Położony w centrum Włoch, na wschodnim wybrzeżu, to firma projektowa, produkcyjna i dostarczająca zimne fluorescencyjne lampy katodowe od ponad 20

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Położony w centrum Włoch, na wschodnim wybrzeżu, to firma projektowa, produkcyjna i dostarczająca zimne fluorescencyjne lampy katodowe od ponad 20"

Transkrypt

1 ROZWIĄZANIA USŁUGI GALERIA KOMPONENTY

2 ROZWIĄZANIA

3 Położony w centrum Włoch, na wschodnim wybrzeżu, to firma projektowa, produkcyjna i dostarczająca zimne fluorescencyjne lampy katodowe od ponad 20 lat. Wszystkie produkty spełniają rygorystyczne wymagania dla każdego typu zastosowania.

4 Jesteśmy obecni na całym świecie, za pośrednictwem naszej sieci sprzedaży u lokalnych dystrybutorów. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie projektowania architektonicznego zarówno przed jak i po zakupie produktu.

5 Zimne lampy katodowe są idealnym rozwiązaniem. Wykonane przez profesjonalistów, jedna po drugiej, za pomocą przemysłowych technik rzemieślniczych.

6 Wbudowana część elektryczna zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, również w przypadku styczności z innymi urządzeniami elektrycznymi.

7 Nasze lampy, zgodnie z Normą Europejską EN 50107, mogą być instalowane w deszczu lub w pobliżu fal morskich (wysokie zasolenie), BEZ dodatkowej ochrony wodoodpornej.

8 Mimo to nasze lampy nie mogą być instalowane pod wodą, aczkolwiek nieoczekiwane zanurzenie jednego z przyłączy, NIE BĘDZIE powodować żadnego porażenia prądem.

9 Wszystkie elementy i komponenty są certyfikowane i testowane przez odpowiednie międzynarodowe laboratoria. Nasze produkty spełniają europejską normę EN

10 Dostępne w różnych średnicach od 8 do 25mm, (8, 10, 12, 15, 18, 20, 25mm) Nie wszystkie kolory są dostępne we wszystkich średnicach.

11 Każda lampa może mieć długość (w jednej części) od 300mm do 2990mm.

12 Możemy wykonać lampę w dowolnym kształcie, wzorze, tak, aby pasowały idealnie do projektowanej przestrzeni.

13 Białe światło dostępne jest w różnych temperaturach barwowych (od 2400 do 6500K)

14 CRI od 80 aż do 99, idealne odwzorowanie kolorów, co przydaje się w sklepach, galeriach na ekspozycjach i w muzeach.

15 Nasze lampy nadają się do oświetlenia wszelkiego rodzaju przestrzeni architektonicznej.

16 W pełni ściemnialne, zarówno z transformatorów elektronicznych jak i magnetycznych. Współdziałają ze wszelkimi systemami automatyki budynkowej dostępnymi na rynku.

17 Nasze lampy należą do najtrwalszych na rynku. Ich żywotność to aż h. Świeca Zwykła żarówka Żarówka fluorescencyjna Źródła wyładowcza Źródła indykcyjne Zimna katoda 1h 2.000h 8.000h h h h

18 Wyjątkowo odporne na wibracje mechaniczne, zimne katody nadają się do instalacji na stacjach kolejowych, mostach, łodziach, jachtach, w windach itp.

19 Natychmiastowy start i re-start, zarówno na zimno jak i na ciepło. Brak migotania niezależnie od warunków.

20 Znacznie mniejsza emisja ciepła w porównaniu do standardowych fluorescencyjnych źródeł o tej samej mocy. Zimne katody można montować w pomieszczeniach, gdzie rozpraszanie ciepła może być trudne.

21 Nieustanne włączanie i wyłączanie, błyski i różnego rodzaju gry świetlne, nie wpływają na żywotność. Wait Done!

22 Odpowiednio zaprojektowane zimne katody, takie jak nasze, nie powodują zakłóceń fal radiowych niezależnie czy są aktywne czy nieaktywne. Idealnie nadają się więc do szpitali, banków, sal koncertowych, itp.

23 Zgodnie z normą EN 50107, zimne katody nadają się do montażu w warunkach wilgotnych lub mokrych, bez konieczności stosowania dodatkowej ochrony.

