Alior Bank Konto osobiste. Inteligo Konto osobiste. Open Finance Konto optymalne. BOŚ Bank Konto Bez Kantów. db Net Konto osobiste.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Alior Bank Konto osobiste. Inteligo Konto osobiste. Open Finance Konto optymalne. BOŚ Bank Konto Bez Kantów. db Net Konto osobiste."

Transkrypt

1 Tabela wynagrodzenia Tabela wynagrodzenia zawiera składniki wynagrodzenia jakie przysługiwać będą Partnerom od Bankier.pl z tytułu udostępnienia powierzchni na stronach WWW Partnera w celu prezentowania materiałów przez BANKIER.PL dotyczących usług finansowych oraz innych produktów i usług, przy spełnieniu wymogów podany w kolumnie,,informacje". Konta osobiste Alior Bank Konto osobiste Inteligo Konto osobiste Open Finance Konto optymalne BOŚ Bank Konto Bez Kantów db Net Konto osobiste ING Bank Konta osobiste BZ WBK Konto osobiste Rodzaj produktu Prowizja Bonusy Warunek 65 zł 1 60 zł 5 50 zł 1 50 zł - 45 zł 1 45 zł 5 40 zł 1 Wynagrodzenie przysługuje za konto aktywne, tj. w ciągu 1 miesiąca od podpisania umowy o konto muszą pojawić się na nim wpłaty w wysokości łącznej 200 PLN. Obowiązuje od do UWAGA - PROMOCJA! Od za poprawnie wysłany wniosek o konto osobiste z fiszki produktowej "Konto osobiste" Partner otrzyma 60 zł. Prowizja będzie przyznana pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte we wniosku będą POPRAWNE. Na podstawie danych konsultant SKONTAKTUJE się z klientem a klient POTWIERDZI zainteresowanie produktem. Prowizja nie będzie naliczana jeżeli: klient nie będzie zainteresowany produktem, stwierdzi że nie wnioskował o produkt, część jego danych * Dla wniosków wysłanych ze strony prezentacji prowizja wynosi 50 zł za otwarcie konta. W terminie 120 dni od dnia zawarcia umowy konto musi zostać zasilone jednorazową wpłatą w wysokości co najmniej 500 zł. Warunkiem wypłaty wynagrodzenia jest wpłata środków w minimalnej wysokości 200 zł. SKONTAKTUJE się z Klientem, a Klient będzie zainteresowany produktem, stwierdzi, że nie wnioskował o produkt, część jego danych Stawka obowiązuje od PLN za lead'a (poprawnie wypełniony i wysłany formularz/wniosek o otwarcie konta). Konto Komfort - 45 zł, Konto Direct - 45 zł, warunkiem otrzymania prowizji jest otwarcie konta. Za poprawnie wypełniony (zawierający prawdziwe dane) wniosek dotyczący osoby, która będzie zainteresowana produktem.uwaga - z jednego adresu IP można wysłać tylko jeden wniosek! Wnioski raportowane są jako Oczekujące raz na dwa dni! Wniosek wysłany zmieni status najpóźniej na drugi dzień. Stawka obowiązuje do

2 LUKAS Bank Konta osobiste Volkswagen Bank direct Konta osobiste Toyota Bank Konto osobiste Bank Millennium Konta osobiste Bank BPH SA Konto osobiste Citi Handlowy Konta osobiste Bank Pocztowy Konto osobiste MultiBank MultiKonto Aquarius MultiBank MultiKonto ja nawet 35 zł 1 35 zł - 30 zł 5 30 zł 3 25 zł 1 17 zł 1 15 zł 1 10 zł (konto otwarte) + 45 zł (warunek) 10 zł (konto otwarte) + 25 zł (warunek) 3 2 e-konto 17 zł e-konto PRO - 35 zł Za podpisaną umowę. Posiadacz konta musi wykonać jedną operację na koncie lub kartą debetową wydaną do konta na kwotę nie niższą niż 200 zł nie później niż w 56 dniu po złożeniu wniosku Dotyczy kont: Osobiste, Student, Premium i Internetowe. Warunkiem otrzymania prowizji jest zawarcie umowy. Obowiązuje od SKONTAKTUJE się z klientem, a klient będzie zainteresowany produktem, stwierdzi, że nie wnioskował o produkt, część jego danych Dotyczy kont: Standard, Nestor. Warunkiem wypłaty wynagrodzenie jest: jednorazowa minimalna wpłata w wysokości 200 zł. Obowiązuje od zł za każdy poprawnie wysłany (zawierający prawidłowe dane) wniosek dotyczący konta Standard i Nestor przy użyciu skróconego wniosku (zostaw kontakt - oddzwonimy). Obowiązuje od konto otwarte: za uruchomione konto warunek: w terminie 120 dni od dnia otwarcia rachunku, na podstawie tego wniosku zanotowane zostanie na tym rachunku saldo dzienne na koniec dnia w wysokości 2000 zł (dwa tysiące złotych) utrzymujące się co najmniej 5 dni. * Obowiązuje od Patrz także tekst pod tabelą. konto otwarte: za każdy otworzony rachunek warunek: w terminie 120 dni od dnia otwarcia rachunku, na podstawie tego wniosku zanotowane zostanie na tym rachunku, saldo dzienne na koniec dnia w wysokości 500 zł (pięćset złotych) utrzymujące się co najmniej 5 dni.

3 MultiBank MultiKonto my ekonto Konta młodzieżowe Bank Millennium Konto Osobiste Student izzykonto LUKAS Bank Konta młodzieżowe MultiBank MultiKonto jestem Konta oszczędnościowe Volkswagen Bank direct Konto oszczędnościowe Toyota Bank Konto oszczędnościowe Citi Handlowy Konto oszczędnościowe MultiBank Rachunek Oszczędnościowy MultiMax 10 zł (konto otwarte) + 30 zł (warunek) 5 50 zł 1 30 zł 3 20 zł 3 10 zł 1 10 zł (konto otwarte) + 20 zł (warunek) 2 35 zł - 30 zł 5 17 zł 1 7 zł (konto otwarte) + 9 zł (warunek) 1 multikonto walutowe: 5 zł za lead i 10 zł za sprzedaż. konto otwarte: za otwarty rachunek bankowy warunek: w terminie 120 dni od dnia otwarcia rachunku, na podstawie tego wniosku zanotowane zostanie na tym rachunku, saldo dzienne na koniec dnia w wysokości 500 zł (pięćset złotych) utrzymujące się co najmniej 5 dni. * Obowiązuje od Patrz także tekst pod tabelą. W terminie 120 dni od dnia otwarcia rachunku musi zostać zanotowane na tym rachunku saldo dzienne w wysokości co najmniej 200 zł.obowiązuje od Warunkiem otrzymania prowizji jest zawarcie umowy. W terminie 120 dni od dnia otwarcia rachunku musi zostać zanotowane na tym rachunku saldo dzienne w wysokości co najmniej 100 zł Konto Student - 10 zł za konto otwarte. obowiązuje od konto otwarte: prowizja za uruchomiony rachunek warunek: w terminie 120 dni od dnia otwarcia rachunku na podstawie tego wniosku, zanotowane zostanie na tym rachunku saldo dzienne na koniec dnia w wysokości 150 zł (sto pięćdziesiąt złotych) utrzymujące się co najmniej 5 dni. * Obowiązuje od Patrz także tekst pod tabelą. Posiadacz konta musi wykonać jedną operację na koncie lub kartą debetową wydaną do konta na kwotę nie niższą niż 200 zł nie później niż w 56 dniu po złożeniu wniosku Obowiązuje od konto otwarte: za uruchomiony rachunek warunek: w terminie 120 dni od dnia otwarcie rachunku (na podstawie wniosku), zanotowane zostanie na tym rachunku dodatnie saldo

