BOSKA MATRYCA vs Ego Matryca 2 wzorce istnienia.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "BOSKA MATRYCA vs Ego Matryca 2 wzorce istnienia."

Transkrypt

1 Autorka: Ewa May LFT- Life Field Therapy founder LFT Master Coach BOSKA MATRYCA vs Ego Matryca 2 wzorce istnienia. Zdj. Matryca Światła - free photo stock dreamstime.com Badania nad BOSKĄ MATRYCĄ RZECZYWISTOŚCI energetyczną, krystaliczną, kwantową, nad matrycą utkaną niewidzialnym, czującym światłem stały się centrum uwagi wielu specjalistów: naukowców, ezoteryków, uzdrowicieli, księży, a nawet lekarzy. Poszerzająca się wiedza o tym CZYM ONA JEST, przyczyniła się do rozwoju naszej świadomości duchowej i życiowej, do świadomego kreowania lepszego świata i zdrowia szeroko pojętego. Do poznawania KIM JESTEŚMY i PO CO jesteśmy tutaj. O Boskiej Matrycy Rzeczywistości mówią przekazy wiedzy starożytnej, takie jak księgi Wed, I Ching, Upaniszady, zwoje z Morza Martwego, chrześcijańska Biblia, Szmaragdowe Tablice starożytnego Egiptu, Dreamtime Aborygenów czyli legendy o czasie śnienia, gdy powstał świat i wiele innych. Współczesna nauka tę starożytną wiedzę-filozofię potwierdza, słowami noblistów i autorytetów takich jak Albert Einstein, Otto Stern, Herman Weyl, Fritjof Capra, Gregg Braden, Jean Baudrillard, Nessim Harmein i wielu innych - w książkach: Tao Fizyki, Boska Matryca, Simulacra and Simulation, inne. W dalszej części artykułu znajdują się cytaty z wypowiedzi tych autorytetów, definiujące czym jest Boska Matryca.

2 PO CO WARTO WIEDZIEC CZYM JEST BOSKA MATRYCA ŚWIATŁA? Dziś każdy, kto pragnie wyjść poza ramy ograniczających ludzką kreację przekonań i systemów, penetruje tę wiedzę i praktykuje metody uwalniające potęgę umysłu i ducha z iluzji i ograniczeń. Warto jest poznać naturę Boskiej Matrycy Rzeczywistości, utkanej duchowymkwantowym światłem, dającą pierwotny wzorzec istnienia i funkcjonowania naszej rzeczywistości. Warto też poznać naszą rolę i sens uczestnictwa w niej. Po to, żeby przestać żyć w świecie iluzji, zmagań, stresu, trudności, cierpienia i fałszywego przekonania, że spektakularne sukcesy, cuda uzdrowienia, czy realna opieka duchowa nad poczynaniami człowieka, to rarytas dostępny tylko dla wybranych lub szczególnie oświeconych. Warto przekonać się, że te cuda - np. uwalnianie siebie i innych z nieuleczalnej choroby czy chronicznego bólu, telepatia, prekognicja, synchronia pomyślnych zdarzeń, łatwość osiągania celów, wymarzona praca czy dużo większe zarobki, stworzenie sukcesu z niczego, zdolność do najgłębszego przebaczenia, spotkanie prawdziwej miłości, czy zrealizowanie pozornie nieosiągalnych marzeń jest KAŻDEMU człowiekowi potencjalnie DOSTĘPNE. i jest łatwe do osiągnięcia, jeśli się wie JAK. Warto zrobić kilka osobistych eksperymentów, by dowiedzieć się, że umiejętne komunikowanie się z Boską Matrycą Światła w stanie świadomości Wdzięczności lub Bycia Jednym z Nią, pomaga w rezultacie żyć z lekkością, doświadczać niewidzialnej opieki, unikać przeszkód, stresów, zmagań, być nieustannie uczestnikiem synchronii tzw. pomyślnych zbiegów okoliczności, doświadczać radości, szczęścia, zdrowia, spełnienia. Taka komunikacja to nie jest rozmowa przez telefon. To żarliwa modlitwa, głęboka medytacja, zachwyt nad pięknem przyrody, zasłuchanie w harmonię muzyki, miłość. Wtedy osiągamy stan świadomości i uczuć, w którym Boska Matryca, jej Boski Duch nas słyszy i odpowiada na nasze wołanie. Żeby taki rodzaj komunikacji osiągnąć, potrzebna jest wiedza JAK modlić się, medytować, czy po prostu rozmawiać z NIĄ poprzez serce. Potrzebne jest odrobina pokory i choćby chwilowe zrezygnowanie z żądań, własnych ego-pomysłów i ego-racji, czyli z..wolnej woli (która notabene wywołuje zmagania z machiną rzeczywistości) i zaakceptowanie bycia POPROWADZONYM. Przyzwolenie na uczestniczenie w doskonałym zamyśle Boskiej Matrycy Światła - Boga. W Jego/Jej doskonałych kreacjach, obejmujących swą niezmierzoną mądrością i miłością wszelkie dobro i harmonię współistnienia wszystkich elementów takiego aktu stwórczego jednocześnie, a nie tylko jednej osoby. BOSKA MATRYCA ŚWIATŁA - czym jest? Na początek chciałabym przedstawić wypowiedzi kilku autorytetów w tej dziedzinie: Gottfried Leibniz- filozof i metafizyk żyjący w 17-tym wieku.

3 Rzeczywistość nie może być inaczej zrozumiana i postrzegana, jak tylko JEDNO, pojedyncze przestrzenne Źródło, z powodu połączeń wszystkiego ze wszystkim. Brian Greene współczesny naukowiec, amerykański fizyk, który został profesorem w Harwardzie w wieku 22 lat w 1995 roku. Napisał książkę o Teorii Strun i Eleganckim Wszechświecie. Ale dopiero książka pt: The Fabric of the Cosmos ( tkanina, z której jest zrobiony kosmos),że tkaniną tą jest CZAS, PRZESTRZEŃ i KWANTOWA FAKTURA TKANINY, wyjaśnia czym jest matryca rzeczywistości. Opowiada w niej o istnieniu rzeczywistości ukrytej pod powierzchnią tej, którą widzimy i jesteśmy zdolni postrzegać fizycznymi zmysłami. W jego multimedialnej prezentacji czym jest TKANINA, opowiada i pokazuje jak każdy nasz ruch, intencja, myśl, emocja, pragnienie natychmiast tę tkaninę skręca, przesuwa, fałduje, albo plącze itd. A tkanina ta jest geometrycznym w swej pierwotnej strukturze układem strun, wibracji, promieni światła niewidzialnego dla oczu ludzkich. Lama Govinda współczesny buddyjski filozof i nauczyciel. Urodził się w Niemczech, ale 20 lat swego życia spędził w tybetańskich-buddyjskich klasztorach jako praktykujący mnich, a potem już jako Lama stworzył pomost pomiędzy zachodnia kulturą i wiedzą, a duchową filozofią. Podróżował po świecie z wykładami i oto wypowiedź z roku 1977.: "nawiązując do starożytnej Indyjskiej tradycji, Wszechświat ukazuje się nam w dwu fundamentalnych postaciach: jako RUCH (Prana) i jako PRZESTRZEŃ (Akasa) w której ten ruch ma miejsce. Ta przestrzeń nazywa się Akasa jest tą, w której rzeczy niewidzialne objawiają się nam jako widzialne i poprzez którą one przeobrażają się w cielesność. Akasa ma korzenie w słowie kas promieniować, świecić, błyszczeć i można ją nazwać eterem, który jest z kolei narzędziem ruchu. Zasadą ruchu jest PRANA. oddech życia, wszechmocny I wszechprzenikający rytm Wszechświata. Dr Deepak Chopra- jeden z najbardziej na świecie respektowanych filozofów i specjalistów na polu niekonwencjonalnych oddziaływań umysł-duch-człowiek. Zintegrował starożytną wiedzę indyjską Ayurvedę, z tradycyjną zachodnią medycyną i fizyką kwantową Oto fragment jego wykładu z 1991 roku w Seatle Centre USA: Nie możemy ufać zmysłom. One dają nam bardzo zniekształcony obraz świata. One kruszą CAŁOŚĆ na maleńkie kawałeczki i my oglądając te kawałeczki, nazywamy je obiektywną rzeczywistością i mamy całą metodologię pod ręką, którą nazywamy wiedzą naukową do poznawania tego. Jeśli naprawdę rozumiesz czym naukowa wiedza jest do dzisiaj, to powiesz, że ona NIE JEST metodą do odkrywania prawdy. Naukowa wiedza była jak dotąd jedynie metodą do poznawania mapy naszego myślenia, naszych przypuszczeń czym prawda jest. Mapa nie jest realnym terytorium.

4 Dla fizyka istnieją tylko 4 podstawowe siły w naturze i kosmosie: grawitacja, silne interakcje, słabe interakcje i elektromagnetyzm. I to wszystko razem stwarza wszystko, co istnieje. Fizyk powie ci, że poza tym nie istnieje nic więcej. Że wszystko jest zrobione z tych 4 sił. Ale powie ci też, że ostatecznie te siły biorą swe źródło z JEDNEJ ZUNIFIKOWANEJ SIŁY, nazywanej dziś przez naukę ZUNIFIKOWANE POLE. I że gwiazdy, galaktyki, kwiaty, ludzie, wszystko co istnieje jest manifestacją tych sił natury. Więc czym jest świat materialny? Jest on zakończeniem inteligentnego kabla, przez który te siły niewidzialne przepływają i się manifestują, układając w różne struktury materialne tutaj.a tak naprawdę to świat istnieje wewnątrz nas. My swoją świadomością i projekcjami umysłu kreujemy świat jaki jest. Sir John Eccles Australijski nuakowiec, neurolog, który zdobył nagrodę Nobla w fizjologii i medycynie w 1963 roku za prace nad mózgiem i systemem nerwowym. Tak oto określił niewidzialną tzw realną rzeczywistość: pragnę żebyście zrozumieli, że tam nie ma kolorów w realnym świecie. Że tam nie ma żadnej struktury w realnym świecie. Tam nie ma zapachów w realnym świecie. Tam nie ma brzydoty, ani nie ma piękna. Niczego w tym rodzaju. Tma jest tylko chaos energetycznej zupy i energetycznych pól. My to bierzemy w ręce, mamy pomysł-intencję, i gdzieś wewnątrz nas to wszystko się urzeczywistnia. Gregg Braden współczesny badacz rzeczywistości. pisarz, naukowiec, wykładowca. W przeszłości geolog, potem główny konstruktor komputerowych systemów pracujący dla wojska. Pionier, który ustanowił pomost pomiędzy nauką a duchowością. Napisał słynną książkę Boski Matrix i wiele innych. Przez ostatnie 25 lat podróżował po świecie odwiedzając aszramy, świątynie, kościoły, klasztory, wioski w wysokich górach, by odkrywać tajemnice modlitwy, medytacji, uzdrawiania i czym jest nasza rzeczywistość. Oto fragment jego wykładu on-line sponsorowanego przez Hay House: czy w cudach jakie obserwujemy w polu kwantowej energii, tej samej która stworzyła nasze ciała i świat drzemie nasza największa potencjalna siła? Czy to jest siła, która odwraca chorobę i przywraca zdrowie? Która jest natychmiastowo skontaktowana, połączona ze wszystkim i ze wszystkimi i może zmieniać rzeczywistość za kiwnięciem palca już teraz? Nowe odkrycia sugerują, że odpowiedź czy mamy takie możliwości, brzmi TAK! żeby mieć dostęp do takich sił rzeczywistości, musimy zrozumieć jak MATRYCA RZECZYWISTOŚCI funkcjonuje i rozmawiać z nią językiem, która ona rozpoznaje. I jeszcze wypowiedź Alberta Einsteina - kolejnego noblisty słynnego ze swej teorii względności i tego, że M= mc2. Czym wg niego jest Bóg czyli przejawiona Rzeczywistość/Wszechświat: 1. wiedza o istnieniu czegoś, czego nie potrafimy zgłębić, co manifestuje się jako najgłębszy sens istnienia tak cudownego, promieniującego piękna wokół nas i we Wszechświecie to jest wiedza i uczucie, które charakteryzuje najprawdziwszą religijną postawę. W tym jedynym sensie jestem głęboko religijnym człowiekiem.

5 2. wierzę w Boga Spinozy, który nie jest Bogiem osobowym, zarządzającym ludzkimi działaniami i losem, ale objawia się jako Uporządkowana Harmonia wszystkiego, co istnieje. A teraz, po tak esencjonalnych wypowiedziach autorytetów, badaczy rzeczywistości - pora na rozwinięcie ich myśli dla lepszego zrozumienia. Pora na umieszczenie wielu odpowiedzi na jednej liście i spokojne ich przestudiowanie. Oto kolejne, zebrane przeze mnie z wielu wiarygodnych źródeł (naukowych, filozoficznych i duchowych) definicje-odpowiedzi na pytanie: czym jest Boska Matryca Światła - fundamentalny wzorzec istnienia. III. BOSKA MATRYCA SWIATLA- Wielowymiarowa Tkanina Rzeczywistości zawierająca w sobie, jednocześnie wszędzie, potencjalnie WSZYSTKO. Zbudowana jest jako siatka geometryczno-krystaliczna i holograficzna mapa wszechświata. Jest zbiorem dźwięków, fal i wibracji. Jest samoorganizująca się, rozwijającą się, funkcjonująca synchronicznie w całej swej wielowymiarowej strukturze jednocześnie żywą TKANINĄ. Zdj. Siatka geometryczna tkaniny, matrycy rzeczywistości - free stock photo dreamstime.com *Jest to kwantowa zupa, albo fraktalne wieloświaty jak to czasem określa nauka. Rzeczywistość pierwotnie nieokreślona, ale potencjalnie gotowa by aktywować COŚ z NICZEGO.czyli stworzyć formę z pozornej pustki pola kwantowego. I po realizowaniu przez tę formę celu swego zaistnienia, znowu forma powraca do pustki. Czyli do potencjalnie mającej wszelkie aspekty w sobie, prawie nieruchomej, oczekującej na sygnał stwórczy, jednolitej tkaniny- pola energii kwantowej-duchowej.

