Regulamin Sieci ArenaSkilla.pl

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Regulamin Sieci ArenaSkilla.pl"

Transkrypt

1 Regulamin Sieci ArenaSkilla.pl I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy Regulamin obejmuje cały obszar Forum ArenaSkilla.pl oraz serwerów ArenaSkilla.pl, każdego zarejestrowanego Użytkownika na ArenaSkilla.pl oraz Gracza znajdującego się na serwerach ArenaSkilla.pl. 2. Regulamin ten został opracowany przez KaCzuszka. oraz Vasto_Lorde na rzecz ArenaSkilla.pl i dozwolone jest jego wykorzystywanie tylko i wyłącznie przez ArenaSkilla.pl w ściśle określonych w Regulaminie celach. 3. Zwroty używane w niniejszym Regulaminie: Sieć ArenaSkilla.pl Wszystkie Serwery oraz Fora, które należą do ArenaSkilla.pl; Administracja ArenaSkilla.pl Osoba/y posiadająca/e na forum ArenaSkilla.pl rangę "Administrator"; Sklep ArenaSkilla.pl Strona, na której można zdobyć Przywilej. Obecnie znajduje się ona pod adresem Forum ArenaSkilla.pl Strona, na której znajduje się forum tematyczne o grze Counter-Strike, lista Serwerów ArenaSkilla.pl oraz wszystkie rzeczy ich dotyczące. Jest ono prowadzone przez Administrację. Obecnie znajduje się ona pod adresem AMXBANS Strona, na której widnieje spis Banów na Serwerach. Obecnie znajduje ona pod adresem Użytkownik Osoba posiadająca konto na Forum ArenaSkilla.pl; Gracz Osoba przebywająca na serwerze ArenaSkilla.pl; Multikonto Konto na Forum ArenaSkilla.pl, którego właściciel posiada już co najmniej jedno konto na Forum ArenaSkilla.pl, a nowo założone nie jest jedynym aktywnym; Profil Użytkownika Elementy konta Użytkownika takie jak: profil (informacje o Użytkowniku), sygnatura, awatar; Ostrzeżenie Punkt karny, otrzymywany przez Użytkownika za złamanie regulamin - tzw. "warn". Przywilej Tzw. "Klasa Premium", "Super Premium" lub "VIP", czyli wirtualny przywilej na jednym z Serwerów ArenaSkilla.pl udostępnione wybranym Graczom; Wypłata Comiesięczna nagroda za dobre sprawowanie dla Promotorów. Nagroda ta jest realizowana w postaci wirtualnej gotówki "WPLN" w Sklepie ArenaSkilla.pl; Taryfikator Banów Temat-regulamin na Forum, określający wysokość kary, jaką Gracz może otrzymać za określone przewinienie (złamanie regulaminu); Konto Gracza Nick/nazwa, pod którym Gracz jest identyfikowany na serwerach; Shoutbox Czat dla Użytkowników forum; Aktywny Ban Ban w Sieci ArenaSkilla.pl dla Gracza, posiadający obecnie bana, którego termin jeszcze nie minął, inaczej: trwającego jeszcze w mocy. 4. Każda osoba fizyczna ma prawo do pobytu na Forum ArenaSkilla.pl, jeśli jej poprzednie Konto Gracza nie zostało zbanowane oraz na Serwerze ArenaSkilla.pl, jeśli jej IP/SteamID nie znajduje się w bazie AMXBANS, a SteamID nie jest określone jako zbanowane na Banid.pl, AntiCheat.pl lub BlackListed.pl.

2 5. Korzystanie z Forum oraz z Serwerów jest bezpłatne. 6. Korzystanie z Forum wymaga rejestracji. 7. Administracja ArenaSkilla.pl zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym Regulaminie bez wcześniejszego informowania Użytkownika i/lub Gracza. 8. Zakazane jest kopiowanie jakichkolwiek treści Forum, a także Regulaminu Sieci ArenaSkilla.pl bez wyrażenia zgody pierwotnego/ych autora/ów. 9. ArenaSkilla.pl nie bierze odpowiedzialności za treści umieszczane przez Użytkowników na Forum oraz Graczy na Serwerach. 10. Użytkownik nie reklamuje innych serwisów o podobnej działalności. 11. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia Użytkownika oraz Gracza z odpowiedzialności karnej. 12. Za złamanie Regulaminu grozi przestroga, Ostrzeżenie, zbanowanie na Forum, zbanowanie na Serwerach, odebranie rang lub odebranie Przywilejów. II. KONTO NA FORUM 1. Rejestracja konta odbywa się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Jego wysłanie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. 2. Każda osoba fizyczna ma prawo utworzyć tylko jedno konto na forum Multikontami nie są konta osób spokrewnionych ze sobą, np. siostra i brat, którzy dzielą ze sobą jedno łącze Przed założeniem drugiego konta, Użytkownik musi powiadomić o tym Administrację. 3. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z Forum w sposób zgodny z prawem polskim, a przede wszystkim w zgodzie z ustawą z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim (w której to jest mowa o przeciwdziałaniu jego wulgaryzacji), netykiety i międzynarodowymi umowami obowiązującymi w Polsce. 4. Podawanie nieaktualnych i/lub nieprawdziwych danych personalnych przez Użytkownika w Profilu jest zabronione. 5. Z jednego konta może korzystać tylko jedna osoba fizyczna. 6. Profil Użytkownika nie może zawierać treści pornograficznych, rasistowskich, wulgarnych, obraźliwych, zastraszających itp. 7. Karą dla Użytkownika za złamanie regulaminu są Ostrzeżenia. 8. Niedozwolone jest umieszczanie w Profilu jakiejkolwiek reklamy bądź adresu serwera lub sieci innej niż ArenaSkilla.pl (wyjątkiem jest pole do tego przeznaczone: www). 9. Niedozwolone jest umieszczanie w Polu sygnatur lub Profilu aplikacji.swf oraz innych, które odtwarzają się bez wiedzy osoby przeglądającej Profil Użytkownika. 10. W sygnaturze Użytkownika zabrania się ustawiania dużej czcionki, reflinków, krzykliwych kolorów, używania więcej niż 3 kolorów.

3 III. KORZYSTANIE Z FORUM 1. Użytkownik dostosowuje się do regulaminu działu, w którym pisze, jeśli takowy istnieje. 2. Nazwy tematów założone przez Użytkownika muszą określać ich treść. 3. Użytkownik nie może odświeżać (pisać postów) starych tematów, chyba, że problem zawarty w temacie nadal istnieje, znów się pojawił, ma go ktoś inny lub czas od ostatniego napisanego posta w tym temacie przekroczył 24 godziny. 4. Jeśli Użytkownik nie pisze na temat i/lub treści jego postów nie wnoszą nic nowego do tematu, może zostać nagrodzony Ostrzeżeniem. 5. Zakaz umieszczania gdziekolwiek reflinków. 6. Zakaz obrażania innych Użytkowników i Graczy. 7. Zakaz podszywania się pod Użytkowników, Graczy lub rangi na forum. Nie udajemy adminów czy moderatorów i nie rozwiązujemy spraw, które nas nie dotyczą lub gdy nie mamy odpowiedniej do tego władzy. 8. System reputacji Zakazane jest tak zwane farmienie plusów, czyli regularne rozdawanie reputacji jednemu lub kilku Użytkownikom Zakazane jest proszenie o reputację w postach, na Shoutboxie i we Wpisach Punkt reputacji może zostać usunięty tylko, gdy jest obraźliwy, nie ma jakiegokolwiek wyjaśnienia co do powodu jego nadania lub jest wynikiem działań z punktu Shoutbox Shoutbox służy do szybkiej i sprawnej wymiany zdań/informacji Na Shoutboxie obowiązuje netykieta Należy starać się wypowiadać w jednym wpisie - nie rozbijać odpowiedzi na kilka wiadomości Nie należy komunikować Użytkowników o wysłanych wiadomościach na innych komunikatorach/pw. Shoutbox służy do komunikacji publicznej. 10. Ostrzeżenia Po uzyskaniu 2 Ostrzeżeń Użytkownik ma zakaz dostępu do Shoutboxa Po uzyskaniu 3 Ostrzeżeń Użytkownik ma zakaz dodawania punktów reputacji Po uzyskaniu 4 Ostrzeżeń Użytkownik ma zakaz pisania postów Po uzyskaniu 5 Ostrzeżeń Użytkownik ma zakaz dostępu do Forum Ostrzeżenia można zlikwidować stosując się do instrukcji zawartych w dziale Forum pod nazwą Odpracuj warna. 11. Poniższe paragrafy nie obowiązują w dziale Hydepark. 12. Użytkownik nie może używać w swoich wypowiedziach koloru czerwonego oraz zielonego. Wyjątkiem od tego są Użytkownicy posiadający odpowiednie rangi (Kolejno Administrator oraz Moderatorzy). 13. Pisząc posty, Użytkownik stara się przekazywać treści przejrzyście, umieszcza cytaty w tagach [quote], nie dubluje wypowiedzi innych Użytkowników ani swoich, wypowiada się z kulturą i tym podobne.

