PEWNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PEWNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ"

Transkrypt

1 PEWNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

2 IDEALNA CIĘŻARÓWKA DO DYSTRYBUCJI DAF przedstawia nowy model LF do intensywnego transportu dystrybucyjnego. Z nowym, atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym. Z całkowicie nowym wnętrzem. Z nowym podwoziem i nowymi silnikami PACCAR PX-5 oraz PX-7 Euro 6. Zwrotny, zgrabny i wygodny: nowy LF w każdym centrum miasta czuje się jak w domu. Jego wysoka ładowność gwarantuje maksymalną opłacalność inwestycji. LF jest idealną ciężarówką dystrybucyjną zarówno dla kierowcy, jak i właściciela.

3

4

5 ELEGANCJA Nowy LF to wizytówka firmy. Elegancka ciężarówka dystrybucyjna o solidnym i przyjaznym wyglądzie, spójnym ze stylem pojazdów serii XF i CF. Charakterystyczna krata wlotu powietrza i piękny chromowany panel z logo DAF przyciągają wzrok przy jednoczesnym zapewnieniu dużej ilości miejsca na nazwę firmy. Aerodynamiczne owiewki narożne są dowodem na to, że atrakcyjna stylistyka może iść w parze z walorami praktycznymi. Strumień powietrza jest kierowany w taki sposób, aby zachować czystość klamek drzwi. TRWAŁOŚĆ To, co piękne, powinno pozostać piękne. Nowy model LF jest przystosowany do nawet bardzo intensywnej pracy dystrybucyjnej. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i wysokiej jakości wykończeń będzie świetnie wyglądał nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji. Ma to oczywiście pozytywny wpływ na samopoczucie kierowcy i podnosi wartość pojazdu w przypadku odsprzedaży. WYTRZYMAŁOŚĆ Nowy LF świetnie czuje się w ruchu miejskim. Potrafi też wiele znieść. Zderzak z ocynkowanej stali sprawia, że jest mniej podatny na uszkodzenia. Osłony nowych reflektorów z opcjonalnymi światłami do jazdy dziennej są wykonane z nietłukącego się tworzywa Lexan. Oznacza to niższe koszty eksploatacji i maksymalną dostępność pojazdu. ZWROTNOŚĆ Model LF jest dostępny z trzema wariantami kabiny. Jest przestronny wewnątrz i kompaktowy z zewnętrz, co korzystnie wpływa na zwrotność. Kąt skrętu kół 53 stopnie oznacza najmniejszy promień zawracania spośród wszystkich pojazdów w tym segmencie. Taka jest właśnie różnica pomiędzy dobrą a najlepszą ciężarówką dystrybucyjną. MAKSYMALNA ZWROTNOŚĆ

6 UŻYTECZNOŚĆ Intensywny transport dystrybucyjny wymaga wielokrotnego wsiadania do pojazdu i wysiadania z niego. Dlatego w nowym modelu LF pomyślano o maksymalnym ułatwieniu dostępu. Osiągnięto to poprzez drzwi otwierające się pod kątem 90 stopni oraz bardzo małą wysokość podłogi, która zależnie od wersji wynosi 89, 98 lub 111 cm. Szerokie, podświetlane stopnie antypoślizgowe oraz inteligentnie rozmieszczone poręcze podnoszą komfort kierowcy i pasażera. WIDOCZNOŚĆ Dobra widoczność jest niezwykle istotna dla kierowcy. Dotyczy to zwłaszcza obszarów miejskich. W nowym LF nic nie zasłania widoku przed pojazdem i na boki. Wraz z optymalnym ustawieniem lusterek zapewnia to wysoki poziom bezpieczeństwa i zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia uszkodzeń. BEZPIECZEŃSTWO Oświetlenie modelu LF przyczynia się do jego widoczności i bezpieczeństwa. Reflektory można opcjonalnie wyposażyć w światła do jazdy dziennej. Są one wykonane z nietłukącego się tworzywa Lexan, podobnie jak opcjonalne światła przeciwmgielne i reflektory doświetlające zakręty. Reflektory doświetlające to światła, które obracają się wraz z ruchami koła kierownicy i świecą zawsze w kierunku jazdy. Jest to wygodne podczas skręcania lub manewrowania, a także zmniejsza jeszcze bardziej ryzyko wystąpienia uszkodzeń.

7

8

9 PRZEKONUJĄCA WYDAJNOŚĆ

10

11 WYGODA Zrelaksowany kierowca to lepszy kierowca. Dlatego firma DAF tak wiele uwagi włożyła w urządzenie wnętrza modelu LF. To idealne miejsce pracy spełniające te same wysokie normy jakości co wszystkie modele z oferty DAF Euro 6. Deska rozdzielcza jest zupełnie nowa i równie piękna, co praktyczna. Wszystkie elementy sterujące znajdują się pod ręką i są logicznie pogrupowane według funkcji. Każdy kierowca od razu poczuje się w nowym LF jak w domu. Układ ogrzewania i wentylacji ma na tyle dużą wydajność, aby wnętrze zawsze szybko osiągało wymaganą temperaturę. Jest to wygodne podczas częstego wsiadania do kabiny i wysiadania z niej. ERGONOMIA Wielofunkcyjna kierownica ma szeroki zakres regulacji, co pozwala ustawić ją zawsze w najlepszej i najwygodniejszej pozycji do jazdy. Standardowo wbudowane są w nią elementy sterujące tempomatem, hamulcem silnikowym, radiem i nowym, opcjonalnym systemem Truck Phone. Umożliwia on bezpieczną obsługę maksymalnie 3 telefonów bez dotykania aparatów. RELAKS Model LF jest standardowo wyposażony w fotel z zawieszeniem pneumatycznym. Odznacza się on dużymi możliwościami regulacji: 210 mm na długość i 120 mm na wysokość. Oznacza to, że każdy kierowca, niezależnie od wzrostu, może siedzieć w wygodnej pozycji. Elegancka tapicerka zapewnia świetną wentylację. W najbardziej luksusowej wersji fotel jest ogrzewany. Zamiast przedniego fotela pasażerskiego dostępna jest dwuosobowa kanapa. Model LF jest także świetnie przystosowany do spania. Na leżance kabinie sypialnej znajduje się wygodny materac o długości 200 cm i grubości 12 cm. Kierowca może zatem spokojnie wypocząć i kontynuować jazdę.

12 FUNKCJONALNOŚĆ Komfort oznacza też bogate wyposażenie. Oprzyrządowanie modelu LF jest równie wszechstronne i wysokiej jakości co w nowych pojazdach XF i CF Euro 6, włącznie z eleganckim aluminiowym wykończeniem. Centralne miejsce zajmuje 5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT ze standardowym systemem DAF Driver Performance Assistant (DPA). Informuje on kierowcę o zużyciu paliwa, skuteczności hamowania, a także przewidywaniu przez kierowcę sytuacji na drodze i optymalnym momencie na zmianę biegu. Wyświetla ponadto przydatne wskazówki dotyczące oszczędności paliwa i wskazuje m.in. znaczenie poprawnego ustawienia spoilerów i ciśnienia w oponach. System DPA motywuje kierowcę do optymalnego wykorzystania możliwości modelu LF. UŻYTECZNOŚĆ W nowej desce rozdzielczej znalazło się miejsce dla gniazda 12 V i podwójnej kieszeni DIN, w której można umieścić m.in. system radionawigacyjny TNR. W konsoli nad komorą silnika umieszczono złącze USB i gniazdo 24 V. Można do niego podłączyć smartfon, tablet, laptop lub odtwarzacz MP3. PRZESTRONNOŚĆ Nowy model LF oferuje wiele schowków: duży, zamykany na klucz schowek na komorze silnika wraz z tacą na pokrywie, kieszenie w panelach drzwiowych, siatka na tylnej ściance i dwa duże schowki nad szybą przednią. Tam również znajdują się cztery kieszenie DIN, w których można zamontować m.in. tachograf cyfrowy. W wydłużonych kabinach dziennych i sypialnych standardowo są montowane trzy dodatkowe schowki zamykane na klucz za fotelami jeden 23-litrowy i dwa 39-litrowe. W wersjach ze zautomatyzowaną skrzynią biegów AS Tronic znajduje się jeszcze schowek w desce rozdzielczej po stronie kierowcy, przydatny np. do trzymania listów przewozowych.