6 Zdj. Kwantowa zupa - free stock photo dreamstime.com Zdj. Wieloświaty - free photo stock dreamstime.com *Utkana promieniami duchowego, inteligentnego, czującego Boskiego Światła, które nazywane jest również przez filozofie duchowe Brahmanem (hinduizm), Sunyata ( buddyzm), Tao (taoizm), czy Duch Święty (chrześcijaństwo). Postrzegana w tych kulturach i wierzeniach mających wiele tysięcy lat, jako OSTATECZNA BOSKA RZECZYWISTOŚĆ przenikająca wszystko we Wszechświecie. Obecność/energia święta, inteligenta, żywa, czująca, kochająca i mająca potencjalnie możliwość stworzyć wszystko. Zdj. Boska rzeczywistość tao - free photo stock dreamstime.com *Dziś nauka nazywa to POLEM KWANTOWYM, do którego dociera się wchodząc coraz głębiej w strukturę materii, atomu, potem jądra atomu, gdzie

7 już mamy neutrina, grawitony, kwarki, kwanty, fotony poruszające się wyłącznie z prędkością światła; tajemnicze tachiony hipotetyczne cząstki elementarne poruszające się wyłącznie szybciej od światła i przybywające do nas z przyszłości; tardiony poruszające się wyłącznie z prędkością mniejszą od prędkości światła; mamy teorie supertstrun, membrany i wiele innych, jako próby naukowego zdefiniowania struktury rzeczywistości ( źródło: wikipedia.wp.pl) Zdj. Neutrino - free stock photo dreamstime.com Wg wielu naukowców, na poziomach subatomowych pola kwantowego zaciera się granica pomiędzy materią, człowiekiem a obiektem jego poznania i Bogiem. I jak sami badacze to często określają tam zaczyna się metafizyka i mierzalna fizyka przestaje dawać się zmierzyć, a dalej już jest tylko Bóg, przed którym należy pokornie schylić czoło. Zdj. Oko boga - free stock photo dreamstime.com *Albo naukowcy nazywają to POLEM ZEROWEJ ENERGII - polem o najniższym poziomie energii w stanie tzw kwantowej próżni i w obecności temperatury absolutnego zera. Tę teorię badali Albert Einstein i Otto Stern, a rozwijał ją Max Planck i inni. W rezultacie tych badań dowiadujemy się, że zerowe pole energii jest UNIWERSALNYM OCEANEM minimalnie oscylującej, wypełniającej całą przestrzeń we wszechświecie ENERGII. Ruch tej energii jest

8 tak słaby, że aż prawie niemożliwy do zmierzenia i wykrywa się jej obecność na podstawie REZULATÓW jej oddziaływań. Np. pomiędzy dwoma całkowicie rozładowanymi elektromagnetycznie płytkami metalu umieszonymi blisko siebie w próżni, gdzie rejestruje się wtedy pomiędzy nimi ruch energii powstający z NICZEGO. Zdj. Zerowe pole, boski ocean energii - free stock photo dreamstime.com Podaję tu ciekawy rezultat obliczeń naukowych: argumentuje się, że fluktuacje zerowego pola energii ustają na poziomie tzw. Częstotliwości Plancka (1043 HZ), a to by znaczyło, że gęstość zerowego pola energii jest o 110 rzędów wielkości większa niż promieniowanie energii centrum naszego Słońca!!! Zdj. Promieniowanie zerowego pola energii - free photo stock dreamstime.com I tu powstaje pytanie, jak to możliwe, że tak potężna energia, wszechobecna we Wszechświecie, nie jest ogólnie łatwo rozpoznawana i doświadczana? Naukowcy bardzo zawile to tłumaczą i raczej deklarują niemożność stworzenia jasnej interpretacji tego zjawiska na dzisiejszym poziomie wiedzy. *Boska Matryca Światła wg starożytnych przekazów jest pierwotna, wszechobecna i UNIWERSALNA. Zawiera w sobie wszelkie matryce życia razem. Jest wielowymiarową, przestrzenną MANDALĄ. Tybetańscy mnichowie usypują ją z kolorowego piasku jako symbol Uniwersalnej Mandali Wszechświata. Robią to przez 7 dni, by ją na koniec zniszczyć, a piasek rozsypać do rzeki lub oceanu na znak nieustającego przemijania, nieprzywiązywania się do nietrwałości wzorca w materii.

9 Zdj. Gyuto Monks sypią mandalę z piasku zdj Ewa May; Mandala tzw UniwersalnaMmatka Wszechświata - free stock photo dreamstime.com *Jest kompletna, doskonale harmonijna. Jej struktura jest oparta na zasadach świętej geometrii, na uniwersalnych kodach matematycznych ( ciąg liczb Fibonacciego, złota proporcja, liczba Pi, czy powtarzające się w matrycy przyrody struktury heksagramów i fraktali). Wszystko to w jednym, występuje jednocześnie razem. Zdj. Geometryczna natura matrycy rzeczywistości - free photo stock dreamstime.com *Komunikuje się z nami za pomocą języka obrazów, myśli, a przede wszystkim UCZUĆ - emocji. Dlatego okazało się, że jedną z najskuteczniejszym form uzdrawiania bez dotyku, jest tzw. komunikacja serca. Zdj. Komunikacja serca, język boskiej matrycy - free stock dreamstime.com *Przekazuje nam nieustannie informacje ze źródeł Boskiego Zamysłu za pomocą wibracji, dźwięków, fal i kolorów energii.

10 Zdj. Nośniki informacji, fale energii free stock dreamstime.com *Współuczestniczy w naszym życiu poprzez niewidzialne obecności i intuicyjne podpowiedzi. M.in. poprzez przenikanie do nas różnych form bytów, zamieszkujących inne wymiary tkaniny rzeczywistości. Np. elfy, elementale, Anioly, inne. Zaglądanie, przenikanie z innych wymiarów do naszej rzeczywistości dzieje się nieustannie w sposób widzialny i niewidzialny, odczuwalny i nieodczuwalny dla nas. Zdj. Byty z innych wymiarów - free stock photo dreamstime.com *Jest zbiorem niewidzialnych dla oka ludzkiego luster rzeczywistości, które odzwierciedlają precyzyjnie nasze myśli, projekcje, intencje, uczucia i pomnażają je w odbiciach ( to co wysyłasz wraca do ciebie pomnożone). Nasze projekcje/intencje/myśli, odbite w lustrach, urzeczywistniają się na ziemskim planie. Zdj. Odbicia w lustrach rzeczywistości - free stock photo dreamstime.com *Promienie Duchowego Światła Matrycy, które wpisały jej treść i formę w przestrzeń tzw pustki, która nie jest pustką. są rodzajem energii istniejącej od zawsze, której obecność potwierdza nauka i przyrównuje je do

11 eterycznego systemu neuronalnego Wszechświata, w którym wszystko ze wszystkim jest połączone i komunikuje się ze sobą. Zdj. Eteryczny system neuronalny wszechświata - free stock photo dreamstime.com *Jest systemem informacyjnym, żywym duchowo-informacyjnym Networkiem i czującym komputerem z niewyobrażalnie ogromną bazą danych. Jest inteligencją, która nieustannie rozwija tę bazę i pomnaża, ulepsza programy. Przesyła informacje nieustannie, wszędzie w całym net-cie wszechświata, jednocześnie, teraz. Zdj. Informacyjny network w matrycy rzeczywistości - free stock photo dreamstime.com *Przepływ CZASU dzieje się w niej liniowo, np.: od przeszłości do przyszłości.ale tylko pozornie. Jest to podobno trik potrzebny do funkcjonowania (niezwariowania) uwarunkowanego przemijaniem, ograniczonego umysłu ludzkiego.

12 Zdj. Przepływ czasu jako iluzja umysłu - free stock photo dreamstime.com Fizyka kwantowa odkryła, że strumień czasu może też płynąć odwrotnie: od przyszłości do przeszłości. I wtedy docierają do nas z już istniejącej przyszłości obrazy, odczucia, i tzw prekognicje. Podobno w Boskiej Matrycy Światła wszystkie momenty w czasie dzieją się JEDNOCZEŚNIE TERAZ i to jest chyba najtrudniej pojąć. PO CO WIEDZA O BOSKIEJ MATRYCY ŚWIATŁA BYŁA PRZED NAMI UKRYTA. W dzisiejszych czasach człowiek jest głodny poznawania czym jest tak naprawdę rzeczywistość w jakiej żyje, jakimi prawami i mechanizmami się rządzi, jak można świadomie w tych mechanizmach uczestniczyć, żeby stawać się coraz bardziej skutecznym kreatorem rzeczywistości, uzdrowicielem, czy po prostu człowiekiem sukcesu, który ma pozytywny wpływ na rezultaty swych działań, na swoje zdrowie, na środowisko i na życie szeroko pojęte. Do niedawna wiedza o Boskiej Matrycy Światła i o prawach kreacji w niej, dla urzeczywistniania celów w ziemskim świecie była hermetyczna, ukryta, tajna. Dostępna tylko wybranym ( kapłanom, szamanom, magom, masonom, iluminatom, alchemikom, a w dzisiejszych czasach niektórym politykom, finansistom, artystom, wojskowym, tajnym służbom, mistrzom NLP neurolingwistycznego programowania, mentalistom-czyli specjalistom od manipulowania ludzkim umysłem i świadomością, itd.) Tymczasem prawidła funkcjonowania Boskiej Matrycy i klucze kreacji rzeczywistości tworzonej wg jej wzorca, okazują się być proste i w zasadzie dostępne dla każdego. Odkrywa je przed nami Huna, metoda Silvy, praktyki Theta Healing, Medycyna Energetyczna, również całkiem podstawowe NLP i wszelkie inne techniki pracy z podświadomością, z kluczami kreacji i komunikacji z Wyższą Jaźnią, czy LFT- life field therapy, metoda którą się zajmuję wszystko co było ukryte, zawierają. Ale pomimo ogólnej dostępności tej wiedzy, nie każdy człowiek korzysta z tak magicznej potęgi. Ponieważ bywa, że jej praw i funkcjonowania nie rozumie, nie wierzy w jej wiarygodność, nie wierzy że ona/on może z tego tak łatwo korzystać. Zaprzecza jej istnieniu wbrew faktom, boi się te klucze używać, a często religijne przekonania czy tradycje wręcz zabraniają tego itd. Dziś mamy WYBÓR. Czy korzystać z tej wiedzy dla naszego i globalnego dobra, czy w ogóle nie korzystać. Czy może próbować korzystać wbrew naszemu i globalnemu dobru. A gdy już się zdecydujemy korzystać z tej wiedzy dla naszego oosbistego i globalnego dobra, warto poznać kilka zasad, które tu zebrałam jako syntezę doświadczeń wielu ludzi na przestrzeni wielu wieków. Wiedzy pochodzącej z wielu wiarygodnych źródeł.

13 KOMUNIKACJA Z BOSKĄ MATRYCĄ ŚWIATŁA. Zdj. Komunikacja wdzięczności z Boską Matrycą - free stock photo dreamstime.com Żeby uzyskać komunikację z Boską Matrycą Światła z Boskim Duchem. Czującym nas, słyszącym nas, spełniającym nasze życzenia, prośby, marzenia.należy spełnić kilka warunków. Po wielu studiach na ten temat i praktykowaniu kluczy kreacji przekonałam się, że mechanizmy funkcjonowania Boskiej Matrycy, komunikowania się z nią i odzwierciedlania naszych modlitw-próśb-marzeń-intencji.są proste. Oto 9 KROKÓW KOMUNIKACJI z Boską Matrycą Światła, by osiągnąć urzeczywistnienie naszych potrzeb i celów, co jest równoznaczne z..otrzymaniem błogosławieństwa. 1.należy znaleźć się w miejscu spokojnym, harmonijnym, czystym i uzyskać spokój umysłu 2.nawiązać kontakt ze swoim sercem i aktywować dobre uczucia 3.najpierw wyrazić podziw i miłość dla Boga/ Natury/Absolutu 4. potem wyrazić wdzięczność za dar życia, za codzienne cuda, opiekę i możliwości rozwoju 5. wyrazić swe życzenie/marzenie/cel jako prośbę krótkimi, rytmicznymi zdaniami 6. wyrazić swe życzenie/marzenie/cel jako wizję-projekcję spełnionego rezultatu 7. wyrazić to jeszcze raz słowami w czasie dokonanym, czyli że to jest, że się już dokonało 8. wyrazić żarliwą wiarę w urzeczywistnienie zgodne z najwyższym dobrem 9. podziękować wielokrotnie i szczerze, z głębi wdzięcznego serca, że się dokonało Te 9 kroków można ująć krócej w

14 7 ZASAD KOMUNIKACJI z Boską Matrycą: WEJŚCIE W STAN ALFA I GŁEBIEJ JASNO SFORMUŁOWANA MYŚL, ŻYCZENIE. POZYTYWNE UCZUCIA PŁYNĄCE Z CZAKRY SERCA. KONCENTRACJA NA WIZJI REZULTATU. WIARA W SPEŁNIENIE, UFNOŚĆ ŻE SIĘ JUŻ DOKONAŁO. WYRAŻANIE WDZIĘCZNOŚCI, DZIĘKOWANIE. W artykule tym starałam się zawrzeć syntezę zebranej przeze mnie wiedzy na temat Boskiej Matrycy Rzeczywistości. Na pewno nie jest to jeszcze wiedza kompletna i wiele można by tu zdań dopisać pochodzących z wielu dostępnych źródeł - książki, publikacje naukowe, seminaria i wykłady na you tube lub na żywo, prezentowane przez światowe autorytety takie jak Gregg Braden, Deeppak Chopra, czy Nesim Harramein. Każdy kto jest zdeterminowany poznać Boską Matrycę Światła bliżej, może do nich sięgać w każdej chwili. Ale chciałabym również podzielić się tutaj z czytelnikami doświadczeniami z wielu lat moich obserwacji i badań nad mechanizmami rzeczywistości. W tym, informacjami pochodzącymi zarówno z empirycznego poznania - eksperymentów w pracy z grupami ludzi na warsztatach, z codziennej mojej i moich studentów praktyki. Jak i z odmiennych stanów świadomości - z channelingów spisywanych przeze mnie. POZNAWANIE BOSKIEJ MATRYCY ŚWIATŁA W ODMIENNYCH STANACH ŚWIADOMOŚCI. Zdj. Stan medytacji, kontaktu z wyższą, Duchową Rzeczywistością -free stock photo dreamstime.com Dla wielu ludzi, którzy zajmują się zgłębianiem tej dziedziny, bardzo ważny jest rozwój świadomości wykraczający poza empiryczne poznanie Boskiej Matrycy. Skierowany na intuicyjne pozyskiwanie informacji z zasobów niewidzialnej skarbnicy duchowych archiwów biblioteki ludzkości, dostępnej w tzw. odmiennych stanach umysłu (medytacja, kontemplacja). Ja należę do tych ludzi. Postanowiłam uzupełnić wiedzę o tym, czym jest Boska Matryca Światła, o intuicyjny przekaz, pochodzący z kontaktu poprzez komunikację serca z samą Matrycą w stanie medytacji. A gdzie najłatwiej jest o taki stan i bycie blisko niej?

