Naczepy kurtynowe i skrzyniowe

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Naczepy kurtynowe i skrzyniowe"

Transkrypt

1 NACZEPY TO NASZA PASJA Naczepy kurtynowe i skrzyniowe PL

2 Jakość Skrzynia i plandeka Wydajne Ekonomiczne Trwałe Naczepy skrzyniowe i plandekowe firmy Fliegl to profesjonalne urządzenia, przeznaczone do codziennego użytku w branży spedycyjno-logistycznej. Obejmują asortyment od samej platformy, aż po w pełni wyposażone naczepy w wersjach Mega i Jumbo. Firma Fliegl jest dostawcą pojazdów użytkowych z nowoczesnej produkcji seryjnej, które już dziś są odpowiedzią na przyszłe potrzeby branży transportowej. Doskonała jakość i seryjna produkcja Fliegl stawia na system, którym jest jakość. Zaawansowane elementy są połączone w dobrze zaprojektowany system modułowy. W jednej z najnowocześniejszych europejskich fabryk naczep firma Fliegl łączy kilkudziesięcioletnie doświadczenie z precyzyjnie określonymi procesami. Inżynierowie i robotnicy o wysokich kwalifikacjach zatrudnieni przy montażu dokładnie sprawdzają i zapewniają jakość produktów. Dzięki bezpośredniej komunikacji Fliegl podejmuje szybkie decyzje, elastycznie reaguje i jest w stanie produkować duże ilości w krótkim czasie i dostarczać je w wymaganych terminach. Autentyczne wartości Pojazdy użytkowe firmy Fliegl są solidne, trwałe i zachowują swoją wartość przez długi czas. Wytrzymują trudne warunki panujące podczas codziennej eksploatacji w transporcie i charakteryzują się wszechstronnością i niskimi kosztami eksploatacji. Naczepy Fliegl to długoterminowe bezpieczeństwo inwestycji. Bezpieczeństwo przede wszystkim Pasja do naczep oznacza branie odpowiedzialności i oferowanie produktów, które spełniają najwyższe wymagania co do bezpieczeństwa w ruchu drogowym i BHP. Naczepy Fliegl gwarantują certyfikowane bezpieczeństwo i posiadają bardzo dużo elementów zabezpieczających ładunki, które bez problemu, a co ważniejsze bez zagrożeń spełniają wszystkie zadania.

3 Serwis Zrównoważona gospodarka Zawsze i wszędzie Odpowiedzialność Pakiet serwisowy firmy Fliegl daje klientowi poczucie bezpieczeństwa w całej Europie i przez całą dobę. Fliegl 24/7 oznacza szybką, nieskomplikowaną pomoc przez centralną infolinię pomocy technicznej przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. W razie potrzeby Partnerstwo serwisowe z ADAC zapewnia klientom firmy Fliegl stałą mobilność. Mogą oni uzyskać w łatwy sposób pomoc w razie awarii opony, wypadku, problemów z elektryką lub elektroniką, włącznie z wyciągnięciem i odholowaniem pojazdu. Ochrona środowiska, rosnące ceny surowców paliw, coraz większe potrzeby w zakresie transportu oto pytania na przyszłość, z którymi musi zmierzyć się branża transportowo-logistyczna. Fliegl ma na te pytania odpowiedzi i łączy ekologię, ekonomię z korzyściami praktycznymi. Inteligentne koncepcje pojazdów Fliegl obejmują konsekwentne dążenie do budowania lekkich konstrukcji, aerodynamicznych nadwozi, elastycznych systemów itp. Green Road Od pozyskania energii poprzez proces produkcji aż po gotowy produkt Fliegl umie rozsądnie gospodarować zasobami. Posiada dużą wiedzę ekonomiczną i dąży do dalszego udoskonalania zarządzania środowiskiem. Smart Road Aby być zawsze mobilnym Przestoje są drogie. Dlatego Fliegl szybko i niezawodnie zaopatruje swoich klientów w części zamienne. Zamawianie odbywa się bezpośrednio i wygodnie przez Internet. Serwis części zamiennych Fliegl jest częścią pełnego pakietu usług, na którym można polegać. Fliegl należy do liderów innowacyjności w branży pojazdów użytkowych. Elastyczność i wydajność to filary filozofii tego przedsiębiorstwa. Naczepy Fliegl mogą być wykorzystywane do bardzo różnych celów. Dzięki tym uniwersalnym pojazdom można zapobiegać pustym przejazdom oraz ograniczyć zużycie paliwa i materiałów. Bezpieczna i szybka obsługa to skrócenie czasu przestoju. A to są prawdziwe argumenty dla branży transportowej, w której przecież występuje duża presja czasu i kosztów. Jednym słowem: konkretne korzyści tych nowości w praktyce dnia codziennego. Oznacza ideę lub myśl tkwiącą za techniczną innowacją.

4 Naczepy TYPU KURTYNOWEGO Wiele opcji, szybka dostawa Naczepy typu kurtynowego firmy Fliegl przebywają miliony kilometrów po europejskich drogach są niezawodne i ekonomiczne. Masy własne zaczynające się od około 6 ton to zaleta, jeśli chodzi o ładowność około 800 kg w stosunku do porównywalnych pojazdów innych producentów. A to oznacza więcej pieniędzy w kieszeni: cena naczepy typu kurtynowego firmy Fliegl zwraca się po przejechaniu około miliona kilometrów i to na samej oszczędności na paliwie i większej ładowności. Kurtyna w wersji City z tylną osią skrętną. Dwuosiowa naczepa typu City z opcjonalną burtą ładunkową. Kurtyna w wersji Jumbo. Kurtyna z zabudową specjalną i hydropneumatycznie podnoszonym dachem specjalna wersja do przewozu drobiu.

5 Kurtyna w wersji Mega. Kurtyna w wersji Standard. Naczepa w wersji Mega do przewozów niepodlegających opłatom drogowym o dopuszczalnej masie poniżej 12. Trójosiowa naczepa kurtynowa typu Mega. Plandeka zabezpieczająca W celu zabezpieczenia powierzchni ładunkowej przed nielegalnym dostępem i wejściem firma Fliegl wyposaża opcjonalnie plandeki swoich naczep w zintegrowaną siatkę ochronną z cienkich stalowych linek. Takie zabezpieczenie cieszy się zainteresowaniem przede wszystkim w międzynarodowym transporcie promowym i łączonym.

6 System Quick Lock Logiczny. Mechaniczny. Bezproblemowy. Oszczędność jednym ruchem ręki Opracowany przez firmę Fliegl centralny zamek plandekowy jest solidny, trwały i szybki w obsłudze. Pozwala skrócić czas otwierania i zamykania plandeki nawet o 83%. Mechanika bez delikatnych urządzeń hydraulicznych i pneumatycznych jest łatwa w utrzymaniu i odporna na awarie. Quick Lock optymalizuje aerodynamiczne własności następuje redukcja emisji CO2, a zużycie paliwa spada nawet o 4 %. FAKTY: Czas otwarcia: 20 sekund Skrócenie czasu otwierania o 50 procent, zamykania o 33 procent, w sumie o 83 procent Sprawdzone zabezpieczenie ładunku wg DIN EN 1642 Code XL Po 22 punkty blokowania z każdej strony Około 12 metrów szerokości załadunkowej Mechaniczne zamknięcie Możliwość wyposażenia jedno- lub dwustronnego Brak wkładanych łat/dostępne na zamówienie Po dwie przesuwne kłonice na każdej stronie/na zamówienie z trzema kłonicami przesuwnymi Zasada działania: Pod powierzchnią ładunkową zamontowany jest wałek z hakami. Pętle zamknięć plandeki łatwo zaczepiają się o haki. Następnie, gdy wałek zostanie obrócony, haki pociągają pętle w dół i plandeka jest napinana. Gdy wałek zostanie obrócony w przeciwnym kierunku, wszystkie zamknięcia odczepiają się od haków i plandekę można przesuwać.

