ZŁOTA majówka magiczne DAHAB - słoneczny EGIPT wiosna 2015

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "ZŁOTA majówka magiczne DAHAB - słoneczny EGIPT wiosna 2015"

Transkrypt

1 ZŁOTA majówka magiczne DAHAB - słoneczny EGIPT wiosna 2015 DAHAB w języku Beduinów znaczy złoto. Każdy, kto choć raz odwiedzi to miejsce będzie wiedział dlaczego Dahab to niezwykłe i piękne miasteczko nad brzegiem Morza Czerwonego. Pozostałość beduińskiej wioski. Jedno z ostatnich miejsc nie skażonych całkowicie kultem turystów. Mekka nurków i windsurferów. Na obrzeżach miasteczka mieści się kameralna baza nurkowa Aqua Divers, a w niej my. Nurkowanie i odpoczynek, słoneczne plaże, sport, orientalna muzyka oprawiona wyśmienitą kuchnią bliskiego wschodu. A przede wszystkim ciepła i przejrzysta woda, fascynujące życie podwodne, labirynty ogrodów koralowych, tajemnicze groty z bajkowym Canyonem na czele, oraz kultowa Blue Hole. ZAPRASZAMY NA: - kursy nurkowania rekreacyjnego - snoorkeling - szkolenia specjalistycznie (kurs nitroksowy, deep-diver, nurkowanie nocne i inne ) - warsztaty doskonalące technikę nurkowania (np.: nauka doskonałej pływalności, style pływania ) - kursy nurkowania technicznego - turystykę nurkową na każdym poziomie Zapraszamy również nienurkujące osoby towarzyszące. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wypoczynek w kameralnej atmosferze i niepowtarzalnym klimacie maleńkiego Dahab. Rozrywka dla aktywnych i urok knajpek położonych tuż nad brzegiem morza dla poszukujących wytchnienia. Przejażdżki konne, wycieczki na wielbłądach, wyprawy na quadach czy motocyklach na pustynię, windsurfing i kitesurfing te wszystkie atrakcje czekają na nurków i na tych, którzy nie mają ochoty zaglądać pod powierzchnię morza... Radość, słońce, ciepły pustynny wiatr, fascynująca woda jednym słowem DAHAB! TERMIN: r. Uwaga!!! Dla grupy chętnych ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ POBYTU 2 TYGODNIOWEGO. DLA GRUPY MIN. 10 OSOBOWEJ ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA WYJAZDU W DOWOLNIE WYBRANYM TERMINIE NURKOWANIE AQUA DIVERS kameralne centrum nurkowe znajduje się przy plaży Mashraba na terenie hotelu Dyarna. Wyróżnia się wysoką jakością proponowanych usług, przyjaznym i doświadczonym teamem. PROGRAM NURKOWY Możesz dowolnie zaplanować swój grafik nurkowań korzystając z propozycji naszych kursów, warsztatów czy po prostu ciesząc się z niezwykłego czasu, który spędzisz pod wodą Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z naszej opieki, rady i pomocy, bo dla nas najważniejszy jest Twój komfort a przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo.

