Modele szkoleń MyNetwork Polska

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Modele szkoleń MyNetwork Polska"

Transkrypt

1 Modele szkoleń MyNetwork Polska Nasze kompetencje jest liderem polskiego rynku e-learning, oferującym swoje usługi od 2002 roku. Od początku działalności specjalizujemy się w doradztwie oraz dostarczaniu zaawansowanych, innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych wykorzystujących nowe technologie. Szeroka oferta szkoleń e-learning jest przez nas ciągle poszerzana o innowacyjne rozwiązania. Nasze szkolenia Jesteśmy dumni, że potrafimy sprostać wszy stkim wymaganiom naszych Klientów. Kursy dedykowane tworzone są na specjalne zlecenie Klienta i są realizowane w oparciu o dokładne roz poznanie potrzeb Klienta, grupy docelowej, jak również istniejących warunków organizacyjnych oraz posiadanej przez firmę infrastruktury informatycznej. Dzięki tym informacjom oraz odpowiedniemu wykorzystaniu wiedzy naukowej z zakresu uczenia się i nauczania, dostarczamy swoim Klientom doskonale przygotowane i efektywne produkty edukacyjne. Sukces oparty na skutecznej metodologii Tworzymy kursy e-learning w oparciu o autorską metodologię 2E (Efektywny E-learning), której założeniem jest nauka poprzez zaangażowanie uczestnika. Atrakcyjna grafika, przyjazna nawigacja, udźwiękowienie, multimedia wszystko to sprawia, że uczestnicy naszych szkoleń traktują je jako coś ciekawego i przyjemnego. Dzięki ich zaangażowaniu takie szkolenia są znacznie bardziej efektywne niż tradycyjne metody kształcenia. Zespół projektowy to zespół ponad 60 specjalistów dydaktyków, metodyków, grafików, specjalistów ds. technologii Flash, których wie dza, kompetencje oraz doświadczenie sprawia, że jako firma możemy oferować produkty najwyższej jakości skutecznie realizujące wyznaczane cele biznesowe oraz edukacyjne. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem szkoleń MyNetwork Polska i za chęcamy do kontaktu z nami! Oferta szkoleniowa firmy obejmuje: Szkolenia standardowe: Liniowe Z menu bocznym Szkolenia hybrydowe: Z ekspertem Ze scenkami Z drzewem decyzyjnym Szkolenia z fabułą: Liniowe Z mapą nawigacyjną Szkolenia Premium Projekty niestandardowe: Serious games Interaktywne prezentacje Animacje 3D Gry decyzyjne Webinary Szkolenia z aplikacji: Prezentacyjne Symulacyjne Dodatkowo polecamy różne elementy aktywizujące, które można zastosować w szkoleniach: Zwiastuny/trailery Minigry Ciekawostki Punkty Interakcje Quizy

2 standardowe Maksimum treści w krótkim czasie! Typy szkoleń w modelu Liniowe prezentujące treść w liniowy sposób, Z menu bocznym pozwalające u czestni kom poruszać się po ekranach w do wolnej kolejności. Layout szkolenia standardowego (układ kompozycyjny szkolenia standardowego) ma wygląd profesjonalnej prezentacji. Układ elementów na ekranie jest dowolny, na wybór layoutu wpływa przede wszystkim ilość i charakter treści, które mają być przekazane w danym ekranie. Metoda strukturalizowanych layoutów nadaje ekranom przejrzystość i porządek. Kolorystyka szko lenia jest zaprojektowana zgodnie z preferencjami klientów. Player jak i ekran szkolenia stanowią jedną kompozycję kolorystyczną, spójną dla całego kursu. Tło ekranu, na którym pojawiają się elementy zawartości, jest neutralne i ma formę szablonu. Nie jest to tło rysowane, imitujące jakieś miejsce pozbawione jest więc dodatkowych elementów graficznych. Szkolenia produktowe, Szkolenia w których nacisk położony jest na treści teoretyczne. Treści prezentowane w przejrzystej, a jednocześnie maksymalnie skondensowanej formie, Estetyczny, profesjonalny layout, Przejrzystość przekazywanych informacji, jasność przekazu, czytelność, Układ treści sprzyjający szybkiej i efektywnej nauce, Szybsze tempo przygotowania zarówno scenariusza, jak i całego szkolenia.

