termosy transportowe Poradnik bezpiecznego transportu żywności

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "termosy transportowe Poradnik bezpiecznego transportu żywności"

Transkrypt

1 termosy transportowe Poradnik bezpiecznego transportu żywności

2 Transportery izolowane Transportery izolowane Cambro Firma Cambro produkuje najszerszą na świecie gamę izolowanego wyposażenia do transportu żywności. Nasza obszerna linia produktów z izolacją spełnia wszystkie potrzeby branży cateringowej oraz dystrybucji żywności w obiektach. Produkty są dostępne w zróżnicowanych stylach, w wielu kolorach oraz cechują się niezrównaną wytrzymałością, dzięki czemu firma Cambro to kluczowy dostawca w tej branży. Produkty firmy Cambro poddawane są rygorystycznym testom i od wielu lat sprawdzają się na rynku. Dlatego firmy cateringowe, hotele, szkoły, szpitale, uczelnie wyższe, jednostki wojskowe, zakłady karne oraz organizacje humanitarne na całym świecie wybierają właśnie nasze produkty. Bezpieczeństwo żywności Firma Cambro opracowuje produkty, mając na uwadze bezpieczeństwo żywności. Dlatego projektujemy nasze produkty w taki sposób, aby łatwo je było czyścić. Jest to możliwe dzięki obudowie wykonanej z wytrzymałego polietylenu oraz grubej warstwie izolacyjnej z poliuretanu, które zapewniają również utrzymanie bezpiecznej temperatury. Po przygotowaniu żywności zawsze istnieje poważne ryzyko związane z temperaturą i okresem jej przechowywania. Utrzymanie odpowiedniej temperatury jest podstawowym problemem podczas przechowywania i transportu żywności. Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa żywności jest obowiązkowe, ale nie musi być trudne. Dzięki produktom firmy Cambro jest to wyjątkowo proste. Linia rozwiązań StoreSafe, ułatwiających zachowanie zgodności z systemem HACCP, zapewnia bezpieczeństwo pracy z żywnością. Podczas transportu żywność musi być przechowywana w temperaturze równej lub niższej niż 4 C albo wyższej niż 65 C. Program StoreSafe został opracowany w celu określenia produktów firmy Cambro, które pozwalają zachować zgodność z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa żywności. Produkty StoreSafe umożliwiają ograniczenie konieczności dotykania produktów oraz punktów możliwego ich zanieczyszczenia, są łatwe w czyszczeniu, a przez to pomagają obsłudze zarządzać kuchnią w sposób zgodny z systemem HACCP. Produkty omówione w tym przewodniku pozwalają na kontrolowanie dwóch największych zagrożeń związanych z transportem żywności: Zbyt duże wahania temperatury i wydłużony czas transportu. Zanieczyszczenie krzyżowe. Wszystkie produkty Cambro zostały zaprojektowane w celu ograniczenia bezpośredniego kontaktu z żywnością oraz skrócenia czasu obsługi, co pozwala obniżyć ryzyko chorób przenoszonych za pośrednictwem produktów spożywczych. Jakość zarówno dotychczas oferowanych, jak i nowych produktów sprawia, że firma Cambro jest czołowym dostawcą wyposażenia dla branży spożywczej, pomagając w serwowaniu bezpiecznej żywności.

3 full 1/2 long 1/2 1/3 1/4 1/6 1/9 Cztery czynniki doboru UPCS140 UPCS160 UPCS180 CD160 UC500 1 Rodzaj termosu Cambro oferuje termosy specjalnie zaprojektowane do przetrzymywania napojów, pojemników GN, blach, tac oraz pojemników na żywność. Wszystkie pojemniki spełniające specyfikacje normy Gastronorm EN można załadować i przechowywać w dostosowanych do ich przewozu termosach Cambro. Do pojemników GN rozmiarów 1/2 i 1/3 należy stosować ładowane od góry termosy Camcarriers lub ładowane od przodu termosy o numerach modelu od 140 do Pojemność w zależności od potrzeb Wybierając termosy, trzeba uwzględnić liczbę obsługiwanych gości. UPCS400 ma pojemność ok porcji. (1 porcja = 236 ml) Na napoje i potrawy radzimy wybierać termosy takiej wielkości, aby przy większości okazji napełniać je po brzegi. Przewożenie możliwie najpełniejszych termosów sprzyja utrzymaniu w nich temperatury. Pojemność termosów i wózków określa się liczbą pełnej wielkości pojemników GN 100 mm. Przykład: UPCS400 zawiera 4 x GN 1/1 100 mm. 2 Czas przechowywania Wszystkie termosy Cambro utrzymują wymagane temperatury przez okres do czterech godzin. Akcesoria Cambro do utrzymywania temperatury: Camchiller Cold Eutectic Plate, Camwarmer Hot Eutectic Plate i ThermoBarrier Insulated Divider, polepszają wyniki, przedłużając czas przechowywania. Do dłuższego utrzymywania gorąca lub gdy termosy są na miejscu wielokrotnie otwierane i zamykane, zaleca się termosy grzewcze Ultra Pan Carrier serii H. 4 Wymagania dotyczące transportu Należy sprawdzić wymiary zewnętrzne i wysokość sterty na wózku i bez wózka, aby zapewnić, że termosy zmieszczą się w pomieszczeniach magazynowych i w środkach transportu. Trzeba uwzględnić, kto będzie nosił, ustawiał czy popychał termosy oraz w jaki sposób będą one przewożone. Pojemniki przeznaczone do podnoszenia i przenoszenia przez jedną lub dwie osoby, mają ergonomiczne, wbudowane uchwyty na końcach lub po bokach. Zestawienie wielkości pojemników GN full 1 1/2 long 1/2 1/3 1/4 1/6 1/ dł Garnek GN 1 1 Głębokość: 20 cm 15 cm 10 cm 6,5 cm Pojemność: 25,6 L 19,5 L 13 L 8,5 L Porcje:

4 Budowa termosów Izolacja z pianki Izolacja z grubej, wolnej od chloro-fluoro-węglanów (CFC) pianki poliuretanowej ma gęstość drewna, co zapewnia, że potrawa pozostanie ciepła lub zimna przez wiele godzin. Odporna powierzchnia zewnętrzna Powierzchnia z polietylenu lub polipropylenu* jest odporna na wgniecenia, pęknięcia, wyszczerbienia lub stłuczenia oraz jest nierdzewna. * Asortyment produktów UPCS. Drzwiczki Ładowane od przodu Camcarriers, Camcarts i Combo Carts mają drzwiczki otwierane o 270 dla ułatwienia załadunku lub rozładunku. Powierzchnia do wydawania potraw Nadlewane szyny na większości termosów stanowią dodatkową powierzchnię do przetrzymywania lub wydawania potraw. Uchwyty Zaprojektowane do ergonomicznego podnoszenia i podnoszenia. Nadlewane uchwyty nie zginają się ani nie łamią. Klamry Mocne klamry zapewniają szczelność oraz dają się łatwo otwierać i zamykać. Szyny Modele z szynami lub prowadnicami szynowymi są skonstruowane dla zapewnienia maksymalnej ładowności. Wszystkie termosy Cambro na pojemniki GN spełniają normy EN-631. Odpowietrzenie Patentowany kapturek odpowietrzający wyrównuje ciśnienie, uwalniając parę i umożliwiając łatwe otwieranie drzwiczek. Zderzaki Nadlewane zderzaki zapobiegają uszkodzeniom. Kółka Kółka znoszące znaczne obciążenia są przymocowane do grubych osi stalowych lub do nadlewanych płytek, co zapewnia płynny i stabilny transport. Uwaga: Przed umieszczaniem pojemników metalowych w szafce Cambro lub postawieniem ich na powierzchni termosu należy je zawsze schłodzić przez sekund do 120 C. Bezpieczne przechowywanie i transport żywności Spełnia kryteria sanitarne Odpowiednie do produktów żywnościowych Nadaje się do zmywarek mechanicznych

5 Pięć kroków do najlepszych wyników 3 Używanie płaskich pojemników z pokrywami Płytkie pojemniki o głębokości 6,5 cm lub 10 cm lepiej utrzymują temperaturę i jakość potraw podczas gotowania, przechowywania i podawania. Stosowanie pokrywek chroni przed rozlewaniem i zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia. Pokrywki Cambro GripLids są specjalnie skonstruowane do zapobiegania rozlewom, gdy stosuje się je do naczyń z poliwęglanu i do odpornych na wysokie temperatury H-Pans. Stosując w miarę możności pokrywki wielokrotnego użytku zmniejsza się zużycie folii i koszty robocizny. Pokrywki wielokrotnego użytku zapewniają również bezpieczne ustawianie w sterty i przechowywanie w chłodziarkach lub zamrażarkach, maksymalizując wykorzystanie miejsca. 1 Sprawdzanie, czy wszystkie części działają Aby zapewnić maksymalną stałość temperatury, uszczelki, zamki, zawiasy i kapturki na odpowietrzenia muszą być czyste, prawidłowo zamocowane i w dobrym stanie. Zaleca się skorzystać z produktów bez uszczelek, takie jak UPCS140, UPCS160, UPCS180, UPCSS160 i UPCS Nie otwierać drzwiczek bez potrzeby Za każdym razem, gdy otwiera się drzwiczki lub podnosi pokrywkę, potrawy i płyny tracą ciepło. Aby unikać częstego otwierania: Oznakować zawartość wszystkich termosów za pomocą taśmy, etykiet lub zawieszek, aby bez otwierania wiedzieć, co zawierają. 2 Podgrzewanie lub schładzanie Zaleca się podgrzewanie lub schładzanie termosów przed załadowaniem, aby przedłużyć czas przechowywania. Podgrzewanie wstępne Na dolne szyny wsunąć gorąca płytkę eutektyczną Camwarmer lub pełnorozmiarowy pojemnik GN bez pokrywki z gorącą wodą o temperaturze 88 C. Zamknąć drzwiczki na minut. Schładzanie wstępne Na górne szyny wsunąć zamrożoną płytkę eutektyczną Camchiller lub pełnorozmiarowy pojemnik GN bez pokrywki z lodowatą wodą. Zamknąć drzwiczki na minut. IJeżeli jest dosyć miejsca, umieścić termosy w chłodziarce lub zamrażarce na noc, z otwartymi drzwiczkami lub bez pokrywek. 5 Redukcja pustej przestrzeni Pusta przestrzeń w termosie powoduje wymianę ciepła między potrawą a otoczeniem i wyrównywanie się temperatury powietrza w pustej przestrzeni i temperatury potraw. Aby temu zapobiec, należy transportować termosy możliwie pełne. Gdy termos jest częściowo pusty, zaleca się utrzymywania potraw możliwie najdłużej w bezpiecznej temperaturze, użycia ThermoBarrier (bariery izolacyjnej), którą wsuwamy pod gorące potrawy załadowane do komory górnej lub nad zimne potrawy załadowane do komory dolnej. Pojemnik na potrawy gorące Puste miejsce Pojemniki na napoje Aby wstępnie podgrzać lub schłodzić termosy na napoje, napełnić je gorącą lub lodowatą wodą i przykryć szczelnie na minut. Uwaga: Nie należy wlewać wrzątku o temperaturze powyżej 88 C bezpośrednio do termosów Cambro. Pokrywki GN 1/1 GripLid zapobiegają rozlewom podczas transportu.

