Główny organizator: Partnerzy:

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Główny organizator: Partnerzy:"

Transkrypt

1 Główny organizator: Partnerzy:

2 Głównym organizatorem festiwalu jest fundacja FORMWELL, której głównym celem statutowym jest wspieranie i promowanie polskiego designu oraz polskich twórców. Organizator wydarzenia Warmia Mazury Głównym organizatorem festiwalu jest fundacja FORMWELL, której głównym celem statutowym jest wspieranie i promowanie polskiego designu oraz polskich twórców. Jednym z naszych działań jest prowadzenie portalu internetowego Formwell.pl. Umieszczamy tam informacje dotyczące wystaw artystycznych, wydarzeń kulturalnych, muzycznych, festiwali, targów wystawienniczych, sprawozdania oraz galerie zdjęciowe. Zapraszamy również do logowania i stworzenia własnego portfolio twórców z dziedziny sztuki, designu, architektury, mody oraz muzyki. Inicjatywa taka powstała, by zrzeszać ludzi kultury i sztuki, wspierać i integrować środowisko twórców i odbiorów, a także pomagać w dystrybucji produktów. Świadomi faktu, iż polski design nie odbiega od światowych standardów projektowania oraz charakteryzuje się oryginalnością i doskonałością wzornictwa, pragniemy promować polskie wzornictwo poprzez udział w różnych międzynarodowych wydarzeniach kulturalnych i handlowych. Jednym z takich wydarzeń są Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie. Liderem festiwalu jest fundacja Formwell. Partnerami festiwalu są: Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur, Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, Wydział Sztuki Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie oraz Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie.

3 To będzie pierwszy w naszym regionie festiwal designu! Fundacja FORMWELL zajmuje się promowaniem polskiego designu i sztuki, a poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych i handlowych prezentuje prace polskich projektantów i twórców. Misja i główne cele Warmia Mazury To będzie pierwszy w naszym regionie festiwal designu! Fundacja FORMWELL zajmuje się promowaniem polskiego designu i sztuki wzorniczej, a poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych i handlowych prezentuje prace polskich projektantów i twórców. Nasze doświadczenia wynikające z udziału w różnych targach wystawienniczych pozwalają nam sądzić, iż polskie projekty są niezwykle atrakcyjne i pożądane przez producentów, inwestorów, projektantów wnętrz i klientów indywidualnych zainteresowanych nowoczesnym wzornictwem z całego świata, szczególnie zaś z krajów europejskich. Brak regularnych środków finansowych niezbędnych do prowadzenia kosztownych akcji promocyjnych i reklamowych, znacznie ogranicza potencjał tkwiący w polskich produktach. Realizując przedmiotowy projekt chcielibyśmy otworzyć polskim artystom i designerom drzwi do międzynarodowych kontrahentów i być może przyczynić się do ich międzynarodowego sukcesu. Pragniemy tym samym udowodnić, iż polski design jest różnorodny i atrakcyjny. Wystawy pokazywane w ramach festiwalu oraz zaaranżowane spotkania handlowe B2B między projektantami i producentami, poza promocją polskiego designu, mają również na celu nawiązanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych, pozyskanie nowych rynków zbytu, pozyskanie informacji o konkurencji, poznanie nowych trendów oraz uzyskanie opinii i skonkretyzowanie potrzeb odbiorców. W większym zakresie przełoży się to być może na wzrost zainteresowania polskimi projektami wzorniczymi oraz sukces polskich dokonań na międzynarodowej arenie projektowej.

4 Warmia Mazury na terenie Arena Ostróda podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie Ogólny plan Warmia Mazury Warmia Mazury Wystawy eksponowane w Centrum Wystawienniczym Stara Kotłownia

5 Warmia Mazury planowany jest jako impreza cykliczna. Ponieważ jest to pierwszy festiwal, pragniemy pierwszej kolejności skupić się na dwóch miastach z województwa Olsztyn, Ostróda. Jednak naszym zamiarem jest pobudzenie kreatywności i wsparcie wzornictwa na terenie całego województwa, dlatego też kolejne edycje festiwalu obejmą swoim zasięgiem również miasta Ełk i Elbląg. Zasięg festiwalu Dzięki temu zaangażujemy mieszkańców regionu w proces twórczy, wspomożemy lokalnych przedsiębiorców, a przede wszystkim przyczynimy się do budowania pozytywnego wizerunku województwa jako miejsca przyjaznego projektantom i producentom, rejonu dużych możliwości twórczych oraz odpowiedzialnego społecznie i ekologicznie.

