Radiologia cyfrowa. Drukowanie obrazów - Kamery laserowe suche

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Radiologia cyfrowa. Drukowanie obrazów - Kamery laserowe suche"

Transkrypt

1 Radiologia cyfrowa Drukowanie obrazów - Kamery laserowe suche Kamery laserowe serii Kodak DryView wykorzystują unikalny, fototermograficzny (suchy laser) proces obrazowania diagnostycznego, umożliwiający wywoływanie opartych o związki srebra filmów fotograficznych bez użycia płynnych odczynników chemicznych i wody. Kamery laserowe serii Kodak DryView całkowicie eliminują wydalanie do środowiska odpadów powstałych z wywoływacza i utrwalacza, zużytej do płukania wody oraz opakowań z tworzyw sztucznych po odczynnikach chemicznych. Dry View 5800 Medyczna drukarka laserowa do błon DVB Drukuje wysokiej jakości obrazy w dwóch formatach z różnych urządzeń diagnostycznych. Niewielkie rozmiary pozwalają ustawić ją na stole. Drukuje do 75 zdjęć na godzinę dużego formatu Współpracuje z aplikacjami PACS, CT, MR, NM, US, CR oraz systemami DR Otrzymujesz zawsze wysokiej jakości obrazy, wydajność, wartość, bez względu na ograniczone miejsce Łatwa w uzyciu bez konieczności codziennej lub nawet tygodniowej konserwacji

2 Dry View 5850 Pozwala na otrzymanie wysokiej jakości obrazów mieszcząc się na stole. Jest niezawodną drukarką laserową pozwalającą drukować obrazy mammograficzne i ogólnodiagnostyczne zawsze z rozdzielczością 508 ppi. Dwa wejścia na filmy pozwalają na drukowanie na pięciu różnych formatach filmu. Podłączenie do sieci i systemu zarządzania urządzeniem Carestream pozwala na zdalne monitorowanie funkcji drukarki i unowocześnianie oprogramowania. Pozwala na wydruk mammogramów z CR I FFDM Pozwala na obsługę zdjęć ogólnodiagnostycznych z CR Może współpracować z CR, DR, PACS, CT, MRI, US, NM, i cyfrową fluoroskopią Dry View 6800 Pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrazów diagnostycznych włącznie z mammografią. Ekran interfejsu obsługuje wiele języków w tym polski. Ładunki z filmem można wkładać w pełnym dziennym świetle. Każdy ładunek (pojemnik) zawiera 125 błon w celu zmniejszenia konieczności częstego ładowania. Opcjonalny sorter pozwala na rozdzielenie filmów w zależności od potrzeb. Drukuje z CR, DR, CT, MR, US, NM, PACS, cyfrowej fluoroskopii, FFDM I innych. Pięć rozmiarów filmów zapewnia współpracę ze wszystkimi urządzeniami. Pełonowymiarowe obrazy i wydajnośc do 200 zdjęć na godz. Kompaktowa, wszechstronna i ekonomicznie osiągalna dla każdego zakładu diagnostyki obrazowej. Drukuje ze wszystkich urządzeń mających wyjście DICOM włączając CR DR i cyfrowej mammografii z wydajnością do 200 filmów na godz. Posiada trzy szuflady na filmy umożliwia drukowanie w pięciu formatach Opcjonalnie można zainstalować pięcio pozycyjny sorter odbiorczy Radiologia bezpośrednia - Carestream Health DRX-1 Ucyfrowienie analogowego aparatu rtg metodą radiologii bezpośredniej nigdy jeszcze nie było tak łatwe, jak z systemem Carestream Health DRX-1. Przekształcenie istniejącego analogowego aparatu rentgenowskiego w pełne urządzenie radiologii bezpośredniej (DR) nigdy jeszcze nie było tak proste, szybkie i niedrogie. Firma Skamex wraz z Carestream Health Poland prezentuje pierwszy na świecie bezprzewodowy detektor DR o wielkości klasycznej kasety na film 35 x 43 cm (ISO 4090).

