Jak znaleźć dziewczynę na Badoo

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Jak znaleźć dziewczynę na Badoo"

Transkrypt

1

2 Jak znaleźć dziewczynę na Badoo Niniejsza publikacja, ani żadna jej część, nie może być kopiowana, ani w jakikolwiek inny sposób reprodukowana, powielana czy też odczytywana w środkach publicznego przekazu bez pisemnej zgody autorów oraz wydawcy. Zabrania się jej publicznego udostępniania w Internecie, oraz odsprzedaży. Data: 2013 Tytuł: Jak znaleźć dziewczynę na Badoo? Autorzy: Mateusz Wert, Adrian Jadukiewicz Wydanie: I ISBN: Wszelkie prawa zastrzeżone All rights reserved

3 SPIS TREŚCI Wstęp 4 Rozdział I Stwórzmy czarujący profil 8 Rozdział II Poznawanie defensywne 14 Rozdział III Poznawanie ofensywne 22 Rozdział IV Zainteresowana dziewczyna 32 Rozdział V Tajemnice udanych randek 36 Rozdział VI Budowanie pewności siebie 41 Zakończenie 56

4 Wstęp Cześć. Skoro sięgnąłeś po tę książkę, to prawdopodobnie planujesz znaleźć dziewczynę. Musisz wiedzieć, że ładnych kobiet są miliony. Nigdy nie uzależniaj się od jednej. Jeśli nie masz powodzenia i chciałbyś je mieć, jak ci popularni kolesie, to ta książka Ci to umożliwi. Wiem, to brzmi dość miało wiarygodnie, ale zaufaj mi, tak właśnie będzie. Jak pewnie zauważyłeś popularni kolesie są pewni siebie, mają wysoką samoocenę i wierzą w siebie. Czują się lepsi. Tak na prawdę, to zwykli przeciętniacy, którzy mają przekonanie, że są fajni. Ich mózg wierzy w to i działają tak jakby to była prawda. Pewność siebie przyciąga kobiety. To nie są puste słowa. Jeśli chcesz poznawać kobiety na badoo musisz wierzyć w siebie. To nie będzie łatwe, ale pomogę Ci. Jeśli nie wierzysz, że bycie fajnym oznacza wysoką samoocenę spójrz na przykład. Koleś, który nie wierzy w siebie myśli: "Nie mam dziewczyny, nie mam powodzenia". Jeśli przyjdzie im odezwać się do dziewczyny, pokazują mową ciała, tonem głosu, sposobem patrzenia, brakiem uśmiechu, że nie są fajnymi gościami, a dziewczyna chce mieć fajnego gościa. Ta sama osoba nie poradzi sobie na portalu badoo. Kiedy napisze do niego dziewczyna, będzie zdenerwowany, jak i zdesperowany. Mając zakodowane małe poczucie wartości, będzie sam siebie sabotował. Kiedy dziewczyna wyśle mu wiadomość "fajne zdjęcie", on odpowie "naprawdę Ci się podoba? Jak dla mnie to jest średnie".

5 Spójrzmy na taką samą sytuację, ale tym razem nasz bohater jest pewny siebie. Dziewczyna wysyła mu wiadomość "fajne zdjęcie". Pewny siebie gostek odpowie "wiem, że fajne, skoro na nim jestem, to wiadomo, że musi być fajne". Odpowiedź faceta, który nie jest pewny siebie odpycha dziewczynę. Natomiast odpowiedź pewnego siebie gościa, przyciąga. Kiedyś zrobiłem eksperyment. Powiedziałem koledze, aby miał 2 profile na badoo. Te same zdjęcia, ten sam opis, ale różne miejscowości. Poprosiłem aby pisał z jednego konta, mi użyczył drugie. Kolega ma słabą samoocenę, dlatego pisał do dziewczyn w stylu kogoś kto w siebie nie wierzy. Ja zaś pisałem na luzie z pewnością siebie. Identyczne profile, a jednak on stale był olewany, kiedy ja zdobywałem kolejne numery. Po prostu jeśli ktoś wierzy w siebie ma w umyśle generator, który wymyśla fajne teksty. 80% dziewczyn, które mają konta na badoo, chce znaleźć sobie chłopaka, poznać kogoś ciekawego. Pomyśl, jak wiele dziewczyn używa badoo, a 80% z nich kogoś szuka. To jest dla Ciebie szansa. Pewność siebie działa jak magnes. Jednak sama pewność siebie to nie wszystko. Na pewno to główny argument, ale jest jeszcze kilka rzeczy, które trzeba mieć na wysokim poziomie. Zdjęcia, opis, wiedza jakich błędów unikać, oraz kalibracja. Każda dziewczyna jest inna, pewne rzeczy działają na każdą, wzbudzają zainteresowanie, ale z każdą inaczej prowadzi się znajomość. Do jednej trzeba mówić w łagodny sposób, do drugiej inaczej. Trzeba wypracować w sobie wyczucie i wiedzieć jak to robić.

