Leica ScanStation C5 Rozwojowy skaner laserowy

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Leica ScanStation C5 Rozwojowy skaner laserowy"

Transkrypt

1 Leica ScanStation C5 Rozwojowy skaner laserowy

2 Leica ScanStation C5 Twój pierwszy skaner. Z rozwojowym potencjałem Firmy rozpoczynające działalność w zakresie skanowania laserowego stykają się z coraz trudniejszymi zadaniami pomiarowymi, których wykonanie na pewnym etapie wymaga już nowego, bardziej zaawansowanego sprzętu. Najlepszym rozwiązaniem byłby rozwojowy system pomiarowy, który zwiększałby swoje możliwości wraz ze wzrostem potrzeb, eliminując konieczność wymiany skanera. Nowy skaner Leica ScanStation C5 to pierwszy skaner na rynku oparty na tej koncepcji przygotowany do rozbudowy, kiedy będzie to konieczne. Leica ScanStation C5 jest wyposażony we wszystkie funkcje niezbędne do rozpoczęcia działania w branży, oraz możliwość opcjonalnej rozbudowy skanera wraz ze wzrostem wymagań: nelastyczny system licencji umożliwia zwiększenie szybkości i zasięgu skanowania, dodanie modułu aparatu cyfrowego i kompensatora dwuosiowego. nwszystkie najważniejsze komponenty znajdują się w jednym przenośnym instrumencie: pełne pole widzenia, wysoka szybkość skanowania, graficzny ekran dotykowy, wydajna kamera wideo, wbudowany dysk twardy, baterie podłączane w czasie pracy i dużo więcej. nwspółpracuje z oprogramowaniem do przetwarzania chmur punktów Leica Geosystems i innymi skanerami, objęty jest programami szkoleniowymi oraz wsparcia technicznego. Opcja zwiększenia ZASIĘGU Zwiększenie zasięgu pomiarów z 35 m do 300 m rozszerza obszar zastosowań i zmniejsza liczbę stanowisk podczas realizacji projektu. Opcja zwiększenia SZYBKOŚCI Opcja ta zwiększa szybkość skanowania z pkt/s do pkt/s oraz optymalizuje wydajność pomiarów przez skrócenie czasu pracy w terenie.

3 Skaner laserowy następnej generacji należący do najpopularniejszej rodziny skanerów ScanStation Wyjątkowa wszechstronność nkorzystaj z tarcz, metod pomiaru ciągu poligonowego, wcięcia wstecz lub stanowiska swobodnego do łączenia skanów i ich georeferencji, albo: nskorzystaj z predefiniowanych ustawień skanowania, które pozwalają na szybkie i efektywne rozpoczęcie pracy za jednym naciśnięciem przycisku Główne korzyści nłatwe pomiary dowolnych powierzchni w każdych warunkach środowiskowych nrealizacja projektów we wnętrzach i na zewnątrz nszyte na miarę rozwiązania i możliwości rozbudowy Redukcja kosztów nbezpieczna inwestycja na przyszłość dzięki stopniowej rozbudowie nnajlepsza jakość i możliwości za rozsądną cenę nintuicyjne, łatwe w obsłudze oprogramowanie skanera Opcja APARATU CYFROWEGO Opcja ta umożliwia wykorzystanie zintegrowanej kamery do wykonywania kolorowych zdjęć wysokiej rozdzielczości w celu nakładania realistycznych obrazów na chmury punktów. Opcja KOMPENSATORA Dodaj opcję dwuosiowej kompensacji (poprzez odblokowanie tej funkcji online), aby zyskać możliwość automatycznej korekty poziomu i wygodnej zmiany ustawień w terenie.

