PERU BOLIWIA BRAZYLIA

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PERU BOLIWIA BRAZYLIA"

Transkrypt

1 PERU BOLIWIA BRAZYLIA Podczas podróży po Peru i Boliwii odkryjemy tajemnice niesamowitej kultury dzieci Słońca. Udamy się w podróż do przeszłości odsłaniając, wraz z mieszkańcami odwiedzanych miejsc, milenijne historie, które podczas naszego pobytu staną się teraźniejszością i będą miały niemały udział w naszej podróży po ziemi Inków. W połączeniu z kaskadami Iguassu oraz boskim Rio de Janeiro wycieczka ta stanowić będzie esencję Ameryki Południowej.

2 PROGRAM IMPREZY DZIEŃ 1 Spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie z pilotem biura podróży Conqueror Travel Club. Odprawa bagaży i wylot do Limy, z przesiadką w jednym z europejskich z portów lotniczych. Wieczorem przylot do stolicy Peru. Transfer do hotelu, kolacja i nocleg. Wyżywienie: kolacja w hotelu DZIEŃ 2 Śniadanie w hotelu, po którym wyruszymy na zwiedzanie zapisanego na listę UNESCO historycznego centrum Limy. Poznamy jej preinkaskie początki, kolonialne dziedzictwo ale też nowoczesną twarz: Plaza de Armas wraz z katedrą i Pałacem Prezydenckim, Pałac Arcybiskupi odnowiony przez polskiego architekta Ryszarda Jaxa Małachowskiego, kościół i Klasztor Franciszkanów. Zwiedzimy Muzeum Złota, gdzie eksponowane są cenne okazy z czasów preinkaskich i inkaskich. Następnie udamy się nad Pacfik, gdzie poznamy bogate dzielnice Limy: San Isidoro i Miraflores (wycieczka 3-godzinna) Wieczorem obejrzymy park z wpisanym do księgi rekordów Guinessa największym kompleksem fontann i pokaz El Circuito Mágico del Agua. Nocleg w hotelu. DZIEŃ 3 Wcześnie rano śniadanie, a następnie o godz. 08:30 przelot do Arequipy (czas przelotu 1 h 25 min). Przylot o godzinie 09:55 i transfer do hotelu. Zwiedzanie otoczonego wulkanami "białego miasta" zbudowanego z białego tufu, z jego najciekawszym miejscem - przepięknie zachowanym, 400 letnim konwentem św. Katarzyny, określanym jako "miasto w mieście". Spacer po kolonialnym centrum: Plaza de Armas, katedra, kościół Yanahuara i słynne krużganki kościoła jezuitów. Nocleg w Arequipie.

3 DZIEŃ 4 Śniadanie w hotelu. Przejazd przez wznoszące się 4800 n.p.m. przełęcze do Chivay - bazy wypadowej, z której następnego dnia zwiedzimy Kanion Colca. Mijając Pampę Canahuas, będziemy mogli zaobserwować stada dzikich wigoni oraz udomowionych lam i alpak. Po drodze zatrzymamy się na punktach widokowych: Mirador del Andes, Crater Chucura i Mirador de Chivay, z którego zobaczymy prekolumbijskie tarasy, do dziś uprawiane przez lokalnych rolników. Zakwaterowanie w hotelu Colca Lodge, w którym znajduje się kompleks basenów termalnych możliwość kąpieli w tych basenach. Nocleg w Colca Lodge. [pokonany dystans: ok. 165 km] DZIEŃ 5 Śniadanie w hotelu. Rano przejedziemy wzdłuż drugiego, co do głębokości kanionu na świecie, by zatrzymać się na punkcie widokowym "Cruz del Condor". Będziemy tam mogli z niewielkiej odległości zobaczyć królewskiego ptaka Andów - Kondora. Po drugiej stronie kanionu, u szczytu góry Misti, swe źródła ma potężna Amazonka. Następnie długi przejazd do Puno, nad brzegiem jeziora Titicaca. Nocleg w Puno. [pokonany dystans: ok. 280 km, ok. 6 godz.], lunch box (suchy prowiant na drogę) DZIEŃ 6 Śniadanie w hotelu. Rejs po najwyżej położonym (3 850m n.p.m.) jeziorze żeglownym na świecie. Zwiedzanie pływających, trzcinowych wysp Uros, gdzie mieszkańcy ubrani w stroje ludowe zaprezentują, jak powstają owe wyspy oraz jak wygląda na nich codzienne życie. Następnie udamy się na wyspę Taquile, która poza pięknymi widokami na jezioro i Andy górujące po boliwijskiej stronie, słynie z tradycyjnego tkactwa. Na wyspie nie ma dróg ani pojazdów, można cieszyć się spokojem i ciszą. Powrót do Puno na nocleg.

