Termin targów: start g. 10:00. Miejsce: Płock, Orlen Arena. Szacowana liczba wystawców: 70. Szacowana liczba zwiedzających: 5 000

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Termin targów: 4.10.2014 start g. 10:00. Miejsce: Płock, Orlen Arena. Szacowana liczba wystawców: 70. Szacowana liczba zwiedzających: 5 000"

Transkrypt

1

2

3 Termin targów: start g. 10:00 Miejsce: Płock, Orlen Arena Szacowana liczba wystawców: 70 Szacowana liczba zwiedzających: Organizatorzy: Urząd Miasta Płocka Stowarzyszenie INNOVACJA Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji Targów Zdrowego Życia. Po sukcesie we wrześniu 2013 roku przyszedł czas na kolejną odsłonę targów. W tym roku postanowiliśmy swoją ofertę skierować do seniorów. Pierwsza edycja Tragów Zdrowego Życia spotkała się z ogromnym entuzjazmem płocczan. Impreza zgromadziła 70 wystawców z całej Polski i blisko odwiedzających. W tym roku targi zostaną zorganizowane w Orlen Arenie, miejscu kojarzonym z dobrą zabawą i aktywnościami sportowymi. Pokolenie ludzi starszych wykazuje coraz większą siłę nabywczą. Marketerzy w zachodniej Europie już dawno zauważyli potencjał sprzedażowy tej grupy. Obserwując rynki możemy zauważyć, że oferta dla seniorów w Polsce sukcesywnie się rozszerza. Czasy, kiedy potrzebami grupy 50+ interesowały się wyłącznie koncerny farmaceutyczne odeszły w zapomnienie. Kwitnie przemysł zabawkarski, który coraz częściej przypomina dziadkom o potrzebach wnucząt. Rozszerza się oferta sportowa i turystyczna, ponieważ seniorzy, którzy dysponują wolnym czasem preferują aktywny tryb życia. Dzięki zabiegom kosmetycznym i otwarciu się na trendy modowe wyglądają i czują się dużo młodziej niż wskazywałaby na to metryka. Co za tym idzie, ich inwestycje w tej materii również na stałe wpisują się w budżety. Wniosek jest taki, że nie należy zapominać o grupie dojrzałych konsumentów, która jest wolna od zobowiązań i ma sporo planów na przyszłość. To Państwa przyszły klient, którego będziecie mieli okazję spotkać w trakcie Targów Zdrowego Życia - Senior 2014.

4 Targi Zdrowego Życia 2013 jak było? Pierwsza edycja Targów Zdrowego Życia okazała się strzałem w dziesiątkę. 70 wystawców zrobiło furorę wśród zwiedzających. W ciągu dwóch dni imprezy uczestnicy mogli skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, bezpłatnych badań czy porad ekspertów. Każdy z wystawców przewidział możliwość wzięcia osobistego udziału w organizowanych aktywnościach. Wiele osób spróbowało zajęć fitnessu czy ćwiczeń przygotowanych przez płockie siłownie. Panie zgłaszały się na makijaże i manicure. Najmłodsi nie odstępowali na krok zaproszonych gwiazd sportu. Każdy chciał zdobyć autograf idola. Tancerze wzbudzali zachwyt, a pokazy klubów sportowych rodziły liczne pytania o możliwości ludzkiego ciała. Doskonale przygotowany harmonogram dostosowany do potrzeb mieszkańców Płocka pozwolił wykorzystać czas najbardziej owocnie. W związku z tym najwięcej atrakcji dla młodych mam i ich dzieci było przewidzianych w godzinach rannych. Rodziny chętniej odwiedzały stoiska około południa, a młodzież i osoby 45+ wieczorem. Najmłodsi mogli wziąć udział w zajęciach plastycznych w czasie, kiedy ich mamy korzystały z porad wizażysty. Animacje na scenie głównej cieszyły się niesamowitym zainteresowaniem przez cały czas trwania imprezy. Liczba osób zgłaszających chęć wzięcia udziału w zabawie czy konkursie wymusiła podzielenie sceny na dwie części i realizowanie aktywności równolegle. Wisienką na torcie był występ gwiazdy Magdy Femme, która swoim anielskim głosem zachęciła solidną grupę fanów do wzięcia udziału w karaoke. Fantastyczna atmosfera, która panowała nie tylko wśród zwiedzających, ale i wśród wystawców, którzy odnotowali wysokie noty sprzedażowe zaowocowała licznymi pytaniami o drugą edycję. W związku z tym wierzymy, że w powiększonym składzie spotkamy się już 4 października w Orlen Arenie.

