packaging INNOVATIONS Warszawa, 9-10 kwietnia 2014

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "packaging INNOVATIONS Warszawa, 9-10 kwietnia 2014"

Transkrypt

1 VI MIĘDZYNARODOWE TARGI OPAKOWAŃ packaging INNOVATIONS Warszawa, 9-10 kwietnia

2 VI Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNOVATIONS Targi PACKAGING INNOVATIONS to obecnie najważniejsza i najprężniej rozwijająca się impreza opakowaniowa w Europie Środkowo-Wschodniej. Udział w niej to szansa nawiązania cennych i intratnych kontraktów. Coraz większe zainteresowanie oraz wzrost zadowolenia wystawców, sprawiają iż impreza uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych w Europie. Setki zadowolonych wystawców, tysiące branżowych gości i liczne publikacje w mediach, to tylko niektóre z powodów, dla których warto zaprezentować swoją firmę podczas VI edycji Międzynarodowych Targów PACKAGING INNOVATIONS. Profil WySTAWCów Producenci i dostawcy: opakowań tekturowych, plastikowych szklanych, drewnianych, metalowych itp., opakowań inteligentnych i ekologicznych, displayów, rozwiązań w zakresie projektowania opakowań, rozwiązań w zakresie recyklingu opakowań. Strefa LUXPACK opakowania na produkty luksusowe (np. jubilerskie, dla branży spożywczej, kosmetycznej), opakowania ozdobne, opakowania typu Premium. Strefa LABELLING & PRINTING etykiety, kody, nalepki, etykiety inteligentne, urządzenia do etykietowania, znakowania i kontroli, systemy RFID, rozwiązania w zakresie nadruku na opakowaniach i etykietach, materiały POS, rozwiązania w zakresie uszlachetniania druku, plotery, inne usługi oferowane przez drukarnie. Strefa CO-PACKAGING rozwiązania w zakresie: pakowania, przepakowywania, konfekcjonowania, kontroli jakości. Strefa LOGISPACK opakowania logistyczne, opakowania gotowe na półkę (Shelf Ready Packaging), opakowania zbiorcze, wewnętrzne, ochronne. Targi były dla nas wspaniałą okazją do spotkań z partnerami, którzy również wystawiali tu swoje produkty oraz obserwacji nowości. Bez wątpienia z roku na rok targi Packaging Innovations rozwijają się, przyciągają nowych dostawców i szerszą ofertę, pokazując nam trendy rodzimego rynku. Ilona Łyscarz, Arexim Packaging Zarezerwuj stoisko już dziś! skorzystaj ze zniżki cenowej, zapewnij sobie najodpowiedniejsze miejsce na hali, sprawdź co przygotowaliśmy w ramach kampanii marketingowej, korzystaj z własnej strony w katalogu online easyfairs.