3 hybrydowe Doskonała fuzja teorii z praktyką! Typy szkoleń w modelu Z ekspertem ekrany standardowe prze plecione ekranami w formie wywiadu, monologu, opowieści, Ze scenkami ekrany standardowe przeplecione scenkami fabularnymi (w formie komiksu, postaci, zdjęć, video, animacji), Z drzewem decyzyjnym ekrany standardowe przeplecione ekranami w formie drzewa decyzyjnego. Szkolenia hybrydowe to fuzja szkoleń standardowych oraz różnego rodzaju scenek. W tego typu szkoleniach ekrany wiedzowe są przemieszane z ekranami przedstawiającymi teorię w praktyce. W zależności od typu szkolenia, praktyka może być pokazana w różny sposób mogą to być scenki fabularne, filmiki, drzewa decyzyjne, scenki w formie wywiadu z ekspertem. Uczestnik szkolenia otrzymuje minimalną dawkę informacji teoretycznych na ekranach standardowych, a swą uwagę skupia na scenkach pokazujących poprawne wykorzystanie wiedzy, prawidłowe zachowania, przykłady zastosowania itp. Model hybrydowy sprawdza się w każdego rodzaju szkoleniach, w których chcemy pokazać zarówno informacje stricte teoretyczne jak i zastosowanie tych informacji w praktyce, a w szczególności: szkolenia z umiejętności miękkich, szkolenia proceduralne, produktowe. Teoria pokazana na przejrzystych ekranach standardowych, Nacisk na praktyczny wymiar szkolenia pokazanie poprawnych zachowań poprzez ciekawe scenki, Unikalna struktura szkolenia pozwalająca na utrzymanie wysokiego poziomu zaangażowania.

4 z fabułą Wiedza w atrakcyjnym kostiumie! Typy szkoleń w modelu Liniowe szkolenie ma strukturę liniową, Z mapą nawigacyjną szkolenie ma strukturę nieliniową. Uczestnik porusza się po szkoleniu używając mapy nawigacyjnej, dzięki czemu sam wyznacza sobie ścieżkę wewnątrz kursu. Szkolenia w modelu z fabułą najlepiej sprawdzają się: W szkoleniach z umiejętności miękkich, W szkoleniach z procedur, standardów, Wtedy, kiedy stworzenie pełnej fabu ły jest uzasadnione i pomoże ona przyswoić Uczestnikom kursu informacje praktyczne, nauczy poprawnych zachowań. Fabuła to pomysł na atrakcyjną formę przekazania treści merytorycznych. Scala ona poszczególne części kursu oraz determinuje powstałą rzeczywistość: wątki, sytuacje, postacie oraz sposób przekazu wiedzy. Dostosowane do fabuły: kolorystyka i styl grafiki, dialogi oraz dźwięk sprawiają, iż szkolenie stanowi jedną, niezwykle efektywną pod względem edukacyjnym całość. Stawiamy na szkolenia z rozbudowaną fabułą, w których, prócz występowania bohaterów, szeroko rozbudowany jest cały kontekst fabularny i gdzie mamy do czynienia z toczącą się akcją. Tego typu fabuła może być realistyczna bądź fantastyczna. Atrakcyjność (zarówno graficzna, jak i merytoryczna; ciekawy, wciągający sposób przekazu wiedzy, komizm), Prezentacja wiedzy na przykładach, wiedza nie jest wyabstrahowana, lecz osadzona w określonym kontekście, Interaktywność, Wprowadzenie bohaterów, z którymi Uczestnik może się utożsamiać, Możliwość stworzenia nieliniowej fabuły i wirtualnego świata, który eksploruje Uczestnik kursu.

