B R A Z Y L I A FDI 2010

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "B R A Z Y L I A FDI 2010"

Transkrypt

1 BIODENT TELEGRAM ** BIODENT TELEGRAM** BIODENT TELEGRAM B R A Z Y L I A FDI 2010

2 B R A Z Y L I A Rio de Janeiro - Fortaleza Jericoacoara - Salvador - Ilha de Itaparica - Foz de Iguacu Brazylia - kraj niewyobrażalnych rozmiarów słynący z setek wspaniałych plaż, które są obiektem narodowej pasji i jednocześnie rozrywki jej mieszkańców, fascynuje niespotykaną muzykalnością i poczuciem rytmu u każdego Brazylijczyka. To ojczyzna jedynego w swoim rodzaju karnawału, zachwyca pięknem i wirtuozerskim poziomem piłki nożnej, a przede wszystkim spontanicznością ludzi, przyjacielskością i radosnym pragnieniem życia. O Rio mówi się "a cidade maravilhosa" (wspaniałe miasto), bo choć dzielnice willowe sąsiadują tu z obszarami przerażającej nędzy, choć należy ono do najgęściej zaludnionych miejsc na świecie, to promieniuje z niego radość i zmysłowość, a mieszkańców nie opuszcza pogoda ducha. PROGRAM WYJAZDU Dzień 1 Warszawa Rio de Janeiro 23/08/2010 Zbiórka Uczestników na lotnisku w Warszawie, odprawa bagażowa i paszportowa. Przelot do Brazylii (przelot nocny - posiłki na pokładzie samolotu). Dzień 2 Rio de Janeiro 24/08/2010 Po przylocie do Rio odprawa paszportowa i bagażowa, przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Po śniadaniu czas wolny. Po południu zwiedzanie Rio: wjazd kolejką linową na tzw. "Głowę Cukru", skąd rozciąga się wspaniała panorama Rio de Janeiro. Kolacja i nocleg w hotelu w Rio. Rio de Janeiro - jest miastem kontrastów, z jednej strony może zaliczać się do najnowocześniejszych metropolii świata, z drugiej strony znajdują się w nim dzielnice biedy. Rio to nie tylko karnawał, samba i piękne plaże. Znaczną powierzchnię miasta pokrywają favele, czyli slumsy znane m.in. z głośnego filmu "Miasto Boga". Określenie favele pochodzi od drzewa o tej samej nazwie, z którego powstawały pierwsze zabudowania tego typu. Obecnie konstruowane są z wszelkich możliwych materiałów dostępnych ich ubogim mieszkańcom: od drewna i cegieł, na zwykłych kartonach skończywszy. Wybrzeże w Rio tętnią życiem przez całą dobę. Wraz z nadejściem zmroku i spadkiem temperatury, plaże rozświetlają się mnóstwem gigantycznych reflektorów, dzięki czemu gry zespołowe typu siatkówka znajdują jeszcze więcej chętnych niż w gorące popołudnie. Stojąca na szczycie 710-metrowego granitowego wzniesienia statua Chrystusa Zbawiciela jest symbolem miasta i gościnności Brazylijczyków, witając przybyszy otwartymi ramionami.

