INSTRUKCJA AKTYWACJI PŁATNOŚCI MONEYBOOKERS.COM I PŁATNOŚCI

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "INSTRUKCJA AKTYWACJI PŁATNOŚCI MONEYBOOKERS.COM I PŁATNOŚCI"

Transkrypt

1 INSTRUKCJA AKTYWACJI PŁATNOŚCI MONEYBOOKERS.COM I PŁATNOŚCI KARTAMI System Transferuj.pl Wersja: 1.0 Kwiecień 2010 Transferuj.pl jest własnością Brachia S.J. os. Czwartaków 20/ Swarzędz NIP KRS REGON

2 1. WYMAGANIA Aby aktywować przyjmowanie płatności kartami w sklepie internetowym oraz płatności elektroniczną portmonetką Moneybookers i zintegrować te sposoby zapłaty na liście kanałów płatności, muszą być spełnione następujące wymagania: 1. Sprzedawca musi być zarejestrowany w systemie Transferuj.pl (https://secure.transferuj.pl/partner/rejestracja.html) 2. Strona internetowa Sprzedawcy, aby przyjmować płatności kartami musi być w pełni aktywna i zawierać poniższe informacje: a) Regulamin; b) Informacje o przetwarzaniu danych osobowych; c) Opis procedury zwrotu towaru i adres pod którym są one przyjmowane; d) Dane kontaktowe (potrzebny jest adres korespondencyjny i numer telefonu). W przypadku, gdy strona nie zawiera informacji z pkt. 2, nie zostanie ona zaakceptowana przez Departament Bezpieczeństwa Moneybookers. 2 Strona Transferuj.pl Brachia S.J.

3 2. AKTYWACJA KANAŁU PŁATNOŚCI MONEYBOOKERS 1. Przejdź do strony internetowej: https://www.moneybookers.com/partners/transferuj.pl/ i wybierz Zarejestruj się 2. Wpisz dane kontaktowe Twojego sklepu internetowego i potwierdź rejestrację: 3 Strona Transferuj.pl Brachia S.J.

4 3. Uzupełnij pozostałe dane Twojego konta Moneybookers: po kliknięciu przycisku Dalej zostanie wysłany , w którym znajdzie się unikalny link służący do potwierdzenia poprawności Twojego adresu . W kolejnych etapach rejestracji należy podać dane, które są niezbędne do weryfikacji konta oraz dokonywania przelewów. 4. Po udanej rejestracji Moneybookers wyśle potwierdzający rejestrację. Rejestracja powoduje stworzenie konta służącego do dokonywania płatności. Aby móc je akceptować należy potwierdzić dane rejestracyjne konta w Transferuj.pl. 4 Strona Transferuj.pl Brachia S.J.

5 5. Zaloguj się teraz do Panelu Sprzedawcy Transferuj.pl i wykonaj następujące kroki: 1) W ustawieniach sprzedawcy podaj wszystkie strony internetowe na jakich prowadzona jest sprzedaż z wykorzystaniem danego ID sprzedawcy; 2) W zakładce Ustawienia, w sekcji Moneybookers należy podać użyty do rejestracji w Moneybookers i kliknąć przycisk aktywuj; 3) Teraz należy poczekać na aktywacje statusu "Merchant" Twojego konta Moneybookers. Szczegóły znajdują się w następnym punktcie instrukcji. 5 Strona Transferuj.pl Brachia S.J.

6 6. Po podaniu adresu w panelu Sprzedawcy Transferuj.pl zostanie automatycznie utworzony ticket w Moneybookers, z prośbą o nadanie dla Państwa konta statusu Sprzedawcy (Merchant). Moneybookers poinformuje o tym Państwa przez . W tym momencie Państwa strona zostanie poddana weryfikacji przez Departament Bezpieczeństwa Moneybookers. Aby uzyskać możliwość akceptowania płatności kartami, każda strona jest weryfikowana przez pracowników Moneybookers, dlatego proces ten może potrwać od 24 do 72h. Strony: a) w budowie, b) zawierające treści nielegalne lub tylko dla dorosłych, c) o niskiej jakości wykonania, d) nie posiadające informacji wymienionych w pkt. 2 wymagań, nie zostaną zaakceptowane! 6 Strona Transferuj.pl Brachia S.J.

