termosy transportowe Poradnik bezpiecznego transportu żywności

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "termosy transportowe Poradnik bezpiecznego transportu żywności"

Transkrypt

1 termosy transportowe Poradnik bezpiecznego transportu żywności

2 Transportery izolowane Transportery izolowane Cambro Firma Cambro produkuje najszerszą na świecie gamę izolowanego wyposażenia do transportu żywności. Nasza obszerna linia produktów z izolacją spełnia wszystkie potrzeby branży cateringowej oraz dystrybucji żywności w obiektach. Produkty są dostępne w zróżnicowanych stylach, w wielu kolorach oraz cechują się niezrównaną wytrzymałością, dzięki czemu firma Cambro to kluczowy dostawca w tej branży. Produkty firmy Cambro poddawane są rygorystycznym testom i od wielu lat sprawdzają się na rynku. Dlatego firmy cateringowe, hotele, szkoły, szpitale, uczelnie wyższe, jednostki wojskowe, zakłady karne oraz organizacje humanitarne na całym świecie wybierają właśnie nasze produkty. Bezpieczeństwo żywności Firma Cambro opracowuje produkty, mając na uwadze bezpieczeństwo żywności. Dlatego projektujemy nasze produkty w taki sposób, aby łatwo je było czyścić. Jest to możliwe dzięki obudowie wykonanej z wytrzymałego polietylenu oraz grubej warstwie izolacyjnej z poliuretanu, które zapewniają również utrzymanie bezpiecznej temperatury. Po przygotowaniu żywności zawsze istnieje poważne ryzyko związane z temperaturą i okresem jej przechowywania. Utrzymanie odpowiedniej temperatury jest podstawowym problemem podczas przechowywania i transportu żywności. Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa żywności jest obowiązkowe, ale nie musi być trudne. Dzięki produktom firmy Cambro jest to wyjątkowo proste. Linia rozwiązań StoreSafe, ułatwiających zachowanie zgodności z systemem HACCP, zapewnia bezpieczeństwo pracy z żywnością. Podczas transportu żywność musi być przechowywana w temperaturze równej lub niższej niż 4 C albo wyższej niż 65 C. Program StoreSafe został opracowany w celu określenia produktów firmy Cambro, które pozwalają zachować zgodność z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa żywności. Produkty StoreSafe umożliwiają ograniczenie konieczności dotykania produktów oraz punktów możliwego ich zanieczyszczenia, są łatwe w czyszczeniu, a przez to pomagają obsłudze zarządzać kuchnią w sposób zgodny z systemem HACCP. Produkty omówione w tym przewodniku pozwalają na kontrolowanie dwóch największych zagrożeń związanych z transportem żywności: Zbyt duże wahania temperatury i wydłużony czas transportu. Zanieczyszczenie krzyżowe. Wszystkie produkty Cambro zostały zaprojektowane w celu ograniczenia bezpośredniego kontaktu z żywnością oraz skrócenia czasu obsługi, co pozwala obniżyć ryzyko chorób przenoszonych za pośrednictwem produktów spożywczych. Jakość zarówno dotychczas oferowanych, jak i nowych produktów sprawia, że firma Cambro jest czołowym dostawcą wyposażenia dla branży spożywczej, pomagając w serwowaniu bezpiecznej żywności.

3 full 1/2 long 1/2 1/3 1/4 1/6 1/9 Cztery czynniki doboru UPCS140 UPCS160 UPCS180 CD160 UC500 1 Rodzaj termosu Cambro oferuje termosy specjalnie zaprojektowane do przetrzymywania napojów, pojemników GN, blach, tac oraz pojemników na żywność. Wszystkie pojemniki spełniające specyfikacje normy Gastronorm EN można załadować i przechowywać w dostosowanych do ich przewozu termosach Cambro. Do pojemników GN rozmiarów 1/2 i 1/3 należy stosować ładowane od góry termosy Camcarriers lub ładowane od przodu termosy o numerach modelu od 140 do Pojemność w zależności od potrzeb Wybierając termosy, trzeba uwzględnić liczbę obsługiwanych gości. UPCS400 ma pojemność ok porcji. (1 porcja = 236 ml) Na napoje i potrawy radzimy wybierać termosy takiej wielkości, aby przy większości okazji napełniać je po brzegi. Przewożenie możliwie najpełniejszych termosów sprzyja utrzymaniu w nich temperatury. Pojemność termosów i wózków określa się liczbą pełnej wielkości pojemników GN 100 mm. Przykład: UPCS400 zawiera 4 x GN 1/1 100 mm. 2 Czas przechowywania Wszystkie termosy Cambro utrzymują wymagane temperatury przez okres do czterech godzin. Akcesoria Cambro do utrzymywania temperatury: Camchiller Cold Eutectic Plate, Camwarmer Hot Eutectic Plate i ThermoBarrier Insulated Divider, polepszają wyniki, przedłużając czas przechowywania. Do dłuższego utrzymywania gorąca lub gdy termosy są na miejscu wielokrotnie otwierane i zamykane, zaleca się termosy grzewcze Ultra Pan Carrier serii H. 4 Wymagania dotyczące transportu Należy sprawdzić wymiary zewnętrzne i wysokość sterty na wózku i bez wózka, aby zapewnić, że termosy zmieszczą się w pomieszczeniach magazynowych i w środkach transportu. Trzeba uwzględnić, kto będzie nosił, ustawiał czy popychał termosy oraz w jaki sposób będą one przewożone. Pojemniki przeznaczone do podnoszenia i przenoszenia przez jedną lub dwie osoby, mają ergonomiczne, wbudowane uchwyty na końcach lub po bokach. Zestawienie wielkości pojemników GN full 1 1/2 long 1/2 1/3 1/4 1/6 1/ dł Garnek GN 1 1 Głębokość: 20 cm 15 cm 10 cm 6,5 cm Pojemność: 25,6 L 19,5 L 13 L 8,5 L Porcje:

4 Budowa termosów Izolacja z pianki Izolacja z grubej, wolnej od chloro-fluoro-węglanów (CFC) pianki poliuretanowej ma gęstość drewna, co zapewnia, że potrawa pozostanie ciepła lub zimna przez wiele godzin. Odporna powierzchnia zewnętrzna Powierzchnia z polietylenu lub polipropylenu* jest odporna na wgniecenia, pęknięcia, wyszczerbienia lub stłuczenia oraz jest nierdzewna. * Asortyment produktów UPCS. Drzwiczki Ładowane od przodu Camcarriers, Camcarts i Combo Carts mają drzwiczki otwierane o 270 dla ułatwienia załadunku lub rozładunku. Powierzchnia do wydawania potraw Nadlewane szyny na większości termosów stanowią dodatkową powierzchnię do przetrzymywania lub wydawania potraw. Uchwyty Zaprojektowane do ergonomicznego podnoszenia i podnoszenia. Nadlewane uchwyty nie zginają się ani nie łamią. Klamry Mocne klamry zapewniają szczelność oraz dają się łatwo otwierać i zamykać. Szyny Modele z szynami lub prowadnicami szynowymi są skonstruowane dla zapewnienia maksymalnej ładowności. Wszystkie termosy Cambro na pojemniki GN spełniają normy EN-631. Odpowietrzenie Patentowany kapturek odpowietrzający wyrównuje ciśnienie, uwalniając parę i umożliwiając łatwe otwieranie drzwiczek. Zderzaki Nadlewane zderzaki zapobiegają uszkodzeniom. Kółka Kółka znoszące znaczne obciążenia są przymocowane do grubych osi stalowych lub do nadlewanych płytek, co zapewnia płynny i stabilny transport. Uwaga: Przed umieszczaniem pojemników metalowych w szafce Cambro lub postawieniem ich na powierzchni termosu należy je zawsze schłodzić przez sekund do 120 C. Bezpieczne przechowywanie i transport żywności Spełnia kryteria sanitarne Odpowiednie do produktów żywnościowych Nadaje się do zmywarek mechanicznych

5 Pięć kroków do najlepszych wyników 3 Używanie płaskich pojemników z pokrywami Płytkie pojemniki o głębokości 6,5 cm lub 10 cm lepiej utrzymują temperaturę i jakość potraw podczas gotowania, przechowywania i podawania. Stosowanie pokrywek chroni przed rozlewaniem i zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia. Pokrywki Cambro GripLids są specjalnie skonstruowane do zapobiegania rozlewom, gdy stosuje się je do naczyń z poliwęglanu i do odpornych na wysokie temperatury H-Pans. Stosując w miarę możności pokrywki wielokrotnego użytku zmniejsza się zużycie folii i koszty robocizny. Pokrywki wielokrotnego użytku zapewniają również bezpieczne ustawianie w sterty i przechowywanie w chłodziarkach lub zamrażarkach, maksymalizując wykorzystanie miejsca. 1 Sprawdzanie, czy wszystkie części działają Aby zapewnić maksymalną stałość temperatury, uszczelki, zamki, zawiasy i kapturki na odpowietrzenia muszą być czyste, prawidłowo zamocowane i w dobrym stanie. Zaleca się skorzystać z produktów bez uszczelek, takie jak UPCS140, UPCS160, UPCS180, UPCSS160 i UPCS Nie otwierać drzwiczek bez potrzeby Za każdym razem, gdy otwiera się drzwiczki lub podnosi pokrywkę, potrawy i płyny tracą ciepło. Aby unikać częstego otwierania: Oznakować zawartość wszystkich termosów za pomocą taśmy, etykiet lub zawieszek, aby bez otwierania wiedzieć, co zawierają. 2 Podgrzewanie lub schładzanie Zaleca się podgrzewanie lub schładzanie termosów przed załadowaniem, aby przedłużyć czas przechowywania. Podgrzewanie wstępne Na dolne szyny wsunąć gorąca płytkę eutektyczną Camwarmer lub pełnorozmiarowy pojemnik GN bez pokrywki z gorącą wodą o temperaturze 88 C. Zamknąć drzwiczki na minut. Schładzanie wstępne Na górne szyny wsunąć zamrożoną płytkę eutektyczną Camchiller lub pełnorozmiarowy pojemnik GN bez pokrywki z lodowatą wodą. Zamknąć drzwiczki na minut. IJeżeli jest dosyć miejsca, umieścić termosy w chłodziarce lub zamrażarce na noc, z otwartymi drzwiczkami lub bez pokrywek. 5 Redukcja pustej przestrzeni Pusta przestrzeń w termosie powoduje wymianę ciepła między potrawą a otoczeniem i wyrównywanie się temperatury powietrza w pustej przestrzeni i temperatury potraw. Aby temu zapobiec, należy transportować termosy możliwie pełne. Gdy termos jest częściowo pusty, zaleca się utrzymywania potraw możliwie najdłużej w bezpiecznej temperaturze, użycia ThermoBarrier (bariery izolacyjnej), którą wsuwamy pod gorące potrawy załadowane do komory górnej lub nad zimne potrawy załadowane do komory dolnej. Pojemnik na potrawy gorące Puste miejsce Pojemniki na napoje Aby wstępnie podgrzać lub schłodzić termosy na napoje, napełnić je gorącą lub lodowatą wodą i przykryć szczelnie na minut. Uwaga: Nie należy wlewać wrzątku o temperaturze powyżej 88 C bezpośrednio do termosów Cambro. Pokrywki GN 1/1 GripLid zapobiegają rozlewom podczas transportu.

