Wielkopolskie Zakłady Mięsne AGRICO

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Wielkopolskie Zakłady Mięsne AGRICO"

Transkrypt

1

2 Wielkopolskie Zakłady Mięsne AGRICO powstały w wyniku inwestycji trzech partnerów biznesowych: Marka Czajczyńskiego, Krzysztofa Czajczyńskiego oraz Janusza Dobrowolskiego. Wszyscy właściciele mają wieloletnie doświadczenie w przetwórstwie mięsa. Wielkopolskie Zakłady Mięsne AGRICO specjalizującą się w produkcji konserw mięsnych oraz dań gotowych. Rodzinna firma zatrudnia obecnie 150 pracowników. Skrupulatna produkcja, doskonałe receptury i niepowtarzalny, tradycyjny smak produktów są naszym znakiem rozpoznawczym. Wiodąca pozycja na rynku polskim, jak i długoterminowe relacje z sieciami handlowymi są najlepszym dowodem najwyższej jakości naszych produktów i naszej wiarygodności. Duże inwestycje mające na celu modernizację naszej firmy doprowadziły do powstania bardzo wysoko wyspecjalizowanej produkcji. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz pracownikom zajmujemy prawie trzydzieści procent rynku żywności w puszkach w Polsce. Nasza zdolność produkcyjna została zwiększona do 4000 ton miesięcznie.wszystkie produkty są licencjonowane w handlu w UE. Posiadamy certyfikaty ISO 9001, HACCP, BRC i IFS.Stworzyliśmy nową, znakomitą markę NATTURIA. Produkty te charakteryzuje doskonała jakość, o której dowodzą sprawdzone i potwierdzone niezależne badania instytutów żywienia.

3 Sukcesywne modernizacje infrastruktury oraz liczne inwestycje przyczyniły się do powstania nowoczesnego zakładu, wiodącego w produkcji konserw zarówno na rynku krajowym jaki i na świecie. Wdrożenie systemów zarządzania jakością i ich skuteczne funkcjonowanie pozwala naszym produktom nosić miano najwyższej klasy.

4 Historyczny zarys kluczowych wydarzeń mających wpływ na czołową pozycję firmy na rynku krajowym i zagranicznym. rozpoczęcie działalności specjalizacja w produkcji konserw mięsnych i rybnych start produkcji dań gotowych koniec prac modernizacyjnych zw. z budową nowej hali produkcyjnej oraz pomieszczeń biurowych przyznanie certyfikatów ISO 9001 i HACCP przyznanie certyfikatów BRC i IFS

5 To, co jest dla nas najważniejsze, to zadowolenie klienta. Nasza oferta skierowana jest dla każdego, nawet tych najbardziej wymagających. AGRICO koncentruje swoją działalność na produkcji wyrobów o wydłużonej trwałości: a) konserw mięsnych b) konserw rybnych c) dań gotowych Konserwy produkowane są z najwyższej klasy surowców, dzięki czemu charakteryzują się wysoką jakością oraz niepowtarzalnym smakiem. Wszystkie produkty są sterylizowane, zatem nie wymagają przechowywania w warunkach chłodniczych. Proces technologiczny polegający na zniszczeniu wszystkich, zarówno wegetatywnych, jak i przetrwalnikowych form mikroorganizmów, pozwala na zachowanie długiego terminu ważności bez utraty walorów smakowych.

6 Receprtury, smaki - firma wykorzystuje tradycyjne polskie i zagraniczne receptury -wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, firma opracowuje również nowe produkty i receptury: produkty łatwe w przygotowaniu dania gotowe do przyrządzenia w kuchence mikrofalowej produkty łatwe w transporcie wykorzystanie lekkich lecz jednocześnie trwałych opakowań produkty pro zdrowotne: o wysokiej zawartości błonnika, o niskiej kaloryczności, o niskiej zawartości tłuszczu

7 PASZTETY DROBIOWE Produkt o długim terminie przydatności do spożycia. Charakteryzuje się znakomitym smakiem, lekką i smarowną konsystencją. Zawiera tylko i wyłącznie surowiec drobiowy pochodzący od sprawdzonych, wyselekcjonowanych dostawców.