4 IV. KORZYSTANIE Z SERWERÓW 1. Przebywając na jednym z Serwerów ArenaSkilla.pl, Gracz akceptuje niniejszy Regulamin. 2. Gracz, przebywając na jednym z Serwerów, dostosowuje się do regulaminu danego serwera, z którym można się zapoznać, wpisując w czacie gry komendę /regulamin lub zaglądając do działu Regulaminy na Forum. 3. Kary za złamanie regulaminu można odnaleźć, wpisując w czacie gry komendę /regulamin. 4. W przypadku rzeczy nieokreślonych w regulaminie serwera, Admin lub Administrator decyduje co w takich okolicznościach należy uczynić. 5. Wymagane komendy to: ex_interp , gl_picmip 1, m_yaw Podstawowe zakazy Serwerów CS 1.6: 6.1. Nie można obrażać innych graczy Nie można bugować Nie można reklamować innych serwerów niż te należące do Sieci ArenaSkilla.pl Nie można podszywać się, to znaczy przebywać na nicku już przez kogoś zajętego Nie można używać wspomagaczy, to znaczy skryptów i hacków by pomóc sobie w grze Nie można rozmawiać przez mikrofon bez mutacji Nie można używać trybu renderowania Software Zakaz podpowiadania sobie w celu ułatwienia rozgrywki. Wyjątkiem jest plugin umożliwiający przekazania wiadomości przez parę sekund po śmierci. 7. Jeśli w regulaminie Serwera zamieszczony jest punkt, który został już wymieniony w punkcie 6. regulaminu Sieci lub opisuje ten sam problem, bierze się pod uwagę punkt z regulaminu Serwera ponad punkt z regulaminu Sieci. 8. Gracze zbanowani na Serwerach ArenaSkilla.pl mają prawo do odwołania się od bana w jasno określonych do tego działach Gracz, który został zbanowany z powodem "Wstaw screeny na forum" lub podobnym, mają obowiązek wstawić zrobione mu podczas gry screenshoty w dziale serwera, na którym dostał ss'y Gracz, który został zbanowany z powodem "Wstaw screeny na forum" zostaje uznany za winnego oszukiwania i pozostaje w takim stanie, póki nie spełni warunku z punktu 8.1, a jego screeny nie będą czyste. 11. Wejście na serwer ArenaSkilla.pl podczas Aktywnego Bana skutkuje kolejnym o długości zgodnej z Taryfikatorem Banów. V. STANOWISKA 1. Administrator Osoba reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl wewnątrz oraz poza jej obrębem; Zajmująca się Serwerami oraz Forum od strony technicznej i wizualnej; Zarządzająca Przywilejami; Rozporządzająca stanowiskami; Sprawująca pieczę nad resztą Użytkowników i Graczy; Zwolniona ze wszystkich zakazów i nakazów niniejszego Regulaminu Administrator sprawuje absolutną władzę w Sieci ArenaSkilla.pl Administrator ma prawo decydować o sytuacjach, które nie są określone w regulaminie Sieci oraz w regulaminach działów Forum i Serwerów ArenaSkilla.pl Administrator ma prawo do działań nadzwyczajnych, tzn. sprzecznych z zasadami ustalonymi w

5 Regulaminie Sieci, bez podania przyczyny swojego działania, zgodnie z zakresem swoich możliwości i Prawem Polskim. (Na przykład bany na Forum/Serwerze, odebranie rang/przywilejów, usuwanie Kont Użytkowników/wątków z Forum, modyfikacja serwerów, w tym Przywilejów i wiele innych). 2. Serwera Osoba opiekująca się jednym z wyznaczonych serwerów; Pilnująca Adminów na tym serwerze; Zajmująca się tym serwerem od strony technicznej; Posiadająca konto w AMXBANS; Dbająca o dobro Sieci ArenaSkilla.pl; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl. 3. Globalny Moderator Osoba opiekująca się Forum; Osoba kiedyś będąca zwykłym Moderatorem; Pilnująca Użytkowników oraz przestrzegania przez nich Regulaminu; Zamykająca tematy oraz sortująca je; Mająca dostęp do moderacji całego Forum; Dbająca o dobro Sieci ArenaSkilla.pl; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl; Aktywnie udzielająca się na Forum. 4. Moderator Osoba opiekująca się kilkoma działami na Forum; Pilnująca Użytkowników oraz przestrzegania przez nich Regulaminu; Zamykająca tematy oraz sortująca je; Dbająca o dobro Sieci ArenaSkilla.pl; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl; aktywnie udzielająca się na Forum. 5. Multiadmin Osoba posiadająca rangę Admin na wyznaczonych serwerach sieci ArenaSkilla.pl; Pilnująca Graczy na Serwerach oraz przestrzegania przez nich Regulaminu; Uczestnicząca w działach dotyczących banów z Serwerów; Posiadająca konto w AMXBANS; Dbająca o dobro Sieci ArenaSkilla.pl; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl. 6. UnbanTeam Uczestnicząca w działach dotyczących banów z Serwerów; Posiadająca konto w AMXBANS; Dbająca o dobro Sieci ArenaSkilla.pl; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl. 7. Admin Osoba opiekująca się Serwerem, na którym posiada uprawnienia Admina; pilnująca Graczy na Serwerze oraz przestrzegania przez nich Regulaminu; Uczestnicząca w działach dotyczących banów z Serwerów; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl; 8. VIP Osoba posiadająca specjalne przywileje na Forum. 9. Promotor Osoba reklamująca Sieć ArenaSkilla.pl; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl; Udzielająca się w działach na Forum przeznaczonych dla swojej rangi. 10. Zasłużony Osoba, która niezaprzeczalnie przyczyniła się do znacznego rozwoju Sieci ArenaSkilla.pl; przebywająca długi czas na Sieci ArenaSkilla.pl; Posiadająca kiedyś rangę wyższą lub równą Adminowi Serwera; 11. Donator Osoba, która bezinteresownie wpłaciła kwotę pieniężną na rzecz Sieci ArenaSkilla.pl. 12. Kobieta Użytkownik płci żeńskiej. 13. Grafik Osoba wykonująca prace graficzne w Sieci ArenaSkilla.pl; Dbająca o dział Grafika; Godnie reprezentująca Sieć ArenaSkilla.pl; Wykonująca prace graficzne dla Użytkowników. 14. Areniak Osoba przebywająca długi czas na Forum. Dokładne wymagania to: 7 dni spędzonych online, 100 napisanych postów, pozytywna suma punktów reputacji. 15. Zbanowany Użytkownik, który nie ma prawa do uczestniczenia w życiu Sieci ArenaSkilla.pl. 16. Użytkownik Osoba, która posiada konto na Forum ArenaSkilla.pl.

6 VI. OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA FORUM I SERWERY 1. Osoba, która niejednokrotnie zawyża możliwości (nadużywa) swojej rangi, może ją stracić. 2. Osoba, która chce otrzymać wyższą rangę niż aktualnie posiada, winna jest złożyć podanie w dziale do tego przeznaczonym oraz według wzoru podanym w temacie z wzorem Rangi, na które można składać podanie to (od najwyższej): Moderator, Multiadmin, Unban Team, Admin, Promotor, Grafik. 3. Osoba, która uprzednio utraciła rangę, a chce ją odzyskać, ma prawo skontaktować się z Administratorem ArenaSkilla.pl w celu uzgodnienia warunków powrotu na stanowisko. 4. Użytkownik z rangą Globalny Moderator, Moderator, Multiadmin, Admin, Promotor musi zgłosić swoją nieobecność w dziale "Administracja", w poddziale "Nieobecności" w nowym temacie W przypadku niezgłoszenia nieobecności, istnieje możliwość odebrania praw zgodnie z regulaminem danej rangi. VII. MODERATORZY FORUM REGULAMIN 1. Moderatorzy forum mają prawo do korekty postów lub zmian z przymusem podania przyczyny takiego działania. 2. Moderator ma obowiązek dbać o przestrzeganie Regulaminu Forum przez Użytkowników. 3. Moderator ma prawo nałożyć Użytkownikowi Ostrzeżenie w uzasadnionej powodem sytuacji, jeśli zostanie złamany przez Użytkownika punkt regulaminu Nakładając Ostrzeżenie Użytkownikowi, Moderator ma obowiązek określić zrozumiały dla Użytkownika powód, podając wartość Ostrzeżenia równą 1 oraz, jeśli adekwatne, link do tematu, w którym Użytkownik złamał regulamin W przypadku, gdy Ostrzeżenie zostaje nałożone z powodu napisanego przez Użytkownika postu, Moderator ma obowiązek zedytować taki post z informacją o tym kto nadał Ostrzeżenie oraz za co W przypadku, gdy Użytkownik wyraził skruchę za złamanie regulaminu lub złamał go po raz pierwszy Moderator może nie przyznać Ostrzeżenia. 4. Moderator nie może być nieaktywny dłużej niż 2 dni. 5. Jeśli Moderator złamie lub naruszy którykolwiek paragraf Regulaminu lub w nadmiarze skorzysta ze swoich funkcji, może on zostać wtedy nagrodzony Ostrzeżeniem, stracić swą funkcje, a nawet dostać bana na Forum. 6. Moderator nie ma prawa wykorzystywać swoich funkcji w celu osiągnięcia własnych korzyści. 7. Moderator podlega randze Administrator Moderator nie zarządza żadnymi rangami. Może tylko i wyłącznie karać za złamanie Regulaminu. VIII. MULTIADMINI REGULAMIN 1. MultiAdmina dotyczą wszystkie punkty z regulaminu Admina. 2. MultiAdmin sprawuje swoje powinności serwerach, które zostają mu przydzielone przy akceptacji podania. 3. MultiAdmin powinien odznaczać się wysoką aktywnością również na Forum, odpowiadając na skargi, odbanowując niewinnych graczy. 4. Gdy podanie Admina dotyczące zdobycia rangi MutliAdmina zostaje przyjęte, jego dotychczasowa ranga