4 DZIEŃ 7 Po śniadaniu przejazd na południe do miejscowości Juli, gdzie zmienimy środek transportu na wodolot, który zabierze nas na Wyspę Księżycową na jeziorze Titicaca, gdzie zobaczymy ruiny inkaskiego klasztoru dziewic słońca. Następnie popłyniemy na Wyspę Słońca, która jest świętym miejscem dla Indian Keczua i Ajmara. Zobaczymy tu świątynię Słońca Picocaina i wiele inkaskich ruin. Następnie na grzbiecie lamy udamy się do naszego hotelu na wyspie (ok. 45 min). Popołudniu czas wolny na samodzielne odkrywanie uroków wyspy i jeziora. Nocleg w hotelu na wyspie., lunch, kolacja DZIEŃ 8 Śniadanie w hotelu, po którym zobaczymy jeszcze ruiny inkaskie i fontannę, z której święta woda zapewni nam wieczną młodość i szczęście. Przepłyniemy łodzią do Copacabana w Boliwii, gdzie zwiedzimy Sanktuarium Maryjne. Następnie udamy się w podróż do stolicy Boliwii miasta La Paz, która jest najwyżej położoną stolicą świata od m n.p.m. Po przyjeździe do stolicy zwiedzimy główny plac i targ czarownic, gdzie można nabyć przeróżne amulety i talizmany. Zakwaterowanie w hotelu w La Paz. [pokonany dystans: ok. 145 km], lunch box DZIEŃ 9 Śniadanie w hotelu, po którym udamy się na zwiedzanie La Paz i okolic. Zobaczymy dzielnice zamieszkiwanych przez Indian Aymara oraz te bardziej nowoczesne części miasta. Następnie wyjazd do podmiejskiej Doliny Księżycowej, zachwycającej nieziemskimi krajobrazami. Opuszczamy rejon La Paz i udajemy się do ruin miasta Tiahuanaco - jednego z najważniejszych archeologicznych kompleksów Ameryki Południowej. Zachowały się tutaj ruiny monumentalnych budowli: Brama Słońca, kamienna piramida Akapana czy Pałac Kalasasaya. Około godziny 15:30 opuszczamy ruiny i udajemy się w kierunku przejścia granicznego z Peru w miejscowości Desaguadero. O godzinie około 18:30 przyjazd do Puno i zakwaterowanie w hotelu., lunch box

