Acer prezentuje nowe notebooki o wysokiej wydajności i stylowym designie

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Acer prezentuje nowe notebooki o wysokiej wydajności i stylowym designie"

Transkrypt

1 WĘC Public Relations Jan Trzupek tel Skype: jan.trzupek Informacja prasowa Acer prezentuje nowe notebooki o wysokiej wydajności i stylowym designie Acer wprowadza Aspire V 15, Aspire E Series oraz nową linię notebooków Aspire ES Series Podstawowe informacje: nowy Aspire V 15 posiada wysokiej jakości aluminiową pokrywę ekranu grawerowaną z użyciem zaawansowanej technologii nanodruku Acer nowa seria Aspire E obejmuje różnorodne opcje kolorystyczne wnętrza i nową pokrywę z wzorem tkaniny powstałym w wyniku wykorzystania technologii grawerowania laserowego wprowadzona właśnie seria Aspire ES łączy produktywność i mobilność, a zarazem jest niezwykle przystępna cenowo Acer TrueHarmony zapewnia rzeczywisty dźwięk dzięki wyjątkowemu połączeniu sprzętu i oprogramowania technologia Acer BluelightShield zmniejsza zmęczenie oczu poprzez redukcję emisji światła niebieskiego z ekranu NOWY JORK, USA (23 kwietnia 2015 r.) Acer ogłosił dziś wprowadzenie nowego asortymentu notebooków, obejmującego Aspire V 15 z metalicznymi elementami, serię Aspire E o wysokiej wydajności i wyszukanym designie i serię Aspire ES z niezbędnymi funkcjami w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkie nowe notebooki mają możliwość bezpłatnej aktualizacji do Windows Niektóre sprzęty/programy mogą posiadać ograniczenia, a dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia. Sprzęt musi być podłączony do Internetu i mieć aktywną funkcję aktualizacji Windows. Twój dostawca usług internetowych może nałożyć dodatkowe opłaty. Jeżeli klient zdecyduje się zwrócić do centrum serwisowego Acer w celu wykonania uaktualnienia, Acer zastrzega sobie prawo do nałożenia opłaty za usługę. Oferta bezpłatnego uaktualnienia obowiązuje wyłącznie w pierwszym roku dostępności Windows 10.

2 Aspire V 15 funkcjonalne urządzenie o stylowym designie Aspire V 15 posiada aluminiową pokrywą grawerowaną z użyciem zaawansowanej technologii nanodruku Acer w celu zapewnienia eleganckiego, teksturowanego wykończenia. Srebrny metaliczny zawias zapewnia wizualny kontrast, przypominając zawias wielokrotnie nagradzanego Aspire V Nitro. Aspire V 15 posiada podświetlaną klawiaturę, która nie tylko nadaje mu nowoczesny wygląd, ale także doskonale sprawdza się w słabszym oświetleniu. Aspire V 15 jest wyposażony w procesory Intel Core 5. generacji 2 i najnowsze układy graficzne NVIDIA GeForce 940M series, zapewniając wydajność i wysoką jakość obrazu. Dzięki 16 GB pamięci i 2 TB miejsca na dysku twardym 1 lub opcjonalnemu, hybrydowemu dyskowi (SSHD) 1 TB, klienci mogą cieszyć się szybkością SSD i dużą pojemnością dysku. Zdjęcia, filmy, gry i prezentacje są wyświetlane na ekranie Full HD. Dźwięk Dolby Digital Plus i napęd DVD-RW z obsługą M-Disc sprawiają, że Aspire V 15 doskonale sprawdzi się jako narzędzie do rozrywki. Seria Aspire E atrakcyjny design i ciekawe funkcje Nowe notebooki Aspire E Series są dostępne w różnych opcjach kolorystycznych z ekranem 14", 15,6" lub 17,3". Posiadają pokrywę i spód z wzorem tkaniny powstałym w procesie wykorzystującym trójwymiarowe skanowanie próbek tkanin, które są następnie przekształcane w formy za pomocą technologii druku 3D i wykańczane w procesie grawerowania laserowego. Śmiałe, kolorowe panele wewnętrzne otaczają urządzenie atrakcyjną ramą widoczną nawet po zamknięciu pokrywy. Dzięki najnowszym procesorom Intel 1, grafice NVIDIA GeForce 940M z dedykowaną pamięcią DDR3 VRAM czy podwójną grafiką AMD Radeon R8 i R6, opcją pamięci do 16 GB RAM i 2 TB HDD/ 1 TB SSHD nowe Aspire E zapewniają wysoką wydajność na co dzień. Seria Aspire ES spełnienie wymogów codziennej pracy i rozrywki Linia Aspire ES Series zapewnia użytkownikom wszystko, czego potrzebują do pracy i rozrywki, łącząc produktywność, mobilność i przystępność cenową. Wszechstronne urządzenia Aspire ES opierają się na designie Acer FlowCurve i posiadają pięć opcji rozmiaru ekranu od 11,6" do 17,3", dzięki czemu doskonale nadają się do codziennego użytkowania. Aspire ES posiadają energooszczędny procesor Intel 2 Specyfikacje mogą się różnić w zależności od modelu.

