Regulamin Sieci ArenaSkilla.pl

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Regulamin Sieci ArenaSkilla.pl"

Transkrypt

1 Regulamin Sieci ArenaSkilla.pl I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy Regulamin obejmuje cały obszar Forum ArenaSkilla.pl oraz serwerów ArenaSkilla.pl, każdego zarejestrowanego Użytkownika na ArenaSkilla.pl oraz Gracza znajdującego się na serwerach ArenaSkilla.pl. 2. Regulamin ten został opracowany przez KaCzuszka. oraz Vasto_Lorde na rzecz ArenaSkilla.pl i dozwolone jest jego wykorzystywanie tylko i wyłącznie przez ArenaSkilla.pl w ściśle określonych w Regulaminie celach. 3. Zwroty używane w niniejszym Regulaminie: Sieć ArenaSkilla.pl Wszystkie Serwery oraz Fora, które należą do ArenaSkilla.pl; Administracja ArenaSkilla.pl Osoba/y posiadająca/e na forum ArenaSkilla.pl rangę "Administrator"; Sklep ArenaSkilla.pl Strona, na której można zdobyć Przywilej. Obecnie znajduje się ona pod adresem Forum ArenaSkilla.pl Strona, na której znajduje się forum tematyczne o grze Counter-Strike, lista Serwerów ArenaSkilla.pl oraz wszystkie rzeczy ich dotyczące. Jest ono prowadzone przez Administrację. Obecnie znajduje się ona pod adresem AMXBANS Strona, na której widnieje spis Banów na Serwerach. Obecnie znajduje ona pod adresem Użytkownik Osoba posiadająca konto na Forum ArenaSkilla.pl; Gracz Osoba przebywająca na serwerze ArenaSkilla.pl; Multikonto Konto na Forum ArenaSkilla.pl, którego właściciel posiada już co najmniej jedno konto na Forum ArenaSkilla.pl, a nowo założone nie jest jedynym aktywnym; Profil Użytkownika Elementy konta Użytkownika takie jak: profil (informacje o Użytkowniku), sygnatura, awatar; Ostrzeżenie Punkt karny, otrzymywany przez Użytkownika za złamanie regulamin - tzw. "warn". Przywilej Tzw. "Klasa Premium", "Super Premium" lub "VIP", czyli wirtualny przywilej na jednym z Serwerów ArenaSkilla.pl udostępnione wybranym Graczom; Wypłata Comiesięczna nagroda za dobre sprawowanie dla Promotorów. Nagroda ta jest realizowana w postaci wirtualnej gotówki "WPLN" w Sklepie ArenaSkilla.pl; Taryfikator Banów Temat-regulamin na Forum, określający wysokość kary, jaką Gracz może otrzymać za określone przewinienie (złamanie regulaminu); Konto Gracza Nick/nazwa, pod którym Gracz jest identyfikowany na serwerach; Shoutbox Czat dla Użytkowników forum; Aktywny Ban Ban w Sieci ArenaSkilla.pl dla Gracza, posiadający obecnie bana, którego termin jeszcze nie minął, inaczej: trwającego jeszcze w mocy. 4. Każda osoba fizyczna ma prawo do pobytu na Forum ArenaSkilla.pl, jeśli jej poprzednie Konto Gracza nie zostało zbanowane oraz na Serwerze ArenaSkilla.pl, jeśli jej IP/SteamID nie znajduje się w bazie AMXBANS, a SteamID nie jest określone jako zbanowane na Banid.pl, AntiCheat.pl lub BlackListed.pl.

2 5. Korzystanie z Forum oraz z Serwerów jest bezpłatne. 6. Korzystanie z Forum wymaga rejestracji. 7. Administracja ArenaSkilla.pl zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym Regulaminie bez wcześniejszego informowania Użytkownika i/lub Gracza. 8. Zakazane jest kopiowanie jakichkolwiek treści Forum, a także Regulaminu Sieci ArenaSkilla.pl bez wyrażenia zgody pierwotnego/ych autora/ów. 9. ArenaSkilla.pl nie bierze odpowiedzialności za treści umieszczane przez Użytkowników na Forum oraz Graczy na Serwerach. 10. Użytkownik nie reklamuje innych serwisów o podobnej działalności. 11. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia Użytkownika oraz Gracza z odpowiedzialności karnej. 12. Za złamanie Regulaminu grozi przestroga, Ostrzeżenie, zbanowanie na Forum, zbanowanie na Serwerach, odebranie rang lub odebranie Przywilejów. II. KONTO NA FORUM 1. Rejestracja konta odbywa się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Jego wysłanie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. 2. Każda osoba fizyczna ma prawo utworzyć tylko jedno konto na forum Multikontami nie są konta osób spokrewnionych ze sobą, np. siostra i brat, którzy dzielą ze sobą jedno łącze Przed założeniem drugiego konta, Użytkownik musi powiadomić o tym Administrację. 3. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z Forum w sposób zgodny z prawem polskim, a przede wszystkim w zgodzie z ustawą z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim (w której to jest mowa o przeciwdziałaniu jego wulgaryzacji), netykiety i międzynarodowymi umowami obowiązującymi w Polsce. 4. Podawanie nieaktualnych i/lub nieprawdziwych danych personalnych przez Użytkownika w Profilu jest zabronione. 5. Z jednego konta może korzystać tylko jedna osoba fizyczna. 6. Profil Użytkownika nie może zawierać treści pornograficznych, rasistowskich, wulgarnych, obraźliwych, zastraszających itp. 7. Karą dla Użytkownika za złamanie regulaminu są Ostrzeżenia. 8. Niedozwolone jest umieszczanie w Profilu jakiejkolwiek reklamy bądź adresu serwera lub sieci innej niż ArenaSkilla.pl (wyjątkiem jest pole do tego przeznaczone: www). 9. Niedozwolone jest umieszczanie w Polu sygnatur lub Profilu aplikacji.swf oraz innych, które odtwarzają się bez wiedzy osoby przeglądającej Profil Użytkownika. 10. W sygnaturze Użytkownika zabrania się ustawiania dużej czcionki, reflinków, krzykliwych kolorów, używania więcej niż 3 kolorów.