15 W miejscach świętych lub wśród piękna i ciszy Natury, która jest ucieleśnioną manifestacją Boskiej Matrycy Światła w naszym świecie. Przerwałam w tym miejscu pisanie artykułu, wzięłam laptop i pojechałam do buszu, nad bursztynowe jezioro, zapytać Boską Matrycę Światła czym jest i spisać ten przekaz od razu na gorąco.. Ewa May spisuje rozmowę z Boską Matrycą nad bursztynowym jeziorem - zdj autorki. Mieszkam w Zachodniej Australii, a tam można znaleźć się w miejscach bardzo rzadko odwiedzanych przez ludzi, gdzie cudna przyroda ( ciało boga - jak ją nazywają Aborygeni) jest po prostu odzwierciedleniem doskonałości i boskiego piękna oraz naszych wyobrażeń o raju na Ziemi. Woda w oceanach jest czysta jak płynny kryształ szmaragdowo-turkusowy, a w jeziorach i rzekach przybiera tu kolor bursztynowy od liści eukaliptusa i przepięknie pachnie. Bursztynowe jezioro w buszu, miejsce kontaktu Ewy May z BM - zdj autorki Byłam tylko ja nad jeziorem. Był wczesny ranek i miałam całe to piękno i harmonię tylko dla siebie. Nie zakłóconą żadnym ludzkim hałasem, przerywaną tylko ploteczkami kaczek i piskiem papug na drzewach. To pomogło mi dostroić się do boskiej rzeczywistości Natury i się z nią komunikować. Postanowiłam spisać dokładnie to, co ONA- Boska Matryca Rzeczywistości mi o sobie opowie.

16 Gdy tylko znalazłam się w stanie medytacji, postanowiłam, że odsunę na chwilę wszystko, co wiem o Matrycy, pomedytuję i zapytam ciało boga, Naturę, samą Matrycę.czym ona jest. Czułam, że będzie to możliwe dopiero, gdy i ja stanę się JEDNYM CIAŁEM i JEDNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ z nią.czyli z Naturą i jej Matrycą. Jednym polem świadomości istnienia z niebieskim niebem i z wodą, z szumem wiatru i śpiewem ptaków. Zaczęłam nawiązywać kontakt z Boską Matrycą poprzez dotykanie wody, rozmawianie z nią i przekazywanie pozytywnych uczuć. Zanurzyłam się w czystej, bursztynowej wodzie, a potem dzikie kaczki łasiły się do moich nóg. Błogi spokój ogarnął moje serce i umysł. Poczułam, że moje ciało fizyczne roztapia się w wodzie i jeszcze dalej.. w każdej cząstce Natury. Najpierw wypowiedziałam znaną mi ze źródeł szamanów peruwiańskich Inwokację Uwolnienia, która pomogła odłączyć mój umysł od wszelkich wpływów Iluzji i Nieprawdy. Potem wypowiedziałam drugą Inwokację, która spontanicznie, całkiem intuicyjnie powstała tam nad jeziorem i połączyła mnie z Esencją Boskiej Matrycy Światła, którą nazywam Bogiem. Oto przykład komunikacji: Inwokacja Połączenia z Esencją Boskiej Matrycy Światła Matko Naturo dawczyni wszelkiego życia, Ojcze Słońce ogrzewające, stymulujące życie do wzrostu. Jesteście JEDNO. Jesteście Światłem, Dźwiękiem i Pięknem, co z MYŚLI JEDNEJ i z JEDNEGO TCHNIENIA zrodziło świat. Matko-Ojcze JEDNO. Kocham Cię i wiem, że Ty kochasz mnie. Jesteś Mocą, Mądrością i Miłością, która kreuje wszystko co istnieje i opiekuje się swą kreacją. Dziękuję Ci, że dane mi jest żyć tutaj i dotykać twego pięknego Boskiego Ciała Natury, przenikniętego Boskim Duchem. Jestem wdzięczna Tobie za całe to piękno i dobro jakim mnie obdarzasz. Opowiedz mi proszę W jaki sposób Twoje Światło i Mądrość namalowały Boską Matrycę Istnienia, Kosmosu, człowieka i wszystkiego. Pomóż mi pojąć czym jest Ciało Boga...

17 TWOJE boskie ciało. Pragnę wiedzieć więcej o Tobie, żeby ludziom to przekazać dla lepszego zrozumienia Ciebie i sensu powołania wszelkich wzorców życia. I pytam Ciebie czym jest BOSKA MATRYCA ŚWIATŁA? Czym jest TWOJA NATURA? I słyszę jak mówisz do mnie, tymi oto słowami To co Dobre i Piękne, co wg zasad Harmonii Współistnienia wszystkiego ze wszystkim jest stworzone, co jest użyteczne dla wszystkich, co źródłem życia i zdrowia i radości jest. Co się w doskonałej Synchronii, w Jedności tworzy czego się poprzez Miłość i w Miłości jako Dobro Najwyższe doświadcza to jest ŚWIATŁEM DUCHA TWORZONE i Matrycę, Wzorzec Życia kreuje. Takie Światło dla oczu niewidzialne jest, ale jego manifestacji doświadcza się oczami, dotykiem i sercem. Ono TKA swoimi promieniami MATRYCĘ RZECZYWISTOŚCI, w której wszystko już na samym początku jest przewidziane, co do życia najlepsze i potrzebne jest i będzie. I tak już jest, aż po wieczne trwanie. MYŚL PIERWSZA była o stworzeniu życia i miejsc jego zaistnienia, jako KONCEPT MIŁOŚCI KREACJI doskonałej, co w Harmonii piękna, w Jedności istnienia, w Synchronii współtworzenia miał urzeczywistniać BOSKI ZAMYSŁ, co jest Najwyższym, Wszechobecnym Dobrem. Ale z biegiem czasu, w wyniku zaistnienia wolnej woli Istot najbliżej ze Źródła czerpiących, zamysł co wszystko połączył ze wszystkim w synchronię doskonałą, uległ zakłóceniom. Lecz to też dobre było, ponieważ powstały nowe systemy kreacji, a cykle życia co się wciąż odnawiają pomimo rozpadu iluzji na której są oparte, dają szanse kolejne na odnalezienie zagubionego Źródła. Zadumałam się dłużej nad tymi słowami, które spisałam szybko, jakby mi je ktoś dyktował. A więc w tę doskonałą i piękną Matrycę wkradł się. wirus wolnej woli. Hm to wiele wyjaśnia. Choćby fakt, że na Ziemi obszary doskonałe i piękne, co je można nazwać rajem na ziemi, są przeplatane licznymi zakłóceniami tego obrazu, spowodowanego przez człowieka, który tę piękną planetę dostała w używanie. Zaśmiecone, zdewastowane naturalne środowisko, dziury w ziemi po wyrwanych z jej wnętrza zasobach, wyprostowane koryta rzek, wycięte lasy, miasta i domy o architekturze i technologiach co są jak sztuczna trująca narośl na ciele planety. Do tego zmiany klimatyczne i kataklizmy spowodowane przez działalność człowieka, którego ego-racje nakierowane są, by wciąż zarabiać więcej nie ważne jakim kosztem i i stosować nowe technologie co zanieczyszczają Naturę, nie dbając o jej wyniszczanie z zatruwaniem własnego organizmu włącznie.

18 Na szczęście na naszej planecie można nadal znaleźć różnorodne manifestacje Boskiej niezakłóconej Kreacji. Wysoko w górach, w puszczach, borach, gdzie tzw. cywilizacja dociera z trudem, na dzikich łąkach, na przepięknych i odludnych tropikalnych oceanicznych wyspach, w okolicach kół polarnych itd. Mieszkam w Australii, która jest lądem-wyspą wyizolowaną od reszty świata od ok. 50 mln lat, gdy ostatni raz oddzieliła się od Gondwany i liczy km 2 powierzchni. Aborygeni, rdzenni mieszkańcy tej ziemi, żyjący tu podobno od 200 tys. lat, niczego tu nie zmieniali, niczego nie uprawiali, nie hodowali, nie wydobywali. Żyli tu jak strażnicy rajskiego ogrodu niczego nie naruszając przez tysiące lat. I tak było, aż do chwili, gdy pierwsi osadnicy brytyjscy ( skazańcy) przypłynęli do brzegów AU statkami 200 lat temu. I wtedy zaczęła się okrutna, bezmyślna rzeź zwierząt i Aborygenów, niszczenie świętych miejsc, masowe wycinanie lasów, niszczenie rafy koralowej i odławianie rzadkich gatunków ryb, wydzieranie ziemi jej zasobów ( opali, diamentów, złota, szmaragdów). Palenie buszu pod uprawę zboża, które tu rosnąć nie chciało. Sprowadzanie bydła, wielbłądów i królików które to zwierzątka nigdy nie powinny się tu znaleźć, bo nie miały tu co jeść. A to wszystko zakłóciło harmonię doskonałej MATRYCY ciała boga, australijskiej Natury i dało się we znaki również białemu człowiekowi, który nie był ( i nadal nie jest) przystosowany do życia na tym kontynencie. Ale od ok. 100 lat rząd Australii i osadnicy, opamiętali się co nieco i zaczęli bardziej szanować Naturę, Aborygenów i mądrzej gospodarzyć zasobami tego k- raju. Zachowały się na szczęście unikalne w skali światowej gatunki zwierząt, ryb, roślin, traw, paproci które istnieją tutaj w niezmienionej od milionów lat postaci. A pasma górskie i skały liczą tu średnio od 350 do 600 mln lat. W zachodniej Australii, gdzie teraz mieszkam ( jeden z 6-ciu stanów AU, który zajmuje 1/3 powierzchni całego kraju), za sprawą rządu, który wyjątkowo dba tutaj o Naturę i pro-ekologiczną świadomość człowieka, ten zakątek świata zachował dziesiątki tysięcy hektarów dzikich obszarów, gdzie fauna i flora pozostają od dziesiątków tysięcy lat w stanie całkowicie naturalnym, a ludzie z całego świata przyjeżdżają tutaj, by to cudo oglądać. Można sobie uzmysłowić wyjątkową dbałość o odrębność wibracyjną, czystość natury i powietrza tego stanu, gdy przekracza się granicę stanową autem. Tylko tutaj stosuje się kwarantannę dla przewożonego pożywienia, a w większości przypadków strażnik w całości je z auta wyrzuca. Koła samochodu i podeszwy butów muszą być wymyte, żeby ewentualnie nie przewozić zakażonych nasion, czy ziemi z bakteriami z innych stanów. Mało jest tutaj terenów zaludnionych, czy aglomeracji. Przemysł prawie żaden ( oprócz kilku kopalni w głębi lądu). Tylko małe miasteczka wzdłuż wybrzeża oceanu Indyjskiego. A stolica stanu Perth, liczy sobie tylko 1,7 mln mieszkańców. Przy czym liczba wszystkich mieszkańców tego stanu o powierzchni 8 razy większej od Polski wynosi 2,3 mln mieszkańców. Gdy po przylocie z Polski poszłam z mężem w sobotę po południu na spacer i kawę do centrum miasta, to.zapytałam kochanie, czy wszyscy dzisiaj wyjechali?...tak pusto było na ulicach. Większość zachodniej Australii, to obszary objęte ścisłą ochroną jako parki narodowe. Ale.mimo to można w nich uprawiać turystykę, nawet dziką i w określonych miejscach również mieszkać, budować domy. Lecz na warunkach ścisłego respektu dla środowiska. I ludzie to w większości respektują. A już we wszystkich stanach AU, można spotkać Eko-wioski, których mieszkańcy stanowią coś w rodzaju wspólnot, gdzie ich domy, ich życie, ogrody itd.. oparte są o naturalne używanie energii, organiczne uprawy i ochronę środowiska.

19 I dlatego właśnie tu wybrałam żyć. Żyjąc tu, uświadamiam sobie na co dzień, że pomimo globalnych zakłóceń życia na naszej planecie, spowodowanych całkiem egoistyczną, eksploatującą co się da, wolną wolą człowieka świat może być rajem z marzeń. Że jest to możliwe w miejscu takim jak to. I każdego dnia dziękuje Bogu za dar życia w tym raju i w systemie przyjaznym człowiekowi PRZYKŁADY MANIFESTACJI PIĘKNA I HARMONII BOSKIEJ MATRYCY. Tutaj w Australii można znaleźć wiele manifestacji niezakłóconej Boskiej Matrycy w zasięgu ręki. Np. kwiat banksia z Australijskiego buszu. kwiat banksia rosnący dziko w buszu AU, widok z góry i z boku - zdj ze zbiorów autorki W buszu zachodniej Australii zadziwiają liczące po kilkaset lat dziwne, geometryczne trawy. Przedziwne trawy w buszu liczące 200/600 - zdj z prywatnych zbiorów autorki. Generalnie system przyroda-człowiek nadal tutaj wspaniale funkcjonuje, bo w środowisku naturalnym nie wolno niczego zmieniać, niczego niszczyć, ale wolno tam przebywać i żyć.

