pojawić osobiście. Płatności: - wpłata kaucji 1000 zł do dnia 28 lutego 2014 r. w celu rezerwacji miejsc w samolocie - wpłata kwoty 5000 zł do dnia 20 marca 2014 r. - wpłata kwoty 8800 zł do dnia 20 kwietnia 2014 r. Prosimy o dokonanie wpłat na konto Orto Trading, nr konta: Serdecznie zapraszamy Zespół Orto Trading

USA i Kanada WYCIECZKI I WYPOCZYNEK ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN.

USA i Kanada WYCIECZKI I WYPOCZYNEK ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN. WYCIECZKI I WYPOCZYNEK 15 16 USA i Kanada ISSN 1429-3145 ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN. Accredited Agent www.konsorcjum.com.pl www.rezerwujwakacje.com.pl 2015 Trade & Travel Company www.rezerwujwakacje.com.pl

Bardziej szczegółowo

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 KANADA USA ALASKA HAWAJE 2012/2013 ISSN 1429-3145 NAJWIĘKSZA OFERTA NA ORYNKU POLSKIM ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 AMERYKA PÓŁNOCNA SPIS TREŚCI

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie z wyjazdu studenckiego Work&Travel do USA, 2013. Autorzy: Marta Wysocka, Adam Wasilczyk

Sprawozdanie z wyjazdu studenckiego Work&Travel do USA, 2013. Autorzy: Marta Wysocka, Adam Wasilczyk Sprawozdanie z wyjazdu studenckiego Work&Travel do USA, 2013 Autorzy: Marta Wysocka, Adam Wasilczyk 1. PROGRAM WORK&TRAVEL Work&Travel USA jest oficjalnym programem wymiany kulturowej stworzonym i nadzorowanym

Bardziej szczegółowo

Nowy Jork i Miami / USA Międzynarodowy obóz językowy na kampusie w Nowym Jorku lub w Miami. Cena 3 tyg. Nowy Jork od: 10 399 PLN + przelot i program

Nowy Jork i Miami / USA Międzynarodowy obóz językowy na kampusie w Nowym Jorku lub w Miami. Cena 3 tyg. Nowy Jork od: 10 399 PLN + przelot i program Wiek: 12-18 lat Polski opiekun Lekcje: grupy międzynarodowe Kurs: 20 lekcji w tygodniu Zakwaterowanie: Kampus Wyżywienie: 3 posiłki Nowy Jork i Miami / USA Międzynarodowy obóz językowy na kampusie w Nowym

Bardziej szczegółowo

MŁODZIEŻ 2013 PRZYŁĄCZ SIĘ ROZMOWY! EOS LANGUAGES PLUS

MŁODZIEŻ 2013 PRZYŁĄCZ SIĘ ROZMOWY! EOS LANGUAGES PLUS MŁODZIEŻ 2013 PRZYŁĄCZ SIĘ DO ROZMOWY! EOS LANGUAGES PLUS 1983 TM ANGLIA Malta usa Kanada NIEMCy HISZPANIA MeKSYK FrancJA WŁOCHY chiny - PRZYlaCZ, SIe, DO ROZMOWy WAKACJE JeZYKOWE, Fun factor Hi! Hola!

Bardziej szczegółowo

Z nami każdy dzień jest inny

Z nami każdy dzień jest inny Z nami każdy dzień jest inny wrzesień 2012 - lipiec 2013 Rejsy wycieczkowe, rejsy rzeczne i wyprawy z polskim pilotem Odwiedź największe targi turystyczne w Polsce 24-27.10.2012 Poznań www.tour-salon.pl

Bardziej szczegółowo

Zapisy do 8 maja! 5-13 września 2015 LAS VEGAS, USA

Zapisy do 8 maja! 5-13 września 2015 LAS VEGAS, USA Zapisy do 8 maja! 5-13 września 2015 LAS VEGAS, USA Dzień 1 5.09.2015 04:30 Spotkanie uczestników na Lotnisku i. Fryderyka Chopina w Warszawie. 06:05 08:05 Przelot do Amsterdamu. 09:30 18:07 Przelot do

Bardziej szczegółowo

MIASTA ORIENTU Rejs statkiem COSTA VICTORIA od Szanghaju do Singapuru 08.10. 24.10.2013

MIASTA ORIENTU Rejs statkiem COSTA VICTORIA od Szanghaju do Singapuru 08.10. 24.10.2013 MIASTA ORIENTU Rejs statkiem COSTA VICTORIA od Szanghaju do Singapuru 08.10. 24.10.2013 Trasa rejsu: Dzień Nazwa portu Wpłynięcie Wypłynięcie 1 Szanghaj 17:00 2 dzień na morzu 3 Naha (Japonia) 07:00 13:00

Bardziej szczegółowo

Oferta Promocyjna. Oferta 1 Organizator Kierunek Hotel Wyjazd Termin Kategoria Cena za os. Suma Austria Wyc. Objazdowe. Łódź 25.09.2015 28.09.