5 premium Doskonałe w każdym calu! Szkolenia premium mogą mieć różną formę i różne zastosowanie. Podstawowym uzasadnieniem wykorzystania modelu jest stworzenie szkolenia nie tylko świetnego merytorycznie, ale też bardzo atrakcyjnego wizualnie. Szkolenia premium to szkolenia projektowane na specjalne zamówienie. Każde szkolenie jest dopracowane po względem dynamiki, układu treści oraz grafik. To rozwiązanie dla najbardziej wymagających Klientów, którzy oprócz wartości merytorycznej szkolenia, niezwykle cenią sobie wysublimowane rozwiązania graficzne. Każde szkolenie premium jest inne tworzymy je z dbałością o każdy szczegół, aby walory wizualne zmaksymalizowały zaciekawienie tematem szkoleniowym i zaangażowanie Uczestników kursu. Atrakcyjność graficzna ciekawy, wizualnie efektowny sposób przekazu wiedzy piękne grafiki i odpowiedni dobór stylistyki szkolenia ma swoje odzwierciedlenie w poziomie zaangażowania oraz motywacji Uczestników kursu e-learning, Atrakcyjność merytoryczna ciekawy sposób przekazania wiedzy, Interaktywność, powodująca duże zaangażowanie Uczestnika, wpływając na jego motywację.

6 Projekty niestandardowe Wyjątkowe w każdym ekranie! Przykłady projektów niestandardowych Gry typu serious games, dające możliwość tworzenia awatara, zbierania punktów, wewnętrznej nawigacji, Interaktywne prezentacje zawierające multimedia i elementy interaktywne, Animacje 3D zaprojektowane na zamówienie Klienta trójwymiarowe animacje. Opis modelu Projekty niestandardowe to kursy wzbogacone o szczególne elementy, które wprowadzają novum do projektu. Ze względu na szeroki wachlarz możliwości, a także specyficzne, zróżnicowane potrzeby Klientów, nie jest możliwe precyzyjne określenie struktury czy formy projektu niestandardowego. Jeżeli opisane powyżej modele nie pasują do Państwa wizji szkolenia, zachęcamy do kontaktu. Lubimy wyzwania i nie boimy się rozwiązań nieszablonowych! Projekt z niestandardowym rozwiązaniem może być ciekawą pozycją dla Użytkowników, którzy często korzystają ze szkoleń e-learning. Dobór nietypowych ele mentów, odbiegających od zazwyczaj stosowanych, czy też zaoferowanie nowego rozwiązania pozwala wprowadzić ciekawą alternatywę do projektu. Indywidualne podejście do tematu, Przełamanie rutyny, zaintrygowanie uczących się, urozmaicenie, Dostosowanie projektu do potrzeb firmy czy preferencji Kursantów.

7 z aplikacji Realne środowisko aplikacji! Szkolenia z aplikacji to szkolenia, które pozwalają Uczestnikom poznać program informatyczny. Szkolenia są pomyślane tak, aby poprzez symulację faktycznego środowiska danego programu wyszkolić Użytkowników w jego obsłudze. Do tworzenia szkolenia z aplikacji używamy faktycznych zrzutów, aby dać Uczestnikom kursu możliwość wykonania takich samych operacji, jak wykonywane będą w późniejszej pracy z programem. Osiągnięcie celów szkoleniowych jest weryfikowane testem, którego wyniki zapisywane są na platformie. Całe szkolenie oparte jest na prezentacji elementów aplikacji czy programu. Pokazane są faktyczne działania, jakie można wykonywać w celu osiągnięcia wybranego efektu. Wszystkie pokazane w szkoleniu działania opatrzone są odpowiednim komentarzem eksperta. Typy szkoleń w modelu Prezentacyjne szkolenie z przewodnikiem, na statycznych zrzutach, Symulacyjne szkolenie z przewodnikiem, składające się z 3 części interaktywnej części teoretycznej, praktycznych ćwiczeń oraz testu. Nauka przez działanie, sprzyjająca osiąganiu dobrych wyników ( praktyka czyni mistrza ), Nauka w środowisku, w którym będzie odbywała się późniejsza praca (oryginalne zrzuty z aplikacji), Jasny i precyzyjny przekaz wiedzy, w tym także komend, Weryfikacja błędnych działań w każdym kroku (nie utrwalamy złych nawyków).