3 III. KORZYSTANIE Z FORUM 1. Użytkownik dostosowuje się do regulaminu działu, w którym pisze, jeśli takowy istnieje. 2. Nazwy tematów założone przez Użytkownika muszą określać ich treść. 3. Użytkownik nie może odświeżać (pisać postów) starych tematów, chyba, że problem zawarty w temacie nadal istnieje, znów się pojawił, ma go ktoś inny lub czas od ostatniego napisanego posta w tym temacie przekroczył 24 godziny. 4. Jeśli Użytkownik nie pisze na temat i/lub treści jego postów nie wnoszą nic nowego do tematu, może zostać nagrodzony Ostrzeżeniem. 5. Zakaz umieszczania gdziekolwiek reflinków. 6. Zakaz obrażania innych Użytkowników i Graczy. 7. Zakaz podszywania się pod Użytkowników, Graczy lub rangi na forum. Nie udajemy adminów czy moderatorów i nie rozwiązujemy spraw, które nas nie dotyczą lub gdy nie mamy odpowiedniej do tego władzy. 8. System reputacji Zakazane jest tak zwane farmienie plusów, czyli regularne rozdawanie reputacji jednemu lub kilku Użytkownikom Zakazane jest proszenie o reputację w postach, na Shoutboxie i we Wpisach Punkt reputacji może zostać usunięty tylko, gdy jest obraźliwy, nie ma jakiegokolwiek wyjaśnienia co do powodu jego nadania lub jest wynikiem działań z punktu Shoutbox Shoutbox służy do szybkiej i sprawnej wymiany zdań/informacji Na Shoutboxie obowiązuje netykieta Należy starać się wypowiadać w jednym wpisie - nie rozbijać odpowiedzi na kilka wiadomości Nie należy komunikować Użytkowników o wysłanych wiadomościach na innych komunikatorach/pw. Shoutbox służy do komunikacji publicznej. 10. Ostrzeżenia Po uzyskaniu 2 Ostrzeżeń Użytkownik ma zakaz dostępu do Shoutboxa Po uzyskaniu 3 Ostrzeżeń Użytkownik ma zakaz dodawania punktów reputacji Po uzyskaniu 4 Ostrzeżeń Użytkownik ma zakaz pisania postów Po uzyskaniu 5 Ostrzeżeń Użytkownik ma zakaz dostępu do Forum Ostrzeżenia można zlikwidować stosując się do instrukcji zawartych w dziale Forum pod nazwą Odpracuj warna. 11. Poniższe paragrafy nie obowiązują w dziale Hydepark. 12. Użytkownik nie może używać w swoich wypowiedziach koloru czerwonego oraz zielonego. Wyjątkiem od tego są Użytkownicy posiadający odpowiednie rangi (Kolejno Administrator oraz Moderatorzy). 13. Pisząc posty, Użytkownik stara się przekazywać treści przejrzyście, umieszcza cytaty w tagach [quote], nie dubluje wypowiedzi innych Użytkowników ani swoich, wypowiada się z kulturą i tym podobne.

4 IV. KORZYSTANIE Z SERWERÓW 1. Przebywając na jednym z Serwerów ArenaSkilla.pl, Gracz akceptuje niniejszy Regulamin. 2. Gracz, przebywając na jednym z Serwerów, dostosowuje się do regulaminu danego serwera, z którym można się zapoznać, wpisując w czacie gry komendę /regulamin lub zaglądając do działu Regulaminy na Forum. 3. Kary za złamanie regulaminu można odnaleźć, wpisując w czacie gry komendę /regulamin. 4. W przypadku rzeczy nieokreślonych w regulaminie serwera, Admin lub Administrator decyduje co w takich okolicznościach należy uczynić. 5. Wymagane komendy to: ex_interp , gl_picmip 1, m_yaw Podstawowe zakazy Serwerów CS 1.6: 6.1. Nie można obrażać innych graczy Nie można bugować Nie można reklamować innych serwerów niż te należące do Sieci ArenaSkilla.pl Nie można podszywać się, to znaczy przebywać na nicku już przez kogoś zajętego Nie można używać wspomagaczy, to znaczy skryptów i hacków by pomóc sobie w grze Nie można rozmawiać przez mikrofon bez mutacji Nie można używać trybu renderowania Software Zakaz podpowiadania sobie w celu ułatwienia rozgrywki. Wyjątkiem jest plugin umożliwiający przekazania wiadomości przez parę sekund po śmierci. 7. Jeśli w regulaminie Serwera zamieszczony jest punkt, który został już wymieniony w punkcie 6. regulaminu Sieci lub opisuje ten sam problem, bierze się pod uwagę punkt z regulaminu Serwera ponad punkt z regulaminu Sieci. 8. Gracze zbanowani na Serwerach ArenaSkilla.pl mają prawo do odwołania się od bana w jasno określonych do tego działach Gracz, który został zbanowany z powodem "Wstaw screeny na forum" lub podobnym, mają obowiązek wstawić zrobione mu podczas gry screenshoty w dziale serwera, na którym dostał ss'y Gracz, który został zbanowany z powodem "Wstaw screeny na forum" zostaje uznany za winnego oszukiwania i pozostaje w takim stanie, póki nie spełni warunku z punktu 8.1, a jego screeny nie będą czyste. 11. Wejście na serwer ArenaSkilla.pl podczas Aktywnego Bana skutkuje kolejnym o długości zgodnej z Taryfikatorem Banów. V. STANOWISKA 1. Administrator Osoba reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl wewnątrz oraz poza jej obrębem; Zajmująca się Serwerami oraz Forum od strony technicznej i wizualnej; Zarządzająca Przywilejami; Rozporządzająca stanowiskami; Sprawująca pieczę nad resztą Użytkowników i Graczy; Zwolniona ze wszystkich zakazów i nakazów niniejszego Regulaminu Administrator sprawuje absolutną władzę w Sieci ArenaSkilla.pl Administrator ma prawo decydować o sytuacjach, które nie są określone w regulaminie Sieci oraz w regulaminach działów Forum i Serwerów ArenaSkilla.pl Administrator ma prawo do działań nadzwyczajnych, tzn. sprzecznych z zasadami ustalonymi w