4 Doradztwo kredytowe Open Finance Kredyty mieszkaniowe Doradztwo kredytowe Kredyty mieszkaniowe PDK Kredyt hipoteczny Bank BPH SA Kredyty hipoteczne Bank BGŻ Kredyt mieszkaniowy Kredyt mieszkaniowy Bank Millennium Kredyty hipoteczne Bank Pocztowy Kredyt mieszkaniowy Open Finance Kredyty mieszkaniowe MultiBank Plany Finansowe LUKAS Bank Kredyt mieszkaniowy GETIN Bank Kredyty hipoteczne Kredyt mieszkaniowy PKO BP Kredyt mieszkaniowy Invigo Kredyt mieszkaniowy przez Internet 0,4% 2 0,30 % 5 0,6 % 1 0,55 % 5 / za 0,5% 1 0,50 % 0,55 % 5 / za 10 / za 0,4 % 1 0,4% 4 0,35 % 0,3 % 0,40 % 5 / za 5 / za 10 / za 0,30% 5 0,3% - 0,15% 1 dzienne, utrzymujące się minimum przez 5 dni. Obowiązuje od wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. Obowiązuje od Prowizja należna jest po wypłaceniu kredytobiorcy kwoty.obowiązuje od: wypłaceniu kredytobiorcy kwoty wypłaceniu kredytobiorcy kwoty od wartości uruchomionych produktów hipotecznych (kredyt budowlany, hipoteczny, konsolidacyjny, pożyczka hipoteczna). Obowiązuje od wypłaceniu Kredytobiorcy kwoty. Dodatkowo od obowiązuje następujący warunek: w ciągu 90 dni od wysłania wniosku, Klient musi złożyć wniosek kredytowy. wypłaceniu kredytobiorcy kwoty Od wartości udzielonego. Obowiązuje od wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. Obowiązuje od Prowizja w kwocie brutto płatna jest w miesiącu następującym po wypłaceniu kredytobiorcy kwoty lub pierwszej jego transzy, jeśli umowa została podpisana w ciągu 180 dni od daty rejestracji wniosku wysłanego za pośrednictwem Systemu Partnerskiego. W przypadku udzielenia kilku osobom na podstawie jednej umowy, zakłada się, że kredyt został udzielony jednej osobie na podstawie jednego wniosku. wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. Obowiązuje od wypłaceniu kredytobiorcy kwoty Prowizja należna jest po wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. Od wartości. Prowizja rozliczana jest po zakończeniu go kwartału. 0,15% od udzielonego i wypłaconego hipotecznego

5 Expander Kredyt mieszkaniowy Citi Handlowy Kredyt hipoteczny ING Bank Kredyt mieszkaniowy BNP Paribas Fortis Kredyt mieszkaniowy Pożyczki hipoteczne Bank BGŻ Pożyczka hipoteczna Bank Millennium Pożyczka hipoteczna GETIN Bank Pożyczka hipoteczna Bank Pocztowy Pożyczka hipoteczna Open Finance Pożyczka hipoteczna PKO BP Pożyczka hipoteczna Rodzina na swoim 27 zł 1 25 zł 1 25 zł 1 19 zł 1 0,5% 1 Od wartości 0,45% 0,40% 10/za 10/za 0,4 % 1 0,4% 2 będzie nieprawidłowa lub klient posiada złą historię kredytową w BIK. Obowiązuje od SKONTAKTUJE się z Klientem, a Klient Prowizja nie będzie naliczana jeżeli: Klient nie będzie zainteresowany produktem, stwierdzi, że nie wnioskował o produkt, część jego danych będzie nieprawidłowa lub Klient posiada złą historię kredytową w BIK. Obowiązuje od do Dotyczy produktu: kredyt mieszkaniowy dwuwalutowy. Prowizja będzie przyznana pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte we wniosku będą POPRAWNE. Na podstawie danych konsultant SKONTAKTUJE się z klientem a klient POTWIERDZI zainteresowanie produktem. Prowizja nie będzie naliczana jeżeli: klient nie będzie zainteresowany produktem, stwierdzi że nie wnioskował o produkt, część jego danych Obowiązuje od wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. Od wartości udzielonego. Obowiązuje od wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. Obowiązuje od r. 0,3% - Od wartości.

6 Open Finance Kredyt mieszkaniowy z dopłatami Kredyty konsolidacyjne Bank BPH SA Kredyt konsolidacyjny Bank BGŻ Kredyt konsolidacyjny Kredyt konsolidacyjny Bank Millennium Kredyt konsolidacyjny GETIN Bank Kredyt konsolidacyjny Open Finance Kredyt konsolidacyjny Kredyt konsolidacyjny PKO BP Kredyt konsolidacyjny Expander Kredyt konsolidacyjny DB Kredyt Kredyt Konsolidacyjny Kredyty refinansowe Bank BPH SA Kredyt refinansowy Kredyt refinansowy 0,4 % 1 0,55% 5/za wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. 0,5% 1 Od wartości uruchomionego 0,5% 0,45% 0,40% 5/za 10/za 10/za 0,4% 2 0,3 % 1 wypłaceniu kredytobiorcy kwoty (Klient w ciągu 90 dni od wysłania wniosku musi złożyć wniosek kredytowy). wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. Dotyczy także produktu "Szybka konsolidacja". wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. Obowiązuje od Prowizja należna jest po wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. 0,3% - Od wartości. 27 zł 1 6 zł za leada + 0,75% od wartości sprzedaży 0,55% 0,5% 1 5/za 5/za będzie nieprawidłowa lub klient posiada złą historię kredytową w BIK. Obowiązuje od Prowizja mieszana: 6zł za lead'a + 0,75% od wartości sprzedaży. Prowizja będzie przyznana pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte we wniosku będą POPRAWNE. Na podstawie danych konsultant SKONTAKTUJE się z klientem a klient POTWIERDZI zainteresowanie produktem. Prowizja nie będzie naliczana jeżeli: klient nie będzie zainteresowany produktem, stwierdzi że nie wnioskował o produkt, część jego danych Obowiązuje od wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. wypłaceniu kredytobiorcy kwoty (Klient w ciągu 90 dni od wysłania wniosku musi złożyć wniosek kredytowy). Bank Millennium 0,45% 10/za