3 Urządzenie natychmiast transmituje bezprzewodowo obrazy do przeglądania i obróbki. Nie trzeba już więcej biegać do procesora z kasetami z filmem lub CR-ów płytami fosforowymi do dalszej obróbki. Zmień swój gabinet RTG w szybki prawdziwy gabinet z DR-em. Wymień tylko swoje kasety, a nie cały gabinet RTG. Wydłuż życie swojego tradycyjnego aparatu rentgenowskiego stosując ucyfrowienie bezpośrednie DR DRX-1 o rozmiarach kasety zrobi to z łatwością. Obrazy są natychmiast dostępne na konsoli technika i mogą być szybko przesłana w różne miejsca poprzez sieć informatyczną. Natychmiastowa dostępność zdjęć rentgenowskich skraca czas badań i zmniejsza ilość powtórnych naświetleń, zwiększa zadowolenie pacjenta oraz daje szansę na szybką diagnozę oddziałom ratunkowym, czy izbom przyjęć. Wszystkie zdjęcia ogólnodiagnostyczne można wykonać za pomocą ucyfrowionego aparatu rtg przy pomocy DRX-1. W dalszym ciągu można stosować zwykłe kasety z filmem, jak również kasety do CR-ów w stole lub poza nim. Bezprzewodowy detektor wielkości kasety zgodny jest z normą ISO Zachowuje standart bezprzewodowego przesyłania danych n. Wielkość obrazu i kasety: 35 x 43 cm. Waga: 3.9 kg. Wielkość pojedynczego piksela: 139 mm. Zasilanie: akumulator. Przetwarza 70 do 90 zdjęć z jednego naładowania akumulatora. Może być stosowany ze standardową kratką. Konsola technika Ekran dotykowy. Można sterować wszystkimi funkcjami włączając w to dane pacjenta (RIS/HIS) przeglądanie i przesyłanie zdjęć rtg. Ładowanie baterii Ładowarka mieści do trzech baterii. Zasilanie: V, Hz, 75 W max Opcjonalnie kabel zasilająco - sygnałowy Łączy detektor z konsolą sterującą w celu przewodowej transmisji danych i ładowania akumulatora. Stosuje się głównie w sytuacji, gdy detektor na stałe zamontowany jest w ściance lub stole i nie przewiduje się zdjęć bez kratki.

4 Radiologia pośrednia CR Elite: Idealne rozwiązanie ucyfrowienia zakładu radiologii szpitala, centum diagnostyki obrazowej poprzez system radiologii pośredniej. Pozwala na szybkie przesyłanie obrazów w dowolne miejsce. Jest to kompaktowe urządzenie na jedną kasetę. Umożliwia wykonywanie zdjęć mammograficznych. W pełni spełnia wymagania DICOM i IHE. Oprócz standartowych kaset można stosować kasetę dentystyczną 15 x 30 cm i do zdjęć długich kości 35 x 84 cm. Standardowa wydajność, to 90 kaset rozmiaru 35 x 43 cm na godzinę. CR Classic: Ucyfrowienie zakładu radiologii w średniej lub małej wielkości gabinecie RTG można przeprowadzić także poprzez zastosowanie kompaktowego skanera na jedną kasetę, który jest łatwy w obsłudze, który w znakomity sposób poprawia wydajność zakładu RTG. Niewielkie rozmiary pozwalają umieścić go w prawie dowolnym miejscu w pracowni. Oprócz standartowych kaset można stosować kasetę dentystyczną 15 x 30 cm i do zdjęć długich kości 35 x 84 cm. W standartowym wyposażeniu oprogramowanie ułatwiające interpretację obrazów rtg. Dodatkowe wyposażenie pozwala na wykonywanie zdjęć mammograficznych. Standardowa wydajność, to 69 kaset rozmiaru 35 x 43 cm na godzinę. CR 975: Skaner CR do dużych szpitali i centrów diagnostyki obrazowej. Maksymalna wydajność to aż 101 kaset na godzinę. Taka szybkość pracy pozwala na ucyfrowienie kilku aparatów rtg jednocześnie. Urządzenie posiada możliwość załadowania jednorazowo do 8 kaset, które skanuje automatycznie. Obraz można oglądać już po 34 sekundach, a kaseta jest do użytku po 40 sek. CR Point of Care 360: Nowa generacja CR dostosowanych do potrzeb średnich i małych gabinetów RTG. Wyśmienity do zastosowań w weterynarii. Zapewnia ucyfrowienie systemów analogowych w płynny i łatwy sposób, bez ponoszenia nadmiernych wydatków. Umożliwia skanowanie kaset o wielkości do 35 x 43 cm w tempie 61 sztuk na godzinę. Obraz pojawia się już po 38 sekundach. Łatwy do ustawienia na stole. Waży zaledwie 39 kg. W urządzenie wbudowana jest łączność z systemem PACS włączając analizę zdjęć, archiwizację i wiele innych funkcji.