5 Regulaminie Sieci, bez podania przyczyny swojego działania, zgodnie z zakresem swoich możliwości i Prawem Polskim. (Na przykład bany na Forum/Serwerze, odebranie rang/przywilejów, usuwanie Kont Użytkowników/wątków z Forum, modyfikacja serwerów, w tym Przywilejów i wiele innych). 2. Serwera Osoba opiekująca się jednym z wyznaczonych serwerów; Pilnująca Adminów na tym serwerze; Zajmująca się tym serwerem od strony technicznej; Posiadająca konto w AMXBANS; Dbająca o dobro Sieci ArenaSkilla.pl; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl. 3. Globalny Moderator Osoba opiekująca się Forum; Osoba kiedyś będąca zwykłym Moderatorem; Pilnująca Użytkowników oraz przestrzegania przez nich Regulaminu; Zamykająca tematy oraz sortująca je; Mająca dostęp do moderacji całego Forum; Dbająca o dobro Sieci ArenaSkilla.pl; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl; Aktywnie udzielająca się na Forum. 4. Moderator Osoba opiekująca się kilkoma działami na Forum; Pilnująca Użytkowników oraz przestrzegania przez nich Regulaminu; Zamykająca tematy oraz sortująca je; Dbająca o dobro Sieci ArenaSkilla.pl; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl; aktywnie udzielająca się na Forum. 5. Multiadmin Osoba posiadająca rangę Admin na wyznaczonych serwerach sieci ArenaSkilla.pl; Pilnująca Graczy na Serwerach oraz przestrzegania przez nich Regulaminu; Uczestnicząca w działach dotyczących banów z Serwerów; Posiadająca konto w AMXBANS; Dbająca o dobro Sieci ArenaSkilla.pl; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl. 6. UnbanTeam Uczestnicząca w działach dotyczących banów z Serwerów; Posiadająca konto w AMXBANS; Dbająca o dobro Sieci ArenaSkilla.pl; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl. 7. Admin Osoba opiekująca się Serwerem, na którym posiada uprawnienia Admina; pilnująca Graczy na Serwerze oraz przestrzegania przez nich Regulaminu; Uczestnicząca w działach dotyczących banów z Serwerów; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl; 8. VIP Osoba posiadająca specjalne przywileje na Forum. 9. Promotor Osoba reklamująca Sieć ArenaSkilla.pl; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl; Udzielająca się w działach na Forum przeznaczonych dla swojej rangi. 10. Zasłużony Osoba, która niezaprzeczalnie przyczyniła się do znacznego rozwoju Sieci ArenaSkilla.pl; przebywająca długi czas na Sieci ArenaSkilla.pl; Posiadająca kiedyś rangę wyższą lub równą Adminowi Serwera; 11. Donator Osoba, która bezinteresownie wpłaciła kwotę pieniężną na rzecz Sieci ArenaSkilla.pl. 12. Kobieta Użytkownik płci żeńskiej. 13. Grafik Osoba wykonująca prace graficzne w Sieci ArenaSkilla.pl; Dbająca o dział Grafika; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl; Wykonująca prace graficzne dla Użytkowników. 14. Areniak Osoba przebywająca długi czas na Forum. Dokładne wymagania to: 7 dni spędzonych online, 100 napisanych postów, pozytywna suma punktów reputacji. 15. Zbanowany Użytkownik, który nie ma prawa do uczestniczenia w życiu Sieci ArenaSkilla.pl. 16. Użytkownik Osoba, która posiada konto na Forum ArenaSkilla.pl.

6 VI. OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA FORUM I SERWERY 1. Osoba, która niejednokrotnie zawyża możliwości (nadużywa) swojej rangi, może ją stracić. 2. Osoba, która chce otrzymać wyższą rangę niż aktualnie posiada, winna jest złożyć podanie w dziale do tego przeznaczonym oraz według wzoru podanym w temacie z wzorem Rangi, na które można składać podanie to (od najwyższej): Moderator, Multiadmin, Unban Team, Admin, Promotor, Grafik. 3. Osoba, która uprzednio utraciła rangę, a chce ją odzyskać, ma prawo skontaktować się z Administratorem ArenaSkilla.pl w celu uzgodnienia warunków powrotu na stanowisko. 4. Użytkownik z rangą Globalny Moderator, Moderator, Multiadmin, Admin, Promotor musi zgłosić swoją nieobecność w dziale "Administracja", w poddziale "Nieobecności" w nowym temacie W przypadku niezgłoszenia nieobecności, istnieje możliwość odebrania praw zgodnie z regulaminem danej rangi. VII. MODERATORZY FORUM REGULAMIN 1. Moderatorzy forum mają prawo do korekty postów lub zmian z przymusem podania przyczyny takiego działania. 2. Moderator ma obowiązek dbać o przestrzeganie Regulaminu Forum przez Użytkowników. 3. Moderator ma prawo nałożyć Użytkownikowi Ostrzeżenie w uzasadnionej powodem sytuacji, jeśli zostanie złamany przez Użytkownika punkt regulaminu Nakładając Ostrzeżenie Użytkownikowi, Moderator ma obowiązek określić zrozumiały dla Użytkownika powód, podając wartość Ostrzeżenia równą 1 oraz, jeśli adekwatne, link do tematu, w którym Użytkownik złamał regulamin W przypadku, gdy Ostrzeżenie zostaje nałożone z powodu napisanego przez Użytkownika postu, Moderator ma obowiązek zedytować taki post z informacją o tym kto nadał Ostrzeżenie oraz za co W przypadku, gdy Użytkownik wyraził skruchę za złamanie regulaminu lub złamał go po raz pierwszy Moderator może nie przyznać Ostrzeżenia. 4. Moderator nie może być nieaktywny dłużej niż 2 dni. 5. Jeśli Moderator złamie lub naruszy którykolwiek paragraf Regulaminu lub w nadmiarze skorzysta ze swoich funkcji, może on zostać wtedy nagrodzony Ostrzeżeniem, stracić swą funkcje, a nawet dostać bana na Forum. 6. Moderator nie ma prawa wykorzystywać swoich funkcji w celu osiągnięcia własnych korzyści. 7. Moderator podlega randze Administrator Moderator nie zarządza żadnymi rangami. Może tylko i wyłącznie karać za złamanie Regulaminu. VIII. MULTIADMINI REGULAMIN 1. MultiAdmina dotyczą wszystkie punkty z regulaminu Admina. 2. MultiAdmin sprawuje swoje powinności serwerach, które zostają mu przydzielone przy akceptacji podania. 3. MultiAdmin powinien odznaczać się wysoką aktywnością również na Forum, odpowiadając na skargi, odbanowując niewinnych graczy. 4. Gdy podanie Admina dotyczące zdobycia rangi MutliAdmina zostaje przyjęte, jego dotychczasowa ranga

