Nissan Forklift Europe B.V. CEN-OP.NFE/ Wydrukowano w Polsce

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "http://www.nissan.marcon.com.pl Nissan Forklift Europe B.V. http://www.nissan-nfe.com CEN-OP.NFE/08-03-5000 Wydrukowano w Polsce"

Transkrypt

1 Nissan Forklift Europe B.V. CEN-OP.NFE/ Wydrukowano w Polsce Nissan Motor Co., Ltd. zastrzega sobie prawo dokonywania bez powiadomienia zmian kolorów, wyposażenia oraz danych technicznych zamieszczonych w tej broszurze, jak również do zaprzestania produkcji poszczególnych modeli. Kolory dostarczonych wózków mogą nieco różnić się od kolorów w broszurze. Dane techniczne mogą różnić się w różnych krajach w zależności od warunków rynku lokalnego. Prosimy skontaktować się z lokalnym dealerem, czy dostarczany wózek widłowy spełnia wasze oczekiwania. Wszystkie podane wartości mogą się zmieniać w zależności od silnika, tolerancji systemowych oraz warunków pracy. Niektóre elementy wyposażenia pokazane na zdjęciach są opcjonalne.

2 PPL/PPD, PPF/PPC, OPM, OPH/OPC/OPS WÓZKI WIDŁOWE MAGAZYNOWE

3 Podnosimy Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu, firma Nissan projektuje i produkuje wysoko wydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na światowe rynki. Obecnie, działając w aliansie Renault -Nissan, firma wykorzystuje swoją przewagę konkurencyjną i jest liderem w dziedzinie projektowania wózków widłowych od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych, po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora. Z kolei klienci Nissan Forklift mogą również korzystać z wielu innych korzyści, dzięki którym Nissan stał się naprawdę globalną marką są to jakość, cena i obsługa klienta. Strategiczna lokalizacja fabryk Fabryki Nissan Forklift znajdują się w strategicznych miejscach w Europie, Japonii i Stanach Zjednoczonych i zapewniają ogromną elastyczność dostaw, dopasowując się do wymagań klientów na różnych rynkach. Europejska fabryka wózków widłowych, znajduje się w miejscowości Pamplona w Hiszpanii. Wysoką jakość produkcji potwierdzają certyfikaty ISO 9001: 2000, ISO oraz certyfikat Systemów Zarządzania Środowiskowego (EMS) Fabryka wózków magazynowych Nissan mieści się w Gothenburgu, w Szwecji i szczyci się certyfikatami ISO 9001: 2000 oraz 14001: Wizja przyszłości Projekty Nissan Forklift wykorzystują wyniki badań prowadzonych na szeroką skalę w zakresie sprawności, trwałości, bezpieczeństwa, użytkowania, wpływu na środowisko, a także informacje pozyskane od szerokiego grona klientów. Dzięki przywiązaniu do detali, urządzenia do przeładunku towarów charakteryzują się najlepszymi rozwiązaniami technicznymi i najwyższą jakością. Technologia silnika Silniki są jednocześnie ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Wszystkie silniki na gaz Nissan Forklift wyposażone są w standardzie w unikalny trzy stopniowy katalizator pracujący w układzie zamkniętym, dzięki czemu emisja spalin zostaje ograniczona aż o 95%, natomiast system sterowania pracą silnika umożliwia ekonomiczne zużycie paliwa. Silniki wysokoprężne Nissan są również wyjątkowo ekologiczne i ekonomiczne.

