Naczepy kurtynowe i skrzyniowe

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Naczepy kurtynowe i skrzyniowe"

Transkrypt

1 NACZEPY TO NASZA PASJA Naczepy kurtynowe i skrzyniowe PL

2 Jakość Skrzynia i plandeka Wydajne Ekonomiczne Trwałe Naczepy skrzyniowe i plandekowe firmy Fliegl to profesjonalne urządzenia, przeznaczone do codziennego użytku w branży spedycyjno-logistycznej. Obejmują asortyment od samej platformy, aż po w pełni wyposażone naczepy w wersjach Mega i Jumbo. Firma Fliegl jest dostawcą pojazdów użytkowych z nowoczesnej produkcji seryjnej, które już dziś są odpowiedzią na przyszłe potrzeby branży transportowej. Doskonała jakość i seryjna produkcja Fliegl stawia na system, którym jest jakość. Zaawansowane elementy są połączone w dobrze zaprojektowany system modułowy. W jednej z najnowocześniejszych europejskich fabryk naczep firma Fliegl łączy kilkudziesięcioletnie doświadczenie z precyzyjnie określonymi procesami. Inżynierowie i robotnicy o wysokich kwalifikacjach zatrudnieni przy montażu dokładnie sprawdzają i zapewniają jakość produktów. Dzięki bezpośredniej komunikacji Fliegl podejmuje szybkie decyzje, elastycznie reaguje i jest w stanie produkować duże ilości w krótkim czasie i dostarczać je w wymaganych terminach. Autentyczne wartości Pojazdy użytkowe firmy Fliegl są solidne, trwałe i zachowują swoją wartość przez długi czas. Wytrzymują trudne warunki panujące podczas codziennej eksploatacji w transporcie i charakteryzują się wszechstronnością i niskimi kosztami eksploatacji. Naczepy Fliegl to długoterminowe bezpieczeństwo inwestycji. Bezpieczeństwo przede wszystkim Pasja do naczep oznacza branie odpowiedzialności i oferowanie produktów, które spełniają najwyższe wymagania co do bezpieczeństwa w ruchu drogowym i BHP. Naczepy Fliegl gwarantują certyfikowane bezpieczeństwo i posiadają bardzo dużo elementów zabezpieczających ładunki, które bez problemu, a co ważniejsze bez zagrożeń spełniają wszystkie zadania.

3 Serwis Zrównoważona gospodarka Zawsze i wszędzie Odpowiedzialność Pakiet serwisowy firmy Fliegl daje klientowi poczucie bezpieczeństwa w całej Europie i przez całą dobę. Fliegl 24/7 oznacza szybką, nieskomplikowaną pomoc przez centralną infolinię pomocy technicznej przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. W razie potrzeby Partnerstwo serwisowe z ADAC zapewnia klientom firmy Fliegl stałą mobilność. Mogą oni uzyskać w łatwy sposób pomoc w razie awarii opony, wypadku, problemów z elektryką lub elektroniką, włącznie z wyciągnięciem i odholowaniem pojazdu. Ochrona środowiska, rosnące ceny surowców paliw, coraz większe potrzeby w zakresie transportu oto pytania na przyszłość, z którymi musi zmierzyć się branża transportowo-logistyczna. Fliegl ma na te pytania odpowiedzi i łączy ekologię, ekonomię z korzyściami praktycznymi. Inteligentne koncepcje pojazdów Fliegl obejmują konsekwentne dążenie do budowania lekkich konstrukcji, aerodynamicznych nadwozi, elastycznych systemów itp. Green Road Od pozyskania energii poprzez proces produkcji aż po gotowy produkt Fliegl umie rozsądnie gospodarować zasobami. Posiada dużą wiedzę ekonomiczną i dąży do dalszego udoskonalania zarządzania środowiskiem. Smart Road Aby być zawsze mobilnym Przestoje są drogie. Dlatego Fliegl szybko i niezawodnie zaopatruje swoich klientów w części zamienne. Zamawianie odbywa się bezpośrednio i wygodnie przez Internet. Serwis części zamiennych Fliegl jest częścią pełnego pakietu usług, na którym można polegać. Fliegl należy do liderów innowacyjności w branży pojazdów użytkowych. Elastyczność i wydajność to filary filozofii tego przedsiębiorstwa. Naczepy Fliegl mogą być wykorzystywane do bardzo różnych celów. Dzięki tym uniwersalnym pojazdom można zapobiegać pustym przejazdom oraz ograniczyć zużycie paliwa i materiałów. Bezpieczna i szybka obsługa to skrócenie czasu przestoju. A to są prawdziwe argumenty dla branży transportowej, w której przecież występuje duża presja czasu i kosztów. Jednym słowem: konkretne korzyści tych nowości w praktyce dnia codziennego. Oznacza ideę lub myśl tkwiącą za techniczną innowacją.