6 Pierwszy etap odbędzie się podczas tegorocznej edycji ostródzkich Międzynarodowych Targów Meblowych, które odbędą się w dniach 2-5 września 2014 w Arenie Ostróda. Chcielibyśmy zorganizować szereg wydarzeń promujących polskie wzornictwo i projektantów, zaprezentować gościnne wystawy oraz ekspozycje lokalnych projektów, zorganizujemy również miejsce do przeprowadzania wykładów oraz warsztatów, a także miejsce do prowadzenia rozmów biznesowych B2B. Pierwszy na Warmii i Mazurach festiwal designu odbędzie się w dwóch etapach. Działania w ramach Warmia Mazury Design Festival 2 września chcemy uczynić dniem wernisażowym. Tego dnia kuratorzy każdej z wystaw będą mogli opowiedzieć o swojej wystawie i artystach. Na godz planujemy ogólny oficjalny wernisaż z cateringiem. 3 września jest dniem poświęconym konferencjom i warsztatom prowadzonym przez Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur i współorganizowanym przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Tematy, które zostaną poruszane dotyczyć będą kwestii: Wykorzystanie trendów w budowaniu przewagi przedsiębiorstwa Poszukiwanie nowych rozwiązań materiałowych w przemyśle Strategia marki Czy to się opłaca? współpraca projektantów z biznesem. Dodatkowo, odbędą się tego dnia spotkania typu B2B oraz B2D. Drugi etap Warmia Mazury Design Festiwal odbędzie się w przestrzeni wystawienniczej Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Przez niemalże cały wrzesień prezentowane będą ekspozycje promujące polskie wzornictwo. Towarzyszyć im będzie szereg eventów, prelekcji, warsztatów adresowanych zarówno do dzieci, młodzieży, studentów, jak i dorosłych. Wernisaż wszystkich wystaw wraz z oprowadzaniem kuratorskim zaplanowany jest na 8 września. Wystawy będą dostępne dla zwiedzających do 1 października, na kiedy to planowany jest ich finisaż. 1 października zwiedzanie ekspozycji w CIiTT wpisane zostanie w plan uroczystej inauguracji roku akademickiego 2014/2015 i do oglądania wystaw zaproszone zostaną władze Uczelni oraz władze miasta. W dniach września w ramach Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki UWM, dla dzieci oraz młodzieży przygotowane zostaną specjalne warsztaty połączone tematycznie z wystawami, po których dodatkowo oprowadzać będą zaproszeni kuratorzy.

