Copyright Embrace Your Life All Rights Reserved.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Copyright 2015. Embrace Your Life All Rights Reserved."

Transkrypt

1

2 Twoja strona www która przyciąga i angażuje odbiorów w 7 krokach Honorata Lubiszewska i Sylwia Sikorska Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna częśd tej publikacji nie może byd powielana, rozpowszechniana, dystrybuowana ani przekazywana w jakiejkolwiek formie lub w jakikolwiek sposób, w tym kopiowanie, nagrywanie lub inny sposób mechaniczny lub elektroniczny bez uprzedniej pisemnej zgody wydawcy są niedozwolone. Wyjątek stanowią: upublicznianie krótkich cytatów zawartych w cudzysłowie w celu udzielenia opinii oraz inne niekomercyjne zastosowania dozwolone przez prawo autorskie.

3 O autorach: Sylwia Sikorska Właściciel, czyli inaczej zawiadująca pociągiem EmbraceYour Life, Mentor Marketingu Internetowego, Trener sprzedaży oraz pomysłodawczyni i współtwórczyni projektów Embrace Your Trip, Siła Historii Kobiet, Rocznej Akademii Marketingu Internetowego Embrace Your Life oraz Dominator Marketing i Dominator Marketing Live. Prywatnie niezwykle i czasem mocno zaskakująco ciepła osoba, troszcząca się o swoich najbliższych oraz tych dalszych lub nieznajomych. Jej marzeniem i celem jest aby każda kobieta dowiedziała się o sile swojego potencjału, który może rozwijad w męskich biznesach, bez względu na stereotypy i przekonania, jakie siedzą zakorzenione w głowach wielu ludzi. Sylwia przyciąga odpowiednich ludzi jak magnes, dlatego zbudowanie zespołu oraz pozyskanie niezwykłych JV partnerów jest dla niej pestką. Uwielbia stawad na scenie jako trener oraz prowadzid spotkania 1:1, jako mentor marketingu internetowego, przekazując innym swoją wiedzę. Okazją do tego są m.in szkolenia na żywo organizowane przez markę Embrace Your Life oraz szkolenia online i offline z serii: Siła Historii Kobiet lub współpraca zapoczątkowana konsultacjami 1:1. Wraz z Honoratą Lubiszewską, Sylwia odpowiedzialna jest za ciągły rozwój marki Embrace Your Life, dorzucanie nowych pomysłów, które dzięki świetnemu zgraniu i zrozumieniu z Honoratą, mogą byd realizowane. Sylwia zyskała wolnośd miejsca, czasu i finansową i chce aby inni mogli osiągnąd to samo!

4 Honorata Lubiszewska COO Embrace Your Life, Trenerka Marketingu Internetowego i sprzedaży. Co to oznacza? Żeby oddad to, co robi i wnosi Honorata do zespołu Embrace Your Life, trzeba by było nagrad minimum godzinne video. To człowiek orkiestra. Jest niezastąpiona wszędzie tam, gdzie potrzebne są umiejętności budowania relacji, sprzedaży, a czasem nawet zaskakuje nagle umiejętnościami programowania i tworzenia stron www. Negocjuje dla nas, pozyskuje Partnerów, załatwia niesamowite deale, dzięki czemu możemy spad spokojnie. Dodatkowo zawsze ma w zanadrzu słowa motywacji i inspiracji. Niestraszne są jej wyzwania ona tym żyje. Zawsze stoi na straży swoich wartości. Swoje cenne wskazówki przelewa często na papier, pisząc artykuły i publikacje. Ma wiele ukrytych talentów, które my jako zespół EYL możemy poznawad i których możemy doświadczad. Czasami znika na 3 godziny, a po tym czasie wychodzi z nowym rysunkiem wizją, którą umieszcza na tablicy celów. Inspiruje, motywuje, zagrzewa do walki i pomaga dosłownie i w przenośni podnieśd się z popiołów. Każdy kto ma z nią kontakt może doświadczyd jej wielkiej wiary w to, że bez względu na to, jaką masz historię, masz nieograniczone możliwości by żyd tak, jak marzysz i pragniesz. Tą wiarą pragnie zarazid jak największa ilośd Kobiet, które szukają możliwości rozwoju i realizacji swoich projektów!

5 CEL RAPORTU: Witaj, Stworzyłyśmy dla Ciebie raport, który czytasz, ponieważ chcemy jak największej ilości kobiet dawad realne możliwości promocji siebie i swojej marki, firmy, pasji, bloga, projektu czy talentu przy użyciu Internetu. Same przechodziłyśmy długą drogę, pełną błędów i doświadczeo, zanim znalazłyśmy się w miejscu, w którym jesteśmy teraz. Dzisiaj dobrze wiemy, że przy naszym wsparciu możesz znacznie szybciej zacząd realizowad swoje pomysły i docierad z nimi do jak największego grona odbiorców. A w dodatku wiemy, że ci odbiorcy będą z przyjemnością polecali Cię dalej. Wszystko, od czego musisz zacząd, to solidne podstawy - fundamenty, które pozwolą dalej rozbudowywad Tobie Twoją markę czy firmę (jeśli ją posiadasz, lub zdecydujesz się na to w przyszłości). Najważniejsze, to abyś miała świadomośd, że możesz zacząd z każdego miejsca i w dowolnym wieku. W tym raporcie dowiesz się dokładnie, jakie elementy powinna zawierad Twoja strona internetowa (www), aby przyciągała i angażowała odwiedzających ją (przyszłych, potencjalnych klientów). Nie przejmuj się tym, że nie znasz się na kwestiach technicznych. Właśnie z tą pomocą i rozwiązaniami przybywamy do Ciebie w formie tego raportu. Baw się dobrze! Sylwia i Honorata

6 KROK 1: Od czego zacząd przy tworzeniu strony www? Strona internetowa na jaką patrzysz jako odbiorca lub jej właściciel, to tylko fasada. Tak, to tak, jakbyś stała przed piękną kamienicą i podziwiała jej wnętrza, ale nie wchodzisz do środka, ponieważ boisz się tego co tam zastaniesz. Jednak, jeśli odważysz się tam zajrzed, może okazad się, że zadziwi Cię ona bardziej niż jej mury zewnętrzne. Ale. Co tak naprawdę jest ważne na samym początku, kiedy dopiero myślisz o tym, żeby mied swoja stronę? Pierwszym krokiem do jej funkcjonowania jest wybór domeny - czyli najprościej mówiąc nazwy (adresu) strony www. Ten wybór nie jest dowolną fantazją pojawiającą się w Twojej głowie. Wybór nazwy jest bardzo ważny i już on ma znaczenie dla ilości pojawiających się w przyszłości na Twojej stronie klientów czy odbiorców. Wspomnimy tylko o dwóch rzeczach, o których mówimy w innym naszym raporcie "Tajniki Marketingu Internetowego." Możesz do pobrad tutaj: Po pierwsze poznaj Twoich odbiorców. A po drugie myśl potrzebami swoich odbiorców. Jeśli wiesz czego szukają i myślisz oraz mówisz ich językiem, to wybór nazwy będzie prosty. Podamy Ci tutaj nasz ulubiony przykład fryzjera. Jeśli odbiorcami fryzjera są np. kobiety, które nie mają czasu na to, by co dzieo czesad się rano, to jego domena powinna byd związana właśnie z tym zagadnieniem. Np. fryzuraw5minut.pl Rozumiesz? Kiedy już masz nazwę swojej strony jesteś gotowa na kolejny krok - wybór firmy w której wykupisz domenę. Domena to twoja nazwa strony wykorzystywana w internecie. Do tego, by taka domena była widoczna dla Twoich klientów, potrzebujesz jeszcze narzędzia, które nazywa się Serwer lub Hosting.

7 Umożliwi Ci on m.in. : umieścid swoją stronę WWW, stworzyd skrzynki dla siebie i pracowników, przechowywad swoje pliki, tym samym mając do nich dostęp z każdego miejsca na świecie. Serwer musi byd urządzeniem niezawodnym, tak by Twoja strona była dostępna non stop. Nie ma nic gorszego niż moment w którym ktoś trafia na Twoją stronę i widzi no właśnie nic nie widzi. Wpływa o niekorzystnie na odbiór Twojej działalności i marki samej w sobie. Na rynku funkcjonuje bardzo wielu dostawców domen i serwerów. Osobiście korzystamy z usług firmy nazwa.pl Powodów jest kilka: niezawodnośd usług łatwa obsługa - dosłownie każdy może się tu odnaleźd szybko działający support (pomoc) atrakcyjna cena W nazwa.pl zyskujesz już na wstępie. Wykupując serwer właśnie u nich, dostajesz w prezencie domenę, której nazwę możesz wybrad sama. Tak więc w cenie 11 zł/msc masz serwer i domenę o najwyższej jakości.