6 Spokojnie, wszystko Ci wytłumaczę. Jeśli poświęcisz czas na lekturę książki, dowiesz się jak zrobić przykuwający uwagę opis, tak by dziewczyny same do Ciebie zagadywały. Poznasz mój sposób na zdjęcia, tak by wydawać się atrakcyjnym. Nauczysz się generować myśli pewnego siebie, przez co każda wiadomość będzie dla dziewczyn atrakcyjna. W książce wyróżniłem 2 typy poznawania dziewczyn, ofensywne i defensywne. Ofensywne, czyli to Ty pierwszy odzywasz się do dziewczyny Defensywne, kobieta coś do Ciebie pisze Dzięki moim sztuczkom ze zdjęciami, oraz zademonstrowaniu w jaki sposób stworzyć dobry profil, będziesz mógł zauważyć rosnącą ilość dziewczyn, które same się do Ciebie odezwą. Kiedy przyswoisz sobie wiedzę w jaki sposób pisać z dziewczętami, będziesz miał sporo randek. Pokażę Ci, jak brać numery telefonu, gg i się umawiać. Również chcę Ci pokazać jak prowadzić randki, tak abyś sobie poradził i znalazł dziewczynę. Skoro wydałeś pieniądze na książkę, to warto aby Ci się powiodło. W osiągnięciu sukcesu pomogą Ci przedstawione w książce znaki zainteresowania, które zauważysz na spotkaniu z dziewczyną i dzięki wiedzy, którą wkrótce poznasz będziesz umiał je wykorzystać. Jeśli chodzi o wygląd. Nie da się być w typie każdej kobiety. Niektóre lubią konkretny typ urody, inne lecą tylko na kasę. 10 % kobiet nie jest dla Ciebie. Ale jest też dobra wiadomość. Jeśli jesteś np. łysy są dziewczyny, którym podobają się łysi. Każdy się komuś podoba. Trzeba być najlepszą wersją siebie. Popracujemy nad Twoją prezentacją i poznasz wiele dziewczyn.

7 Ta książka to nie jeden z tych głupich poradników, jest to sprawdzony system poznawania dziewczyn, umawiania oraz spotykania się z nimi.

8 Rozdział I Stwórzmy czarujący profil Na początek zdjęcia. Bądź na nich uśmiechnięty, pokazuj się z dobrej strony. Czyli bez żadnych zdjęć gdy jesteś pijany. Dobre zdjęcia to takie, które mówią, że masz znajomych, np. wspólne zdjęcie z kolegą pokazuje kobietom, że jesteś lubiany i wzbudza zaufanie. Zdjęcie z rodziną, również je buduje. Nie wrzucaj zdjęć z hostessami. To dla kobiet mało atrakcyjne. Możesz pokazać się z koleżankami. Kobieta widząc gościa z inną dziewczyną wie, że ten jegomość jest atrakcyjny. Kobiety w sposób naturalny myślą, że jeśli gość jest lubiany przez inne dziewczyny, to również go polubią. Jeśli byłeś za granicą i zrobiłeś fotki, możesz pokazać te zdjęcia. Te wyżej wymienione fotki są dla kobiet atrakcyjne. Ale pamiętaj, że musisz być na zdjęciach wyprostowany, uśmiechnięty. Musisz wzbudzać poczucie, że jesteś pewny siebie. Nie musisz być bardzo przystojny, aby się podobać. Po prostu wyglądaj fajnie. Kobiety sporą uwagę przywiązują do ubioru. Zamiast t shirta i startych spodni, ubierz koszulę i spodnie, które Ci pasują. Zdjęcia tzw. golasa jak i chwalące się autem, czy innym pojazdem są słabe. Na fotkach staraj się mieć niezłą mowę ciała. Język ten pokazuje, że jesteś pewny siebie. Dziewczęta widząc Ciebie z dobrą mową ciała, odbiera Cię jak jednego z popularnych gostków. Dobra mowa ciała. Stoisz prosto, klatka piersiowa wypięta, głowa uniesiona do góry, uśmiech, stoisz w rozkroku, ręce na wysokości ramion. Gdy siedzisz, masz mieć szeroki rozkrok i zajmować dużo miejsca. Kiedy jesteś z koleżanką obejmij ją całą dłonią. Pokazuje się w ten sposób pewność siebie.