7 Wystawa POLISH JOB przygotowana przez Łódź i Magdę Kochanowską dla serwisu culture.pl. Ekspozycja miała premierę podczas międzynarodowych targów Salone Internationale del Mobile w Mediolanie w kwietniu Polish Job to prezentacja współczesnego polskiego wzornictwa opartego na lokalnej tradycji, pełnego szacunku dla przeszłości, a jednocześnie Odważnie spoglądającego w przyszłość. Wśród eksponatów zobaczyć można m. in. projekty Piotra Kuchcińskiego, Oskara Zięty, Beza projekt, Rygalik Studio, Pan tu nie stał, Ćmielów Design Studio, AP Dizajn. Wystawa PLASTIC IS FANTASTIC tworzona przez kolektyw Wytwornia 21 (Tomasz Wójcik i Maja Gralak). Wystawa WELL DONE przygotowana przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej "Być Razem" Poza gościnnymi wystawami, pokazane zostaną również wystawy lokalne. Podczas festiwalu pokazanych zostanie kilka wystaw z terenu całej Polski oraz wystaw lokalnych. Wystawy, zaprezentowane które zostaną Warmia podczas Mazury Wystawa Formwell POLISH PROVEN DESIGN, do której zaproszone zostały najnowsze produkty polskich projektantów tworzone zarówno do kolekcji autorskich jak i te zaprojektowane dla przemysłu. Wśród eksponatów znajdą się m.in. meble, oświetlenie, elementy dekoracyjne. Wykonane są z różnych materiałów, w odmiennych technologiach i zróżnicowanymi metodami, jednak wszystkie charakteryzują się oryginalnym wzornictwem. W tej różnorodności tkwi wielka wartość polskiego dizajnu. Wystawa Formwell pokazać ma pełen wachlarz i przekrój produktów polskiej myśli wzorniczej. Dlatego też organizatorzy pozostają otwarci na nowe eksponaty i zapraszają dizajnerów do współtworzenia wystawy poprzez zgłaszanie ich propozycji. Zgłoszenia wraz ze zdjęciami proponowanych projektów prosimy nadsyłać za pośrednictwem portalu internetowego Formwell.pl do dnia 8 sierpnia. Wystawa im. Victora Papanka RE-duce, RE-use, RE-cycle. Zorganizowana przez Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur, promująca produkty tworzone zgodnie z ideą zrównoważonego designu, wzornictwa odpowiedzialnego społecznie i ekologicznie. Jej celem będzie edukacja poprzez uświadomienie odbiorców na temat designu odpowiadającego społecznie, odpowiadającego realnym potrzebom użytkownika, który jest przyjazny zarówno dla człowieka, jak i otoczenia wokół, m.in. Poprzez pokazanie rozwiązań wzorniczych opartych na zasadach 3RE: RE-duce, RE-use, RE-cycle, rozwiązań uwzględniających prawdziwe potrzeby użytkownika.

Drogie Koleżanki i Koledzy!

Drogie Koleżanki i Koledzy! Informacje Prezydium (SARP Fundacja SARP) Drogie Koleżanki i Koledzy! Drogie Koleżanki i Koledzy! Przekazujemy Wam pierwszy numer Biuletynu SARP. Będzie to elektroniczny informator zawierający przegląd

Bardziej szczegółowo

Wyżywienie planety, energia dla życia 1 maja 31 października 2015 r.

Wyżywienie planety, energia dla życia 1 maja 31 października 2015 r. Koncepcja Programowa udziału Polski w Wystawie Światowej EXPO 2015 w Mediolanie w Republice Włoskiej Wyżywienie planety, energia dla życia 1 maja 31 października 2015 r. Komisarz Generalny Sekcji Polskiej

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA: 8.10.2012, Międzynarodowe Centrum Kultury TARGI: 12.10.2012, Mały Rynek w Krakowie

KONFERENCJA: 8.10.2012, Międzynarodowe Centrum Kultury TARGI: 12.10.2012, Mały Rynek w Krakowie Małopolskie Targi Innowacji KONFERENCJA: 8.10.2012, Międzynarodowe Centrum Kultury TARGI: 12.10.2012, Mały Rynek w Krakowie Małopolski Festiwal Innowacji 8-12 października 2012 www.imalopolska.eu Patronat

Bardziej szczegółowo

Liderzy Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji 2009 w Polsce

Liderzy Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji 2009 w Polsce Liderzy Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji 2009 w Polsce Komisja Europejska ogłosiła rok 2009 Europejskim Rokiem (ERKiI). Głównym celem Roku było uświadomienie wszystkim, że kreatywność i innowacyjność

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie z działalności Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej

Sprawozdanie z działalności Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej Warszawa, 27.06.2013 r. Sprawozdanie z działalności Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej (organizacja pożytku publicznego) za okres 1 stycznia 31 grudnia 2012 r. Spis treści 1. Dane organizacji... 4

Bardziej szczegółowo

Spis tresci 5 Wstęp Strefa dobrych praktyk 6 I miejsce: Pod wspólną marką 8 II miejsce: Promocja poprzez edukację