3 Dzień 3 Rio de Janeiro 25/08/2010 Po śniadaniu wycieczka 1/2-dniowa. Wjazd na słynne wzgórze Corcovado ze statuą Chrystusa dominującą nad miastem, słynne plaże: Leblon, Ipanema, Sao Conrado. Następnie ciąg dalszy zwiedzania miasta: Centrum, Katedra, Maracana - największy stadion świata. Odwiedzenie szlifierni diamentów i innych kamieni szlachetnych wydobywanych w Brazylii z możliwością zakupów. Po południu czas wolny. Wieczorem kolacja w restauracji typu churrascaria serwującej mięsa z grilla w dużej ilości. Fakultatywnie spektakl Samba Show. Po kolacji wycieczka Rio by night. Nocleg w hotelu w Rio. Dzień 4 Rio de Janeiro 26/08/2010 Po śniadaniu czas wolny. Dla chętnych, fakultatywna wycieczka 1/2-dniowa do Petropolis - wyjazd wzdłuż pasma gór Sierra Dos Organos, którego szczyty sięgają powyżej m. n.p.m., do cesarskiego Petropolis, wizyta w dawnym Pałacu zimowym Piotra II, będącego obecnie Muzeum Imperial oraz w katedrze św. Piotra z Alcantara. Po południu czas wolny. Kolacja i nocleg w hotelu w Rio. Dzień 5 Rio Fortaleza - Jericoacoara 27/08/2010 Po wczesnym śniadaniu przygotowanie transfer na lotnisko w Rio, przelot do Fortaleza. Po przylocie przejazd (250 km) do Jericoacoara. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg w Jericoacoara. Jericoacoara - ukryty przed światem raj na brazylijskiej ziemi, zagubiony wśród żółtych wydm. Według The Washington Post to właśnie tam znajduje się jedna z dziesięciu najpiękniejszych plaż na świecie. Okolice wioski Jericoacoara (teren o łącznym obszarze około 200 km2) są chronione przez rząd Brazylii (Area de Proteçao Ambiental) i nie wolno tu budować dróg, zanieczyszczać terenu, polować a budowa domów została ograniczona tylko i wyłącznie do samej wioski (teren wielkości ok. 1 km2). Od 1992 r. nie wolno stawiać żadnych nowych budynków nawet i w samej Jeri ma to powstrzymać rosnący z roku na rok napływ turystów. W 2002 r. okolice Jericoacoara uznane zostały za teren Parku Narodowego. Dzień 6 10 Jericoacoara 28/08-01/09/2010 Pobyt w Jericoacoara, korzystanie z kąpieli morskich i słonecznych, wypoczynek. Podczas pobytu w hotelu śniadania. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych a/ Rajska Laguna cena ok.200 USD/jeep 4-osobowy. Kierowca z j.portugalskim b/ Laguna Tatajuba cena ok.200 USD/jeep 4-osobowy. Kierowca z j.portugalskim c/ Laguna Barra dos Remedios cena ok.250 USD/jeep 4-osobowy. Kierowca z j portugalskim.

4 d/ Delta rzeki Parnaiba cena ok.540 USD/jeep 4-osobowy. Kierowca z j portugalskim. Po południu w dniu 01/09 transfer do Fortaleza. Kolacja i nocleg w hotelu w Fortaleza. Delta Parnaiba - rozpościera się na 2700 km2. Na charakterystykę jej pejzażu składa się ponad 80 wysp, z których część porośnięta jest lasem tropikalnym, inne to ponad 40-metrowe wydmy. Trasa rejsu wiedzie zarówno przez tereny zasiedlone, gdzie zobaczyć możemy prymitywne farmy i plantacje jak i przez miejsca zwane ekologicznymi sanktuariami, gdzie w naturalnych warunkach żyją m.in.: małpy, lisy, dzikie koty, aligatory, iguany, jaszczurki i żółwie morskie. Rzeka Parnaiba wpada do Atlantyku na granicy dwóch brazylijskich stanów Maranhio i Piaui. Jej ujście nazywamy deltą, ponieważ ma kształt tej litery z greckiego alfabetu Dzień 11 Fortaleza Salvador 02/09/2010 Po wczesnym śniadaniu przygotowanie do wyjazdu. Przejazd na lotnisko w Fortaleza, przelot do Salvadoru. Po przylocie odebranie bagaży i zwiedzanie Salvador (wycieczka ½ dniowa), malowniczego miasta, dawnej stolicy Brazylii jeszcze za portugalskich czasów. Ludność miasta, to potomkowie niewolników. Jest to jedyne miejsce na świecie, gdzie przetrwały stare, afrykańskie religie. Miasto, zwykle nazywane przez Brazylijczyków Bahią, jest stolicą stanu Bahia i jedną z największych atrakcji kulturalnych Brazylii. Zachowało swój afrykański charakter, przekazywany w tradycji unikalnej i żywej kultury. Według legendy, w dzień Wszystkich Świętych 1501r. Amerigo Vespucci wpłynął do zatoki, której dla uczczenia tego wydarzenia nadał nazwę Baía de Todos os Santos. W 1549 r. Tomé de Souza założył u wybrzeży zatoki osadę. Po południu przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Kolacja i nocleg w hotelu w Salvador. Dzień 12 Salvador Feira de Santana Salvador 03/09/2010 Po śniadaniu (fakultatywnie) całodniowa wycieczka do Feira de Santana, miasta nazywanego księżniczką pustyni, znanego z corocznych festiwali, takich jak Senhora Sant 'Ana, Violeiros, Donkey Race, Karnawał Micareta ci. Miasto oferuje wiele atrakcji turystycznych, takich jak popularne na rynku dzieła sztuki, muzeum sztuki, ale przede wszystkim atrakcyjnym obserwatorium Antares Obserwatorium Astronomiczne. Kolacja i nocleg w hotelu w Salvador. Dzień 13 Salvador Itaparica - Salvador 04/09/2010 Po śniadaniu całodniowy rejs do Ilha de Itaparica oraz Ilha dos Frades. Kolacja i nocleg w hotelu w Salvador. Wyspa Itaparica znajdujące się w zatoce Wszystkich Świętych (Bahia Todos os Santos). Ma 246 km2 i a jest największą z 56 wysp w zatoce a odkryta została w 1501 roku przez Americo Vespuci. Nazwa Itaparica pochodzi z indiańskiego języka Tupi i oznacza blisko kamienia. Nazwa nie jest jednak tajemnicą, bo wokół wyspy, gdy poziom wody w zatoce obniża się, można zauważyć krąg z rafy koralowej otaczający wyspę i chroniący ją przed falami. Mieszkańcy wyspy są to osoby zamożne, dla których jest to drugi dom (a raczej