4 Naczepy TYPU KURTYNOWEGO Wiele opcji, szybka dostawa Naczepy typu kurtynowego firmy Fliegl przebywają miliony kilometrów po europejskich drogach są niezawodne i ekonomiczne. Masy własne zaczynające się od około 6 ton to zaleta, jeśli chodzi o ładowność około 800 kg w stosunku do porównywalnych pojazdów innych producentów. A to oznacza więcej pieniędzy w kieszeni: cena naczepy typu kurtynowego firmy Fliegl zwraca się po przejechaniu około miliona kilometrów i to na samej oszczędności na paliwie i większej ładowności. Kurtyna w wersji City z tylną osią skrętną. Dwuosiowa naczepa typu City z opcjonalną burtą ładunkową. Kurtyna w wersji Jumbo. Kurtyna z zabudową specjalną i hydropneumatycznie podnoszonym dachem specjalna wersja do przewozu drobiu.

5 Kurtyna w wersji Mega. Kurtyna w wersji Standard. Naczepa w wersji Mega do przewozów niepodlegających opłatom drogowym o dopuszczalnej masie poniżej 12. Trójosiowa naczepa kurtynowa typu Mega. Plandeka zabezpieczająca W celu zabezpieczenia powierzchni ładunkowej przed nielegalnym dostępem i wejściem firma Fliegl wyposaża opcjonalnie plandeki swoich naczep w zintegrowaną siatkę ochronną z cienkich stalowych linek. Takie zabezpieczenie cieszy się zainteresowaniem przede wszystkim w międzynarodowym transporcie promowym i łączonym.

6 System Quick Lock Logiczny. Mechaniczny. Bezproblemowy. Oszczędność jednym ruchem ręki Opracowany przez firmę Fliegl centralny zamek plandekowy jest solidny, trwały i szybki w obsłudze. Pozwala skrócić czas otwierania i zamykania plandeki nawet o 83%. Mechanika bez delikatnych urządzeń hydraulicznych i pneumatycznych jest łatwa w utrzymaniu i odporna na awarie. Quick Lock optymalizuje aerodynamiczne własności następuje redukcja emisji CO2, a zużycie paliwa spada nawet o 4 %. FAKTY: Czas otwarcia: 20 sekund Skrócenie czasu otwierania o 50 procent, zamykania o 33 procent, w sumie o 83 procent Sprawdzone zabezpieczenie ładunku wg DIN EN 1642 Code XL Po 22 punkty blokowania z każdej strony Około 12 metrów szerokości załadunkowej Mechaniczne zamknięcie Możliwość wyposażenia jedno- lub dwustronnego Brak wkładanych łat/dostępne na zamówienie Po dwie przesuwne kłonice na każdej stronie/na zamówienie z trzema kłonicami przesuwnymi Zasada działania: Pod powierzchnią ładunkową zamontowany jest wałek z hakami. Pętle zamknięć plandeki łatwo zaczepiają się o haki. Następnie, gdy wałek zostanie obrócony, haki pociągają pętle w dół i plandeka jest napinana. Gdy wałek zostanie obrócony w przeciwnym kierunku, wszystkie zamknięcia odczepiają się od haków i plandekę można przesuwać.