7 zostaje usunięta. 5. MultiAdmin posiada konto w AMXBANS, gdzie może dodawać bany oraz je zdejmować zgodnie z napisanymi skargami, dowodami, które posiada, odwołaniami od bana. Jeśli go nie dostał po przyjęciu podania, musi napisać do Administratora o przydzielenie. 6. Ranga Multiadmin podlega bezpośrednio randze Administrator. 7. Multiadmina dotyczą obowiązki rangi UBT. IX. UNBANTEAM REGULAMIN 1. Użytkownik z rangą Unban Team ma obowiązek sprawdzać dział Bany na Forum. 2. Musi odbanowywać graczy odwołujących się od bana, banować zgłaszanych graczy. 3. Posiada konto w AMXBANS, gdzie może dodawać bany oraz je zdejmować zgodnie z napisanymi skargami, dowodami, które posiada, odwołaniami od bana. Jeśli go nie dostał po przyjęciu podania, musi napisać do Administratora o przydzielenie. 4. Ranga UBT podlega randze Multiadmini. X. PROMOTORZY FORUM REGULAMIN 1. Promotorzy mają obowiązek reklamować, zachowując kulturę osobistą oraz dbając o dobro Sieci ArenaSkilla.pl. 2. Promotorzy mają obowiązek potwierdzić swoją reklamę screenami, linkami lub żywymi osobami na forum zamieszczonymi w poddziale Promotorzy". 3. Promotorzy mają obowiązek reklamować sieć na życzenie Administratora, w taki sposób jaki określa Administrator, który będzie zawarty w poście Administratora w poddziale Promotorzy". 4. Nagrodą dla Promotora, który jest aktywny, jest otrzymanie co miesiąc 10WPLN W czasie Wypłaty, Administrator forum ma prawo zmniejszyć lub zwiększyć kwotę zarobku Promotora, zależnie od jego aktywności. (od 0WPLN do 25WPLN) 4.2. Każda Wypłata traci swoją ważność w przeciągu miesiąca, jeśli Użytkownik jej nie odebrał. 5. Ranga Promotor podlega bezpośrednio randze Administrator. XI. ADMINI SERWERÓW REGULAMIN 1. Użytkownik może posiadać rangę Admina na tylko jednym serwerze ArenaSkilla.pl 2. Admin nie może dzielić się swoim Kontem Gracza, do którego ma przypisaną rangę. 3. W przypadku złamania regulaminu przez Gracza, Admin stosuje karę w postaci slaya/kicka/bana, zgodnie z Taryfikatorem Banów Admin ma prawo zbanować innego Admina tylko wtedy, gdy nie może się skontaktować z Administratorem, a posiada dowód w postaci dema obarczający oskarżonego winą. 4. Gdy na serwerze jest więcej niż jeden Admin, dzielą się ze sobą obowiązkami. 5. Zmiana mapy może nastąpić wyłącznie wtedy, występują trudności z utrzymaniem dyscypliny na mapie, nieprawidłowości w działaniu serwera lub na wyraźną prośbę Graczy. 6. Admin nie ma prawa faworyzować Graczy. 7. Admin nie może nadużywać chatu w hudzie za pomocą oraz 8. Kłótnie między Adminami nie będą tolerowane i są niedopuszczalne W przypadku zaistnienia konfliktu, zgłasza się tenże problem do Administratora.