5 willa), obcokrajowcy, którzy lubią gorące klimaty, lub mieszkają skromnie i żyją z rybołówstwa, łowienia krewetek czy krabów, przy brzegu mają swoje łodzie i wczesnym rankiem rozpoczynają łowienie lub zbieranie. Dzień 14 Salvador - Foz de Iguacu 05/09/2010 Przyjazd na lotnisko w Salvador, przelot do Foz de Iguacu przy granicy z Argentyną i Paragwajem, gdzie znajdują się najpiękniejsze wodospady świata. Po przylocie przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Spacer po brazylijskiej stronie wodospadów. Fakultatywnie po pierwszej eksploracji, przelot helikopterem nad wodospadami (ok.130 USD). Podpłynięcia łodzią pod same wodospady. Kolacja bufetowa w restauracji Rafain z występami prezentującymi folklor Ameryki Łacińskiej. Nocleg w hotelu w Foz. Foz de Iguacu - wodospady zaczęły formować się ok. 200 mln. lat temu podczas rozdzielenia kontynentów Ameryki Południowej i Afryki. To niezwykłe dzieło natury można oglądać zarówno z bliska od strony argentyńskiej, jak i z daleka od strony brazylijskiej. Wodospad tworzy rzeka Iguaçu, która spada z wysokości 80 m i tworzy 275 oddzielnych mniejszych wodospadów. Większa część wodospadu znajduje się na terytorium Argentyny. Dzień 15 Foz de Iguacu zapora Itaipu 06/09/2010 Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego po stronie argentyńskiej, gdzie znajduje się 19 większych katarakt, następnie powrót do Brazylii i zwiedzanie liczącej 200km długości zapory Itaipu - największej hydroelektrowni na świecie. Po południu czas wolny. Kolacja w restauracji Zaragoza. Nocleg w Foz. Dzień 16 Foz de Iguacu Europa 07/09/2010 Po wczesnym śniadaniu transfer na lotnisko w Foz, odlot do Europy. Dzień 17 08/09/2010 Przylot do Warszawy w godzinach popołudniowych Termin: r. Cena: PLN + ok USD grupa osób płacących USD dopłata do pokoju 1-osobowego I RATA PLN płatna do 30 kwietnia. TERMIN ZGŁOSZEŃ DO 30 KWIETNIA.