20 Zachowało się wiele nietkniętych działalnością człowieka połaci lądu, takich jak np. Park Narodowy Wilsons Prom w południowym stanie Victoria. Jest on po prostu ucieleśnioną wizją o krainie przeczystej, przepięknej, o Szambali na Ziemi i jest od każdym względem jest urzeczywistnioną manifestacją Boskiej Matrycy Światła. Tak czyste, dziewicze i piękne jest tam środowisko. Widok z góry na Wilsons Prom AU - zdj ze zbiorów autorki W rajskiej Australii, co jak wielobarwna mandala odzwierciedla piękno Boskiej Matrycy utkanej Światłem, są wszelkie strefy klimatyczne. Od pustynnych gorących, po wilgotne tropikalne, europejskie łagodne i ośnieżone zimą australijskie Alpy. Można tu spotkać rajskie wyspy na wschodnim morzu koralowym, jedna nawet o kształcie serca. dreamstime.com zdj. tropikalna wyspa free stock photo Kryształowo czyste oceany, jak ten oto Indyjski i jego mieszkańcy delfiny, z którymi można bawić się niedaleko od brzegu.

21 Sandy Bay Ningaloo Reef i delfiny w Monkey Mia - zdj z prywatnych zbiorów autorki. Nie wspomną już o bajecznie kolorowych rybach i rafie koralowej. Rafa koralowa - zdj ze zbiorów autorki; tygrysia ryba free stock photo dreamstime.com Są tu tropikalne lasy, przez które płyną malownicze rzeki lub setki hektarów pustynnego buszu i kopców termitów o kształtach dziwnie przypominających postaci ludzkie. 1.tropikalna rzeka w Qeensland AU; 2. kopiec termitów w centralnej AU - zdj ze zbiorów autorki

22 Kolorowe papugi jedzą z ręki, wielkie motyle siadają na ramionach, a misie koala i przyjazne kangury łaszą się do człowieka, przymilając o podrapanie albo jedzenie. W Australii dzikie, kolorowe papugi nie boją się ludzi - zdj z prywatnych zbiorów autorki. W Australii kangury nie boją się ludzi - zdj z prywatnych zbiorów autorki. Są tam czerwone wydmy o piasku tak sypkim jak mąka. Czerwona ziemia w Australii - zdj z prywatnych zbiorów autorki.

23 Setki gatunków eukaliptusów jarzących się w słońcu czerwonymi, różowymi i żółtymi kwiatami, często podobnymi do szczotek od butelek. A w buszu dzikie, unikalne gatunki kwiatów jakich nie ma na świecie, z których wytwarza się lecznicze olejki i krople. Dzikie kwiaty buszu - zdj ze zbiorów autorki. Ogromne granitowe skały o przedziwnych kształtach, które dla Aborygenów służyły jako schronienie, apartamenty dla całego plemienia, albo miejsca święte. Skały AU - paszcza hipopotama i fala- zdj ze zbiorów autorki. Słynny, święty kamień Aborygenów Uluru (300 m wys. i 9 km obwodu), który znajduje się w samym centrum Australii, przybiera różne kolory zależnie od pory dnia. Od porannego fioletu i purpury, przez jasny błękit i róż w zenicie, po czerwień ceglastą o zachodzie słońca.

24 Czerwony kamień Aborygenów Uluru. Ewa May z mężem u stóp Uluru i ORBS nad nimi - zdj ze zbiorów autorki. A do tego jeszcze kryształowo przejrzyste powietrze i niewiarygodnie niebieskie niebo, na którym bardzo rzadko można zauważyć smugę samolotu. A jeśli już coś, to raczej delikatne chmurki układają się w postaci Aniołów czy ptaków. Kolory nieba w Australii- zdj ze zbiorów autorki. Dzikie wodospady, malownicze pustynie, ośnieżone góry, rzadkie gatunki zwierząt, ptaków, owadów, węży, krokodyli i wiele innych atrakcji. Dziewicze wodospady Yarraumna - zdj ze zbiorów autorki.

25 Boska Matryca Światła manifestuje się tutaj również poprzez ludzi, którzy są generalnie i z zasady zadowoleni, niezależnie od problemów uśmiechnięci, pozytywni, zrelaksowani i bardzo sobie nawzajem życzliwi. Nie tylko przepisy nakazują im dbałość o przyrodę, respekt dla inności, czy pomaganie sobie nawzajem. Ludzie sami z siebie to robią. Taki już mają tu nawyk. Np. na masowym pikniku na trawie w pięknym parku, można spotkać obok siebie głośnych Australijczyków i ich dziewczyny w skąpych ubrankach, Japończyków robiących wszystkim zdjęcia, Hindusów z żonami w pięknych sari, powściągliwych Żydów obok Arabów z żonami w burkach i hikab ( zakrycia twarzy i włosów) i jeden obok drugiego spędza miło czas. A gdy komuś wiatr odwieje talerze jednorazowe z kocyka, to zaraz podbiega ktoś ze swoimi. I po tych mega piknikach w parkach w ogóle nie trzeba sprzątać, choć kosze to rzadkość. Ludzie swoje śmieci zabierają ze sobą. I jeszcze potrącony na chodniku człowiek uśmiecha się i mówi nie ma sprawy, nie martw się, a na parkingu pod supermarketem gdy już wyładujesz zakupy z wózka do auta, to ktoś inny podchodzi i bierze od ciebie ten wózek z uśmiechem, żeby odstawić na miejsce nieopodal, mówiąc wezmę go od ciebie, idę w tamtą stronę. Tak.dziwny jest ten k-raj. Opowieść jak z bajki,.. prawda? Ale to jest rzeczywistość realna. Odzwierciedlenie Matrycy Światła, jej zapisu, jej świadomości - manifestuje się tutaj w bardzo dużym stopniu. I głęboko wierzę w to, że zostałam obdarowana życiem w tym raju na ziemi po to, żeby ta wibracja i świadomość promieniowała poprze ze mnie na polską rzeczywistość. Staram się inspirować ludzi w Polsce ekologicznym stylem myślenia, reagowania, życia i świadomości. Również na odległość, prowadząc on-line już od 2 la, t Krąg Medytacji. Grupa ponad 50 osób. Kończę moją dygresję na temat Australii, by kontynuować przekaz otrzymany w medytacji, nad bursztynowym jeziorem - czym jest. MATRYCA ŚWIATŁA cd. Rozważmy naturę światła widzialnego i światła duchowego. Światło widzialne składa się z kolorów tęczy. Występuje w postaci mierzalnych fal i cząsteczek fotonów. Porusza się z określoną prędkością (ok. 300 tys km /sek). Aktywuje rozwój żywego DNA, uzdrawia, ogrzewa, przewodzi informacje. Światło Duchowe natomiast (tkanina Boskiej Matrycy, kwantowe pole świadomości, Brahman, Tao, Bóg itd. ), niewidoczne dla większości fizycznych oczu, ale widzialne dla 3-ego oka i jest odczuwane przez nasze ciało i duszę jako święta obecność.która JEST JEDNOCZEŚNIE WSZĘDZIE, nie musi w ogóle przemierzać żadnych odległości. Jest we wszystkich punktach rzeczywistości jednocześnie ZAWSZE. I dlatego cokolwiek wydarza się na poziomie duchowym ( kwantowym) matrycy rzeczywistości w punkcie A, natychmiast jest odbierane w najdalszym punkcie B i C

26 itd, ponieważ wszystkie punkty w Matrycy Światła są połączone i.na tym poziomie przepływ czasu, czy odległość jako taka.nie ISTNIEJE. Wszystkie części Matrycy wpływają na siebie i wiedzą o sobie wszystko NATYCHMIAST, będąc Jednym Polem Energii i Świadomości.. Udowodnione jest jak bardzo skuteczne i natychmiastowe jest uzdrawianie duchowe na odległość i z bliska. Gdy uzdrowiciel znajduje się na duchowych poziomach świadomości np. w Warszawie i przesyła energię miłości ( duchowe światło) z czakry serca z intencją uleczenia osoby chorej np. z bólu, która znajduje się w Bostonie.wtedy ta osoba daleko czuje ulgę i poprawę, albo mrowienie dokładnie w tej samej chwili albo z przesunięciem w czasie maximum o kilkanaście sekund. To jeden z przykładów z moich osobistych doświadczeń jako duchowej uzdrowicielki. Mogłabym podać więcej dowodów popartych świadectwami ludzi, że moje i innych uzdrowicieli działania na odległość, tylko za sprawą przekazanej intencji i energii..odczuwalne fizycznie rezultaty takiego działania istnieją, a także rezultaty w postaci wyzdrowienia osoby chorej. POTEGA ZBIOROWEJ INTENCJI Inny przykład na istnienie połączeń w Boskiej Matrycy Światła, to eksperymenty w ramach kręgu medytacyjnego, który prowadzę od ponad 2 lat na odległość, o którym wspominałam. Ja przebywam w Australii, a ludzie z grupy są rozsypani po całej Polsce i są też w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, Ameryce. Spotykamy się intencjonalnie, na odległość, w medytacji w każdy poniedziałek o tej samej porze. Mamy swoją procedurę połączenia, wypowiadamy intencję i krótką inwokację budującą nasze połączenie na poziomach duchowych i tworzącą pole energii duchowego światła. Nazywamy je POLEM CUDU. Następnie koncentrujemy się na jednej i tej samej intencji wszyscy tej samej chwili. Za każdym razem jest to inna intencja. Raz jest to tworzenie pola światła i energii dobra po prostu. Innym razem uzdrowienie kogoś, a innym razem jest to aktywowanie porozumienia w rodzinach lub kierowanie intencji na zgodne i pożyteczne działania naszych rządzących. Jeszcze innym razem, naszym centrum uwagi jest cisza, która prowadzi do uporządkowania spraw życiowych i oświecenia. A w jeszcze inne poniedziałki tworzymy pozytywny wpływ na pogodę w Polsce i na świecie. Mamy realne dowody na to, że nasza zbiorowa intencja kilka razy już wpłynęła na uspokojenie żywiołu (huragan w AU, powódź koło Warszawy), przesunęła pył wulkaniczny dokładnie w czasie i miejscu przelotu mojego samolotu z Australii do Polski, zaraz po tym, jak zrobiliśmy wspólną medytację na ten temat i inne. Jakiś czas temu (12 stycznia 2012), w czasie gdy niebo nad Polską od kilku tygodni pokrywała gruba warstwa szarych chmur i ludzie bardzo na to narzekali w listach, wpadłam na pomysł, żeby następnego dnia zebrać grupę (czyli Krąg medytacyjny) i żeby wykreować intencjonalnie razem, o godz 12 w południe, przez 3 minuty lokalnie, czyli każdy w swoim mieście, wg sprawdzonych zasad, rozwianie chmur i spowodowanie wyjścia słońca. UDAŁO SIĘ! W dniu medytacji, w piątek 13 stycznia dostałam po południu e z różnych miast, tam gdzie medytowali członkowie kręgu, że dokładnie już

27 kilka minut przed 12 i przez czas kilku minut po 12, ciężkie chmury się rozstąpiły i nagle wyszło słońce. W niektórych miastach słonce się utrzymało, w niektórych nie. Ale rezultat potęgi działania zbiorowej intencji był natychmiastowy. Jak widać, nie trzeba być zaawansowanym joginem, żeby mieć komunikację z Boską Matrycą i jej manifestacjami np., żywiołami, pogodą, różnymi okolicznościami, z ciałem fizycznym i świadomie wywoływać skutki. Mam dobrą wiadomość dla tych, co myślą, że innym to się udaje, ale że oni nieeee, niemożliwe.. takiej komunikacji nie mają. NIEMOŻLIWE JEST NIE MIEĆ KOMUNIKACJI Z BOSKĄ MATRYCĄ RZECZYWISTOŚCI. Ponieważ jesteśmy cały czas integralnie z NIĄ połączeni i każdy z każdym też jest połączony bardziej lub mniej intensywnie. KAŻDA myśl, prośba, emocja, modlitwa intencja ( pozytywna i negatywna) wywołuje skutki fizyczne. Jednostkowo lub masowo, globalnie lub lokalnie. I to jest udowodnione. EKSPERYMENTY NAUKOWE. DNA - FOTONY MATRYCA. Naukowe doświadczenia z Matrycą udowodniły, że reaguje ona na obecność żywego DNA. Rozproszone w przestrzeni fotony światła w obecności DNA zaczynają się organizować w regularne wzory wokoło. Ponadto okazało się, że gdy zabierze się fragment DNA z takiego miejsca, to odciśnięty tam wzór fotonowy nadal trwa jakby DNA było tam nadal obecne. Do tego wszystkiego okazało się jeszcze, że na żywe DNA wpływa emocja jego właściciela, choćby nawet cząstki DNA odseparowane były i oddalone od dawcy o setki kilometrów. Emocja dawcy uaktywnia reakcję w oddzielonej od niego części DNA dokładnie w ten samej sekundzie jakby odległość nie istniała. Z tego wynika, że mamy bezpośredni wpływ na Matrycę Światła (kwantowe pole), z której utkana jest rzeczywistość.poprzez samą naszą żywą obecność (DNA). Zarówno bezpośrednio jak i na odległość. Mamy też wpływ na indywidualną Matrycę każdego osobnika z jakim nasze DNA się zetknęło choćby przez ułamek sekundy ( np. podanie ręki). Mamy wpływ poprzez każde drgnienie naszych myśli, emocji czy intencji. I w drugą stronę, DNA innych ludzi oraz ich emocje mają wpływ na nas jeśli choćby otrzemy się o nich w sklepie niechcący i potem odjedziemy daleko samochodem.a cóż dopiero mówić o dłuższych i bliższych kontaktach? IMPLANTOWANIE PODŚWIADOMOŚCI Są na świecie ludzie, którzy nazywają siebie z angielska mentalista czyli.mistrzowie mentalnego oddziaływania. Potrafią oni w ułamku sekundy, w niewinnej rozmowie zaindukować drugiemu człowiekowi co ma wybrać, co ma