8 9. Admin nie może robić Graczowi screenshot'ów na jego własną prośbę. 10. Admin nie ma prawa odbanowywać Graczy bez wcześniejszej zgody Administratora lub odwołania od bana złożonego przez Gracza na Forum. 11. Obowiązki admina Admin ma obowiązek być aktywnym na forum i wchodzić na nie co najmniej raz na dwa dni Admin ma obowiązek sprecyzować powód bana tak, aby Gracz, który go otrzymał (oraz inni Gracze/Admini widzący powód) wiedział, za co został ukarany Admin ma obowiązek poprzeć bana (dotyczącego bana powyżej 3 godzin) jednoznacznym dowodem w postaci dema lub SSów Admin ma obowiązek zawsze zachowywać kulturę wobec Graczy oraz reszty Adminów - nie obraża nawet nagminnie zachowujących się i łamiących regulamin Graczy Admin pilnuje, by Gracze nie łamali regulaminu Admin ma obowiązek wypowiadać się w dziale na Forum pod tytułem Bany. Zgodnie z poddziałem, odbanowuje odwołujących się Graczy ze swojego serwera, łapie cheaterów zgłaszanych w dziale Zgłoś cheatera, czyta i rozwiązuje skargi Admin ma obowiązek ostrzegać Gracza(przed daniem bana, który jest krótszy niż 3 godziny), w przypadku gdy ten łamie regulamin, na say, say_team, HUD admina lub przez kick, że ten Gracz złamał dany punkt regulaminu. 12. Ranga Admin podlega randze Multiadmin. XII. PRZYWILEJE 1. Gracz/Użytkownik posiadający Przywilej to tak zwany Gracz Premium. 2. Przywilej można uzyskać poprzez Sklep ArenaSkilla.pl lub jeśli nie jest on czynny, u Administratora. 3. Wszelką pomoc dotyczącą sklepu można uzyskać na Forum ArenaSkilla.pl w dziale Sklep. 4. Gracz Premium nie otrzymuje Przywileju na własność. Sieć jedynie udostępnia Przywilej na określony czas. 5. Administracja może odebrać Gracz Premium Przywilej bez podania żadnego powodu. 6. Przywileje mogą zostać modyfikowane pod względem ich działania i wyglądu bez uprzedniego powiadomienia Graczy Premium 7. Przywilejem, na który nie trzeba składać dotacji, żeby go otrzymać, jest hasło na nick. Przywilej ten jest otrzymywany przy każdej innej dotacji. 8. Administracja ma dostęp do wszystkich haseł Przywilejów. 9. Przywileje uzyskanie i reklamacje Aby otrzymać Przywilej należy złożyć określoną dobrowolną dotację na odpowiedni Przywilej na rzecz Sieci ArenaSkilla.pl Wysłanie sms/przelewu z sumą dotacyjną to operacja nieodwracalna W przypadku pomylenia danych (tj. numeru konta bankowego, numeru lub treści sms), czyli błędnego wysłania dotacji Administracja nie bierze żadnej odpowiedzialności, a Gracz Premium w takim wypadku nie jest udostępniony Przywilej Wszelkie zwroty pieniężne nie będą uwzględniane godziny od daty uzyskania Przywileju, Gracz Premium może zamienić uzyskany Przywilej na

9 inny o tej samej wartości. Aby to zrobić należy napisać w dziale Sklep na Forum ArenaSkilla.pl. Gracz Premium może to zrobić tylko jednokrotnie dla danego Przywileju. 10. Przywileje zarządzanie i używanie Gracz Premium może zmienić swoje hasło przez panel użytkownika w Sklepie Gracz Premium nie może zmienić nicku na jaki jest przypisany Przywilej Za właściciela Przywileju uznaje się osoby, które znają hasło do danego Przywileju Zakazuje się podawania swojego hasła osobom trzecim Administracja zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia jakiejkolwiek pomocy graczowi Premium w przypadku podania hasła osobie trzeciej Handel Przywilejami między graczami nie jest wspierany przez Sieć ArenaSkilla.pl Jeśli Gracz Premium poda hasło osobie trzeciej, Sieć ArenaSkilla.pl nie bierze odpowiedzialności w przypadku zmiany hasła przez osobę trzecią lub otrzymania bana przez osobę trzecią na Koncie Gracza Premium Sieć ArenaSkilla.pl uznaje, że nie podałeś swojego hasła nikomu. Jeśli Gracz nie posiadający Przywileju, który będzie na Koncie Gracza Premium dostanie bana, ban zostaje nałożony na Konto Gracza Premium. Takie bany, nawet permanentne, nie zostają usunięte. XIII. PODANIA 1. Podania składane pisemnie Pisemne podania na admina można składać jedynie w dziale danego serwera, w poddziale zatytułowanym "Podania na Admina". Podania na Moderatora, Promotora oraz Grafika można składać jedynie w dziale "Rekrutacja" Podania należy składać wypełniając uprzednio formularz danymi zgodnymi z prawdą, którego wzór znajduje się w odpowiednim poddziale Administracja nie akceptuje podania konta Użytkownika, którego posiadacz pierwotnie sam nie założył, to znaczy uzyskał do nich dostęp poprzez podszycie się pod Gracza lub handel Kontami Każde podanie, które Użytkownik składa, zostaje przeanalizowane przez jednego z Administratorów lub Moderatorów pod względem poprawności jego utworzenia, wypełnienia, a następnie poddane sprawdzeniu zgodności informacji podanych w wypełnionym formularzu z wymaganiami zawartymi w Regulaminie Sieci Jeżeli podanie jest prawidłowo napisane, pozostawia się je do oceny Użytkownikom Sieci ArenaSkilla.pl Jeżeli podanie nie jest prawidłowo napisane, temat zostaje zamknięty (zablokowany) wraz z podaniem powodu zamknięcia Długość oczekiwania na ostateczną akceptację (przyjęcia Użytkownika do grupy, do której o członkostwo się ubiega) podania od pozytywnej decyzji o rozpoczęciu głosowania nad kandydaturą gracza może wynosić nie dłużej niż tydzień dni roboczych Jeżeli ilość głosów na "TAK" wynosi osiem lub więcej, podanie zostaje zaakceptowane Jeżeli ilość głosów na "NIE" wynosi osiem lub więcej, podanie zostaje odrzucone Jeżeli ilość głosów pozytywnych i negatywnych jest równa, lub żadna ze stron nie przekroczyła progu, dzięki któremu podanie zostałoby przyjęte lub odrzucone, bierze się pod

