MAGIA PÓŁNOCY - LOFOTY I NORDKAPP

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "MAGIA PÓŁNOCY - LOFOTY I NORDKAPP"

Transkrypt

1 MAGIA PÓŁNOCY - LOFOTY I NORDKAPP Johan Wildhagen Anders Gjengedal Lofoty, wyspy za Kołem Polarnym, tworzące niesamowity krajobraz gór wyrastających prosto z morza, z niewielkimi osadami rybackimi na brzegu, piaszczystymi plażami i turkusowym morzem. Nordkapp, położony na północnym krańcu Europy, od lat przyciąga turystów. Wysokie klify, zagubione na krańcach lądu wioski otoczone niemal księżycowym krajobrazem i zimnymi wodami Oceanu Arktycznego. Magia Północy zachwyci każdego! / / Dzień 1 Zbiórka uczestników w Warszawie, wyjazd autokarem w kierunku Gdyni. Dojazd do terminalu promowego Stena Line. Odprawa biletowa i zaokrętowanie na prom płynący do Szwecji. Rejs nocny do Karlskrony. Nocleg w kabinach 4-osobowych na promie. Dzień 2 Śniadanie. Po dopłynięciu do Karlskrony przejazd przez południową Szwecję w kierunku granicy z Norwegią. Po drodze krótkie postoje. Przejazd przez most w Svinesund stanowiący przejście graniczne między Szwecją i Norwegią. Dojazd do Oslo. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Oslo. Dzień 3 Po śniadaniu przejazd do centrum Oslo. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie stolicy Norwegii: Park Frogner z rzeźbami Gustawa Vigelanda, objazd centrum miasta: główna ulica miasta - Karl Johans Gate, Pałac Królewski, Katedra oraz Storting, czyli budynki Parlamentu. Po zwiedzaniu przejazd z Oslo trasą widokową prowadzącą wzdłuż jeziora Mjosa, i dalej malowniczą górską doliną Gudbrandsdalen w kierunku miasteczka Dombas. Podróż kontynuujemy przez góry Dovre i dolinę Drivdalen. Nocleg w hotelu w okolicy Trondheim.

2 Dzień 4 Śniadanie. Przejazd do centrum Trondheim. Zwiedzanie: spacer uliczkami starego miasta, zabudowanego domami o charakterystycznej architekturze z drewnianymi fasadami, zabytkowy most miejski oraz średniowieczna Katedra Nidaros. Po zwiedzaniu wyjazd trasą prowadzącą wzdłuż Trondheimsfjordu na północ. Podróż wzdłuż wybrzeża jeziora Snasa, przez dolinę Namdalen do prowincji Nordland symboliczny początek podróży przez północną część Norwegii. Podróż pośród górskich krajobrazów do Mo i Rana, miasta leżącego na 66 równoleżniku. Zakwaterowanie w hotelu w Mo i Rana. Dzień 5 Po śniadaniu wyjazd z Mo i Rana w kierunku malowniczej doliny polodowcowej. Wyprawa pod jeden z jęzorów lodowca Svartisen. Uwaga!: podejście pod jęzor lodowca wymaga od uczestników stroju i obuwia odpowiedniego do wędrówek górskich! Dalsza podróż przez pustkowia Dunderlandsdalen w kierunku Koła Polarnego. Po dotarciu na miejsce postój w centrum turystycznym i czas wolny na pamiątkowe zdjęcia. Po przekroczeniu Koła Polarnego przejazd przez płaskowyż Saltfjellet do Saltdalsfjroden. Podróż wybrzeżem fiordów na nocleg w regionie Tysfjord. Frithjof Fure Terje Rakke Dzień 6 Po śniadaniu przejazd w kierunku przystani promowej w Bognes. Przeprawa promem do Lodingen, leżącego na wyspie Hinnoya, która jest częścią archipelagu Vesteralen. Rozpoczęcie podróży trasą widokową prowadzącą na archipelag Lofotów. Na Lofotach, wizyta w wiosce rybackiej Henningsvaer. Czas wolny i spacer po wiosce. Przejazd na nocleg na Lofotach. Dzień 7 Po śniadaniu przejazd z Lofotów na wyspę Hinnoya. Podróż w kierunku Tjeldsundet. Przeprawa potężnym, o długości ponad 1 km, mostem wiszącym nad cieśniną Tjeldsund na stały ląd. Dojazd do Narviku, miasta słynnego z walk w czasie II Wojny Światowej, w których brali udział polscy żołnierze. Wizyta na cmentarzu wojskowym z mogiłami poległych w walce Polaków. Przejazd na nocleg w okolicach Narviku.

