Witaj! MLM - (Multi Level Marketing) czyli Marketing Wielopoziomowy.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Witaj! MLM - (Multi Level Marketing) czyli Marketing Wielopoziomowy."

Transkrypt

1 PLAN MARKETINGOWY

2

3 MLM - (Multi Level Marketing) czyli Marketing Wielopoziomowy. W Golden Drop produkt trafia bezpośrednio do Twoich rąk! Każdy z Członków Klubu odpowiedzialny jest za jego reklamę. Dzięki pominięciu pośredników firma może przeznaczyć sporą część wartości produktu, jako premię dla swoich dystrybutorów! Zachęcamy do współpracy z nami, to naprawdę wspaniały sposób na życie. Dajemy Ci nieograniczoną możliwość rozbudowy sieci dystrybucyjnej, a co za tym idzie, nieograniczoną możliwość rozwoju finansowego. U nas to Ty decydujesz kiedy pracujesz. Możesz poświęcać pracy godzinę dziennie bądź cały dzień. Wybór należy do Ciebie, nie do Twojego szefa! Witaj! Jesteśmy firmą, która od wielu lat, z powodzeniem, działa na rynku polskim. Od niedawna zaistnieliśmy również w branży marketingu wielopoziomowego, który jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się form sprzedaży na całym świecie. Ze względu na wyjątkowy produkt, szukamy ludzi, którzy chcą przyczynić się do kreowania sukcesu marki Golden Drop, osiągając tym samym również swój osobisty sukces!

4 Zapewne zastanawiacie się, na jakie korzyści, oprócz satysfakcji z uczestnictwa w nowym projekcie, można liczyć. Dzięki partnerskiemu i profesjonalnemu podejściu do współpracy z osobami tworzącymi świat Golden Drop, wiemy jak ważne jest wynagrodzenie, adekwatne do wykonywanej pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż sukces marketingu wielopoziomowego to nie tylko godny polecenia produkt, ale przede wszystkim ludzie o wyjątkowych osobowościach, których chcemy szanować, o których chcemy dbać i którym chcemy pomagać w osiąganiu sukcesu. Naszego wspólnego sukcesu! Zdarzyło Ci się kiedyś polecić znajomemu film, dobrą płytę, restaurację lub książkę? Zauważ, że prawie wszyscy na to pytanie odpowiadają- OCZYWIŚCIE! Teraz zadamy Ci jeszcze jedno pytanie Czy lubisz reklamy, które w najciekawszym momencie filmu przerywają go? Albo wyskakujące bez przerwy okienka, które uciekają przed kursorem w Twoim komputerze? Większość ludzi jest przesycona szumem reklamowym i wręcz ich nienawidzi.

5 Wyobraź sobie sytuację, kiedy Twoi przyjaciele przyjadą do Ciebie na kolację, a Ty zrobisz rewelacyjne potrawy, używając oleju Golden Drop Znajomi zapewne będą zachwyceni aromatem oraz smakiem, który przypomina najprawdziwsze masło, a jego złota barwa sprawia, iż potrawy wyglądają jeszcze lepiej i zdrowiej! Olej Golden Drop nie ma sobie równych. Zapewne zapytają: Czego dodaliście do uzyskania tak wyjątkowego smaku potraw? Chętnie to też kupimy!!! Wtedy powiesz znajomym, że jest to olej Golden Drop. Jeśli tak, to nie zrobisz nic innego niż właśnie polecisz nasz produkt! A co to jest MLM matrycowy stosowany w Klubie Golden Drop? To nic innego, jak zapłata za Twoje polecenia! Przecież, jeśli znajomy, dzięki udanej kolacji w Twoim domu, nabędzie nasz olej, to oznacza, że mniej lub bardziej świadomie dokonałeś bardzo skutecznej reklamy! I za to nasza firma wypłaci Ci należne wynagrodzenie. Przecież sprzedając nasze produkty, zarabiamy! Uczciwie jest przeznaczyć część zysków na wynagrodzenie dla osoby, która spowodowała, że ktoś nabył nasz produkt, prawda?