9 Staraj się mieć 10 zdjęć. Nie może być ich za dużo, (więcej niż 20), bo wtedy wyjdziesz za jakiegoś desperata, który na siłę szuka dziewczyny. Desperacja odpycha płeć piękną. 10 zdjęć to moim zdaniem optymalna liczba. Naukowcy udowodnili, że jeśli widzimy kogoś na kilku zdjęciach, to potem czujemy większe zaufanie. Dlatego, nie może być mniej niż 5 zdjęć. Teraz kolej na opis. To bardzo ważna rzecz. Dobry opis wzbudza u kobiet zainteresowanie. To, że potrafisz sprzedać siebie, nie tylko pobudza wyobraźnię dziewczyn, ale też pokazuje, że jesteś w stanie się pokazać. Od dawna dobry mówca cieszył się uznaniem ze strony kobiet. Tak samo jest na badoo. Pisząc w pozytywny sposób na swój temat, pokazujesz, że jesteś fajny, interesujący i masz jaja. Nie pisz w informacji o sobie, jestem jaki jestem, że nie lubisz o sobie pisać. Staraj się unikać negatywnych rzeczy o sobie. 0 wstawiania cytatów, to nie podoba się kobietom, tak jak opowieści jak to byłeś skrzywdzony, unikaj błędów ortograficznych i nie pisz raz DuŻą raz małą lierą, bo dziewczyny są na to uczulone. Nie wstawiaj 20 emotek, pytajników i wykrzykników. Zainteresowania. Unikaj pisania "gry" itd. Dla dziewczyn gry są mało atrakcyjne. Ja szczerze mówiąc konfabuluję w tym opisie. Piszę to co dziewczyny chcą przeczytać, co podoba im się u faceta. Polecam Tobie pisać: piłka nożna, wspinaczka skałkowa. Pokazuje, że lubisz sport, a dziewczyny lubią facetów, którzy sport uprawiają. Wpisałem karate, możesz napisać to lub inną sztukę walki, pokazujesz że potrafisz się obronić, co wpływa na atrakcyjność.

10 Gitara elektryczna. Dziewczyny lubią muzyków, tym bardziej wysportowanych. Podróżowanie. Większość dziewczyn lubi poznawać nowe miejsca, nowych ludzi. Psychologia. Dziewczyny lubią psychologiczne rzeczy. Taniec. Dziewczyny lubią tańczyć, więc jeśli masz wpisane, że lubisz tańczyć, masz plusa. O mnie Przedstawiaj się w pozytywny sposób. Jestem optymistycznym, pewnym siebie i zakręconym mężczyzną, który jest szczery i ma poczucie humoru. Jestem typem niegrzecznego chłopca, pozdrowienia dla Ani, która się o tym przekonała. Mówisz to, co dziewczyna chce u faceta. Jesteś pewny siebie, laska chce takiego faceta. Jesteś szczery, laski chcą tego, poczucie humoru również. Zakręcony facet, to szalony, spontaniczny, ten typ podoba się laskom. Niedobry chłopiec to rodzaj chłopaka, którego chcą dziewczyny. Tekst z Anką, ma zadanie potwierdzić, to że taki jesteś. Piszesz o sobie to czego dziewczyny chcą u gościa. Masz plusy na starcie. Lubię podróżować. Zimą w góry, latem prosto do morza. Kocham biegać, zwłaszcza z moją dobrą przyjaciółką Iwoną. Pokazujesz, że masz bliską znajomą, co zwiększa Twoją atrakcyjność. Poza tym bieganie to sport, co jest dla kobiet seksowne, podobnie jak podróże.