6 Konserwacja Wskazówki Zaleca się okresowe gruntowne czyszczenie i inspekcję drzwiczek, uszczelek, kraników, klamer i zawiasów. Sprawdzać, czy są w dobrym stanie i wymieniać w razie potrzeby. Zmywanie Zdjąć i umyć pokrywki, kapturki odpowietrzające, uszczelki i kraniki. Uszczelki włożyć do gorących mydlin, przetrzeć miękką ściereczką lub szczotką, opłukać w gorącej wodzie i wysuszyć miękką, suchą tkaniną. W miarę możności wymontować drzwiczki i umyć zawiasy i trzpienie. Umyć miękką szmatką lub szczoteczką w łagodnym komercyjnym detergencie. Zaleca się stosować roztwory odkażające. Nie używać wiórków stalowych, zmywaków drucianych i płynów zawierających amoniak lub wybielacz optyczny. Opłukać czystą gorącą wodą. Suszenie i przechowywanie Jeśli to możliwe, osuszyć powietrzem, albo wytrzeć starannie suchą, czystą, miękką tkaniną. Przechowywać z uchylonymi pokrywkami i drzwiczkami. Trudno usuwalne zapachy i plamy Aby usunąć zalegające zapachy i plamy po kawie i innych produktach o silnym zapachu, namoczyć w roztworze przeciw zapachowym lub odkażającym. Skuteczny jest również roztwór z 1 łyżki stołowej sody oczyszczanej na litr gorącej wody z kranu lub 1 część soku z cytryny lub octu spirytusowego na 4 części gorącej wody. Wypłukać starannie w gorącej wodzie i osuszyć. Wskazówki długotrwałego bezpiecznego użytkowania Wewnątrz termosów Cambro nie stosować paliw turystycznych w puszkach ani w kostkach. Przed umieszczaniem w termosie Cambro lub postawieniem na powierzchni termosu pojemników metalowych należy je zawsze schłodzić przez sekund do 121 C. Nie wlewać wrzątku o temperaturze powyżej 88 C bezpośrednio do termosów Cambro. Nie narażać produktów na bezpośrednie źródła ciepła, takie jak gorący piec lub rożen. Nie wolno używać wózków z uszkodzonymi kółkami.

7 Specyfikacje termosów The Original Camtainers * Stosowane przez wiele firm cateringowych. Do wyboru są cztery wielkości termosów na napoje. Cztery mocne klamry plastikowe łatwo się otwierają i zamykają i nigdy nie rdzewieją. Kolory 250LCD, 350LCD, 500LCD: (157), (401). Ultra Camtainers * Nowoczesna konstrukcja z dwoma szerokimi klamrami z nylonu, które łatwo się otwierają i zamykają. Kolory UC250, UC500, UC1000: (401), (191), (192). 250LCD Wym. zewn.: 42 x 23 x 47 cm Pojemność: 9,4 L Kubki 250 ml: 45 Ciężar: 5,8 kg Wózek: CD100, CD100H, CD100HB UC250 Wym. zewn.: 42,5 x 30 x 50 cm Pojemność: 10,4 L Kubki 250 ml: 50 Ciężar: 6,85 kg Wózek: CD100, CD100H, CD100HB LCD Model bez kraniku do serwowania zup. Wym. zewn.: 42 x 23 x 47 cm Pojemność: 12,7 L Kubki 250 ml: 60 Ciężar: 6 kg Wózek: CD100, CD100H, CD100HB UC500 Wym. zewn.: 42,5 x 30 x 68 cm Pojemność: 19,9 L Kubki 250 ml: 94 Ciężar: 8,55 kg Wózek: CD100, CD100H, CD100HB LCD Wym. zewn.: 42 x 23 x 62 cm Pojemność: 18 L Kubki 250 ml: 85 Ciężar: 7,3 kg Wózek: CD100, CD100H, CD100HB UC1000 Wym. zewn.: 52 x 41,5 x 65,5 cm Pojemność: 39,7 L Kubki 250 ml: 192 Ciężar: 13,24 kg Wózek: CD300, CD300H, CD300HB 1000LCD Wym. zewn.: 53 x 41,5 x 63 cm Pojemność: 44,5 L Kubki 250 ml: 214 Ciężar: 12,7 kg Wózek: CD100, CD100H, CD100HB Uwaga: Nie nalewać płynów gorętszych niż 88 C bezpośrednio do pojemników Cambro. * Wszystkie pojemniki Camtainers i Ultra Camtainers można przekształcić na pojemniki do zup za pomocą trwałej wkładki nylonowej, nr części Więcej rozmiarów i wzorów można zobaczyć w katalogu Cambro na stronie Hot 250LCD 87 C 84,5 C 82 C 79 C 77 C UC C 85,5 C 84 C 82 C 80 C Cold 250LCD 1 C 1,5 C 2 C 3 C 4 C UC250 0,5 C 1 C 1 C 1,5 C 2 C Start 1 hr. 2 hrs. 3 hrs. 4 hrs.

8 Termosy UPCS400 i UPC400 Ultra Pan Camcarriers do transportu pojemników Gastronorm Izolowane Termosy UPCS400 & UPC400 Lepsza wydajność: oba modele utrzymują posiłki gorące, bądź zimne przez 4 godziny lub dłużej bez podłączenia do prądu. Izolacja z pianki poliuretanowej pozwala na utrzymywnie odpowiedniej temperatury i pozostaje chłodna w dotyku, w porównaniu do gorących, metalowych szafek grzewczych. Solidna konstrukcja nie będzie się nigdy wyginać, rdzewieć, odpryskiwać, czy pękać. Drzwi otwierają się na szerokość 270, co pozwala na łatwy załadunek i rozładunek pojemników. Produkty te można układać w sterty i można je przewozić na wózkach. UPCS400 Kolory 480 UPCS400 UPC400 CD UPC400 Kolory KOD UPCS400 UPC400 Wymiary D x S x W (CM) 46 x 63,5 x x 63,3 x 62 Kolory na składzie Ilość w opakowaniu: 1 Szary cętkowany (480) Szaro-niebieski (401) Top Loaders UPC400 / UPCS400 Gorące 87,8 C 85,6 C 84,5 C 82,8 C 81,7 C UPCS400 można ustawiać jedne na drugich. Pasują do wózków Camdolly CD400, albo można zamontować dodatkowe kółka dla łatwiejszego transportu naziemnego. Wózek CD400 dla UPCS400 & UPC400 Wym. zewn.: 71 x 53 x 23 cm Pojemność: 136 kg Zimne 3 x 2 1/2 in 2 x 4 in 1 x 6 in 1,05 C 1,2 C 1,5 C 1,8 C 2,1 C Początek 1 godz. 2 godz. 3 godz. 4 godz. 4 x 2 1/2 in 3 x 4 in Tabela Pojemności: UPCS400/UPC400 2 x 6 in 1 x 8 in 1 x 8 in & 1 x 2 1/2 in 66 x 6,5 2 1/2 cm in 51 L 4 4 x x4 10 incm 52 L 3 x 3 x 15 6 incm 58,5 L 2 x 820 in cm 51,2 L Kolor na składzie CD400: (401). Camchiller, ThermoBarrier i Camwarmer KOD CP DIV 1200DIV* Wymiary D x S x W 53 x 33 x 3,8 cm 54 x 33 x 2,5 cm 34 x 27,5 x 4 cm Kolory na składzie zimny niebieski (159) szary (180) granitowo szary (191) Ilość w opakowaniu: 1 Więcej rozmiarów i wzorów można zobaczyć w katalogu Cambro na stronie

