Intuicyjny. Elastyczny. Po prostu działa.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Intuicyjny. Elastyczny. Po prostu działa."

Transkrypt

1 Intuicyjny. Elastyczny. Po prostu działa.

2 2 Clay firmy SALTO Clay firmy SALTO Clay firmy SALTO jest prostym, bezpiecznym, bezprzewodowym, opartym na chmurze rozwiązaniem dla systemów zamykających, przeznaczonym dla małych i średnich przedsiębiorstw. Rewolucyjny po względem projektu, walorów użytkowych i właściwości. Clay to oparte na chmurze rozwiązanie dla elektronicznego systemu zamykającego przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), które znacznie zwiększa elastyczność użytkowników w zakresie zarządzania dostępem. Raportowanie w czasie rzeczywistym do aplikacji Clay łączy kontrolę i wygodę, dzięki kombinacji intuicyjnej platformy programowej z wysokiej jakości, dobrze zaprojektowanym sprzętem, który można łatwo i szybko zainstalować. A wszystko to na podstawie przyjaznego dla użytkownika modelu płatności za wykorzystanie. Jest to przełomowy produkt oferujący MŚP bezprzewodową, elektroniczną kontrolę dostępu, zapewniający bez porównania lepszą funkcjonalność i sprawność niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań mechanicznych, uwzględniający elastyczny system zarządzania, który nie wymaga instalacji oprogramowania ani ponoszenia kosztów w pełni okablowanego produktu elektronicznego.

3 ClayIQ Serce Clay 3G Bezprzewodowy Aplikacja Clay Zarządzaj Clay z każdego miejsca Brelok Clay Znacznik RFID Zamek do drzwi Clay Bez przewodów Natychmiastowa kontrola dostępu. Z każdego miejsca. Naprawdę bezprzewodowy.

4 4 Clay firmy SALTO Clay jest prostym, bezprzewodowym, opartym na chmurze rozwiązaniem dla systemów zamykających

5 ClayIQ Zamek do drzwi Clay Bębenek Clay Brelok Clay Repeater sygnału Clay My-Clay.com Aplikacja Clay

6 6 Clay firmy SALTO ClayIQ Serce Clay Plug and Clay ClayIQ zupełnie sam znajduje drogę do chmury. 2 śruby, gniazdko zasilające i gotowe. Element centralny Zawsze pasuje Wspornik ClayIQ dostosowuje się do danych warunków otoczenia. Można go zamontować poziomo lub pionowo, zależnie od sytuacji. ClayIQ ma serce Aby dać znać, że wszystko świetnie działa, ClayIQ wyświetla co 5 minut zielone światełko LED.

7 Łączy się z... ClayIQ stanowi centrum wszechświata Clay. Łączy Twoje zamki bezprzewodowe z chmurą My- Clay. Zamontuj ClayIQ za pomocą dołączonego wspornika montażowego, podłącz go do zasilania i aktywuj na swoim koncie My-Clay. Łączność ClayIQ nie wykorzystuje WiFi, ale samodzielnie zarządza łącznością z internetem. Co do zasady wszędzie, gdzie można zadzwonić z telefonu komórkowego, można zainstalować ClayIQ. Maksymalna odległość do zamków i bębenków Clay wynosi 10 metrów, ale jeśli wymagana jest większa odległość, repeatery sygnału Clay umożliwiają zwiększenie tego dystansu do 55 metrów. Odległe lokalizacje Jeżeli posiadasz pojedyncze drzwi w odległej lokalizacji, ClayIQ jest świetnym sposobem na uniknięcie dużych inwestycji. Dodaj kolejny ClayIQ do swojego konta i zarządzaj tymi pojedynczymi drzwiami w sposób w pełni zintegrowany poprzez konto My-Clay. Bez dodatkowych kosztów Wszystkie koszty połączenia ClayIQ są pokrywane w ramach wybranego planu abonamentowego. Bez niespodzianek, zupełnie uczciwie i masz wszystko pod kontrolą.