4 wyżej WÓZKI WIDŁOWE MAGAZYNOWE Pełna gama produktów Jako jeden z czołowych producentów na świecie, Nissan Forklift oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów. Firma oferuje wózki widłowe z silnikami na gaz i silnikami wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 7 ton oraz trzy- i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton. Ponadto firma oferuje szeroki zakres urządzeń magazynowych: Wózki podnośnikowe Wózki widłowe magazynowe Unoszące wózki paletowe Podnośnikowe wózki paletowe Szeroki zakres dostępnych urządzeń umożliwia klientowi wybór produktu optymalnie dostosowanego do jego potrzeb. Światowa sieć sprzedaży Produkty Nissan Forklift są dostępne w sieci ponad 800 dealerów w 75 krajach na świecie. Kompetentni i doświadczeni handlowcy pomogą wybrać odpowiednie urządzenie i zaproponują najlepszą formę zakupu - od sprzedaży bezpośredniej do wynajmu krótko- lub długoterminowego. Profesjonalny serwis Firma Nissan Forklift jest świadoma, że klienci potrzebują, by ich urządzenia były zawsze sprawne, szczególnie w przypadku zadań, które muszą być wykonane bez opóźnienia. Nasi doskonale przeszkoleni i technicy serwisu są gotowi do działania. Nissan Forklift doradza również klientom posiadającym park maszynowy, jak tworzyć harmonogramy serwisowe, skuteczne procedury przeglądów, listy części zamiennych niezbędnych na wypadek awarii, wszystko po to, aby zapewnić jak największą efektywność. Nissan Forklift oferuje również specjalistyczne szkolenia dla operatorów wózków widłowych. Dostępność i terminowość dostaw części stanowi dodatkowy element niezawodności pracy urządzeń Nissan Forklift. Oprócz dostępności wielu części zamiennych w lokalnych sieciach sprzedaży, części dostępne są również na poziomie paneuropejskim, w centrach w Holandii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, które zapewniają dostawy do sieci dystrybutorów Nissan Forklift lub bezpośrednio do klienta w ciągu jednego dnia.

5 Modułowa konstrukcja Zgodnie z filozofią konstrukcji modułowej firmy Nissan, seria modeli PP oferuje szeroki wybór opcji, przy wykorzystaniu których użytkownik może otrzymać wózek dokładnie dopasowany do swoich wymagań. Widły unoszące lub podnośnikowe można łączyć z platformami stałymi lub unoszącymi. Ergonomiczne kierowanie Dostępna w opcji kierownica taka jak w motocyklach redukuje ruchy wykonywane przez operatora do minimum, a jednocześnie wszystkie funkcje wózka kontrolowane są z jednego miejsca. Operator może także sterować wózkiem idąc obok niego. Stabilność Technologia siły tarcia daje nawet 35% większy nacisk koła napędowego na podłoże, co zwiększa stabilność, bezpieczeństwo, wydajność i czas pracy. ZWIĘKSZONA STABILNOŚĆ TRAKCJA UŻYTECZNOŚĆ ZMNIEJSZONE ZUŻYCIE OGUMIENIA

6 Kompaktowa wydajność 5 PPL/PPD Gama bardzo wydajnych, kompaktowych wózków widłowych magazynowych zapewnia maksymalną wydajność dzięki szybkim przyspieszeniom, wysokiej prędkości maksymalnej i łagodnemu hamowaniu. Ergonomiczne ramię sterownicy, z dostępnym w opcji wspomaganiem, zapewnia pewne, bezpieczne sterowanie, z zasilaniem prądem zmiennym gwarantującym gładkie i pewne prowadzenie. Technologia siły tarcia zapewnia optymalny nacisk na koło napędowe wózka, co daje najlepszą stabilność na podłożu, a maksymalnie długi czas pracy jest możliwy dzięki komputerowi pokładowemu, który kontroluje ładunek i dostarcza danych diagnostycznych. Oba modele wyposażone są w widły unoszące. Model PPL jest wyposażony w stałą platformę unoszącą, a model PPD posiada platformę podnośnikową. Wygoda Przestronna kabina (790 mm x 449 mm) została specjalnie zaprojektowana tak, by zapewniać łatwy dostęp oraz stałe działanie. Niski schodek, szeroka platforma i ruchoma podłoga wpływają na komfort operatora i wydajniejszą pracę. Cała podłoga pełni także funkcję wyłącznika bezpieczeństwa.

7 Doskona z pierw Łatwość Łatwy dostęp i wygodna, regulowana przestrzeń robocza sprawiają, że i wózek, i jego operator pracują z maksymalną wydajnością. Bezpieczny i wydajny Wózek można prowadzić bezpiecznie przy niskich prędkościach z przejścia na krótkie dystanse pomiędzy unktami kompletacji. Niski prześwit nad ziemią minimalizuje ryzyko urazów nóg a silnik na prąd zmienny zapewnia wydajne i gładkie hamowanie. Dłuższe Kolejną z wielu opcji dostępnych w ramach gamy produktów Nissan są dłuższe widły do przenoszenia dwóch palet jednocześnie lub nietypowych ładunków. W tym samym czasie można przewozić dwie palety mierzące do 275 mm albo dwa lub trzy kontenery.

