Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Aktywne Rozwiązania Sieciowe"

Transkrypt

1 Seria przełączników Edge-Core Networks EE 46- (EE-4628, EE-4628-P, EE-4628-F, EE-4652, EE-4652-P) Przełączniki L3 Gigabit Ethernet Seria przełączników EE-46- to kompaktowe, lecz zarazem wysokowydajne urządzenia Gigabit Ethernet L3 z 28/48 portami 10/100/1000 Base-T, 2 portami 10 Gigabit SFP+ oraz jednym opcjonalnym slotem rozszerzającym z dwoma portami 10G SFP+. Przełączniki te są idealnym rozwiązaniem dla agregacji serwerów o wysokiej wydajności w korporacyjnych Data Center. Zapewniają ciągłość pracy, rozszerzone funkcje bezpieczeństwa i zaawansowane usługi QoS. Stosować można je także jako przełączniki końcowe, zapewniając zaawansowanym użytkownikom łączność gigabitową.

2 Kluczowe cechy i zalety Najważniejsze cechy, zalety, wydajność i skalowalność Seria EE-46- stanowi wysokowydajne gigabitowe przełączniki zarządzane L3 o zdolności przełączania do 128/176Gb/s. Urządzenia zapewniają skuteczne działanie szybkości okablowania na wszystkich portach Gigabit, umożliwiając użytkownikom skorzystanie w pełni z zalet istniejących, zintegrowanych serwerów gigabit, czy komputerów i laptopów o wysokiej wydajności, poprzez znaczącą poprawę czasu reakcji aplikacji oraz czasu transferu plików. Stała dostępność Protokół IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree eliminuje problem pętli sprzężenia zwrotnego oraz zapewnia łącza redundancyjne do rdzenia z natychmiastową konwergencją w celu zapewnienia szybszej naprawy sieci po awarii łącza, podnosząc tym samym całkowitą stabilność i niezawodność. Protokół IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree uruchamia STP dla bazy VLAN, zapewniając równoważne obciążenie warstwy drugiej po przez podział ruchu danych pomiędzy ścieżki redundantne. Przełączniki EE-46- obsługują protokół kontroli agregacji połączenia IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP). Zwiększa to szerokość pasma poprzez automatyczną wspólną agregację połączeń fizycznych serwera jako magistralę logiczną oraz zapewnia równoważenie obciążenia i tolerancję błędu dla połączeń typu uplink. Seria obsługuje również G.8032 Ethernet Ring Protection Switching, z możliwością wykrywania oraz przywracania sieci w przypadkach awarii bez szkody dla użytkownika. Dzięki temu spełnione są najwyższe wymagania jakościowe, a przywracanie działania w razie wystąpienia problemów odbywa się w ciągu maksymalnie 50 ms. Kompleksowa usługi QoS Seria przełączników EE-46- oferuje zaawansowaną funkcję QoS, odpowiedzialną za oznaczenie, klasyfikację oraz ustalanie harmonogramu, aby dostarczać najlepszej jakości osiągi przesyłania danych, głosu oraz strumieni wideo z prędkością kablową. śmiostopniowe kolejki dla portu pozwalają na zróżnicowane zarządzanie nawet ośmioma typami ruchu. Dla ruchu dostępna jest funkcja ustalania priorytetu, zgodna z 802.1p oraz DSCP, IP i numerem portu TCP/UDP, co daje optymalną wydajność do zastosowań w czasie rzeczywistym. Funkcja WRR oraz dokładny priorytet zapewniają zróżnicowane ustalanie priorytetów dla przepływu pakietów oraz pozwalają uniknąć zatoru kolejek wejściowych i wyjściowych. Asymetryczne, dwukierunkowe ograniczenie szybkości, na port lub na klasę ruchu, zabezpiecza rozmiar pasma oraz pozwala na maksymalną kontrolę zasobów sieciowych. Każdy z przełączników obsługuje Three Color Marker oraz stopień Policing Single rate: Committed Information Rate (CIR) Two rate: CIR + Peak Information Rate (PIR) Traffic Policing: Utrata lub oznaczenie priorytetowych tagów pakietów przekraczających rozmiar impulsu.

3 Zaawansowane bezpieczeństwo Funkcja Port Security pozwala na dostęp do portów przełącznika, w oparciu o adresy MAC, ograniczając całkowitą liczbę urządzeń korzystających z portu przełącznika oraz chroni przed atakami floodowymi MAC. Kontrola dostępu IEEE w oparciu o port lub adresy MAC zapewnia, że wszyscy użytkownicy sieci są autoryzowani przed otrzymaniem dostępu do sieci. Gdy użytkownik otrzymuje autentykację, VLAN, QoS oraz polityka prywatności zostają automatycznie aktywowane dla portu, do którego użytkownik jest przyłączony lub w przeciwnym razie użytkownik zostaje przypisany jako gość VLAN z ograniczonym dostępem. DHCP snooping pozwala chronić sieć przed oszukanymi serwerami DHCP, oferującymi nieprawidłowe adresy IP. IP Source Guard nie pozwala użytkownikom o złych intencjach na korzystanie z adresów IP, które nie były im przypisane. Listy kontroli dostępu (ACL) mogą zostać użyte do ograniczenia dostępu do wrażliwych źródeł sieciowych poprzez odrzucenie pakietów w oparciu o źródłowe lub docelowe adresy MAC, adresy IP oraz porty TCP/UDP. Listy ACL są obsługiwane sprzętowo, a zatem przełączenie nie wchodzi tutaj w grę. Security Shell (SSHv1.5/v2.0) oraz Secure Sockets Layer (SSL/HTTPS) kodują dostęp przez protokół Telnet oraz WEB, zapewniając tym samym bezpieczne zarządzanie siecią. Private VLAN wydziela porty brzegowe w celu zapewnienia prywatności użytkownikom. DAI (Dynamic ARP Inspection) jest funkcją bezpieczeństwa, która autoryzuje pakiety ARP (Address Resolution Protocol) w sieci. DAI pozwala administratorowi na przechwycenie, zarejestrowanie oraz odrzucenie pakietów ARP z nieprawidłowym adresem IP. Proste zarządzanie Standardowy interfejs Command Line Interface (CLI), do którego dostęp można uzyskać z poziomu portu konsoli lub protokołu Telnet, zapewnia dogodny sposób konfiguracji oraz rozwiązywania problemów z przełącznikiem. Zaawansowany routing IPv4 i IPv6 Seria przełączników EE-46- obsługuje trasowanie sprzętowe IPv6 oraz IPv4 dla uzyskania najwyższej wydajności. Seria obsługuje protokoły trasowania takie jak Static Routes i RIP v1/v2.

