IV Międzynarodowe Targi Produkcji i Technologii. Hala Stulecia we Wrocławiu

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "IV Międzynarodowe Targi Produkcji i Technologii. Hala Stulecia we Wrocławiu"

Transkrypt

1 IV Międzynarodowe Targi Produkcji i Technologii listopad Hala Stulecia we Wrocławiu

2 W dniach listopada 2008 r. odbyły się we Wrocławiu Międzynarodowe Targi Produkcji i Technologii PROTECH 08, które po raz kolejny stały się miejscem spotkań inżynierów reprezentujących wszystkie branże przemysłu. 87 wystawców zaprezentowało ł swoją ofertę skierowaną do blisko 3000 uczestników targów. Prawie 500 osób uczestniczyło w seminariach MAINTECH, ROBOTECH, SYSTECH i DESIGNTECH, które towarzyszą targom PROTECH od ich pierwszej edycji w 2005 r. W roku 2008 odnotowaliśmy zarówno pojawienie się nowych firm, jak i udział wystawców uczestniczących we wcześniejszych edycjach naszych targów. Cieszymy się z tak wspaniałej frekwencji. Chcielibyśmy podziękować Państwu za obdarzenie nas zaufaniem i zapewnić, że ten wzrost motywuje cały nasz zespół do zaoferowania jeszcze lepszej obsługi wprzyszłości. Dołożymy y wszelkich starań, aby jak najskuteczniej wspierać Państwa w kolejnych edycjach targów PROTECH. Dziękujemy Państwu za uczestniczenie w targach PROTECH 2008 ijuż dziś zapraszamy na kolejną edycję. Spotkajmy się w Hali Stulecia we Wrocławiu listopada 2009 r. DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY PONOWNIE!!!

3 PATRONAT HONOROWY: SPONSORZY: PATRONAT MEDIALNY: PARTNERZY : ORGANIZATOR:

4

5

6 NASZE SEMINARIA INŻYNIERIA I UTRZYMANIE RUCHU W ZAKŁADACH PRZEMYSŁOWYCH. Prezentacja systemów, usług oraz oprzyrządowania służących do utrzymywania zdolności produkcyjnych zakładów przemysłowych. Wielopłaszczyznowe podejście do tematyki utrzymania ruchu w inżynierii. AUTOMATYKA, STEROWANIE, OPRZYRZĄDOWANIE, ROBOTYKA. Prezentacja metod projektowania, wdrażania oraz zarządzania systemami sterowania i automatyki w przemyśle. SYSTEMY INFORMATYCZNE WSPOMAGAJĄCE ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWAMI PRODUKCYJNYMI. Prezentacja najbardziej aktualnych case study z wdrożeń IT w przedsiębiorstwach produkcyjnych. PROJEKTOWANIE DLA MECHANIKI I ELEKTRONIKI. Prezentacje najważniejszych zagadnień irozwiązań z zakresu projektowania inżynierskiego i konstrukcji oraz dziedziny najnowszych technologii.

7 Konkurs Fabryka Roku ogłoszony został przez redakcję czasopisma Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych po raz pierwszy w 2006 roku. Jest prestiżową nagrodą przyznawaną zakładom przemysłowym efektywnie zarządzającym utrzymaniem ruchu w celu zapewnienia zdolności produkcyjnej. To jedyny w Polsce plebiscyt, w którym nagradzane są najlepsze zakłady produkcyjne. Tradycja konkursu wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie stanowi on prestiżowe wyróżnienie, o które ubiegają się wszystkie większe firmy z branży produkcyjnej, laureaci zaś postrzegani są jako godni zaufania partnerzy. W polskiej edycji konkursu wyboru dokonuje redakcja i eksperci UR na podstawie szczegółowej analizy ankiet nadsyłanych przez firmy przystępujące do konkursu, a także po uwzględnieniu dodatkowych materiałów dostarczonych do redakcji. Konkurs Fabryka Roku ma na celu: Ukazanie funkcji utrzymania ruchu w całościowej rentowności i wydajności zakładu. Wyłonienie zakładów, które osiągnęły najwyższy poziom doskonałości operacyjnej. Określenie najlepszych praktyk w zarządzaniu utrzymaniem ruchu. Określenie wymiernych poziomów doskonałości w zakładach pracy zajmujących się wytwarzaniem i przetwórstwem oraz funkcji utrzymania ruchu. Fabryką ą Roku 2008 została firma TYCO ELECTRONICS POLSKA Dyplom został wręczony podczas IV Międzynarodowych Targów Produkcji i Technologii PROTECH 08.

