Oferta Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Oferta Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza"

Transkrypt

1 Oferta Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza

2 Gdańsk 2015 I. O NAS II. CO MOŻE ZYSKAĆ TWOJA FIRMA? Pakiety korzyści dla MŚP Szkolenia i warsztaty projektowe Doradztwo biznesowe (mentoring biznesowy) Instrumenty i narzędzia HR dla rozwoju kapitału ludzkiego MŚP Pakiet A: Szkolenia doskonalące kompetencje przedsiębiorcze Pakiet B: Katalog kompetencji firmy Pakiet C: Ocena kompetencji pracowników Pakiet D: Budowanie wizerunku firmy Organizacja staży menedżerskich i staży kompetencyjnych w MŚP Pomorskie śniadania biznesowe i sesje networkingowe Współpraca partnerska z instytucjami państwowymi Wynajem sali konferencyjnej w korzystnej cenie III. PROMUJ SWOJĄ FIRMĘ Z IZBĄ GOSPODARCZĄ! Mailing dedykowany Internetowy baner reklamowy Artykuł sponsorowany Reklama w Newsletterze Pakiety promocyjne IV. ZOSTAŃ SPONSOREM I POKAŻ SIĘ! Pakiet Brązowy Pakiet Srebrny Pakiet Złoty V. CENNIK USŁUG

3 I. O NAS - - -

4 II. CO MOŻE ZYSKAĆ TWOJA FIRMA? Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza współpracując z najlepszymi praktykami biznesu oraz pracownikami pomorskich uczelni wyższych, prowadzi działania wspierające przedsiębiorców w rozwoju ich działalności gospodarczych oraz podejmuje inicjatywy wzmacniające procesy zarządzania w firmach. Jeśli chciałbyś: zwiększyć swoje zyski zoptymalizować zatrudnienie w swojej firmie bardziej efektywnie zarządzać finansami skutecznie zarządzać kapitałem ludzkim swojej firmy zoptymalizować procesy produkcyjne nawiązać kontakty biznesowe Zapoznaj się z nasza ofertą i skorzystaj z niej już dziś!

5 -

6 Doradztwo biznesowe/mentoring biznesowy W ramach zindywidualizowanej oferty Doradztwa biznesowego nasi eksperci pomogą Ci dokonać wyborów związanych z bieżącą aktywnością firmy oraz zapewnią stały, zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa w przyszłości. W jaki sposób? Spotkaj się z jednym z naszych Doradców i przekonaj się, co jeszcze możesz zrobić dla swojej firmy! Dla naszych członków pierwsze niezobowiązujące spotkanie z Doradcą za 1 zł! (wartość pierwszych konsultacji z Doradcą to 299zł!)

7 Instrumenty i narzędzia HR dla rozwoju kapitału ludzkiego MŚP PAKIET A: Szkolenia doskonalące kompetencje przedsiębiorcze Szkolenia i warsztaty organizowane przez RIGP to najnowsza wiedza oraz praktyczne rozwiązania dla biznesu, dzięki którym: przygotujesz się do prowadzenia własnego biznesu zwiększysz efektywność prowadzonej działalności rozwiniesz umiejętności w zakresie zarządzania firmą Możesz skorzystać z bogatej ofert szkoleń obejmujących m.in. takie zagadnienia, jak: ABC Przedsiębiorczości Marketing internetowy Zarządzanie zasobami ludzkimi Zarządzanie strategiczne Zarządzeni marketingowe Finansowanie działalności MŚP w ramach programów pomocowych Unii Europejskiej Zarządzanie innowacjami Techniki sprzedaży i obsługa klienta Budowanie relacji i komunikacja wewnętrzna Zarządzanie czasem Trening umiejętności interpersonalnych (asertywność, komunikacja, negocjacje, motywacja) Zarządzanie finansami Szkolenia językowe I wiele innych Dzięki naszej ofercie szkoleniowej przedsiębiorcy będą mogli pogłębić zdobyte już kompetencje o praktyczne rozwiązania dotyczące ich aktualnych problemów związanych z efektywnym prowadzeniem firmy.