8 Dodatkowe elementy aktywizujące Dlaczego nie! Opis elementów aktywizujących Proponujemy dodanie elementów aktywizujących do dowolnego modelu szkoleń. Mogą to być np.: Zwiastuny/trailery krótkie reklamy wprowadzające do szkolenia, mające na celu zachęcenie Uczestników do odbycia pełnego szkolenia, zwiększenie ich zainteresowania tematem szkoleniowym oraz poziomu zaangażowania, Mini gry aby zaktywizować Uczestników kursu podczas nauki, proponujemy wplecenie w ekrany krótkich gier to rozrywka, która pozwoli Uczestnikowi podnieść poziom zaangażowania w szkoleniu, a jednocześnie sprawdzi poziom przyswojenia dotychczas poznanych wiadomości. Zachęcamy do użycia takich mini gier jak: Psychotest, Test zderzeniowy, Memory, Va Banque, Ciekawostki ekrany z ciekawostkami są niezwykle cenne, kiedy wiedza przekazywana w szkoleniu jest głównie teoretyczna i szkolenie wymaga krótkich przerw, Punkty - dodanie punktów do szkolenia pozwala na wprowadzenie elementu motywacyjnego i elementu rywalizacji pomiędzy Uczestnikami., Interakcje, Teleturniej, Paintball, Wyścig, Arkanoid, Wszystkie elementy aktywizujące mają na celu podniesienie poziomu zaangażowania Uczestników szkolenia, zwiększenie ich motywacji do zdobywania nowej wiedzy. Podniesienie poziomu zaangażowania, Zwiększenie zainteresowania tematem szkolenia, Stworzenie ciekawego i dynamicznego programu nauczania. Quizy.

9 Kontakt Odpowiedzialni społecznie Jeśli zastanawiacie się Państwo, w jaki sposób możecie wykorzystać e-learning w Waszych firmach lub chcielibyście uzyskać dodatkowe informacje o naszej ofercie i możliwościach współpracy zapraszamy do kontaktu. Telefon: ( ) Fax: (+48 12) Doradztwo i konsulting: Szkolenia e-learning: Platforma LMS: Jesteśmy dumni, że naszą pracą możemy pomagać innym. Nasza firma z każdego zrealizowanego ekranu szkolenia e-learning przeznacza 10 gr na działania charytatywne. Dane teleadresowe Sp. z o.o. Plac Szczepański Kraków Biuro w Krakowie Sp. z o.o. Ul. Friedleina 3/ Kraków Dowiedz się więcej, w jaki sposób metodę e-learning można przełożyć na wymierne korzyści dla Twojej organizacji. Zadzwoń lub wyślij , nasz zespół konsultantów służy swoją pomocą. Sp. z o.o. tel. (12) fax (12)

Tworzenie innowacyjnych materiałów dydaktycznych

Tworzenie innowacyjnych materiałów dydaktycznych Tworzenie innowacyjnych materiałów dydaktycznych e-podręcznik Autor: Strona 1 Spis treści Wstęp... 4 Metody tworzenia materiałów dydaktycznych... 7 Podejście indywidualne i zespołowe... 7 Indywidualnie

Bardziej szczegółowo

EKSPERTYZA. dotycząca zastosowania e-learningu w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

EKSPERTYZA. dotycząca zastosowania e-learningu w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego EKSPERTYZA dotycząca zastosowania e-learningu w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego EKSPERTYZA dotycząca zastosowania e-learningu w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Przygotowana

Bardziej szczegółowo

PORADNIK DLA PROJEKTUJĄCYCH KURSY E-LEARNINGOWE

PORADNIK DLA PROJEKTUJĄCYCH KURSY E-LEARNINGOWE Wiesław Przybyła, Magdalena Ratalewska PORADNIK DLA PROJEKTUJĄCYCH KURSY E-LEARNINGOWE Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wiesław Przybyła, Magdalena

Bardziej szczegółowo

Od autorów. Mamy nadzieję, że nasz raport będzie dla Państwa źródłem cennej wiedzy oraz inspiracją do dalszej pracy w obszarze e-learningu.