8 8 Clay firmy SALTO Zamek do drzwi Clay Bez przewodów Jakość SALTO Zamki do drzwi Clay pasują do każdych drzwi, ich instalacja nie wymaga wiercenia i są w pełni bezprzewodowe. Zamki są dostępne w różnych wzorach wykończeń i z kilkoma różnymi zestawami klamek w celu jak najlepszego dostosowania do wzornictwa budynku.

9 Rozmiary Zamek do drzwi Clay został specjalnie zaprojektowany, aby pasował do europejskich i skandynawskich profili drzwiowych, nawet do drzwi z ościeżnicami o wąskim profilu. Współpracuje z ogromną większością europejskich, skandynawskich i szwajcarskich zamków wpuszczanych i bębenkowych. Zamek do drzwi Clay jest zgodny z klasą IP55, więc może być stosowany po zewnętrznej stronie drzwi. Łączy się z... Jakość SALTO Clay szczyci się pracą na sprzęcie firmy SALTO Systems. SALTO jest wybraną opcją kontroli dostępu w ponad drzwi, w ponad projektów, w ponad 90 krajach. Wykończenia SALTO oferuje szeroką gamę wykończeń do wyboru, w tym powłokę PVD i kolory RAL. Opcjonalnie może być uwzględniona technologia BioCote, nadająca produktom ciągłą, zintegrowaną ochronę mikrobiologiczną, pomagającą w 99,99% zapobiegać rozwojowi drobnoustrojów, w tym bakterii znajdujących się na powierzchni i pleśni. Żywotność baterii Baterie w zamku do drzwi Clay wystarczają na otwarć. To mniej więcej 55 razy dziennie przez 2 lata! A kiedy zaczną się wyczerpywać, My-Clay zaraz Cię o tym poinformuje za pośrednictwem wiadomości SMS, lub Push. Natychmiastowe powiadamianie Zamki do drzwi Clay są interaktywne. Czujniki w zamku wykrywają, czy drzwi są pozostawione otwarte lub, co gorsza, gdy są otwierane bez ważnego upoważnienia. My- Clay.com pozwala Ci zdecydować, kto będzie otrzymywać określone powiadomienia. Zawsze bezpieczne wyjście Bez obaw, choć zamek do drzwi Clay jest elektroniczny, zawsze umożliwia swobodne wyjście z wewnątrz. Nazywamy to funkcją przeciwpaniczną.

10 10 Clay firmy SALTO Bębenek Clay Mały, szybki, prosty Jakość SALTO Instalowany w 5 minut Bębenki Clay instaluje się tak szybko, że pełny montaż bębenka Clay + ClayIQ może zostać ukończony w 15 minut. To się nazywa prosty montaż! W pełni odporny na warunki atmosferyczne Bębenki Clay spełniają wymagania klasy ochrony IP56, co oznacza, że na ich sprawność nie wpływają temperatury od -20 C do +65 C, pył ani deszcz. Żywotność baterii Baterie w bębenku Clay wystarczają na otwarć. To mniej więcej 55 razy dziennie przez 2 lata! A kiedy zaczną się wyczerpywać, My-Clay zaraz Cię o tym poinformuje za pośrednictwem wiadomości SMS, lub Push.

11 Elektroniczne bębenki Clay mają kompaktowe rozmiary, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do niemal dowolnego rodzaju drzwi, w których dopasowanie konwencjonalnego elektronicznego zestawu klamkowego nie jest możliwe lub konieczne. Łączy się z... Rozmiary Bębenek Clay jest dostępny do dowolnego rodzaju drzwi, w tym drzwi o wąskich ościeżnicach. Obsługiwane są wszystkie zamki, w tym wpuszczane, skrzynkowe lub kłódki, z możliwością wyboru różnych profili krzywki i bębenka: profil europejski, brytyjski owalny i australijski owalny. Wszystkie modele są dostępne w wersjach podwójnych i połówkowych. Jakość SALTO Clay szczyci się pracą na sprzęcie firmy SALTO Systems. SALTO jest wybraną opcją kontroli dostępu w ponad drzwi, w ponad projektów, w ponad 90 krajach. W ciągu 10 lat firma SALTO Systems stała się światowym liderem rynku bezprzewodowych rozwiązań do kontroli dostępu. Więcej informacji znajduje się na stronie Wykończenia Dostępne w 5 różnych wykończeniach: satynowy chrom, polerowany chrom, PVD, polerowany mosiądz, satynowy mosiądz PVD, BioCote. Dostępna jest funkcja przeciwpaniczna. Duże bezpieczeństwo dzięki wysokiej odporności i wzmocnionej ochronie przed przewierceniem. Zwiększenie bezpieczeństwa i poprawa estetyki dzięki ukrytym śrubom mocującym. Bębenki mogą być numerowane. Zgodne z SKG***.