8 PAKIET B: Katalog kompetencji firmy PAKIET C: Ocena kompetencji pracowników PAKIET D: Budowanie wizerunku firmy

9 - Organizacja staży menedżerskich i staży kompetencyjnych W ramach organizacji stażu dokonamy analizy Twojego profilu kompetencyjnego oraz Twoich potrzeb rozwojowych. Dopasujemy Twoje potrzeby rozwojowe do konkretnej organizacji, w której będziesz szlifować swoje umiejętności pod okiem doświadczonego mentora. Planujesz założyć własną firmę? Brakuje Ci odwagi z powodu braku odpowiednich kompetencji? Chcesz zdobyć umiejętności zarządzania firmą ucząc się od najlepszych praktyków w ich własnym miejscu pracy? Szukasz elastycznych i dostosowanych do własnych potrzeb możliwości rozwoju? Nie trać czasu i zacznij już dziś szkolić się pod okiem ekspertów! Pomorskie Śniadania Biznesowe i sesje networkingowe Czy śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia? Jeśli dorzucić do tego przedsiębiorców, menedżerów, freelancerów i ekspertów różnych branż, którzy podczas wspólnego posiłku w najlepszych lokalach gastronomicznych w Trójmieście wymieniają się doświadczeniami i nawiązują nowe relacje biznesowe- nie można nie zgodzić się z tą teorią! jeśli szukasz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych? jeśli szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w obszarze własnego biznesu? jeśli chcesz wypromować swoją firmę bądź poszukujesz partnera biznesowego? jeśli znudziły Ci się tradycyjne kanapki na śniadanie? te spotkania są właśnie dla Ciebie!

10 Współpraca partnerska z instytucjami państwowymi Wynajem sali szkoleniowej w korzystnej cenie Sala szkoleniowa znajdująca się w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza jest idealnym miejscem do organizacji szkoleń, warsztatów czy spotkań biznesowych. Przestronna sala wyposażona jest w rzutnik, ekran, głośniki oraz flipchart. Przygotowujemy również dla Państwa indywidualnie dobraną ofertę kateringową. Sala szkoleniowa przeznaczona jest dla max osób.

11 III. PROMUJ SWOJA FIRMĘ Z IZBĄ GOSPODARCZĄ! Dzięki zaangażowaniu w różnego rodzaju działania, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza dociera do licznych odbiorców na terenie województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Z uwagi na charakter działań RIGP, nasza aktywność promocyjna skierowana jest do określonej grupy odbiorców, co gwarantuje jej skuteczność. W ramach naszych działań możemy zapewnić Twojej firmie skuteczną promocję poprzez: ZAREKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ Z RIGP! Mailing dedykowany Pakiety promocyjne Artykuł sponsorowany Reklama w Newsletterze Internetowy baner reklamowy

12 Mailing dedykowany Wysyłany do Członków RIGP oraz innych zaprzyjaźnionych podmiotów mailing: dociera w krótkim czasie do szerokiej grupy określonych odbiorców stanowi doskonały instrument marketingowy w prowadzeniu niemal każdego biznesu skierowany jest do określonej grupy odbiorców, co gwarantuje wysoką skuteczność działań promocyjnych Jeśli zależy Ci na szybkiej i skutecznej formie reklamy pozwól nam działać w Twoim imieniu w ramach mailingu! Internetowy baner reklamowy Jeśli:...zależy Ci na wypromowaniu Twojej firmy na pomorskim rynku; chcesz wzmocnić pozycję swojej firmy; chcesz zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy RIGP może o to zadbać umieszczając Twoją reklamę na naszej stronie! Strona internetowa RIGP jest źródłem informacji o aktualnych wydarzeniach oraz najnowszych trendach gospodarczych dla ludzi biznesu, przedstawicieli przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, związków pracodawców, instytucji otoczenia biznesu czy też uczelni wyższych. Baner reklamowy (reklama w formie plików graficznych) zamieszczany jest na stronie głównej RIGP i stanowi najbardziej przykuwający wzrok element interfejsu graficznego. Na życzenie Klienta istnieje możliwość podłączenia pod baner linku przekierowującego na wybraną stronę internetową. Oferujemy następujące trzy możliwości zamieszczania banera reklamowego: Baner typu A1-960x100 px. Jest to poziomy baner, umieszczony w nagłówkowej części strony głównej. Miejsce naturalnie koncentrujące wzrok, zapewnia wysoką oglądalność, idealny do budowania wizerunku, prezentacji haseł i dłuższych treści, przekierowuje do promowanych stron. Baner typu A2-720x300 px. Jest to tekst z oprawą graficzną. Reklama ruchoma jako jedna z sześciu zmiennych (zmiana co 5 sekund) zamieszczona wraz z artykułami RIGP. Rozmieszczona w głównej części witryny. Stanowi to najbardziej przykuwające wzrok miejsce na stronie głównej.