2 MIEJSCA NURKOWE - DAHAB gwiazdkami jest oznaczona klasyfikacja - atrakcyjność miejsca RAS MAMLACH ***** Rzadko odwiedzane miejsce z przepięknymi podmorskimi sceneriami, kaniony, miękkie korale i duże ryby. W piaszczystej lagunie kryją się olbrzymie płaszczki. W pobliżu znajduje się głęboka i niebezpieczna podmorska jaskinia. A na wybrzeżu kilka głębokich szczelin po trzęsieniu ziemi. RAS ABU GALLUM ***** Do celu podróżuje się na wielbłądach. Znajduje się tu wioska beduińska. Miejsce nurkowe z dotychczas niezniszczonymi koralami, możliwość expoloracji. THE BELLS ***** Przepiękna ściana z mnóstwem nawisów i jaskiń pełnych barwnych, miękkich korali. Wejście to wąska szczelina w rafie z możliwością opuszczenia się urokliwym kominem. Zazwyczaj stąd dopływa się do Blue Hole z zewnętrznej strony. BLUE HOLE ***** Słynna stumetrowa okrągła przepaść w platformie koralowej, niespełna parę metrów od brzegu. Przepaść jest połączona z morzem olbrzymią bramą na głębokości poniżej 53 m. REX REEF *** Skośne dno pokryte koralami. Służy jako punkt wyjściowy do dryfowania w kierunku Canyonu. CANYON ***** Tajemniczy kanion zaczynający na 15 m małym sklepieniem pełnym szklanych rybek, dochodzi do 52 m. Dziesięciometrowe ściany kanionu zbiegają się u góry, zamykając go niemal na całej długości, pozostawiają nurkom tylko kilka okien do wypłynięcia. ABU TALHA **** Ciekawe miejsce z olbrzymimi stożkami korali oraz dużymi stołowymi koralami. Mało uczęszczane miejsce z mnóstwem ryb. ABU HELAL **** LITTLE CANYON Większa piaszczysta laguna okolona wysepkami koralowych pinakli, z przepięknymi ogrodami, mureny, płaszczki i żółwie. Dalej zaczyna się na 30 m wąski Little Canyon (ok. 1 km dł.). EEL GARDEN **** Piaszczyste zbocze pokryte setkami węgorzyków wystających z piasku. Dookoła naprawdę piękna, żywa rafa. Możliwość spotkania barrakudy. LIGHTHOUSE *** Dobre miejsce do rozpoczęcia nurkowań, łatwo dostępne z plaży. Można spotkać ciekawe ryby lub żółwia. MASHRABA REEF *** Rafa zaczynająca się tuż za piaszczystą ławicą, przed kilkoma laty część korali zniszczona przez rozgwiazdy korony ciernistej. Atrakcyjny do przepłynięcia tunel. ISLANDS ***** Dwie podmorskie wysepki a wokół nich istny koralowy ogród, z przejściami przypominającymi labirynt. Niezwykle atrakcyjne miejsce. FORTH ISLAND **** Następna podmorska wyspa bardziej oddalona od wybrzeża. Podobnych wysepek wyrastających z dna na 30 m i dochodzących niemalże powierzchni jest tu więcej. NAPOLEON REEF **** Lekko skośne dno przechodzące w ściankę na 20 metrach. Dużo ciekawych korali i wielka szansa spotkania Napoleona, płaszczki (i ryby elektryczne) - niestety niektóre partie zniszczone przez rozgwiazdy. SOUTHERN OASIS *** Mniejsza ścianka z wysepkami korali. Na wybrzeżu romantyczny palmowy zagajnik.

3 THREE POOLS **** Rozległa koralowa platforma na 10 metrach, przechodzi dalej w ścianę pełną wachlarzy gorgonii. THE CAVES*** Dwie duże kawerny pod wybrzeżem, dookoła trochę korali. Czasami większe ryby. UM SID *** Olbrzymie bloki skał z koralami wyrastające z piaszczystego dna. SHAHERA **** Zatoka na końcu drogi wzdłuż wybrzeża, dzisiaj droga jest w jednym miejscu spłukana, i nie można tam dotrzeć samochodem. Wejście naprzeciw starej cysterny wyrzuconej na brzeg. Piękna ścianka przechodząca w piaszczyste dno, a dalej następna koralowa ławica na głębokości metrów. Dużo korali typu "sałatka". LITTLE BLUE HOLE ***** Nowe miejsce nurkowe, dotychczas rzadko odwiedzane. Mała Blue Hole w rafie z ścianami spadającymi do 15 metrów, piaszczyste dno. Z tej laguny wypływa się przez skalistą bramę na otwarte morze. Przepiękne koralowe formacje, dużo ryb. Dotrzeć tam można na wielbłądach. FAN FOREST ***** Bardzo atrakcyjne miejsce z głębokim kanionem od 20 m do 50 m, gdzie można spotkać większe ryby (barakudy, rekiny). Za nim na skośnym dnie rozpościera się cały las olbrzymich gorgonii i setki wachlarzyli. GABR EL BINT ***** Jedno z najpiękniejszych miejsc wokół Dahab. Ciekawa ściana wybiegająca do morza, oddzielona koralowym ogrodem od piaszczystej laguny. Każdy centymetr porośnięty koralami. Dużo ryb, większe strzępiele, żółwie. "SHAT DABOUR" ***** Bardzo rzadko odwiedzane, lecz atrakcyjne miejsce. Podmorska koralowy wysepka jest oddzielona od wybrzeża piaszczystym kanałem pełnym ryb. Z drugiej strony bogato zdobione zbocze spada stromo do otchłani. Podobno jest tam ciekawy kanion. END OF THE ROAD ****