8 SZYNKI MIELONE Produkty o optymalnym kształcie i gramaturze w innowacyjnych opakowaniach, idealne w podróży. Znakomicie dobrana kompozycja wysokogatunkowych mięs wieprzowych i drobiowych w połączeniu z odpowiednią mieszanką przypraw tworzą niepowtarzalny smak i aromat konserw. Szynki stanowią doskonałe rozwiązanie posiłku dla tych, którzy lubią podróżować, jak również podnoszą walory smakowe śniadań i kolacji, a dania gotowe mogą znakomicie zastąpić posiłek obiadowy. Duża różnorodność oferty w tym segmencie pozwala klientowi wybrać produkt o odpowiednich dla niego smaku i gramaturze.

9 MIELONKI To linia konserw, która jest synonimem bardzo dobrej ceny i gwarantowanej jakości. Produkowane z mięsa wieprzowego i/lub drobiowego o bardzo dobrych walorach organoleptycznych. Duży wybór smaków, opakowań i gramatur zaspokoi każdy gust, a atrakcyjna cena zapewni dostępność na każdą kieszeń.

10 PRODUKTY RYBNE Zawierają kwasy z rodziny omega-3 oraz wiele wartości odżywczych niezbędnych dla naszego organizmu, mają korzystny wpływ na zdrowie. Idealnie nadają się na lekki posiłek w pracy czy w domu, najlepiej smakują z pieczywem.

11 PRODUKTY SOJOWE To pełnowartościowe, roślinne produkty, kierowane zarówno do wegetarian jak i pozostałych konsumentów dbających o zdrowe odżywianie, chcących urozmaicić codzienną dietę. Doskonale sprawdzają się jako dodatki do kanapek. Zawarta w nich soja ma niezliczoną liczbę zalet. Zalety soi: Nasiona soi zawierają wiele aminokwasów i są podstawowym ich źródłem w diecie wegańskiej i wegetariańskiej. Duża zawartość składników odżywczych i względnie niska wartość kaloryczna Zdrowa dla serca. Soja jest bogata w saponiny związki, które FDA uznała za substancje obniżające poziom cholesterolu we krwi. Zapobiega licznym chorobom.

12 PRODUKTY SERII LINETTE O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI TŁUSZCZU Zredukowana wartość energetyczna poprzez eliminację tłuszczu, a zastąpienie go błonnikiem o niezwykłych właściwościach. Błonnik pomaga w walce z otyłością, obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów, stabilizuje stężenia glukozy we krwi oraz oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich.

13 DANIA GOTOWE Grupa produktów stworzonych z myślą o ludziach aktywnych, zapracowanych, którzy nie mogą sobie pozwolić na długotrwałe przygotowanie posiłków. Brak czasu nie pozbawi ich możliwości spożycia smacznego, tradycyjnego i domowego posiłku. Opakowanie jest zarazem naczyniem Szybkie w przygotowaniu Tradycyjne receptury Pełnowartościowy posiłek Dostępność zróżnicowanych gramatur.

14 W.Z.M. AGRICO ZPChr Sp.z o.o. posiada nowoczesne linie produkcyjne o łącznej wydajności tysiąca ton gotowego produktu tygodniowo. Zakład zatrudnia 150 osób.

15 Zarządzanie jakością w firmie obejmuje kontrolę surowców, produkcji oraz wyrobów końcowych. Wysoki poziom bezpieczeństwa produktów i najwyższych standardów zarządzania potwierdzony jest przez nagrody i certyfikaty. Posiadamy system HACCP, ISO, BRC i IFS. Kontrola jakości nadzoruje bezpieczeństwo produktów Monitoring przyjęcia towaru, (temperatura surowca, ocena organoleptyczna oraz wagowa) Stały nadzór na procesem produkcyjnym poprzez system IT Współpraca z kwalifikowanymi dostawcami Produkcja kontrolowana na każdym etapie Detekcja ciał obcych za pomocą detektorów rentgenowskich Badania wyrobów w niezależnych laboratoriach Firma prowadzi audity u dostawców surowców oraz dodatków funkcjonalnych Audyty wewnętrzne w firmie Dobra praktyka higieniczna GHP oraz dobra praktyka produkcyjna GMP