3 Dzień 8 Po śniadaniu wyjazd z hotelu. Pierwsze spotkanie z Laponią. Przejazd przez małe wioski leżące nad brzegami fiordów. Podziwianie niezwykłych krajobrazów nad fiordami Lyngen, Kvaenangen, Reisa, Langfjorden, Altafjord. Przejazd przez Alta, największe miasto prowincji Finnmark. Dalsza podróż przez bezludne tereny Sennalandet i Breidalen w kierunku Skaidi. Dojazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. Innovasjon Norway Innovasjon Norway Dzień 9 Po śniadaniu wyjazd na Nordkapp. Przejazd wzdłuż wybrzeża Porsangerfjorden. Podziwianie krajobrazu małych osad zagubionych nad wybrzeżem fiordu, który jest częścią Oceanu Arktycznego. Przejazd wzdłuż wybrzeża Kafjord, fiordu nad którym znajdowała się przystań promowa na wyspę Mageroya. Przejazd Nordkapptunellen, jednym z najdłuższych podwodnych tuneli drogowych na świecie, na wyspę Mageroya. Dojazd do Honningsvag, najdalej na północ położonego miasta na świecie. Czas wolny w mieście. Następnie przejazd do jednej z wiosek rybackich na wyspie na Birdsafari, czyli rejs łodzią po Morzu Arktycznym - podziwianie ptaków zamieszkujących wyspy i skały tworzące rezerwat. (rejs jest uzależniony od warunków na morzu). Następnie przejazd w kierunku Nordkapp. Wjazd na teren centrum turystycznego. Spacer po Nordkapphallen i podziwianie wspaniałego widoku na Ocean Arktyczny, czas wolny. Wyjazd z Nordkapp, w późnych godzinach wieczornych, na nocleg do hotelu. Dzień 10 Śniadanie. Przejazd wzdłuż wybrzeża Porsangerfjorden do Lakslev, a następnie Drogą Reniferów do lapońskiego miasta Karasjok. Po przekroczeniu granicy z Finlandią w Karigasniemi przejazd w kierunku głównej drogi, Autostrady Arktycznej, prowadzącej przez fińską Laponię do jeziora Inari i dalej przez lapońskie masteczka do Rovaniemi. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu. Dzień 11 Po śniadaniu wizyta w słynnej wiosce Św. Mikołaja, znajdującej się na Kręgu Polarnym i spotkanie ze Świętym Mikołajem! Okazja do zakupów w liczych sklepach z pamiątkami. Dalsza podroż z Rovaniemi, przez pokryte lasami tereny centralnej Finlandii, a następnie przez krainę jezior, w kierunku Jyvaskyla, miasta położonego na północnym krańcu jeziora Paijanne. Zakwaterowanie w okolicach Jyvaskyla.

4 Dzień 12 Śniadanie. Przejazd z Jyvaskyla do Helsinek. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie: objazd centrum miasta, Plac Senacki, Katedra, Sobór Uspieński, Kościół w Skale, pomnik Sybeliusa i port jachtowy. Po zwiedzaniu przejazd do Turku. Dojazd do terminalu promowego, odprawa biletowa i zaokrętowanie na prom płynący z Turku do Sztokholmu. Początek rejsu o godz Prom oferuje różnego rodzaju atrakcje - od licznych sklepów, restauracji, barów, dyskotek po występy estradowe. Nocleg w kabinach 4-osobowych na promie. Ewan Bell Tallink Silja Dzień 13 Wczesne śniadanie. Około godz przypłynięcie do Sztokholmu. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie: Ratusz ze wspaniałymi salami Złotą - wyłożoną 19 milionami pozłacanych płytek, oraz Błękitną, gdzie co roku odbywają się uroczystości związane z przyznaniem Nagrody Nobla, Pałac Królewski, Stare Miasto - Gamla Stan z brukowanymi uliczkami, kamienicami szwedzkich kupców, muzeum Vasa - poświęcone okrętowi wojennemu, który zatonął w 1628 roku i został odnaleziony w 1956 r. Następnie przejazd ze Sztokholmu do Karlskrony. Dojazd do terminalu promowego Stena Line, zaokrętowanie na prom płynący do Gdyni. Nocleg w kabinach 4-osobowych. Dzień 14 Śniadanie. Po dopłynięciu do Gdyni przejazd autokarem do Warszawy. Zakończenie wycieczki. Cena:* * PLN 5 400/os w pokoju 2 os i kabinie 4 os na promach Dopłaty:* PLN / os / kolacje w hotelach (menu 2 daniowe, kawa/herbata) * * PLN 144 / os / 2 kolacje na promie Stena Line (bufet, wino, piwo) * * * * PLN 199/ os / kabina 2 os na promie Stena Line i Tallink/Silja * * PLN 1 600/ os / pokój 1 os w hotelach * *