4 KURSY NURKOWANIA NAUI kursy REC Intro Scuba Diver Advanced Scuba Diver Rescue Diver Divemaster Nitrox Diver Deep Diver Wreck Diver Dry Suit Diver Night Diver CENA w pln 150 pln 1450 pln 850 pln 1050 pln 2500 pln 500 pln 600 pln 600 pln 300 pln 300 pln PIERWSZA POMOC - kursy EFR (Primary and Secondary Care oraz Care for Children) EFR Primary Care (CPR/ BLS/ RKO) pakiet EFR Primary&Secondary Care, Care for Children DAN kurs pierwszej pomocy tlenowej pakiet EFR + DAN 250 pln 550 pln 350 pln 500 pln Uwaga!!! ATRAKCYJNE ZNIŻKI przy wyborze dwóch kursów przez jedną osobę oraz przy KURSACH RODZINNYCH Istnieje MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU NURKOWEGO (wg cennika na stronie WYMAGANIA kandydatów na poszczególne KURSY przesyłamy na zapytanie. WARUNKIEM odbycia się szkoleń z pierwszej pomocy jest zebranie się kilkuosobowej grupy CENNIK nurkowań: * PAKIET PODSTAWOWY 10 nurkowań = 190 euro/ Nitrox GRATIS!!! * SNORKELING w cenie dojazd na miejsce - pakiet 5 dni = 50 euro * nurkowania TECHNINCZE na zapytanie dla osób nie posiadającym uprawnień nitroksowych KURS Nx w PROMOCYJNEJ cenie 300 pln. ZAKWATEROWANIE Mieszkać będziemy w spokojnej okolicy (zaledwie 5 min. spacerem od centrum) w uroczym hoteliku Dyarna *** tuż nad brzegiem morza. Dyarna posiada prywatną plażę z leżakami i parasolami oraz basen, bar i centrum SPA. Baza nurkowa znajduje się na terenie hotelu. W hotelu dostępne są: serwis hotelowy 24h, sejf w recepcji, restauracja, kawiarnia, bilard oraz internet (Wi-Fi ). W pokojach (1, 2, 3-os.) znajduje się klimatyzacja, TV SAT, telefon, płatny mini bar, prysznic, toaleta, balkon lub taras Śniadania (szwedzki stół) jemy w hotelu. Obiady/ kolacje będziemy, jak zazwyczaj w Dahab, jeść w klimatycznych, zaprzyjaźnionych restauracyjkach (według smaku i upodobania). Przeciętnie posiłek w restauracji kosztuje od 4 do 6 euro.