5 Drukarka DRYVIEW Chroma NOWOŚC DRYVIEW Chroma Imager eliminuje potrzebę posiadania wielu drukarek i minimalizuje koszty operacyjne, wykorzystując materiały eksploatacyjne o niewielkich wymaganiach technicznych i w niskich cenach. Drukarka ta umożliwia uzyskanie nie tylko wysokiej jakości wydruków ale także wyjątkową wygodę, podczas diagnostyki, konsultacji, jak i drukowania archiwizacyjnego dla szpitali, pracowni RTG, gabinetów lekarskich czy innych ośrodków zdrowia na całym świecie Drukarka ta wykonuje wydruki badań PET/CT, MRI, medycyny jądrowej, USG, ogólnej radiografii CR i DR, systemów PACS i EMR w których przechowywane są obrazy medyczne. Obsługuje także aplikacje drukujące w stomatologii. Oprogramowanie do przetwarzania obrazów zintegrowane jest z interfejsem DICOM w celu zoptymalizowania jakości obrazów. Jest także idealna do wydruków pochodzących z zaawansowanych narzędzi wizualizacyjnych takich, jak renderowanie obrazów 3D, mapowanie kolorystyczne czy analiza naczyń. Urządzenie współpracuje z filmami medycznymi w czterech rozmiarach oraz papierach w trzech rozmiarach tak w wersji z połyskiem, jak i matowych. Carestream Health jest wiodącym producentem systemów obrazowania medycznego na świecie. Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania radiologiczne zarówno dla największych klinik i szpitali jak i prywatnych pojedynczych gabinetów. DRYVIEW Chroma Imager eliminuje potrzebę posiadania wielu drukarek i minimalizuje koszty operacyjne, wykorzystując materiały eksploatacyjne o niewielkich wymaganiach technicznych i w niskich cenach. Drukarka ta umożliwia uzyskanie nie tylko wysokiej jakości wydruków ale także wyjątkową wygodę, podczas diagnostyki, konsultacji, jak i drukowania archiwizacyjnego dla szpitali, pracowni RTG, gabinetów lekarskich czy innych ośrodków zdrowia na całym świecie Drukarka ta wykonuje wydruki badań PET/CT, MRI, medycyny jądrowej, USG, ogólnej radiografii CR i DR, systemów PACS i EMR w których przechowywane są obrazy medyczne. Obsługuje także aplikacje drukujące w stomatologii. Oprogramowanie do przetwarzania obrazów zintegrowane jest z interfejsem DICOM w celu zoptymalizowania jakości obrazów. Jest także idealna do wydruków pochodzących z zaawansowanych narzędzi wizualizacyjnych takich, jak renderowanie obrazów 3D, mapowanie kolorystyczne czy analiza naczyń. Urządzenie współpracuje z filmami medycznymi w czterech rozmiarach oraz papierach w trzech rozmiarach tak w wersji z połyskiem, jak i matowych. Carestream Health jest wiodącym producentem systemów obrazowania medycznego na świecie. Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania radiologiczne zarówno dla największych klinik i szpitali jak i prywatnych pojedynczych gabinetów. Więcej informacji higrometry.html