5 Uwaga! Program może ulec zmianie, kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. Zakwaterowanie: Hotele *** - razem 10 noclegów - w dużych miastach hotele sieciowe, na północy Skandynawii, a poza dużymi miastami mogą zdarzyć się hotele rodzinne. Pokoje: 2 osobowe (możliwość dostawka) z łazienkami i WC. Wyżywienie: śniadania - najczęściej bufet. - Prom na trasie Turku Sztokholm - 1 nocleg - to prom z doskonałą infrastrukturą rozrywkową. Na pokładach promu do dyspozycji pasażerów są m.in.: sklepy, doskonałe restauracje, puby, bary z karaoke, dyskoteka, kasyno oraz centrum odnowy biologicznej (sauna, jacuzzi). Kabiny na promie 4 - osobowe kabiny wewnętrzne kategorii turystycznej (z łazienkami). Wyżywienie: śniadanie na promie. - Promy Stena Line na trasie: Gdynia Karlskrona i Karlskrona Gdynia - 2 noclegi. Kabiny 4 - osobowe wewnętrzne z łazienką. Wyżywienie: śniadanie na promie. - Promy lokalne - bez kabin. Świadczenia: Cena obejmuje: Przejazd komfortowym autokarem, wszystkie przeprawy promami, zakwaterowanie w hotelach (10 rozpoczętych dób hotelowych) oraz na promach (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania (13), opiekę pilota, program j.w., ubezpieczenie. Cena nie obejmuje: uczestnictwa w programie zwiedzania tj. kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i atrakcji, miejscowych przewodników, dodatkowych posiłków. Orientacyjny koszt biletów wstępu, przewodników lokalnych w Oslo, Helsinkach, Sztokholmie; wstępów do muzeum Holmenkollen, Fram, Vasamuseum, Ratusza w Sztokholmie, Katedry Nidaros, Nordkapp, Ice Bar, wycieczki trasą widokową na Lofotach, certyfikatu z Nordkapp, Birdsafari, Koło Polarne, rejsu łodzią na i z lodowca Svartisen, fakultatywnej kolacji na promie Silja, dodatkowych atrakcji proponowanych przez pilota: Norwegia - około 2200 NOK, Finlandia - około 70 EUR, Szwecja - około 400 SEK. (w/g sezonu 2014), płatne obligatoryjnie pilotowi.

Twój pierwszy wybór POLFERRIES KATALOG OFERT TURYSTYCZNYCH 2015 POLSKA ŻEGLUGA BAŁTYCKA SA

Twój pierwszy wybór POLFERRIES KATALOG OFERT TURYSTYCZNYCH 2015 POLSKA ŻEGLUGA BAŁTYCKA SA Twój pierwszy wybór POLFERRIES KATALOG OFERT TURYSTYCZNYCH 2015 POLSKA ŻEGLUGA BAŁTYCKA SA Szanowni Państwo, Przedstawiamy katalog wycieczek i wyjazdów pobytowych Polferries na rok 2015, który stworzyliśmy

Bardziej szczegółowo

Wycieczki Obozy. Chorwacja Grecja Włochy Francja Austria Niemcy Czechy Węgry Bułgaria. www.eltur.wroc.pl

Wycieczki Obozy. Chorwacja Grecja Włochy Francja Austria Niemcy Czechy Węgry Bułgaria. www.eltur.wroc.pl 2011 Wycieczki Obozy Chorwacja Grecja Włochy Francja Austria Niemcy Czechy Węgry Bułgaria * Bilety wstępów płatne we własnym zakresie (ok. 500 CZK). * Przejazdy po Pradze mogą częściowo LEDNICE- odbywać