4 Specyfikacja techniczna Model EE-4628 EE-4628-P EE-4628-F Zdjęcie produktu Porty 10/100/1000 RJ /100/1000 SFP /100/1000 Combo G SFP+ Uplink G SFP+ Epansion Module Porty PoE 24 RJ-45 Port konsoli o o o Wydajność Możliwość przełączania 128Gb/s 128Gb/s 128Gb/s PoE Szybkość przekazywania 95,23M/s 95,23M/s 95,23M/s Flash 128MB 128MB 128MB DRAM 256 MB 256MB 256MB Tablica adresów MAC 16K 16K 16K Jumbo Frames 10K 10K 10K Auto-negocjacja, Auto- MDI/MDIX Wsparcie na wszystkich Gigabitowych portach zgodnie z IEEE 802.3af o o o o PoE+ zgodnie z IEEE 802.3at o Auto wyłączenie zasilania po przekroczeniu budżetu o Dynamiczny przydział mocy o Budżet PoE 410W Właściwości mechaniczne Standart Rack Wymiary (sz. gł. wys.) 44 31,5 4,4 cm 44 31,5 4,4 cm 44 31,5 4,4 cm Waga 3,7kg 4,95kg 3,8kg Zasilanie VAC, 50/60Hz o o o Parametry dotyczące środowiska pracy Maks. pobór mocy na system (W) Temperatura pracy Temperatura przechowywania Wilgotność pracy (bez kondensacji) Wilgotność przechowywania (bez kondensacji) 35W 49W 42W 10% do 90% 10% do 90% 10% do 90% 10% do 90% 10% do 90% 10% do 90% WEEE o o o RoHS o o o Certyfikacja FCC Class A o o o CE o o o Wymogi bezpieczeństwa: CB o o o Wymogi bezpieczeństwa: UL o o o

5 Specyfikacja techniczna Model EE-4652 EE-4652-P Zdjęcie produktu Porty 10/100/1000 RJ /100/1000 SFP /100/1000 Combo G SFP+ Uplink G SFP+ Epansion Module 2 2 Porty PoE 48 RJ-45 Port Konsoli o o Wydajność Możliwość przełączania 176Gb/s 176Gb/s PoE Szybkość przekazywania 130,94M/s 130,94M/s Flash 128MB 128MB DRAM 256MB 256MB Tablica adresów MAC 16K 16K Jumbo Frames 10K 10K Auto-negocjacja, Auto- MDI/MDIX o o Wsparcie na wszystkich Gigabitowych portach zgodnie z IEEE 802.3af PoE+ zgodnie z IEEE 802.3at Auto wyłączenie zasilania po przekroczeniu budżetu Dynamiczny przydział mocy Budżet PoE 780W Właściwości mechaniczne Standart Rack Wymiary (sz. gł. wys.) 44 39,1 4,4 cm 44 39,1 4,4 cm Waga 4,8kg 6,5kg Zasilanie VAC, 50/60Hz o o Parametry dotyczące środowiska pracy Maks. pobór mocy na system (W) Temperatura pracy Temperatura przechowywania Wilgotność pracy (bez kondensacji) Wilgotność przechowywania (bez kondensacji) 55W 65W 10% do 90% 10% do 90% 10% do 90% 10% do 90% WEEE o o RoHS o o Certyfikacja FCC Class A o o CE o o Wymogi bezpieczeństwa: CB o o Wymogi bezpieczeństwa: UL o o

6 Parametry techniczne Właściwości warstwy 2: Zarządzanie przełącznikiem: Automatyczne negocjowanie szybkości portu i trybu dupleksu kontrola przepływu IEEE 802.3: ź dla trybu full duple half duple ź Back-Pressure w trybie protokołu Spanning Tree: ź IEEE 802,1 D Spanning Tree Protocol (STP) ź IEEE 802,1 w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) ź IEEE 802,1 s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) ź BPDU Guard filtrowania ramek BPDU Root Guard ź wykrywanie pętli zwrotnej protokołu Spanning Tree szybkie przewijanie do przodu ź Auto Edge-Port BPDU do przodu Storm Control (Broadcast/Multicast/Unknown Unicast) Vlans: ź Wspiera 4K IEEE 802.1Q VLANs ź Port bazowy ź GVRP/GARP ź VLAN Tłumaczenie ź IEEE 802.1v Protocol-based VLANs ź Baza Mac VLANs ź IP VLAN na podstawie podsieci ź prywatny VLAN (Społeczność) ź segmentacja ruchu (port izolacyjny) ź gość VLAN ź Głos VLAN ź VLAN Trunking Agregacja łączy: ź Statyczne łącze trunkingowe ź IEEE 802.3ad Agregacja łączy Protokół kontroli ź Trunk grupy: 16 ź Trunk linki: 2~8 portów dla Gigabit Ethernet 2~4 portów dla 10 Gigabit Ethernet Równoważenie obciążenia: SA+DA, SA, DA, SIP+DIP, SIP, DIP IGMP Snooping: ź IGMP v1/v2/v3 snooping ź IGMP Filtracja ź IGMP Throttling ź IGMP natychmiastowe opuszczenie ź IGMP Querier v1/v2 ź IGMP SNP Proy (v1/v2/v3) ź IGMP potwierdzenie autentyczności ź Tryb przekazywania danych źródłowych filtrowanie Non-STP wykrywanie pętli zwrotnej L2 tunelowanie protkołu (CDP,PVST,STP,LLDP) MVR (Multicast VLAN Rejestracja) bsługuje Q-in-Q Wsparcie Q-in-Q UDLD G.8032 v2 (ERPS) bsługa bardzo dużych ramek o wielkości do 10 KB obsługuje cyfrowy Monitoring diagnostyczny: DDM Filtrowanie pakietów z L2 CDP/PVST kabel diagnostyczny Funkcje QoS kolejki priorytetowe: 8 kolejek sprzętowych na każdy port Klasyfikacja ruchu ź IEEE 802.1p CoS ź DSCP Planowanie Ruchu ź Strict Priority ź Weighted Round Robin ź ścisłe planowania ruchu + WRR PHB (na przeskoku zachowanie -- wewnętrzny priorytet) Domyślna wartość priorytetu portu w oparciu Diffserv graniczanie prędkości (Ingress i Egress na port base) ź GE: rozdzielczość 64Kb/s ~ 1000Mb/s funkcje zabezpieczeń Port security ź CLI via konsole lub Telnet ź WEB ź SNMP v1, v2, v3 programowanie i konfiguracja: ź Aktualizacji oprogramowania Firmware poprzez serwer TFTP ź bsługuje obsługuje podwójny obraz przepis ź Automatyczna konfiguracja ź bsługuje funkcję automatycznego uaktualniania oprogramowania sprzętowego ź Wiele plików konfiguracyjnych oprogramowania download/uaktualnienia poprzez serwer TFTP lub HTTP plik konfiguracyjny download/uaktualnienia poprzez serwer TFTP lub HTTP RMN (groups 1, 2, 3 and 9) BTP, DHCP client for IP address assignment SNTP, NTP IP gromadzenie Port lustrzany VLAN lustro sflow Event/Error Log/Syslog, Remote log, SMTP MIB I/II LLDP (802.1ab) Automatyczne sterowanie ruchem DHCP: Relay, Dynamic Provision (via ption 66,67), DHCPINF, SERVER MAC baza lustra ACL lustro Zdalny port lustra (RSPAN) DNS Client, Proy Link Layer Discovery Protocol LLDP-MED (VoIP related) AM cechy IEEE 802.3ah Link IEEE 802.1ag zarządzanie łącznością ITU-T Y.1731 Wydajność i przepustowość zarządzania IPv6 cechy IPv4/IPv6 podwójny protokół IPv6 Typy adresów (Unicast/Multicast używany tylko wewnętrznie) ICMPv6 & ICMPv6 przekierowanie IPv6 Path MTU wykrywanie IPv6 wykrywanie sąsiadów ź Zduplikowany adres statyczny ź Zapis w pamięci podręcznej ź Rozdzielczość adresu ź Wykrywanie niedostępności sąsiadów Konfiguracja ręczna SNMP ponad IPv6 HTTP ponad IPv6 SSH ponad IPV6 Ping ponad IPv6 Trace route over IPv6 IPv6 wsparcie Telnet IPv6 DNS rozwiązanie IPv6 Syslog IPv6 SNTP IPv6 sflow IPv6 TFTP (CLI not support) Zdalny IPv6 Ping DHCPv6 Snooping MVRv6 IPv6 DiffServ IPv6 ACL wsparcie IPv6 chrona źródła RA ochronaipv6 ND Snooping MLD Snooping v1/v2