8 KROK 2: Najlepsze narzędzie to tworzenia szybko i łatwo twojej profesjonalnej strony www? WordPress.com! Czym jest i skąd taki wybór? WordPress.com to najlepsze narzędzie do optymalizacji (pozycjonowania) i tworzenia stron www w tzw. systemie CMS. I chociaż najprawdopodobniej teraz brzmi to dla Ciebie jak flaki z olejem, nie zrażaj się. To naprawdę nie jest takie trudne, jak brzmi. Co przemawia za stosowaniem WordPress.com do tworzenia stron? Jak już wspomniałyśmy - prostota użycia. Wystarczy, że nauczysz się obsługi jego kilku podstawowych funkcji, a jesteś w stanie sprawid, aby Twoja strona nie tylko wyglądała przyjemnie dla oka (Twojego oraz Twojego odbiorcy, czy potencjalnego klienta) ale także ANGAŻOWAŁA i generowała Tobie listę potencjalnych Klientów. O liście adresowej jeszcze wspomnimy później Kolejny argument przemawiający za stosowaniem narzędzia WordPress.com to fakt, że NIC NIE PŁACISZ za jego stosowanie. Zwyczajnie wgrywasz go na serwer i cieszysz się z niekooczących się możliwości dodawania nowych elementów do Twojej strony. Wiele osób kojarzy WordPress jako narzędzie do prowadzenia tylko Blogów. Jednak nic bardziej mylnego! WordPress.com daje Ci możliwośd tworzenia strony firmowej, serwisu informacyjnego, panelu logowania dla Twoich użytkowników i wiele, wiele więcej. Nawet, jeśli od początku nie potrafisz stworzyd i obsługiwad wszystkich tych elementów, to nic! Najważniejsze, że znasz podstawy, bo na tym możesz zbudowad już najprostszą i bardzo funkcjonalną pod względem marketingowym stronę www. Ogromna ilośd darmowych rozszerzeo, czyli tzw. wtyczek do WordPress.com to kolejny argument, który do nas przemawia najbardziej. To dzięki tym właśnie wtyczkom, czyli kolejnym puzzlom Twojej układanki możesz dokładad coraz to nowe elementy, podstrony i formularze, które (jak już wspominałyśmy wcześniej) angażują uwagę Twojego odbiorcy.

9 Mamy nadzieję, że te argumenty do Ciebie przemawiają. Jeśli nie, odwiedź nasze strony: firmową i projektu i przekonaj się, jakie możliwości tworzenia stron daje Ci narzędzie WordPress.com Dlaczego o tym piszemy, skoro i tak nie znasz tego oprogramowania i nie wiesz, czy będziesz w stanie się tego nauczyd? Nie przejmuj się tym teraz. Za chwilę wszystko poskłada Ci się w całośd. Czytaj dalej, aby otrzymad kolejne odpowiedzi! KROK 3: Wykorzystaj swoją stronę do budowania listy kontaktów. Po co? Jak? Odpowiedzi poniżej! Lista adresowa, czyli inaczej lista kontaktów. Mówi się, że: lista to złoto W rzeczy samej! Jeśli jesteś świadomą businesswoman, albo dopiero się uczysz, wiesz już z pewnością, że budowanie swojej własnej listy adresowej jest niezbędne, kiedy poważnie myślisz o zaistnieniu i promowaniu Twojej firmy (marki, wizerunku, bloga, talentu, pasji) w internecie. I nie chodzi tutaj o budowanie społeczności na Facebooku, zbieranie lubię to pod Twoimi postami czy Fanpagem. Chodzi tutaj o prawdziwą, wartościową i zbudowaną przez Ciebie (czyli konkretnie przez Twoją stronę i to, co na niej udostępniasz) listę adresów . Co oznacza wyrażenie wartościowa lista? To taka, która składa się tylko z odbiorców zainteresowanych tematem, którym się dzielisz lub branżą w której działasz. W dodatku to tacy odbiorcy, którzy są gotowi zapłacid za rozwiązania problemów, które oferujesz i w których masz doświadczenie. Dlaczego wręcz powinna byd zbudowana przez Ciebie. Ponieważ jeśli sięgasz po listy, które są budowane przez kogoś innego, to po pierwsze nie jest to zgodne z prawem.

10 A po drugie taka lista nie jest wartościowa dla Ciebie i Twojej marki: a. dlatego, że nie wiesz, w jaki sposób została zbudowana b. dlatego, że osoby zapisujące się na daną listę nie zapisywały się na nią z Twojego powodu, zatem zupełnie Cię nie znają. A jeśli Cię nie znają, to także Ci nie ufają. A jeśli Ci nie ufają, to najzwyczajniej w świecie - nigdy od Ciebie niczego nie kupią, ani Cię nie polecą. Co daje Ci posiadanie listy adresowej? Przede wszystkim daje Ci możliwośd budowania relacji z Twoimi odbiorcami (potencjalnymi klientami) i możliwośd sprzedaży przez wysyłkę ofert specjalnych. Teraz, kiedy już wiesz, po co gromadzid listę adresową, z pewnością chcesz wiedzied, jak to robid dobrze? Zapomnij o gromadzeniu listy kontaktów na Twojej skrzynce pocztowej. To się najzwyczajniej w świecie nie sprawdza. Po kilku miesiącach zapominasz o istniejących adresach, albo o tym, kto co od Ciebie już kupił. Aby profesjonalnie gromadzid listę adresową i jeszcze profesjonalnej nią zarządzad, potrzebujesz do tego narzędzia. Nie martw się, takie narzędzia są proste w obsłudze i nie kosztują więcej, niż 50 zł miesięcznie dla początkowych potrzeb, czyli powiedzmy 1000 kontaktów w bazie. To, czego my (humanistki) używamy i co (spośrób kilkunastu innych przetestowanych narzędzi tego typu) wybrałyśmy to Autoresponder GetGresponse. Dlaczego autoresponder zamiast gromadzenia adresów na zwykłej skrzynce mailowej? Ponieważ wysyła on automatycznie wiadomości do Twoich odbiorców, poza Twoją obsługą. Co zaoszczędza Ci czas i myślenie o tym, że musisz odpisad na ważne wiadomości. To Ty ustalasz tutaj kiedy i (co najważniejsze) dlaczego dana wiadomośd ma byd wysłana. Ustawiasz to raz i żyje swoim życiem.

11 Więc, kiedy ktoś wchodząc na Twoją śliczną stronę stworzoną dzięki WordPress.com widzi coś interesującego, wpisuje tam swój adres mailowy, aby dostad natychmiastowy i bezpłatny dostęp do tego-czegoś. I każdy jest zadowolony. Ty masz adres mailowy i możesz budowad relacje i zaufanie, a Twój odbiorca jest zadowolony, bo dostał coś za darmo, czego może się dowiedzied i co rozwiąże jego problem. I jeśli jeszcze nie masz konta na GetResponse - załóż je teraz. Nie martw się, że jeszcze nie wiesz, jak go użyd i w jaki sposób ustawid, aby działał spójnie z Twoją stroną na WordPress(ie). Do tych odpowiedzi przejdziemy później. Teraz załóż konto na GetResponse: KROK 4: Jak nie płacąc tysięcy grafikowi zyskad stronę ładną i funkcjonalną - czyli wybór odpowiedniego szablonu strony lub dostosowanie obecnego dla zwiększenia poziomu zaangażowania odbiorców. Widzisz... Wiele z firm czy businesswoman, z którymi współpracujemy popełniło podobny błąd. Jaki? Idąc za modą i radą niedoświadczonych w marketingu osób, podjęło decyzję o stworzeniu strony przez grafika. I nie było by w tym nic złego gdyby nie 2 fakty: a. grafik stworzy stronę ładną, ale nie taką,która pomoże Ci w pozyskiwaniu klientów i budowaniu relacji z nimi na przyszłośd b. ta strona będzie Cię kosztowad minimum 2000 zł Pytanie do Ciebie. Czy w Twoim biznesie nie masz innych wydatków? Czy nie wolałabyś zaoszczędzid przynajmniej 50 % tej kwoty lub więcej na inne, potrzebne inwestycje lub po prostu dobrą kolację, sukienkę czy.. cokolwiek Ci przyjdzie do głowy?

12 Wiesz już, że przy pomocy WordPress.com możesz pomóc sobie osiągnąd cel jakim jest - posiadanie takiej strony, która: pomaga Ci zatrzymad odbiorcę/klienta pomaga Ci budowad listę przyszłych klientów wspomaga budowanie relacji z nimi pokazuje Ciebie i Twoją działalnośd w sposób profesjonalny jest ładna I właśnie w tym ostatnim z pomocą przychodzą szablony WordPress.com. Szablonów na rynku są tysiące. Możesz znaleźd szablon związany z Twoją branżą. Dopasowany do potrzeb Twoich odbiorców i Twoich. Na co zwracad uwagę wybierając szablon? Zastanów się czy jest od odpowiedni dla Twojej grupy odbiorców - tak ponownie wracamy do ich potrzeb i problemów. Pamiętaj stronę robisz dla nich, nie dla siebie. Dostosuj kolorystykę - ta funkcja jest dostępna w większości szablonów. Zastanów się nad tym jaki przeważający kolor współgra z Twoją działalnością. Dostosuj grafikę - i tu nie musisz byd grafikiem, by sobie poradzid. Większośd szablonów ma gotowe propozycje, które możesz, ale nie musisz zmieniad. A jeśli potrzebujesz oryginalnych grafik i obrazków na bloga, to damy Ci proste, a co najważniejsze, bezpłatne rozwiązanie. TADAMMMMM: https://www.canva.com/ - narzędzie dostępne do użycia online. Po założeniu na nim darmowego konta, możesz tworzyd dowolną ilośd różnych grafik. Wracając do szablonów... Żeby nie zagubid się w gąszczu tych wszystkich dostępnych darmowych lub płatnych szablonów, potrzebujesz wiedzy, która pozwoli Ci wybrad taki, który spełni wszystkie powyższe funkcje. Jakie? Będzie mógł angażowad i przyciągad odbiorców!