6 A co jeśli ten znajomy zrobi to samo? Firma wynagrodzi i jego i Ciebie! Ponieważ to Ty jesteś sprawcą zaistniałej sprzedaży. Gdyby nie kolacja u Ciebie, przyjaciel znajomego mógłby nie kupić tego produktu! Czy to nie proste i uczciwe? A przy okazji unikamy denerwującej reklamy i przerywania Twoich ulubionych filmów w telewizji. Dlaczego firma wybrała model MLM na bazie matrycy? Pozwól, że najpierw wytłumaczymy Ci, co to jest matryca. Jest to system, w którym można zapisać do bezpośredniej grupy tylko 3 osoby. A co jeśli zechcesz polecić produkty Golden Drop 20 znajomym? Wtedy pomagasz nie tylko sobie, ale również swoim 3 przyjaciołom w osiągnięciu dodatkowego dochodu! Więcej o zasadach możesz dowiedzieć się w dalszej części naszego Planu Marketingowego! Może to także wyjaśnić Ci kompetentny współpracownik naszej firmy, z którym kontakt jest bardzo łatwy. W naszej firmie każdemu zależy na tym, aby współpracujący z nami ludzie byli zadowoleni. Tylko dzięki takim działaniom można odnieść sukces w tej branży. Jeśli jesteś zainteresowany

7 używaniem naszych produktów, przekonaj się, że są dobre! Wtedy zapewne zdarzy Ci się sytuacja, kiedy będziesz chciał podzielić się informacją o nich ze swoimi przyjaciółmi! A to będzie moment, kiedy staniesz się prosumentem, czyli osobą, która aktywnie obniża koszty swoich zakupów w naszej firmie! Więcej, jeśli osiągniesz dodatkowy dochód, może zainteresuje Cię budowa grupy konsumenckiej, która może Ci przynieść spore dochody? Wybór należy do każdego z nas. Będziemy jedynie kupować wspaniały olej w celach kulinarnych lub zdrowotnych? Czy będziemy chcieli jedynie obniżyć koszty zakupu naszego produktu? Czy może będziemy chcieli budować swoją niezależność finansową w oparciu o Golden Drop Zawsze wygramy, ponieważ: produkty, które u nas nabywasz, są smaczne i zdrowe!

8 Trzy stopnie współpracy Chcemy, aby Członkowie Klubu sami decydowali o rodzaju współpracy. Właśnie dlatego stworzyliśmy trzy odrębne stopnie współpracy tak, aby każdy mógł wybrać ten, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Co ważne, nie musisz wybierać jednego! Możesz działać na trzech płaszczyznach. Wszystko zależy od Ciebie! Stopień pierwszy: Dla siebie Umożliwiamy Ci korzystanie z naszych produktów w sposób indywidualny po atrakcyjniejszych cenach, wynikających z członkostwa w Klubie Golden Drop. Oszczędzasz w ten sposób prawie 20% ciesząc się wspaniałym oraz zdrowym olejem.

9 Stopień drugi: Dla polecających Stopień drugi został stworzony z myślą o ludziach, którzy pragną dzielić się i sprzedawać nasze produkty swoim bliskim i klientom. Dla przykładu, kupując butelkę oleju Golden Drop 0.75 litra w cenie 47,25 zł (cena hurtowa brutto) sprzedajesz ją osobie, która nie jest Członkiem Klubu po cenie detalicznej, czyli 59,09 zł. Tym samym Twój zysk bezpośredni to 11,84 zł - czyż nie jest to proste i łatwe?! Ponadto otrzymujesz premię od własnego obrotu (powyżej kwalifikacji osobistej) w wysokości 3% netto od obrotu netto! Stopień trzeci: Dla przedsiębiorczych Ze względu na to, iż pragniemy rozwijać zarówno siebie, jak i Członków Klubu Golden Drop, postanowiliśmy stworzyć model współpracy, za pomocą którego możesz wejść w przedsiębiorczy świat. Model ten pozwoli Ci rozwinąć w sobie cechy prawdziwego menedżera i umiejętności interpersonalne bardzo ważne i przydatne w każdym biznesie. W tym programie Twoim najważniejszym zadaniem jest rekrutacja ludzi, z którymi chcesz w przyszłości pracować przy marce Golden Drop. Tworząc własną strukturę, posiadasz nie tylko zysk