5 WYCIECZKI (pełna oferta wycieczek na miejscu dla zainteresowanych ) A poza nurkowaniem proponujemy wycieczki po Synaju i dalej... Klasztor św. Katarzyny, góra Mojżesza (2285 m) W samym sercu Synaju, u podnóży góry Mojżesza, został zbudowany w VII wieku klasztor... Z Dahab to tylko półtorej godziny. Do klasztoru jedzie się po asfaltowej szosie wijącej się pomiędzy barwnymi skalistymi górami. Codziennie przyjeżdża tu mnóstwo ludzi różnego wyznania, aby wspiąć się na wierzchołek świętej góry i pomodlić, lub tylko podziwiać wschód słońca i piękno natury. Szeroka ścieżka zaczyna zaraz za klasztorem a pod szczytem zmienia się w kamienne schody, które prowadzą aż na wierzchołek. Droga trwa około 3 godzin lub niespełna 2 godziny o ile odbędzie się ona na grzbiecie wielbłąda. W drodze można spocząć i wypić herbatę czy gorącą czekoladę w małych beduińskich knajpkach. Dziesiątki ludzi czeka na pierwszy rozbłysk słońca nad horyzontem gór, rozbrzmiewają modlitwy i pieśni w różnych językach, odbywają się msze, nawet po polsku. Słońce wspina się coraz wyżej, formacje skalne zmieniają swe kształty i odcienie czerwieni, robi się coraz cieplej Droga powrotna prowadzi kamiennymi schodami, które prze całe swoje życie budował pewien mnich (3 700 schodów). W niewielkim siodle pod szczytem rosną trzy olbrzymie cyprysy (podobno już 3000 lat). Tam, w małej chatce, mieszkał Mojżesz Nuweiba - pływanie z delfinem Nuweiba, małe miasteczko portowe, leży 70 km na północ od Dahab. Stąd wypływają promy do jordańskiej Akaby. Na północ od miasteczka ciągnie się słynna Tarabeen Beach ze swymi kampingami i restauracyjkami, które ostatnio niestety zieją pustką. Na południe, nad brzegiem płytkiej zatoki, leży mała wioska beduińska. Właśnie tu przed kilkoma laty pewien głuchoniemy chłopak zaprzyjaźnił się z delfinem. Pływał z nim, znosił mu smakołyki w postaci ośmiornic, nauczył go kilku figli i akrobacji. Zaczęli przyjeżdżać turyści, by podziwiać delfina i choćby tylko popływać koło niego (nie pozwalał się dotykać przez obcych). W ten sposób rozwinął się biznes z którego przez kilka lat żyła cała wioska. Delfinica urodziła jedno młode, które niestety zmarło. Teraz, po urodzeniu drugiego, samica podobno wyniosła się i już rzadko zagląda do zatoki. Ale Beduini ciągle starają się skasować przyjeżdżających po 10,-EGP za zobaczenie delfina. No cóż, dzisiaj nie przypłynął :-( Kolorowy Canyon pustynne safari jeepami Całodzienna wycieczka dżipem Toyota Landcruiser 4x4 do pustynnych gór Synaju. Przejście białym i kolorowym kanionem oraz odpoczynek przy beduińskiej herbatce w malowniczej oazie Ein Chodra. Jordania - Petra, Wadi Rum i Akaba Kilkudniowa wycieczka: przejazd promem do Akaby. Nocleg w hotelu, rano przejazd minibusem do doliny Petry (120 km), zwiedzanie skalnych klasztorów i pałaców z przed naszej ery. W drodze powrotnej można odwiedzić Wadi Rum, niesamowite skalne scenerie w piaszczystej pustyni. Powrót do Egiptu tego samego wieczoru - przejazd przez izraelski Eilat, lub następnego dnia promem do Nuweiby. Pobyt można połączyć z nurkowaniem na mało znanych rafach koło Akaby. Desert Camel Safari Jednodniowe lub kilkudniowe wycieczki do pustyni. Na grzbietach wielbłądów można przejeżdżać od oazy do oazy, poznać bliżej życie Beduinów i poddać się pysznemu majestatowi pustyni, ciszy, przestrzeni... Kair - piramidy i muzeum Zazwyczaj w piątki koło północy wyrusza do Kairu autobus na całodzienną wycieczką z polskim przewodnikiem. W programie znajduje się zwiedzanie piramid, Sfinks w Gizie, muzeum oraz słynny bazar Chan-Chalili. Wieczorem wyjazd z Kairu, powrót do Dahab po północy.

