Indywidualizujemy Państwa komunikację z klientem

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Indywidualizujemy Państwa komunikację z klientem"

Transkrypt

1 Indywidualizujemy Państwa komunikację z klientem

2 Stopka redakcyjna Kontakt MEILLERGHP GmbH Gutenbergstraße Schwandorf Niemcy T F E W

3 Kierowanie firmą to liczne wyzwania. Z nami to nic trudnego. Decyzja dotycząca wyboru kawy lub herbaty jako porannego napoju jest jedną z najprostszych w życiu. Inne decyzje pociągają natomiast za sobą znacznie poważniejsze konsekwencje. Przy ich podejmowaniu trzeba zatem zachować zimną krew i jasny umysł, postawić na inteligentne planowanie i wypróbować jak najwięcej możliwości, a także być otwartym na różne rozwiązania. W jaki sposób podejmują Państwo decyzje? Z pewnością na podstawie osobistych doświadczeń, aktualnego stanu wiedzy i sytuacji rynkowej. W tym procesie pewną rolę odgrywają także czynniki, na które nikt nie ma wpływu. Sztuka podejmowania decyzji, to subtelne połączenie wiedzy, doświadczenia i wyczucia sytuacji. Firma MEILLERGHP służy Państwu pomocą w podejmowaniu decyzji związanych z komunikacją z klientami, w tym również potencjalnymi. Zajmujemy się tym od wielu lat, a dzięki fuzji, która miała miejsce w styczniu 2011, dodatkowo rozbudowaliśmy nasze kompetencje w zakresie doradztwa, koncepcji i produkcji personalizowanych przesyłek reklamowych. Zrobimy wszystko, aby ułatwić Państwu pozyskanie klientów, zbudowanie ich lojalności oraz komunikowanie się z nimi w sposób odpowiedni dla danej grupy docelowej. Jak działamy? Konsekwentnie i z zaangażowaniem. Podejmowanie decyzji może być proste. Dzięki MEILLERGHP.

4 Pracownicy MEILLERGHP: gotowy do podejmowania wyzwań zespół, mający stale na uwadze jakość oraz zadowolenie klientów.

5 Pozycja lidera w Europie dzięki skutecznym rozwiązaniom i ukierunkowaniu na satysfakcję klienta Firma 4 \ 5 Zawsze, gdy w kręgach branżowych jest mowa o indywidualnej komunikacji z klientem, oczywistością jest natychmiastowe skojarzenie z firmą MEILLERGHP. Nie bez powodu jesteśmy jednym z wiodących europejskich usługodawców w tej branży, a także silnym i niezawodnym partnerem, oferującym kompleksowe portfolio produktów i usług. 11 stycznia 2011 roku, firma meiller direct oraz oddział Direct Mail należący do Swiss Post Solutions połączyły się w MEILLERGHP. Nowa nazwa jest komplilacją powstałej w 1864 roku firmy Meiller Druck und Verlag GmbH oraz grupy GHP, która została przejęta w 2006 roku przez Pocztę Szwajcarską. MEILLERGHP oferuje najwyższy poziom kompetencji, obsługi, jakości i zadowolenia klientów oraz ciągłość, siłę innowacji i elastyczne procesy produkcyjne. Fascynujący świat MEILLERGHP zajmuje się doradztwem, opracowaniem i produkcją personalizowanych przesyłek reklamowych oraz dopasowanych do indywidualnych potrzeb środków marketingowych i rozwiązań CRM, pomagających w zdobywaniu lojalności klientów. W szczególności zajmujemy się produkcją przesyłek direct mail i kopert, usługami lettershop, opartymi na najnowocześniejszych technologiach oraz prowadzeniem skutecznych programów lojalnościowych, także z wykorzystaniem interaktywnych aplikacji do smartfonów, które umożliwiają połączenie świata rzeczywistego z cyfrowym. Klucz do sukcesu Jako jeden z wiodących europejskich usługodawców w branży indywidualnych przesyłek reklamowych, zaspokajamy potrzeby maksymalnie zróżnicowanych grup interesów. Z tego względu sformułowaliśmy jednoznaczne zasady, którymi nasi pracownicy i kadra kierownicza kierują się w firmie i poza nią. Podstawą tych zasad, a także naszego działania, jest polityka firmowa z jasno zdefiniowanym celem, jakim jest zadowolenie klientów. Chcemy pozyskiwać partnerów biznesowych i nawiązywać z nimi długoterminowe relacje, gwarantując określone wyniki, profesjonalizm i opłacalność. Nasze wartości \ Nawiązujemy partnerskie relacje z klientami \ Patrzymy na projekty przez pryzmat potrzeb klientów \ Pracujemy w profesjonalny i elastyczny sposób \ Łączymy ze sobą know-how wszystkich pracowników, uzyskując innowacyjne rozwiązania \ Traktujemy wyzwania jako szanse \ Oferujemy klientom wartości dodane Patrzymy przez pryzmat potrzeb klienta. Nasz klient PAYBACK o nas: MEILLERGHP jest od wielu lat naszym niezawodnym partnerem w zakresie marketingu dialogu. W naszych kompleksowych kampaniach marketingowych decydującą rolę odgrywają najwyższe standardy jakości i konsekwentny rozwój techniczny. Firma MEILLERGHP spełnia we współpracy z nami wszystkie te wymagania. Detlev Rubant \ Kierownik działu operacji