8 ła kompletacja zamówień szego i drugiego poziomu 7 PPF/PPC Wózki widłowe magazynowe Nissan PPF i PPC to doskonałe rozwiązanie spełniające wymagania kompletacji na pierwszym i drugim poziomie, wyposażone w szybkie platformy do podnoszenia operatora gwarantujące optymalną produktywność. Wydajny silnik na prąd zmienny o mocy 2,2 kw zapewnia gładką i stabilną jazdę, szybkie przyspieszenia, szybkie podnoszenie i opuszczanie oraz wysoką prędkość przejazdową (do 12 km/godz.). Dzięki technologii siły tarcia koło napędowe zawsze wywiera maksymalny nacisk na powierzchnię posadzki, co daje większą stabilność. Wysokość wideł i platformy można szybko ustawić, dzięki czemu praca odbywa się w najlepszej pozycji. Unikalny, dostępny w opcji System Wspomagania Stabilności Nissan daje dodatkowe wsparcie, automatycznie zmniejszając prędkość wózka, gdy widły są podniesione lub w ciasnych zakrętach, co minimalizuje ryzyko przewrócenia się oraz zapewnia bardziej płynne i wydajniejsze prowadzenie. System komputerowy wózka wyposażony jest w dostęp na kod PIN, co uniemożliwia dostęp osobom nieupoważnionym, a parametry można ustawić odpowiednio do doświadczenia operatora lub z uwzględnieniem przewożonego ładunku. Diagnostyka pokładowa z szybkim wykrywaniem błędów pozwala zmaksymalizować czas pracy. Solidny Solidna konstrukcja, odporna powłoka i zaawansowana technologia gwarantują maksymalny czas pracy, jako że minimalne serwisowanie wymagane jest tylko co 500 godzin. 500 GODZIN

9 Komfortowa praca Kabina operatora jest nieprzeładowana i przestronna, z wyściełaną podłogą i opcjonalnymi sterownikami po obu stronach dla maksymalnej wydajności pracy. Dostęp jest łatwy, z niskim stopniem o wysokości wynoszącej zaledwie 255 mm. Łatwa kompletacja Dzięki Ergolift widły można podnosić i opuszczać nawet o 785 mm, do poziomu najbardziej odpowiedniego dla kompletacji zamówień. By spełnić szczególne wymagania związane z kompletacją zamówień, dostępne są także specjalnie zaprojektowane platformy. Maksymalny czas pracy Dostęp do głównych komponentów wózka jest łatwy, więc serwisowanie jest szybkie i proste. Elektryczny system sterowania można wygodnie wyjąć, by szybko przeprowadzić praktyczne serwisowanie. Panel z podnoszoną górą służy do regularnego sprawdzania stanu akumulatora, który z kolei zamontowany jest na rolkach, umożliwiając szybką wymianę. Praktycznie pozbawiony szczotek silnik na prąd zmienny z Systemem Maksymalnej Wydajności (MPS) zapewnia optymalne działanie w każdych warunkach.

10 Ostateczny wybór 9 OPM Najbardziej zaawansowana ergonomia i wysoka wydajność podnoszenia/jazdy sprawia, że model OPM Nissan jest najlepszym wyborem przy kompletacji zamówień na wysokości do 4,5 metra. Stawiając bezpieczeństwo i pewność operatora na pierwszym miejscu, model OPM oferuje wyjątkową stabilność i wysoką wydajność pracy na wszystkich poziomach. Kabina jest przestronna i bezpieczna, z niskim schodkiem i wyściełaną podłogą dla pełnego komfortu operatora. Pozycje sterowania zostały starannie zaplanowane w celu zapewnienia łatwości obsługi, a zmienna wysokość podnoszenia zapewnia, że ładunek jest zawsze w najlepszej pozycji do kompletacji. W trakcie pracy model OPM może poruszać się w wąskich przejściach z pełną prędkością i pełnym obciążeniem do maksymalnej wysokości podnoszenia, szybkim przyspieszeniem, wysoką prędkością jazdy po przekątnej i automatycznym hamowaniem. Diagnostyka pokładowa, minimalne zużycie szczotek i automatyczne hamowanie silnika mające na celu zmniejszenie zużycia hamulców składają się na maksymalny czas pracy przy prostej konserwacji i szybkim dostępie do komponentów zapewniającym szybkie serwisowanie. Precyzyjne sterowanie Sterowanie łatwo przekazywać pomiędzy masztem a bokami wideł, co pozwala na szybkie i dokładnie ustawianie wózka oraz ładunku. Model OPM znajduje zastosowanie w otwartych magazynach i przejściach z prowadnicami.