6 FORMALNOŚCI POTWIERDZENIEM udziału w wyprawie nurkowej jest wysłanie zgłoszenia oraz wpłata zaliczki do dnia 10 marca w kwocie 1500 pln na poniższe konto: Xdivers s.c z dopiskiem: DAHAB majówka 2015 CENA 2199 pln obejmuje: lll - przelot na trasie Warszawa Sharm El Sheikh Warszawa - transfer z lotniska do hotelu - zakwaterowanie w hotelu Dyarna - śniadania w hotelu - opiekę logistyczno-nurkową Dodatkowo należy wykupić PAKIET NURKOWY (10 nurkowań) w cenie 190 euro oraz opcjonalnie: - posiadać ważne ubezpieczenie DAN - wykupić u nas ubezpieczenie turystyczno nurkowe Hestia w cenie 70 pln (za 8 dni) Możliwe jest wykupienie pobytu dwutygodniowego dopłata (w pokoju dwuosobowym) wynosi 700 pln. Zakwaterowanie dwójki dzieci do 12l. w pokoju rodziców ZNIŻKA!!! Dopłata do pokoju pojedynczego wynosi 300 pln. Warunkiem odbycia się wyprawy jest minimalna liczba nurkujących uczestników (9 osób), cena może ulec zmianie w przypadku zmiany opłat niezależnych od nas oraz podwyżki kursu walut. Uwaga! Wpłacona zaliczka jest bezzwrotna. KONTAKT W razie pytań proszę śmiało kontaktować się z nami, telefonicznie lub mailowo Wszelkie wątpliwości chętnie wyjaśnimy! DO ZOBACZENIA w DAHAB Margita Ślizowska Syrenka

Wakacyjna wyprawa do SHARM

Wakacyjna wyprawa do SHARM Wakacyjna wyprawa do SHARM Wakacje inne niż zwykle! Zapraszamy na kolejny aktywny wyjazd letni. Najbardziej znany wrak Egiptu Thistlegorm podczas dwudniowego wypłynięcia; rzadko odwiedzane odległe rafy

Bardziej szczegółowo

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985)

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) Oferta 1 Turcja Alanya Millennium Park 25.04.2015 02.05.2015 1099.00 PLN 2198.00 * Cena całkowita: Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) z: do Antalya dnia: 25.04.2015 godz.

Bardziej szczegółowo

EGIPT - SAFAGA. Termin: 16.05.2014-23.05.2014 CENA WYJAZDU: 1700 zł hotel z przelotem* 180 eur pakiet nurkowy

EGIPT - SAFAGA. Termin: 16.05.2014-23.05.2014 CENA WYJAZDU: 1700 zł hotel z przelotem* 180 eur pakiet nurkowy EGIPT - SAFAGA Termin: 16.05.2014-23.05.2014 Aquarius zaprasza na wyjazd do spokojnej Safagi w Egipcie. Rafy koralowe kuszą tam pięknymi kolorami i mnóstwem ryb. W Safadze można natknąć się na delfiny-

Bardziej szczegółowo

Maroko Agadir. Blue Sea Le Tivoli. PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) 06.02.2015.