Od autorów. Mamy nadzieję, że nasz raport będzie dla Państwa źródłem cennej wiedzy oraz inspiracją do dalszej pracy w obszarze e-learningu. Od autorów E-learning stał się jednym z najpopularniejszych narzędzi rozwoju personelu w organizacjach. Coraz częściej spotykamy się z tego typu rozwiązaniami nie tylko w firmach ale również organizacjach

Bardziej szczegółowo

Przewodnik Metodyczny Szkoleń Blended-learning Wykorzystanie Internetu w Biznesie. (na przykładzie projektu SME.net.pl)

Przewodnik Metodyczny Szkoleń Blended-learning Wykorzystanie Internetu w Biznesie. (na przykładzie projektu SME.net.pl) 2009 Przewodnik Metodyczny Szkoleń Blended-learning Wykorzystanie Internetu w Biznesie (na przykładzie projektu SME.net.pl) Spis treści Zagadnienia Strona A. OGÓLNE INFORMACJE O PROJEKCIE SME.NET.PL 2

Bardziej szczegółowo

O Firmie... 3 Szkolenia e-learningowe... 4. Szkolenia gotowe i dedykowane... 5 Rozwiązania metodyczne... 6 Możliwości zastosowania...

O Firmie... 3 Szkolenia e-learningowe... 4. Szkolenia gotowe i dedykowane... 5 Rozwiązania metodyczne... 6 Możliwości zastosowania... Oferta handlowa Spis treści O Firmie... 3 Szkolenia e-learningowe... 4 Szkolenia gotowe i dedykowane... 5 Rozwiązania metodyczne... 6 Możliwości zastosowania... 11 Dodatkowe obszary działalności... 14

Bardziej szczegółowo

Zastosowanie platformy zdalnego nauczania w edukacji

Zastosowanie platformy zdalnego nauczania w edukacji Zastosowanie platformy zdalnego nauczania w edukacji Dariusz Nojszewski Copyright by Instytut Badań nad Demokracją 1 Instytut Badań nad Demokracją i Studium Prawa Europejskiego w Warszawie Al. Jerozolimskie

Bardziej szczegółowo

Mirosław Kurkowski. Podręcznik dla autorów kursów prowadzonych z zastosowaniem metody e-learningu

Mirosław Kurkowski. Podręcznik dla autorów kursów prowadzonych z zastosowaniem metody e-learningu Mirosław Kurkowski Podręcznik dla autorów kursów prowadzonych z zastosowaniem metody e-learningu z uwzględnieniem grupy beneficjentów w wieku powyżej 50 lat, organizacji wsparcia dla beneficjentów w formach

Bardziej szczegółowo

Karolina Grodecka E-learning w rozwoju zawodowym bibliotekarzy 5. Agata Arkabus E-learning w bibliotece szkolnej metodą pozyskania czytelnika 11

Karolina Grodecka E-learning w rozwoju zawodowym bibliotekarzy 5. Agata Arkabus E-learning w bibliotece szkolnej metodą pozyskania czytelnika 11 1 Karolina Grodecka E-learning w rozwoju zawodowym bibliotekarzy 5 Agata Arkabus E-learning w bibliotece szkolnej metodą pozyskania czytelnika 11 Beata Malentowicz Dla kogo e-learning w bibliotece? 16

Bardziej szczegółowo

Experience. Excellence. Efektywne rozwiązania e-learning. E-learning. dla biznesu

Experience. Excellence. Efektywne rozwiązania e-learning. E-learning. dla biznesu Experience. Excellence. Efektywne rozwiązania e-learning E-learning. dla biznesu Profesjonalizm i doświadczenie 9 lat doświadczenia 50 osobowy zespół specjalistów ponad 100 000 przeszkolonych osób Dla

Bardziej szczegółowo

KATALOG SZKOLEŃ. IWMnews.pl

KATALOG SZKOLEŃ. IWMnews.pl KATALOG SZKOLEŃ 2013 SPIS TREŚCI O instytucie 3 Oferta 3 Szkolenia zamknięte 4 Szkolenia otwarte 5 Jak pracujemy?...6 Z jakich metod korzystamy na szkoleniu?...7 ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM I ORGANIZACJĄ 8 Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

Co to jest mobile learning?