6 Konserwacja Wskazówki Zaleca się okresowe gruntowne czyszczenie i inspekcję drzwiczek, uszczelek, kraników, klamer i zawiasów. Sprawdzać, czy są w dobrym stanie i wymieniać w razie potrzeby. Zmywanie Zdjąć i umyć pokrywki, kapturki odpowietrzające, uszczelki i kraniki. Uszczelki włożyć do gorących mydlin, przetrzeć miękką ściereczką lub szczotką, opłukać w gorącej wodzie i wysuszyć miękką, suchą tkaniną. W miarę możności wymontować drzwiczki i umyć zawiasy i trzpienie. Umyć miękką szmatką lub szczoteczką w łagodnym komercyjnym detergencie. Zaleca się stosować roztwory odkażające. Nie używać wiórków stalowych, zmywaków drucianych i płynów zawierających amoniak lub wybielacz optyczny. Opłukać czystą gorącą wodą. Suszenie i przechowywanie Jeśli to możliwe, osuszyć powietrzem, albo wytrzeć starannie suchą, czystą, miękką tkaniną. Przechowywać z uchylonymi pokrywkami i drzwiczkami. Trudno usuwalne zapachy i plamy Aby usunąć zalegające zapachy i plamy po kawie i innych produktach o silnym zapachu, namoczyć w roztworze przeciw zapachowym lub odkażającym. Skuteczny jest również roztwór z 1 łyżki stołowej sody oczyszczanej na litr gorącej wody z kranu lub 1 część soku z cytryny lub octu spirytusowego na 4 części gorącej wody. Wypłukać starannie w gorącej wodzie i osuszyć. Wskazówki długotrwałego bezpiecznego użytkowania Wewnątrz termosów Cambro nie stosować paliw turystycznych w puszkach ani w kostkach. Przed umieszczaniem w termosie Cambro lub postawieniem na powierzchni termosu pojemników metalowych należy je zawsze schłodzić przez sekund do 121 C. Nie wlewać wrzątku o temperaturze powyżej 88 C bezpośrednio do termosów Cambro. Nie narażać produktów na bezpośrednie źródła ciepła, takie jak gorący piec lub rożen. Nie wolno używać wózków z uszkodzonymi kółkami.

7 Specyfikacje termosów The Original Camtainers * Stosowane przez wiele firm cateringowych. Do wyboru są cztery wielkości termosów na napoje. Cztery mocne klamry plastikowe łatwo się otwierają i zamykają i nigdy nie rdzewieją. Kolory 250LCD, 350LCD, 500LCD: (157), (401). Ultra Camtainers * Nowoczesna konstrukcja z dwoma szerokimi klamrami z nylonu, które łatwo się otwierają i zamykają. Kolory UC250, UC500, UC1000: (401), (191), (192). 250LCD Wym. zewn.: 42 x 23 x 47 cm Pojemność: 9,4 L Kubki 250 ml: 45 Ciężar: 5,8 kg Wózek: CD100, CD100H, CD100HB UC250 Wym. zewn.: 42,5 x 30 x 50 cm Pojemność: 10,4 L Kubki 250 ml: 50 Ciężar: 6,85 kg Wózek: CD100, CD100H, CD100HB LCD Model bez kraniku do serwowania zup. Wym. zewn.: 42 x 23 x 47 cm Pojemność: 12,7 L Kubki 250 ml: 60 Ciężar: 6 kg Wózek: CD100, CD100H, CD100HB UC500 Wym. zewn.: 42,5 x 30 x 68 cm Pojemność: 19,9 L Kubki 250 ml: 94 Ciężar: 8,55 kg Wózek: CD100, CD100H, CD100HB LCD Wym. zewn.: 42 x 23 x 62 cm Pojemność: 18 L Kubki 250 ml: 85 Ciężar: 7,3 kg Wózek: CD100, CD100H, CD100HB UC1000 Wym. zewn.: 52 x 41,5 x 65,5 cm Pojemność: 39,7 L Kubki 250 ml: 192 Ciężar: 13,24 kg Wózek: CD300, CD300H, CD300HB 1000LCD Wym. zewn.: 53 x 41,5 x 63 cm Pojemność: 44,5 L Kubki 250 ml: 214 Ciężar: 12,7 kg Wózek: CD100, CD100H, CD100HB Uwaga: Nie nalewać płynów gorętszych niż 88 C bezpośrednio do pojemników Cambro. * Wszystkie pojemniki Camtainers i Ultra Camtainers można przekształcić na pojemniki do zup za pomocą trwałej wkładki nylonowej, nr części Więcej rozmiarów i wzorów można zobaczyć w katalogu Cambro na stronie Hot 250LCD 87 C 84,5 C 82 C 79 C 77 C UC C 85,5 C 84 C 82 C 80 C Cold 250LCD 1 C 1,5 C 2 C 3 C 4 C UC250 0,5 C 1 C 1 C 1,5 C 2 C Start 1 hr. 2 hrs. 3 hrs. 4 hrs.

8 Termosy UPCS400 i UPC400 Ultra Pan Camcarriers do transportu pojemników Gastronorm Izolowane Termosy UPCS400 & UPC400 Lepsza wydajność: oba modele utrzymują posiłki gorące, bądź zimne przez 4 godziny lub dłużej bez podłączenia do prądu. Izolacja z pianki poliuretanowej pozwala na utrzymywnie odpowiedniej temperatury i pozostaje chłodna w dotyku, w porównaniu do gorących, metalowych szafek grzewczych. Solidna konstrukcja nie będzie się nigdy wyginać, rdzewieć, odpryskiwać, czy pękać. Drzwi otwierają się na szerokość 270, co pozwala na łatwy załadunek i rozładunek pojemników. Produkty te można układać w sterty i można je przewozić na wózkach. UPCS400 Kolory 480 UPCS400 UPC400 CD UPC400 Kolory KOD UPCS400 UPC400 Wymiary D x S x W (CM) 46 x 63,5 x x 63,3 x 62 Kolory na składzie Ilość w opakowaniu: 1 Szary cętkowany (480) Szaro-niebieski (401) Top Loaders UPC400 / UPCS400 Gorące 87,8 C 85,6 C 84,5 C 82,8 C 81,7 C UPCS400 można ustawiać jedne na drugich. Pasują do wózków Camdolly CD400, albo można zamontować dodatkowe kółka dla łatwiejszego transportu naziemnego. Wózek CD400 dla UPCS400 & UPC400 Wym. zewn.: 71 x 53 x 23 cm Pojemność: 136 kg Zimne 3 x 2 1/2 in 2 x 4 in 1 x 6 in 1,05 C 1,2 C 1,5 C 1,8 C 2,1 C Początek 1 godz. 2 godz. 3 godz. 4 godz. 4 x 2 1/2 in 3 x 4 in Tabela Pojemności: UPCS400/UPC400 2 x 6 in 1 x 8 in 1 x 8 in & 1 x 2 1/2 in 66 x 6,5 2 1/2 cm in 51 L 4 4 x x4 10 incm 52 L 3 x 3 x 15 6 incm 58,5 L 2 x 820 in cm 51,2 L Kolor na składzie CD400: (401). Camchiller, ThermoBarrier i Camwarmer KOD CP DIV 1200DIV* Wymiary D x S x W 53 x 33 x 3,8 cm 54 x 33 x 2,5 cm 34 x 27,5 x 4 cm Kolory na składzie zimny niebieski (159) szary (180) granitowo szary (191) Ilość w opakowaniu: 1 Więcej rozmiarów i wzorów można zobaczyć w katalogu Cambro na stronie