7 Kredyt refinansowy Open Finance Kredyt refinansowy Kredyt refinansowy Expander Kredyt refinansowy Kredyty gotówkowe Alior Bank Eurobank Bank Millennium Pilna Pożyczka PDK Bank BGŻ Bank Pocztowy Bank BPH SA Kredyt Gotówkowy LUKAS Bank Citi Handlowy Pożyczka gotówkowa 0,4% 2 0,3 % 5 27 zł 1 1,2 % 1 1 % 1 0,80% 10 0,65 % 5 0,6% 1 0,6% 1 0,6 % 1 0,55% - 0,45 % 10 0,40 % - 15 zł 1 wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. Obowiązuje od Prowizja należna jest po wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. będzie nieprawidłowa lub klient posiada złą historię kredytową w BIK. Obowiązuje od Wynagrodzenie przysługuje, jeżeli klient w ciągu 14 dni od podpisania umowy o pożyczkę z Bankiem nie zrezygnuje z produktu. Umowa kredytowa powinna zostac podpisana w ciągu 40 dni od złożenia Wniosku o Produkt. Jeżeli w tym czasie nie dojdzie do podpisania umowy - prowizja nie zostanie przyznana. 1% brutto (wynagrodzenie będzie wypłacone dla kredytów uruchomionych - wypłaconych Klientowi ) pod warunkiem, że klient nie odstąpi skutecznie od umowy w ustawowo przewidzianym terminie). Obowiązuje od wypłaceniu kredytobiorcy kwoty Prowizja należna jest po wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. Obowiązuje od od wartości udzielonego gotówkowego (pożyczka Tu i Teraz. Obowiązuje od wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. Od wartości udzielonego. Obowiązuje od wypłaceniu kredytobiorcy kwoty przyznaniu. wypłaceniu kredytobiorcy kwoty SKONTAKTUJE się z Klientem, a Klient Obowiązuje od

8 PKO BP Kredyty gotówkowe Allianz Bank BNP Paribas Fortis DB Kredyt Pożyczki społecznościowe Kokos.pl Pożyczki społecznościowe Kredyty odnawialne 12 zł - 10 zł - 10 zł - 6 zł za leada + 0,75% od wartości sprzedaży 13 zł (lead) + 0,25% (sprzedaż) do ,5% od wartości. Prowizja należna jest po wypłaceniu kredytobiorcy kwoty (prowizja 0,50% dotyczy tylko wniosków wysłanych ze strony prezentacji). UWAGA - PROMOCJA! Od do za poprawnie wysłany wniosek o pożyczkę gotówkową z fiszki produktowej "Pożyczka gotówkowa" Partner otrzyma 12 zł. SKONTAKTUJE się z klientem, a klient SKONTAKTUJE się z klientem, a klient będzie zainteresowany produktem, stwierdzi, że nie wnioskował o produkt, część jego danych Za poprawnie wypełniony formularz kontaktu/zainteresowania kredytem samochodowym, umożliwiający kontakt BNP Paribas Fortis z użytkownikiem wypełniającym formularz. Dane nie mogą być pozyskiwane za pomocą multiwniosków. Użytkownik zainteresowany kredytem musi zostać przekierowany bezpośrednio do prezentacji produktu lub wniosku. Obowiązuje od Prowizja mieszana: 6zł za lead'a + 0,75% od wartości sprzedaży. Prowizja będzie przyznana pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte we wniosku będą POPRAWNE. Na podstawie danych konsultant SKONTAKTUJE się z klientem a klient POTWIERDZI zainteresowanie produktem. Prowizja nie będzie naliczana jeżeli: klient nie będzie zainteresowany produktem, stwierdzi że nie wnioskował o produkt, część jego danych Obowiązuje od zł za go klienta, który wypełnił formularz rejestracyjny tj. zarejestrował się w Kokos.pl jako jego użytkownik bezpośrednio po przekierowaniu z Serwisu poprzez kliknięcie w link do Formularza rejestracyjnego dostępny w prezentacji i dokonał transakcji w serwisie Kokos.pl tj. wziął pożyczkę lub udzielił pożyczki. 0,25% wartości pierwszej transakcji rozumianej jako udzielenie lub wzięcie pożyczki przeprowadzonej przez Klienta Obowiązuje od

9 Kredyt odnawialny Kredyty samochodowe PDK Kredyt samochodowy LUKAS Bank Kredyt samochodowy Santander Consumer Bank Kredyt samochodowy Kredyt samochodowy DB Kredyt Kredyt samochodowy Karty kredytowe MultiBank Karty kredytowe Karty kredytowe LUKAS Bank Karta kredytowa Bank BGŻ Karta kredytowa Bank Millennium Karty kredytowe Citi Handlowy Karty kredytowe 40 zł 20 0,70 % 5 / za 0,6% 1 0,5% 1 15 zł (lead) + 0,5% (sprzedaż) 5 / za 15 zł 1 45 zł 5 Prowizja należna jest po wypłaceniu kredytobiorcy kwoty wypłaceniu kredytobiorcy kwoty. Obowiązuje od Prowizja naliczana jest od wartości uruchomionego. Obowiązuje od Prowizja uzależniona od wartości. Obowiązuje od SKONTAKTUJE się z klientem, a klient Dodatkowo 0,50% od wartości sprzedaży. Obowiązuje od Obowiązuje od r. Karta musi zostać aktywowana w ciągu 120 dni od daty jej otrzymania a fakt wydania i aktywacji karty musi zostać odnotowany w systemie komputerowym MultiBanku. Cennik: Credit - 45 zł, Murator - 45 zł, Gold - 70 zł, Aquarius - 70 zł, Platinum - 80 zł, Visa'n 25 zł, Visa Standard - 45 zł Obowiązuje od zł 5 Karta musi zostać aktywowana. 30 zł - 30 zł 1 35 zł 5 12 zł 1 Karta musi zostać odebrana przez Klienta i aktywowana. Karta VISA Furora - 30 zł. za wydaną Kartę Kredytową. Obowiązuje od Karta musi zostać aktywowana w ciągu 120 dni od daty podpisania umowy Obowiązuje od