10 bezpośredni z własnej sprzedaży, ale również zysk pośredni, który wypracowuje dla Ciebie grupa tworząca strukturę pod Tobą. Należy Ci się 11,84 zł za sprzedanie butelki 0,75l oleju Golden Drop, którą osobiście sprzedałeś osobie nie będącej Członkiem Klubu Golden Drop (zysk bezpośredni, czyli różnica pomiędzy ceną detaliczną a ceną hurtową brutto) oraz 3% netto od zakupów netto Twoich partnerów do 10-tej generacji (zysk pośredni). Dodatkowo, aby wynagrodzić osoby wyjątkowo przedsiębiorcze, raz w miesiącu przydzielane są tzw. bonusy dla aktywnych. Wynikają one z podzielenia sumy przeznaczonej na premie przez ilość dystrybutorów, którzy osiągnęli obrót minimum 450zł netto (liczony od cen hurtowych netto produktów) w danym miesiącu. Pamiętaj, by na bieżąco odwiedzać naszą stronę na której - w zakładce promocje - znajdziesz informacje o specjalnych programach motywacyjnych tworzonych z myślą o Dystrybutorach, którzy osiągają najlepsze wyniki sprzedaży w danym okresie.

11 Premia bonusowa Z każdej sprzedanej butelki 0,75l oleju Golden Drop przeznaczamy 2 zł do puli. Tak więc, przykładowo, jeśli liczba sprzedanych w miesiącu butelek to 5.000, łatwo obliczyć, że w danym miesiącu została wypracowana premia bonusowa w wysokości zł. Jeśli założymy, że osób, które osiągnęły minimalny próg sprzedaży jest 50 to: : 50 = 200zł dla każdej osoby premii ekstra. Jeśli w danym miesiącu nikt nie osiągnął tej premii - premia przepada. Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, aby uzyskać prawo do premii, jest kupno w miesiącu produktów Golden Drop o wartości minimum 90 zł netto. Jest to tzw. kwalifikacja osobista. Natomiast, żeby brać udział w podziale premii bonusowej musisz osiągnąć obrót minimum 450 zł netto w danym miesiącu. Obrót miesięczny - suma zamówień złożonych przez aktywnego Członka Klubu pomiędzy pierwszym, a ostatnim dniem pracy danego miesiąca rozliczeniowego, których wartość zostanie uregulowana przed upływem terminu zamknięcia danego miesiąca.

12 Plan marketingowy Klubu Golden Drop opiera się na matrycy trójkowej tworzonej do 10 generacji. Każdy Członek Klubu Golden Drop jest uprawniony do zakupu produktów w cenach hurtowych. W lepszym zrozumieniu struktury pomoże ci poniższy rysunek. Ty, jako pierwsza osoba polecasz swoją najlepszą koleżankę Kasię, następnie Tomka i Marcina. Każda następna osoba zasponsorowana przez Ciebie

13 po Kasi, Tomku i Marcinie jest wpisywana w pierwsze wolne miejsce kolejnej generacji matrycy. Główną zaletą Planu Marketingowego opartego na matrycy jest jego ogromna prostota, która charakteryzuje się nałożonym z góry schematem budowy. Dlatego tak łatwo jest zachęcić nowe osoby do współpracy. U nas każda osoba, która znajduje się w Twojej strukturze, pomaga generować Twój zysk!

14 Tabela nr 1. Przedstawia Twoją premię przy osiągnięciu przez każdą z osób kwalifikacji osobistej - obrót osobisty w danym miesiącu w wysokości 90 zł netto (liczony od cen hurtowych netto produktów). Tabela 1. Generacja Ilość osób Twoja premia 1 3 8,10 zł ,30 zł ,90 zł ,70 zł ,10 zł ,30 zł ,90 zł ,70 zł ,10 zł ,30 zł Na początku współpracy wyznacz sobie cel, który chcesz osiągnąć. Na przykład: w każdym tygodniu polecę 3 nowe osoby, które znajdą się w mojej strukturze. Na wyniki nie będziesz musiał długo czekać. Wystarczy, że polecone przez Ciebie osoby, również będą dążyć