10 uwagę przeważającą liczbę głosów po danej stronie i według niej ustala się rezultat podania W każdym z wyżej wymienionych przypadków ostateczną podejmuje Administrator, jeśli przedstawi stosowne argumenty (np. brak Adminów na konkretnym serwerze, zbyt duża ilość banów składającego podanie). 2. Podania składane ustnie Podania ustne można składać jedynie na pozycję Admina Serwera Podania te organizuje się na serwerze głosowym TeamSpeak3 sieci ArenaSkilla.pl Podanie odbywa się przez rozmowę przy użyciu mikrofonu. 3. Można składać jedno podanie na tydzień, tylko w przypadku podań odrzuconych z powodu braku spełnionych wymagań lub braku wystarczających głosów na tak. 4. Wypowiadanie się w podaniach Użytkowników Wypowiadać można się tylko i wyłącznie na temat podania oraz Gracza składającego podanie By zagłosować za przyjęciem podania, należy zagłosować na Tak lub Nie Posty bez głosów, z głosami neutralnymi lub bez własnego uzasadnienia są zabronione. 5. Wymagania ogólne Aplikant składający podanie na którąkolwiek rangę na naszej Sieci nie może posiadać rangi wyższej niż Admin (lub odpowiednik) na innym Forum prowadzącym podobną działalność Aplikant musi znać regulamin odpowiadający randze na którą składa podanie. 6. Podanie na Moderatora Wymagania Aplikant musi mieć co najmniej 16 lat skończonych lat Aplikant musi posiadać na swoim koncie co najmniej 75 napisanych postów Aplikant musi być aktywny na Forum. 7. Podanie na MultiAdmina Wymagania Aplikant musi mieć co najmniej 16 lat skończonych lat Aplikant musi posiadać na swoim koncie co najmniej 50 napisanych postów Aplikant musi aktywnie grać na co najmniej dwóch Serwerach Aplikant musi przegrać na przynajmniej dwóch Serwerach po 18 godzin Aplikant ma obowiązek posiadać mikrofon Aplikant musi posiadać wiedzę (w skali znajomości AMXX*) na poziomie co najmniej 4/ Podanie na Promotora Wymagania Aplikant musi mieć co najmniej 14 skończonych lat Aplikant musi posiadać na swoim koncie co najmniej 10 napisanych postów. 9. Podanie na Admina Wymagania Aplikant musi mieć co najmniej 15 skończonych lat Aplikant musi przegrać na Serwerze minimum 24 godziny lub mieć co najmniej 40 postów na Forum Aplikant ma obowiązek posiadać mikrofon Jeśli na tym stanowisku jest mniej niż 5 osób, można pominąć powyższe wymagania Aplikant musi aktywnie grać na serwerze Aplikant musi posiadać wiedzę (w skali znajomości AMXX*) na poziomie co najmniej 2/10.

11 10. Podanie na Unban Team Wymagania Aplikant musi mieć co najmniej 15 skończonych lat Aplikant musi mieć co najmniej 20 postów na Forum Aplikant musi aktywnie uczestniczyć w życiu Forum Aplikant musi posiadać wiedzę (w skali znajomości AMXX*) na poziomie co najmniej 3/10. XIV. SKARGI 1. Skargi na Adminów, Graczy, Multiadminów można składać jedynie w poddziałach Skargi oraz Zgłoś cheatera w dziale bany. Skargi na Administratorów, Moderatorów, Unban Team, Promotorów, Grafików, Użytkowników Forum można składać jedynie w dziale "Sprawy Sieci", w poddziale "Skargi". 2. Skargi należy składać wypełniając uprzednio formularz danymi zgodnymi z prawdą, którego wzór znajduje się w poddziale "Skargi", w temacie zatytułowanym "<nazwa działu> - Regulamin". 3. Każda skarga, którą Użytkownik składa, zostaje wstępnie przeanalizowana pod względem poprawności jej utworzenia oraz wypełnienia Jeżeli skarga jest prawidłowo napisana, zostaje zaakceptowana i oczekuje na rozwiązanie Jeżeli skarga nie jest prawidłowo napisana, zostaje odrzucona Skarga może zostać nierozpatrzona, jeśli: nie było możliwości złapania Gracza na serwerze, na którego złożono skargę (nie pojawiał się od czasu popełnienia wykroczenia); skarga uległa przedawnieniu; nie ma wystarczająco dużo dowodów na winę Gracza lub dowody nie są jednoznaczne. 4. Skarga może zostać rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty jej złożenia, po czym ulega przedawnieniu.

12 *Skala znajomości AMXX 0/10 Nigdy nie miałem admina, nigdy nie zarządzałem serwerem przez amxx/rcon 1/10 Umiem posługiwać się podstawowymi komendami z amxmodmenu 2/10 Umiem posługiwać się wszystkimi komendami z amxmodmenu 3/10 Umiem posługiwać się wszystkimi komendami z amxmodmenu bez jego pomocy 4/10 5/10 6/10 7/10 Umiem posługiwać się większością komend amxx wykraczającymi poza amxmodmenu oraz komendami innych niestandardowych pluginów serwera Umiem posługiwać się komendami rcon równie zręcznie co amxx(punkt 4), by sprawnie zarządzać serwerem Umiem wgrać na serwer plugin, dodać admina i zmodyfikować niektóre części serwera, których nie można wprowadzić w życie bez FTP Opanowałem do perfekcji modyfikację serwera poprzez FTP, wliczając: zmiany w plikach lang, ini, cfg; ustawianie cvarów, modułów; innych zmian plików by plugin działał należycie 8/10 Rozumiem budowę pluginu, potrafię zmodyfikować niektóre jego części 9/10 Potrafię pisać własne pluginy na miarę klas coda, diablo, zombie 10/10 Potrafię pisać własne modyfikacje, biblioteki

WSTĘP. Regulamin ARTYKUŁ 1 DEFINICJE

WSTĘP. Regulamin ARTYKUŁ 1 DEFINICJE WSTĘP 1. Miss Fashion tto wirtualna gra o modzie, w której gracz opiekuje się swoją Miss. Gracz musi wybrać dla niej modne ubrania i dodatki, zaprowadzić do fryzjera i do kosmetyczki, a także znaleźć jej