13

14 SIŁA WYDAJNOŚCI

15

16 Dystrybucja ma specyficzne wymagania. Dostosowanie do nich dotyczy również silników i przekładni nowego modelu LF. Razem działają skutecznie i elastycznie, co jest ważne przy częstym ruszaniu i zatrzymywaniu się. Równocześnie nowe silniki PACCAR są czyste, wydajne, niezawodne i trwałe.

17 INDYWIDUALIZACJA Do nowego modelu LF jest dostępna szeroka gama silników. Całkowicie nowy 4,5-litrowy czterocylindrowy silnik PACCAR PX-5 jest dostępny w wariantach mocy 112 kw/152 KM, 135 kw/184 KM i 157 kw/213 KM oraz momentu obrotowego odpowiednio 580, 700 i 760 Nm. Nowy, sześciocylindrowy 6,7-litrowy silnik PX-7 jest dostępny w wersjach o mocy 164 kw/223 KM, 186 kw/253 KM, 208 kw/283 KM i 231 kw/314 KM, których moment obrotowy wynosi odpowiednio 850, 950, 1020 i 1100 Nm. Wysoki moment obrotowy dostępny jest już przy niskich prędkościach obrotowych silnika i w szerokim zakresie obrotów. Wpływa to dobrze na wydajność, zużycie paliwa i komfort kierowcy. WYDAJNOŚĆ Silniki PACCAR PX spełniają oczywiście surowe normy emisji spalin Euro 6. Jest to zasługa m.in. układu wtryskowego common rail i turbosprężarki o zmiennej geometrii. W silnikach PX zastosowano także chłodzony system EGR oraz katalizator SCR z aktywnym filtrem cząstek stałych. Pozwoliło to na obniżenie zużycia płynu AdBlue o 50%. Kompaktowe wymiary silnika oraz zintegrowanie różnych podzespołów w bloku cylindrów i głowicy sprawiają, że silnik pracuje niezwykle cicho. To prawdziwa korzyść nie tylko dla kierowcy, ale też dla środowiska. IDEALNE DOPASOWANIE Silniki PX-5 i PX-7 są standardowo wyposażone w manualną pięcio- lub sześciobiegową skrzynię biegów. Do najmocniejszych silników są dostępne manualne skrzynie o dziewięciu przełożeniach. Nowe elementy sterujące w kabinie gwarantują płynność i krótki czas zmiany biegów. Skrzynia biegów jest bezobsługowa i przyczynia się do niskiego poziomu hałasu w kabinie. Oczywiście silnik PX może działać także w połączeniu ze zautomatyzowaną, sześciobiegową skrzynią biegów AS Tronic lub - w specjalnych zastosowaniach w pełni automatyczną przekładnią Allison. niezawodność Solidne bloki silników i głowice cylindrów są niezwykle mocne, a przy tym nie zajmują dużo miejsca. Zostały skonstruowane pod kątem wytrzymałości, niezawodności i niskiej masy. Zależnie od zastosowania odstępy między przeglądami mogą wynosić nawet km. Filtr cząstek stałych wymaga czyszczenia co kilometrów. Pozwala to na ograniczenie przestojów do minimum, zapewniając doskonałą wydajność. Silniki PX są również wyposażone w jeden pasek wieloklinowy, a liczne funkcje i elementy są zgrupowane w obrębie jednego modułu. Upraszcza to serwisowanie i zapewnia maksymalną niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji.

18 Dzięki niskiej masie własnej przy wysokiej nośności model LF należy do najlepszych w swojej klasie. A to oznacza czysty zysk dla firmy. Nowoczesne, lekkie podwozia modelu LF charakteryzuje się również dużą wytrzymałością. Nowa ciężarówka dystrybucyjna DAF łączy maksymalną sztywność z najwyższą łatwością prowadzenia.

19 Nośność Nowy model LF jest dostępny w wersjach o różnych długościach podwozia i rozstawach osi. W wersjach od 7,5 do 12 ton dostępnych jest osiem rozstawów osi (od 3,05 m do 5,40 m). W klasie od 14 do 16 ton dostępnych jest dziewięć wariantów (od 3,25 m do 6,30 m), podobnie jak w wersjach 19-tonowych (od 3,45 m do 6,25 m). Model LF skonfigurowany jako ciągnik siodłowy może mieć rozstaw osi 3,13 m lub 3,50 m. PEŁNA KONTROLA Odpowiedni model LF można dobrać do każdego zastosowania dzięki szerokiemu wyborowi typów i przełożeń tylnej osi. Osie konstruowane są z naciskiem na wydajność, trwałość i komfort. W ofercie można znaleźć mnóstwo wersji od najlżejszej 5-tonowej tylnej osi SR 5.10 po 13-tonową SR13.44, która jest wzmocniona i zapewnia większą ładowność 19-tonowego modelu LF. Do prawie każdego wariantu osi jest dostępna opcjonalna blokada mechanizmu różnicowego. Zapewnia to maksymalne właściwości trakcyjne i panowanie nad pojazdem w każdych warunkach. Łatwa zabudowa Podwozie nowego modelu LF jest przystosowane do zabudowy, ponieważ różnorodne podzespoły umieszczono w jego wnętrzu. Dzięki temu podwozie jest całkowicie płaskie. Ponadto instalacje elektryczne i elektroniczne są jeszcze lepiej niż dotychczas przygotowane do podłączenia zabudowy. W modelu LF dostępne są ponadto różne opcje wykorzystania przystawki PTO, np. do chłodni, wywrotki czy dźwigu.

20

21 Najlepszym dowodem na jakość produktu są opinie klientów. Nowy model LF został entuzjastycznie przyjęty. Jego walory przekonają każdego, kto zdecyduje się nim przejechać. Firma DAF konstruuje ciężarówki z myślą o wydajnym działaniu. Codziennie, w każdych warunkach. Efektem tej filozofii jest nowy model LF. Ciężarówka dystrybucyjna, która codziennie jest w najwyższej formie. PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY Nowy model LF prowadzi się bardzo wygodnie. Przednie zawieszenie zostało zoptymalizowane w taki sposób, aby zapewnić idealne wyważenie między amortyzacją, stabilnością boczną, komfortem i sztywnością. Osie przednie o nośności 3,6, 4,8, 6,0 i 7,5 tony są na tyle wytrzymałe, aby zapobiec przeciążeniu ze względu na niepełny ładunek. Wygodne zawieszenie kabiny i mały promień skrętu poprawiają zwrotność i komfort jazdy nowego modelu LF. BEZPIECZEŃSTWO Nowy model LF wyposażony jest w różne systemy zabezpieczające i wspomagające kierowcę. Równolegle do całkowicie automatycznie sterowanego elektronicznego układu hamulcowego EBS (Electronic Braking System) pracuje nowy zintegrowany układ hamulcowy EBI (Endurance Brake Integration). Pierwszy wyhamowuje pojazd za pomocą hamulca silnikowego, którego siła jest regulowana przez turbosprężarkę o zmiennej geometrii. W razie potrzeby układ EBI włącza hamulec zasadniczy zapewniający dodatkową siłę hamowania. Zaletą tego systemu jest to, że powoduje mniejsze zużycie tarcz i klocków hamulcowych. Opcjonalnie jest dostępny układ kontroli stabilności pojazdu (VSC).