28 myśleć, czego nie lubić, czego pragnąć.w taki sposób, że człowiek myśli iż to są jego wybory i myśli. Nie chodzi tu o klasyczną hipnozę, ale.o indukowanie człowiekowi.dosłownie każdego wyboru, każdego wyobrażenia i każdej myśli w jego całkiem pozornie normalnym stanie świadomości, w ułamkach sekund. Jeden z mentalistów, Keith Barry ma swój własny program na Discovery Channel pt: Deception czyli podstęp w wolnym tłumaczeniu. Keith to młody, bardzo inteligentny człowiek- wybitny mentalista. Mówi o sobie, że jest hackerem podświadomości i może zaimplantować każdą myśl do mózgu drugiego człowieka. Robi co chce dosłownie w nanosekundach, z przypadkowymi przechodniami i z ze specami od mind-kontrol. Stosuje najnowocześniejsze odkrycia hipnozy, NLP, neurologii, psychologii, body language, itd. Łączy się z mózgami i podświadomością ludzi poprzez muśnięcie dłonią, wykonanie minimalnego gestu, pozornie niewinne słowa, śledzi ruch gałek ocznych, używa kodów niewerbalnych, które rozumie tylko podświadomość. W ten sposób błyskawicznie robi dostęp do ich matrycy i programuje dowolnie ze swojego mózgu do ich mózgu. I np. kupują coś z radością, czego wcale nie chcieli kupić. Albo w ułamku sekundy, idący ulicą człowiek zatrzymuje się gdy Keith szepnie mu za plecami coś do ucha, podchodzi do bankomatu, wybiera z niego pieniądze, wrzuca do kosza na śmieci, idzie dalej. A następnie obudzony z zahipnotyzowania przez Keitha.nic nie pamięta. Keith lubi indukować podświadomość kobiet. Np. kupuje bukiet stokrotek, chowa go, a potem zatrzymuje na ulicy pierwszą lepszą dziewczynę, która nie ucieka przed kamerą i pyta ją jakie kwiaty chciałaby dostać teraz, gdyby to było możliwe. No i dziewczyna oczywiście mówi stokrotki, a on wyciąga je zza pleców ku radości zdumionej dziewczyny, że odgadł jej marzenia. Ale on nie odgadł pragnień kobiety..on je wcisnął do jej mózgu w ułamku sekundy i te stokrotki już miał przy sobie. On jej nakazał czego ma pragnąć. Keith ekperymentuje też z policją i ze służbami specjalnymi. Potrafi w kilka sekund zaindukować strzelca wyborowego, który jest specjalnie szkolony, żeby podejmować BŁYSKAWICZNIE, SAMODZIELNE DECYZJE, bez wpływu zewnętrznych nacisków i okoliczności. Keith najpierw napisał na kartce w jakie miejsca wizerunku człowieka na planszy i jakiej kolejności on- Keith chce, żeby strzelał wyborowy. Nie mówi mu oczywiście nic, zaprasza do strzelnicy, mówi kilka niewinnych zdań. Pyta, czy na pewno to będzie jego suwerenny wybór, w jakie miejsca będzie strzelał. Ten potwierdza. Keith wychodzi, on strzela. Wcześniej zapewniając Keitha przed kamerą, że za chwilę dokona absolutnie własnego, niczym niesugerowanego wyboru, w które miejsca i w jakiej kolejności strzelać. Po dokonaniu strzałów, Keith wchodzi, prezentuje mu swoją kartkę, na której są spisane miejsca na planszy przez Keitha wcześniej wybrane, w kolejności identycznej jaką potem wybrał strzelec. Keith zaimplantował jemu wybór w ułamkach sekund zanim nastąpił jego wybór i strzały. Zapewniam was, że mina tego strzelca wyborowego była autentyczna. Bezgraniczne zdziwienie, zawstydzenie, złość i pomieszanie razem. Oglądanie takiego eksperymentu rodzi pytanie, czy my wogóle myślimy swoje myśli i dokonujemy swoich wyborów kiedykolwiek? Może na świecie jest więcej takich mentalistów, co się nie ujawniają jak Keith i sterują nami wszystkimi dowolnie, znając zasadę połączenia w Matrycy wszystkiego ze wszystkim naszym neuronów i myśli też i wykorzystując to niekoniecznie dla naszego dobra?

29 EMPATIA DOTYKU- kolejny dowód, że wszystko jest ze wszystkim połączone w Matrycy. Dzieje się to poprzez eteryczne sieci neuronalne, które wychodzą poza ciało i łączą wszystko ze wszystkim. Przewodzą każdy impuls w całej sieci jednocześnie i natychmiast. I znowu dam przykład z programu Discovery Channel, gdzie wyżej wymieniony mentalist, czyli Keith, przeprowadza z przypadkowo wybranymi ludźmi tym razem neuronalne eksperymenty. Udowodniły one istnienie eterycznych, poza cielesnych, neuronalnych połączeń pomiędzy osobami będącymi ze sobą blisko emocjonalnie. W pierwszej części eksperymentu, poproszono dwoje wyglądających na bardzo zakochanych w sobie ludzi, wybranych przypadkowo na ulicy, żeby dotknęli się dłońmi i mocno zamknęli oczy. Prowadzący eksperyment Keith, klepnął lekko 3 razy chłopca w plecy, a następnie zapytał dziewczynę (która tego nie mogła widzieć ani być świadoma), czy miała przed chwilą jakieś odczucia. Dziewczyna powiedziała, że czuła że ktoś ją klepie w plecy 3 razy. Prowadzący poinformował ją, że klepał w plecy.nie ją tylko jej ukochanego chłopca, a ona to czuła jakby jej plecy dokładnie w tym momencie były klepane. Systemy neuronalne chłopca i dziewczyny, choć będące pozornie odrębne jeden od drugiego, odebrały ten bodziec jednocześnie, jakby byli jednym ciałem i jednym systemem neuronalnym. Prowadzący zrobił kolejny eksperyment z tymi samymi osobami. Dłonie mieli połączone, oczy zamknięte. Tym razem przeciągnął paznokciem po przedramieniu dziewczyny i zapytał chłopca czy coś przed chwilą coś poczuł. Chłopiec mając ciągle zamknięte oczy powiedział, że miał wrażenie jakby ktoś go drapnął po przedramieniu. I znowu było zdziwienie, gdy dowiedzieli się, że tym razem mimo iż chłopiec nie był dotykany, czuł to, co działo się z przedramieniem dziewczyny. UZDRAWIANIE, KOMUNIKOWANIE SIĘ, USUWANIE BÓLU NA ODLEGLOŚĆ. Jeszcze inna wersja tego eksperymentu została wykonana na odległość przeze mnie (Ewa May) wiele lat temu i powtarzam ją do dzisiaj z pożytkiem dla ludzi potrzebujących uśmierzenia lub zlikwidowania bólu. Mieszkałam w Warszawie i tam miałam w mieszkaniu swój gabinet terapii. Właśnie byłam w trakcie obiadu, gdy zadzwoniła do mnie znajoma z Łodzi. Dziewczyna w ciąży, która cierpiała na straszliwe bóle kręgosłupa. Była sama w domu. Nie chciała tym razem brać przeciw bólowych leków. Z płaczem poprosiła mnie o pomoc na odległość, przez telefon. Przerwałam obiad natychmiast i zaczęłam wprowadzać ją przez telefon w stan alfa, żeby się trochę wyciszyła, a następnie zaczęłam wizualizować że moje dłonie dotykają jej kręgosłupa, masują, rozluźniają i usuwają ból. Przesuwałam dłońmi również fizycznie po niewidzialnych plecach dziewczyny, które wyobrażałam sobie przed sobą na kozetce. Czułam jej plecy i jej ból na moich dłoniach. Czułam jak powoli w miarę masażu i przekazywania energii jej dyskomfort znika, a ból odchodzi. Po chwili zapytałam ją przez telefon co czuła i jak jest teraz. Powiedziała, że miała zupełnie fizyczne wrażenie, że moje dłonie masowały jej kręgosłup. To przyniosło jej ulgę i już nie czuła więcej bólu. Podziękowała mi i pożegnałyśmy się. Inny, razem już po urodzeniu przez nią córeczki, gdy byłyśmy razem w Egipcie na wyprawie ezoterycznej śladami karmicznych korzeni ta sama kobieta dostała

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Sens życia Gdy na początku dnia czynię z wiarą znak krzyża, wymawiając słowa "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego", Bóg uświęca cały czas i przestrzeń, która otworzy

Bardziej szczegółowo

to myśli o tym co teraz robisz i co ja z Tobą

to myśli o tym co teraz robisz i co ja z Tobą DZIEŃ BEZ CIEBIE Dzień bez Ciebie Dzień bez Ciebie jakoś tak szary to brak mej części i mało widzę co istnieje najpiękniej gdy nie błyszczą Twe słowa tylko przy Tobie nie wiem czy się martwić to myśli

Bardziej szczegółowo

PRACA Z PRZEKONANIAMI W PROGRAMIE SIMONTONA INSTRUKCJE ROZWIJANIE I WZMACNIANIE KOMPETENCJI EMOCJONALNEJ

PRACA Z PRZEKONANIAMI W PROGRAMIE SIMONTONA INSTRUKCJE ROZWIJANIE I WZMACNIANIE KOMPETENCJI EMOCJONALNEJ PRACA Z PRZEKONANIAMI W PROGRAMIE SIMONTONA INSTRUKCJE ROZWIJANIE I WZMACNIANIE KOMPETENCJI EMOCJONALNEJ To nie rzeczy nas smucą, ale sposób w jaki je widzimy (Epiktet 55 135). Powyższe stwierdzenie wyjaśnia,

Bardziej szczegółowo

SEMINARIUM ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM

SEMINARIUM ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM SEMINARIUM ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM Tydzień wprowadzający Bóg nas "...wezwał świętym powołaniem nie na podstawie naszych czynów, lecz stosownie do własnego postanowienia i łaski, która nam dana została w

Bardziej szczegółowo

Kocham Cię 70 sekund na minutę, 100 minut na godzinę, 40 godzin na dobę, 500 dni w roku...

Kocham Cię 70 sekund na minutę, 100 minut na godzinę, 40 godzin na dobę, 500 dni w roku... Wyznania Wyznania Kocham Cię 70 sekund na minutę, 100 minut na godzinę, 40 godzin na dobę, 500 dni w roku... Wolę być chwilą w Twoim życiu niż wiecznością w życiu innej!!! Nie wiem, czy chcesz ze mną chodzić,

Bardziej szczegółowo

to jest właśnie to, co nazywamy procesem życia, doświadczenie, mądrość, wyciąganie konsekwencji, wyciąganie wniosków.

to jest właśnie to, co nazywamy procesem życia, doświadczenie, mądrość, wyciąganie konsekwencji, wyciąganie wniosków. Cześć, Jak to jest, że rzeczywistość mamy tylko jedną i czy aby na pewno tak jest? I na ile to może przydać się Tobie, na ile to może zmienić Twoją perspektywę i pomóc Tobie w osiąganiu tego do czego dążysz?

Bardziej szczegółowo

Proszę bardzo! ...książka z przesłaniem!

Proszę bardzo! ...książka z przesłaniem! Proszę bardzo!...książka z przesłaniem! Przesłanie, które daje odpowiedź na pytanie co ja tu właściwie robię? Przesłanie, które odpowie na wszystkie twoje pytania i wątpliwości. Z tej książki dowiesz się,

Bardziej szczegółowo

Pomyślności i radości, Szczęścia w kartach i miłości, W dzień słoneczny i po zmroku Chcę Ci życzyć w Nowym Roku.