16

17 Zakład na przestrzeni lat współpracuje z największymi europejskimi i polskimi sieciami handlowymi Rynek tradycyjny (tylko ilość zaopatrywanych hurtowni sklepów) -ponad 100 zaopatrywanych hurtowni, zaopatrywanych sklepów Obecność w największych sieciach handlowych - Aldi, Eurocash, SCA PR Polska, Netto, Polomarket, Żabka, Małpka, Bomi, Chata Polska, Piotr i Paweł, Alma, Tradis, PSS, Sieć 34. Sprzedaż wewnątrzspólnotowa oraz do krajów trzecich -Wielka Brytania, Węgry, Niemcy, Czechy, Estonia, -Irlandia, Holandia, Albania, Kosowo. - sieci: ASDA, Morrisons, Nisa, Edecka, Spar, Real.

18

19 Sprzedaż - wykresy procentowe - porówonianie rynku tradycyjnego oraz nowoczesnego 80% 70% 67% 60% 50% 40% 33% 30% 20% 10% 0% Rynek tradycyjny Rynek nowoczesny

20 Sprzedaż porównianie rynku krajowego z exportowym 80% 75% 70% 60% 50% 40% Serie1 30% 25% 20% 10% 0% Kraj Eksport, UE

21 Wykres z procentowym podziałem produkcji: drób, wieprzowina, wołowina, produkty rybne 50% 45% 40% 35% 30% 25% 20% 15% 10% 5% 0% Konserwy drobiowe Konserwy wieprzowe Konserwy rybne Konserwy wołowe Pozostałe

22 Środowisko, w którym żyje człowiek jest coraz bardziej zanieczyszczone. Dotyczy to zarówno gleby, powietrza jak i wody. Najważniejsze jest, aby chcąc pozyskać produkty spożywcze, dla konsumentów dzisiejszych i tych w przyszłości, należy wykorzystywać i chronić zasoby naturalne.. Podczas produkcji naszych wyrobów bierzemy pod uwagę ochronę przyrody. Dzięki kooperacji z firmami zajmującymi się recyklingiem unikamy podwyższania poziomu zużycia szkodliwych materiałów, a prowadzimy zarządzanie odpadami. Działania naszej firmy z zakresu ekologii: analiza elementów sieci elektroenergetycznych pod kątem ich oddziaływania na środowisko zagospodarowywanie odpadów Używamy energooszczędnych technologii produkcji. prowadzenie akcji edukacyjnej pracowników w zakresie ochrony środowiska naturalnego poprzez organizowanie szkoleń wewnętrznych promowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań ekologicznych, w szczególności związanych z energetyką budowa oczyszczalni ścieków wpływanie na racjonalizację zużycia energii elektrycznej wdrażanie norm ISO 14000

23 Charakterystyka opakowań Opakowanie stanowi integralny składnik współczesnego społeczeństwa. Współczesne opakowania wytwarzane są z różnych materiałów i występują w różnych formach wynikających z przeznaczenia i funkcji, jaką mają do spełnienia. Pakowanie żywności ma na celu najczęściej zabezpieczenie żywności przed działaniem czynników biologicznych, chemicznych, mechanicznych, ułatwia jej transport i dystrybucję. Opakowanie to wyrób, który stanowi zewnętrzną warstwę określonego towaru mającego chronić go, ułatwiać przemieszczanie, magazynowanie, jak również sprzedaż oraz ma oddziaływać na wyobraźnię nabywcy.

24 Opakowania aluminiowe Badania wykazują że: najdłużej i najlepiej utrzymuje jakość produktu, pozwala na łatwe formowanie kształtu opakowań zgodnie z pomysłem i życzeniem odbiorcy, gwarantuje pełną ochronę pakowanej żywności, zachowuje jej naturalny smak, wydłuża termin przydatności do spożycia, sprawia, że opakowania są lekkie. łatwo dają się otwierać, są lekkie, mają estetyczny wygląd, zachowują w 100% smak i jakość produktu.