12 12 Clay firmy SALTO Brelok Clay Poznaj swój nowy klucz Dodawanie breloków Aby dodawać breloki, po prostu wybierasz jedne ze swoich drzwi i używasz zabezpieczonego 2-minutowego okienka, aby przypisać je do zamka. Po dodaniu są Twoje na zawsze! Blokowanie breloków Jeżeli ktoś utracił breloki lub ich nie zwrócił, po prostu blokujesz je za pomocą My-Clay. Blokowanie przebiega w czasie rzeczywistym bez jakichkolwiek opóźnień, a jeśli chcesz odzyskać brelok, po prostu go odblokowujesz. 1 brelok, ale 5 kolorów Nikt nie jest taki sam i Clay to rozumie. Dlatego też brelok Clay będzie dostępny w 5 kolorach: szarym, białym i w 3 odcieniach zieleni! RFID w środku

13 Bez baterii Brelok Clay jest urządzeniem pasywnym, co oznacza, że nie zawiera baterii. Energia potrzebna do komunikacji pochodzi z zamka do drzwi/bębenka Clay, więc brelok Clay nigdy się nie rozładuje. Wygląd Projektując Clay, zauważyliśmy, że wiele breloków jest, powiedzmy, trochę nudnych. Postanowiliśmy, że brelok Clay będzie ładnym przedmiotem, który przypadnie Ci do gustu dzięki 5 kolorom. Bezpieczeństwo Możesz dodać dowolny brelok Clay do swojego systemu. Jednak kiedy zostanie już dodany, będzie działać tylko na drzwiach, na których chcesz, żeby działał. Użyta technologia RFID jest taka sama, jak w wielu zastosowaniach rządowych i wojskowych, i wykorzystuje algorytm AES. Łączy się z... Brelok Clay jest najmniejszym elementem rodziny Clay, ale charakteryzuje się dużym bezpieczeństwem i ładnym wyglądem. Wnętrze breloka przechowuje najbezpieczniejszy dostępny na rynku czip RFID, aby uniemożliwić duplikację identyfikatora breloka.

14 14 Clay firmy SALTO Repeater sygnału Clay Zwiększone możliwości Zwiększ zasięg 1,2 lub trzy Dodaj maksymalnie trzy repeatery sygnału między zamkiem a ClayIQ. Obejmą zasięgiem całkiem spore biuro! Bez konfiguracji Jak każdy komponent w systemie Clay, repeater sygnału nie wymaga konfiguracji ani ustawień. Działa natychmiast po włączeniu. Przeprowadzka biura? Jeżeli kiedyś przeniesiesz swoje biuro, a Twój ClayIQ i zamki Clay znajdą się trochę dalej od siebie, po prostu dodaj repeater sygnału i gotowe.

15 Repeater sygnałów Clay umożliwia zwiększenie odległości między ClayIQ a zamkami. ClayIQ i zamki mogą być oddalone od siebie o 1-10 metrów, ale za każdym razem, kiedy dodasz repeater sygnału, zwiększasz ten dystans o 15 metrów. Możesz dodać 3 repeatery sygnału między ClayIQ a zamkiem, co oznacza, że maksymalna odległość między drzwiami a ClayIQ może zwiększyć się do 55 metrów. Bezprzewodowy Kod aktywacji LED Tak jak wszystkie komponenty w Aby zagwarantować, że to Ty dodajesz Repeater sygnału Clay jest Łączy się z... instalacji Clay, repeater sygnału wyposażony w takie repeater sygnału Clay, wprowadzasz samo intuicyjne Clay jest w pełni swój kod aktywacji w powiadomienie bezprzewodowy. My-Clay.com. Clay LED, jak ClayIQ. Repeater sygnału wysyła do Ciebie Oznacza to, że Clay jest dostarczany wiadomość SMS, oprócz komunikatu w zestawie z a jeśli wszystko się My-Clay o dobrym zasilaczem Clay. Po zgadza, repeater funkcjonowaniu prostu włącz go i już. sygnału Clay jest na systemu Clay zawsze podłączony poinformuje Cię do Twojego konta. również wizualne powiadomienie na samym urządzeniu.