7 Funkcje zabezpieczeń: IEEE 802,1 X oparte na portach i uwierzytelnianie na podstawie adresów MAC KLUCZA IEEE 802,1 X ramki EAPL pass-through IEEE 802,1 supplicant obsługuje dynamiczne przydzielanie sieci VLAN QoS przypisanie dynamicznego uwierzytelnienia MAC, uwierzytelniania w sieci Web Voice VLAN, siecią VLAN z listy kontroli dostępu ź L2/L3/L4 - L2 ACL filter SA/DA/VLAN - L3 IP SA/DA, na podstawie podsieci - L4 TCP/UDP port - IPv6 ź Czas (przedział czasu) Podsłuch DHCP DHCP Snooping opcja 82 chrona źródła IP Dynamiczny ARP Inspection instrukcji (link detection) Czynnik pośredni PPPoE Uwierzytelnianie RADIUS i tłumaczenie TACACS + uwierzytelnienie, autoryzacji i obsługi kont Zarządzanie bezpieczeństwem ź HTTPS i SSL (Secured Web) ź Denial odmowa usługi (DoS) ź SSH 1.5/V2.0 (Secured Telnet Session) ź Mechanizm filtrowania dostępu do interfejsu zarządzania (SNMP, Web, Telnet) Właściwości L3 IPv4 Statyczne trasy Pojedyncze, równorzędne, routing wielościeżkowy (ECMP) RIP v1/v2 SPF BGP4+ PIM-DM IGMP v1/v2 IGMP v1/v2 proyigmp v3 IGMP v3 proy PIM-SM VRRP Proy ARP UDP Pomocnik Właściwości L3 Pv6 PIM-DM6 PIM-SM6 IPv6 Statystyczna ścieżka SPFv3 MLD v1/v2 Standardy IEEE IEEE 802,1 p priorytetowe tagi IEEE 802,1 Uwierzytelnianie portów Ethernet IEEE ramki żądania i licznik używany do kontroli przepływu w trybie full-duple IEEE u łączy metody dostępu CSMA/CD i specyfikacje warstwy fizycznej 100BASETX Szybki Ethernet IEEE z metody dostępu CSMA/CD i specyfikacje warstwy fizycznej sieci Gigabit Ethernet w sieci 1000BASE IEEE 802.1q Virtual LAN IEEE 802.1d Spanning Tree Protocol IEEE 802.3ad Protokół Link Aggregation Control IEEE 802.1s Rapid Spanning Tree Protocol IEEE 802.1w Multiple Spanning Tree Protocol Gwarancja: graniczona wieczysta gwarancja (świadczona ma 5 lat po zakończeniu produkcji danego modelu) Akcesoria dodatkowe EE-1044 EE-1045 EE-1044-DDM EE-1045-DDM EE-1046 EE-1047 EE-9010 EE-9011 EE-1419 PR-900W ECView PR Standard 1000BASE-SX wielomodowy SFP, o pojemności do 500 m (850 nm) Standard 1000BASE-LX SFP pojedynczy moduł, do 10Km (1310 nm) Standard 1000BASE-SX wielomodowy SFP, o pojemności do 500 m (850 nm) z: DDM Standard 1000BASE-LX SFP pojedynczy moduł, do 10Km (1310 nm) z: DDM Standard 1000BASE-LX SFP pojedynczy moduł, do 10Km (1310 nm) z: DDM Standard 1000BASE-ZX SFP pojedynczy moduł do 80Km 1550nm) 10G SFP+, 300m, 850nm, złącze LC (Multimode) 10G SFP+, 10 km, 1310 nm, złącze LC (Jednomodowy) pcjonalne gniazdo z 2-slotami 10G SFP+ (10G Base-X SFP+ / 1000Base-X SFP) Redundantny zasilacz z 1 złączem RPS dedykowany do serii EE-45- oraz EE-46- ECView Pro oprogramowanie do zarządzania siecią ul. 17 Stycznia 119, Leszno ul. Polanki 67c Gdańsk ul. Malinowa Katowice Infolinia: Ursynów Business Park ul. Puławska 303 wejście B Warszawa

Porty przełącznika: 8 lub więcej portów typu 10/100/1000Base-T 2 lub więcej porty SFP Gigabit Ethernet (obsługujące również moduły SFP Fast Ethernet)

Porty przełącznika: 8 lub więcej portów typu 10/100/1000Base-T 2 lub więcej porty SFP Gigabit Ethernet (obsługujące również moduły SFP Fast Ethernet) Specyfikacja techniczna zamówienia 1. Zestawienie przełączników Lp. Typ przełącznika Ilość 1 Przełącznik dostępowy z portami SFP GigabitEthernet 30 szt. 2 Przełącznik dostępowy PoE Gigabit Ethernet 3 szt.

Bardziej szczegółowo

EE-2050-P Brzegowy Gigabitowy przełącznik L2 Web Smart z PoE Plus. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE-2050-P Brzegowy Gigabitowy przełącznik L2 Web Smart z PoE Plus. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-2050-P Brzegowy Gigabitowy przełącznik L2 Web Smart z PoE Plus EE-2050-P jest nowym 50-portowym Gigabitowym przełącznikiem dostarczającym 48 portów RJ-45 10/100/1000 PoE/PoE+ oraz 2 sloty SFP wspierające

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-42xx-x (EE-4212, EE-4212-P, EE-4228, EE-4228-P) Samodzielne przełączniki L2 Gigabit Ethernet Seria Edge-Core EE-42xx-x to wysokowydajne przełączniki Gigabit Ethernet Layer 2 z 12 lub z 28 portami Gigabit

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-4252 / EE-4252-P Przełączniki L2 Gigabit Ethernet EE-4252 i EE-4252-P to wysokowydajne przełączniki Gigabit Ethernet Layer 2 z 48 portami 10/100/1000Base-T i 4 portami SFP (Small Form Factor Pluggable).