13 Baner typu A3-240x186 px. Animowany lub statyczny prostokąt reklamowy publikowany na samej górze prawego panelu strony głównej.

14 Artykuł sponsorowany Reklama w Newsletterze

15 Pakiety promocyjne Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy możliwość skorzystania z pakietów promocyjnych, które zapewniają największą skuteczność działań marketingowych przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Proponujemy trzy pakiety obejmujące określone działania promocyjne. Komponenty poszczególnych pakietów przedstawiają się następująco: Pakiet Brązowy Pakiet Srebrny Pakiet Złoty Pakiet Diamentowy Mailing dedykowany Artykuł sponsorowany Internetowy baner reklamowy A1 Internetowy baner reklamowy A2 Internetowy baner reklamowy A3 Reklama w Nesletterze 1x 1x 2x 3x - 2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie tygodnie 4 tygodnie - 2 tygodnie tygodnie x 2x

16 IV. ZOSTAŃ SPONSOREM I POKAŻ SIĘ! Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza oferuje podmiotom z nią współpracującym możliwość współtworzenia różnego rodzaju wydarzeń poprzez objęcie roli Sponsora. Proponujemy trzy podstawowe pakiety sponsorskie, ale istnieje możliwość ich indywidualnej modyfikacji, w zależności od charakteru wydarzenia. Pakiet Brązowy Pakiet obejmuje: otrzymanie tytułu Sponsora wydarzenia, umieszczenie logotypu Sponsora w informacjach promujących wydarzenie (m. in. strona internetowa, banery internetowe, direct mailing, newsletter, fanpage), miejsce na stoisko promocyjne podczas wydarzenia, wyświetlanie logotypu Sponsora na głównym ekranie na początku wydarzenia oraz w trakcie przerw. Pakiet Srebrny Pakiet obejmuje korzyści Pakietu Brązowego oraz: zamieszczenie krótkiej informacji o Sponsorze wraz z linkiem do strony internetowej Sponsora na stronie internetowej oraz fanpage u RIGP (materiał opracowany przez Sponsora), dołączenie elektronicznej wersji materiałów promocyjnych, do relacji z wydarzenia, którą otrzymają uczestnicy wydarzenia i/lub która zostanie zamieszczona na stronie internetowej RIGP (materiały opracowane przez Sponsora), wyświetlanie krótkiej prezentacji multimedialnej promującej Sponsora na głównym ekranie na początku wydarzenia oraz w trakcie przerw (materiał opracowany przez Sponsora), Pakiet Złoty Pakiet obejmuje korzyści Pakietu Srebrnego oraz: dołączenie gadżetów i materiałów promocyjnych Sponsora, takich jak ulotki, foldery reklamowe, itp. do materiałów, które otrzymają uczestnicy wydarzenia, krótkie wystąpienie Sponsora wraz z przedstawieniem prezentacji multimedialnej podczas wydarzenia.

17 V. CENNIK Usługi Pakiet korzyści Szkolenia i warsztaty projektowe Doradztwo biznesowe Instrumenty i narzędzia HR Organizacja staży menadżerskich i staży kompetencyjnych Śniadania biznesowe Wynajem Sali szkoleniowej Reklama Cena Szczegółowe informacje znajdują się tutaj Bezpłatne! Pierwsze konsultacje z Ekspertem 299 zł (dla Członków RIGP 1zł!) Ceny uzgadniane indywidualnie Cena uzgadniana indywidualnie Ceny 65 zł (od 45 zł dla Członków RIGP!) Do 3 godzin Każda kolejna godzina 150 zł 49 zł Internetowy baner reklamowy A1 Internetowy baner reklamowy A2 Internetowy baner reklamowy A3 Artykuł sponsorowany Reklama w Nesletterze Mailing dedykowany 1 tydzień 2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie 599 zł 799 zł 949 zł 349 zł Oszczędzasz Oszczędzasz Oszczędzasz 99 zł! 248 zł! 447 zł! 449 zł 599 zł 699 zł 249 zł Oszczędzasz Oszczędzasz Oszczędzasz 49 zł! 148 zł! 297 zł! 279 zł 349 zł 399 zł 149 zł Oszczędzasz Oszczędzasz Oszczędzasz 19 zł! 98 zł! 197 zł! 179 zł 239 zł 289 zł 99 zł Oszczędzasz Oszczędzasz Oszczędzasz 19 zł! 58 zł! 107 zł! 199 zł 329 zł Oszczędzasz 69 zł Od 99 zł do 299 zł w zależności od liczby odbiorców Dla członków RIGP 2 razy w roku mailing gratis! Dla wszystkich Członków RIGP dodatkowy rabat 10% na usługi reklamowe!