25 Opakowania metalowe Dobrze chronią produkt przed światłem, Zabezpieczają przed wilgocią Chronią przed przenikaniem zapachów obcych, Są trwałe i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, Łatwe do otwierania dzięki zastosowaniu uchwytu Easy open

26 Opakowanie zbiorcze Opakowania z papieru i tektury Mają wiele zalet: niską cenę, małą masę właściwą, estetyczny wygląd, łatwo się je barwi i formuje. można je ponadto łączyć z tworzywami sztucznymi i folią aluminiową oraz mają niską przewodność ciepła.

27 Wysoka jakość produktów marki AGRICO była wielokrotnie potwierdzana licznymi wyróżnieniami, wśród nich w konsumenckim konkursie jakości produktów Najlepsze w Polsce. Również ze względu na ponadprzeciętne osiągnięcia rynkowe firma była wiele razy nagradzana m.in. otrzymała prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu. Nie jest nam obojętny los potrzebujących. Wspomagamy ośrodki pomocy bezdomnym, domy dziecka, hospicja jak również wydarzenia kulturalne i artystyczne w mieście.

28 Zapraszam do kontaktu Jakub Czajczyński Mobile: Phone: /95 Fax: WZM AGRICO sp. z o.o. Pawłówek Kalisz POLAND

MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA STRATEGII KONKURENCJI I MARKETINGOWYCH DLA WZMACNIANIA POZYCJI ORAZ POTENCJAŁU KONKURENCYJNEGO PRZEDSIĘBIORSTW AGROBIZNESU

MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA STRATEGII KONKURENCJI I MARKETINGOWYCH DLA WZMACNIANIA POZYCJI ORAZ POTENCJAŁU KONKURENCYJNEGO PRZEDSIĘBIORSTW AGROBIZNESU Krzysztof Firlej Akademia Ekonomiczna w Krakowie MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA STRATEGII KONKURENCJI I MARKETINGOWYCH DLA WZMACNIANIA POZYCJI ORAZ POTENCJAŁU KONKURENCYJNEGO PRZEDSIĘBIORSTW AGROBIZNESU THE

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKI MAKARONY POLSKIE S.A. W ROKU OBROTOWYM 2010 RZESZÓW, DNIA 21 MARCA 2011 ROKU

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKI MAKARONY POLSKIE S.A. W ROKU OBROTOWYM 2010 RZESZÓW, DNIA 21 MARCA 2011 ROKU SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKI MAKARONY POLSKIE S.A. W ROKU OBROTOWYM 2010 RZESZÓW, DNIA 21 MARCA 2011 ROKU SPIS TREŚCI LIST PREZESA ZARZĄDU DO AKCJONARIUSZY... 5 1. DZIAŁALNOŚĆ SPÓŁKI MAKARONY

Bardziej szczegółowo

>> 2 >> 8. biznesraport.com. nr 10 (59) 30 września 2010 DODATEK INFORMACYJNO - PROMOCYJNY. Partner Programu Jakość Roku

>> 2 >> 8. biznesraport.com. nr 10 (59) 30 września 2010 DODATEK INFORMACYJNO - PROMOCYJNY. Partner Programu Jakość Roku biznesraport.com nr 10 (59) 30 września 2010 DODATEK INFORMACYJNO - PROMOCYJNY Partner Programu Jakość Roku Ambasadorzy natury pat r o n w y d a n i a >> 2 >> 8 Redaktor naczelny: Marcin Kałużny, redaktor

Bardziej szczegółowo

BIULETYN INFORMACYJNY

BIULETYN INFORMACYJNY BIULETYN INFORMACYJNY NR 2/2014, KWARTALNIK MIĘSO W POLSKIEJ KUCHNI RYNKI ZAGRANICZNE ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE Eksporterom, producentom, konsumentom Oddajemy Czytelnikom drugi w roku 2014 numer Biuletynu

Bardziej szczegółowo

Trendy w produkcji żywności wygodnej i przykłady jej zastosowania w turystyce wybrane aspekty

Trendy w produkcji żywności wygodnej i przykłady jej zastosowania w turystyce wybrane aspekty Halina Makała Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie Trendy w produkcji żywności wygodnej i przykłady jej zastosowania w turystyce wybrane aspekty TRENDS IN CONVENIENCE FOOD PRODUCTION AND

Bardziej szczegółowo

Raport. FEDERACJI POLSKICH BANKÓW ŻYWNOŚCI Marnowanie żywnosci w Polsce i Europie. Warszawa, 2012r.