5 CO NALEŻY WIEDZIEĆ? Koncept W ostatniej dekadzie osoby 50+ zmieniły radykalnie swoje podejście do życia. Aktywnych w tym wieku charakteryzuje specyficzna sytuacja życiowa: nie mają zobowiązań, posiadają stabilne fundusze, szukają nowego hobby, łakną rozrywki, wiedzy, chcą być nadal zadbani i zachować młody wygląd. Ich jedynym problemem może być to, że nie do końca wiedzą jak znaleźć drogę do spełnienia swoich potrzeb. Odpowiedzią są Targi Zdrowego Życia Senior 2014, gdzie szeroka oferta zostanie przedstawiona w jednym miejscu w jednym czasie. Program targów: - strefa bezpłatnych badań specjalistycznych oraz pomiar ciśnienia tętniczego i stężenia glukozy we krwi - bezpłatne pomiary zawartości tkanki tłuszczowej (określanie BMI) - pokazy gotowania, degustacje żywności naturalnej i ekologicznej - bezpłatne masaże wyszczuplające, zabiegi redukujące tkankę tłuszczową - porady kosmetyczki: określenie typu cery oraz dobór najskuteczniejszych zabiegów - porady wizażystki: określenie typu sylwetki - żywienie i suplementacja - programy i produkty wspomagające kontrolę i redukcję wagi - pokazy sportowe - panel naukowy - dancing dla seniorów - występ gwiazdy

6 Grupa docelowa: Targi Zdrowego Życia Senior 2014 są kierowane przede wszystkim do osób 50+. Program targów zostanie skonstruowany w taki sposób, aby dziadkowie z wnuczkami również spędzili czas miło i aktywnie. Do wzięcia udziału w targach zapraszamy firmy i instytucje, które swoją ofertę kierują do osób 50+, a także takie, które ze swoimi produktami czy usługami mogą trafić do ich wnucząt. Miejsce targów: Centrum Widowiskowo-Sportowe ORLEN ARENA Plac Celebry Papieskiej 1, Płock Orlen Arena - miejsce kojarzone z rozrywką, możliwością spędzenia wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Różnorodność imprez w tym obiekcie ze względu na jego funkcjonalność jest tak duża, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W kalendarzu imprez Orlen Areny widnieje praktycznie każdy rodzaj rozrywki, począwszy od wydarzeń sportowych przez kulturalne, studniówki, targi czy wystawy. Dlaczego zdecydowaliśmy się zorganizować 2. edycję targów właśnie w Orlen Arenie? Obiekt położony jest w centrum miasta. Jego lokalizacja zapewnia dobry dojazd z każdego miejsca w Płocku. Atutem jest przestronny parking, który w dniu imprezy pomieści nawet do 500 aut. Parkiet o wymiarach 50 x 30 m pozwoli na najlepszą ekspozycję stoisk. Aranżacja miejsca zapewnia łatwy dostęp do mediów. Całość wydarzenia uświetni możliwość wykorzystania jednego z największych w Polsce telebimów, który pozwoli śledzić na bieżąco relację ze stoisk targowych lub podkreślić to, co dzieje się na scenie głównej.