6 Cena obejmuje: Bilety lotnicze na całej trasie wg programu transfery lotniska/hotele/lotniska w Rio de Janeiro w Foz w Fortaleza w Salvador noclegi w hotelach (pokoje standard) hotele 3***/4**** 4 noclegi w Rio de Janeiro Hotel Majestic 5 noclegów w Jericoacoara Hotele Terra Viva/Jeri Wind 3 noclegi w Salvador Hotel Sol Bahia 1 nocleg w Fortaleza Hotel Oasis Atlantico 2 noclegi w Foz Hotel Continental Inn śniadania w hotelach po każdym z noclegów (w tym jeden raz paczka za śniadanie), kolacje zgodnie z programem kolacja w restauracji Estella Sur w Rio kolacja w regionalnej restauracji w Rio kolacja w hotelu w Rio 1 kolacja w restauracji Rafain w Foz 1 kolacja w restauracji Zaragoza w Foz 1 kolacja w hotelu w Fortaleza przejazdy autokarem podczas realizacji programu, bogaty program turystyczny, wycieczki zgodnie z programem (autokar + przewodnik z j.angielskim) półdniowa wycieczka na Głowę Cukru w Rio półdniowa wycieczka Corcovado + miasto w Rio wycieczka pod wodospady w Foz od strony brazylijskiej wycieczka pod wodospady w Foz od strony argentyńskiej wodne safari Macacu (podpłynięcie łódkami pod wodospady) półdniowa wycieczka w San Salvador całodniowy rejs do Ilha de Itaparica opieka lokalnych-licencjonowanych pilotów/przewodników z j.angielskim podczas zwiedzania, ubezpieczenie kosztów leczenia oraz następstw nieszczęśliwych wypadków na czas wyjazdu (tj. w terminie r. wraz z opcją dodatkowego ubezpieczenia od sportów ekstremalnych (program w Foz),

7 Cena nie obejmuje: wydatków osobistych, upominków i pamiątek oraz opłat za filmowanie i fotografowanie, pokazu Sumba Show w Rio ok.60 USD, przelotu helikopterem nad wodospadami w Foz ok.60 USD, lunchów oraz napojów do lunchów i kolacji, wycieczek fakultatywnych nie ujętych w programie oraz napiwków dla lokalnej obsługi. kolacji, transferów do/z Centrum Kongresowego w Salvador. UWAGA - Kalkulację kosztów przygotowano dla grupy w przedziałach osób płacących jak wyżej. Mniejsza ilość uczestników spowoduje zmianę ceny. Kolejność zwiedzania może się zmienić warunkują to przejazdy, lokalne święta, okoliczności obiektywne. Jednak wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane. Program może ulec też zmianom z powodu siły wyższej lub w wyniku obustronnego uzgodnienia - zostanie wówczas zaproponowane alternatywne rozwiązania zastępcze.

Szlakiem misyjnym Brazylii INFO O PIELGRZYMCE PROGRAM. Symbol oferty: 276/2647. Zakwaterowanie:

Szlakiem misyjnym Brazylii INFO O PIELGRZYMCE PROGRAM. Symbol oferty: 276/2647. Zakwaterowanie: Szlakiem misyjnym Brazylii Symbol oferty: 276/2647 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Wycieczka objazdowa Inne Inne Samolot Pielgrzymka

Bardziej szczegółowo

2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah. * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985)

2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah. * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Oferta 1 Emiraty Citymax 12.03.2015 2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah 19.03.2015 Sharjah * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) z: do Dubaj dnia: 12.03.2015

Bardziej szczegółowo

Z nami każdy dzień jest inny

Z nami każdy dzień jest inny Z nami każdy dzień jest inny wrzesień 2012 - lipiec 2013 Rejsy wycieczkowe, rejsy rzeczne i wyprawy z polskim pilotem Odwiedź największe targi turystyczne w Polsce 24-27.10.2012 Poznań www.tour-salon.pl