Maroko Agadir. Blue Sea Le Tivoli. PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) 06.02.2015. Oferta 1 Maroko Agadir Blue Sea Le Tivoli Warszawa 30.01.2015 06.02.2015 1359.00 PLN 2718.00 * Cena całkowita: Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) z: Warszawa do Agadir

Bardziej szczegółowo

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985)

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Oferta 1 Zakynthos Zante Village 01.05.2015 08.05.2015 1333.00 PLN 2667.71 * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) z: do Zakinthos dnia: 01.05.2015 godz. 02:45-06:10

Bardziej szczegółowo

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Spełniamy marzenia! LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Już dziś zaplanuj z nami swoje wakacje LATO 2014 Dziecko już od 690 PLN* Polska ANIMACJA

Bardziej szczegółowo

MARSA ALAM EGIPT. od 737 PLN. Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.pl

MARSA ALAM EGIPT. od 737 PLN. Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.pl Egipt MARSA ALAM MARSA ALAM MORZE ŚRÓDZIEMNE Aleksandria Kair Synaj EGIPT El Gouna Hurghada Dahab Sharm El Sheik MORZE CZERWONE Makadi Bay Luksor Marsa Alam Stała cena dla dzieci od 737 PLN Marsa Alam

Bardziej szczegółowo

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael www.sunfun.pl Lato 2012 lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael Szanowni Państwo, przed nami kolejne wakacje. Zazwyczaj na krótko przed rozpoczęciem urlopu dociera do

Bardziej szczegółowo

HURGHADA MARSA ALAM SHARM EL SHEIKH REJS PO NILU LUKSOR KAIR. www.bestreisengroup.pl. www.egypt.travel

HURGHADA MARSA ALAM SHARM EL SHEIKH REJS PO NILU LUKSOR KAIR. www.bestreisengroup.pl. www.egypt.travel HURGHADA MARSA ALAM SHARM EL SHEIKH REJS PO NILU LUKSOR KAIR www.egypt.travel Best Time w Egipcie z Best Reisen Group MISJA: EGIPT Od wielu już lat spełniamy marzenia tysięcy Polaków o wakacjach w Egipcie.

Bardziej szczegółowo

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael www.sunfun.pl Lato 2012 lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael Szanowni Państwo, przed nami kolejne wakacje. Zazwyczaj na krótko przed rozpoczęciem urlopu dociera do

Bardziej szczegółowo

Z nami każdy dzień jest inny

Z nami każdy dzień jest inny Z nami każdy dzień jest inny wrzesień 2012 - lipiec 2013 Rejsy wycieczkowe, rejsy rzeczne i wyprawy z polskim pilotem Odwiedź największe targi turystyczne w Polsce 24-27.10.2012 Poznań www.tour-salon.pl

Bardziej szczegółowo

Wyprawa nurkowa na Maltę i Gozo(20-06-2015-27-06-2015)

Wyprawa nurkowa na Maltę i Gozo(20-06-2015-27-06-2015) Wyprawa nurkowa na Maltę i Gozo(20-06-2015-27-06-2015) Cena: 570 Euro Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z poprzedniego wyjazdu na Maltę - zdjęcia. Archipelag Maltański składa się z trzech słonecznych

Bardziej szczegółowo

Nr 5 MAJ 2010. W numerze m. in.: Dla słomianego zapału stanowcze NIE MADE IN CHINA

Nr 5 MAJ 2010. W numerze m. in.: Dla słomianego zapału stanowcze NIE MADE IN CHINA Nr 5 MAJ 2010 MAGAZYN NURKOWY Nuras.info Safari nurkowe po Morzu Czerwonym W numerze m. in.: Nurkowanie z jajem Uczyć się, nie uczyć?... Poznaj wyspę Maltę Dla słomianego zapału stanowcze NIE Nurkowanie

Bardziej szczegółowo

MAJÓWKA NURKOWA DALEKIM POŁUDNIE EGIPTU

MAJÓWKA NURKOWA DALEKIM POŁUDNIE EGIPTU MAJÓWKA NURKOWA DALEKIM POŁUDNIE EGIPTU EGIPT, SHAMS ALAM (60 KM NA POŁUDNIE OD MARSA ALAM) CENA: 3.887,00zł TERMIN: 25.04-02.05.2014 PRZELOT: Katowice/Warszawa Hurghada Katowice/Warszawa Shams Alam Resort