7 zostaje usunięta. 5. MultiAdmin posiada konto w AMXBANS, gdzie może dodawać bany oraz je zdejmować zgodnie z napisanymi skargami, dowodami, które posiada, odwołaniami od bana. Jeśli go nie dostał po przyjęciu podania, musi napisać do Administratora o przydzielenie. 6. Ranga Multiadmin podlega bezpośrednio randze Administrator. 7. Multiadmina dotyczą obowiązki rangi UBT. IX. UNBANTEAM REGULAMIN 1. Użytkownik z rangą Unban Team ma obowiązek sprawdzać dział Bany na Forum. 2. Musi odbanowywać graczy odwołujących się od bana, banować zgłaszanych graczy. 3. Posiada konto w AMXBANS, gdzie może dodawać bany oraz je zdejmować zgodnie z napisanymi skargami, dowodami, które posiada, odwołaniami od bana. Jeśli go nie dostał po przyjęciu podania, musi napisać do Administratora o przydzielenie. 4. Ranga UBT podlega randze Multiadmini. X. PROMOTORZY FORUM REGULAMIN 1. Promotorzy mają obowiązek reklamować, zachowując kulturę osobistą oraz dbając o dobro Sieci ArenaSkilla.pl. 2. Promotorzy mają obowiązek potwierdzić swoją reklamę screenami, linkami lub żywymi osobami na forum zamieszczonymi w poddziale Promotorzy". 3. Promotorzy mają obowiązek reklamować sieć na życzenie Administratora, w taki sposób jaki określa Administrator, który będzie zawarty w poście Administratora w poddziale Promotorzy". 4. Nagrodą dla Promotora, który jest aktywny, jest otrzymanie co miesiąc 10WPLN W czasie Wypłaty, Administrator forum ma prawo zmniejszyć lub zwiększyć kwotę zarobku Promotora, zależnie od jego aktywności. (od 0WPLN do 25WPLN) 4.2. Każda Wypłata traci swoją ważność w przeciągu miesiąca, jeśli Użytkownik jej nie odebrał. 5. Ranga Promotor podlega bezpośrednio randze Administrator. XI. ADMINI SERWERÓW REGULAMIN 1. Użytkownik może posiadać rangę Admina na tylko jednym serwerze ArenaSkilla.pl 2. Admin nie może dzielić się swoim Kontem Gracza, do którego ma przypisaną rangę. 3. W przypadku złamania regulaminu przez Gracza, Admin stosuje karę w postaci slaya/kicka/bana, zgodnie z Taryfikatorem Banów Admin ma prawo zbanować innego Admina tylko wtedy, gdy nie może się skontaktować z Administratorem, a posiada dowód w postaci dema obarczający oskarżonego winą. 4. Gdy na serwerze jest więcej niż jeden Admin, dzielą się ze sobą obowiązkami. 5. Zmiana mapy może nastąpić wyłącznie wtedy, występują trudności z utrzymaniem dyscypliny na mapie, nieprawidłowości w działaniu serwera lub na wyraźną prośbę Graczy. 6. Admin nie ma prawa faworyzować Graczy. 7. Admin nie może nadużywać chatu w hudzie za pomocą oraz 8. Kłótnie między Adminami nie będą tolerowane i są niedopuszczalne W przypadku zaistnienia konfliktu, zgłasza się tenże problem do Administratora.

8 9. Admin nie może robić Graczowi screenshot'ów na jego własną prośbę. 10. Admin nie ma prawa odbanowywać Graczy bez wcześniejszej zgody Administratora lub odwołania od bana złożonego przez Gracza na Forum. 11. Obowiązki admina Admin ma obowiązek być aktywnym na forum i wchodzić na nie co najmniej raz na dwa dni Admin ma obowiązek sprecyzować powód bana tak, aby Gracz, który go otrzymał (oraz inni Gracze/Admini widzący powód) wiedział, za co został ukarany Admin ma obowiązek poprzeć bana (dotyczącego bana powyżej 3 godzin) jednoznacznym dowodem w postaci dema lub SSów Admin ma obowiązek zawsze zachowywać kulturę wobec Graczy oraz reszty Adminów - nie obraża nawet nagminnie zachowujących się i łamiących regulamin Graczy Admin pilnuje, by Gracze nie łamali regulaminu Admin ma obowiązek wypowiadać się w dziale na Forum pod tytułem Bany. Zgodnie z poddziałem, odbanowuje odwołujących się Graczy ze swojego serwera, łapie cheaterów zgłaszanych w dziale Zgłoś cheatera, czyta i rozwiązuje skargi Admin ma obowiązek ostrzegać Gracza(przed daniem bana, który jest krótszy niż 3 godziny), w przypadku gdy ten łamie regulamin, na say, say_team, HUD admina lub przez kick, że ten Gracz złamał dany punkt regulaminu. 12. Ranga Admin podlega randze Multiadmin. XII. PRZYWILEJE 1. Gracz/Użytkownik posiadający Przywilej to tak zwany Gracz Premium. 2. Przywilej można uzyskać poprzez Sklep ArenaSkilla.pl lub jeśli nie jest on czynny, u Administratora. 3. Wszelką pomoc dotyczącą sklepu można uzyskać na Forum ArenaSkilla.pl w dziale Sklep. 4. Gracz Premium nie otrzymuje Przywileju na własność. Sieć jedynie udostępnia Przywilej na określony czas. 5. Administracja może odebrać Gracz Premium Przywilej bez podania żadnego powodu. 6. Przywileje mogą zostać modyfikowane pod względem ich działania i wyglądu bez uprzedniego powiadomienia Graczy Premium 7. Przywilejem, na który nie trzeba składać dotacji, żeby go otrzymać, jest hasło na nick. Przywilej ten jest otrzymywany przy każdej innej dotacji. 8. Administracja ma dostęp do wszystkich haseł Przywilejów. 9. Przywileje uzyskanie i reklamacje Aby otrzymać Przywilej należy złożyć określoną dobrowolną dotację na odpowiedni Przywilej na rzecz Sieci ArenaSkilla.pl Wysłanie sms/przelewu z sumą dotacyjną to operacja nieodwracalna W przypadku pomylenia danych (tj. numeru konta bankowego, numeru lub treści sms), czyli błędnego wysłania dotacji Administracja nie bierze żadnej odpowiedzialności, a Gracz Premium w takim wypadku nie jest udostępniony Przywilej Wszelkie zwroty pieniężne nie będą uwzględniane godziny od daty uzyskania Przywileju, Gracz Premium może zamienić uzyskany Przywilej na

9 inny o tej samej wartości. Aby to zrobić należy napisać w dziale Sklep na Forum ArenaSkilla.pl. Gracz Premium może to zrobić tylko jednokrotnie dla danego Przywileju. 10. Przywileje zarządzanie i używanie Gracz Premium może zmienić swoje hasło przez panel użytkownika w Sklepie Gracz Premium nie może zmienić nicku na jaki jest przypisany Przywilej Za właściciela Przywileju uznaje się osoby, które znają hasło do danego Przywileju Zakazuje się podawania swojego hasła osobom trzecim Administracja zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia jakiejkolwiek pomocy graczowi Premium w przypadku podania hasła osobie trzeciej Handel Przywilejami między graczami nie jest wspierany przez Sieć ArenaSkilla.pl Jeśli Gracz Premium poda hasło osobie trzeciej, Sieć ArenaSkilla.pl nie bierze odpowiedzialności w przypadku zmiany hasła przez osobę trzecią lub otrzymania bana przez osobę trzecią na Koncie Gracza Premium Sieć ArenaSkilla.pl uznaje, że nie podałeś swojego hasła nikomu. Jeśli Gracz nie posiadający Przywileju, który będzie na Koncie Gracza Premium dostanie bana, ban zostaje nałożony na Konto Gracza Premium. Takie bany, nawet permanentne, nie zostają usunięte. XIII. PODANIA 1. Podania składane pisemnie Pisemne podania na admina można składać jedynie w dziale danego serwera, w poddziale zatytułowanym "Podania na Admina". Podania na Moderatora, Promotora oraz Grafika można składać jedynie w dziale "Rekrutacja" Podania należy składać wypełniając uprzednio formularz danymi zgodnymi z prawdą, którego wzór znajduje się w odpowiednim poddziale Administracja nie akceptuje podania konta Użytkownika, którego posiadacz pierwotnie sam nie założył, to znaczy uzyskał do nich dostęp poprzez podszycie się pod Gracza lub handel Kontami Każde podanie, które Użytkownik składa, zostaje przeanalizowane przez jednego z Administratorów lub Moderatorów pod względem poprawności jego utworzenia, wypełnienia, a następnie poddane sprawdzeniu zgodności informacji podanych w wypełnionym formularzu z wymaganiami zawartymi w Regulaminie Sieci Jeżeli podanie jest prawidłowo napisane, pozostawia się je do oceny Użytkownikom Sieci ArenaSkilla.pl Jeżeli podanie nie jest prawidłowo napisane, temat zostaje zamknięty (zablokowany) wraz z podaniem powodu zamknięcia Długość oczekiwania na ostateczną akceptację (przyjęcia Użytkownika do grupy, do której o członkostwo się ubiega) podania od pozytywnej decyzji o rozpoczęciu głosowania nad kandydaturą gracza może wynosić nie dłużej niż tydzień dni roboczych Jeżeli ilość głosów na "TAK" wynosi osiem lub więcej, podanie zostaje zaakceptowane Jeżeli ilość głosów na "NIE" wynosi osiem lub więcej, podanie zostaje odrzucone Jeżeli ilość głosów pozytywnych i negatywnych jest równa, lub żadna ze stron nie przekroczyła progu, dzięki któremu podanie zostałoby przyjęte lub odrzucone, bierze się pod