6 Logistyka wysyłek: gwarancja punktualnej dostawy. Kontrola jakości: obowiązkowa i zawsze dokładna. Zespół projektowy: struktury i procesy zaplanowane z najwyższą precyzją i starannością.

7 Potrzeby i życzenia klienta to nasz najwyższy priorytet Profil 6 \ 7 W dzisiejszych czasach podstawowym wyzwaniem, z jakim spotykają się dostawcy indywidualnych przesyłek reklamowych, jest coraz większy stopień złożoności produktów. Ponadto, klienci oczekują coraz krótszych terminów dostawy i coraz większej elastyczności. MEILLERGHP codziennie od nowa z powodzeniem stawia czoła tym wyzwaniom. Mniej równa się więcej: uproszczone procesy Elastyczność i szybkość to istotne warunki sukcesu w marketingu dialogu. Firmy zdają sobie sprawę z tego, że konkurencyjność może zapewnić wyłącznie wprowadzenie uproszczonych procesów. Zarządzanie poszczególnymi procesami, koordynacja pracy usługodawców, w tym także zewnętrznych oraz zdolność pracowników do efektywnego działania, to istotne elementy, które wpływają na wynik pracy. Optymalizacja procesówto najważniejsza zasada działania MEILLERGHP Zawsze na miarę: indywidualne rozwiązania W dialogu z klientem firmy często chcą osiągać cele, które trudno byłoby zrealizować z użyciem gotowych rozwiązań. Mimo to, większość osób decyzyjnych obawia się stosować zindywidualizowane rozwiązania. Najczęstszą przyczyną jest zbyt wysoka cena. W MEILLERGHP jest inaczej: wszystkie usługi i procesy są indywidualnie dostosowywane do wymagań zleceniodawcy. Życzenia klientów: jakość jest zawsze najważniejsza Niektórzy uważają, że jakość to stopień zgodności oczekiwań wobec produktu (cechy oczekiwane) z jego właściwościami (cechy rzeczywiste). Inni są zdania, że jakość to przeciwieństwo ilości. Nasz klient Landesbank Berlin o nas: Mailingi to dla nas ważny element komunikacji z klientem. Decydujące znaczenie mają wysokie standardy jakości, elastyczność technologiczna i bezbłędne wykonanie, także w bardziej skomplikowanych kampaniach. MEILLERGHP od wielu lat cieszy się naszym zaufaniem, wspierając nas w kompetentny i elastyczny sposób oraz oferując bardzo wysoką jakość usług. Dr. Tilo Schürer \ Kierownik działu marketingu bezpośredniego Indywidualizacja odpowiednio do potrzeb. W MEILLERGHP najważniejszy jest klient. Przecież to właśnie jego satysfakcja świadczy o właściwej lub zbyt niskiej jakości produktu. Aby móc zaoferować odpowiednio wysoki poziom jakości, należy uwzględniać życzenia klientów i regularnie kontaktować się z nimi, w celu ich ewentualnego zweryfikowania. Tak właśnie postępujemy w MEILLERGHP. Idealny projekt: wszystkie usługi w jednym miejscu Czy to kontynuacja lub optymalizacja kampanii, czy też nowy klient lub nowy projekt-oferujemy kompleksowe usługi: od doradztwa i planowania, przez projektowanie z możliwością kreacji produktów, aż po realizację i wdrożenie. MEILLERGHP to wszechstronna wiedza, w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i doświadczeniem pracowników. Produkcja mailingu: park maszynowy z 1000 możliwości.