3 Kto odwiedza targi PACKAGING INNOVATIONS? Struktura stanowisk osób, które odwiedziły targi w 2013 r. V edycję Targów Packaging Innovations odwiedzili przedstawiciele następujących branż: 7% 8% 17% 36% 33% 3% 4% 4% 6% 12% 25% 18% 13% 15% Prezes/Wiceprezes/Właściciel Dyrektor/Manager/Kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży Technolog/Inżynier ds. Opakowań Kadra naukowa W 2013 r. targi odwiedziło ponad 3 tys. profesjonalistów z kraju jak i z zagranicy (m.in. z Ukrainy, Litwy, Estonii, Rosji, Słowacji, Belgii, Holandii, Węgier, Francji, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Hiszpanii, Portugalii). Wśród gości znaleźli się przedstawiciele m.in. firm: Danone Polska Sp. z o.o., Dr.Oetker, Ferrero, Lubella Sp. z o.o., Mlekovita Polska, Grupa Żywiec, Sobieski Sp. z o.o., Stock Polska Sp. z o.o., Avon Polska, Laboratorium Kosmetyczne dr Irena Eris, L'Oreal, Nivea Polska Sp. z o.o., Polfa Warszawa S.A., Polpharma BH Sp. z o.o., Laboratoria Natury Sp. z o.o., Kaufland Polska, Lidl Polska Sklepy Spożywcze, Leroy Merlin, IKEA Trading, Jeronimo Martins Polska, Nestle Polska, Maspex, Eveline Cosmetics. Targi Packaging Innovations odwiedziliśmy po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Dla nas jako projektantów opakowań to świetna okazja do zapoznania się z różnymi możliwościami realizacji naszych koncepcji. Dzięki kontaktom nawiązanym ze specjalistami z zakresu technologii druku i produkcji opakowań, jeszcze trafniej i sprawniej spełniamy potrzeby naszych klientów. Anna Piskor Account Manager, Agencja Reklamowa Total Design Spożywcza Kosmetyczna Poligraficzna Przemysłowa Opakowania/tworzywa sztuczne Chemiczna Farmaceutyczna Reklamowa AGD/RTV i Zabawki Profil OdWIEdZAjących: Do odwiedzenia targów zapraszamy: właścicieli firm, dyrektorów zarządzających, menadżerów ds. marki, kierowników produktu, przedstawicieli działów marketingu, dyrektorów i specjalistów ds. zakupów, projektantów opakowań, technologów opakowań, dystrybutorów opakowań, menadżerów działów badań i rozwoju. Kampanię promocyjną kierujemy nie tylko na rynek rodzimy, ale również międzynarodowy. Dlatego na targach pojawią się przedstawiciele firm z całej Europy.

4 Seminaria learnshops Program Innowacja W ramach Programu,,INNOWACJA firmy biorące w nim udział mają szansę zaprezentować nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii produkcji opakowań, nadruku, wykorzystania materiałów czy recyclingu opakowań. Udział w Programie jest dla Wystawców bezpłatny. Niewątpliwym atutem targów easyfairs są cieszące się ogromnym zainteresowaniem seminaria learnshops odbywające się w otwartej przestrzeni targowej. Słuchacze mają szansę czerpać inspiracje i wiedzę od najlepszych ekspertów w branży podczas prezentacji na temat najnowszych trendów. Ponadto udział w seminariach to świetna okazja do wymiany poglądów i doświadczeń między uczestnikami. Podczas IV Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku przygotowanej przez Eko Cykl Organizację Odzysku poruszymy kwestię wymagań Unii Europejskiej w zakresie odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych w Polsce. To jedyna w Polsce konferencja na temat efektywności surowcowej, na której prezentowane będą najnowsze osiągnięcia w zakresie wykorzystania surowców wtórnych przez tradycyjne łańcuchy dostaw. Firmy biorące udział w Programie,,INNOWACJA mają zagwarantowane: oznaczenie stoiska podczas targów specjalną naklejką INNOWACJA (na fryzie), wyróżnienie konkretnego produktu naklejką INNOWACJA, umieszczenie krótkiego opisu innowacji w katalogu targowym, umieszczenie zdjęcia i opisu innowacji na stronie internetowej targów. Strefa Studenta Już po raz trzeci podczas targów PACKA- GING INNOVATIONS, młodzi projektanci zaprezentują prototypy swoich opakowań na szerokim forum specjalistów z branży. Stanowi to doskonałą szansę nawiązania ciekawych kontaktów zarówno z firmami, które produkują opakowania, jak i z przedsiębiorstwami, które je wykorzystują. Nasze stoiska cieszyły się sporym zainteresowaniem. Zebrałyśmy sporo kontaktów, co mamy nadzieję pomoże nam wypromować nasze projekty, wprowadzić je do produkcji i podjąć współpracę z ciekawymi klientami. Udało się nam także zdobyć namiary na firmy, które wyraziły chęć przyjęcia nas na staże wakacyjne. Alicja Wańczyk, Joanna Kabala studentki ASP w Łodzi, uczestniczki Strefy Studenta 2013