4 Leica ScanStation C5 Zaprojektowany, aby spełnić Twoje oczekiwania Interfejs podobny do interfejsu tachimetru Leica ScanStation C5 obsługuje standardowe procedury przepływu danych i jest sterowany za pomocą interfejsu podobnego do interfejsu tachimetru. Obsługa za pomocą wbudowanego ekranu dotykowego jest wygodna i łatwa do nauczenia. Ikony ułatwiają opanowanie obsługi skanera Oprogramowanie wewnętrzne umożliwia szybką i efektywną konfigurację, obsługę i monitorowanie pracy skanera oraz rygorystyczną kontrolę dokładności pozyskanych danych. Zintegrowany aparat z zoomem Pozwala na szybki, dokładny wybór obszaru i tarcz, które mają zostać zeskanowane. Wbudowany kontroler i graficzny kolorowy wyświetlacz Wygodna kontrola i terenowa ocena dokładności danych. obejmująca przeglądanie skanów na ekranie. Widok tarcz 3D Ułatwia dokładne łączenie skanów i ich georeferencję. Zdalne sterowanie skanerem Zdalne sterowanie skanerem laserowym za pomocą przenośnego kontrolera terenowego z bezpiecznej odległości.

5 Kompatybilność ze standardowymi akcesoriami geodezyjnymi Dołącz uchwyty z Leica GPS SmartAntenna lub z pryzmatem, albo pracuj bez uchwytu, aby skanować obszar nad skanerem. Smart X-Mirror Lustro automatycznie obraca się podczas skanowania 360 i skanowania sfery nad instrumentem, lub wykonuje ruch oscylacyjny podczas skanowania wybranych celów. Szybki skaner impulsowy z niskim poziomem szumu Redukcja czasu pracy w terenie, doskonały zasięg skanowania i pomiar każdego punktu z geodezyjną dokładnością. Wbudowany pionownik laserowy i standardowa spodarka Standardowe procedury sprawiają, że ScanStation C5 jest łatwy w użyciu. Zintegrowana pamięć Nie trzeba podłączać komputera do skanera; łatwy transfer danych przez USB lub Ethernet. Zintegrowana bateria Standardową baterię (identyczną jak w tachimetrze) można podłączać w czasie pracy. Opcjonalny aparat Obraz wysokiej rozdzielczości wyświetlany na ekranie Wewnętrzna kamera wysokiej rozdzielczości, z automatyczną regulacją ostrości, umożliwia nakładanie realistycznych zdjęć na chmury punktów. Opcjonalny kompensator Zintegrowany kompensator dwuosiowy Zapewnia wygodne pomiary ciągu poligonowego i wcięć wstecz, oraz bardziej dokładne łączenie skanów.

6 Leica ScanStation C5 Rozpocznij pracę i rozwijaj się z biegiem czasu Wykorzystaj wszystkie możliwości jakie daje system skanowania laserowego dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Zastosowania nprojektowanie i inżynieria nbudownictwo i ocena dokładności elementów konstrukcyjnych nzarządzanie aktywami nkryminalistyka i planowanie bezpieczeństwa Analizy n powypadkowe Kolej n Deformacje n konstrukcji Pomiar n fasad Pasowanie n elementów Pomiar n fasad Symulacje n cyfrowe Pomiary n tuneli Opcja zwiększenia ZASIĘGU Inżynieria n lądowa Efektywne n pomiary terenowe Inżynieria n Dziedzictwo n kulturowe Szybkie n i dokładne pomiary objętości