7 7. Informacje o udanej weryfikacji Twojej strony otrzymasz w postaci wiadomości . Do Twojego konta w Moneybookers zostaną dodane dodatkowe funkcjonalności dostępne tylko dla Handlowców. 8. Teraz, kiedy konto posiada już status Merchant, zaloguj się na konto w Moneybookers i wejdź w sekcję Narzędzia handlowców: https://www.moneybookers.com/app/login.pl 9. Wprowadź Słowo podpowiedzi służące do zabezpieczenia wymiany informacji pomiędzy Moneybookers a Transferuj.pl i odznacz: INTERFACE PŁATNOŚCI ZAUTOMATYZOWANYCH, a następnie potwierdź zmianę przyciskiem na dole strony. Słowo podpowiedzi musi spełniać poniższe kryteria (narzucone przez Moneybookers): 1) maksymalnie 10 znaków; 2) tylko znaki alfanumeryczne; 3) tylko małe litery. 7 Strona Transferuj.pl Brachia S.J.

8 10. Zaloguj się do Panelu Sprzedawcy w Transferuj.pl i uzupełnij słowo podpowiedzi w ustawieniach, następnie zapisz ustawienia. GRATULACJE! Teraz możesz akceptować płatności kartami przez system Moneybookers! Cały proces jest w pełni automatyczny i zintegrowany z płatnościami online Transferuj.pl. 8 Strona Transferuj.pl Brachia S.J.

9 W panelu transakcyjnym dla Twojego ID sprzedawcy pojawią się teraz 2 nowe kanały płatności: 3. ZNIESIENIE LIMITU PRZYJMOWANIA ŚRODKÓW NA KONCIE MONEYBOOKERS Proces ten wymaga podpisania umowy z Moneybookers LTD w formie papierowej. Jest potrzebny do zniesienia startowego limitu przyjmowania środków wynoszącego 1000 EUR. 1. Po zalogowaniu do Panelu Sprzedawcy w Transferuj.pl, można pobrać kontrakt, który należy dwukrotnie wydrukować, podpisać i wysłać na adres Moneybookers (nie dotyczy to klientów, którzy podpisali umowę z serwisem Transferuj.pl na indywidualnych warunkach). 9 Strona Transferuj.pl Brachia S.J.

10 Wraz z wypełnionym kontraktem, do Moneybookers należy wysłać kopie następujących dokumentów: a. Dokumentu tożsamości (w kolorze) przedstawiciela firmy zarejestrowanego na koncie (paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy - wyłącznie). Musi być widoczna przednia i tylna części każdej karty wykorzystanej do weryfikacji lub podwójna strona z paszportu. b. Potwierdzenie adresu podanego na koncie (adres służbowy), (rachunek za media lub tylko wyciąg z konta bankowego, nie starszy niż 3 miesiące). c. kopie dokumentów: NIP, REGON 2. Po otrzymaniu umowy przez Moneybookers, Państwa konto zostanie zweryfikowane, 1 egzemplarz umowy zostanie w siedzibie Moneybookers LTD, a drugi zostanie do Państwa wysłany po podpisaniu przez osoby reprezentujące Moneybookers. Zostaną wtedy zniesione wszystkie limity dotyczące łącznej kwoty przyjmowanych środków. 4. DODATKOWE INFORMACJE: Serwis Transferuj.pl nie przechowuje i nie ma dostępu do numerów kart kredytowych i innych danych używanych do weryfikacji, jak również do dokonywania transakcji płatniczych przez serwis Moneybookers.com. Serwis Transferuj.pl nie posiada jakiegokolwiek dostępu do kont użytkowników Moneybookers. Transferuj.pl posiada jedynie informacje o transakcjach Moneybookers rozpoczętych przez panel https://secure.transferuj.pl i ich statusie. 10 Strona Transferuj.pl Brachia S.J.

11 5. KONTAKT W razie potrzeby odpowiedzi na pytania powstałe podczas lektury lub szczegółowe wyjaśnienie kwestii technicznych prosimy o kontakt poprzez formularz znajdujący się w Panelu sprzedawcy lub na adres pomocy technicznej Transferuj.pl : 6. HISTORIA ZMIAN Wersja 1.0 (Kwiecień 2010): Pierwsze wydanie instrukcji. 11 Strona Transferuj.pl Brachia S.J.

Przewodnik po Integracji. Moduł płatności Skrill dla Przelewy24

Przewodnik po Integracji. Moduł płatności Skrill dla Przelewy24 Przewodnik po Integracji Moduł płatności Skrill dla Przelewy24 1. W celu uruchomienia możliwości przyjmowania płatności kartami, Skrill musi zapoznać się z towarami/usługami oferowanymi w sklepie internetowym.

Bardziej szczegółowo

Regulamin sklepu internetowego ealarmy.com.pl obowiązujący od dnia 25 grudnia 2014 r.