Co to jest mobile learning? A więc myślisz o mobile learning v.2 Co to jest mobile learning? Mobile learning ma miejsce wtedy, gdy ludzie korzystają ze swoich urządzeń przenośnych w celu uczenia się, a zatem nie ogranicza ich dana

Bardziej szczegółowo

Online Elektroniczna wersja publikacji dostępna jest na stronie internetowej projektu http://www.tcteacher.eu

Online Elektroniczna wersja publikacji dostępna jest na stronie internetowej projektu http://www.tcteacher.eu Projekt Nauczyciel w sieci/tc*teacher został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Zarówno projekt jak i publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autorów a Komisja Europejska

Bardziej szczegółowo

kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym Wydanie Jubileuszowe lat w P olsce

kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym Wydanie Jubileuszowe lat w P olsce 15 lat w P olsce Wydanie Jubileuszowe kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym W środku między innymi: 15 lat Man and Machine w Polsce Quiz dla czytelników Pakiety narzędzi dla kreatywnego inżyniera

Bardziej szczegółowo

STRATEGIA PLANOWANIA SZKOLEŃ E-LEARNINGOWYCH

STRATEGIA PLANOWANIA SZKOLEŃ E-LEARNINGOWYCH Maria KĘDZIERSKA Zakład Szkoleń CNBOP-PIB STRATEGIA PLANOWANIA SZKOLEŃ E-LEARNINGOWYCH E-learning trainings the strategy of planning Streszczenie Materiał zawiera omówienie zagadnień wprowadzających formy

Bardziej szczegółowo

Developing elearning in Dialogue

Developing elearning in Dialogue Developing elearning in Dialogue Podręcznik dla twórców Model dobrych praktyk do adaptacji i przystosowania do lokalnych warunków kursów e-learningowych dla MŚP Authors Editors Research Coordination Roland

Bardziej szczegółowo

Jak skutecznie prowadzić zajęcia na platformie edukacyjnej?

Jak skutecznie prowadzić zajęcia na platformie edukacyjnej? Jak skutecznie prowadzić zajęcia na platformie edukacyjnej? Poradnik Agnieszka Wedeł-Domaradzka Anita Raczyńska Krajowy Ośrodek Wpierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Warszawa 2013 Szanowni Państwo,

Bardziej szczegółowo

Platforma e-learningowa

Platforma e-learningowa Marlena Plebaƒska Platforma e-learningowa jako trzon systemu zarządzania wiedzą pracowników Praca naukowa, która dowodzi, że e-learning jest nie tylko nowoczesną platformą transferu wiedzy, ale staje się

Bardziej szczegółowo

Wstęp do e- learningu

Wstęp do e- learningu Wstęp do e- learningu Opracowanie: Mariusz Głowacki Warszawa, 2012 1 1. CO TO JEST E-LEARNING?... 3 (a) (b) (c) (d) (e) (f) (g) (h) (i) (j) (k) E- learning w edukacji... 6 Rodzaje e-learningu... 8 Zastosowania

Bardziej szczegółowo

Wytwarzanie kompleksowego zintegrowanego oprogramowania wspomagającego nauczanie na odległość

Wytwarzanie kompleksowego zintegrowanego oprogramowania wspomagającego nauczanie na odległość Praca powinna byc cytowana jako: Lenkiewicz, P., 2011. Wytwarzanie kompleksowego zintegrowanego oprogramowania wspomagającego nauczanie na odległość. Rozprawa doktorska. Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik

Bardziej szczegółowo

OFERTA SZKOŁY TRENERÓW ELŻBIETY SOŁTYS EDYCJA 28

OFERTA SZKOŁY TRENERÓW ELŻBIETY SOŁTYS EDYCJA 28 OFERTA SZKOŁY TRENERÓW ELŻBIETY SOŁTYS EDYCJA 28 ROK 2013 30 218 Kraków, ul. Królowej Jadwigi 217/5 tel. 12 425 09 01; tel./fax 12 425 31 41 www.labpsych.pl biuro@labpsych.pl Pracownia Psychologiczna Elżbiety