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. Sklepu internetowego wypad.com.pl. z dnia 25.12.2014 DEFINICJE

REGULAMIN. Sklepu internetowego wypad.com.pl. z dnia 25.12.2014 DEFINICJE REGULAMIN Sklepu internetowego wypad.com.pl z dnia 25.12.2014 Sklep internetowy wypad.com.pl działający pod adresem http://www.wypad.com.pl jest serwisem prowadzonym przez: In & Out Katarzyna Trzcińska

Bardziej szczegółowo

Regulamin Świadczenia Usług Multimedialnych. Rozdział I Przedmiot Regulaminu

Regulamin Świadczenia Usług Multimedialnych. Rozdział I Przedmiot Regulaminu Rozdział I Przedmiot Regulaminu Regulamin Świadczenia Usług Multimedialnych Regulamin Świadczenia Usług Multimedialnych określa ogólne warunki świadczenia przez zwanego dalej Dostawcą Usług z siedzibą

Bardziej szczegółowo

Regulamin Serwisu LancerHub.com

Regulamin Serwisu LancerHub.com Regulamin Serwisu LancerHub.com 1 Regulamin serwisu (dalej: Regulamin) LancerHub.com (dalej: Serwis) określa zasady korzystania z Serwisu, w tym prawa i obowiązki jego użytkowników. Wszyscy korzystający

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne. 2. Usługi testowe

1. Informacje ogólne. 2. Usługi testowe 1. Informacje ogólne 1. Niniejszy Regulamin, zwany dalej Regulaminem określa zasady korzystania z usług firmy Studio Rimm oraz warunki umowy zawartej z Usługobiorcą. 2. Poprzez Studio Rimm rozumie się

Bardziej szczegółowo

Warunki korzystania z Serwisu iwisher.pl

Warunki korzystania z Serwisu iwisher.pl Warunki korzystania z Serwisu iwisher.pl 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Regulamin niniejszy określa zasady korzystania z Serwisu iwisher.pl prowadzonego przez Administratora tego Serwisu, tj. iwisher Spółkę

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA PRZEZ UTI.PL USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

REGULAMIN ŚWIADCZENIA PRZEZ UTI.PL USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ REGULAMIN ŚWIADCZENIA PRZEZ UTI.PL USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Usługodawcą jest firma wirtuale.pl S.A., ul. Tatrzańska 3c, 25-564 Kielce, NIP:959-14-36-448, REGON:291211910 prowadząca

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług elektronicznych przez Orange Polska za pośrednictwem serwisu www.orange.pl

Regulamin świadczenia usług elektronicznych przez Orange Polska za pośrednictwem serwisu www.orange.pl Regulamin świadczenia usług elektronicznych przez Orange Polska za pośrednictwem serwisu www.orange.pl z dnia 14.09.2010 r. (zmieniony ze skutkiem na dzień 01.01.2014 r.) I. Definicje Użyte w Regulaminie

Bardziej szczegółowo

Regulamin korzystania z systemu obsługi rezerwacji dystrybucji biletów na imprezy masowe wersja 3.10.005 stan na dzień 24.12.2014r.

Regulamin korzystania z systemu obsługi rezerwacji dystrybucji biletów na imprezy masowe wersja 3.10.005 stan na dzień 24.12.2014r. Regulamin korzystania z systemu obsługi rezerwacji dystrybucji biletów na imprezy masowe wersja 3.10.005 stan na dzień 24.12.2014r. Regulamin uwzględnia przepisy wynikające z: (1) Ustawy z dnia 18 lipca

Bardziej szczegółowo

Regulamin korzystania z Programu Partnerskiego Zwrot Pieniędzy. Wersja z dn. 05.03.2014r.

Regulamin korzystania z Programu Partnerskiego Zwrot Pieniędzy. Wersja z dn. 05.03.2014r. Regulamin korzystania z Programu Partnerskiego Zwrot Pieniędzy Wersja z dn. 05.03.2014r. Definicje: Regulamin - niniejszy regulamin. Umowa umowa zawarta pomiędzy Klientem a Organizatorem, której przedmiotem

Bardziej szczegółowo

Regulamin serwisu Przeznaczeni.pl

Regulamin serwisu Przeznaczeni.pl Regulamin serwisu Przeznaczeni.pl Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem ) określa warunki korzystania z serwisu Przeznaczeni.pl. Serwis Przeznaczeni.pl jest skierowany przede wszystkim do osób samotnych

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SERWISU SLANK.PL

REGULAMIN SERWISU SLANK.PL REGULAMIN SERWISU SLANK.PL Niniejszy Regulamin określa warunki i zasady korzystania z serwisu Slank.pl. Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Administrator konto użytkownika reprezentujące

Bardziej szczegółowo

Regulamin Świadczenia Usługi Elektronicznej Clash of Swords

Regulamin Świadczenia Usługi Elektronicznej Clash of Swords Regulamin Świadczenia Usługi Elektronicznej Clash of Swords Regulamin Świadczenia Usługi Elektronicznej Clash of Swords 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki świadczenia

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SERWISU FIBERHOST. 1 Usługodawca

REGULAMIN SERWISU FIBERHOST. 1 Usługodawca 1 REGULAMIN SERWISU FIBERHOST 1 Usługodawca 1. Usługodawcą (prowadzącym Serwis) jest Robert Paszkowski, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą FIBER HOST, ul. Żwirki i Wigury 3 lok. 10, 02-143 Warszawa,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU PARTNERSKIEGO IGORIA TRADE S.A. (platforma transakcyjna Trejdoo.com)

REGULAMIN PROGRAMU PARTNERSKIEGO IGORIA TRADE S.A. (platforma transakcyjna Trejdoo.com) REGULAMIN PROGRAMU PARTNERSKIEGO IGORIA TRADE S.A. (platforma transakcyjna Trejdoo.com) 1 SPIS TREŚCI: Rozdział 1. Postanowienia ogólne... 3 Rozdział 2. Wymagania związane ze Stroną Internetową Partnera...