8 Dział Direct Mail Produktion: wysoki stopień indywidualizacji to mocna strona MEILLERGHP.

9 Zindywidualizowane produkty, zapewniające dużą ilość odpowiedzi zwrotnych od klientów Direct Mail Produktion 8 \ 9 Skuteczny marketing dialogu wymaga spełnienia dwóch podstawowych warunków: pomysłu oraz jego umiejętnej realizacji. Należy jednak pamiętać o tym, że sam pomysł to za mało, aby przekaz dotarł w skuteczny sposób do klienta. Równie ważne jest medium, za pośrednictwem którego przekazywane są treści. To właśnie jest specjalnością oddziału Direct Mail Produktion firmy MEILLERGHP. Oddział Direct Mail Produktion firmy MEILLERGHP to właściwy adres dla wszystkich, którzy chcą zachwycić klientów przesyłkami mailingowymi. Tutaj właśnie z pomysłów powstają produkty na miarę, ukierunkowane na wysoki współczynnik odpowiedzi zwrotnych od klientów. Podczas realizacji projektów przywiązujemy szczególną wagę do krótkich terminów planowania i produkcji, kładąc jednocześnie nacisk na wysoki stopień indywidualizacji. Aktywne wsparcie od samego początku Już na etapie planowania pomagamy klientom w opracowaniu koncepcji technicznej, a także wskazujemy różne sposoby optymalizacji kosztów produkcji i wysyłki. Nie ma wątpliwości: do momentu, gdy z idei powstanie gotowy mailing, trzeba wykonać wiele kroków. Muszą one ze sobą idealnie współgrać. Firma MEILLERGHP oferuje kompleksowe usługi i chętnie przejmie od Państwa koordynację wszystkich procesów. Oferujemy wysokie kompetencje i kreatywne rozwiązania podczas produkcji przesyłek w kraju i za granicą, a dzięki uproszczonym i ujednoliconym procesom produkcyjnym, zapewniamy optymalny stosunek jakości do ceny. Dział Direct Mail Produktion usługi zapewniające skuteczność akcji i dużą liczbę odpowiedzi zwrotnych: \ Mailingi \ Pełna indywidualizacja szaty graficznej \ Spersonalizowane produkty katalogowe i magazynowe \ Pocztowe materiały reklamowe \ Koperty Skuteczna realizacja mailingów. Fakty: \ Kompleksowy pakiet usług: planowanie, produkcja, personalizacja, a także marketing baz danych i zarządzanie adresami u jednego usługodawcy \ Indywidualizacja środków reklamowych wszelkiego rodzaju na potrzeby grupy docelowej ilustracje, tekst, grafika \ Produkcja specjalnych kopert, również w nietypowych formatach i kształtach \ Własny lettershop: konfekcjonowanie maszynowe lub ręczne \ Skuteczna i ekonomiczna realizacja akcji mailingowych \ Wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości: certyfikaty w zakresie zarządzania jakością (ISO 9001:2008), ochrony bezpieczeństwa i danych osobowych (ISO 27001), ProzessStandard Offset (ISO 12647)