24 Temperatura pracy od -40 C do +70 C bez potrzeby używania dodatkowych urządzeń podgrzewających.

25 Stabilny pobór prądu od momentu zapłonu, bez szczytowego skoku poboru prądu w początkowej fazie.

26 Bardzo długa żywotność, niskie zużycie energii i wytrzymałość mechaniczna wpływają na bardzo niskie koszty utrzymania i konserwacji.

27 U schyłku żywotności lampy, istnieje możliwość wymiany elektrod (brak niepotrzebnych odpadów szklanych)

28 USŁUGI

29 Przygotowujemy pełne i szczegółowe rysunki naszych lamp i projektów. Proponujemy najlepsze rozwiązania zapewniające uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego.

30 Każda pojedyncza lampa jest dostarczona z dedykowaną naklejką wskazującą odniesienie na projekcie, co zapewnia szybki i łatwy montaż. Przy konieczności wymiany lampy, wystarczy wysłać nam dane z tej naklejki, a my odeślemy identyczną lampę.

31 Jesteśmy pierwszą firmą na rynku, która oferuje rozwiązania i gotowe projekty z zimną katodą. Przy projektowaniu korzystamy z danych fotometrycznych naszych lamp, dzięki czemu zapewniamy pełną kalkulację oświetlenia dla każdego rodzaju projektu.

32 Wraz z produktem dostarczamy dane obliczeniowe, techniczne oraz inne dane niezbędne dla każdej osoby zaangażowanej w projekt. Ułatwia to pracę całemu zespołowi.

33 Do każdego produktu dołączamy instrukcję obsługi, co ułatwia pracę elektrykom w trakcie montażu. Każdy etap instalacji poparty jest rysunkiem i opisem zawartym w instrukcji obsługi.

34 Opracowaliśmy opatentowaną strukturę, aby chronić nasze lampy podczas transportu. Ryzyko uszkodzenia w tej fazie, zminimalizowane zostało praktycznie do zera

35 Całość pakowana jest w duże drewniane skrzynie lub klatki, aby międzynarodowy przewóz odbył się bez ryzyka uszkodzenia. Ponadto gdy projekt realizowany jest obszarowo lub etapowo, pakujemy niezbędne elementy w odpowiednie paczki, aby wykonawca nie szukał towaru w różnych skrzyniach.

36 W razie potrzeby, jesteśmy gotowi do przygotowania symulacji oświetlenia obiektu, aby pokazać Klientowi, jak wyglądać będzie efekt końcowy.

