KAMPANIE MAJĄCE GENEZĘ W DZIAŁANIACH

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KAMPANIE MAJĄCE GENEZĘ W DZIAŁANIACH"

Transkrypt

1 FROM PR + KAMPANIE MAJĄCE GENEZĘ W DZIAŁANIACH PR PUNKT WYJŚCIA Wyróżnienie się na tle konkurencji budujemy także poprzez maksymalnie spójną kampanię. Wierzymy, że silniejszy przekaz jest możliwy gdy działania PR zostaną wzmocnione o przemyślaną komunikację wizualną. Świadome kreowanie swojego wizerunku na poziomie słownym jak i wizualnym, gwarantuje jeszcze większą widoczność marki Klienta na tle konkurencji. NASZE ROZWIĄZANIA Wiedza o naszym Kliencie i rozumienie jego potrzeb jest doskonałym punktem wyjścia do nawiązania długofalowej współpracy. Zakres odpowiedzialności który często obejmował jedynie obsługę PR, wielokrotnie przeradzał się w opracowywanie pełnego, także graficznego, wizerunku powierzonych nam marek.

2 CASE AVTECH Spółka powstała w maju 2009 roku na skutek przejęcia zorganizowanej części przedsiębiorstwa z dawnej spółki Avtech LTD. Avtech posiada ponad 30-letnią historię biznesową i razem z profesjonalnym zarządem, posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży lotniczej i prowadzeniu tego rodzaju biznesu jest idealnie przystosowana do dalszego rozwoju i wykorzystania szans, które się przed nią pojawiają. AAEL dysponuje stacją obsługi technicznej oraz posiada uprawnienia do przeprowadzania obsługi samolotów i statków powietrznych klasy executive, a także wykonywania tych czynności na obiektach zarejestrowanych w USA. DEBIUT: Avtech Avation & Engineering Ltd (AAEL) zadebiutował na rynku New- Connect 27. lipca 2011 r.

3 AVTECH WYSOKIE LOTY NA GIEŁDĘ MATERIAŁY INFORMACYJNE BRIEF Dalszej ekspansji Avtech LTD. służy obecność spółki na rynku New Connect, a środki pozyskane z emisji Klient zamierza przeznaczyć na rozwój swojej działalności w regionie Europie Środkowo- Wschodniej i budowie bazy operacyjnej w Polsce. Stworzenie profesjonalnej prezentacji przeznaczonej dla inwestorów uznano za kluczowe w komunikacji z grupą docelową i jej projekt powierzono właśnie agencji Baddog REALIZACJA Profesjonalna PREZENTACJA AAEL miała celu przedstawienie Klienta jako profesjonalisty i eksperta przez pryzmat branży, którą reprezentuje. Design prezentacji zdominowały dwa kolory: biały i czarny, stanowiące tło dla innego rodzaju informacji. Przedstawieniu spółki od strony technicznej i tym samym zaakcentowaniu jej oferty miały służyć przekładki. Odpowiadający im kolor czarny podkreślał mechanikę, technikę i detal prezentowanych na zdjęciach samolotów, skrzydeł, silników i maszyn w hangarach, które stanowiły bezpośredni odnośnik do głównego profilu działalności spółki. Treści informacyjne na temat spółki zostały umieszczone na białym tle. Charakteryzuje je czysta i czytelna typografia o kontrastującym czarnym kolorze.

4 POTENCJAŁ Tempo wzrostu rynku obsługi samolotów w Europie jest o 10% szybsze niż na pozostałych kontynentach. Dzięki silnej pozycji dostrzegamy jego możliwości. PLANY Rynek lotnictwa biznesowego jest najprężniej rozwijającym się spośród branż lotniczych w Europie. Wiemy, jak wykorzystać naszą szansę. 1 1_ PREZENTACJA