13 Jedno jest pewne - nie zapłacisz za taki szablon więcej niż 300 zł. A może zdarzyd się też tak, że znajdziesz darmowy szablon, który spełni wszelkie wymagania. I to w WordPress.com lubimy najbardziej. A jeśli już masz swoją stronę opartą na systemie WordPress.com, tym lepiej! Teraz jest ten moment, kiedy możesz dodad odpowiednie funkcjonalności do Twojej strony i sprawdzad poziom zaangażowania odwiedzających! Jak? O tym, że potrzebujesz autorespondera, już wiesz. Jeśli Twoja strona posiada słabą grafikę (nieczytelną lub "martwą"), wiesz także, gdzie i jak stworzyd nową. Czytaj dalej, aby otrzymad kolejne odpowiedzi. KROK 5: Mów językiem klienta lub odbiorcy. Kiedy rozmawiamy z naszymi klientkami i pytamy: Czy wiesz jak porozumiewad się na stronie ze swoimi klientami? Bardzo często słyszymy, że należy bardzo jasno opisad swoje usługi lub produkty. Ale w tym wszystkim chodzi o coś więcej. Twoja strona powinna przemawiad językiem korzyści. Nie myl korzyści z zaletami danego produktu. To są dwie zupełnie różne kwestie. Żeby móc zacząd mówid językiem korzyści, musimy najpierw poznad potrzeby klienta. Strona tworzona na WordPress.com ma lub może mied dwie funkcjonalności: Może służyd po pierwsze jako strona, która spełnia swoje funkcje promocyjne. Ale ma także w sobie funkcje bloga, który może Ci pomóc w wielu kwestiach: od budowania relacji po pozycjonowanie (czyli pomoc w tym by strona była widoczna w wyszukiwarce Google).

14 W obydwu przypadkach istotne jest to, by posługiwad się językiem korzyści - czyli informacji o tym, co potencjalny Klient będzie miał z tego dla siebie. Twoje główne informacje na stronie takie jak chociażby: Informacje o Tobie/firmie Misja czy Historia Usługi/Produkty To części, nad opisem których pracujesz raz. Warto więc poświęcid temu trochę czasu. A więc dlaczego ludzie kupują i jak zatrzymad ich na swojej stronie na dłużej? Jest kilka elementarnych prawd rządzących ludzkim zachowaniem. Ludzie decydują się na usługę lub produkt ponieważ zaspakaja potrzebę i daje odczucie korzyści. Ludzie nie pragną skorzystad z usług lub zrobid zakupów dla samej oferty, lecz z powodu KORZYŚCI, jakie daje. Korzyści, które są głęboko zakorzenione w potrzebach takich jak: bezpieczeostwo, pewnośd, wygoda, komfort, prestiż; oszczędnośd czasu, pieniędzy, wysiłku, estetyka, wygląd, atrakcyjnośd. Patrz na swoją stronę właśnie z tego punktu widzenia i pisz o swojej firmie, usługach, produktach pokazując, w jaki sposób zaspokoją one te potrzeby. A co z blogiem? Oczywiście tutaj rządzą te same zasady. Wyzwaniem dla Ciebie może, ale nie musi byd to, skąd brad treści artykułów. Ale powiemy Ci jedno. Jeśli poświęcisz czas na to by poznad potrzebny Twoich odbiorców i robisz, to co jest Twoją pasją, nigdy nie będziesz miała problemu ze znalezieniem tematu. Każda książka którą przeczytasz, artykuł, program czy film, który zobaczysz. Szkolenie, czy spotkanie ma którym będziesz, a nawet zwykły spacer ulicami nowego miejsca, dostarczą Ci tematu na artykuł. Wystarczy, że popatrzysz na to wszystko oczami Twojego odbiorcy z punktu korzyści, które może odnieśd.

15 Przykład Fryzjera. Jeśli Fryzjer ogląda np. film i jest scena w której główna bohaterka śpieszy się do pracy, ma zły humor bo źle wygląda, może użyd tego właśnie fragmentu do tego, by napisad artykuł na swoim blogu. Napisad o filmie, o tym jak do niego przemówiła ta scena i dad jakieś drobne rozwiązanie oparte na jego doświadczeniu. Przykład z naszego podwórka. Jeśli jesteśmy w nowym miejscu - mieście - zawsze obserwujemy tamtejsze zwyczaje promocji małych biznesów. Obserwujemy co działa - gdzie np. siedzą klienci, a gdzie ich nie ma i jak można to przełożyd na internet. Po czym piszemy o tym naszym czytelnikom Proste, prawda? KROK 6: Formularz zapisu versus Zapis na Newsletter. Wygrywa...? Znasz te strony, które zachęcają Cię do pozostawienia swojego adresu mailowego, aby otrzymywad tzw. Newsletter? Z naszych obserwacji możemy śmiało stwierdzid, że najczęściej administratorzy stron umieszczają taki formularz zapisu w nieodpowiednich miejscach. Czyli np. na samym dole strony albo w gąszczu kilkunastu artykułów, z których żaden nie przykuwa uwagi odbiorcy. No i samo wyrażenie newsletter. Zatrzymajmy się przy tym na chwilę... Kochana i niezawodna Wikipedia podaje, że newsletter, to elektroniczna forma biuletynu czasopisma rozsyłanego za pomocą poczty elektronicznej do prenumeratorów.

16 A teraz zadaj sobie pytanie i odpowiedz szczerze: czy na widok wezwania do akcji na jakiejś stronie www, które brzmi zapisz się na newsletter z chęcią pozostawisz tam swój adres mailowy??? Założymy się, że w 99% przypadków odpowiedź brzmi NIE. Dlaczego nie? Ponieważ Ty, jako odbiorca, nie wiesz, co oznacza dokładnie w danym przypadku newsletter i czy za chwilę nie otrzymasz jakiejś oferty z promocją specjalną. Nie masz też pewności, czy nie będziesz otrzymywad wiadomośd z tzw. newsletterami zbyt często. Zatem wniosek jest jasny - nazwa newsletter odstrasza potencjalnych klientów zamiast ich zachęcad. Ale na pewno chcesz wiedzied, co zrobid, skoro masz świadomośd, że budowanie listy adresowej jest ważne i że warto posiadad (najlepiej nie jeden) formularz zapisu na swojej stronie (zintegrowany z autoresponderem)? Wyobraź więc sobie analogiczną sytuację. Wchodzisz na stronę, która zawiera temat, produkty czy usługi, które w danej chwili Cię interesują. Bo może szukasz jakieś ważnej odpowiedzi. Widzisz, że na tej stronie przedsiębiorca oferuje Tobie bezpłatne rozwiązanie Twojego problemu, które możesz pobrad już teraz i skorzystad z niego w dowolnym momencie. Pozostawił Ci on jasne i czytelne wezwanie do akcji zostaw swój aby pobrad XYZ, który pomoże Ci w A, B i C. Zostawiasz więc i po pozostawieniu od razu masz to, czego potrzebujesz na Twojej skrzynce mailowej. Czy to brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe? Nie. Bo aby pobrad raport, który czytasz teraz, też pozostawiłaś nam niedawno lub jakiś czas temu swój i otrzymujesz teraz rozwiązania związane z tematem, który Cię zainteresował.

17 W dodatku Ty również, bez względu na to, czym się zajmujesz i w jakiej branży działasz, możesz zastosowad ten sam schemat działania - właśnie po to, aby budowad WARTOŚCIOWĄ listę adresową. Co dalej z wiedzą na temat Newsletterów? Jeśli na swojej stronie posiadasz zapis na newsletter wyrzud go w tej chwili, bo z pewnością nie daje Ci on takiego efektu, jaki powinien i jakiego pragniesz. Zamiast tego podejmij działania w kierunku tworzenia formularzy zapisu dających wartośd i odpowiedzi na problemy Twojej grupy odbiorców. Przeczytaj o tym, co możesz zrobid TUTAJ: KROK 7: Twoja strona www za 200 zł? To możliwe. Stwórz ją lub edytuj w dowolny sposób. Serio... Wystarczy chcied.