Raport. FEDERACJI POLSKICH BANKÓW ŻYWNOŚCI Marnowanie żywnosci w Polsce i Europie. Warszawa, 2012r. Raport FEDERACJI POLSKICH BANKÓW ŻYWNOŚCI Marnowanie żywnosci w Polsce i Europie Warszawa, 2012r. Czym jest marnowanie żywnosci? Definicja strat i marnowania żywności Pod pojęciem strat i marnowania żywności

Bardziej szczegółowo

T r a n s p o r t t o w a r ó w

T r a n s p o r t t o w a r ó w Klasyfikacja towarów Klasyfikacja towarów stanowi porządkowanie ich w oddzielne grupy, rodzaje lub asortymenty, według jakiejś wspólnej cechy (kryterium). Istnieje wiele podziałów klasyfikacyjnych towarów:

Bardziej szczegółowo

Papier do wyrobu tektury falistej

Papier do wyrobu tektury falistej Containerboard Papier do wyrobu tektury falistej Globalne, niezawodne i wszechstronne rozwiązania, zapewniające oszczędność surowców. ROZWIĄZANIA. TWÓJ SUKCES. Nasze zaangażowanie Nasze zaangażowanie na

Bardziej szczegółowo

Konferencja Prasowa. Zakładów Mięsnych DUDA S.A.

Konferencja Prasowa. Zakładów Mięsnych DUDA S.A. Konferencja Prasowa Zakładów Mięsnych DUDA S.A. Materiały informacyjne Warszawa, Hotel Sheraton, 20 kwietnia 2004 r. INFORMACJE O SPÓŁCE Zakłady Mięsne DUDA S.A. to rodzinna firma, której akcje od ponad

Bardziej szczegółowo

Zrównoważony rozwój w praktyce biznesowej

Zrównoważony rozwój w praktyce biznesowej Zrównoważony rozwój w praktyce biznesowej Raport 212 ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W PRAKTYCE BIZNESOWEJ 212 Spis treści Nagrody 4 Wstęp 5 Zarządzamy w sposób odpowiedzialny 6 Danone lider rynku jogurtów w Polsce

Bardziej szczegółowo

Systemy logistyczne na rynku mięsnym

Systemy logistyczne na rynku mięsnym 84 temat wydania Systemy logistyczne na rynku mięsnym Logistyka produkcji to system wsparcia procesu produkcji we wszelkie niezbędne zasoby (materiały, informacje, zasoby ludzkie i pieniężne) drogą integracji

Bardziej szczegółowo

Projekt cyklu szkoleń szansą. rozwoju sektora. rybnego

Projekt cyklu szkoleń szansą. rozwoju sektora. rybnego Skrypt podsumowujący szkolenia Projekt cyklu szkoleń szansą rozwoju sektora rybnego Wstęp Wydaje się, że ryby jako pokarm człowieka są obecne w historii ludzkości niemal od zawsze. Sformułowanie to jest

Bardziej szczegółowo

KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM. Inicjatywa klastra spożywczego

KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM. Inicjatywa klastra spożywczego KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM Inicjatywa klastra spożywczego Redakcja: Jaek Drożdżal Paweł Mieczan Patrycja Mikuła Joanna Niemcewicz Opracowanie i korekta: Jaek Drożdżal

Bardziej szczegółowo

SYSTEM HACCP W HANDLU DETALICZNYM

SYSTEM HACCP W HANDLU DETALICZNYM ORGANIZATORZY: PATRONAT HONOROWY: Małgorzata Okońska-Zaremba Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Instytut Organizacji i