10 Centrum obsługi klienta: w razie potrzeby doradzi i odpowie na wszystkie pytania.

11 Zawsze blisko klienta Usługi marketingu dialogu 10 \ 11 Dialog ma kluczowe znaczenie, przede wszystkim przy budowaniu zaufania klientów. MEILLERGHP oferuje odpowiednie i skuteczne rozwiązania w zakresie marketingu dialogu. Pierwotnie termin dialog miał bardzo szczególne znaczenie. Przez całe czasy starożytne i średniowieczne dialog doprowadzony do perfekcji przez Platona i Sokratesa był ulubioną metodą nauczania. Aby przedstawić problem w obrazowy i interesujący sposób, wygłaszano mowę obronną, a następnie oskarżającą. W dzisiejszych czasach nazwalibyśmy to po prostu omówieniem problemu. Na tym przykładzie widać, że dialog zawsze miał pewien związek z komunikacją, zawsze łączył ludzi. Wysoki poziom obsługi klienta to jeden z naszych priorytetów. Właśnie taki jest podstawowy cel oddziału Dialog Service firmy MEILLERGHP: dopasowanie komunikacji z klientem i środków marketingu bezpośredniego do grupy docelowej, optymalizacja dialogu, analiza bazy klientów oraz zwiększanie jakości i skuteczności środków reklamowych. W tym celu badamy, przetwarzamy i analizujemy odpowiedzi zwrotne ze wszystkich kanałów medialnych, a następnie proponujemy kolejne skuteczne akcje. Ponadto pomagamy w zarządzaniu akcjami marketingowymi i dbamy o prostą, zorientowaną na potrzeby, indywidualną realizację kampanii. Fakty: \ Doradztwo i opracowanie rentownych kampanii dialogowych. \ Skuteczne zarządzanie bazami danych. \ Komunikacja transmedialna: połączenie metod offline i online przy użyciu technologii cyfrowych, takich jak aplikacje CLIC2C /TEXT2C. \ Profesjonalne zarządzanie odpowiedziami zwrotnymi i analiza reakcji klientów. \ Odpowiednie przygotowanie zasobów IT i logistycznych, w celu profesjonalnej realizacji projektu. \ Kompetentna obsługa klienta.

12 Centrum obliczeniowe: dzięki zgromadzonej wiedzy i zapleczu IT możemy spełnić (prawie) każde życzenie związane z budowaniem trwałych relacji z klientami.