7 Dzięki równej powierzchni plandeki bez wystających zapięć zmniejsza się opór aerodynamiczny naczepy. System Quick Lock firmy Fliegl jest rozwiązaniem przeznaczonym do naczep typu kurtynowego, które są eksploatowane pod dużą presją czasu, są często ładowane i rozładowywane, a ich plandeki muszą być często otwierane i zamykane. Umieszczona w centralnym miejscu dźwignia steruje wałkiem, który zwalnia i zamyka wszystkie zapięcia wystarczy wykonać jeden ruch ręką. Fliegl rezygnuje z poziomych wkładanych łat i zamiast tego w przesuwnej kurtynie stosuje aluminiowe profile. Łatwe odsuwanie i zasuwanie bez uciążliwego chaosu z łatami to kolejna zaleta, jeśli chodzi o szybkość obsługi. Zalety systemu Quick Lock Redukcja zużycia paliwa do 4% Optymalne załadowanie wózka (bez wystających części) Bezawaryjność dzięki zastosowaniu czysto mechanicznej zasady działania Jeden z najszybszych systemów stabilność, łatwość, szybkość

8 Naczepy burtowe Niezmordowane przy przekraczaniu granic Naczepy burtowe Fliegl z najnowocześniejszej produkcji kojarzą się z niezawodnością i małym spadkiem wartości mimo dużych obciążeń w ruchu transgranicznym. Klient może wyposażyć model bazowy tak, aby powstał idealnie dopasowany do jego potrzeb: z tylnymi drzwiami portalowymi, z burtami o różnych wysokościach (do 1000 milimetrów) itd. NACZEPA roku Numer 1 w Rosji Najlepsza przyczepa Rosji 2011 pochodzi z Turyngii. W konkursie Ruch firma Fliegl ze swoją naczepą typu kurtynowego znalazła się na samym szczycie. Firma Fliegl ma już swoje miejsce na rynku rosyjskim, gdzie rejestrowanych jest coraz więcej jej pojazdów Warianty tyłu: burta z plandeką, dwuskrzydłowe drzwi, przesuwna plandeka (od lewej).

9 Naczepa burtowa w wersji Jumbo z atestowanymi zamknięciami celnymi. Naczepa burtowa w wersji standard z atestowanymi zamknięciami celnymi. Naczepa burtowa z przesuwnym dachem. Naczepa TYPU KURTYNOWEGO do odpraw celnych Do przejeżdżania przez granice bez niepotrzebnej biurokracji firma Fliegl produkuje kurtyny z atestowanymi zamknięciami celnymi. Komponenty, takie jak specjalne wbudowane w plandekę ucha, umożliwiają zgodne z przepisami umieszczenie sznura celnego, a następnie zaplombowanie przez celnika. Nie da się już po kryjomu otworzyć ścianki czołowej, bocznej kurtyny przesuwanego dachu czy tylnego portalu. Pojazd jest uważany za oficjalnie zaplombowany przez urząd celny.

10 Naczepy do przewozu materiałów budowlanych Logistyka budowlana jest wszechstronna podobnie jak naczepy do przewozu materiałów budowlanych firmy Fliegl. Naczepy przewożą wszystko to, co jest potrzebne na budowie: produkty składowane na paletach, elementy budowlane, ramy transportowe do dłużyc,maszyny itp. Są to wielofunkcyjne pojazdy przeznaczone dla firm budowlanych i ich poddostawców. Idealna do transportowania stali, z osią skrętną, wysuwanym tyłem, poprzecznymi kłonicami i drewnianymi podkładami. Wersja wzmocniona z miejscem na wózek widłowy. Naczepa do przewozu materiałów budowlanych z 6-metrowym teleskopem Wielofunkcyjna naczepa z blokadami kontenerowymi, wysuwanym tyłem i kieszeniami na kłonice.

11 Naczepa do przewozu materiałów budowlanych z dwoma osiami skrętnymi Naczepa do przewozu materiałów budowlanych Jumbo z hydraulicznym układem kierowania kół tylnych. Wersja Jumbo, opcja z listwą zawieszeniową na aluminiowe rampy najazdowe. Naczepa do przewozu materiałów budowlanych z pakietem ostrzegawczym (lampa ostrzegawcza, tabliczki ostrzegawcze). Naczepa Rozwiązanie specjalne do przewozu materiałów budowlanych do ciągników z dźwigiem załadunkowym. Przesuwny dach i bocznie przesuwna belka dachowa umożliwiają dostęp podczas załadunku i rozładunku bez niepotrzebnych barier.