16 16 Clay firmy SALTO My-Clay.com Zarządzanie zamkami w chmurze Brak instalacji oprogramowania, skalowanie do dowolnego urządzenia, bezpieczne logowanie, intuicyjny układ graficzny My-Clay.com ma wszystko, czego możesz oczekiwać od nowoczesnego rozwiązania opartego na chmurze. Bezproblemowo zarządzaj zamkami, ludźmi, powiadomieniami i prawami dostępu. Bezpieczeństwo Clay rozumie znaczenie bezpieczeństwa. Dlatego we wszystkich naszych komponentach uwzględniliśmy najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa, a co ważniejsze: stale je aktualizujemy. Nie zawsze jest to widoczne, ale zawsze prawdziwe. Otwieranie zdalne Jedną z efektownych, ale naprawdę funkcjonalnych cech Clay jest zdalne otwieranie drzwi za pomocą bezpiecznej technologii haseł jednorazowych. Możesz nie korzystać z niej na co dzień, ale docenisz ją, kiedy będzie Ci potrzebna. Dowolne urządzenie, dowolna platforma System My-Clay.com został tak opracowany, aby obsługiwał wszystkie najnowsze przeglądarki, urządzenia i systemy operacyjne. Począwszy od ios do Windows, od laptopa do Ipada.

17 Na kanapie W biurze Tablica wskaźników My-Clay.com zawsze podaje aktualne informacje i umożliwia zdalne zarządzanie wszystkimi komponentami Clay poprzez tablicę wskaźników. Jest tam wszystko: status drzwi, ostatnie wpisy i zdarzenia, alarmy oraz możliwość zdalnego otwierania i zamykania drzwi. Prawa dostępu, kto, gdzie, kiedy... Czymś, czego nie potrafi zrobić żaden konwencjonalny klucz, jest zmiana prawa dostępu na bieżąco. My-Clay.com daje Ci możliwość indywidualnego określania, kto wchodzi, gdzie i kiedy. A jeśli chcesz to zmienić, po prostu logujesz się, wprowadzasz zmiany i gotowe. Nie jest wymagana żadna aktualizacja breloka Clay lub zamka do drzwi Clay. Czy Twój obecny zamek kiedykolwiek oferował taką możliwość? Powiadamianie My-Clay.com oferuje centrum powiadamiania umożliwiające samodzielną konfigurację wiadomości. Na przykład: kto i kiedy wszedł lub wiadomość z informacją, że drzwi są pozostawione otwarte. Ponadto każde powiadomienie może mieć swoich własnych odbiorców i 3 typy urządzeń odbiorczych: wiadomości , SMS i Push. Łączy się z...

18 18 Clay firmy SALTO Z każdego miejsca Aplikacja Clay Zarządzaj Clay z każdego miejsca

19 Aplikacja Clay, dostępna na telefony z systemem IOS, Android i Windows, umożliwia zarządzania systemem Clay z każdego miejsca. Oferuje te funkcje, które pragniesz wykonywać kiedykolwiek i gdziekolwiek. Blokowanie breloków Jeżeli ktoś utracił breloki lub ich nie zwrócił, po prostu blokujesz je za pomocą aplikacji Clay. Blokowanie przebiega w czasie rzeczywistym bez jakichkolwiek opóźnień, a jeśli chcesz odzyskać brelok, po prostu go odblokowujesz. Zamykanie drzwi Możesz ustawić drzwi Clay w tzw. trybie biurowym; oznacza to, że w pewnych godzinach zamki drzwi są zawsze otwarte. Ale kiedy wyjdziesz i nie masz pewności, czy drzwi pracują już poza trybem biurowym, nie musisz się martwić zbyt długo. Użyj funkcji Przywróć normalne ustawienia w aplikacji Clay, która natychmiast zamyka zamki wszystkich drzwi. Otwieranie zdalne Jedną z efektownych, ale naprawdę funkcjonalnych cech aplikacji Clay jest zdalne otwieranie drzwi za pomocą bezpiecznej technologii haseł jednorazowych. Możesz nie korzystać z niej na co dzień, ale docenisz ją, kiedy będzie Ci potrzebna. Pobierz aplikację Clay Dostępna na wszystkie główne platformy mobilne. Łączy się z...