Pomyślności i radości, Szczęścia w kartach i miłości, W dzień słoneczny i po zmroku Chcę Ci życzyć w Nowym Roku. Nowy rok Nowy Rok Pomyślności i radości, Szczęścia w kartach i miłości, W dzień słoneczny i po zmroku Chcę Ci życzyć w Nowym Roku. Huczą petardy i gra muzyka, Stary rok mija, za las umyka, Cóż w tym dziwnego,

Bardziej szczegółowo

TRAVEL COACHING. WYSPY KANARYJSKIE

TRAVEL COACHING. WYSPY KANARYJSKIE Będąc szczęśliwym jesteś niemal jak słońce emanujesz wewnętrznym ciepłem i energią. Blask, który się z Ciebie emanuje ma moc oświetlenia wszystkich ścieżek, którymi chcesz pójść. Czasami jednak boisz się

Bardziej szczegółowo

TRAVEL COACHING. PORTUGALIA

TRAVEL COACHING. PORTUGALIA Będąc szczęśliwym jesteś niemal jak słońce emanujesz wewnętrznym ciepłem i energią. Blask, który się z Ciebie emanuje ma moc oświetlenia wszystkich ścieżek, którymi chcesz pójść. Czasami jednak boisz się

Bardziej szczegółowo

Ziemia. Modlitwa Żeglarza

Ziemia. Modlitwa Żeglarza Ziemia Ziemia, którą mi dajesz, nie jest fikcją ani bajką, Wolność którą mam w Sobie Jest Prawdziwa. Wszystkie góry na drodze muszą, muszą ustąpić, Bo wiara góry przenosi, a ja wierzę Tobie. Ref: Będę

Bardziej szczegółowo

Czego szukacie? J 1,38

Czego szukacie? J 1,38 Koło modlitwy Czego szukacie? J 1,38 Panie, naucz nas się modlić. Łk 11,1 We wszystkich wielkich religiach drogą do odkrycia głębokiej i prawdziwej mądrości jest modlitwa. Według pierwszych nauczycieli

Bardziej szczegółowo

Życzliwość na co dzień

Życzliwość na co dzień Życzliwość na co dzień Codziennie na swojej drodze mijamy setki ludzi - w pracy, szkole, na ulicach, w sklepach i w komunikacji miejskiej. Czy nie byłoby nam wszystkim milej i łatwiej, gdybyśmy byli dla

Bardziej szczegółowo

I Komunia Święta. Parafia pw. Bł. Jana Pawła II w Gdańsku

I Komunia Święta. Parafia pw. Bł. Jana Pawła II w Gdańsku I Komunia Święta Parafia pw. Bł. Jana Pawła II w Gdańsku Ktoś cię dzisiaj woła, Ktoś cię dzisiaj szuka, Ktoś wyciąga dzisiaj swoją dłoń. Wyjdź Mu na spotkanie Z miłym powitaniem, Nie lekceważ znajomości

Bardziej szczegółowo

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza. (Albert Einstein)

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza. (Albert Einstein) Wiesław Ozga TreningAntystresowy.pl Afirmacje - modlitwa dziękczynna Powinniśmy wiedzieć czego chcemy, widzieć to, cieszyć się i z wielką wdzięcznością dziękować Bogu za to, że nasz doskonały plan staje

Bardziej szczegółowo

PROGRAM KURSU ONLINE Wizualizacje i twórcza wyobraźnia

PROGRAM KURSU ONLINE Wizualizacje i twórcza wyobraźnia PROGRAM KURSU ONLINE Wizualizacje i twórcza wyobraźnia PROGRAM KURSU WIZUALIZACJE I TWÓRCZA WYOBRAŹNIA Program ogólny Wyobraźnia i wizualizacje Siła sugestii. Efekt placebo i efekt voodoo Umysł. Podświadomość

Bardziej szczegółowo

30 Najskuteczniejszych Afirmacji Pieniędzy i Bogactwa. Mark Hubert Kamerton Skuteczne Afirmacje www.skuteczneafirmacje.com

30 Najskuteczniejszych Afirmacji Pieniędzy i Bogactwa. Mark Hubert Kamerton Skuteczne Afirmacje www.skuteczneafirmacje.com 30 Najskuteczniejszych Afirmacji Pieniędzy i Bogactwa Mark Hubert Kamerton Skuteczne Afirmacje www.skuteczneafirmacje.com Witaj. Chciałbym dzisiaj podzielić się z Tobą moim kilkunastoletnim doświadczeniem

Bardziej szczegółowo

Izabella Mastalerz siostra, III kl. S.P. Nr. 156 BAJKA O WARTOŚCIACH. Dawno, dawno temu, w dalekim kraju istniały następujące osady,

Izabella Mastalerz siostra, III kl. S.P. Nr. 156 BAJKA O WARTOŚCIACH. Dawno, dawno temu, w dalekim kraju istniały następujące osady, Laura Mastalerz, gr. IV Izabella Mastalerz siostra, III kl. S.P. Nr. 156 BAJKA O WARTOŚCIACH Dawno, dawno temu, w dalekim kraju istniały następujące osady, w których mieszkały wraz ze swoimi rodzinami:

Bardziej szczegółowo

WPROWADZENIE. Zwycięska umiejętność M A K S I M U M O S I Ą G N I Ę Ć MODUŁ 10

WPROWADZENIE. Zwycięska umiejętność M A K S I M U M O S I Ą G N I Ę Ć MODUŁ 10 WPROWADZENIE MODUŁ 10 Zwycięska umiejętność Pewien mądry człowiek powiedział mi kiedyś: sukces to cele, cała reszta to komentarze. Opanowanie umiejętności wyznaczania celów i robienia planów ich realizacji

Bardziej szczegółowo

Prawdziwa miłość ani nie poucza, ani nie straszy.

Prawdziwa miłość ani nie poucza, ani nie straszy. 5 6 Tyle nam powiedział Święty Paweł, jaka może być miłość: cierpliwa, wytrwała... Widzimy taką miłość w życiu między ludźmi. Możemy ją opisać, używając słów mniej lub bardziej udanych, ale można się zgubić

Bardziej szczegółowo

EDUKACJA PRZYRODNICZA

EDUKACJA PRZYRODNICZA EDUKACJA PRZYRODNICZA KLASA I Ocenie podlegają następujące obszary: środowisko przyrodnicze/park, las, ogród, pole, sad, zbiorniki wodne, krajobrazy/, środowisko geograficzne, historyczne, ochrona przyrody

Bardziej szczegółowo

Program kursu online Praca z energiami aura, czakry, meridiany

Program kursu online Praca z energiami aura, czakry, meridiany Program kursu online Praca z energiami aura, czakry, meridiany Marta Pyrchała-Zarzycka www.astrosalus.pl www.sukces-biznes.pl www.astrosalus.pl/kursy-online LEKCJA 1 Podstawy wiedzy o energiach. W tej

Bardziej szczegółowo

Kto chce niech wierzy

Kto chce niech wierzy Kto chce niech wierzy W pewnym miejscu, gdzie mieszka Bóg pojawił się mały wędrowiec. Przysiadł na skale i zapytał: Zechcesz Panie ze mną porozmawiać? Bóg popatrzył i tak odpowiedział: mam wiele czasu,

Bardziej szczegółowo

HOLOGRAM POLA ŻYCIA twój dom.

HOLOGRAM POLA ŻYCIA twój dom. O metodzie LFT Life Field Therapy, o uzdrawianiu w hologramie pola życia opowiada Ewa May autorka metody LFT. HOLOGRAM POLA ŻYCIA twój dom. Żyjesz w nim dzień i noc. To jest przestrzeń większa niż aura.

Bardziej szczegółowo

Wobec powyższego ruch planet odbywa się ruchem spiralnym, a nie jak nam się wydaje po okręgu, gdyż wtedy mielibyśmy nieustanny rok świstaka.

Wobec powyższego ruch planet odbywa się ruchem spiralnym, a nie jak nam się wydaje po okręgu, gdyż wtedy mielibyśmy nieustanny rok świstaka. Spirala czasu Czy doświadczasz czegoś co w prosty sposób można nazwać przyspieszeniem czasu? Odczuwasz, że dni mijają coraz szybciej? Przestajesz liczyć minuty i godziny? Żyjesz raczej od tygodnia do tygodnia,

Bardziej szczegółowo

Duchowa Mądrość ZDROWIU I UZDRAWIANIU HAROLD L D KLEMP

Duchowa Mądrość ZDROWIU I UZDRAWIANIU HAROLD L D KLEMP Duchowa Mądrość o ZDROWIU I UZDRAWIANIU e HAROLD L D KLEMP P Duchowa Mądrość o ZDROWIU I UZDRAWIANIU HAROLD KLEMP E ECKANKAR www.eckankar.org Duchowa Mądrość o zdrowiu i uzdrawianiu Copyright 2008 ECKANKAR

Bardziej szczegółowo

Edukacja na rzecz Pokoju. Nauczanie rozwiązywania konfliktów wsród Dzieci ze szkoły podstawowej Tanya Ryskind tanyaryskind@gmail.

Edukacja na rzecz Pokoju. Nauczanie rozwiązywania konfliktów wsród Dzieci ze szkoły podstawowej Tanya Ryskind tanyaryskind@gmail. Edukacja na rzecz Pokoju Nauczanie rozwiązywania konfliktów wsród Dzieci ze szkoły podstawowej Tanya Ryskind tanyaryskind@gmail.com Zaproszenie do Pokojowej Edukacji Dr Maria Montessori (1870 1952) Znana

Bardziej szczegółowo

Anioły zawsze są obok ciebie i cały czas coś do

Anioły zawsze są obok ciebie i cały czas coś do Anioły zawsze są obok ciebie i cały czas coś do ciebie mówią zwłaszcza wtedy, kiedy się do nich modlisz. Ich subtelny głos, który dociera do nas w postaci intuicyjnych odczuć i myśli ciężko usłyszeć w

Bardziej szczegółowo

KONSPEKT ZAJĘĆ RUCHOWYCH W GRUPIE 4 LATKÓW

KONSPEKT ZAJĘĆ RUCHOWYCH W GRUPIE 4 LATKÓW KONSPEKT ZAJĘĆ RUCHOWYCH W GRUPIE 4 LATKÓW Data: 13.02.2014r. Nauczyciel prowadzący: Klaudia Tatar TEMAT: Podróż do Lodowej Krainy. CELE: - wykonuje podskoki zachowując odpowiednią postawę ciała. - reaguje

Bardziej szczegółowo

Hazrat Inayat Khan MODLITWY. przekład Maciej Wielobób. korekta Agata Mrowińska. www.sufizm.edu.pl

Hazrat Inayat Khan MODLITWY. przekład Maciej Wielobób. korekta Agata Mrowińska. www.sufizm.edu.pl Hazrat Inayat Khan MODLITWY przekład Maciej Wielobób korekta Agata Mrowińska www.sufizm.edu.pl Kraków 2012 1 Spis treści Praktyka poranna...3 Inwokacja...3 Saum...3 Intonacja 11x (ew. 33 lub 101x):...4

Bardziej szczegółowo

Kwestionariusz AQ. wersja dla młodzieży 12-15 lat. Płeć dziecka:... Miesiąc i rok urodzenia dziecka:... Miejsce zamieszkania (miasto, wieś):...

Kwestionariusz AQ. wersja dla młodzieży 12-15 lat. Płeć dziecka:... Miesiąc i rok urodzenia dziecka:... Miejsce zamieszkania (miasto, wieś):... Kwestionariusz AQ wersja dla młodzieży 12-15 lat Płeć dziecka:... Miesiąc i rok urodzenia dziecka:... Miejsce zamieszkania (miasto, wieś):... Płeć osoby wypełniającej kwestionariusz:... Wiek:... Wykształcenie

Bardziej szczegółowo

Najczęściej o modlitwie Jezusa pisze ewangelista Łukasz. Najwięcej tekstów Chrystusowej modlitwy podaje Jan.

Najczęściej o modlitwie Jezusa pisze ewangelista Łukasz. Najwięcej tekstów Chrystusowej modlitwy podaje Jan. "Gdy Jezus przebywał w jakimś miejscu na modlitwie i skończył ją, rzekł jeden z uczniów do Niego: «Panie, naucz nas się modlić, jak i Jan nauczył swoich uczniów». Łk 11,1 Najczęściej o modlitwie Jezusa

Bardziej szczegółowo

TERAPIE, KTÓRE MOŻEMY POPROWADZIĆ SAMI

TERAPIE, KTÓRE MOŻEMY POPROWADZIĆ SAMI TERAPIE, KTÓRE MOŻEMY POPROWADZIĆ SAMI PROGRAM AKTYWNOŚCI KNILL ÓW RUCH ROZWIJAJĄCY W.SHERBORNE Opracowała: Joanna Dolna Marianna i Christopher Knill Metoda powstała w wyniku trudności, jakie napotykali

Bardziej szczegółowo

8 marzeń w 8 dni. Dzień 4 Zdrowie, sport, ciało. Weź udział w całym szkoleniu

8 marzeń w 8 dni. Dzień 4 Zdrowie, sport, ciało. Weź udział w całym szkoleniu 8 marzeń w 8 dni Dzień 4 Zdrowie, sport, ciało Weź udział w całym szkoleniu Obszar życia: Zdrowie, sport, ciało Moje efekty końcowe to: 1. Zdrowie i witalność 2. Aktywność fizyczna 3. Wysportowane, jędrne,

Bardziej szczegółowo

Reiki Uniwersalna energia yciowa. Spis treœci

Reiki Uniwersalna energia yciowa. Spis treœci CZĘŚĆ I Reiki Uniwersalna energia yciowa Spis treœci Przedmowa... 15 Wstęp... 19 Pod rozwagę... 22 Część I REIKI UNIWERSALNA ENERGIA YCIOWA... 23 Co to jest Reiki?... 24 Czym jest Reiki?... 26 Jakie wartości

Bardziej szczegółowo

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym DO CIEBIE Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym skąd się wzięliśmy? Kim jesteśmy? Dlaczego żyjemy? Czy nasze istnienie jest wynikiem przypadku? jaki jest sens życia? Żyjemy, by odnieść sukces? Miło spędzić

Bardziej szczegółowo

JEAN GUITTON (1901-1995) Daj mi, Boże, pokój, pogodę ducha i radość

JEAN GUITTON (1901-1995) Daj mi, Boże, pokój, pogodę ducha i radość Niech będą błogosławione wszystkie drogi, Proste, krzywe i dookolne, Jeżeli prowadzą do Ciebie, Albowiem moja dusza bardziej tęskni za Tobą, Niż tęsknią nocni stróże, pokryci rosą, Za wschodzącym słońcem.