7 Targi Zdrowego Życia Senior 2014 To wydarzenie dedykowane firmom promującym zdrowy tryb życia, poszukującym bezpośredniego kontaktu z konsumentem. Interesująca formuła oraz bogaty program wydarzeń stanowią niezawodną platformę komunikacji. W ramach współpracy proponujemy dwa podstawowe zakresy działań: Stoisko: prezentacja firmy na powierzchni wystawienniczej, aranżacja stoiska sprzyjająca realizacji strategii marketingowej firmy, dystrybucja materiałów reklamowych i gadżetów promocyjnych, możliwość realizacji działań ambientowych. Reklama: obecność firmy na materiałach informacyjnych projektu, prezentacja firmy na stronie internetowej targów oraz w targowych portalach społecznościowych, prezentacja firmy w folderze targów (nakład min egz.), stand w Orlen Arenie, reklama wielkoformatowa (billboard ok. 10 szt.), banery (ok. 10 szt.), ekrany LED. Uczestnictwo w targach terminy: Termin targów: r. Termin zgłoszeń uczestnictwa*: do r. Godziny otwarcia dla Wystawców: Piątek, :00 24:00 Sobota, :00 24:00 Godziny otwarcia dla Gości: Sobota, :00 22:00 *Termin zgłoszeń może ulec skróceniu w przypadku wyczerpania liczby dostępnych miejsc wystawienniczych. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia według kolejności ich nadesłania.

8 CENNIK Stoisko 4 m 2 - w ramach usługi oferujemy: konstrukcję stelaż typu oktagonalnego, wypełnienie ścian z płyty białej, lakierowanej, fryz w kolorze białym, oświetlenie stoiska 2 punkty świetlne, gniazdo prądowe 230 V / 1 kw szt. 1, wieszak na ubrania szt. 1, kosz na śmieci szt. 1. Cena za stoisko podstawowe 300,00 zł netto w terminie zgłoszeń do r. i 350,00 zł netto w terminie zgłoszeń po r. Dodatkowy moduł... 4m zł/netto Stoisko Premium przy scenie do własnej aranżacji zł/netto Wykonanie logo wraz z nazwą firmy na fryzie zł/netto Usługi reklamowe: Rozdawanie ulotek przez hostessę zł Reklama w folderze targowym 1 moduł (1/5 A5) zł Reklama w folderze targowym str. nr zł Reklama w folderze targowym okładka tył zł Artykuł promocyjny w folderze targowym 1 strona zł Insert w folderze targowym (min. 5 tys. szt.) zł

9 OFERTA SPONSORSKA Zainteresowanym podmiotom proponujemy szersze uczestnictwo w wydarzeniu na zasadach sponsoringu. Wiąże się to z obecnością Państwa firmy podczas kampanii reklamowej targów. W ramach podstawowego pakietu sponsorskiego oferujemy: Rozstawienie roll-upu sponsora na scenie głównej Umieszczenie logo sponsora na materiałach outdoorowych (ulotki, plakaty, billboardy) Umieszczenie logo sponsora na spotach wyświetlanych na ekranach led Wyróżnienie logo sponsora na stronie internetowej targów Umieszczenie nazwy sponsora we wszystkich rozsyłanych przekazach prasowych Stoisko wystawiennicze Kolportaż materiałów reklamowych sponsora przez hostessy Wymienianie nazwy sponsora przez prowadzącego imprezę Cena: zł (netto) Pakiet sponsora tytularnego: Świadczenia z pakietu podstawowego + dodanie firmy sponsora do nazwy imprezy oraz dostosowanie logo imprezy zgodnie z oczekiwaniami sponsora. Cena: zł (netto)

10 KONTAKT kom.: Zapraszamy do współpracy

11

12

REGULAMIN TARGÓW ZDROWEGO ŻYCIA EDYCJA III SENIOR 2015. Rozdział I Postanowienia ogólne 1

REGULAMIN TARGÓW ZDROWEGO ŻYCIA EDYCJA III SENIOR 2015. Rozdział I Postanowienia ogólne 1 REGULAMIN TARGÓW ZDROWEGO ŻYCIA EDYCJA III SENIOR 2015 Rozdział I Postanowienia ogólne 1 1. Regulamin określa zasady organizacyjne i warunki uczestnictwa w Targach Zdrowego Życia EDYCJA III Senior 2015.