12 Naczepa do przewozu mat zbrojeniowych Sprawdzona Bezpieczna Wszechstronna Certyfikowany system kłonic Vario firmy Fliegl składa się z bocznie przesuwanych kłonic, które mogą być przestawiane na odpowiednią szerokość, na przykład na szerokość mat zbrojeniowych. Oprócz kłonic ładunek jest zabezpieczony przed przesuwaniem do przodu i tyłu za pomocą trzech portali. Również one mogą być przestawiane na szerokość i mocowane za pomocą kłonic. Jako dodatkowe wyposażenie Fliegl oferuje składane i zdejmowane burty z aluminium. Podwójne podparcie - portale systemu kłonic Vario. Podczas załadunku i rozładunku kłonice mogą być wyciągane na 3,50 metra. Ścianka czołowa Vario z odciążeniem. Do poprzecznych listew kłonicowych mogą być dowolnie wkładane dzielone kłonice (600 / 1200 mm).

13 W czołowej ściance znajduje się schowek na drewniane kantówki i elementy systemu kłonic Vario. Naczepa posiada również wciągarki linowe do zabezpieczania ładunków. Jeśli burty i kłonice Vario są umieszczone w schowkach, naczepa stanowi otwartą platformę. Zabezpieczenie ładunku nawet przy zamkniętych burtach: Otwór na stalowe liny. kłonica kłonica boczna kłonica środkowa kłonica boczna kłonica 6 certyfikatów poprzeczna przód poprzeczna tył pas mocujący linę lub łańcuch 5 stalowych lin napinanych wciągarką pas mocujący linę lub łańcuch 4 stalowe liny napinane wciągarką Z pełnym wyposażeniem naczepa do przewozu materiałów budowlanych Fliegl posiada sześć certyfikatów: na maty zbrojeniowe, na kręgi drutu, na stal budowlaną i gołą, na tarcicę, na konstrukcje sklejane i drewniane (wyłączność Fliegl!) oraz na elementy betonowe (wyłączność Fliegl!).

14 Szczegóły nadwozia Stabilna konstrukcja, bezpieczny załadunek, uniwersalność wykorzystania według tych kryteriów produkowane są nadwozia naczep Fliegl. Liczne opcje pozwalają kierowcom na sprawne i komfortowe wykonywanie codziennych prac. Kurtyny Fliegl posiadają seryjnie certyfikat XL. Przyrząd do odczepiania i napinania plandeki z bardzo długą dźwignią zapewniającą optymalne naprężenie. Naczepa typu kurtynowego z burtową Mechanicznie podnoszony dach (380 milimetrów) Schowek na dokumenty Seryjnie: przygotowanie do zamocowania sznura celnego. Kieszenie na łaty w narożnej kłonicy, gdzie są zabezpieczone przed uszkodzeniem, na przykład przez wózek widłowy.

15 Trzy pary lekko poruszających się kłonic przesuwnych to seryjne wyposażenie kurtyn Fliegl. Do zabezpieczania ładunków z przodu i tyłu: łaty wkładane Vario i belki Vario. Usztywnienia dachowe, które są połączone z przesuwnym dachem w taki sposób, że przy otwieraniu dachu nie mogą wpaść do przestrzeni ładunkowej. Jako opcja dostępny jest system Anti-Ice. Dwupoziomowy system załadunku Tylne kłonice Fliegl Komfortowy pomysł Fliegl łączy tylne narożne kłonice i tylne drzwi zawiasami dwuprzegubowymi. Dzięki nim otwarte drzwi dobrze przylegają do bocznej plandeki. Ponieważ drzwi sięgają do krawędzi kłonicy, jest ona dodatkowo zabezpieczona przed najechaniem. Z ocynkowaną ogniowo kłonicą narożną zintegrowany jest uchwyt do bezpiecznego wsiadania.