5 Bieżące prognozy 2010/ / /2013 Sprzedaż 2.1 mln GBP 4.6 mln GBP 5.5 mln GBP Wynik na sprzedaży* 1.26 mln GBP 2.85 mln GBP 3.85 mln GBP 339 tys GBP 940 tys GBP 1.3 mln GBP Sprzedaż 2.5 mln GBP 5.98 mln GBP Wynik na sprzedaży* 1.5 mln GBP 3.8 mln GBP 5.4 mln GBP EBITDA 422 tys GBP 1.6 mln GBP 2.5 mln GBP EBITDA Po inwestycji 7.7 mln GBP ostatnim czasie obserwuje się wzrost pasażerskiego na poziomie 19%. PRECYZJA Wruchu W każdym detalu czujemy się za nich odpowiedzialni. HOLANDIA Sky Taxi BRYTYJSKIE WYSPY DZIEWICZE NIEMCY IRLANDIA JERSEY Comtec Services Dublin Aero Services Ltd McGrath Aviation HISZPANIA Bestfly SA Simola GmbH Remo Investments 1 1_ PREZENTACJA

6 CASE SAXO BANK BRIEF Jasne i przejrzyste przedstawienie oferty i bogatego wachlarza nowoczesnych narzędzi inwestycyjnych jest jedną z najważniejszych dróg dotarcia i zdobycia zaufania w grupie docelowej. Agencja Baddog (DEPLUS STUDIO) nie tylko przygotowała kampanię wizerunkowo- -ofertową związaną z otwarciem oddziału Saxo Banku w Polsce, ale także odpowiadała za kreację i produkcję wszystkich materiałów promocyjnych na konferencję i eventy organizowane przez Saxo Bank, takich jak: ścianki, roll-upy, gadżety, akcydensy itp. Saxo Bank to globalny bank inwestycyjny, który specjalizuje się w handlu online oraz w inwestycjach na międzynarodowych rynkach finansowych. Saxo Bank oferuje również profesjonalne zarządzanie portfelem inwestycyjnym oraz aktywami. Wśród klientów na całym świecie Saxo Bank cieszy się uznaniem ze względu na najwyższą jakość obsługi i wykorzystywanych rozwiązań technologicznych.

7 SAXO BANK JUST SPEED EVENT REALIZACJA Kampania promocyjna Just Speed została oparta na wizerunku potencjalnego przedstawiciela grupy docelowej Saxo Banku, czyli nowoczesnego i dynamicznego specjalisty z zakresu inwestowania, który pełnił również rolę przewodnika po świecie inwestowania Saxo Banku. PROJEKT ZAKŁADA: 1. Prezentację nowoczesnej oferty banku jako pełnej gamy interaktywnych narzędzi. 2. Podkreślenie globalnego wymiaru działalności banku. 3. Przedstawienie historii banku na osi czasu z uwzględnieniem rozbudowy jego oferty. Projekt ścianki został uzupełniony o produkcję rollupów, z których każdy promował: ofertę Saxo Banku, ekspansję i globalność Saxo Banu oraz sukces sportowy drużyny kolarskiej sponsorowanej przez Saxo Bank.

8 1 1_ ROLL UP

9 _ 2_ 3_ ŚCIANKA FOLDER USB + ETUI

10 SAXO BANK ODBLOKUJ SWÓJ POTENCJAŁ EVENT REALIZACJA Głównym celem komunikacji wizerunkowej Saxo Banku na konferencji profesjonalnych inwestorów w Zakopanem było przedstawienie Saxo Banku jako bezpiecznego i innowacyjnego banku internetowego. W kontekście nowej platformy obrotu akcjami, działania skierowane do inwestorów miały na celu przyciągnąć ich uwagę i wyróżniać SAXO BANK na tle konkurencji. Nowoczesne, minimalistyczne i futurystyczne materiały miały podkreślić nowoczesność marki. W ramach prezentacji Klienta na konferencji powstały: 1. Ścianka w kształcie literu U składająca się z 4 skrzydeł, z których każde akcentowało inną przewagę konkurencyjną Saxo Banku oraz zachęcało do wzięcia udziału w konkursie Saxo Banku. 2. Materiały promocyjne, na które składały się akcje Ligii Mistrzów, obejmujące: czarną torbę z logo i hasłem Saxo Banku, srebrną latarkę z logo SAXO BANK, czarną żakardową kominiarkę zestaw złodzieja z hasłem Bezużyteczne w Saxo Bank. Bezpieczne platformy internetowe. 3. Materiały marketingowe na stoisko broszury: Saxo Banku, Equity Platform, długopisy, breloczki, notatniki i USB.