7 Dzięki równej powierzchni plandeki bez wystających zapięć zmniejsza się opór aerodynamiczny naczepy. System Quick Lock firmy Fliegl jest rozwiązaniem przeznaczonym do naczep typu kurtynowego, które są eksploatowane pod dużą presją czasu, są często ładowane i rozładowywane, a ich plandeki muszą być często otwierane i zamykane. Umieszczona w centralnym miejscu dźwignia steruje wałkiem, który zwalnia i zamyka wszystkie zapięcia wystarczy wykonać jeden ruch ręką. Fliegl rezygnuje z poziomych wkładanych łat i zamiast tego w przesuwnej kurtynie stosuje aluminiowe profile. Łatwe odsuwanie i zasuwanie bez uciążliwego chaosu z łatami to kolejna zaleta, jeśli chodzi o szybkość obsługi. Zalety systemu Quick Lock Redukcja zużycia paliwa do 4% Optymalne załadowanie wózka (bez wystających części) Bezawaryjność dzięki zastosowaniu czysto mechanicznej zasady działania Jeden z najszybszych systemów stabilność, łatwość, szybkość

8 Naczepy burtowe Niezmordowane przy przekraczaniu granic Naczepy burtowe Fliegl z najnowocześniejszej produkcji kojarzą się z niezawodnością i małym spadkiem wartości mimo dużych obciążeń w ruchu transgranicznym. Klient może wyposażyć model bazowy tak, aby powstał idealnie dopasowany do jego potrzeb: z tylnymi drzwiami portalowymi, z burtami o różnych wysokościach (do 1000 milimetrów) itd. NACZEPA roku Numer 1 w Rosji Najlepsza przyczepa Rosji 2011 pochodzi z Turyngii. W konkursie Ruch firma Fliegl ze swoją naczepą typu kurtynowego znalazła się na samym szczycie. Firma Fliegl ma już swoje miejsce na rynku rosyjskim, gdzie rejestrowanych jest coraz więcej jej pojazdów Warianty tyłu: burta z plandeką, dwuskrzydłowe drzwi, przesuwna plandeka (od lewej).

9 Naczepa burtowa w wersji Jumbo z atestowanymi zamknięciami celnymi. Naczepa burtowa w wersji standard z atestowanymi zamknięciami celnymi. Naczepa burtowa z przesuwnym dachem. Naczepa TYPU KURTYNOWEGO do odpraw celnych Do przejeżdżania przez granice bez niepotrzebnej biurokracji firma Fliegl produkuje kurtyny z atestowanymi zamknięciami celnymi. Komponenty, takie jak specjalne wbudowane w plandekę ucha, umożliwiają zgodne z przepisami umieszczenie sznura celnego, a następnie zaplombowanie przez celnika. Nie da się już po kryjomu otworzyć ścianki czołowej, bocznej kurtyny przesuwanego dachu czy tylnego portalu. Pojazd jest uważany za oficjalnie zaplombowany przez urząd celny.

10 Naczepy do przewozu materiałów budowlanych Logistyka budowlana jest wszechstronna podobnie jak naczepy do przewozu materiałów budowlanych firmy Fliegl. Naczepy przewożą wszystko to, co jest potrzebne na budowie: produkty składowane na paletach, elementy budowlane, ramy transportowe do dłużyc,maszyny itp. Są to wielofunkcyjne pojazdy przeznaczone dla firm budowlanych i ich poddostawców. Idealna do transportowania stali, z osią skrętną, wysuwanym tyłem, poprzecznymi kłonicami i drewnianymi podkładami. Wersja wzmocniona z miejscem na wózek widłowy. Naczepa do przewozu materiałów budowlanych z 6-metrowym teleskopem Wielofunkcyjna naczepa z blokadami kontenerowymi, wysuwanym tyłem i kieszeniami na kłonice.

11 Naczepa do przewozu materiałów budowlanych z dwoma osiami skrętnymi Naczepa do przewozu materiałów budowlanych Jumbo z hydraulicznym układem kierowania kół tylnych. Wersja Jumbo, opcja z listwą zawieszeniową na aluminiowe rampy najazdowe. Naczepa do przewozu materiałów budowlanych z pakietem ostrzegawczym (lampa ostrzegawcza, tabliczki ostrzegawcze). Naczepa Rozwiązanie specjalne do przewozu materiałów budowlanych do ciągników z dźwigiem załadunkowym. Przesuwny dach i bocznie przesuwna belka dachowa umożliwiają dostęp podczas załadunku i rozładunku bez niepotrzebnych barier.

12 Naczepa do przewozu mat zbrojeniowych Sprawdzona Bezpieczna Wszechstronna Certyfikowany system kłonic Vario firmy Fliegl składa się z bocznie przesuwanych kłonic, które mogą być przestawiane na odpowiednią szerokość, na przykład na szerokość mat zbrojeniowych. Oprócz kłonic ładunek jest zabezpieczony przed przesuwaniem do przodu i tyłu za pomocą trzech portali. Również one mogą być przestawiane na szerokość i mocowane za pomocą kłonic. Jako dodatkowe wyposażenie Fliegl oferuje składane i zdejmowane burty z aluminium. Podwójne podparcie - portale systemu kłonic Vario. Podczas załadunku i rozładunku kłonice mogą być wyciągane na 3,50 metra. Ścianka czołowa Vario z odciążeniem. Do poprzecznych listew kłonicowych mogą być dowolnie wkładane dzielone kłonice (600 / 1200 mm).

13 W czołowej ściance znajduje się schowek na drewniane kantówki i elementy systemu kłonic Vario. Naczepa posiada również wciągarki linowe do zabezpieczania ładunków. Jeśli burty i kłonice Vario są umieszczone w schowkach, naczepa stanowi otwartą platformę. Zabezpieczenie ładunku nawet przy zamkniętych burtach: Otwór na stalowe liny. kłonica kłonica boczna kłonica środkowa kłonica boczna kłonica 6 certyfikatów poprzeczna przód poprzeczna tył pas mocujący linę lub łańcuch 5 stalowych lin napinanych wciągarką pas mocujący linę lub łańcuch 4 stalowe liny napinane wciągarką Z pełnym wyposażeniem naczepa do przewozu materiałów budowlanych Fliegl posiada sześć certyfikatów: na maty zbrojeniowe, na kręgi drutu, na stal budowlaną i gołą, na tarcicę, na konstrukcje sklejane i drewniane (wyłączność Fliegl!) oraz na elementy betonowe (wyłączność Fliegl!).

14 Szczegóły nadwozia Stabilna konstrukcja, bezpieczny załadunek, uniwersalność wykorzystania według tych kryteriów produkowane są nadwozia naczep Fliegl. Liczne opcje pozwalają kierowcom na sprawne i komfortowe wykonywanie codziennych prac. Kurtyny Fliegl posiadają seryjnie certyfikat XL. Przyrząd do odczepiania i napinania plandeki z bardzo długą dźwignią zapewniającą optymalne naprężenie. Naczepa typu kurtynowego z burtową Mechanicznie podnoszony dach (380 milimetrów) Schowek na dokumenty Seryjnie: przygotowanie do zamocowania sznura celnego. Kieszenie na łaty w narożnej kłonicy, gdzie są zabezpieczone przed uszkodzeniem, na przykład przez wózek widłowy.

15 Trzy pary lekko poruszających się kłonic przesuwnych to seryjne wyposażenie kurtyn Fliegl. Do zabezpieczania ładunków z przodu i tyłu: łaty wkładane Vario i belki Vario. Usztywnienia dachowe, które są połączone z przesuwnym dachem w taki sposób, że przy otwieraniu dachu nie mogą wpaść do przestrzeni ładunkowej. Jako opcja dostępny jest system Anti-Ice. Dwupoziomowy system załadunku Tylne kłonice Fliegl Komfortowy pomysł Fliegl łączy tylne narożne kłonice i tylne drzwi zawiasami dwuprzegubowymi. Dzięki nim otwarte drzwi dobrze przylegają do bocznej plandeki. Ponieważ drzwi sięgają do krawędzi kłonicy, jest ona dodatkowo zabezpieczona przed najechaniem. Z ocynkowaną ogniowo kłonicą narożną zintegrowany jest uchwyt do bezpiecznego wsiadania.