7 Leica Geosystems Wszechstronne rozwiązania od jednego partnera Firmy, które wkraczają do świata skanowania laserowego, potrzebują czegoś więcej niż tylko sprzętu. Potrzebują oprogramowania, szkolenia i wsparcia, a czasem nawet skanera innego typu. Pod względem spełniania potrzeb klientów w dziedzinie skanowania laserowego, żadna firma nie dorównuje Leica Geosystems uznanemu liderowi w branży. Oprogramowanie: kompletne, wydajne, wszechstronne Leica Cyclone & Cyclone II Ten kompletny pakiet oprogramowania został wyposażony w wydajne samodzielne moduły do obsługi skanowania, rejestracji skanów oraz wpasowywania w układy współrzędnych, przeglądania, modelowania i zarządzania danymi, kontroli jakości oraz tworzenia raportów. Leica CloudWorx Pakiet ten umożliwia bezpośrednie opracowywanie chmur punktów w aplikacjach typu CAD przeznaczonych na potrzeby inżynierii lądowej, geodezji, architektury i projektowania. Inne oprogramowanie Leica Geosystems oferuje specjalistyczne oprogramowanie do skanowania, które zaspokoi wszystkie potrzeby użytkowników. Posiadamy darmowe oprogramowanie sieciowe do prowadzenia pomiarów i przeglądania danych (Leica TruView); oprogramowanie dla kryminalistyki, prac w kopalniach i triangulizacji 3D. Szkolenia i wsparcie na najwyższym światowym poziomie Szkolenia mogą być prowadzone w terenie, zakładach przemysłowych i salach wykładowych. Dzięki naszym doświadczonym inżynierom oraz dzięki zgromadzonej wiedzy o zastosowaniu i pracy skanerów w najróżniejszych aplikacjach na wielu rynkach - możesz być pewny, że z Leica Geosystems odniesiesz sukces. Ponadto, Leica Geosystems wspiera środowisko użytkowników skanerów laserowych, którzy pomagają sobie nawzajem wymieniają pomysły i doświadczenia. Użytkownicy skanerów Leica organizują spotkania lokalne - a także o zasięgu światowym - gdzie personel Leica i doświadczeni użytkownicy dzielą się najnowszymi spostrzeżeniami. Aktywne wsparcie klienta Praca z najlepiej utrzymanym sprzętem i najnowszym oprogramowaniem zapewni Twojej firmie najlepsze wyniki. Dlatego właśnie Leica Geosystems oferuje Pakiety Opieki Technicznej (CCP). Miej pewność, że Twój instrument będzie zawsze w doskonałej kondycji.

8 Projektujesz modyfikacje skomplikowanego systemu rur w rafinerii, prowadzisz pomiary w terenie lub opracowujesz dokumentację zabytkowego budynku potrzebujesz wiarygodnych pomiarów. Skanery laserowe i oprogramowanie od Leica Geosystems zapewnią Ci dokładne dane o opracowywanym obiekcie. Jeśli Twoje dane pomiarowe mają być prawidłowe, polegaj na Leica Geosystems. Leica Geosystems jest znana ze swojej pionierskiej technologii skanowania laserowego, wiarygodności pomiarów i całościowych rozwiązań: oferujemy wszechstronne, dokładne skanery laserowe, oprogramowanie do obróbki chmur punktów, szeroki zakres akcesoriów, szkoleń i wsparcia. Dokładność, jakość i serwis od Leica Geosystems. When it has to be right. Ilustracje, opisy i dane techniczne nie są wiążące. Wszystkie prawa zastrzeżone. Drukowano w Polsce - Copyright Leica Geosystems AG, Heerbrugg, Szwajcaria, Total Quality Management nasze zobowiązanie zapewnienia pełnej satysfakcji klienta. Poproś lokalnego dealera Leica Geosystems o więcej informacji o programie TQM. Pionownik laserowy Laser klasy 2 zgodnie z dyrektywą IEC oraz EN Leica Scanstation C10 Informacje o produkcie i specyfikacje HDS7000 Informacje o produkcie i specyfikacje HDS8800 Informacje o produkcie i specyfikacje Leica Cyclone REGISTER Informacje o produkcie Leica Cyclone MODEL Informacje o produkcie Skaner: Laser klasy 3R zgodnie z dyrektywą IEC oraz EN Leica Geosystems sp. z o.o. ul. Jutrzenki 118, Warszawa Tel.: Fax:

Leica TPS1200+ Precyzyjny i wydajny tachimetr elektroniczny

Leica TPS1200+ Precyzyjny i wydajny tachimetr elektroniczny Leica TPS1200+ Precyzyjny i wydajny tachimetr elektroniczny Leica TPS1200+ Seria tachimetrów Wyposażone w nowe niezwykłe cechy, dla zapewnienia szybkości, dokładności, łatwości obsługi i niezawodności.