11 Wybór Modularna konstrukcja pozwala wybrać właściwy wózek magazynowy dla danego zadania, wyposażony w maszt Freeview oraz posiadający nieograniczoną widoczność z kabiny dla bezpiecznej, wydajnej pracy. Istnieje wiele modeli do różnych zastosowań: OPH do odbioru towarów do wysokości 7,1 m. OPC do odbioru towarów do wysokości 8,1 m. OPS do odbioru towarów do wysokości 9,1 m. Sterowanie FINGERTIP Precyzyjne kierowanie ze wspomaganiem Fingertip, z dźwignią biegu do przodu/ do tyłu w jednym, wraz z równym, bezstopniowym hamowaniem zapewnia bezpieczne i komfortowe prowadzenie. Szybkie działanie Szybkie podnoszenie i opuszczanie w trakcie jazdy pomiędzy punktami kompletacji na różnych poziomach przyczyniają się do zwiększenia wydajności pracy wózka i operatora.

12 Kompletacja wielopoziomowa 11 OPH/OPC/OPS Gama wózków widłowych magazynowych wysokiego podnoszenia i wielopoziomowego podnoszenia firmy Nissan obejmuje modele podnoszące ładunki do niemal 10 metrów. Konstrukcja masztu i podwozia a także szeroki rozstaw osi gwarantują wyjątkową stabilność i bezpieczeństwo do pracy na tych ekstremalnych wysokościach kompletacji zamówień. Modułowa konstrukcja oraz szeroka gama opcji pozwala na dopasowanie każdego wózka precyzyjnie do wymogów obsługi materiałów danego magazynu. Pewność operatora gwarantowana jest na każdym poziomie. Kabina ma niski stopień oraz wyściełaną podłogę dla pełnego komfortu, a sterowniki są łatwo dostępne, co zwiększa wydajność pracy. Unikalny system wydajności oparty na solidnej budowie i konstrukcji zwiększa produktywność wózków, zapewniając jednocześnie szybkie podnoszenie i pełne obciążenie do pełnej wysokości. Czas pracy zwiększa się jeszcze bardziej dzięki budowie wózka sprzyjającej serwisowaniu. Prosty dostęp do zużywających się części i komponentów zmniejsza czas konserwacji do minimum. Wszechstronność Wózki widłowe magazynowe wysokiego poziomu Nissan można wykorzystywać w otwartym składowaniu, gdzie dodatkową korzyścią jest ich prędkość przy jeździe po przekątnej, lub w wąskich przejściach na szynach lub prowadnicach.

Przestronne miejsce pracy. Regulowany układ kierowniczy. Samochodowe dźwignie przełączników

Przestronne miejsce pracy. Regulowany układ kierowniczy. Samochodowe dźwignie przełączników Seria 1,6 2,0 Tony Podnosimy Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu, firma Nissan projektuje i produkuje wysoko wydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na

Bardziej szczegółowo

Nissan Forklift Europe B.V. http://www.nissan-nfe.com CEN-RT-NFE/05-08-5000 Printed in the Netherlands

Nissan Forklift Europe B.V. http://www.nissan-nfe.com CEN-RT-NFE/05-08-5000 Printed in the Netherlands Nissan Forklift Europe B.V. http://www.nissan-nfe.com CEN-RT-NFE/05-08-5000 Printed in the Netherlands Nissan Motor Co., Ltd. reserves the right to make any changes without notice concerning colours, equipment

Bardziej szczegółowo

Obsługa logistyczna Boehringer

Obsługa logistyczna Boehringer Logistyka Fiege obsłuży Boehringer Ingelheim Boehringer Ingelheim, firma z sektora farmaceutycznego zdecydował się na outsourcing usług logistycznych podpisując umowę z Fiege. Realizacja usług dla tego