Spis tresci 5 Wstęp Strefa dobrych praktyk 6 I miejsce: Pod wspólną marką 8 II miejsce: Promocja poprzez edukację Najlepsze działania promocyjne realizowane w ramach projektów B+R, dofinansowanych z Programu Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 Konkurs na najlepsze działania promocyjne realizowane w ramach projektów

Bardziej szczegółowo

Łódź. Nr10. uczelnie. Ile zarobisz w Łodzi? Praktyki i staże. Kierunki Studiów 2016/2017. W Łodzi. Wiodące. w Łodzi

Łódź. Nr10. uczelnie. Ile zarobisz w Łodzi? Praktyki i staże. Kierunki Studiów 2016/2017. W Łodzi. Wiodące. w Łodzi Łódź Nr10 Akademicka Kierunki Studiów 2016/2017 & Rynek Pracy W Łodzi Własny Biznes Kogo potrzebują pracodawcy? Wiodące branże w Łodzi Ile zarobisz w Łodzi? Praktyki i staże uczelnie studia pracodawcy

Bardziej szczegółowo

Dobre praktyki w promocji projektów Programu Innowacyjna Gospodarka. Wyniki konkursu

Dobre praktyki w promocji projektów Programu Innowacyjna Gospodarka. Wyniki konkursu Dobre praktyki w promocji projektów Programu Innowacyjna Gospodarka Wyniki konkursu Dobre praktyki w promocji projektów Programu Innowacyjna Gospodarka Wydawca: Realizacja: Smartlink Sp. z o.o. Ministerstwo

Bardziej szczegółowo

7 i 8 października 2014 r. godz. 9:00 17:00 CONCORDIA DESIGN KONFERENCJA. Od kreacji do realizacji obiektywnie o pracy architekta

7 i 8 października 2014 r. godz. 9:00 17:00 CONCORDIA DESIGN KONFERENCJA. Od kreacji do realizacji obiektywnie o pracy architekta www.akademiaarchitekta.org Magazyn Akademii Architekta 7 i 8 października 2014 r. godz. 9:00 17:00 CONCORDIA DESIGN KONFERENCJA Od kreacji do realizacji obiektywnie o pracy architekta INNOWACYJNE METODY

Bardziej szczegółowo

Wspólny Plan Działania dla branż kreatywnych

Wspólny Plan Działania dla branż kreatywnych Wspólny Plan Działania dla branż kreatywnych Lokalny Plan Działania dla Metropolii Gdańskiej Agnieszka Meller Marta Tyborska GDAŃSKA FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI This project is implemented through the

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIA Z DZIAŁALNOŚCI KÓŁ NAUKOWYCH za okres od stycznia do grudnia 2012

SPRAWOZDANIA Z DZIAŁALNOŚCI KÓŁ NAUKOWYCH za okres od stycznia do grudnia 2012 Załącznik nr 4 do sprawozdania Dziekana za rok 2012 SPRAWOZDANIA Z DZIAŁALNOŚCI KÓŁ NAUKOWYCH za okres od stycznia do grudnia 2012 1. SKN LOGIN Impreza integracyjna Blue Party 22 marca 2012 SKN Login zorganizowało

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIA Z DZIAŁALNOŚCI KÓŁ NAUKOWYCH za okres od stycznia do grudnia 2012

SPRAWOZDANIA Z DZIAŁALNOŚCI KÓŁ NAUKOWYCH za okres od stycznia do grudnia 2012 Załącznik nr 4 do sprawozdania Dziekana za rok 2012 SPRAWOZDANIA Z DZIAŁALNOŚCI KÓŁ NAUKOWYCH za okres od stycznia do grudnia 2012 1. SKN LOGIN Impreza integracyjna Blue Party 22 marca 2012 SKN Login zorganizowało