11 1 1_ STOISKO

12 2 1 1_ ROLL UP 2_ FIRMOWE GADŻETY

13 SAXO BANK ELITA INWESTORÓW DIGITAL DESIGN REALIZACJA Kampania wzmacniania marki Saxo Banku Join the Bank. To co Cię wyróżnia czyni Cię wyjątkowym kładła nacisk na pozycjonowanie marki klienta jako światowego lidera tradingu i banku dla profesjonalnych traderów: KAMPANIA BUDOWANIA MARKI, skierowana do szerokiej grupy docelowej. Kreacja wykorzystywała wizerunek przedstawiciela potencjalnej grupy docelowej.

14 O GODZINIE Join the Bank TO CO CI WYRÓ NIA CZYNI CI WYJ TKOWYM W BUDYNKU 2 1 1_ KEYVISUALE DO BANNERÓW FLASH 2_ ZAPROSZENIE

15 CASE UBOAT LINE Uboat Line powstało jako alternatywa dla dostępnych możliwości transportowych. Spółka uruchomiła własną platformę oferującą sprzedaż biletów na przeprawy promowe. Przyjęte kryteria gwarantują użytkownikom wyszukiwanie połączeń promowych zestawiających najkorzystniejsze oferty, a jednocześnie gwarantuje ich organizację. DEBIUT: Spółka Uboat SA zadebiutowała na rynku NewConnect 3 stycznia 2012 r.

16 UBOAT LINE WIZERUNEK NIE TYLKO NA LĄDZIE PREZENTACJA SPÓŁKI BRIEF Potrzeba profesjonalnej identyfikacji wizualnej w przypadku Uboat Line S.A wynikała z planowanego debiutu spółki na rynku alternatywnym NewConnect oraz poprzedzającego go procesu pri- -vate placement. REALIZACJA STRONA WWW nowoczesny design oraz układ elementów wyróżnia stronę www wśród konkurencji i ułatwia nawigację po jej poszczególnych działach. Tłem dla całego projektu są czarno-białe zdjęcia sytuacji codziennej na promie. FOLDER zaprojektowany na bazie lay- -outu strony www. Tłem projektu są czarnobiałe zdjęcia sytuacji związanych z przeprawami promowymi. Słowa klucze takie jak: profesjonalizm, zaufanie, relacje i rozwój uczyniono przekładkami projektu wyrażającymi najważniejsze wartości spółki, kluczowe z punktu widzenia inwestora. Służą one jako wprowadzenie do szczegółowego opisu spółki. Podobnie jak na stronie www, dla uatrakcyjnienia stron przekładkowych, posłużyła niebieska apla. minimalistyczna i przejrzysta, zaprojektowana w formie biletu promowego. Format i układ projektu są dokładnie takie same jak jego pierwowzór. Miejsca wyznaczone jako dane pasażera i informacje na temat przeprawy zostały uzupełnione danymi prezesów, datą Świąt Bożego Narodzenia oraz życzeniami w 4 językach krajów, w których swoją działalność prowadzi spółka. KARTKA ŚWIĄTECZNA dwustronna,

17

18 1 1_ PREZENTACJA

19 1 2 G. Misiąg Prezes T. Wacięga Wiceprezes 1_ ULOTKA 2_ KARTKA ŚWIĄTECZNA

20 1_ STRONA WWW

21 CASE MOLITAN Działalność Molitan obejmuje produkcję oraz eksport pianki poliuretanowej: polieterowej i poliestrowej. Głównymi klientami Molitan są producenci mebli i materacy, przede wszystkim z terenu Czech i Słowacji. Ważny segment odbiorców stanowią również podmioty z branży budowlanej, motoryzacyjnej i odzieżowej. Udział firmy w rynku czeskim stanowi ok. 45 proc. produkcji krajowej.

22 MOLITAN NASZE ROZWIĄZANIA CZESKA WYGODA MATERIAŁY INFORMACYJNE BRIEF Spółka zadebiutowała na New Connect pod koniec 2011 roku i środki pochodzące z emisji akcji zamierzała przeznaczyć na dywersyfikację produkcji i zwiększenie udziału w rynku w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie spółka chce osiągnąć pozycję lidera. REALIZACJA Folder będący prezentacją spółki Molitan SA został zaprojektowany z myślą o potencjalnych inwestorach, dostarczając im kompleksowych informacji na temat spółki, rozmiaru branży i jej potencjału inwestycyjnego. Projekt graficzny składał się więc z visuali przedstawiających gotowe zastosowanie produktów Klienta, czyli zdjęcia materacy, siedzeń samochodowych oraz mebli, uzupełnionych o hasło Nasze Technologie, Twój komfort. Miał za zadanie w sposób najbardziej przystępny przedstawić produkt, który jest wszechstronny i wszechobecny, ale niewidoczny dla konsumenta.