37 GALERIA

38 WNĘTRZA REALIZACJE ZEWNĘTRZNE REALIZACJE SPECJALNE

39 WNĘTRZA

40 INDOOR Strefa Check In dla V.I.P. Lotnisko Ankara - Turcja

41 INDOOR Hotel Villa Luisa Mediolan - Włoch

42 INDOOR Katedra Aosta s Aosta - Włochy

43 INDOOR House K Zagrzeb - Chorwacja

44 INDOOR Sklep Geox Rzym - Włochy

45 INDOOR Maestral SPA Novigrad - Chorwacja

46 INDOOR Centrum Handlowe Korumax Bursa - Turcja

47 INDOOR Muzeum Archeologii Alicante - Hiszpania

48 INDOOR Aquamarine SPA Ateny - Grecja

49 INDOOR Pałac Mardan Antalya - Turcja

50 INDOOR Bank Barclays Mediolan - Włochy

51 INDOOR Star Hotel Mediolan - Włochy

52 INDOOR Pub Istanbul - Turcja

53 INDOOR Mall of Emirates Dubai Zjednoczone Emiraty Arabskie

54 INDOOR Cegeka - Belgia

55 INDOOR

56 INDOOR Kino Cinestar Zagrzeb - Chorwacja

57 INDOOR Turkuaz Patrol Istanbul - Turcja

58 REALIZACJE ZEWNĘTRZNE

59 OUTDOOR Mugham House Baku Azerbejdżan

60 OUTDOOR Mugham House Baku Azerbejdżan

61 OUTDOOR Mugham House Baku Azerbejdżan

62 OUTDOOR Budynek Grosvenor House Dubai Zjednoczone Emiraty Arabskie

63 OUTDOOR Lumenart Pula - Chorwacja

64 OUTDOOR Sun Plaza Istanbuł - Turcja

65 OUTDOOR Dior Istanbuł - Turcja

66 OUTDOOR Pałac Mardan Antalya - Turcja

67 OUTDOOR Korumax Bursa - Turcja

68 OUTDOOR Centrum Handlowe Moncalieri Moncalieri - Włochy

69 REALIZACJE SPECJALNE

70 SPECIAL Blue Lagoon SPA - Islandia

71 SPECIAL Maestral SPA Novigrad - Chorwacja

72 SPECIAL Jaskinie turystyczne - Włochy

73 SPECIAL We współpracy z Uniwersytetem w Ankonie, przeprowadziliśmy badania, które wykazały w jaki sposób możliwe jest ograniczenie powstawania fotosyntetycznych mikroorganizmów w jaskiniach turystycznych (również muzeach i innych wrażliwych miejscach), kontrolując generowane częstotliwości emisji światła.

74 SPECIAL Dealta Mobilya Istanbul - Turcja

75 SPECIAL Pałac Tornabuoni Florencja Włochy

76 SPECIAL Zgodnie z normą EN 50107, zimne katody mogą być stosowane w pobliżu ścianek ich obudowy, bez obawy o ich zniszczenie, co jest przeciwieństwem dla innych źródeł światła.

77 Transformator musi być umieszczony poza oprawą w której umieszczone jest źródło. SPECIAL

78 Dzięki temu, o wiele łatwiej jest mieć produkty specjalne z odpowiednimi certyfikatami, ponieważ w tym wypadku certyfikat jest na zimną katodę, a nie na obudowę do której jest ona wkładana. SPECIAL

79 Przykład produktu na specjalne zamówienie sterowane RGB SPECIAL

80 SPECIAL Seria produktów zaprojektowanych przez włoskiego projektanta.

81 SPECIAL

82 Nadir jest aluminiowym profilem do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, w szczególności do oświetlenia elewacji. W komplecie z dyfuzorem z poliwęglanu i dedykowanymi klipsami. Dostępny w dowolnej długości, aż do 6 metrów oraz w dowolnym kolorze. SPECIAL

83 6.500K 5.900K 5.300K 4.700K 4.200K 3.800K 3.300K 2.800K 2.400K SPECIAL

84 Standardowy system zmieniający kolory RGB, jest złożony z trzech osobnych źródeł, odpowiednio w kolorach Red, Green oraz Blue SPECIAL

85 SPECIAL Dzięki temu, istnieje możliwość uzyskania absolutnie dowolnego koloru.

86 KOMPONENTY

87 Elektrody są prawdziwym sercem lamp. Pracują bez jakiegokolwiek żarnika. Mają za zadanie wstrzeliwanie cząsteczek gazu do wnętrza lampy.

88 Specjalnie zaprojektowane elektrody pozwalają na jednolite oświetlenie źródeł światła, przy maksymalnym zapełnieniu wnętrza bańki odpowiednim kolorem.

89 Używamy najlepszych łączników elektrod, aby uzyskać najlepszy efekt świetlny naszych źródeł.

90 Zimne katody pracują po podłączeniu do transformatora w sposób, który można nazwać hybrydowym pomiędzy lampami wyładowczymi a standardowymi świetlówkami. TRANSFORMATOR ELEKTRONICZNY: - mniejszy - lżejszy - musi być montowany w pobliżu źródła światła - opcjonalnie w wersji ściemnianej TRANSFORMATOR MAGNETYCZNY: - większy - cięższy - może być instalowany do 50m od źródła światła - możliwość instalacji w wilgotnym środowisku - Możliwość ściemniania, ale za pomocą oddzielnego ściemniacza

91 TRANSFORMATORY ELEKTRONICZNE: Zakres mocy W, współpracuje z napięciem V, przy częstotliwości 50-60Hz, ze współczynnikiem mocy >0,95. Wersja 110V 60Hz na specjalne zamówienie. Wersja niskonapęciowa (również ściemniana), IP55, również dostępna na zamówienie. Preinstalowane zewnętrzne przewody do podłączenia lamp (mogą być ucięte; nie mogą być dłuższe niż 1,5m). Załączone automatyczne systemy bezpieczeństwa przed przeciążeniami sieci, wyładowaniami, lub przegrzaniem transformatora. Maksymalna temperatura środowiska dla transformatora to 45 C. Produkt certyfikowany standardami Europejskimi. Dostępna wszelka dokumentacja techniczna i instrukcje obsługi.