3 Pentium/Celeron 1, do 8 GB RAM, dysk twardy o pojemności 1 TB i opcjonalny napęd DVD-RW, dzięki czemu spełniają wszelkie potrzeby użytkowników. Intel od lat blisko współpracuje z Acer, dostarczając różnorodne produkty przeznaczone dla firm i klientów indywidualnych, powiedział Navin Shenoy, wiceprezes i dyrektor generalny Intel ds. mobilnych platform dla klientów. Najnowsze przykłady naszej długotrwałej współpracy to nowy Aspire V 15 z procesorem Intel Core 5. generacji zapewniający wysoką wydajność, jak przystało na system stworzony dla entuzjastów, oraz Aspire E z procesorem Intel Core Pentium lub Celeron łączący wydajność i przystępność na co dzień. Najwyższa szybkość połączeń z zaawansowaną technologią MU-MIMO Wireless i Gigabit Ethernet Nowa seria laptopów Aspire E 3 zapewnia nawet trzy razy szybszą transmisję bezprzewodową ac z technologią Qualcomm MU-MIMO 5, która umożliwia jednoczesny dostęp kilku użytkowników do tego samego kanału. Dzięki wyższej wydajności dla kilku klientów, sieci 6 mają więcej czasu i możliwości, by obsługiwać jednocześnie notebooki i inne urządzenia mobilne. Jako pierwszy na rynku laptop z wbudowaną funkcją MU-MIMO, Acer Aspire E Series zapewni najwyższą wydajność i efektywność sieci, powiedział Cormac Conroy, wiceprezes pionu inżynieryjnego Qualcomm Technologies, Inc. MU-MIMO to nadzieja na rewolucję w sieciach WiFi poprzez umożliwienie użytkownikom wydajniejszej pracy z podłączonymi urządzeniami. Jesteśmy dumni, że wraz z Acer przecieramy szlaki tej ważnej dziedziny. Wszystkie notebooki zostały stworzone z myślą o pracy i rozrywce i obsługują 10/100/1000 Gigabit Ethernet, zapewniając transfer do dziesięciu razy szybszy niż tradycyjne porty 10/100 Ethernet. Bez dodatkowych głośników dzięki Acer TrueHarmony Nowe notebooki Aspire E Series posiadają najnowszą technologię dźwięku Acer TrueHarmony. Dzięki wyjątkowemu połączeniu sprzętu i oprogramowania, Acer TrueHarmony zapewnia rzeczywisty dźwięk, który podnosi jakość rozrywki. Konstrukcja z papierową membraną stworzoną specjalnie w celu podniesienia wytrzymałości i elastyczności powoduje, że głośniki dostarczają dokładny dźwięk o szerszym zakresie niskich częstotliwości i ograniczonych zniekształceniach. Opcja korekcji optymalizuje 3 Dostępność i specyfikacje mogą się różnić w zależności od modelu i regionu. Kompatybilne modele: Aspire E 14 i E 15 4 Faktyczna prędkość w obsługiwanych sieciach jest zależna od zasięgu, prędkości łącza, architektury sieci, jej wielkości oraz innych czynników. 5 MU-MIMO: wielodostępowa technologia transmisji wieloantenowej po stronie nadawczej i odbiorczej 6 Dla najlepszych rezultatów MU-MIMO musi obsługiwać zarówno nadajnik, jak i odbiornik.