5 DZIEŃ 10 Śniadanie w hotelu. Podróż do Cuzco - odcinek ten pokonamy luksusowym pociągiem Andean Explorer, podróż ta jest wymieniana jest jako jedna z najwspanialszych na świecie. Wyjazd z Puno rano o godzinie 08:00. Przyjazd do Cuzco o godzinie 18:00. Zakwaterowanie w hotelu w centrum miasta, możliwość nocnego spaceru po Plaza de Armas. Nocleg., lunch w pociągu DZIEŃ 11 Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Cuzco, dawnej stolicy imperium Inków, położonej na wysokości m n.p.m. Pobyt w tym pięknym mieście z niezwykłą atmosferą jest szczególnie atrakcyjny. Widzimy, że Hiszpanie zbudowali miasto wprost na fundamentach budowli Inków. To właśnie zrabowane złoto posłużyło do stworzenia cudów kolonialnego miasta. Wizyta w górującej nad miastem inkaskiej twierdzy Sacsaywaman z widokiem na okolicę. Następnie przejazd do Ollantaytambo, jednego z najlepiej zachowanych układów urbanistycznych z czasów Inków. Górujące nad miasteczkiem imponujące ruiny w czasach Inków miały duże znaczenie strategiczne, administracyjne i rolnicze. Nocleg w hotelu na terenie Świętej Doliny., lunch box DZIEŃ 12 Śniadanie w hotelu. Przejazd pociągiem do Machu Picchu Mekki podróżników z całego świata. Zwiedzanie ruin miasta Inków. Czas na fotografowanie i zadumę w tym magicznym miejscu. Lunch w miejscowości Aguas Calientes, powrót pociągiem do Cuzco. Po południu czas na spacery i odwiedziny licznych sklepów z pamiątkami. Nocleg w Cuzco. DZIEŃ 13 Wczesne śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko i o godz. 08:10 przelot do Limy, a następnie w rejon wodospadów Iguassu (3 godziny oczekiwania na lotnisku w Limie). Przylot do Iguassu ok. godz. 19:10. Zakwaterowanie w hotelu po stronie brazylijskiej. Kolacja w hotelu., kolacja w hotelu

6 DZIEŃ 14 Śniadanie w hotelu, przejazd na stronę argentyńską i zwiedzanie majestatycznych wodospadów Iguassu - pierwsze spotkanie z kaskadą zwaną Gardzielą Diabła. Będziemy spacerować ścieżkami wśród tropikalnej roślinności i zatrzymywać się na licznych punktach widokowych. Ogrom Iguazu najlepiej obrazuje reakcja pierwszej damy USA, Eleonor Roosevelt, która na ich widok westchnęła: Biedna Niagara. Tego dnia postawimy jeszcze stopę na paragwajskiej ziemi przejazd przez Most Przyjaźni na rzece Parana do miasteczka Ciudad del Este w Paragwaju, żyjącego głównie z handlu. Następnie udamy się do drugiej, co do wielkości elektrowni wodnej na świecie - Itaipu. Nocleg w hotelu. DZIEŃ 15 Śniadanie w hotelu. O godz. 09:00 rozpoczniemy zwiedzanie brazylijskiej części wodospadów Iguassu. Na specjalnie wybudowanych tarasach można podejść pod same wodospady mocząc się przy okazji, co podczas upalnych dni dostarcza niesamowitej ulgi. Na terenie parku spędzimy około 2 godz. Przejazd do hotelu po bagaże, szybki lunch, a następnie przejazd na lotnisko i o godz. 15:15 przelot do Rio de Janeiro. Przylot do Rio o godz. 17:20. Zakwaterowanie w hotelu w pobliżu plaży Copacabana. Czas wolny na odpoczynek, spacery po plaży i podziwianie wspaniałych widoków Rio. Wieczorem okazja do spróbowania po znakomitego brazylijskiego koktajlu caipirinhi. Nocleg w Rio. DZIEŃ 16 Śniadanie w hotelu, po którym udamy się na kilkugodzinne zwiedzanie miasta: wyjedziemy kolejką na słynne wzgórze Corcovado skąd rozpostartymi rękoma zaprasza, imponującej wielkości pomnik Chrystusa Zbawiciela. Panoramiczny przejazd przez miasto, zatrzymamy się przy Sambodromo miejsca corocznego karnawału oraz wejdziemy na stadion Maracana miejsca, gdzie w lipcu 2014 odbędzie się finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Powrót na plażę Copacabana i czas na wypoczynek. Wieczorem dla chętnych okazja na ewentualny pokaz samby i rozrywki w klubach nocnych dzielnicy Lapa (dodatkowo płatne). Nocleg w hotelu w pobliżu Copacabana. DZIEŃ 17 Śniadanie w hotelu. Przejazd na Plażę Czerwoną, gdzie znajduje się najstarszy w Ameryce Łacińskiej pomnik Fryderyka Chopina. Stamtąd wjazd kolejką linową na "Głowę Cukru" z fantastycznym widokiem na to piękne miasto. Corcovado i Głowa Cukru rywalizują między sobą o tytuł najlepszej panoramy Rio. Po południu czas wolny, możliwość zakupów w lokalnej galerii kamieni szlachetnych, z których słynie Brazylia. Spacer na drugą słynną plażę Rio Ipanema, gdzie będziemy podglądać popisy surferów. Transfer na lotnisko i wylot do Polski z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych. DZIEŃ 18 Przylot do Warszawy i pożegnanie z Uczestnikami wyjazdu.