92 TRANSFORMATORY MAGNETYCZNE: Zakres mocy W, współpracuje z napięciem 230/240V, przy częstotliwości 50-60Hz. Wersja ściemniana, IP44, również dostępna na zamówienie, działa z oddzielnym urządzeniem ściemniającym. Zewnętrzne przewody do podłączenia lamp dostarczane oddzielnie (maksymalna długość 40m) Załączone automatyczne systemy bezpieczeństwa przed przeciążeniami sieci, wyładowaniami, lub przegrzaniem transformatora. Maksymalna temperatura środowiska dla transformatora to 40 C. Produkt certyfikowany standardami Europejskimi. Dostępna wszelka dokumentacja techniczna i instrukcje obsługi.

93 Standardowe klipsy nie są już dostępne w naszej ofercie. Teraz proponujemy nowe zamienniki

94 zaprojektowane zgodnie z potrzebami Klientów! Nowe, opatentowane klipsy, zostały wykonane z poliwęglanu, są odporne na promieniowanie UV, w komplecie z podstawką montażową, do instalowania źródeł na różnych wysokościach. Cały system montażowy jest absolutnie samodzielny oraz łatwy w obsłudze i regulacji!

95 Opracowaliśmy najnowszy transformator elektroniczny, który z wykorzystaniem najnowszych technologii gwarantuje doskonałą żywotność, oraz posiada wsparcie dla nowych klipsów, dzięki czemu montaż systemu jest bezpieczny i szybki.

96 W ofercie posiadamy również specjalne przewody w silikonie lub obudowie PCV, do zastosowania z transformatorami magnetycznymi.

97 Na życzenie specjalne pokrywy silikonowe, zabezpieczające podłączenie elektrody, dostępne w różnych wymiarach, Czarna pokrywa ma na celu eliminację emisji świetlnej z przezroczystej części elektrody w bardzo wymagających projektach.

98 Opracowaliśmy własny system sterowania centralnego dla naszych lamp. Dzięki niemu można tworzyć dowolne efekty świetlne, oraz programować je w wybrany sposób.

99 Zapraszamy do współpracy! BIURO: Al. Jana Pawła II 80/98, Warszawa SHOWROOM: ul. Rydygiera 8, budynek 6, Warszawa Kontakt bezpośredni: Anna Stadnicka tel:

Koncepcje i rozwiązania. Philips Lighting jesień 2007

Koncepcje i rozwiązania. Philips Lighting jesień 2007 Koncepcje i rozwiązania Philips Lighting jesień 2007 Więcej informacji: www.lighting.philips.pl, www.philips.oprawy.pl Dane mogą ulec zmianie Wydrukowano w Holandii październik 2007 Zielone Produkty Flagowe

Bardziej szczegółowo

Napędy do bram garażowych i wjazdowych

Napędy do bram garażowych i wjazdowych NOWOŚĆ Hörmann BiSecur nowoczesny system sterowania radiowego do napędów do bram garażowych i wjazdowych Napędy do bram garażowych i wjazdowych Kompatybilne rozwiązania wiodącego w Europie producenta napędów

Bardziej szczegółowo

ISSN 1895-5452. Nowości rynkowe. s. 7-13. Chemiczne źródła prądu. s. 41-45

ISSN 1895-5452. Nowości rynkowe. s. 7-13. Chemiczne źródła prądu. s. 41-45 www.el-plus.com.pl Nr 1/2014(28) ISSN 1895-5452 Nowości rynkowe s. 7-13 Chemiczne źródła prądu s. 41-45 Asfora Elegancja każdego dnia Centrum Obsługi Klienta 0 801 17 15 00 22 511 84 64 www.schneider-electric.com

Bardziej szczegółowo

Akademia Häfele 2014 Szkolenie nr 4

Akademia Häfele 2014 Szkolenie nr 4 8 grudnia 2014 Akademia Häfele 2014 Szkolenie nr 4 Przygotowali: Tomasz Sowiński, Marcin Małecki, Maciej Wikorejczyk 2 Akademia Häfele 2014 LOOX SYSTEM OŚWIETLENIA LED OD HÄFELE LOOX SYSTEM OŚWIETLENIA

Bardziej szczegółowo

Światło to nasza pasja Od specjalistów dla profesjonalistów: wydajne rozwiązania LED