Oferta Promocyjna. Oferta 1 Organizator Kierunek Hotel Wyjazd Termin Kategoria Cena za os. Suma Austria Wyc. Objazdowe. Łódź 25.09.2015 28.09. Oferta 1 Organizator Kierunek Hotel Wyjazd Termin Kategoria Cena za os. Suma Austria Wiedeń I Budapeszt - perły Dunaju Łódź 25.09.2015 28.09.2015 670.00 PLN 1340.63 * Cena całkowita: Dorosły: 670.32 PLN

Bardziej szczegółowo

Z nami każdy dzień jest inny

Z nami każdy dzień jest inny Z nami każdy dzień jest inny Rejsy Wycieczkowe Rejsy Rzeczne Ekspedycje i Wyprawy Polski Pilot 7 Kontynentów wrzesień 2013 - kwiecień 2014 Silversea to siedem luksusowych i kameralnych statków oferujących

Bardziej szczegółowo

Estera Hess. Szanowni Podróżnicy,

Estera Hess. Szanowni Podróżnicy, Szanowni Podróżnicy, nowy rok a z nim nowy katalog i wiele kierunków po raz pierwszy z ESTĄ. Są one często odpowiedzią na Państwa sugestie, prośby i zapytania dotyczące egzotycznych i dalekich wypraw,

Bardziej szczegółowo

Weekend Majowy z Hawajskie Aloha

Weekend Majowy z Hawajskie Aloha Weekend Majowy z Hawajskie Aloha Nie przegap tej okazji! Zapoznaj się z bogatą ofertą jaką Ci proponujemy. Wyjedź, odpocznij i korzystaj z błogich chwil podczas wolnego czasu. Spełniaj swoje marzenia z

Bardziej szczegółowo

Kraje i obszary anglojęzyczne Nazwy geograficzne Symbole narodowe Sławne wydarzenia historyczne

Kraje i obszary anglojęzyczne Nazwy geograficzne Symbole narodowe Sławne wydarzenia historyczne 1. Kraje i obszary anglojęzyczne The United Kingdom - Zjednoczone Królestwo (England, Wales, Scotland and Northern Ireland) USA - United States of America - Stany Zjednoczone Ameryki Canada - Kanada Australia

Bardziej szczegółowo

In God We Trust (W Bogu pokładamy ufność)

In God We Trust (W Bogu pokładamy ufność) In God We Trust (W Bogu pokładamy ufność) Michał Gaweł I Rok TIR /SUM/ Z GR. T3 1 Spis treści Wstęp... 1 ROZDZIAŁ I Informacje ogólne -Ludność... 3 -Środowisko... 3 -Gospodarka...... 4 -Historia... 4 ROZDZIAŁ

Bardziej szczegółowo

B O Ś N I A I H E R C E G O W I N A OBÓZ MŁODZIEŻOWY D A L M A C J A N E U M

B O Ś N I A I H E R C E G O W I N A OBÓZ MŁODZIEŻOWY D A L M A C J A N E U M B O Ś N I A I H E R C E G O W I N A OBÓZ MŁODZIEŻOWY D A L M A C J A N E U M Obóz młodzieżowy (13-18 lat) Neum urocze, typowo nadmorskie miasteczko leży w krótkim pasie dostępu do morza Bośni i Hercegowiny,

Bardziej szczegółowo

Język: arabski występuje jako język urzędowy, można porozumiewać się tu po angielsku, francusku, a nawet grecku. Nieco rzadziej po niemiecku.

Język: arabski występuje jako język urzędowy, można porozumiewać się tu po angielsku, francusku, a nawet grecku. Nieco rzadziej po niemiecku. Egipt INFORMACJE PODSTAWOWE Stolica: Kair (6,7 mln mieszkańców) Ludność: Egipt zamieszkuje ponad 58 mln, z czego 99,8 % to Egipcjanie, a inne narodowości zajmują tylko 0,02% Powierzchnia: 1,0 mln km2 Język:

Bardziej szczegółowo

WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE

WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE 2014 Spis treści 2014 3 Powitanie 4 Program lojalnościowy 5 Bagaż / wczesna rezerwacja 6-7 Informacje praktyczne 8 Izrael 9 Izrael 6 dni NOWOŚĆ! 10 Gruzja 11 Gruzja

Bardziej szczegółowo

2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah. * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985)

2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah. * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Oferta 1 Emiraty Citymax 12.03.2015 2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah 19.03.2015 Sharjah * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) z: do Dubaj dnia: 12.03.2015

Bardziej szczegółowo

f12x.qxd 2012-09-18 12:30 Page 1 USA HAWAJE PUERTO RICO BAHAMY ISSN 1429-3145 FLORYDA KALIFORNIA WYPOCZYNEK I ATRAKCJE 42 639 80 47; fax 42 639 80 48

f12x.qxd 2012-09-18 12:30 Page 1 USA HAWAJE PUERTO RICO BAHAMY ISSN 1429-3145 FLORYDA KALIFORNIA WYPOCZYNEK I ATRAKCJE 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 f12x.qxd 2012-09-18 12:30 Page 1 HAWAJE USA BAHAMY KALIFORNIA PUERTO RICO FLORYDA ISSN 1429-3145 WYPOCZYNEK I ATRAKCJE 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 f12x.qxd 2012-09-18 12:30 Page 2 www RezerwujWakacje

Bardziej szczegółowo

ROBIMY LEPIEJ TO, CO INNI ROBIĄ DOBRZE!