Regulamin sklepu internetowego ealarmy.com.pl obowiązujący od dnia 25 grudnia 2014 r. Regulamin sklepu internetowego ealarmy.com.pl obowiązujący od dnia 25 grudnia 2014 r. 1. Informacje ogólne 1.1. Sklep działa pod adresem www.ealarmy.com.pl Właścicielem sklepu jest Marcin Borowski, prowadzący

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika. Aplikacja mysafety Mobile i mysafety e-sticker_wersja 23.02.2014 1.WSTĘP... 2

Instrukcja użytkownika. Aplikacja mysafety Mobile i mysafety e-sticker_wersja 23.02.2014 1.WSTĘP... 2 Instrukcja użytkownika Aplikacja mysafety Mobile i mysafety e-sticker_wersja 23.02.2014 Spis treści 1.WSTĘP... 2 2.WYMAGANIA TECHNICZNE DLA POPRAWNEGO DZIAŁANIA SYSTEMU... 2 Specyfikacja techniczna i funkcjonalna

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI eskok

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI eskok INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI eskok Usługa Tele-skok: 801 803 800 lub +48 (58) 782 59 00 opłata zgodna z taryfą operatora SPIS TREŚCI 1 WSTĘP... 2 2 SŁOWNIK POJĘĆ... 3 3 FUNKCJONALNOŚĆ USŁUGI eskok...

Bardziej szczegółowo

PRZEWODNIK UŻYTKOWNIKA

PRZEWODNIK UŻYTKOWNIKA PRZEWODNIK UŻYTKOWNIKA Orbita Sp. z o.o. ul. Kamienna 21, 31-403 Kraków tel. +48 12 293 33 34 fax. +48 12 293 33 01 Zawartość 1. Rejestracja w usłudze... 3 1.1 Utrata hasła... 4 1.2 Wygaśnięcie ticketu...

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po systemie bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego ipkonet

Przewodnik po systemie bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego ipkonet Przewodnik po systemie bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego ipkonet SPIS TREŚCI DZIEŃ DOBRY...3 I. WYMAGANIA TECHNICZNE...4 Podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z ipkonet... 5 II. POCZĄTEK...5

Bardziej szczegółowo

Przewodnik. Rejestracja/logowanie

Przewodnik. Rejestracja/logowanie Przewodnik Witaj w Panelu Przewodnika. Znajdziesz tu wszystkie informacje dotyczące działania i obsługi serwisu ictw.pl. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, w których krok po kroku

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po usługach bankowości elektronicznej w Idea Bank SA

Przewodnik po usługach bankowości elektronicznej w Idea Bank SA w Spis treści Wstęp...3 System bankowości elektronicznej...4 Bezpieczeństwo informacji...4 Klienci korporacyjni...5 Typy użytkowników obsługiwanych przez bankowość elektroniczną...6 Dodawanie i usuwanie

Bardziej szczegółowo

Samouczek. Użytkownik firmowy

Samouczek. Użytkownik firmowy Samouczek Spis treści 2 1. Rejestracja 3. 2. Logowanie 6. 3. Panel firmowy - Testy 7. 4. Panel firmowy Pracownicy 9. 5. Panel firmowy Stanowiska 10. 6. Panel firmowy Dane firmy 11. 7. Zmiana panelu 12.

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET

PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET. LOGOWANIE. AUTORYZACJA ZLECENIA. NOWY KLUCZ. PRZELEWY 5. ZLECENIA STAŁE 6. MODUŁ PRAWNY 7. DOSTĘP DO DEALINGNET 8. ANKIETA MIFID 9. CERTYFIKAT KWALIFIKOWANY JAK ZALOGOWAĆ

Bardziej szczegółowo

Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy

Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy Instrukcja obsługi systemu Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych Styczeń 2010 1 Spis treści 1. Podstawowe informacje...4 1.1. Wczytywanie certyfikatu do przeglądarki...4

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Zaplecza epk dla Pracowników Instytucji w zakresie zarządzania danymi szczegółowymi dotyczącymi sposobu realizacji procedury

Instrukcja obsługi Zaplecza epk dla Pracowników Instytucji w zakresie zarządzania danymi szczegółowymi dotyczącymi sposobu realizacji procedury Instrukcja obsługi Zaplecza epk dla Pracowników Instytucji w zakresie zarządzania danymi szczegółowymi dotyczącymi sposobu realizacji procedury 1 Spis treści: 1 WSTĘP... 3 2 DOSTĘP DO SYSTEMU... 3 3 INSTYTUCJA