18 Pakiety promocyjne Pakiet Brązowy Pakiet Srebrny Pakiet Złoty Pakiet Diamentowy Mailing dedykowany 1x 1x 2x 3x Artykuł sponsorowany - 2 tygodnie 3 tygodnie 4 tygodnie Internetowy baner tygodnie 4 tygodnie reklamowy A1 Internetowy baner - 2 tygodnie - - reklamowy A2 Internetowy baner 2 tygodnie reklamowy A3 Reklama w Nesletterze - - 1x 2x Łączna cena usług 378 zł 729 zł 1236 zł 1866 zł Cena usług w pakiecie 299 zł 599 zł 999 zł 1499 zł Oszczędzasz! 79 zł 128 zł 237 zł 367 zł Pakiety sponsorskie Pakiet Brązowy Pakiet Srebrny Pakiet Złoty Cena 799 zł 1499 zł 1999 zł

oferta współpracy medium wiedzy dla biznesu

oferta współpracy medium wiedzy dla biznesu nowe media oferta współpracy 2011 wysoka jakość grupy docelowej ponad 1 200 000 reprezentantów kadry zarządzającej i specjalistów z dużych, średnich i małych firm życie zawodowe to zdobywanie doświadczeń

Bardziej szczegółowo

Prezentacja wortalu Plastech

Prezentacja wortalu Plastech Prezentacja wortalu Plastech Plastech.pl to profesjonalny, internetowy serwis stanowiący centrum informacji dla branży tworzyw sztucznych i opakowań. Wspieramy menedżerów w realizacji zadań promocji firmy,

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe usługi marketingowo-reklamowe dla Twojej firmy

Kompleksowe usługi marketingowo-reklamowe dla Twojej firmy Kompleksowe usługi marketingowo-reklamowe dla Twojej firmy Dołącz do grona zadowolonych klientów. Marketing Fanpage powstał z myślą o kompleksowym wsparciu przedsiębiorstw w zakresie usług marketingowych.

Bardziej szczegółowo

studia II stopnia 2013/2014

studia II stopnia 2013/2014 studia II stopnia 2013/2014 www.wsb.pl UCZELNIA BIZNESU SUM tradycyjny 22 specjalności na 3 kierunkach SUM PLUS studia magisterskie wraz ze studiami podyplomowymi SUM on-line studia z wykorzystaniem najnowszych

Bardziej szczegółowo

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1 Spis treści Wprowadzenie... 3 I. Charakterystyka projektu... 4 1. Główne założenia... 6 2. Analiza trendów w obszarze rozwoju technologii... 7 3. Analiza szans i zagrożeń... 7 4. Cele...10 Cel strategiczny...10

Bardziej szczegółowo

www.plastech.pl » Wiadomości codzienne aktualności » Targi i Wydarzenia wydarzenia Prezentacja wortalu Plastech

www.plastech.pl » Wiadomości codzienne aktualności » Targi i Wydarzenia wydarzenia Prezentacja wortalu Plastech www.plastech.pl Prezentacja wortalu Plastech Plastech.pl to profesjonalny, internetowy serwis stanowiący centrum informacji dla branży tworzyw sztucznych i opakowań. Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie

Bardziej szczegółowo

Fundusze unijne dla przedsiębiorstw

Fundusze unijne dla przedsiębiorstw dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Fundusze unijne dla przedsiębiorstw Numer 21 marzec 2014 Fundusze unijne nowa perspektywa Czas na innowacje Dzięki doradztwu możesz

Bardziej szczegółowo

P r o g r a m P a r t n e r s k i

P r o g r a m P a r t n e r s k i P r o g r a m P a r t n e r s k i P R O G R A M P A R T N E R S K I Wspólnie tworzymy nowoczesne podmioty lecznicze Program Partnerski Sektora Aplikacji Medycznych firmy Ericpol Sp. z o.o. Kraków, marzec

Bardziej szczegółowo

Wspólny Plan Działania dla branż kreatywnych

Wspólny Plan Działania dla branż kreatywnych Wspólny Plan Działania dla branż kreatywnych Lokalny Plan Działania dla Metropolii Gdańskiej Agnieszka Meller Marta Tyborska GDAŃSKA FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI This project is implemented through the

Bardziej szczegółowo

Inkubator Dojrzałej Przedsiębiorczości. klucz do sukcesu osób 45+

Inkubator Dojrzałej Przedsiębiorczości. klucz do sukcesu osób 45+ Inkubator Dojrzałej Przedsiębiorczości klucz do sukcesu osób 45+ 1 SPIS TREŚCI I. Słowo wstępne... 3 II. Realizacja projektu Inkubator Dojrzałej Przedsiębiorczości... 4 1. Profil kompetencji przedsiębiorcy...