Bardziej szczegółowo

rejsclub.pl REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 ... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej

rejsclub.pl REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 ... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej rejsclub.pl REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej SPIS TREŚCI AMERYKA POŁUDNIOWA I KARAIBY To rejs podczas którego

Bardziej szczegółowo

TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA

TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA 2009 TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA www.sopol.pl Po 16 latach doświadczeń na rynku turystycznym pragniemy zaproponować naszym klientom nowy katalog z propozycjami letniego

Bardziej szczegółowo

Oferta 1 Kierunek Hotel Termin Kategoria Cena za os. Suma Hiszpania Teneryfa. Barcelo Santiago 07.12.2012 14.12.2012

Oferta 1 Kierunek Hotel Termin Kategoria Cena za os. Suma Hiszpania Teneryfa. Barcelo Santiago 07.12.2012 14.12.2012 Oferta 1 Teneryfa Barcelo Santiago 07.12.2012 14.12.2012 2799 PLN 5598 PLN* * Brak dokładnych informacji o cenie całkowitej Podróż tam: Wylot z: Warszawa do Teneryfa dnia: 07.12.2012 godz. 11:00-15:50

Bardziej szczegółowo

Lato 2013. 15 lat Orlando Travel! Wczasy Pielgrzymki Obozy młodzieżowe. www.orlando.com.pl

Lato 2013. 15 lat Orlando Travel! Wczasy Pielgrzymki Obozy młodzieżowe. www.orlando.com.pl Lato 2013 15 lat Orlando Travel! Wczasy Pielgrzymki Obozy młodzieżowe www.orlando.com.pl Orlando Travel to renomowane i stabilne Biuro Podróży Z NAMI GWARANCJA BEZPIECZNYCH WAKACJI! W tym roku obchodzimy

Bardziej szczegółowo

2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah. * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985)

2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah. * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Oferta 1 Emiraty Citymax 12.03.2015 2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah 19.03.2015 Sharjah * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) z: do Dubaj dnia: 12.03.2015

Bardziej szczegółowo

WCZASY. www.altamira.turystyka.net. Odwiedź nas na Facebooku www.facebook.com/biuropodrozy.altamira

WCZASY. www.altamira.turystyka.net. Odwiedź nas na Facebooku www.facebook.com/biuropodrozy.altamira WCZASY Odwiedź nas na Facebooku www.facebook.com/biuropodrozy.altamira 1 SZANOWNI PAŃSTWO, z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejny katalog letni naszej firmy i całą ofertę na sezon 2015 obejmującą

Bardziej szczegółowo

ZANZIBAR KENIA. Aktualne ceny, zniżki i oferty specjalne na www.neckermann.pl I S K I N D Y J E A N O C

ZANZIBAR KENIA. Aktualne ceny, zniżki i oferty specjalne na www.neckermann.pl I S K I N D Y J E A N O C 4 Kenia / ZANZIBAR SOMALIA kenia i ZANZIBAR Nungwi OCEAN INDYJSKI KENIA Tumbatu Wiktoria Masai Mara NAIROBI Tsavo Wschodnie Serengeti Amboseli Tsavo Zachodnie Kilimanjaro Malindi Mombasa TANZANIA DAR ES

Bardziej szczegółowo

Lato. Kwiecień Październik. Wakacje. Samolotem.

Lato. Kwiecień Październik. Wakacje. Samolotem. Lato 2015 Kwiecień Październik Wakacje. Samolotem. Kreta Zakynthos Rodos Korfu Kos Majorka Costa del Sol www.7islands.pl 3 Drodzy Klienci, Oddajemy w Państwa ręce katalog z propozycjami letnich wyjazdów

Bardziej szczegółowo

ISSN 1429-3145. Mauritius. Zanzib. Seszele. Seszele

ISSN 1429-3145. Mauritius. Zanzib. Seszele. Seszele 2010-10-18 23:18 Page 1 ISSN 1429-3145 Seszele_i_inne.qxd ion n u e R Mauritius askar g a d a M Seszele Zanzib ar Seszele Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 ZAPRASZAMY NAD OCEAN INDYJSKI SPIS