Bardziej szczegółowo

Sportowy Kraków. oferta współpracy

Sportowy Kraków. oferta współpracy Sportowy Kraków oferta współpracy 2 Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie 3 Sponsoring sportowy Cracovia Maraton 4 14 Turniej Siatkówki Plażowej 16 Bieg Trzech Kopców 19 Biegi współorganizowane przez

Bardziej szczegółowo

OPIS PRAW PARTNERA TYTULARNEGO STADIONU NARODOWEGO

OPIS PRAW PARTNERA TYTULARNEGO STADIONU NARODOWEGO OPIS PRAW PARTNERA TYTULARNEGO STADIONU NARODOWEGO 1 Kapitał zakładowy 12 000 000 PLN 2 Kapitał zakładowy 12 000 000 PLN SPIS TREŚCI 1. WSTĘP... 4 2. CHARAKTERYSTYKA STADIONU... 5 2.1. Lokalizacja... 5

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPONSORSKA X TARGI I WYSTAWA ZOO-BOTANICA 2011

OFERTA SPONSORSKA X TARGI I WYSTAWA ZOO-BOTANICA 2011 OFERTA SPONSORSKA X TARGI I WYSTAWA ZOO-BOTANICA 2011 2-4 września Centrum IASE w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu I. OPIS TARGÓW ORAZ GRUPY DOCELOWEJ ZOO-BOTANICA Tegoroczne Targi ZOO-BOTANICA 2011

Bardziej szczegółowo

OPIS PRAW PARTNERSKICH STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE OFICJALNY SPONSOR / DOSTAWCA NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH. 25.09.2013 r.

OPIS PRAW PARTNERSKICH STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE OFICJALNY SPONSOR / DOSTAWCA NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH. 25.09.2013 r. OPIS PRAW PARTNERSKICH STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE OFICJALNY SPONSOR / DOSTAWCA NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH 25.09.2013 r. SPIS TREŚCI 1. WSTĘP... 4 2. CHARAKTERYSTYKA STADIONU... 5 2.1. Lokalizacja...

Bardziej szczegółowo

OPIS PRAW PARTNERSKICH STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE OFICJALNY SPONSOR / DOSTAWCA PIWA. 09.10.2013 r.

OPIS PRAW PARTNERSKICH STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE OFICJALNY SPONSOR / DOSTAWCA PIWA. 09.10.2013 r. OPIS PRAW PARTNERSKICH STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE OFICJALNY SPONSOR / DOSTAWCA PIWA 09.10.2013 r. 1 Kapitał zakładowy 12 000 000 PLN 2 Kapitał zakładowy 12 000 000 PLN SPIS TREŚCI 1. WSTĘP... 4 2.

Bardziej szczegółowo

Dobre praktyki w pośrednictwie pracy doświadczenia urzędów pracy

Dobre praktyki w pośrednictwie pracy doświadczenia urzędów pracy Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Departament Rynku Pracy Dobre praktyki w pośrednictwie pracy doświadczenia urzędów pracy Zeszyt Metodyczny Pośrednika Pracy 4 (13) MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI

Bardziej szczegółowo

W CENTRACH HANDLOWYCH

W CENTRACH HANDLOWYCH W CENTRACH HANDLOWYCH Już po raz drugi redakcja Galeriehandlowe.pl ma przyjemność przedstawić wyniki raportu podsumowującego eventy, które odbyły się w centrach handlowych w 2012 r. Na podstawie informacji,

Bardziej szczegółowo

MERKURIUSZ JESIE 2012. targowo-kongresowy. Targi w Krakowie Sp. z o.o.