Bardziej szczegółowo

Samochody ciężarowe DAF dla dystrybucji. Zwrotne, komfortowe i wydajne

Samochody ciężarowe DAF dla dystrybucji. Zwrotne, komfortowe i wydajne Samochody ciężarowe DAF dla dystrybucji Zwrotne, komfortowe i wydajne Dystrybucja to rodzaj sportu wyczynowego Czas to pieniądz, a szczególnie w transporcie dystrybucyjnym. Napięte terminy, ustalony czas

Bardziej szczegółowo

Maj 2007 HURT & DETAL. Ogólnopolskie pismo rynku FMCG www.hurtidetal.pl DODATEK

Maj 2007 HURT & DETAL. Ogólnopolskie pismo rynku FMCG www.hurtidetal.pl DODATEK Maj 2007 HURT & DETAL Ogólnopolskie pismo rynku FMCG www.hurtidetal.pl Nowoczesny Magazyn DODATEK 1 Wózki magazynowe Firma Zeppelin Polska Sp. z o. o. powstała na bazie ponad 25 lat doświadczeń w dziedzinie

Bardziej szczegółowo

85-130 KMMF MASSEY FERGUSON

85-130 KMMF MASSEY FERGUSON 5600 85-130 KMMF MASSEY FERGUSON 02 www.masseyferguson.com Spis treści Strona 04 Skonstruowane przez nas, stworzone dla Was Strona 06 Duża moc i niezawodność od firmy Massey Ferguson Strona 10 Moc nowej

Bardziej szczegółowo

Najlepszy pakiet mocy 6130 CVT 6145 CVT 6160 CVT 6170 CVT 6185 CVT 6205 CVT 6215 CVT 6230 CVT. www.steyr-traktoren.com BETTER TRACTORS.

Najlepszy pakiet mocy 6130 CVT 6145 CVT 6160 CVT 6170 CVT 6185 CVT 6205 CVT 6215 CVT 6230 CVT. www.steyr-traktoren.com BETTER TRACTORS. Najlepszy pakiet mocy 630 CVT 645 CVT 660 CVT 670 CVT 685 CVT 605 CVT 65 CVT 630 CVT www.steyr-traktoren.com BETTER TRACTORS. Nasze plony. Nasza przyszłość. NAsz steyr. 03 WproWaDzeNIe 04 05 TeCHNoloGIa

Bardziej szczegółowo

Wysoko, jeszcze wyżej wózki typu Reach Truck

Wysoko, jeszcze wyżej wózki typu Reach Truck Logistyka technologia TSL biznes 11/2010 Wysoko, jeszcze wyżej wózki typu Reach Truck Wózki wysokiego składowania tzw. Reach Trucks pod względem osiągów i poziomu technologicznego ustępują jedynie wózkom

Bardziej szczegółowo

Nowa seria A. ciągnik jeszcze bardziej komfortowy

Nowa seria A. ciągnik jeszcze bardziej komfortowy Nowa seria A ciągnik jeszcze bardziej komfortowy 2 Spis treści 3. Valtra Dokładnie dla Was 4. Nowe, praktyczne zalety 6. Modele HiTech nowej serii A 8. Funkcjonalny komfort Valtra A HiTech 10. Valtra seria

Bardziej szczegółowo

33,5 39,0 t 426 476 KM. Wozidła przegubowe Volvo A35E, A40E

33,5 39,0 t 426 476 KM. Wozidła przegubowe Volvo A35E, A40E 33,5 39,0 t 426 476 KM Wozidła przegubowe Volvo A35E, A40E ZAPRACOWALIŚMY NA TWOJE ZAUFANIE Czy wiesz, że co drugie wozidło przegubowe produkowane obecnie na świecie to Volvo? Koncepcję wozideł jako pierwsi

Bardziej szczegółowo

MX-X Nowa odsłona. Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk. Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL. RX 50 produktem roku 2011!

MX-X Nowa odsłona. Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk. Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL. RX 50 produktem roku 2011! Biuletyn informacyjny 2/2012 Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL RX 50 produktem roku 2011! MX-X Nowa odsłona OD REDAKCJI 3 SPIS TREŚCI biuletyn informacyjny

Bardziej szczegółowo

Mobilna rewolucja! więcej na str. 26. STILL na warsztatach LogDays. Nowy siłacz - RX70-40/50. Blue Safety Light - zwiększa bezpieczeństwo!