23

24 1 1_ FOLDER

25 CASE TAX-NET Tax-Net SA to katowicka firma która powstała z połączenia kilku innych firm z branży rachunkowości i doradztwa podatkowego. Jej obecny kształt, wielkość i doświadczenie sprawiają, że ma ona liczącą się pozycję na rynku polskich usług księgowych i doradczych. W ciągu kilkunastu lat działalności spółka wypracowała na terenie Górnego Śląska, pozycję jednego z liderów na rynku usług związanych z księgowością. Aktualnie Tax-Net S.A obsługuje ok podmiotów i ma cztery oddziały zlokalizowane w Katowicach, Bytomiu, Zabrzu oraz oraz Mikołowie.

26 TAX-NET JAK WYGLĄDA FINANSOWE JUTRO? MATERIAŁY INFORMACYJNE BRIEF Spółka jest notowana na rynku New Connect od 2011 roku. Istotne znaczenie w strategii rozwoju spółki ma jej wizerunek i odbiór inwestorów, dlatego właśnie zwrócono się do agencji Baddog o wykreowanie przyjaznej, nowoczesnej i kompetentnej identyfikacji spółki świadczącej profesjonalne usługi z sektora finansowego. REALIZACJA Branding Tax-Netu obejmował projekt i produkcje folderu informacyjnego oraz pakietu promocyjnego, na który składała się płyta CD wraz z torbą reklamową. Minimalizm i przejrzystość kreacji zakładał ograniczenie się do minimum środków graficznych (4 kolory: biały, czarny, pomarańczowy i szary), bazowanie na dużej i zintegrowanej typografii, odpowiednim wyeksponowaniu logotypu i hasła spółki Jutro zaczyna się dziś.

27 2 1 1_ FOLDER 2_ TORBA PROMOCYJNA

28

29 CASE BENEFIT SYSTEMS Notowana na GPW spółka Benefit Systems dostarcza innowacyjne i nowatorskie rozwiązania w zakresie pozapłacowych świadczeń pracowniczych zwiększających lojalność i motywację pracowników. Oferta spółki koncentruje się na obiektach sportowych. Liczba klientów Benefit Systems wynosi obecnie około przedsiębiorstw, a z usług spółki korzysta użytkowników. Do grona klientów należy ponad 900 wiodących na rynku firm m.in. EFG Eurobank, BZ WBK, KPMG, Ernst & Young, PricewaterhouseCoopers, Microsoft, Philips, IBM i wiele innych.

30 BENEFIT SYSTEMS NEWSLETTER W FORMIE NEWSLETTER BRIEF W ramach realizowania polityki informacyjnej Benefit Systems zgłosił się do agencji Baddog (DEPLUS STUDIO) w celu zaprojektowania firmowego newslettera, przeznaczonego do efektywnej komunikacji z partnerami. REALIZACJA NEWSLETTER idea kreatywna skupiła się na przedstawieniu spółki jako nowoczesnego, dynamicznego i stawiającego na zasady fair play partnera poprzez użycie dynamicznej typografii i nawiązujących do zakładanego przekazu grafik. Projekt zdecydowanie wyróżnia się na tle konwencjonalnych rozwiązań w zakresie informowania o ofercie i aktualnościach. Dominuje w nim prosta i czytelna typografia, której tło stanowią stonowane kolorystycznie visuale z wizerunkiem sportowców reprezentujących różne dyscypliny sportowe.