11 W gronie swych znajomych znany jestem z tego, że jestem bezpośredni. Mówię co myślę, bez żadnego owijania w bawełnę. Pokazujesz, że masz sporo znajomych i jesteś bezpośredni. Uwielbiam z moją ekipą chodzić na imprezy, jestem królem parkietu. Jak wyżej, dziewczyny wiedzą, że masz ekipę i lubisz tańczyć, a one lubią takich facetów. Cokolwiek robię myślę pozytywnie, otwarcie i przeważnie jestem w świetnym nastroju. Pozytywny facet, jest atrakcyjny. Stawiam sobie ambitne cele i wierzę, że mogę je osiągnąć. Ambitny facet, który wierzy w siebie jara kobiety Interesują mnie Pozytywne wygadane, śmiałe, z poczuciem humoru dziewczyny. Poznałem wiele ładnych dziewczyn, ale jeśli były głupie dawałem spokój. Moja dziewczyna musi być bystra. Pokazujesz, że wygląd przechodzi u Ciebie na drugi plan, co daje Ci plusy. Jeśli lubisz pewien rodzaj kobiet, np emocjonalne, lub imprezowe, napisz o tym. To są przykłady, możesz użyć opisu gotowego, albo na jego podstawie zrobić coś samemu.

12 Przejdźmy teraz do poznawania kobiet defensywnego. Mając interesujący profil będziesz przykuwał uwagę dziewczyn. Może nie każda do Ciebie napisze, ale sporo dziewczyn będzie do Ciebie pisało lub będzie często wchodziło na Twój profil, licząc że zwróci na siebie Twoją uwagę. Większość dziewczyn nie jest bezpośrednia, nie napisze "podobasz mi się". Wg moich doświadczeń dziewczęta najczęściej wysyłają emotki, lub komentują zdjęcia. Czyli spodziewaj się wiadomości typu "fajne zdjęcie", "woow ale ładne to zdjęcie". Mając dobry profil, przyciągasz uwagę dziewczyn i sporo z nich będzie do Ciebie pisała. Jednak to dopiero początek. Musisz przyswoić sobie pewne rzeczy. Portal badoo ma w swej bazie wiele ładnych dziewczyn, które logują się tam, by poflirtować z facetami, a ci robiąc to nieumiejętnie, pozbawiają dziewczyny przyjemności. Jeśli chcesz naprawdę poznawać dziewczyny musisz uświadomić sobie parę rzeczy. Po pierwsze Nie bądź zdesperowany Za każdym razem ilekroć wszedłem na badoo widziałem facetów proszących dziewczyn o ich numer, gdy te odmawiały panowie dalej prosili. Takich mężczyzn jest wielu. Nie bądź jednym z nich. Podobna sprawa ma się z seksem, który jest jak powietrze, jeśli odpowiednio zauroczysz dziewczynę, a następnie zbudujesz więź nawet nie spostrzeżesz się kiedy poszliście do łóżka.

13 Niestety pewni mężczyźni tego nie rozumieją i wprost proponują seks dziewczynom. One lubią seks, ale nie chcą być traktowane jak dziwki przez obcych facetów. Nie muszę chyba dodawać, żebyś nic o seksie na samym początku rozmowy nie mówił. Po drugie Prawie wszyscy faceci słodzą dziewczynom. Oczywiście kobiety to lubią, lecz zastanów się. Jesteś kobietą i co chwila jakiś obcy koleś mówi Tobie, że jesteś ładna, słodka itp. Masz już ich dość i nie stanowią dla Ciebie żadnej większej wartości. Kobiety czytając kolejną pochwałę na ich temat wrzucają do worka nudnych facetów ich autora. Dlatego od tej pory na samym początku nie pisz ale jesteś piękna, jesteś ładna, masz seksowne piersi, mam na Ciebie ochotę. To jest złe i tym kobiety nie zainteresujesz, a tylko będziesz jednym z wielu facetów. A żeby podrywać trzeba się wyróżniać. Po trzecie Nie pisz co u Ciebie? Większość mężczyzn, którzy nie wiedzą co napisać, używają powyższego tekstu. To stawia dziewczynę w niekomfortowej sytuacji, ponieważ ona nie wie co napisać nieznajomemu facetowi, który takim pytaniem pokazuje niską wartość. Reasumując, na początku rozmowy nie używaj komplementów, nie mów nic na temat seksu i nie pytaj co u Ciebie. Trzymając się tych zasad nie tylko się wyróżnisz, ale też nie zostaniesz odrzucony.