9 Ultra Camcarts do transportu pojemników GN Ultra Camcarts do transportu pojemników Solidne i niezawodne termosy na potrawy z wbudowanymi kółkami. Kolor na składzie UPC800, UPC1600: (192), (194), (401). Kolor na składzie UPC600, UPC1200: (401) Gorące UPC800 87,7 C 85,5 C 84,2 C 82,9 C 81,7 C UPC ,1 C 85,9 C 85,1 C 84,3 C 83,7 C Zimne UPC800 0,3 C 0,8 C 0,9 C 1,2 C 1,4 C UPC1600 0,6 C 1 C 1,2 C 1,5 C 1,5 C Początek 1 godz. 2 godz. 3 godz. 4 godz. UPC600 Wym. zewn.: 52 x 69 x 114,5 cm Wym. wewn. komory: 34 x 54 x 35,5 cm Ciężar: 32,48 kg Akcesoria: 300DIV, CP1220, 1210PW UPC1200 Wym. zewn.: 72,5 x 82 x 116 cm Wym. wewn. komory: 54 x 66,5 x 34,5 cm Ciężar: 49,29 kg Akcesoria: 1200DIV, CP1220 Top Loaders Tabela 3 x 2 1/2 inpojemności: 2 x 4 in UPC600 (x2), UPC1200 (x4) 1 x 6 in 1 x 8 in UPC600 4 x 2 1/2 in 4 x 6,5 cm 34 L 3 x 4 in 3 x 10 cm 39 L 2 x 6 in 2 x 15 cm 39 L 1 x 8 in & 1 x 2 1/2 in 6, cm 34,1 L UPC1200 UPC800 Wym. zewn.: 52 x 69 x 137 cm Top Loaders 6 x 2 1/2 in Wym. wewn. komory: 33 x 54,5 x 48,5 cm 3 x 2 1/2 in Ciężar: 39,01 kg Akcesoria: 400DIV, CP1220, Front 1210PW Loaders 4 x4 in 2 x 4 in UPC1600 Wym. zewn.: 71,5 x 82 x 135 cm 3 x 6 in 2 x 8 in Wym. wewn. komory: 53,5 x 66,5 x 53,5 cm 1 x 6 in 1 x 8 in Ciężar: 59 kg Akcesoria: 1600DIV, CP1220 Tabela 4 x 2 1/2 in Pojemności: 3 x 4 in UPC800 (x 2), UPC1600 (x 4) 2 x 6 in 1 x 8 in & 1 x 2 1/2 in 66 x 6,5 2 1/2 cm in 51 L 4 4 x x4 10 incm 52 L 3 x 3 x 15 6 incm 58,5 L 2 x 820 in cm 51,2 L UPC800 UPC1600 ThermoBarrier, Camchiller i Camwarmer KOD 300DIV 400DIV 1200DIV* 1600DIV CP PW Pasuje do UPC600 UPC800 UPC1200 UPC1600 UPC800 UPC1200 UPC600 UPC800 UPC1600 Opis Thermo Thermo Thermo Thermo Camchiller Camwarmer Barrier Barrier Barrier Barrier Ilość na przegródkęę Wym. D x S x W (CM) 53 x 33 x 2,5 54 x 33 x 2,5 53 x 33,5 x 3,5 53 x 33,5 x 3,8 53 x 33 x 3,8 34 x 27,5 x 4 Il. w op Kolory w beżowo magazynie kawowy (157) Przedmiot niemagazynowany. szary (180) ciemno brązowy () * niebieski łupkowy (401) zimny niebieski (159) granitowo szary (191) Więcej rozmiarów i wzorów można zobaczyć w katalogu Cambro na stronie

10 Ultra Pan Carriers i Ultra Camcart Serii H do transportu pojemników GN Ultra Pan Carriers i Camcart serii H Termosy elektryczne, doskonałe gdy trzeba często otwierać i zamykać drzwiczki, przedłużają okres przetrzymywania gorących potraw i zapewniają ich bezpieczeństwo. Termosy grzewcze UPCH zużywają znacznie mniej energii elektrycznej niż inne tego typu urządzenia metalowe UPCH4002 Gruba izolacja z pianki utrzymuje temperaturę przez wiele godzin po odłączeniu zasilania. UPCH4002 Wym. zewn.: 46 x 67 x 63 cm Wym. wewn. komory: 33,5 x 53,3 x 48,6 cm Napięcie: 220 Moc: 265 Ciężar: 20,45 kg Wózek: CD400 Top Loaders Temperatura jako funkcja czasu Potrawy gorące Przeciętna temperatura 65 C do 74 C wewnątrz szafki Podgrzewanie Od temp. otoczenia do 45 minuty gorącej.. Dogrzewanie Powrót do wysokiej temp. 3 minuty po otwarciu drzwi na 30 sekund. Czas transportu* Czas po podgrzaniu, 4 godziny + gdy szafkę można wyłączyć aż wystygnie do 65 C. * Na podst. testów czterech dużych H-Pans gł. 10 cm wypełnionych wodą o temp. 87,7 C Utrzymanie ciepła bez podłączenia prądu UPCH ,8 C 82,8 C 81,7 C 80 C 78,9 C UPCH ,8 C 83,9 C 82,8 C 81,1 C 80 C UPCH ,8 C 83,9 C 82,8 C 81,1 C 80 C 3 x 2 1/2 in 2 x 4 in 1 x 6 in 1 x 8 in Początek 1 godz. 2 godz. 3 godz. 4 godz. CD400 Wykres pojemności: 4 x 2 1/2 in 3 x 4 in 2 x 6 in 1 x 8 in & 1 x 2 1/2 in UPCH4002, UPCH(T)8002 (x2), UPCH16002 (x4) UPCH8002 / UPCHT8002 Wym. zewn.: 52 x 69 x 137,2 cm Wym. wewn. komory: 33 x 54,5 x 48,5 cm Napięcie: 220 Moc: 265 Ciężar: 43,36 kg 66 x 6,5 2 1/2 cm in 51 L 4 4 x x4 10 incm 52 L 3 x 3 x 15 6 incm 58,5 L UPCH16002 Wym. zewn.: 73 x 84,7 x 137,5 cm Wym. wewn. komory: 53,5 x 66,5 x 53,5 cm Napięcie: 220 Moc: 506 Ciężar: 67,13 kg 2 x 820 in cm 51,2 L UPCH8002 Góra i dół drzwi są ogrzewane. UPCHT8002 Górna część drzwi jest ogrzewana. Dno drzwi są pasywne. Kolor na składzie UPCH4002, UPCH8002, UPCHT8002,UPCH16002: (401). UPCH16002 Więcej rozmiarów i wzorów można zobaczyć w katalogu Cambro na stronie

11 Izolowany transporter Combo Cart Plus do transportu wkładów o różnych wymiarach Transporter Combo Cart Plus Najbardziej uniwersalny pojemnik na rynku. Do przechowywania różnego rodzaju ciepłych i zimnych posiłków, z możliwością lub bez konieczności podłączania go do prądu. Idealny dla firm cateringowych, szkół, hoteli i dużych instytucji. Wyposażony w 7 par regulowanych szyn ze stali nierdzewnej: Transporter wysoki może pomieścić 14 pełnowymiarowych blach, 28 o wymiarach o połowę mniejszych, 28 wkładów w standardzie GN 1/1 (o głębokości 6,35 cm), 14 tac o wymiarach 40 cm x 60 cm lub dużych pojemników na pizzę! Transporter niski ma o połowę mniejszą pojemność. 615 Transportery bez zasilania elektrycznego Trwała, odporna na wgniecenia i rdzę obudowa wykonana z polietylenu. Gruba warstwa izolacyjna z poliuretanu umożliwia przechowywanie w cieple lub zimnie przez co najmniej 4 godziny. Naturalne zachowanie wilgotności jedzenia. Automatycznie zamykane drzwiczki bez uszczelek ściśle przylegają do obudowy, zapewniając maksymalne utrzymanie temperatury. Klamki z szerokim uchwytem umożliwiają zamykanie i otwieranie jedną ręką. Kieszeń na menu o wymiarach 12,7 x 20,3 cm ułatwia identyfikację produktów. Transporter wyposażono w ergonomiczne, pionowe (transporter wysoki) lub poziome (transporter niski) uchwyty, zderzak i cztery 15-cm kółka samonastawne o wysokiej wytrzymałości, które pozwalają na łatwe manewrowanie transporterem. Transportery z zasilaniem elektrycznym i podgrzewaniem Posiada wszystkie cechy transporterów bez zasilania elektrycznego oraz: Doskonale sprawdza się w przypadku częstego otwierania I zamykania drzwiczek. W przeciwieństwie do transporterów wykonanych z metalu: Obudowa nie nagrzewa się w trakcie korzystania. Utrzymuje bezpieczną temperaturę nawet po odłączeniu od zasilania. Cechuje się średnio ponad 50% większą energooszczędnością w porównaniu z wiodącymi na rynku transporterami metalowymi. Pozwala utrzymać bezpieczną temperaturę C przez zastosowanie automatycznego, niepromeniującego ogrzewania. Transporter wysoki jest wyposażony w osobne, podwójne przedziały z grzałkami w jednych lub obu drzwiczkach, które zapewniają maksymalną elastyczność w doborze transportowanych produktów. Dostępne są modele z napięciem zasilania V lub 220 V. MODELE Z ZASILANIEM ELEKTRYCZNYM Utrzymywanie ciepła Czas nagrzewania Czas przywrócenia temperatury Gorące średnia utrata temperatury wynosi 16,11 C/godzinę. 87,8 C 85,6 C 84,4 C 82,3 C 81,7 C 1,1 C 1,2 C 1,5 C 1,8 C 2,1 C Początek 1 godz. 2 godz. 3 godz. 4 godz. Zimno średni wzrost temperatury wynosi 16,94 C/godzinę.. CMBPL CMBPLH Średnia temperatura wewnątrz przedziału Od temperatury otoczenia do nagrzania. Po otwarciu drzwiczek przez 30 sek. CMBP CMBPH 65 C 74 C 45 minuty 3 minuty MODELE NISKIE KÓŁKA STANDARDOWE WAGA KÓŁKA WZMOCNIONE WAGA Bez zasilania elektrycznego CMBPL 60 kg CMBPLHD 64,3 kg Z zasilaniem elektrycznym (V) CMBPLH 65,7 kg CMBPLHHD 70 kg Z zasilaniem elektrycznym (220V) CMBPLH2 65,7 kg CMBPLH2HD 70 kg MODELE WYSOKIE KÓŁKA STANDARDOWE WAGA KÓŁKA WZMOCNIONE WAGA Bez zasilania elektrycznego CMBP 95,3 kg CMBPHD 99,6 kg Z zasilaniem elektrycznym (V) CMBPH, CMBPTH 105,2 kg CMBPHHD, CMBPTHHD 109,5 kg Z zasilaniem elektrycznym (220V) CMBPH2, CMBPTH2 105,2 kg CMBPH2HD, CMBPTH2HD 109,5 kg Wym. zewn.: 70,2 x 85,1 x 167,3 cm (wysoki) / 70,2 x 85,1 x 104,5 cm (niski) Wym. wewn. komory: 53,7 x 66,7 x 64,8 cm (wszystkie modele) Pobór mocy (W): 506 na grzałkę