Program wyprawy do PERU - BOLIWII

Program wyprawy do PERU - BOLIWII Program wyprawy do PERU - BOLIWII Dzień 1 Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Limy. Przylot do stolicy Peru, powitanie na lotnisku, transfer do hotelu, odpoczynek po podróży. Kolacja powitalna. Nocleg

Bardziej szczegółowo

chate.pl Ziemia na nowo odkrywana

chate.pl Ziemia na nowo odkrywana chate.pl Ziemia na nowo odkrywana TAJEMNICE ALTIPLANO wyprawa krajoznawcza do Peru i Boliwii trekking inkaskim szlakiem do Machu Picchu rejs na pływające wyspy Jeziora Titicaca eksploracja kopalni srebra

Bardziej szczegółowo

Wposzukiwaniu tajemnic Inków-Peru, Boliwia INFO O PIELGRZYMCE PROGRAM. Symbol oferty: 274/2647. Zakwaterowanie:

Wposzukiwaniu tajemnic Inków-Peru, Boliwia INFO O PIELGRZYMCE PROGRAM. Symbol oferty: 274/2647. Zakwaterowanie: Wposzukiwaniu tajemnic Inków-Peru, Boliwia Symbol oferty: 274/2647 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Wycieczka objazdowa Inne Inne

Bardziej szczegółowo

Anna Winiarczyk Raźniak. W krainie Inków Boliwia i Peru

Anna Winiarczyk Raźniak. W krainie Inków Boliwia i Peru Anna Winiarczyk Raźniak 198 W krainie Inków Boliwia i Peru Peru i Boliwia położone są na półkuli południowej, na kontynencie południowoamerykańskim. Stolicą Peru jest Lima, natomiast stolicami Boliwii

Bardziej szczegółowo

PERU, 28 kwiecień 12 maj 2011r. Wędrówka Lidera

PERU, 28 kwiecień 12 maj 2011r. Wędrówka Lidera PERU, 28 kwiecień 12 maj 2011r. Wędrówka Lidera w drodze do zaginionego świata Inków, o powrocie do źródła, trudnych emocjach i odrodzeniu lidera z Beatą Pawlikowską i Robertem Kroolem WIĘCEJ NA WWW.LANGAS.PL

Bardziej szczegółowo

Ameryka Południowa 2006

Ameryka Południowa 2006 Ameryka Południowa 2006 Poniżej znajduje się relacja z podróży Magdy i Przemka (plecakowicz@gmail.com) na trasie Brazylia-Argentyna-Boliwia-Peru-Ekwador-Kolumbia-Wenezuela. Jeżeli ktoś jest zainteresowany

Bardziej szczegółowo

FUNKCJONOWANIE RZEŹBY W RÓśNYCH OBSZARACH MORFOKLIMATYCZNYCH

FUNKCJONOWANIE RZEŹBY W RÓśNYCH OBSZARACH MORFOKLIMATYCZNYCH FUNKCJONOWANIE RZEŹBY W RÓśNYCH OBSZARACH MORFOKLIMATYCZNYCH Organizator: Peru & Chile & Boliwia 2009 30.01-15.02 2008 (18 dni) Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW Stowarzyszenie Geomorfologów