Bardziej szczegółowo

Budowa Europejskiego Wirtualnego Kampusu. dla osób k s z t a ł c ą c y c h się. w m i e j s c u p racy

Budowa Europejskiego Wirtualnego Kampusu. dla osób k s z t a ł c ą c y c h się. w m i e j s c u p racy Budowa Europejskiego Wirtualnego Kampusu dla osób k s z t a ł c ą c y c h się w m i e j s c u p racy Wstęp Celem niniejszej broszury, dostępnej w językach: angielskim, francuskim, polskim, portugalskim,

Bardziej szczegółowo

E -LEARNING DROGA DO MISTRZOSTWA I ZYSKAJ NOWE KWALIFIKACJE

E -LEARNING DROGA DO MISTRZOSTWA I ZYSKAJ NOWE KWALIFIKACJE E -LEARNING DROGA DO MISTRZOSTWA I ZYSKAJ NOWE KWALIFIKACJE Nauka rzemiosła od podstaw Umiejętność przygotowania szkolenia e-learningowego przewagą konkurencyjną na rynku pracy Zasady tworzenia nowoczesnych

Bardziej szczegółowo

Transfer projektu INNOVATRAIN. INNOVATRAIN TRANSFER metodologia

Transfer projektu INNOVATRAIN. INNOVATRAIN TRANSFER metodologia Transfer projektu INNOVATRAIN INNOVATRAIN TRANSFER metodologia Informacje o projekcie Nazwa projektu: Transfer projektu INNOVATRAIN Skrót: INNOVATRAIN TRANSFER Okres wdrażania projektu: 01.10.2012 30.09.2014

Bardziej szczegółowo

danych kursy analizy i n f o r m a t o r c e n t r u m s z k o l e n i o w e g o S P S S P o l s k a

danych kursy analizy i n f o r m a t o r c e n t r u m s z k o l e n i o w e g o S P S S P o l s k a i n f o r m a t o r danych c e n t r u m s z k o l e n i o w e g o S P S S P o l s k a kursy analizy Cieszę się, iż mogę przekazać w Państwa ręce kolejny Informator Centrum Szkoleniowego SPSS Polska.

Bardziej szczegółowo

Jak efektywnie szkolić pracowników

Jak efektywnie szkolić pracowników Jak efektywnie szkolić pracowników Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Bardziej szczegółowo

Zespół ISIT O FIRMIE:

Zespół ISIT O FIRMIE: Oferta Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą usług świadczonych przez ISIT jest ona podstawą zadowolenia naszych klientów. Ofertę wzbogacamy o indywidualne podejście, wiedzę i doświadczenie

Bardziej szczegółowo

w ramach projektu Łamigłówki dla Nomada

w ramach projektu Łamigłówki dla Nomada METODA UCZENIA PRZEZ CAŁE ŻYCIE NA MIARĘ XXI WIEKU Tytuł: Metodyczne uwarunkowania tworzenia kursów w ramach projektu Łamigłówki dla Nomada Autor: dr Dobrosław Bilski WPROWADZENIE W CELE PROJEKTU I JEGO

Bardziej szczegółowo

Ciągłe Doskonalenie! > Management Impulse > Trener Lean / Expert Lean > Szkolenia dla managerów i specjalistów KATALOG WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH

Ciągłe Doskonalenie! > Management Impulse > Trener Lean / Expert Lean > Szkolenia dla managerów i specjalistów KATALOG WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH KATALOG WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH Ciągłe Doskonalenie! Zobacz. Naucz się. Zastosuj. BestPractice... zobacz na żywo > Management Impulse > Trener Lean / Expert Lean > Szkolenia dla managerów i specjalistów

Bardziej szczegółowo

TRAIN TO CAP Podręcznik dla trenera

TRAIN TO CAP Podręcznik dla trenera TRAIN TO CAP Podręcznik dla trenera Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko

Bardziej szczegółowo