Światło to nasza pasja Od specjalistów dla profesjonalistów: wydajne rozwiązania LED led.osram.pl/elektroskandia Światło to nasza pasja Od specjalistów dla profesjonalistów: wydajne rozwiązania LED OSRAM tworzymy światło Partner kampanii a world of energy Czynniki gwarantujące sukces Elektroskandia

Bardziej szczegółowo

Оświetlenie przemysłowe led

Оświetlenie przemysłowe led Оświetlenie przemysłowe led katalog 2015 Oprawy NowaLed Wszystkie oprawy wykonywane są standardowo wersji o stopniu ochrony IP65 lub wyższym. Główną zaletą opraw jest bardzo dobre odprowadzenie ciepła

Bardziej szczegółowo

Nowości Philips Lighting - Wiosna 2009

Nowości Philips Lighting - Wiosna 2009 Nowości Philips Lighting - Wiosna 2009 Stopka Więcej informacji: www.philips.com/lighting Dane mogą ulec zmianie Wydruk: Print Compentence Company - 04.2009 Zdjęcie na okładce: Fernando Baena Najlepszy

Bardziej szczegółowo

OŚWIETLENIE ULICZNE, ILUMINACJE, SPECJALNE ZASTOSOWANIA

OŚWIETLENIE ULICZNE, ILUMINACJE, SPECJALNE ZASTOSOWANIA OŚWIETLENIE ULICZNE, ILUMINACJE, SPECJALNE ZASTOSOWANIA 2011/2012 NASZ ZIELONY SYMBOL Po dokładnej analizie wpływu naszych opraw na środowisko zdecydowaliśmy się na wprowadzenie symboli zidentyfikowania

Bardziej szczegółowo

Poradnik dobrego oświetlenia. Oświetlenie drogowe

Poradnik dobrego oświetlenia. Oświetlenie drogowe Poradnik dobrego oświetlenia Oświetlenie drogowe Współpraca z nami to gwarancja większych oszczędności Trendy w dziedzinie oszczędności energii w oświetleniu drogowym Wszyscy musimy się przemieszczać z

Bardziej szczegółowo

Nr 3/2011(21) ISSN 1895-5452. www.el-plus.com.pl. Nowości rynkowe. s. 9-16. Odnawialne źródła energii. ENERGIA MÓRZ I OCEANÓW s.

Nr 3/2011(21) ISSN 1895-5452. www.el-plus.com.pl. Nowości rynkowe. s. 9-16. Odnawialne źródła energii. ENERGIA MÓRZ I OCEANÓW s. www.el-plus.com.pl Nr 3/2011(21) ISSN 1895-5452 Nowości rynkowe s. 9-16 Odnawialne źródła energii ENERGIA MÓRZ I OCEANÓW s. 42-44 reklama Schneider Electric Szanowni Państwo, Z przyjemnością prezentujemy

Bardziej szczegółowo

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł Przemysł Design with CONFIDENCE EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS Przemysł Twój partner w aplikacjach i systemach przemysłowych Wiodące marki, doświadczenie, wsparcie Pentair Equipment Protection Pentair

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe bramy i kraty rolowane

Przemysłowe bramy i kraty rolowane Brama rolowana / krata rolowana SB z napędem WA 300 R S4 Maksimum komfortu i bezpieczeństwa Przemysłowe bramy i kraty rolowane Wytrzymałe i niezawodne w codziennej eksploatacji 2 Jakość marki Hörmann 4

Bardziej szczegółowo

Przemysł. Poczuj, jak ważne jest światło w Twojej branży.

Przemysł. Poczuj, jak ważne jest światło w Twojej branży. Przemysł Poczuj, jak ważne jest światło w Twojej branży. Poczuj, jak ważne jest światło dla Twoich pracowników i Twojej firmy Oświetlenie może służyć nie tylko do rozjaśniania i pokazywania drogi. Może

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe bramy i kraty rolowane

Przemysłowe bramy i kraty rolowane Hörmann BiSecur Nowoczesny system sterowania radiowego do bram przemysłowych Przemysłowe bramy i kraty rolowane Wytrzymałe i niezawodne w codziennej eksploatacji 2 Jakość marki Hörmann 4 Ekoprodukcja 6

Bardziej szczegółowo

ADQUEN, ADVISION. str. 22, 32. ACRON 220 dwukomorowa oprawa drogowa PARK LED zewnętrzne oprawy LED LPX zasilacze do diod świecących LED. str.