10 uwagę przeważającą liczbę głosów po danej stronie i według niej ustala się rezultat podania W każdym z wyżej wymienionych przypadków ostateczną podejmuje Administrator, jeśli przedstawi stosowne argumenty (np. brak Adminów na konkretnym serwerze, zbyt duża ilość banów składającego podanie). 2. Podania składane ustnie Podania ustne można składać jedynie na pozycję Admina Serwera Podania te organizuje się na serwerze głosowym TeamSpeak3 sieci ArenaSkilla.pl Podanie odbywa się przez rozmowę przy użyciu mikrofonu. 3. Można składać jedno podanie na tydzień, tylko w przypadku podań odrzuconych z powodu braku spełnionych wymagań lub braku wystarczających głosów na tak. 4. Wypowiadanie się w podaniach Użytkowników Wypowiadać można się tylko i wyłącznie na temat podania oraz Gracza składającego podanie By zagłosować za przyjęciem podania, należy zagłosować na Tak lub Nie Posty bez głosów, z głosami neutralnymi lub bez własnego uzasadnienia są zabronione. 5. Wymagania ogólne Aplikant składający podanie na którąkolwiek rangę na naszej Sieci nie może posiadać rangi wyższej niż Admin (lub odpowiednik) na innym Forum prowadzącym podobną działalność Aplikant musi znać regulamin odpowiadający randze na którą składa podanie. 6. Podanie na Moderatora Wymagania Aplikant musi mieć co najmniej 16 lat skończonych lat Aplikant musi posiadać na swoim koncie co najmniej 75 napisanych postów Aplikant musi być aktywny na Forum. 7. Podanie na MultiAdmina Wymagania Aplikant musi mieć co najmniej 16 lat skończonych lat Aplikant musi posiadać na swoim koncie co najmniej 50 napisanych postów Aplikant musi aktywnie grać na co najmniej dwóch Serwerach Aplikant musi przegrać na przynajmniej dwóch Serwerach po 18 godzin Aplikant ma obowiązek posiadać mikrofon Aplikant musi posiadać wiedzę (w skali znajomości AMXX*) na poziomie co najmniej 4/ Podanie na Promotora Wymagania Aplikant musi mieć co najmniej 14 skończonych lat Aplikant musi posiadać na swoim koncie co najmniej 10 napisanych postów. 9. Podanie na Admina Wymagania Aplikant musi mieć co najmniej 15 skończonych lat Aplikant musi przegrać na Serwerze minimum 24 godziny lub mieć co najmniej 40 postów na Forum Aplikant ma obowiązek posiadać mikrofon Jeśli na tym stanowisku jest mniej niż 5 osób, można pominąć powyższe wymagania Aplikant musi aktywnie grać na serwerze Aplikant musi posiadać wiedzę (w skali znajomości AMXX*) na poziomie co najmniej 2/10.

11 10. Podanie na Unban Team Wymagania Aplikant musi mieć co najmniej 15 skończonych lat Aplikant musi mieć co najmniej 20 postów na Forum Aplikant musi aktywnie uczestniczyć w życiu Forum Aplikant musi posiadać wiedzę (w skali znajomości AMXX*) na poziomie co najmniej 3/10. XIV. SKARGI 1. Skargi na Adminów, Graczy, Multiadminów można składać jedynie w poddziałach Skargi oraz Zgłoś cheatera w dziale bany. Skargi na Administratorów, Moderatorów, Unban Team, Promotorów, Grafików, Użytkowników Forum można składać jedynie w dziale "Sprawy Sieci", w poddziale "Skargi". 2. Skargi należy składać wypełniając uprzednio formularz danymi zgodnymi z prawdą, którego wzór znajduje się w poddziale "Skargi", w temacie zatytułowanym "<nazwa działu> - Regulamin". 3. Każda skarga, którą Użytkownik składa, zostaje wstępnie przeanalizowana pod względem poprawności jej utworzenia oraz wypełnienia Jeżeli skarga jest prawidłowo napisana, zostaje zaakceptowana i oczekuje na rozwiązanie Jeżeli skarga nie jest prawidłowo napisana, zostaje odrzucona Skarga może zostać nierozpatrzona, jeśli: nie było możliwości złapania Gracza na serwerze, na którego złożono skargę (nie pojawiał się od czasu popełnienia wykroczenia); skarga uległa przedawnieniu; nie ma wystarczająco dużo dowodów na winę Gracza lub dowody nie są jednoznaczne. 4. Skarga może zostać rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty jej złożenia, po czym ulega przedawnieniu.

12 *Skala znajomości AMXX 0/10 Nigdy nie miałem admina, nigdy nie zarządzałem serwerem przez amxx/rcon 1/10 Umiem posługiwać się podstawowymi komendami z amxmodmenu 2/10 Umiem posługiwać się wszystkimi komendami z amxmodmenu 3/10 Umiem posługiwać się wszystkimi komendami z amxmodmenu bez jego pomocy 4/10 5/10 6/10 7/10 Umiem posługiwać się większością komend amxx wykraczającymi poza amxmodmenu oraz komendami innych niestandardowych pluginów serwera Umiem posługiwać się komendami rcon równie zręcznie co amxx(punkt 4), by sprawnie zarządzać serwerem Umiem wgrać na serwer plugin, dodać admina i zmodyfikować niektóre części serwera, których nie można wprowadzić w życie bez FTP Opanowałem do perfekcji modyfikację serwera poprzez FTP, wliczając: zmiany w plikach lang, ini, cfg; ustawianie cvarów, modułów; innych zmian plików by plugin działał należycie 8/10 Rozumiem budowę pluginu, potrafię zmodyfikować niektóre jego części 9/10 Potrafię pisać własne pluginy na miarę klas coda, diablo, zombie 10/10 Potrafię pisać własne modyfikacje, biblioteki

Regulamin serwera TeamSpeak 3 na serwerze CBuild.PL. Ostatnia aktualizacja: r.

Regulamin serwera TeamSpeak 3 na serwerze CBuild.PL. Ostatnia aktualizacja: r. Regulamin serwera TeamSpeak 3 na serwerze CBuild.PL Ostatnia aktualizacja: 30.03.2017r. 1 Spis treści Rozdział I 3 1 Postanowienia ogólne 3 Rozdział II 3 2 Postanowienia zasady obowiązujące na serwerze

Bardziej szczegółowo

Regulamin serwera SkyUP.pl

Regulamin serwera SkyUP.pl Regulamin serwera SkyUP.pl SPIS TREŚCI 1 Regulamin ogólny.... 2 2 Regulamin sieci... 2 1. Wspomagacze... 2 2. Reklamowanie... 2 3. Czat... 2 4. Obrazy... 2 5. Nicki oraz Skiny... 2 6. Prośby o przedmioty...

Bardziej szczegółowo

Regulamin portalu tubagliwic.pl z dnia 20 lutego 2015 roku.

Regulamin portalu tubagliwic.pl z dnia 20 lutego 2015 roku. Regulamin portalu tubagliwic.pl z dnia 20 lutego 2015 roku. Dział I - Wstęp Art. 1 Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z portalu Tuba Gliwic. Art. 2 Niniejszy Regulamin i przepisy prawa obowiązującego

Bardziej szczegółowo

Regulamin Serwera Ardanis.pl

Regulamin Serwera Ardanis.pl Regulamin Serwera Ardanis.pl DEFINICJE Awaria - Problem z działaniem Serwera Gry Ardanis.pl, Serwera Strony Ardanis.pl lub Forum Ardanis.pl wynikający z odpowiedzialności Administratora. Serwer - komputer

Bardziej szczegółowo

Informacje podstawowe. Terminologia. Regulamin (Jednolity tekst z dnia 26 czerwca 2014 roku)

Informacje podstawowe. Terminologia. Regulamin (Jednolity tekst z dnia 26 czerwca 2014 roku) Regulamin (Jednolity tekst z dnia 26 czerwca 2014 roku) Informacje podstawowe Strona Przepisuj.pl to internetowy serwis, którego celem jest świadczenie usług reklamowych. Dla użytkowników oferuje należyte

Bardziej szczegółowo

Regulamin portalu tubalubartowa.pl z dnia 6 sierpnia 2015 roku. Dział I- Wstęp

Regulamin portalu tubalubartowa.pl z dnia 6 sierpnia 2015 roku. Dział I- Wstęp Regulamin portalu tubalubartowa.pl z dnia 6 sierpnia 2015 roku. Dział I- Wstęp 1 Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z portalu Tuba Lubartowa 2 Niniejszy Regulamin i przepisy prawa obowiązującego

Bardziej szczegółowo

Regulamin publikacji ogłoszeń rekrutacyjnych przez pracagłuchych.pl

Regulamin publikacji ogłoszeń rekrutacyjnych przez pracagłuchych.pl Regulamin publikacji ogłoszeń rekrutacyjnych przez pracagłuchych.pl Definicje 1. Niniejszy Regulamin określa warunki korzystania z internetowej aplikacji pracagłuchych.pl, w szczególności prawa i obowiązki

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU BUILDER/AEC DESIGN

REGULAMIN KONKURSU BUILDER/AEC DESIGN REGULAMIN KONKURSU BUILDER/AEC DESIGN Z DNIA 10.09.2017 R. I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu (dalej Konkurs ) na portalu społecznościowym Facebook, na profilu Builder4YungEngineers Builder

Bardziej szczegółowo

Regulamin serwisu GrzechuWarci.pl. Dział I - Wstęp. Art. 1 Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z i funkcjonowania serwisu GrzechuWarci.pl.