16 Szczegóły podwozia Firma Fliegl łączy lekkość ze stabilnością. Aby zapewnić trwałe ramy i rentowną logistykę. Nadwozie naczepy Fliegl służy poza tym do montażu wielu przydatnych i ciekawych elementów pomocniczych. Końcówka do mocowania zabezpieczenia ładunku. Tylna drabina. Zabezpieczenie przeciwwjazdowe z osobnym światłem, umieszczone w bezpiecznym miejscu pod podwoziem. Warianty tylnego zderzaka: z aluminium, gumy oraz jako zderzak rolkowy.

17 Plastikowy schowek z szufladą i półkami. Logiczny i przejrzysty układ: urządzenie do obsługi pneumatycznego zawieszenia i hamulców. System załadunku Joloda z szynami, przestawnymi klinami i rolkami paletowymi. Do tego odpowiedni schowek. Aerodynamiczna Green Road powłoka Mały opór powietrza oznacza mniejsze zużycie paliwa. Ta futurystyczna powłoka z tworzywa sztucznego poprawia własności aerodynamiczne naczepy i przyczynia się do ochrony środowiska. W połączeniu z systemem Quick Lock firmy Fliegl następuje dalszy spadek oporu powietrza.

18 Szczegóły podwozia Podwozie jest podstawą wszystkich transportów. Dlatego warto się zastanowić, jak powinno być ono zbudowane i jakie funkcje może jeszcze spełniać. Firma Fliegl wdrożyła wiele pomysłów, jeśli chodzi o rozwój podwozi. Rezultatem są dobrze dopracowane podwozia o dużej ładowności i wielu dodatkowych funkcjach. Schowek na wkładane łaty. System kłonic wtykowych z maksymalnie siedmioma kieszeniami - w środku powierzchni ładunkowej i w zewnętrznej ramie. Gaśnica Pojemnik na wodę Koło zapasowe Uchwyt do transportu promem

19 Schowek na 24, 30, 32 lub 36 palet. We wpuszczonych wzdłuż lub w poprzek szynach ceownikowych można mocować specjalne stojaki transportowe, na przykład na elementy szklane, moduły kolektorów słonecznych. Naczepy Fliegl umożliwiają mocowanie ładunków na różne sposoby mają do 500 punktów mocowania na jeden pojazd. Miejsce na wózek widłowy podciągów Obciążenie wózkiem do 7,9 ton Szczególna jest również spodnia konstrukcja podłogi naczepy Fliegl. Oprócz zewnętrznej ramy i wzdłużnych dźwigarów cztery dodatkowe stabilizatory gwarantują odpowiednią ładowność i bezpieczeństwo podczas załadunku i na drodze. Sama podłoga jest wykonana z powlekanych 30-milimetrowych płyt sitodrukowych ułożonych na profilach Omega Zapewniają one dodatkową stabilność i chronią podwozie przed wsiąkającą wodą.

20 Fliegl Fahrzeugbau GmbH Oberpöllnitzer Straße 8 D Triptis Germany Telefon: 49 (0) Faks: 49 (0) Zastrzega się możliwość zmiany wymiarów, ciążarów i danych technicznych. Ilustracje częściowo z wyposażeniem specjalnym. GS PL

Nadwozia plandekowe typ CURT-trail STANDARD

Nadwozia plandekowe typ CURT-trail STANDARD Nadwozia plandekowe typ CURT-trail STANDARD CURT-Trail STANDARD to uniwersalny typ zabudowy łączący wytrzymałość, funkcjonalność oraz rozsądną cenę. Charakterystycznymi elementami są: odsuwana ściana boczna

Bardziej szczegółowo

Technika pojazdów użytkowych Cargotrail

Technika pojazdów użytkowych Cargotrail Technika pojazdów użytkowych Cargotrail Stalowe płyty podłogowe Aluminiowe płyty podłogowe Suer Cargotrail Stalowe płyty podłogowe Zestaw stalowej płyty podłogowej przeznaczony do montażu zestawu PWP Aluminium-Trailer

Bardziej szczegółowo

W K E. Świadectwo kontroli nadwozia wg VDI 2700. Niniejsza książka dotyczy numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN): vehicle identification number (VIN)

W K E. Świadectwo kontroli nadwozia wg VDI 2700. Niniejsza książka dotyczy numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN): vehicle identification number (VIN) Świadectwo kontroli nadwozia wg VDI 2700 Niniejsza książka dotyczy numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN): vehicle identification number (VIN) W K E Do dokonania wpisu numeru identyfikacyjnego pojazdu

Bardziej szczegółowo

ZABUDOWY SKRZYNIAMI ŁADUNKOWYMI. TransCar

ZABUDOWY SKRZYNIAMI ŁADUNKOWYMI. TransCar ZABUDOWY SKRZYNIAMI ŁADUNKOWYMI TransCar Nasze doświadczenie zapewnia trwałość i solidność naszych produktów Firma z 30 letnim doświadczeniem w branży tworzenia konstrukcji na potrzeby motoryzacji. Specjalizujemy

Bardziej szczegółowo

Nowoczesne bagażniki dachowe do każdego zadania.

Nowoczesne bagażniki dachowe do każdego zadania. Nowoczesne bagażniki dachowe do każdego zadania. Anodowane wykończenie jest odporne na korozję i sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Aerodynamiczna konstrukcja zmniejsza zużycie paliwa oraz zmniejsza

Bardziej szczegółowo

NACZEPA KURTYNOWA KÖGEL TYP: SNCO 24 P 90/1.110 (13.620 mm dł. wewn., 34 Europalety)

NACZEPA KURTYNOWA KÖGEL TYP: SNCO 24 P 90/1.110 (13.620 mm dł. wewn., 34 Europalety) Eurotrailer sp. z o.o. ul. Lubelska 43 A tel./fax 089 534 54 06 NACZEPA KURTYNOWA KÖGEL TYP: SNCO 24 P 90/1.110 (13.620 mm dł. wewn., 34 Europalety) NACZEPA KURTYNOWA KÖGEL TYP: SNCO 24 P 90/1.110 (13.620

Bardziej szczegółowo

LIDER W TECHNOLOGJI I ROZWOJU

LIDER W TECHNOLOGJI I ROZWOJU Doświadczenie w budowie pojazdów od ponad 75 lat! LIDER W TECHNOLOGJI I ROZWOJU PONAD 75 LAT JAKOSC MADE IN GERMANY Dziękujemy za Państwa zainteresowanie produktami firmy GERGEN Kipper- und Fahrzeugbau

Bardziej szczegółowo

HAKOWCE PALIFT T18 - T30

HAKOWCE PALIFT T18 - T30 HAKOWCE PALIFT T18 - T30 PRAWDZIWI SIŁACZE NIEZAWODNI, EKONOMICZNI I UNIWERSALNI PALIFT - UTALENTOWANY MISTRZ ŁADOWNOŚCI Hakowce z serii PALIFT TELESCOPIC z optymalną proporcją masy własnej do mocy załadunkowej

Bardziej szczegółowo

SKŁADOWANIE KRĘGÓW ROLLBLOCK ROLLCRADLE COILTRAY COILMAT STORAGEBEAMS

SKŁADOWANIE KRĘGÓW ROLLBLOCK ROLLCRADLE COILTRAY COILMAT STORAGEBEAMS SKŁADOWANIE KRĘGÓW ROLLBLOCK ROLLCRADLE COILTRAY COILMAT STORAGEBEAMS ROLLBLOCK System Rollblock umożliwia maksymalne zagospodarowanie miejsca w magazynie kręgów, zapewniając zabezpieczenie przed uszkodzeniem

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów 2007/2008

Katalog produktów 2007/2008 Katalog produktów 2007/2008 spawanie, cięcie i nie tylko www.kemper.com.pl Butle z gazem Butle z gazem - mocowania ścienne/stojaki... 165 Wózki na butle z gazem... 166 Butle z gazem - stelaże transportowe......