ZARYS PROJEKTU UCYFROWIENIA ZAKŁADU RADIOLOGII Z SYSTEMEM ARCHIWIZACJI BADAŃ PACS I DYSTRYBUCJI ROZWIĄZANIA FIRMY CARESTREAM HEALTH

ZARYS PROJEKTU UCYFROWIENIA ZAKŁADU RADIOLOGII Z SYSTEMEM ARCHIWIZACJI BADAŃ PACS I DYSTRYBUCJI ROZWIĄZANIA FIRMY CARESTREAM HEALTH ZARYS PROJEKTU UCYFROWIENIA ZAKŁADU RADIOLOGII Z SYSTEMEM ARCHIWIZACJI BADAŃ PACS I DYSTRYBUCJI ROZWIĄZANIA FIRMY CARESTREAM HEALTH Producent: Carestream Health Inc, 150 Verona Street Rochester, NY 14608

Bardziej szczegółowo

KONCEPCJA X-FACTOR POJEDYNCZY DETEKTOR. RODZINA ROZWIĄZAŃ. Rodzina produktów DRX Family

KONCEPCJA X-FACTOR POJEDYNCZY DETEKTOR. RODZINA ROZWIĄZAŃ. Rodzina produktów DRX Family Rodzina produktów DRX Family POJEDYNCZY DETEKTOR. RODZINA ROZWIĄZAŃ. Wszystkie rozwiązania z dziedziny obrazowania, jakie oferuje rodzina produktów DRX Family, opierają się na znakomitej bezprzewodowej

Bardziej szczegółowo

rozwiązania Alstor w zakresie ucyfrowienia szpitala

rozwiązania Alstor w zakresie ucyfrowienia szpitala rozwiązania Alstor w zakresie ucyfrowienia szpitala 01 Stacje diagnostyczne i lekarskie 02 Oprogramowanie diagnostyczne 03 Obrazowanie na sali operacyjnej 04 Ucyfrowienie dokumentacji szpitalnej 05 Infrastruktura

Bardziej szczegółowo

NIEOCENIONA UNIWERSALNOŚĆ. PRZEJDŹ NA OBRAZOWANIE CYFROWE. NA SWÓJ SPOSÓB. DRX-Evolution

NIEOCENIONA UNIWERSALNOŚĆ. PRZEJDŹ NA OBRAZOWANIE CYFROWE. NA SWÓJ SPOSÓB. DRX-Evolution DRX-Evolution X FACTOR PRZEJDŹ NA OBRAZOWANIE CYFROWE. NA SWÓJ SPOSÓB. Moc koncepcji X-Factor doprowadziła do opracowania systemu CARESTREAM DRX-Evolution wyjątkowo uniwersalnego, elastycznego rozwiązania

Bardziej szczegółowo

CGM NETRAAD. Radiologiczny System Informatyczny. Synchronizing Healthcare

CGM NETRAAD. Radiologiczny System Informatyczny. Synchronizing Healthcare CGM NETRAAD Radiologiczny System Informatyczny Synchronizing Healthcare SPIS TREŚCI 01 System NetRAAD w pełni cyfrowa diagnostyka 1.1. Schemat budowy sieci NetRAAD 1.2. Architektura systemu 1.3. Skalowalność

Bardziej szczegółowo

Katalog Produktów. Najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny

Katalog Produktów. Najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny TECHNOLOGIE W SŁUŻBIE ZDROWIU Katalog Produktów Najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny Mar-Med TECHNOLOGIE W SŁUŻBIE ZDROWIU Technologie w służbie zdrowiu Wierzymy, że w ochronie zdrowia ważna jest nie

Bardziej szczegółowo

IMPAX 6 IMPAX 6....bo nie wszystkie systemy PACS sà takie same.