Bardziej szczegółowo

Podróże z pasją. ...do biegania. Maratony. na 7 kontynentach

Podróże z pasją. ...do biegania. Maratony. na 7 kontynentach Podróże z pasją...do biegania 2015 Maratony na 7 kontynentach Podróże z pasją...do biegania Maratony na 7 kontynentach Biegowe eventy Logos Travel Z Gabre Mariam Haileselasie na krótko przed startem do

Bardziej szczegółowo

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 KANADA USA ALASKA HAWAJE 2012/2013 ISSN 1429-3145 NAJWIĘKSZA OFERTA NA ORYNKU POLSKIM ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 AMERYKA PÓŁNOCNA SPIS TREŚCI

Bardziej szczegółowo

Rio de Janeiro - Brazylia Wyprawa do perły Ameryki Południowej - 7-dniowy program. Nr.: 1114

Rio de Janeiro - Brazylia Wyprawa do perły Ameryki Południowej - 7-dniowy program. Nr.: 1114 Wyprawa do perły Ameryki Południowej - 7-dniowy program Nr.: 1114 Brazylia Największe pod względem powierzchni i liczby mieszkaoców paostwo Ameryki Południowej. Terytorium Brazylii zajmuje prawie połowę

Bardziej szczegółowo

Argentyna - Brazylia TERMIN: 13 24.01.2014 r.

Argentyna - Brazylia TERMIN: 13 24.01.2014 r. Argentyna - Brazylia TERMIN: 13 24.01.2014 r. Wyjazd grupowy z pilotem 1 Ramowy program 1 dzień 13.01 Kraków Rzym Buenos Aires 10.30 odprawa paszportowo bagażowa na lotnisku w Balicach; 12.30 odlot do

Bardziej szczegółowo

USA i Kanada WYCIECZKI I WYPOCZYNEK ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN.

USA i Kanada WYCIECZKI I WYPOCZYNEK ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN. WYCIECZKI I WYPOCZYNEK 15 16 USA i Kanada ISSN 1429-3145 ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN. Accredited Agent www.konsorcjum.com.pl www.rezerwujwakacje.com.pl 2015 Trade & Travel Company www.rezerwujwakacje.com.pl

Bardziej szczegółowo

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl Szanowni Państwo! Jesteśmy z Wami już sześć lat. W tym czasie ponad 15000 osób pojechało z nami na wymarzone wakacje. Ich zadowolenie motywuje nas do działania i podnoszenia jakości usług. Dlatego też

Bardziej szczegółowo

KUBA Havana & Varadero TERMIN: 06.11 15.11.2013 r.

KUBA Havana & Varadero TERMIN: 06.11 15.11.2013 r. KUBA Havana & Varadero TERMIN: 06.11 15.11.2013 r. Oferta grupowa z pilotem 1 Ramowy program 1 dzień 05.00 odprawa paszportowo-bagażowa na lotnisku Okęcie w Warszawie; 07.00 wylot z Warszawy do Paryża;

Bardziej szczegółowo

LAST MINUTE. Oferta 1 Kierunek Hotel Wylot Termin Kategoria Cena za os. Francja Paryż. Odlotowy Paryż Katowice 15.09.2015 19.09.

LAST MINUTE. Oferta 1 Kierunek Hotel Wylot Termin Kategoria Cena za os. Francja Paryż. Odlotowy Paryż Katowice 15.09.2015 19.09. Oferta 1 Francja Paryż Odlotowy Paryż Katowice 15.09.2015 19.09.2015 1590 PLN Podróż tam: Wylot z: Katowice do Paryz dnia: 15.09.2015 godz. 10:30-12:40 Powrót: Wylot z: Paryz do Katowice dnia: 19.09.2015

Bardziej szczegółowo

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Spełniamy marzenia! LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Już dziś zaplanuj z nami swoje wakacje LATO 2014 Dziecko już od 690 PLN* Polska ANIMACJA

Bardziej szczegółowo

Estera Hess. Szanowni Podróżnicy,

Estera Hess. Szanowni Podróżnicy, Szanowni Podróżnicy, nowy rok a z nim nowy katalog i wiele kierunków po raz pierwszy z ESTĄ. Są one często odpowiedzią na Państwa sugestie, prośby i zapytania dotyczące egzotycznych i dalekich wypraw,