Bardziej szczegółowo

LA BELLE FRANCE 15 DNI

LA BELLE FRANCE 15 DNI LA BELLE FRANCE 15 DNI Od Morza Śródziemnego po Kanał La Manche - Z Michelinem po restauracjach Lyonu - Szampańskie miasta: Troyes oraz Reims - Paryż, zamki nad Loarą i Mt. Saint Michel - Atlantyckie Wybrzeże:

Bardziej szczegółowo

Trzy kraje Skandynawii

Trzy kraje Skandynawii Trasa 7000km Trzy kraje Skandynawii Kraj: Powierzchnia tys. km ² Miejsce na świecie Kraj: Miejsce na świecie Gęstość zaludnienia osób/km ² Finlandia 338 63 Finlandia 112 16 Szwecja 450 52 Norwegia 324

Bardziej szczegółowo

Uniwersytet Trzeciego Wieku Fiordy, Trolle, Vikingowie

Uniwersytet Trzeciego Wieku Fiordy, Trolle, Vikingowie Uniwersytet Trzeciego Wieku Fiordy, Trolle, Vikingowie Dostępne terminy: 19-26.05, 28.06-4.06, 15.06-22.06 Noclegi: promy i domki campingowe ogrzewane standard turystyczny Wyżywienie: śniadania we własnym

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI SZKOLNE ZIELONE SZKOŁY ZA GRANICĄ

WYCIECZKI SZKOLNE ZIELONE SZKOŁY ZA GRANICĄ WYCIECZKI SZKOLNE ZIELONE SZKOŁY ZA GRANICĄ SEZON 2015 WYCIECZKI 1-DNIOWE GDAŃSK: Hewelianum, Europejskie Centrum Solidarności 5 TORUŃ: Młyn Wiedzy, Dom Legend Toruńskich / Muzeum Piernika 5 WARSZAWA:

Bardziej szczegółowo

wycieczki wczasy www.altamira.net.pl

wycieczki wczasy www.altamira.net.pl wycieczki wczasy 2011 www.altamira.net.pl Podróżować to żyć... Hans Christian Andersen Szanowni Państwo, podróżowanie to pasja i magia odkrywania najpiękniejszych zakątków świata zapraszamy do skorzystania

Bardziej szczegółowo

Czerwiec PIELGRZYMKA DO SANKTUARIÓW FRANCJI 8-18.06.2015... 19 PIELGRZYMKA DO BIAŁORUSI 29.06-6.07.2015...21

Czerwiec PIELGRZYMKA DO SANKTUARIÓW FRANCJI 8-18.06.2015... 19 PIELGRZYMKA DO BIAŁORUSI 29.06-6.07.2015...21 Spis treści Kwiecień PIELGRZYMKA DO WŁOCH 11-18.04.2015... 5 PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ JORDANIA I IZRAEL 16-26.04.2015... 7 PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE Z WYPOCZYNKIEM NAD WODOSPADAMI KRAVICE I MORZEM

Bardziej szczegółowo

Agencja Podróży i Turystyki Wiesław Niechwiedowicz

Agencja Podróży i Turystyki Wiesław Niechwiedowicz Agencja Podróży i Turystyki Wiesław Niechwiedowicz ZWIEDZANIE Szanowni I Państwo, WYPOCZYNEK Agencja Podróży i Turystyki "Holidays" została założona w czerwcu 1991 roku. Od 1992 roku jesteśmy członkiem

Bardziej szczegółowo

Amsterdam-Haga-AntwerpiaBrugia-Gandawa-Bruksela

Amsterdam-Haga-AntwerpiaBrugia-Gandawa-Bruksela Amsterdam-Haga-AntwerpiaBrugia-Gandawa-Bruksela wycieczki ze zwiedzaniem centralnego Placu Markt, Bazyliki Przenajświętszej Krwi i Klasztoru. Przejazd do Gandawy Katedra św. Bawona, Gravensteen zamek hrabiów

Bardziej szczegółowo

LAST MINUTE. Oferta 1 Kierunek Hotel Wyjazd Termin Kategoria Cena za os. Węgry Budapeszt. Budapeszt Express Kraków 25.09.2015 28.09.