12 Izolowany pojemnik na Pieczywo Zaprojektowany dla branży piekarniczej, która używa chłodnych blach o rozmiarach: 60 x 40 cm. Idealne do transportu produktów w bezpiecznej, chłodnej temperaturze do innych lokalizacji, bądź zewnętrznej dystrybucji. 186 Kolor na składzie: (186). BK60406 BK60406* Wym. zewn.: 76,5 x 57 x 82 cm Wym. wewn.: 42 x 63,5 x 67,5 cm Liczba prowadnic: 7 Odległość pomiędzy prowadnicami: 8,7 cm Ciężar: 23 kg Wózek: CD300 Akcesoria: CP6040 (euktektyczny wkład chłodzący) *Sprzedawane z wkładem chłodzącym CP6040. Termosy Camcarriers ładowane od góry do transportu pojemników Gastronorm Seria S Trwała konstrukcja z polipropylenu, z wbudowaną uszczelką i szerokimi klamrami z nylonu. Nowoczesny wygląd i doskonałe właściwości termoizolacyjne po przystępnej cenie. Kolor na składzie UPCS140, UPCS160, UPCS180: (480). UPCS160 Gorące Zimne 87 C 85 C 83 C 81 C 79 C 0 C 1 C 2 C 2 C 2,5 C Początek 1 godz. 2 godz. 3 godz. 4 godz. 480 Głębokość: 20 cm 15 cm 10 cm 6,5 cm Pojemność: 25,6 L 19,5 L 13 L 8,5 L Porcje: full full 1/2 long 1/2 long 1/2 1/2 1/3 1/3 Tabela Pojemności GN 1/1 GN 1/4 GN 1/2 GN 1/6 GN 1/3 1/2 long 1/2 1/3 1/4 1/6 1/9 UPCS140 Wym. zewn.: 64 x 43,5 x 22 cm Pojemność: 1 GN 1/1-10 cm/13,0 liters Ciężar: 7,91 kg Wózek: CD160 UPCS180 Wym. zewn.: 64 x 43,5 x 30,5 cm Pojemność: 1 GN 1/1-20 cm/25,6 liters Ciężar: 8,88 kg Wózek: CD160 UPCS160 Wym. zewn.: 64 x 43,5 x 26 cm Pojemność: 1 GN 1/1-15 cm/19,5 liters Ciężar:8,6 kg Wózek: CD160 Camdolly CD160 For UPCS Wym. zewn.: 62 x 42 x 26,5 cm Pojemność: 136 kg 180 CAMBRO U.S.A. TELEFON: (714) FAKS: (714) CAMBRO EUROPEAN LOGISTICS TELEFON: (49) FAKS: (49) Kolor na składzie CD160: (180). Więcej rozmiarów i wzorów można zobaczyć w katalogu Cambro na stronie Copyright Cambro Manufacturing Company. Printed in the U.S.A. LITX13INSBRPOL I101209

Systemy Transportu Żywności

Systemy Transportu Żywności Systemy Transportu Żywności 4 POJEMNIKI TERMOIZOLACYJNE polipropylenu, są idealne do ochrony żywności przed czynnikami zewnętrznymi; lekkie, pozbawione wypukłości oraz ostrych do recyklingu, przystosowane

Bardziej szczegółowo

katalog produktów www.cambro.com 2014/15

katalog produktów www.cambro.com 2014/15 katalog produktów www.cambro.com 2014/15 KATALOG CAMBRO SPIS TREŚCI wyposażenie PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT ŻYWNOŚC 6-32 Termoizolacyjne Pojemniki Na Napoje 8-10 Wózek na napoje 11 Izolowane pojemniki na

Bardziej szczegółowo

CATERING Warniki do wody

CATERING Warniki do wody Warniki do wody urządzenia bez podłączenia do wody (zalewowe), wykonane w całości ze stali nierdzewnej polerowanej, niekapiący kurek spustowy z tworzywa sztucznego, termostat regulujący temperaturę, zakryta

Bardziej szczegółowo

GLT. 148 Pojemniki wielkogabarytowe 150 VDA-GLT 151 KOLOX. 154 KOLOX specjalny 157 PALOX. Stworzone do wielkich rzeczy. utz GLT

GLT. 148 Pojemniki wielkogabarytowe 150 VDA-GLT 151 KOLOX. 154 KOLOX specjalny 157 PALOX. Stworzone do wielkich rzeczy. utz GLT 46 GLT 48 Pojemniki wielkogabarytowe 50 VDA-GLT 5 KOLOX 54 KOLOX specjalny 57 PALOX Stworzone do wielkich rzeczy. utz GLT 47 Pojemniki wielkogabarytowe VDA-GLT / KOLOX / KOLOX specjalny Składane, do składowania

Bardziej szczegółowo

FP - 38R Piec do pizzy jednopoziomowy 1 700,- 3 100,- FP - 68R Piec do pizzy dwupoziomowy. TN - 38/90 Piec do pizzy tunelowy 20 100,- 1 600,-

FP - 38R Piec do pizzy jednopoziomowy 1 700,- 3 100,- FP - 68R Piec do pizzy dwupoziomowy. TN - 38/90 Piec do pizzy tunelowy 20 100,- 1 600,- 300 PIECE DO PIZZY Piece do pizzy Piece do pizzy to urządzenia nadające się do wszelkiego rodzaju placówek. Najlepsze zastosowanie znajdują w pizzeriach oraz lokalach oferujących pizzę i in podobnego rodzaju

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie produkcyjne

Wyposażenie produkcyjne Pojemniki wielozadaniowe do składowania i transportu, możliwość zastosowania także jako kontener na odpady z wytrzymałego tworzywa sztucznego (PE) odporne na temperaturę w zakresie od -29 C do +60 C z

Bardziej szczegółowo

Torba termoizolacyjna do samochodu/lodówka turystyczna 14l

Torba termoizolacyjna do samochodu/lodówka turystyczna 14l Torba termoizolacyjna do samochodu/lodówka turystyczna 14l Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup termoizolacyjnej torby do samochodu. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek

Bardziej szczegółowo

SYSTEM PLATE MATE. Zalety systemu PLATE MATE :

SYSTEM PLATE MATE. Zalety systemu PLATE MATE : SYSTEM PLATE MATE Firma Plate Mate powstała w 1998 roku w Stanach Zjednoczonych, kiedy żywieniowiec Michael Kazes i jego partner Mark Erlitz, szukał lepszego sposobu, aby służyć bardzo duże bankiety szybciej,

Bardziej szczegółowo

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Szafki ARCA NOWOŚĆ Wytrzymałe szafki poliwęglanowe Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Nowość! Fibox ARCA Fibox ARCA - Szafki poliwęglanowe do stosowania w trudnych warunkach Poliwęglan Szafki wykonane

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNA OBSŁUGA BECZEK ZMINIMALIZUJ RYZYKO WYPADKU DZIĘKI PRODUKTOM IKAROS

BEZPIECZNA OBSŁUGA BECZEK ZMINIMALIZUJ RYZYKO WYPADKU DZIĘKI PRODUKTOM IKAROS BEZPIECZNA OBSŁUGA BECZEK ZMINIMALIZUJ RYZYKO WYPADKU DZIĘKI PRODUKTOM IKAROS Transport i obsługa ciężkich beczek jest częstym problemem w przemyśle. Prezentujemy tu całą gamę różnych rozwiązań, które

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIA DLA CATERINGU

ROZWIĄZANIA DLA CATERINGU ROZWIĄZANIA DLA CATERINGU KATALOG PRODUKTÓW 2010 1 SPIS TREŚCI I. SYSTEMY TRANSPORTU ŻYWNOŚCI 4 1. Pojemniki Termoizolacyjne Polibox 5 a) Pojemniki termoizolacyjne dla cateringu 6 b) Pojemniki termoizolacyjne

Bardziej szczegółowo

ST324ATL. Zmywarka do naczyń z panelem ukrytym, szerokość 60 cm, funkcja oszczędzania energii EnerSave A+++, automatyczne otwieranie drzwi

ST324ATL. Zmywarka do naczyń z panelem ukrytym, szerokość 60 cm, funkcja oszczędzania energii EnerSave A+++, automatyczne otwieranie drzwi Zmywarka do naczyń z panelem ukrytym, szerokość 60 cm, funkcja oszczędzania energii EnerSave A+++, automatyczne otwieranie drzwi EAN13: 8017709173401 CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA Panel ukryty Panel sterowania

Bardziej szczegółowo

LODÓWKA THOR mod. TEK 88 G i TEK 88 V (do zabudowy), NOWA cena:280 zl 3 miesiące gwarancji

LODÓWKA THOR mod. TEK 88 G i TEK 88 V (do zabudowy), NOWA cena:280 zl 3 miesiące gwarancji OFEROWANE NOWOŚCI LODÓWKA THOR mod. TEK 88 G i TEK 88 V (do zabudowy), NOWA cena:280 zl Wymiary: wys. 875 mm, szer. 540 mm, gł. 545 mm Pojemność brutto: 126 l Pojemność netto: 120 l Klasa energetyczna:

Bardziej szczegółowo

Air Boss Serii T elektrostatyczny oczyszczacz powietrza. Przemysłowe zastosowanie. Air Purification Systems

Air Boss Serii T elektrostatyczny oczyszczacz powietrza. Przemysłowe zastosowanie. Air Purification Systems Air Purification Systems Przemysłowe zastosowanie Air Boss Serii T elektrostatyczny oczyszczacz powietrza Systemy oczyszczania powietrza www.trioniaq. pl Techniczne rozwiązania dla czystego powietrza Filtry

Bardziej szczegółowo

Miedziana patelnia (26 cm)

Miedziana patelnia (26 cm) Miedziana patelnia (26 cm) Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup miedzianej patelni. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo optymalnie korzystać

Bardziej szczegółowo

A5-8. Kuchnia wolnostojąca, 150 cm szer., piekarniki elektryczne Wyświetlacz: VFT EAN13: 8017709154844 PŁYTA GRZEJNA