22 NAJLEPSZY W SWOJEJ KLASIE

23

24 Nowy model LF zaspokoi wszelkie potrzeby branży transportowej. W dystrybucji o zasięgu lokalnym, regionalnym i krajowym. W budownictwie i jako pojazd dla służb miejskich. Niezależnie od sektora w jakim pracujesz, model LF będzie najlepszym rozwiązaniem. DYSTRYBUCJA Niska masa własna przy wysokiej ładowności. Niskie zużycie paliwa i długie okresy międzyprzeglądowe obniżają koszty eksploatacji. Wszystko to sprawia, że nowy model LF jest idealną ciężarówką dystrybucyjną. Zapewnia również maksymalną zwrotność dzięki najmniejszemu promieniowi skrętu w swojej klasie. Dodatkowa nośność osi przedniej zapobiega przeciążeniu przy jeździe z niepełnym ładunkiem. Z kolei duża pojemność akumulatora pozwala zapobiec nieplanowanemu przestojowi, jeśli często jest używana platforma załadowcza. Nowy model LF został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

25 SŁUŻBY MIEJSKIE Dzięki swojej zwrotności, łatwości prowadzenia i czystym, wydajnym silnikom model LF idealnie nadaje się jako pojazd dla służb miejskich. Śmieciarka, zamiatarka, pojazd asenizacyjny lub strażacki? LF jest idealną platformą. Jego istotną zaletą jest całkowicie płaskie podwozie, na którym można sprawnie zamontować dowolną zabudowę. Różne opcje przystawek PTO podkreślają wszechstronność pojazdu. BUDOWNICTWO Otwarta platforma do przewozu materiałów? Kompaktowa wywrotka? Platforma do przewożenia lekkiej koparki? W każdym z tych zastosowań model LF sprawdzi się świetnie. A do zastosowań, które wymagają częstej jazdy w terenie, nadaje się zwłaszcza nowa 19-tonowa wersja Construction. Charakteryzuje się ona matowo-czarną kratą wlotu powietrza, wysoko umieszczonym zderzakiem i solidną, ocynkowaną osłoną chłodnicy. Wysoki przedni zderzak zapewnia kąt natarcia wynoszący prawie 25 o oraz prześwit ponad powierzchnią gruntu 32 cm. Mocny, solidny i wszechstronny. INDYWIDUALIZACJA Od intensywnej dystrybucji, przez transport chłodniczy, budownictwo, aż po służby komunalne do każdego zastosowania istnieje odpowiedni model LF na indywidualne zamówienie. Pojazdy są dostępne w formie ciągników lub podwozi pod zabudowę. Z wieloma opcjami rozstawu osi, ekonomicznymi i niezawodnymi silnikami PACCAR, przekładniami, a także kompleksowym programem przystawek odbioru mocy. Wszystkie pojazdy są oferowane z kabiną dzienną lub sypialną. Bez względu na wybraną wersję modelu LF firma DAF zawsze dostarcza ciężarówkę dostosowaną do indywidualnych potrzeb!

26 Efektywny transport to więcej niż doskonała ciężarówka. Dlatego firma DAF oferuje kompletne rozwiązania transportowe. Jej ogromną zaletą jest profesjonalna organizacja i międzynarodowa sieć dealerów. Dzięki nim klienci uzyskują pomoc w zakresie wyboru właściwego pojazdu, jego finansowania i utrzymania floty w doskonałym stanie. DAF MULTISUPPORT Kontrakt serwisowy zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa za ustaloną stawkę za kilometr. Klient samodzielnie określa poziom usług. Istnieje także możliwość rozszerzenia zakresu umowy na wyposażenie i/lub konstrukcję zabudowy. Takie rozwiązanie zapewnia doskonale utrzymywaną flotę i maksymalną dostępność pojazdów. Ponadto dzięki kontraktowi serwisowemu przedsiębiorca transportowy może skoncentrować się na prowadzeniu właściwej działalności, nie przejmując się szczegółami technicznymi. Dealer firmy DAF zajmuje się wszystkimi czynnościami dotyczącymi planowania oraz realizacji przeglądów i prac obsługowych! PACCAR FINANCIAL Od ponad 50 lat firma PACCAR Financial, wewnętrzna organizacja zajmująca się finansowaniem pojazdów DAF, oferuje indywidualnie dostosowane usługi finansowe skierowane wyłącznie do sektora transportu. Firma PACCAR Financial, jak żadna inna, rozumie branżę, dzięki czemu jest doskonałym partnerem biznesowym. Poza finansowaniem samochodów ciężarowych dostępne są kompleksowe rozwiązania, obejmujące między innymi przyczepy oraz naczepy. Opcje finansowania mogą uwzględniać również naprawy, obsługi i ubezpieczenie. PACCAR Financial oferuje doskonałe rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań przedsiębiorcy. PACCAR PARTS Poza oryginalnymi częściami DAF i elementami silników PACCAR firma PACCAR Parts oferuje ponad uniwersalnych części TRP do samochodów ciężarowych i przyczep oraz naczep wszystkich marek, w tym materiały eksploatacyjne dla warsztatów. W Holandii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Hiszpanii i na Węgrzech firma PACCAR Parts posiada centra dystrybucji, z których w ciągu 24 godzin dostarcza zamówienia do dealerów i klientów w całej Europie. Skuteczność dostaw na poziomie 99,98% jest niespotykana w branży samochodów ciężarowych. Posiadacze Kart Max Card mogą korzystać z wyjątkowych rabatów i ofert specjalnych.

27 DAF INTERNATIONAL TRUCK SERVICE Nawet ciężarówka firmy DAF może zostać unieruchomiona w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności lub wypadku. W takiej sytuacji dobrze jest wiedzieć, że kierowca może w pełni polegać na usłudze International Truck Service (ITS) firmy DAF. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu DAF ITS ( ) z każdego miejsca w Europie. Pomoc można uzyskać w 15 językach, przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę, a usługi są wykonywane przez miejscowych specjalistów. ITS zrobi wszystko, co konieczne, aby samochód jak najszybciej powrócił na trasę. DAF ECODRIVE Umiejętności kierowcy są kluczem do uzyskania najwyższej wydajności. Podczas szkoleń firmy DAF kierowcy uczą się, jak efektywniej oszczędzać paliwo i skuteczniej przewidywać sytuacje na drodze. Przyczynia się to również do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa. Dobrze wyszkolony kierowca potrafi lepiej zadbać o pojazd. DAF EcoDrive nauczy każdego kierowcę, jak w krótkim czasie zmniejszyć zużycie paliwa o 5-10%, a także jak lepiej chronić samochód ciężarowy przed uszkodzeniami. Dzięki szkoleniom długoterminowe oszczędności mogą osiągnąć nawet 3-5%!