Bardziej szczegółowo

Leica Geosystems Systemy sterowania maszyn

Leica Geosystems Systemy sterowania maszyn Leica Geosystems Systemy sterowania maszyn Leica Geosystems intelligent CONstruction Twój najlepszy wybór Pełne zrozumienie placu budowy zainspirowało nas do opracowania serii Leica icon. Leica icon to

Bardziej szczegółowo

Leica icon grade Inteligentne systemy do równania NOWY. System igd4 SP. i n telligent COnstruction

Leica icon grade Inteligentne systemy do równania NOWY. System igd4 SP. i n telligent COnstruction NOWY System igd4 SP Leica icon grade Inteligentne systemy do równania i n telligent COnstruction Leica icon grade Maksymalna wydajność, szybkość i elastyczność Rozwiązania z serii Leica icon grade zrewolucjonizują

Bardziej szczegółowo

Leica GR25. To nie tylko odbiornik, to serwer dla sieci stacji referencyjnych

Leica GR25. To nie tylko odbiornik, to serwer dla sieci stacji referencyjnych Leica GR25 To nie tylko odbiornik, to serwer dla sieci stacji referencyjnych Leica GR25 GNSS serwer dla stacji referencyjn Przygotowany na dziś Gotowy do pracy w przyszłości GR25 to już nie tylko odbiornik

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY POZYCJONOWANIA TRIMBLE PRECYZYJNE NIEZAWODNE

SYSTEMY POZYCJONOWANIA TRIMBLE PRECYZYJNE NIEZAWODNE SYSTEMY POZYCJONOWANIA TRIMBLE PRECYZYJNE NIEZAWODNE więcej narzędzi - więcej zastosowań Kosztorysy Oferty przetargowe Pomiary geodezyjne Zarządzanie danymi Inżynieria budowy/kontrola nachylenia Kierownictwo/nadzorowanie

Bardziej szczegółowo

Leica GR25 To nie tylko odbiornik, to serwer do sieci stacji referencyjnych

Leica GR25 To nie tylko odbiornik, to serwer do sieci stacji referencyjnych Leica GR25 To nie tylko odbiornik, to serwer do sieci stacji referencyjnych Leica GR25 serwer do stacji referencyjnych GNSS Pomyśl o serwerze do stacji referencyjnych GR25 to więcej niż tylko odbiornik

Bardziej szczegółowo

kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym Wydanie Jubileuszowe lat w P olsce

kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym Wydanie Jubileuszowe lat w P olsce 15 lat w P olsce Wydanie Jubileuszowe kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym W środku między innymi: 15 lat Man and Machine w Polsce Quiz dla czytelników Pakiety narzędzi dla kreatywnego inżyniera

Bardziej szczegółowo

Zainspiruj się. Zatrzymaj się na chwilę. Poszukaj inspiracji do rozwoju.

Zainspiruj się. Zatrzymaj się na chwilę. Poszukaj inspiracji do rozwoju. 2 Zainspiruj się Zatrzymaj się na chwilę. Poszukaj inspiracji do rozwoju. Każdy z nas definiuje nowe cele zarówno prywatne jak i biznesowe. Jak je osiągnąć, w jakiej kolejności muszę postępować, jakie

Bardziej szczegółowo

Katalog Leica Geosystems 2010/2011. Instrument na ka dy plac budowy

Katalog Leica Geosystems 2010/2011. Instrument na ka dy plac budowy SPRAWDZONY NA BUDOWIE Katalog Leica Geosystems 200/20 Instrument na ka dy plac budowy 2 Szwajcarska technologia Jakość buduje zaufanie Poświęceni innowacyjnej technologii i jakości Leica Geosystems jest

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania Terenowe TRIMBLE dla Geodezji

Rozwiązania Terenowe TRIMBLE dla Geodezji Rozwiązania Terenowe TRIMBLE dla Geodezji Kontrolery i oprogramowanie terenowe Trimble Kompletne rozwiązanie do zarządzania pracą w terenie UWOLNIJ PEŁEN POTENCJAŁ SWOJEGO SPRZĘTU POMIAROWEGO... I SWOJEJ

Bardziej szczegółowo

powered by Leica RedLine Rozwiązania budowlane na zamówienie

powered by Leica RedLine Rozwiązania budowlane na zamówienie powered by Leica RedLine Rozwiązania budowlane na zamówienie Leica RedLine To Twoja skuteczność Przygotuj się na sukces z Leica RedLine Najpiękniejsze krajobrazy i cuda natury powstały na przestrzeni milionów