13 Pielęgnowanie kontaktów: dotrzyj prosto do klienta! Rozwiązania marketingowe i CRM 12 \ 13 Żadne wyzwanie związane z przyciągnięciem uwagi potencjalnych klientów nie jest dla nas zbyt trudne. Rozwój relacji z klientem to długotrwały proces, wymagający na każdym etapie stałej uwagi i odpowiedniego dopasowania środków. Wszystkie branże i firmy stale poszukują pomysłów, które pozwoliłyby na zdobycie nowych lub rozbudowanie obecnych udziałów w rynku poprzez ulepszenie produktów i usług oraz pozyskanie nowych klientów. Jednak nawet w przypadku, gdy usługa lub produkt zostaną już sprzedane, a klient pozyskany, jest jeszcze wiele do zrobienia. W takim momencie należy zastosować odpowiednie środki, które zapewnią długoterminowe związanie klienta z firmą. To właśnie jest motywem przewodnim firmy MEILLERGHP: wszechstronne i kompleksowe usługi od zarządzania bazą danych adresowych, aż po kontakt z grupą docelową umożliwiające optymalne budowanie lojalności klienta na terenie całej Europy, niezależnie od kraju. Naszym celem jest stała optymalizacja procesów usługowych oraz ich dalszy rozwój. W ramach zarządzania kampaniami, oferujemy innowacyjne rozwiązania CRM, które upraszczają akcje marketingowe przeprowadzane z użyciem różnych kanałów komunikacji. Na życzenie klienta przejmujemy opiekę nad całym procesem: wydruki mailingów, wiadomości , prospekty, ogłoszenia, plakaty lub wyposażenie sklepów w dowolnym momencie dostosujemy do Państwa potrzeb i grup docelowych. Fakty: \ Minimalizacja ryzyka związanego z projektami oraz ich realizacją: mniejsze ryzyko dzięki powierzeniu procesów operacyjnych doświadczonemu i wyspecjalizowanemu usługodawcy. \ Wysoki poziom innowacyjności: wartości dodane w celu budowania lojalności stałych klientów oraz pozyskiwania nowych. \ Poprawienie jakości danych: wykorzystanie sprawdzonych i elastycznych rozwiązań podczas implementacji zintegrowanych baz danych marketingu dialogu i danych klientów. \ Zwiększenie efektywności i skuteczności: ujednolicone zarządzanie procesami produkcyjnymi. Gwarantujemy skuteczne zaistnienie na rynku. MEILLERGHP: dostawca kompleksowych usług w zakresie zarządzania lojalnością klienta. Klient \ centrala \ dealer \ agencja Zarządzanie procesami i projektami Zarządzanie kampaniami Zarządzanie bazami danych Produkcja wielokanałowa Zarządzanie lojalnością klienta Zarządzanie odpowiedziami zwrotnymi Obsługa posprzedażna Realizacja Centrum obsługi klientów Klient końcowy

14 Liczby, daty, fakty MEILLERGHP w pigułce * Firma MEILLERGHP powstała w wyniku fuzji europejskiego oddziału adresowanych przesyłek reklamowych Poczty Austriackiej (meiller direct) oraz Poczty Szwajcarskiej (dział Direct Mail należący do Swiss Post Solutions). MEILLERGHP zajmuje się doradztwem, opracowaniem i produkcją spersonalizowanych i indywidualnych przesyłek reklamowych oraz opracowywaniem dostosowanych do potrzeb klienta środków marketingowych i rozwiązań CRM. W szczególności zajmujemy się produkcją przesyłek direct mail i kopert, usługami lettershop oraz implementacją systemów budowania lojalności i zarządzania relacjami z klientami Siedziba główna... Schwandor f Lokalizacje... Niemcy, Czechy,... Francja, Anglia, Szwecja... Polska, Rosja Pracownicy Udziałowcy... Poczta Austriacka (65 %),... Poczta Szwajcarska (35 %) * Stan z maja Zmiany zastrzeżone.

15

16 MEILLERGHP GmbH Gutenbergstr Schwandorf Niemcy T F E MG IB/V01 08/11 PL MEILLERGHP Sp. z o.o. ul. Krakowska Wieliczka Polska T F E

WPROWADZENIE JAK TO ROBIMY? DZIĘKI SILE INNOWACJI, ZAANGAŻOWANIU I DUŻEJ DOZIE PASJI. INTERESUJE CIĘ TO? WITAMY W MEILLERGHP!

WPROWADZENIE JAK TO ROBIMY? DZIĘKI SILE INNOWACJI, ZAANGAŻOWANIU I DUŻEJ DOZIE PASJI. INTERESUJE CIĘ TO? WITAMY W MEILLERGHP! SKUTECZNY DIALOG 2/3 WPROWADZENIE TYLKO TEN, KTO ROZUMIE WIELOWARSTWO- WOŚĆ I ZRÓŻNICOWANIE OCZEKIWAŃ I WYMA- GAŃ GRUP DOCELOWYCH, MOŻE TWORZYĆ PRZEKAZY, KTÓRE TRAFIAJĄ PROSTO DO CELU. PRZYSZŁOŚCIOWE MYŚLENIE,

Bardziej szczegółowo

Aktualne wyzwania dla handlu detalicznego czyli jak skutecznie wprowadzić elektroniczny kanał sprzedaży w tradycyjnym sklepie?