9 Ultra Camcarts do transportu pojemników GN Ultra Camcarts do transportu pojemników Solidne i niezawodne termosy na potrawy z wbudowanymi kółkami. Kolor na składzie UPC800, UPC1600: (192), (194), (401). Kolor na składzie UPC600, UPC1200: (401) Gorące UPC800 87,7 C 85,5 C 84,2 C 82,9 C 81,7 C UPC ,1 C 85,9 C 85,1 C 84,3 C 83,7 C Zimne UPC800 0,3 C 0,8 C 0,9 C 1,2 C 1,4 C UPC1600 0,6 C 1 C 1,2 C 1,5 C 1,5 C Początek 1 godz. 2 godz. 3 godz. 4 godz. UPC600 Wym. zewn.: 52 x 69 x 114,5 cm Wym. wewn. komory: 34 x 54 x 35,5 cm Ciężar: 32,48 kg Akcesoria: 300DIV, CP1220, 1210PW UPC1200 Wym. zewn.: 72,5 x 82 x 116 cm Wym. wewn. komory: 54 x 66,5 x 34,5 cm Ciężar: 49,29 kg Akcesoria: 1200DIV, CP1220 Top Loaders Tabela 3 x 2 1/2 inpojemności: 2 x 4 in UPC600 (x2), UPC1200 (x4) 1 x 6 in 1 x 8 in UPC600 4 x 2 1/2 in 4 x 6,5 cm 34 L 3 x 4 in 3 x 10 cm 39 L 2 x 6 in 2 x 15 cm 39 L 1 x 8 in & 1 x 2 1/2 in 6, cm 34,1 L UPC1200 UPC800 Wym. zewn.: 52 x 69 x 137 cm Top Loaders 6 x 2 1/2 in Wym. wewn. komory: 33 x 54,5 x 48,5 cm 3 x 2 1/2 in Ciężar: 39,01 kg Akcesoria: 400DIV, CP1220, Front 1210PW Loaders 4 x4 in 2 x 4 in UPC1600 Wym. zewn.: 71,5 x 82 x 135 cm 3 x 6 in 2 x 8 in Wym. wewn. komory: 53,5 x 66,5 x 53,5 cm 1 x 6 in 1 x 8 in Ciężar: 59 kg Akcesoria: 1600DIV, CP1220 Tabela 4 x 2 1/2 in Pojemności: 3 x 4 in UPC800 (x 2), UPC1600 (x 4) 2 x 6 in 1 x 8 in & 1 x 2 1/2 in 66 x 6,5 2 1/2 cm in 51 L 4 4 x x4 10 incm 52 L 3 x 3 x 15 6 incm 58,5 L 2 x 820 in cm 51,2 L UPC800 UPC1600 ThermoBarrier, Camchiller i Camwarmer KOD 300DIV 400DIV 1200DIV* 1600DIV CP PW Pasuje do UPC600 UPC800 UPC1200 UPC1600 UPC800 UPC1200 UPC600 UPC800 UPC1600 Opis Thermo Thermo Thermo Thermo Camchiller Camwarmer Barrier Barrier Barrier Barrier Ilość na przegródkęę Wym. D x S x W (CM) 53 x 33 x 2,5 54 x 33 x 2,5 53 x 33,5 x 3,5 53 x 33,5 x 3,8 53 x 33 x 3,8 34 x 27,5 x 4 Il. w op Kolory w beżowo magazynie kawowy (157) Przedmiot niemagazynowany. szary (180) ciemno brązowy () * niebieski łupkowy (401) zimny niebieski (159) granitowo szary (191) Więcej rozmiarów i wzorów można zobaczyć w katalogu Cambro na stronie

10 Ultra Pan Carriers i Ultra Camcart Serii H do transportu pojemników GN Ultra Pan Carriers i Camcart serii H Termosy elektryczne, doskonałe gdy trzeba często otwierać i zamykać drzwiczki, przedłużają okres przetrzymywania gorących potraw i zapewniają ich bezpieczeństwo. Termosy grzewcze UPCH zużywają znacznie mniej energii elektrycznej niż inne tego typu urządzenia metalowe UPCH4002 Gruba izolacja z pianki utrzymuje temperaturę przez wiele godzin po odłączeniu zasilania. UPCH4002 Wym. zewn.: 46 x 67 x 63 cm Wym. wewn. komory: 33,5 x 53,3 x 48,6 cm Napięcie: 220 Moc: 265 Ciężar: 20,45 kg Wózek: CD400 Top Loaders Temperatura jako funkcja czasu Potrawy gorące Przeciętna temperatura 65 C do 74 C wewnątrz szafki Podgrzewanie Od temp. otoczenia do 45 minuty gorącej.. Dogrzewanie Powrót do wysokiej temp. 3 minuty po otwarciu drzwi na 30 sekund. Czas transportu* Czas po podgrzaniu, 4 godziny + gdy szafkę można wyłączyć aż wystygnie do 65 C. * Na podst. testów czterech dużych H-Pans gł. 10 cm wypełnionych wodą o temp. 87,7 C Utrzymanie ciepła bez podłączenia prądu UPCH ,8 C 82,8 C 81,7 C 80 C 78,9 C UPCH ,8 C 83,9 C 82,8 C 81,1 C 80 C UPCH ,8 C 83,9 C 82,8 C 81,1 C 80 C 3 x 2 1/2 in 2 x 4 in 1 x 6 in 1 x 8 in Początek 1 godz. 2 godz. 3 godz. 4 godz. CD400 Wykres pojemności: 4 x 2 1/2 in 3 x 4 in 2 x 6 in 1 x 8 in & 1 x 2 1/2 in UPCH4002, UPCH(T)8002 (x2), UPCH16002 (x4) UPCH8002 / UPCHT8002 Wym. zewn.: 52 x 69 x 137,2 cm Wym. wewn. komory: 33 x 54,5 x 48,5 cm Napięcie: 220 Moc: 265 Ciężar: 43,36 kg 66 x 6,5 2 1/2 cm in 51 L 4 4 x x4 10 incm 52 L 3 x 3 x 15 6 incm 58,5 L UPCH16002 Wym. zewn.: 73 x 84,7 x 137,5 cm Wym. wewn. komory: 53,5 x 66,5 x 53,5 cm Napięcie: 220 Moc: 506 Ciężar: 67,13 kg 2 x 820 in cm 51,2 L UPCH8002 Góra i dół drzwi są ogrzewane. UPCHT8002 Górna część drzwi jest ogrzewana. Dno drzwi są pasywne. Kolor na składzie UPCH4002, UPCH8002, UPCHT8002,UPCH16002: (401). UPCH16002 Więcej rozmiarów i wzorów można zobaczyć w katalogu Cambro na stronie

11 Izolowany transporter Combo Cart Plus do transportu wkładów o różnych wymiarach Transporter Combo Cart Plus Najbardziej uniwersalny pojemnik na rynku. Do przechowywania różnego rodzaju ciepłych i zimnych posiłków, z możliwością lub bez konieczności podłączania go do prądu. Idealny dla firm cateringowych, szkół, hoteli i dużych instytucji. Wyposażony w 7 par regulowanych szyn ze stali nierdzewnej: Transporter wysoki może pomieścić 14 pełnowymiarowych blach, 28 o wymiarach o połowę mniejszych, 28 wkładów w standardzie GN 1/1 (o głębokości 6,35 cm), 14 tac o wymiarach 40 cm x 60 cm lub dużych pojemników na pizzę! Transporter niski ma o połowę mniejszą pojemność. 615 Transportery bez zasilania elektrycznego Trwała, odporna na wgniecenia i rdzę obudowa wykonana z polietylenu. Gruba warstwa izolacyjna z poliuretanu umożliwia przechowywanie w cieple lub zimnie przez co najmniej 4 godziny. Naturalne zachowanie wilgotności jedzenia. Automatycznie zamykane drzwiczki bez uszczelek ściśle przylegają do obudowy, zapewniając maksymalne utrzymanie temperatury. Klamki z szerokim uchwytem umożliwiają zamykanie i otwieranie jedną ręką. Kieszeń na menu o wymiarach 12,7 x 20,3 cm ułatwia identyfikację produktów. Transporter wyposażono w ergonomiczne, pionowe (transporter wysoki) lub poziome (transporter niski) uchwyty, zderzak i cztery 15-cm kółka samonastawne o wysokiej wytrzymałości, które pozwalają na łatwe manewrowanie transporterem. Transportery z zasilaniem elektrycznym i podgrzewaniem Posiada wszystkie cechy transporterów bez zasilania elektrycznego oraz: Doskonale sprawdza się w przypadku częstego otwierania I zamykania drzwiczek. W przeciwieństwie do transporterów wykonanych z metalu: Obudowa nie nagrzewa się w trakcie korzystania. Utrzymuje bezpieczną temperaturę nawet po odłączeniu od zasilania. Cechuje się średnio ponad 50% większą energooszczędnością w porównaniu z wiodącymi na rynku transporterami metalowymi. Pozwala utrzymać bezpieczną temperaturę C przez zastosowanie automatycznego, niepromeniującego ogrzewania. Transporter wysoki jest wyposażony w osobne, podwójne przedziały z grzałkami w jednych lub obu drzwiczkach, które zapewniają maksymalną elastyczność w doborze transportowanych produktów. Dostępne są modele z napięciem zasilania V lub 220 V. MODELE Z ZASILANIEM ELEKTRYCZNYM Utrzymywanie ciepła Czas nagrzewania Czas przywrócenia temperatury Gorące średnia utrata temperatury wynosi 16,11 C/godzinę. 87,8 C 85,6 C 84,4 C 82,3 C 81,7 C 1,1 C 1,2 C 1,5 C 1,8 C 2,1 C Początek 1 godz. 2 godz. 3 godz. 4 godz. Zimno średni wzrost temperatury wynosi 16,94 C/godzinę.. CMBPL CMBPLH Średnia temperatura wewnątrz przedziału Od temperatury otoczenia do nagrzania. Po otwarciu drzwiczek przez 30 sek. CMBP CMBPH 65 C 74 C 45 minuty 3 minuty MODELE NISKIE KÓŁKA STANDARDOWE WAGA KÓŁKA WZMOCNIONE WAGA Bez zasilania elektrycznego CMBPL 60 kg CMBPLHD 64,3 kg Z zasilaniem elektrycznym (V) CMBPLH 65,7 kg CMBPLHHD 70 kg Z zasilaniem elektrycznym (220V) CMBPLH2 65,7 kg CMBPLH2HD 70 kg MODELE WYSOKIE KÓŁKA STANDARDOWE WAGA KÓŁKA WZMOCNIONE WAGA Bez zasilania elektrycznego CMBP 95,3 kg CMBPHD 99,6 kg Z zasilaniem elektrycznym (V) CMBPH, CMBPTH 105,2 kg CMBPHHD, CMBPTHHD 109,5 kg Z zasilaniem elektrycznym (220V) CMBPH2, CMBPTH2 105,2 kg CMBPH2HD, CMBPTH2HD 109,5 kg Wym. zewn.: 70,2 x 85,1 x 167,3 cm (wysoki) / 70,2 x 85,1 x 104,5 cm (niski) Wym. wewn. komory: 53,7 x 66,7 x 64,8 cm (wszystkie modele) Pobór mocy (W): 506 na grzałkę