5 Rodzaje stoisk: STOISKO STANdardOWE (od 6 m² do 30 m²) Gotowe, wybudowane stoisko w systemie OCTA- NORM z fryzem, wysokość 2,5 m Numer i napis na fryzie do 20 znaków Granatowa wykładzina Stół Krzesła (w zależności od wielkości stoiska): 6 9m 2 2 krzesła, 12 m 2 3 krzesła 15 18m 2 4 krzesła Prąd 230V 2kW 2 półki ścienne Kosz na śmieci Oświetlenie (1 punkt świetlny na każde 3 m 2 stoiska) Zaproszenia dla gości targowych (dowolna ilość) Identyfikatory dla wystawcy Wpis do drukowanego katalogu targowego Wzmocnij wizerunek swojej firmy PAKIETY PROMOCYJNE Pakiet PREZENTACJA wygłoszona w specjalnej Strefie Prezentacji podczas targów. Koszt to 800 zł + VAT STOISKO PrEMIUM od (12 m 2 do 30 m 2 ) dopłata do Stoiska Standardowego 1000 zł + VAT Gotowe, wybudowane stoisko w systemie OCTANORM z fryzem, wysokosc 2,5 m oraz dwie nadstawki nad stoisko z logo firmy na wysokość 3m Numer i napis na fryzie do 20 znaków Granatowa wykładzina Krzesła, stół, półki ścienne, oświetlenie (w zależności od wielkości stoiska) Prąd 230V 2kW Kosz na śmieci Lada łukowa Zaplecze 2x1m, zamykane na klucz Zaproszenia dla gości targowych (dowolna ilość) Identyfikatory dla wystawcy Wpis do drukowanego katalogu targowego Pakiet Promocyjny BOOSTER PACK mailing do bazy Państwa potencjalnych Klientów zawierający informacje o Państwa firmie i produktach, a także logo, umieszczenie logo Państwa firmy w serwisie internetowym imprezy oraz na planie hali, postawienie banneru roll-up na terenie targów, zamieszczenie ulotek Państwa firmy w katalogu targowym. Koszt pakietu to 950 zł + VAT Zamieszczenie reklamy w katalogu targowym (1 strona A5), dystrybuowanym wśród wystawców jak i gosci przybyłych na targi. Koszt to 800 zł + VAT Pakiet Smycze dostarczone przez wystawcę, wydawane wraz z identyfikatorami odwiedzającym targi (oferta limitowana: dla jednej firmy). Koszt to 3000 zł + VAT (oferta limitowana: dla jednej firmy). Pakiet ONLINE 365 własna podstrona internetowa z możliwością zamieszczania dowolnej ilości dokumentów i ofert produktowych, powiązanie Państwa strony z mediami społecznościowymi (m.in.: Facebook, Twitter), narzędzie do kontaktu z Klientami odwiedzającymi targi. Koszt pakietu to 197 zł (opłata obowiązkowa)

6 Organizator: easyfairs Poland Sp. z o.o. Al. Pokoju 82, Kraków Kontakt: Katarzyna Banach Kierownik Działu Organizacji Tragów Tel Tel. kom Fax Justyna Samorek Specjalista ds. Organizacji Targów Tel Tel. kom Fax Miejsce targów Hala Expo XXI ul. Prądzyńskiego 12/ Warszawa Godziny otwarcia: Środa: 9 kwietnia 2014 r.: 10:00 16:00 Czwartek: 10 kwietnia 2014 r.: 10:00 15:30 Cennik: Ceny obowiązujące do stoisko 6 m²: 3950 zł + VAT stoisko 9 m²: 4985 zł + VAT stoisko 12 m²: 6560 zł + VAT stoisko 15 m²: 7810 zł + VAT stoisko 18 m 2 : 9250 zł + VAT Ceny obowiązujące od stoisko 6 m²: 3950 zł + VAT stoisko 9 m²: 5683 zł + VAT stoisko 12 m²: 6826 zł + VAT stoisko 15 m²: 8003 zł + VAT stoisko 18 m 2 : 9518 zł + VAT Od 3 lat Drukarnia Multipress prezentuje swoją ofertę na kolejnych edycjach targów Packaging Innovations ( ). Rok w rok targi odwiedza coraz więcej osób, o czym świadczą liczba wystawców oraz przeniesienie targów do większej hali. Jednak w tym roku frekwencja zwiedzających i tym samym potencjalnych klientów na targach zaskoczyła nas wyjątkowo pozytywnie. Jacek Limanówka Drukarnia Multipress Dopłata za stoisko narożne: 550 zł + VAT Pakiet Online 365: 197 zł + VAT (opłata obowiązkowa)