15 do tego samego celu, który wyznaczyłeś sobie na początku naszej współpracy! Rozwój Twojej struktury przypominać będzie efekt, który wywołuje spadająca kula śniegu. Z 27 osób zrobi się 81, następnie 243. Przy takiej liczbie osób, wystarczy, że każda z nich dokona w miesiącu zakupu za jedyne 90 zł netto, a otrzymasz 656,1 zł premii (tabela nr 1)! Nie licząc twojego zysku bezpośredniego oraz bonusu dla aktywnych. Jednak nie poprzestawaj na tym! Zobacz, jakie zyski czekają Cię w niedalekiej perspektywie (tabela nr 2). Pamiętaj, nie musisz obawiać się, iż osoba znajdująca się pod tobą będzie miała lepszą sprzedaż od Ciebie. Ty zawsze zarabiasz! Tabela nr 2. Przedstawia Twoją premię, którą wypracowuje dla Ciebie grupa przy osiągnięciu przez każdą z osób sprzedaży na poziomie 180 zł netto (liczoną od cen hurtowych netto produktów). Są to jedynie 4 butelki 0,75 l na miesiąc!

16 Tabela 2. Generacja Ilość osób Twoja premia ,20 zł ,60 zł ,80 zł ,40 zł ,20 zł ,60 zł ,80 zł ,40 zł ,20 zł ,60 zł Poniżej przedstawione zostały pozycje, które możesz osiągnąć współpracując z nami: Członek Klubu to pełnoletnia osoba fizyczna, która wyraziła chęć przystąpienia do Klubu Golden Drop oraz nabyła jednorazowo produkty za minimum 90 zł netto w cenach hurtowych. Członek Klubu aktywnie rozbudowuje sieć oraz pomaga nowym Członkom Klubu w swojej strukturze.

17 Menedżer aktywny Członek Klubu, który ma w grupie na 5 aktywnych poziomach 27 aktywnych klubowiczów w danym miesiącu. Lider aktywny Członek Klubu, który ma w grupie na 5 aktywnych poziomach, w osobnych liniach 4 Menedżerów w danym miesiącu. Golden Lider aktywny Członek Klubu, który ma w grupie na 10 aktywnych poziomach, w osobnych liniach 4 Liderów w danym miesiącu. Dyrektor aktywny Członek Klubu, który ma w grupie na 10 aktywnych poziomach, w osobnych liniach 10 Golden Liderów w danym miesiącu. Bardzo ważną rzeczą w Planie Marketingowym Golden Drop jest fakt, iż raz zakwalifikowana pozycja jest stała. Jest to bardzo ważne, ponieważ nikt z nas nie chciałby piąć się po tej samej drabinie sukcesu dwa razy. Prawda? Co natomiast dzieje się w przypadku zapełnienia matrycy? Dystrybutor otrzymuje kolejny punkt menedżerski w ostatnim wolnym polu matrycy i jest uprawniony do budowy kolejnej.

18 B M W

19 Specjalny program motywacyjny dla najlepszych sprzedawców Golden Drop, którzy otrzymują wynagrodzenie za włożony wysiłek w budowę prężnie rozwijającej się struktury. Nagrodą za ich pracę są samochody luksusowego koncernu, znanego z innowacyjności i prestiżu - BMW. Więcej informacji dotyczących specjalnego programu motywacyjnego uzyskasz na stronie

20 ul. Skierniewicka Wrocław tel: fax:

rekomendowany przez 1 P L A N M A R K E T I N G O W Y

rekomendowany przez 1 P L A N M A R K E T I N G O W Y rekomendowany przez P L A N M A R K E T I N G O W Y 1 SPIS TREŚCI Witaj w FM GROUP! Pierwszy Plan Marketingowy Wstęp Poznaj FM GROUP Marketing wielopoziomowy Złote zasady sprzedaży Dlaczego warto zostać