Mobilna rewolucja! więcej na str. 26. STILL na warsztatach LogDays. Nowy siłacz - RX70-40/50. Blue Safety Light - zwiększa bezpieczeństwo! Biuletyn informacyjny 2/2013 STILL na warsztatach LogDays Nowy siłacz - RX70-40/50 Blue Safety Light - zwiększa bezpieczeństwo! Mobilna rewolucja! więcej na str. 26 OD REDAKCJI 3 Spis treści biuletyn informacyjny

Bardziej szczegółowo

Kompletny przegląd produktów i usług

Kompletny przegląd produktów i usług Kompletny przegląd produktów i usług Wizjonerskie myślenie. Pasja działania. Potrzeby naszych Klientów stają się inspiracją technologii. Jungheinrich należy do światowej czołówki przedsiębiorstw świadczących

Bardziej szczegółowo

STILLive. biuletyn informacyjny. First in intralogistics 3/2009

STILLive. biuletyn informacyjny. First in intralogistics 3/2009 3/2009 biuletyn informacyjny First in intralogistics Spis treści: WYDARZENIA 3. Nowe wózki niskiego podnoszenia EXU. 3. STILL wśród Gepardów Biznesu 2008. PRODUKTY 4. Nowe wózki w super cenie!!! 5-6. Trwałość,

Bardziej szczegółowo

Lely splendimo Kosiarki dyskowe

Lely splendimo Kosiarki dyskowe Lely splendimo Kosiarki dyskowe www.lely.com innovators in agriculture Wykorzystaj optymalnie krótki czas Zminimalizowane zanieczyszczenie Inteligentnie zaprojektowane kosiarki zapewniają doskonałe kopiowanie

Bardziej szczegółowo

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2 Solutions Material Handling Przestrzeń i czas 2 Już dziś poznaj nowoczesne, dynamiczne systemy magazynowe przyszłości: rozwiązania Kardex Remstar do optymalizacji procesów intralogistycznych. Systemy Kardex

Bardziej szczegółowo

Informacje. Scania oferuje inteligentne samochody ciężarowe o dużej ładowności

Informacje. Scania oferuje inteligentne samochody ciężarowe o dużej ładowności Informacje Stara Wieś, 15 kwietnia 2013 r. Scania oferuje inteligentne samochody ciężarowe o dużej ładowności Dzięki modułowemu systemowi produktów Scania, klienci mogą wybierać spośród milionów opcji

Bardziej szczegółowo

IVECO WPROWADZA NA RYNEK NOWY MODEL STRALIS HI-WAY. Nowe standardy wydajności, jakości i wartości ważnych dla klienta

IVECO WPROWADZA NA RYNEK NOWY MODEL STRALIS HI-WAY. Nowe standardy wydajności, jakości i wartości ważnych dla klienta IVECO WPROWADZA NA RYNEK NOWY MODEL STRALIS HI-WAY Nowe standardy wydajności, jakości i wartości ważnych dla klienta Obniżone koszty utrzymania Niższe zużycie paliwa Silniki Euro VI wyposażone w unikalną

Bardziej szczegółowo

Ekonomiczne cięcie grubych i cienkich blach.

Ekonomiczne cięcie grubych i cienkich blach. TruLaser: Ekonomiczne cięcie grubych i cienkich blach. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Podejmujemy wyzwania. Spis treści Podejmujemy wyzwania. 2 W rękach

Bardziej szczegółowo

Ładowanie rozładowanie i transport

Ładowanie rozładowanie i transport Zakres wózków Atlet Ładowanie rozładowanie i transport Składowanie PICCOLO PLL Kompaktowy ręczny wózek paletowy Do ładunku/rozładunku na podnośnikach dokowych i krótkodystansowego transportu wewnętrznego.