Bardziej szczegółowo

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach RAPORT Z PILOTAŻOWEGO WDROŻENIA PRAKTYK ZAWODOWYCH JAKO FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODÓW HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy

Bardziej szczegółowo

Ludzie najważniejszym kapitałem firmy

Ludzie najważniejszym kapitałem firmy Ludzie najważniejszym kapitałem firmy cykl seminariów klubu Nowoczesnej Firmy w największych miastach Polski Propozycja współpracy dla Partnerów Organizatorzy Opiniotwórcze medium w środowisku kadry kierowniczej.

Bardziej szczegółowo

III edycja projektu. Siła telemarketingu. oferta współpracy. 8 9 października 2007 Centrum Finansowe Puławska

III edycja projektu. Siła telemarketingu. oferta współpracy. 8 9 października 2007 Centrum Finansowe Puławska III edycja projektu Siła telemarketingu oferta współpracy 8 9 października 2007 Centrum Finansowe Puławska Oferta Siła Telemarketingu 2007 - strona 2 Fundacja Obserwatorium Zarządzania we współpracy z

Bardziej szczegółowo

Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zamiast Zarząd PAIP

Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zamiast Zarząd PAIP Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zamiast Zarząd PAIP Badanie potencjału organizacji studenckich w ramach projektu Spinnet. Stworzenie sieci organizacji studenckich działających na rzecz

Bardziej szczegółowo

Oferta szkoleniowa. Trener na fali cykl warsztatów doskonalących. www.aer.arp.gda.pl. Gdańsk 2013

Oferta szkoleniowa. Trener na fali cykl warsztatów doskonalących. www.aer.arp.gda.pl. Gdańsk 2013 Oferta szkoleniowa Trener na fali cykl warsztatów doskonalących Gdańsk 2013 www.aer.arp.gda.pl AGENCJA ROZWOJU POMORZA S.A. Agencja Rozwoju Pomorza S.A. (ARP S.A.) powstała w 1992 r.. Jest instytucją wyznaczającą

Bardziej szczegółowo

Poznaoski Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zamiast Zarząd PAIP

Poznaoski Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zamiast Zarząd PAIP Poznaoski Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zamiast Zarząd PAIP Badanie potencjału organizacji studenckich w ramach projektu Spinnet. Stworzenie sieci organizacji studenckich działających na rzecz

Bardziej szczegółowo

INNOWACJE W DZIAŁANIU E-PORADNIK

INNOWACJE W DZIAŁANIU E-PORADNIK 2014 INNOWACJE W DZIAŁANIU E-PORADNIK Plany na przyszłość i biznes bez granic 3/2014 INNOWACJE W DZIAŁANIU E-PORADNIK SPIS TREŚCI n s. 3 Internacjonalizacja sektora małych i średnich przedsiębiorstw Młode

Bardziej szczegółowo

WSPARCIE 3D AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ

WSPARCIE 3D AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ WSPARCIE 3D Diagnoza. Definicja. Działanie. AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ PUBLIKACJA RAPORT BADAWCZY PODSUMOWUJE REALIZACJĘ ROJEKTU PT.: Audyt Marketingowy Młodej Firmy (AMMF)

Bardziej szczegółowo

Psychologia w biznesie

Psychologia w biznesie dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 11 maj 2013 Psychologia w biznesie Czy biznes potrzebuje psychologii? Biznes społecznie odpowiedzialny Czy sukcesu i kreatywności

Bardziej szczegółowo

Nasze motto brzmi: Jeżeli będziesz pracować tylko dla pieniędzy, nigdy nie odniesiesz sukcesu. Barry Hearn

Nasze motto brzmi: Jeżeli będziesz pracować tylko dla pieniędzy, nigdy nie odniesiesz sukcesu. Barry Hearn Spis Treści EASYCLICK CMS...3 SMART ASSISTANT...4 NONSTOP SHOP...5 PORTAL KORPORACYJNY...6 E-COMMERCE...7 SYSTEMY E-BIZNESU...8 E-LEARNING...9 SYSTEMY CRM...10 SYSTEMY CMS...11 FIRMOWE STRONY WWW...12