Bardziej szczegółowo

B O Ś N I A I H E R C E G O W I N A OBÓZ MŁODZIEŻOWY D A L M A C J A N E U M

B O Ś N I A I H E R C E G O W I N A OBÓZ MŁODZIEŻOWY D A L M A C J A N E U M B O Ś N I A I H E R C E G O W I N A OBÓZ MŁODZIEŻOWY D A L M A C J A N E U M Obóz młodzieżowy (13-18 lat) Neum urocze, typowo nadmorskie miasteczko leży w krótkim pasie dostępu do morza Bośni i Hercegowiny,

Bardziej szczegółowo

MIASTA ORIENTU Rejs statkiem COSTA VICTORIA od Szanghaju do Singapuru 08.10. 24.10.2013

MIASTA ORIENTU Rejs statkiem COSTA VICTORIA od Szanghaju do Singapuru 08.10. 24.10.2013 MIASTA ORIENTU Rejs statkiem COSTA VICTORIA od Szanghaju do Singapuru 08.10. 24.10.2013 Trasa rejsu: Dzień Nazwa portu Wpłynięcie Wypłynięcie 1 Szanghaj 17:00 2 dzień na morzu 3 Naha (Japonia) 07:00 13:00

Bardziej szczegółowo

Nasz TYP. na zimę 2013/14. Wyspy. Kanaryjskie Egipt. Egipt, Teneryfa, Gran Canaria. www.citrontravel.pl

Nasz TYP. na zimę 2013/14. Wyspy. Kanaryjskie Egipt. Egipt, Teneryfa, Gran Canaria. www.citrontravel.pl Nasz TYP na zimę 2013/14 Wyspy Kanaryjskie Egipt Egipt, Teneryfa, Gran Canaria www.citrontravel.pl www.citrontravel.pl Gran Canaria Teneryfa Egipt W naszym katalogu Spis treści 2-3 Spis treści 4-5 Gdzie

Bardziej szczegółowo

Amsterdam-Haga-AntwerpiaBrugia-Gandawa-Bruksela

Amsterdam-Haga-AntwerpiaBrugia-Gandawa-Bruksela Amsterdam-Haga-AntwerpiaBrugia-Gandawa-Bruksela wycieczki ze zwiedzaniem centralnego Placu Markt, Bazyliki Przenajświętszej Krwi i Klasztoru. Przejazd do Gandawy Katedra św. Bawona, Gravensteen zamek hrabiów

Bardziej szczegółowo

TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA

TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA 2009 TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA www.sopol.pl Po 16 latach doświadczeń na rynku turystycznym pragniemy zaproponować naszym klientom nowy katalog z propozycjami letniego

Bardziej szczegółowo

Maroko Agadir. Blue Sea Le Tivoli. PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) 06.02.2015.

Maroko Agadir. Blue Sea Le Tivoli. PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) 06.02.2015. Oferta 1 Maroko Agadir Blue Sea Le Tivoli Warszawa 30.01.2015 06.02.2015 1359.00 PLN 2718.00 * Cena całkowita: Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) z: Warszawa do Agadir

Bardziej szczegółowo

Z nami każdy dzień jest inny

Z nami każdy dzień jest inny Z nami każdy dzień jest inny Rejsy Wycieczkowe Rejsy Rzeczne Ekspedycje i Wyprawy Polski Pilot 7 Kontynentów wrzesień 2013 - kwiecień 2014 Silversea to siedem luksusowych i kameralnych statków oferujących

Bardziej szczegółowo

Niezwykły Świat Orientu

Niezwykły Świat Orientu Niezwykły Świat Orientu 2015 LATAJ NA SKRÓTY POMIĘDZY EUROPĄ A AZJĄ Lataj szybszą trasą północną przez Helsinki do 14 miejsc docelowych w Azji. Dowiedz się więcej na finnair.pl Szanowni Państwo, W 2015

Bardziej szczegółowo

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985)