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ Wersja dokumentu 1.0 Data 06.03.2014 Spis treści 1.Wymagania odnośnie sprzętu...3 2.Szczegółowa specyfikacja przełączników...4 2.1.Przełącznik

Bardziej szczegółowo

EE 1040 V2 / EE 1040 V2-DC L2 Szybkie, samodzielne przełączniki Fast Ethernet. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE 1040 V2 / EE 1040 V2-DC L2 Szybkie, samodzielne przełączniki Fast Ethernet. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1040 V2 / EE 1040 V2-DC L2 Szybkie, samodzielne przełączniki Fast Ethernet Edge-Core EE 1040 V2 / EE 1040 V2-DC to szybkie przełączniki Fast Ethernet Layer 2/4, wyposażone w 28 portów; 24 porty 100BASE-TX

Bardziej szczegółowo

GS1910-24HP. 24-portowy zarządzalny przełącznik. Opis produktu. Charakterystyka produktu

GS1910-24HP. 24-portowy zarządzalny przełącznik. Opis produktu. Charakterystyka produktu Opis produktu Przełącznik GS1910-24 to inteligentny przełącznik zarządzalny który umożliwia maksymalną przepustowość i spełnia rosnące wymagania sieciowe małych i średnich przedsiębiorstw (SMB). Urządzenia

Bardziej szczegółowo

Aktywne rozwiązania sieciowe

Aktywne rozwiązania sieciowe Przełączniki Edge-Core Networks serii ECS-21xx-xxx Warstwa L2 Gigabit Ethernet Przełączniki ECS-21xx-xxx to wysokowydajne przełączniki Gigabit Ethernet warstwy L2, posiadające 10, 26, 28 lub 52 porty 10/100/1000

Bardziej szczegółowo

EE 1228 Przełącznik L2/L3/L4 Gigabit Metro Ethernet. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE 1228 Przełącznik L2/L3/L4 Gigabit Metro Ethernet. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1228 Przełącznik L2/L3/L4 Gigabit Metro Ethernet Edge-Core EE 1228 to samodzielny, przełącznik trasujący L2/L3/L4 Gigabit Metro Ethernet z 24 wejściami 1000BASE-X SFP, dwoma wejściami 10G XFP typu uplink

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ Załącznik nr 1 do umowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przełącznik sieciowy - typ 1. (1 sztuka) Lp. 1 2 3 Minimalne wymagane parametry techniczne Zamawiającego Przełącznik w metalowej

Bardziej szczegółowo

PARAMETRY TECHNICZNE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

PARAMETRY TECHNICZNE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Sprawa Nr RAP.272.44. 2013 Załącznik nr 6 do SIWZ (nazwa i adres Wykonawcy) PARAMETRY TECHNICZNE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Modernizacja urządzeń aktywnych sieci komputerowej kampusu Plac Grunwaldzki Uniwersytetu

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ Wersja dokumentu 1.0 Spis treści 1.Przedmiot dokumentacji... 2.Wymagania odnośnie sprzętu... 3.Podłączenie fizyczne urządzeń końcowych....

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK 24 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.3at/af, maksymalna moc całkowita podłączonych urządzeń do 180W Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 6 do SIWZ

Załącznik nr 6 do SIWZ Załącznik nr 6 do SIWZ Pieczęć firmowa Wykonawcy PARAMETRY TECHNICZNE I EKSPLOATACYJNE 1. Przełącznik dostępowy 48 port Model, wyposażenie (P/N producenta): Producent: Kraj produkcji: Lp. Parametr Wymagany

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Seria Edge-Core Networks ECS-4120-xxx Samodzielne przełączniki L2 Gigabit Ethernet z portami 10GE Seria Edge-Core ECS4120-XXX to wysokowydajne przełączniki Gigabit Ethernet warstwy sieciowej L2 posiadające

Bardziej szczegółowo

Przełączniki sieciowe HP2930 lub spełniające poniższe wymagania 4 sztuki

Przełączniki sieciowe HP2930 lub spełniające poniższe wymagania 4 sztuki Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego na dostawę i wdrożenie urządzeń sieciowych wraz z licencją na oprogramowanie. Wymagania ogólne: Zamawiający wymaga aby: 1. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA LP NAZWA ASORTYMENTU (minimalne wymagania) ILOŚĆ PARAMETRY SPRZETU PROPONOWANEGO PRZEZ OFERENTA PRODUCENT, MODEL CENA JEDNOSTKOWA NETTO WARTOŚĆ NETTO ( 3 x 6) 1 2 3 4 5 6 7 1

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1042 Przełącznik L2/4 Fast Ethernet z IP Stackingiem oraz z pasywnym chłodzeniem Edge-corE EE 1042 jest przełącznikiem Fast Ethernet warstwy 2/4 wyposażonym w 52 porty: 48 portów 100Base-FX oraz 4 porty

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SIWZ

Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SIWZ Przedmiotem zamówienia jest: I. Rozbudowa istniejącej infrastruktury Zamawiającego o przełącznik sieciowy spełniający poniższe wymagania minimalne szt.

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWE OKREŚLENIE Przełączniki sieciowe

SZCZEGÓŁOWE OKREŚLENIE Przełączniki sieciowe Załącznik nr 7 do specyfikacji BPM.ZZP.271.479.2012 SZCZEGÓŁOWE OKREŚLENIE Przełączniki sieciowe Sprzęt musi być zgodny, równowaŝny lub o wyŝszych parametrach technicznych z wymaganiami określonymi poniŝej:

Bardziej szczegółowo

GS2200-8HP. Korporacyjny przełącznik LAN. Opis produktu

GS2200-8HP. Korporacyjny przełącznik LAN. Opis produktu Opis produktu Opis produktu 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 porty combo 10/100/1000Mbps (RJ45/SFP), 8 portów PoE (802.3af) wydajność 180W, VLAN, QoS, IGMP snooping, GVRP, zarządzanie pasmem, agregacja poł.,

Bardziej szczegółowo

Załącznik VI do siwz CZĘŚĆ VI ZAMÓWIENIA

Załącznik VI do siwz CZĘŚĆ VI ZAMÓWIENIA Załącznik VI do siwz CZĘŚĆ VI ZAMÓWIENIA DOSTAWA SPRZĘTU INFRASTRUKTURY DOSTĘPOWEJ GDAŃSK 2015 1. Zasilacz buforowy. Liczba sztuk 25. Zasilacz buforowy przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ

PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ Nazwa robót budowlanych Obiekt: Nazwa i adres zamawiającego Wykonanie rozbudowy sieci logicznej 45-068 Opole Ul. 1 Maja 6 Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział

Bardziej szczegółowo

EE-1212 Szybki przełącznik L2 Gigabit Ethernet Carrier Grade. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE-1212 Szybki przełącznik L2 Gigabit Ethernet Carrier Grade. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-1212 Szybki przełącznik L2 Gigabit Ethernet Carrier Grade Edge-Core EE 1212 jest przełącznikiem operatorskim Ethernet, służącym do podziału, rozszerzenia oraz agregacji usługi Ethernet. Urządzenie pozwala

Bardziej szczegółowo

I. Rozbudowa istniejącej infrastruktury Zamawiającego o przełączniki sieciowe spełniające poniższe minimalne wymagania - szt. 5

I. Rozbudowa istniejącej infrastruktury Zamawiającego o przełączniki sieciowe spełniające poniższe minimalne wymagania - szt. 5 Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest: I. Rozbudowa istniejącej infrastruktury Zamawiającego o przełączniki sieciowe spełniające poniższe minimalne wymagania - szt.