Bardziej szczegółowo

Dobre praktyki KLUCZ DO SUKCESU. www.bcp.org.pl www.owes.bcp.org.pl

Dobre praktyki KLUCZ DO SUKCESU. www.bcp.org.pl www.owes.bcp.org.pl Dobre praktyki KLUCZ DO SUKCESU www.bcp.org.pl www.owes.bcp.org.pl Spis treści: 1. EKONOMIZACJA: 1.1. KSIĘGOWOŚĆ 1.2. WINDYKACJA 1.3. DORADZTWO I SZKOLENIA 2. Proces ekonomizacji 3. nasze USŁUGI I pomoc

Bardziej szczegółowo

Strategia Public Relations Gminy Mielec

Strategia Public Relations Gminy Mielec Strategia Public Relations wykonana w ramach projektu Inwestycje i turystyka szansą na dynamiczny rozwój gmin z województw Polski Wschodniej współfinansowanego z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

Bardziej szczegółowo

Strategia Funkcjonowania Powiatowych Punktów Kontaktowych tworzących Regionalny System Wspierania Innowacji do roku 2020

Strategia Funkcjonowania Powiatowych Punktów Kontaktowych tworzących Regionalny System Wspierania Innowacji do roku 2020 Strategia Funkcjonowania Powiatowych Punktów Kontaktowych tworzących Regionalny System Wspierania Innowacji do roku 2020 Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego Fundacja Uniwersytetu im. A. Mickiewicza

Bardziej szczegółowo

KATALOG SZKOLEŃ. IWMnews.pl

KATALOG SZKOLEŃ. IWMnews.pl KATALOG SZKOLEŃ 2013 SPIS TREŚCI O instytucie 3 Oferta 3 Szkolenia zamknięte 4 Szkolenia otwarte 5 Jak pracujemy?...6 Z jakich metod korzystamy na szkoleniu?...7 ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM I ORGANIZACJĄ 8 Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2013/2014

studia podyplomowe 2013/2014 studia podyplomowe 2013/2014 www.wsb.pl 51 ATRAKCYJNYCH KIERUNKÓW STUDIÓW Z DZIEDZIN TAKICH JAK: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO FINANSE HR IT JĘZYKI OBCE LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI PEDAGOGIKA

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2013/2014

studia podyplomowe 2013/2014 studia podyplomowe 2013/2014 www.wsb.pl 22 KIERUNKI I AŻ 14 NOWOŚCI GRY BIZNESOWE, CASE STUDIES, WARSZTATY DOBRA ORGANIZACJA PROCESU KSZTAŁCENIA A o uczelni Kształcimy kadrę dla regionu...1 W biznesie

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych z działalności w 2012 roku

Sprawozdanie Zarządu Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych z działalności w 2012 roku 1 Sprawozdanie Zarządu Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych z działalności w 2012 roku Dane organizacji Nazwa: Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych Siedziba: 00-031 Warszawa, ul. Szpitalna

Bardziej szczegółowo

studia I stopnia www.wsb.pl Informator 2014/2015 15-LETNIE DOŚWIADCZENIE w kształceniu dla biznesu GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO

studia I stopnia www.wsb.pl Informator 2014/2015 15-LETNIE DOŚWIADCZENIE w kształceniu dla biznesu GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO studia I stopnia www.wsb.pl 15-LETNIE DOŚWIADCZENIE w kształceniu dla biznesu GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO PROGRAM VERY IMPORTANT STUDENT 8 KIERUNKÓW I 34 SPECJALNOŚCI DYPLOM LICENCJATA LUB INŻYNIERA STUDIA

Bardziej szczegółowo

Promocja w ujęciu krajowym i międzynarodowym firm z branży informatycznej w województwie zachodniopomorskim

Promocja w ujęciu krajowym i międzynarodowym firm z branży informatycznej w województwie zachodniopomorskim Promocja w ujęciu krajowym i międzynarodowym firm z branży informatycznej w województwie zachodniopomorskim Dokument opracowany przez Collect Consulting Sp. z o.o. Skład zespołu ekspertów: 1. Mariusz Bryła

Bardziej szczegółowo

studia II stopnia 2013/2014

studia II stopnia 2013/2014 studia II stopnia 2013/2014 www.wsb.pl UCZELNIA BIZNESU SUM tradycyjny 10 specjalności na 2 kierunkach SUM PLUS studia magisterskie wraz ze studiami podyplomowymi SUM on-line studia z wykorzystaniem najnowszych

Bardziej szczegółowo