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ NETSHOCK.PL

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ NETSHOCK.PL REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ NETSHOCK.PL 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Serwis dostępny pod adresem internetowym www.netshock.pl prowadzony jest przez NetShock.pl sp.j. z siedzibą we Wrocławiu, pl. Solny

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług oraz korzystania z serwisu internetowego pod adresem www.legimi.com

Regulamin świadczenia usług oraz korzystania z serwisu internetowego pod adresem www.legimi.com Regulamin świadczenia usług oraz korzystania z serwisu internetowego pod adresem www.legimi.com Art. 1 Zakres Regulaminu 1. Niniejszy dokument reguluje zasady funkcjonowania i korzystania z usług portalu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO 1. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki, zasady oraz sposób sprzedaży prowadzonej przez Bernadetę Kowalik prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą EKO-STYL Bernadeta

Bardziej szczegółowo

ZASADY TURNIEJU STYCZEŃ 2013 WERSJA BETA

ZASADY TURNIEJU STYCZEŃ 2013 WERSJA BETA ZASADY TURNIEJU STYCZEŃ 2013 WERSJA BETA SPIS TREŚCI Glosariusz... 4 Czym są rozgrywki zorganizowane?... 5 Role na turnieju... 5 Organizator turnieju... 5 Sędzia... 6 Komentatorzy... 6 Gracze... 7 Kapitan

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN USŁUGI PROAUTO.

REGULAMIN USŁUGI PROAUTO. REGULAMIN USŁUGI PROAUTO. 1. Postanowienia ogólne Usługę świadczy T-Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie 02-674, przy ul. Marynarskiej 12, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. St. Warszawy w Warszawie,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO SKLEP.SOUDAL.PL

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO SKLEP.SOUDAL.PL REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO SKLEP.SOUDAL.PL Soudal Sp. z o.o. z siedzibą w Cząstkowie Mazowieckim, ul. Gdańska 7, 05-152 Czosnów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO DOLINA-NOTECI

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO DOLINA-NOTECI REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO DOLINA-NOTECI Spis treści 1 Postanowienia ogólne... 1 2 Wymagania techniczne do korzystania ze Sklepu... 2 3 Rejestracja Klientów w Sklepie... 3 4 Zasady składania i realizacji

Bardziej szczegółowo

[ Przedmiot Regulaminu ]

[ Przedmiot Regulaminu ] REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISÓW INTERNETOWYCH POLKOMTEL S.A. W DOMENACH: < PLUS.PL >, < SIMPLUS.PL >, < PLUSGSM.PL >, < POLKOMTEL.PL >, < POLKOMTEL.COM.PL > oraz < IPLUS.PL >. (wersja 2 z dnia 20 lipca

Bardziej szczegółowo

Ogólne Warunki Umowy dla General War: Memories PL

Ogólne Warunki Umowy dla General War: Memories PL Ogólne Warunki Umowy dla General War: Memories PL Ostatnie Modyfikacje: 01.09.2014 - udostępnienie treści Regulaminu Spis treści: 1 Postanowienia Ogólne 2 Podmiot Świadczący Usługi 3 Rejestracja w grze

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną wraz z polityką korzystania z plików cookies https://analyzeo.com PREAMBUŁA

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną wraz z polityką korzystania z plików cookies https://analyzeo.com PREAMBUŁA Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną wraz z polityką korzystania z plików cookies https://analyzeo.com PREAMBUŁA Niniejszy Regulamin Świadczenia Usług stanowi podstawę świadczenia usług drogą

Bardziej szczegółowo

Regulamin platformy Aleo

Regulamin platformy Aleo Regulamin platformy Aleo Niniejszy Regulamin platformy Aleo obowiązuje w zakresie użytkowania Platformy zdefiniowanej poniżej oraz reguluje stosunki prawne pomiędzy Państwem a ING Usługi dla Biznesu S.A.

Bardziej szczegółowo

Regulamin Valuto.com. Wersja 1.0 obowiązuje od 2015 07 20

Regulamin Valuto.com. Wersja 1.0 obowiązuje od 2015 07 20 Regulamin Valuto.com Postanowienia ogólne 1 1. Na podstawie art. 8 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) Currency One

Bardziej szczegółowo

ROZDZIAŁ I. PRZEPISY OGÓLNE. 1 Postanowienia ogólne

ROZDZIAŁ I. PRZEPISY OGÓLNE. 1 Postanowienia ogólne 1 REGULAMIN KORZYSTANIA Z PORTALU INTERNETOWEGO MUSICAIDER z dnia 1 sierpnia 2013 r. Spis treści ROZDZIAŁ I. PRZEPISY OGÓLNE 1 Postanowienia ogólne 2 W jaki sposób mogę kontaktować się z Portalem? 3 Jakie

Bardziej szczegółowo

2 Definicje pojęć zawartych w regulaminie

2 Definicje pojęć zawartych w regulaminie 1 Preambuła Niniejszy Regulamin opracowano w zgodnie z obowiązującymi na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej przepisami prawa. Regulamin definiuje warunki korzystania oraz funkcjonowania Serwisu Playarena.pl.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SERWISU BIG.PL

REGULAMIN SERWISU BIG.PL REGULAMIN SERWISU BIG.PL Warszawa, luty 2015 r. Spis treści 1 DEFINICJE... 3 2 SERWIS BIG.PL... 5 2.1 INFORMACJE OGÓLNE... 5 2.2 ZASADY ODPOWIEDZIALNOŚCI ADMINISTRATORA KLIENTA ORAZ UŻYTKOWNIKÓW SERWISU...

Bardziej szczegółowo