Regulamin serwisu GrzechuWarci.pl. Dział I - Wstęp. Art. 1 Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z i funkcjonowania serwisu GrzechuWarci.pl. Dział I - Wstęp Art. 1 Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z i funkcjonowania serwisu GrzechuWarci.pl. Art. 2 Niniejszy Regulamin i przepisy prawa obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej

Bardziej szczegółowo

KONKURS WYGRAJ BILETY NA WYSTĘP KABARETU ANI MRU MRU W OSTROŁĘCE REGULAMIN:

KONKURS WYGRAJ BILETY NA WYSTĘP KABARETU ANI MRU MRU W OSTROŁĘCE REGULAMIN: KONKURS WYGRAJ BILETY NA WYSTĘP KABARETU ANI MRU MRU W OSTROŁĘCE REGULAMIN: I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu (dalej Konkurs ) na portalu społecznościowym Facebook, na profilu eostroleka.pl

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SERWERA GODPLAY.PL 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

REGULAMIN SERWERA GODPLAY.PL 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMIN SERWERA GODPLAY.PL 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1 Usługi sprzedaży oferowane w serwisie są wirtualnymi przedmiotami lub dodatkowymi funkcjonalnościami (dalej nazywane Świadczeniami), dostępnymi jedynie

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Świętuj 65 lat Radia Opole z TVP3 Opole organizowanych na fanpage-u Organizatora w portalu społecznościowym Facebook

Regulamin Konkursu Świętuj 65 lat Radia Opole z TVP3 Opole organizowanych na fanpage-u Organizatora w portalu społecznościowym Facebook Regulamin Konkursu Świętuj 65 lat Radia Opole z TVP3 Opole organizowanych na fanpage-u Organizatora w portalu społecznościowym Facebook 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki

Bardziej szczegółowo

1 WSTĘP 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z aplikacji internetowej o nazwie Kalendarz Adwentowy M&M s, za pośrednictwem którego

1 WSTĘP 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z aplikacji internetowej o nazwie Kalendarz Adwentowy M&M s, za pośrednictwem którego 1 WSTĘP 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z aplikacji internetowej o nazwie Kalendarz Adwentowy M&M s, za pośrednictwem którego Administrator Serwisu - spółka Mediacom Warszawa Sp. z o.o.

Bardziej szczegółowo

Regulamin programu partnerskiego Mixprofit.com. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin programu partnerskiego Mixprofit.com. 1 Postanowienia ogólne Regulamin programu partnerskiego Mixprofit.com 1 Postanowienia ogólne 1. Organizator: Właścicielem Programu Partnerskiego dostępnego pod adresem mixprofit.com jest: Nuvoxa LLC 3422 Old Capitol Trail 700

Bardziej szczegółowo

Regulamin programu lojalnościowego MaxFloVIP

Regulamin programu lojalnościowego MaxFloVIP Regulamin programu lojalnościowego MaxFloVIP I. Informacje podstawowe. Baza Danych Zbiór danych osobowych Uczestników biorących udział w programie lojalnościowym MaxFloVIP. Organizator Programu (dalej

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN korzystania ze stron serwisu zorawina.info. Rozdział 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

REGULAMIN korzystania ze stron serwisu zorawina.info. Rozdział 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMIN korzystania ze stron serwisu zorawina.info Rozdział 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE Niniejszy REGULAMIN korzystania ze stron serwisu zorawina.info określa warunki korzystania z serwisu o nazwie zorawina.info

Bardziej szczegółowo

Wyrażenia użyte w niniejszym regulaminie mają następujące znaczenie: b. Adres elektroniczny info@autocentrum.pl

Wyrażenia użyte w niniejszym regulaminie mają następujące znaczenie: b. Adres elektroniczny info@autocentrum.pl Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną I. Definicje Wyrażenia użyte w niniejszym regulaminie mają następujące znaczenie: a. Usługodawca AutoCentrum.pl SA z siedzibą w Krakowie przy ul. Zawiłej

Bardziej szczegółowo

Regulamin Uczelnianej Platformy Edukacyjnej. eportal.ue.wroc.pl

Regulamin Uczelnianej Platformy Edukacyjnej. eportal.ue.wroc.pl Załącznik nr 1 do Regulaminu Organizacji Nauczania na Odległość (E-learningu) Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Regulamin Uczelnianej Platformy Edukacyjnej eportal.ue.wroc.pl 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne

1. Informacje ogólne Regulamin Serwisu (obowiązujący z dniem 7 luty 2010) 1. Informacje ogólne Homepay jest serwisem obsługującym płatności internetowe prowadzonym przez firmę PeSoft Paweł Wachnik zwaną dalej PeSoft z siedzibą

Bardziej szczegółowo

Regulamin programu lojalnościowego DekorPremium. Edycja świąteczna: Promocja punktowa

Regulamin programu lojalnościowego DekorPremium. Edycja świąteczna: Promocja punktowa Regulamin programu lojalnościowego DekorPremium Edycja świąteczna: 01. 12. 2011 10. 01. 2012 Promocja punktowa 1. DEFINICJE Terminy i pojęcia użyte w niniejszym Regulaminie, o ile z kontekstu nie wynika

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PLATFORMY INTERNETOWEJ

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PLATFORMY INTERNETOWEJ REGULAMIN KORZYSTANIA Z PLATFORMY INTERNETOWEJ WWW.PRACOWNIEORANGE.PL Regulamin platformy internetowej pracownieorange.pl (zwany dalej Regulaminem ) określa warunki oraz zasady korzystania z Platformy.

Bardziej szczegółowo

w dalszej części niniejszego regulaminu portal zwany jest WITRYNĄ.

w dalszej części niniejszego regulaminu portal  zwany jest WITRYNĄ. REGULAMIN użytkowania konta www.trisana.com.pl WSTĘP: Regulamin www.treeneo.com został stworzony w oparciu o przepisy prawne obowiązujące na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, i reguluje on warunki funkcjonowania

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ PRZEZ RED MED POLAND SP. Z O.O. 1 DEFINICJE

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ PRZEZ RED MED POLAND SP. Z O.O. 1 DEFINICJE REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ PRZEZ RED MED POLAND SP. Z O.O. Spis Treści: 1 Definicje 2 Warunki uczestnictwa w usługach świadczonych w serwisie UASure.pl 3 Korzystanie z usług serwisu

Bardziej szczegółowo

Regulamin korzystania z Systemu Platforma Transportowa CEMEX Polska

Regulamin korzystania z Systemu Platforma Transportowa CEMEX Polska Warszawa 10.05.2010r. Regulamin korzystania z Systemu Platforma Transportowa CEMEX Polska 1. Postanowienia ogólne 1. Zakres. Postanowienia Regulaminu korzystania z Systemu Platforma Transportowa CEMEX

Bardziej szczegółowo

1. Czat serwera Minecraf

1. Czat serwera Minecraf REGULAMIN SERWERA PEARLCRAFT 1.11.2 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 1. Czat serwera Minecraf 1. Na serwerach Minecraft obowiązuje całkowity zakaz pisania drukowanymi literami

Bardziej szczegółowo

Taryfikator kar serwera MrocznaDolina

Taryfikator kar serwera MrocznaDolina Taryfikator kar serwera MrocznaDolina Lp. Wykroczenie Kara 1. Wyzywanie Graczy, obrażanie ich Mute na 1h,2h, 5h, 6h, zależy od rodzaju wyzwiska (Admin ustala czas) Komenda: /mute nick 1h 2. Obrażanie Administracji,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN EPANEL.PL REGULAMIN EPANEL.PL

REGULAMIN EPANEL.PL REGULAMIN EPANEL.PL REGULAMIN EPANEL.PL 1. Zasady ogólne 1.1. Epanel.pl jest internetowym panelem umożliwiającym zarejestrowanym członkom uczestnictwo w badaniach marketingowych i sondażach opinii publicznej. 1.2. Właścicielem

Bardziej szczegółowo

POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU ELASTYCZNAPRACA.COM. 1. Informacje ogólne. 2. Zakres działania serwisu. 3. Informacja o plikach cookies.

POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU ELASTYCZNAPRACA.COM. 1. Informacje ogólne. 2. Zakres działania serwisu. 3. Informacja o plikach cookies. POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU ELASTYCZNAPRACA.COM 1. Informacje ogólne. 1. Operatorem serwisu http://www.elastycznapraca.com/, zwanym dalej serwisem, jest Fundacja Fundusz Inicjatyw z siedzibą w Lublinie,

Bardziej szczegółowo

Regulamin Portalu Naukowa Warszawa

Regulamin Portalu Naukowa Warszawa Regulamin Portalu Naukowa Warszawa I WARUNKI OGÓLNE 1. Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem ), określa warunki i zasady korzystania z portalu internetowego Naukowa Warszawa, znajdującego się pod

Bardziej szczegółowo

2.1. Do prawidłowego działania Gry wymagany jest telefon komórkowy wyposażony w system operacyjny Android, ios lub Windows Phone.

2.1. Do prawidłowego działania Gry wymagany jest telefon komórkowy wyposażony w system operacyjny Android, ios lub Windows Phone. REGULAMIN E-USŁUGI 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Organizatorem E-USŁUGI GRY MOBILNEJ (dalej: Gra ) jest firma ZEBRA PROJEKT GRY MOBILNE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wernyhory 14 (02-727), wpisana

Bardziej szczegółowo

Regulamin programu lojalnościowego Agencji 12stopni.pl Wynajmujesz-Zyskujesz. I. Informacje podstawowe.