Bardziej szczegółowo

Estera Hess. Szanowni Podróżnicy,

Estera Hess. Szanowni Podróżnicy, Szanowni Podróżnicy, nowy rok a z nim nowy katalog i wiele kierunków po raz pierwszy z ESTĄ. Są one często odpowiedzią na Państwa sugestie, prośby i zapytania dotyczące egzotycznych i dalekich wypraw,

Bardziej szczegółowo

... BIURO PATRON TRAVEL. Czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 18.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 14.00

... BIURO PATRON TRAVEL. Czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 18.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 14.00 SZANOWNI PAŃSTWO! PATRON TRAVEL to gwarancja pewnego i bezpiecznego wypoczynku. Od 15 lat jesteśmy biurem prowadzonym przez OO. Franciszkanów. To zobowiązuje nas do rzetelności i szczególnej dbałości o

Bardziej szczegółowo

Podróże z pasją. ...do biegania. Maratony. na 7 kontynentach

Podróże z pasją. ...do biegania. Maratony. na 7 kontynentach Podróże z pasją...do biegania 2015 Maratony na 7 kontynentach Podróże z pasją...do biegania Maratony na 7 kontynentach Biegowe eventy Logos Travel Z Gabre Mariam Haileselasie na krótko przed startem do

Bardziej szczegółowo

2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah. * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985)

2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah. * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Oferta 1 Emiraty Citymax 12.03.2015 2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah 19.03.2015 Sharjah * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) z: do Dubaj dnia: 12.03.2015

Bardziej szczegółowo

BIURO PODRÓŻY "O ile się dusza wzruszy tyle Boga wzruszy; o ile dusza w Bogu, o tyle Bóg w duszy" A. Mickiewicz. Pielgrzymki. autokarowe.

BIURO PODRÓŻY O ile się dusza wzruszy tyle Boga wzruszy; o ile dusza w Bogu, o tyle Bóg w duszy A. Mickiewicz. Pielgrzymki. autokarowe. BIURO PODRÓŻY "O ile się dusza wzruszy tyle Boga wzruszy; o ile dusza w Bogu, o tyle Bóg w duszy" A. Mickiewicz Pielgrzymki autokarowe i samolotowe Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymkach łączących

Bardziej szczegółowo

PERU Cordillera Huayhuash

PERU Cordillera Huayhuash PERU Cordillera Huayhuash Warszawa Lima Huaraz trekking wokół Cordillera Huayhuash Huaraz Lima Cusco Machu Picchu Cusco Lima - Warszawa Trekkingowych dni w górach: 12 Stopień trudności: dość trudno, ale

Bardziej szczegółowo

Spis treści SZCZECIN-MIERZYN 24-30.04.2014...14

Spis treści SZCZECIN-MIERZYN 24-30.04.2014...14 Spis treści Luty REKOLEKCJE NA NARTACH W MURZASICHLE 17-23.02.2014... 5 REKOLEKCJE NA NARTACH W BESKIDZIE ŻYWIECKIM 23.02-2.03.2014...6 Marzec PIELGRZYMKA CHILE ARGENTYNA 16.03-2.04.2014...8 Kwiecień PIELGRZYMKA

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Wakacje 2015

Spis treści. Wakacje 2015 Wakacje 2015 2 Wakacje 2015 Spis treści 3 4 5 6 7 8 9 10 11 11 12 13 14 15 16 16 17 17 18 18 19 19 20 20 21 21 22 22 23 23 24 24 25 25 25 26 26 26 27 27 27 28 28 WYCIECZKI Odkryjmy Izrael Herbatka u Berbera

Bardziej szczegółowo

LAST MINUTE. Oferta 1 Kierunek Hotel Wylot Termin Kategoria Cena za os. Francja Paryż. Odlotowy Paryż Katowice 15.09.2015 19.09.