MERKURIUSZ JESIE 2012. targowo-kongresowy. Targi w Krakowie Sp. z o.o. MERKURIUSZ targowo-kongresowy Targi w Krakowie Sp. z o.o. JESIE 2012 PROGRAM jesieƒ 2012 Targi Ksià ki Historycznej towarzyszàce II Kongresowi Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski 13.09-15.09 Targi Sztuki

Bardziej szczegółowo

Dossier. Lubi konkurencj rozmowa z Jarrodem Saracco. Klient 50+ Magazyn. Nast pny kryzys z pewnoêcià nadejdzie. Fabryka aktywnoêci

Dossier. Lubi konkurencj rozmowa z Jarrodem Saracco. Klient 50+ Magazyn. Nast pny kryzys z pewnoêcià nadejdzie. Fabryka aktywnoêci Magazyn 01/2015 Styczeń-luty ISSN 2084-5545 www.fitnessbiznes.pl BIZNES Lubi konkurencj rozmowa z Jarrodem Saracco Nast pny kryzys z pewnoêcià nadejdzie Fabryka aktywnoêci Dossier Klient 50+ Og aszamy

Bardziej szczegółowo

Wyniki Ankiety: Podsumowanie uczestnictwa firm w Targach CeBIT 2013 przygotowanej i opracowanej przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji

Wyniki Ankiety: Podsumowanie uczestnictwa firm w Targach CeBIT 2013 przygotowanej i opracowanej przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji Wyniki Ankiety: Podsumowanie uczestnictwa firm w Targach CeBIT 2013 przygotowanej i opracowanej przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji Ankietę wysłano do 120 firm i instytucji - odpowiedziało

Bardziej szczegółowo

wrzesień / 16 / 2014 www. eventmanagernews.pl Na temat Reklama i serwowanie alkoholu / 24 Szymon Biel przeżycia / 10 / 08

wrzesień / 16 / 2014 www. eventmanagernews.pl Na temat Reklama i serwowanie alkoholu / 24 Szymon Biel przeżycia / 10 / 08 www. eventmanagernews.pl wrzesień / 16 / 2014 Ludzie branży Na temat Prawo w eventach Szymon Biel / 08 Ekstremalne przeżycia / 10 Reklama i serwowanie alkoholu / 24 od redakcji... Dorota RogoZińska Redakcja

Bardziej szczegółowo

Wyjątkowy weekend, podczas którego lekarze zapominają o medycynie

Wyjątkowy weekend, podczas którego lekarze zapominają o medycynie & Wyjątkowy weekend, podczas którego lekarze zapominają o medycynie Niezwykła szansa na dotarcie do opiniotwórczego środowiska medycznego Lekarz jako aktywny odbiorca mediów Lekarz jako lider opinii Lekarz

Bardziej szczegółowo

Targi edukacyjne jako forma promocji szkół wyższych

Targi edukacyjne jako forma promocji szkół wyższych Targi edukacyjne jako forma promocji szkół wyższych 127 128 Targi edukacyjne jako forma promocji szkół wyższych dr Marcin Gębarowski Politechnika Rzeszowska Wydział Zarządzania Wprowadzenie Zbliżający

Bardziej szczegółowo

dr Marcin Gębarowski Politechnika Rzeszowska Wydział Zarządzania

dr Marcin Gębarowski Politechnika Rzeszowska Wydział Zarządzania Targi edukacyjne jako forma promocji szkół wyższych dr Marcin Gębarowski Politechnika Rzeszowska Wydział Zarządzania Wprowadzenie Zbliżający się niż demograficzny, jak również wzrastająca liczba absolwentów

Bardziej szczegółowo

Wyżywienie planety, energia dla życia 1 maja 31 października 2015 r.