4 balans częstotliwości, dzięki czemu filmy są jak żywe, muzyka ma więcej głębi, a gry wciągają jeszcze bardziej. Acer BluelightShield umożliwia czytanie bez zmęczenia oczu Oferta notebooków Acer na 2015 r. obejmuje BluelightShield, skutecznie zmniejszając zmęczenie oczu poprzez redukcję emisji światła niebieskiego z ekranu i posiada cztery tryby pracy: niska redukcja: redukuje emisję światła niebieskiego z ekranu z podświetleniem LED o 18%, co jest porównywalne z okularami przeciw światłu niebieskiemu. średnia redukcja i wysoka redukcja: redukuje emisję światła niebieskiego z ekranu z podświetleniem LED odpowiednio o 36% i 54%. tryb wielogodzinny: profesjonalnie dostosowany przez inżynierów optyków w celu ograniczenia zmęczenia oczu przy dłuższym użytkowaniu. Wygodne, precyzyjne, intuicyjne sterowanie Aspire V 15 i Aspire E Series posiadają najnowszą klawiaturę wyspową. Klawisze są od siebie odpowiednio oddalone i posiadają nasadki ze spadkiem 0,3 mm, zapewniając większą wygodę podczas pisania. Na klawiaturze znajduje się nowy zintegrowany klawisz zasilania Acer, który sprawia, że obszar sterowania jest bardziej przejrzysty i zapobiega przypadkowemu wyłączeniu poprzez ustawienia działań o różnych długościach przytrzymywania klawisza. Acer wprowadził również w swoich notebookach precyzyjny touchpad, który usprawnia korzystanie z systemu Windows dzięki sterowaniu nawiązującym do pracy ekranu dotykowego, np. zmniejszanie i powiększanie, przesunięcia i przewijanie. Zapewnia to nie tylko płynną i elastyczną obsługę, ale także dokładność, dzięki sprzętowi o wyższej rozdzielczości z wbudowaną technologią Palm Rejection. Szczegóły są ważne Notebooki Aspire E Series posiadają certyfikat Skype, co oznacza, że zapewniają płynną komunikację audio i wideo. Sprzęt i oprogramowanie zostały poddane dostosowaniu i procesowi ścisłej certyfikacji, aby zapewnić, że mowa jest wyraźna, bez opóźnień i przerw, dźwięk jest bliski rzeczywistemu i bez zniekształceń, a wideo jest realistyczne i dokładne. Oba modele Switch 10 są wyposażone w szybkie wejścia USB 3.0 z możliwością użycia jednego z nich do wygodnego ładowania przy wyłączonym zasilaniu. Ceny i dostępność

5 Acer Aspire V 15 będzie dostępny w Polsce w lipcu w cenie od 2999 PLN. Seria Acer Aspire E będzie dostępna w maju w cenie od 1699 PLN. Seria Acer Aspire ES będzie dostępna w czerwcu w cenie od 1099 PLN. Informacje o dostępności, specyfikacje produktów i ceny na poszczególnych rynkach można uzyskać, kontaktując się z najbliższym oddziałem lub punktem handlowym Acer poprzez stronę Nowe notebooki Aspire V 15, Aspire E Series i Aspire ES Series zostały zaprezentowane dzisiaj na konferencji prasowej w 4 World Trade Center w Nowym Jorku, gdzie firma przedstawiła swoje najnowsze urządzenia i rozwiązania dla rodzin, studentów i specjalistów. Więcej informacji można znaleźć na stronie acer.com/nextatacer. O firmie Acer Założona w roku 1976 firma Acer prowadzi działalność w dziedzinie technologii informatycznych i komunikacyjnych oraz związanych z nimi usług. Swoją uwagę koncentruje na pracach badawczorozwojowych, projektowaniu, marketingu oraz sprzedaży innowacyjnych produktów ułatwiających życie, a także na zapewnianiu pomocy technicznej. Oferta produktów Acer obejmuje komputery PC, monitory, projektory, serwery, tablety i smartfony, a także akcesoria. Firma opracowuje również rozwiązania chmurowe, łącząc Internet przedmiotów. Acer zatrudnia 7000 pracowników i zajmuje 4. miejsce na świecie w ogólnym segmencie komputerów osobistych (6). W roku 2014 przychody firmy wyniosły 10,39 miliarda USD. Więcej informacji na stronie Acer. Wszelkie prawa zastrzeżone. Acer oraz logo Acer są zarejestrowanymi znakami towarowymi Acer Inc. Pozostałe znaki towarowe, zarejestrowane znaki towarowe i znaki usługowe, zarówno widoczne, jak i niewidoczne, stanowią własność swoich właścicieli.