12 Izolowany pojemnik na Pieczywo Zaprojektowany dla branży piekarniczej, która używa chłodnych blach o rozmiarach: 60 x 40 cm. Idealne do transportu produktów w bezpiecznej, chłodnej temperaturze do innych lokalizacji, bądź zewnętrznej dystrybucji. 186 Kolor na składzie: (186). BK60406 BK60406* Wym. zewn.: 76,5 x 57 x 82 cm Wym. wewn.: 42 x 63,5 x 67,5 cm Liczba prowadnic: 7 Odległość pomiędzy prowadnicami: 8,7 cm Ciężar: 23 kg Wózek: CD300 Akcesoria: CP6040 (euktektyczny wkład chłodzący) *Sprzedawane z wkładem chłodzącym CP6040. Termosy Camcarriers ładowane od góry do transportu pojemników Gastronorm Seria S Trwała konstrukcja z polipropylenu, z wbudowaną uszczelką i szerokimi klamrami z nylonu. Nowoczesny wygląd i doskonałe właściwości termoizolacyjne po przystępnej cenie. Kolor na składzie UPCS140, UPCS160, UPCS180: (480). UPCS160 Gorące Zimne 87 C 85 C 83 C 81 C 79 C 0 C 1 C 2 C 2 C 2,5 C Początek 1 godz. 2 godz. 3 godz. 4 godz. 480 Głębokość: 20 cm 15 cm 10 cm 6,5 cm Pojemność: 25,6 L 19,5 L 13 L 8,5 L Porcje: full full 1/2 long 1/2 long 1/2 1/2 1/3 1/3 Tabela Pojemności GN 1/1 GN 1/4 GN 1/2 GN 1/6 GN 1/3 1/2 long 1/2 1/3 1/4 1/6 1/9 UPCS140 Wym. zewn.: 64 x 43,5 x 22 cm Pojemność: 1 GN 1/1-10 cm/13,0 liters Ciężar: 7,91 kg Wózek: CD160 UPCS180 Wym. zewn.: 64 x 43,5 x 30,5 cm Pojemność: 1 GN 1/1-20 cm/25,6 liters Ciężar: 8,88 kg Wózek: CD160 UPCS160 Wym. zewn.: 64 x 43,5 x 26 cm Pojemność: 1 GN 1/1-15 cm/19,5 liters Ciężar:8,6 kg Wózek: CD160 Camdolly CD160 For UPCS Wym. zewn.: 62 x 42 x 26,5 cm Pojemność: 136 kg 180 CAMBRO U.S.A. TELEFON: (714) FAKS: (714) CAMBRO EUROPEAN LOGISTICS TELEFON: (49) FAKS: (49) Kolor na składzie CD160: (180). Więcej rozmiarów i wzorów można zobaczyć w katalogu Cambro na stronie Copyright Cambro Manufacturing Company. Printed in the U.S.A. LITX13INSBRPOL I101209

Termosy Transportowe. Poradnik bezpiecznego transportu żywności.

Termosy Transportowe. Poradnik bezpiecznego transportu żywności. Termosy Transportowe Poradnik bezpiecznego transportu żywności www.cambro.com Cambro i Bezpieczeństwo żywności Transportery izolowane Cambro Firma Cambro produkuje najszerszą na świecie gamę izolowanego

Bardziej szczegółowo

Systemy Transportu Żywności

Systemy Transportu Żywności Systemy Transportu Żywności 4 POJEMNIKI TERMOIZOLACYJNE polipropylenu, są idealne do ochrony żywności przed czynnikami zewnętrznymi; lekkie, pozbawione wypukłości oraz ostrych do recyklingu, przystosowane

Bardziej szczegółowo

Cam GoBox. Wystarczy je wziąć i iść!

Cam GoBox. Wystarczy je wziąć i iść! Cam GoBox Najnowsza linia izolowanych pojemników transportowych produkcji firmy CAMBRO stanowi idealne rozwiązanie dla firm gastronomicznych poszukujących superlekkich pojemników do transportu, które gwarantują

Bardziej szczegółowo

30%! Cam GoBox Top Loaders (ładowane od góry) oszczędność miejsca równą. Utrzymanie ciepła. Utrzymanie zimna 87 C 85,6 C 84,4 C 82,8 C 81,2 C

30%! Cam GoBox Top Loaders (ładowane od góry) oszczędność miejsca równą. Utrzymanie ciepła. Utrzymanie zimna 87 C 85,6 C 84,4 C 82,8 C 81,2 C Cam GoBox Najnowsza linia izolowanych pojemników transportowych produkcji firmy CAMBRO stanowi idealne rozwiązanie dla firm gastronomicznych poszukujących superlekkich pojemników do transportu, które gwarantują

Bardziej szczegółowo

Załączyć szczegółowy opis z np. wymaganymi minimalnymi parametrami przedmiotu zamówieni; Informacje o znakowaniu kodami kreskowymi.

Załączyć szczegółowy opis z np. wymaganymi minimalnymi parametrami przedmiotu zamówieni; Informacje o znakowaniu kodami kreskowymi. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SEKCJA ŻYWNOSCIOWA K-21 WM /nazwa komórki organizacyjnej/ Lp. Wyszczególnienie 1. Przedmiot zamówienia Dane Różny sprzęt urządzenia do dostarczania prowiantu - izolowany, termoelktryczny

Bardziej szczegółowo

katalog produktów www.cambro.com 2014/15

katalog produktów www.cambro.com 2014/15 katalog produktów www.cambro.com 2014/15 KATALOG CAMBRO SPIS TREŚCI wyposażenie PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT ŻYWNOŚC 6-32 Termoizolacyjne Pojemniki Na Napoje 8-10 Wózek na napoje 11 Izolowane pojemniki na

Bardziej szczegółowo

A Original-Gebrauchsanleitung V1/0516

A Original-Gebrauchsanleitung V1/0516 6L A100268 Original-Gebrauchsanleitung V1/0516 PL Dane techniczne Nazwa Nr art.: Wykonanie: Wymiary: Ciężar: Zestaw garnków termoizolacyjny 6L A100268 Skład zestawu: garnek do gotowania ze szklaną pokrywką,

Bardziej szczegółowo

Lodówka turystyczna termoelektryczna MobiCool G26 Instrukcja obsługi Nr produktu:

Lodówka turystyczna termoelektryczna MobiCool G26 Instrukcja obsługi Nr produktu: Lodówka turystyczna termoelektryczna MobiCool G26 Instrukcja obsługi Nr produktu: 841289 Strona 1 z 5 1. Przeznaczenie Chłodziarka jest przeznaczona do chłodzenia i podgrzewania jedzenia. Posiada przełącznik

Bardziej szczegółowo

CATERING Warniki do wody

CATERING Warniki do wody Warniki do wody urządzenia bez podłączenia do wody (zalewowe), wykonane w całości ze stali nierdzewnej polerowanej, niekapiący kurek spustowy z tworzywa sztucznego, termostat regulujący temperaturę, zakryta

Bardziej szczegółowo

HIGIENA ZMYWARKI KITCHEN LINE ZMYWARKI KITCHEN LINE

HIGIENA ZMYWARKI KITCHEN LINE ZMYWARKI KITCHEN LINE ZMYWARKI KITCHEN LINE Obudowa wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AISI 304 Solidne drzwi izolowane podwójnie ze wzmocnionymi zawiasami wysoka jakość mycia naczyń dzięki wydajnej pompie oraz górnym

Bardziej szczegółowo

04 CHŁODNICTWO 01 STÓŁ CHŁODNICZY

04 CHŁODNICTWO 01 STÓŁ CHŁODNICZY 04 CHŁODNICTWO Wszelkiego rodzaju sprzęt chłodniczy i mroźniczy jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego rodzaju lokalu gastronomicznego. Właściwy dobór chłodnictwa jest pierwszym krokiem w procesie

Bardziej szczegółowo

GLT. 148 Pojemniki wielkogabarytowe 150 VDA-GLT 151 KOLOX. 154 KOLOX specjalny 157 PALOX. Stworzone do wielkich rzeczy. utz GLT

GLT. 148 Pojemniki wielkogabarytowe 150 VDA-GLT 151 KOLOX. 154 KOLOX specjalny 157 PALOX. Stworzone do wielkich rzeczy. utz GLT 46 GLT 48 Pojemniki wielkogabarytowe 50 VDA-GLT 5 KOLOX 54 KOLOX specjalny 57 PALOX Stworzone do wielkich rzeczy. utz GLT 47 Pojemniki wielkogabarytowe VDA-GLT / KOLOX / KOLOX specjalny Składane, do składowania

Bardziej szczegółowo

POJEMNIKI TRANSPORTOWE I TACKI BANKIETOWE EVENTPLATE

POJEMNIKI TRANSPORTOWE I TACKI BANKIETOWE EVENTPLATE PL POJEMNIKI TRANSPORTOWE I TACKI BANKIETOWE EVENTPLATE POJEMNIKI TRANSPORTOWE I TACKI BANKIETOWE EVENTPLATE PALETA PRODUKTÓW Pojemniki transportowe i tacki EVENTPLATE»Innowacyjne systemy - wykonane przez

Bardziej szczegółowo

FP - 38R Piec do pizzy jednopoziomowy 1 700,- 3 100,- FP - 68R Piec do pizzy dwupoziomowy. TN - 38/90 Piec do pizzy tunelowy 20 100,- 1 600,-

FP - 38R Piec do pizzy jednopoziomowy 1 700,- 3 100,- FP - 68R Piec do pizzy dwupoziomowy. TN - 38/90 Piec do pizzy tunelowy 20 100,- 1 600,- 300 PIECE DO PIZZY Piece do pizzy Piece do pizzy to urządzenia nadające się do wszelkiego rodzaju placówek. Najlepsze zastosowanie znajdują w pizzeriach oraz lokalach oferujących pizzę i in podobnego rodzaju

Bardziej szczegółowo

PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT ŻYWNOŚCI

PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT ŻYWNOŚCI 0 PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT ŻYWNOŚCI Pojemniki wykorzystywane do przechowywania żywności i w procesach obróbki termicznej. Wózki transportowe tworzące wraz z pojemnikami GN idealne rozwiązania do transportu

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie produkcyjne

Wyposażenie produkcyjne Pojemniki wielozadaniowe do składowania i transportu, możliwość zastosowania także jako kontener na odpady z wytrzymałego tworzywa sztucznego (PE) odporne na temperaturę w zakresie od -29 C do +60 C z

Bardziej szczegółowo

Automat do wrzątku HBE

Automat do wrzątku HBE obudowa lakierowana biała obudowa stal szlachetna Zastosowanie Stałe podawanie wrzątku dla: > biur > stołówek pracowniczych/ bistro > gastronomii/ hoteli > szpitali Informacja o produkcie 1 / 6 Pytania