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFEROWANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Część 2 dostawa przełączników sieciowych (stawka Vat 0%)

FORMULARZ OFEROWANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Część 2 dostawa przełączników sieciowych (stawka Vat 0%) Zamówienie realizowane w ramach projektu "Budowa i wyposażenie Interdyscyplinarnego Centrum Badań Naukowych KUL" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej na podstawie umowy o dofinansowanie z dnia

Bardziej szczegółowo

SIWZ FORMULARZ OFEROWANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH

SIWZ FORMULARZ OFEROWANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Zamówienie w Części 6 jest realizowane w ramach projektu pn.: "Centrum Transferu Wiedzy KUL" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Osi Priorytetowej VIII:

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE NR 3 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE NR 3 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE NR 3 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH I. Informacje ogólne 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz konfiguracja przełączników sieciowych na potrzeby Powiatowego Urzędu

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1b do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia dla części II

Załącznik nr 1b do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia dla części II Załącznik nr 1b do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia dla części II PRZEŁĄCZNIK SIECIOWY szt.1 Rozbudowa istniejącej infrastruktury Zamawiającego o przełączniki sieciowe spełniające poniższe wymagania minimalne:

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: wiązanie adresów IP-MAC-Port-VID, listy ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control,

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Seria KGS-1060, KGS-1060-HP Cechy kluczowe: ź Obsługa 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s oraz dwóch slotów

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1052 / EE 1054 Przełączniki Ethernet z serii Metro Access Rodzina przełączników Edge-corE EE 1052 / EE 1054 Metro Access jest zoptymalizowana w celu dostarczania providerom usług takiego sprzętu, który

Bardziej szczegółowo

Obsługa protokołów RIP v1/v2 (RIPng dla IPv6), OSPF v2 oraz v3 (dla IPv6), BGP4 oraz BGP 4+ (dla IPv6)

Obsługa protokołów RIP v1/v2 (RIPng dla IPv6), OSPF v2 oraz v3 (dla IPv6), BGP4 oraz BGP 4+ (dla IPv6) Załącznik V do siwz CZĘŚĆ V ZAMÓWIENIA Urządzenie 1. Dostawa switch a 24 portowego przełącznika Ethernet warstwy (trzeciej) L3 stack owalnego do szafy rack 19 z obsługą IPv6 i zarządzaniem po protokole

Bardziej szczegółowo

Przełącznik sieciowy (2 szt.) spełniający przedstawione poniżej warunki techniczne

Przełącznik sieciowy (2 szt.) spełniający przedstawione poniżej warunki techniczne Przełącznik sieciowy (2 szt.) spełniający przedstawione poniżej warunki techniczne 1. Posiadający co najmniej : 24 porty 100/1000BaseX SFP (4 combo) 8 portów 10/100/1000BaseT RJ45 (4 combo) 4 porty 10GBaseX

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. Rzeszów,

Zapytanie ofertowe. Rzeszów, Zapytanie ofertowe W związku z realizacją przedsięwzięcia Modernizacja infrastruktury informatycznej do komunikacji ze studentami w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współfinansowanego

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA. Ja (My), niŝej podpisany (ni)... działając w imieniu i na rzecz :... (pełna nazwa wykonawcy)... (adres siedziby wykonawcy)

INFORMACJA. Ja (My), niŝej podpisany (ni)... działając w imieniu i na rzecz :... (pełna nazwa wykonawcy)... (adres siedziby wykonawcy) Załącznik nr 6 do SIWZ... ( pieczęć wykonawcy) INFORMACJA Ja (My), niŝej podpisany (ni)... działając w imieniu i na rzecz :... (pełna nazwa wykonawcy)... (adres siedziby wykonawcy) w odpowiedzi na ogłoszenie

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA nr postępowania: BU/2013/KW/8 Załącznik nr 4a do SIWZ. Pieczęć Wykonawcy strona z ogólnej liczby stron OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu sieciowego oraz systemu zabezpieczeń

Bardziej szczegółowo

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Seria KGC-320-HP Cechy kluczowe: ź Konwersja sygnału miedzianego o potrujnej prędkości 10/100/1000Mbps

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Numer sprawy: DGA/34/10 Załącznik A do SIWZ Przedmiot zamówienia: dostawa urządzeń sieciowych, szaf serwerowych oraz okablowania dla Instytutu Łączności Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie w ramach

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1051 Przełącznik L2/L4 Metro Access Przełącznik EE 1051 firmy Edge-Core wyposażony jest w obudowę 1U składającą się z 24 portów 100Base- BX (wbudowane porty światłowodowe WDM, jednowłoknowe), 2 porty

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Modernizacja infrastruktury sieciowej Projekt dotyczy dostawy jednego przełącznika ethernetowego rdzeniowego oraz trzech przełączników dostępowych. Poniżej została

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZAMÓWIENIA SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZAMÓWIENIA Załącznik nr 5 Zgodnie z art. 29 Prawa zamówień publicznych dopuszcza się składanie rozwiązań równoważnych. W przypadku oferowania sprzętu równoważnego Zamawiający zastrzega

Bardziej szczegółowo

1. Przełącznik do węzła głównego, 48-portowy, gigabitowy 2 szt.

1. Przełącznik do węzła głównego, 48-portowy, gigabitowy 2 szt. Załącznik nr 3 do SIWZ ZADANIE NR 3 L. p. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE 1. Przełącznik do węzła głównego, 48-portowy, gigabitowy 2 szt. Parametr Wymagania minimalne Parametry sprzętu oferowanego

Bardziej szczegółowo

XGS3-42000R 4-slotowy modularny przełącznik L3 IPv6/IPv4

XGS3-42000R 4-slotowy modularny przełącznik L3 IPv6/IPv4 XGS3-42000R 4-slotowy modularny przełącznik L3 IPv6/IPv4 PLANET XGS3-42000R to przełącznik zaprojektowany dla dużych sieci w przedsiębiorstwach, kampusach, centrach danych, i nadaje się wszędzie tam gdzie

Bardziej szczegółowo

WGSW-50040 Zarządzalny przełącznik 50 portów Gigabit + 4 współdzielone sloty SFP

WGSW-50040 Zarządzalny przełącznik 50 portów Gigabit + 4 współdzielone sloty SFP WGSW-50040 Zarządzalny przełącznik 50 portów Gigabit + 4 współdzielone sloty SFP Rozwiązanie klasy telecom dla sieci szkieletowych w przedsiębiorstwach oraz centrów danych PLANET WGSW-50040 jest montowalnym

Bardziej szczegółowo

SIWZ na wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy sprzętu komputerowego dla jednostek UJ. Nr sprawy: CRZP/UJ/677,683/2014

SIWZ na wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy sprzętu komputerowego dla jednostek UJ. Nr sprawy: CRZP/UJ/677,683/2014 DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO ul. Gołębia 6/2, 31-007 Kraków tel. +4812-432-44-50, fax +4812-432-44-51 lub +4812-663-39-14; e-mail: bzp@uj.edu.pl www.uj.edu.pl http://przetargi.adm.uj.edu.pl/ogloszenia.php

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik A do SIWZ CRZP/UJ/545/2014 Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci komputerowej w budynku Wydziału Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ przy ul. St. Łojasiewicza

Bardziej szczegółowo

Wykonanie Systemu Monitoringu Stadionu Sportowego ARENA w Żaganiu przy ulicy Kochanowskiego na działce ewid. Nr 1844/68

Wykonanie Systemu Monitoringu Stadionu Sportowego ARENA w Żaganiu przy ulicy Kochanowskiego na działce ewid. Nr 1844/68 PYTANIA I ODPOWIEDZI do Zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 PZP, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, na