14 Rozdział II Poznawanie Defensywne Na początku powiedziałem, że pewni siebie faceci mają powodzenie. To prawda i musisz pisać wiadomości w sposób pewny siebie. Kiedy dziewczyna do Ciebie napisze, to znak, że jest zainteresowana. Jeśli będziesz pewny siebie to uda Ci się poznać dziewczynę. Jeśli masz fajny profil i dziewczyna do Ciebie pisze musisz ciągle myśleć o sobie "jestem atrakcyjnym, fajnym gościem, moje atuty to..." (wymieniasz swoje zalety). Powtarzaj sobie to często, a kiedy uwierzysz, że to prawda, będziesz pisał na listy dziewczyn w sposób przyciągający ich uwagę. Nie będziesz się ich bał, nie będziesz nie dowierzał i marnował okazji, ale wierząc w siebie zaczniesz pisać w sposób jaki one lubią. Być może to brzmi banalnie. Ale czując pewność siebie będziesz tworzył sam odpowiednie teksty. Jeśli dziewczyna jest zainteresowana dzięki profilowi, to wystarczy ją prowadzić, a tu pomaga pewność siebie. Kobieta napisze "fajne zdjęcia", wiedząc, że podobasz się jej i że jesteś spoko gość, napiszesz "jasne, że fajne, bo ja na nich jestem". Nie pisz o byłej dziewczynie, problemach itd. Na to przyjdzie czas, masz mieć poczucie humoru i być pewny siebie. Pisz w sposób stanowczy, nie pytaj czy możesz powiedzieć coś o sobie, lub czy zgodzisz się spotkać się ze mną. Masz być pewny siebie, mówisz dziewczynie "powiedz mi coś o sobie". Czasem faceci pytają kobiety czego się napijesz?.

15 To brzmi jakbyś pytał ją o pozwolenie. Zamiast tego powiedz to w inny sposób, który pokazuje, że jesteś facetem i prowadzisz. Np. Co pijesz? Największym błędem jest zbyt szybkie dzielenie się uczuciami. Są faceci, którzy już na pierwszej, czy drugiej randce mówią do dziewczyny kocham Cię. Panuj nad swoimi emocjami, bo kobieta powie zostań moim kolegą lub całkowicie zerwie znajomość. Flirtuj z co najmniej czterema kobietami na raz, bo jeśli któraś Ci podpadnie, zwracasz jej uwagę, a gdy się jej coś nie podoba, jesteś gotowy do odejścia. Nie przepraszasz jej za to, że ona zachowała się nie fair. Taka postawa jest dla kobiet atrakcyjna. Poza tym, mając kilka kobiet, odwracasz rolę. To one się o Ciebie starają, możesz wybrać każdą z nich, to od postawy kobiety zależy, którą. Zmienia się postać rzeczy i to Ty jesteś towarem, one o Ciebie walczą. A wierz mi, nic nie ma dla kobiet bardziej ekscytującego niż rywalizacja o faceta z innymi kobietami. Czasem dochodzi do kłótni z kobietą, która zacznie wytykać błędy. Przestaje się odzywać. Błędem jest lecenie do niej na drugi dzień, z kwiatami, by przeprosić ją za jej złe zachowanie. To jakby Twój kot nasrał Ci do łóżka, a Ty prosiłbyś go o wybaczenie. Ona zrobi coś złego, a Ty ją przepraszasz. Tak być nie może. Chodzi o szacunek do siebie samego.