Bardziej szczegółowo

Podnośniki. Maksymalny wgląd DO ObSZaru ZaŁaDunKOWeGO. Kompaktowa, stabilna konstrukcja MIMO lekkiej budowy

Podnośniki. Maksymalny wgląd DO ObSZaru ZaŁaDunKOWeGO. Kompaktowa, stabilna konstrukcja MIMO lekkiej budowy Podnośniki OPaTenTOWane hydrauliczne urządzenie zamykające widły Maksymalny wgląd DO ObSZaru ZaŁaDunKOWeGO Kompaktowa, stabilna konstrukcja MIMO lekkiej budowy Długa żywotność DZIĘKI ZaSTOSOWanIu WYSOKIeJ

Bardziej szczegółowo

Aluminiowa suwnica bramowa, możliwość przejazdu pod obciążeniem, z podwójnym dźwigarem, obciążenie graniczne 1000 kg i 1500 kg

Aluminiowa suwnica bramowa, możliwość przejazdu pod obciążeniem, z podwójnym dźwigarem, obciążenie graniczne 1000 kg i 1500 kg Długość użyteczna z podwójnym dźwigarem, obciążenie graniczne 1000 kg i 1500 kg Długość dźwigara (łącznie) Długość dźwigara (szerokość w świetle) Obszar przestawiania Podpora dźwigara Łączna wysokość Szerokość

Bardziej szczegółowo

www.schilling-fn.de Program produktów Aluminiowe suwnice bramowe Różne Akcesoria Rozwiązania specjalne

www.schilling-fn.de Program produktów Aluminiowe suwnice bramowe Różne Akcesoria Rozwiązania specjalne Aluminiowe suwnice bramowe Różne Akcesoria Rozwiązania specjalne Program produktów Rozwiązania specjalne Aluminiowe suwnice bramowe Różne Akcesoria 1 2 Wstęp Witamy!... od pomysłu po gotowy produkt...

Bardziej szczegółowo

O PRODUKCIE CTD III. System podwójnej podłogi CTD III do pojazdów z nadwoziem plandekowym

O PRODUKCIE CTD III. System podwójnej podłogi CTD III do pojazdów z nadwoziem plandekowym O PRODUKCIE CTD III System podwójnej podłogi CTD III do pojazdów z nadwoziem plandekowym System podwójnej podłogi CTD III Zabezpieczenie ładunku Made in Germany SICHERHEIT MADE IN GERMANY 2 System CTD

Bardziej szczegółowo

Kögel Naczepy skrzyniowe

Kögel Naczepy skrzyniowe Kögel Naczepy skrzyniowe Ilustracje Wygląd przybliżony mogą przedstawiać / może zawierać pojazdy z wyposażeniem specjalne specjalnym / produkty poddawane są zmianom w związku z nieustannym postępem technicznym

Bardziej szczegółowo

MATERIAŁ: STAL POKRYCIE: CYNK GALWANICZNY LUB OGNIOWY

MATERIAŁ: STAL POKRYCIE: CYNK GALWANICZNY LUB OGNIOWY STOPIEŃ BURTOWY POKRYCIE: CYNK GALWANICZNY LUB OGNIOWY str. 2 ZAWIAS DRZWI TYLNYCH L-320 POKRYCIE: CYNK GALWANICZNY str. 3 MOCOWANIA PŁETW ZAWIASÓW MOCOWANIE PŁETWY ZAWIASU L-320 POKRYCIE: CYNK GALWANICZNY

Bardziej szczegółowo

Kögel Naczepy skrzyniowe

Kögel Naczepy skrzyniowe Kögel Naczepy skrzyniowe Ilustracje Wygląd mogą przybliżony/może przedstawiać wyposażenie zawierać dodatkowe/produkty wyposażenie specjalne poddawane są bieżącym zmianom technicznym Dlaczego właściwie

Bardziej szczegółowo

Profesjonalne drabiny i rusztowania

Profesjonalne drabiny i rusztowania 04 05 www.zarges.de www.com.pl Profesjonalne drabiny i rusztowania Program 2004/2005 Lekkie, bezpieczne, funkcjonalne Drabiny wielofunkcyjne Drabina 3 częściowa, wielozadaniowa bezpieczna drabina o uniwersalnym

Bardziej szczegółowo

Seria 7000 - CARGO - przyczepy Brenderup są idealnym partnerem w biznesie. Wybierz przyczepę dla siebie...

Seria 7000 - CARGO - przyczepy Brenderup są idealnym partnerem w biznesie. Wybierz przyczepę dla siebie... Seria 7000 - CARGO - przyczepy Brenderup są idealnym partnerem w biznesie. Wybierz przyczepę dla siebie... 8 uzasadnionych powodów - będących gwarancją na trwałość i wysoką użyteczność 6 3 2 4 5 7 1 8

Bardziej szczegółowo

CENNIK PRZYCZEP 2012

CENNIK PRZYCZEP 2012 CENNIK PRZYCZEP 2012 Edycja Pierwsza 09.01.2012 Spis treści Strona Alugance 205 4 Alugance 260 5 Seria 1000 model - 1150 S 6 Seria 1000 model - 1205 S 7 Seria 2000 model - 2205 S 8 Seria 2000 model - 2260

Bardziej szczegółowo

WYSOKIEJ JAKOŚCI KOPARKI PRZEŁADUNKOWE. 100% made in ITALY

WYSOKIEJ JAKOŚCI KOPARKI PRZEŁADUNKOWE. 100% made in ITALY WYSOKIEJ JAKOŚCI KOPARKI PRZEŁADUNKOWE 100% made in ITALY FABRYKA Powierzchnia całkowita 23.000 m2 Powierzchnia budynków 11.000 m2 OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII ROZWÓJ TECHNOLOGICZNY Najważniejsze cele POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA

Bardziej szczegółowo

Standardowe czy niestandardowe: Widły Najwyższej Jakości VETTER. www.vetter-polska.pl

Standardowe czy niestandardowe: Widły Najwyższej Jakości VETTER. www.vetter-polska.pl Standardowe czy niestandardowe: Widły Najwyższej Jakości VETTER Widły Najwyższej Jakości VETTER to szeroka gama produktów Widły w standardzie ISO/FEM Widły w standardzie DIN Widły zawieszane na sworzniu

Bardziej szczegółowo

Kögel Naczepy skrzyniowe

Kögel Naczepy skrzyniowe Kögel Naczepy skrzyniowe Ilustracje Wygląd mogą przybliżony/może przedstawiać wyposażenie zawierać dodatkowe/produkty wyposażenie specjalne poddawane są bieżącym zmianom technicznym Dlaczego właściwie

Bardziej szczegółowo

Beco Przyczepy wywrotki. Siła do pracy

Beco Przyczepy wywrotki. Siła do pracy Beco Przyczepy wywrotki Siła do pracy Wywrotki rolnicze Beco Wywrotki rolnicze Beco Wywrotki rolnicze BECO typu SUPER już od dawna są niezwykle cenionymi przyczepami. Produkty BECO znane są ze swojej trwałości,

Bardziej szczegółowo

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla 78 Stoły Wieszaki na kitle 79 Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Kontenery transportowe zamknięte 82 Kontenery transportowe z siatki Combicar

Bardziej szczegółowo

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5 /pieczęć / PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC Lp. Wyszczególnienie Opis DANE TECHNICZNE 1. Silnik wysokoprężny spełniający normę emisji spalin min. EURO 5 2. Maksymalna

Bardziej szczegółowo

PL 216348 B1. KRÓLIK WIESŁAW, Warka, PL 27.02.2012 BUP 05/12. WIESŁAW KRÓLIK, Warka, PL 31.03.2014 WUP 03/14 RZECZPOSPOLITA POLSKA

PL 216348 B1. KRÓLIK WIESŁAW, Warka, PL 27.02.2012 BUP 05/12. WIESŁAW KRÓLIK, Warka, PL 31.03.2014 WUP 03/14 RZECZPOSPOLITA POLSKA PL 216348 B1 RZECZPOSPOLITA POLSKA (12) OPIS PATENTOWY (19) PL (11) 216348 (13) B1 (21) Numer zgłoszenia: 392159 (51) Int.Cl. B65G 1/00 (2006.01) Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej (22) Data zgłoszenia:

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie i akcesoria

Wyposażenie i akcesoria 9.1 9.1 Wyposażenie i akcesoria Wyposażenie i akcesoria Wszystkie części składowe bram segmentowych NASSAU wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, które spełniają wysokie wymagania dotyczące ich

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe w sprawie przedstawienia oferty na leasing samochodu dostawczego z zabudową warsztatowo-serwisową.