ADQUEN, ADVISION. str. 22, 32. ACRON 220 dwukomorowa oprawa drogowa PARK LED zewnętrzne oprawy LED LPX zasilacze do diod świecących LED. str. ISSN 1730-2609 Nr 4 (36) PAŹDZIERNIK GRUDZIEŃ 2011 ADQUEN, ADVISION ACRON 220 dwukomorowa oprawa drogowa PARK LED zewnętrzne oprawy LED LPX zasilacze do diod świecących LED str. 12 str. 36 str. 56 str.

Bardziej szczegółowo

str. 22 Widzisz lepiej str. MEDIC - oprawy do pomieszczeń czystych Oprawy downlight z ELGO SIMEN, ARION, MATIS Rodzina opraw drogowych str.

str. 22 Widzisz lepiej str. MEDIC - oprawy do pomieszczeń czystych Oprawy downlight z ELGO SIMEN, ARION, MATIS Rodzina opraw drogowych str. ADVISION str. 22 Widzisz lepiej MEDIC - oprawy do pomieszczeń czystych Oprawy downlight z ELGO SIMEN, ARION, MATIS str. 44 str. 34 ACRON 50, 100, 200 Rodzina opraw drogowych str. 28 ACRON Nowa rodzina

Bardziej szczegółowo

Zrównoważona logistyka z inteligentnymi systemami dokowania. Technika przeładunku Kompleksowe rozwiązania gwarantujące efektywność

Zrównoważona logistyka z inteligentnymi systemami dokowania. Technika przeładunku Kompleksowe rozwiązania gwarantujące efektywność Zrównoważona logistyka z inteligentnymi systemami dokowania Technika przeładunku Kompleksowe rozwiązania gwarantujące efektywność 2 Jakość marki Hörmann 4 Ekoprodukcja 6 Projektowanie zgodnie z zasadą

Bardziej szczegółowo

Sięgamy wysoko System rozdziału energii unimes H 4000 A

Sięgamy wysoko System rozdziału energii unimes H 4000 A Sięgamy wysoko System rozdziału energii unimes H 4000 A Czy chcesz sięgać wysoko? Sercem każdego budynku jest system dystrybucji energii. System ten powinien prawidłowo rozprowadzać energię do każdego

Bardziej szczegółowo

HomeWorks Instrukcja techniczna Wydanie międzynarodowe (220-240 V ) Rev H

HomeWorks Instrukcja techniczna Wydanie międzynarodowe (220-240 V ) Rev H HomeWorks Instrukcja techniczna Wydanie międzynarodowe (220-240 V ) Rev H Spis treści WSTĘP Wprowadzenie do systemu HomeWorks...2.1 Cechy charakterystyczne...2.4 PROJEKT SYSTEMU Przegląd typów systemu...3.2

Bardziej szczegółowo

Katalog Lamp LED 2014/2015

Katalog Lamp LED 2014/2015 Katalog Lamp LED 2014/2015 Spis treści Światło jest naszą pasją Wstęp...02...03 Planowanie współpracy...04 Produkty Lampy LED Przemysłowe... 05 ETH-Series...06 ETF-Series...07 ET-H-Series...08 Lampy LED

Bardziej szczegółowo

kwiecień-czerwiec 2007 /nr 2 kwartalnik FEGA Poland sp. z o.o. rozwiązania urządzenia oznaczające nowości

kwiecień-czerwiec 2007 /nr 2 kwartalnik FEGA Poland sp. z o.o. rozwiązania urządzenia oznaczające nowości kwiecień-czerwiec 2007 /nr 2 kwartalnik FEGA Poland sp. z o.o. bezhalogenowe rozwiązania urządzenia oznaczające nowości Protec.class WSTĘP Drodzy Klienci, Czytelnicy 90 dni z FEGĄ! M am powody do zadowolenia,

Bardziej szczegółowo

Magazynowanie energii elektrycznej

Magazynowanie energii elektrycznej www.el-plus.com.pl Nr 2/2012(23) ISSN 1895-5452 Nowości rynkowe s. 8-13 Magazynowanie energii elektrycznej s. 40-45 Unica Plus Elegancja barw Seria Unica Plus to połączenie nowoczesności i oryginalności

Bardziej szczegółowo

Zakres mocy UPS od 250 kva do 500 kva

Zakres mocy UPS od 250 kva do 500 kva Systemy zasilania bezprzerwowego Maksymalna ochrona przeciwawaryjna Specyfikacja techniczna produktu Zakres mocy UPS od 250 kva do 500 kva Spis treści 1 Wprowadzenie... 6 2 Opis UPS... 6 3 Tryby pracy...