Humor i Rozmowa, która oczaruje kobietę. Autor: Uncle Uwo

Humor i Rozmowa, która oczaruje kobietę. Autor: Uncle Uwo Humor i Rozmowa, która oczaruje kobietę Autor: Uncle Uwo Ważna informacja UWAGA! Przekazywanie tej publikacji jest zabronione. Tylko osoba, która za nią zapłaciła ma prawo do jej używania. Osoby, które

Bardziej szczegółowo

Profesjonalny Marketer

Profesjonalny Marketer Profesjonalny Marketer 2 Profesjonalny Marketer Copyright 2015 Piotr Idzik Profesjonalny Marketer 3 Tytuł Profesjonalny Marketer Autor Piotr Idzik Wszelkie prawa zastrzeżone. Zezwalam na bezpłatne kopiowanie

Bardziej szczegółowo

Copyright by Złote Myśli & Ireneusz Tomczyk, rok 2007. Autor: Ireneusz Tomczyk Tytuł: Tylko Ty Decydujesz

Copyright by Złote Myśli & Ireneusz Tomczyk, rok 2007. Autor: Ireneusz Tomczyk Tytuł: Tylko Ty Decydujesz Copyright by Złote Myśli & Ireneusz Tomczyk, rok 2007 Autor: Ireneusz Tomczyk Tytuł: Tylko Ty Decydujesz Nr zamówienia: 996620-20110608 Nr Klienta: 1213056 Data realizacji: 08.06.2011 Zapłacono: 0,00 zł

Bardziej szczegółowo

Perfect Dating 2014 www.perfectdating.pl Strona 1 z 10

Perfect Dating 2014 www.perfectdating.pl Strona 1 z 10 autorzy: Jan Gajos oraz Krzysztof Król Perfect Dating 2014 www.perfectdating.pl Strona 1 z 10 Spis treści Wstęp... 4 Dlaczego tak trudno jest nam dogadać się z płcią przeciwną?... 5 Dlaczego nie mam dziewczyny?...

Bardziej szczegółowo

Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl

Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Ten ebook zawiera darmowy fragment publikacji "Coaching kariery" Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Copyright by Złote Myśli & Angelika Śniegocka, rok 2012

Bardziej szczegółowo

Przyciągający marketing Michał Kidziński http://mlmy.pl

Przyciągający marketing Michał Kidziński http://mlmy.pl Przyciągający marketing Michał Kidziński http://mlmy.pl 1 Prawa autorskie Żaden fragment tej publikacji ani całość nie może zostać w żaden sposób modyfikowany. Można ją natomiast rozdawać lub sprzedawać

Bardziej szczegółowo

Marketing Sieciowy Pro

Marketing Sieciowy Pro Marketing Sieciowy Pro Twój Przewodnik Do Sukcesu w Biznesie MLM! Paweł Grzech www.podstawybiznesu.pl Copyright 2014 GRZECHU Ltd pawelgrzech@gmail.com UWAGA: Nie masz praw do przedruku i odsprzedaży tego

Bardziej szczegółowo

Darmowa publikacja dostarczona przez PatBank.pl - bank banków

Darmowa publikacja dostarczona przez PatBank.pl - bank banków Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Ten ebook zawiera darmowy fragment publikacji "Mistrzologia" Darmowa publikacja dostarczona przez PatBank.pl - bank banków Copyright by Złote Myśli & Arkadiusz Podlaski,

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK SUPERPOLIGLOTY Benny Lewis

PODRĘCZNIK SUPERPOLIGLOTY Benny Lewis PODRĘCZNIK SUPERPOLIGLOTY Benny Lewis SPIS TREŚCI SPIS TREŚCI...1 O AUTORZE...3 O TŁUMACZU...3 WSTĘP...3 CZĘŚĆ I: MENTALNOŚĆ...5 MOTYWACJA...5 DLACZEGO UCZYSZ SIĘ TEGO JĘZYKA?...6 DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE...7

Bardziej szczegółowo

Ten darmowy ebook zawiera fragment pełnej wersji pod tytułem: Mistrzologia

Ten darmowy ebook zawiera fragment pełnej wersji pod tytułem: Mistrzologia Ten darmowy ebook zawiera fragment pełnej wersji pod tytułem: Mistrzologia Niniejsza publikacja może być kopiowana, oraz dowolnie rozprowadzana tylko i wyłącznie w formie dostarczonej przez Wydawcę. Zabronione

Bardziej szczegółowo

Copyright by Złote Myśli & Agnieszka Kądziołka, rok 2008. Autor: Agnieszka Kądziołka Tytuł: Najważniejsze narzędzia w ebiznesie

Copyright by Złote Myśli & Agnieszka Kądziołka, rok 2008. Autor: Agnieszka Kądziołka Tytuł: Najważniejsze narzędzia w ebiznesie Copyright by Złote Myśli & Agnieszka Kądziołka, rok 2008 Autor: Agnieszka Kądziołka Tytuł: Najważniejsze narzędzia w ebiznesie Nr zamówienia: 998756-20110615 Nr Klienta: 1212055 Data realizacji: 15.06.2011