Najważniejsze targi dla branży opakowań w Europie Środkowo- -Wschodniej

Najważniejsze targi dla branży opakowań w Europie Środkowo- -Wschodniej EUROPEAN SERIES VII Międzynarodowe Targi Opakowań Najważniejsze targi dla branży opakowań w Europie Środkowo- -Wschodniej Warszawa 9-10 kwietnia 2015 r. www.easyfairs.com/pl/pi2015 Packaging Innovations

Bardziej szczegółowo

MAINTENANCE. Kraków 29-30 października 2014 r. www.easyfairs.com/pl/mtc2014. V Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji

MAINTENANCE. Kraków 29-30 października 2014 r. www.easyfairs.com/pl/mtc2014. V Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE Kraków 29-30 października 2014 r. V Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji 2014 www.easyfairs.com/pl/mtc2014 MAINTENANCE V Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji

Bardziej szczegółowo

Raport z V edycji Targów Opakowań easyfairs PACKAGING INNOVATIONS 10-11 kwietnia 2013 Hala Expo XXI ul. Prądzyńskiego 12/14 Warszawa

Raport z V edycji Targów Opakowań easyfairs PACKAGING INNOVATIONS 10-11 kwietnia 2013 Hala Expo XXI ul. Prądzyńskiego 12/14 Warszawa Raport z V edycji Targów Opakowań easyfairs PACKAGING INNOVATIONS 10-11 kwietnia 2013 Hala Expo XXI ul. Prądzyńskiego 12/14 Warszawa 1 10 i 11 kwietnia 2013 r. w Hali Expo XXI odbyła się piąta, jubileuszowa

Bardziej szczegółowo

Maintenance 06-07. Kraków. Jedyne takie targi w Polsce. www.mtc.krakow.pl. października

Maintenance 06-07. Kraków. Jedyne takie targi w Polsce. www.mtc.krakow.pl. października Maintenance VI Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji 06-07 października 2015 Kraków Jedyne takie targi w Polsce www.mtc.krakow.pl Szanowni Państwo, Mamy przyjemność poinformować

Bardziej szczegółowo

RAPORT. packaging INNOVATIONS VI MIĘDZYNARODOWE OWE TARGI OPAKOWAŃ. Warszawa 9-10 kwietnia 2014. www.easyfairs.com/pl

RAPORT. packaging INNOVATIONS VI MIĘDZYNARODOWE OWE TARGI OPAKOWAŃ. Warszawa 9-10 kwietnia 2014. www.easyfairs.com/pl RAPORT packaging INNOVATIONS VI MIĘDZYNARODOWE OWE TARGI OPAKOWAŃ Warszawa 9-10 kwietnia 2014 2014 www.easyfairs.com/pl W dniach 9-10 kwietnia 2014 r. odbyła się najważniejsza impreza w branży opakowań

Bardziej szczegółowo

branży opakowań easyfairs PACKAGING INNOVATIONS 23 i 24 marca 2011 Hala Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

branży opakowań easyfairs PACKAGING INNOVATIONS 23 i 24 marca 2011 Hala Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa easyfairs FOOD-to-GO Gdańsk 2011 Raport z III I edycji targów nowych rozwiązań w branży opakowań easyfairs PACKAGING INNOVATIONS 23 i 24 marca 2011 Hala Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa 1 Już

Bardziej szczegółowo

TOMASZ MARSZAŁŁ OPAKOWANIA PROMOCJA. druk niskonakładowy W GRONIE TOP 50 MARKETINGOWCÓW EUROPY. szklane MARKETING eventowy i targowy

TOMASZ MARSZAŁŁ OPAKOWANIA PROMOCJA. druk niskonakładowy W GRONIE TOP 50 MARKETINGOWCÓW EUROPY. szklane MARKETING eventowy i targowy wszystko o skutecznej reklamie www.oohmagazine.pl kwiecień - czerwiec 2014 cena: 15 PLN OPAKOWANIA szklane MARKETING eventowy i targowy PROMOCJA tekstylia reklamowe kalendarze POS innowacje i wyspy druk