10 Deutsche Bank PBC Karta kredytowa Doradztwo ds. nieruchomości Home Broker Doradztwo ds. nieruchomości Doradztwo inwestycyjne Open Finance Fundusze inwestycyjne Doradztwo inwestycyjne Inwestycje alternatywne Kokos.pl Inwestycje alternatywne Rachunki inwestycyjne Dom Maklerski ING Rachunek inwestycyjny 10 zł 1 10 zł 1 nawet 7,5% 2 0,6 % 5 13 zł (lead) + 0,25% (sprzedaż) 1 40 zł 1 SKONTAKTUJE się z Klientem, a Klient Prowizja nie będzie naliczana jeżeli: Klient nie będzie zainteresowany produktem, stwierdzi, że nie wnioskował o produkt, część jego danych Stawka obowiązuje od SKONTAKTUJE się z klientem, a klient 7,5% opłaty dystrybucyjnej płaconej przez Klienta przy zakupie funduszy inwestycyjnych Noble Founds TFI zakupionych za pośrednictwem OF przez osoby, które skontaktowały się z OF za pośrednictwem Serwisu. Wynagrodzenie zostanie przyznane POD WARUNKIEM POTWIERDZENIA W RAPORCIE PRZEKAZANYM Bankier.pl PRZEZ Open Finance. PSO zł Obowiązuje od ,6 % wartości środków ulokowanych w funduszu inwestycyjnym (składka jednorazowa); 5% rocznej składki w przypadku składki regularnej; 0,25% wartości środków ulokowanych na lokacie strukturyzowanej. Obowiązuje od zł za go klienta, który wypełnił formularz rejestracyjny tj. zarejestrował się w Kokos.pl jako jego użytkownik bezpośrednio po przekierowaniu z Serwisu poprzez kliknięcie w link do Formularza rejestracyjnego dostępny w prezentacji i dokonał transakcji w serwisie Kokos.pl tj. wziął pożyczkę lub udzielił pożyczki. 0,25% wartości pierwszej transakcji rozumianej jako udzielenie lub wzięcie pożyczki przeprowadzonej przez Klienta Obowiązuje od Obowiązuje od Beskidzki Dom Maklerski SA 30 zł 4 Za go Klienta, który poprawnie wypełni

11 Rachunek inwestycyjny Lokaty Open Finance Lokata strukturyzowana Lokaty strukturyzowane Open Finance Lokata Lokaty Open Finance Lokata on-line 0,25 % 1 Wniosek o Produkt a następnie otworzy rachunek inwestycyjny.obowiązuje od wynagrodzenie zostanie przyznane POD WARUNKIEM POTWIERDZENIA W RAPORCIE PRZEKAZANYM Bankier.pl PRZEZ Open Finance: - 0,25% od wartości środków zdeponowanych na lokacie (dotyczy tylko lokat umieszczonych w prezentacji produktów Open Finance). Dokładny wykaz produktów. 0,25% 1 Od wartości ulokowanych środków. 0,25% 2 0,25% 1 nawet 0,25 % 1 wynagrodzenie zostanie przyznane POD WARUNKIEM POTWIERDZENIA W RAPORCIE PRZEKAZANYM Bankier.pl PRZEZ Open Finance: - 0,25% od wartości środków zdeponowanych na lokacie (dotyczy tylko lokat umieszczonych w prezentacji produktów Open Finance). Dokładny wykaz produktów. Prowizja obowiązuje od Prowizja należna od sumy zainwestowanych środków. Obowiązuje od Lokata online 1 miesięczna - 0,013%* Lokata online 2 miesięczna - 0,024%* Lokata online 3 miesięczna - 0,038%* Lokata online 4 miesięczna - 0,043%* Lokata online 5 miesięczna - 0,05%* Lokata online 6, 7 miesięczna - 0,075%* Lokata online 8, 9, 10 miesięczna - 0,1%* Lokata online 11 miesięczna - 0,13%* Lokata online 12 miesięczna - 0,15%* Lokata online 18, 24, 36 miesięczna - 0,20%* Lokata online 7 dniowa - 10 zł za leada Lokata online strukturyzowana - 0,25%** Bank Pocztowy Lokata Toyota Bank Indywidualny Plan Oszczędzania Expander Lokaty 0,15 % 1 30 zł - 27 zł 1 *- od wartości zawartej (opłaconej) lokaty w danym miesiącu współpracy. ** - od wartości opłaconej i uruchomionej lokaty Obowiązuje od Prowizja za lokatę przyznawana jest jednorazowo za każdą pierwszą założoną lokatę dla danego klienta (dla j nowej rejestracji w panelu Open Finance). stawka 0,15% brutto od wartości założonej lokaty. Prowizja zostanie przyznana pod warunkiem ze klient nie odstąpi od umowy lokaty w okresie 30 dni. Za zawartą umowę Planu Systematycznego Oszczędzania pod warunkiem że użytkownik wpłaci pierwszą wpłatę na konto planu oszczędzania nie później niż w 56 dniu po złożeniu wniosku.

12 Expander Lokata strukturyzowana Multifund.pl Polisolokata Multifund.pl Lokaty strukturyzowane 27 zł 1 15 zł - 15 zł 1 będzie nieprawidłowa lub klient posiada złą historię kredytową w BIK. Obowiązuje od będzie nieprawidłowa lub klient posiada złą historię kredytową w BIK. Obowiązuje od zł za leada - czasowa akcja promocyjna do r. dla następujących produktów: 1.PolisoLokata Profit 2.Lokaty strukturyzowane Dama PIK i Twój Zysk 3.Inwestycje regularne Megaprofit i Konto Styl Życia PLUS W przypadku ogólnego formularza (openform(321) znajdującego się na stronie głownej prezentacji nie obowiązuje promocyjne wynagrodzenie. 25% netto opłat dystrybucyjnych, jakie otrzyma Netfield (właścicielem MultiFund jest Netfield) od Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych z tytułu zleceń i dyspozycji realizowanych w danym miesiącu. 15 zł za leada - czasowa akcja promocyjna do r. dla następujących produktów: 1.PolisoLokata Profit 2.Lokaty strukturyzowane Dama PIK i Twój Zysk 3.Inwestycje regularne Megaprofit i Konto Styl Życia PLUS W przypadku ogólnego formularza (openform(321) znajdującego się na stronie głownej prezentacji nie obowiązuje promocyjne wynagrodzenie.