Bardziej szczegółowo

ST324ATL. Zmywarka do naczyń z panelem ukrytym, szerokość 60 cm, funkcja oszczędzania energii EnerSave A+++, automatyczne otwieranie drzwi

ST324ATL. Zmywarka do naczyń z panelem ukrytym, szerokość 60 cm, funkcja oszczędzania energii EnerSave A+++, automatyczne otwieranie drzwi Zmywarka do naczyń z panelem ukrytym, szerokość 60 cm, funkcja oszczędzania energii EnerSave A+++, automatyczne otwieranie drzwi EAN13: 8017709173401 CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA Panel ukryty Panel sterowania

Bardziej szczegółowo

LP364XS Nowość. EAN13: CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA Odkryty panel sterowania

LP364XS Nowość. EAN13: CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA Odkryty panel sterowania LP364XS Nowość Zmywarka wolnostojąca z panelem odkrytym, szerokość 60 cm, funkcja oszczędzania energii EnerSave A++, powłoka zapobiegająca powstawaniu odcisków palców EAN13: 8017709182434 CHARAKTERYSTYKA

Bardziej szczegółowo

SFP750BS cortina Piekarnik elektryczny z funkcj pirolizy, wysoko 60 cm, 10 funkcji, funkcja czyszczenia: piroliza, emalia atwoczyszcz ca Ever Clean

SFP750BS cortina Piekarnik elektryczny z funkcj pirolizy, wysoko 60 cm, 10 funkcji, funkcja czyszczenia: piroliza, emalia atwoczyszcz ca Ever Clean SFP750BS cortina Piekarnik elektryczny z funkcją pirolizy, wysokość 60 cm, 10 funkcji, funkcja czyszczenia: piroliza, emalia łatwoczyszcząca Ever Clean EAN13: 8017709171636 ESTETYKA / STEROWANIE Biały

Bardziej szczegółowo

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Szafki ARCA NOWOŚĆ Wytrzymałe szafki poliwęglanowe Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Nowość! Fibox ARCA Fibox ARCA - Szafki poliwęglanowe do stosowania w trudnych warunkach Poliwęglan Szafki wykonane

Bardziej szczegółowo

Miedziane garnki z patelnią (5 częściowy zestaw)

Miedziane garnki z patelnią (5 częściowy zestaw) Miedziane garnki z patelnią (5 częściowy zestaw) Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup zestawu miedzianych garnków. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli

Bardziej szczegółowo

SYSTEM PLATE MATE. Zalety systemu PLATE MATE :

SYSTEM PLATE MATE. Zalety systemu PLATE MATE : SYSTEM PLATE MATE Firma Plate Mate powstała w 1998 roku w Stanach Zjednoczonych, kiedy żywieniowiec Michael Kazes i jego partner Mark Erlitz, szukał lepszego sposobu, aby służyć bardzo duże bankiety szybciej,

Bardziej szczegółowo

LODÓWKA THOR mod. TEK 88 G i TEK 88 V (do zabudowy), NOWA cena:280 zl 3 miesiące gwarancji

LODÓWKA THOR mod. TEK 88 G i TEK 88 V (do zabudowy), NOWA cena:280 zl 3 miesiące gwarancji OFEROWANE NOWOŚCI LODÓWKA THOR mod. TEK 88 G i TEK 88 V (do zabudowy), NOWA cena:280 zl Wymiary: wys. 875 mm, szer. 540 mm, gł. 545 mm Pojemność brutto: 126 l Pojemność netto: 120 l Klasa energetyczna:

Bardziej szczegółowo

TERMOIZOLACYJNE POJEMNIKI NA NAPOJE

TERMOIZOLACYJNE POJEMNIKI NA NAPOJE TERMOIZOLACYJNE POJEMNIKI NA NAPOJE Do przechowywania, transportu i podawania gorących i zimnych napojów. Z jednolitego bezszwowego polietylenu z grubą izolacją z pianki. Mocne zatrzaski szczelnie zabezpieczają

Bardziej szczegółowo

Miedziana patelnia (26 cm)

Miedziana patelnia (26 cm) Miedziana patelnia (26 cm) Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup miedzianej patelni. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo optymalnie korzystać

Bardziej szczegółowo

Torba termoizolacyjna do samochodu/lodówka turystyczna 14l

Torba termoizolacyjna do samochodu/lodówka turystyczna 14l Torba termoizolacyjna do samochodu/lodówka turystyczna 14l Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup termoizolacyjnej torby do samochodu. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNA OBSŁUGA BECZEK ZMINIMALIZUJ RYZYKO WYPADKU DZIĘKI PRODUKTOM IKAROS

BEZPIECZNA OBSŁUGA BECZEK ZMINIMALIZUJ RYZYKO WYPADKU DZIĘKI PRODUKTOM IKAROS BEZPIECZNA OBSŁUGA BECZEK ZMINIMALIZUJ RYZYKO WYPADKU DZIĘKI PRODUKTOM IKAROS Transport i obsługa ciężkich beczek jest częstym problemem w przemyśle. Prezentujemy tu całą gamę różnych rozwiązań, które

Bardziej szczegółowo

SF4120V. linea. Urządzenie do gotowania na parze, wysokość: 45 cm, duży i przejrzysty wyświetlacz LCD, zawiasy Silent Close, pojemność netto: 41 l

SF4120V. linea. Urządzenie do gotowania na parze, wysokość: 45 cm, duży i przejrzysty wyświetlacz LCD, zawiasy Silent Close, pojemność netto: 41 l Urządzenie do gotowania na parze, wysokość: 45 cm, duży i przejrzysty wyświetlacz LCD, zawiasy Silent Close, pojemność netto: 41 l EAN13: 8017709208660 WZORNICTWO / OBSŁUGA Srebrne szkło Stopsol + stal

Bardziej szczegółowo

SFP805A. coloniale. Piekarnik elektryczny z funkcją pirolizy, wysokość 60 cm, 8 funkcji

SFP805A. coloniale. Piekarnik elektryczny z funkcją pirolizy, wysokość 60 cm, 8 funkcji Piekarnik elektryczny z funkcją pirolizy, wysokość 60 cm, 8 funkcji EAN13: 8017709177324 ESTETYKA / STEROWANIE Antracyt Złote pokrętła Programator analogowy, zegar FUNKCJE / OPCJE / TEMPERATURY 6 funkcji

Bardziej szczegółowo

11 WYPOSAŻENIE PIZZERII

11 WYPOSAŻENIE PIZZERII 11 WYPOSAŻENIE PIZZERII Niezbędne urządzenia oraz akcesoria do przygotowania wyśmienitej pizzy. 01 ŁOPATA DO PIZZY Wykonana z aluminium. Drewniana rączka. : 564051 (str. 237) 02 RĘKAWICE PIEKARSKIE. Stal

Bardziej szczegółowo

Torba podróżna Maxpedition PT1100B Unterduffel Bag Black

Torba podróżna Maxpedition PT1100B Unterduffel Bag Black Torba podróżna Maxpedition PT1100B Unterduffel Bag Black Praktyczna torba transportowa zaprojektowana przez firmę Maxpedition tak, aby zmieścić się pod większością foteli w samolocie. Posiada wymiar bagażu

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIA DLA CATERINGU

ROZWIĄZANIA DLA CATERINGU ROZWIĄZANIA DLA CATERINGU KATALOG PRODUKTÓW 2010 1 SPIS TREŚCI I. SYSTEMY TRANSPORTU ŻYWNOŚCI 4 1. Pojemniki Termoizolacyjne Polibox 5 a) Pojemniki termoizolacyjne dla cateringu 6 b) Pojemniki termoizolacyjne

Bardziej szczegółowo

Pierwsza Polska Parownica do siana. INOVPAR Model IP240L

Pierwsza Polska Parownica do siana. INOVPAR Model IP240L Pierwsza Polska Parownica do siana INOVPAR Model IP240L INSTRUKCJA OBSŁUGI Spis treści: 1. Właściwości produktu elementów i dane techniczne 2. Opis elementów urządzenia 3. Montaż parownicy INVOPAR 4. Wskazówki

Bardziej szczegółowo

A5-8. Kuchnia wolnostojąca, 150 cm szer., piekarniki elektryczne Wyświetlacz: VFT EAN13: 8017709154844 PŁYTA GRZEJNA

A5-8. Kuchnia wolnostojąca, 150 cm szer., piekarniki elektryczne Wyświetlacz: VFT EAN13: 8017709154844 PŁYTA GRZEJNA A5-8 Kuchnia wolnostojąca, 150 cm szer., piekarniki elektryczne Wyświetlacz: VFT EAN13: 8017709154844 PŁYTA GRZEJNA Automatyczny zapłon Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu 7 palników gazowych i 1 elektryczny:

Bardziej szczegółowo

Lodówka Nr art

Lodówka Nr art Lodówka Nr art 852087 Dane techniczne: Napięcie: prąd stały 12 V Pobór prądu: ok 4 A (model Supertrippy), ok 3 A (model Trippy) Podłączenie: przewód podłączeniowy o długości 3 m, wtyczka z bezpiecznikiem

Bardziej szczegółowo

SFT805PO. coloniale. Piekarnik elektryczny, wysokość 60 cm 9 funkcji Czyszczenie parowe

SFT805PO. coloniale. Piekarnik elektryczny, wysokość 60 cm 9 funkcji Czyszczenie parowe Piekarnik elektryczny, wysokość 60 cm 9 funkcji Czyszczenie parowe EAN13: 8017709172039 ESTETYKA / STEROWANIE Kremowy Pokrętła z mosiądzu Programator analogowy, zegar FUNKCJE / OPCJE / TEMPERATURY 9 funkcji

Bardziej szczegółowo

STP364. EAN13: CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA Panel ukryty

STP364. EAN13: CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA Panel ukryty Zmywarka do naczyń z panelem ukrytym, szerokość 60 cm, klasa A++, funkcja profesjonalnego zmywania, możliwość podłączenia jednofazowego lub trójfazowego EAN13: 8017709170899 CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA Panel

Bardziej szczegółowo

SF855RA. coloniale. Piekarnik elektryczny, wysokość 60 cm, 11 funkcji, czyszczenie parowe