LAST MINUTE. Oferta 1 Kierunek Hotel Wylot Termin Kategoria Cena za os. Francja Paryż. Odlotowy Paryż Katowice 15.09.2015 19.09. Oferta 1 Francja Paryż Odlotowy Paryż Katowice 15.09.2015 19.09.2015 1590 PLN Podróż tam: Wylot z: Katowice do Paryz dnia: 15.09.2015 godz. 10:30-12:40 Powrót: Wylot z: Paryz do Katowice dnia: 19.09.2015

Bardziej szczegółowo

WCZASY. www.altamira.turystyka.net. Odwiedź nas na Facebooku www.facebook.com/biuropodrozy.altamira

WCZASY. www.altamira.turystyka.net. Odwiedź nas na Facebooku www.facebook.com/biuropodrozy.altamira WCZASY Odwiedź nas na Facebooku www.facebook.com/biuropodrozy.altamira 1 SZANOWNI PAŃSTWO, z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejny katalog letni naszej firmy i całą ofertę na sezon 2015 obejmującą

Bardziej szczegółowo

PERU I BOLIWIA NA WŁASNĄ RĘKĘ

PERU I BOLIWIA NA WŁASNĄ RĘKĘ romantecza@op.pl marzec - kwiecień 2012 PERU I BOLIWIA NA WŁASNĄ RĘKĘ PORADY,WSKAZÓWKI I WSPOMNIENIA Peru i Boliwia na własną rękę. Strona 1 SPIS TREŚCI WSTĘP BEZPIECZEŃSTWO BAGAŻ SZCZEPIENIA BILET LOTNICZY

Bardziej szczegółowo

Weekend Majowy z Hawajskie Aloha

Weekend Majowy z Hawajskie Aloha Weekend Majowy z Hawajskie Aloha Nie przegap tej okazji! Zapoznaj się z bogatą ofertą jaką Ci proponujemy. Wyjedź, odpocznij i korzystaj z błogich chwil podczas wolnego czasu. Spełniaj swoje marzenia z

Bardziej szczegółowo

ARGENTYNA z Pawłem Fortuną i Jackiem Pałkiewiczem UNIWERSYTET WĘDROWNY

ARGENTYNA z Pawłem Fortuną i Jackiem Pałkiewiczem UNIWERSYTET WĘDROWNY Argentyna 27.04.2012 11.05.2012 Edycja IV ARGENTYNA z Pawłem Fortuną i Jackiem Pałkiewiczem UNIWERSYTET WĘDROWNY 5 argentyńskich inspiracji, w drodze ku wewnętrznej przemianie i najwyższej wolności DR

Bardziej szczegółowo

LAST MINUTE. Oferta 1 Kierunek Hotel Wyjazd Termin Kategoria Cena za os. Węgry Budapeszt. Budapeszt Express Kraków 25.09.2015 28.09.

LAST MINUTE. Oferta 1 Kierunek Hotel Wyjazd Termin Kategoria Cena za os. Węgry Budapeszt. Budapeszt Express Kraków 25.09.2015 28.09. Oferta 1 Węgry Budapeszt Budapeszt Express Kraków 25.09.2015 28.09.2015 630 PLN Podróż tam: Wyjazd z: Kraków do Budapeszt Express dnia: 25.09.2015 godz. 12:00-14:30 Powrót: Wyjazd z: Budapeszt Express

Bardziej szczegółowo

B O Ś N I A I H E R C E G O W I N A OBÓZ MŁODZIEŻOWY D A L M A C J A N E U M

B O Ś N I A I H E R C E G O W I N A OBÓZ MŁODZIEŻOWY D A L M A C J A N E U M B O Ś N I A I H E R C E G O W I N A OBÓZ MŁODZIEŻOWY D A L M A C J A N E U M Obóz młodzieżowy (13-18 lat) Neum urocze, typowo nadmorskie miasteczko leży w krótkim pasie dostępu do morza Bośni i Hercegowiny,