13 Złoto i diamenty Złoto i diamenty Fundusze inwestycyjne Aviva Investors Fundusz inwestycyjny SUPERFUND TFI SA Fundusz inwestycyjny Expander Fundusz inwestycyjny Multifund.pl Fundusze inwestycyjne 25% netto opłat dystrybucyjnych, jakie otrzyma Netfield (właścicielem MultiFund jest Netfield) od Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych z tytułu zleceń i dyspozycji realizowanych w danym miesiącu. 0,2% 1 Od wartości ulokowanych środków. 40 zł 1 30 zł - 27 zł 1 15 zł 1 SKONTAKTUJE się z klientem, a klient W przypadku przekazania do banku danych osoby niezainteresowanej produktem - konto Partnera zostanie usunięte z programu. SKONTAKTUJE się z klientem, a klient będzie zainteresowany produktem, stwierdzi, że nie wnioskował o produkt, część jego danych Stawka obowiązuje od będzie nieprawidłowa lub klient posiada złą historię kredytową w BIK. Obowiązuje od zł za leada - czasowa akcja promocyjna do r. dla następujących produktów: 1.PolisoLokata Profit 2.Lokaty strukturyzowane Dama PIK i Twój Zysk 3.Inwestycje regularne Megaprofit i Konto Styl Życia PLUS W przypadku ogólnego formularza (openform(321) znajdującego się na stronie głownej prezentacji nie obowiązuje promocyjne wynagrodzenie.

14 Rachunki bankowe dla firmy Alior Bank Rachunek firmowy Inteligo Konto firmowe ING Bank Konta dla małych firm Bank HSBC Rachunek Firmowy mbiznes Konto Volkswagen Bank direct Rachunek firmowy 70 zł 1 60 zł 5 45 zł 5 40 zł - 40 zł 5 35 zł - 25% netto opłat dystrybucyjnych, jakie otrzyma Netfield (właścicielem MultiFund jest Netfield) od Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych z tytułu zleceń i dyspozycji realizowanych w danym miesiącu. Rachunek zarabiający 70 PLN brutto (wynagrodzenie przysługuje za konto aktywne, tj. w ciągu 1 miesiąca od podpisania umowy o konto muszą pojawić się na nim wpłaty w wysokości łącznej 500 PLN). Obowiązuje od UWAGA - PROMOCJA! Od za poprawnie wysłany wniosek o konto osobiste z fiszki produktowej "Konto osobiste" Partner otrzyma 60 zł. Prowizja będzie przyznana pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte we wniosku będą POPRAWNE. Na podstawie danych konsultant SKONTAKTUJE się z klientem a klient POTWIERDZI zainteresowanie produktem. Prowizja nie będzie naliczana jeżeli: klient nie będzie zainteresowany produktem, stwierdzi że nie wnioskował o produkt, część jego danych * Dla wniosków wysłanych ze strony prezentacji prowizja wynosi 50 zł za otwarcie konta. W terminie 120 dni od dnia zawarcia umowy konto musi zostać zasilone jednorazową wpłatą w wysokości co najmniej 500 zł. Konto Firmowe Direct - 45 zł. Konto musi zostać otwarte. Kontakt w sprawie firm 10 zł. Prowizja za leada. Prowizja będzie przyznana pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte we wniosku będą POPRAWNE. Na podstawie danych konsultant SKONTAKTUJE się z klientem a klient POTWIERDZI zainteresowanie produktem. Prowizja nie będzie naliczana jeżeli: klient nie będzie zainteresowany produktem, stwierdzi że nie wnioskował o produkt, część jego danych Obowiązuje od W terminie 120 dni od dnia otwarcia rachunku musi zostać zanotowane na tym rachunku saldo dzienne w wysokości co najmniej 200 zł

15 Toyota Bank Rachunek firmowy Produkty kredytowe dla firm Kredyt hipoteczny dla mikrofirm Raiffeisen Bank Polska Kredyt obrotowy dla firm Kredyt dla firm FM Bank Kredyt dla firm 30 zł 5 0,35 % 1 / za 40 zł - 15 zł 1 15 zł 1 Posiadacz konta musi wykonać jedną operację na koncie lub kartą debetową wydaną do konta na kwotę nie niższa niż 200 zł nie później niż w 56 dniu po złożeniu wniosku. Obowiązuje od o wypłaceniu kredytobiorcy kwoty Prowizja należna za każdy uruchomiony limit kredytowy dla firm. SKONTAKTUJE się z Klientem, a Klient Prowizja nie będzie naliczana jeżeli: Klient nie Statusy wniosków zmieniają się z dziennym opóźnieniem. FM Bank Kredyt Ekspresowy 15 zł 1 Obsługa plików cookies w przeglądarce musi być włączona. Natomiast w przypadku wysyłania większej liczby formularzy z jednego komputera, przed rozpoczęciem uzupełniania kolejnych wniosków należy wyczyścić zawartość plików cookies. SKONTAKTUJE się z Klientem, a Klient Prowizja nie będzie naliczana jeżeli: Klient nie Statusy wniosków zmieniają się z dziennym opóźnieniem. Obsługa plików cookies w przeglądarce musi być włączona. Natomiast w przypadku wysyłania większej liczby formularzy z jednego komputera, przed rozpoczęciem uzupełniania kolejnych wniosków należy wyczyścić zawartość plików cookies.