Bardziej szczegółowo

LATO 2012. Wygoda spełnionych marzeń

LATO 2012. Wygoda spełnionych marzeń LATO 2012 Wygoda spełnionych marzeń w grupie siła Comfort Club Sp. z o.o. ul. Grodzka 60 31-044 Kraków Adres korespondencyjny: ul. Puławska 257/107, 02-769 Warszawa, tel.: +48 22 379 79 29, tel.: +48 22

Bardziej szczegółowo

164 Hiszpania/portugalia

164 Hiszpania/portugalia 164 Hiszpania/portugalia COSTA DE HUELVA/ALGARVE Luz Lagos PORTUGALIA Praia de Alvor Praia de Rocha Armacãcao de Pera Albufeira Praia de Falesia Faro HISZPANIA Isla Canela OCEAN ATLANTYCKI Stała cena dla

Bardziej szczegółowo

LATO 2014 KOLONIE I OBOZY

LATO 2014 KOLONIE I OBOZY LATO 2014 KOLONIE I OBOZY REZERWUJ: infolinia 801 081 661 www.kolonieiobozy.pl www.szarpie.pl...urzeczywistniać marzenia; dzielić się pasją do podróży, przygody i kolekcjonowania wspomnień; odkrywać odległe

Bardziej szczegółowo

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl Szanowni Państwo! Jesteśmy z Wami już sześć lat. W tym czasie ponad 15000 osób pojechało z nami na wymarzone wakacje. Ich zadowolenie motywuje nas do działania i podnoszenia jakości usług. Dlatego też

Bardziej szczegółowo

Centrum Turystki OSKAR SZCZEGÓLNY NACISK KŁADZIEMY NA : BEZPIECZEŃSTWO JAKOŚĆ 10 GŁÓWNYCH KIERUNKÓW. Gwarancja udanego urlopu

Centrum Turystki OSKAR SZCZEGÓLNY NACISK KŁADZIEMY NA : BEZPIECZEŃSTWO JAKOŚĆ 10 GŁÓWNYCH KIERUNKÓW. Gwarancja udanego urlopu 3 4 3 4 Kim jestesmy Centrum Turystki OSKAR jest Firmą działającą na rynku turystycznym od ponad 10 lat. Jako doświadczone Biuro potrafimy sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Centrum

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI CHORWACJA/HOTELE/WCZASY AUTOKAROWE BOŚNIA I HERCEGOVINA HOTEL/WCZASY AUTOKAROWE CHORWACJA HOTELE/DOJAZD WŁASNY

SPIS TREŚCI CHORWACJA/HOTELE/WCZASY AUTOKAROWE BOŚNIA I HERCEGOVINA HOTEL/WCZASY AUTOKAROWE CHORWACJA HOTELE/DOJAZD WŁASNY Lato 2015 B.P. M T SPIS TREŚCI Rozkład jazdy autokarów i antenek 3 CHORWACJA/HOTELE/WCZASY AUTOKAROWE Istria- Banjole hotel Centinera 4 5 Kvarner Dramalj hotel Riviera Tanie Wczasy Rodzinne 6 7 Kvarner

Bardziej szczegółowo

Oferta Promocyjna. Oferta 1 Organizator Kierunek Hotel Wylot Termin Kategoria Cena za os. Suma Gambia Bandżul

Oferta Promocyjna. Oferta 1 Organizator Kierunek Hotel Wylot Termin Kategoria Cena za os. Suma Gambia Bandżul Oferta 1 Gambia Bandżul Golden Beach Warszawa 27.11.2015 04.12.2015 3349.00 PLN 6699.06 * Cena całkowita: Dorosły: 3349.53 PLN (26.08.1985) Dorosły: 3349.53 PLN (26.08.1985) Podróż tam: Wylot z: Warszawa

Bardziej szczegółowo