18 Twoja własna strona internetowa, która będzie połączona z autoresponderem i będzie angażowała odbiorców tak, aby wracali na nią i polecali ją dalej? Z pewnością myślisz, że może to kosztowad kilka tysięcy złotych i godziny spędzane nad opanowaniem wszystkich narzędzi. Pewnie jeszcze uważasz, że będziesz musiała zarwad kilka nocy i wypid dużo kawy. A do tego jeszcze nie chce Ci się i nie stad Cię na takie ekskluzywne rozwiązania w tym momencie. NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Zbudowanie i administrowanie strony www, posiadającej wszystkie funkcjonalności (i wiele więcej), o których pisałyśmy wcześniej, to kwestia odpowiedniego nastawienia i chęci jej stworzenia. I tak, to fakt. Jeśli nie znajdziesz kilku godzin w odstępie czasu na jaki możesz sobie pozwolid, na to, aby ją stworzyd, to z pewnością możesz zlecid zbudowanie jej. Wybierając przypadkowych dostawców takich usług w ostateczności będziesz mied piękną stronę, która nie spełnia wszystkich wymogów, o których pisałyśmy. Możesz też zlecid to nam, bez obaw o to, co powstanie i jak dużo będziesz musiała wydad. Szczegóły tutaj: Możesz też wybrad jeszcze lepiej. I mied swoją stronę już za 200 zł. Jak? Bardzo prosto. Stworzyłyśmy platformę dla Kobiet, która udostępnia szkolenia z zakresu rozwoju marki w sieci, marketing internetowego oraz budowania stron www opartych na systemie WordPress.com. e-kurs: Twoja strona internetowa w 12 krokach. Zacznij dzięki niej przyciągad więcej klientów i odbiorców. Zobacz szczegóły:

19 Dostęp do tego e-kursu to 30zł miesięcznie przez 6 miesięcy. W trakcie jego trwania 2 razy w miesiącu otrzymujesz dostęp do kolejnych VOD, w których jasno i krok po kroku uczymy Cię tworzenia podstawowej strony na WordPress.com. Przy naszej pomocy możesz samodzielnie stworzyd własną stronę, która już niedługo zacznie generowad Tobie listę odbiorców. A pamiętasz? Lista to złoto. A jeśli już posiadasz swoją stronę www opartą na systemie WordPress.com, możesz w trakcie trwania kursu nauczyd się, w jaki sposób dodad samodzielnie na Twoją stronę elementy, które będą angażowały i zatrzymywały odwiedzających. Dowiesz się także, jak zintegrowad autoresponder z Twoją stroną i budowad "złotą listę adresową" Zapisz się do e-kursu tutaj: i ciesz się od razu dostępem do pierwszych lekcji! Dlaczego zdecydowałyśmy się udostępnid kurs? W dodatku w tak niskiej cenie? Powodów jest kilka, ale musisz znad dwa podstawowe. Przede wszystkim osoby posiadające już swoje strony www stworzone na WordPress.com potwierdzają, że oglądalnośd tych stron jest niska, a zaangażowanie odwiedzających sięgające zeru. Czas to zmienid i to zmienid na dobre. Jeśli chcesz uczyd się od nas, jak budowad listę odbiorców, MUSISZ mied do tego solidne podstawy. A tym jest właśnie Twoja strona, będąca wizytówką Twojej marki. Po drugie, chciałyśmy stworzyd możliwośd posiadania profesjonalnej strony www gotowej na generowanie dochodu osobom, które chcą zacząd promocję siebie i swojej marki lub projektu przy użyciu internetu.

20 Teraz wiesz już, że samo posiadanie strony internetowej nie wystarcza do tego, aby się sprzedawało. Ale musisz także wiedzied, że posiadanie strony z odpowiednimi funkcjonalnościami to również nie koniec, a dopiero początek drogi. Teraz jednak, posiadając stronę, która angażuje Twoich odbiorców, czy potencjalnych Klientów, masz solidne podstawy do tego, aby ruszad z promocją! Więcej o sposobach docierania do odpowiedniej grupy odbiorców nauczysz się w trakcie naszych bezpłatnych szkoleo online z serii Siła Historii Kobiet. Dołącz na Ale pamiętaj - najpierw zbuduj sobie grunt! Zapisz się do e-kursu tutaj: A jeśli masz pytania, napisz na:

7 rzeczy. które musisz robić w Marketingu Internetowym

7 rzeczy. które musisz robić w Marketingu Internetowym 7 rzeczy które musisz robić w Marketingu Internetowym 7 rzeczy które musisz zrobić w Marketingu Internetowym Ten ebook jest skierowany do właścicieli małych przedsiębiorstw. Zawarliśmy w nim porady dla

Bardziej szczegółowo

Z pełną wersją książki możesz zapoznać się na tej stronie: http://reklamawinternecie.org/poradnik

Z pełną wersją książki możesz zapoznać się na tej stronie: http://reklamawinternecie.org/poradnik Niniejszy plik PDF jest skróconym przewodnikiem po książce Reklama w Internecie praktyczny poradnik autorstwa Artura Kosińskiego. Z pełną wersją książki możesz zapoznać się na tej stronie: http://reklamawinternecie.org/poradnik

Bardziej szczegółowo

Zebrana w ten sposób baza może zapewnić stałe źródło dochodów i uniezależni Cię od płatnych reklam i portali zakupów grupowych.

Zebrana w ten sposób baza może zapewnić stałe źródło dochodów i uniezależni Cię od płatnych reklam i portali zakupów grupowych. Witaj! W poprzedniej części pisałem o tym jak ważne jest to, aby strona internetowa wyposażona była w odpowiednie narzędzia do zbierania adresów e-mail potencjalnych klientów. Zebrana w ten sposób baza

Bardziej szczegółowo

Oferta, obok której nie przejdziesz obojętnie...

Oferta, obok której nie przejdziesz obojętnie... Oferta, obok której nie przejdziesz obojętnie... Oferta, którą prezentujemy na tej stronie obejmuję budowę stron internetowych w oparciu o proste, czytelne, wysokiej jakości gotowe autorskie szablony(

Bardziej szczegółowo

darmowy autoresponder?

darmowy autoresponder? Jak za darmo w kilka minut stworzysz stronę przechwytującą squeeze page, bloga oraz uruchomisz darmowy autoresponder? Bez znajomości html a, bez płacenia grafikowi czy informatykowi, bez domeny i hostingu,

Bardziej szczegółowo

Lekcja 1 WPROWADZENIE DO SKUTECZNEJ STRONY

Lekcja 1 WPROWADZENIE DO SKUTECZNEJ STRONY WPROWADZENIE DO SKUTECZNEJ STRONY Po dzisiejszej lekcji będziesz wiedział: Jak zacząć pracę nad swoją własną witryną Co ma wspólnego autobus ze stroną internetową Na jakie aspekty techniczne powinieneś

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni!

Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni! www.stronaw3dni.pl Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni! W pakiecie: + indywidualny projekt + wersja mobilna + domena i hosting na rok gratis! od 1299 zł 989 zł netto ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ

Bardziej szczegółowo

Gdzie szukać klientów?"

Gdzie szukać klientów? Gdzie szukać klientów?" Każda firma potrzebuje nowych klientów. Stale napływający nowi klienci to woda na młyn każdego biznesu. Jeśli brakuje ich w Twojej firmie to koniecznie zbadaj potencjał rynku na

Bardziej szczegółowo

Praktyczny Biznesowy Kurs DVD + książka

Praktyczny Biznesowy Kurs DVD + książka Praktyczny Biznesowy Kurs DVD + książka Praktyczny Biznesowy Kurs DVD + książka Od Pomysłu do Pieniędzy to praktyczny kurs DVD + książka podręcznik, który opracowałem na bazie kilkunastu lat moich doświadczeń

Bardziej szczegółowo

program partnerski Polecaj kody

program partnerski Polecaj kody program partnerski Polecaj kody o nas Cra CV oferuje proste w obsłudze narzędzie do tworzenia unikalnych dokumentów aplikacyjnych CV. Naszą misją jest pomoc w zainteresowaniu przyszłego pracodawcy, kreatywną

Bardziej szczegółowo

Twój Salon Kosmetyczny na. Twój doradca w internecie

Twój Salon Kosmetyczny na. Twój doradca w internecie Twój Salon Kosmetyczny na Twój doradca w internecie Czy prowadzisz już fanpage na Facebook Swojego salonu? TAK NIE Sprawdź na kolejnych slajdach czy wszystkie elementy są przez ciebie dobrze przygotowanie

Bardziej szczegółowo

New Life. Twoja droga do lepszej sylwetki! Dawid Pławecki www.jakdobrzeschudnac.pl. Copyright 2015 info@jakdobrzeschudnac.pl

New Life. Twoja droga do lepszej sylwetki! Dawid Pławecki www.jakdobrzeschudnac.pl. Copyright 2015 info@jakdobrzeschudnac.pl New Life Twoja droga do lepszej sylwetki! Dawid Pławecki www.jakdobrzeschudnac.pl Copyright 2015 info@jakdobrzeschudnac.pl UWAGA: Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana,

Bardziej szczegółowo

BRIEF AGENCYJNY STRONA INTERNETOWA. Informacje podstawowe. Pełna nazwa firmy. Adres firmy do faktury NIP. Osoba prowadząca projekt.