16 Szczegóły podwozia Firma Fliegl łączy lekkość ze stabilnością. Aby zapewnić trwałe ramy i rentowną logistykę. Nadwozie naczepy Fliegl służy poza tym do montażu wielu przydatnych i ciekawych elementów pomocniczych. Końcówka do mocowania zabezpieczenia ładunku. Tylna drabina. Zabezpieczenie przeciwwjazdowe z osobnym światłem, umieszczone w bezpiecznym miejscu pod podwoziem. Warianty tylnego zderzaka: z aluminium, gumy oraz jako zderzak rolkowy.

17 Plastikowy schowek z szufladą i półkami. Logiczny i przejrzysty układ: urządzenie do obsługi pneumatycznego zawieszenia i hamulców. System załadunku Joloda z szynami, przestawnymi klinami i rolkami paletowymi. Do tego odpowiedni schowek. Aerodynamiczna Green Road powłoka Mały opór powietrza oznacza mniejsze zużycie paliwa. Ta futurystyczna powłoka z tworzywa sztucznego poprawia własności aerodynamiczne naczepy i przyczynia się do ochrony środowiska. W połączeniu z systemem Quick Lock firmy Fliegl następuje dalszy spadek oporu powietrza.

18 Szczegóły podwozia Podwozie jest podstawą wszystkich transportów. Dlatego warto się zastanowić, jak powinno być ono zbudowane i jakie funkcje może jeszcze spełniać. Firma Fliegl wdrożyła wiele pomysłów, jeśli chodzi o rozwój podwozi. Rezultatem są dobrze dopracowane podwozia o dużej ładowności i wielu dodatkowych funkcjach. Schowek na wkładane łaty. System kłonic wtykowych z maksymalnie siedmioma kieszeniami - w środku powierzchni ładunkowej i w zewnętrznej ramie. Gaśnica Pojemnik na wodę Koło zapasowe Uchwyt do transportu promem

19 Schowek na 24, 30, 32 lub 36 palet. We wpuszczonych wzdłuż lub w poprzek szynach ceownikowych można mocować specjalne stojaki transportowe, na przykład na elementy szklane, moduły kolektorów słonecznych. Naczepy Fliegl umożliwiają mocowanie ładunków na różne sposoby mają do 500 punktów mocowania na jeden pojazd. Miejsce na wózek widłowy podciągów Obciążenie wózkiem do 7,9 ton Szczególna jest również spodnia konstrukcja podłogi naczepy Fliegl. Oprócz zewnętrznej ramy i wzdłużnych dźwigarów cztery dodatkowe stabilizatory gwarantują odpowiednią ładowność i bezpieczeństwo podczas załadunku i na drodze. Sama podłoga jest wykonana z powlekanych 30-milimetrowych płyt sitodrukowych ułożonych na profilach Omega Zapewniają one dodatkową stabilność i chronią podwozie przed wsiąkającą wodą.

20 Fliegl Fahrzeugbau GmbH Oberpöllnitzer Straße 8 D Triptis Germany Telefon: 49 (0) Faks: 49 (0) Zastrzega się możliwość zmiany wymiarów, ciążarów i danych technicznych. Ilustracje częściowo z wyposażeniem specjalnym. GS PL

TRANSPORT PRZYSZŁOŚCI Furgony.

TRANSPORT PRZYSZŁOŚCI Furgony. TRANSPORT PRZYSZŁOŚCI Furgony. Twój doradca KRONE POZKRONE Spółka Akcyjna sp.k. ul. Poznańska 37, 62-080 Tarnowo Podgórne tel. +48 61 814 72 11, fax +48 61 814 72 30 biuro@pozkrone.pl, www.pozkrone.pl

Bardziej szczegółowo

Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl

Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl Dystrybucja lekarstw Taca do dystrybucji lekarstw Służba zdrowia poszukuje sposobów pozwalających na minimalizację

Bardziej szczegółowo

od Profesjonalistów dla Profesjonalistów www.sortimo.com.pl

od Profesjonalistów dla Profesjonalistów www.sortimo.com.pl NA ZEWNĄTRZ MERCEDES BENZ- WEWNĄTRZ SORTIMO od Profesjonalistów dla Profesjonalistów WSTĘP SYMBOLE + CECHY Czas to pieniądz gwarantowany szybki montaż i dostawa MERCEDES-BENZ I SORTIMO BEZPROBLEMOWO Kupno

Bardziej szczegółowo

Zrównoważona logistyka z inteligentnymi systemami dokowania. Technika przeładunku Kompleksowe rozwiązania gwarantujące efektywność

Zrównoważona logistyka z inteligentnymi systemami dokowania. Technika przeładunku Kompleksowe rozwiązania gwarantujące efektywność Zrównoważona logistyka z inteligentnymi systemami dokowania Technika przeładunku Kompleksowe rozwiązania gwarantujące efektywność 2 Jakość marki Hörmann 4 Ekoprodukcja 6 Projektowanie zgodnie z zasadą

Bardziej szczegółowo

Vito. Furgon i Mixto.