Bardziej szczegółowo

5 sposobów na zbudowanie pewności siebie

5 sposobów na zbudowanie pewności siebie 5 sposobów na zbudowanie pewności siebie WEDŁUG JACK A CANFIELDA 1 www.sklep.audiolearning.pl E-book stworzony przez zespół Audiolearning.pl na podstawie programu audio Jack a Canfielda Maksimum pewności

Bardziej szczegółowo

21,9 najczęstszych. błędów przedsiębiorców. [Łukasz Schab www.marketingaudit.pl] Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia.

21,9 najczęstszych. błędów przedsiębiorców. [Łukasz Schab www.marketingaudit.pl] Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia. 21,9 najczęstszych błędów przedsiębiorców. Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia. Napoleon Bonaparte [Łukasz Schab www.marketingaudit.pl] Wstęp Drogi Czytelniku W piękne późno wiosenne popołudnie,

Bardziej szczegółowo

Lepszy Networker. że nie możesz nic w niej zmieniać.

Lepszy Networker. że nie możesz nic w niej zmieniać. Lepszy Networker czyli 5 niezbędnych kroków, dzięki którym zrozumiesz jak rozwijać swój biznes MLM w nowoczesny sposób i skończyć z ograniczeniami tej branży raz na zawsze Copyright by Michał Kidziński,

Bardziej szczegółowo

Niniejszy darmowy ebook zawiera fragment pełnej wersji pod tytułem: Zbuduj swój wizerunek Aby przeczytać informacje o pełnej wersji, kliknij tutaj

Niniejszy darmowy ebook zawiera fragment pełnej wersji pod tytułem: Zbuduj swój wizerunek Aby przeczytać informacje o pełnej wersji, kliknij tutaj Niniejszy darmowy ebook zawiera fragment pełnej wersji pod tytułem: Zbuduj swój wizerunek Aby przeczytać informacje o pełnej wersji, kliknij tutaj Darmowa publikacja dostarczona przez HOLON - wszechswiat

Bardziej szczegółowo

Błędy i przyzwyczajenia które kradną czas - Hubert Oleszczuk. CzasRozwoju.pl

Błędy i przyzwyczajenia które kradną czas - Hubert Oleszczuk. CzasRozwoju.pl 1 Spis treści: 1. Wstęp 2. Rzeczy które powinniśmy umieć 3. Odkładanie rzeczy na później 4. Brak planu dnia 5. Brak pomocników 6. Multitasking 7. Robienie rzeczy w nieodpowiedniej kolejności 8. Zdrowie

Bardziej szczegółowo

Facebook pasja, fani, zysk czyli, jak połączyć przyjemne z pożytecznym;

Facebook pasja, fani, zysk czyli, jak połączyć przyjemne z pożytecznym; 1 2 S awiusz to jest ja zapraszam Was do świata biznesowej zabawy, w którym to dając z siebie odrobinę pasji i zapału, zyskasz dużą liczbę fanów (a co za tym idzie komentarzy, polubień i udostępnień),

Bardziej szczegółowo

Darmowa publikacja dostarczona przez www.darmowe-ebooki.pl

Darmowa publikacja dostarczona przez www.darmowe-ebooki.pl Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Ten ebook zawiera darmowy fragment publikacji "Vademecum doradcy ubezpieczeniowego" Darmowa publikacja dostarczona przez www.darmowe-ebooki.pl Copyright by Złote Myśli

Bardziej szczegółowo

ABC pewności siebie. 2010 Jakub Drzewiecki Wszystkie prawa zastrzeżone. Ebook udostępniony dla Ciebie przez. www.pewnoscsiebie.