Regulamin programu lojalnościowego Agencji 12stopni.pl Wynajmujesz-Zyskujesz. I. Informacje podstawowe. Regulamin programu lojalnościowego Agencji 12stopni.pl Wynajmujesz-Zyskujesz I. Informacje podstawowe. Organizator Programu (dalej jako Organizator) Agencja 12stopni.pl Mikołaj Antoniak z siedzibą w Opolu,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE 1. WARUNKI OGÓLNE 1.1. Organizatorem Konkursu jest Śląskie Wesołe Miasteczko Sp.z.o.o., Pl. Atrakcji 1, 41-501 Chorzów. NIP: 627-273-82-14,

Bardziej szczegółowo

Obsługa dodatku amxmodx w serwerach cs 1.6

Obsługa dodatku amxmodx w serwerach cs 1.6 Obsługa dodatku amxmodx w serwerach cs 1.6 1. Jak zainstalować amxx? Serwery gry Counter-Strike 1.6 w Moje-Serwery.pl mają zainstalowany najnowszy amxx (1.8.2) od razu po (re)instalacji serwera. Tak więc,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ W ZAKRESIE PREZENTACJI I PROMOCJI OFERT PRACY

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ W ZAKRESIE PREZENTACJI I PROMOCJI OFERT PRACY REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ W ZAKRESIE PREZENTACJI I PROMOCJI OFERT PRACY I. Definicje 1. Regulamin - oznacza niniejszy Regulamin, określający zasady świadczenia Usług, na odległość,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELETRONICZNĄ PRZEZ LENDERO SP. Z O.O.

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELETRONICZNĄ PRZEZ LENDERO SP. Z O.O. REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELETRONICZNĄ PRZEZ LENDERO SP. Z O.O. 1 1. Niniejszy regulamin (dalej jako Regulamin ) wprowadzony został przez Lendero Sp. z o.o., z siedzibą w Katowicach (40-085), przy

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. Korzystania z Platformy e-learningowej. Przedmiot regulaminu

REGULAMIN. Korzystania z Platformy e-learningowej. Przedmiot regulaminu REGULAMIN Korzystania z Platformy e-learningowej 1 Przedmiot regulaminu 1. Niniejszy Regulamin określa warunki i zasady korzystania z usług szkoleniowych w zakresie bhp w formie samokształcenia kierowanego,

Bardziej szczegółowo

Regulamin przystępowania Organizacji Korzystających do Programu Lista Robinsonów Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB

Regulamin przystępowania Organizacji Korzystających do Programu Lista Robinsonów Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB Regulamin przystępowania Organizacji Korzystających do Programu Lista Robinsonów Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB Dział I: Postanowienie wstępne Niniejszy regulamin reguluje zasady przystępowania

Bardziej szczegółowo

Regulamin Platformy Zdalnej Edukacji Politechniki Śląskiej

Regulamin Platformy Zdalnej Edukacji Politechniki Śląskiej Załącznik do Zarządzenia Nr 31/15/16 Regulamin Platformy Zdalnej Edukacji Politechniki Śląskiej Postanowienia ogólne 1 Zakres przedmiotowy niniejszego Regulaminu obejmuje zasady funkcjonowania Platformy

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ PRZEZ RED MED POLAND SP. Z O.O. 1 DEFINICJE

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ PRZEZ RED MED POLAND SP. Z O.O. 1 DEFINICJE REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ PRZEZ RED MED POLAND SP. Z O.O. Spis Treści: 1 Definicje 2 Warunki uczestnictwa w usługach świadczonych w serwisie SzEPP 3 Korzystanie z usług serwisu 4

Bardziej szczegółowo

Regulamin promocji. Pożycz i zyskaj więcej. 1 Organizator

Regulamin promocji. Pożycz i zyskaj więcej. 1 Organizator Regulamin promocji Pożycz i zyskaj więcej 1 Organizator Organizatorem promocji pod nazwą Pożycz i zyskaj więcej (zwana dalej Promocją ) jest ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach, przy ul. Sokolskiej

Bardziej szczegółowo

Regulamin korzystania z serwisu mindmazon

Regulamin korzystania z serwisu mindmazon Regulamin korzystania z serwisu mindmazon I. Definicje Użyte w Regulaminie pojęcia oznaczają: 1. Adres e-mail Użytkownika - adres poczty elektronicznej, której wyłącznym dysponentem jest Użytkownik, konieczny

Bardziej szczegółowo

Regulamin Projektu Black Shark Twórca: Gekon7479 (Miłosz Chełchowski)

Regulamin Projektu Black Shark Twórca: Gekon7479 (Miłosz Chełchowski) Regulamin Projektu Black Shark Twórca: Gekon7479 (Miłosz Chełchowski) 1.Zasady Usług str.1 2.Zasady Forum str. 2 3.Zasady Rozgrywek str. 3 4.Zasady kanału Team Speak 3 str.4 5.Zasady Płatności oraz Wynajmu

Bardziej szczegółowo

MILLENNIUM BANK NIP

MILLENNIUM BANK NIP Regulamin Programu Promotor Senior w Promujesz-Zyskujesz 1. Regulamin Programu Promotor Senior w Promujesz-Zyskujesz (zwany dalej Programem ) organizowany jest przez Biuro Podróży Funclub Sp. z o.o. z

Bardziej szczegółowo

Regulamin serwisu Rezumey.pl

Regulamin serwisu Rezumey.pl Regulamin serwisu Rezumey.pl 1. Definicje 2. Zawieranie umów o świadczenie usług drogą elektroniczną 3. Zakres odpowiedzialności 4. Rejestracja i Konto 5. Dane osobowe 6. Korzystanie z usług Rezumey.pl

Bardziej szczegółowo

Regulamin dotyczący wszystkich użytkowników portalu Wersja 1.0 Obowiązuje od r. Regulamin. 1 Definicje

Regulamin dotyczący wszystkich użytkowników portalu  Wersja 1.0 Obowiązuje od r. Regulamin. 1 Definicje Regulamin 1 Definicje Użyte w Regulaminie pojęcia oznaczają: 1. Administrator Portalu - podmiot, który jest właścicielem Portalu i zarządza jego prawidłowym działaniem. 2. Administratorzy- osoby upoważnione

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROMOCJI 0% z kartą

REGULAMIN PROMOCJI 0% z kartą REGULAMIN PROMOCJI 0% z kartą 1 Definicje ORGANIZATOR Sygma Bank Polska S.A., o kapitale zakładowym wynoszącym 25 000 000 zł (opłacony w całości), z siedzibą w Warszawie, ul. Suwak 3, 02-676 Warszawa,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN RADIOWĘZŁA SZKOLNEGO W ZESPOLE SZKÓŁ IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W NIEPOŁOMICACH

REGULAMIN RADIOWĘZŁA SZKOLNEGO W ZESPOLE SZKÓŁ IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W NIEPOŁOMICACH REGULAMIN RADIOWĘZŁA SZKOLNEGO W ZESPOLE SZKÓŁ IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W NIEPOŁOMICACH (zwany dalej Regulaminem ) I. WARUNKI OGÓLNE 1. Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z

Bardziej szczegółowo

Regulamin projektu Bezpieczne Wakacje

Regulamin projektu Bezpieczne Wakacje Regulamin projektu Bezpieczne Wakacje I. Zasady ogólne. 1. Regulamin projektu Bezpieczne Wakacje zatwierdzony i obowiązujący w CEBP 24.12 Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kraków, ul. Kwiatowa 3, 30-437

Bardziej szczegółowo

Regulamin strony internetowej www.wolfticket.pl.

Regulamin strony internetowej www.wolfticket.pl. Regulamin strony internetowej www.wolfticket.pl. Regulamin Postanowienia ogólne: 1 Forum internetowe www.wolfticket.pl (dalej jako Forum ) służy do prowadzenia dyskusji, wymiany poglądów i opini oraz wzajemnej

Bardziej szczegółowo

Regulamin usług CWWM (Ogólne warunki sprzedaży usług CWWM)

Regulamin usług CWWM (Ogólne warunki sprzedaży usług CWWM) Regulamin usług CWWM (Ogólne warunki sprzedaży usług CWWM) a. definicje 1 Postanowienia ogólne CWWM Centrum Wspierania Wspólnot Mieszkaniowych Marcin Bednarski i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Warszawie

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KARTY KIBICA LECHII GDAŃSK

REGULAMIN KARTY KIBICA LECHII GDAŃSK REGULAMIN KARTY KIBICA LECHII GDAŃSK 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki: a) składania wniosków o uczestniczenie w systemie Karty Kibica Lechii Gdańsk, b) wydawania i

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PORTALU INFORMACYJNEGO SĄDU REJONOWEGO POZNAŃ GRUNWALD I JEŻYCE W POZNANIU

REGULAMIN PORTALU INFORMACYJNEGO SĄDU REJONOWEGO POZNAŃ GRUNWALD I JEŻYCE W POZNANIU Załącznik nr 1 do Zarządzenia Nr 28/13 Prezesa Sądu Rejonowego Poznań Grunwald i Jeżyce w Poznaniu z dnia 04 lipca 2013 roku REGULAMIN PORTALU INFORMACYJNEGO SĄDU REJONOWEGO POZNAŃ GRUNWALD I JEŻYCE W

Bardziej szczegółowo

Regulamin korzystania z serwisu internetowego www.rdc.pl

Regulamin korzystania z serwisu internetowego www.rdc.pl Regulamin korzystania z serwisu internetowego www.rdc.pl 1 DEFINICJE 1. RDC - Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Warszawie Radio dla Ciebie S.A. Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (00-459), przy

Bardziej szczegółowo

Regulamin serwisu OnlineCraft

Regulamin serwisu OnlineCraft (Aktualny od 20.09.2016r) Regulamin serwisu OnlineCraft Zapamiętaj! Reklamowanie naszej sieci na innych serwerach jest całkowicie zabronione i będą wyciągane z tego konsekwencje. Grając na serwerze, akceptujesz

Bardziej szczegółowo

2.1. Korzystanie z serwisu STREFA ROYAL CANIN jest dobrowolne i bezpłatne dla wszystkich Użytkowników po dokonaniu prawidłowej rejestracji.