Bardziej szczegółowo

Europejski Rok Kreatywności i Innowacji 2009 w Polsce RAPORT

Europejski Rok Kreatywności i Innowacji 2009 w Polsce RAPORT Europejski Rok Kreatywności i Innowacji 2009 w Polsce RAPORT Europejski Rok Kreatywności i Innowacji 2009 w Polsce RAPORT Warszawa 2010 REDAKCJA I OPRACOWANIE TEKSTU: Ewa Kolasińska, Agnieszka Pietrzak,

Bardziej szczegółowo

Ludzie najważniejszym kapitałem firmy

Ludzie najważniejszym kapitałem firmy Ludzie najważniejszym kapitałem firmy cykl seminariów klubu Nowoczesnej Firmy w największych miastach Polski Propozycja współpracy dla Partnerów Organizatorzy Opiniotwórcze medium w środowisku kadry kierowniczej.

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIA Z DZIAŁALNOŚCI KÓŁ NAUKOWYCH za okres od stycznia do grudnia 2013

SPRAWOZDANIA Z DZIAŁALNOŚCI KÓŁ NAUKOWYCH za okres od stycznia do grudnia 2013 Załącznik nr 4 do sprawozdania Dziekana za rok 2013 SPRAWOZDANIA Z DZIAŁALNOŚCI KÓŁ NAUKOWYCH za okres od stycznia do grudnia 2013 1. SKN PROGRESS Progress Accounting Competition - Ogólnopolski Konkurs

Bardziej szczegółowo

Promocja w ujęciu krajowym i międzynarodowym firm z branży drzewno-meblarskiej w województwie zachodniopomorskim

Promocja w ujęciu krajowym i międzynarodowym firm z branży drzewno-meblarskiej w województwie zachodniopomorskim Promocja w ujęciu krajowym i międzynarodowym firm z branży drzewno-meblarskiej w województwie Dokument opracowany przez Stowarzyszenie Polski Instytut Biznesu Skład zespołu ekspertów: 1. Mariusz Bryła

Bardziej szczegółowo

Oceny jednostek miejskich za 2013 rok Opole, dnia 31.07.2014 r.

Oceny jednostek miejskich za 2013 rok Opole, dnia 31.07.2014 r. KW.060.00003.2014 KW.ZD.00053.2014 Oceny jednostek miejskich za 2013 rok Opole, dnia 31.07.2014 r. Spis treści I Tabela prezentująca propozycje ocen poszczególnych podmiotów biorących 3 udział w procesie

Bardziej szczegółowo

Spis treści Wstęp... 4 Darczyńca o Konkursie... 6 Informacja o Konkursie... 7 Jak dokonano wyboru laureatów... 8 Statystyki... 8 Audytor o Konkursie... 9 Członkowie Kapituły Konkursu... 10 Przyjęcie u

Bardziej szczegółowo

Newsletter inicjatywy export.invest.lubelskie numer 3/2015

Newsletter inicjatywy export.invest.lubelskie numer 3/2015 Newsletter inicjatywy export.invest.lubelskie numer 3/2015 1 2 Aktualności informacje o przebiegu inicjatywy export.invest.lubelskie Akademia Biznesu Setki przedsiębiorców na warsztatach s. 3 Zapowiedzi

Bardziej szczegółowo

budma news Szanowni Państwo, W NUMERZE BUDMA 2009 targi na miarę oczekiwań całej branży Targi WinDoor-tech: Okno na ekologię Kamień wart Poznania

budma news Szanowni Państwo, W NUMERZE BUDMA 2009 targi na miarę oczekiwań całej branży Targi WinDoor-tech: Okno na ekologię Kamień wart Poznania W NUMERZE Szanowni Państwo, BUDMA 2009 targi na miarę oczekiwań całej branży W biznesie liczy się jakość 4 Optymizm przedsiębiorców nie słabnie 6 Dzień Inżyniera Budownictwa: Co daje paszport energetyczny?