Bardziej szczegółowo

Duchowa Mądrość ZWIĄZKACH HAROLD L D KLEMP

Duchowa Mądrość ZWIĄZKACH HAROLD L D KLEMP Duchowa Mądrość o ZWIĄZKACH e HAROLD L D KLEMP P Duchowa Mądrość o ZWIĄZKACH HAROLD KLEMP E ECKANKAR www.eckankar.org Duchowa Mądrość o związkach Copyright 2008 ECKANKAR Wszystkie prawa zastrzeżone. Ta

Bardziej szczegółowo

KRÓTKI KATECHIZM DZIECKA PRZYGOTOWUJĄCEGO SIĘ DO PIERWSZEJ SPOWIEDZI I KOMUNII ŚWIĘTEJ

KRÓTKI KATECHIZM DZIECKA PRZYGOTOWUJĄCEGO SIĘ DO PIERWSZEJ SPOWIEDZI I KOMUNII ŚWIĘTEJ KRÓTKI KATECHIZM DZIECKA PRZYGOTOWUJĄCEGO SIĘ Materiały wykorzystywane w przygotowywaniu dziecka do I Spowiedzi i Komunii świętej w Parafii Alwernia DO PIERWSZEJ SPOWIEDZI I KOMUNII ŚWIĘTEJ KRÓTKI KATECHIZM

Bardziej szczegółowo

Czy znacie kogoś kto potrafi opowiadać piękne historie? Ja znam jedną osobę, która opowiada nam bardzo piękne, czasem radosne, a czasem smutne

Czy znacie kogoś kto potrafi opowiadać piękne historie? Ja znam jedną osobę, która opowiada nam bardzo piękne, czasem radosne, a czasem smutne Czy znacie kogoś kto potrafi opowiadać piękne historie? Ja znam jedną osobę, która opowiada nam bardzo piękne, czasem radosne, a czasem smutne historie. Tą osobą jest Maryja, mama Pana Jezusa. Maryja opowiada

Bardziej szczegółowo

PROGRAM KURSU ONLINE PRACA Z CZAKRAMI I CZAKROTERAPIA

PROGRAM KURSU ONLINE PRACA Z CZAKRAMI I CZAKROTERAPIA PROGRAM KURSU ONLINE PRACA Z CZAKRAMI I CZAKROTERAPIA Ucz się wygodnie w domu! PROGRAM OGÓLNY SZKOLENIA CZAKRY, CZAKROTREAPIA I PRACA Z CZAKRAMI Czakry i ich powiązania. Harmonia i dysharmonia czakr Znaczenie

Bardziej szczegółowo

Jak Zarobić Na Fakcie Własnego Rozwoju I Edukacji. Czyli propozycja, której NIKT jeszcze nie złożył w e-biznesie ani w Polsce ani na świecie.

Jak Zarobić Na Fakcie Własnego Rozwoju I Edukacji. Czyli propozycja, której NIKT jeszcze nie złożył w e-biznesie ani w Polsce ani na świecie. Jak Zarobić Na Fakcie Własnego Rozwoju I Edukacji Czyli propozycja, której NIKT jeszcze nie złożył w e-biznesie ani w Polsce ani na świecie. Przede wszystkim dziękuję Ci, że chciałeś zapoznać się z moją

Bardziej szczegółowo

Webinar: Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i Zacznij Żyć Pełnią Życia. Start: 26.09.2013 godz: 21.00

Webinar: Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i Zacznij Żyć Pełnią Życia. Start: 26.09.2013 godz: 21.00 Webinar: Dziecko i WD 2 Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa Start: 26.09.2013 godz: 21.00 Prowadząca: - Autorka Programu: Urzeczywistnij Swoje Marzenia 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu

Bardziej szczegółowo

Odbędziesz wstęp do Praktyka NLP i będziesz mógł go kontynuować, kiedy tylko zechcesz, w odpowiednim dla Ciebie terminie.

Odbędziesz wstęp do Praktyka NLP i będziesz mógł go kontynuować, kiedy tylko zechcesz, w odpowiednim dla Ciebie terminie. Intensywne Wprowadzenie do NLP to ekscytująca, wyprawa w świat Twojego własnego umysłu. Jest to, być może, najważniejsza podróż, jaką możesz odbyć. W czasie dwóch dni Intensywnego Wprowadzenia do NLP spędzonych

Bardziej szczegółowo

MODLITWY. Autorka: Anna Młodawska (Leonette)

MODLITWY. Autorka: Anna Młodawska (Leonette) MODLITWY BLOG MOTYWACYJNY www.leonette.pl Panie, Ty wiesz o najsłodszych mych wspomnieniach, Panie, Ty wiesz o największych mych marzeniach, Panie, Ty wiesz czego dzisiaj tak żałuję, Panie, Ty wiesz czego

Bardziej szczegółowo

Test mocny stron. 1. Lubię myśleć o tym, jak można coś zmienić, ulepszyć. Ani pasuje, ani nie pasuje

Test mocny stron. 1. Lubię myśleć o tym, jak można coś zmienić, ulepszyć. Ani pasuje, ani nie pasuje Test mocny stron Poniżej znajduje się lista 55 stwierdzeń. Prosimy, abyś na skali pod każdym z nich określił, jak bardzo ono do Ciebie. Są to określenia, które wiele osób uznaje za korzystne i atrakcyjne.

Bardziej szczegółowo

Autorski wiersz grupy IV MISIE

Autorski wiersz grupy IV MISIE Dobre rady na odpady Przedszkole Pod Stokrotką nigdy nie próżnuje, i nieustannie wszystkie odpady segreguje. Cały czas plastik, papier, makulaturę zbieramy, i nawet na chwilę się nie zastanawiamy. Potem

Bardziej szczegółowo

Do tych pierwszych przynależą anioły - istoty, uznane wszystkimi religiami świata.

Do tych pierwszych przynależą anioły - istoty, uznane wszystkimi religiami świata. Недоступен ни однин перевод. Styczeń 31.01.14 Medytacja z Archaniołem Anael godz 19.00-21.00 Subtelna, duchowa część świata, w którym żyjemy, wywiera na nas duży wpływ i zarazem wyznacza cele naszego życia,

Bardziej szczegółowo

Znalazłam się w tunelu jak w długim korytarzu. Szłam bardzo szybko, biegnąc tunelem wzdłuż jasnego, białego światła. Mogłam zobaczyć inny koniec... Zaczęło do mnie docierać, że byłam martwa,... Wtedy zobaczyłam

Bardziej szczegółowo

Dzieci to cud! A jak są dzieci, to jest już naprawdę cud". Proszę nam opowiedzieć o tym swoim Cudzie. Don Bosco

Dzieci to cud! A jak są dzieci, to jest już naprawdę cud. Proszę nam opowiedzieć o tym swoim Cudzie. Don Bosco Dzieci to cud! Don Bosco Z Tomaszem Budzyńskim, wokalistą rockowym, kompozytorem, poetą i malarzem, rozmawia Grażyna Starzak W wywiadach, publicznych wypowiedziach, często wspomina Pan o swojej żonie,

Bardziej szczegółowo

1 Dziecko partnerem w komunikacji Justyna Mach

1 Dziecko partnerem w komunikacji Justyna Mach 1 2 Spis treści Wstęp......5 Rozdział I: Komunikacja interpersonalna......7 Rozdział II: Komunikacja niewerbalna.... 16 Rozdział III: Analiza transakcyjna.... 24 Rozdział IV: Jak rozmawiać z dzieckiem....

Bardziej szczegółowo

Ten zbiór dedykujemy rodzinie i przyjaciołom.

Ten zbiór dedykujemy rodzinie i przyjaciołom. W rodzinie wszystko się mieści Miłość i przyjaźń zawiera Rodzina wszystko oddaje Jak przyjaźń drzwi otwiera. Ten zbiór dedykujemy rodzinie i przyjaciołom. 1 Opracowanie: Anna Polachowska Korekta: Anna

Bardziej szczegółowo

Przyjazne dziecku prawodawstwo: Kluczowe pojęcia

Przyjazne dziecku prawodawstwo: Kluczowe pojęcia Przyjazne dziecku prawodawstwo: Kluczowe pojęcia Co to są prawa?....3 Co to jest dobro dziecka?....4 Co to jest ochrona przed dyskryminacją?....5 Co to jest ochrona?....6 Co to jest sąd?...7 Co to jest

Bardziej szczegółowo

George Berkeley (1685-1753)

George Berkeley (1685-1753) George Berkeley (1685-1753) Biskup Dublina Bezkompromisowy naukowiec i eksperymentator Niekonwencjonalny teoretyk poznania Zwalczał ateizm Propagował idee wyższego szkolnictwa w Ameryce Podstawą badań

Bardziej szczegółowo

MOCNE STRONY OSOBOWE:

MOCNE STRONY OSOBOWE: MOCNE STRONY OSOBOWE: To ja Kreatywność / pomysłowość Znajduję różne rozwiązania problemów Łatwo wpadam na nowe pomysły Mam wizjonerskie pomysły Szukam nowych możliwości i wypróbowuję je Potrafię coś zaprojektować

Bardziej szczegółowo

Zajęcia prowadzone metodą projektu w grupie dzieci 6 letnich Motylki

Zajęcia prowadzone metodą projektu w grupie dzieci 6 letnich Motylki Zajęcia prowadzone metodą projektu w grupie dzieci 6 letnich Motylki Październik 2014 rok Nauczyciel realizujący: I. Piaskowska Cele ogólne: Tworzenie warunków do poznania ekosystemu wodnego oraz znaczenia

Bardziej szczegółowo

1 Odpowiedzialna pomoc wychowawcza Marek Dziewiecki

1 Odpowiedzialna pomoc wychowawcza Marek Dziewiecki 1 Spis treści 2 Spis treści I Wychowanie a psychologia...... 8 1. Psychologizacja wychowania......8 2. Właściwa relacja między psychologią a pedagogiką.... 10 3. Psychologia a wychowanie: przykłady oddziaływania

Bardziej szczegółowo

J. J. : Spotykam rodziców czternasto- i siedemnastolatków,

J. J. : Spotykam rodziców czternasto- i siedemnastolatków, J. J. : Spotykam rodziców czternasto- i siedemnastolatków, którzy twierdzą, że właściwie w ogóle nie rozmawiają ze swoimi dziećmi, odkąd skończyły osiem czy dziewięć lat. To może wyjaśniać, dlaczego przesiadują

Bardziej szczegółowo

11 Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku

11 Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku 11 Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku absolwent w latach : 2008-2011 Praca dyplomowa Rozwój mojego mojego systemu systemu energetycznego energetycznego na na podstawie podstawie ćwiczeń

Bardziej szczegółowo

Łatwiej pomóc innym niż sobie

Łatwiej pomóc innym niż sobie Łatwiej pomóc innym niż sobie Spośród wszystkich chorób nowotwory wywierają najsilniejszy wpływ na psychikę człowieka. Fazy przeżywania, adaptacji do choroby, ich kolejność i intensywność zależy od wielu

Bardziej szczegółowo

Podstawy pomagania. Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

Podstawy pomagania. Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili. Podstawy pomagania. Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili. (Sokrates) Czym jest pomaganie? Pomaganie jest działaniem, w które

Bardziej szczegółowo

Istotą naszego powołania jest tak całkowite oddanie się Bogu, byśmy byli jego ślepym narzędziem do wszystkiego, do czego tylko Bóg nas zechce użyć.

Istotą naszego powołania jest tak całkowite oddanie się Bogu, byśmy byli jego ślepym narzędziem do wszystkiego, do czego tylko Bóg nas zechce użyć. o. Walerian Porankiewicz Istotą naszego powołania jest tak całkowite oddanie się Bogu, byśmy byli jego ślepym narzędziem do wszystkiego, do czego tylko Bóg nas zechce użyć. To całkowite oddanie się Bogu

Bardziej szczegółowo

Informacje dla uczestników warsztatów oczyszczających z jogą 21.08-23.08.2015

Informacje dla uczestników warsztatów oczyszczających z jogą 21.08-23.08.2015 Informacje dla uczestników warsztatów oczyszczających z jogą 21.08-23.08.2015 Zapraszamy na warsztaty z jogą leczniczą wg S.Sivanandy połączone z zabiegami oczyszczającymi oraz dietą ayurvedyjską. To wspaniała

Bardziej szczegółowo

K O C H A M Y D O B R E G O B O G A. Nasza Boża Rodzina. Poradnik metodyczny do religii dla dzieci trzyletnich

K O C H A M Y D O B R E G O B O G A. Nasza Boża Rodzina. Poradnik metodyczny do religii dla dzieci trzyletnich K O C H A M Y D O B R E G O B O G A Nasza Boża Rodzina Poradnik metodyczny do religii dla dzieci trzyletnich Wydawnictwo WAM Księża Jezuici Kraków 2011 Wprowadzenie do książki Nasza Boża Rodzina Religia

Bardziej szczegółowo

TABELA ROZWOJU WIDZENIA MOJEGO DZIECKA

TABELA ROZWOJU WIDZENIA MOJEGO DZIECKA TABELA ROZWOJU WIDZENIA MOJEGO DZIECKA Tabela służy gromadzeniu obserwacji rozwoju widzenia dziecka w czasie codziennych zabaw wzrokowych i domowych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Najlepiej sprawdza się system

Bardziej szczegółowo

Katalog wzorów statuetek Statuetki z akrylu lub sklejki.

Katalog wzorów statuetek Statuetki z akrylu lub sklejki. Załącznik - Statuetki Katalog wzorów statuetek Statuetki z akrylu lub sklejki. Wykonujemy na indywidualne zamówienie z zawartych w katalogu wzorów. Zmiana tekstu w cenie statuetki. Opcje statuetek do wyboru:

Bardziej szczegółowo

Czas - Boży dar. Małgorzata Facciolo

Czas - Boży dar. Małgorzata Facciolo Małgorzata Facciolo Czas - Boży dar W Księdze Salomona 3;1, czytamy: Wszystko ma swój czas i każda sprawa pod niebem ma swoją porę. Zanim przejdę do głównej myśli, chciałabym dokonać pewnego wstępu, który

Bardziej szczegółowo

Skutecznośd metody wynosi ok. 90%.

Skutecznośd metody wynosi ok. 90%. Horse coaching to innowacyjna metoda pracy nad sobą w asyście koni. Koo pełni tu rolę coacha/trenera/terapeuty, a prowadzący - facylitatorzy kreują przestrzeo i kontekst umożliwiające poznanie siebie i

Bardziej szczegółowo

Gdzie schowała się ekologia? Raport z analizy podręczników

Gdzie schowała się ekologia? Raport z analizy podręczników Gdzie schowała się ekologia? Raport z analizy podręczników Gdzie schowała się ekologia? Raport z analizy podręczników Gosia Świderek ISBN 978-83-932700-0-2 Łódź 2011 Publikacja powstała w ramach projektu

Bardziej szczegółowo

INSCENIZACJA OPARTA NA PODSTAWIE BAJKI CZERWONY KAPTUREK

INSCENIZACJA OPARTA NA PODSTAWIE BAJKI CZERWONY KAPTUREK Pobrano ze strony http://www.przedszkole15.com.pl/ INSCENIZACJA OPARTA NA PODSTAWIE BAJKI CZERWONY KAPTUREK Jest to bajka, która pomoże dzieciom zrozumieć, jak należy dbać o przyrodę i zachować się w lesie.