Bardziej szczegółowo

Leica GR10 Odbiornik GNSS typu Plug & Play do stacji referencyjnych

Leica GR10 Odbiornik GNSS typu Plug & Play do stacji referencyjnych Leica GR10 Odbiornik GNSS typu Plug & Play do stacji referencyjnych Odbiornik GNSS Leica GR10 Zaawansowana technologia Zaprojektowany do różnorodnych zastosowań na stacjach referencyjnych, odbiornik Leica

Bardziej szczegółowo

ADMINISTRACJA 1 DODATEK TACHIMETRY GRUDZIEŃ 2009

ADMINISTRACJA 1 DODATEK TACHIMETRY GRUDZIEŃ 2009 ADMINISTRACJA 1 2 SPRZĘT Quo vadis? Specjalizujący się w zagadnieniach geodezji zintegrowanej i monitoringu strukturalnego dr Krzysztof Karsznia w artykule na temat najnowszych instrumentów firmy Leica

Bardziej szczegółowo

RENISHAW oferta na wszystkie dostępne na rynku akcesoria do maszyn współrzędnościowych oraz do obrabiarek

RENISHAW oferta na wszystkie dostępne na rynku akcesoria do maszyn współrzędnościowych oraz do obrabiarek s m a r t S O L U T I O N S PRECYZYJNE SYSTEMY POMIAROWE SOLUTIONIX Geomagic Mod.En Kilka słów o Nas Firma Smart Solutions powstała w połowie 2008 roku, kiedy to właściciel firmy postanowił zmierzyć się

Bardziej szczegółowo

Roboty KUKA do średnich obciążeń

Roboty KUKA do średnich obciążeń Roboty KUKA do średnich obciążeń KUKA TWÓJ SILNY PA R T NER. Niemiecka solidność, kreatywność i dostosowanie do potrzeb klienta: w oparciu o te zasady, firma KUKA od wielu dekad tworzy doskonałe technologie,

Bardziej szczegółowo

6. Wykonanie pomiaru na miejscu zdarzenia

6. Wykonanie pomiaru na miejscu zdarzenia 6. Wykonanie pomiaru na miejscu zdarzenia Przeprowadzenie badań mających na celu wykazanie przydatności technologii naziemnego skaningu laserowego w pracy policji, wymagało zaznajomienia się z wszelkimi

Bardziej szczegółowo

Czy spodziewałeś się, że można współpracować lepiej? Teraz tak. Freestorm. Wizualna współpraca

Czy spodziewałeś się, że można współpracować lepiej? Teraz tak. Freestorm. Wizualna współpraca Czy spodziewałeś się, że można współpracować lepiej? Teraz tak. Freestorm Wizualna współpraca Pięć podstawowych elementów wizualnej współpracy Intuicyjne wyświetlacze interaktywne 4 Oprogramowanie wspierające

Bardziej szczegółowo

Szkolenia CAD z obsługi oprogramowania Autodesk. CAD Academy. Twoja droga do sukcesu

Szkolenia CAD z obsługi oprogramowania Autodesk. CAD Academy. Twoja droga do sukcesu Szkolenia CAD z obsługi oprogramowania Autodesk CAD Academy Twoja droga do sukcesu 2 Podążaj z nami drogą do sukcesu wykorzystując do maksimum możliwości komputerowych systemów inżynierskich firmy Autodesk.

Bardziej szczegółowo

broszura o produkcie Dea Global Silver Współrzędnościowe maszyny pomiarowe

broszura o produkcie Dea Global Silver Współrzędnościowe maszyny pomiarowe broszura o produkcie Dea Global Silver Współrzędnościowe maszyny pomiarowe 2 DEA GLOBAL Silver DEA GLOBAL Silver DEA GLOBAL Silver 3 IDEALNA, BY UZYSKAĆ MAKSYMALNĄ WYDAJNOŚĆ DEA GLOBAL to współrzędnościowa