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Oferta 1 Zakynthos Zante Village 01.05.2015 08.05.2015 1333.00 PLN 2667.71 * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) z: do Zakinthos dnia: 01.05.2015 godz. 02:45-06:10

Bardziej szczegółowo

WCZASY. www.altamira.turystyka.net. Odwiedź nas na Facebooku www.facebook.com/biuropodrozy.altamira

WCZASY. www.altamira.turystyka.net. Odwiedź nas na Facebooku www.facebook.com/biuropodrozy.altamira WCZASY Odwiedź nas na Facebooku www.facebook.com/biuropodrozy.altamira 1 SZANOWNI PAŃSTWO, z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejny katalog letni naszej firmy i całą ofertę na sezon 2015 obejmującą

Bardziej szczegółowo

Agencja Podróży i Turystyki Wiesław Niechwiedowicz

Agencja Podróży i Turystyki Wiesław Niechwiedowicz Agencja Podróży i Turystyki Wiesław Niechwiedowicz ZWIEDZANIE Szanowni I Państwo, WYPOCZYNEK Agencja Podróży i Turystyki "Holidays" została założona w czerwcu 1991 roku. Od 1992 roku jesteśmy członkiem

Bardziej szczegółowo

WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE

WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE 2014 Spis treści 2014 3 Powitanie 4 Program lojalnościowy 5 Bagaż / wczesna rezerwacja 6-7 Informacje praktyczne 8 Izrael 9 Izrael 6 dni NOWOŚĆ! 10 Gruzja 11 Gruzja

Bardziej szczegółowo

BRAZYLIA. Wyjazd kitesurfi ngowy. KITE-RAJ Wiatr, słońce, plaża i kitesurfi ng w rytmie samby! e-mail: kite@remplustravel.pl. www.remplustravel.

BRAZYLIA. Wyjazd kitesurfi ngowy. KITE-RAJ Wiatr, słońce, plaża i kitesurfi ng w rytmie samby! e-mail: kite@remplustravel.pl. www.remplustravel. KITE-RAJ Wiatr, słońce, plaża i kitesurfi ng w rytmie samby! BRAZYLIA Wyjazd kitesurfi ngowy e-mail: kite@remplustravel.pl www.remplustravel.pl Telefon: 061 221 30 42 Fax: 061 221 30 41 Kom: 502 751 645

Bardziej szczegółowo

LATO 2014 KOLONIE I OBOZY

LATO 2014 KOLONIE I OBOZY LATO 2014 KOLONIE I OBOZY REZERWUJ: infolinia 801 081 661 www.kolonieiobozy.pl www.szarpie.pl...urzeczywistniać marzenia; dzielić się pasją do podróży, przygody i kolekcjonowania wspomnień; odkrywać odległe

Bardziej szczegółowo

... BIURO PATRON TRAVEL. Czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 18.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 14.00

... BIURO PATRON TRAVEL. Czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 18.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 14.00 SZANOWNI PAŃSTWO! PATRON TRAVEL to gwarancja pewnego i bezpiecznego wypoczynku. Od 15 lat jesteśmy biurem prowadzonym przez OO. Franciszkanów. To zobowiązuje nas do rzetelności i szczególnej dbałości o

Bardziej szczegółowo

rejsclub.pl REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 ... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej

rejsclub.pl REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 ... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej rejsclub.pl REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej SPIS TREŚCI AMERYKA POŁUDNIOWA I KARAIBY To rejs podczas którego

Bardziej szczegółowo

KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE WYCIECZKI OBJAZDOWE WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE DLA SENIORA 50+ BIURO OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ Iwona Pietrasiuk

KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE WYCIECZKI OBJAZDOWE WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE DLA SENIORA 50+ BIURO OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ Iwona Pietrasiuk BIURO OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ Iwona Pietrasiuk WERONIKA CIECIORA 2 MIEJSCE w konkursie fotograficznym 2014 AGNIESZKA STACHURSKA 2 MIEJSCE w konkursie fotograficznym 2014 OLIWIA WALCZAK 3 MIEJSCE w konkursie

Bardziej szczegółowo