8 Po raz trzeci w 2008 roku ruszyła polska edycja konkursu Engineer of the year. Celem konkursu jest promowanie polskiej myśli technicznej, innowacyjnych rozwiązań, a przede wszystkim osób za nie odpowiedzialnych. Redakcja magazynu Design News wyróżnia osoby lub zespoły, których projekty doczekały się wdrożenia, jak również te, które nie przekroczyły fazy prototypu lub dokładnego opracowania. W ocenie projektów pod uwagę brane są następujące czynniki: innowacyjność, złożoność projektu, zakres prowadzonych prac, znaczenie dla przemysłu. Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji miało miejsce podczas IV Międzynarodowych Targów Produkcji i Technologii PROTECH 08. Tytułem Konstruktora Roku 2008 uhonorowana została firm CARBON DESIGN za rower wyczynowy y y JET STREAM.

9 Po raz kolejny zorganizowaliśmy przy współpracy z firmą BDI, cieszące się dużą popularnością Dni Kariery dla Inżynierów, w ramach których zostały zaproszone firmy zajmujące się profesjonalną rekrutacją. Zainteresowani i inżynierowież i i mieli okazję uzyskać ć informacje o możliwościach zatrudnienia w przemyśle oraz na stanowiskach technicznych w przedsiębiorstwach wielu branż, jakrównież porozmawiać ze specjalistami w zakresie doradztwa personalnego. Wystawcy Dni Kariery dla Inżynierów: Bank Danych o Inżynierach Urząd Dozoru Technicznego Manpower Sp. z o.o. Brunel Polska Sp. z o.o. Power Media S.A. Adecco Poland Sp. z o.o. Kariera.com.pl Gazeta Wyborcza Gazeta.Praca.pl Advisory Group TEST Human Resources Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

10 OPINIE NASZYCH WYSTAWCÓW: >> Na targach Protech we Wrocławiu gościliśmy pierwszy raz. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania, rozwiązania, które zaprezentowała ł firma BECKHOFF Automation ti Sp. z o.o. cieszyły ł się dużymż powodzeniem głównie sterowniki z rodziny Embedded PC - również prezentacja, która miała miejsce I dnia targów zgromadziła wielu zainteresowanych. Organizacja targów na bardzo wysokim poziomie, duża troska Organizatora o to aby wszystko przebiegło zgodnie z życzeniem wystawców. W przyszłym roku również będziemy w nich uczestniczyć. Gorąco polecam! << Konrad Śmiertka Regionalny Kierownik Sprzedaży BECKHOFF Automation Sp. z o.o. >> Targi Produkcji i Technologii Protech z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością w środowisku branżowym. Powodem tego jest szeroki zakres prezentowanych produktów oraz rosnąca liczba wystawców. Targi Protech to znakomita okazja do zaprezentowania nowatorskich produktów i rozwiązań, nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi klientami, ale również poznania nowych trendów i technologii na rynku automatyki przemysłowej. Również w tym roku targom towarzyszył wyjątkowo bogaty i interesujący program seminariów, podczas których firma MPL Technology zaprezentowała wysoce nowatorski Zintegrowany System Sterowania iq. Serdecznie zapraszam na nasze stoisko w przyszłym roku<< Łukasz Sendecki Specjalista ds. marketingu MPL Technology Sp. z o.o.