Bardziej szczegółowo

EE 1200 / EE 1205 24-, 48-portowy stakowalny przełącznik zarządzalny Gigabit L3 Ethernet z 4 gniazdami combo SFP. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE 1200 / EE 1205 24-, 48-portowy stakowalny przełącznik zarządzalny Gigabit L3 Ethernet z 4 gniazdami combo SFP. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1200 / EE 1205 24-, 48-portowy stakowalny przełącznik zarządzalny Gigabit L3 Ethernet z 4 gniazdami combo SFP Seria Edge-corE EE 120x obejmuje stakowalne przełączniki rutujące Gigabit Ethernet wyposażone

Bardziej szczegółowo

HYPERION-302-3 HYPERION-302-3

HYPERION-302-3 HYPERION-302-3 HYPERION-302-3 10-portowy przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 8x 100/1000Mbit/s SFP + 2x 10/100/1000Mbit/s RJ45 + RS232/485 + współpraca z modemem GPRS + interfejs 1-wire + cyfrowe wejście + wyjścia

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M Cechy kluczowe: Konwersja sygnału z kabla miedzianego o potrójnej prędkości 10/100/1000 Mb/s do kabla światłowodowego

Bardziej szczegółowo

Prze czniki sieci LAN. Parametr Warto ci wymagane Warto ci oferowane

Prze czniki sieci LAN. Parametr Warto ci wymagane Warto ci oferowane Za cznik nr 9 Specyfikacja i opis przedmiotu zamówienia Prze czniki sieci LAN Prze cznik sieci LAN Typ I 2 sztuki, ka dy z dwóch prze czników spe niaj cy co najmniej poni sze wymagania: Parametr Warto

Bardziej szczegółowo

WGSD-10020HP Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 złącza 100/1000X SFP z obsługą PoE 802.3at

WGSD-10020HP Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 złącza 100/1000X SFP z obsługą PoE 802.3at WGSD-10020HP Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 złącza 100/1000X SFP z obsługą PoE 802.3at Scentralizowane zarządzanie zasilaniem Power over Gigabit Ethernet PLANET WGSD-10020HP to zarządzalny

Bardziej szczegółowo

Stakowalny zarządzany przełącznik L3 20 GE + 4 GE Combo SFP + 2 gniazda 10G

Stakowalny zarządzany przełącznik L3 20 GE + 4 GE Combo SFP + 2 gniazda 10G GTL-2691 Wersja: 1 Modules are to be ordered separately. Stakowalny zarządzany przełącznik L3 20 GE + 4 GE Combo SFP + 2 gniazda 10G The LevelOne GEL-2691 is a Layer 3 Managed switch with 24 x 1000Base-T

Bardziej szczegółowo

FGSD-1022 Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100Mbps + 2G TP / SFP Combo

FGSD-1022 Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100Mbps + 2G TP / SFP Combo FGSD-1022 Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100Mbps + 2G TP / SFP Combo Zarządzalny przełącznik warstwy 2 / 4 dla przedsiębiorstw i sieci uczelnianych PLANET FGSD-1022 jest w pełni zarządzalnym przełącznikiem

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. zakup routera. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest router spełniający następujące wymagania:

Zapytanie ofertowe. zakup routera. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest router spełniający następujące wymagania: Tarnowskie Góry, 03.12.2012 r. Sitel Sp. z o. o. ul. Grodzka 1 42-600 Tarnowskie Góry Zapytanie ofertowe Działając zgodnie z par. 11 Umowy o dofinansowanie nr POIG.08.04.00-24-226/10-00 Sitel Sp. z o.o.

Bardziej szczegółowo

1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 3. PRZEŁĄCZNIKI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 3. PRZEŁĄCZNIKI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 3. PRZEŁĄCZNIKI Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia CPV 32420000-3 Urządzenia sieciowe Opis: Zamówienie obejmuje dostawę

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1200 / EE 1205 24-, 48-portowy stakowalny przełącznik zarządzalny Gigabit L3 Ethernet z 4 gniazdami combo SFP Seria Edge-corE EE 120x obejmuje stakowalne przełączniki rutujące Gigabit Ethernet wyposażone

Bardziej szczegółowo

Linia 2004/04. Info HIRSCHMANN

Linia 2004/04. Info HIRSCHMANN Witam, oto InfoLinia, dotycząca produktów Hirschmanna. InfoLinia ma za zadanie dostarczać najbardziej aktualnych informacji o produktach Hirschmann Electronics GmbH, Oddziału Automatyka i Systemy Sieciowe.

Bardziej szczegółowo

SGSW-2840P4 Zarządzalny przełącznik PoE 380 Watt - 24 porty 10/100Mbps + 4 współdzielone porty TP/SFP

SGSW-2840P4 Zarządzalny przełącznik PoE 380 Watt - 24 porty 10/100Mbps + 4 współdzielone porty TP/SFP SGSW-2840P4 Zarządzalny przełącznik PoE 380 Watt - 24 porty 10/100Mbps + 4 współdzielone porty TP/SFP Zarządzalny przełącznik ze scentralizowanym zasilaniem PoE dla przedsiębiorstw i sieci uczelnianych

Bardziej szczegółowo

Niniejszy załącznik zawiera opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia.

Niniejszy załącznik zawiera opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia. Numer sprawy: DGA/08/10 Załącznik nr 2 do formularza oferty Przedmiot zamówienia: wyłonienie wykonawcy w zakresie zakupu i dostawy sprzętu sieciowego dla Instytutu Łączności Państwowego Instytutu Badawczego

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE

CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE Załącznik nr 1 do umowy nr z dnia CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE Router/Firewall: szt. 6 Oferowany model *... Producent *... L.p. 1. Obudowa obudowa o wysokości maksymalnie 1U dedykowana

Bardziej szczegółowo

Pytania od pierwszego z Wykonawców

Pytania od pierwszego z Wykonawców Wykonawcy Wrocław, 8.03.2012 r. WZP.271.1.8.2012 ZP/PN/11/WBZ/20,21/867,910/2012 Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn.:

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 do SIWZ. strona. z ogólnej liczby stron OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZEŃ

Załącznik nr 2 do SIWZ. strona. z ogólnej liczby stron OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZEŃ nr postępowania: BZP.243.4.2012.AB Załącznik nr 2 do SIWZ. Pieczęć Wykonawcy strona z ogólnej liczby stron OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZEŃ LP. Opis i minimalne parametry techniczne

Bardziej szczegółowo

Budowa bezpiecznej sieci w małych jednostkach Artur Cieślik

Budowa bezpiecznej sieci w małych jednostkach Artur Cieślik Budowa bezpiecznej sieci w małych jednostkach Artur Cieślik Budowa bezpiecznej sieci w małych jednostkach Prowadzący: mgr inż. Artur Cieślik a r t u r. c i e s l i k @ b e z p i e c z e n s t w o i t.