Bardziej szczegółowo

Analiza kompetencji i potencjału współpracy wielkopolskiej branży spożywczej

Analiza kompetencji i potencjału współpracy wielkopolskiej branży spożywczej Analiza kompetencji i potencjału współpracy wielkopolskiej branży spożywczej Raport końcowy Poznań, 22 grudnia 2010 r. Lider Projekt Sp. z o.o. ul. Winogrady 60, 61-659 Poznań Sąd Rejonowy Poznań - Nowe

Bardziej szczegółowo

transportową, która przenosi je pod kątem wielkości, eliminują stłuczki i pakują w opakowania detaliczne. W magazynie handlowym odbywa

transportową, która przenosi je pod kątem wielkości, eliminują stłuczki i pakują w opakowania detaliczne. W magazynie handlowym odbywa DODATEK INFORMACYJNO-PROMOCYJNY www.grupamediapartner.com NR 10 (114) 31 paêdziernika 2008 r. Elita Zarządzania 2008 40 lat minęło... Rozmowa z Krzysztofem Szczurowskim, prezesem SM Bródno w Warszawie,

Bardziej szczegółowo

Projekt Bądźmy zdrowi wiemy, więc działamy ZBILANSOWANA DIETA Nadwaga i otyłość zagrożeniem dla każdego - czy można im zapobiec?

Projekt Bądźmy zdrowi wiemy, więc działamy ZBILANSOWANA DIETA Nadwaga i otyłość zagrożeniem dla każdego - czy można im zapobiec? Projekt Bądźmy zdrowi wiemy, więc działamy ZBILANSOWANA DIETA Nadwaga i otyłość zagrożeniem dla każdego - czy można im zapobiec? Nadwaga i otyłość jest powszechnym zagrożeniem. W krajach Unii Europejskiej

Bardziej szczegółowo

Towar jako przedmiot handlu

Towar jako przedmiot handlu Marta Misiarz Katarzyna Kocierz Katarzyna Kocierz Marta Misiarz Towar jako przedmiot handlu Prowadzenie sprzedaży. Tom I Towar jako przedmiot handlu Podręcznik przeznaczony do kształcenia w zawodzie sprzedawca,

Bardziej szczegółowo

Raport odpowiedzialności społecznej Hortimex za rok 2013. Lipiec 2014

Raport odpowiedzialności społecznej Hortimex za rok 2013. Lipiec 2014 Raport odpowiedzialności społecznej Hortimex za rok 2013 Lipiec 2014 w raporcie 1. WPROWADZENIE 1 1.1. List Prezesa 1 1.2. O raporcie 2 2. O FIRMIE 3 2.1. Charakterystyka działalności 3 2.2. Kalendarium

Bardziej szczegółowo

Gala finałowa konkursu JAKOŚĆ ROKU

Gala finałowa konkursu JAKOŚĆ ROKU redaktor prowadzący: Marcin Kałużny redaktor wydania: Krzysztof Stadler zespół: Ewa Szweda, Marlena Ozdoba,, Natalia Zarzeka Korekta: Anna Szalek Fotoskład: DASO.pl wydawca: Public PR 40-142 Katowice,

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKI MAKARONY POLSKIE S.A. W ROKU OBROTOWYM 2011 RZESZÓW, DNIA 20 MARCA 2012 ROKU

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKI MAKARONY POLSKIE S.A. W ROKU OBROTOWYM 2011 RZESZÓW, DNIA 20 MARCA 2012 ROKU SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKI MAKARONY POLSKIE S.A. W ROKU OBROTOWYM 2011 RZESZÓW, DNIA 20 MARCA 2012 ROKU SPIS TREŚCI LIST PREZESA ZARZĄDU DO AKCJONARIUSZY... 5 1. DZIAŁALNOŚĆ SPÓŁKI MAKARONY

Bardziej szczegółowo

materiał instruktażowo-szkoleniowy: BRANŻA SPOŻYWCZA

materiał instruktażowo-szkoleniowy: BRANŻA SPOŻYWCZA materiał instruktażowo-szkoleniowy: BRANŻA SPOŻYWCZA Materiał instruktażowy opracowany w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej - Life04 env/pl/000673 Opracowanie: Zespół Programu

Bardziej szczegółowo

FORMASTER. Jakość i innowacja to wartości, które towarzyszą firmie Formaster od początku istnienia.