16 Leasing BRE Leasing Leasing Leasing Europejski Fundusz Leasingowy SA Leasing Fundusze emerytalne Fundusz emerytalny Prego Finance Fundusz emerytalny Amplico Otwarty Fundusz Emerytalny Fundusz emerytalny Ubezpieczenia Market Ubezpieczeń Ubezpieczenia turystyczne Market Ubezpieczeń Ubezpieczenia majątkowe Benefia24 Ubezpieczenia majątkowe edom Benefia24 Ubezpieczenia na życie elife 0,55 % - Od wartości umowy leasingowej. 150 zł 5 25 zł 1 30 zł 1 17 zł 1 13 zł 1 8% 1 8% 1 Za każdą podpisaną umowę leasingu. Obowiązuje od Za każdy poprawnie wypełniony i wysłany wniosek dotyczący podmiotu gospodarczego zainteresowanego leasingiem. Z leasingobiorcą musi skontaktować się pracownik EFL a ten musi potwierdzić zainteresowanie produktem. W programie obowiązuje zakaz ręcznego wprowadzania danych do wniosków. Obowiązuje od zł netto za każdą podpisaną umowę, w tym z Użytkownikiem, który po raz pierwszy zawiera umowę z otwartym funduszem emerytalnym, jak i z Użytkownikiem zmieniającym otwarty fundusz emerytalny, z fundusz do którego dotychczas należał. Obowiązuje od wszystkie dane obowiązkowe zawarte we wniosku będą poprawne i pełne. Na podstawie danych nastąpi kontakt z klientem a klient potwierdzi zainteresowanie produktem. nie wnioskował o produkt lub część jego danych Za prawidłowo wypełniony, zawierający unikalne dane telefoniczne i prawidłowo wysłany do Towarzystwa oraz potwierdzony telefonicznie Formularz kontaktowy, przy czym: -poprzez prawidłowe wypełnienie formularza rozumie się wypełnienie wszystkich jego pół, - poprzez unikalne dane w formularzu rozumie się dane z niepowtarzającym się numerem telefonu kiedykolwiek wpisanym na formularzach wysłanych do Towarzystwa, - poprzez prawidłowe wysłanie formularza do Towarzystwa rozumie się wciśnięcie przycisku "Zatwierdź" znajdującego się na formularzu, skutkującego przejściem do następnego ekranu z powiadomieniem o zapisaniu danych kontaktowych. Lead powinien także zawierający dane osoby, która w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem AIG potwierdziła zainteresowanie ofertą firmy AIG Obowiązuje od: Od wartości składki ubezpieczeniowej (pierwszej raty jeżeli płatna w ratach). Od wartości składki ubezpieczeniowej (pierwszej raty jeżeli płatna w ratach). 2,5 % ubezpieczenia komunikacyjne 1,5% 1 Od wartości składki ubezpieczeniowej. 1,5% 1 Od wartości składki ubezpieczeniowej. Benefia24 1,5% 1 Od wartości składki ubezpieczeniowej.

17 Ubezpieczenia turystyczne evoyage Benefia24 Ubezpieczenia komunikacyjne emoto Aviva Ubezpieczenia komunikacyjne 1,5% 1 Od wartości składki ubezpieczeniowej. 10 zł - SKONTAKTUJE się z Klientem, a Klient Prowizja nie będzie naliczana jeżeli: Klient nie Statusy wniosków zmieniają się z dziennym opóźnieniem. rankomat.pl Ubezpieczenia komunikacyjne Ubezpieczenia online Ubezpieczenia Private Banking Noble Bank Lokata Noble Noble Bank Kredyt pod aktywa Noble Bank Kredyt finansowy Noble Bank Doradztwo w Noble Banku PLN 1 15 zł 5 15 zł 5 15 zł 5 15 zł 5 Obsługa plików cookies w przeglądarce musi być włączona. Natomiast w przypadku wysyłania większej liczby formularzy z jednego komputera, przed rozpoczęciem uzupełniania kolejnych wniosków należy wyczyścić zawartość plików cookies. Stawka aktualna od r. wszystkie dane obowiązkowe zawarte we wniosku będą poprawne i pełne. Na podstawie danych nastąpi kontakt z klientem a klient potwierdzi zainteresowanie produktem. nie wnioskował o produkt lub część jego danych 5 zł - Ubezpieczenie OC dla przedsiębiorców, Ubezpieczenie OC nieruchomości, Ubezpieczenie komunikacyjne Ubezpieczenie na Życie 8 PLN netto wszystkie dane obowiązkowe zawarte we wniosku będą poprawne i pełne. Na podstawie danych nastąpi kontakt z klientem a klient potwierdzi zainteresowanie produktem. nie wnioskował o produkt lub część jego danych Obowiązuje od Za każdy wniosek na podstawie którego konsultant skontaktuje się z klientem i umówi na spotkanie. Obowiązuje od Za każdy wniosek na podstawie którego konsultant skontaktuje się z klientem i umówi na spotkanie. Obowiązuje od Za każdy wniosek na podstawie którego konsultant skontaktuje się z klientem i umówi na spotkanie. Obowiązuje od Za każdy wniosek na podstawie którego konsultant skontaktuje się z klientem i umówi na spotkanie. Obowiązuje od

18 Noble Bank Finansowanie nieruchomości Noble Bank Rachunek oszczędnościowy Noble Odszkodowania DRB Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Odszkodowania Meditor Odszkodowania Księgowość Tax Care Księgowość 15 zł + 0,4% 5 15 zł 5 70 zł - 15 zł 1 15 zł 1 Za każdy wniosek na podstawie którego konsultant skontaktuje się z klientem i umówi na spotkanie. Dodatkowo 0,4% wartości uruchomionego Za każdy wniosek na podstawie którego konsultant skontaktuje się z klientem i umówi na spotkanie. Obowiązuje od Za każdą podpisaną umowę. Obowiązuje od 29 lipca. Wynagrodzenie będzie przyznawane za każdy wypełniony Formularz kontaktu w którym Użytkownik podał prawidłowe dane umożliwiające kontakt z ww. Użytkownikiem. Obejmuje odszkodowania: Odszkodowanie za szkody osobowe, Odszkodowanie za szkody rzeczowe, Odszkodowanie za szkody majątkowe, Odszkodowania za wypadki za granicą, Odszkodowania za błędy medyczne, Odszkodowania za wypadki przy pracy, Odszkodowania za wypadki w gospodarstwach rolnych, Odszkodowania za chorobę zawodową, Odszkodowania za wypadki wynikające z zaniedbań obowiązków, Odszkodowania za sprawy o wartości powyżej zł Obowiązuje od Obowiązuje od Oprócz prowizji Partner otrzymuje bonusy, których wysokość można zobaczyć w kolumnie "Bonusy" w Tabeli prowizji. Ilość bonusów przyznawana za poszczególne produkty może się zmieniać i jest ustalana na tydzień z góry. UWAGA! Partner nabywa prawo do wynagrodzenia prowizyjnego z tytułu założenia ekonta (), pod warunkiem, że wniosek o otwarcie rachunku ekonto () złożony za pośrednictwem Partnera pochodzi od osoby, która do dnia złożenia tego wniosku nie została zarejestrowana jako wnioskująca o otwarcie rachunku ekonto (), emax () i IZZY Konto (). Partner nabywa prawo do wynagrodzenia prowizyjnego z tytułu zało3enia IZZY Konta (), pod warunkiem, że wniosek o otwarcie rachunku IZZY Konto () złożony za pośrednictwem Partnera pochodzi od osoby, która do dnia złożenia tego wniosku nie została zarejestrowana jako wnioskująca o otwarcie rachunku ekonto (), emax () i IZZY Konto (). Partner nabywa prawo do wynagrodzenia prowizyjnego z tytułu założenia mbiznes Konto (), pod warunkiem, że wniosek o otwarcie rachunku mbiznes Konto ()złożony za pośrednictwem Partnera pochodzi od osoby, która do dnia złożenia tego wniosku nie została zarejestrowana jako wnioskująca o otwarcie żadnego innego rachunku mbiznes Konto (). Prawo do wynagrodzenia prowizyjnego z tytułu założenia MultiKonta (Multi Bank) przysługuje Partnerowi pod warunkiem, iż w momencie zarejestrowania Wniosku w systemie MultiBanku Klient nie był jeszcze rejestrowany w systemie MultiBanku jako wnioskujący o otwarcie jakiegokolwiek rachunku w MultiBanku.