Bardziej szczegółowo

RAPORT 2015. www.packaginginnovations.pl. VII Międzynarodowe Targi Opakowań. 9-10 kwietnia 2015 r. I EXPO XXI, Warszawa

RAPORT 2015. www.packaginginnovations.pl. VII Międzynarodowe Targi Opakowań. 9-10 kwietnia 2015 r. I EXPO XXI, Warszawa RAPORT 2015 VII Międzynarodowe Targi Opakowań 9-10 kwietnia 2015 r. I EXPO XXI, Warszawa www.packaginginnovations.pl 9 i 10 kwietnia 2015 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI odbyły się VII Międzynarodowe

Bardziej szczegółowo

POLIGRAFIA 2015 NOWA JAKOŚĆ NOWA POLIGRAFIA. Poznań 26-29.05.2015. ORGANIZATOR: Międzynarodowe Targi Poznaoskie Sp. z o.o.

POLIGRAFIA 2015 NOWA JAKOŚĆ NOWA POLIGRAFIA. Poznań 26-29.05.2015. ORGANIZATOR: Międzynarodowe Targi Poznaoskie Sp. z o.o. POLIGRAFIA 2015 NOWA JAKOŚĆ NOWA POLIGRAFIA Poznań 26-29.05.2015 ORGANIZATOR: Międzynarodowe Targi Poznaoskie Sp. z o.o. Potencjał drzemie w nas od lat Tradycje targów poligraficznych w Poznaniu sięgają

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPONSORSKA X TARGI I WYSTAWA ZOO-BOTANICA 2011

OFERTA SPONSORSKA X TARGI I WYSTAWA ZOO-BOTANICA 2011 OFERTA SPONSORSKA X TARGI I WYSTAWA ZOO-BOTANICA 2011 2-4 września Centrum IASE w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu I. OPIS TARGÓW ORAZ GRUPY DOCELOWEJ ZOO-BOTANICA Tegoroczne Targi ZOO-BOTANICA 2011

Bardziej szczegółowo

folie finansowanie poligrafii temat numeru: Festiwal Marketingu Druku & Opakowań

folie finansowanie poligrafii temat numeru: Festiwal Marketingu Druku & Opakowań RAPORT Dostawców Mediów i Maszyn październik - grudzień 2014 cena: 15 PLN (w tym 8% vat) wersja online: www.dostawcy.oohmagazine.pl finansowanie poligrafii temat numeru: folie WEB2PRINT ZESTAWIENIA MEDIÓW,

Bardziej szczegółowo

[4] Drema i Furnica. tam warto być! Targi. [10] Polska. na ścieżce wzrostu? Gospodarka. [16] Nasz jubileusz. Wydarzenia.

[4] Drema i Furnica. tam warto być! Targi. [10] Polska. na ścieżce wzrostu? Gospodarka. [16] Nasz jubileusz. Wydarzenia. [4] Drema i Furnica tam warto być! Targi [10] Polska na ścieżce wzrostu? Gospodarka [16] Nasz jubileusz Wydarzenia spotkajprzyszłość W NUMERZE NUMERZE www.drema.pl www.furnica.pl www.drema.pl www.furnica.pl

Bardziej szczegółowo

* * * * * agencje reklamowe

* * * * * agencje reklamowe * * * * * agencje reklamowe 04 Panorama świątecznych gadżetów reklamowych W maju Starlink przedstawił zestawienie wydatków na reklamę. Potem pojawiły się prognozy wydatków na działania promocyjne na 2010

Bardziej szczegółowo

raport dostawcy mediów i maszyn zestawienia mediów, mapa dostawców mediów I maszyn Festiwal Marketingu Druku & Opakowań

raport dostawcy mediów i maszyn zestawienia mediów, mapa dostawców mediów I maszyn Festiwal Marketingu Druku & Opakowań wszystko o skutecznej reklamie styczeń - marzec 2014 cena: 15 PLN (w tym 8% vat) www.oohmagazine.pl raport dostawcy mediów i maszyn ATRamenty ETYKiety & OPAKowania DRUK na tkaninach zestawienia mediów,