SF855RA. coloniale. Piekarnik elektryczny, wysokość 60 cm, 11 funkcji, czyszczenie parowe SF855RA coloniale Piekarnik elektryczny, wysokość 60 cm, 11 funkcji, czyszczenie parowe EAN13: 8017709185442 ESTETYKA / STEROWANIE Miedź Miedziane pokrętła Programator analogowy, zegar FUNKCJE / OPCJE

Bardziej szczegółowo

Wózki szafowe 87-89. Wózki szafowe ALUMINIUM 90-91. Wózki szafowe ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA 92-93. Wózki szafowe. lakierowane proszkowo 94-96

Wózki szafowe 87-89. Wózki szafowe ALUMINIUM 90-91. Wózki szafowe ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA 92-93. Wózki szafowe. lakierowane proszkowo 94-96 ALUMINIUM 87-89 ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA lakierowane proszkowo 90-91 92-93 STAL NIERDZEWNA 94-96 do transportu potraw STAL NIERDZEWNA 97 86 Hammerlit GmbH Combi ALUMINIUM anodyzowane CBA CBA 3000 - wózek

Bardziej szczegółowo

SF850RA. coloniale. Piekarnik elektryczny, wysokość 60 cm 6 funkcji Emalia łatwoczyszcząca Ever Clean

SF850RA. coloniale. Piekarnik elektryczny, wysokość 60 cm 6 funkcji Emalia łatwoczyszcząca Ever Clean Piekarnik elektryczny, wysokość 60 cm 6 funkcji Emalia łatwoczyszcząca Ever Clean EAN13: 8017709182069 ESTETYKA / STEROWANIE Miedź Miedziane pokrętła Programator analogowy, zegar FUNKCJE / OPCJE / TEMPERATURY

Bardziej szczegółowo

SF850APZ. coloniale. Piekarnik elektryczny z funkcją Pizza, wysokość 60 cm 6 funkcji Emalia łatwoczyszcząca Ever Clean

SF850APZ. coloniale. Piekarnik elektryczny z funkcją Pizza, wysokość 60 cm 6 funkcji Emalia łatwoczyszcząca Ever Clean Piekarnik elektryczny z funkcją Pizza, wysokość 60 cm 6 funkcji Emalia łatwoczyszcząca Ever Clean EAN13: 8017709173111 ESTETYKA / STEROWANIE Antracyt Srebrne pokrętła Programator analogowy, zegar FUNKCJE

Bardziej szczegółowo

Szklany czajnik z regulacją temperatury

Szklany czajnik z regulacją temperatury Szklany czajnik z regulacją temperatury Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup czajnika z wyłącznikiem bezpieczeństwa, możliwością wyboru temperatury, wskaźnikiem poziomu wody i sygnałem dźwiękowym. Prosimy

Bardziej szczegółowo

Air Boss Serii T elektrostatyczny oczyszczacz powietrza. Przemysłowe zastosowanie. Air Purification Systems

Air Boss Serii T elektrostatyczny oczyszczacz powietrza. Przemysłowe zastosowanie. Air Purification Systems Air Purification Systems Przemysłowe zastosowanie Air Boss Serii T elektrostatyczny oczyszczacz powietrza Systemy oczyszczania powietrza www.trioniaq. pl Techniczne rozwiązania dla czystego powietrza Filtry

Bardziej szczegółowo

A4-8. classic. Kuchnia wolnostojąca, szerokość 120 cm EAN13: ESTETYKA I STEROWANIE

A4-8. classic. Kuchnia wolnostojąca, szerokość 120 cm EAN13: ESTETYKA I STEROWANIE A4-8 classic Kuchnia wolnostojąca, szerokość 120 cm EAN13: 8017709153878 ESTETYKA I STEROWANIE Stal nierdzewna Wyświetlacz: VFT Pokrętła Dolna szuflada PŁYTA GRZEJNA Automatyczny zapłon Zabezpieczenie

Bardziej szczegółowo

Zestaw do fondue ze szklaną misą

Zestaw do fondue ze szklaną misą Zestaw do fondue ze szklaną misą Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup zestawu do fondue ze szklaną misą. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo

Bardziej szczegółowo

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla 78 Stoły Wieszaki na kitle 79 Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Kontenery transportowe zamknięte 82 Kontenery transportowe z siatki Combicar

Bardziej szczegółowo

SFP750BS. Functions. cortina OUTLET EAN13: ESTETYKA / STEROWANIE

SFP750BS. Functions. cortina OUTLET EAN13: ESTETYKA / STEROWANIE OUTLET EAN13: 8017709171636 ESTETYKA / STEROWANIE Biały Sterowanie za pomocą pokręteł z postarzanego srebra Wykończenie z postarzanego srebra (uchwyt, podkładki pokręteł, ramka szyby) Zegar analogowy FUNKCJE

Bardziej szczegółowo

GASTRONOMICZNY NIEZBĘDNIK

GASTRONOMICZNY NIEZBĘDNIK GASTRONOMICZNY NIEZBĘDNIK GASTRONOMICZNY NIEZBĘDNIK - FOLIE, PAPIERY DO PIECZENIA FOLIE, PAPIERY DO PIECZENIA Folia aluminiowa WYMIARY: 150 m x 30 cm : 22,47 zł Folia aluminiowa Folia do żywności PE Folia

Bardziej szczegółowo

SF4800VPO. coloniale. Urządzenie do gotowania na parze, wysokość: 45 cm, zegar analogowy, zawiasy Silent Close, pojemność netto: 41 l

SF4800VPO. coloniale. Urządzenie do gotowania na parze, wysokość: 45 cm, zegar analogowy, zawiasy Silent Close, pojemność netto: 41 l Urządzenie do gotowania na parze, wysokość: 45 cm, zegar analogowy, zawiasy Silent Close, pojemność netto: 41 l EAN13: 8017709217198 WZORNICTWO / OBSŁUGA Kremowy Sterowanie za pomocą pokręteł z mosiądzu

Bardziej szczegółowo

SFP750AX. Functions. cortina OUTLET. EAN13: ESTETYKA / STEROWANIE Antracyt

SFP750AX. Functions. cortina OUTLET. EAN13: ESTETYKA / STEROWANIE Antracyt OUTLET EAN13: 8017709172343 ESTETYKA / STEROWANIE Antracyt Sterowanie za pomocą pokręteł antracytowych Wykończenie ze srebra (podkładki pokręteł, ramka szyby), chromowany uchwyt Zegar analogowy FUNKCJE

Bardziej szczegółowo

Nowe chłodziarko-zamrażarki

Nowe chłodziarko-zamrażarki Nowe chłodziarko-zamrażarki 1 Funkcjonalna przestrzeń i optymalna ochrona żywności Nowe chłodziarko-zamrażarki Indesit extra dedykowane są rodzinom, które oczekują łatwej do zaadaptowania przestrzeni na

Bardziej szczegółowo

Zamrażarki laboratoryjne

Zamrażarki laboratoryjne ZL Zamrażarki laboratoryjne Przykładowe zastosowania długoterminowe przechowywanie próbek i materiału biologicznego do badań przechowywanie łatwo rozkładalnych wzorców (np. w postaci stałej) testy mrozoodpornoœci

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ C39/7 C39T C39/6 C39/8 WÓZKI NARZĘDZIOWE. Skrzynia narzędziowa z czterema szufladami. Wózki narzędziowe z 7 szufladami

NOWOŚĆ C39/7 C39T C39/6 C39/8 WÓZKI NARZĘDZIOWE. Skrzynia narzędziowa z czterema szufladami. Wózki narzędziowe z 7 szufladami C39/7 7x 1200 WÓZKI NARZĘDZIOWE Wózki narzędziowe z 7 szufladami Główne cechy charakterystyczne: 7 szuflad (588x367 mm) 5 szuflad o wysokości 70 mm 1 szuflada o wysokości 140 mm 1 szuflada o wysokości

Bardziej szczegółowo

Dystrybucja w Polsce: Seria P 4 szafki przyrządowe opis techniczny i wymiary

Dystrybucja w Polsce: Seria P 4 szafki przyrządowe opis techniczny i wymiary Seria P 4 szafki przyrządowe opis techniczny i wymiary Konstrukcja jednowarstwowa, o przewodności cieplnej k=5 W/m 2 K Konstrukcja jednowarstwowa, z izolacją z pianki poliuretanowej pokrytą warstwą aluminium

Bardziej szczegółowo

SF850APZ. Functions. Wersje. coloniale. Piekarnik elektryczny, wysokość: 60 cm, klasa A, funkcja Pizza, zegar analogowy

SF850APZ. Functions. Wersje. coloniale. Piekarnik elektryczny, wysokość: 60 cm, klasa A, funkcja Pizza, zegar analogowy Piekarnik elektryczny, wysokość: 60 cm, klasa A, funkcja Pizza, zegar analogowy EAN13: 8017709173111 WZORNICTWO / OBSŁUGA Antracytowy Sterowanie za pomocą pokręteł w kolorze polerowanego srebra (antracytowe

Bardziej szczegółowo

PIEC DO PIZZY WYPOSAŻENIE PIZZERII

PIEC DO PIZZY WYPOSAŻENIE PIZZERII PIEC DO PIZZY obudowa wykonana ze stali nierdzewnej płyty szamotowe o grubości 20 mm zakres pracy do 450 C kominek odprowadzający parę WYPOSAŻENIE PIZZERII 2990 00 Oświetlenie komory Panel sterowania:

Bardziej szczegółowo

LVS432BIT Nowość. Zmywarka wolnostojąca z panelem odkrytym, szerokość 60 cm, funkcja oszczędzania energii EnerSave A+++,

LVS432BIT Nowość. Zmywarka wolnostojąca z panelem odkrytym, szerokość 60 cm, funkcja oszczędzania energii EnerSave A+++, LVS432BIT Nowość Zmywarka wolnostojąca z panelem odkrytym, szerokość 60 cm, funkcja oszczędzania energii EnerSave A+++, EAN13: 8017709228972 CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA Biały Odkryty panel sterowania Szerokość:

Bardziej szczegółowo

K30 WITRYNY DO LODÓW I CIAST - PROSTE I ZAKRZYWIONE

K30 WITRYNY DO LODÓW I CIAST - PROSTE I ZAKRZYWIONE www.k-2.com.pl K30 K30 WITRYNY DO LODÓW I CIAST - PROSTE I ZAKRZYWIONE CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA Konstrukcja Witryna wystawowa K30 do lodów produkowana jest w modelach prostych (1000, 1500, 2000) a K30