Bardziej szczegółowo

Instrukcja Użytkownika BIGKonta

Instrukcja Użytkownika BIGKonta Instrukcja Użytkownika BIGKonta Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. Lipiec 2013 Spis treści 1. REJESTRACJA KONTA W SERWISIE BIG.PL - OSOBA FIZYCZNA... 2 1.1. Utwórz konto... 2 1.2. Potwierdź

Bardziej szczegółowo

Oferta dla Klientów indywidualnych, MŚP i osób prowadzących jednoosobową działalność

Oferta dla Klientów indywidualnych, MŚP i osób prowadzących jednoosobową działalność Dziękujemy za przyłączenie się do grona Użytkowników Usługi Bankowości Elektronicznej SGB, która jest połączeniem tradycji polskiej bankowości oraz najnowocześniejszych rozwiązań. Gwarantujemy wygodny,

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po Systemie Internetowym Sez@m dla Klientów posiadających w tym systemie dostęp wyłącznie do kart kredytowych i innych kredytów.

Przewodnik po Systemie Internetowym Sez@m dla Klientów posiadających w tym systemie dostęp wyłącznie do kart kredytowych i innych kredytów. Przewodnik po Systemie Internetowym Sez@m dla Klientów posiadających w tym systemie dostęp wyłącznie do kart kredytowych i innych kredytów. Spis treści WSTĘP... 2 LOGOWANIE DO SYSTEMU SEZ@M... 3 SAMODZIELNE

Bardziej szczegółowo

GB24. Krok po kroku Instrukcja obsługi aplikacji. (wersja obsługująca karty mikroprocesorowe / Token Mobilny)

GB24. Krok po kroku Instrukcja obsługi aplikacji. (wersja obsługująca karty mikroprocesorowe / Token Mobilny) Krok po kroku Instrukcja obsługi aplikacji GB24 (wersja obsługująca karty mikroprocesorowe / Token Mobilny) Infolinia 1 97 97 1 SPIS TREŚCI 7. WSTĘP... 5 1. PRZEZNACZENIE APLIKACJI... 5 2. BEZPIECZEŃSTWO...

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 017

(instrukcja użytkownika) Wersja 017 BANK SPÓŁDZIELCZY w Łomazach Internet Banking dla Firm (instrukcja użytkownika) Wersja 017 http://www.bslomazy.pl Spis treści 1. SŁOWNIK POJĘĆ... 4 2. BEZPIECZEŃSTWO... 5 2.1 CERTYFIKAT... 5 2.2 PODPIS

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po aplikacji mobilnej IKO

Przewodnik po aplikacji mobilnej IKO Przewodnik po aplikacji mobilnej IKO SPIS TREŚCI O APLIKACJI MOBILNEJ IKO 3 KTO MOŻE KORZYSTAĆ Z APLIKACJI IKO? 4 JAKIE TELEFONY OBSŁUGUJĄ APLIKACJĘ IKO? 4 INSTALACJA I AKTYWACJA APLIKACJI IKO 5 Pobieranie

Bardziej szczegółowo

Oferta dla Klientów indywidualnych, MŚP i osób prowadzących jednoosobową działalność

Oferta dla Klientów indywidualnych, MŚP i osób prowadzących jednoosobową działalność Dziękujemy za dołączenie do grona Użytkowników Usługi Bankowości Elektronicznej SGB, która jest połączeniem tradycji polskiej bankowości oraz najnowocześniejszych rozwiązań. Gwarantujemy wygodny, intuicyjny

Bardziej szczegółowo

w Banku Spółdzielczym w Chodzieży wersja 16-1 http://www.bschodziez.pl

w Banku Spółdzielczym w Chodzieży wersja 16-1 http://www.bschodziez.pl Załącznik nr 2 do Uchwały Nr 55/B/2014 Zarządu Banku Spółdzielczego w Chodzieży z dnia 25 sierpnia 2014 r. BANK SPÓŁDZIELCZY w Chodzieży Instrukcja użytkownika systemu Internet Banking dla Firm w Banku

Bardziej szczegółowo

Instrukcja. Rejestracji i aktywacji konta w systemie so-open.pl DOTACJE NA INNOWACJE; SOFTWARE OPERATIONS SP. Z O. O.

Instrukcja. Rejestracji i aktywacji konta w systemie so-open.pl DOTACJE NA INNOWACJE; SOFTWARE OPERATIONS SP. Z O. O. Instrukcja Rejestracji i aktywacji konta w systemie so-open.pl 1Strona 1 z 12 Spis treści Wstęp... 3 Rejestracja... 3 Aktywacja konta... 5 Rozpoczęcie pracy z systemem... 7 Pierwsze logowanie do systemu...