Zapytanie ofertowe w sprawie przedstawienia oferty na leasing samochodu dostawczego z zabudową warsztatowo-serwisową. Zapytanie ofertowe w sprawie przedstawienia oferty na leasing samochodu dostawczego z zabudową warsztatowo-serwisową. 9 października 2015 r. Zwracamy się z zapytaniem ofertowym o przedstawienie oferty

Bardziej szczegółowo

DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU

DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU OCENA TECHNICZNA nr: 2745/N.Krone/GD5351X Rzeczoznawca : mgr inż Jerzy Gąska z dnia: 2015/10/16 Zleceniodawca: IDEA Leasing S.A. Adres: ul. Strzegomska 42B 53-611 Wrocław Zlec. pismo, znak: email z dnia:

Bardziej szczegółowo

Made for the future: ArciTech. Informacje podstawowe

Made for the future: ArciTech. Informacje podstawowe Made for the future: ArciTech Informacje podstawowe Made for the future: ArciTech 2 Niewiarygodnie szeroki program produktów na bazie jednej platformy: Nieskończona różnorodność Maksymalna elastyczność

Bardziej szczegółowo

DRABINY, RUSZTOWANIA I PODESTY BEZPIECZNE

DRABINY, RUSZTOWANIA I PODESTY BEZPIECZNE DRABINY, RUSZTOWANIA I PODESTY BEZPIECZNE D.L. 81 D.L. 81 BEZPIECZNA PLATFORMA PLS PLS to bezpieczna platforma teleskopowa o regulowanej wysokości, zabezpieczająca pracownika w trakcie pracy z każdej strony.

Bardziej szczegółowo

www.neptun-trailers.com

www.neptun-trailers.com www.neptun-trailers.com CITY 5 3 6 1 2 4 Zdj.: N5-146 city NIEWIELKA I PORĘCZNA PRZYCZEPA MIEJSKA 1 Łatwe i praktyczne przechowywanie Niewielkie wymiary przyczepy CITY umożliwiają jej przechowywanie w

Bardziej szczegółowo

By wznieść się ponad przeciętność

By wznieść się ponad przeciętność By wznieść się ponad przeciętność Podnośniki do każdego warsztatu Każdy warsztat samochodowy dysponuje wyposażeniem specjalnym, które zawsze musi być w doskonałym stanie. Zaliczają się do niego żurawie

Bardziej szczegółowo

GLT. 148 Pojemniki wielkogabarytowe 150 VDA-GLT 151 KOLOX. 154 KOLOX specjalny 157 PALOX. Stworzone do wielkich rzeczy. utz GLT

GLT. 148 Pojemniki wielkogabarytowe 150 VDA-GLT 151 KOLOX. 154 KOLOX specjalny 157 PALOX. Stworzone do wielkich rzeczy. utz GLT 46 GLT 48 Pojemniki wielkogabarytowe 50 VDA-GLT 5 KOLOX 54 KOLOX specjalny 57 PALOX Stworzone do wielkich rzeczy. utz GLT 47 Pojemniki wielkogabarytowe VDA-GLT / KOLOX / KOLOX specjalny Składane, do składowania

Bardziej szczegółowo

Hiab Multilift XR gama lekkich hakowców

Hiab Multilift XR gama lekkich hakowców Hiab Multilift XR gama lekkich hakowców Broszura produktu Hiab Multilift XR zapewnia ci niezrównaną wydajność Maksymalizuj swoją uniwersalność Zamontowanie lekkiego hakowca Hiab Multilift XR na podwoziu

Bardziej szczegółowo

SKLEP COLD CASE Sp. z o.o. Oferujemy na sprzedaż następujące elementy: Zestawy do samodzielnego montażu

SKLEP COLD CASE Sp. z o.o. Oferujemy na sprzedaż następujące elementy: Zestawy do samodzielnego montażu SKLEP COLD CASE Sp. z o.o. Oferujemy na sprzedaż następujące elementy: Zestawy do samodzielnego montażu Najazd do samodzielnego montażu 5m W skład tego zestawu wchodzą nastepujące elementy: - 22 panele

Bardziej szczegółowo

Nadwozia furgonowe typ BOX-Trail

Nadwozia furgonowe typ BOX-Trail Nadwozia furgonowe typ BOX-Trail Cechą charakterystyczną zabudów furgonowych jest w pełni zabudowana skrzynia ładunkowa zapewniająca wysokie bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Dzięki temu są lepiej

Bardziej szczegółowo

MATERIAŁ: STAL POKRYCIE: CYNK GALWANICZNY LUB OGNIOWY

MATERIAŁ: STAL POKRYCIE: CYNK GALWANICZNY LUB OGNIOWY STOPIEŃ BURTOWY POKRYCIE: CYNK GALWANICZNY LUB OGNIOWY str. 2 ZAWIAS DRZWI TYLNYCH L-320 POKRYCIE: CYNK GALWANICZNY str. 3 ZAWIAS DRZWI TYLNYCH L-250 KWASOODPORNA str. 4 ZAWIAS DRZWI TYLNYCH L-200 KWASOODPORNA

Bardziej szczegółowo

WÓZKI PRZEMYSŁOWE. Wózki do ładunków lekkich.

WÓZKI PRZEMYSŁOWE. Wózki do ładunków lekkich. WÓZKI PRZEMYSŁOWE Wózki przemysłowe, znajdują zastosowane w zakładach produkcyjnych, serwisach, warsztatach oraz wszędzie tam gdzie różnorodność zadań wymaga dedykowanych narzędzi oraz istnieje potrzeba

Bardziej szczegółowo

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.kgkkozienice.pl

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.kgkkozienice.pl 1 z 5 2012-09-07 15:02 Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.kgkkozienice.pl Kozienice: Dostawa w formie leasingu operacyjnego, fabrycznie

Bardziej szczegółowo

Adept Machines. PRO SERIE ŻURAWIE I. Żurawie i przyczepy leśne PRZYCZEPY LEŚNE MV 1230 MV 1230HD MV 1330 MV 1330HD MV 1530 MV 1530HD

Adept Machines. PRO SERIE ŻURAWIE I. Żurawie i przyczepy leśne PRZYCZEPY LEŚNE MV 1230 MV 1230HD MV 1330 MV 1330HD MV 1530 MV 1530HD FOREST LINE Żurawie i przyczepy leśne HK 5070 HK 5076 HK 5469 HK 5482 MV 1230 MV 1230HD MV 1330 MV 1330HD MV 1530 MV 1530HD ŻURAWIE I PRZYCZEPY LEŚNE Adept Machines. 1 Adept Machines. Machines I MV 1530

Bardziej szczegółowo

Dane pojazdu. Wartość bazowa pojazdu (netto/zakup)¹. Korekty. Ekspertyza DEKRA nr 79295/10/12-9520 z dnia 18-10-2012

Dane pojazdu. Wartość bazowa pojazdu (netto/zakup)¹. Korekty. Ekspertyza DEKRA nr 79295/10/12-9520 z dnia 18-10-2012 Nr zlecenia DEKRA: PEK(ZSP)/PEK(ZSP)/43275/12/10/16 Nr zlecenia/szkody: GA86377(33/0197/11)7/04774/09 Data zlecenia: 16-10-2012 Zleceniodawca: Karolina Kasprzak Pekao Leasing Sp. z o.o. ul. Puławska 182

Bardziej szczegółowo

L11 L13 ZESTAWY POJEDYNCZE STOJAK NA STÓŁ ZESTAWY NAŚCIENNE ZESTAWY STOJĄCE STOJAKI OBROTOWE SZAFY Z ZESTAWAMI PIONOWYMI. str. str. str. str. str.