Oferta produktów Acer dla biznesu. Proste, niezawodne, bezpieczne.

Oferta produktów Acer dla biznesu. Proste, niezawodne, bezpieczne. Oferta produktów Acer dla biznesu Proste, niezawodne, bezpieczne. Acer dla biznesu opracowuje proste, niezawodne i bezpieczne produkty, które spełniają wymagania nowoczesnego biznesu, od domowych biur

Bardziej szczegółowo

Toshiba Satellite P wydajne laptopy multimedialne

Toshiba Satellite P wydajne laptopy multimedialne Toshiba Satellite P wydajne laptopy multimedialne Warszawa, 24 czerwca 2015 r. Toshiba Satellite P to wyjątkowo wydajne, 15,6-calowe laptopy: P50-C, P50t-C i P50D-C stworzone do korzystania z zaawansowanych

Bardziej szczegółowo

Nowy LED Cinema Display Jeszcze szybsze Maki

Nowy LED Cinema Display Jeszcze szybsze Maki MAC GRAFIKA DTP PREPRESS CAD - sprzęt oprogramowanie serwis szkolenia TERABAJTY Z LACIE URZĄDZENIA MAGAZYNUJĄCE EIZO Z KALIBRATOREM MONITOR COLOREDGE CG245W 20 LAT M-AUDIO WSZYSTKO DLA MUZYKA ADOBE DLA

Bardziej szczegółowo

PREMIERA W POLSCE! ZAMÓW PRZEZ INTERNET- ODBIERZ OSOBIŚCIE. facebook.com/alsenpl. Prześcignij swoje oczekiwania, a nie budżet.

PREMIERA W POLSCE! ZAMÓW PRZEZ INTERNET- ODBIERZ OSOBIŚCIE. facebook.com/alsenpl. Prześcignij swoje oczekiwania, a nie budżet. KOMPUTERY MULTIMEDIA TELEFONY INTERNET MARZEC 2014 PREMIERA W POLSCE! Prześcignij swoje oczekiwania, a nie budżet. Ten ekonomiczny komputer przenośny HP oferuje funkcje, których potrzebujesz, i niezawodność,

Bardziej szczegółowo

Nowy ipad. Wizualna rewolucja. Notebook idealny: MacBook Air. EPSON Nowy projektor dla iphone i ipad. Adobe Photoshop LIGHTROOM 4

Nowy ipad. Wizualna rewolucja. Notebook idealny: MacBook Air. EPSON Nowy projektor dla iphone i ipad. Adobe Photoshop LIGHTROOM 4 MAC GRAFIKA DTP PREPRESS CAD - sprzęt oprogramowanie serwis szkolenia Nowy ipad Wizualna rewolucja LACIE Z THUNDERBOLT NAJSZYBSZE ROZWIĄZANIA DLA MACA EIZO DLA WYMAGAJĄCYCH JAKOŚĆ W KAŻDEJ KLASIE NOWY

Bardziej szczegółowo

ipad 2 Smuklejszy Lżejszy Szybszy FaceTime Smart Cover Bateria na 10 godzin

ipad 2 Smuklejszy Lżejszy Szybszy FaceTime Smart Cover Bateria na 10 godzin MAC GRAFIKA DTP PREPRESS CAD - sprzęt oprogramowanie serwis szkolenia ipad 2 Smuklejszy Lżejszy Szybszy FaceTime Smart Cover Bateria na 10 godzin ŁATWE PUBLIKOWANIE NA IPADA QUARKXPRESS 9 NADCHODZI Wyjątkowy

Bardziej szczegółowo

Samsung Smart Education. Zintegrowana oferta edukacyjna zapewniająca nowe doświadczenie nauczania dzięki interaktywnym technologiom cyfrowym CATALOG

Samsung Smart Education. Zintegrowana oferta edukacyjna zapewniająca nowe doświadczenie nauczania dzięki interaktywnym technologiom cyfrowym CATALOG Samsung Smart Education Zintegrowana oferta edukacyjna zapewniająca nowe doświadczenie nauczania dzięki interaktywnym technologiom cyfrowym Spis treści: Wprowadzenie do Samsung Smart Education 3 Oferta

Bardziej szczegółowo

Zmieniamy oblicze nowych technologii. w numerze: akcesoria gamingowe. czterordzeniowe. Transport i ochrona. str. 3. str. 8. str.