28 NOWY MODEL LF EURO 6 PEWNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ CIĄGNIK siodłowy FT 4 x 2 Podwozie pod zabudowę FA 4 x 2 Pojazd jest dostępny również w wersji Construction przeznaczonej do zastosowań, gdzie wymagana jest konstrukcja typowa dla pojazdów terenowych. Oś napędzana LF 8 12 t LF t LF 13 t LF t Seria Typ KABIANA DZIENNA KABINA SYPIALNA LF 8 12 t LF t LF t LF150 LF180 LF210 LF220 LF250 LF180 LF210 LF220 LF250 LF280 LF220 LF250 LF280 LF310

29 torque Silnik PACCAR PX-5 Typ silnika Osiągi Moment obrotowy Poziom emisji PX kw/152 KM ( obr./min) 580 Nm ( obr./min) Euro 6 PX kw/184 KM ( obr./min) 700 Nm ( obr./min) Euro 6 PX kw/213 KM ( obr./min) 760 Nm ( obr./min) Euro 6 Silnik PACCAR PX-7 Typ silnika Osiągi Moment obrotowy Poziom emisji PX kw/223 KM ( obr./min) 850 Nm ( obr./min) Euro 6 PX kw/253 KM ( obr./min) 950 Nm ( obr./min) Euro 6 PX kw/283 KM ( obr./min) 1020 Nm ( obr./min) Euro 6 PX kw/314 KM ( obr./min) 1100 Nm ( obr./min) Euro 6 Nm PACCAR PX-5 torque Nm PACCAR PX PX PX PX PX PX PX PX kw 200 output 270 hp kw 250 output 330 hp PX PX PX PX PX PX PX ECE R24-03 (ISO 1585) EURO ECE R24-03 (ISO 1585) EURO x 100 min x 100 min -1

30 DAF Trucks N.V. Firma DAF Trucks, spółka zależna koncernu PACCAR Inc., jest jednym z czołowych producentów samochodów ciężarowych w Europie. Kluczem do jej sukcesu są najwyższej klasy ciągniki siodłowe i podwozia pod zabudowę, a także oferowane dla nich odpowiednie usługi dostępne poprzez sieć ponad 1000 niezależnych dealerów w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Australii, Nowej Zelandii, na Tajwanie i w Brazylii. Firma DAF dysponuje zakładami produkcyjnymi w Holandii, Belgii i Wielkiej Brytanii. Dodatkowo DAF opracowuje i wytwarza podzespoły, takie jak osie i silniki, zwłaszcza dla producentów autobusów i autokarów na całym świecie. Więcej informacji, między innymi adresy dealerów, można znaleźć pod adresem

31

32 DW142936/PL:1213 DAF Trucks Polska Sp. z o.o. Al. Katowicka Wolica k. Warszawy Polska Tel Fax Z niniejszej publikacji nie wynikają żadne prawa. DAF Trucks N.V. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji produktów bez powiadomienia. Produkty i usługi pozostają w zgodzie z obowiązującymi dyrektywami Unii Europejskiej na dzień sprzedaży, ale mogą się różnić w zależności od kraju. Najbardziej aktualne informacje można uzyskać u autoryzowanego dealera firmy DAF. DRIVEN BY QUALITY TRUCKS PARTS FINANCE

NOWA GAMA MODELI EURO 6

NOWA GAMA MODELI EURO 6 NOWA GAMA MODELI EURO 6 NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WSZYSTKICH MODELI Nowa gama pojazdów DAF Euro 6 to najnowsze rozwiązania gwarantujące maksymalną wydajność, niezawodność i najwyższy komfort jazdy. Nowoczesne silniki

Bardziej szczegółowo

Zawsze właściwe rozwiązanie

Zawsze właściwe rozwiązanie Pers/Press/Presse/Prensa/Stampa Firma DAF Trucks na targach IAA 2014 w Hanowerze: Zawsze właściwe rozwiązanie Indywidualne rozwiązania dopasowane do wszystkich zastosowań transportowych Nowość: model CF

Bardziej szczegółowo

TWÓJ ZYSK NASZYM CELEM

TWÓJ ZYSK NASZYM CELEM TWÓJ ZYSK NASZYM CELEM KAŻDY PLAN ROZWOJU ZACZYNA SIĘ OD PYTANIA: W JAKI SPOSÓB NOWE ROZWIĄZANIE ZWIĘKSZY WYDAJNOŚĆ TRANSPORTU? ODDECH WYDAJNOŚCI DAF rozumie biznes swoich klientów i wie, jak ważny jest

Bardziej szczegółowo

DAF MULTISUPPORT więcej niż

DAF MULTISUPPORT więcej niż DAF MULTISUPPORT więcej niż tylko naprawy i przeglądy DAF MULTISUPPORT TRUCKS PARTS FINANCE WWW.DAF.COM Usługi wspierające najlepszą ofertę biznesową Kompleksowa obsługa klienta W branży transportowej

Bardziej szczegółowo

Samochody ciężarowe Scania serii P dostępne z większymi silnikami

Samochody ciężarowe Scania serii P dostępne z większymi silnikami Nadarzyn, 30 kwietnia 2009 r. Nowe pojazdy w ofercie Scania: P 360 i P 400 Euro 5 Samochody ciężarowe Scania serii P dostępne z większymi silnikami Dzięki dostępności rozwijających duży moment obrotowy,

Bardziej szczegółowo

NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNE

NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNE NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNE WYJĄTKOWA WSZECHSTRONNOŚĆ Firma DAF przedstawia swój najbardziej wszechstronny samochód ciężarowy nowy model CF Euro 6. Model dostępny jest jako podwozie pod zabudowę i ciągnik

Bardziej szczegółowo

Gotowe do ciężkiej pracy Scania na wystawie Bauma 2010: duży wybór, kompleksowa obsługa

Gotowe do ciężkiej pracy Scania na wystawie Bauma 2010: duży wybór, kompleksowa obsługa PRESS info P10400EN / Per-Erik Nordström Kwiecień 2010 r. Gotowe do ciężkiej pracy Scania na wystawie Bauma 2010: duży wybór, kompleksowa obsługa Niezawodna technologia, bogata oferta produktów i kompleksowa

Bardziej szczegółowo

NAJLEPSZY XF W HISTORII

NAJLEPSZY XF W HISTORII SIŁA ZMIAN NAJLEPSZY XF W HISTORII Firma DAF przedstawia nowy model XF, który wyznacza nowy standard w dziedzinie długodystansowego transportu drogowego. Opracowany został z myślą o maksymalizacji wydajności

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Amarok

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Amarok Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012 Amarok Informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO 2 znajdują się w niniejszych danych technicznych. Nie wszystkie kombinacje silnika, skrzyni biegów

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. Lp. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2 Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. 4) 1. Rok produkcji 2015 2. Homologacja, karta pojazdu 3. Nadwozie

Bardziej szczegółowo

PUNKT ODNIESIENIA W TRANSPORCIE DŁUGODYSTANSOWYM

PUNKT ODNIESIENIA W TRANSPORCIE DŁUGODYSTANSOWYM PUNKT ODNIESIENIA W TRANSPORCIE DŁUGODYSTANSOWYM NAJLEPSZY MODEL XF W HISTORII Nowy model XF firmy DAF. Punkt odniesienia w dziedzinie transportu długodystansowego. Stworzony z myślą o maksymalnej wydajności

Bardziej szczegółowo

POJAZD DAF DO KAŻDEGO ZASTOSOWANIA

POJAZD DAF DO KAŻDEGO ZASTOSOWANIA DOSKONAŁY FUNDAMENT POJAZD DAF DO KAŻDEGO ZASTOSOWANIA Żaden inny sektor transportu nie jest tak zróżnicowany i wymagający, jak sektor transportu budowlanego. Firma DAF stworzyła kompleksową ofertę pojazdów

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Crafter

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Crafter Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012 Crafter Informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO 2 znajdują się w niniejszych danych technicznych. Nie wszystkie kombinacje silnika, skrzyni biegów

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:182085-2011:text:pl:html PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Bardziej szczegółowo

Seria DAF LF. Wyspecjalizowane pojazdy dystrybucyjne

Seria DAF LF. Wyspecjalizowane pojazdy dystrybucyjne Seria DAF LF Wyspecjalizowane pojazdy dystrybucyjne Z myślą o dystrybucji Ciężarówki DAF z serii LF od samego początku były skazane na sukces. Dzięki nowoczesnej i przestronnej kabinie, lekkiemu podwoziu

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA Nr sprawy: RZP-II-WI/22/DZP-1/2014 Załącznik Nr 6 do SIWZ Z SPECYFIKACJA TECHNICZNA Oferowany samochód ciężarowy: - marka: - model:. OPIS/Minimalny wymagany parametr Parametr techniczny oferowany przez