L11 L13 ZESTAWY POJEDYNCZE STOJAK NA STÓŁ ZESTAWY NAŚCIENNE ZESTAWY STOJĄCE STOJAKI OBROTOWE SZAFY Z ZESTAWAMI PIONOWYMI. str. str. str. str. str. ZESTAWY POJEDYNCZE str. L5 str. L5 STOJAK NA STÓŁ ZESTAWY NAŚCIENNE str. L6 str. L9 ZESTAWY STOJĄCE STOJAKI OBROTOWE str. L11 str. L13 SZAFY Z ZESTAWAMI PIONOWYMI L1 Pojemniki uchylne z serii Practibox

Bardziej szczegółowo

Koncepcyjny Opel Meriva: najlepszy przykład możliwości adaptacji wnętrza

Koncepcyjny Opel Meriva: najlepszy przykład możliwości adaptacji wnętrza Informacja Prasowa Nadwozie Koncepcyjny Opel Meriva: najlepszy przykład możliwości adaptacji wnętrza FlexDoors: innowacja w pojazdach typu monocab zapewniająca większy komfort i bezpieczeństwo FlexSpace:

Bardziej szczegółowo

Zdjęcia i dane zabudowy firmy SKIBICKI:

Zdjęcia i dane zabudowy firmy SKIBICKI: OFERTA Samochód ciężarowy do przewozu kontenerów- hakowiec: 2 szt. MB 1218 produkcja - 2006 rok napęd 4x2 124 i 174 tyś. km manualna skrzynia biegów zawieszenie przód resor, tył poduszka pow. blokada mostu,

Bardziej szczegółowo

Pomost dodatkowy. Nr katalogowy

Pomost dodatkowy. Nr katalogowy Pomost podstawowy. Podłoga z kraty stalowej z dwiema konsolami. Poręcze po stronie wzdłużnej i czołowej. Pomost dodatkowy. Podłoga z kratki stalowej z dwiema konsolami. Poręcz po stronie wzdłużnej. Pomosty

Bardziej szczegółowo

Naczepy niskopodwoziowe. 2-osiowa 3-osiowa 3-osiowa light 4-osiowa 5-osiowa 6-osiowa 7-osiowa 8-osiowa 8 (2+6)-osiowa 10 (2+8)-osiowa

Naczepy niskopodwoziowe. 2-osiowa 3-osiowa 3-osiowa light 4-osiowa 5-osiowa 6-osiowa 7-osiowa 8-osiowa 8 (2+6)-osiowa 10 (2+8)-osiowa ST Naczepy niskopodwoziowe 2-osiowa 3-osiowa 3-osiowa light 4-osiowa 5-osiowa 6-osiowa 7-osiowa 8-osiowa 8 (2+6)-osiowa 10 (2+8)-osiowa Seria ST Naczepy niskopodwoziowe serii ST ofewane w opcjach od 2

Bardziej szczegółowo

Profile i akcesoria do zabudów

Profile i akcesoria do zabudów KATALOG PRODUKTÓW www.kbhakord.pl KBH AKORD sp.j. 31-589 Kraków, ul. Sikorki 21 tel/ fax. (+48) 12 644 63 59 e-mail: centrala@kbhakord.pl Profile i akcesoria do zabudów R SPIS ROZDZIA ÓW R KATALOG PRODUKTÓW

Bardziej szczegółowo

Konfigurator. Naczepy skrzyniowe. W pełni dostosowane do Państwa życzeń. Moje indywidualne życzenia dotyczące naczepy skrzyniowej S.

Konfigurator. Naczepy skrzyniowe. W pełni dostosowane do Państwa życzeń. Moje indywidualne życzenia dotyczące naczepy skrzyniowej S. Moje indywidualne życzenia dotyczące naczepy skrzyniowej S.PR: Wyposażenie podstawowe Wyposażenie specjalne (proszę zakreślić) 1. Ściana czołowa wykonana z aluminium 2. Burty boczne 620 mm/720 mm z zamknięciami

Bardziej szczegółowo

SAMOCHODY DOSTAWCZE AKCESORIA

SAMOCHODY DOSTAWCZE AKCESORIA SAMOCHODY DOSTAWCZE AKCESORIA OKŁADZINY DREWNIANE DO STANDARDOWEJ EKSPLOATACJI Podłoga drewniana Model KANGOO II ph2 L0 bez drzwi 77 11 423 650 440 Model KANGOO II ph2 L1 bez drzwi 77 11 424 421 440 Model

Bardziej szczegółowo

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi NOWOŚCI 2013 VIKING Seria 4 VIKING Seria 4 Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem Obustronne, stabilne elementy obsługi Ergonomiczny, miękki uchwyt Uchwyt linki rozrusznika dla ergonomicznego startu Zatrzask

Bardziej szczegółowo

Kontakt: Centrala: 067/2532 235. THULE TRAILERS Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 3 64-730 Wieleń. Dział Sprzedaży:

Kontakt: Centrala: 067/2532 235. THULE TRAILERS Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 3 64-730 Wieleń. Dział Sprzedaży: . THULE TRAILERS Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 3 64-730 Wieleń Kontakt: Centrala: 067/2532 235 Dział Sprzedaży: Anna Gapska-Stefanek tel.: 067/253 21 92 Łukasz Tomiak tel.: 067/253 21 97 Page 2 Spis treści

Bardziej szczegółowo

Prezentacja produktu. Carport solarny. Carport solarny comfort i eco. Energia słoneczna. Ciepło słoneczne. Technika montażu.

Prezentacja produktu. Carport solarny. Carport solarny comfort i eco. Energia słoneczna. Ciepło słoneczne. Technika montażu. Prezentacja produktu Carport solarny Energia słoneczna Ciepło słoneczne Technika montażu Carport solarny comfort i eco polski PREZENTACJA PRODUKTU SOLAR CARPORT Solarne wiaty garażowe są konstrukcją produkującą

Bardziej szczegółowo

Nowoczesny bagażnik dachowy do każdego zadania

Nowoczesny bagażnik dachowy do każdego zadania Nowoczesny bagażnik dachowy do każdego zadania 2 www.primedesigneurope.eu Nasi specjaliści z Prime Design Europe udzielą wszelkich informacji na temat naszych produktów. Nagradzane rozwiązania 1 2 3 4

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE WYMAGANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNO UŻYTKOWYCH I WARUNKÓW GWARANCJI

ZESTAWIENIE WYMAGANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNO UŻYTKOWYCH I WARUNKÓW GWARANCJI Załącznik nr 4 do SIWZ Pieczęć Wykonawcy ZESTAWIENIE WYMAGANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNO UŻYTKOWYCH I WARUNKÓW GWARANCJI Przedmiot zamówienia: fabrycznie nowy samochód osobowy przystosowany do przewozu osób

Bardziej szczegółowo

DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU

DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Ekspertyza numer: z dnia: 2013/10/16 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Adres: ul. Marszałkowska 111 00-102 Warszawa Właściciel: SG Equipment

Bardziej szczegółowo

KOSIARKI NOŻOWE APPLE - APPLE

KOSIARKI NOŻOWE APPLE - APPLE Kosiarki dla profesjonalistów KOSIARKI NOŻOWE APPLE - APPLE c s APPLE v a r i o - SAR X 26-90 KM 1 Odkryj zalety maszyn INNOWACJA > 70 lat doświadczenia; od 30 lat wiodący producent kosiarkorozdrabniaczy

Bardziej szczegółowo

Aluminiowa suwnica bramowa, wersja stacjonarna, z podwójnym dźwigarem, obciążenie graniczne 1000 kg i 1500 kg

Aluminiowa suwnica bramowa, wersja stacjonarna, z podwójnym dźwigarem, obciążenie graniczne 1000 kg i 1500 kg Długość (łącznie) Aluminiowa suwnica bramowa, wersja stacjonarna, z podwójnym dźwigarem, obciążenie graniczne 0 kg i 10 kg Długość (szerokość w świetle) Obszar przestawiania Podpora Szerokość bocznego

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:182085-2011:text:pl:html PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Bardziej szczegółowo