31 s_7 1 1_ NEWSLETTER

32 _ NEWSLETTER 2_ SEGREGATOR

IDENTYFIKACJA WIZUALNA TOTAL D

IDENTYFIKACJA WIZUALNA TOTAL D TOTAL D IDENTYFIKACJA WIZUALNA PUNKT WYJŚCIA W dzisiejszym, przeładowanym informacjami świecie mamy zaledwie kilka sekund aby przekazać konsumentowi porządany komunikat. Dlatego podczas pracy nad identyfikacją

Bardziej szczegółowo

BENEFIT SYSTEMS PR KORPORACYJNY I RELACJE INWESTORSKIE CASE STUDY

BENEFIT SYSTEMS PR KORPORACYJNY I RELACJE INWESTORSKIE CASE STUDY BENEFIT SYSTEMS Benefit Systems S.A. notowana na parkiecie głównym GPW od. Spółka prowadzi działalność w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z obszaru sportu, rekreacji, kultury i rozrywki,

Bardziej szczegółowo

AER FINANCE DEBIUT CASE STUDY

AER FINANCE DEBIUT CASE STUDY AER FINANCE AerFinance Plc działa w oparciu o model funduszu inwestującego w perspektywiczne spółki z branż lotniczej oraz IT przede wszystkim z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie w portfelu

Bardziej szczegółowo

WSPÓŁPRACY KREACJE OPARTE NA WIELOLETNIEJ D +

WSPÓŁPRACY KREACJE OPARTE NA WIELOLETNIEJ D + D + KREACJE OPARTE NA WIELOLETNIEJ WSPÓŁPRACY PUNKT WYJŚCIA Wieloletnie zaangażowanie agencji w pracę nad daną marką jest podstawą w budowaniu stabilnej i satysfakcjonującej relacji z Klientami. Doskonała

Bardziej szczegółowo

PROMOCJA TERENÓW INWESTYCYJNYCH W RYBNIKU. strategia komunikacji marketingowej

PROMOCJA TERENÓW INWESTYCYJNYCH W RYBNIKU. strategia komunikacji marketingowej PROMOCJA TERENÓW INWESTYCYJNYCH W RYBNIKU strategia komunikacji marketingowej Rybnik 2012 1 Wprowadzenie W ostatnich latach, Rybnik przystąpił aktywnie do promocji terenów inwestycyjnych. Przeprowadzone

Bardziej szczegółowo

K2 INTERNET S.A. SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY KAPITAŁOWEJ w 2013 r.

K2 INTERNET S.A. SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY KAPITAŁOWEJ w 2013 r. K2 INTERNET S.A. SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY KAPITAŁOWEJ w 2013 r. sporządzone zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych

Bardziej szczegółowo

Spis tresci 5 Wstęp Strefa dobrych praktyk 6 I miejsce: Pod wspólną marką 8 II miejsce: Promocja poprzez edukację

Spis tresci 5 Wstęp Strefa dobrych praktyk 6 I miejsce: Pod wspólną marką 8 II miejsce: Promocja poprzez edukację Najlepsze działania promocyjne realizowane w ramach projektów B+R, dofinansowanych z Programu Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 Konkurs na najlepsze działania promocyjne realizowane w ramach projektów

Bardziej szczegółowo

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska Sprzedaż i Marketing Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl 3 SPIS TREŚCI Wstęp...5 O Michael Page...6 Metodyka...7 1. DOBRA KONSUMENCKIE

Bardziej szczegółowo

I. INFORMACJE OGÓLNE...

I. INFORMACJE OGÓLNE... 1 Spis treści I. INFORMACJE OGÓLNE... 3 1. Informacje o podstawowych produktach i usługach... 3 2. Utworzenie i rejestracja Spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym... 18 3. Kapitał zakładowy... 18 4. Struktura

Bardziej szczegółowo

Analiza dotycząca Eksportu usług oraz produktów ICT. Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością

Analiza dotycząca Eksportu usług oraz produktów ICT. Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością 1 Departament Gospodarki Elektronicznej Ministerstwo Gospodarki Publikacja została przygotowana przez Zespół

Bardziej szczegółowo

w w w.erp.comarch.pl Nr 1/2010

w w w.erp.comarch.pl Nr 1/2010 w w w.erp.comarch.pl Nr 1/2010 Rynek docenia sprawdzone strategie Napływające ze światowych rynków informacje zwiastują ożywienie gospodarcze. Comarch wychodzi z kryzysu gospodarczego o krok przed konkurencją.