Aktualne wyzwania dla handlu detalicznego czyli jak skutecznie wprowadzić elektroniczny kanał sprzedaży w tradycyjnym sklepie? www.pwc.pl Aktualne wyzwania dla handlu detalicznego czyli jak skutecznie wprowadzić elektroniczny kanał sprzedaży w tradycyjnym sklepie? Raport e-commerce 2011 Raport powstał dzięki współpracy z naszymi

Bardziej szczegółowo

SEW-EURODRIVE Driving the world. Jakość Środowisko Bezpieczeństwo. Zasady korporacyjne SEW-EURODRIVE

SEW-EURODRIVE Driving the world. Jakość Środowisko Bezpieczeństwo. Zasady korporacyjne SEW-EURODRIVE SEW-EURODRIVE Driving the world Jakość Środowisko Bezpieczeństwo Zasady korporacyjne SEW-EURODRIVE 2 Zasady korporacyjne Jako ważny czynnik trwałego sukcesu kładziemy nacisk na Jakość we wszystkich obszarach

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem Nasza kompetencja to SAP CRM Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci SI-Consulting doradzali

Bardziej szczegółowo

Praca Magisterska Internetowy portal automatycznej obsługi klientów wybranej firmy umożliwiający zarządzanie relacjami z klientami

Praca Magisterska Internetowy portal automatycznej obsługi klientów wybranej firmy umożliwiający zarządzanie relacjami z klientami Praca Magisterska Internetowy portal automatycznej obsługi klientów wybranej firmy umożliwiający zarządzanie relacjami z klientami Przemysław Kantyka Robert Kornaś Promotor: dr Adrian Horzyk Wydział Elektrotechniki,

Bardziej szczegółowo

Nr 1/2009. www.cdn.comarch.pl. Sukces jest dobry o każdej porze. CDN ALTUM już w Polsce Liczą się tylko detale Moc nowości

Nr 1/2009. www.cdn.comarch.pl. Sukces jest dobry o każdej porze. CDN ALTUM już w Polsce Liczą się tylko detale Moc nowości Nr 1/2009 www.cdn.comarch.pl Sukces jest dobry o każdej porze CDN ALTUM już w Polsce Liczą się tylko detale Moc nowości www.bph.pl Otwórz przed swoją firmą nowe możliwości, dotychczas dostępne tylko dla

Bardziej szczegółowo

Wielkość Styl Jakość

Wielkość Styl Jakość Robienie zdjęć jeszcze nigdy nie sprawiało tyle przyjemności! Rozpowszechnienie się tradycyjnych i cyfrowych aparatów fotograficznych oraz urządzeń przenośnych wyposażonych w aparaty przyczyniło się do

Bardziej szczegółowo

CRM. temat numeru. rozwiązania i wdrożenia nbportal.pl Systemy erp edukacja w sieci trendy i strategie Bank przyjazny cenowo

CRM. temat numeru. rozwiązania i wdrożenia nbportal.pl Systemy erp edukacja w sieci trendy i strategie Bank przyjazny cenowo www.comarch.pl MAGAZYN COMARCH nr 1/2008 (11) ISSN 1734-4212 temat numeru CRM > CrM: pracownik wartością kluczową > Marketing a centralne zarządzanie > Co wiemy o naszych klientach > Call Center, Contact

Bardziej szczegółowo

Książkę tę dedykujemy naszym klientom, którzy nieustannie dbają o poprawę wizerunku i sposobu pracy swoich firm.

Książkę tę dedykujemy naszym klientom, którzy nieustannie dbają o poprawę wizerunku i sposobu pracy swoich firm. Jak wdrożyć CRM Książkę tę dedykujemy naszym klientom, którzy nieustannie dbają o poprawę wizerunku i sposobu pracy swoich firm. Jak wdrożyć CRM Alicja Mazur Dariusz Mazur MADAR Wydawnictwo: MADAR Sp.