20 20 Clay firmy SALTO A teraz będziesz naprawdę przekonany Aby pokazać Ci łatwość instalacji i najpopularniejsze funkcje Clay, nakręciliśmy 2-minutowy film. Zeskanuj kod QR urządzeniem mobilnym i obejrzyj go! KEEP IT CLOSE! CLAY

21

22 22 Clay firmy SALTO Intuicyjny. Elastyczny. Po prostu działa.

23 Siedziba główna Clay Kraanspoor 48, 1033 SE Amsterdam Przedstawiciele handlowi Siedziba główna SALTO Systems, Hiszpania Oiartzun, Hiszpania Tel SALTO Systems, UK Holywell Business Park, Southam, UK Tel SALTO Systems, USA Atlanta GA, USA Tel. +1 (770) SALTO Systems, Azja Singapur Tel SALTO Systems, Australia Waterloo - Sydney, Australia Tel SALTO Systems, Australia Melbourne, Australia Tel com SALTO Systems, Kanada Notre-Dame-de-L lle-perrot, Kanada Tel. +1 (514) SALTO Systems, Niemcy Gevelsberg, Niemcy Tel. +49 (0) 2332/ SALTO Systems, Meksyk Cancún, Meksyk Tel. +52 (998) SALTO Systems, Bliski Wschód Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie Tel SALTO Systems, Holandia Amsterdam, Holandia Tel SALTO Systems, Dania Kalundborg, Dania Tel SALTO Systems, Norwegia Oslo, Norwegia Tel SALTO Systems, Finlandia Vantaa, Finlandia Tel SALTO Portugalia Porto, Portugalia Tel EVVASALTO ACCES AB Huddinge, Szwecja Tel. +46 (0) SALTO Systems, Francja Nanterre, Francja Tel. +33 (0) SALTO Systems, Włochy Bolonia, Włochy Tel SALTO Systems, Szwajcaria Eschlikon, Szwajcaria Tel SALTO Systems, Polska Warszawa, Polska Tel SALTO Systems, Słowacja Bratysława, Słowacja Tel SALTO Systems, Czechy Praga, Czechy Tel. Tel

24 Clay Solutions B.V. lipiec 2013 r. HIW-NL-CLAY-11-13

katalog JUŻ DOSTĘPNE

katalog JUŻ DOSTĘPNE katalog JUŻ DOSTĘPNE Jedna karta jedna technologia nieograniczone możliwości Przedstawiamy system zbliżeniowy XS4, nowe podejście do kontroli dostępu, dzięki któremu z łatwością WSKOCZYSZ na kolejny poziom,

Bardziej szczegółowo

DUŻO WIĘCEJ NIŻ ZAMEK DO POKOJU HOTELOWEGO

DUŻO WIĘCEJ NIŻ ZAMEK DO POKOJU HOTELOWEGO SALTO W SEKTORZE HOTELOWYM DUŻO WIĘCEJ NIŻ ZAMEK DO POKOJU HOTELOWEGO Głównym celem hotelowego systemu zabezpieczeń jest zapewnienie wygodnego, bezpiecznego i spokojnego pobytu gości. Przedstawiamy systemy

Bardziej szczegółowo

Najbardziej inteligentny system bezpieczenstwa na swiecie. Nedap Security Management

Najbardziej inteligentny system bezpieczenstwa na swiecie. Nedap Security Management Najbardziej inteligentny system bezpieczenstwa na swiecie. Nedap Security Management Czas zburzyć mury. Zdarza się, że cała branża uznaje pewne długotrwałe problemy za nierozwiązywalne. Jednakże, aby całkowicie

Bardziej szczegółowo

Jak stworzyć system automatyki budynkowej w oparciu o produkty Mobotix?