Bardziej szczegółowo

Zostań Superprzedsiębiorcą! OFERTA WSPÓŁPRACY

Zostań Superprzedsiębiorcą! OFERTA WSPÓŁPRACY 14-15 października 2015 Warszawskie Centrum EXPO XXI DORADZTWO i Consulting CAR FLEET MANAGEMENT MARKETING BPO / SSC Call Center Finanse I RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI BIURO TSL IT TELEKOMUNIKACJA

Bardziej szczegółowo

22-23 października 2013. Warszawa OFERTA PARTNERSKA

22-23 października 2013. Warszawa OFERTA PARTNERSKA 22-23 października 2013 Warszawa OFERTA PARTNERSKA 1 SPIS TREŚCI 1. INFORMACJE O KONFERENCJI 2. PODSUMOWANIE KORZYŚCI DLA PARTNERÓW KONFERENCJI 3. STRATEGICZNY PARTNER KONFERENCJI MTS 2013 4. ZŁOTY PARTNER

Bardziej szczegółowo

Godna zaufania i pewna KBA Rapida 105

Godna zaufania i pewna KBA Rapida 105 KBA Technologia offsetowych maszyn arkuszowych Godna zaufania i pewna KBA Rapida 105 Czy cenicie Państwo elastyczność, pewność i wydajność? Czy chcielibyście szybciej przezbrajać maszynę do nowych zleceń

Bardziej szczegółowo

Biznes społecznie odpowiedzialny

Biznes społecznie odpowiedzialny dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 20 luty 2014 Biznes społecznie odpowiedzialny O korzyściach płynących z eko-marketingu Pracownik odpowiedzialny społecznie

Bardziej szczegółowo

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach RAPORT Z PILOTAŻOWEGO WDROŻENIA PRAKTYK ZAWODOWYCH JAKO FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODÓW HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy

Bardziej szczegółowo

Biuletyn Opakowaniowy

Biuletyn Opakowaniowy Biuletyn Opakowaniowy Polskiej Izby Opakowań Branżowy dwumiesięcznik informacyjno-promocyjny ROK 17 NUMER 5(101) WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK 2012 R. ISSN 1734-4603 Pierwszy Kongres Przemysłu Opakowań za nami

Bardziej szczegółowo

PROMA EXPO NAJNOWSZE INFORMACJE

PROMA EXPO NAJNOWSZE INFORMACJE PROMA EXPO NAJNOWSZE INFORMACJE STREFA START UP PROMA EXPO WSPIERA NOWE FIRMY NA STARCIE Organizatorzy PROMA EXPO 2014 specjalnie dla nowopowstałych firm stworzyli Strefę START UP. W jej ramach młodzi

Bardziej szczegółowo

Szanowni Partnerzy Handlowi,

Szanowni Partnerzy Handlowi, Szanowni Partnerzy Handlowi, W zeszłym roku po raz pierwszy przygotowaliśmy dla Państwa Międzynarodową Wystawę Przemysłu Lotniczego FLYIN. Połączenie jej z prestiżowym europejskim wydarzeniem - Dniami

Bardziej szczegółowo

WŁADZE CZŁONKOWIE ZARZĄDU: KOMISJA REWIZYJNA: PREZES ZARZĄDU TOMASZ BARUDIN TEXET POLAND. V-CE PREZES ZARZĄDU MAGDALENA OWCZARSKA CiTRON

WŁADZE CZŁONKOWIE ZARZĄDU: KOMISJA REWIZYJNA: PREZES ZARZĄDU TOMASZ BARUDIN TEXET POLAND. V-CE PREZES ZARZĄDU MAGDALENA OWCZARSKA CiTRON WŁADZE PREZES ZARZĄDU TOMASZ BARUDIN TEXET POLAND V-CE PREZES ZARZĄDU MAGDALENA OWCZARSKA CiTRON CZŁONKOWIE ZARZĄDU: IWONA DULIŃSKA PUH KUNSZT ZBIGNIEW KACZOR MAXIM ZBIGNIEW GRZESZCZUK MID OCEAN BRANDS