LAST MINUTE. Oferta 1 Kierunek Hotel Wyjazd Termin Kategoria Cena za os. Węgry Budapeszt. Budapeszt Express Kraków 25.09.2015 28.09. Oferta 1 Węgry Budapeszt Budapeszt Express Kraków 25.09.2015 28.09.2015 630 PLN Podróż tam: Wyjazd z: Kraków do Budapeszt Express dnia: 25.09.2015 godz. 12:00-14:30 Powrót: Wyjazd z: Budapeszt Express

Bardziej szczegółowo

POLSKA - Wladyslawowo

POLSKA - Wladyslawowo POLSKA - Wladyslawowo Kolonia/Obóz Młodzieżowy W PROGRAMIE: Toruń, Gdynia, Gdańsk, Hel, Wąwóz Chłapowski, zamek w Gniewie WŁADYSŁAWOWO - nadmorska miejscowość położona u nasady Półwyspu Helskiego. Kurort

Bardziej szczegółowo

facebook.com/wakacjekonsorcjum

facebook.com/wakacjekonsorcjum Biura agencyjne: Poznań Abakus Travel Plewiska, ul. Grunwaldzka 515 a/2, tel. 61 6390125 Amico Tour, ul. Wilczak 12g, tel. 61 823 84 91 AP Travel, ul. Chojnicka (Galeria Kiekrz), tel. 61 842 51 46 ARC

Bardziej szczegółowo

TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA

TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA 2009 TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA www.sopol.pl Po 16 latach doświadczeń na rynku turystycznym pragniemy zaproponować naszym klientom nowy katalog z propozycjami letniego

Bardziej szczegółowo

Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji 6 dni

Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji 6 dni Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji 6 dni Program Zabawa i zwiedzanie - Dla dzieci i rodziców - Disneyland Paris - najlepszy na świecie - A quaboulevard odpoczynek na basenie - Asterix Park - moc śmiechu i

Bardziej szczegółowo

Wczasy i Wycieczki EKO-TOUR. www.ekotour.com.pl EKO-TOUR

Wczasy i Wycieczki EKO-TOUR. www.ekotour.com.pl EKO-TOUR Wczasy i Wycieczki 2009 PUT EKO TOUR Sp.j. ul. Kolejowa 57 b 40-602 Katowice Tel/fax 032 252 30 58 Tel/fax 032 252 36 50 Tel/fax 032 252 10 40 e-mail: biuro@ekotour.com.pl Dział rezerwacji i obsługi klienta,

Bardziej szczegółowo

Egipt, Jordania, Izrael bliskowschodni tercet 8 lub 15 dni

Egipt, Jordania, Izrael bliskowschodni tercet 8 lub 15 dni Egipt, Jordania, Izrael bliskowschodni tercet 8 lub 15 dni Program 1 / 15 Sharm kurort Synaju Wadi Rum królowa pustyń Petra Nebo ostatnie spojrzenie Mojżesza Betlejem Dżerasz miasto tysiąca kolumn rzeka

Bardziej szczegółowo

BIURO PODRÓŻY. rok założenia 1990. wycieczki wypoczynek kolonie obozy młodzieżowe

BIURO PODRÓŻY. rok założenia 1990. wycieczki wypoczynek kolonie obozy młodzieżowe BIURO PODRÓŻY rok założenia 1990 podróże 2014 wycieczki wypoczynek kolonie obozy młodzieżowe Spis treści: WYCIECZKI zwiedzanie: Praga i Karlove Vary...1 Wiedeń i Budapeszt...2 Paryż...3 Toskania...4 Węgry...4

Bardziej szczegółowo

B O Ś N I A I H E R C E G O W I N A OBÓZ MŁODZIEŻOWY D A L M A C J A N E U M

B O Ś N I A I H E R C E G O W I N A OBÓZ MŁODZIEŻOWY D A L M A C J A N E U M B O Ś N I A I H E R C E G O W I N A OBÓZ MŁODZIEŻOWY D A L M A C J A N E U M Obóz młodzieżowy (13-18 lat) Neum urocze, typowo nadmorskie miasteczko leży w krótkim pasie dostępu do morza Bośni i Hercegowiny,

Bardziej szczegółowo

WEEKENDY LOTNICZE WIĘCEJ NIŻ WEEKEND!