2.1. Korzystanie z serwisu STREFA ROYAL CANIN jest dobrowolne i bezpłatne dla wszystkich Użytkowników po dokonaniu prawidłowej rejestracji. Regulamin serwisu STREFA ROYAL CANIN rozdział I. definicje 1.1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania przez Użytkowników z serwisu internetowego STREFA ROYAL CANIN znajdującego się pod adresem

Bardziej szczegółowo

Regulamin akcji promocyjnej Promocja SUPER DUET ( Regulamin ) 1. Postanowienia ogólne

Regulamin akcji promocyjnej Promocja SUPER DUET ( Regulamin ) 1. Postanowienia ogólne Regulamin akcji promocyjnej Promocja SUPER DUET ( Regulamin ) 1. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem akcji promocyjnej Promocja SUPER DUET zwanej dalej Akcją oraz fundatorem premii gwarantowanej jest

Bardziej szczegółowo

będąca stroną zawartej z PGNiG OD umowy

będąca stroną zawartej z PGNiG OD umowy Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Obrót Detaliczny sp. z o.o. w Warszawie Region Karpacki w Tarnowie Regulamin Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-bok) I. Postanowienia wstępne. 1. Niniejszy

Bardziej szczegółowo

ul. Czerska 8/10 Tel. +48 022/555 33 10 info@smb.pl 00-732 Warszawa www.smb.pl

ul. Czerska 8/10 Tel. +48 022/555 33 10 info@smb.pl 00-732 Warszawa www.smb.pl Regulamin przystępowania Organizacji Korzystających do Programu Lista Robinsonów Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego Dział I: Postanowienie wstępne Niniejszy regulamin reguluje zasady przystępowania

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZENIE Nr 175. Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. z dnia 30 grudnia 2015 r.

ZARZĄDZENIE Nr 175. Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. z dnia 30 grudnia 2015 r. BIULETYN PRAWNY UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU Rok 2015; poz. 377 ZARZĄDZENIE Nr 175 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 30 grudnia 2015 r. Regulamin korzystania z internetowego

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU Wiosenna rewolucja z LiveDiet24

REGULAMIN KONKURSU Wiosenna rewolucja z LiveDiet24 REGULAMIN KONKURSU Wiosenna rewolucja z LiveDiet24 I POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki uczestnictwa w Konkursie Wiosenna rewolucja z LiveDiet24 (dalej: Konkurs ). 2.

Bardziej szczegółowo

Regulamin Programu SPHINX Kids Club

Regulamin Programu SPHINX Kids Club Regulamin Programu SPHINX Kids Club Obowiązujący od dnia 25.11.2014 r. Definicje: Organizator Sfinks Polska S.A. z siedzibą w Piasecznie, która odpowiada za prawidłowy przebieg procesu obsługi Programu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUG SERWISU REKLAMOWO- OGŁOSZENIOWEGO MILMEDIA

REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUG SERWISU REKLAMOWO- OGŁOSZENIOWEGO MILMEDIA REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUG SERWISU REKLAMOWO- OGŁOSZENIOWEGO MILMEDIA Preambuła Niniejszy Regulamin określa szczegółowe zasady korzystania z usług serwisu reklamowoogłoszeniowego MilMedia zarządzanego

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SERWISU INTERNETOWEGO 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN SERWISU INTERNETOWEGO  1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SERWISU INTERNETOWEGO WWW.BISTASTANDARD 1 Postanowienia ogólne 1. Podmiotem prowadzącym Serwis Internetowy - usługodawcą świadczącym usługi drogą elektroniczną, jest Bista Standard Sp. z o.o.,

Bardziej szczegółowo

Regulamin Sprzedaży Premiowej,, Akcja SMS

Regulamin Sprzedaży Premiowej,, Akcja SMS Regulamin Sprzedaży Premiowej,, Akcja SMS 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin Programu Sprzedaży Premiowej Akcja SMS (dalej zwany Regulaminem) określa zasady uczestnictwa w Programie Sprzedaży

Bardziej szczegółowo

Regulamin. świadczenia usług drogą elektroniczną przez INKANE Sp. z o.o.

Regulamin. świadczenia usług drogą elektroniczną przez INKANE Sp. z o.o. Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez INKANE Sp. z o.o. 1 1. Niniejszy regulamin (dalej jako Regulamin ) wprowadzony został przez INKANE Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Bukowińska

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usługi IVR/SMS CHAT. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin świadczenia usługi IVR/SMS CHAT. 1 Postanowienia ogólne Regulamin świadczenia usługi IVR/SMS CHAT 1 Postanowienia ogólne 1. Celem Regulaminu jest określenie zasad i warunków świadczenia usługi IVR/SMS CHAT. 2. Organizatorem usługi jest Art Mobile sp. z o.o.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN usługi AdReport

REGULAMIN usługi AdReport REGULAMIN usługi AdReport 1 Definicje Dla potrzeb niniejszego Regulaminu przyjmuje się następujące definicje wyrażeń występujących w tekście niniejszego Regulaminu: Abonament opłacone prawo do korzystania

Bardziej szczegółowo

Regulamin POSTANOWIENIA OGÓLNE DEFINICJE

Regulamin POSTANOWIENIA OGÓLNE DEFINICJE Regulamin POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Portal funkcjonujący pod domeną www.go-local.pl, dostępny pod adresem www.go-local.pl, jest prowadzony przez Mediadem Elżbieta Dmowska-Mędrzycka z siedzibą w Warszawie

Bardziej szczegółowo

Regulamin Programu Lojalnościowego KLIK

Regulamin Programu Lojalnościowego KLIK Regulamin Programu Lojalnościowego KLIK 1. Definicje Terminy i pojęcia użyte w niniejszym Regulaminie, o ile z kontekstu nie wynika inaczej, otrzymały następujące znaczenie: 1.1. Program Program lojalnościowy

Bardziej szczegółowo

Regulamin Mistrzowskiej Karty Kibica Legii Warszawa

Regulamin Mistrzowskiej Karty Kibica Legii Warszawa Regulamin Mistrzowskiej Karty Kibica Legii Warszawa Część I Postanowienia ogólne Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki: 1. składania wniosków o uczestniczenie w systemie Karty Kibica Legii Warszawa;

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN TURNIEJU Saturn dzień dziecka - Turniej E-Sportowy w CS:GO

REGULAMIN TURNIEJU Saturn dzień dziecka - Turniej E-Sportowy w CS:GO REGULAMIN TURNIEJU Saturn dzień dziecka - Turniej E-Sportowy w CS:GO I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Organizatorem konkursu Saturn dzień dziecka - Turniej E-Sportowy w CS:GO, zwanego dalej Konkursem lub Turniejem,

Bardziej szczegółowo

Regulamin konkursu. "Co mówią misie?" 1 Postanowienia ogólne

Regulamin konkursu. Co mówią misie? 1 Postanowienia ogólne Regulamin konkursu "Co mówią misie?" 1 Postanowienia ogólne Organizatorem Konkursu pod nazwą "Co mówią misie?" (dalej Konkurs ) jest Blueberry Communication Group Sp. z o.o. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PORTALU INTERNETOWEGO WWW.BARWINA.EU wraz z REGULAMINEM UDZIELANIA PORAD PRAWNYCH PRZEZ INTERNET z dnia 31 października 2015 r.

REGULAMIN PORTALU INTERNETOWEGO WWW.BARWINA.EU wraz z REGULAMINEM UDZIELANIA PORAD PRAWNYCH PRZEZ INTERNET z dnia 31 października 2015 r. REGULAMIN PORTALU INTERNETOWEGO WWW.BARWINA.EU wraz z REGULAMINEM UDZIELANIA PORAD PRAWNYCH PRZEZ INTERNET z dnia 31 października 2015 r. 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN akcji promocyjnej książki pt. Jak być szczęśliwym (albo chociaż mniej smutnym) (zwany dalej Regulaminem)

REGULAMIN akcji promocyjnej książki pt. Jak być szczęśliwym (albo chociaż mniej smutnym) (zwany dalej Regulaminem) REGULAMIN akcji promocyjnej książki pt. Jak być szczęśliwym (albo chociaż mniej smutnym) (zwany dalej Regulaminem) I. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa zasady uczestnictwa w akcji promocyjnej

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PORTALU SOCHACZEW.POLECA.TO 1 WSTĘP

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PORTALU SOCHACZEW.POLECA.TO 1 WSTĘP REGULAMIN KORZYSTANIA Z PORTALU SOCHACZEW.POLECA.TO 1 WSTĘP 1. Niniejszy regulamin zwany dalej Regulaminem określa ogólne warunki, podstawowe zasady oraz sposób korzystania z portalu sochaczew.poleca.to

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe warunki korzystania z bloków RIPE Wersja z dnia 11/02/2011 DEFINICJE ARTYKUŁ 2. Warunki korzystania z usługi

Szczegółowe warunki korzystania z bloków RIPE Wersja z dnia 11/02/2011 DEFINICJE ARTYKUŁ 2. Warunki korzystania z usługi Szczegółowe warunki korzystania z bloków RIPE Wersja z dnia 11/02/2011 DEFINICJE RIPE: Operator regionalny zarządzający adresami IP na terenie Europy i Azji. ARTYKUŁ 1 Cel Niniejsze warunki szczegółowe

Bardziej szczegółowo

Regulamin Projektu wolontariatu miejskiego Wspieram Wrocław

Regulamin Projektu wolontariatu miejskiego Wspieram Wrocław Regulamin Projektu wolontariatu miejskiego Wspieram Wrocław 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa ogólne zasady projektu wolontariatu miejskiego Wspieram Wrocław. 2. Organizatorem Projektu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN USŁUG FPShost.net. 1. Postanowienia Ogólne

REGULAMIN USŁUG FPShost.net. 1. Postanowienia Ogólne REGULAMIN USŁUG FPShost.net 1. Postanowienia Ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa zasady świadczenia usług elektronicznych przez Serwis FPShost.net dostępny pod adresem internetowym http://fpshost.net.