Zmieniamy oblicze nowych technologii. w numerze: akcesoria gamingowe. czterordzeniowe. Transport i ochrona. str. 3. str. 8. str. Magazyn produktowy MODECOM S.A. w numerze: Zmieniamy oblicze nowych technologii czterordzeniowe tablety akcesoria gamingowe str. 3 Transport i ochrona tabletów str. 8 str. 13 Co znajdziesz wewnątrz tabletów

Bardziej szczegółowo

Nr 1/2010 Katalog informacyjny dla szkół i uczelni

Nr 1/2010 Katalog informacyjny dla szkół i uczelni Nr 1/2010 Katalog informacyjny dla szkół i uczelni Programy komputerowe i rozwiązania sprzętowe dla sektora edukacyjnego Kompetentnie Cortland wspiera aktywnie polski sektor edukacyjny już od 1992 roku.

Bardziej szczegółowo

Procesory Intel Core vpro od trzeciej do piątej generacji

Procesory Intel Core vpro od trzeciej do piątej generacji Procesory Intel Core vpro od trzeciej do Urządzenia z procesorami Intel Core vpro zostały zaprojektowane tak, aby spełniać potrzeby użytkowników w zakresie mobilności oraz zapewniać należyte bezpieczeństwo,

Bardziej szczegółowo

Twoja Wizja, Nasza Przyszłość. Profesjonalny system dyktowania Oprogramowanie Olympus Dictation Management System. Dyktowanie stacjonarne - RecMic

Twoja Wizja, Nasza Przyszłość. Profesjonalny system dyktowania Oprogramowanie Olympus Dictation Management System. Dyktowanie stacjonarne - RecMic Szybkość mowy Spis treści Twoja Wizja, Nasza Przyszłość 03 Profesjonalny system dyktowania Oprogramowanie Olympus Dictation Management System 04 05 06 07 Dyktowanie stacjonarne - RecMic 08 11 Dyktowanie

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚ CI. www.packardbell.com. Szybki start i rozwiązywanie problemów

SPIS TREŚ CI. www.packardbell.com. Szybki start i rozwiązywanie problemów SPIS TREŚ CI Ważne informacje 2 Informacje podstawowe 3 Bezpieczeństwo i wygoda... 3 Środki ostrożności... 3 Zalecenia zdrowotne... 3 Poznawanie komputera... 4 Klawiatura i mysz... 4 Napędy komputera...

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚ CI. www.packardbell.com. Szybki start i rozwiązywanie problemów

SPIS TREŚ CI. www.packardbell.com. Szybki start i rozwiązywanie problemów SPIS TREŚ CI Ważne informacje 2 Podstawowe informacje na temat komputera 3 Bezpieczeństwo i wygoda... 3 Środki ostrożności... 3 Zalecenia zdrowotne... 3 Poznawanie komputera... 4 Klawiatura i tabliczka

Bardziej szczegółowo

1999,- Z prezentów się nie wyrasta ZAMÓW PRZEZ INTERNET- ODBIERZ OSOBIŚCIE.

1999,- Z prezentów się nie wyrasta ZAMÓW PRZEZ INTERNET- ODBIERZ OSOBIŚCIE. KOMPUTERY MULTIMEDIA TELEFONY INTERNET ZIMA 2012 Z prezentów się nie wyrasta NOTEBOOK ACER E1-571G Procesor: Intel Core i3-2328m System: Windows 8 Matryca: 15.6 HD Acer CineCrystal LED LCD Karta graficzna:

Bardziej szczegółowo

kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym Wydanie Jubileuszowe lat w P olsce

kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym Wydanie Jubileuszowe lat w P olsce 15 lat w P olsce Wydanie Jubileuszowe kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym W środku między innymi: 15 lat Man and Machine w Polsce Quiz dla czytelników Pakiety narzędzi dla kreatywnego inżyniera

Bardziej szczegółowo

Informacja prasowa. HP wprowadza na rynek największą w swojej historii serię notebooków stanowiących połączenie dobrego stylu i mobilności