Bardziej szczegółowo

design industries creative industries WZORNICTWO industries creative creative creative industries industries industries creative

design industries creative industries WZORNICTWO industries creative creative creative industries industries industries creative design creative industries creative creative industries WZORNICTWO industries creative Wykorzystaj jego potencjał, creative creative industries by tworzyć lepsze produkty i usługi industries industries

Bardziej szczegółowo

STRATEGIA PROMOCJI MIASTA OŚWIĘCIMIA Oświęcim, 22 maja 2002

STRATEGIA PROMOCJI MIASTA OŚWIĘCIMIA Oświęcim, 22 maja 2002 STRATEGIA PROMOCJI MIASTA OŚWIĘCIMIA Oświęcim, 22 maja 2002 CZĘŚĆ I Analiza stanu istniejącego METODOLOGIA I ORGANIZACJA PRAC NAD STRATEGIĄ PROMOCJI Proces opracowywania strategii promocji oparty jest

Bardziej szczegółowo

WSPARCIE 3D AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ

WSPARCIE 3D AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ WSPARCIE 3D Diagnoza. Definicja. Działanie. AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ PUBLIKACJA RAPORT BADAWCZY PODSUMOWUJE REALIZACJĘ ROJEKTU PT.: Audyt Marketingowy Młodej Firmy (AMMF)

Bardziej szczegółowo

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1 Spis treści Wprowadzenie... 3 I. Charakterystyka projektu... 4 1. Główne założenia... 6 2. Analiza trendów w obszarze rozwoju technologii... 7 3. Analiza szans i zagrożeń... 7 4. Cele...10 Cel strategiczny...10

Bardziej szczegółowo

Raport z konsultacji społecznych dotyczących projektu Strategii Rozwoju Kultury Miasta Torunia do roku 2020

Raport z konsultacji społecznych dotyczących projektu Strategii Rozwoju Kultury Miasta Torunia do roku 2020 Raport z konsultacji społecznych dotyczących projektu Strategii Rozwoju Kultury Miasta Torunia do roku 2020 Toruń, październik 2012 1 Opracowanie raportu na zlecenie Urzędu Miasta Torunia przez Fundację

Bardziej szczegółowo

Małopolskie Targi INNOWACJI KATALOG TARGOWY

Małopolskie Targi INNOWACJI KATALOG TARGOWY Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego zaprasza 5 czerwca 2013 Małopolskie Targi INNOWACJI KATALOG TARGOWY w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji zawiera szczegółowy harmonogram MFI www.imalopolska.eu

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Merytoryczne za rok 2012 z działalności Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Kielcach. 1 Strona

Sprawozdanie Merytoryczne za rok 2012 z działalności Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Kielcach. 1 Strona Sprawozdanie Merytoryczne za rok 2012 z działalności Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Kielcach 1 Strona Rozdział 1 Informacje ogólne 1.1 Dane teleadresowe: Adres: Ul. Mała Kilińskiego 4/3 25-302 Kielce

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Koordynator Festiwalu BOSS

Szanowni Państwo, Koordynator Festiwalu BOSS Szanowni Państwo, w imieniu Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club zwracamy się do Państwa z ofertą współpracy przy projekcie Festiwal BOSS. Mamy nadzieję, że poniższa oferta będzie dla Państwa

Bardziej szczegółowo

XV FORUM EDUKACYJNE MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW 15 LAT INNOWACJI W BIZNESIE

XV FORUM EDUKACYJNE MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW 15 LAT INNOWACJI W BIZNESIE INFORMACJA PRASOWA 8.06.2015 XV FORUM EDUKACYJNE MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW 15 LAT INNOWACJI W BIZNESIE Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa Miłosz Marczuk

Bardziej szczegółowo

14 lat na rynku. 8 (176) 2015/8 ISSN 1643-7799 Nakład 12 000 egz. www.neronit.pl

14 lat na rynku. 8 (176) 2015/8 ISSN 1643-7799 Nakład 12 000 egz. www.neronit.pl 14 lat na rynku 8 (176) 2015/8 ISSN 1643-7799 Nakład 12 000 egz. www.neronit.pl CERTYFIKATY FSC NADAL W MOCY NOWY SHOWROOM PEKA MEBLE W INTERNECIE PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ W POLSCE OPROGRAMOWANIE Z MODUŁEM CAM

Bardziej szczegółowo