Bardziej szczegółowo

Regulamin zakupów grupowych

Regulamin zakupów grupowych Regulamin zakupów grupowych 1.Definicje i procedury Medizone.pl Sp. z o.o. Medizone.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wigury 15A, wpisana do rejestru sądowego pod numerem KRS 0000326336. Zakupy

Bardziej szczegółowo

Regulamin utworzenia, administrowania i utrzymania konta w Krajowej bazie o emisjach gazów cieplarnianych i innych substancji. Postanowienia ogólne

Regulamin utworzenia, administrowania i utrzymania konta w Krajowej bazie o emisjach gazów cieplarnianych i innych substancji. Postanowienia ogólne Regulamin utworzenia, administrowania i utrzymania konta w Krajowej bazie o emisjach gazów cieplarnianych i innych substancji 1 Postanowienia ogólne 1. Regulamin określa warunki utworzenia, administrowania

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną RIDE

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną RIDE Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną RIDE Postanowienia ogólne: 1. Ride Warsaw Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-994) przy ul. Wał Miedzeszyński 604E, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

B A N K S P Ó Ł D Z I E L C Z Y W G R Y B O W I E REGULAMIN

B A N K S P Ó Ł D Z I E L C Z Y W G R Y B O W I E REGULAMIN B A N K S P Ó Ł D Z I E L C Z Y W G R Y B O W I E REGULAMIN świadczenia usług bankowości internetowej za pośrednictwem systemu ebanknet przez Bank Spółdzielczy w Grybowie Grybów 2007 SPIS TREŚCI Rozdział

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PORTALU DO OBRÓBKI ZDJĘĆ NA POTRZEBY SYSTEMU EXTRANET PZPN

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PORTALU DO OBRÓBKI ZDJĘĆ NA POTRZEBY SYSTEMU EXTRANET PZPN REGULAMIN KORZYSTANIA Z PORTALU DO OBRÓBKI ZDJĘĆ NA POTRZEBY SYSTEMU EXTRANET PZPN ROZDZIAŁ 1 POSTANOWIENIA WSTĘPNE Właścicielem Portalu jest Stowarzyszenie Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Młodzieży i Dzieci

Bardziej szczegółowo

1. Czat serwera Minecraft

1. Czat serwera Minecraft REGULAMIN SERWERÓW PEARLCRAFT Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 1. Czat serwera Minecraft 1. Na serwerach Minecraft obowiązuje całkowity zakaz pisania drukowanymi literami (CapsLock).

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu na Dzień Mamy 2017 z Ogródka Dziadunia

Regulamin Konkursu na Dzień Mamy 2017 z Ogródka Dziadunia Regulamin Konkursu na Dzień Mamy 2017 z Ogródka Dziadunia 1 ZASADY OGÓLNE 1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody jest OGRÓDEK DZIADUNIA Czesław Ślusarczyk Spółka Jawna z siedzibą w Wąsosz Dolny,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ PRZEZ AUTOSTOK SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE. I. Postanowienia ogólne

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ PRZEZ AUTOSTOK SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE. I. Postanowienia ogólne REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ PRZEZ AUTOSTOK SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE I. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin (dalej Regulamin ) określa warunki na jakich Autostok spółka

Bardziej szczegółowo

Regulamin strony internetowej natura2000.gdos.gov.pl

Regulamin strony internetowej natura2000.gdos.gov.pl Regulamin strony internetowej natura2000.gdos.gov.pl 1. Postanowienia ogólne 1. Regulamin strony internetowej natura2000.gdos.gov.pl (zwany dalej: Regulaminem ) określa ogólne zasady działania serwisu

Bardziej szczegółowo

1.2 Prawa dostępu - Role

1.2 Prawa dostępu - Role Portlet Użytkownik Login Uprawnienie Rola Kontekst podmiotu Okno w serwisie portalu, udostępniające konkretne usługi lub informacje, na przykład kalendarz lub wiadomości Jest to osoba korzystająca z funkcjonalności

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług dla Użytkowników madamsale.com

Regulamin świadczenia usług dla Użytkowników madamsale.com Regulamin świadczenia usług dla Użytkowników madamsale.com I Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Użytkowników z Serwisu oraz warunki świadczenia przez Hydragroup

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Akademię Aktywnej Edukacji

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Akademię Aktywnej Edukacji Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Akademię Aktywnej Edukacji I. Postanowienia ogólne II. III. 1. Na podstawie art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN HOSTINGU STRON GRAM.PL

REGULAMIN HOSTINGU STRON GRAM.PL REGULAMIN HOSTINGU STRON GRAM.PL Informacje ogólne: Adres strony hostowanej: Imię i nazwisko Prowadzącego: Miejsce zamieszkania Prowadzącego: Data urodzenia Prowadzącego: 1. Postanowienia ogólne Niniejszy

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KORZYSTANIE Z SYSTEMU SMARTFM.PL

REGULAMIN KORZYSTANIE Z SYSTEMU SMARTFM.PL REGULAMIN KORZYSTANIE Z SYSTEMU SMARTFM.PL Warunkiem korzystania z systemu wspomagającego zarządzane nieruchomościami smartfm.pl jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminu i zaakceptowanie jego postanowień

Bardziej szczegółowo

Regulamin korzystania z LSI2020

Regulamin korzystania z LSI2020 Regulamin korzystania z LSI2020 Rozdział I Postanowienia ogólne i definicje 1. Niniejszy Regulamin określa warunki i zasady korzystania z Lokalnego Systemu Informatycznego LSI2020 dla Regionalnego Programu

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usługi rozpatrywania roszczeń z tytułu Umowy ubezpieczenia drogą elektroniczną w ramach portalu WWW

Regulamin świadczenia usługi rozpatrywania roszczeń z tytułu Umowy ubezpieczenia drogą elektroniczną w ramach portalu WWW Regulamin świadczenia usługi rozpatrywania roszczeń z tytułu Umowy ubezpieczenia drogą elektroniczną w ramach portalu WWW Na podstawie art. 8 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 rok o świadczeniu usług drogą

Bardziej szczegółowo

Regulamin akcji promocyjnej Promocja SUPER DUET edycja 2 ( Regulamin ) 1. Postanowienia ogólne

Regulamin akcji promocyjnej Promocja SUPER DUET edycja 2 ( Regulamin ) 1. Postanowienia ogólne Regulamin akcji promocyjnej Promocja SUPER DUET edycja 2 ( Regulamin ) 1. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem akcji promocyjnej Promocja SUPER DUET edycja 2 zwanej dalej Akcją oraz fundatorem premii

Bardziej szczegółowo

Regulamin konkursu SPEŁNIJ MARZENIA w Centrum Handlowym GALERIA BRONOWICE. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin konkursu SPEŁNIJ MARZENIA w Centrum Handlowym GALERIA BRONOWICE. 1 Postanowienia ogólne Regulamin konkursu SPEŁNIJ MARZENIA w Centrum Handlowym GALERIA BRONOWICE 1 Postanowienia ogólne 1. Konkurs prowadzony jest pod nazwą: SPEŁNIJ MARZENIA. W dalszej części niniejszego regulaminu dla jego

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN REZERWACJI ONLINE obiektu MARYNARSKIE DOMKI

REGULAMIN REZERWACJI ONLINE obiektu MARYNARSKIE DOMKI REGULAMIN REZERWACJI ONLINE obiektu MARYNARSKIE DOMKI 1 Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania rezerwacji pobytu w obiekcie Marynarskie Domki zlokalizowanym przy ul. Mazowieckiej 16 w Pobierowie,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU ZYSKAJ JESZCZE WIĘCEJ POSTANOWIENIA OGÓLNE

REGULAMIN KONKURSU ZYSKAJ JESZCZE WIĘCEJ POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMIN KONKURSU ZYSKAJ JESZCZE WIĘCEJ POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Konkurs prowadzony jest pod nazwą Zyskaj jeszcze więcej (dalej Konkurs ). 2. Niniejszy regulamin określa zasady udziału w Konkursie oraz

Bardziej szczegółowo

B A N K S P Ó Ł D Z I E L C Z Y W L I M A N O W E J

B A N K S P Ó Ł D Z I E L C Z Y W L I M A N O W E J Załącznik nr 1 do Uchwały Nr 3/10/2004 Zarządu BS w Limanowej z dnia 19.10.2004r. I zm. 9/05/2007 z 31.05.2007 II zm. 5/07/2007 z 12.07.2007r. III zm.6/06/2008 z 12.06.2008r B A N K S P Ó Ł D Z I E L C

Bardziej szczegółowo

Regulamin programu partnerskiego SheeplaPARTNER

Regulamin programu partnerskiego SheeplaPARTNER Regulamin programu partnerskiego SheeplaPARTNER Regulamin określa zasady uczestnictwa w Programie Partnerskim SheeplaPARTNER prowadzonym przez firmę Sheepla S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej

Bardziej szczegółowo