Bardziej szczegółowo

Millenet Bankowość internetowa dla Przedsiębiorstw

Millenet Bankowość internetowa dla Przedsiębiorstw Millenet Bankowość internetowa dla Przedsiębiorstw Instrukcja Użytkownika cz. I 12 luty 2010 Strona 1 Spis treści 1 Informacje ogólne...5 1.1 WYMAGANIA TECHNICZNE I USTAWIENIA SPRZĘTOWE...5 1.1.1 Ustawienia

Bardziej szczegółowo

to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od banku umożliwia bowiem kontrolowanie swoich rachunków oraz

to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od banku umożliwia bowiem kontrolowanie swoich rachunków oraz bankowość internetowa Poradnik Użytkownika Bankowość Internetowa bezpieczeństwa i wygody. to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od banku Bankowość Internetowa wykonywanie różnych operacji bankowych

Bardziej szczegółowo

CZEŚĆ I. (Przewodnik dla Klienta) https://online.gbsstrzelin.pl

CZEŚĆ I. (Przewodnik dla Klienta) https://online.gbsstrzelin.pl CZEŚĆ I GOSPODARCZY BANK SPÓŁDZIELCZY W STRZELINIE Internet Banking dla Firm (Przewodnik dla Klienta) https://online.gbsstrzelin.pl Spis treści 1. SŁOWNIK POJĘĆ... 4 2. BEZPIECZEŃSTWO... 5 2.1 CERTYFIKAT...

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI SERWISU INTERNETOWEGO DLA KLIENTÓW. Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A.

INSTRUKCJA OBSŁUGI SERWISU INTERNETOWEGO DLA KLIENTÓW. Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A. INSTRUKCJA OBSŁUGI SERWISU INTERNETOWEGO DLA KLIENTÓW Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A. SPIS TREŚCI 1. INFORMACJA O SERWISIE INTERNETOWYM DLA KLIENTÓW... 3 2. BEZPIECZEŃSTWO DANYCH... 3 3. ZASADY

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. Niniejszy regulamin określa zasady składania i realizacji zamówień poprzez stronę internetową działającą pod adresem URL: www.sellsmart.

REGULAMIN. Niniejszy regulamin określa zasady składania i realizacji zamówień poprzez stronę internetową działającą pod adresem URL: www.sellsmart. REGULAMIN Niniejszy regulamin określa zasady składania i realizacji zamówień poprzez stronę internetową działającą pod adresem URL: www.sellsmart.pl ROZDZIAŁ I - DEFINICJE: Użyte w niniejszym regulaminie

Bardziej szczegółowo

BANK SPÓŁDZIELCZY w Toruniu. Internet Banking. dla Firm. (instrukcja użytkownika) Wersja 020. http://www.bstorun24.pl

BANK SPÓŁDZIELCZY w Toruniu. Internet Banking. dla Firm. (instrukcja użytkownika) Wersja 020. http://www.bstorun24.pl BANK SPÓŁDZIELCZY w Toruniu Internet Banking dla Firm (instrukcja użytkownika) Wersja 020 http://www.bstorun24.pl Spis treści 1. SŁOWNIK POJĘĆ... 4 2. BEZPIECZEŃSTWO... 5 2.1 CERTYFIKAT... 5 2.2 PODPIS

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 018

(instrukcja użytkownika) Wersja 018 BANK SPÓŁDZIELCZY w Chojnowie Internet Banking dla Firm (instrukcja użytkownika) Wersja 018 http://www.bs-chojnow.pl Spis treści 1. SŁOWNIK POJĘĆ... 4 2. BEZPIECZEŃSTWO... 5 2.1 CERTYFIKAT... 5 2.2 PODPIS

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika systemu inord Business

Podręcznik użytkownika systemu inord Business Podręcznik użytkownika systemu inord Business Szanowni Państwo, Dziękujemy za skorzystanie z systemu inord Business. Dla Państwa wygody udostępniliśmy Podręcznik użytkownika inord Business, który pozwoli

Bardziej szczegółowo

Instrukcja wypełniania wniosku on-line - konkurs grantowy Na dobry początek!

Instrukcja wypełniania wniosku on-line - konkurs grantowy Na dobry początek! Instrukcja wypełniania wniosku on-line - konkurs grantowy Na dobry początek! 1. ZAREJESTRUJ SIĘ W SYSTEMIE Wejdź na stronę https://dotacje.fundacjabgk.pl Aby rozpocząć pracę z systemem należy zarejestrować

Bardziej szczegółowo