Bardziej szczegółowo

rekomendowany przez P L A N M A R K E T I N G O W Y

rekomendowany przez P L A N M A R K E T I N G O W Y rekomendowany przez P L A N M A R K E T I N G O W Y 1 SPIS TREŚCI Witaj w FM GROUP! Pierwszy Plan Marketingowy Wstęp Poznaj FM GROUP Marketing wielopoziomowy Złote zasady sprzedaży Dlaczego warto zostać

Bardziej szczegółowo

KATALOG MARKETINGOWY

KATALOG MARKETINGOWY KATALOG MARKETINGOWY MYŚL pozytywnie UFAJ swoim możliwościom WIERZ w marzenia MIEJ ODWAGĘ, by je realizować 01 02 03 Firma /str. 5 Kariera /str. 21 Lou Pre International to stabilna firma, która oferuje

Bardziej szczegółowo

FM GROUP. Plan Marketingowy. przewodnik w drodze do sukcesu MAGNOLII ORCHIDEI GWIAZD

FM GROUP. Plan Marketingowy. przewodnik w drodze do sukcesu MAGNOLII ORCHIDEI GWIAZD FM GROUP Plan Marketingowy przewodnik w drodze do sukcesu 2014 Z P R S Z M Y D O N S Z Y C H K L U B Ó W MGNOLII ORCHIDEI GWIZD P L N M R K E T I N G O W Y FM GROUP POLSK Spis treści Klucz do sukcesu Klucz

Bardziej szczegółowo

PRZEWODNIK PRZEDSTAWICIELA. www.betterware.pl

PRZEWODNIK PRZEDSTAWICIELA. www.betterware.pl PRZEWODNIK PRZEDSTAWICIELA www.betterware.pl Nasza historia Był rok 1928......we wschodnim Londynie Albert Edward Clark i Edward Ernest Willis założyli firmę Betterwear. Bezpośrednia sprzedaż sprzętu i

Bardziej szczegółowo

MARKETING 4 GENERACJI

MARKETING 4 GENERACJI MARKETING 4 GENERACJI poleca: Daniel Kubach MARKETING czwartej generacji Klient jest coraz bardziej wymagający i oczekuje nie tylko dobrego produktu, wzorowej obsługi, ale również czegoś więcej bonusu,

Bardziej szczegółowo

WPROWADZENIE. 4filar.pl - bezpieczna firma na przyszłość

WPROWADZENIE. 4filar.pl - bezpieczna firma na przyszłość WPROWADZENIE 4filar.pl - bezpieczna firma na przyszłość Pracujemy, by zapewnić sobie stabilność zawodową, a naszym Bliskim finansowe bezpieczeństwo. Odkładamy oszczędności na realizację marzeń i nieprzewidziane

Bardziej szczegółowo

Lepszy Networker. że nie możesz nic w niej zmieniać.

Lepszy Networker. że nie możesz nic w niej zmieniać. Lepszy Networker czyli 5 niezbędnych kroków, dzięki którym zrozumiesz jak rozwijać swój biznes MLM w nowoczesny sposób i skończyć z ograniczeniami tej branży raz na zawsze Copyright by Michał Kidziński,

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Marketingu Społecznościowego.

Instrukcja obsługi Marketingu Społecznościowego. Instrukcja obsługi Marketingu Społecznościowego. Gdy urządzenie pomimo Twoich wszelkich starań nie działa, sięgnij po instrukcję obsługi Tak widzę świat marketingu. Ten biznes jest robiony w większości

Bardziej szczegółowo

Jak skutecznie prowadzić Blog i pasywnie na nim zarabiać

Jak skutecznie prowadzić Blog i pasywnie na nim zarabiać 0 Jak skutecznie prowadzić Blog i pasywnie na nim zarabiać Czyli o tym, w jaki sposób w dzisiejszych czasach skutecznie prowadzić blog, aby doprowadzić do spieniężenia działań niezależnie od tego, co chcesz

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE O MOŻLIWOŚCIACH REDYSTRYBUCJI TEGO OPRACOWANIA ZNAJDZIESZ NA www.receptanasukces.pl/a/book-reseller.html