19 Wynagrodzenie prowizyjne w przypadku otwarcia rachunku ekonto przysługuje tylko wówczas, gdy na koncie zostanie zanotowane odpowiednie dodatnie saldo dzienne. Przy przenoszeniu odnawialnego z innego banku do u (przy jednoczesnym otwieraniu rachunku ekonto) konieczne jest zatem dokonanie odpowiedniej wpłaty w celu osiągnięcia dodatniego salda dziennego przed uruchomieniem. Dzięki temu, wynagrodzenie przysługiwać będzie zarówno za uruchomiony kredyt, jak i za założony rachunek.

20

21 ERROR: undefined OFFENDING COMMAND: STACK:

Tabela wynagrodzenia. Rodzaj produktu Prowizja Warunek Konta osobiste

Tabela wynagrodzenia. Rodzaj produktu Prowizja Warunek Konta osobiste Tabela wynagrodzenia Tabela wynagrodzenia zawiera składniki wynagrodzenia jakie przysługiwać będą Partnerom od Bankier.pl z tytułu udostępnienia powierzchni na stronach WWW Partnera w celu prezentowania

Bardziej szczegółowo

Rodzaj produktu Prowizja Warunek

Rodzaj produktu Prowizja Warunek Wydawco, wysokość Twojego wynagrodzenia jest uzależniona od atrakcyjności powierzchni reklamowej, którą oddajesz nam do dyspozycji. Im ciekawsza jest Twoja strona internetowa, tym wyższe prawdopodobieństwo

Bardziej szczegółowo

Regulamin Programu PolecamBank edycja 1/2015. Obowiązuje od 15.06.2015 r.

Regulamin Programu PolecamBank edycja 1/2015. Obowiązuje od 15.06.2015 r. Regulamin Programu PolecamBank edycja 1/2015 Obowiązuje od 15.06.2015 r. I. Organizator Promocji 1.1. Program PolecamBank, zwany dalej Programem organizowany jest przez mbank S.A. z siedzibą w Warszawie

Bardziej szczegółowo

DEFINICJE I ZASADY POBIERANIA OPŁAT I PROWIZJI... 2 ROZDZIAŁ I RACHUNKI OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWE W ZŁOTYCH POLSKICH (PLN) / WALUTACH OBCYCH...

DEFINICJE I ZASADY POBIERANIA OPŁAT I PROWIZJI... 2 ROZDZIAŁ I RACHUNKI OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWE W ZŁOTYCH POLSKICH (PLN) / WALUTACH OBCYCH... Tabela Opłat i Prowizji ING Banku Śląskiego Spółka Akcyjna dla osób fizycznych Tekst jednolity stan na dzień 29 grudnia 2013r. SPIS TREŚCI: DEFINICJE I ZASADY POBIERANIA OPŁAT I PROWIZJI... 2 ROZDZIAŁ

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO TABELI OPŁAT I PROWIZJI PODATEK OD CZYNNOŚCI CYWILNOPRAWNYCH... 40

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO TABELI OPŁAT I PROWIZJI PODATEK OD CZYNNOŚCI CYWILNOPRAWNYCH... 40 Tabela Opłat i Prowizji ING Banku Śląskiego Spółka Akcyjna dla osób fizycznych Tekst jednolity stan na dzień 5 września 2014r. SPIS TREŚCI: DEFINICJE I ZASADY POBIERANIA OPŁAT I PROWIZJI... 2 ROZDZIAŁ

Bardziej szczegółowo

TABELA OPŁAT I PROWIZJI ING BANKU ŚLĄSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA

TABELA OPŁAT I PROWIZJI ING BANKU ŚLĄSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA Tekst jednolity stan na dzień 31 stycznia 2012 r. TABELA OPŁAT I PROWIZJI ING BANKU ŚLĄSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA dla rezydentów i nierezydentów będących osobami fizycznymi nie prowadzącymi działalności gospodarczej

Bardziej szczegółowo

2. O ile z kontekstu nie wynika co innego, określenia użyte w Regulaminie Programu Insignium (zwanym dalej Regulaminem ) oznaczają:

2. O ile z kontekstu nie wynika co innego, określenia użyte w Regulaminie Programu Insignium (zwanym dalej Regulaminem ) oznaczają: REGULAMIN PROGRAMU INSIGNIUM (tekst jednolity z dnia 01.04.2014 r.) 1. Niniejszy Regulamin określa zasady prowadzenia promocji Program Insignium (zwanej dalej Program Insignium ) organizowanej przez Raiffeisen

Bardziej szczegółowo

Taryfa Prowizji i Opłat Bankowych MultiBanku - Oddziału Bankowości Detalicznej BRE Banku SA

Taryfa Prowizji i Opłat Bankowych MultiBanku - Oddziału Bankowości Detalicznej BRE Banku SA Taryfa Prowizji i Opłat Bankowych MultiBanku - Oddziału Bankowości Detalicznej BRE Banku SA A) osoby fizyczne - PLN B) osoby fizyczne - Waluta C) osoby prowadzące działalność gospodarczą PLN D) osoby prowadzące

Bardziej szczegółowo

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. (mbank dawny MultiBank) Obowiązuje od 16.01.2015 r.

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. (mbank dawny MultiBank) Obowiązuje od 16.01.2015 r. Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. (mbank dawny MultiBank) Obowiązuje od 16.01.2015 r. Spis treści: I. Rachunki oszczędnościowo rozliczeniowe...

Bardziej szczegółowo

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. (mbank dawny MultiBank)

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. (mbank dawny MultiBank) Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. (mbank dawny MultiBank) Taryfa prowizji i opłat bankowych MultiBanku dla osób fizycznych A) Osoby fizyczne

Bardziej szczegółowo

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. (mbank dawny MultiBank) Obowiązuje od 17.04.2015 r.

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. (mbank dawny MultiBank) Obowiązuje od 17.04.2015 r. Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. (mbank dawny MultiBank) Obowiązuje od 7.04.05 r. Spis treści: I. Rachunki oszczędnościowo rozliczeniowe....

Bardziej szczegółowo

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. (mbank dawny MultiBank) Obowiązuje od 18.08.2015 r.

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. (mbank dawny MultiBank) Obowiązuje od 18.08.2015 r. Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. (mbank dawny MultiBank) Obowiązuje od 8.08.05 r. Spis treści: I. Rachunki oszczędnościowo rozliczeniowe....