Bardziej szczegółowo

zmieniać realia a nawet na te realia wpływać.

zmieniać realia a nawet na te realia wpływać. 1 Szanowni Państwo, Branża artykułów promocyjnych od lat kilkunastu przeżywa okres ciągłego rozwoju zarówno pod względem obrotów jak zwiększania rynku pracy. Każda z firm na własny mniej lub bardziej skuteczny

Bardziej szczegółowo

Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka Ekologistyka na co dzień Szansa dla kolei towarowych Zmiany prawne w 2015 roku

Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka Ekologistyka na co dzień Szansa dla kolei towarowych Zmiany prawne w 2015 roku grudzień 12/2014 (53) biznes Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka Cena 9,90 zł (5% VAT) ISSN 2081 5255 Temat numeru: Logistyka sieci handlowych Ekologistyka na co dzień Szansa

Bardziej szczegółowo

E-PROFIL... 32 GIFT STAR... 33 GEMINI MEDIA... 34-35 GM ELECTRONICS WORLD LTD... 36-37 GJC INTER MEDIA... 38-39 INSPIRION POLSKA...

E-PROFIL... 32 GIFT STAR... 33 GEMINI MEDIA... 34-35 GM ELECTRONICS WORLD LTD... 36-37 GJC INTER MEDIA... 38-39 INSPIRION POLSKA... 1 SPIS TREŚCI SPIS TREŚCI... 2 PIAP - INFORMACJE O IZBIE... 3 3LINE PROMOTION... 4-5 1STOCK... 6-7 AML / ROM 88... 8 ARUAL GADŻETY... 9 ART CLIP... 10-11 ARTMEDAL... 12 A.S.S.3... 13 AWIH... 14-15 AXPOL...

Bardziej szczegółowo

www.cosmo-industry.pl www.pharma-industry.pl www.farmacom.com.pl

www.cosmo-industry.pl www.pharma-industry.pl www.farmacom.com.pl www.cosmo-industry.pl www.pharma-industry.pl www.farmacom.com.pl informacje o tytule Świat Przemysłu Kosmetycznego Tytuł: Ukazuje się: Nakład: Format: Częstotliwość: Redaktor prowadzący: Skład: Druk: Portal:

Bardziej szczegółowo

www.piap-org.pl Edukacja i szkolenia Strona 12 Gadzety dla bezpieczenstwa

www.piap-org.pl Edukacja i szkolenia Strona 12 Gadzety dla bezpieczenstwa 0 / 2014 grudzień bezpłatny BIULE T YN polskiej izby art ykułów pr omocyjnych www.piap-org.pl Słowo wstępu Magda Owczarska V-ce Prezes PIAP PIAP to organizacja konsolidująca bardzo sprawnie prosperujące

Bardziej szczegółowo

Wyniki Ankiety: Podsumowanie uczestnictwa firm w Targach CeBIT 2013 przygotowanej i opracowanej przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji

Wyniki Ankiety: Podsumowanie uczestnictwa firm w Targach CeBIT 2013 przygotowanej i opracowanej przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji Wyniki Ankiety: Podsumowanie uczestnictwa firm w Targach CeBIT 2013 przygotowanej i opracowanej przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji Ankietę wysłano do 120 firm i instytucji - odpowiedziało

Bardziej szczegółowo

FORUM NARZĘDZIOWE. Raport CAD/CAM - strona 38. www.dmgmoriseiki.com DWUMIESIĘCZNIK INFORMACYJNO - TECHNICZNY ISSN 1509-426X

FORUM NARZĘDZIOWE. Raport CAD/CAM - strona 38. www.dmgmoriseiki.com DWUMIESIĘCZNIK INFORMACYJNO - TECHNICZNY ISSN 1509-426X FORUM ARZĘDZIOWE ISS 1509-426X DWUMIESIĘCZIK IFORMACYJO - TECHICZY UMER 06 (57) 2012 Raport CAD/CAM - strona 38 PRODUKCJA SPRZEDAŻ I SERWIS www.dmgmoriseiki.com Aluminium na formy wtryskowe i rozdmuchowe

Bardziej szczegółowo