Wyżywienie planety, energia dla życia 1 maja 31 października 2015 r. Koncepcja Programowa udziału Polski w Wystawie Światowej EXPO 2015 w Mediolanie w Republice Włoskiej Wyżywienie planety, energia dla życia 1 maja 31 października 2015 r. Komisarz Generalny Sekcji Polskiej

Bardziej szczegółowo

zaz z laserową ofertą

zaz z laserową ofertą II Targi Zakładów Aktywności Zawodowej kreujemy pozytywny wizerunek zaz-ów str. 4-8 Rozmowa z Kazimierą Zaborowską, dyrektorem ZAZ w Woli Rafałowskiej nasi pracownicy zmieniają się na lepsze str. 10-11

Bardziej szczegółowo

autorzy: plus8.pl s.c. Michał Górczyński, Łukasz Pluta, Rafał Seemann, Paulina Seemann

autorzy: plus8.pl s.c. Michał Górczyński, Łukasz Pluta, Rafał Seemann, Paulina Seemann Podstawowe założenia kampanii promocyjnej terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w centrum miasta Rybnik w ramach przedsięwzięcia Rybnik - Inwestujesz - Zyskujesz autorzy: plus8.pl s.c. Michał Górczyński,

Bardziej szczegółowo

Na początku miała być hala widowiskowo-sportowa. CWK - o obiekcie. Nowe autobusy. Miasteczko Ruchu Drogowego w Opolu. Budżet na 2014 rok

Na początku miała być hala widowiskowo-sportowa. CWK - o obiekcie. Nowe autobusy. Miasteczko Ruchu Drogowego w Opolu. Budżet na 2014 rok Elektroniczny Biuletyn Urzęd Miasta Opola Nr 1. kwiecień 2014 r. Na początku miała być hala widowiskowo-sportowa CWK - o obiekcie Nowe autobusy Miasteczko Ruchu Drogowego w Opolu Budżet na 2014 rok SŁOWO

Bardziej szczegółowo

OFERTA UCZESTNICTWA. Łódź, hala EXPO

OFERTA UCZESTNICTWA. Łódź, hala EXPO OFERTA UCZESTNICTWA Łódź, hala EXPO Spis treści Wprowadzenie.. 2 Oferta sponsor główny.... 4 Oferta - sponsor..... 5 Oferta - uczestnik..... 5 Oferta opcje dodatkowe....... 6 Kosztorys........ 6 Oferta

Bardziej szczegółowo

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach RAPORT Z PILOTAŻOWEGO WDROŻENIA PRAKTYK ZAWODOWYCH JAKO FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODÓW HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy

Bardziej szczegółowo

partner wydania marketing mobilny

partner wydania marketing mobilny partner wydania marketing mobilny SIŁA W MOBILNOŚCI Oddajemy w Państwa ręce kolejną edycję naszego katalogu, w którym przedstawiamy pomysły na realizowanie akcji w ujęciu marketingu mobilnego. Branża

Bardziej szczegółowo

news 04 rebranding 18 Korony rozdane WIŚNIOWSKI Fashion Show 22 Międzynarodowe targi branżowe relacja narzędzia merchandisingu

news 04 rebranding 18 Korony rozdane WIŚNIOWSKI Fashion Show 22 Międzynarodowe targi branżowe relacja narzędzia merchandisingu news Kwartalnik firmy WIŚNIOWSKI Firma Ludzie Technologie jesień 2013 nr 1 (41) 04 rebranding firmy WIŚNIOWSKI narzędzia merchandisingu 18 Korony rozdane WIŚNIOWSKI Fashion Show 22 Międzynarodowe targi

Bardziej szczegółowo

[4] Drema i Furnica. tam warto być! Targi. [10] Polska. na ścieżce wzrostu? Gospodarka. [16] Nasz jubileusz. Wydarzenia.