Bardziej szczegółowo

Taryfa prowizji i opłat bankowych w mbanku w Polsce dla osób fizycznych (obowiązuje od 03.04.2013 r.)

Taryfa prowizji i opłat bankowych w mbanku w Polsce dla osób fizycznych (obowiązuje od 03.04.2013 r.) Taryfa prowizji i opłat bankowych w mbanku w Polsce dla osób fizycznych (obowiązuje od 03.04.2013 r.) UWAGA: Wszystkie opłaty uwzględniają koszty związane z przesyłką pocztową. 1 Spis treści: I. Rachunek

Bardziej szczegółowo

Regulamin Programu PolecamBank

Regulamin Programu PolecamBank Regulamin Programu PolecamBank I ORGANIZATOR 1. Program PolecamBank, zwany dalej Programem organizowany jest przez BRE Bank SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18, wpisany do rejestru przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. Obowiązuje od 18.08.2015 r.

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. Obowiązuje od 18.08.2015 r. Taryfa prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. Obowiązuje od 8.08.05 r. Spis treści: I. Rachunki bieżące.... Rachunki bieżące prowadzone w złotych polskich... a)

Bardziej szczegółowo

Regulamin Programu PolecamBank. Obowiązuje od 1.10.2014 r.

Regulamin Programu PolecamBank. Obowiązuje od 1.10.2014 r. Regulamin Programu PolecamBank Obowiązuje od 1.10.2014 r. 1. ORGANIZATOR 1.1. Program PolecamBank, zwany dalej Programem organizowany jest przez mbank SA z siedziba w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18,

Bardziej szczegółowo

Regulamin Programu PolecamBank. Obowiązuje od 1.03.2015 r.

Regulamin Programu PolecamBank. Obowiązuje od 1.03.2015 r. Regulamin Programu PolecamBank Obowiązuje od 1.03.2015 r. 1. ORGANIZATOR 1.1. Program PolecamBank, zwany dalej Programem organizowany jest przez mbank SA z siedziba w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18,

Bardziej szczegółowo

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 1.02.2015 r.

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 1.02.2015 r. TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 1.02.2015 r. 2 SPIS TREŚCI POSTANOWIENIA OGÓLNE... 3 CZĘŚĆ 1. PRODUKTY I USŁUGI BEDĄCE

Bardziej szczegółowo

Regulamin akcji promocyjnej Promocja SUPER DUET edycja 2 ( Regulamin ) 1. Postanowienia ogólne

Regulamin akcji promocyjnej Promocja SUPER DUET edycja 2 ( Regulamin ) 1. Postanowienia ogólne Regulamin akcji promocyjnej Promocja SUPER DUET edycja 2 ( Regulamin ) 1. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem akcji promocyjnej Promocja SUPER DUET edycja 2 zwanej dalej Akcją oraz fundatorem premii

Bardziej szczegółowo

Tabela opłat i prowizji bankowych dla Klientów Biznesowych nieprowadzących ksiąg rachunkowych

Tabela opłat i prowizji bankowych dla Klientów Biznesowych nieprowadzących ksiąg rachunkowych Tabela opłat i prowizji bankowych dla Klientów Biznesowych nieprowadzących ksiąg rachunkowych Obowiązuje od dnia 04.05.2015r. Spis treści: ROZDZIAŁ I Postanowienia ogólne... 2 ROZDZIAŁ II Obsługa rachunków

Bardziej szczegółowo

I. Definicje. Domena adres internetowy wpisany do bazy Internet Assigned Numbers Authority.

I. Definicje. Domena adres internetowy wpisany do bazy Internet Assigned Numbers Authority. I. Definicje Pojęcia użyte w niniejszym regulaminie oznaczają: Operator firma Due Marcin Maluszczak z siedzibą ul. Bukowa 16 54-115 Wrocław zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym Centralna

Bardziej szczegółowo

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 28.07.2014 r.

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 28.07.2014 r. TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 28.07.2014 r. 2 SPIS TREŚCI POSTANOWIENIA OGÓLNE... 3 CZĘŚĆ 1. PRODUKTY I USŁUGI BEDĄCE

Bardziej szczegółowo

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 24.03.2014 r.

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 24.03.2014 r. TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 24.03.2014 r. (zawiera również inne brzmienie wskazanych pozycji obowiązujące od 1.06.2014

Bardziej szczegółowo

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 30.03.2015 r.

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 30.03.2015 r. TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 30.03.2015 r. 2 SPIS TREŚCI POSTANOWIENIA OGÓLNE... 3 CZĘŚĆ 1. PRODUKTY I USŁUGI BEDĄCE

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A. I. Postanowienia ogólne

REGULAMIN. Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A. I. Postanowienia ogólne REGULAMIN Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A. I. Postanowienia ogólne 1 1. Niniejszy Regulamin Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A., zwany dalej Regulaminem, określa warunki otwierania,

Bardziej szczegółowo

Regulamin ogólny otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium Spółka Akcyjna

Regulamin ogólny otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium Spółka Akcyjna Regulamin ogólny otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium Spółka Akcyjna Rozdział 1 - Postanowienia ogólne 1. 1. Regulamin ogólny otwierania i prowadzenia rachunków

Bardziej szczegółowo

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. Obowiązuje od 05.06.2015

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. Obowiązuje od 05.06.2015 Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mbanku S.A. Obowiązuje od 05.06.05 Spis treści: I. Rachunki oszczędnościowo rozliczeniowe.... Rachunki oszczędnościowo

Bardziej szczegółowo

Regulamin Programu PolecamBank

Regulamin Programu PolecamBank Regulamin Programu PolecamBank 1 ORGANIZATOR 1.1 Program PolecamBank, zwany dalej Programem organizowany jest przez mbank SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18, wpisany do rejestru przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

Taryfa prowizji i opłat Kredyt Banku S.A. dla Indywidualnych Klientów Detalicznych 21 czerwca 2010 r.

Taryfa prowizji i opłat Kredyt Banku S.A. dla Indywidualnych Klientów Detalicznych 21 czerwca 2010 r. Taryfa prowizji i opłat Kredyt Banku S.A. dla Indywidualnych Klientów Detalicznych 21 czerwca 2010 r. Depozyty w Kredyt Banku S.A. są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Infolinia: 0 801 360

Bardziej szczegółowo

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 17.08.2015 r.

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 17.08.2015 r. . TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI Obowiązuje od dnia 17.08.2015 r. 2 SPIS TREŚCI POSTANOWIENIA OGÓLNE... 3 CZĘŚĆ 1. PRODUKTY I USŁUGI

Bardziej szczegółowo