BRIEF AGENCYJNY STRONA INTERNETOWA. Informacje podstawowe. Pełna nazwa firmy. Adres firmy do faktury NIP. Osoba prowadząca projekt. BRIEF AGENCYJNY STRONA INTERNETOWA Informacje podstawowe Pełna nazwa firmy Adres firmy do faktury (ulica, nr, kod pocztowy, miejscowość) NIP Osoba prowadząca projekt E-mail / Skype Telefon Adres biura

Bardziej szczegółowo

to jest właśnie to, co nazywamy procesem życia, doświadczenie, mądrość, wyciąganie konsekwencji, wyciąganie wniosków.

to jest właśnie to, co nazywamy procesem życia, doświadczenie, mądrość, wyciąganie konsekwencji, wyciąganie wniosków. Cześć, Jak to jest, że rzeczywistość mamy tylko jedną i czy aby na pewno tak jest? I na ile to może przydać się Tobie, na ile to może zmienić Twoją perspektywę i pomóc Tobie w osiąganiu tego do czego dążysz?

Bardziej szczegółowo

Oferta współpracy. Sporządzili: Właściciele serwisu/administratorzy: Mateusz Łangowski oraz Karolina Meyer

Oferta współpracy. Sporządzili: Właściciele serwisu/administratorzy: Mateusz Łangowski oraz Karolina Meyer Oferta współpracy Sporządzili: Właściciele serwisu/administratorzy: Mateusz Łangowski oraz Karolina Meyer Chojnice 2017 1 Oferta współpracy Wśród rosnącej liczby firm i usług czasem trudno odnaleźć tę,

Bardziej szczegółowo

Czym jest sportoryko?

Czym jest sportoryko? Czym jest sportoryko? Jest unikalnym portalem społeczno-informacyjnym skupiającym osoby pasjonujące się podróżami, sportami ekstremalnymi jednym słowem aktywnym życiem. System rezerwacyjny Oddajemy do

Bardziej szczegółowo

Co zyskujesz tworząc serwis www w Spark Media?

Co zyskujesz tworząc serwis www w Spark Media? Co zyskujesz tworząc serwis www w Spark Media? Wsparcie dla zielonych Wsparcie dla zielonych Szukając firmy, która wykona stronę internetową dla Twojej firmy wcale nie musisz być specjalistą z zakresu

Bardziej szczegółowo

Andrzej Wojtal. Tajna wiedza o zarabianiu. w sieci

Andrzej Wojtal. Tajna wiedza o zarabianiu. w sieci Andrzej Wojtal Tajna wiedza o zarabianiu w sieci Copyright by Andrzej Wojtal & e-bookowo Projekt okładki: Jarosław Drążek ISBN 978-83-7859-040-8 Wydawca: Wydawnictwo internetowe e-bookowo www.e-bookowo.pl

Bardziej szczegółowo

Profesjonalny efekt szybko i łatwo z darmowym oprogramowaniem Avery Design & Print

Profesjonalny efekt szybko i łatwo z darmowym oprogramowaniem Avery Design & Print Profesjonalny efekt szybko i łatwo z darmowym oprogramowaniem Avery Design & Print Drukuj na etykietach Avery Zweckform szybko i łatwo przy użyciu darmowych szablonów i oprogramowania. Niezależnie od tego,

Bardziej szczegółowo

Oferta na system Marketing Automation SALESmanago z bezpłatnym pakietem aktywacyjnym

Oferta na system Marketing Automation SALESmanago z bezpłatnym pakietem aktywacyjnym Oferta na system Marketing Automation SALESmanago z bezpłatnym pakietem aktywacyjnym SALESmanago to pierwszy polski i jeden z pierwszych w Europie systemów marketing automation z którego korzysta kilkaset

Bardziej szczegółowo

Sprawić aby każdy mógł generować korzyści finansowe na rzeczach, za które normalnie trzeba płacić...

Sprawić aby każdy mógł generować korzyści finansowe na rzeczach, za które normalnie trzeba płacić... Witaj, Istnieje pewnie kilka(naście) albo i więcej powodów, dla których teraz czytasz te słowa. Niezależnie więc od tego, dlaczego teraz je czytasz, chcę Ci podziękować za to, że inwestujesz swój czas

Bardziej szczegółowo

JAK ŁATWO POLECAĆ FM INNYM? Prezentacja podstawowa

JAK ŁATWO POLECAĆ FM INNYM? Prezentacja podstawowa JAK ŁATWO POLECAĆ FM INNYM? Prezentacja podstawowa CZY ZNASZ WSZYSTKIE KORZYŚCI Z BYCIA W FM? MOŻESZ W ŁATWY SPOSÓB ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE I MIEĆ DOSTĘP DO WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW! MOŻESZ W ŁATWY SPOSÓB

Bardziej szczegółowo

Usługa. brief. headway.pl

Usługa. brief. headway.pl Usługa brief Nasza misja Właścicielu małej firmy, nie musisz się znać na Internecie aby czerpać z niego korzyści. Zrobimy za Ciebie w sieci wszystko co niezbędne, gwarantując Twoją satysfakcję...lub, zwrócimy

Bardziej szczegółowo

Rozmowa ze sklepem przez telefon

Rozmowa ze sklepem przez telefon Rozmowa ze sklepem przez telefon - Proszę Pana, chciałam Panu zaproponować opłacalny interes. - Tak, słucham, o co chodzi? - Dzwonię w imieniu portalu internetowego AmigoBONUS. Pan ma sklep, prawda? Chciałam

Bardziej szczegółowo

Szablon Biznes Planu

Szablon Biznes Planu Szablon Biznes Planu Wprowadzenie [Jest bramą do sukcesu Twojego biznes planu. W tym miejscu zwracasz uwagę na to co chcesz zrobić i dlaczego chcesz to zrobić. Powinno to być napisane tak, aby jasnym był

Bardziej szczegółowo

Dlaczego Twoje strony www są niepełnym i nieaktualnym źródłem informacji o produktach i usługach?

Dlaczego Twoje strony www są niepełnym i nieaktualnym źródłem informacji o produktach i usługach? Oferta Zamówienie FAQ Darmowy test Opcje CMS a Kontakt Oferta Setia-CMS DARMOWY TEST Zamówienie Wdrożenia Pytania i odpowiedzi Hosting Nowa grafika Opcje CMS-a Kontakt Umowa Dlaczego Twoje strony www są

Bardziej szczegółowo

Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu szeptanego w internecie

Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu szeptanego w internecie Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu szeptanego w internecie Brandle to narzędzie do organizacji, prowadzenia i sprawdzania efektów kampanii marketingu szeptanego

Bardziej szczegółowo

CZYM JEST MARKETING W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH?

CZYM JEST MARKETING W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH? Media społecznościowe szybko doganiają pocztę emailową, która nadal jest podstawowym sposobem przekazywania wiadomości i informacji online. Facebook ma ponad 1 miliard użytkowników, ponad 55 milionów wiadomości

Bardziej szczegółowo

--------------------------------- Zacznij Zarabiać

--------------------------------- Zacznij Zarabiać NetWork Dostarcza GoDealla.pl GoDealla NetWork --------------------------------- Zacznij Zarabiać na zakupach grupowych Czym jest GoDealla Network? GoDealla.pl to największy polski agregator zakupów grupowych.

Bardziej szczegółowo

Poznaj osiem kroków naszej współpracy:

Poznaj osiem kroków naszej współpracy: Oferta Poznaj osiem kroków naszej współpracy: 1 2 3 4 5 6 7 8 Spotykamy się z Tobą lub kontaktujemy telefonicznie/mailowo w celu zapoznania się z Twoimi potrzebami i przedstawienia Ci oferty. W zależności

Bardziej szczegółowo

Oferta współpracy portalu Atrakcje Dziecięce z miastem.

Oferta współpracy portalu Atrakcje Dziecięce z miastem. Dział marketingu portalu Atrakcje Dziecięce Bartłomiej Kaczmarek Tel.: 660 459 537 www.atrakcjedzieciece.pl Oferta współpracy portalu Atrakcje Dziecięce z miastem. www.atrakcjedzieciece.pl Miasta partnerskie

Bardziej szczegółowo

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl!