Bardziej szczegółowo

Każdego dnia mów dziecku, że może, że potrafi, że jest dobre (Janusz Korczak) Krystyna Wojtera krystynawojtera@wp.pl

Każdego dnia mów dziecku, że może, że potrafi, że jest dobre (Janusz Korczak) Krystyna Wojtera krystynawojtera@wp.pl Każdego dnia mów dziecku, że może, że potrafi, że jest dobre (Janusz Korczak) Krystyna Wojtera krystynawojtera@wp.pl Program szkolenia Prawa i obowiązki rodziców w świetle obowiązujących przepisów Sposoby

Bardziej szczegółowo

Jak mam uwielbiać Boga w moim życiu, aby modlitwa była skuteczna? Na czym polega uwielbienie?

Jak mam uwielbiać Boga w moim życiu, aby modlitwa była skuteczna? Na czym polega uwielbienie? Jak mam uwielbiać Boga w moim życiu, aby modlitwa była skuteczna? Na czym polega uwielbienie? UWIELBIAJ DUSZO MOJA PANA!!! ZANIM UWIELBISZ PRAWDZIWIE ZAAKCEPTUJ SYTUACJĘ, KTÓRĄ BÓG DOPUSZCZA UWIELBIANIE

Bardziej szczegółowo

Każdy patron. to wzór do naśladowania. Takim wzorem była dla mnie. Pani Ania. Mądra, dobra. i zawsze wyrozumiała. W ciszy serca

Każdy patron. to wzór do naśladowania. Takim wzorem była dla mnie. Pani Ania. Mądra, dobra. i zawsze wyrozumiała. W ciszy serca Autor wiersza: Anna Sobotka PATRON Każdy patron to wzór do naśladowania. Takim wzorem była dla mnie Pani Ania. Mądra, dobra i zawsze wyrozumiała. W ciszy serca uszczęśliwić mnie umiała. Myśli moje do Niej

Bardziej szczegółowo

Dziecko małe, lekkie, mniej go jest. Musimy się pochylić, zniżyć ku Niemu - Janusz Korczak

Dziecko małe, lekkie, mniej go jest. Musimy się pochylić, zniżyć ku Niemu - Janusz Korczak Dziecko małe, lekkie, mniej go jest. Musimy się pochylić, zniżyć ku Niemu - Janusz Korczak Rok 2012 powoli dobiega do końca, a wraz z nim obchody Roku Korczakowskiego. Postać wybitnego lekarza, pedagoga

Bardziej szczegółowo

Witam Cię serdecznie,

Witam Cię serdecznie, Witam Cię serdecznie, Nie wiem, co Cię sprowadza, ale cieszę się, że tutaj jesteś. Na początek parę słów o mnie. Nazywam się Magdalena Warych i jestem certyfikowanym coachem ICC oraz Coachem Spełnionego

Bardziej szczegółowo

Marcin Ufnalski. Wiersz o Janie Pawle II. Laura Romanowska

Marcin Ufnalski. Wiersz o Janie Pawle II. Laura Romanowska Ojcze Janie Pawle, kiedy byłeś wśród nas, my, dzieci, i dorośli - bardzo kochaliśmy Cię. A kiedy Cię zabrakło, nie smucimy się, bo wiemy, że gdzieś z nieba patrzysz na nas i uśmiechasz się. Wielka radość

Bardziej szczegółowo

Temat 1. : Wykorzystanie cyberprzestrzeni

Temat 1. : Wykorzystanie cyberprzestrzeni Temat 1. : Wykorzystanie cyberprzestrzeni Cel główny: Zwrócenie uwagi uczniów na różnorodne możliwości wykorzystania komputera/internetu oraz uświadomienie im niebezpieczeństwa uzależnienia od komputera.

Bardziej szczegółowo

Szczęść Boże, wujku! odpowiedział weselszy już Marcin, a wujek serdecznie uściskał chłopca.

Szczęść Boże, wujku! odpowiedział weselszy już Marcin, a wujek serdecznie uściskał chłopca. Sposób na wszystkie kłopoty Marcin wracał ze szkoły w bardzo złym humorze. Wprawdzie wyjątkowo skończył dziś lekcje trochę wcześniej niż zwykle, ale klasówka z matematyki nie poszła mu najlepiej, a rano

Bardziej szczegółowo

"Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał Wszechświat." Galileusz

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał Wszechświat. Galileusz "Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał Wszechświat." Galileusz Kraj bez matematyki nie wytrzyma współzawodnictwa z tymi, którzy uprawiają matematykę. Dobry Bóg stworzył liczby naturalne,

Bardziej szczegółowo

Jaki kolor widzisz? Doświadczenie pokazuje zjawisko męczenia się receptorów w oku oraz istnienie barw dopełniających. Zastosowanie/Słowa kluczowe

Jaki kolor widzisz? Doświadczenie pokazuje zjawisko męczenia się receptorów w oku oraz istnienie barw dopełniających. Zastosowanie/Słowa kluczowe 1 Jaki kolor widzisz? Abstrakt Doświadczenie pokazuje zjawisko męczenia się receptorów w oku oraz istnienie barw Zastosowanie/Słowa kluczowe wzrok, zmysły, barwy, czopki, pręciki, barwy dopełniające, światło

Bardziej szczegółowo

Podziękowania naszych podopiecznych:

Podziękowania naszych podopiecznych: Podziękowania naszych podopiecznych: W imieniu swoim jak i moich rodziców składam ogromne podziękowanie Stowarzyszeniu za pomoc finansową. Dzięki działaniu właśnie tego Stowarzyszenia osoby niepełnosprawne

Bardziej szczegółowo

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły.

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły. SZKOŁA dla RODZICÓW Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły. (...) Dzieci potrzebują tego, aby ich uczucia były akceptowane i doceniane. Kto pyta nie błądzi. Jak pomóc

Bardziej szczegółowo

Standardy certyfikacji

Standardy certyfikacji Standardy certyfikacji w Instytucie Liderów Zmian 1 sierpnia 2013 1. Wymagania uczestnictwa w szkoleniach Instytutu. W szkoleniach może uczestniczyć osoba po osiemnastym roku życia, która zgadza się z

Bardziej szczegółowo

TRAVEL COACHING. PARYŻ

TRAVEL COACHING. PARYŻ TRAVEL COACHING. PARYŻ Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna. Sophia Loren A może jeśli kobieta jest piękna, jest także szczęśliwa? Będąc szczęśliwą i piękną jesteś niemal jak słońce emanujesz

Bardziej szczegółowo

Program kursu PNR PsychoNeuroRegulacja, czyli jak

Program kursu PNR PsychoNeuroRegulacja, czyli jak Program kursu PNR PsychoNeuroRegulacja, czyli jak umysł wpływa na zdrowie. Techniki wpływu. Kurs autorski. Autor i prawa autorskie do kursu: Marta Pyrchała-Zarzycka. www.astrosalus.pl www.sukces-biznes.pl

Bardziej szczegółowo

Każdy może zostać fundraiserem wywiad z Becky Gilbert z Deutscher Fundraising Verband

Każdy może zostać fundraiserem wywiad z Becky Gilbert z Deutscher Fundraising Verband Centrum KLUCZ w ramach realizacji projektu PWP OWES INSPRO rozwiązania ponadnarodowe prezentuje wywiad z Becky Gilbert z Deutscher Fundraising Verband, przybliżający dobre praktyki z zakresu zachodniego

Bardziej szczegółowo

Poszukiwacze.. 23.03

Poszukiwacze.. 23.03 Poszukiwacze.. 23.03 Magiczne rośliny. dr Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk (15miejsc) W dawnych czasach, niektórym roślinom przypisywano niezwykłą, magiczną moc. Podczas zajęć wspólnie odkryjemy nieznane

Bardziej szczegółowo

Bóg Ojciec kocha każdego człowieka

Bóg Ojciec kocha każdego człowieka 1 Bóg Ojciec kocha każdego człowieka Bóg kocha mnie, takiego jakim jestem. Raduje się każdym moim gestem. Alleluja Boża radość mnie rozpiera, uuuu (słowa piosenki religijnej) SŁOWA KLUCZE Bóg Ojciec Bóg

Bardziej szczegółowo

Doświadczenie ciemności Matki Teresy z Kalkuty

Doświadczenie ciemności Matki Teresy z Kalkuty Doświadczenie ciemności Matki Teresy z Kalkuty Ciemność pozytywna jest elementem koniecznym w życiu duchowym w teologii duchowości ciemność jest synonimem oczyszczenia prowadzi do rozwoju życia duchowego

Bardziej szczegółowo

Nr 2(14).Rok4.Listopad, grudzień 2010r.

Nr 2(14).Rok4.Listopad, grudzień 2010r. Miejskie Przedszkole Nr 2 w Chodzieży im. Szewczyka Dratewki Nr 2(14).Rok4.Listopad, grudzień 2010r. Nasz adres internetowy:www.przedszkole2chodziez.neostrada.pl red. Wanda Generowicz Styczeń Dzisiaj jestem

Bardziej szczegółowo

Dzieci 6-letnie. Stwarzanie sytuacji edukacyjnych do poznawania przez dzieci swoich praw

Dzieci 6-letnie. Stwarzanie sytuacji edukacyjnych do poznawania przez dzieci swoich praw Dzieci 6-letnie Temat: RADOŚĆ I SMUTEK PRAWEM DZIECKA Cele ogólne: Stwarzanie sytuacji edukacyjnych do poznawania przez dzieci swoich praw Cele szczegółowe: DZIECKO: poznaje prawo do radości i smutku potrafi

Bardziej szczegółowo

Trochę o... przebaczaniu. ...Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat zawini względem mnie? Czy aż siedem razy? FORMACJA B3!

Trochę o... przebaczaniu. ...Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat zawini względem mnie? Czy aż siedem razy? FORMACJA B3! Trochę o... przebaczaniu...panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat zawini względem mnie? Czy aż siedem razy? FORMACJA B3! ...Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt

Bardziej szczegółowo

Medytacja chrześcijańska

Medytacja chrześcijańska ks. Tomasz Rusiecki Medytacja chrześcijańska Medytacja wciąż aktualna Często słyszymy słowo medytacja. Dla jednych jest ono obce, dla innych wzbudzające ciekawość i pragnienie poznania medytacji, a jeszcze

Bardziej szczegółowo

Relacja z wyprawy nurkowej DAHAB 22 29 03. 2011 r. Centrum Nurkowe Planet Divers w Dahab (12 nurkowań, w tym 2 z łodzi)

Relacja z wyprawy nurkowej DAHAB 22 29 03. 2011 r. Centrum Nurkowe Planet Divers w Dahab (12 nurkowań, w tym 2 z łodzi) Relacja z wyprawy nurkowej DAHAB 22 29 03. 2011 r. Centrum Nurkowe Planet Divers w Dahab (12 nurkowań, w tym 2 z łodzi) Uczestnicy 1. Stanisław Bek 2. Katarzyna Chirowska Żak 3. Andrzej Wienc 4. Jerzy

Bardziej szczegółowo

Nazywam się Maria i chciałabym ci opowiedzieć, jak moja historia i Święta Wielkanocne ze sobą się łączą

Nazywam się Maria i chciałabym ci opowiedzieć, jak moja historia i Święta Wielkanocne ze sobą się łączą Nazywam się Maria i chciałabym ci opowiedzieć, jak moja historia i Święta Wielkanocne ze sobą się łączą Jako mała dziewczynka miałam wiele marzeń. Chciałam pomagać innym ludziom. Szczególnie starzy, samotni

Bardziej szczegółowo

20 sposobów na wspieranie dziecka - w nauce i emocjach. Opracowała: Katarzyna Maszkowska- pedagog szkolny

20 sposobów na wspieranie dziecka - w nauce i emocjach. Opracowała: Katarzyna Maszkowska- pedagog szkolny 20 sposobów na wspieranie dziecka - w nauce i emocjach Opracowała: Katarzyna Maszkowska- pedagog szkolny Kiedy się uczymy, emocje są niezwykle ważne. Gdybyśmy uczyli się tylko biorąc suche fakty, które

Bardziej szczegółowo

HUNA W TEORII I PRAKTYCE ONLINE

HUNA W TEORII I PRAKTYCE ONLINE PROGRAM KURSU HUNA W TEORII I PRAKTYCE ONLINE Marta Pyrchała-Zarzycka www.astrosalus.pl www.sukces-biznes.pl www.astrosalus.pl/kursy-online LEKCJA 1 - Podstawy wiedzy o hunie W tej lekcji zapoznasz się

Bardziej szczegółowo

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ul. Dr. Józefa Rostka 16 41-902 Bytom tel; 032 2819405, 032 2819406

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ul. Dr. Józefa Rostka 16 41-902 Bytom tel; 032 2819405, 032 2819406 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ul. Dr. Józefa Rostka 16 41-902 Bytom tel; 032 2819405, 032 2819406 mgr Aneta Jendrzej - psycholog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu Jak się czuję? Nie

Bardziej szczegółowo

XXVIII Niedziela Zwykła

XXVIII Niedziela Zwykła XXVIII Niedziela Zwykła Dla wyeksponowania Bożej Mądrości wobec ludzkiego rozumu, Jezus buduje paradoksalną dysproporcję: za przykład stawia wielbłąda, zwierzę juczne, wytrwałe w pracy i wytrzymałe na

Bardziej szczegółowo