Bardziej szczegółowo

- Nowoczesna platforma wsparcia sprzedaży

- Nowoczesna platforma wsparcia sprzedaży Opierając się na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży SFA stworzyliśmy system na miarę nowej ery ery post PC, w której mobilność jest codziennością, zaś smartfony oraz tablety stanowią sprzęty powszechnego

Bardziej szczegółowo

ZESZYTY NAUKOWE UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO NR 736 FINANSE, RYNKI FINANSOWE, UBEZPIECZENIA NR 55 2012

ZESZYTY NAUKOWE UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO NR 736 FINANSE, RYNKI FINANSOWE, UBEZPIECZENIA NR 55 2012 ZESZYTY NAUKOWE UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO NR 736 FINANSE, RYNKI FINANSOWE, UBEZPIECZENIA NR 55 2012 MAŁGORZATA KIEŻEL ANNA KWIECIEŃ Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach KAPITAŁ RELACYJNY I CUSTOMER RELATIONSHIP

Bardziej szczegółowo

sprzedaż i dystrybucja

sprzedaż i dystrybucja Heiko van Eckert rozpoczął swoją przygodę z dystrybucją i sprzedażą przed ośmioma laty. Pracował jako doradca i trener rozwoju osobowości oraz organizacji w handlu. W 2005 założył własną agencję doradztwa.

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIA DLA DEALERÓW SAMOCHODÓW

ROZWIĄZANIA DLA DEALERÓW SAMOCHODÓW NAPĘDZANI PRZEZ INFORMATYKĘ ROZWIĄZANIA DLA DEALERÓW SAMOCHODÓW ŚCIEŻKA DO ZYSKÓW Kompleksowe wsparcie punktu dealerskiego. jest wieloletnim partnerem globalnej firmy incadea, która oferuje rozwiązania

Bardziej szczegółowo

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper Nowa generacja rozwiązań ERP Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper nowa generacja rozwiązań ERP Styczeń 2010 Wstęp Rozwój rozwiązań

Bardziej szczegółowo

MARKETING PARTNERSKI

MARKETING PARTNERSKI Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Katedra Marketingu i Zarządzania Gospodarką Turystyczną Dr Izabela Michalska-Dudek MARKETING PARTNERSKI Wykład 1 z Marketingu

Bardziej szczegółowo

CRM. Zarządzanie relacjami z klientem (Customer Relationship Management)

CRM. Zarządzanie relacjami z klientem (Customer Relationship Management) CRM Zarządzanie relacjami z klientem (Customer Relationship Management) Wstęp Kim jest typowy klient? Co czy kto? Lata 60-te i 70-te XX wieku klasyczne techniki marketingowe: reklamy telewizyjne masowe

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie relacjami z klientami

Zarządzanie relacjami z klientami www.comarch.pl Nr 1/2006 (05) MAGAZYN COMARCH ISSN 1734-4212 Zarządzanie relacjami z klientami :: CRM w bankowości korporacyjnej :: Wartościowe relacje z klientami :: Call Center R OZ W IĄ Z AN IA I WDROŻ

Bardziej szczegółowo

PRACA DYPLOMOWA INŻYNIERSKA. Zarządzanie kontaktami z klientami z wykorzystaniem Internetowego Systemu Obsługi Firmy - ISOF

PRACA DYPLOMOWA INŻYNIERSKA. Zarządzanie kontaktami z klientami z wykorzystaniem Internetowego Systemu Obsługi Firmy - ISOF INSTYTUT AUTOMATYZACJI PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH I ZINTEGROWANYCH SYSTEMÓW WYTWARZANIA Zakład Zintegrowanego Wytwarzania i Zarządzania Wydział Mechaniczny Technologiczny POLITECHNIKA ŚLĄSKA W GLIWICACH

Bardziej szczegółowo

Pytanie 1 Strona 6. Pytanie 2 Strona 8. Pytanie 3 Strona 10. Pytanie 4 Strona 12. Pytanie 5 Strona 14. Podsumowanie Strona 16.