Bardziej szczegółowo

Samochody ciężarowe DAF dla dystrybucji. Zwrotne, komfortowe i wydajne

Samochody ciężarowe DAF dla dystrybucji. Zwrotne, komfortowe i wydajne Samochody ciężarowe DAF dla dystrybucji Zwrotne, komfortowe i wydajne Dystrybucja to rodzaj sportu wyczynowego Czas to pieniądz, a szczególnie w transporcie dystrybucyjnym. Napięte terminy, ustalony czas

Bardziej szczegółowo

Ciągniki siodłowe Scania zoptymalizowane pod względem ekonomiki paliwowej

Ciągniki siodłowe Scania zoptymalizowane pod względem ekonomiki paliwowej PRESS info P09904PL / Per-Erik Nordström 17 września 2009 Ciągniki siodłowe Scania zoptymalizowane pod względem ekonomiki paliwowej Wraz z premierą nowych samochodów ciężarowych serii R Scania wprowadza

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Nr sprawy: PIW.FIN.236-1/13 Załącznik nr 7 do SIWZ SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Składając ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

Części hamulców pneumatycznych TRP Asystent parkowania

Części hamulców pneumatycznych TRP Asystent parkowania Części hamulców pneumatycznych TRP Asystent parkowania SYSTEMY KAMER WIĘKSZE POLE WIDZENIA W ofercie TRP znajduje się zestaw obejmujący światło obrysowe i asystenta parkowania do pojazdów z przyczepą.

Bardziej szczegółowo

Żuromin, dnia 4 listopada 2013 r. Nr sprawy: PIW.FIN.236-1/13

Żuromin, dnia 4 listopada 2013 r. Nr sprawy: PIW.FIN.236-1/13 Żuromin, dnia 4 listopada 2013 r. Nr sprawy: PIW.FIN.236-1/13 Wykonawcy wszyscy Zmiana treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia Działając na podstawie art. 38 ust. 4 ustawy z dnia 29 stycznia

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM Warszawa 2012 r. Auto-Pol-Serwis Autoryzowany Dealer Samochodów OPEL OFERTA HANDLOWA dla FIRM Ofertę przygotował: Michał Misaczek + 48 600 454 431 Opel Vivaro, Van L2H1 2.9t (L2 H1, 2900) 2.0 CDTI, 84

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. "DOSTAWA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH DLA MIEJSKIEGO ZARZĄDU DRÓG W BIELSKU-BIAŁEJ." OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w terminie do 3 miesięcy od dnia zawarcia

Bardziej szczegółowo

Kabiny serii XF105 Elementy zewnętrzne

Kabiny serii XF105 Elementy zewnętrzne Elementy zewnętrzne DAF tej ciężarówki nie pomylisz z żadną inną. Nowoczesny i elegancki wygląd wyraźnie wskazuje na przynależność kabiny pojazdu DAF XF105 do rodziny pozostałych serii pojazdów DAF. Opracowana

Bardziej szczegółowo

Gama pojazdów DAF Odzwierciedlenie jakości

Gama pojazdów DAF Odzwierciedlenie jakości Gama pojazdów DAF Odzwierciedlenie jakości Jakość w każdym aspekcie Jakość w każdym szczególe: to odróżnia pojazdy firmy DAF od każdej innej ciężarówki. Od stalowego zderzaka przedniego przez nietłukące

Bardziej szczegółowo

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D VAN 5D WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. Wykonywana przez wyspecjalizowany zakład Obejmuje m.in. demontaż tylnej kanapy i pasów bezpieczeństwa oraz montaż zestawu grodzeniowego

Bardziej szczegółowo

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Zał. nr 1 do formularza oferty CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. Z o.o. www.mzk.krotoszyn.pl Kryterium

Bardziej szczegółowo

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk d e a l e r Informacja techniczna wraz z ofertą handlową dla 2sztuk autobusów miejskich marki KAPENA / IVECO typ Iveco 65 C Urby dostępnych w terminie 7 dni od uzyskania pierwszego zamówienia. *poniższa

Bardziej szczegółowo

Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren.

Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren. Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren.com Wydajność, na której możesz polegać: ECOtronik 02 WSTĘP Silnik.

Bardziej szczegółowo

Samochody ciężarowe DAF dla dystrybucji. Zwrotne, komfortowe i wydajne

Samochody ciężarowe DAF dla dystrybucji. Zwrotne, komfortowe i wydajne Samochody ciężarowe DAF dla dystrybucji Zwrotne, komfortowe i wydajne Dystrybucja to rodzaj sportu wyczynowego Czas to pieniądz, a szczególnie w transporcie dystrybucyjnym. Napięte terminy, ustalony czas

Bardziej szczegółowo

Sz.P. Katarzyna Janicka

Sz.P. Katarzyna Janicka Sz.P. Katarzyna Janicka Warszawa, 11.02.2013 r. Szanowna Pani Katarzyno, W odpowiedzi na Pani zgłoszenie na portalu internetowym mam przyjemność przedstawić Pani kompleksową ofertę na zakup samochodu PEUGEOT,

Bardziej szczegółowo

Zielono-żółta siła. Filtry do maszyn rolniczych

Zielono-żółta siła. Filtry do maszyn rolniczych Zielono-żółta siła Filtry do maszyn rolniczych Program produktów MANN-FILTER do maszyn rolniczych: Filtry powietrza Filtry oleju Filtry wstępne paliwa Filtry kabinowe Systemy odpowietrzania skrzyni korbowej

Bardziej szczegółowo

Zielono-żółta siła. Filtry do maszyn budowlanych

Zielono-żółta siła. Filtry do maszyn budowlanych Zielono-żółta siła Filtry do maszyn budowlanych Gwarantowana jakość oryginalnego wyposażenia. Program produktów MANN-FILTER do maszyn budowlanych: Filtry powietrza Filtry oleju Filtry wstępne paliwa Filtry

Bardziej szczegółowo

Kompakt z rozstawem osi 3250 mm, z dachem wysokim

Kompakt z rozstawem osi 3250 mm, z dachem wysokim maks. 2700 (pomiar przy podłodze) 1350 1520 3250 5261 2600 (pomiar przy ściance działowej) 1040 3250 5261 2600 (pomiar przy ściance działowej) Dopuszczalna masa całkowita [t] H ok. 55/6901 1040 1993 2426

Bardziej szczegółowo

HAKOWCE PALIFT T18 - T30

HAKOWCE PALIFT T18 - T30 HAKOWCE PALIFT T18 - T30 PRAWDZIWI SIŁACZE NIEZAWODNI, EKONOMICZNI I UNIWERSALNI PALIFT - UTALENTOWANY MISTRZ ŁADOWNOŚCI Hakowce z serii PALIFT TELESCOPIC z optymalną proporcją masy własnej do mocy załadunkowej

Bardziej szczegółowo

Opony zimowe Continental do samochodów ciężarowych i autobusów

Opony zimowe Continental do samochodów ciężarowych i autobusów Opony zimowe Continental do samochodów ciężarowych i autobusów Hanower, 30 października 2014 r. Standardowe opony do pojazdów użytkowych w warunkach zimowych często osiągają kres swoich możliwości. Pomimo

Bardziej szczegółowo

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5 /pieczęć / PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC Lp. Wyszczególnienie Opis DANE TECHNICZNE 1. Silnik wysokoprężny spełniający normę emisji spalin min. EURO 5 2. Maksymalna

Bardziej szczegółowo

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE 1 z 6 2011-08-02 15:08 Twingo Konfigurator UWAGA! Wszystkie informacje zawarte w konfiguratorze w tym ceny, zdjęcia samochodów, dostępność, nie stanowią w żaden sposób oferty handlowej w rozumieniu przepisów