ROBIMY LEPIEJ TO, CO INNI ROBIĄ DOBRZE! ROBIMY LEPIEJ TO, CO INNI ROBIĄ DOBRZE! Elite Club Travel Polska Sp. z o.o. 00-710 Warszawa, al. W. Witosa 31, lok. 201B; tel.: 22 640 14 65, 22 640 14 66, fax: 22 858 33 00 bilety lotnicze email: biletyeliteclub@ectp.pl;

Bardziej szczegółowo

LAST MINUTE. Oferta 1 Kierunek Hotel Wyjazd Termin Kategoria Cena za os. Węgry Budapeszt. Budapeszt Express Kraków 25.09.2015 28.09.

LAST MINUTE. Oferta 1 Kierunek Hotel Wyjazd Termin Kategoria Cena za os. Węgry Budapeszt. Budapeszt Express Kraków 25.09.2015 28.09. Oferta 1 Węgry Budapeszt Budapeszt Express Kraków 25.09.2015 28.09.2015 630 PLN Podróż tam: Wyjazd z: Kraków do Budapeszt Express dnia: 25.09.2015 godz. 12:00-14:30 Powrót: Wyjazd z: Budapeszt Express

Bardziej szczegółowo

rejsclub.pl REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 ... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej

rejsclub.pl REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 ... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej rejsclub.pl REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej SPIS TREŚCI AMERYKA POŁUDNIOWA I KARAIBY To rejs podczas którego

Bardziej szczegółowo

Spis treści SZCZECIN-MIERZYN 24-30.04.2014...14

Spis treści SZCZECIN-MIERZYN 24-30.04.2014...14 Spis treści Luty REKOLEKCJE NA NARTACH W MURZASICHLE 17-23.02.2014... 5 REKOLEKCJE NA NARTACH W BESKIDZIE ŻYWIECKIM 23.02-2.03.2014...6 Marzec PIELGRZYMKA CHILE ARGENTYNA 16.03-2.04.2014...8 Kwiecień PIELGRZYMKA

Bardziej szczegółowo

2013 Weekendy lotnicze. Wycieczki autokarowe

2013 Weekendy lotnicze. Wycieczki autokarowe 2013 Weekendy lotnicze Paryż, Rzym, Londyn, Lizbona, Budapeszt, Dubrownik, Majorka, Barcelona, Madryt, Sankt Petersburg, Wenecja, Istambuł Wycieczki autokarowe Włochy, Chorwacja, Czarnogóra 2013 Spis treści

Bardziej szczegółowo

TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA

TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA 2009 TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA www.sopol.pl Po 16 latach doświadczeń na rynku turystycznym pragniemy zaproponować naszym klientom nowy katalog z propozycjami letniego

Bardziej szczegółowo

a n g i e l s k i USA Kanada

a n g i e l s k i USA Kanada angielski USA Kanada Od przeszło dwustu lat Stany Zjednoczone przyciągały jak magnes ludzi szukających bogactwa, wolności, przygody... Tak powstał naród, który tworzy dzisiaj barwną mozaikę ras i kultur,

Bardziej szczegółowo

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej Stany Zjednoczone Ameryki Północnej Kalifornia i parki narodowe Termin wyjazdu: styczeo 2012 Liczba uczestników wyjazdu: 40 Miejsce: USA Czas trwania: 7 dni Leżąca na wybrzeżu Oceanu Spokojnego Kalifornia

Bardziej szczegółowo

ODKRYWAJ ŚWIAT Z PREMIO TRAVEL

ODKRYWAJ ŚWIAT Z PREMIO TRAVEL ODKRYWAJ ŚWIAT Z PREMIO TRAVEL 2015 Bez obaw... Spełniaj swoje marzenia, Większy może więcej. Większy może lepiej. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić optymalną ochronę i poczucie bezpieczeństwa

Bardziej szczegółowo

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl Szanowni Państwo! Jesteśmy z Wami już siedem lat. W tym czasie ponad 15000 osób pojechało z nami na wymarzone wakacje. Ich zadowolenie motywuje nas do działania i podnoszenia jakości usług. Dlatego też

Bardziej szczegółowo

波 兰 中 国 旅 游 有 限 公 司. Niezwykły Świat Orientu

波 兰 中 国 旅 游 有 限 公 司. Niezwykły Świat Orientu 波 兰 中 国 旅 游 有 限 公 司 Niezwykły Świat Orientu BANGKOK CHONGQING* DELHI HONGKONG NAGOJA OSAKA PEKIN SEUL SINGAPUR SZANGHAJ TOKIO LEĆ NAJKRÓTSZĄ TRASĄ Z EUROPY DO AZJI www.finnair.com Nowy Jork Helsinki Delhi

Bardziej szczegółowo