Przedsiębiorstwo TMD Akcesoria do baterii trakcyjnych 2010/2011 1

Przedsiębiorstwo TMD Akcesoria do baterii trakcyjnych 2010/2011 1 Przedsiębiorstwo TMD Akcesoria do baterii trakcyjnych 2010/2011 1 Spis treści Wymiana baterii trakcyjnych str. 3 6 Przechowywanie baterii trakcyjnych str. 7 8 Montaż prostowników str. 9 Obsługa baterii

Bardziej szczegółowo

GETO Van 3,5t zestaw do zabudowy kontenerowej

GETO Van 3,5t zestaw do zabudowy kontenerowej L sprawdzona jakość o wszechstronnym zastosowaniu i korzystny cenowo GETO Van 3,5t zestaw do zabudowy kontenerowej TITGEMEYER 2 L Telefon: +49 (0)5 41/58 22-0 Telefax: +49 (0)5 41/58 22-494 E-Mail: export@titgemeyer.com

Bardziej szczegółowo

www.neptun-trailers.com

www.neptun-trailers.com CITY Niewielka i poręczna przyczepa miejska Zdj.: N5-46 city Łatwe i praktyczne przechowywanie Niewielkie wymiary przyczepy CITY umożliwiają jej przechowywanie w małych pomieszczeniach. Dodatkową zaletą

Bardziej szczegółowo

DRIVE IN. optymalizacji przestrzeni magazynowej

DRIVE IN. optymalizacji przestrzeni magazynowej DRIVE IN Utilisation Wysokiej jakości optimale system de l espace składowania palet dla optymalizacji przestrzeni magazynowej REGAŁY WJEZDNE Regały wjezdne zaprojektowano po to, by przechowywać duże ilości

Bardziej szczegółowo

PALETY. Stabilność u podstawy. PALETY. 130 Stabilność u podstawy 132 UPAL-H 135 UPAL-S 137 UPAL-I 139 UPAL-V 140 UPAL-D 141 UPAL-U 142 UPAL-E

PALETY. Stabilność u podstawy. PALETY. 130 Stabilność u podstawy 132 UPAL-H 135 UPAL-S 137 UPAL-I 139 UPAL-V 140 UPAL-D 141 UPAL-U 142 UPAL-E 8 PALETY 0 Stabilność u podstawy UPAL-H 5 UPAL-S 7 UPAL-I 9 UPAL-V 40 UPAL-D 4 UPAL-U 4 UPAL-E 44 Rozwiązania specjalne Stabilność u podstawy. PALETY 9 Stabilność u podstawy Tworzywo sztuczne czy drewno?

Bardziej szczegółowo

SZAFY NA DOKUMENTY NIEJAWNE KLASA A

SZAFY NA DOKUMENTY NIEJAWNE KLASA A INSTRUKCJA OBSŁUGI I UŻYTKOWANIA SZAFY NA DOKUMENTY NIEJAWNE KLASA A M * CERTYFIKAT IMP Zgodna z Zarządzeniem 25/MON Ministra obrony Narodowej z dnia 17.11..2005 w sprawie szczegółowego sposobu organizacji

Bardziej szczegółowo

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Zał. nr 1 do formularza oferty CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. Z o.o. www.mzk.krotoszyn.pl Kryterium

Bardziej szczegółowo

SEJFY LS. Laser WYRÓB CERT YFIKOWANY. każdy ma coś do ukrycia. technology

SEJFY LS. Laser WYRÓB CERT YFIKOWANY. każdy ma coś do ukrycia. technology SEJFY LS każdy ma coś do ukrycia Laser technology WYRÓB CERT YFIKOWANY WG NORM EUROPEJSKICH EN 1143-1 i EN 14450 SEJFY LS Otwórz się na nowe możliwości Pierwszy na rynku sejf z ramą antywłamaniową Rozwiązanie

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM Warszawa 2012 r. Auto-Pol-Serwis Autoryzowany Dealer Samochodów OPEL OFERTA HANDLOWA dla FIRM Ofertę przygotował: Michał Misaczek + 48 600 454 431 Opel Vivaro, Van L2H1 2.9t (L2 H1, 2900) 2.0 CDTI, 84

Bardziej szczegółowo

DANE TECHNICZNE. Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej

DANE TECHNICZNE. Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej DANE TECHNICZNE Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej Maks. waga użytkownika: 125 kg // 140 kg Nachylenie oparcia: -31 do + 15 ê Koła Proton lub adapter osi roweru z napędem ręcznym: 100 kg Środek

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 2 DO SIWZ Formularz oferty Opis Przedmiotu Zamówienia OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiot zamówienia: fabrycznie nowy samochód osobowy typu BUS 9-cio miejscowy przystosowany do przewozu osób

Bardziej szczegółowo

O P I N I A T E C H N I C Z N A

O P I N I A T E C H N I C Z N A Nr zlecenia:0/0/0/ib z dnia: 0/0/0 Zleceniodawca: IDEA BANK S.A. PRZYOKOPOWA 0-08 WARSZAWA Rzeczoznawca: AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS8/ RS00 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości rynkowej pojazdu

Bardziej szczegółowo

ø 48,3 x 4,0 mm Ciężar kg 3,5 6,0 8,0 Nr katalogowy 700223 700216 700209 Ciężar kg 4,0 7,0 9,0 Nr katalogowy 705037 705020 705013

ø 48,3 x 4,0 mm Ciężar kg 3,5 6,0 8,0 Nr katalogowy 700223 700216 700209 Ciężar kg 4,0 7,0 9,0 Nr katalogowy 705037 705020 705013 STABILO ø 48,3 x 3,25 mm ocynkowana ogniowo STABILO ø 48,3 x 4,0 mm Ciężar kg 6,0 14,0 19,0 Nr katalogowy 700193 700186 700179 Vario ø 48,3 x 3,25 mm ocynkowana ogniowo. Wymienna trawersa. Ciężar kg 3,5

Bardziej szczegółowo

Carfibreglass / Trading Post

Carfibreglass / Trading Post Carfibreglass / Trading Post Trading Post Kompozytowe elementy wyposażenia pojazdów użytkowych Elementy wyposażenia Dedykowane wykładziny wewnętrzne zabudów Zabezpieczenia ścian i podłóg Podwyższone dachy

Bardziej szczegółowo

International Rail Loading Specialists Systemy przewozowe. Systemy przewozowe

International Rail Loading Specialists Systemy przewozowe. Systemy przewozowe Systemy przewozowe Systemy przewozowe firmy Trainload Limited Systemy przewozowe firmy Trainload Limited wykorzystują system transportu okrężnego prowadzonego w dowolnym kierunku za pomocą wyciągarki i

Bardziej szczegółowo

01.05 Wózek transportowy T25

01.05 Wózek transportowy T25 01.05 Wózek transportowy T25 Sprytny pomocnik do różnorodnych zadań Do wszelkiego rodzaju zadań transportowych Wyjątkowa zwrotność Wytrzymała konstrukcja doskonała jakość T25 Wózek transportowy z akcesoriami

Bardziej szczegółowo

Ekspertyza numer: 2766/BK/05/2015 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c.