Jak stworzyć system automatyki budynkowej w oparciu o produkty Mobotix? Jak stworzyć system automatyki budynkowej w oparciu o produkty Mobotix? Wideodomofon T25 Główny moduł Lepszy widok. Większe bezpieczeństwo Wideodomofon IP T25 to początek nowej linii produktów firmy Mobotix

Bardziej szczegółowo

Inteligentne przechowywanie.

Inteligentne przechowywanie. Inteligentne przechowywanie. Zarządzanie kluczami i wartościowymi przedmiotami. 2 3 4 Inteligentne przechowywanie od 1979 roku. Całkowita kontrola Pełna elastyczność Łatwość obsługi Branże 6 Jak wiele

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania do budowy inteligentnego domu

Rozwiązania do budowy inteligentnego domu Zautomatyzuj i dostosuj pracę urządzeń do swoich upodobań Dowiedz się, ile energii zużywają domowe urządzenia Bezprzewodowo przesyłaj muzykę ze smartfonów i tabletów Stale monitoruj swój dom, nawet kiedy

Bardziej szczegółowo

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł Przemysł Design with CONFIDENCE EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS Przemysł Twój partner w aplikacjach i systemach przemysłowych Wiodące marki, doświadczenie, wsparcie Pentair Equipment Protection Pentair

Bardziej szczegółowo

System identyfikacji dalekiego zasięgu

System identyfikacji dalekiego zasięgu System identyfikacji dalekiego zasięgu Numer 1 w światowej identyfikacji dalekiego zasięgu deister electronic jest uznawany za wiodącą firmę RFID (Radio Frequency Identification) wprowadzającą innowacyjne

Bardziej szczegółowo

Automatyka. System INTELYO

Automatyka. System INTELYO Automatyka System INTELYO Konfiguracja on-line zamiast programowania Motywacja W dziedzinie automatyki budynkowej przyjęło się, że oprogramowanie pisane jest przez producenta urządzeń. Z naszego punktu

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów 2015/16

Katalog produktów 2015/16 Katalog produktów 2015/16 Wersja polska Przegląd produktów 2015 Wydanie 04/2015 AG Böblinger Straße 76 71065 Sindelfingen Niemcy Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w niniejszym katalogu znalazł się jak

Bardziej szczegółowo

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Corporation Wrzesień 2006 Informacja zawarta w tym dokumencie reprezentuje obecny pogląd Microsoft Corporation na sprawy poddane dyskusji od

Bardziej szczegółowo

Unified Communications

Unified Communications Unified Communications 1 Spis treści Komunikaty zintegrowane Robert Jesionek Polski rynek otwarty na rozwiązania zunifikowanej komunikacji Barbara Mejssner Na czym polega koncepcja Unified Communications?

Bardziej szczegółowo

Kaba exos 9300. To strzał w dziesiątkę w Kontroli Dostępu

Kaba exos 9300. To strzał w dziesiątkę w Kontroli Dostępu Kaba exos 9300 To strzał w dziesiątkę w Kontroli Dostępu Wszechstronne rozwiązania Kaba stanowi fundament rozwiązań organizacyjnych Kaba - Twój niezawodny partner Czy szukasz eksperta, który spełni Twoje

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu. Connect Better. Do More.

Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu. Connect Better. Do More. Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu Connect Better. Do More. LG-Ericsson jest południowokoreańskim producentem wysokiej klasy urządzeń telekomunikacyjnych i informatycznych dla Operatorów Telekomunikacyjnych

Bardziej szczegółowo

Zaprojektowane z myślą o długoletniej eksploatacji Profesjonalny zapis i zarządzanie sygnałem wizyjnym

Zaprojektowane z myślą o długoletniej eksploatacji Profesjonalny zapis i zarządzanie sygnałem wizyjnym Zaprojektowane z myślą o długoletniej eksploatacji Profesjonalny zapis i zarządzanie sygnałem wizyjnym 2 Bosch Recording Solutions Wysokiej jakości rozwiązania dla każdego Skorzystaj z bogatej oferty systemów

Bardziej szczegółowo

Akcesoria do zarządzania UPS'em i zasilaniem oraz produkty do szaf 19"

Akcesoria do zarządzania UPS'em i zasilaniem oraz produkty do szaf 19 TM Legendary Reliability Akcesoria do zarządzania UPS'em i zasilaniem oraz produkty do szaf 19" Dodatkowe akcesoria firmy APC zwiększają dostępność systemów oraz zarządzanie zasilaczem UPS w celu ochrony

Bardziej szczegółowo

Moeller dołącza do Eaton. Wyłączniki taryfowe Z-TS. Nowe możliwości montażowe rozdzielnic Profi + Xcomfort nowe elementy w systemie

Moeller dołącza do Eaton. Wyłączniki taryfowe Z-TS. Nowe możliwości montażowe rozdzielnic Profi + Xcomfort nowe elementy w systemie 01 2010 Moeller dołącza do Eaton strona 2 Wyłączniki taryfowe Z-TS Nowe możliwości montażowe rozdzielnic Profi + strona 6 strona 8 Xcomfort nowe elementy w systemie strona 3 Szafki natynkowe BC-A estetyczne

Bardziej szczegółowo

JABRA: ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU EFEKTYWNA I SWOBODNA KOMUNIKACJA

JABRA: ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU EFEKTYWNA I SWOBODNA KOMUNIKACJA JABRA: ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU EFEKTYWNA I SWOBODNA KOMUNIKACJA YOU RE ON JESTEŚ W KONTAKCIE Komunikowanie ludzi to zaledwie początek. Od momentu, gdy stworzyliśmy nasz pierwszy zestaw słuchawkowy, łączyliśmy

Bardziej szczegółowo

JABRA: ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU 2013 EFEKTYWNA I SWOBODNA KOMUNIKACJA

JABRA: ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU 2013 EFEKTYWNA I SWOBODNA KOMUNIKACJA JABRA: ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU 203 EFEKTYWNA I SWOBODNA KOMUNIKACJA SPIS TREŚCI YOU RE ON JESTEŚ W KONTAKCIE Komunikowanie ludzi to zaledwie początek. Od momentu, gdy stworzyliśmy nasz pierwszy zestaw

Bardziej szczegółowo

tec News25 Integrated Industry Jak produkty będą sterować produkcją w przyszłości. Robert Harting "To sprawa umysłu"

tec News25 Integrated Industry Jak produkty będą sterować produkcją w przyszłości. Robert Harting To sprawa umysłu tec News25 HARTING's Technology Newsletter Artykuł gościnny: Prof. Dr. Nils Aschenbruck Bezpieczeństwo i ochrona w Industry 4.0 Wywiad: Robert Harting "To sprawa umysłu" Artykuł gościnny: Stefan Hoppe

Bardziej szczegółowo

bezpiecz e. Z nami drzwi są Program produktów KFV: niezawodny, komfortowy, uniwersalny.

bezpiecz e. Z nami drzwi są Program produktów KFV: niezawodny, komfortowy, uniwersalny. Z nami drzwi są bezpiecz e. Program produktów KFV: niezawodny, komfortowy, uniwersalny. OKUCIA OKIENNE OKUCIA DO DRZWI OKUCIA DO DRZWI PRZESUWNYCH TECHNIKA WIETRZENIA AUTOMATYKA OKUCIA DO DRZWI 2 W ten

Bardziej szczegółowo

JABRA: ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU 2013 EFEKTYWNA I SWOBODNA KOMUNIKACJA

JABRA: ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU 2013 EFEKTYWNA I SWOBODNA KOMUNIKACJA JABRA: ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU 2013 EFEKTYWNA I SWOBODNA KOMUNIKACJA YOU RE ON JESTEŚ W KONTAKCIE Komunikowanie ludzi to zaledwie początek. Od momentu, gdy stworzyliśmy nasz pierwszy zestaw słuchawkowy,