Bardziej szczegółowo

BUFET Seria RLX Światowy smak jakości Światowy smak jakości

BUFET Seria RLX Światowy smak jakości Światowy smak jakości Seria RLX Urządzenia firmy Bravilor Bonamat z serii RLX to idealne rozwiązanie do barów i bufetów. Świeża kawa stale pod ręką, a do tego gorąca woda na herbatę, zupę lub gorące napoje. Jako opcja dostępny

Bardziej szczegółowo

Chłodziarka termoelektryczna Nr produktu

Chłodziarka termoelektryczna Nr produktu INSTRUKCJA OBSŁUGI Chłodziarka termoelektryczna Nr produktu 0001171624 Strona 1 z 7 Chłodziarka termoelektryczna 3 Przeznaczenie do użycia Chłodziarka przeznaczona jest do chłodzenia żywności. Chłodziarka

Bardziej szczegółowo

ZMYWARKI CONCEPT I DO NACZYŃ KUCHENNYCH

ZMYWARKI CONCEPT I DO NACZYŃ KUCHENNYCH ZMYWARKI CONCEPT I DO NACZYŃ KUCHENNYCH ZMYWARKI SERIA CONCEPT Zmywarki do szkła 134 Zmywarki podblatowe 134 Zmywarki kapturowe 136 ZMYWARKI DO NACZYŃ KUCHENNYCH Zmywarki z systemem SPP 139 Zmywarki z

Bardziej szczegółowo

Kolekcja Infinite Chef. Nowa gama wysokiej klasy naczyń kuchennych

Kolekcja Infinite Chef. Nowa gama wysokiej klasy naczyń kuchennych Kolekcja Infinite Chef Nowa gama wysokiej klasy naczyń kuchennych Kolekcja Infinite Chef Kolekcja naczyń kuchennych Electrolux Infinite Chef, zaprojektowana we współpracy z profesjonalnymi szefami kuchni,

Bardziej szczegółowo

STLA865A. 60 cm, zmywarka do zabudowy, MAXI, Clic-clac, ukryty panel sterowania, klasa AA EAN13: OPIS URZĄDZENIA

STLA865A. 60 cm, zmywarka do zabudowy, MAXI, Clic-clac, ukryty panel sterowania, klasa AA EAN13: OPIS URZĄDZENIA 60 cm, zmywarka do zabudowy, MAXI, Clic-clac, ukryty panel sterowania, klasa AA EAN13: 8017709151225 OPIS URZĄDZENIA Zmywarka do kuchni bez cokołów i uchwytów (drzwi o wys.840-885 mm) Automatyczny system

Bardziej szczegółowo

S45VCX2. classica. Piekarnik elektryczny z funkcją gotowania na parze, wysokość 45 cm, 10 funkcji (5 z parą), 3 poziomy pieczenia

S45VCX2. classica. Piekarnik elektryczny z funkcją gotowania na parze, wysokość 45 cm, 10 funkcji (5 z parą), 3 poziomy pieczenia Piekarnik elektryczny z funkcją gotowania na parze, wysokość 45 cm, 10 funkcji (5 z parą), 3 poziomy pieczenia EAN13: 8017709168872 ESTETYKA / STEROWANIE Stal nierdzewna Powłoka zapobiegająca powstawaniu

Bardziej szczegółowo

Kompaktowe rozmiary central wentylacyjnych do budownictwa mieszkaniowego.

Kompaktowe rozmiary central wentylacyjnych do budownictwa mieszkaniowego. Rekuperatory ITHO Centrale wentylacyjne przeciwprądowe ITHO 3, ITHO 150, CA 180 oraz centrale do wentylacji pojedyńczych pomieszczeń: CA 70 oraz CS 50 dedykowane są przede wszystkim dla budownictwa mieszkaniowego.

Bardziej szczegółowo

SF381XPZ. classica. Piekarnik elektryczny z funkcją Pizza, wysokość 60 cm 6 funkcji 5 poziomów pieczenia

SF381XPZ. classica. Piekarnik elektryczny z funkcją Pizza, wysokość 60 cm 6 funkcji 5 poziomów pieczenia Piekarnik elektryczny z funkcją Pizza, wysokość 60 cm 6 funkcji 5 poziomów pieczenia EAN13: 8017709165802 ESTETYKA / STEROWANIE Stal nierdzewna Powłoka zapobiegająca powstawaniu odcisków palców Srebrne

Bardziej szczegółowo

Cynkowany cylinder w standardzie - doskonała jakość - owalne otwory zapobiegające uszkodzeniom przez śruby

Cynkowany cylinder w standardzie - doskonała jakość - owalne otwory zapobiegające uszkodzeniom przez śruby PRZEMYSŁOWE SUSZARKI BĘBNOWE Cynkowany cylinder w zie - doskonała jakość - owalne otwory zapobiegające uszkodzeniom przez śruby Duże drzwi i otwór - łatwe ładowanie i rozładowanie - bardzo wytrzymałe zawiasy

Bardziej szczegółowo

Blender z nasadką ze stali nierdzewnej z akcesoriami

Blender z nasadką ze stali nierdzewnej z akcesoriami Blender z nasadką ze stali nierdzewnej z akcesoriami Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup blendera ze stali nierdzewnej z akcesoriami. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI AA17000 / AA17500

INSTRUKCJA OBSŁUGI AA17000 / AA17500 INSTRUKCJA OBSŁUGI AA17000 / AA17500 1 I. PARAMETRY 1. Napięcie zasilania 220-240V~ 2. Moc wyjściowa 1650-2050W 3. Moc grzałki 1000-1200W 4. Prędkość powietrza 342 km/h 5. Klasa ochrony p.poż IPX4 6. Wymiary

Bardziej szczegółowo

Maszyna do baniek mydlanych Eurolite

Maszyna do baniek mydlanych Eurolite INSTRUKCJA OBSŁUGI Maszyna do baniek mydlanych Eurolite Produkt nr: 590796 Strona 1 z 5 WSTĘP Dziękujemy za wybranie produktu EUROLITE Bubble Machine. Przed rozruchem urządzenia, należy upewnić się, że

Bardziej szczegółowo

SF4390VX Nowość. classica

SF4390VX Nowość. classica SF4390VX Nowość Urządzenie do gotowania na parze, wysokość: 45 cm, duży i przejrzysty wyświetlacz LCD, zawiasy Silent Close, pojemność netto: 41 l EAN13: 8017709214777 WZORNICTWO / OBSŁUGA Stal nierdzewna

Bardziej szczegółowo

A2BL-8. Kuchnia wolnostojąca, 100 cm szer., piekarniki elektryczne, wyświetlacz: VFT

A2BL-8. Kuchnia wolnostojąca, 100 cm szer., piekarniki elektryczne, wyświetlacz: VFT A2BL-8 Kuchnia wolnostojąca, 100 cm szer., piekarniki elektryczne, wyświetlacz: VFT EAN13: 8017709155100 ESTETYKA I STEROWANIE Czarny Wyświetlacz: VFT Pokrętła Dolna szuflada PŁYTA GRZEJNA Automatyczny

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY DO SZUFLAD SMART BOX

SYSTEMY DO SZUFLAD SMART BOX SYSTEMY DO SZUFLAD SMART BOX Styl i Komfort Różnice we współczesnym przemyśle meblarskim są szczególnie widoczne w małych szufladach funkcyjnych, zaprojektowanych z twórczą wizją. Firma SAMET połączyła

Bardziej szczegółowo

PASTERYZATOR WSADOWY NEAEN BP DLA PRODUKTÓW W POJEDYNCZYM OPAKOWANIU

PASTERYZATOR WSADOWY NEAEN BP DLA PRODUKTÓW W POJEDYNCZYM OPAKOWANIU Food Processing Equipment PASTERYZATOR WSADOWY NEAEN BP DLA PRODUKTÓW W POJEDYNCZYM OPAKOWANIU Urządzenie przeznaczone jest do pasteryzacji szerokiej gamy produktów w różnych rodzajach opakowań: mleko

Bardziej szczegółowo

BLV2VE-2. Lata 50's. 60 cm, zmywarka wolnostojąca, stylizowana na lata' 50, kolor limonkowy, klasa A+++A

BLV2VE-2. Lata 50's. 60 cm, zmywarka wolnostojąca, stylizowana na lata' 50, kolor limonkowy, klasa A+++A 60 cm, zmywarka wolnostojąca, stylizowana na lata' 50, kolor limonkowy, klasa A+++A EAN13: 8017709166830 OPIS URZĄDZENIA 13 kpl. naczyń 9 programów: Spłukiwanie, Delikatny, ECO, Auto 60-70 C, Super; Programy

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. ILOŚĆ: 1 szt. PARAMETR MINIMALNA WYMAGANA CHARAKTERYSTYKA Oferowane parametry

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. ILOŚĆ: 1 szt. PARAMETR MINIMALNA WYMAGANA CHARAKTERYSTYKA Oferowane parametry OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1, znak sprawy DG-2501/8157/838/08 Zadanie nr 1 Nazwa urządzenia: zmywarka laboratoryjna ILOŚĆ: 1 szt. PARAMETR MINIMALNA WYMAGANA CHARAKTERYSTYKA Oferowane parametry

Bardziej szczegółowo

Pakowarki próżniowe. Podwójna listwa zgrzewająca. Automatyczne chłodzenie listwy. Wysokiej jakości pompy BUSCH, które uzyskują do 99,5% próżni.