Bardziej szczegółowo

driven by quality DAF Trucks Polska Sp. z o.o. Al. Katowicka 40 05-830 Wolica k. Warszawy Polska Tel. 022-45 89 500 Fax 022-45 89 599 www.daftrucks.

driven by quality DAF Trucks Polska Sp. z o.o. Al. Katowicka 40 05-830 Wolica k. Warszawy Polska Tel. 022-45 89 500 Fax 022-45 89 599 www.daftrucks. Niniejsza publikacja nie stanowi przyznania jakichkolwiek praw. DAF Trucks N.V. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w specyfikacjach produktów bez uprzedzenia. Produkty i usługi są zgodne z dyrektywami

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów ... nazwa i adres wykonawcy Załącznik nr 5 Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów Przystępując do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

Gama pojazdów DAF Odzwierciedlenie jakości

Gama pojazdów DAF Odzwierciedlenie jakości Gama pojazdów DAF Odzwierciedlenie jakości Jakość w każdym aspekcie Jakość w każdym szczególe: to odróżnia pojazdy firmy DAF od każdej innej ciężarówki. Od stalowego zderzaka przedniego przez nietłukące

Bardziej szczegółowo

Seria N. Najmocniejsze w swojej klasie

Seria N. Najmocniejsze w swojej klasie Seria N Najmocniejsze w swojej klasie NOWA GENERACJA CIĄGNIKÓW VALTRA SERII N Najmocniejsze na rynku ciągniki z silnikami czterocylindrowymi. Trzecia generacja serii N Nowa, przestronna i bardzo cicha

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta 1/5 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:180673-2011:text:pl:html PL-Kraków: Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki 2011/S 110-180673 Miejskie Przedsiębiorstwo

Bardziej szczegółowo

Beco Przyczepy wywrotki. Siła do pracy

Beco Przyczepy wywrotki. Siła do pracy Beco Przyczepy wywrotki Siła do pracy Wywrotki rolnicze Beco Wywrotki rolnicze Beco Wywrotki rolnicze BECO typu SUPER już od dawna są niezwykle cenionymi przyczepami. Produkty BECO znane są ze swojej trwałości,

Bardziej szczegółowo

COMPACT MSL seria 2,2-15 kw. Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom.

COMPACT MSL seria 2,2-15 kw. Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom. COMPACT MSL seria 2,2-15 kw Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom. COMPACT Seria MSL Sprężarki MSL, w sposób idealny łączą w sobie prostotę budowy oraz przystępność cenową sprężarek

Bardziej szczegółowo

Publikacja prasowa. Modernizacje produktów z myślą o wyższej zyskowności. DAF Transport Efficiency:

Publikacja prasowa. Modernizacje produktów z myślą o wyższej zyskowności. DAF Transport Efficiency: Publikacja prasowa Hugo van der Goeslaan 1 P.O. Box 90065 5600 PT Eindhoven, Holandia Tel.: +31 (0)40 214 21 04 Faks: +31 (0)40 214 43 17 Internet: www.daf.com DAF Transport Efficiency: Modernizacje produktów

Bardziej szczegółowo

ISUZU L35 Adaptor SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

ISUZU L35 Adaptor SPECYFIKACJA TECHNICZNA: ISUZU P75-1 - ISUZU P75 Isuzu P75 charakteryzuje dopuszczalna masa całkowita 7,5 ton. Jest oferowane w pięciu opcjach rozstawu osi- od 2900 do 4475mm. Auto zaprojektowane z klasyczną koncepcją podwozia

Bardziej szczegółowo

www.toyota-forklifts.eu Spalinowy wózek widłowy 1.5-3.5 ton

www.toyota-forklifts.eu Spalinowy wózek widłowy 1.5-3.5 ton www.toyota-forklifts.eu Spalinowy wózek widłowy 1.5-3.5 ton Spalinowy wózek widłowy 1.5-1.75 ton Specyfikacja wózka 02-8FGF15 02-8FDF15 02-8FGF18 02-8FDF18 1.1 Producent TOYOTA TOYOTA TOYOTA TOYOTA 1.2

Bardziej szczegółowo

LANCIA DELTA S OD Miejski instynkt.

LANCIA DELTA S OD Miejski instynkt. OD LANCIA DELTA S OD Miejski instynkt. MAGIA DESIGNU SPRAWIA, ŻE FORMA WYRAŻA EMOCJE. Zaprojektowany przez fi rmę MOMODESIGN model DELTA S został stworzony w oparciu o sportowy design i elegancką stylistykę.

Bardziej szczegółowo

7,32% ECOSTRALIS. oszczędność zużycia paliwa w modelu. Auto Service

7,32% ECOSTRALIS. oszczędność zużycia paliwa w modelu. Auto Service 7,32% TÜV SÜD potwierdza certyfikatem porównanie pomiarów zużycia paliwa wykonane przez Iveco. oszczędność zużycia paliwa w modelu ECOSTRALIS Dodatkowe informacje dot. szczegółów testu dostępne są na stronie

Bardziej szczegółowo

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu Doskonałość w każdym calu Przegląd Naturalnie pierwszy wybór Wycieraczki DENSO, charakteryzujące się unikatowym projektem, wykonane z materiałów doskonałej jakości zgodnie z najbardziej wymagającymi normami

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA. Dotyczy : postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie dostawy samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego

INFORMACJA. Dotyczy : postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie dostawy samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego OR.272.4.2013.EL Mielec, dnia 29 maja 2013 roku INFORMACJA Dotyczy : postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie dostawy samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego Działając

Bardziej szczegółowo

Spalinowe wózki widłowe. Seria MI od 1,5 do 3,5 T

Spalinowe wózki widłowe. Seria MI od 1,5 do 3,5 T Spalinowe wózki widłowe ROZWIĄZANIE przy załadunkach Seria MI od 1,5 do 3,5 T MANITOU, TWÓJ KLUCZOWY PARTNER ogólnoświatowa grupa Ogólnoświatowa grupa Manitou projektuje i dostarcza rozwiązania przydatne

Bardziej szczegółowo

Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem

Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem elektronicznym Automatyczne poziomowanie RTH5.18 OPIS MASZYNY

Bardziej szczegółowo

Silnik Cursor 9 o mocy 400 KM został opracowany specjalnie na

Silnik Cursor 9 o mocy 400 KM został opracowany specjalnie na S U P E R - L I G H T H I - P R O F I T A B I L I T Y H I - P E R F O R M A N C E Wydajność nie jest celem samym w sobie. To także sposób prowadzenia biznesu i sposób myślenia przy podejmowaniu codziennych

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. SAMOCHÓD OSOBOWY KLASY NIŻSZEJ ŚREDNIEJ (TZW. SEGMENT C TYP 1) Udostępnienie samochodów Zamawiającemu musi nastąpić zgodnie z poniższym harmonogramem:

Bardziej szczegółowo

RTC autoryzowany koncesjoner Renault Trucks. pojazdy, którym możesz zaufać

RTC autoryzowany koncesjoner Renault Trucks. pojazdy, którym możesz zaufać RTC autoryzowany koncesjoner Renault Trucks pojazdy, którym możesz zaufać Szanowni Państwo! Z przyjemnością zawiadamiamy, że rozpoczęliśmy sprzedaż samochodów ciężarowych Renault. Nasza misja to wspieranie

Bardziej szczegółowo

Właściwy silnik do każdego zastosowania. 16936_BlueEfficiencyPower_Polnisch_Schrift_in_Pfade.indd 1 13.02.2013 10:55:33

Właściwy silnik do każdego zastosowania. 16936_BlueEfficiencyPower_Polnisch_Schrift_in_Pfade.indd 1 13.02.2013 10:55:33 Właściwy silnik do każdego zastosowania 16936_BlueEfficiencyPower_Polnisch_Schrift_in_Pfade.indd 1 13.02.2013 10:55:33 16936_BlueEfficiencyPower_Polnisch_Schrift_in_Pfade.indd 2 13.02.2013 10:55:38 16936_BlueEfficiencyPower_Polnisch_Schrift_in_Pfade.indd