FORMASTER. Jakość i innowacja to wartości, które towarzyszą firmie Formaster od początku istnienia. FIRMA FIRMA FORMASTER Jakość i innowacja to wartości, które towarzyszą firmie Formaster od początku istnienia. Formaster istnieje od 1981 roku. 30 lat obecności na rynku pozwoliło firmie zyskać bogate

Bardziej szczegółowo

Kurier Nr 2 (20) 2006

Kurier Nr 2 (20) 2006 Kurier Nr 2 (20) 2006 Tetra Pak na rzecz walki z osteoporozą Klucz do sukcesu w branży mleczarskiej Wielki powrót Tetra Classic Aseptic 3 6-7 10-11 Pij więcej mleka! Mleko i produkty mleczne są bez wątpienia

Bardziej szczegółowo

Profesjonalne rozwiązania chłodnicze OR/1

Profesjonalne rozwiązania chłodnicze OR/1 Profesjonalne rozwiązania chłodnicze OR/1 Profesjonalne rozwiązania chłodnicze 2/3 Systemowa technika chłodnicza Viessmann Grupa Viessmann należy do wiodących europejskich producentów innowacyjnych rozwiązań

Bardziej szczegółowo

Konferencja Zakładów Mięsnych DUDA S.A.

Konferencja Zakładów Mięsnych DUDA S.A. Konferencja Zakładów Mięsnych DUDA S.A. GPW w Warszawie, 27 sierpnia 2003 r. Materiały informacyjne FIRMA Zakłady Mięsne DUDA S.A. to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, która zatrudnia 400 osób

Bardziej szczegółowo

PÓŁROCZNE SPRAWOZDANIE ZARZĄDU

PÓŁROCZNE SPRAWOZDANIE ZARZĄDU PÓŁROCZNE SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY MAKARONY POLSKIE W OKRESIE OD 1 STYCZNIA 2012 R. DO 30 CZERWCA 2012 R. RZESZÓW, DNIA 30 SIERPNIA 2012 ROKU SPIS TREŚCI 1. DZIAŁALNOŚĆ GRUPY MAKARONY

Bardziej szczegółowo

Firma nie może istnieć sama dla siebie...

Firma nie może istnieć sama dla siebie... DODATEK INFORMACYJNO-PROMOCYJNY www.grupamediapartner.com NR 5 (109) 30 maja 2008 r. Firma nie może istnieć sama dla siebie... Rozmawiamy ze Zbigniewem Raconiem prezesem zarządu Przedsiębiorstwa Robót

Bardziej szczegółowo

www.handelnowoczesny.pl Nr 2 (2) Kwiecień 2008 NOWOCZESNY ISSN 1899-0460 Ogólnopolskie pismo sieci handlowych FMCG 1 HANDEL NOWOCZESNY

www.handelnowoczesny.pl Nr 2 (2) Kwiecień 2008 NOWOCZESNY ISSN 1899-0460 Ogólnopolskie pismo sieci handlowych FMCG 1 HANDEL NOWOCZESNY Ogólnopolskie pismo sieci handlowych FMCG www.handelnowoczesny.pl Nr 2 (2) Kwiecień 2008 ISSN 1899-0460 Sieci Supermarkety Hipermarkety Dyskonty Franczyza Stacje benzynowe 1 Nr 3 (25) Marzec 2008 HURT

Bardziej szczegółowo

38 KULINARNY 44 NOWOŚCI WYSTAWCÓW ZŁOCI MEDALIŚCI TARGÓW POLAGRA PUCHAR POLSKI

38 KULINARNY 44 NOWOŚCI WYSTAWCÓW ZŁOCI MEDALIŚCI TARGÓW POLAGRA PUCHAR POLSKI SMAKI REGIONÓW / POLAGRA FOOD / POLAGRA TECH / POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL WYDANIE SPECJALNE MAGAZYNU TARGOWEGO / ISSN 123O-8994 SIERPIEŃ 2O14, POZNAŃ 8 ZŁOCI MEDALIŚCI TARGÓW POLAGRA 38 KULINARNY PUCHAR

Bardziej szczegółowo