Bardziej szczegółowo

MEKSYK ACAPULCO ACAPULCO

MEKSYK ACAPULCO ACAPULCO Położone w jednej z najpiękniejszych zatok wybrzeża Pacyfiku, cieszy się światową renomą już od lat 40-tych XX w. Wtedy przyjeżdżały tu hollywoodzkie gwiazdy i amerykańscy milionerzy, teraz Acapulco otwarte

Bardziej szczegółowo

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Oferta 1 Włochy Roma & Napoli Warszawa Odlotowe Stolice Italii z: Warszawa do Rzym z: Rzym do Warszawa Pokój standard Śniadania 09.10.2015 16.10.2015 2099.00 PLN dnia: 09.10.2015 godz. 13:25-15:45 dnia:

Bardziej szczegółowo

ANALIZA RYNKU TURYSTYCZNEGO PERU

ANALIZA RYNKU TURYSTYCZNEGO PERU Plaza de Almas pp ANALIZA RYNKU TURYSTYCZNEGO PERU Agnieszka Durys Gr.T1 SUM/Z Spis treści: str. I WSTĘP...4 II. INFORMACJE OGÓLNE...5 2.1 Geografia...5 2.2 Klimat...6 2.3 Historia Peru...6 2.4 Ustrój

Bardziej szczegółowo

Oferta Promocyjna. Oferta 1 Organizator Kierunek Hotel Wyjazd Termin Kategoria Cena za os. Suma Austria Wyc. Objazdowe. Łódź 25.09.2015 28.09.

Oferta Promocyjna. Oferta 1 Organizator Kierunek Hotel Wyjazd Termin Kategoria Cena za os. Suma Austria Wyc. Objazdowe. Łódź 25.09.2015 28.09. Oferta 1 Organizator Kierunek Hotel Wyjazd Termin Kategoria Cena za os. Suma Austria Wiedeń I Budapeszt - perły Dunaju Łódź 25.09.2015 28.09.2015 670.00 PLN 1340.63 * Cena całkowita: Dorosły: 670.32 PLN

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI WCZASY BIURO PODRÓŻY

WYCIECZKI WCZASY BIURO PODRÓŻY 2012 WYCIECZKI WCZASY wycieczki autokarowe i samolotowe wczasy wypoczynek i zwiedzanie PRAGA CZESKIE ZAMKI WIEDEŃ BUDAPESZT BERLIN BAWARIA PARYŻ RZYM LONDYN AMSTERDAM BARCELONA WILNO LWÓW S. PETERSBURG

Bardziej szczegółowo

WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE

WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE 2014 Spis treści 2014 3 Powitanie 4 Program lojalnościowy 5 Bagaż / wczesna rezerwacja 6-7 Informacje praktyczne 8 Izrael 9 Izrael 6 dni NOWOŚĆ! 10 Gruzja 11 Gruzja

Bardziej szczegółowo

Twój pierwszy wybór POLFERRIES KATALOG OFERT TURYSTYCZNYCH 2015 POLSKA ŻEGLUGA BAŁTYCKA SA

Twój pierwszy wybór POLFERRIES KATALOG OFERT TURYSTYCZNYCH 2015 POLSKA ŻEGLUGA BAŁTYCKA SA Twój pierwszy wybór POLFERRIES KATALOG OFERT TURYSTYCZNYCH 2015 POLSKA ŻEGLUGA BAŁTYCKA SA Szanowni Państwo, Przedstawiamy katalog wycieczek i wyjazdów pobytowych Polferries na rok 2015, który stworzyliśmy

Bardziej szczegółowo

ANALIZA RYNKU TURYSTYCZNEGO PERU

ANALIZA RYNKU TURYSTYCZNEGO PERU Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Kraków 2008 ANALIZA RYNKU TURYSTYCZNEGO PERU Peru, ziemia pradawnej, bogatej kultury i przepięknych krajobrazów staje wobec wyzwań nowoczesności Katarzyna Pajor

Bardziej szczegółowo