[4] Drema i Furnica. tam warto być! Targi. [10] Polska. na ścieżce wzrostu? Gospodarka. [16] Nasz jubileusz. Wydarzenia. [4] Drema i Furnica tam warto być! Targi [10] Polska na ścieżce wzrostu? Gospodarka [16] Nasz jubileusz Wydarzenia spotkajprzyszłość W NUMERZE NUMERZE www.drema.pl www.furnica.pl www.drema.pl www.furnica.pl

Bardziej szczegółowo

TARGI JAKO NARZĘDZIE AKTYWNOŚCI MARKETINGOWEJ INSTYTUCJI NAUKOWYCH I BADAWCZYCH

TARGI JAKO NARZĘDZIE AKTYWNOŚCI MARKETINGOWEJ INSTYTUCJI NAUKOWYCH I BADAWCZYCH TARGI JAKO NARZĘDZIE AKTYWNOŚCI MARKETINGOWEJ INSTYTUCJI NAUKOWYCH I BADAWCZYCH dr Marcin Gębarowski Politechnika Rzeszowska Wydział Zarządzania Wprowadzenie Dynamicznie zachodzące zmiany w otoczeniu instytucji

Bardziej szczegółowo

Spis treści. 72 Robótki ręczne. 74 Wigilia Izbowa 2010 76 Izbowy squash 77 Wieczór Brydżowy 79 Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PIG

Spis treści. 72 Robótki ręczne. 74 Wigilia Izbowa 2010 76 Izbowy squash 77 Wieczór Brydżowy 79 Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PIG Spis treści 3 Od redakcji 12 Strona dla sztuki 13 Na początek Temat z okładki 14 Nowy gracz w Marszałkowskim Raport PIG 18 Zachodniopomorskie firmami stoi Gospodarka 22 Nie będzie exodusu polskich pracowników

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE RZECZOWE. Komisji Zarządzającej Funduszem Promocji Mięsa Wołowego. z wykonania zadań w roku 2014

SPRAWOZDANIE RZECZOWE. Komisji Zarządzającej Funduszem Promocji Mięsa Wołowego. z wykonania zadań w roku 2014 SPRAWOZDANIE RZECZOWE Komisji Zarządzającej Funduszem Promocji Mięsa Wołowego z wykonania zadań w roku 2014 Warszawa, 24.03.2015 1 Zadania zaplanowane i realizowane w 2014 r. ze środków Funduszu Promocji

Bardziej szczegółowo

FAIR 2/06 TRANSTARGI LIPSKIE MUNDIAL NA LIPSKIEJ STARÓWCE. GC (Games Convention) Fenomen świata gier

FAIR 2/06 TRANSTARGI LIPSKIE MUNDIAL NA LIPSKIEJ STARÓWCE. GC (Games Convention) Fenomen świata gier FAIR 2/06 TRANSTARGI LIPSKIE Strona 3: Targi Lipskie Polska newsy Strony 8 + 9: miasto Lipsk MUNDIAL NA LIPSKIEJ STARÓWCE Foto: Picture Point GC (Games Convention) Fenomen świata gier W dniach od 24 do

Bardziej szczegółowo

Otwarcie Stadionu w Białymstoku / 20

Otwarcie Stadionu w Białymstoku / 20 www. eventmanagernews.pl luty / 21 / 2015 Na temat Case Study prawo w eventach Nie sprzedajemy odkurzaczy / 16 Otwarcie Stadionu w Białymstoku / 20 CSR w eventach - korzyści podatkowe / 24 od redakcji...

Bardziej szczegółowo

Żarówki halogenowe nowe rozwiązania. Diody LED i fotowoltaika. Kompaktowe lampy metalohalogenkowe. Przenośne oprawy stojące

Żarówki halogenowe nowe rozwiązania. Diody LED i fotowoltaika. Kompaktowe lampy metalohalogenkowe. Przenośne oprawy stojące Oświetlenie INFO ISSN 1730-2609 Nr 3 (11) LIPIEC WRZESIEŃ 2005 nr 3 (11) lipiec wrzesień 2005 Żarówki halogenowe nowe rozwiązania Diody LED i fotowoltaika Kompaktowe lampy metalohalogenkowe Przenośne oprawy

Bardziej szczegółowo