A5-8. Kuchnia wolnostojąca, 150 cm szer., piekarniki elektryczne Wyświetlacz: VFT EAN13: 8017709154844 PŁYTA GRZEJNA A5-8 Kuchnia wolnostojąca, 150 cm szer., piekarniki elektryczne Wyświetlacz: VFT EAN13: 8017709154844 PŁYTA GRZEJNA Automatyczny zapłon Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu 7 palników gazowych i 1 elektryczny:

Bardziej szczegółowo

SFP805A. coloniale. Piekarnik elektryczny z funkcją pirolizy, wysokość 60 cm, 8 funkcji

SFP805A. coloniale. Piekarnik elektryczny z funkcją pirolizy, wysokość 60 cm, 8 funkcji Piekarnik elektryczny z funkcją pirolizy, wysokość 60 cm, 8 funkcji EAN13: 8017709177324 ESTETYKA / STEROWANIE Antracyt Złote pokrętła Programator analogowy, zegar FUNKCJE / OPCJE / TEMPERATURY 6 funkcji

Bardziej szczegółowo

SF4120V. linea. Urządzenie do gotowania na parze, wysokość: 45 cm, duży i przejrzysty wyświetlacz LCD, zawiasy Silent Close, pojemność netto: 41 l

SF4120V. linea. Urządzenie do gotowania na parze, wysokość: 45 cm, duży i przejrzysty wyświetlacz LCD, zawiasy Silent Close, pojemność netto: 41 l Urządzenie do gotowania na parze, wysokość: 45 cm, duży i przejrzysty wyświetlacz LCD, zawiasy Silent Close, pojemność netto: 41 l EAN13: 8017709208660 WZORNICTWO / OBSŁUGA Srebrne szkło Stopsol + stal

Bardziej szczegółowo

Dystrybucja w Polsce: Seria P 4 szafki przyrządowe opis techniczny i wymiary

Dystrybucja w Polsce: Seria P 4 szafki przyrządowe opis techniczny i wymiary Seria P 4 szafki przyrządowe opis techniczny i wymiary Konstrukcja jednowarstwowa, o przewodności cieplnej k=5 W/m 2 K Konstrukcja jednowarstwowa, z izolacją z pianki poliuretanowej pokrytą warstwą aluminium

Bardziej szczegółowo

Wózki szafowe 87-89. Wózki szafowe ALUMINIUM 90-91. Wózki szafowe ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA 92-93. Wózki szafowe. lakierowane proszkowo 94-96

Wózki szafowe 87-89. Wózki szafowe ALUMINIUM 90-91. Wózki szafowe ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA 92-93. Wózki szafowe. lakierowane proszkowo 94-96 ALUMINIUM 87-89 ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA lakierowane proszkowo 90-91 92-93 STAL NIERDZEWNA 94-96 do transportu potraw STAL NIERDZEWNA 97 86 Hammerlit GmbH Combi ALUMINIUM anodyzowane CBA CBA 3000 - wózek

Bardziej szczegółowo

GASTRONOMICZNY NIEZBĘDNIK

GASTRONOMICZNY NIEZBĘDNIK GASTRONOMICZNY NIEZBĘDNIK GASTRONOMICZNY NIEZBĘDNIK - FOLIE, PAPIERY DO PIECZENIA FOLIE, PAPIERY DO PIECZENIA Folia aluminiowa WYMIARY: 150 m x 30 cm : 22,47 zł Folia aluminiowa Folia do żywności PE Folia

Bardziej szczegółowo

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla 78 Stoły Wieszaki na kitle 79 Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Kontenery transportowe zamknięte 82 Kontenery transportowe z siatki Combicar

Bardziej szczegółowo

Nowe chłodziarko-zamrażarki

Nowe chłodziarko-zamrażarki Nowe chłodziarko-zamrażarki 1 Funkcjonalna przestrzeń i optymalna ochrona żywności Nowe chłodziarko-zamrażarki Indesit extra dedykowane są rodzinom, które oczekują łatwej do zaadaptowania przestrzeni na

Bardziej szczegółowo

ZMYWARKI CONCEPT I DO NACZYŃ KUCHENNYCH

ZMYWARKI CONCEPT I DO NACZYŃ KUCHENNYCH ZMYWARKI CONCEPT I DO NACZYŃ KUCHENNYCH ZMYWARKI SERIA CONCEPT Zmywarki do szkła 134 Zmywarki podblatowe 134 Zmywarki kapturowe 136 ZMYWARKI DO NACZYŃ KUCHENNYCH Zmywarki z systemem SPP 139 Zmywarki z

Bardziej szczegółowo

akcesoria różne gospodarczych pomagają zorganizować przestrzeń w szafie.

akcesoria różne gospodarczych pomagają zorganizować przestrzeń w szafie. akcesoria różne W skład naszej oferty wchodzą także systemy mechanizmów podblatowych, akcesoria do szaf gospodarczych oraz systemy relingowe. Ukryte w szafkach mechanizmy pozwalają zaoszczędzić miejsce,

Bardziej szczegółowo

TKT kontenery termoizolacyjne do higienicznego, oszczędnego i bezpiecznego transportu świeżych i mrożonych produktów

TKT kontenery termoizolacyjne do higienicznego, oszczędnego i bezpiecznego transportu świeżych i mrożonych produktów TKT kontenery termoizolacyjne do higienicznego, oszczędnego i bezpiecznego transportu świeżych i mrożonych produktów Obniżanie kosztów, elastyczność transportu. TKT kontenery termoizolowane: sprawny transport

Bardziej szczegółowo

A2BL-8. Kuchnia wolnostojąca, 100 cm szer., piekarniki elektryczne, wyświetlacz: VFT

A2BL-8. Kuchnia wolnostojąca, 100 cm szer., piekarniki elektryczne, wyświetlacz: VFT A2BL-8 Kuchnia wolnostojąca, 100 cm szer., piekarniki elektryczne, wyświetlacz: VFT EAN13: 8017709155100 ESTETYKA I STEROWANIE Czarny Wyświetlacz: VFT Pokrętła Dolna szuflada PŁYTA GRZEJNA Automatyczny

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI I UŻYTKOWANIA SZAFY AKTOWE LEKKIE - 1 -

INSTRUKCJA OBSŁUGI I UŻYTKOWANIA SZAFY AKTOWE LEKKIE - 1 - INSTRUKCJA OBSŁUGI I UŻYTKOWANIA SZAFY AKTOWE LEKKIE - 1 - Model MS1-101 -101-102 -103-104 - N01 - N02 - N03 - N04 Wymiary zewnętrzne (mm) Pojemność Ilość półek Rodzaj zamka wysokość szerokość głębokość

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKI MODEL: CR 325A

INSTRUKCJA OBSŁUGI CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKI MODEL: CR 325A INSTRUKCJA OBSŁUGI CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKI MODEL: CR 325A Przedstawiciel na Polskę: DOM BIANCO Sp. z o.o., Al. Krakowska 5, 05-090 Raszyn k/warszawy, tel.: 0 22 720 11 99 Spis treści: 1. Przed uruchomieniem

Bardziej szczegółowo

Pakowarki próżniowe. Podwójna listwa zgrzewająca. Automatyczne chłodzenie listwy. Wysokiej jakości pompy BUSCH, które uzyskują do 99,5% próżni.

Pakowarki próżniowe. Podwójna listwa zgrzewająca. Automatyczne chłodzenie listwy. Wysokiej jakości pompy BUSCH, które uzyskują do 99,5% próżni. PAKOWARKI PRÓŻNIOWE Pakowanie próżniowe to system konserwacji żywności surowej, półproduktów lub wyrobów gotowych polegający na usunięciu powietrza z pojemnika, w którym znajduje się przeznaczony do zapakowania,

Bardziej szczegółowo

Kolekcja Infinite Chef. Nowa gama wysokiej klasy naczyń kuchennych

Kolekcja Infinite Chef. Nowa gama wysokiej klasy naczyń kuchennych Kolekcja Infinite Chef Nowa gama wysokiej klasy naczyń kuchennych Kolekcja Infinite Chef Kolekcja naczyń kuchennych Electrolux Infinite Chef, zaprojektowana we współpracy z profesjonalnymi szefami kuchni,

Bardziej szczegółowo

DANE TECHNICZNE. Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej

DANE TECHNICZNE. Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej DANE TECHNICZNE Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej Maks. waga użytkownika: 125 kg // 140 kg Nachylenie oparcia: -31 do + 15 ê Koła Proton lub adapter osi roweru z napędem ręcznym: 100 kg Środek

Bardziej szczegółowo

PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE. 206 Długofalowe i higieniczne rozwiązania. Apetycznie praktyczne.

PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE. 206 Długofalowe i higieniczne rozwiązania. Apetycznie praktyczne. 204 PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE 206 Długofalowe i higieniczne rozwiązania Apetycznie praktyczne. PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE 205 Apetycznie praktyczne. Długofalowe i higieniczne rozwiązania Co zrobić z artykułami

Bardziej szczegółowo

Cynkowany cylinder w standardzie - doskonała jakość - owalne otwory zapobiegające uszkodzeniom przez śruby

Cynkowany cylinder w standardzie - doskonała jakość - owalne otwory zapobiegające uszkodzeniom przez śruby PRZEMYSŁOWE SUSZARKI BĘBNOWE Cynkowany cylinder w zie - doskonała jakość - owalne otwory zapobiegające uszkodzeniom przez śruby Duże drzwi i otwór - łatwe ładowanie i rozładowanie - bardzo wytrzymałe zawiasy

Bardziej szczegółowo

SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWE JAKOŚĆ NIEZAWODNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO

SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWE JAKOŚĆ NIEZAWODNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWE JAKOŚĆ NIEZAWODNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO RSD01 HYBRID MECHANIZM SPRĘŻYN NACIĄGOWYCH Wymiary: Szerokość otworu od 2000 do 3000 mm Wysokość otworu od 2020 do 2820 mm Minimalne nadproże

Bardziej szczegółowo

REGAŁY MODUŁOWE ALUMINIOWO-POLIETYLENOWE

REGAŁY MODUŁOWE ALUMINIOWO-POLIETYLENOWE REGAŁY MODUŁOWE ALUMINIOWO-POLIETYLENOWE Modułowy system regałów aluminiowo-polietylenowych przeznaczony do chłodni, mroźni czy magazynów żywności, idealny do ustawienia w pomieszczeniach o wysokich wymogach

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne SIW 8TU

Dane techniczne SIW 8TU Informacja o urządzeniu SIW 8TU Konstrukcja - źródło ciepła Solanka - Wykonanie Budowa uniwersalna - Regulacja - Obliczanie ilości ciepła Zintegrow. - Miejsce ustawienia Kryty - Stopnie mocy 1 Limity pracy

Bardziej szczegółowo

Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu)

Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu) AKCESORIA MEBLOWE AKCESORIA MEBLOWE Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu) Do frontów meblowych z płyt wiórowych, MDF, o szerokim profilu aluminiowym zawiasy ze standardowym

Bardziej szczegółowo

RM Schładzarko- -zamrażarki szokowe. Schładzarko-zamrażarki szokowe 45. Akcesoria 48 RM SCHŁADZARKO ZAMRAŻARKI SZOKOWE. O firmie. Piece k-p.