11 >> Już po praz czwarty możemy podziękować za udane targi Protach. Jako wystawca nawiązaliśmy sporo nowych kontaktów, a także odświeżyliśmy stare znajomości. Nasza prezentacja prowadzona przez Petera Barklanda producenta systemu Aretics Maitenance powiększyła grono zainteresowanych ideą utrzymania ruchu oraz naszym produktem sztandarowym - Aretics... Chcieliśmy podziękować Szanownej Redakcji za Profesjonalizm, Wsparcie i Uśmiech. Każdy szczegół Targów dopracowaliściedoperfekcji.żaden wystawca nie był zaniedbany, każdy mógł liczyć na Waszą pomoc (przekonaliśmy się o tym w sensie dosłownym). Targi we Wrocławiu to strzał w dziesiątkę. Dużo miejsca, miłe otoczenie, magiczny Wrocław, ciekawe seminaria. Nasze gratulacje, zorganizowaliście fantastyczne Targi Protach 08. Do zobaczenia za rok! << Robert Kowalski Sales Director IT-Expert sp. z o.o. >> W tym rokupo razpierwszy firma FANUC Robotics wzięła udział wtargach Protech. Cieszymy się, że wzięliśmy udział w y p p y ę g y y ę ę y odmienianiu oblicza targów Protech i skierowaniu uwagi odwiedzających na najnowsze rozwiązania w zakresie robotyki. Stoisko wspólne FANUC Robotics wraz z ASPA, Lincoln Electric i Pro-Control było usytuowane w dogodnym do zauważenia miejscu. Odwiedzający targi mogli zaobserwować roboty FANUC w aplikacjach: spawania, zgrzewania i paletyzacji. Organizator targów, firma Trade-Media, dołożył starań aby również seminarium Robotech zostało bardziej niż w latach poprzednich wypełnione tematyką Robotyki. Zarówno organizacja targów, promocja jak i miejsce organizacji spowodowały znaczący udział odwiedzających. << Konrad Grohs Country Manager FANUC Robotics Polska

12 Bardzo dziękujemy Państwu za uczestnictwo w targach PROTECH 2008 i zapraszamy na kolejną V edycję. HALA A STULECIA, WROCŁAW LISTOPAD 2009! Dlaczego warto ponownie się spotkać? Możliwość bezpośredniego przedstawienia oferty potencjalnym klientom, którzy szukają ale tak naprawdę nie wiedzą gdzie jej szukać. Okazja do budowania zaufania do firmy i przekonania o jakości przedstawianej oferty. Szansa na zachęcenie klientów do zakupu produktów/usług firmy. Zdobycie zwrotnej informacji na temat prezentowanego programu. Edukacja i kreowanie gustów klientów. Wyróżnienie oferty na tle konkurencji poprzez wielopłaszczyznową prezentację. Monitorowanie działań konkurencji, możliwość spotkania przedstawicieli branży.

13 ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W TARGACH PROTECH listopad 2009 Hala aastulecia we Wrocławiu

www.inkubator.po.opole.pl

www.inkubator.po.opole.pl OKŁADKA Wydawca Politechnika Opolska Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości egzemplarz bezpłatny Zespół redakcyjny Damian Kolarczyk Mgr inż. Beata Kipigroch Nakład 400 egz. Biuletyn wydany w ramach projektu

Bardziej szczegółowo

wytworzenia >> >> >> INNOWACJE W INŻYNIERII www.designnews.pl ISSN 1734-0535

wytworzenia >> >> >> INNOWACJE W INŻYNIERII www.designnews.pl ISSN 1734-0535 >> >> >> NOWOŚCI 2D i 3D s. 14 PROGRAMY Elementarz modelowania s. 38 MEDYCYNA Atomowe podglądanie s. 48 grudzień 2006 nr 12 (19) rok II INNOWACJE W INŻYNIERII www.designnews.pl ISSN 1734-0535 Niższe koszty

Bardziej szczegółowo

PRAKTYCZNIE NAJLEPSZA

PRAKTYCZNIE NAJLEPSZA PRAKTYCZNIE NAJLEPSZA INFORMATOR 2012/2013 STUDIA INŻYNIERSKIE AUTOMATYKA I ROBOTYKA INFORMATYKA OCHRONA ŚRODOWISKA ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI STUDIA LICENCJACKIE ZARZĄDZANIE STUDIA PODYPLOMOWE

Bardziej szczegółowo

Konferencje to SKUTECZNY NETWORKING relacji

Konferencje to SKUTECZNY NETWORKING relacji www.dndproject.pl S E M I N A R I A B R A N Ż O W E K O N F E R E N C J E, E V E N T Y T A R G I, K O N G R E S Y Konferencje to SKUTECZNY NETWORKING relacji Poszerzamy Sieci Kontaktów w Twojej Branży

Bardziej szczegółowo

...bo liczy się jakość!