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIE DLA ROLNICTWA

ROZWIĄZANIE DLA ROLNICTWA ROZWIĄZANIE DLA ROLNICTWA pl.manitou.com mlt.manitou.com OSIĄGI W TWOIM GOSPODARSTWIE 3400 kg: Max udźwig MLT634 to 3,4 tony. 6.05 m: Wysokość robocza do 6,05 m Wydajność ładowania Traktor z ładowaczem

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ. Wybór: Szeroki. Ciśnienie: Wysokie. Wynik: Doskonały. MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE STIHL RE 88, RE 98, RE 109, RE 119, RE 129 PLUS

NOWOŚĆ. Wybór: Szeroki. Ciśnienie: Wysokie. Wynik: Doskonały. MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE STIHL RE 88, RE 98, RE 109, RE 119, RE 129 PLUS 0461 655 5123. M15. K4.S0914. F&W. Wydrukowano w Niemczech ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2014. Ekologiczny papier bielony bez użycia chloru. Wybór: Szeroki. Ciśnienie: Wysokie. Wynik: Doskonały. MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE

Bardziej szczegółowo

Systemair: Technologia EC

Systemair: Technologia EC Systemair: Technologia EC Kwestia ochrony środowiska naturalnego to dziedzina wymagająca zdecydowanych i szybkich działań. Dotyczy to zwłaszcza sektora przemysłowego współodpowiedzialnego, wraz z konsumentami

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Wytrzymała zamiatarka przemysłowa o masywnej konstrukcji, która skutecznie zbiera różne rodzaje brudu od drobnego pyłu po gruby gruz. Wyposażona w mocny silnik Diesla

Bardziej szczegółowo

Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c.

Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Ekspertyza numer: z dnia: 2015/12/14 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: FGA LEASING POLSKA SP. Z O.O. Adres: Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Właściciel: FGA LEASING POLSKA SP. Z O.O.

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Nr sprawy: PIW.Fin-Ad.6086/32/2013 Załącznik nr 7 do SIWZ SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Składając ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu

Bardziej szczegółowo

Nowa Seria 5. Wszechstronność bez limitu.

Nowa Seria 5. Wszechstronność bez limitu. Nowa Seria 5. Wszechstronność bez limitu. Nowa Seria 5 Deutz-Fahr wyznacza w klasie ciągników kompaktowych średniej mocy nowe standardy w zakresie designu, wydajności i komfortu. Modele Serii 5 to maszyny

Bardziej szczegółowo

Citan Tourer prywatny. Cennik

Citan Tourer prywatny. Cennik Citan Tourer prywatny Cennik Wyposażenie standardowe. Citan Tourer. Nadwozie XXAntena dachowa XXNadwozie w pełni przeszklone XXDrzwi przesuwne z prawej strony XXKlapa tylna z wycieraczką i spryskiwaczem

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 12 marca 2013 r. Poz. 337 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA TRANSPORTU, BUDOWNICTWA I GOSPODARKI MORSKIEJ 1) z dnia 27 lutego 2013 r.

Warszawa, dnia 12 marca 2013 r. Poz. 337 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA TRANSPORTU, BUDOWNICTWA I GOSPODARKI MORSKIEJ 1) z dnia 27 lutego 2013 r. DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 12 marca 2013 r. Poz. 337 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA TRANSPORTU, BUDOWNICTWA I GOSPODARKI MORSKIEJ 1) z dnia 27 lutego 2013 r. w sprawie badań co do

Bardziej szczegółowo

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna Podsumowanie Cena cennikowa 48 550 zł Cena wyposażenia dodatkowego 2 000 zł Cena lakieru 1 800 zł Upust -4 700 zł 47 650 zł Cena

Bardziej szczegółowo

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt.

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt. Warszawa, 20 lutego 2013 Mam przyjemność przedstawić Pani kompleksową ofertę na model samochodu PEUGEOT, którym jest Pani zainteresowana. Niniejsza oferta zawiera specyfikacje i kalkulacje cen samochodu:

Bardziej szczegółowo

301.7D. Minikoparka hydrauliczna. Silnik Moc maksymalna (ISO 14396) 17,9 kw 24,3 hp

301.7D. Minikoparka hydrauliczna. Silnik Moc maksymalna (ISO 14396) 17,9 kw 24,3 hp Minikoparka hydrauliczna 301.7D Silnik Moc maksymalna (ISO 14396) 17,9 kw 24,3 hp Masy Masa transportowa z zadaszeniem Masa transportowa z kabiną Masa transportowa z zadaszeniem i podwoziem wysuwanym Masa

Bardziej szczegółowo

POJAZDY SCANIA DLA LEŚNICTWA. Gotowe do ciężkiej pracy w leśnictwie

POJAZDY SCANIA DLA LEŚNICTWA. Gotowe do ciężkiej pracy w leśnictwie POJAZDY SCANIA DLA LEŚNICTWA Gotowe do ciężkiej pracy w leśnictwie POJAZDY SCANIA DLA LEŚNICTWA 2 3 Ty, las - i Scania Jazda na wprost po gładkim asfalcie to jedno. Ale pokonywanie leśnych duktów to już

Bardziej szczegółowo

MINI-KOPARKA SV15. 1535/1655 kg

MINI-KOPARKA SV15. 1535/1655 kg MINI-KOPARKA 1535/1655 kg ZWARTA SYLWETKA Koparki Yanmar serii Semi-ViO zdecydowanie wyróżniają się spośród innych maszyn w swojej klasie wagowej. Model łączy zwartą sylwetkę, wysoką wydajność i doskonałą

Bardziej szczegółowo

Uruchom wyobraźnię. TZR50 www.yamaha-motor.pl

Uruchom wyobraźnię. TZR50 www.yamaha-motor.pl Uruchom wyobraźnię Jak wygląda twój wymarzony sportowy motocykl? Czy stylem przypomina flagowe, wytrzymałe, lśniące i gotowe do wyścigu sportowe motocykle? TZR50 szybko wprowadzi cię do emocjonującego

Bardziej szczegółowo

Numer sprawy ZP/1/ZOW/2013 Załącznik nr 1f) do SIWZ

Numer sprawy ZP/1/ZOW/2013 Załącznik nr 1f) do SIWZ Numer sprawy ZP/1/ZOW/2013 Załącznik nr 1f) do SIWZ Wymagania minimalne dla sześciu lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych Samochody fabrycznie nowe nie rejestrowane Pojazdy 1 i 2 z 6 OSP NIEMCE OSP

Bardziej szczegółowo

Marka: RENAULT Model pojazdu: 420 Premium Privilage E3 18.0t

Marka: RENAULT Model pojazdu: 420 Premium Privilage E3 18.0t OCENA TECHNICZNA nr: P-3343/09/01 Rzeczoznawca : inż. Dariusz Walewski CCRS 412/04/08, RS 001043 z dnia: 2009/06/29 Zleceniodawca: IMPULS-Leasing Polska Sp. z o.o. Adres: Al. Jerozolimskie 212A 02-486

Bardziej szczegółowo

Nowy w rodzinie. ATOS 300 / 200.

Nowy w rodzinie. ATOS 300 / 200. Nowy w rodzinie. ATOS 300 / 200. Spis treści Nowy ATOS 3 Silnik i przekładnia 4 Wyposażenie przodu 6 Wyposażenie tyłu 8 Kabina 10 Obsługa 12 Dane techniczne 14 Nowy ATOS Tak wszechstronne, jak Ty. Ciągniki

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA

INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA 2015-07-08 INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA Szanowni Państwo, w nawiązaniu do naszych ustaleń dotyczących obecnych potrzeb zakupowych, mamy przyjemność przedstawić Państwu informację

Bardziej szczegółowo

OFERTA. Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... TEL; FAX;...e-mail;.