RM Schładzarko- -zamrażarki szokowe. Schładzarko-zamrażarki szokowe 45. Akcesoria 48 RM SCHŁADZARKO ZAMRAŻARKI SZOKOWE. O firmie. Piece k-p. RM SCHŁADZARKO ZAMRAŻARKI SZOKOWE 43 Regały RM 900 RM 700 RM 600 Chłodnictwo Pizza Bary, bemary Wyjaśnienia INOX Zmywalnia Dynamiczne Szokówki Piece k-p O firmie RM Schładzarko- -zamrażarki szokowe Schładzarko-zamrażarki

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Wytrzymała zamiatarka przemysłowa o masywnej konstrukcji, która skutecznie zbiera różne rodzaje brudu od drobnego pyłu po gruby gruz. Wyposażona w mocny silnik Diesla

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE KOSZTÓW ZAMÓWIENIA Sprzęt AGD. Część III. Cena jedn. Wartość netto Stawka Ilość Wyszczególnienie. miary 1 2 3 4 5 6 7

ZESTAWIENIE KOSZTÓW ZAMÓWIENIA Sprzęt AGD. Część III. Cena jedn. Wartość netto Stawka Ilość Wyszczególnienie. miary 1 2 3 4 5 6 7 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko Na sprawy: RZP-II-WI/15/DZP-1/2014 Załącznik Nr 5 do

Bardziej szczegółowo

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Wiązownie

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Wiązownie Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Wiązownie Formularz cenowy oferty Załącznik nr 4 do SIWZ w szt. Cena jedn brutto Wartość brutto 1 2 3 4 5 stół ze stelaŝem krzesło ze stelaŝem stół przedszkolny krzesło przedszkolne

Bardziej szczegółowo

SZAFY AKTOWE WZMOCNIONE

SZAFY AKTOWE WZMOCNIONE INSTRUKCJA OBSŁUGI I UŻYTKOWANIA SZAFY AKTOWE WZMOCNIONE - 1 - Tabela 1. Rodzaje szaf aktowych wzmocnionych zaznaczyć jasnym, kolorowym zakreślaczem rodzaj szafy, którego instrukcja dotyczy Model Wymiary

Bardziej szczegółowo

Katalog 2012. Osuszacze z rotorem adsorbcyjnym. Osuszacze przenośne. Jakość bez kompromisów

Katalog 2012. Osuszacze z rotorem adsorbcyjnym. Osuszacze przenośne. Jakość bez kompromisów przenośne OSUSZACZE POWIETRZA Katalog 2012 Osuszacze z rotorem adsorbcyjnym Osuszacze przenośne Jakość bez kompromisów REMKO dostawca całorocznych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta Jakość bez

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI Dyspenserów do zimnych napoi Firmy Bras Spa Serii Maestrale Jolly, Maestrale Extra AB i BS

INSTRUKCJA OBSŁUGI Dyspenserów do zimnych napoi Firmy Bras Spa Serii Maestrale Jolly, Maestrale Extra AB i BS INSTRUKCJA OBSŁUGI Dyspenserów do zimnych napoi Firmy Bras Spa Serii Maestrale Jolly, Maestrale Extra AB i BS DLA SWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA PRZECZYTAJ UWAŻNIE INSTRUKCJE Importer i wyłączny przedstawiciel

Bardziej szczegółowo

Sufitowa folia grzewcza niewidoczne ogrzewanie komfortowe

Sufitowa folia grzewcza niewidoczne ogrzewanie komfortowe Sufitowa folia grzewcza niewidoczne ogrzewanie komfortowe Sufitowa folia grzewcza jest niewidoczna i nie zajmuje miejsca, ponieważ montowana jest wewnątrz stropu. Ogrzewanie sufitowe wraz z podłączonym

Bardziej szczegółowo

Termoizolacyjny pojemnik na lunch

Termoizolacyjny pojemnik na lunch Termoizolacyjny pojemnik na lunch Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup termoizolacyjnego pojemnika na lunch. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo

Bardziej szczegółowo

WHIRLPOOL KATALOG URZĄDZEŃ PROFESJONALNYCH 2012

WHIRLPOOL KATALOG URZĄDZEŃ PROFESJONALNYCH 2012 WHIRLPOOL KATALOG URZĄDZEŃ PROFESJONALNYCH 2012 LINIE URZĄDZEŃ PROFESJONALNYCH WHIRLPOOL ZMYWANIE Oferta profesjonalnych zmywarek Whirlpool obejmuje solidne i trwałe urządzenia, które łączą w sobie najnowsze

Bardziej szczegółowo

Instrukcje użytkowania Czajnik bezprzewodovy TYP:EL75611/EL75612

Instrukcje użytkowania Czajnik bezprzewodovy TYP:EL75611/EL75612 Instrukcje użytkowania Czajnik bezprzewodovy TYP:EL75611/EL75612 Zalecenia bezpieczeństwa W celu zapewnienia stałego bezpieczeństwa i niskiego ryzyka porażenia prądem elektrycznym, należy przestrzegać

Bardziej szczegółowo

wentylowane płyty szamotowe powiększona komora - wymiar pizzy 35 cm kominek do usuwania nadmiaru wilgoci Pizzeria E - 4 E - 6 E - 6L E - 9

wentylowane płyty szamotowe powiększona komora - wymiar pizzy 35 cm kominek do usuwania nadmiaru wilgoci Pizzeria E - 4 E - 6 E - 6L E - 9 Piec do pizzy 1-poziomowy profesjonalny piec do wypieku pizzy regulacja dolnej i górnej grzałki do 450 C wzmocniona konstrukcja drzwi specjalna izolacja wykonanie nierdzewne termometr komory oświetlenie

Bardziej szczegółowo

PRODUCENT MASZYN, URZĄDZEŃ I MEBLI DLA GASTRONOMII WÓZKI. 2011 Lozamet Sp. z o. o.

PRODUCENT MASZYN, URZĄDZEŃ I MEBLI DLA GASTRONOMII WÓZKI. 2011 Lozamet Sp. z o. o. 1951 PRODUCENT MASZYN, URZĄDZEŃ I MEI DA GASTRONOMII 2011 WÓZKI 2011 ozamet Sp. z o. o. 131 GRUPA WÓZKI Jako urządzenia do transportu wewnętrznego w zakładach gastronomicznych oferujemy wózki o wielu funkcjach

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do naszego sklepu w Jankach

Zapraszamy do naszego sklepu w Jankach Inter IKEA Systems B.V. 2014 Segregatory i pudełka to idealny sposób na bałagan. Pomyśl najpierw o milionach karteczek rozrzuconych wokół siebie czy drobiazgów, które potrzebne są na codzień gdy prowadzisz

Bardziej szczegółowo

Wrzątek i gorące mleko

Wrzątek i gorące mleko Seria-HW Seria-RLX Seria-HW 500 Seria-HM HCM Wrzątek i gorące mleko Duża ilość ciepłego napoju w krótkim czasie Światowy smak jakości Świeżość Aromat Smak Seria-HW Bravilor Bonamat oferuje szeroką gamę

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Nawilżacz B 400 Dyfuzyjny nawilżacz powietrza. Dyfuzyjny nawilżacz B 400

Instrukcja obsługi. Nawilżacz B 400 Dyfuzyjny nawilżacz powietrza. Dyfuzyjny nawilżacz B 400 Nawilżacz B 400 Dyfuzyjny nawilżacz powietrza Instrukcja obsługi Dyfuzyjny nawilżacz B 400 Najprostszy w obsłudze Najprostszy w czyszczeniu; Cicha praca Automatyczny higrostat Automatyczny wyłącznik Dry-Pol

Bardziej szczegółowo

OFERTA KOSZE WEWNĘTRZNE

OFERTA KOSZE WEWNĘTRZNE OFERTA KOSZE WEWNĘTRZNE SPIS TREŚCI: STRONA 2 - KOSZE WEWNĘTRZNE STRONA 4 - KOSZE POPIELNICA STRONA 4 - KOSZE WEWNĘTRZNE DO SEGREGOWANIA ODPADÓW STRONA 10 - POJEMNIKI POZOSTAŁE STRONA 11 - ETYKIETY DO

Bardziej szczegółowo

CIĄGI WYDAWCZE EDESA HoReCa Sp. z o.o.