Informacja prasowa. HP wprowadza na rynek największą w swojej historii serię notebooków stanowiących połączenie dobrego stylu i mobilności Informacja prasowa HP wprowadza na rynek największą w swojej historii serię notebooków stanowiących połączenie dobrego stylu i mobilności Berlin, 10 czerwca 2008 r. HP wprowadza na rynek najwiekszą i najbardziej

Bardziej szczegółowo

Lenovo zaleca system Windows 8 Pro. portfolio rozwiązań. biznesowych. Lenovo największy dostawca komputerów na świecie

Lenovo zaleca system Windows 8 Pro. portfolio rozwiązań. biznesowych. Lenovo największy dostawca komputerów na świecie portfolio rozwiązań biznesowych. Lenovo największy dostawca komputerów na świecie PRZEJDŹ NA WINDOWS 8 Z LENOVO Microsoft zakończy wsparcie dla systemu Windows XP po 8 kwietnia 2014 r., a pełne wsparcie

Bardziej szczegółowo

Świat multimedialnych tabletów MODECOM W NUMERZE: TRANSPORT I OCHRONA TABLETÓW URZĄDZENIA SIECIOWE PODSTAWKI DO TABLETÓW. str. 8. str. 10. str.

Świat multimedialnych tabletów MODECOM W NUMERZE: TRANSPORT I OCHRONA TABLETÓW URZĄDZENIA SIECIOWE PODSTAWKI DO TABLETÓW. str. 8. str. 10. str. Tablety multimedialne S.A. W NUMERZE: Świat multimedialnych tabletów TRANSPORT I OCHRONA TABLETÓW str. 8 URZĄDZENIA SIECIOWE PODSTAWKI DO TABLETÓW str. 9 str. 10 Co znajdziesz wewnątrz tabletów? Co znajdziesz

Bardziej szczegółowo

Dozór wizyjny. Przegląd oferty. Answers for infrastructure.

Dozór wizyjny. Przegląd oferty. Answers for infrastructure. Dozór wizyjny Przegląd oferty Answers for infrastructure. Szeroki zakres rozwiązań spełniających wszystkie potrzeby Dozór wizyjny zapewnia całodobową kontrolę wizualną w obrębie danego obiektu, a zapis

Bardziej szczegółowo

MOBILNA PRACOWNIA NTT

MOBILNA PRACOWNIA NTT Mobilne pracownie NTT są zaprojektowane w technologii bezprzewodowej, zwiększającej potencjał do wykorzystania komputerów nie tylko w salach lekcyjnych ale również poza nimi, do pracy indywidualnej i w

Bardziej szczegółowo

PRZEWODNIK PO PLANOWANIU Nowoczesne technologie współpracy

PRZEWODNIK PO PLANOWANIU Nowoczesne technologie współpracy PRZEWODNIK PO PLANOWANIU Nowoczesne technologie współpracy Tworzenie procesów współpracy nowej generacji w zmieniającym się środowisku roboczym DLACZEGO WARTO PRZECZYTAĆ TEN DOKUMENT Niniejszy przewodnik

Bardziej szczegółowo

Twoja Wizja, Nasza Przyszłość. Profesjonalny system dyktowania. Dyktowanie stacjonarne

Twoja Wizja, Nasza Przyszłość. Profesjonalny system dyktowania. Dyktowanie stacjonarne Szybkość mowy Spis treści Twoja Wizja, Nasza Przyszłość 03 Profesjonalny system dyktowania 04 05 System ODM 06 07 Dyktowanie stacjonarne 08 11 Mobilne dyktowanie 12 15 Transkrybowanie 16 17 Dane techniczne

Bardziej szczegółowo

Raport Specjalny. październik 2011. Notebooki. miesięcznik. cyfrowe trendy. inotebook.pl magazine

Raport Specjalny. październik 2011. Notebooki. miesięcznik. cyfrowe trendy. inotebook.pl magazine Raport Specjalny październik 2011 Notebooki Partnerzy: Patronat medialny: miesięcznik cyfrowe trendy inotebook.pl magazine Spis treści 3 Wstęp 4 Partnerzy 5 Patronat medialny 6 Metodologia 7 Czego szukamy

Bardziej szczegółowo

999 zł ZAMÓW PRZEZ INTERNETODBIERZ OSOBIŚCIE. facebook.com/alsenpl. Pełna oferta na WWW.ALSEN.PL KOMPUTERY MULTIMEDIA TELEFONY INTERNET LATO 2014