...bo liczy się jakość! 10 JUBILEUSZOWA EDYCJA NAJWIĘKSZEGO W POLSCE PROGRAMU PROMUJĄCEGO JAKOŚĆ EUROPEJSKI WYMIAR JAKOŚCI...bo liczy się jakość! www.jakoscroku.pl www.jakoscroku.pl 1 O PROGRAMIE jakość ROKU 10 jubileuszowa edycja

Bardziej szczegółowo

SZUKAJ PRACY BRANŻE Z EUROSTUDENTEM WYDANIE TARGOWE. Rozwiń się z Nami! ZRÓB KARIERĘ INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ W KORPORACJI Z POTENCJAŁEM

SZUKAJ PRACY BRANŻE Z EUROSTUDENTEM WYDANIE TARGOWE. Rozwiń się z Nami! ZRÓB KARIERĘ INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ W KORPORACJI Z POTENCJAŁEM Dynamiczny rozwój w Infosys BPO Poland www.eurostudent.pl październik 2014 Rozwiń się z Nami! KONKURS PZU: INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ WYGRAJ 5.000 ZŁ! WYDANIE TARGOWE SZUKAJ PRACY RAPORT SPECJALNY ZRÓB KARIERĘ

Bardziej szczegółowo

XII Międzynarodowy Kongres

XII Międzynarodowy Kongres ORGANIZATOR PARTNER STRATEGICZNY XII Międzynarodowy Kongres 24 25 listopada 2015, Wrocław Zaproszenie do współpracy sponsorskiej SZCZEGÓŁY NA 2 XII Międzynarodowy Kongres 24 25 listopada 2015, Wrocław

Bardziej szczegółowo

RAPORT EGZEMPLARZ BEZPŁATNY

RAPORT EGZEMPLARZ BEZPŁATNY RAPORT EGZEMPLARZ BEZPŁATNY NAJLEPSZE PRAKTYKI w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania dla innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce NAJLEPSZE PRAKTYKI w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania dla innowacyjnych

Bardziej szczegółowo

Oko na Białystok Komunikacja w Kompanii Piwowarskiej Rynek w branży IT należy do pracowników

Oko na Białystok Komunikacja w Kompanii Piwowarskiej Rynek w branży IT należy do pracowników marzec (50) 2014 ISSN 2083-5302 W numerze Oko na Białystok Komunikacja w Kompanii Piwowarskiej Rynek w branży IT należy do pracowników A w nim: Zarządzanie zasobami ludzkimi w otoczeniu międzynarodowym

Bardziej szczegółowo

Raport I edycji Programu Edukacyjnego Nauka od Kuchni 2013

Raport I edycji Programu Edukacyjnego Nauka od Kuchni 2013 Raport I edycji Programu Edukacyjnego Nauka od Kuchni 2013 Program Edukacyjny realizowany w ramach projektu Biznes dla edukacji, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Bardziej szczegółowo

nastudia.ath.bielsko.pl

nastudia.ath.bielsko.pl STUDIA PODYPLOMOWE WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I INFORMATYKI WYDZIAŁ NAUK O MATERIAŁACH I ŚRODOWISKU Doradca zawodowy Edukacja dla bezpieczeństwa Informatyka i technologie informacyjne Szkoła systemów informatycznych,

Bardziej szczegółowo

WÓZKI W ZESTAWIE. kwartalnik nr 3[8]/2013 cena 35 PLN w tym 5% VAT. czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu

WÓZKI W ZESTAWIE. kwartalnik nr 3[8]/2013 cena 35 PLN w tym 5% VAT. czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu kwartalnik nr 3[8]/2013 cena 35 PLN w tym 5% VAT LOGISTYKA PRODUKCJI INŻYNIERIA UTRZYMANIA RUCHU Partner merytoryczny czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu ISSN 2083-9901

Bardziej szczegółowo

PACSystems RSTi I/O 69 (3/2011) 72 (2/2012) ISSN 1507-3890. Nowy układ wejść/wyjść do aplikacji scentralizowanych i rozproszonych

PACSystems RSTi I/O 69 (3/2011) 72 (2/2012) ISSN 1507-3890. Nowy układ wejść/wyjść do aplikacji scentralizowanych i rozproszonych 69 (3/2011) 72 (2/2012) ISSN 1507-3890 PACSystems RSTi I/O Nowy układ wejść/wyjść do aplikacji scentralizowanych i rozproszonych XXMobilny dostęp do informacji XXAkademia Kawasaki K-Roset XXProdukty roku

Bardziej szczegółowo

Wyniki Ankiety: Podsumowanie uczestnictwa firm w Targach CeBIT 2013 przygotowanej i opracowanej przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji

Wyniki Ankiety: Podsumowanie uczestnictwa firm w Targach CeBIT 2013 przygotowanej i opracowanej przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji Wyniki Ankiety: Podsumowanie uczestnictwa firm w Targach CeBIT 2013 przygotowanej i opracowanej przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji Ankietę wysłano do 120 firm i instytucji - odpowiedziało

Bardziej szczegółowo

PRZEMYSŁ ZBROJENIOWY str. 80

PRZEMYSŁ ZBROJENIOWY str. 80 PRZEMYSŁ ZBROJENIOWY str. 80 NR INDEKSU 344583 Cena 4.20 zł (w tym 8% VAT) Nr 4 (58) Lipiec/Sierpień 2012 20 LAT PROMOCJI POLSKIEJ MARKI str. 70 ANKOL ROZWÓJ Z ROZMACHEM I SUKCESAMI str. 94 SUKCES ZINTEGROWANYCH

Bardziej szczegółowo

Politechniki W NUMERZE: DODATEK SPECJALNY "WOKÓŁ JUBILEUSZU" NASI PROFESOROWIE IMAGINE CUP XIII SEMINARIUM MECHATRONICZNE

Politechniki W NUMERZE: DODATEK SPECJALNY WOKÓŁ JUBILEUSZU NASI PROFESOROWIE IMAGINE CUP XIII SEMINARIUM MECHATRONICZNE Głos Politechniki PISMO POLITECHNIKI POZNAŃSKIEJ PAŹDZIERNIK / LISTOPAD 2009 Rok XVII NR 6 (143) ISSN 1233-5444 W NUMERZE: DODATEK SPECJALNY "WOKÓŁ JUBILEUSZU" NASI PROFESOROWIE IMAGINE CUP XIII SEMINARIUM

Bardziej szczegółowo

RAPORT Z PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU REJS DO KARIERY

RAPORT Z PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU REJS DO KARIERY RAPORT Z PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU REJS DO KARIERY 1 Spis treści WSTĘP... 3 WSPARCIE STUDENTÓW W UCZELNIACH EUROPEJSKICH... 6 1. Podsumowanie kontaktów z uczelniami zagranicznymi... 6 2. Seminaria

Bardziej szczegółowo

Wiadomości. 4 Artur Ulrich ponownie w zespole Viessmann. 4 Akademia Viessmann perspektywy 2010. 5 MatriX-Roadshow. 6 Viessmann laureatem Teraz Polska

Wiadomości. 4 Artur Ulrich ponownie w zespole Viessmann. 4 Akademia Viessmann perspektywy 2010. 5 MatriX-Roadshow. 6 Viessmann laureatem Teraz Polska Magazyn Techniki Grzewczej nr 1 (36) lipiec 2010 Ochrona klimatu motorem innowacji i rozwoju 1 Spis treści Wydawca: Viessmann sp. z o.o. ul. Karkonoska 65 53-015 Wrocław Polskie godło promocyjne Teraz

Bardziej szczegółowo

M I E S I Ę C Z N I K I N F O R M A C Y J N Y D O L N O Ś L Ą S K I E J I Z B Y G O S P O D A R C Z E J NR 10 (167)

M I E S I Ę C Z N I K I N F O R M A C Y J N Y D O L N O Ś L Ą S K I E J I Z B Y G O S P O D A R C Z E J NR 10 (167) NR 10 (167) WROCŁ AW, PA ŹDZIERNIK 2006 I S S N 1 4 2 7 0 6 3 3 M I E S I Ę C Z N I K I N F O R M A C Y J N Y D O L N O Ś L Ą S K I E J I Z B Y G O S P O D A R C Z E J str. 8-9 Krzysztof Bramorski (w środku)

Bardziej szczegółowo

MAGAZYN BRANŻY HR 08 / 2010

MAGAZYN BRANŻY HR 08 / 2010 R MAGAZYN BRANŻY HR 08 / 2010 ekruter Portale ogłoszeniowe dla agencji zatrudnienia W NUMERZE: Portale ogłoszeniowe dla agencji zatrudnienia 1 Studenci o rynku pracy 3 Wartości korporacyjne Telekomunikacji