Vito. Furgon i Mixto. Vito. Furgon i Mixto. Vito. Po prostu doskonały. Jeśli są Państwo zawsze gotowi do działania, konsekwentnie wykonują swą pracę, chętnie podejmują nowe wyzwania, to zasłużyli Państwo na zoptymalizowany

Bardziej szczegółowo

// Nowe sterowania i uszczelnienia bram. Technika przeładunku Systemy logistyczne z jednej ręki

// Nowe sterowania i uszczelnienia bram. Technika przeładunku Systemy logistyczne z jednej ręki // Nowe sterowania i uszczelnienia bram Technika przeładunku Systemy logistyczne z jednej ręki 2 Spis treści Systemy logistyczne z jednej ręki 4-5 Rampy przeładunkowe ze składaną lub wysuwaną klapą 6-7

Bardziej szczegółowo

Novoferm Docking Solutions. Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów

Novoferm Docking Solutions. Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów Novoferm Docking Solutions Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów Nowe pomysły i sprawdzona

Bardziej szczegółowo

Pakowanie, transport, składowanie. Systemy z aluminium. Jakość potwierdzona certyfikatem. z normą DIN EN ISO 9001 : 2000. www.zarges.com.

Pakowanie, transport, składowanie. Systemy z aluminium. Jakość potwierdzona certyfikatem. z normą DIN EN ISO 9001 : 2000. www.zarges.com. Jakość potwierdzona certyfikatem zgodnie z normą DIN EN ISO 9001 : 2000 w www.zarges.com.pl Pakowanie, transport, składowanie NOWOŚĆ! ZARGES Case Center Szereg nowości Systemy z aluminium Spis treści Rozwiązania

Bardziej szczegółowo

Oryginalne akcesoria Polo

Oryginalne akcesoria Polo Oryginalne akcesoria Polo SPIS TREŚCI Sport i design 04 Felgi i kompletne koła 08 Komunikacja 1 4 Transport 1 8 Komfort i ochrona 28 Lifestyle 40 Informacje 46 ORYGINALNE AKCESORIA. produkt z oferty Oryginalnych

Bardziej szczegółowo

Krone ułatwia pracę. Podwyższona odporność. Nakład: 11 000 egz. Modyfikacje w silnikach Scania. Trzy propozycje dla sektora motoryzacyjnego

Krone ułatwia pracę. Podwyższona odporność. Nakład: 11 000 egz. Modyfikacje w silnikach Scania. Trzy propozycje dla sektora motoryzacyjnego CZERWIEC 6/2012 (16) ISSN 2082-9795 Cena: 5,50 (w tym 5% VAT) Sezon rozpoczęty Europejskie Mistrzostwa Ciężarówek FIA 2012 Nakład: 11 000 egz. Podwyższona odporność Modyfikacje w silnikach Scania Krone

Bardziej szczegółowo

Lely splendimo Kosiarki dyskowe

Lely splendimo Kosiarki dyskowe Lely splendimo Kosiarki dyskowe www.lely.com innovators in agriculture Wykorzystaj optymalnie krótki czas Zminimalizowane zanieczyszczenie Inteligentnie zaprojektowane kosiarki zapewniają doskonałe kopiowanie

Bardziej szczegółowo

Instalacje torowe i suwnicowe z modułowego systemu dźwignic KBK. Transport ponadpodłogowy, dokładne pozycjonowanie, ergonomiczna obsługa