999 zł ZAMÓW PRZEZ INTERNETODBIERZ OSOBIŚCIE. facebook.com/alsenpl. Pełna oferta na WWW.ALSEN.PL KOMPUTERY MULTIMEDIA TELEFONY INTERNET LATO 2014 KOMPUTERY MULTIMEDIA TELEFONY INTERNET LATO 2014 Panoramiczny ekran WXGA - żywe kolory i doskonały obraz Dźwięk Samsung Sound Alive i Dolby Surround - głębokie, niskie tony i bogatsza gama dźwięków Wi-Fi

Bardziej szczegółowo

Wybrane komputery, laptopy poleasingowe i nowe akcesoria ; Polecamy mało używane laptopy i komputery za grosze..

Wybrane komputery, laptopy poleasingowe i nowe akcesoria ; Polecamy mało używane laptopy i komputery za grosze.. Wybrane komputery, laptopy poleasingowe i nowe akcesoria ; Polecamy mało używane laptopy i komputery za grosze.. IBM T41 Pentium M 1,4 / 512 / 30 / DVD / 14,1'' / WinXP Firma IBM to symbol niezawodności

Bardziej szczegółowo

SPRZĘT KOMPUTEROWY W SZKOLE

SPRZĘT KOMPUTEROWY W SZKOLE MODUŁ II SPRZĘT KOMPUTEROWY W SZKOLE Jacek Ścibor, opracowanie i uzupełnienie Filip Makowiecki 1 Cele modułu II Moduł ten otwiera serię materiałów przygotowanych specjalnie dla koordynatorów szkolnych.

Bardziej szczegółowo

1899,- 15.6 3 TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI JUŻ DZIŚ. ZAMÓW PRZEZ INTERNET, ODBIERZ OSOBIŚCIE. Pełna oferta na WWW.ALSEN.PL

1899,- 15.6 3 TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI JUŻ DZIŚ. ZAMÓW PRZEZ INTERNET, ODBIERZ OSOBIŚCIE. Pełna oferta na WWW.ALSEN.PL KOMPUTERY MULTIMEDIA TELEFONY INTERNET TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI JUŻ DZIŚ 1899,- EKRAN PAMIĘĆ DYSK TWARDY 15.6 3 320 Notebook Compaq Presario CQ61-400ew Procesor: Intel Pentium T4400 2,2 GHz Przekątna ekranu:

Bardziej szczegółowo

ZAMÓW PRZEZ INTERNET- ODBIERZ OSOBIŚCIE. facebook.com/alsenpl

ZAMÓW PRZEZ INTERNET- ODBIERZ OSOBIŚCIE. facebook.com/alsenpl KOMPUTERY MULTIMEDIA TELEFONY INTERNET POWRÓT DO SZKOŁY 2012 Przekątna ekranu 7 System operacyjny Android Procesor Infotmic X210, 1Ghz, AR11 Komunikacja Wi-Fi (802.11a/b/g/n) USB 2.0 Rozdzielczość 800

Bardziej szczegółowo

CLOUD. szkolenia. online COMPUTING? Oszczędzaj dzięki inteligentnym rozwiązaniom. edycja#1. Telefonia IP. nowoczesna SALA KONFERENCYJNA

CLOUD. szkolenia. online COMPUTING? Oszczędzaj dzięki inteligentnym rozwiązaniom. edycja#1. Telefonia IP. nowoczesna SALA KONFERENCYJNA PRAKTYCZNY PRZEWODNIK edycja#1 Inteligentne rozwiązania dla biznesu i administracji Oszczędzaj dzięki inteligentnym rozwiązaniom Wspieramy naszych klientów w efektywnym wykorzystaniu nowych technologii

Bardziej szczegółowo

Nvidia Shield Tablet. Olympus SP-100EE. Cena: od 1199 zł Informacje: www.nvidia.pl

Nvidia Shield Tablet. Olympus SP-100EE. Cena: od 1199 zł Informacje: www.nvidia.pl Tech-gwiazdka Jak co roku prezentujemy zestaw wyselekcjonowanych propozycji na gwiazdkowe podarunki pod choinkę. Jeżeli chcesz sprezentować komuś ciekawy elektroniczny gadżet, na kolejnych stronach znajdziesz

Bardziej szczegółowo