ABC pewności siebie. 2010 Jakub Drzewiecki Wszystkie prawa zastrzeżone. Ebook udostępniony dla Ciebie przez. www.pewnoscsiebie. ABC pewności siebie 2010 Jakub Drzewiecki Wszystkie prawa zastrzeżone. Ebook udostępniony dla Ciebie przez www.pewnoscsiebie.info Zachęcam do rozpowszechniania tego ebooka na Twojej stronie lub wysyłania

Bardziej szczegółowo

Wszedłeś w jej posiadanie dzięki uprzejmości Księgarni Internetowej MAKLERSKA (www.maklerska.pl)

Wszedłeś w jej posiadanie dzięki uprzejmości Księgarni Internetowej MAKLERSKA (www.maklerska.pl) Niniejszy publikacja jest własnością prywatną. Wszedłeś w jej posiadanie dzięki uprzejmości Księgarni Internetowej MAKLERSKA (www.maklerska.pl) Niniejsza publikacja ani żadna jej część, nie może być kopiowana,

Bardziej szczegółowo

Tomek Tomczyk Bloger

Tomek Tomczyk Bloger Bloger Tomek Tomczyk Bloger Copyright by Tomek Tomczyk Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie całości lub części niniejszej publikacji jest zabronione bez pisemnej zgody autora. Zabrania

Bardziej szczegółowo

Zostań Blogerem! Wykorzystaj Bloga w swoim Biznesie. Proste i szybkie wskazówki, czyli wszystko na temat blogowania

Zostań Blogerem! Wykorzystaj Bloga w swoim Biznesie. Proste i szybkie wskazówki, czyli wszystko na temat blogowania Zostań Blogerem! Paweł Grzech www.zostan-blogerem.eu Wykorzystaj Bloga w swoim Biznesie Proste i szybkie wskazówki, czyli wszystko na temat blogowania 1 Małe jest Piękne Bycie dużym czy bycie małym? Oto

Bardziej szczegółowo

Darmowa publikacja dostarczona przez www.ksiazki-audio.com

Darmowa publikacja dostarczona przez www.ksiazki-audio.com Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Ten ebook zawiera darmowy fragment publikacji "Coaching przy kuchennym stole" Darmowa publikacja dostarczona przez www.ksiazki-audio.com Copyright by Złote Myśli & Lilianna

Bardziej szczegółowo

Psychologia osiągnięć

Psychologia osiągnięć Sebastian Schabowski Psychologia osiągnięć 40 listów, które odmienią Twoje życie 2008 Spis treści NA CZYM SKUPIAJĄ SWOJĄ UWAGĘ LUDZIE SUKCESU?... 3 CZY TWOJE PRZEKONANIA CI SŁUŻĄ?... 4 DWA NIEZWYKLE WAŻNE

Bardziej szczegółowo

Darmowa publikacja, dostarczona przez

Darmowa publikacja, dostarczona przez Copyright for Polish edition by Katarzyna Gajkowska & ZloteMysli.pl Data: 1.10.2008 Tytuł: Moje początki w programie partnerskim Autor: Katarzyna Gajkowska Wydanie III (uzupełnione) Korekta: Sylwia Fortuna,

Bardziej szczegółowo

Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl

Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Ten ebook zawiera darmowy fragment publikacji "Efekt Motyla" Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Copyright by Złote Myśli &, rok 2008 Autor: Tytuł: Efekt

Bardziej szczegółowo

Podcast Więcej niż oszczędzanie pieniędzy - transkrypt ae

Podcast Więcej niż oszczędzanie pieniędzy - transkrypt ae Podcast Więcej niż oszczędzanie pieniędzy - transkrypt ae WNOP odcinek 043 26 lutego 2015 r. Dlaczego warto kwestionować status quo, czyli moja kręta droga do bloga wartego miliony część 2 Opis odcinka:

Bardziej szczegółowo

JAK UMIEJĘTNIE POSTĘPOWAĆ Z LUDŹMI

JAK UMIEJĘTNIE POSTĘPOWAĆ Z LUDŹMI Dla pragnących: - Osiągnąć sukceszawodowy - Szczęśliwie żyć w rodzinie - Podnieść swoją stopę życiową JAK UMIEJĘTNIE POSTĘPOWAĆ Z LUDŹMI Les Giblin Witaj! Umiejętność postępowania z ludźmi jest talentem,

Bardziej szczegółowo

Autor: Krzysztof Morawski Tytuł: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www

Autor: Krzysztof Morawski Tytuł: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www Copyright by Złote Myśli & Krzysztof Morawski, rok 2009 Autor: Krzysztof Morawski Tytuł: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www Nr zamówienia: 998756-20110615 Nr Klienta: 1212055

Bardziej szczegółowo