Instalacje torowe i suwnicowe z modułowego systemu dźwignic KBK. Transport ponadpodłogowy, dokładne pozycjonowanie, ergonomiczna obsługa Instalacje torowe i suwnicowe z modułowego systemu dźwignic KBK Transport ponadpodłogowy, dokładne pozycjonowanie, ergonomiczna obsługa Transport materiałów ponad podłogą Instalacje torowe i suwnicowe

Bardziej szczegółowo

Samochody ciężarowe DAF dla dystrybucji. Zwrotne, komfortowe i wydajne

Samochody ciężarowe DAF dla dystrybucji. Zwrotne, komfortowe i wydajne Samochody ciężarowe DAF dla dystrybucji Zwrotne, komfortowe i wydajne Dystrybucja to rodzaj sportu wyczynowego Czas to pieniądz, a szczególnie w transporcie dystrybucyjnym. Napięte terminy, ustalony czas

Bardziej szczegółowo

Oryginalne akcesoria Scirocco

Oryginalne akcesoria Scirocco Oryginalne akcesoria Scirocco SPIS TREŚCI 04 SPORT I DESIGN 10 FELGI I KOMPLETNE KOŁA 16 KOMUNIKACJA 22 TRANSPORT 28 KOMFORT I OCHRONA 38 INFORMACJE Przedstawione w katalogu modele, zostały dodatkowo wyposażone

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe bramy segmentowe

Przemysłowe bramy segmentowe // DURATEC - przeszklenie z tworzywa sztucznego wyjątkowo odporne na zarysowania. Przemysłowe bramy segmentowe Pewne bezpieczeństwo z innowacyjnymi drzwiami przejściowymi bez wystającego progu 2 Know how

Bardziej szczegółowo

Nowy Transporter. Samochody Użytkowe

Nowy Transporter. Samochody Użytkowe Nowy Transporter Samochody Użytkowe 02 03 Nowy Transporter Jedyny w swoim rodzaju Nowy Transporter. Niskie zużycie paliwa. Dzięki najnowszej generacji silników Efektywna technologia BlueMotion. Seryjnie

Bardziej szczegółowo

Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton.

Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton. Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton. RoadStars: Dołącz do nas to się opłaca. RoadStars. RoadStars to nowa interaktywna platforma komunikacyjna marki Mercedes-Benz dla kierowców, przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

Urządzenia bramowe MEILLER

Urządzenia bramowe MEILLER Urządzenia bramowe MEILLER www.meiller.com MEILLER - Sukces i kultura firmowa z tradycją Zakład Karlsruhe Monachijska firma rodzinna F. X. MEILLER GmbH & Co. Od ponad 160 lat cieszy się szczególną renomą.

Bardziej szczegółowo

EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI.

EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. N O W Y D O S K O N A Ł Y W K A Ż D E J S Y T U A C J I EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. N O W Y Eurocargo to prawdziwy symbol w swoim segmencie. Wciąż pozostaje wzorem niezawodności i elastyczności,

Bardziej szczegółowo

Przedstawiamy nowe. KIEROWANIE JEDNYM PALCEM Biuro na kołach Mistrz wagi ciężkiej. Zbudowane dla zabudowujących Obietnica na wagę złota

Przedstawiamy nowe. KIEROWANIE JEDNYM PALCEM Biuro na kołach Mistrz wagi ciężkiej. Zbudowane dla zabudowujących Obietnica na wagę złota Przedstawiamy nowe KIEROWANIE JEDNYM PALCEM Biuro na kołach Mistrz wagi ciężkiej Zbudowane dla zabudowujących Obietnica na wagę złota Spodoba się Twoim kierowcom Księgowemu też Nowe Volvo FM uszczęśliwia

Bardziej szczegółowo

Amerykańskie. Unimog historia IToY Arocs MAN Euro 6. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351.