INFORMACJE O MOŻLIWOŚCIACH REDYSTRYBUCJI TEGO OPRACOWANIA ZNAJDZIESZ NA www.receptanasukces.pl/a/book-reseller.html NOTA PRAWNA UWAGA! ZARÓWNO AUTOR NINIEJSZEJ PUBLIKACJI, ANI OSOBA DYSTRYBUUJĄCA NINIEJSZY PODRĘCZNIK (W SPOSÓB BEZPOŚREDNI, LUB POŚREDNI) NIE PONOSI ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA REZULTATY WYKORZYSTANIA

Bardziej szczegółowo

Profesjonalny Marketer

Profesjonalny Marketer Profesjonalny Marketer 2 Profesjonalny Marketer Copyright 2015 Piotr Idzik Profesjonalny Marketer 3 Tytuł Profesjonalny Marketer Autor Piotr Idzik Wszelkie prawa zastrzeżone. Zezwalam na bezpłatne kopiowanie

Bardziej szczegółowo

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK FM group dla początkujących

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK FM group dla początkujących PRAKTYCZNY PRZEWODNIK FM group dla początkujących Witaj w Klubie FM GROUP! Poznaj naszą misję: Tworzymy produkty, którymi możesz się dzielić i styl życia, który zapewni Ci wolność finansową! Poznaj naszą

Bardziej szczegółowo

11 Produkty firmy Akuna

11 Produkty firmy Akuna Spis treści I. Wstęp II. Współpraca i relacje handlowe Najważniejsze zasady współpracy Relacje między dystrybutorami Relacje w linii sponsorskiej 2 3 VII. Awans na pozycję Lider Warunki awansu Cztery sposoby

Bardziej szczegółowo

ZARABIAJ. jednym ogłoszeniem

ZARABIAJ. jednym ogłoszeniem ZARABIAJ jednym ogłoszeniem Stworzyliśmy ten poradnik, by pomóc naszym czytelnikom osiągnąć sukces w życiu osobistym i zawodowym. Mimo, że prezentujemy praktyczne rozwiązania, to nie są one jednakowo skuteczne

Bardziej szczegółowo

21,9 najczęstszych. błędów przedsiębiorców. [Łukasz Schab www.marketingaudit.pl] Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia.

21,9 najczęstszych. błędów przedsiębiorców. [Łukasz Schab www.marketingaudit.pl] Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia. 21,9 najczęstszych błędów przedsiębiorców. Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia. Napoleon Bonaparte [Łukasz Schab www.marketingaudit.pl] Wstęp Drogi Czytelniku W piękne późno wiosenne popołudnie,

Bardziej szczegółowo

Bailine Manual 08: Ekonomia

Bailine Manual 08: Ekonomia Bailine Manual 08: Ekonomia Prawa autorskie (c) 2003 przez Deep Development As Informacja zawarta w instrukcji jest poufna. Reprodukcja w części lub w całości załączonego materiału jest zabroniona. Instrukcja

Bardziej szczegółowo

INTERNATIONAL FUEL CLUB SE

INTERNATIONAL FUEL CLUB SE Witamy serdecznie! KIM JESTEŚMY? International Fuel Club SE Globalna Platforma Gospodarcza, której celem jest wprowadzanie najlepszych rozwiązań dla przepływów finansowych każdego człowieka, a w szczególności:!

Bardziej szczegółowo

Compensation_Plan_Detail-08.14-PL-EU E U R O P A WITAMY

Compensation_Plan_Detail-08.14-PL-EU E U R O P A WITAMY P L A N W Y N A G R O D Z E Ń K Y Ä N I E U R O P A WITAMY Witamy w Kyäni. Naszą misją jest pomóc ludziom przeżyć więcej i wzbogacić ich potencjał, co oznacza lepsze zdrowie, lepszy dobrostan i dłuższe

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI GRY INNOWACYJNE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE DLA UCZNIÓW/UCZENNIC

INSTRUKCJA OBSŁUGI GRY INNOWACYJNE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE DLA UCZNIÓW/UCZENNIC INSTRUKCJA OBSŁUGI GRY INNOWACYJNE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE DLA UCZNIÓW/UCZENNIC Spis Treści Wstęp... 5 Opis sytuacji, w której się znajdujesz... 6 KROK PIERWSZY zakładanie spółki.... 7 Wybór nazwy