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Dołącz do Programu Partnerskiego iparts.pl! Polecaj sklep internetowy iparts.pl swoim klientom i zarabiaj na ich transakcjach! iparts Program Partnerski

Bardziej szczegółowo

Spersonalizowany Plan Biznesowy

Spersonalizowany Plan Biznesowy Spersonalizowany Plan Biznesowy Zarabiaj pieniądze poprzez proste dzielenie się tym unikalnym pomysłem. DUPLIKOWANIE TWOJEGO BIZNESU EN101 W En101, usiłowaliśmy wyjąć zgadywanie z marketingu. Poniżej,

Bardziej szczegółowo

Partner Marketing Center - jak wykorzystać dostępne zasoby marketingowe

Partner Marketing Center - jak wykorzystać dostępne zasoby marketingowe Partner Marketing Center - jak wykorzystać dostępne zasoby marketingowe Karolina Kapica SMB Partner Marketing Microsoft $ 25.02.2015 Agenda Znaczenie marketingu internetowego i wprowadzenie do Partner

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych. Szansa dla małych i średnich firm na konkurowanie z największymi

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych. Szansa dla małych i średnich firm na konkurowanie z największymi Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych Szansa dla małych i średnich firm na konkurowanie z największymi Podstawowe informacje na temat pozycjonowania Według badań Search Engine Watch 81% internautów

Bardziej szczegółowo

Tworzenie nowej kampanii i jej ustawienia

Tworzenie nowej kampanii i jej ustawienia Tworzenie nowej kampanii i jej ustawienia W tym przewodniku dowiesz się jak Tworzyć kampanie w Twoim koncie GetResponse oraz skutecznie nimi zarządzać. Tworzenie nowej kampanii i jej ustawienia 2 Spis

Bardziej szczegółowo

Firma VidCom.pl ma zaszczyt zaprezentowad Paostwu

Firma VidCom.pl ma zaszczyt zaprezentowad Paostwu Firma VidCom.pl ma zaszczyt zaprezentowad Paostwu UCZYMY SIĘ OD NAJLEPSZYCH: MORE THAN MORE THAN Profesjonalne wirtualne Biuro Obsługi Klienta Pełny audiowizualny i do tego darmowy - kontakt klienta z

Bardziej szczegółowo

Idealna strona internetowa dla Twojej firmy

Idealna strona internetowa dla Twojej firmy Katowice, 25.11.2010 r. Idealna strona internetowa dla Twojej firmy Warsztaty prowadzenie Zofia Oslislo 1 Czy potrzebuję (nowej) strony internetowej? mogę zwiększyć sprzedaż, gdy pozwolę klientom kupować

Bardziej szczegółowo

Empower Network, LLC 146 Second Street North St. Petersburg, Florida 33701 Suite 201. tel: 1-888-262-1934

Empower Network, LLC 146 Second Street North St. Petersburg, Florida 33701 Suite 201. tel: 1-888-262-1934 Empower Network, LLC 146 Second Street North St. Petersburg, Florida 33701 Suite 201 tel: 1-888-262-1934 Firma została zarejestrowana 7 listopada 2011. Z biznesu korzysta wielu znanych marketerów, m.in.

Bardziej szczegółowo

Witaj. w świecie Drupala

Witaj. w świecie Drupala Witaj w świecie Drupala Drupal chod ta nazwa brzmi groźnie nie jest wcale straszny. Wręcz przeciwnie, służy do tego, aby ułatwid nam życie. Chcąc prowadzid blog, nawet bardzo bogaty pod względem zastosowanych

Bardziej szczegółowo

2. Facebook,,lubię to", wtyczka facebook pokazująca ilość osób które lubią naszą stronę internetową, z możliwością dołączenia do tego grona.

2. Facebook,,lubię to, wtyczka facebook pokazująca ilość osób które lubią naszą stronę internetową, z możliwością dołączenia do tego grona. STRONA GŁÓWNA 1. Logo z hiperłączem do strony głównej serwisu. 2. Facebook,,lubię to", wtyczka facebook pokazująca ilość osób które lubią naszą stronę internetową, z możliwością dołączenia do tego grona.

Bardziej szczegółowo

--------------------------------- Zacznij Zarabiać

--------------------------------- Zacznij Zarabiać NetWork Dostarcza GoDealla.pl GoDealla NetWork --------------------------------- Zacznij Zarabiać na zakupach grupowych na Facebook u Czym jest GoDealla Network? GoDealla.pl to największy polski agregator

Bardziej szczegółowo

Pierwsze kroki z portalem CEGIO.

Pierwsze kroki z portalem CEGIO. Pierwsze kroki z portalem CEGIO. 1. Rejestracja i uzupełnienie kodów odpadów 1.1 Formularz rejestracyjny 1.2 Dodawanie decyzji 1.3 Dodawanie kodów odpadów 1.4 Dodawanie pliku, zakooczenie 2. Dodawanie

Bardziej szczegółowo

Działający siedem dni w tygodniu, przez 24h na dobę sklep internetowy stanie się skutecznym

Działający siedem dni w tygodniu, przez 24h na dobę sklep internetowy stanie się skutecznym Sklepy internetowe Działający siedem dni w tygodniu, przez 24h na dobę sklep internetowy stanie się skutecznym sposobem sprzedaży Twoich produktów - według badań GUS około 33% internautów korzysta z Internetu

Bardziej szczegółowo

GetWeb Twoja firma w Internecie

GetWeb Twoja firma w Internecie GetWeb Twoja firma w Internecie Spis treści: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 Czy wiesz, że możesz wykorzystać Internet w biznesie? Dlaczego akurat strona internetowa? Czym jest strona internetowa dla firmy?

Bardziej szczegółowo

Co umieścić na stronie www, by klienci zostawiali nam swoje adresy email i numery telefonów

Co umieścić na stronie www, by klienci zostawiali nam swoje adresy email i numery telefonów Co umieścić na stronie www, by klienci zostawiali nam swoje adresy email i numery telefonów 5 krytycznych punktów strony www, w których klient decyduje: zostawiam im swój email i numer telefonu, lub zamykam

Bardziej szczegółowo

Paweł Grzech

Paweł Grzech Paweł Grzech www.ebiznesdlakazdego.pl Ważne: Jeśli nie wiesz o czym pisze, wydaje ci się to trudne to bardzo dobrze - nie ma to dzisiaj znaczenia, a wszystkiego dowiesz się w Akademii Milionerów. Z tego

Bardziej szczegółowo

STRONA WWW KARTA PROJEKTU

STRONA WWW KARTA PROJEKTU STRONA WWW KARTA PROJEKTU Aby poznać Twoją wizję przygotowaliśmy kwestionariusz pozwalający zebrać w jednym miejscu podstawowe informacje na temat projektu. Odpowiedz zwięźle na poniższe pytania pomijając

Bardziej szczegółowo

Komunikaty, wydarzenia i artykuły firmowe w Serwisach branżowych xtech.pl

Komunikaty, wydarzenia i artykuły firmowe w Serwisach branżowych xtech.pl Komunikaty, wydarzenia i artykuły firmowe w Serwisach branżowych xtech.pl Spis treści: Użytkownicy Serwisów xtech.pl... 3 Promowanie komunikatów i wydarzeń firmowych... 4 Artykuły... 5 Kontakt:... 6 4

Bardziej szczegółowo

Przewodnik... Tworzenie Landing Page

Przewodnik... Tworzenie Landing Page Przewodnik... Tworzenie Landing Page Spis treści Kreator strony landing page Stwórz stronę Zarządzaj stronami 2 Kreator strony landing page Kreator pozwala stworzyć własną stronę internetową z unikalnym

Bardziej szczegółowo

Budowanie listy Odbiorców

Budowanie listy Odbiorców Budowanie listy Odbiorców W tym przewodniku dowiesz się jak Skutecznie budować listę Odbiorców, korzystając z narzędzi dostępnych w Twoim koncie oraz zarządzać ustawieniami subskrypcji. Budowanie listy

Bardziej szczegółowo

Przewodnik... Budowanie listy Odbiorców

Przewodnik... Budowanie listy Odbiorców Przewodnik... Budowanie listy Odbiorców W tym przewodniku dowiesz się jak Skutecznie budować listę Odbiorców, korzystając z narzędzi dostępnych w Twoim koncie oraz zarządzać ustawieniami subskrypcji. Każda

Bardziej szczegółowo

Czy nauka ogranicza się do szkolnej ławy?