CIĄGI WYDAWCZE EDESA HoReCa Sp. z o.o. EDESA HoReCa Sp. z o.o. Palmiry / ul. Warszawska 9 / 05-152 Czosnów / Tel.: +48 22 312 00 12 / Fax: + 48 22 312 00 13 e-mail: edesa@edesa.pl / www.edesa.pl CIĄGI WYDAWCZE URZĄDZENIA GRZEWCZE Elementy wykonane

Bardziej szczegółowo

podgrzewacze wody zbiorniki ze stali nierdzewnej

podgrzewacze wody zbiorniki ze stali nierdzewnej podgrzewacze wody zbiorniki ze stali nierdzewnej podgrzewacze wody zbiorniki ze stali nierdzewnej podgrzewacze wody zbiorniki ze stali nierdzewnej POJEMNOŚCIOWE PODGRZEWACZE GAZOWE podgrzewacze wiszące

Bardziej szczegółowo

lodówki przenośne chłodziarki A WORLD OF COMFORT

lodówki przenośne chłodziarki A WORLD OF COMFORT Lodówki przenośne wysoka wytrzymałość, żywotność, łatwość obsługi LODÓWKI przenośne lodówki przenośne chłodziarki A WORLD OF COMFORT 2 Lodówki przenośne Lodówki przenośne 3 W PODRÓŻY KOMFORT JAK W DOMU

Bardziej szczegółowo

MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO

MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO Systemy magazynowania tworzywa 02 Dane techniczne oraz więcej informacji na www.dopak.pl SYSTEMY MAGAZYNOWANIA TWORZYWA MAGAZYNOWANIE TWORZYWA Szeroka gama profesjonalnych

Bardziej szczegółowo

PERKOLATOR DO KAWY SERIA PC

PERKOLATOR DO KAWY SERIA PC INSTRUKCJA OBSŁUGI PERKOLATOR DO KAWY SERIA PC Jedno urządzenie, dwie funkcje Perkolator do kawy lub warnik do wody U45PC167 U45PC188 U45PC190 Wprowadzenie Dziękujemy Państwu za zakup perkolatora do kawy

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY. Załącznik nr 1.1 do SIWZ. Sprzęt AGD. Model /typ / producent/ oraz Opis parametrów oferowanego produkty. Cena jednostkowa brutto PLN

FORMULARZ CENOWY. Załącznik nr 1.1 do SIWZ. Sprzęt AGD. Model /typ / producent/ oraz Opis parametrów oferowanego produkty. Cena jednostkowa brutto PLN Sprzęt AGD Lp. Rodzaj sprzętu Ilość Jednostka Opis szczegółowy i min. wymagania Zamawiającego FORMULARZ CENOWY Model /typ / producent/ oraz Opis parametrów oferowanego produkty Załącznik nr 1.1 do SIWZ

Bardziej szczegółowo

L11 L13 ZESTAWY POJEDYNCZE STOJAK NA STÓŁ ZESTAWY NAŚCIENNE ZESTAWY STOJĄCE STOJAKI OBROTOWE SZAFY Z ZESTAWAMI PIONOWYMI. str. str. str. str. str.

L11 L13 ZESTAWY POJEDYNCZE STOJAK NA STÓŁ ZESTAWY NAŚCIENNE ZESTAWY STOJĄCE STOJAKI OBROTOWE SZAFY Z ZESTAWAMI PIONOWYMI. str. str. str. str. str. ZESTAWY POJEDYNCZE str. L5 str. L5 STOJAK NA STÓŁ ZESTAWY NAŚCIENNE str. L6 str. L9 ZESTAWY STOJĄCE STOJAKI OBROTOWE str. L11 str. L13 SZAFY Z ZESTAWAMI PIONOWYMI L1 Pojemniki uchylne z serii Practibox

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA PRZÓD URZĄDZENIA BOK URZĄDZENIA 297 286 50,8 52,2 Punkt podłączenia wody Grubość umywalki / blatu: max 57 mm, min 3,5 mm Odległość od perlatora do krawędzi urządzenia Max 835,5 / Min 631,5 266 Otwór z

Bardziej szczegółowo

System zmywania naczyń

System zmywania naczyń System zmywania naczyń Cambro oferuje pełną linię produktów do zmywania, przechowywania, transportu i suszenia naczyń bez dodatkowego ich przenoszenia. System zmywania naczyń Camrack System 4 w 1 Camrack

Bardziej szczegółowo

zbiorniki ciśnieniowe ze stali nierdzewnej do podawania kleju aplikatory kleju do różne zastosowania automatyczne nakładanie kleju - maszyny

zbiorniki ciśnieniowe ze stali nierdzewnej do podawania kleju aplikatory kleju do różne zastosowania automatyczne nakładanie kleju - maszyny zbiorniki ciśnieniowe ze stali nierdzewnej do podawania kleju aplikatory kleju do różne zastosowania automatyczne nakładanie kleju - maszyny rozwiązania produkcyjne - uzupełnienie linii produkcyjnych Zbiorniki

Bardziej szczegółowo

Kosz na śmieci 20l. pojemnik do segregacji odpadów (typ 1) pojemnik do segregacji odpadów (typ 2) Strona 1 z 6

Kosz na śmieci 20l. pojemnik do segregacji odpadów (typ 1) pojemnik do segregacji odpadów (typ 2) Strona 1 z 6 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III d SIWZ Formularz asortymentowocenowy CZĘŚĆ OPISOWA (Zamawiający nie wymaga wypełnienia, ani złożenia wraz z ofertą części opisowej) PAKIET NR 4 L.P. SYMBOL OPIS RYSUNEK

Bardziej szczegółowo

STYLOWA I FUNKCJONALNA KUCHNIA

STYLOWA I FUNKCJONALNA KUCHNIA PREZENTUJE STYLOWA I FUNKCJONALNA KUCHNIA ------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- KOR-6L05 Sterowanie mechaniczne Moc mikrofal 700W

Bardziej szczegółowo

Gâches électriques. Apriporta elettrici. Electric strikes. Elektrozaczepy. Cerraderos eléctricos ELEKTROZACZEP DO DRZWI P.POŻ.

Gâches électriques. Apriporta elettrici. Electric strikes. Elektrozaczepy. Cerraderos eléctricos ELEKTROZACZEP DO DRZWI P.POŻ. Apriporta elettrici Gâches électriques Elektrozaczepy Electric strikes Cerraderos eléctricos ELEKTROZACZEP DO DRZWI P.POŻ. TYP 143 Nowa seria elektrozaczepów do drzwi ppoż typ 134 typ 143M wersja z silnikiem

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia - oferowany przedmiot zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia - oferowany przedmiot zamówienia ZP/UR/37/2015 Załącznik nr nr 2.3 do SIWZ Opis - oferowany przedmiot ZADANIE 3: Dostawa pieców oraz zmywarki do naczyń Nazwa Oferowany przedmiot Poz. nr 1 Piec konwekcyjno - parowy Wymagane funkcje oraz

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Ekspres do kawy

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Ekspres do kawy INSTRUKCJA OBSŁUGI Ekspres do kawy MODEL: 752286 v2.0-03.2014 Stalgast sp. z o.o. ul. Staniewicka 5 03-310 Warszawa tel.: 22 517 15 75 fax: 22 517 15 77 www.stalgast.com email: stalgast@stalgast.com SPIS

Bardziej szczegółowo

DOPOSAŻENIE KUCHNI I STOŁÓWKI SZKOŁA PODSTAWOWA W MIĘDZYLESIU L.P NAZWA OPIS ILOŚĆ 1. Dyspenser do napojów z

DOPOSAŻENIE KUCHNI I STOŁÓWKI SZKOŁA PODSTAWOWA W MIĘDZYLESIU L.P NAZWA OPIS ILOŚĆ 1. Dyspenser do napojów z Numer postępowania: ZP.7.0.05 Załącznik Nr G do SIWZ DOPOSAŻENIE KUCHNI I STOŁÓWKI SZKOŁA PODSTAWOWA W MIĘDZYLESIU L.P NAZWA OPIS ILOŚĆ. Dyspenser do napojów z podwójnymi ściankami Obudowa i pokrywa ze

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Kuchenka indukcyjna MODEL: 770270

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Kuchenka indukcyjna MODEL: 770270 INSTRUKCJA OBSŁUGI Kuchenka indukcyjna MODEL: 770270 v2.0 -.11.2009 Stalgast sp. z o.o. ul. Staniewicka 5 03-310 Warszawa tel.: 022 517 15 75 fax: 022 517 15 77 www.stalgast.com email: stalgast@stalgast.com

Bardziej szczegółowo

wózki wózki kelnerskie wózki do pakowarek próżniowych wózki transportowe pojemniki na odpadki wózki z prowadnicami do pojemników GN wózki do tac

wózki wózki kelnerskie wózki do pakowarek próżniowych wózki transportowe pojemniki na odpadki wózki z prowadnicami do pojemników GN wózki do tac WÓZKI WÓZKI wózki kelnerskie wózki do pakowarek próżniowych wózki wózki transportowe pojemniki na odpadki wózki z ami do pojemników GN wózki do tac wózki do koszy do zmywarek MEBLE NIERDZEWNE, WÓZKI wózki

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne SIW 11TU

Dane techniczne SIW 11TU Informacja o urządzeniu SIW 11TU Konstrukcja - źródło ciepła Solanka - Wykonanie Budowa kompaktowa - Regulacja - Obliczanie ilości ciepła Zintegrow. - Miejsce ustawienia Kryty - Stopnie mocy 1 Limity pracy

Bardziej szczegółowo

Piece konwekcyjno-parowe

Piece konwekcyjno-parowe 203 Ekspresy, bar Taborety REDFOX 600 REDFOX 700 Piece k-p Pizzeria Piece konwekcyjno-parowe Schładzarko - zamrażarki szokowe Piece manualne 205 Piece elektroniczne 206 Piece konwekcyjne 207 Podstawy,

Bardziej szczegółowo

LINIA 390 BEMAR LB-1.1 BEMAR LB-2.1

LINIA 390 BEMAR LB-1.1 BEMAR LB-2.1 LOZAMEt Łódzkie Zakłady Metalowe LOZAMET Spółka z o.o. 91-202 Łódź, ul.warecka 5 Skr. pocztowa 42, 91-101 Łódź telefon: (042) 613 40 00 fax: (042) 613 40 09 fax: (042) 613 40 10 internet: e-mail: www.lozamet.com.pl

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA WYPOSAŻENIA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W KWIELICACH

SPECYFIKACJA WYPOSAŻENIA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W KWIELICACH SPECYFIKACJA WYPOSAŻENIA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W KWIELICACH Lp. Nazwa wyposażenia opis Wymiary szer. x gł. x Ilość [szt.] wys. lub [cm] Sala zajęć. Szatnia 5x50x0,5 cm Szatnia na ubranka dla dzieci jednostronna