Bardziej szczegółowo

69 (3/2011) 70 (4/2011) ISSN 1507-3890

69 (3/2011) 70 (4/2011) ISSN 1507-3890 69 (3/2011) 70 (4/2011) ISSN 1507-3890 WSZYSTKO STAJE SIĘ PROSTE...kiedy korzystasz z Pomocy Technicznej ASTOR. Zaawansowana technologia może wydawać się trudna do opanowania. Ale kiedy masz do dyspozycji

Bardziej szczegółowo

ROK ZAKOŃCZONY SUKCESEM

ROK ZAKOŃCZONY SUKCESEM 01/2009 (4) 2008 ROK ZAKOŃCZONY SUKCESEM Najbardziej oryginalne stoisko XII Międzynarodowe Targi Eurogastro 2008 w Warszawie Blok termiczny 000.BT-1 XII Międzynarodowe Targi Eurogastro 2008 w Warszawie

Bardziej szczegółowo

Ludzie najważniejszym kapitałem firmy

Ludzie najważniejszym kapitałem firmy Ludzie najważniejszym kapitałem firmy cykl seminariów klubu Nowoczesnej Firmy w największych miastach Polski Propozycja współpracy dla Partnerów Organizatorzy Opiniotwórcze medium w środowisku kadry kierowniczej.

Bardziej szczegółowo

Małopolskie Targi INNOWACJI KATALOG TARGOWY

Małopolskie Targi INNOWACJI KATALOG TARGOWY Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego zaprasza 5 czerwca 2013 Małopolskie Targi INNOWACJI KATALOG TARGOWY w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji zawiera szczegółowy harmonogram MFI www.imalopolska.eu

Bardziej szczegółowo

FORUM PRODUKCJI. 12 lutego 2015 DZIEŃ SPECJALNY Zarządzanie zespołem w zakładzie produkcyjnym. 10-11, 12 LUTEGO 2015, Wrocław

FORUM PRODUKCJI. 12 lutego 2015 DZIEŃ SPECJALNY Zarządzanie zespołem w zakładzie produkcyjnym. 10-11, 12 LUTEGO 2015, Wrocław , Wrocław Techniczne zwiedzanie Zakładu WABCO Polska Sp. z o.o. KLUCZOWE TEMATY SPOTKANIA: czy wdrożenie Lean przekłada się na rzeczywiste oszczędności w firmie? monitorowanie wydajności OEE standaryzacja

Bardziej szczegółowo

zostań studentem ATH! Akademia Techniczno-Humanistyczna zapraszawww.ath.bielsko.pl

zostań studentem ATH! Akademia Techniczno-Humanistyczna zapraszawww.ath.bielsko.pl TARGI PRACY 18 listopada 2009 Przewodnik targowy zapraszawww.ath.bielsko.pl Akademia Techniczno-Humanistyczna WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN i INFORMATYKI WYDZIAŁ NAUK O MATERIAŁACH I ŚRODOWISKU WYDZIAŁ NAUK O

Bardziej szczegółowo

Raport współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Współpraca firm z sektorem edukacji Raport z badania

Raport współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Współpraca firm z sektorem edukacji Raport z badania Raport współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Współpraca firm z sektorem edukacji Raport z badania Raport powstał jako część projektu Kwalifikacje dla potrzeb

Bardziej szczegółowo

TOMASZ MARSZAŁŁ OPAKOWANIA PROMOCJA. druk niskonakładowy W GRONIE TOP 50 MARKETINGOWCÓW EUROPY. szklane MARKETING eventowy i targowy

TOMASZ MARSZAŁŁ OPAKOWANIA PROMOCJA. druk niskonakładowy W GRONIE TOP 50 MARKETINGOWCÓW EUROPY. szklane MARKETING eventowy i targowy wszystko o skutecznej reklamie www.oohmagazine.pl kwiecień - czerwiec 2014 cena: 15 PLN OPAKOWANIA szklane MARKETING eventowy i targowy PROMOCJA tekstylia reklamowe kalendarze POS innowacje i wyspy druk

Bardziej szczegółowo

Case Study ASTOR. Kultura organizacyjna i relacje z klientami. Copyright 2014 questus

Case Study ASTOR. Kultura organizacyjna i relacje z klientami. Copyright 2014 questus Case Study ASTOR Inny wymiar konkurowania Kultura organizacyjna i relacje z klientami Copyright 2014 questus Spis treści: Wprowadzenie...3 Słowa kluczowe...3 10 zasad Stefana Życzkowskiego...4 Historia

Bardziej szczegółowo