Amerykańskie. Unimog historia IToY Arocs MAN Euro 6. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351. Unimog historia IToY Arocs MAN Euro 6 www.transportpolski.pl ISSN 1642-7351 indeks 36939x Rok XIV NR 1/2 2013 cena 6,50 zł (w tym VAT 8%) MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO Amerykańskie Pick-upy prostsza niż

Bardziej szczegółowo

Instytuty badawcze Przemysł farmaceutyczny Pojazdy weterynaryjne Budowa pojazdów specjalnych

Instytuty badawcze Przemysł farmaceutyczny Pojazdy weterynaryjne Budowa pojazdów specjalnych INSPIRED BY COMFORT PROFESJONALNE CHŁODZENIE 2014 / 2015 Teraz z aplikacją na smartfony Rozwiązania dostosowane do klientów z branży: Przetwarzanie i kontrolowanie żywności Rolnictwo/zakłady hodowlane

Bardziej szczegółowo

Profesjonalne rozwiązania chłodnicze OR/1

Profesjonalne rozwiązania chłodnicze OR/1 Profesjonalne rozwiązania chłodnicze OR/1 Profesjonalne rozwiązania chłodnicze 2/3 Systemowa technika chłodnicza Viessmann Grupa Viessmann należy do wiodących europejskich producentów innowacyjnych rozwiązań

Bardziej szczegółowo

NOWE VOLVO FH IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351

NOWE VOLVO FH IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351 IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012 www.transportpolski.pl ISSN 1642-7351 indeks 36939x Rok XIII NR 4 2012 cena 6,50 zł (w tym VAT 8%) MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO NOWE VOLVO FH Dla

Bardziej szczegółowo

BUDOWLANE NOWOŚCI CAT CT660 DAF Z EURO 6 WIELTON NOWA NACZEPA. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351.

BUDOWLANE NOWOŚCI CAT CT660 DAF Z EURO 6 WIELTON NOWA NACZEPA. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351. CAT CT660 DAF Z EURO 6 WIELTON NOWA NACZEPA www.transportpolski.pl ISSN 1642-7351 indeks 36939x Rok XII NR 2 2012 cena 6,50 zł (w tym VAT 8%) MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO BUDOWLANE NOWOŚCI TRANSPORT BUDOWLANY

Bardziej szczegółowo

Katalog główny 2014 / 2015. Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt

Katalog główny 2014 / 2015. Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt Katalog główny 2014 / 2015 Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt 3 09 K-Einleitung PL_2012 T 31.10.2012 13:54 Uhr Seite 1 wolfcraft - innowacyjne narzędzia dla ambitnych majsterkowiczów i wymagających

Bardziej szczegółowo

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2 Solutions Material Handling Przestrzeń i czas 2 Już dziś poznaj nowoczesne, dynamiczne systemy magazynowe przyszłości: rozwiązania Kardex Remstar do optymalizacji procesów intralogistycznych. Systemy Kardex

Bardziej szczegółowo

IVECO WPROWADZA NA RYNEK NOWY MODEL STRALIS HI-WAY. Nowe standardy wydajności, jakości i wartości ważnych dla klienta

IVECO WPROWADZA NA RYNEK NOWY MODEL STRALIS HI-WAY. Nowe standardy wydajności, jakości i wartości ważnych dla klienta IVECO WPROWADZA NA RYNEK NOWY MODEL STRALIS HI-WAY Nowe standardy wydajności, jakości i wartości ważnych dla klienta Obniżone koszty utrzymania Niższe zużycie paliwa Silniki Euro VI wyposażone w unikalną

Bardziej szczegółowo

gwykonanie Elementy wyposażenia warsztatu Szafy narzędziowe z drzwiami skrzydłowymi (puste) Szafy uniwersalne (puste) Dodatkowe półki do nr kat.

gwykonanie Elementy wyposażenia warsztatu Szafy narzędziowe z drzwiami skrzydłowymi (puste) Szafy uniwersalne (puste) Dodatkowe półki do nr kat. ß 4260-4262 Szafy narzędziowe z drzwiami skrzydłowymi (puste) Elementy wyposażenia warsztatu 4260-4262 g Bardzo wytrzymałe i funkcjonalne: szafy narzędziowe C+P podołają prawie wszystkiemu Wersja z drzwiami

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe bramy i kraty rolowane

Przemysłowe bramy i kraty rolowane Hörmann BiSecur Nowoczesny system sterowania radiowego do bram przemysłowych Przemysłowe bramy i kraty rolowane Wytrzymałe i niezawodne w codziennej eksploatacji 2 Jakość marki Hörmann 4 Ekoprodukcja 6

Bardziej szczegółowo