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Comarch kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Posiadanie w pełni zintegrowanego środowiska IT pozwala firmom z branży retail kompleksowo

Bardziej szczegółowo

Członkowie federacji. Bank Millennium Spółka Akcyjna Departament Faktoringu i Finansowania Handlu PROFIL OPIS

Członkowie federacji. Bank Millennium Spółka Akcyjna Departament Faktoringu i Finansowania Handlu PROFIL OPIS Tekst wprowadzający Bank Millennium Spółka Akcyjna Departament Faktoringu i Finansowania Handlu Kwota obrotów faktoringowych za 2010 rok w mln zł 4.381 Liczba pracowników 52 Rok powstania firmy 2004 (od

Bardziej szczegółowo

Raport odpowiedzialnego biznesu

Raport odpowiedzialnego biznesu 2009 Raport odpowiedzialnego biznesu / Odpowiedzialna marka Odpowiedzialna marka W trosce o środowisko naturalne Raport odpowiedzialnego biznesu PKN ORLEN został wydrukowany przy użyciu jedynie dwóch farb

Bardziej szczegółowo

Wind Mobile. 1. Profil Spółki

Wind Mobile. 1. Profil Spółki Zapraszamy do zapoznania się z raportem na temat Grupy Kapitałowej Wind Mobile S.A. przygotowanym przez analityków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Spis treści: 1. Profil Spółki 2. Akcjonariat

Bardziej szczegółowo

Raport roczny 2014. NEUCA sa

Raport roczny 2014. NEUCA sa Raport roczny 2014 2014 NEUCA sa Raport roczny 2014 Raport roczny 2014 NEUCA sa 4 SPIS TREŚCI List Prezesa Zarządu NEUCA SA... 10 Nasza misja... 12 Nasza strategia... 14 Kluczowe wartości...16 Strategia

Bardziej szczegółowo

K2 INTERNET S.A. SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI EMITENTA w 2012 r.

K2 INTERNET S.A. SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI EMITENTA w 2012 r. K2 INTERNET S.A. SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI EMITENTA w 2012 r. sporządzone zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej K2 Internet w roku 2014. Spis treści

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej K2 Internet w roku 2014. Spis treści Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej K2 Internet w roku 2014 Spis treści List Prezesa Zarządu K2 Internet S.A. do Akcjonariuszy, Klientów i Pracowników... 3 Kim jesteśmy... 5 Historia

Bardziej szczegółowo

zmieniać realia a nawet na te realia wpływać.

zmieniać realia a nawet na te realia wpływać. 1 Szanowni Państwo, Branża artykułów promocyjnych od lat kilkunastu przeżywa okres ciągłego rozwoju zarówno pod względem obrotów jak zwiększania rynku pracy. Każda z firm na własny mniej lub bardziej skuteczny

Bardziej szczegółowo

Otoczenie rynkowe Grupy K2... 13 Podsumowanie 2014 roku... 15 Agencja K2... 16 Good... 18 Fabrity... 19 Oktawave... 21 K2 Media i K2 Search...

Otoczenie rynkowe Grupy K2... 13 Podsumowanie 2014 roku... 15 Agencja K2... 16 Good... 18 Fabrity... 19 Oktawave... 21 K2 Media i K2 Search... Sprawozdanie Zarządu z działalności Emitenta w roku 2014 Spis treści List Prezesa Zarządu K2 Internet S.A. do Akcjonariuszy, Klientów i Pracowników... 3 Kim jesteśmy... 5 Historia Grupy K2...7 Skrócona

Bardziej szczegółowo

WSPARCIE 3D AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ

WSPARCIE 3D AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ WSPARCIE 3D Diagnoza. Definicja. Działanie. AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ PUBLIKACJA RAPORT BADAWCZY PODSUMOWUJE REALIZACJĘ ROJEKTU PT.: Audyt Marketingowy Młodej Firmy (AMMF)

Bardziej szczegółowo

Nr 1/2009. www.cdn.comarch.pl. Sukces jest dobry o każdej porze. CDN ALTUM już w Polsce Liczą się tylko detale Moc nowości

Nr 1/2009. www.cdn.comarch.pl. Sukces jest dobry o każdej porze. CDN ALTUM już w Polsce Liczą się tylko detale Moc nowości Nr 1/2009 www.cdn.comarch.pl Sukces jest dobry o każdej porze CDN ALTUM już w Polsce Liczą się tylko detale Moc nowości www.bph.pl Otwórz przed swoją firmą nowe możliwości, dotychczas dostępne tylko dla

Bardziej szczegółowo

MAGAZYN COMARCH ISSN 1734-4212

MAGAZYN COMARCH ISSN 1734-4212 www.comarch.pl Nr 4/2005 (04) MAGAZYN COMARCH ISSN 1734-4212 Usługi finansowe :: Optymalizujemy procesy obsługi klienta :: Oddziały bez kolejek :: Kredyt hipoteczny z automatu :: Czy możemy spać spokojnie?