Czy nauka ogranicza się do szkolnej ławy? Czy nauka ogranicza się do szkolnej ławy? Nie! Mam dla Was propozycję. Cześd. Nazywam się Anna Mroczko. Studia w zakresie edukacji wczesnoszkolnej ukooczyłam na Uniwersytecie Śląskim. Jestem nauczycielem

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy program - Szkoła Planowania Biznesu -

Szczegółowy program - Szkoła Planowania Biznesu - Szczegółowy program - Szkoła Planowania Biznesu - Przed seminarium otrzymasz bonusowe narzędzia w mailu: Przegląd najbardziej zyskownych branż i generatorów pomysłów na biznes dzięki temu otrzymasz inspirację

Bardziej szczegółowo

Jak więcej zarabiać poprzez platformę WhitePress.pl

Jak więcej zarabiać poprzez platformę WhitePress.pl Jak więcej zarabiać poprzez platformę WhitePress.pl Informacje dla wydawców portali i blogów 43-300 Bielsko-Biała, ul. Legionów 26/28, tel. 33 470 30 48 43-300 Bielsko-Biała, ul. Legionów 26/28, tel. 33

Bardziej szczegółowo

Wystartuj z Głową Na Karku. Zbuduj Solidne Fundamenty

Wystartuj z Głową Na Karku. Zbuduj Solidne Fundamenty Wystartuj z Głową Na Karku Zbuduj Solidne Fundamenty Witaj w programie Zarabiaj Na Wiedzy Czy masz właściwy sposób myślenia? Czy wierzysz w to co robisz? Czy koncentrujesz się na tym co ważne? Czy masz

Bardziej szczegółowo

stronakultury.pl Numer 1 lider usług dla ośrodków kultury!

stronakultury.pl Numer 1 lider usług dla ośrodków kultury! stronakultury.pl Numer 1 lider usług dla ośrodków kultury! Szanowni Państwo! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług. Jesteśmy

Bardziej szczegółowo

Poradnik. Masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Telefon: 660 411 465 (Mateusz Milewski) lub e-mail: irbb2013@gmail.com

Poradnik. Masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Telefon: 660 411 465 (Mateusz Milewski) lub e-mail: irbb2013@gmail.com Poradnik Wstęp Projekt IRBB (Internetowa reklama branż budowlanych) to pomysł, który powstał na potrzeby reklamy firm, które mają na celu rozpowszechnienie swojej marki wśród zainteresowanych. Pomysł powstał

Bardziej szczegółowo

Blogger opis serwisu

Blogger opis serwisu Blogger opis serwisu Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi

Bardziej szczegółowo

Liczy się tu i teraz!

Liczy się tu i teraz! Liczy się tu i teraz! 1. Musimy kupować, ale nie musimy sprzedawać. 2. Wszyscy chcemy żyć lepiej tzn. mieć więcej wolnego czasu i więcej pieniędzy. 3. Co powoduje, że nasz pomysł jest lepszy niż? a) brak

Bardziej szczegółowo

serwisy WWW portale tematyczne sklepy internetowe pozycjonowanie kampanie Google Adwords e-mail marketing poligrafia roll-up y

serwisy WWW portale tematyczne sklepy internetowe pozycjonowanie kampanie Google Adwords e-mail marketing poligrafia roll-up y serwisy WWW portale tematyczne sklepy internetowe pozycjonowanie kampanie Google Adwords e-mail marketing poligrafia roll-up y Pokaż się tam, gdzie wszyscy szukają w Google! Ponad 90% użytkowników korzysta

Bardziej szczegółowo

SKLEPYTUTAJ platforma handlowa SKLEPYTUTAJ pierwszej prawdziwej wyszukiwarce sklepów w Polsce Targuj się Towar na żądanie bez rejestracji

SKLEPYTUTAJ platforma handlowa SKLEPYTUTAJ pierwszej prawdziwej wyszukiwarce sklepów w Polsce Targuj się Towar na żądanie bez rejestracji Portal SKLEPYTUTAJ to potężna platforma handlowa zapewniająca perfekcyjną komunikację między użytkownikami. Będąc w SKLEPYTUTAJ masz szansę na stały wzrost liczby klientów. Nasza firma oferuje szereg korzyści

Bardziej szczegółowo

Organizator w kilka minut tworzy profesjonalną stronę internetową wydarzenia i rozpoczyna sprzedaż biletów

Organizator w kilka minut tworzy profesjonalną stronę internetową wydarzenia i rozpoczyna sprzedaż biletów Czym jest Evenea? Evenea to elastyczne narzędzie dla organizatorów wszelkiego rodzaju wydarzeń (takich jak konferencje, szkolenia, targi, imprezy rozrywkowe, kulturalne, imprezy korporacyjne i prywatne)

Bardziej szczegółowo

Pakiety podstawowe. Cena: 8750 zł netto

Pakiety podstawowe. Cena: 8750 zł netto Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Powstaliśmy z połączenia wielu doświadczeń zdobytych w różnych dziedzinach marketingu, informatyki oraz finansów, co sprawia, że potrafimy dopasować

Bardziej szczegółowo

Platforma Content Marketingowa. Buduj oglądalność i pozyskuj wartościowe prospekty biznesowe. Dla szybszego rozwoju Twojego biznesu

Platforma Content Marketingowa. Buduj oglądalność i pozyskuj wartościowe prospekty biznesowe. Dla szybszego rozwoju Twojego biznesu Platforma Content Marketingowa Buduj oglądalność i pozyskuj wartościowe prospekty biznesowe Dla szybszego rozwoju Twojego biznesu Dlaczego Content Marketing? Główna różnica pomiędzy tradycyjnymi akcjami

Bardziej szczegółowo

Oferta kompleksowej promocji na portalu Smaki z Polski

Oferta kompleksowej promocji na portalu Smaki z Polski Oferta kompleksowej promocji na portalu Tel. 668 206 470 Tel. 668 206 480 www.smakizpolski.com.pl biuro@smakizpolski.com.pl O nas to innowacyjna firma, która oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu

Bardziej szczegółowo

Jak założyć konto? Co znajdziesz na FWF? Strona Narzędzia Jak dokonać płatności? Lista autorów... 12

Jak założyć konto? Co znajdziesz na FWF? Strona Narzędzia Jak dokonać płatności? Lista autorów... 12 Użytkowniku, chcesz w szybki i przystępny sposób poznać możliwości serwisu FWF? Zapoznaj się instrukcją, z której dowiesz się, jak korzystać z funkcjonalności, które przyczynią się udoskonalenia procesów

Bardziej szczegółowo

Ty i Google. Niezbędnik dla początkującego

Ty i Google. Niezbędnik dla początkującego Ty i Google Niezbędnik dla początkującego Podstawowe usługi... Jedno konto, wszystkie usługi Jeśli założysz konto w serwisie google masz wtedy dostęp do wszystkich jego funkcji, również tych zaawansowanych.

Bardziej szczegółowo

DESIGNER APPLICATION. powered by

DESIGNER APPLICATION. powered by DESIGNER APPLICATION powered by O FIRMIE HiddenData specjalizuje się w technologii dystrybucji treści video w Internecie oraz w budowie złożonych, funkcjonalnych aplikacji internetowych i mobilnych. Budujemy

Bardziej szczegółowo

Pomysł dla właścicieli firm tworzących strony www na:

Pomysł dla właścicieli firm tworzących strony www na: Pomysł dla właścicieli firm tworzących strony www na: zwiększenie zadowolenia klientów zwiększenie lojalności klientów efektywniejszą pracę dodatkowe dochody szybko i bez dodatkowych kosztów Propozycja

Bardziej szczegółowo

OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE

OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE Warszawa, sierpień 2010 r. KLIKNIJ, ABY EDYTOWAĆ STYL OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE O nas Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne od 1991 r. Pracowaliśmy dla niemal 400 Klientów. W tym czasie:

Bardziej szczegółowo

Biznes Z Owocem Noni

Biznes Z Owocem Noni Biznes Z Owocem Noni Nie da się ukryć, że owoc noni jest coraz bardziej znany i doceniany przez coraz większą liczbę ludzi. Prawdą jest również, że coraz więcej firm zajęło się produkcją soku z tego owocu.

Bardziej szczegółowo

FILM - SALON SPRZEDAŻY TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH (A2 / B1 )

FILM - SALON SPRZEDAŻY TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH (A2 / B1 ) FILM - SALON SPRZEDAŻY TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH (A2 / B1 ) Klient: Dzień dobry panu! Pracownik: Dzień dobry! W czym mogę pomóc? Klient: Pierwsza sprawa: jestem Włochem i nie zawsze jestem pewny, czy wszystko

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA JAK ZAROBIĆ W PROSTY SPOSÓB W INTERNECIE 878 PLN BEZ INWESTYCJI I SPRZEDAŻY.