Pakowarki próżniowe. Podwójna listwa zgrzewająca. Automatyczne chłodzenie listwy. Wysokiej jakości pompy BUSCH, które uzyskują do 99,5% próżni. PAKOWARKI PRÓŻNIOWE Pakowanie próżniowe to system konserwacji żywności surowej, półproduktów lub wyrobów gotowych polegający na usunięciu powietrza z pojemnika, w którym znajduje się przeznaczony do zapakowania,

Bardziej szczegółowo

Zbiornik buforowy bez wężownicy. Zbiornik buforowy nieemaliowany, bez wężownicy - SG(B)

Zbiornik buforowy bez wężownicy. Zbiornik buforowy nieemaliowany, bez wężownicy - SG(B) Zbiornik buforowy bez wężownicy Zbiornik buforowy nieemaliowany, bez wężownicy - Zbiornik buforowy akumuluje ciepło wytworzone przez różne urządzenia grzewcze. Gorąca woda zgromadzona w zbiorniku wykorzystywana

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do naszego sklepu w Jankach

Zapraszamy do naszego sklepu w Jankach Inter IKEA Systems B.V. 2014 Segregatory i pudełka to idealny sposób na bałagan. Pomyśl najpierw o milionach karteczek rozrzuconych wokół siebie czy drobiazgów, które potrzebne są na codzień gdy prowadzisz

Bardziej szczegółowo

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Wiązownie

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Wiązownie Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Wiązownie Formularz cenowy oferty Załącznik nr 4 do SIWZ w szt. Cena jedn brutto Wartość brutto 1 2 3 4 5 stół ze stelaŝem krzesło ze stelaŝem stół przedszkolny krzesło przedszkolne

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE KOSZTÓW ZAMÓWIENIA Sprzęt AGD. Część III. Cena jedn. Wartość netto Stawka Ilość Wyszczególnienie. miary 1 2 3 4 5 6 7

ZESTAWIENIE KOSZTÓW ZAMÓWIENIA Sprzęt AGD. Część III. Cena jedn. Wartość netto Stawka Ilość Wyszczególnienie. miary 1 2 3 4 5 6 7 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko Na sprawy: RZP-II-WI/15/DZP-1/2014 Załącznik Nr 5 do

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. Nawilżacz B 400 Dyfuzyjny nawilżacz powietrza. Dyfuzyjny nawilżacz B 400

Instrukcja obsługi. Nawilżacz B 400 Dyfuzyjny nawilżacz powietrza. Dyfuzyjny nawilżacz B 400 Nawilżacz B 400 Dyfuzyjny nawilżacz powietrza Instrukcja obsługi Dyfuzyjny nawilżacz B 400 Najprostszy w obsłudze Najprostszy w czyszczeniu; Cicha praca Automatyczny higrostat Automatyczny wyłącznik Dry-Pol

Bardziej szczegółowo

DANE TECHNICZNE. Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej

DANE TECHNICZNE. Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej DANE TECHNICZNE Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej Maks. waga użytkownika: 125 kg // 140 kg Nachylenie oparcia: -31 do + 15 ê Koła Proton lub adapter osi roweru z napędem ręcznym: 100 kg Środek

Bardziej szczegółowo

RM Schładzarko- -zamrażarki szokowe. Schładzarko-zamrażarki szokowe 45. Akcesoria 48 RM SCHŁADZARKO ZAMRAŻARKI SZOKOWE. O firmie. Piece k-p.

RM Schładzarko- -zamrażarki szokowe. Schładzarko-zamrażarki szokowe 45. Akcesoria 48 RM SCHŁADZARKO ZAMRAŻARKI SZOKOWE. O firmie. Piece k-p. RM SCHŁADZARKO ZAMRAŻARKI SZOKOWE 43 Regały RM 900 RM 700 RM 600 Chłodnictwo Pizza Bary, bemary Wyjaśnienia INOX Zmywalnia Dynamiczne Szokówki Piece k-p O firmie RM Schładzarko- -zamrażarki szokowe Schładzarko-zamrażarki

Bardziej szczegółowo

Przenośna lodówka-podgrzewacz

Przenośna lodówka-podgrzewacz INSTRUKCJA OBSŁUGI Przenośna lodówka-podgrzewacz Nr produktu 671433 Strona 1 z 5 1. Przeznaczenie "Lodówka-podgrzewacz służy do przechowywania żywności i napojów w chłodzie lub odpowiednio podgrzanych

Bardziej szczegółowo

Wrzątek i gorące mleko

Wrzątek i gorące mleko Seria-HW Seria-RLX Seria-HW 500 Seria-HM HCM Wrzątek i gorące mleko Duża ilość ciepłego napoju w krótkim czasie Światowy smak jakości Świeżość Aromat Smak Seria-HW Bravilor Bonamat oferuje szeroką gamę

Bardziej szczegółowo

TECH WASH. Seria TECH. Zmywarki kapturowe. Podstawowe cechy

TECH WASH. Seria TECH. Zmywarki kapturowe. Podstawowe cechy ZMYWARKI KAPTUROWE Zmywarki kapturowe Asber oferuje dwie gamy zmywarek kapturowych: Easy Wash z prostą obsługą i elektromechanicznym sterowaniem oraz Tech Wash dla tych, którzy preferują wysoką precyzję

Bardziej szczegółowo

SF800PO. Functions. coloniale. Piekarnik elektryczny, wysokość 60 cm 6 funkcji Emalia łatwoczyszcząca Ever Clean

SF800PO. Functions. coloniale. Piekarnik elektryczny, wysokość 60 cm 6 funkcji Emalia łatwoczyszcząca Ever Clean Piekarnik elektryczny, wysokość 60 cm 6 funkcji Emalia łatwoczyszcząca Ever Clean EAN13: 8017709171926 ESTETYKA / STEROWANIE Kremowy Pokrętła z mosiądzu Programator analogowy, zegar FUNKCJE / OPCJE / TEMPERATURY

Bardziej szczegółowo

akcesoria różne gospodarczych pomagają zorganizować przestrzeń w szafie.

akcesoria różne gospodarczych pomagają zorganizować przestrzeń w szafie. akcesoria różne W skład naszej oferty wchodzą także systemy mechanizmów podblatowych, akcesoria do szaf gospodarczych oraz systemy relingowe. Ukryte w szafkach mechanizmy pozwalają zaoszczędzić miejsce,

Bardziej szczegółowo

SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWE JAKOŚĆ NIEZAWODNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO

SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWE JAKOŚĆ NIEZAWODNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWE JAKOŚĆ NIEZAWODNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO RSD01 HYBRID MECHANIZM SPRĘŻYN NACIĄGOWYCH Wymiary: Szerokość otworu od 2000 do 3000 mm Wysokość otworu od 2020 do 2820 mm Minimalne nadproże

Bardziej szczegółowo

PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE. 206 Długofalowe i higieniczne rozwiązania. Apetycznie praktyczne.

PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE. 206 Długofalowe i higieniczne rozwiązania. Apetycznie praktyczne. 204 PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE 206 Długofalowe i higieniczne rozwiązania Apetycznie praktyczne. PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE 205 Apetycznie praktyczne. Długofalowe i higieniczne rozwiązania Co zrobić z artykułami

Bardziej szczegółowo

piece piekarnicze obrotowe BASIC 2.0 ACTIVE

piece piekarnicze obrotowe BASIC 2.0 ACTIVE piece piekarnicze obrotowe BASIC 2.0 ACTIVE 2 piece piekarnicze obrotowe - seria BASIC 2.0 Doskonała równowaga między technologią i designem Wysoka wydajność i kompaktowe wymiary Prosty, czysty design

Bardziej szczegółowo

TKT kontenery termoizolacyjne do higienicznego, oszczędnego i bezpiecznego transportu świeżych i mrożonych produktów

TKT kontenery termoizolacyjne do higienicznego, oszczędnego i bezpiecznego transportu świeżych i mrożonych produktów TKT kontenery termoizolacyjne do higienicznego, oszczędnego i bezpiecznego transportu świeżych i mrożonych produktów Obniżanie kosztów, elastyczność transportu. TKT kontenery termoizolowane: sprawny transport

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI Dyspenserów do zimnych napoi Firmy Bras Spa Serii Maestrale Jolly, Maestrale Extra AB i BS

INSTRUKCJA OBSŁUGI Dyspenserów do zimnych napoi Firmy Bras Spa Serii Maestrale Jolly, Maestrale Extra AB i BS INSTRUKCJA OBSŁUGI Dyspenserów do zimnych napoi Firmy Bras Spa Serii Maestrale Jolly, Maestrale Extra AB i BS DLA SWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA PRZECZYTAJ UWAŻNIE INSTRUKCJE Importer i wyłączny przedstawiciel

Bardziej szczegółowo

Elcometer 501. Ołówkowy tester twardości z wózkiem. Instrukcja obsługi

Elcometer 501. Ołówkowy tester twardości z wózkiem. Instrukcja obsługi Elcometer 501 Ołówkowy tester twardości z wózkiem Instrukcja obsługi SPIS TREŚCI 1. Wprowadzenie 3 1.1. Zakres dostawy..4 2. Instrukcja obsługi. 5 2.1. Wstęp..5 2.2. Przygotowanie ołówków.5 2.3. Mocowanie

Bardziej szczegółowo

Piece konwekcyjno-parowe

Piece konwekcyjno-parowe 203 Ekspresy, bar Taborety REDFOX 600 REDFOX 700 Piece k-p Pizzeria Piece konwekcyjno-parowe Schładzarko - zamrażarki szokowe Piece manualne 205 Piece elektroniczne 206 Piece konwekcyjne 207 Podstawy,

Bardziej szczegółowo

CHŁODNICTWO. Szafy chłodnicze i mroźnicze Stoły chłodnicze i mroźnicze Witryny ekspozycyjne

CHŁODNICTWO. Szafy chłodnicze i mroźnicze Stoły chłodnicze i mroźnicze Witryny ekspozycyjne 17 CHŁODNICTWO Wszelkiego rodzaju sprzęt chłodniczy i mroźniczy będący nieodzownym elementem wyposażenia każdego rodzaju lokalu gastronomicznego, zapewniający proces prawidłowego przechowywania żywności.

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKI MODEL: CR 325A

INSTRUKCJA OBSŁUGI CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKI MODEL: CR 325A INSTRUKCJA OBSŁUGI CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKI MODEL: CR 325A Przedstawiciel na Polskę: DOM BIANCO Sp. z o.o., Al. Krakowska 5, 05-090 Raszyn k/warszawy, tel.: 0 22 720 11 99 Spis treści: 1. Przed uruchomieniem

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Wytrzymała zamiatarka przemysłowa o masywnej konstrukcji, która skutecznie zbiera różne rodzaje brudu od drobnego pyłu po gruby gruz. Wyposażona w mocny silnik Diesla

Bardziej szczegółowo