Bardziej szczegółowo

IV kw. 2011. Raport kwartalny. magnifico 2012-02-07

IV kw. 2011. Raport kwartalny. magnifico 2012-02-07 Raport kwartalny IV kw. 2011 Raport został przygotowany przez Emitenta zgodnie z wymaganiami określonymi 5 ust. 4.1. Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Informacje bieżące i okresowe

Bardziej szczegółowo

WYCENA WARTOŚCI RYNKOWEJ COLUMBUS CAPITAL SPÓŁKA AKCYJNA

WYCENA WARTOŚCI RYNKOWEJ COLUMBUS CAPITAL SPÓŁKA AKCYJNA WYCENA WARTOŚCI RYNKOWEJ COLUMBUS CAPITAL SPÓŁKA AKCYJNA A K T U A L I Z A C J A Z A Ł O Ż E Ń C OLUMBUS C AP ITAL S. A. 4 0-0 0 5 K A T O W I C E U L. M O N I U S Z K I 7 Autor Opracowania: Robert Jaruga

Bardziej szczegółowo

styl życia 2010/11 2011/12 Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Tworzymy atrakcyjne miejsce pracy Aktywnie wspieramy społeczności, w których działamy

styl życia 2010/11 2011/12 Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Tworzymy atrakcyjne miejsce pracy Aktywnie wspieramy społeczności, w których działamy 2010/11 Raport 2011/12 Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Aktywnie wspieramy społeczności, w których działamy Promujemy zdrowy styl życia Kupujemy i sprzedajemy odpowiedzialnie Dbamy o środowisko Tworzymy

Bardziej szczegółowo

Strategia partnerska :: Sieci partnerskie :: Partnerstwo dla EDI :: Program Partnerski Comarch :: Technologia gwarantowana

Strategia partnerska :: Sieci partnerskie :: Partnerstwo dla EDI :: Program Partnerski Comarch :: Technologia gwarantowana MAGAZYN COMARCH Nr 3/20 05 ( 03) w w w.comarch.pl Strategia partnerska :: Sieci partnerskie :: Partnerstwo dla EDI :: Program Partnerski Comarch :: Technologia gwarantowana R OZ W IĄ Z AN IA I WDROŻ E

Bardziej szczegółowo

RAPORT PÓŁROCZNY SOFTBANK S.A. ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 30 CZERWCA 2006 ROKU

RAPORT PÓŁROCZNY SOFTBANK S.A. ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 30 CZERWCA 2006 ROKU mu RAPORT PÓŁROCZNY SOFTBANK S.A. ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY 30 CZERWCA 2006 ROKU LIST PREZESA ZARZĄDU SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKI OŚWIADCZENIA ZARZĄDU 15 WRZEŚ NIA 2006, WARSZAWA Szanowni

Bardziej szczegółowo

2. Opracowanie dotyczące analizy konkurencyjnej przedsiębiorstwa pod kątem produktów lub usług przedsiębiorcy

2. Opracowanie dotyczące analizy konkurencyjnej przedsiębiorstwa pod kątem produktów lub usług przedsiębiorcy 2. Opracowanie dotyczące analizy konkurencyjnej przedsiębiorstwa pod kątem produktów lub usług przedsiębiorcy 2.1. Analiza firmy i jej otoczenia 2.1.1. Analiza makroekonomiczne PEST Multicom Consulting

Bardziej szczegółowo

Raport Roczny 2013. Sprawozdanie RN Spis treści. List Prezesa Zarządu. Sprawozdanie Zarządu. ekonomiczny. Akcjonariat Finanse Audytor Komentarz

Raport Roczny 2013. Sprawozdanie RN Spis treści. List Prezesa Zarządu. Sprawozdanie Zarządu. ekonomiczny. Akcjonariat Finanse Audytor Komentarz Raport Roczny 2013 1 Bank International w Europie Adresy międzynarodowe English Bankowy usz Gwarancyjny w Polsce Akcjonariat Finanse Audytor Komentarz ekonomiczny Sprawozdanie List Prezesa Sprawozdanie

Bardziej szczegółowo