Ekspertyza numer: 2766/BK/05/2015 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. z dnia: 2015/05/11 Ekspertyza numer: Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Adres: ul. Marszałkowska 111 00-102 Warszawa Właściciel: SG Equipment

Bardziej szczegółowo

Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu)

Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu) AKCESORIA MEBLOWE AKCESORIA MEBLOWE Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu) Do frontów meblowych z płyt wiórowych, MDF, o szerokim profilu aluminiowym zawiasy ze standardowym

Bardziej szczegółowo

III.1 Wymagania techniczne dla podwozia dwuosiowego:

III.1 Wymagania techniczne dla podwozia dwuosiowego: Wypeùniã i zaù¹czyã jako zaù¹cznik do oferty III.1 Wymagania techniczne dla podwozia dwuosiowego: Wpisaã tak - nie i (uwagi wùasne oferenta lub ¹dane dodatkowe dane techniczne) 1. Podwozie fabrycznie nowe

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 6 do siwz SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych kontenerów i pojemników na odpady w następującym asortymencie: Dla części

Bardziej szczegółowo

Wszechstronna pomoc w transporcie. Inteligentne rozwiązanie Twoich problemów transportowych. www.aat-online.de

Wszechstronna pomoc w transporcie. Inteligentne rozwiązanie Twoich problemów transportowych. www.aat-online.de Wszechstronna pomoc w transporcie C Inteligentne rozwiązanie Twoich problemów transportowych www.aat-online.de Transport ciężkich towarów, często przekraczających swą masą wagę człowieka, może łatwo doprowadzić

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Nr sprawy: PIW.Fin-Ad.6086/32/2013 Załącznik nr 7 do SIWZ SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Składając ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu

Bardziej szczegółowo

Kögel Zabezpieczenie ładunku

Kögel Zabezpieczenie ładunku Kögel Zabezpieczenie ładunku Ilustracje Wygląd przybliżony mogą przedstawiać / może zawierać pojazdy z wyposażeniem specjalne specjalnym / produkty poddawane są zmianom w związku z nieustannym postępem

Bardziej szczegółowo

TruShear: Skuteczne cięcie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

TruShear: Skuteczne cięcie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna TruShear: Skuteczne cięcie Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Rozwiązania na miarę Spis treści Rozwiązania na miarę 2 Technika cięcia, która przekonuje 3 Nożyce

Bardziej szczegółowo

Kögel Zabezpieczenie ładunku

Kögel Zabezpieczenie ładunku Kögel Zabezpieczenie ładunku Ilustracje Wygląd przybliżony mogą przedstawiać / może zawierać pojazdy wyposażenie z wyposażeniem specjalne specjalnym / produkty poddawane są zmianom w związku z nieustannym

Bardziej szczegółowo

Aluminiowa suwnica bramowa, wersja stacjonarna, obciążenie graniczne 1000 kg i 1500 kg

Aluminiowa suwnica bramowa, wersja stacjonarna, obciążenie graniczne 1000 kg i 1500 kg Długość dźwigara (szerokość w świetle) Aluminiowa suwnica bramowa, wersja stacjonarna, obciążenie graniczne 0 kg i 10 kg Długość dźwigara (łącznie) Wysokość bocznego stojaka Szerokość bocznego stojaka

Bardziej szczegółowo

HAUTAU ATRIUM HKS 200. przesuwanie.... i nic już nie zakłóci przytulnego komfortu mieszkania!

HAUTAU ATRIUM HKS 200. przesuwanie.... i nic już nie zakłóci przytulnego komfortu mieszkania! i HAUTAU ATRIUM HKS 200 przesuwanie... i nic już nie zakłóci przytulnego komfortu mieszkania! Pomieszczenia dobrze naświetlone to jest HAUTAU ATRIUM HKS 200. Duże, na wysokość pomieszczenia elementy poruszają

Bardziej szczegółowo

Profil stalowy KBK II-H. Nowy profil nowe możliwości w systemie dźwignicowym lekkiej konstrukcji Demag KBK

Profil stalowy KBK II-H. Nowy profil nowe możliwości w systemie dźwignicowym lekkiej konstrukcji Demag KBK Profil stalowy KBK II-H Nowy profil nowe możliwości w systemie dźwignicowym lekkiej konstrukcji Demag KBK 3 System dźwignicowy lekkiej konstrukcji Demag KBK ciągłość dzięki kompatybilności Aby sprostać

Bardziej szczegółowo

MEBLE WARSZTATOWE. Stoły warsztatowe Stw

MEBLE WARSZTATOWE. Stoły warsztatowe Stw Stw 111 Stw 121 Stw 321 Stw 322 Stw 323 MEBLE WARSZTATOWE Stoły warsztatowe Stw OZNACZENIE KOD WYMIARY w mm. 01010201 02010202 02010103 02010104 02010305 WYMIARY blatu sołu wm 850 x 600 x 600 30 x 600

Bardziej szczegółowo

MAXI OPIS SYSTEMU C250 D400 F900. ryglowanie MAXI. korytko specjalne do montażu krzyżowego

MAXI OPIS SYSTEMU C250 D400 F900. ryglowanie MAXI. korytko specjalne do montażu krzyżowego MAXI OPIS SYSTEMU C250 D400 F900 korytko specjalne do montażu krzyżowego Korytka MAXI dzięki swym doskonałym właściwościom stanowią optymalne rozwiązanie w przypadku dużych obciążeń drogowych. Wszystkie

Bardziej szczegółowo

Dostawa 1 szt. samochodu typu KOMBIVAN dla Straży Miejskiej w Nidzicy

Dostawa 1 szt. samochodu typu KOMBIVAN dla Straży Miejskiej w Nidzicy Załącznik nr 2 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wymagania minimalne Zamawiającego) Dostawa 1 szt. samochodu typu KOMBIVAN dla Straży Miejskiej w Nidzicy L.P 1. Pojazd powinien spełniad wymagania

Bardziej szczegółowo

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk d e a l e r Informacja techniczna wraz z ofertą handlową dla 2sztuk autobusów miejskich marki KAPENA / IVECO typ Iveco 65 C Urby dostępnych w terminie 7 dni od uzyskania pierwszego zamówienia. *poniższa

Bardziej szczegółowo

Kögel Nadwozia wymienne

Kögel Nadwozia wymienne Kögel Nadwozia wymienne Ilustracje Wygląd mogą przybliżony/może przedstawiać wyposażenie zawierać dodatkowe/produkty wyposażenie specjalne poddawane są bieżącym zmianom technicznym Dlaczego właściwie mówi

Bardziej szczegółowo

Nazwa:... Siedziba:... Adres poczty elektronicznej:... Numer telefonu:... Numer faksu:... Numer REGON:... Numer NIP:... nr rachunku bankowego:...

Nazwa:... Siedziba:... Adres poczty elektronicznej:... Numer telefonu:... Numer faksu:... Numer REGON:... Numer NIP:... nr rachunku bankowego:... II. TREŚĆ OFERTY WYKONAWCY: Dane dotyczące wykonawcy Nazwa:... Siedziba:... Adres poczty elektronicznej:... Numer telefonu:... Numer faksu:... Numer REGON:... Numer NIP:... nr rachunku bankowego:... Ja

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

Informacja produktowa Przegląd montażu Mover 06.2012

Informacja produktowa Przegląd montażu Mover 06.2012 Informacja produktowa Przegląd montażu Mover 06.01 Przegląd montażu i wskazówki odnośnie montażu systemu manewrowania firmy Truma Mover, SE (R), H SE (R), TE (R)(4) i H TE (R) do podwozi różnych producentów.

Bardziej szczegółowo

Ręczny wózek paletowy AM 22

Ręczny wózek paletowy AM 22 Ręczny wózek paletowy AM 22 1 Podstawowe parametry 2 udźwig - 2200 kg zewnętrzny rozstaw wideł - 520 mm wysokość unoszenia - 122 mm maksymalna wysokość wideł - 205 mm wysokość opuszczonych wideł -83 mm

Bardziej szczegółowo

Naczepa podkontenerowa S.CF Gooseneck. Konfigurator. Trailer Services Technology

Naczepa podkontenerowa S.CF Gooseneck. Konfigurator. Trailer Services Technology Naczepa podkontenerowa S.CF Gooseneck Konfigurator Trailer Services Technology Naczepa podkontenerowa złożona indywidualnie Z pomocą tej broszury uzyskacie Państwo informacje o naczepie podkontenerowej

Bardziej szczegółowo

PODNOŚNIK NOŻYCOWY - MODUŁOWY UNI LIFT od 15-60 t on

PODNOŚNIK NOŻYCOWY - MODUŁOWY UNI LIFT od 15-60 t on PODNOŚNIK NOŻYCOWY - MODUŁOWY UNI LIFT od 15-60 t on Automatyczny podnośnik ciężarowy Modułowy podnośnik nożycowy UNI LIFT od 2t do 60t dla samochodów dostawczych i ciężarowych Uni Lift 20000 - moduły

Bardziej szczegółowo