Bardziej szczegółowo

STILL RX60 60-80. wózek elektryczny do najcięższych zadań. więcej na str. 8. Gwiazdy STILL na targach CeMAT

STILL RX60 60-80. wózek elektryczny do najcięższych zadań. więcej na str. 8. Gwiazdy STILL na targach CeMAT Biuletyn informacyjny 2/2014 Gwiazdy STILL na targach CeMAT Składowanie na najwyższym poziomie STILL FM-X Kompleksowo w służbie Klienta STILL RX60 60-80 wózek elektryczny do najcięższych zadań więcej na

Bardziej szczegółowo

Instalacje torowe i suwnicowe z modułowego systemu dźwignic KBK. Transport ponadpodłogowy, dokładne pozycjonowanie, ergonomiczna obsługa

Instalacje torowe i suwnicowe z modułowego systemu dźwignic KBK. Transport ponadpodłogowy, dokładne pozycjonowanie, ergonomiczna obsługa Instalacje torowe i suwnicowe z modułowego systemu dźwignic KBK Transport ponadpodłogowy, dokładne pozycjonowanie, ergonomiczna obsługa Transport materiałów ponad podłogą Instalacje torowe i suwnicowe

Bardziej szczegółowo

Koparki gąsienicowe DX420/490/530LC-5

Koparki gąsienicowe DX420/490/530LC-5 Koparki gąsienicowe DX420/490/530LC-5 STAGE IV COMPLIANT TIER 4 FINAL Moc maksymalna: 345/380/380 KM Ciężar roboczy: 42,6/49,5/52,1 t Maks. pojemność łyżki: 2,31/3,60/3,60 m³ Grupa Doosan buduj przyszłość

Bardziej szczegółowo

Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Bez TruMark Z TruMark Znakowanie z TruMark. Osiągnij swój sukces łatwiej z prostym

Bardziej szczegółowo

Jest w stanie wszystko Podołaj swoim zadaniom. Steyr uniwersalne rozwiązania realizują indywidualne potrzeby.

Jest w stanie wszystko Podołaj swoim zadaniom. Steyr uniwersalne rozwiązania realizują indywidualne potrzeby. Jest w stanie wszystko Podołaj swoim zadaniom. Steyr uniwersalne rozwiązania realizują indywidualne potrzeby. www.steyr-traktoren.com PerFekcyJny DesIGn w najdrobniejszych SZCZEGÓŁACH PROSTOTA FUNKCJONALNOŚCI

Bardziej szczegółowo

06 informatyczny system zarządzania EasyWMS 08 regały paletowe tradycyjne 10 regały paletowe wjezdne 12 regały paletowe przepływowe

06 informatyczny system zarządzania EasyWMS 08 regały paletowe tradycyjne 10 regały paletowe wjezdne 12 regały paletowe przepływowe Spis treści 06 informatyczny system zarządzania EasyWMS system integrujący magazynowanie oraz dystrybucję. 08 regały paletowe tradycyjne uniwersalny system, zapewniający bezpośredni dostęp do każdej palety.

Bardziej szczegółowo

Samochody dostawcze Opla. Stworzone dla Twojej firmy.

Samochody dostawcze Opla. Stworzone dla Twojej firmy. Opel Vivaro Usługi firmy Opel 4 Furgon 6 Samochody dostawcze Opla. Stworzone dla Twojej firmy. Furgon z podwójną kabiną 8 Kombi 10 Skrzynia ładunkowa 12 Gama modeli Opla Vivaro staje się coraz lepsza

Bardziej szczegółowo

PEWNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

PEWNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ PEWNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ IDEALNA CIĘŻARÓWKA DO DYSTRYBUCJI DAF przedstawia nowy model LF do intensywnego transportu dystrybucyjnego. Z nowym, atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym. Z całkowicie nowym wnętrzem.

Bardziej szczegółowo

Nowe kombajny John Deere serii W

Nowe kombajny John Deere serii W Nowe kombajny John Deere serii W Nowe kombajny serii W Zasiałeś. Nawoziłeś. Chroniłeś przed chwastami, chorobami i insektami. Teraz, gdy nadszedł czas żniw, zbierz tak dużo, jak to tylko możliwe oraz z

Bardziej szczegółowo

EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI.

EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. N O W Y D O S K O N A Ł Y W K A Ż D E J S Y T U A C J I EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. N O W Y Eurocargo to prawdziwy symbol w swoim segmencie. Wciąż pozostaje wzorem niezawodności i elastyczności,

Bardziej szczegółowo