Pytanie 1 Strona 6. Pytanie 2 Strona 8. Pytanie 3 Strona 10. Pytanie 4 Strona 12. Pytanie 5 Strona 14. Podsumowanie Strona 16. 2 3 Zapis naszych czasów Opinie ekspertów Świat komunikacji zmienia się w niezwykle szybkim tempie. Dziś nasze kontakty ze znajomymi, przyjaciółmi i partnerami biznesowymi wyglądają zupełnie inaczej niż

Bardziej szczegółowo

Podręcznik świadczenia nowej usługi doradczej o charakterze proinnowacyjnym

Podręcznik świadczenia nowej usługi doradczej o charakterze proinnowacyjnym wsparcie 3D Diagnoza. Definicja. Działanie. Podręcznik świadczenia nowej usługi doradczej o charakterze proinnowacyjnym AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego

Bardziej szczegółowo

MOBILNY SYSTEM ZARZĄDZANIA RELACJAMI Z KLIENTAMI e-crm

MOBILNY SYSTEM ZARZĄDZANIA RELACJAMI Z KLIENTAMI e-crm Zeszyty Naukowe Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania Współczesne Problemy Zarządzania Nr 1/2014 MOBILNY SYSTEM ZARZĄDZANIA RELACJAMI Z KLIENTAMI

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw

ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw WPROWADZENIE Aby zapewnić sobie elastyczność i możliwość szybkiego

Bardziej szczegółowo

NOWOCZESNE FORMY MARKETINGU

NOWOCZESNE FORMY MARKETINGU Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Katedra Marketingu i Zarządzania Gospodarką Turystyczną Dr Izabela Michalska-Dudek NOWOCZESNE FORMY MARKETINGU Wykład 1 III

Bardziej szczegółowo

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska Sprzedaż i Marketing Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl 3 SPIS TREŚCI Wstęp...5 O Michael Page...6 Metodyka...7 1. DOBRA KONSUMENCKIE

Bardziej szczegółowo

RAPORT INTELIGENTNA FIRMA 2011 dodatek promocyjny DO NOT COPY

RAPORT INTELIGENTNA FIRMA 2011 dodatek promocyjny DO NOT COPY RAPORT INTELIGENTNA FIRMA 2011 dodatek promocyjny DO NOT COPY SEKTOR DORADCZY w poszukiwaniu nowej oferty wartości W ciągu ostatnich trzydziestu lat byliśmy świadkami dynamicznej ekspansji największych

Bardziej szczegółowo

RAPORT. Dodatek promocyjny

RAPORT. Dodatek promocyjny RAPORT Dodatek promocyjny Dodatek promocyjny RAPORT PARTNER RAPORTU: Wspomagane zarządzanie Systemy ERP ułatwiają pracę zarządom i menedżerom liniowym, pośrednio obniżając koszty działalności przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

Tytu³: CRM. Zarz¹dzanie kontaktami z klientami Autor: Agnieszka Dejnaka ISBN: 83-7197-864-2 Liczba stron: 186

Tytu³: CRM. Zarz¹dzanie kontaktami z klientami Autor: Agnieszka Dejnaka ISBN: 83-7197-864-2 Liczba stron: 186 Tytu³: CRM. Zarz¹dzanie kontaktami z klientami Autor: Agnieszka Dejnaka ISBN: 83-7197-864-2 Liczba stron: 186 Firma dzia³aj¹ca w realiach pocz¹tku XXI wieku staje przed wieloma wyzwaniami. Jednym z nich

Bardziej szczegółowo

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Corporation Wrzesień 2006 Informacja zawarta w tym dokumencie reprezentuje obecny pogląd Microsoft Corporation na sprawy poddane dyskusji od

Bardziej szczegółowo