Bardziej szczegółowo

PROJEKT ROZBUDOWY SIECI LOGICZNEJ ANR Oddział Terenowy w Opolu

PROJEKT ROZBUDOWY SIECI LOGICZNEJ ANR Oddział Terenowy w Opolu PROJEKT ROZBUDOWY SIECI LOGICZNEJ ANR Oddział Terenowy w Opolu Nazwa robót budowlanych Obiekt: Nazwa i adres zamawiającego Wykonanie rozbudowy sieci logicznej 45-068 Opole Ul. 1 Maja 6 Agencja Nieruchomości

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA TECHNICZNE. Oferowany model *.. Producent *..

WYMAGANIA TECHNICZNE. Oferowany model *.. Producent *.. WYMAGANIA TECHNICZNE Załącznik nr 1 do umowy nr z dnia Lp. CZĘŚĆ II PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. Przełącznik sieciowy 48 portów Liczba sztuk: 2 Oferowany model *.. Producent *.. Opis wymagań minimalnych Parametry

Bardziej szczegółowo

RAZEM brutto (poz. 1+2). (kwotę należy przenieść do formularza oferty)

RAZEM brutto (poz. 1+2). (kwotę należy przenieść do formularza oferty) Załącznik Nr 1 do formularza Oferty Nr postępowania: ZP/M-15/15 Wykaz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia. Lp. Nazwa komponentu Cena brutto za 1 sztukę Ilość sztuk Brutto RAZEM 1. Przełączniki sieciowe

Bardziej szczegółowo

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE Wysokowydajny przełącznik Power over Ethernet Gigabit Ethernet Oszczędność, elastyczność i wysoka przepustowość

Bardziej szczegółowo

SGSW-24240R Zarządzalny przełącznik 24 sloty 100/1000Mbps SFP + 8 współdzielonych portów Gigabit TP

SGSW-24240R Zarządzalny przełącznik 24 sloty 100/1000Mbps SFP + 8 współdzielonych portów Gigabit TP SGSW-24240R Zarządzalny przełącznik 24 sloty 100/1000Mbps SFP + 8 współdzielonych portów Gigabit TP Światłowodowe połączenia na duże odległości Zastosowania sieciowe FTTx są obecnie coraz bardziej powszechne

Bardziej szczegółowo

GOZ-353-2210-7-13/12 Warszawa, dnia 13 lipca 2012 r.

GOZ-353-2210-7-13/12 Warszawa, dnia 13 lipca 2012 r. GOZ-353-2210-7-13/12 Warszawa, dnia 13 lipca 2012 r. Wykonawcy wg rozdzielnika Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę switchy dla PIP Zamawiający zgodnie z art. 38 ust. 1

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (parametry i wymagania minimalne)

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (parametry i wymagania minimalne) WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE ZP/UR/128/2013 Załącznik nr 1 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (parametry i wymagania minimalne) Dostawa fabrycznie nowego, nie używanego routera, przełączników Ethernet

Bardziej szczegółowo

NETGEAR Intelligent Edge vs. Cisco 300

NETGEAR Intelligent Edge vs. Cisco 300 Nie wybieraj swoich przełączników na podstawie marki. Dowiedz się jak NETGEAR dostarcza więcej za mniej. Czym jest seria przełączników Cisco 300? Seria Cisco 300 to przełączniki zarządzalne Cisco Small

Bardziej szczegółowo

Przełącznik zarządzany L2 24x GE + 2x GE SFP

Przełącznik zarządzany L2 24x GE + 2x GE SFP GEL-2670 Wersja: 1 Przełącznik zarządzany L2 24x GE + 2x GE SFP The LevelOne GEL-2670 is an intelligent L2 Managed Switch with 24 x 1000Base-T ports and 2 x 100/1000BASE-X SFP (Small Form Factor Pluggable)

Bardziej szczegółowo

ZiMSK. Charakterystyka urządzeń sieciowych: Switch, Router, Firewall (v.2012) 1

ZiMSK. Charakterystyka urządzeń sieciowych: Switch, Router, Firewall (v.2012) 1 ZiMSK dr inż. Łukasz Sturgulewski, luk@kis.p.lodz.pl, http://luk.kis.p.lodz.pl/ dr inż. Artur Sierszeń, asiersz@kis.p.lodz.pl dr inż. Andrzej Frączyk, a.fraczyk@kis.p.lodz.pl Charakterystyka urządzeń sieciowych:

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZAŁĄCZNIK NR 1 DO SIWZ

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZAŁĄCZNIK NR 1 DO SIWZ SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZAŁĄCZNIK NR 1 DO SIWZ 1) Firewall z funkcjonalnością IPS (np. Cisco ASA5515-IPS-K9 lub równoważny) 1. Urządzenie powinno pełnić rolę ściany ogniowej śledzącej stan połączeń z funkcją

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Część I dostawa urządzeń UTM, Routera i Przełączników sieciowych

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Część I dostawa urządzeń UTM, Routera i Przełączników sieciowych ... /pieczęć Wykonawcy/ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część I dostawa urządzeń UTM, Routera i Przełączników sieciowych L.p. Wymagane parametry Informacja o spełnieniu lub nie spełnieniu wymaganego parametru.

Bardziej szczegółowo

Przełącznik zarządzany L2 24x GE + 2x GE SFP

Przełącznik zarządzany L2 24x GE + 2x GE SFP GEL-2670 Wersja: 1 Przełącznik zarządzany L2 24x GE + 2x GE SFP The LevelOne GEL-2670 is an intelligent L2 Managed Switch with 24 x 1000Base-T ports and 2 x 100/1000BASE-X SFP (Small Form Factor Pluggable)

Bardziej szczegółowo

Sprawa numer: BAK.WZP Warszawa, dnia 08 czerwca 2016 r.

Sprawa numer: BAK.WZP Warszawa, dnia 08 czerwca 2016 r. Sprawa numer: BAK.WZP.26.18.2016.6 Warszawa, dnia 08 czerwca 2016 r. Zaproszenie do udziału w ustaleniu wartości zamówienia publicznego 1. Zamawiający: Skarb Państwa - Urząd Komunikacji Elektronicznej

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia parametry techniczne, wyposażenie, zakres prac i wymagań

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia parametry techniczne, wyposażenie, zakres prac i wymagań Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia parametry techniczne, wyposażenie, zakres prac i wymagań Urządzenia sieciowe, moduły i pozostałe komponenty - wymagania wstępne: Cały oferowany sprzęt musi: a) być

Bardziej szczegółowo

Przełącznik Web Smart 48x GE + 2x GE SFP

Przełącznik Web Smart 48x GE + 2x GE SFP GSW-4876 Wersja: 3 Przełącznik Web Smart 48x GE + 2x GE SFP LevelOne GSW-4876 to inteligentny 50 portowy Gigabit Web Smart Switch, zapewniający 48 portów 1000Base-T, 2 porty Gigabit SFP (Small Form Factor

Bardziej szczegółowo

DBA-2/240-25/2013 Wszyscy uczestnicy postępowania

DBA-2/240-25/2013 Wszyscy uczestnicy postępowania Monika Bronkau Ługowska Dyrektor Generalny Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Warszawa, 10 maja 2013 r. DBA-2/240-25/2013 Wszyscy uczestnicy postępowania W nawiązaniu do prowadzonego postępowania

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIO5TU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIO5TU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 4 do SIWZ OPIS PRZEDMIO5TU ZAMÓWIENIA Switch A 48 port. PoE MILWAN Przykładowa konfiguracja Numer produktu Opis Ilość WS-C3650-48FD-S Cisco Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G Uplink IP Base