OFERTA. Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... TEL; FAX;...e-mail;. NO-223/XVI/15 OFERTA Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... REGON;. NIP;. TEL; FAX;...e-mail;. (nazwa (firma), dokładny adres wykonawcy/wykonawców, a w przypadku

Bardziej szczegółowo

DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU

DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU OCENA TECHNICZNA nr: 2630/Ford Mondeo/GD 738HT Wykonawca opinii : mgr inż. Marek Sawicki - RS000192 Właściciel: IDEA LEASING S.A. Adres: ul. Strzegomska 42B 53-611 Wrocław Dokument: Dowód rejestracyjny

Bardziej szczegółowo

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r.

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. Dot. postępowania o zamówienie publiczne prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Dostawę dwóch samochodów dla Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.

Bardziej szczegółowo

Parametry techniczne pojazdu wymagane przez Zamawiającego (1) Z wyposażeniem

Parametry techniczne pojazdu wymagane przez Zamawiającego (1) Z wyposażeniem Załącznik nr 3 do zaproszenia Specyfikacja techniczna samochodu 9 osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z możliwością przewożenia 1 osoby na wózku inwalidzkim Parametry techniczne

Bardziej szczegółowo

System nawigacji Snooper do samochodów ciężarowych

System nawigacji Snooper do samochodów ciężarowych Wysoki komfort kierowcy niskie koszty eksploatacji System nawigacji Snooper do S5000 PRO Najlepsza trasa dla Twojej ciężarówki W dzisiejszych czasach obliczenie trasy z punktu A do punktu B nie stanowi

Bardziej szczegółowo

Przedstawiamy nowe terenowe samochody ciężarowe Scania

Przedstawiamy nowe terenowe samochody ciężarowe Scania Przedstawiamy nowe terenowe samochody ciężarowe Scania Gotowe do ciężkiej pracy. Gotowe na trudne wyzwania. Przenieś swoją firmę na wyższy poziom. Nowe terenowe samochody ciężarowe Scania to najwytrzymalsze

Bardziej szczegółowo

EKONOMICZNY I WYDAJNY. PONSSE BEAver

EKONOMICZNY I WYDAJNY. PONSSE BEAver EKONOMICZNY I WYDAJNY PONSSE BEAver PRAWDZIWE ŹRÓDŁO MOCY W KLASIE MAŁYCH HARWESTERÓW PONSSE Beaver to wszechstronna maszyna, która idealnie sprawdza się zarówno w trzebieżach wczesnych jak i na zrębach

Bardziej szczegółowo

Opona Dunlop SP244 Nowy asortyment opon do naczep do transportu drogowego

Opona Dunlop SP244 Nowy asortyment opon do naczep do transportu drogowego Opona Dunlop SP244 Nowy asortyment opon do naczep do transportu drogowego Opony do naczep SP244 zostały opracowane z myślą o różnych zastosowaniach: począwszy od samochodów ciężarowych dostawczych, poprzez

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

www.kamazpolska.pl P O L S K A

www.kamazpolska.pl P O L S K A www.kamazpolska.pl 1 wywrotki K2030 (53605) 1W 6 K2030 (53605) 3W 7 B2130 (43118) 1W 8 B2130 (43118) 3W 9 T2530 (65115) 1W 10 T2530 (65115) 3W 11 T3130 (6540) 1W 12 T3130 (6540) 3W 13 K3340 (6520) 1W 14

Bardziej szczegółowo

Prawdziwy Multi-Talent. ŚWIATOWA PREmIERA 2013! Seria MULTI. Nowe ciągniki wielozadaniowe rodem z Austrii. 4095 Multi 4105 Multi 4115 Multi

Prawdziwy Multi-Talent. ŚWIATOWA PREmIERA 2013! Seria MULTI. Nowe ciągniki wielozadaniowe rodem z Austrii. 4095 Multi 4105 Multi 4115 Multi ŚWIATOWA PREmIERA 2013! Seria MULTI Prawdziwy Multi-Talent Nowe ciągniki wielozadaniowe rodem z Austrii. 4095 Multi 4105 Multi 4115 Multi WWW.STEYR-TRAKTOREN.COM LEPSZE CIĄGNIKI uniwersalne ROZWIĄZANIE

Bardziej szczegółowo

Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c.

Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Ekspertyza numer: z dnia: 2015/12/05 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: FGA LEASING POLSKA SP. Z O.O. Adres: Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Właściciel: FGA LEASING POLSKA SP. Z O.O.

Bardziej szczegółowo

Odpowiedź na pytanie i zmiana treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Odpowiedź na pytanie i zmiana treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Szczecin dnia 10 marca 2014 r. UCZESTNICY POSTĘPOWANIA Dotyczy: Postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Dostawę fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do wywozu odpadów komunalnych

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 3 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

Kompaktowy Wielozadaniowiec

Kompaktowy Wielozadaniowiec NOWOŚĆ! Seria Kompakt Kompaktowy Wielozadaniowiec Nowa klasa autosegmentu C korzystająca z najnowszych rozwiązań technicznych w zakresie silników i przekładni. 4085 Kompakt 4095 Kompakt 4105 Kompakt WWW.STEYR-TRAKTOREN.COM

Bardziej szczegółowo

Sz. P. ANNA KONIK. Peugeot 208 ACCESS 1.4 95 KM OFERTE PRZYGOTOWAŁ: Rybnik dnia, 25 sierpnia 2012. Szanowni Panie,

Sz. P. ANNA KONIK. Peugeot 208 ACCESS 1.4 95 KM OFERTE PRZYGOTOWAŁ: Rybnik dnia, 25 sierpnia 2012. Szanowni Panie, Rybnik dnia, 25 sierpnia 2012 Sz. P. ANNA KONIK Szanowni Panie, W nawiązaniu do rozmowy, mam przyjemność przedstawić kompleksową ofertę zakupu samochodu Peugeot. Jednocześnie chciałbym serdecznie podziękować

Bardziej szczegółowo

(DZIK, TUR, TUR II, TUR III, ŻUBR, TOYOTA LC

(DZIK, TUR, TUR II, TUR III, ŻUBR, TOYOTA LC Firma powstała 1999r. Prowadzi działalność na działce o powierzchni 40.000m 2 AMZ-KUTNO jest spółką prywatną ze 100% kapitałem polskim z ogromnym potencjałem rozwoju, oferującą szeroki wachlarz usług i

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 1 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

OFERTA CENOWA Peugeot 208

OFERTA CENOWA Peugeot 208 1 OFERTA CENOWA Peugeot 208 APD LUBOS AUTORYZOWANY DEALER 2 Szanowna Pani, Irena Rodasik Bytom, 2014-07-23 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę cenową samochodu marki Peugeot 208 Active 1,2 82km

Bardziej szczegółowo

III.1 Wymagania techniczne dla podwozia dwuosiowego:

III.1 Wymagania techniczne dla podwozia dwuosiowego: Wypeùniã i zaù¹czyã jako zaù¹cznik do oferty III.1 Wymagania techniczne dla podwozia dwuosiowego: Wpisaã tak - nie i (uwagi wùasne oferenta lub ¹dane dodatkowe dane techniczne) 1. Podwozie fabrycznie nowe

Bardziej szczegółowo

Zdjęcia i dane zabudowy firmy SKIBICKI:

Zdjęcia i dane zabudowy firmy SKIBICKI: OFERTA Samochód ciężarowy do przewozu kontenerów- hakowiec: 2 szt. MB 1218 produkcja - 2006 rok napęd 4x2 124 i 174 tyś. km manualna skrzynia biegów zawieszenie przód resor, tył poduszka pow. blokada mostu,

Bardziej szczegółowo