Bardziej szczegółowo

Sieciowa platforma komunikacyjna. Każde połączenie ma znaczenie. KX-NCP500 oraz KX-NCP1000 Rozwiązanie kompleksowej komunikacji

Sieciowa platforma komunikacyjna. Każde połączenie ma znaczenie. KX-NCP500 oraz KX-NCP1000 Rozwiązanie kompleksowej komunikacji Sieciowa platforma komunikacyjna KX-NCP500 oraz KX-NCP1000 Rozwiązanie kompleksowej komunikacji Sieciowe platformy komunikacyjne są zaawansowanymi rozwiązaniami komunikacyjnymi, opracowanymi w celu zapewnienia

Bardziej szczegółowo

1. INFORMACJE NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA I OBSŁUGI...3. 2. KRÓTKO O netclone+...4 3. ELEMENTY ZESTAWU...6 4. SKRÓCONA INSTRUKCJA INSTALACJI...

1. INFORMACJE NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA I OBSŁUGI...3. 2. KRÓTKO O netclone+...4 3. ELEMENTY ZESTAWU...6 4. SKRÓCONA INSTRUKCJA INSTALACJI... SPIS TREŚCI 1. INFORMACJE NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA I OBSŁUGI...3 2. KRÓTKO O netclone+...4 3. ELEMENTY ZESTAWU...6 4. SKRÓCONA INSTRUKCJA INSTALACJI...7 5. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT FUNKCJONOWANIA

Bardziej szczegółowo

Informacja. HiPath 3000/5000 V8. Innowacyjny system komunikacyjny dla przedsiębiorstw średniej wielkości. Communication for the open minded

Informacja. HiPath 3000/5000 V8. Innowacyjny system komunikacyjny dla przedsiębiorstw średniej wielkości. Communication for the open minded Informacja HiPath 3000/5000 V8 Innowacyjny system komunikacyjny dla przedsiębiorstw średniej wielkości Communication for the open minded Siemens Enterprise Communications www.siemens-enterprise.com s HiPath

Bardziej szczegółowo

Zaprojektowane z myślą o długoletniej eksploatacji Profesjonalny zapis i zarządzanie obrazem

Zaprojektowane z myślą o długoletniej eksploatacji Profesjonalny zapis i zarządzanie obrazem Zaprojektowane z myślą o długoletniej eksploatacji Profesjonalny zapis i zarządzanie obrazem 2 Systemy zapisu Bosch Wysokiej jakości rozwiązania dla każdego Skorzystaj z bogatej oferty systemów zapisu

Bardziej szczegółowo

PCD3 Wide Area Controller

PCD3 Wide Area Controller BIULETYN INFORMACYJNY FIRMY SABUR ISSN 1898-522X www.sabur.com.pl nr1[43]/2009 PCD3 Wide Area Controller str. 5 Nowy, kompaktowy sterownik PCD3 z komunikacją GSM/GPRS Ekonomiczny system zdalnego odczytu

Bardziej szczegółowo

Szeroka perspektywa. IP PBX Server Proxima

Szeroka perspektywa. IP PBX Server Proxima Szeroka perspektywa IP PBX Server Proxima Zobacz, jak wiele możesz Proxima Szeroka perspektywa IP PBX Server Proxima jako centrum systemu teleinformatycznego IP PBX Server Proxima powstał w odpowiedzi

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI myphone Q-Smart

INSTRUKCJA OBSŁUGI myphone Q-Smart INSTRUKCJA OBSŁUGI myphone Q-Smart Instrukcja dotyczy różnych wersji kolorystycznych urządzenia. Instrukcja w języku polskim. www.myphone.pl - 1 - Dziękujemy za wybranie urządzenia firmy myphone. Niniejsza

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi aplikacji Opero Backup

Instrukcja obsługi aplikacji Opero Backup Instrukcja obsługi aplikacji Opero Backup OPERO Sp. z o.o. Herberta 3 66-400 Gorzów Wlkp. NIP: 5993066603 Telefon: +48 61 622 26 78 Fax: +48 95 72 77 012 Email: biuro@opero.pl Spis treści 1Wstęp...4 1.1Manual...4

Bardziej szczegółowo