WEEKENDY LOTNICZE WIĘCEJ NIŻ WEEKEND! WEEKENDY LOTNICZE WIĘCEJ NIŻ WEEKEND! Terminy i ceny znajdziesz na www.matimpex.pl SPIS TREŚCI 3 Powitanie 4 Dokąd latamy 5 Program lojalnościowy, informacja o bagażu i promocjach 6-7 Weekend pełen wrażeń

Bardziej szczegółowo

lato 2015 - Londyn 6 dni Zmieniony środa, 15 października 2014 00:00 Londyn 6 dni

lato 2015 - Londyn 6 dni Zmieniony środa, 15 października 2014 00:00 Londyn 6 dni Londyn 6 dni Program Westminster Abbey - Piccadilly i Amorek - Trafalgar Square i Chinatown - Tower i Tower Brigde - Królowa i Buckingham Palace - Katedra Św. Pawła - 117 m - Windsor - Kensington Palace

Bardziej szczegółowo

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985)

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Oferta 1 Zakynthos Zante Village 01.05.2015 08.05.2015 1333.00 PLN 2667.71 * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) z: do Zakinthos dnia: 01.05.2015 godz. 02:45-06:10

Bardziej szczegółowo

LAST MINUTE. Oferta 1 Kierunek Hotel Wylot Termin Kategoria Cena za os. Francja Paryż. Odlotowy Paryż Katowice 15.09.2015 19.09.

LAST MINUTE. Oferta 1 Kierunek Hotel Wylot Termin Kategoria Cena za os. Francja Paryż. Odlotowy Paryż Katowice 15.09.2015 19.09. Oferta 1 Francja Paryż Odlotowy Paryż Katowice 15.09.2015 19.09.2015 1590 PLN Podróż tam: Wylot z: Katowice do Paryz dnia: 15.09.2015 godz. 10:30-12:40 Powrót: Wylot z: Paryz do Katowice dnia: 19.09.2015

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI WCZASY BIURO PODRÓŻY

WYCIECZKI WCZASY BIURO PODRÓŻY 2012 WYCIECZKI WCZASY wycieczki autokarowe i samolotowe wczasy wypoczynek i zwiedzanie PRAGA CZESKIE ZAMKI WIEDEŃ BUDAPESZT BERLIN BAWARIA PARYŻ RZYM LONDYN AMSTERDAM BARCELONA WILNO LWÓW S. PETERSBURG

Bardziej szczegółowo

Weekend Majowy z Hawajskie Aloha

Weekend Majowy z Hawajskie Aloha Weekend Majowy z Hawajskie Aloha Nie przegap tej okazji! Zapoznaj się z bogatą ofertą jaką Ci proponujemy. Wyjedź, odpocznij i korzystaj z błogich chwil podczas wolnego czasu. Spełniaj swoje marzenia z

Bardziej szczegółowo

2013 oferta dla dzieci i młodzieży

2013 oferta dla dzieci i młodzieży LATO 2013 oferta dla dzieci i młodzieży harctur kraków Spis treści Szanowni Państwo, Drodzy Klienci. HISZPANIA Lloret de Mar FRANCJA Valras-Plage FRANCJA Valras-Plage + Paryż FRANCJA Korsyka/Galeria NOWOŚĆ!

Bardziej szczegółowo

BUŁGARIA ALBANIA WŁOCHY

BUŁGARIA ALBANIA WŁOCHY www.buksatravel.pl BUŁGARIA ALBANIA WŁOCHY POLSKIE HOTELE ZAPRASZAJĄ LATO 2014 HOTEL KITEN PALACE BUŁGARIA Kiten to założona przez osadników trackich spokojna, urocza i coraz bardziej popularna miejscowość

Bardziej szczegółowo

2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah. * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985)

2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah. * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Oferta 1 Emiraty Citymax 12.03.2015 2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah 19.03.2015 Sharjah * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) z: do Dubaj dnia: 12.03.2015

Bardziej szczegółowo

WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE

WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE 2014 Spis treści 2014 3 Powitanie 4 Program lojalnościowy 5 Bagaż / wczesna rezerwacja 6-7 Informacje praktyczne 8 Izrael 9 Izrael 6 dni NOWOŚĆ! 10 Gruzja 11 Gruzja

Bardziej szczegółowo

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Oferta 1 Włochy Roma & Napoli Warszawa Odlotowe Stolice Italii z: Warszawa do Rzym z: Rzym do Warszawa Pokój standard Śniadania 09.10.2015 16.10.2015 2099.00 PLN dnia: 09.10.2015 godz. 13:25-15:45 dnia:

Bardziej szczegółowo