IMPAX 6 IMPAX 6....bo nie wszystkie systemy PACS sà takie same. IMPAX 6 IMPAX 6...bo nie wszystkie systemy PACS sà takie same. Solidny fundament systemów informatycznych w Twoim szpitalu Placówki s u by zdrowia na całym Êwiecie wykorzystujà nowoczesne technologie zarzàdzania

Bardziej szczegółowo

Nowości wystawców targów SALMED 2012 Stan na dzień 2.03.2012

Nowości wystawców targów SALMED 2012 Stan na dzień 2.03.2012 Nowości wystawców targów SALMED 2012 Stan na dzień 2.03.2012 AGFA Pawilon 7, stoisko 27 IMPAX 6 Nowa generacja systemu do archiwizacji i dystrybucji obrazów medycznych posiada zmodyfikowane raportowanie,

Bardziej szczegółowo

strona 10 strona 11 Codonics Virtua Seria automatycznych nagrywarek Codonics Virtua

strona 10 strona 11 Codonics Virtua Seria automatycznych nagrywarek Codonics Virtua strona 10 strona 11 Targi stanowią platformę prezentacji nowości rynkowych, które są źródłem postępu technologicznego współczesnej medycyny. Prezentujemy Państwu szczegółową listę produktów i usług, które

Bardziej szczegółowo

Monitory medyczne EIZO

Monitory medyczne EIZO Monitory medyczne EIZO O firmie Alstor Firma Alstor jest dystrybutorem specjalizującym się w sprzedaży wybranych grup produktów, w tym rozwiązań dedykowanych dla medycyny. Znaczącą pozycję w ofercie firmy

Bardziej szczegółowo

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA DOKUMENTÓW KAŻDY AŻDY MA ZNACZENIE DOKUMENT DOKUMENT A ZNACZENIE

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA DOKUMENTÓW KAŻDY AŻDY MA ZNACZENIE DOKUMENT DOKUMENT A ZNACZENIE KOMPLEKSOWA OBSŁUGA DOKUMENTÓW AŻDY KAŻDY DOKUMENT MA ZNACZENIE DOKUMENT A ZNACZENIE ZNANA NA CAŁYM ŚWIECIE MARKA PANASONIC KX-MB2000 KX-MB2010 KX-MB2025 KX-MB2030 Innowacyjne rozwiązania Wysoka jakość

Bardziej szczegółowo

Cennik CEDE 2011 PREMIERA PREMIERA PREMIERA. W celu umówienia pokazu w gabinecie lub udzielenia dodatkowych informacji: 91 4884 171 www.serwodent.

Cennik CEDE 2011 PREMIERA PREMIERA PREMIERA. W celu umówienia pokazu w gabinecie lub udzielenia dodatkowych informacji: 91 4884 171 www.serwodent. W celu umówienia pokazu w gabinecie lub udzielenia dodatkowych informacji: 91 4884 171 www.serwodent.pl Cennik CEDE 2011 Pantomografia / cefalometria / tomografia 3D Cyfrow y gabinet / RVG 5 rodzajów Kamery

Bardziej szczegółowo

Carestream VITA CR System

Carestream VITA CR System Carestream VITA CR System System radiografii cyfrowej Carestream VITA CR Specyfikacja systemu (stan na dzień 30.10.2010) Producent: Carestream Health Inc, 150 Verona Street Rochester, NY 14608 USA Przedstawiciel

Bardziej szczegółowo

Tomograf stomatologiczny 3D Galileos firmy Sirona

Tomograf stomatologiczny 3D Galileos firmy Sirona Tomograf stomatologiczny 3D Galileos firmy Sirona Dzięki aparatowi Galileos uzyskujemy obrazy rentgenowskie dające szczegółowe informacje o obszarze twarzoczaszki od kości nosowej aż do wierzchołka podbródka.