Bardziej szczegółowo

Normstahl Segmentowe bramy przemysłowe

Normstahl Segmentowe bramy przemysłowe Normstahl Segmentowe bramy przemysłowe Segmentowe bramy przemysłowe OSP42A OSF42A Sekcyjna Ramowa 2 SOHD Portfolio OSP42A OSF42A Połączenie OSP42A & OSF42A Design 3 Normstahl OSP42A 4 OSP42A Dane techniczne

Bardziej szczegółowo

inteligentna konstrukcja wyjątkowe zalety znakomity produkt absolutna niezawodność

inteligentna konstrukcja wyjątkowe zalety znakomity produkt absolutna niezawodność inteligentna konstrukcja absolutna niezawodność wyjątkowe zalety znakomity produkt Camshelving Basics Innowacyjny projekt, niezawodność i wyjątkowe zalety to cechy wyróżniające najnowsze półki do gastronomii

Bardziej szczegółowo

Ładowanie i rozładowanie zbiornika akumulacyjnego. czas (godziny) oddawania ciepła

Ładowanie i rozładowanie zbiornika akumulacyjnego. czas (godziny) oddawania ciepła 181 akumulacyjny 182-187 akumulacyjny ze zbiornikiem na CWU 188-193 Higieniczny zbiornik akumulacyjny 194-199 Akcesoria 200 akumulacyjny - bufor jest urządzeniem, które w większości przypadków powinno

Bardziej szczegółowo

Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej dla gastronomii

Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej dla gastronomii Meble i urządzenia ze stali nierdzewnej dla gastronomii Komat to doświadczenie, solidność i profesjonalizm. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn, który zapewnia najwyższą jakość naszych wyrobów. Pracownicy

Bardziej szczegółowo

BLENDER FR-A1, FR-A2 INSTRUKCJA OBSŁUGI DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA

BLENDER FR-A1, FR-A2 INSTRUKCJA OBSŁUGI DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA INSTRUKCJA OBSŁUGI DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA Uwaga! Ryzyko porażenia prądem elektrycznym Należy podłączyć trzy stykową wtyczkę do gniazda z uziemieniem Nie należy stosować przedłużaczy czy rozdzielaczy

Bardziej szczegółowo

System zmywania naczyń Camrack

System zmywania naczyń Camrack System zmywania naczyń Camrack Sprawne zmywanie Uproszczony tok pracy Sprawne zmywanie Optymalny system składowania Bezpieczny transport w sanitarnych warunkach Camrack System zmywania naczyń Cambro oferuje

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu pompy ciepła Air 1,9 ST

Instrukcja montażu pompy ciepła Air 1,9 ST Nr.kat Nr. Fabryczny K.j. Instrukcja montażu pompy ciepła Air 1,9 ST W trybie pracy pompa ciepła max temp cwu 55 C Powietrzno-wodna pompa ciepła do przygotowania c.w.u Silesia Term Instrukcja obsługi i

Bardziej szczegółowo

Life T i Life RT PASUJE DO AKTYWNEGO ŻYCIA NASTOLATKÓW

Life T i Life RT PASUJE DO AKTYWNEGO ŻYCIA NASTOLATKÓW DANE TECHNICZNE LIFE T LIFE RT Max. waga użytkownika: 100 kg 100 kg Szerokość siedziska: 28 50 cm 28 48 cm Głębokość siedziska: 32 46 cm 32 46 cm Wysokość przednia siedziska: 40 53 cm 36 50 cm Wysokość

Bardziej szczegółowo

ul. Walerego Slawka 7, 30-633 Krakow Tel.+48 12 265 10 19 Fax. +48 12 655 20 74

ul. Walerego Slawka 7, 30-633 Krakow Tel.+48 12 265 10 19 Fax. +48 12 655 20 74 ul. Walerego Slawka 7, 30-633 Krakow Tel.+48 12 265 10 19 Fax. +48 12 655 20 74 e-mail: biuro@agiw-gastro.pl www.agiw-gastro.pl Typ: Szafa chłodnicza Szafa chłodnicza S-300 S INOX [mm] Zewn trzne 520

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI Dyspensera gorących napoi firmy Bras Spa SCIROCCO

INSTRUKCJA OBSŁUGI Dyspensera gorących napoi firmy Bras Spa SCIROCCO INSTRUKCJA OBSŁUGI Dyspensera gorących napoi firmy Bras Spa SCIROCCO Dane techniczne jednostka Zdejmowany przeźroczysty pojemnik szt. 1 Pojemność każdego pojemnika około L 5 Wymiary Szerokość cm 24 Głębokość

Bardziej szczegółowo

NOWA GENERACJA PROSTOWNIKÓW EXIDE

NOWA GENERACJA PROSTOWNIKÓW EXIDE NOWA GENERACJA PROSTOWNIKÓW EXIDE Dbaj o akumulatory, a będą działały dłużej. Jako wiodący producent akumulatorów Exide Technologies posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, by produkować także zaawansowane

Bardziej szczegółowo

Pakiet Nr 21. Nazwa i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Pakiet Nr 21. Nazwa i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Pakiet Nr 21 Załącznik Nr 1 do SIWZ część 2 1 Miejskie Gimnazjum Nr 4 PCV: 28512000 4 Metalowe wyroby stołowe, kuchenne lub artykuły gospodarstwa domowego Dyrektor: Andrzej Czudecki 28520000 3 Wyroby metalowe

Bardziej szczegółowo

ELEKTROZACZEPY DO SZAFEK I MEBLI BF-400. www.elektrozaczepy.lap.pl

ELEKTROZACZEPY DO SZAFEK I MEBLI BF-400. www.elektrozaczepy.lap.pl ELEKTROZACZEPY DO SZAFEK I MEBLI BF-400 1 Elektrozaczepy do szafek charakteryzują się małymi gabarytami dzięki czemu mogą być szeroko stosowane do zamykania różnego rodzaju szafek meblowych, szuflad, szaf

Bardziej szczegółowo

POJEMNIKI O PROFILU TRAPEZOWYM. My to poukładamy. 112 My to poukładamy 114 NESCO. 116 Pojemniki o profilu trapezowym 600 x 400 mm 116 INESTA

POJEMNIKI O PROFILU TRAPEZOWYM. My to poukładamy. 112 My to poukładamy 114 NESCO. 116 Pojemniki o profilu trapezowym 600 x 400 mm 116 INESTA 110 POJEMNIKI O PROFILU TRAPEZOWYM 112 My to poukładamy 114 NESCO 116 Pojemniki o profilu trapezowym 600 x 400 mm 116 INESTA 117 POOLBOX 118 Pojemniki o profilu trapezowym z pałąkiem 120 Specjalne pojemniki

Bardziej szczegółowo

KOLEKTOR SŁONECZNY PRÓŻNIOWO-RUROWY

KOLEKTOR SŁONECZNY PRÓŻNIOWO-RUROWY KOLEKTOR SŁONECZNY PRÓŻNIOWO-RUROWY SB-1800/58-12 SB-1800/58-20 SB-1800/58-30 INSTRUKCJA INSTALACJI I UŻYTKOWANIA Sonneko spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 02-703 Warszawa, ul.

Bardziej szczegółowo

SF6922NPZ Nowość. victoria. Piekarnik elektryczny z czyszczeniem parowym, wysokość 60 cm, 10 funkcji pieczenia, pojemność 65 l, funkcja PIZZA

SF6922NPZ Nowość. victoria. Piekarnik elektryczny z czyszczeniem parowym, wysokość 60 cm, 10 funkcji pieczenia, pojemność 65 l, funkcja PIZZA SF6922NPZ Nowość Piekarnik elektryczny z czyszczeniem parowym, wysokość 60 cm, 10 funkcji pieczenia, pojemność 65 l, funkcja PIZZA EAN13: 8017709204341 ESTETYKA / STEROWANIE Czarny Sterowanie za pomocą

Bardziej szczegółowo

Wózki oddziałowe i do przewożenia bielizny Wózki na czystą bieliznę

Wózki oddziałowe i do przewożenia bielizny Wózki na czystą bieliznę Wózki na czystą bieliznę Wózki z otwartymi półkami do przewożenia czystej bielizny. Dodatkowe kosze i półki możliwe do zawieszenia na krótszych bokach. Kosz z 3 przedziałami Wysuwane tworzywowe szuflady

Bardziej szczegółowo

BLV2O-2. Zmywarka do naczyń wolnostojąca retro 50's, szerokość 60 cm, klasa A+++

BLV2O-2. Zmywarka do naczyń wolnostojąca retro 50's, szerokość 60 cm, klasa A+++ Zmywarka do naczyń wolnostojąca retro 50's, szerokość 60 cm, klasa A+++ EAN13: 8017709166823 CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA Panel ukryty Panel sterowania ze stali nierdzewnej Drzwi oraz obudowa w kolorze pomarańczowym

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO HSW EASY Safe. Bezpieczny ze szkłem hartowanym i laminowanym dzięki sprawdzonej technologii Clamp & Glue. ŚCIANA PRZESUWNA ŚCIANA

Bardziej szczegółowo

Ascoline 500 Profesjonalne urządzenia dla każdej małej kuchni

Ascoline 500 Profesjonalne urządzenia dla każdej małej kuchni Ascoline 500 Ascoline 500 Profesjonalne urządzenia dla każdej małej kuchni Odsłona urządzeń ascobloc w nowej, mniejszej formie Ascoline 500 - kompaktowa linia urządzeń. Seria urządzeń Ascoline przeznaczona

Bardziej szczegółowo

PIECE AIR-O-STEAM AIR-O-STEAM: 6 GN 1/1

PIECE AIR-O-STEAM AIR-O-STEAM: 6 GN 1/1 AIR-O-STEAM: 6 GN 1/1 Piece AIR-O-STEAM z panelem sterowania typu A- charakterystyka Piece konwekcyjno-parowe Electrolux airosteam z panelem sterowania typu A: piece konwekcyjno-parowe z bojlerem, programowalne.

Bardziej szczegółowo