Bardziej szczegółowo

Podjąłeś decyzję o współpracy z Earth Power International i teraz stałeś się przedsiębiorcą, więc pamiętaj o kilku zasadach:

Podjąłeś decyzję o współpracy z Earth Power International i teraz stałeś się przedsiębiorcą, więc pamiętaj o kilku zasadach: 1 THE WAY TO SUCCESS WSTĘP Marketing sieciowy nie jest idealny... Jest po prostu lepszy. Cieszymy się, że podjąłeś decyzję o wzięciu odpowiedzialności za swoje życie i przyszłość. W odróżnieniu od innych

Bardziej szczegółowo

P L A N M A R K E T I N G O W Y

P L A N M A R K E T I N G O W Y P L A N M A R K E T I N G O W Y Firmy Dr. Nona International Ltd. Spis Treści: Witamy...2 System Marketingu Sieciowego...3 Podstawowe założenia...3 Rejestracja...4 Terminy i określenia...5 Podstawowe statusy...10

Bardziej szczegółowo

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO MOTYWOWANIE I JEGO ROLA W MULTI LEWEL MARKETINGU

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO MOTYWOWANIE I JEGO ROLA W MULTI LEWEL MARKETINGU UCZELNIA ŁAZARSKIEGO Wydział Ekonomii i Zarządzania MOTYWOWANIE I JEGO ROLA W MULTI LEWEL MARKETINGU Joanna Górska Nr albumu 32888 Praca licencjacka napisana pod kierunkiem dr Małgorzaty Gałązki -Sobotki

Bardziej szczegółowo

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE 2012 - Krzysztof Morawski 1 Do swobodnego kopiowania i rozpowszechniania! Zezwala się na: łączenie tej publikacji z innymi

Bardziej szczegółowo

Przyciągający marketing Michał Kidziński http://mlmy.pl

Przyciągający marketing Michał Kidziński http://mlmy.pl Przyciągający marketing Michał Kidziński http://mlmy.pl 1 Prawa autorskie Żaden fragment tej publikacji ani całość nie może zostać w żaden sposób modyfikowany. Można ją natomiast rozdawać lub sprzedawać

Bardziej szczegółowo

Discover WellStar. Success Planer. Modul 1 WellStar Faststart. Uwolnij swój potencjał

Discover WellStar. Success Planer. Modul 1 WellStar Faststart. Uwolnij swój potencjał Discover WellStar Success Planer Uwolnij swój potencjał Modul 1 WellStar Faststart Tak, uda Ci się! Witam, To zaszczyt, że mogę Cię powitać w WellStar, firmie która jest światowym liderem w Bionicznej

Bardziej szczegółowo

Czas to pieniądz, a pieniądz, to więcej niż czas.

Czas to pieniądz, a pieniądz, to więcej niż czas. Drogi Czytelniku! Poprzez jedno klikniecie zdecydowałeś się spędzić ze mną kilka chwil. Niewykluczam, że w przyszłości podejmiesz nawet bezpośrednią współpracę ze mną. Czego dowiesz się z tego krótkiego

Bardziej szczegółowo

MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ

MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ AGORA EUROPE II - WSPÓLNY ZINTEGROWANY SYSTEM E- LEARNINGOWY W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA WSPOMAGAJĄCY ROZWÓJ ZAWODOWYCH UMIEJĘTNOŚCI KONKURENCYJNYCH W HANDLU MIEJSKIM

Bardziej szczegółowo

www.agora-eu.org MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ 2011-1-DE2-LEO05-07994 AGORA EUROPE II - WSPÓLNY

www.agora-eu.org MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ 2011-1-DE2-LEO05-07994 AGORA EUROPE II - WSPÓLNY MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ AGORA EUROPE II - WSPÓLNY ZINTEGROWANY SYSTEM E- LEARNINGOWY W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA WSPOMAGAJĄCY ROZWÓJ ZAWODOWYCH UMIEJĘTNOŚCI KONKURENCYJNYCH W HANDLU MIEJSKIM

Bardziej szczegółowo