Bardziej szczegółowo

Pantomografia. Cefalometria. Systemy obrazowania KODAK 9000. Innowacyjność i prostota

Pantomografia. Cefalometria. Systemy obrazowania KODAK 9000. Innowacyjność i prostota 3D Pantomografia Cefalometria Innowacyjność i prostota 9000 Systemy obrazowania KODAK 9000 Innowacyjność i prostota Zawsze wierzyliśmy w innowacyjność. Dlatego też tworzymy produkty będące odpowiedzią

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIA ALSTOR W ZAKRESIE UCYFROWIENIA SZPITALA

ROZWIĄZANIA ALSTOR W ZAKRESIE UCYFROWIENIA SZPITALA ROZWIĄZANIA ALSTOR W ZAKRESIE UCYFROWIENIA SZPITALA Edycja 2014 Firma Alstor obecna jest na polskim rynku IT od ponad 26 lat. Główne obszary naszej działalności to systemy diagnostyki medycznej, obrazowanie

Bardziej szczegółowo

Szczegółowa prezentacja oferty. Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA

Szczegółowa prezentacja oferty. Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA Urządzenia wielofunkcyjne firmy Sharp Szczegółowa prezentacja oferty 1 22 Urządzenia wielofunkcyjne firmy

Bardziej szczegółowo

Po prostu wyrafinowany CS 8100. Zapraszamy do świata przyjaznej i zaawansowanej technologii cyfrowego obrazowania pantomograficznego

Po prostu wyrafinowany CS 8100. Zapraszamy do świata przyjaznej i zaawansowanej technologii cyfrowego obrazowania pantomograficznego Po prostu wyrafinowany CS 8100 Zapraszamy do świata przyjaznej i zaawansowanej technologii cyfrowego obrazowania pantomograficznego Przedstawiamy pantomograf CS 8100 Zalety w skrócie: Panorama idealna

Bardziej szczegółowo

Seria ir1020 (A4) imagerunner 2500 Seria (A3) Kompaktowe czarno-białe drukarki wielofunkcyjne dla małych i średnich grup roboczych.

Seria ir1020 (A4) imagerunner 2500 Seria (A3) Kompaktowe czarno-białe drukarki wielofunkcyjne dla małych i średnich grup roboczych. Seria ir1020 (A4) ir1020j, ir1020, ir1024a, ir1024f, ir1024i, ir1024if. imagerunner 2500 Seria (A3) imagerunner 2520/i, 2525/i, 2530/i, 2535/i, 2545/i. Kompaktowe czarno-białe drukarki wielofunkcyjne dla

Bardziej szczegółowo

28 300 zł OFERTA VATECH SENSOR. 11 800 zł 11 800 zł ----------- 23 600 zł - 23 400 zł ---------------------------------- 190-300 mm

28 300 zł OFERTA VATECH SENSOR. 11 800 zł 11 800 zł ----------- 23 600 zł - 23 400 zł ---------------------------------- 190-300 mm PREMIERY INFORMACJE PORADY ZUMAX jest kompaktowym mikroskopem stosowanym wymagań każdego gabinetu stomatologicznego. Wszystkie elementy funkcjonalne takie jak: kamera video, kable, LED- -owe źródło światła

Bardziej szczegółowo

Systemy dla przedsiębiorstw

Systemy dla przedsiębiorstw Systemy dla przedsiębiorstw Oferta Alstor 2014 konsultacje sprzedaż wdrożenia serwis Zaufanie Partnerów Alstor działa na polskim rynku od ponad 26 lat. Swoje wieloletnie sukcesy na rynku teleinformatycznym

Bardziej szczegółowo

Drukarka przenośna Zebra QLn420

Drukarka przenośna Zebra QLn420 Drukarka przenośna Zebra QLn420 Popularna rodzina przenośnych termicznych drukarek etykiet QL firmy Zebra zyskała rzeszę bardzo zadowolonych użytkowników dzięki takim cechom jak jej sprawdzona wytrzymałość