INSTRUKCJA JAK ZAROBIĆ W PROSTY SPOSÓB W INTERNECIE 878 PLN BEZ INWESTYCJI I SPRZEDAŻY. g INSTRUKCJA JAK ZAROBIĆ W PROSTY SPOSÓB W INTERNECIE 878 PLN BEZ INWESTYCJI I SPRZEDAŻY. Jeśli będziesz chcieć, pomogę Ci powtarzać ten, lub lepszy wynik co miesiąc, ale najpierw proszę wykonaj kroki

Bardziej szczegółowo

Jak poruszać się po TwinSpace

Jak poruszać się po TwinSpace Witaj Jak poruszać się po TwinSpace Wskazówki te zostały opracowane z myślą o Nauczycielach Administratorach, którzy są nowi na TwinSpace. Pomogą ci one: - Wejść na TwinSpace - Edytować swój profil - Tworzyć

Bardziej szczegółowo

PROGRAM WARSZTATÓW ROZWOJOWYCH DLA KOBIET PROGRAM WARSZTATÓW ROZWOJOWYCH DLA KOBIET

PROGRAM WARSZTATÓW ROZWOJOWYCH DLA KOBIET PROGRAM WARSZTATÓW ROZWOJOWYCH DLA KOBIET 1 / 1 1 PROGRAM WARSZTATÓW ROZWOJOWYCH DLA KOBIET 2 / 1 1 CZĘŚĆ PIERWSZA: OGARNIJ, CZEGO TY W OGÓLE CHCESZ?! Jaki jest Twój cel? Czy potrafisz sobie odpowiedzieć, czego dokładnie chcesz? Co jest dla Ciebie

Bardziej szczegółowo

INTEGRACJA SARE & Magento. jedyna tak zaawansowana integracja systemu e-marketingowego platformą e-commerce na rynku

INTEGRACJA SARE & Magento. jedyna tak zaawansowana integracja systemu e-marketingowego platformą e-commerce na rynku INTEGRACJA SARE & Magento jedyna tak zaawansowana integracja systemu e-marketingowego platformą e-commerce na rynku Co daje Magento w integracji z SARE? Magento to najbardziej elastyczna platforma e-commerce

Bardziej szczegółowo

wszystko czego potrzebujesz, by sprzedawać online

wszystko czego potrzebujesz, by sprzedawać online wszystko czego potrzebujesz, by sprzedawać online Dlaczego Polacy zakładają sklepy internetowe? 45% Chęć prowadzenia własnego biznesu 25% Bo internet to przyszłość 15% Zapotrzebowanie rynku / "Znalazłem

Bardziej szczegółowo

Platforma Inwestycyjna CARFORFRIEND.DE Jak to działa? tel.

Platforma Inwestycyjna CARFORFRIEND.DE Jak to działa?     tel. Platforma Inwestycyjna CARFORFRIEND.DE Jak to działa? www.carforfriend.pl www.carforfriend.de Dlaczego używane samochody? Rynek używanych samochodów szybko wzrasta. Z jednej strony wręcz nieetycznie drogie

Bardziej szczegółowo

SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE. Bydgoszcz, dnia..2014 r. Usługodawca

SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE. Bydgoszcz, dnia..2014 r. Usługodawca Bydgoszcz, dnia..2014 r. SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE Usługodawca Talem Technologies Sp. z o.o. ul. Cieszkowskiego 22/1; 85-052 Bydgoszcz Tel. 52 366 70 73; Infolinia: 801 080 238 NIP: 967-12-41-356;

Bardziej szczegółowo

Świat Internetu to brutalne miejsce które cały czas ewoluuje

Świat Internetu to brutalne miejsce które cały czas ewoluuje Świat Internetu to brutalne miejsce które cały czas ewoluuje Dobra strona internetowa to podstawa biznesu XXI wieku i Twoja wizytówka w wirtualnym świecie. Obecnie strony internetowe pełnią priorytetową

Bardziej szczegółowo

Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu

Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu Korzystanie z komputera i Internetu wspaniale wspomaga Waszą naukę i może być świetną formą rozrywki, pod warunkiem jednak, że będziecie korzystać z sieci rozważnie

Bardziej szczegółowo

Czyli o co właściwie chodzi i dlaczego warto

Czyli o co właściwie chodzi i dlaczego warto Czyli o co właściwie chodzi i dlaczego warto Pomyśl, z czym Ci się kojarzy wolontariat Zbieranie pieniędzy na słuszny cel (np. dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy albo na renowację zabytków) Pomaganie

Bardziej szczegółowo

Czy warto przygotować kampanię wyborczą w mediach społecznościowych i jak to zrobić?

Czy warto przygotować kampanię wyborczą w mediach społecznościowych i jak to zrobić? Czy warto przygotować kampanię wyborczą w mediach społecznościowych i jak to zrobić? Warsztat, Kongres Kobiet 9.05.2014 Czy social media są potrzebne w kampanii? Z internetu korzysta 61,4% Polaków (18,51

Bardziej szczegółowo

Jeśli nie obce Ci są takie myśli, a nie korzystasz jeszcze z dysków w chmurze, koniecznie przeczytaj dalej.

Jeśli nie obce Ci są takie myśli, a nie korzystasz jeszcze z dysków w chmurze, koniecznie przeczytaj dalej. WYKORZYSTUJ! GOOGLE DRIVE CZYLI DOKUMENTY W CHMURZE. Dysk w chmurze Czy tak trudno wyobrazić sobie, że Twoje dokumenty, które tworzysz i przechowujesz na komputerze w domu czy w biurze mogą ulec przypadkowemu

Bardziej szczegółowo

Jak (NIE) stracić Partnera na własne życzenie prosty poradnik w 3 krokach.

Jak (NIE) stracić Partnera na własne życzenie prosty poradnik w 3 krokach. 1 S t r o n a 2 S t r o n a UWAGA: Raport ten jest całkowicie darmowy. Możesz go rozdawać i udostępniać za darmo, w dowolny sposób oraz w dowolnych ilościach w niezmienionej formie. Copyright by Alterlife.pl

Bardziej szczegółowo

Czym jest. Inbound Marketing?

Czym jest. Inbound Marketing? Czym jest Inbound Marketing? Co to jest Inbound Marketing? Inbound Marketing to skuteczny marketing internetowy służący do promocji biznesu i marki za pośrednictwem Internetu. Jest to strategia marketingowa

Bardziej szczegółowo

nieograniczona możliwość dodawania filmów z 1,5 miliona unikalnych użytkowników dlastudenta miesięcznie integracja profilu z

nieograniczona możliwość dodawania filmów z 1,5 miliona unikalnych użytkowników dlastudenta miesięcznie integracja profilu z nieograniczona możliwość dodawania filmów z 1,5 miliona unikalnych użytkowników dlastudenta miesięcznie integracja profilu z Informator Miejski to swoista interaktywna mapa drogowa. Pomaga odwiedzającym

Bardziej szczegółowo

Jak Zarobić Na Fakcie Własnego Rozwoju I Edukacji. Czyli propozycja, której NIKT jeszcze nie złożył w e-biznesie ani w Polsce ani na świecie.

Jak Zarobić Na Fakcie Własnego Rozwoju I Edukacji. Czyli propozycja, której NIKT jeszcze nie złożył w e-biznesie ani w Polsce ani na świecie. Jak Zarobić Na Fakcie Własnego Rozwoju I Edukacji Czyli propozycja, której NIKT jeszcze nie złożył w e-biznesie ani w Polsce ani na świecie. Przede wszystkim dziękuję Ci, że chciałeś zapoznać się z moją

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Targetmarketing.pl to serwis, w którym w prosty i szybki sposób można kupić marketingową bazę danych, stworzyć własną kampanię e-mailingową oraz pozyskać

Bardziej szczegółowo

darmowe zdjęcia - allegro.pl

darmowe zdjęcia - allegro.pl darmowe zdjęcia - allegro.pl 1 Darmowe zdjęcia w Twoich aukcjach allegro? Tak to możliwe. Wielu sprzedających robi to od dawna i wbrew pozorom jest to bardzo proste. Serwis allegro oczywiście umożliwia

Bardziej szczegółowo

Chcesz mieć profesjonalny Blog w swojej kancelarii ale:

Chcesz mieć profesjonalny Blog w swojej kancelarii ale: lex.blog Chcesz mieć profesjonalny Blog w swojej kancelarii ale: - nie masz czasu, - wiedzy i doświadczenia w promocji biznesu prawniczego, - nie masz czasu ani ochoty na naukę obsługi tego narzędzia,

Bardziej szczegółowo

OFERTA PERFORMANCE MARKETINGU. KERRIS performance - Efektywność ponad wszystko

OFERTA PERFORMANCE MARKETINGU. KERRIS performance - Efektywność ponad wszystko OFERTA PERFORMANCE MARKETINGU KERRIS performance - Efektywność ponad wszystko O nas 2 1 2 Efektywność ponad W skrócie: wszystko Nie uznajemy kompromisów i nie zadowalamy się średnimi wynikami. Naszym celem

Bardziej szczegółowo

Kim jesteśmy, co oferujemy?

Kim jesteśmy, co oferujemy? Kim jesteśmy, co oferujemy? Dual system to firma zajmująca się szeroko rozumianą reklamą oraz marketingiem. Wykonujemy materiały reklamowe zarówno w klasycznej formie drukowanej (np.: wizytówki, ulotki,

Bardziej szczegółowo

CZYM JEST ZDOBYWANIE KLIENTÓW?

CZYM JEST ZDOBYWANIE KLIENTÓW? Marketing w internecie może czasami wydawać się zadaniem niemożliwym do wykonania. Marketing emailowy jest stosunkowo prostym, ale za to niewiarygodnie skutecznym kanałem według Direct Marketing Association,

Bardziej szczegółowo

Kosmicznie skuteczny. e-mail i sms marketing

Kosmicznie skuteczny. e-mail i sms marketing Kosmicznie skuteczny e-mail i sms marketing e-mail marketing Jedną z najskuteczniejszych metod zwiększenia sprzedaży w Twoim sklepie internetowym jest e-mail marketing. Warto korzystać z tego kanału marketingowego.

Bardziej szczegółowo