Bardziej szczegółowo

Moeller dołącza do Eaton. Wyłączniki taryfowe Z-TS. Nowe możliwości montażowe rozdzielnic Profi + Xcomfort nowe elementy w systemie

Moeller dołącza do Eaton. Wyłączniki taryfowe Z-TS. Nowe możliwości montażowe rozdzielnic Profi + Xcomfort nowe elementy w systemie 01 2010 Moeller dołącza do Eaton strona 2 Wyłączniki taryfowe Z-TS Nowe możliwości montażowe rozdzielnic Profi + strona 6 strona 8 Xcomfort nowe elementy w systemie strona 3 Szafki natynkowe BC-A estetyczne

Bardziej szczegółowo

URBANO LED URBINO LED URBANO PLUS LED

URBANO LED URBINO LED URBANO PLUS LED URBANO LED URBINO LED URBANO PLUS LED 2 116 lm/w URBANO LED WYSOKA SKUTECZNOŚĆ 3 Prawidłowy dobór oświetlenia jest kluczowy zarówno dla komfortu jak i bezpieczeństwa wszystkich użytkowników infrastruktury

Bardziej szczegółowo

Infrastruktura IT. Efektywne chłodzenie Monitoring i zarządzanie energią Szafy serwerowe i sieciowe VARISTAR Zarządzanie projektami oraz usługi

Infrastruktura IT. Efektywne chłodzenie Monitoring i zarządzanie energią Szafy serwerowe i sieciowe VARISTAR Zarządzanie projektami oraz usługi Infrastruktura IT Dedykowane rozwiązania dla ekologicznych Data Center Efektywne chłodzenie Monitoring i zarządzanie energią Szafy serwerowe i sieciowe VARISTAR Zarządzanie projektami oraz usługi Wstęp

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA INSTALACJI. Kocioł peletowy COMPACT 14. Instrukcja w języku polskim

INSTRUKCJA INSTALACJI. Kocioł peletowy COMPACT 14. Instrukcja w języku polskim INSTRUKCJA INSTALACJI Kocioł peletowy COMPACT 14 Instrukcja w języku polskim 8901310800 SPIS TREŚCI WSTĘP 1 - OSTRZEŻENIA I WARUNKI GWARANCJI 2 - INSTRUKCJA INSTALACJI 3 - RYSUNKI I DANE TECHNICZNE 4 -

Bardziej szczegółowo

Złącza z serii IE-Line

Złącza z serii IE-Line październik grudzień 2007/nr 4 kwartalnik FEGA Poland Sp. z o.o. Złącza z serii IE-Line Rozruch i ochrona silnika UPSy General Electric Rozdział mocy w najlepszej formie: Rittal Ri4Power Zgodne z PN 60439-1

Bardziej szczegółowo

CZAS NA TWÓJ RUCH. Energooszczędne systemy oświetlenia Ensto

CZAS NA TWÓJ RUCH. Energooszczędne systemy oświetlenia Ensto CZAS NA TWÓJ RUCH Energooszczędne systemy oświetlenia Ensto Czas na Twój ruch SPIS TREŚCI Zaskakujące połączenie Przygotuj się na odkrycie czegoś nowego. Ta nowość to koncepcja stojąca za oświetleniem

Bardziej szczegółowo

ektr ) 9 (2 4 1 0 /2 2 r N Nowości rynkowe s. 7-11 Oświetlenie drogowe s. 38-41

ektr ) 9 (2 4 1 0 /2 2 r N Nowości rynkowe s. 7-11 Oświetlenie drogowe s. 38-41 Nr 2/2014(29) ISSN 1895-5452 BEZPŁATNA GAZETA INFORMACYJNA UNII HURTOWNI ELEKTRYCZNYCH ektro Nowości rynkowe s. 7-11 Oświetlenie drogowe s. 38-41 Szanowni Państwo, Z przyjemnością prezentujemy kolejne

Bardziej szczegółowo