Bardziej szczegółowo

PREMIERA KRAKDENT 2012

PREMIERA KRAKDENT 2012 Premiera lampy LED A-dec Nowy rentgen PLANMECA 15 lat firmy AMADAR Numer 1/2012 Wydanie bezpłatne PREMIERA KRAKDENT 2012 PREMIERA 2012 Lampa LED A-dec NOWOŚĆ Aparat wewnątrzustny Planmeca ProX WYDARZENIE

Bardziej szczegółowo

WARTOŚCI, PARAMETRY, DANE TECHNICZNE (wypełnia Wykonawca) wymagana. System archiwizacji i dystrybucji obrazów (PACS) 1kpl.

WARTOŚCI, PARAMETRY, DANE TECHNICZNE (wypełnia Wykonawca) wymagana. System archiwizacji i dystrybucji obrazów (PACS) 1kpl. L.p. Opis parametrów Wartość wymagana WARTOŚCI, PARAMETRY, DANE TECHNICZNE (wypełnia Wykonawca) System archiwizacji i dystrybucji obrazów (PACS) 1kpl. 1. Producent Podać 2. Nazwa i typ Podać 3. System

Bardziej szczegółowo

SPRZĘT STOMATOLOGICZNY

SPRZĘT STOMATOLOGICZNY SPRZĘT STOMATOLOGICZNY SPRZĘT STOMATOLOGICZNY UNITY Unit DKL OPIS PRODUKTU Unity niemieckiej firmy DKL spełniają nie tylko najwyższe wymagania stawiane przez ergonomię pracy zespołu stomatologicznego,

Bardziej szczegółowo

Zał. nr 1 do SIWZ MINIMALNE WARUNKI TECHNICZNE SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA

Zał. nr 1 do SIWZ MINIMALNE WARUNKI TECHNICZNE SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA Zał. nr 1 do SIWZ MINIMALNE WARUNKI TECHNICZNE SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA WSTĘP: Zamawiający ma na celu ucyfrowienie pracowni diagnostyki obrazowej w taki sposób, żeby stała się częścią obecnie używanego

Bardziej szczegółowo

Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Bez TruMark Z TruMark Znakowanie z TruMark. Osiągnij swój sukces łatwiej z prostym

Bardziej szczegółowo

Systemy dla przedsiębiorstw

Systemy dla przedsiębiorstw Systemy dla przedsiębiorstw Oferta Alstor 2014 konsultacje sprzedaż wdrożenia serwis Zaufanie Partnerów Alstor działa na polskim rynku od ponad 26 lat. Swoje wieloletnie sukcesy na rynku teleinformatycznym

Bardziej szczegółowo

Wybrane systemy dla przedsiębiorstw

Wybrane systemy dla przedsiębiorstw Wybrane systemy dla przedsiębiorstw Oferta Alstor 2014 konsultacje sprzedaż wdrożenia serwis Alstor od ponad 26 lat działa na polskim jako rynku jako dystrybutor IT, oferując klientom nie tylko produkty

Bardziej szczegółowo

Nr 1 w USA. lat GWARANCJI. VANTAGE pantomograf dla profesjonalistów. Wypróbuj bezpłatnie aparat przez okres 14 dni w swoim gabinecie.

Nr 1 w USA. lat GWARANCJI. VANTAGE pantomograf dla profesjonalistów. Wypróbuj bezpłatnie aparat przez okres 14 dni w swoim gabinecie. 5 lat Wypróbuj bezpłatnie aparat przez okres 14 dni w swoim gabinecie. VANTAGE pantomograf dla profesjonalistów Pantomograf Vantage 78 600,00 zł VANTAGE - PROGENY DENTAL Pantomograf PROGENY VANTAGE z możliwością

Bardziej szczegółowo