Bardziej szczegółowo

Fast Ethernet Switch DCS-3950-10C Dual Stack

Fast Ethernet Switch DCS-3950-10C Dual Stack Firma DCN została w 2000 roku wydzielona z grupy holdingu Lenovo Group i pozostaje z nią powiązana kapitałowo. Celem podziału było utworzenie firmy wyspecjalizowanej w opracowaniu i produkcji sprzętu sieciowego

Bardziej szczegółowo

Specyfikacje techniczne

Specyfikacje techniczne Załącznik nr 6 Specyfikacje techniczne Pozycja 1-3 Rozbudowa dwóch posiadanych serwerów Dell R620, Service Tag: FXLYD5J, DXLYD5J o komponenty Komponenty do rozbudowy na każdy serwer. procesor (Intel Xeon

Bardziej szczegółowo

pieczęć, nazwa i adres Wykonawcy Załącznik Nr 9

pieczęć, nazwa i adres Wykonawcy Załącznik Nr 9 . pieczęć, nazwa i adres Wykonawcy Załącznik Nr 9 ZESTAWIENIE PARAMETRÓW MONITORINGU ZEWNĘTRZNEGO OBRZARU PRZYLEGŁEGO DO ARS MEDICAL W PILE WYMAGANYCH DLA DOSTARCZANEGO WYPOSAŻENIA ZAKRES I KAMERY IP HD

Bardziej szczegółowo

VLAN 450 ( 2.4 + 1300 ( 5 27.5 525787 1.3 (5 450 (2.4 (2,4 5 32 SSID:

VLAN 450 ( 2.4 + 1300 ( 5 27.5 525787 1.3 (5 450 (2.4 (2,4 5 32 SSID: Access Point Dwuzakresowy o Dużej Mocy Gigabit PoE AC1750 450 Mb/s Wireless N ( 2.4 GHz) + 1300 Mb/s Wireless AC ( 5 GHz), WDS, Izolacja Klientów Bezprzewodowych, 27.5 dbm, Mocowanie ścienne Part No.:

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1300 Dwupasmowy punkt dostępowy Enterprise EE 1300 jest dwupasmowym bezprzewodowym punktem dostępowym Enterprise EEE 802.11a i 802.11b/g. Jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm w celu

Bardziej szczegółowo

Przełącznik dostępowy sieci LAN (przykładowe urządzenie spełniające wymagania: Cisco Catalyst WS-2960-48PST-L IOS Lan Base):

Przełącznik dostępowy sieci LAN (przykładowe urządzenie spełniające wymagania: Cisco Catalyst WS-2960-48PST-L IOS Lan Base): K-2/02/2010 Załącznik nr 1 do SIWZ Przełącznik dostępowy sieci LAN (przykładowe urządzenie spełniające wymagania: Cisco Catalyst WS-2960-48PST-L IOS Lan Base): 1. Powinno być urządzeniem o zamkniętej konfiguracji

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA w odniesieniu do zadania "tele - dostawa urządzeń teletransmisyjnych dla węzłów dystrybucyjnych

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA w odniesieniu do zadania tele - dostawa urządzeń teletransmisyjnych dla węzłów dystrybucyjnych ZADANIE I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA w odniesieniu do zadania "tele - dostawa urządzeń teletransmisyjnych dla węzłów dystrybucyjnych A. ROZMIARY I CHARAKTER ZADANIA 1. W ramach dostawy Szpital musi zostać

Bardziej szczegółowo

Wymagania wspólne. Przełącznik typ A 2 szt.

Wymagania wspólne. Przełącznik typ A 2 szt. Wymagania wspólne 1. Przełączniki typu A, B oraz C muszą być tego samego producenta oraz wspierać funkcję tworzenia stosów wykorzystując różne modele dostarczanych przełączników. 2. Wykonawca musi posiadać

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Konwerter mediów 10/100Base-TX do 100Base-FX Seria KC-300D, KC-300DM Konwertery mediów zostały stworzone do konwersji sygnałów 10Base-T lub 100Base-T do/z sygnałów światłowodowych 100Base-FX. Używane są

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNO-ILOŚCIOWO-JAKOŚCIOWA dostawy urządzeń sieciowych i serwerów

SPECYFIKACJA TECHNICZNO-ILOŚCIOWO-JAKOŚCIOWA dostawy urządzeń sieciowych i serwerów Załącznik Nr 1 do SIWZ SP.ZP.-3431/7/09 SPECYFIKACJA TECHNICZNO-ILOŚCIOWO-JAKOŚCIOWA dostawy urządzeń sieciowych i serwerów Lp. Nazwa urządzenia Ilość Sztuk/ Komplet ów 1. Przełącznik brzegowy np. catalyst

Bardziej szczegółowo

Opis Przedmiotu zamówienia na dostawę rezerwowych urządzeń sieciowych

Opis Przedmiotu zamówienia na dostawę rezerwowych urządzeń sieciowych 1 CPV - 32420000-3 - urządzenia sieciowe Opis Przedmiotu zamówienia na dostawę rezerwowych urządzeń sieciowych Załącznik nr 1 do SIWZ 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rezerwowych urządzeń sieciowych

Bardziej szczegółowo

Celem zamówienia jest modernizacja sieci komputerowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach eliminująca pojedyncze punkty awarii.

Celem zamówienia jest modernizacja sieci komputerowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach eliminująca pojedyncze punkty awarii. Załącznik nr 5 SIWZ oznaczenie sprawy: IN.2710.5.2012 Opis przedmiotu zamówienia Celem zamówienia jest modernizacja sieci komputerowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach eliminująca pojedyncze punkty awarii.

Bardziej szczegółowo

Kurs Ethernet przemysłowy konfiguracja i diagnostyka. Spis treści. Dzień 1

Kurs Ethernet przemysłowy konfiguracja i diagnostyka. Spis treści. Dzień 1 I Wprowadzenie (wersja 1307) Kurs Ethernet przemysłowy konfiguracja i diagnostyka Spis treści Dzień 1 I-3 Dlaczego Ethernet w systemach sterowania? I-4 Wymagania I-5 Standardy komunikacyjne I-6 Nowe zadania

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK Gigabitowe porty zapewniają pełną prędkość transmisji danych Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna do przełączników sieciowych i firewall a Załącznik nr 4. 1) Przełącznik sieciowy typu I (np: WS-C2960-48TC-L lub równoważny)

Specyfikacja techniczna do przełączników sieciowych i firewall a Załącznik nr 4. 1) Przełącznik sieciowy typu I (np: WS-C2960-48TC-L lub równoważny) Specyfikacja techniczna do przełączników sieciowych i firewall a Załącznik nr 4 1) Przełącznik sieciowy typu I (np: WS-C2960-48TC-L lub równoważny) 1. Urządzenie powinno: - przetwarzać pakiety (64 bajty)

Bardziej szczegółowo

Projekt WiMax Strona 1 z 7

Projekt WiMax Strona 1 z 7 Projekt WiMax Strona 1 z 7 Część 7 Wytyczne dotyczące sprzętu i oprogramowania dla Projektu budowlanego szerokopasmowej sieci miejskiej w oparciu o technologię WiMax dla Urzędu Miasta Katowice Szerokopasmowy

Bardziej szczegółowo