Bardziej szczegółowo

AFS ZAAWANSOWANE SYSTEMY ROLNICZE AFS ACCUGUIDE

AFS ZAAWANSOWANE SYSTEMY ROLNICZE AFS ACCUGUIDE AFS ZAAWANSOWANE SYSTEMY ROLNICZE AFS ACCUGUIDE 02 AFS (ZAAWANSOWANE SYSTEMY) AFS NARZĘDZIA NOWOCZESNEGO ROLNICTWA ZAJMUJĄCE NIEWIELE MIEJSCA, FUNKCJONALNE, WYSOCE KONKURENCYJNE! ZAAWANSOWANE SYSTEMY ROLNICZE

Bardziej szczegółowo

SIMATIC PCS 7. System sterowania procesami. www.siemens.pl/pcs7

SIMATIC PCS 7. System sterowania procesami. www.siemens.pl/pcs7 SIMATIC PCS 7 System sterowania procesami www.siemens.pl/pcs7 Całkowicie zintegrowana automatyka SIMATIC PCS 7, jako jeden z czołowych w świecie systemów sterowania procesami, w aktualnej wersji 8.0 cechujący

Bardziej szczegółowo

Competence in Video Security. Katalog 2 011

Competence in Video Security. Katalog 2 011 Competence in Video Security compe ence Katalog 2 011 GEUTEBRÜCK Katalog 2011 PRZYSZŁOŚĆ BUDOWANA JEST NA PRZESZŁOŚCI* Praktycznie codziennie rynek zalewany jest nowymi produktami. Nasz nowy katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Szczegółowa prezentacja oferty. Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA

Szczegółowa prezentacja oferty. Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA Urządzenia wielofunkcyjne firmy Sharp Szczegółowa prezentacja oferty 1 22 Urządzenia wielofunkcyjne firmy

Bardziej szczegółowo

Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Bez TruMark Z TruMark Znakowanie z TruMark. Osiągnij swój sukces łatwiej z prostym

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie oferty rozwiązań firmy Polycom

Podsumowanie oferty rozwiązań firmy Polycom Podsumowanie oferty rozwiązań firmy Polycom Rozwiązania wideo Polycom Rozwiązania Polycom RealPresence Polycom RealPresence Immersive Studio Specjalnie zaprojektowane środowisko, gdzie każdy szczegół jest

Bardziej szczegółowo

Kamery termowizyjne do przeglądów w budownictwie. Przeglądy w budownictwie Izolacja cieplna Straty energii Instalacje hydrauliczne

Kamery termowizyjne do przeglądów w budownictwie. Przeglądy w budownictwie Izolacja cieplna Straty energii Instalacje hydrauliczne Kamery termowizyjne do przeglądów w budownictwie Przeglądy w budownictwie Izolacja cieplna Straty energii Instalacje hydrauliczne Kamery termowizyjne do przeglądów w budownictwie FLIR systems: światowy

Bardziej szczegółowo

Systemy wizyjne. Twoje oczy na produkcję

Systemy wizyjne. Twoje oczy na produkcję Systemy wizyjne Twoje oczy na produkcję Inteligentny czujnik wizyjny ZFV Inteligentny system F160 Zaawansowany system wizyjny F210 Szybki system wizyjny F250 Sieciowe systemy wizyjne F500 i F210ETN Czytnik

Bardziej szczegółowo

Potężne, wszechstronne oraz łatwe w użyciu oprogramowanie CAD do projektowania modeli 3D. www.powershape.pl

Potężne, wszechstronne oraz łatwe w użyciu oprogramowanie CAD do projektowania modeli 3D. www.powershape.pl Potężne, wszechstronne oraz łatwe w użyciu oprogramowanie CAD do projektowania modeli 3D www.powershape.pl Kompletne rozwiązania CADCAM 150 spółek zależnych i partnerów w 80 krajach Ponad 800 pracowników

Bardziej szczegółowo

ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw

ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw WPROWADZENIE Aby zapewnić sobie elastyczność i możliwość szybkiego

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence Altab Portfolio PORTFOLIO SAP Business One SAP Business Objects Business Intelligence Business Process Management Obieg Dokumentów Kolokacja Serwerów Konsulatcje i Wdrożenia Usługi Programistyczne ALTAB

Bardziej szczegółowo